Najważniejsze Wydarzenia 2019 Roku

pies

Ciekawych wydarzeń w mijającym roku oczywiście nie brakowało – to był jak zwykle wysyp interesujących faktów, zdarzeń i okoliczności. Zanim jednak do nich przejdziemy zróbmy szybki remanent zeszłorocznych „przepowiedni”, które wynikły z rok starszych wydarzeń. Warto ten remanent zrobić, bo strasznie duża ich część znakomicie pokryła się z wydarzeniami minionego roku, co tylko dodaje prognozom wiarygodności.

Oto zatem moje ubiegłoroczne prognozy na 2019 rok plus (aktualne) omówienie.

  • Nie ulega wątpliwości że wściekły pies nie poczeka bezczynnie na wzrost potęgi Chin i Rosji, która w przeciwieństwie do niego rośnie z każdym miesiącem, kolejnymi czołgami i samolotami schodzącymi z taśmy. Pamiętajmy również o tym, że jego arsenał militarny to amerykański złom, który szybko się starzeje i za dosłownie parę lat stanie się zupełnie przestarzały. Kto jak kto ale syjon wie, że najlepszą obroną jest atak. Nawet samobójczy. A zatem kolejnych ataków nuklearnych z pewnością na Ziemi w nowym roku nie zabraknie. Zabraknąć może syjonistom jedynie okrętów ale brudnych bomb mają nadal pod dostatkiem. Jest więc pewne, że wściekły pies ugryzie póki ma resztki zębów – to nieuniknione i do aktów terroru na lądzie elektroniczny parasol Rosji i Chin może nie wystarczyć.

Wściekły pies rzeczywiście bezczynnie nie czekał. Rok 2019 przyniósł bowiem aż osiem prób wywołania światowego konfliktu nuklearnego. Najważniejszą z prób wywołania ich wymarzonej III wojny była oczywiście próba realizacji tak zwanej opcji Samsona. Stało się to kiedy wszystkie światowe ambasady Izraela przystąpiły do tak zwanego strajku. Był to „strajk generalny”, który oznacza że żaden pracownik dyplomatyczny nie pojawił się w pracy. Ale jako, że ostatnio kiedy żaden żyd nie przyszedł do pracy wydarzył się… jedenasty września, więc oznaczało to, że ten niby strajk, to nie był żaden „strajk personelu dyplomatycznego”, lecz próba zaszantażowania świata detonacją umieszczonych we wszystkich izraelskich ambasadach bomb atomowych – bo tym jest w praktyce stosunkowo mało jeszcze znana opcja Samsona. Nic jednak z tego nie wyszło – opcja Samsona okazała się kolejnym już blefem najbardziej zakłamanego plemienia na Ziemi. Świat zignorował ten pseudo strajk totalnie i…? I poza wzruszeniem ramion nie nastąpiło na Ziemi nic więcej. To był zbyt błahy incydent, aby go zaliczyć do trzech najciekawszych wydarzeń minionego roku.

  • Główny bęben propagandowy syjonistów, szmatławiec The Economist w tym roku ma kompletnie czarną okładkę. To jasny i czytelny znak, że syjon ma się niedobrze i masoneria coś większego planuje dla Ziemi w nadchodzącym roku.

Czarny scenariusz im nie wyszedł pomimo poważnych prób na tym polu. Nie pierwszy to raz kiedy im nie wypaliło bo już dwa i trzy lata temu królewna angielska zapowiadała ludzkości koniec świata…

No ale w kolejnym roku plany nadal mają grube. Tegoroczna edycja tego szmatławca zawiera bowiem kod tekstowy przypominający do złudzenia tablicę okulistyczną.

economist

Jak tę okładkę rozumieć?

Sam kod zawiera sprawy drugorzędne – szkoda czasu na jego interpretację – tym się zajmą „niezależni” interpretatorzy z niezliczonych „niezależnych” telewizji, którzy uwielbiają marnotrawić czas na odgadywaniu tego o co pasożytowi akurat chodzi.

Co zatem w tegorocznej okładce jest naprawdę istotne?

Ależ to bardzo proste – ponieważ wbrew woli ludzkości intensywnie wprowadzają na całym świecie technologię 5G – pragną ludzkość… oślepić. Ot co. Oprócz szkodliwego promieniowania, o którym od miesięcy toczą pianę wszyscy dezinformatorzy „niezależnych” mediów, wszyscy oni pomijają najważniejszą cechę – tę że 5G powoduje ślepotę. Zaćmę po prostu – i tak się „przypadkowo” składa, że zbiega się to akurat kiedy przemysł chorobowy kończy testy kliniczne kropelek… leczących zaćmę. Powtarza się zatem stary wypróbowany schemat koczowników: węgiel stał się szkodliwy dla klimatu w momencie kiedy skończył się na anglosaskim Zachodzie, azbest stał się rakotwórczy w chwili kiedy lichwiarzom wydobyły się jego złoża i Rosja jako jedyna zaczęła go posiadać, freon stał się cieplarniany i dziuro ozonowy zaraz na drugi dzień po tym, jak wygasł patent na niego rodzinie illuminackiej Du Pont.

Tak, oczywiście 5G robi wodę z mózgu w wyniku promieniowania, uszkadza komórki, jest mega narzędziem powszechnej inwigilacji, bla, bla, bla ale… ale to wszystko nie przynosi kasy, ok? Kasę i to strasznie konkretną przynosi leczenie sztucznie wywoływanych chorób a tym jest ślepota, czyli zaćma ofiar wystawionych na działanie stacji przekaźnikowych. Już przy 3G i 4G w stadach krów pasących się w pobliżu nadajników rodziły się bowiem ślepe na zaćmę cielaki. To co nastąpi po odpaleniu 5G w stadach ludzi pasących się w gęsto zaludnionych miastach – no… to będzie Armagedon i epidemia ślepoty. Żyła złota dla medycznej mafii. Dotychczas monopolu na zaćmę nie mieli, bo każda klinika mogła ją usuwać samodzielnie – a konkurencja była tak olbrzymia, że ceny spadały i upraszczała się procedura. Obecnie operacja zaćmy to banalniejsza sprawa niż zaplombowanie zęba. To w zasadzie zabieg a nie operacja. Zabieg, po którym chory dwie godziny później powraca do domu. I te właśnie nieporozumienie z brakiem monopolu na zaćmę u medycznej mafii naprawić ma technologia 5G, która pozwoli leczyć ją tylko starannie wybranej firmie ze starannie wybranego narodu. Nastąpić ma epidemia ślepoty wywołana tylko po to aby wcisnąć ludzkości opatentowane… kropelki. I zamiast tej największej prawdy o technologii 5G, od dezinformatorów usłyszymy jedynie milion wersji zastępczych, które są dużo mniejszej wagi. Ale jako że 5G to mimo wszystko zbyt błahe zdarzenie nie może być ono także zaliczone do najciekawszych zdarzeń ubiegłego roku.

  • Najrozsądniejszą zatem rzeczą, jaką zwykły śmiertelnik może w tej sytuacji zrobić to sprawiedliwe zapasy konserw, papierosów, jodyny i suchego żarcia. Bardzo niegłupie byłoby też jak najszybsze wycofanie wszystkich środków z wszystkich banków. Nie ma bowiem banków niezależnych – wszystkie są syjonistyczne i połączone pajęczą siecią z Rotszyldem. Szczytem głupoty w świetle tego co powyższe byłoby trzymanie w kieszeni plastiku zamiast realnych pieniędzy. Jeśli coś masz człowieku nawet drobne, wycofaj czym prędzej a podziękujesz mi potem, bo to jest najmądrzejsza rzecz pod Słońcem, jaką możesz obecnie zrobić. A co jeśli jakimś cudem nie będzie wojny? Hmm… no wtedy… niech no chwilę pomyślę… pozostaniesz z własnymi pieniędzmi w garści 🙂

Ta prognoza nadal pozostaje aktualna. Bardzo boleśnie przekonał się o niej redaktor Michałkiewicz, któremu komornik ukradł z konta 150 tysięcy w wyniku postępowania sądowego o którym redaktor Michałkiewicz nawet nie wiedział. Ot taka mała zemsta Syjonu za zerwanie się ze smyczy i ujawnienie notatki o roszczeniach żydowskich.

  • Pozbawiony głównych źródeł dochodu (narkotyki, broń, ropa) syjonistyczny reżim globalny rozpaczliwie podnosić będzie w całym okupowanym świecie zachodnim haracze czyli podatki. Na monstrualny poziom. Ten proces już się zaczął z dupy wziętą podwyżką cen paliw i energii, która w nowym roku oczywiście pociągnie podwyżki wszystkich innych towarów i usług. Nowy rok będzie drogi jak nigdy.

Reżim rzeczywiście dostał po kieszeni zwłaszcza w sektorze bankowo narkotykowym i skala haraczów podatkowych drastycznie wzrosła. Ich gównianych obligacji już nie chcą nawet Chińczycy. Armia zaś pracująca od lat dla syjonistów już nie garnie się do dalszego rabunku innym narodom surowców i pragnie się ze wszystkich rozbójniczych wojen wycofać mimo dopingu ze strony głównodowodzącego Trumpa. Innymi słowy psom wojny znudziło się nadstawiać dupy za to żeby Trampek i jego mocodawcy mogli sobie dopisać parę zer na kontach.

Grenlandia, którą Trampek chciał ukraść, to znaczy przepraszam… „kupić” także oszołoma wyśmiała.

Rosja obstawiła Amerykę okrętami podwodnymi pilnując, aby kartele narkotykowe z dolnej Ameryki przestały utrzymywać syjonistów i Trampek także z tym nie może niczego poradzić.

Po tym jak go pokonał Irak, Syria i parę innych krajów, nawet mała Wenezuela Trampka wyśmiała i rozgoniła jego watahy, które chciały obalić rząd, obsadzić prousraelskie Muppety i ukraść ropę.

Koczownikom pozostały zatem tylko banki, urzędy skarbowe no i hordy pedało i eko dewiantów powerbowanych do zachodnich mediów i parlamentów. Ceny zatem wszystkiego wzrosły astronomicznie a najbardziej artykułów i usług pierwszej potrzeby – żeby powetować chociaż odrobinę wyżej wymienione „straty”. Ceny wody, prądu, wywozu śmieci, opłat za parkowanie, etc wystrzeliły w kosmos i nadal będą wystrzeliwać. I ta tendencja będzie utrzymywana – aż do kompletnego upadku zdegenerowanego anglosaskiego Zachodu, czyli dopóki się on nie zerwie z kabalistycznej smyczy wzorem redaktora Michałkiewicza lub psów wojny z Blackwater, które już nie chcą mordować niewinnych ludzi w imię lichwy. Coraz więcej ludzi i organizacji będzie się ewakuować z tej koszernej, coraz bardziej cuchnącej arki.

W analogiczny sposób do tego w jaki polskojęzyczny rząd rudego folksdojcza ukradł Polakm ich emerytury, rząd japońskojęzyczny ukradł emerytury Japończykom. Jasna strona tego wydarzenia jest taka, że zrozpaczeni polscy emeryci nareszcie mogą z ulgą odetchnąć, bo w towarzystwie japońskich emerytów będzie im na pewno raźniej.

Taka błahostka a mimo wszystko cieszy.

  • Świat wreszcie pozna prawdziwe oblicze okupantów, kiedy zostaną ujawnione materiały dotyczące mordów rytualnych i handlu dziećmi. To będą wstrząsające wydarzenia, które gruntownie przeobrażą świat jaki znamy na poziom o jakim nie mamy jeszcze pojęcia.

No i dzieje się w temacie zgodnie z moją najważniejszą przepowiednią. Mega afera mega pedofila Dżefreja Epsztejna zmieniła świat i szeroko otworzyła mu oczy, które były wcześniej szeroko zamknięte. Uderzono w gniazda Hollybrudu, geopolityki i rody królewskie. Handel dziećmi oraz mordy rytualne to najsłabszy punkt koszernej mafii, a jako że siły dobra doskonale o tym wiedzą to dokładnie w ten punkt uderzyły i będą nadal z całą mocą walić. Pedofilowi Dżefrejowi desperacko zrobiono w tej sytuacji samobójstwo ale to na nic, bo inne sprawy pędzą przed siebie z ogromną prędkością. Siły dobra jak nazwa wskazuje na dobre zaczęły grillować jedno z ważniejszych gniazd satanistów – brytyjską rodzinę chlewną. Obecnie wykańczany jest książę pedofil Andrzej, który był bliskim przyjacielem pedofila Epsztejna i bardzo częstym gościem na wyspie miłości tego zboczeńca. Jak mawiają na wsi angielskiej i sielskiej: widły zostały z gnoju wyciągnięte i na dobre wbite rodzinie królewskiej w plecy. Książę pedofil Andrzej był kilkadziesiąt lat zaopatrywany w dzieci przez pedofila Epsztejna więc obecnie jest pozbawiany wszelkich tytułów, przywilejów i honorowych członkowstw. Jakie są co do niego prognozy? No cóż, jak już siły dobra skończą go z tytułów oczyszczać zostanie zapewne zaproszony do Guantanamo po domózgowy zastrzyk z ołowiu albo zrobi mu się samobójstwo jak Dżefrejowi. Jak z nim skończą zabiorą się za jego brata – księcia pedofila Karola, który był przez kilkadziesiąt lat zaopatrywany w dzieci przez pedofila Dżimiego Savilla – swojego czasu główną szyszkę z BBC – której już nota bene zrobiono sprawiedliwość.

Właściwie to już się za niego wzięli, bo oto co się akurat dziś pojawiło w chwili pisania tego tekstu:

https://gwiazdy.wp.pl/kolejny-gwozdz-do-trumny-royalsow-przyjazn-ksiecia-karola-z-biskupem-pedofilem-6467915248920705a

Jak znam życie, na deser siły dobra zabiorą się za głowę tej rodziny Adamsów – królewnę Eliza Betę, która napłodziła tych zboczeńców. Siłom dobra chodzi przecież tylko o to aby obalić stary satanistyczny, antyludzki porządek od stuleci dręczący ludzkość a rodzina chlewna jest przecież jednym z jego filarów zanurzonych głęboko w pedofilii, narkotykach oraz ofiarach rytualnych.

Siły dobra nie odpuszczą – to pewne – i czując pismo szczury uciekają z tonącego okrętu – to wersja oficjalna – brukowa.

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/skandal-w-wielkiej-brytanii-ksiaze-harry-i-meghan-markle-odchodza-z-brytyjskiej-rodziny

Prawda jest jednak zgoła odmienna i dużo, dużo głębsza. Otóż monitorowany non stop książę pedofil Karol został przyłapany na miłosnych pederastycznych buziaczkach z jakimś sprostytuowanym chłopaczkiem, co sprawiło że szmatławce dostały orgazmu.

charles

No i worek gnoju na dobre się rozerwał. Jego żona – koniopodobna Kamila – natychmiast zażądała rozwodu udając, że nie wiedziała, że Och Karol jest pederastą. Nie pamiętam czego dokładnie w pozwie o rozwód żądała – bodajże dwustu milionów funtów owsa – ale to i tak nieważne.

charlesandcamilla

Ważne bowiem, że skrytykował za zwierzęcą rozwiązłość księcia pedofila Karola także jego syn książę b’Rrudy Harry. Noooooo…. i rozpętała się w chlewie tak dzika chryja, że mały omal nie dostał w ryja. Ku uciesze brytyjskiej gawiedzi pasjonującej się praniem kurewskich brudów, rudy bardzo szybko okazał się… fałszywy. Szanowni Państwo, no cóż za niespodzianka! Kto by pomyślał?

Rudy dowiedział się bowiem od Karola, że nie jest jego synem. Masakra w chlewie zrobiła się z dnia na dzień jeszcze większa. Pomimo wielokrotnego orgazmu, w tej sytuacji szacowne brukowce bardzo szybko ustaliły prawdziwego ojca b’Rudego Harego. Śledztwo – co trzeba uczciwie przyznać – nie było zbyt skomplikowane jako że każdy i tak wie że na dworze kurewskim w ramach hodowli wsobnej każdy się puszczał od zawsze z każdym nie wytykając na zewnątrz nosa spoza tej chlewni – tak więc krąg domniemanych ojców nie mógł nawet teoretycznie być zbyt rozległy. Raz dwa ustalono, że prawdziwym tate fałszywego rudzielca był jakiś w dupę klepany… heh… nadworny koniuszy Hewitt, z którym puszczalska księżna Dajana miała w stajni turbulentny romans i to jeszcze zanim za romans z jakim Arabem zlikwidować ją kazała w Paryżu królewna Eliza Beta. Nie wiadomo jeszcze czy Dajana rozłożyła nogi przed koniokradem z zemsty za pozamałżeński romans Karola z klaczą, ale wiadomo że na dworze kurewskim zupełnie jak w Las Vegas to co się wydarzyło w stajni pozostaje w stajni na zawsze. B’Rudy Harry okazał się poczęty na końskim wybiegu w pozycji na jeźdźca co i tak nie okazało się zbyt szokujące, bo mógł być przecież napoczęty po pijaku ze służącym, z brudnej probówki lokaja lub na tylnej kanapie jakiejś arabskiej taksówki, jako że jego mama była z tych raczej rozwiązłych. A tak przynajmniej chłopak nie jest sierotą i mimo wszystko ma fajnego rudego ojca, z którym mógłby… konie kraść. Farciarz.

hewitt

Ojoj ale co to się zadziało w chlewie, jak rudy dowiedział się że jest gorzej niż adoptowany prosto od własnego… ojca. To co mu zrobił pederasta książę Karol to był koszmarny cios dla tak młodego rudzielca zupełnie nieprzygotowanego do walki o tron. Jego marzenia o objęciu w posiadanie wielkiego królestwa prysły jak wrzód na dupie. Chyba każdy na jego miejscu załamałby się, bo on przecież nielicho poświęcił się dla korony i poślubił czarną rozwódkę tylko po to, aby przyłączyć do Wielkiej Brytanii Afroamerykę, a tu nagle się brutalnie okazało, że to nie król Harry przyłączy Afroamerykę do Kurestwa Zjednoczonego tylko Afroameryka przyłączy do siebie bękarta Harrego.

Kiedy gnój obsechł i opadł kurz w chlewie a parę spraw się wyjaśniło na linii ojcostwa, b’Rudy Harry dodał sobie otuchy że mimo wszystko tylko on w tej rodzinie nie musi na polowania na lisa zakładać czapki kamuflującej i całkiem dzielnie kupił sobie do Kanady w jedną stronę bilet. Tymczasem rogacz pederasta Karol, po tej wstępnej rozgrzewce ze swoim przyadoptowanym na rudo synem, nie spoczął na laurach tylko poszedł na skargę do mamy – królewny matki Eliza Bety, która napłodziła te wszystkie świnie. Królewna, jak to królewna najpierw założyła gumiaki, żeby wydostać się z tej sterty gnoju jaki oni jej wszyscy nanieśli, potem zwołała sztab kryzysowy i dla poprawienia wizerunku rodziny, na dobry początek z dworu wypędzono precz wszystkich czarnych, fałszywych i rudych.

No i to jest według mnie „prawdziwa” przyczyna „odejścia” b’Rudego Harrego i tej Murzynki. Wypędzeni zrobili na ten chlew focha i jak niepyszni udali się do Afroameryki. Święta spędzili w murzyńskim gettcie.

rudy

Według mnie było to najważniejsze wydarzenie ubiegłego roku, bo chociaż mało kto dziś o tym wie – to było coś co poruszyło lawinę, której już nic nie zatrzyma – początek upadku satanistycznego starego systemu opartego na czarnej pseudo szlachcie jadącej od tysięcy lat na pedofilii, kazirodztwie i ofiarach z dzieci. Ta patologia musi odejść na śmietnik historii i siły dobra będą w nią walić jak w bęben aż zupełnej likwidacji. Oczywiście po cichu – zawsze dając brukowcami jakąś łagodną wersję oficjalną dla gawiedzi – aby ta nie oszalała i nie wszczęła zamieszek.

  • Damy radę. My Polacy poradzimy sobie z tym bajzlem, jak zawsze, jak wszędzie. Nikt na calutkim globie nie ma takiego jak my doświadczenia w sztuce przetrwania na przekór wszystkiemu i wszystkim. Tak więc damy radę w przeciwieństwie do tego świata, który posiada na tym polu zerowe predyspozycje.

No i dajemy radę. Nawet redaktor Michalkiewicz nie stracił przecież dobrego humoru, że o Zbyszku Stonodze nie wspomnę, bo jego podejrzewam nic już nie zmorze.

  • Nie da rady natomiast przetrwać „polski” rząd, który niemal na pewno upadnie w nadchodzącym roku. Prawdopodobieństwo tego radosnego wydarzenie jest wprost proporcjonalne do niewyobrażalnie nadętych bredni, którymi coraz debilniej ten rząd karmi okradanych we własnej ojczyźnie Polaków. Nawet polska policja jest wściekła, że zarabia 3-4 tysiące a Ukraińcy w polskiej policji 7-8 tysięcy. Niesamowicie świadomość Narodu wzrosła od czasów Bolka, kiedy te oklepane kity rządzących posiadały jakąś moc sprawczą. Tak więc rząd upadnie wg mojej opinii.

Niestety ta prognoza jeszcze nie sprawdziła się, bo rząd nie upadł mimo iż też spadło na niego kilka bardzo poważnych ciosów z pedofilsko bandyckiej beczki. Uderzono porządnie ujawniając na wiosnę pedofilskie ekspedycje marszałka sejmu do burdelu zatrudniającego nieletnie Ukrainki ale starym syjonistycznym zwyczajem z demaskatorów zrobiono wariatów i samobójców aby na jeszcze trochę odsunąć od opinii publicznej ten temat. Oto garść linków przybliżających te przykre zagadnienie:

https://www.salon24.pl/u/profesjonalnyobserwator/945393,nieletnia-ukrainska-laska-marszalka-kuchcinskiego

https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/marszalek-kuchcinski-jest-pedofilem-pis-milczy-po-ko-zada-wyjasnien

http://polityczek.pl/uncategorised/10357-afera-kuchcinskiego-watly-pedofil-w-pis-jest-jak-byly-czlonek-pzpr-wazne-ze-jest-swoj

https://koduj24.pl/dziwna-fala-samobojstw-wsrod-swiadkow-zwiazanych-z-afera-podkarpacka/

Po szybkim zastąpieniu tej mega afery żałośnie trzeciorzędnym pseudo skandalem z lotami marszałka na koszt podatników – czyli udawaniu, że pedofilii w polskim rządzie nie ma, jakieś malutkie nikczemne rączki nerwowo wpisały marszałka na listy wyborcze żeby dostał się do sejmu i miał immunitet i nawet teoretycznie uniknął odpowiedzialności.

Dokładnie w tym samym kierunku uderzył Zbigniew Stonoga pod sam koniec roku. Ten jeden z najbardziej zaszczuwanych ludzi w Polsce – 118 fałszywych oskarżeń ze strony aparatu państwa zakończonych uniewinnieniem – także ujawnił sprawy druzgocące dla reżimu posiłkując się świadkiem koronnym Broda z pruszkowskiej mafii. Swoją drogą to trochę wymowne, że jest już tak źle, że nawet bandyci pomagają ratować przed unicestwieniem przez antyludzki reżim nasz kraj i naszych rodaków.

Ja mam niewyparzoną mordę, no mam wiem o tym, ale Broda a potem Stonoga – oni dopiero pojechali z naprawdę grubej rury publikując zdjęcia wiceprokuiratorki generalnej prawej ręki ministra Ziobry oraz przy okazji jego żony Patrycji, która według Brody od lat pracuje dla pruszkowskiej mafii jako erotyczna wtyka. Na tych fetyszowo żołędziowych zdjęciach zrobionych podczas imprez organizowanych przez mafię, które opublikował Stonoga jest parę spraw niezwykle interesujących. Jeszcze bardziej interesujące jest natomiast to co się w związku z ich publikacją zadziało.

Najpierw pod koniec roku na stronie Stonogi ukazuje się coś takiego…

prokurator2

prokurator

… z niewybrednym komentarzem Zbigniewa Stonogi, że to koniec niszczenia mu życia i nękania jego rodziny – co ma już przecież miejsce przez dwie dekady, czyli całe jego dorosłe życie. Obiecuje też tsunami ekipie rządzącej, którą w osobie Jarosława Kaczyńskiego także oskarża na swoim kanale o największą kradzież w historii Polski. Warto dla rozgrzewki zobaczyć sobie jego film pod kątem merytorycznym:

https://www.youtube.com/channel/UCdfRZ1u4b1pT68er47tb5vA

Złośliwi, nikczemni oraz podli zarzucają mu, że przeklina, ubliża, etc… A co ma kurwa zrobić niewinny człowiek po dwudziestu latach niszczenia mu bez powodu życia? No co? Ma wierszem się wysławiać? Poematy tworzyć? Ma uprzejmie przepraszać, że jest Polakiem, jeszcze żyje w swoim kraju i ani myśli jak szczur z Ojczyzny wyjechać? Ja od dawna uważam i to na piśmie, że Stonoga to prawdziwy polski rycerz i zdania nie zmienię, bo on ani na trochę od wyrobienia sobie o nim opinii się nie zmienił i nie odstąpił na milimetr od swoich zasad. Pomagał słabym i bezbronnym i nadal pomaga – mimo iż sam jest niszczony i zaszczuwany. Jako jeden z nielicznych ma tyle mocy aby się wznieść ponad poziom własnej, osobistej krzywdy i pomagać nie sobie ale przede wszystkim innym – to definicja rycerstwa przecież.

Dla przypomnienia, jego brawurowa akcja z wypędzeniem osiłków z przeznaczonej do kradzieży nieruchomości, której kradzież utrudniała „wkładka ludzka”, czyli bezradna i bezbronna matka z córką:

https://www.youtube.com/watch?v=eX4TKYUn5Ts

… oraz całe tło tego skandalu, w którym okazało się że dom usiłowała ukraść jakaś pani prokuratorka która była tak miła, że już nawet dała za niego zaliczkę i nasłała osiłków z jakiejś tajnej policji, aby wygonić z niego prawowitych właścicieli – matkę i córkę której oprychy demolowali dom i zastraszali aby ich wypędzić:

https://www.youtube.com/watch?v=IQtVeGuvw50

Według mnie późniejsze wsadzenie Stonogi do pierdla na podstawie jak zwykle fałszywych zarzutów to była zemsta prokuratury za uniemożliwienie wrogiego przejęcia przez bandycką kastę tamtego domu w Łomiankach.

A teraz Stonoga się mści. I to zupełnie jak cezar: wyszedł, zobaczył i… opublikował. Pierdolnął tak, w swoim niepodrabialnym stylu, że nie trzeba poprawiać.

Po publikacjach Stonogi w Internecie zawrzało. Gangstera Brodę pobito nieznanymi sprawcami tak, że jego twarz przez rok nie nada się do publikacji. Pojawiły się oficjalne zdjęcia zastępczyni Ziobry – tum razem w jego towarzystwie – i na milionach forów padły miliony zupełnie identycznych zapytań: czy osoba z Ziobrą „Made In Ziobro” to osoba związana pod ziobro „Made In Stonoga”?

Ponieważ oficjalnej odpowiedzi nadal nie ma – co jest niezwykle szokujące – każdy Polak ma niezbywalne prawo samodzielnie to sobie ocenić.

prok ziobro

W tej sprawie tak jak w sprawie marszałka śledztwa… po prostu nie ma. A powinna przecież być mega komisja śledcza. Ale pytania są i należy je w tym miejscu zadać:

Dlaczego prokuratura nie działa w tej sprawie, jeśli to nieprawda a zdjęcia Stonogi to fałszywki?

Dlaczego prokuratura z fotografi działa i nie jest zawieszona, jeśli to prawda a zdjęcia Stonogi to autentyki?

Czy coś sprawiło, że prokuratura w obu wariantach ma hmm… związane ręce?

Dlaczego zastępca prokuratora generalnego do spraw zwalczania przestępczości zorganizowanej bierze udział w imprezach… mafii?

Po co używać białego sznurka, skoro wiadomo, że tylko czarny wyszczupla?

I chociaż pytań jest jeszcze dużo więcej, materiały Stonogi błyskawicznie zdjęto z sieci. Poruszono niebo i ziemię aby jego stronę skasować. Strony do dziś nie ma. Poruszono nawet piekło żeby usunąć jego filmy z pornhuba. Zrobiono tez wjazd do czyśćca i błyskawicznie zablokowano Stonodze jego twitera i chłop nie ma już nawet gdzie z Donaldem Trampem na spokojnie pogadać o ziemskich problemach.

Wszystkimi starannie wybranymi celebrytami spośród narodu starannie wybranego oznajmiono półoficjalnie, że osoby z filmów Stonogi to nie były osoby o których filmy mówią i udaje się że sprawy nie ma. Rząd chyba cały tegoroczny budżet przeznaczył aby na temat materiałów Stonogi zapewnić globalne milczenie no i milczenie zapadło na temat filmów Stonogi jeszcze większe niż na temat filmów z Adamowiczem, którego zabili go i uciekł.

Gdzie jest Adamowicz obecnie? Kto wie może na imprezie u rodziny królewskiej?

https://radiogdansk.pl/wiadomosci/item/77185-tysiace-gosci-a-wsrod-nich-prezydent-gdanska-pawel-adamowicz-w-anglii-na-wspolnej-imprezie-z-krolewska-rodzina/77185-tysiace-gosci-a-wsrod-nich-prezydent-gdanska-pawel-adamowicz-w-anglii-na-wspolnej-imprezie-z-krolewska-rodzina

Samego Stonogę natomiast błyskawicznie pojmano i zamknięto w lochu. Usłyszał biedny ze 188 zarzutów jak donoszą media ale o ile mnie pamięć nie myli ani jednego o zniesławieniu lub obrazie uczuć religijnych osób z fotografii. To bardzo wymowne. Jeszcze bardziej wymowne było ekspresowe zdjęcie z pornhuba filmów z nieżoną Ziobry pod pretekstem ochrony dóbr właścicieli. No zaraz, chwileczkę, skoro nasza Dama Z Żołędziem, to nie była żona Ziobry to po co usuwa się filmy z porno aktorką, która nią nie jest i nie posiada jej dóbr osobistych lub praw autorskich?

Są to pytania z rodzaju tych trudnych: skoro zamordowano Adamowicza to dlaczego zamordowany Adamowicz pokazywał ciekawskim, że żyje i jest mu dobrze?

No ale tak czy siak trzeba tu uczciwie przyznać, że trochę gnoju spadło w ubiegłym roku na głowę biednego ministra Ziobry. Nie lubią go kolekcjonerzy cudzych mieszkań i sklepowi złodzieje z wymiarów i organów niesprawiedliwości. Nie cierpią go folksdojcze przywykli do jawnego złodziejstwa. Na pewno nie lubi go mafia ze zrozumiałych względów. Nie lubi go oczywiście Pan Zbigniew Stonoga i 10 milionów innych Polaków, którym Ziobro chociaż mógł i powinien… nigdy nie pomógł. A ze 20 milionów Polaków nie lubi Ziobry tylko za to, bo im obiecał reformę sądownictwa i niczego nie zreformował. Najbardziej Ziobry nie lubią jednak najbardziej znane przypadki:

– Tomasz Komenda, który został przez prokuraturę fałszywie parę razy oskarżany i był na podstawie fałszywych oskarżeń trzymany na torturach przez 18 lat – w tym 8 lat po tym jak okazał się zupełnie niewinny. Został wsadzony za Ziobry, przez prokuratorów Ziobry i przez te 8 lat Ziobro nie znalazł sposobu aby niewinnego człowieka z lochu wydostać – dopiero wyklęty przez wszystkich Urban to zrobił. I chociaż Ziobro powinien posadzić na ławę wszystkich sędziów i prokuratorów którzy go fałszywie oskarżyli i skazali to nawet nie… odwołał żadnego pozwalając aby dalej „pracowali”,

– Marek Marecki – niewinny polski patriota który popełnił tylko taką niesłychaną zbrodnię że zażartował sobie z Bronka. Pobito go z żoną na komisariacie, fałszywie oskarżano o niby zamach na prezydenta (sic!), latami ciągano po psychiatrykach, więzieniach i sądach a na koniec zabito mu żonę a jego umieszczono w lochu. Wołał o pomoc do Ziobry na wszystkich możliwych jutubach i wiadomo że Ziobro nigdy palcem nie kiwnął aby niewinnemu człowiekowi pomóc,

https://www.youtube.com/watch?v=MUveQA7qdps

https://www.youtube.com/watch?v=ZDqq7NQeYAk

– Tomasz Rutkowski którego w organach i wymiarach okradziono z domu i dziecka które sprzedano na organy – do dziś nie doczekał pomocy od ministra sprawiedliwości Ziobry. Jego zbrodnią niesłychaną był powrót do Polski, kupno mieszkania i chęć założenia rodziny – to wszystko co ten człowiek przeskrobał,

https://www.youtube.com/watch?v=rTQ_Z2mTXRs

– Bogdan Goczyński, którego systemowi psychopaci okradli z dzieci, wolności, zdrowia i domu, który nawet jak sam udowodnił swoją niewinność – nota bene przy pomocy lansowanego przeze mnie wykrywacza kłamstw – nie doczekał nigdy ze strony ministra Ziobry żadnej pomocy – jego zbrodnia to chęć uwolnienia się od toksycznej psychopatki z wymiaru sprawiedliwości,

https://bgoczynski.wordpress.com/2019/11/08/list-otwarty-do-lajdaka/

Można tak bez końca wymieniać ludzi ekstremalnie skrzywdzonych, którym minister Ziobro miał obowiązek pomóc ale nie pomógł… tylko po co? No po co?

Według mnie karma powróciła do ministra Ziobro, bo do funkcji jaką pełni przecież nie potrzeba wielkich stalowych jaj. Do bycia sprawiedliwym ministrem sprawiedliwości wystarczy przecież w zupełności kawałek napletka.

Po publikacjach Stonogi kolejnym milionom Polaków otworzyły się oczy i coraz bardziej powszechna staje się wiedza, że żyjemy w kraju jawnie okupowanym, którym coraz mniej skrycie rządzi psychopatyczna mafia.

Potem Stonogę znowu zamknięto i obsypano niezliczonymi zarzutami liczonymi już na setki. Aż tak bardzo chory, zdegenerowany i zepsuty od głowy system boi się jednego prawego i uczciwego człowieka. Zamiast pousuwać z pola widzenia chociaż paru skompromitowanych bandytów pousuwano z sieci wszystkie materiały jakie Stonoga opublikował licząc, że temat osób kompromitujących otoczenie Ziobry zniknie.

Hm… przecież Internet jest hermetyczny zupełnie jak Las Vegas. W Internecie nic nie znika i to co wydarzyło się w Internecie, na zawsze pozostaje w Internecie. Wychodzę zatem naprzeciw niezliczonym prośbom z niezliczonych for i podaję linka do miejsca, gdzie wszystko co opublikował rycerz Zbigniew Stonoga jest ładnie i pięknie zarchiwizowane – są tam zdjęcia, filmy i komentarze jego oraz Brody jakie ramię w ramię ujawnili Polakom. To wszystko w niezmienionej postaci. Podaję to, aby każdy sam niezależnie mógł ocenić to co tak nerwowo z sieci usunięto – zwłaszcza ci, którzy przegapili Stonoga-event w wyniku świątecznego kaca, a teraz jęczą, że nigdzie nic już nie mogą znaleźć:

https://web.archive.org/web/20191228210918/https://www.zbigniewstonoga.pl/

Na przyszłość ludziska nie chlejcie tyle tylko archiwizujcie na dysku lub chmurze, żeby potem nie było kwilenia.

Podsumowując tę hecę z hm… Trądem W Pałacu Sprawiedliwości, moim skromnym zdaniem Stonoga zupełnie niepotrzebnie szukał materiałów kompromitujących żonę Ziobry. Przecież ludziska kochani, na litość… no przecież na tej planecie nie ma, nie było i nigdy już nie będzie nic bardziej kompromitującego niż bycie… żoną Ziobry. Najbardziej romantyczna kobieta na Ziemi poświęciła się dla ojczyzny i poślubiła najbardziej nieporadnego ministra w dziejach ludzkości. Romantyczna tragedia, która przyćmiła tragedie 10 milionów Polaków, którym nie pomógł minister Ziobro.

pati koti

W sytuacji kiedy Ziobro jest wszechmogący i mógł zrobić wszystko, nie zrobił kompletnie niczego na kierunku prawa albo sprawiedliwości a niezliczona lista ofiar którym powinien pomóc ale nie pomógł jest tego dowodem bezspornym. Bo moim osobistym zdaniem w tej całej Stonogowej hecy, ani Dama Z Żołędziem ani sado maso prokuratorskie nie mają i nie będą miały i tak nigdy żadnego znaczenia, bo sytuacja ze sznurkiem albo żołędziem nie jest czynem zabronionym o ile odbywa się w ramach dobrej zabawy.

Bulwersujące w najwyższym stopniu i mocno zabronione, jest natomiast to, w jakim towarzystwie oraz kontekście odbywają się owe radosne igraszki – i tego żaden resort ministra Ziobry ani nie podejmie ani nie rozwikła, bo mogłoby wyjść na przykład na jaw, że cała prokuratura krajowa od lat pracuje na pasku mafii, a ta z kolei na smyczy służb i dlatego nie było i nigdy nie będzie żadnej na tym kierunku reformy. Od czasów Kazimierza Wielkiego znać powinni nasi władcy stary i oklepany numer pustynnych włóczęgów z podsuwaniem im kobiet tylko po to, aby Mapettem sterować zza kulis w dowolnym kierunku.

Ocena tego materiału i moich przemyśleń należy do was.

To było drugie najciekawsze wydarzenie minionego roku w mojej klasyfikacji. Na razie drugie, bo Stonoga zapowiada, że jak z niego i rodziny nie zejdą to wciśnie „Play” i nastąpi tsunami – tak więc teoretycznie są widoki żeby to było wydarzenie numer jeden – zobaczymy. Na dziś Stonoga znowu siedzi… a wielka szkoda bo nikt jak on barwnie nie ożywia tych chamów z wiejskiej.

  • III wojna raczej na pewno w przyszłym roku się rozpocznie na dobre lub wpełznie na nowy level. Skąd to wiadomo? Tak uczy historia, albowiem zawsze około 10 lat przed jej wybuchem wywoływano finansowy kryzys. To taka talmudyczna tradycja. Temu z 2008 roku właśnie kończy się okrągły jubileusz. Ponadto szczyt piramidy finansowej, czyli banda Rotszylda intensywnie wyprzedaje aktywa – to również święta tradycja u syjonistów przed każdą wojną światową.

Hucpa z Iranem jest dowodem na to że ta wojna już się rozpoczęła. To było jak widać proste do przewidzenia. Ale nie to że wybuchła III wojna jest straszne tylko fakt że ta wojna tak samo jak dwie poprzednie to jest koszerna… ustawka. Tak, ustawka i obie strony tego pseudo konfliktu grają w jednej drużynie, czyli USA i Iran walczą obecnie razem przeciwko… ludzkości. To jest na tyle szerszy temat, że omówię go szczegółowo w następnym tekście, bo w tym nie warto poświęcać mu więcej miejsca.

  • Aha, modły do Jezusa, jego mamy lub jego ojczyma w nadchodzącym roku – tak jak w 2018 poprzednich latach – oczywiście nikomu w niczym nie pomogą, albowiem wymyślony przez przodków Rotszylda numer z Jezusem nie polega na jego nadejściu ale czekaniu na jego nadejście. W nieskończoność.

No i to była ostatnia prognoza. Po ubiegłorocznych wyczynach papieża nie ma już chyba na ziemi człowieka, który jeszcze by wątpił, że satanistyczny antypapież z dnia na dzień robi się coraz bardziej bergolnięty. Wcale mnie nie zaskoczy jeśli w tym roku zacznie ekskomunikować ludzi, którzy nie będą chcieli się zbiedronić i zawierać pederastycznych małżeństw aby zgodnie z nową liturgią móc adoptować dzieci – najlepiej emigrantów. W tym kościele jakiemu antypapieżuje ten Jezuita już kompletnie nic mnie nie zaskoczy.

No i to tyle remanentu moich przepowiedni i przy okazji dwa najciekawsze wydarzenia minionego roku w nim się objawiły.

A jakie było trzecie najciekawsze wydarzenie roku 2019-go?

Nagroda Nobla za zwierzęcy antypolonizm i satanistycznego baphometa?

olga-tokarczuk

Ależ skąd? Przecież to banalne, że w satanistycznym systemie odwróconych wartości tylko czyste zło się wynagradza i odwrotność normalności. Nuda – znamy to to bólu ze wszystkich filmów i teledysków.

Nagroda człowieka roku dla dorocznego człowieka roku?

demoty-404-170

Ależ skąd? No bez przesady. Jak można nie nagradzać naszego małego słoneczka za to że cieplutko nam co roku świeci? To tak oczywiste, że nie potrzebuje dodatkowego wyróżnienia.

Trzecim najciekawszym wydarzeniem minionego roku było natomiast według mnie niesłychanie doniosłe odkrycie polskich i izraelskich naukowców, którzy dokończyli nieudolne próby jego odkrycia przeprowadzone przez naukowców niemieckich i czeskich.

Dopiero nasi ludzie nauki dopięli sprawę na ostatni guzik i z pustynnymi ludźmi nauki dokończyli przełomowego dla ludzkości dzieła.

Odkryli, że srający pies zachowuje się jak igła magnetyczna.

I to jest całkiem niebagatelne odkrycie w razie upadku cywilizacji i powrotu ludzkości do życia na otwartym powietrzu. Ta nowo odkryta wiedza może się wówczas okazać bezcenna. Pomoże zbłąkanym wędrowcom określić kierunki świata, bez prądu, kompasów, zegarków i naziemnych nadajników komórkowych. Ba, ta nowa polsko izraelska technologia, nawet zagubionym w odmętach żeglarzom wskaże prawidłowy kierunek, jeśli spuszczą za burtę szalupę z psem aby się na pełnym morzu złamał i wysrał.

Ja już nie mogę dalej o tym pisać ale dla ludzi ciekawych najnowszych odkryć ze świata nauki, więcej informacji o tym jest tutaj:

https://marucha.wordpress.com/2020/01/15/magnes-ma-wplyw-na-zachowanie-psow-naukowcy-tlumacza-jak-je-zmienia/#more-81130

Nowych prognoz na 2020 rok nie będę zamieszczał, bo ubiegłoroczne nic nie straciły na aktualności. Sił walących z całą mocą w najsłabsze punkty kabalistycznej mafii na pewno w nowym roku nie zabraknie. Odwetowych działań aby eskalować III wojnę do skali globalnej, także. Tak więc moje prognozy pozostają niezmienne.

Dodać tylko mogę, że walka z globalną antyludzką mafią nadal będzie się odbywać również na wzór polskiego państwa podziemnego w czasach II wojny światowej – totalnie zakulisowo i niemal po cichu. Tak jak w minionym roku – tak samo w bieżącym tajne trybunały będą skazywać na śmierć i likwidować największe światowe kanalie. Cały okupowany świat to obecnie robi. Cały z wyjątkiem otumanionych Polaków (!). Polacy dopiero zaczynają problem dostrzegać i dopiero nieśmiało wpadać na pomysły podziemnej sprawiedliwości i jej cichego wymierzania. W tym roku na pewno proces nabierze tempa, rozszerzy się na kolejne kraje okupowane przez lichwę no i jedyna różnica będzie taka z ubiegłym rokiem, że zlikwidowanych zwyrodnialców będzie znacznie więcej.

A lichwa? Lichwa no cóż… rozpęta globalną wojnę przeciwko prawdzie w każdym możliwym aspekcie naszego życia. To pewne, skoro III wojny im się rozpętać nie udało na pełny gwizdek.