Pandemia – Ostatnia Hucpa Barona Rotszylda

rotschild

Dobiega końca trzeci tydzień światowego aresztu domowego o roboczej nazwie Pandemia. Cały świat z wyjątkiem Polski okazał się kompletnie nieprzygotowany na istniejącą sytuację.

Dlaczego?

Ponieważ już w cyklu Rzeczpospolita Mafijna, (kilka lat temu) napisałem, że Polacy to najbardziej inteligentna nacja na świecie. Dzięki zaradności, a ta jest wynikiem przeciwności, okupantów, rozbiorów i tym podobnych… Polacy to nacja, która wbrew kłamliwej opinii nie tylko mądra jest przed szkodą ale, która je przewiduje i potrafi je obrócić na swoją korzyść. I teraz Pandemia dostarczyła na to, hmm to doskonałe określenie… koronny dowód. Dowód, który póki co – ze smutkiem muszę przyznać – jako jedyny zauważyłem.

O co chodzi?

O to, że ta niby Pandemia to tylko robocza nazwa zupełnie innego zjawiska, jakim jest Ostatnia Hucpa Barona Rotszylda. Nasz wybitny rodak Stanisław Bareja przewidział ją już kilkadziesiąt lat temu i obnażył w najdrobniejszych szczegółach. Ba, nie tylko obnażył ale przewidział jednocześnie dlaczego ona żałośnie upadnie – stanie się to z powodu bardzo marnych statystów zagonionych do udziału w tym bolszewickim kiczu.

Dziwne jest dla mnie to, że mimo iż to widoczne gołym okiem absolutnie nikt w Polsce jeszcze nie dostrzegł oczywistości że tak zwana „Pandemia”, czyli Ostatnia Hucpa Barona Rotszylda to jest bardzo marny plagiat. Tak marny, że może się z nim równać jedynie genialny oryginał czyli Ostatnia Paróweczka Hrabiego Barry Kenta.

Parę linków dla przypomnienia, gdyby ktoś miał wątpliwości w moje słowa:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=Mo4WStjDUcY&feature=emb_logo

https://www.youtube.com/watch?v=2SUa4BuIKw0

Szanowni Rodacy Polacy – śmialiście się z absurdów komunistycznego pseudo życia wykreowanego dla normalnych ludzi przez żydobolszewików; z tej drętwej nowomowy, z systemowego mózgoprania, z tej żenującej nadgorliwości prostackich aparatczyków czytających z kartek przygotowane im odgórnie teksty:

„Skrytożercom parówkowym mówimy stanowcze nie!”

„Brygada młodzieżowa zobowiązuje się do trzymania warty honorowej przy nowo zakupionych parówkach dla uczczenia 31 okrągłej rocznicy.”

„Zniknięcie tych parówek spowodowało niezły zamęt, to fakt!”

„Był to zamęt grubymi nićmi szyty i wiemy lep jakiej propagandy kryje się za tymi nićmi.”

„Dlatego też te zniknięte parówki zewrą jeszcze bardziej nasze szeregi.”

Śmialiście się z tych bolszewickich prymitywnych socjotechnik do łez, nieprawdaż?

No to ładnie. A teraz kubeł zimnej wody na rozgrzane fikcyjną pandemią makówki: wy dziś robicie absolutnie dokładnie to samo!

„Jest prawda czasów, które film opisuje i prawda ekranu.” – kolejny cytat z Misia Barei.

I niestety ale żydobolszewicy zrobili wam tak intensywne mózgopranie, że w czasach Ostatniej Hucpy Barona Rotszylda zignorowaliście zupełnie prawdę czasów na rzecz prawdy ścierwo ekranu.

Skradziono wam święta bez racjonalnego powodu Rozpoczął się bowiem czwarty tydzień pandemii wszechczasów. Tej samej, o której pisałem od samego początku, że jej nie ma. Dziś muszę za to przeprosić co pochopnie naskrobałem, bo pandemii koronowirusa rzeczywiście, kurwa nie ma. Nie ma. Nie ma. No kurwa nie ma i nigdy nie było, kurwa. Ta pandemia to niewyobrażalnie monstrualna… lipa. Hucpa, czyli mega bezczelność u źródła mająca żyda. To tylko medialna pseudo pandemia, niewidoczna zupełnie poza telewizorem. To nie jest pandemia zatem ale jakieś chore pandemonium co najwyżej.

Ponadto jest to baaaaardzo stary kotlet. Panika z powodu koronowirusa to nie tylko żydobolszewicki plagiat z Ostatniej Paróweczki Hrabiego Barry Kenta zerżnięty prostacko z Misia, ale również żałosna powtórka paniki sprzed stu lat kiedy słuchowisko radiowe Orsona Welesa pod tytułem Wojna Światów spowodowało monstrualną panikę w Stanach Zjednoczonych z powodu inwazji na Ziemię, uwaga… Marsjanów. Sto lat temu tysiące Amerykanów dało się na to nabrać i uciekało w panice z Nowego Jorku na Florydę, mnóstwo ludzi popełniło samobójstwa i heca była taka, że jeszcze miesiące po tej kilkugodzinnej audycji radiowej rząd i policja nie mogły spraw odkręcić, bo panika nakręcała się sama. Jak na ironię tamtejszych Marsjan wykończyły ziemskie… wirusy. Było kilkadziesiąt ofiar ale generalnie skończyło się Happy Endem.

Tym razem mamy sytuację odwrotną. Ziemię zaatakował koronowirus niedobry i kto wie może w dalszej części przedstawienia to Marsjanie znajdą na niego lek i uratują ludzkość. Blue Beam jest w końcu dopięty i w pełni gotowy. A jako, że w programie Ostatniej Hucpy Barona Rotszylda oprócz wirusów i Marsjan ma także być trochę meteorytów, przedstawienie szykuje się wyborne. Kto wie, może nawet Jezus na premierę wpadnie… jak już nadlecą mordercze meteory.

Tymczasem jeszcze jesteśmy na etapie samego wirusa. Krzywa zarażeń nieistniejącej pandemii idzie jak te rakiety Muska pionowo w górę i jak tak dalej pójdzie za dwa tygodnie przeziębią się już wszyscy na Ziemi. Z telewizora wysypują się trumny włoskie, chińskie i te z Nowego Jorku. Cały świat ćwiczy zatem grzecznie akcję Zostań W Domu i jedynie w Polsce mamy znacznie lepszą wersję pt. Zostań, Kurwa W Domu!

Tylko dla Polaków bowiem kacza milicja wprowadziła program 500 Minus Za Byle Za Co. Też w ramach plagiatu „nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?”

Wyjdziesz do parku – pincet na Karakana. Pierdniesz na placu zabaw – pincet na Maliniaka. Ośmielisz się sprawdzić czy Krzywousty nie sprzedał twojego lasu – pincet razy sześćdziesiąt za to że mu nie ufasz jak rodzonemu bratu. A jak nie zagłosujesz na Kornchauzera – osiem lat dostaniesz na przemyślenia.

Żydobolszewikom na rozkaz Rotszylda normalnie już odpierdala. Kurdupel oszalał i wprowadził zamordyzm, o którym zawsze śnił i marzył. Kuźwa, rodzony ojciec bliźniaków przecież ludzkość ostrzegał: „nie dawajcie im żadnej władzy, bo zniszczą wszystkich lepszych od siebie”. A tu przecież teraz chodzi o cały… Naród!

Ludzie kochani, w ten weekend wpadłem na kontrolę do Polski zobaczyć jak w ojczyźnie sprawy stoją z tymi koronowirusami i…? I ręce mi opadły, kochani.

Ja pierdolę, jak zobaczyłem te debilne kolejki do sklepów, w których społeczni aktywiści – no nie planowali wart z okazji 31 okrągłej rocznicy – ale odstępów między kolejkowiczami, to mnie aż uderzyło.

Kurwa to są przecież ci sami z których polewałem na Misiu. To przecież ci sami nadgorliwcy którzy skrytożercom parówkowym mówili stanowcze nie.

Oni teraz pilnują na ochotnika dwumetrowych odstępów tak jak kiedyś pilnowali innych żydobolszewickich idei…

No tak czy nie tak, Rodacy?

Tacy zawsze byli, są i będą. Jak Kurdupel każe wszystkim chodzić do kościoła na czworakach, w masce przeciwgazowej i po drodze kwiczeć jak świnie – oni ze szczerym czereśniackim entuzjazmem będą tego właśnie nadgorliwie pilnować.

Cała Europa ma już od trzeciego dnia kwarantanny na tę Hucpę wyjebane. Jeżdżę przecież po całym kontynencie i widzę co się dzieje. Niemcy jeżdżą quadami po polach, koniami po lasach, deskorolkami po placach zabaw, korzystają ze słońca i wolnego czasu i tylko co dwa metry stoją przy kasie pod Lidlami. Szwajcarzy generalnie mają gdzieś wujka Rotszylda i jego dobre rady aby siedzieć w domu i całymi miastami wyszli położyć się na trawnik, bo słońce przypiekło w całej Szwajcarii tak, że wszyscy od czwartku chodzą w krótkich spodenkach albo półnago. Nigdzie prócz Polski gestapo nikogo nie ściga. Ba, nawet te żołnierzyki z Wehrmachtu jakie w maskach siepacze Merkel w ramach siania paniki rozstawili na wszystkich niemieckich granicach już mają gdzieś te lipną pandemię i coraz częściej maski zakładają na czoło – jawnie szydząc z mycek plemienia Rotszyldowego. A ponadto absolutnie cała policja w całej Europie jest uderzająco pomocna, uprzejma i miła jak nigdy. Bandycka jest jedynie banda ukraińskich bandytów w milicyjnych mundurach szalejąca na terenie Polski bo im Kurdupel nie tylko dał 500 zeta podwyżki ale zapewnił bezkarność. I właśnie to pokazuje najlepiej jak bardzo władze Polski są obecnie przerażone. Maliniak, Karakan i Krzywousty doskonale wiedzą że są marnymi opryszkami z siódmej ligii, których nikt nie wtajemniczy w prawdziwy program ekstraklasy. Rotszylda system mega lichwy osiągnął swój koniec – i więcej już się nie da z niego wycisnąć. Lichwa zdycha i jedyną nadzieją satanistów jest jak zawsze obrzucić fałszywymi oskarżeniami niewinnych aby ich okraść z kasy. W dodatku za swoje własne zbrodnie. Robią to już przecież od czasów Jezusa co najmniej – i też już o tym w Rzeczpospolitej Mafijnej pisałem. Proszę zauważyć, że oni samozwańczo się uważają za bogów na tej planecie a mimo to za to właśnie oskarżyli Jezusa. Zostal uniewinniony przez Piłata ale mimo to dalej go fałszywie żydzi oskarżali aż go w końcu zabili. I ta właśnie… sprawdzona metoda jest ich jedyną bronią. To przecież według niej nas Polaków fałszywie oskarżano o holokaust żydów – aby nas kompleksowo obrabować. I to według niej obecnie podnóżki Rotszylda oskarżać chcą o pandemię Chińczyków. Chcą ich obrabować za pandemię którą sami wywołali! Ta Ostatnia Hucpa Barona Rotszylda to nie jest jakaś nieistniejąca Pandemia ale prymitywny, aczkolwiek największy w dziejach świata – skok na bank po prostu.

Cała moja intuicja mówi mi obecnie, że to był to dla lichwiarzy ruch bardzo ale bardzo w samobójczym kierunku.

Każdy bowiem kij nawet największy zawsze ma dwa końce, a ten globalny wskazuje prosto na Rotszylda. Nasz lokalny natomiast drugi koniec kijka skierowany jest prosto w Kurdupla, Maliniaka i resztę bandy. I ten kij uderzy i to bardzo mocno – rękę która go na ludzkość podniosła.

Oczywiście inaczej w skali globalnej a inaczej lokalnej.

Niemcy całkiem nieźle wyszli na tej pandemii. Obecnie gorliwie dziękują, że dzięki Polakom w chwili obecnej jakoś jeszcze funkcjonują. Bez Polaków padliby jak reszta świata po zamknięciu gospodarki. Ale dają radę bo raz, że nigdy nie dopuścili do przejęcia swojego przemysłu przez chazarską mafię a dwa, nigdy nie pokusili się, aby swój przemysł wyprowadzić za granicę, na przykład do Chin.

Polska też mogłaby całkiem dobrze wyjść na tej Ostatniej Hucpie Barona Rotszylda – wypełniając w Europie niszę rynkową po zerwanych łańcuchach dostaw chińskich towarów ale nie wyjdzie, bo już dawno polski przemysł zniszczyła żydowska mafia. Potęgą jeszcze jesteśmy natomiast w sektorze usług – i to jest nasza niepowtarzalna szansa

Zresztą nasza narodowa banderowska i ukraińska milicja też ma wiedzę, że pandemia to lipa i ani nie zakłada rękawiczek ani masek ani kombinezonów – bo po co?

Skutki tej Hucpy będą naprawdę doniosłe i zapewniam ponownie, że to co było już se ne vrati. Po „Pandemii” absolutnie wszystko będzie już na zawsze inne. Podzielę przewidywane efekty zatem na globalne i krajowe.

Ostania Hucpa Barona Rotszylda

Mają rozmach skurwysyny – i trzeba im uczciwie przyznać. To co się dzieje na Ziemi to już nie jest mały teatrzyk dla gojów o nazwie Zamach Na Adamowicza ale mega szopa godna Oskara lub Złotego Globu.

Ech… jakkolwiek pompatycznie by to nie zabrzmiało, prawda jest taka, że obecnie ważą się losy świata. Albo będzie bardzo dobrze, albo bardzo źle, bo chociaż 99 procent wyborczej biomasy jeszcze tego nie ogarnia – to po „Pandemii” – już nic nie będzie takie jak przedtem. Świat zmieni się niewyobrażalnie. Wtajemniczeni będą mieli w najbliższym czasie arcyciekawe widowisko a biomasa czas horroru jak z najgorszych koszmarów, bo wszystko co nadejdzie będzie dla niej kompletnym zaskoczeniem. Ciekawe czasy nastały, bo to najpoważniejsza z poważnych prawda. Albo w tej Ostatniej Hucpie Barona Rotszylda zwycięży jego satanistyczne zło i będzie po nas albo wreszcie się wyzwolimy z niewoli jego psychopatów.

Dla tych, którzy nadal siedzą przerażeni pandemią w domu, podam teraz mały dowód, że telewizor zrobił ich delikatnie mówiąc w bambuko.

https://www.youtube.com/watch?v=7tgOghqchTk

Gdyby film zaniknął z Internetów oto streszczenie: roztropny i odporny na ścierwo propagandę Polak mieszkający w Manchesterze zweryfikował z kamerą rzekoma pandemię a przy okazji inne kłamstwa Polsatu. Wyjaśniły się też słynne włoskie trumny, które pochodziły tak naprawdę sprzed 7 lat i zawierały potopionych afrykańskich migrantów którzy nie dali rady kiedy ich ponton poszedł na dno. Objawiły się także rzekome centra kryzysowe w szpitalach we Włoszech i Nowym Jorku – i okazuje się że to tylko jeden „szpital” – taki bardzo filmowy który robi za te wszystkie identyczne oddziały intensywnej terapii – kolejny blamaż koszernych szarlatanów i jeszcze gorsza niedoróbka niż słynny z nieudolności Zamach Na Adamowicza.

W międzyczasie oprócz takich jak ja amatorów pojawiło się w internecie już aż kilkunastu światowej sławy prawdziwych lekarzy – epidemiologów, którzy z całą powagą twierdzą, że żadnej pandemii koronowirusa nie było i nie ma. Niekwestionowane, prawdziwe autorytety są zgodne: ta pseudo pandemia jest niewyobrażalnie sztucznie pompowana. Generalnie schemat jest prosty – najpierw się zagrożenie oficjalnie bagatelizuje dążąc do jak największej liczby zarażeń, a potem pod ofiary koronowirusa podpisuje się co się da i na drzewo nie ucieka: choroby serca, krążenia, nowotwory lub wręcz wpisuje całe umieralnie, czyli „domy starców”.

Jeśli jeszcze ktoś nie wierzy, że to tylko hucpa to niech łaskawie wysłucha rabina mówiącego otwartym tekstem, że koronowirus jest tylko dla gojów i żeby żydy się nie obawiały:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=45&v=ksB99EzEKVo&feature=emb_logo

Oczywiście są prawdziwe tysiące i miliony ofiar, tak to prawda, ale to nie koronowirus ich wykończył lecz 5G i ubiegłoroczne programy szczepień – które ich wstępnie osłabiły. Pisałem już o tym w poprzednich tekstach więc nie będę się powtarzał. W Chinach wymordowano prawie 23 miliony ludzi. Ponad 3 miliony w samym tylko Wuhan. 5G jednak ich usmażyło a nie pandemia niegroźnego wirusa.

Dlaczego koronowirus nie jest groźny?

Ależ to bardzo proste – ci którzy go wyprodukowali DOSKONALE znają zasadę kija i drugiego końca. Bardzo boleśnie się o tym przekonali podczas dwóch ostatnich wojen światowych i proszę mi wierzyć – odrobili tę lekcję tak boleśnie, że aż im dupa spuchła. Żeby się tu  za mocno nie rozwodzić oto parę bezspornych faktów. Niemiecki żyd Fritz Haber nie tylko opracował i wysłał na front gazy trujące podczas I wojny światowej ale był też autorem gazu o nazwie Cyklon B jako środka owadobójczego. Chciał co prawda jak oni wszyscy wygazować jak najwięcej gojów – i nawet niemieckiego cesarza do zastosowania na froncie I wojny nowej broni nakłonił ale gazowe interesy nie poszły mu za dobrze z dwóch powodów. Po pierwsze, nie raz i nie dwa na froncie zmieniał się wiatr i toksyczny Fritz kilka razy własnym gazem „swoich” zagazował. Jemu oczywiście było wszystko jedno czy Anglików czy Niemców iperytem lub sarinem truje ale nie… ofiarom. Pech utalentowanego Fritza Habera (Nobel z chemii za syntezę amoniaku) polegał na tym, że na froncie wśród dziesiątek tysięcy niewinnych ofiar znalazł się także nieślubny syn Anny  Marii  Schicklgruber i Aloisa Hitlera. Zgazowany Adolf po eksperymentach frontowych Fritza Habera na dwa tygodnie oślepł i jak odzyskał wzrok w lazarecie w Pasewalku to olał jakieś żelazne krzyże, których wiązkę mu przypięli z jakąś kokardką i na poważnie postanowił wówczas odnaleźć i ukarać winnych tego dramatu. No i jak doskonale wiemy precyzyjnie ustalił plemię które go zagazowało i taki wziął na nim potem odwet że ja pierdolę – używając w ramach drugiego końca kija – Cyklonu B co było bodajże największym jak dotąd chichotem historii.

I tamtą bolesną lekcję – proszę mi wierzyć – sataniści mają odrobioną. Owszem opracowali koronowirusa ale nie zrobili go zbyt groźnym, aby jak sprawy pójdą źle, ponownie oni nie stali się jego ofiarą. Covid 19 nie jest groźniejszy od przeziębienia. Jest sztuczny, jest nowy i pod tym kątem w pełni swoją rolę spełnia. Daje doskonały pretekst do operacji fałszywej flagi, bo wywołuje podobnie grypopodobne niedomagania jak 5G i niewielkie dawki sarinu – którego nota bene też spore ilości odkrył na „zarażonych” terenach we Włoszech rosyjski wywiad.

Kto nie może zostać w domu, bo żyje z miesiąca na miesiąc i ma raty, sraty, kredyty i tym podobny spadek po lichwokracji, idzie do roboty zapierdalać na system, który go tak załatwił. Tacy Niemcy na przykład nawet się spełniają w tej robocie, bo ich genetyczny zmysł skręcania śrubek, który każdy zasysa pępowiną jeszcze przed mlekiem matki, dostał wreszcie okazję znaleźć sobie ujście. Ten szósty zmysł Niemców do konstruowania zaawansowanych urządzeń sprawił, że ci urodzeni majsterkowicze budują z kołków i pleksi całkiem interesujące bunkry przeciwko klientom w tych swoich Lidlach. Nie powiem trochę dupa się trzęsie kiedy się im płaci, bo wygląda to jakby się robiło interesy z dziećmi w inkubatorach własnej roboty.

Niemieckiego ministra, który ogarnął natychmiast, że pandemia to lipa ale kryzys realny i wywołany sztucznie, i postanowił wspomóc realną pomocą niemieckich przedsiębiorców żeby nie zbankrutowali – bardzo szybko odwiedził seryjny samobójca i nakłonił aby rzucił się pod pociąg. To minusy tej pandemii – wykańcza przede wszystkim dobrych ludzi.

Pandemia ma jednak i swoje niezaprzeczalne zalety, bo odkąd wymyślili smartfony, odwiecznym problemem z nimi był zawsze ujebany wyświetlacz, popalcowany niemiłosiernie jak nieletni chłopcy w pobliżu księcia Karola. Teraz na szczęście ten problem to przeszłość, bo wszędzie leją za darmo pełne ręce płynu na przeziębienie i zawsze można umyć nim wyświetlacz.

A propos Karola i jego starej – ostatnio coś zaczyna brakować satanistom pożywienia odkąd pandemia odcięła ich od dostaw świeżej krwi dzieci. Mam nadzieję, że reszta pedofili zaczęła się rozpadać tak samo jak brytyjska rodzina chlewna. Proszę uważnie obejrzeć ich dłonie. To prawdziwe zdjęcia, żadne fotoszopki

windsor

windsor1

Więcej tego tutaj:

https://plejada.pl/newsy/ksiaze-karol-i-elzbieta-ii-cierpia-na-dziedziczna-chorobe-poddani-niepokoja-sie-o/tzlcfx0

Chorują na stres – diagnozują ich brukowce. Jaaaasne… kompletnie nie znają się na Misiach i dlatego wyszli na zdjęciach słabiej niż statyści do Ostatniej Paróweczki Hrabiego Barry Kenta. Tylko patrzeć jak reżyser nakaże owinąć ich gęby szmatami, żeby mogli symulować bolące zęby – Bareja był nadzwyczaj genialny.

– Czy konie mnie słyszą? – aż chciałoby się powiedzieć, ponieważ podczas tej mody na maski jeszcze nie zabronili nikomu żartować…

camila

Tymczasem jest coś rzeczywiście na rzeczy, bo właśnie ukazał się film w którym podano dokładne koordynaty obecnie niszczonych (roje trzęsień ziemi) i już zniszczonych podziemnych gniazd Deep State. Są również dostępne już mapy podziemnych tuneli służących do handlu organami, dziećmi, narkotykami i żywym towarem. Ponad 35 tysięcy dzieci zostały już z podziemnych więzień wyrwane satanistom z łap i uwolnione. Ten arcyważny film z mnóstwem informacji jest tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=G8ANawBkTbg

Tak więc coś się dzieje na całym globie, zgodnie z tym co pisałem w ubiegłym miesiącu że koronowirus to tylko przykrywka. Operacja fałszywej flagi. W dwóch ponadto wariantach jak się okazuje. Bo albo służąca siłom dobra do oczyszczania z satanistów planety – i to będzie dobra wiadomość, albo siłom zła do zczyszczenia nas z oblicza Ziemi – i to będzie oznaczało, że jesteśmy głęboko w czarnej dupie.

Oczywiście wiem, że te wszystkie Fulfordy, Qanony, Alexy Jonsy, Anomymusy i inne takie to udawana opozycja – mająca ciągle i niezmiennie jeden cel. Ten sam ponadto co całe inne pseudo opozycyjne działania z religijnymi włącznie. To przecież nic innego niż stara jak chrześcijaństwo bajka pt. Nic Nie Róbcie Bo Pan Jezus Wszystko Załatwi. A jak nie Pan Jezus to jego Mamaryja. A jak nie Mamaryja to Galaktyczna Federacja. A jak nie Galaktyczna Federacja to Białe Kapelusze. A jak nie Białe Kapelusze to Czarne Mycki. Te bajeczki dobre są dla Anglosaskich niewolników.

Jednakże gołym okiem widać, że coś się dzieje na świecie – coś dobrego. Bo granice zamknięte – ani żaden psychol nie ma jak uciec ani migrant od Sorosza się do Europy przyteleportować. Wszystkie statki pasażerskie i lotniskowce mają kwarantannę. Podobno od wirusa. He he ten koronowirus przenika nawet na statki na pełnym morzu. Ba, jest również we wszystkich więzieniach. Logiki w tym nie ma ale taka jest informacyjna linia. Wynika więc że być może naprawdę wszystkie wycieczkowce zostały zarekwirowane na pływające więzienia, które jak się akcja wirus skończy popłyną do Guantanamo aby sataniści odbyli wyrok. Trump też podobno przejął FED i pozbawił kasy Barona Rotszylda. Putin zjechał nagle z cenami ropy tak że się afroamerykanie od złóż za dupy razem z kryptożydami Saudami złapali. Od kilku tygodni jest cudowna pogoda z błękitnym niebem bez chemi bo samoloty także zostały uziemione. Cholernie dużo się dobrego na świecie dzieje obecnie i nie mam złych przeczuć jeśli tylko uruchamiam swoją intuicję.

A będzie jeszcze lepiej.

Dlatego z rozwagą należy podejść do tematu światowych owoców pandemii koronowirusa oraz prognozowania jej skutków.

czak

Po pierwsze, na Zachodzie nastąpi kryzys a raczej matka wszystkich kryzysów i bez znaczenia jest czy będzie on miał prawdziwe przyczyny czy sztuczne. Zresztą, co tu dużo gadać, wszystkie wielkie kryzysy były starannie zaprojektowane. Ten tak samo. Chiny ograły świat lichwiarzy. Zostały podstępnie zaatakowane, bo lichwa wiedziała że za parę lat staną się niepokonane i na akcję przeciwko nim będzie za późno. Zaatakowano więc Chińczyków prewencyjnie ale wyszli z tej walki zwycięsko. Pokonali pandemię, mają leki na wirusa i podnoszą gospodarkę. Lichwa natomiast pada bo nie wiedziała, że każdy kij ma dwa końce. Teraz wirus szaleje na Zachodzie. Uziemił turystykę, rozrywkę, handel bronią, narkotykami a nawet siły zbrojne, jako ze oba lotniskowce Afroameryki mające zdolność bojową, już nie mają tej zdolności tylko takie modne ostatnio epidemie. Giełdy pikują i czeka je nieuchronny krach. Rotszyld się poci jak świnia i drukuje bilionik pustych dolarków każdego dnia. Nadaremnie bo notowania wbrew jego oczekiwaniom nie wzniosły się jak orzeł ale zapikowały niczym pingwin z lodowca. No cóż na otarcie łez można go pocieszyć, że  technicznie pingwin to też w sumie ptak. Ponadto Trampek podobno już odsunął Rotszylda od drukarki. Za giełdami Rotszylda upadną koncerny lichwiarzy: zbrojeniowe przede wszystkim, paliwowe potem i miliony ich podwykonawców. Miliony jeśli nie miliardy ich niewolników „straci pracę”, czyli zostaną wyzwoleni. Skończą się socjale i patronaty nad różnej maści odmieńcami. Wszyscy masowo zaczną wszędzie wracać. Pederaści do rżnięcia kobiet, Greta do gimnazjum, Murzyni do Afryki, Ukraińcy na Ukrainę, Polacy do Polski i tylko lichwiarze nie będą w zasadzie mieli dokąd się udać. Być może jeszcze nie w tym tygodniu ani następnym ale za jakiś czas ludność Zachodu zda sobie sprawę że żydzi pełnili w tym antyludzkim systemie funkcje kapów w obozach zagłady. Będzie więc od Uralu aż po Pireneje ojoj i ajwaj i to takie głośne, że ta słynna Liga od zniesławiania już teraz wystąpiła do Trampa o coś jak gdyby ochronę przed antysemitami. W tej lidze co prawda nie ma i nigdy niebyło jakichś semitów ale jak wiemy jej działania pochodzą zawsze z obszarów logiki ujemnej.

Mimo tej mega porażki z Ostatnią Hucpą Barona Rotszylda medialna heca z koronowirusem rozwija się do granic absurdu. Ścierwomedia wręcz szaleją na wyścigi strasząc kolejnymi zarażeniami tej nieistniejącej pandemii.

Co będzie dalej?

No cóż pociągi nie jeżdżą, samoloty to nieloty, na granicach stoi wojsko, no więc pod koniec kwietnia do Angli powinni zacząć docierać pierwsi brytyjscy turyści. Autostopem ciężarowym lub pociągiem towarowym. Z Włoch.

turysci

Ci, którzy utknęli w Australii lub innej Tajlandii powrócą za trzy, cztery miesiące, bo optymistycznie zakładam, że czytali W 80 Dni Dookoła Świata i potrafią zrobić sobie balon.

Nawet maruderzy powinni więc zdążyć do jesieni, bo na zimę mają ich szczepić jak wściekłe psy. Królowa spisała testament, w którym postanowiła cały swój inwentarz zaszczepić zanim padnie. I w sumie w końcu będzie porządek, bo po Europie przestaną się wreszcie szwendać nieszczepieni Brytyjczycy.

Cały świat już dziś ma do dyspozycji z pół tuzina leków na koronowirusa ale nie jest wykluczone że Anglosaskich niewolników zaczną mimo to szczepić jak psy.

Dlaczego?

Ponieważ toksyny zawarte w szczepionkach Bila Gatesa są kluczową sprawą jeśli chodzi o 5G. A bez 5G Rotszyld i spółka nawet nie mają co marzyć o NWO. Na Zachodzie zamordyzmu nie ma takiego jak u Słowian co prawda ale jest za to kompletna niewiedza o skali nikczemności ich rządów. Znakomita większość tamtejszych lemingów nawet nie podejrzewa, że telewizor może im kłamać, a co dopiero ich rząd. Generalnie tamtejsi niewolnicy są tak ciemni i naiwni, że szczepili się dobrowolnie na wcześniejsze szczepionki – te same, które obowiązkowe były tylko w krajach Słowiańskich.

Kolejnym efektem prócz kryzysu będzie oczywiście głód. Chazarzy mają na tym polu bogate doświadczenia z czasów rewolucji żydobolszewickiej i obecnie też pragną sztuczny głód wywołać. Szczególnie mocno to widać w zaatakowanych przez nich Włoszech. Policja i karabinierzy karają rolników za wyjście w pole i pilnują aby nie dokonać koniecznych zasiewów. Lewacki rząd obiecał Włochom wszystko a nie dał niczego – identycznie jak u nas. Pozbawieni środków do życia Włosi już są na krawędzi wytrzymałości, bo mają areszt domowy dwa tygodnie dłużej od reszty Europy. Już dziś umawiają się na portalach społecznosciowych i grupowo robią ataki na Lidla – rabując co się da a zwłaszcza żywność. Nie miejmy jednak złudzeń – zamordystyczny rząd nie ustąpi – prędzej odetnie Internet aby ofiary nie mogły się komunikować.

Generalnie jeśli ludzkość szybko nie ogarnie się i nie zacznie na własną rękę robić elementarnego porzadku Ostatnia Hucpa Barona Rotszylda może ich zwyczajnie zgładzić z oblicza Ziemi. I dlatego wszystkie zjeby z pseudo opozycji zachęcają ludzi do siedzenia w domu. Dobrze wiedzą, że kiedy ludzie siedzą to intensywnie montowane są kolejne wieże 5G.

Część jednak ludzi już otworzyła oczy. Śmiertelne wieże 5G zaczynają płonąć coraz to w nowych miejscach globu. Ludzie odkryli, że są odpowiedzialne nie tylko za nowotwory ale także koronowirusa:

https://www.youtube.com/watch?v=NdaJ_KlMOxY

I podsumowując Ostatnią Hucpę Barona Rotszylda otuchy dodaje fakt, że my wszyscy mamy wspólnego wroga. Zarówno Anglosasi, Araby, Słowianie jak i Azjaci. A to jest doskonała wiadomość, bo w jedności siła.

Ostatnia Paróweczka Hrabiego Barry Kenta

A teraz kolej na nasze podwórko. Nasz krajowy rząd nie jest naszym rządem, bo nie ma w nim Polaków. To kukły służące okupantowi i dlatego wszystkie ich działania skierowane są przeciwko naszemu narodowi.

Każdy kij jak już wiemy posiada dwa końce a tak się składa że ten drugi skierowany jest prosto w Pinokia, Kurdupla i Maliniaka. Oni też są w czarnej dupie, bo już niedługo nie będą mieli kasy na wypłaty dla 700-tysięcznej armii urzędniczych kurw. Zabronili ludziom iść do parku, bo są tam wirusy. Zabronili wyjść do lasu – tam też są wirusy. Zabronili wyjść na plac zabaw – wiadomo wirusy. Ale łaskawie pozwolili Polakom iść do roboty. Bo w pracy nie ma wirusów.

Skąd ten paradoks?

Ależ to bardzo proste, Maliniak z Kurduplem nie będą też mieli kasy dla kasty szwindlerów, przestępców z prokuratur oraz dla pospolitych milicyjnych bandytów. Ten łącznie milion pasożytów trzeba utrzymać jeśli chce się mieć ich lojalność, a tymczasem Drużyna Bez Napletka czyli Utraconego Pierścienia nie ma na to pieniędzy, bo przyzwyczaiła się na bieżąco okradać z nich Polaków aby karmić swoje psy. Wielcy prorocy już dawno to przewidzieli:

stonoga

Tacy jak Stolzman już się ewakuowali do Szwajcarii zaszyć w bunkrach, a tacy jak Maliniak już wywieżli z Polski pomiot, ale dobra wiadomość jest taka, że przecież jak już się zbliży prawdziwy reset i sprawy zaczną iść na poważnie, to ci z ekstraklasy oczywiście nie wezmą ze sobą ani kasty, ani bandytów z milicji ani też 700 tysięcy urzędniczych kurw.

Dlaczego?

Bo na wuj im zdrajcy własnej rasy? Przecież oni tym bardziej zdradzą obcą – to jest tak oczywiste. Zawodowych zdrajców i zaprzańców można używać tylko póki jest kogo zdradzać, no tak czy nie tak? Na mój gust tych wszystkich skurwysynów przez ostatnie 30 lat wręcz niewyobrażalnie żerujących na nieszczęściach Polaków – te wszystkie mundre sędzie okradające ofiary, te prokuratorki fałszywie oskarżające niewinnych, te adwokatki działające na szkodę klientów, tych pospolitych bandytów w milicyjnych mundurach oraz te niezliczone urzędnicze kurwy będzie wkrótce czekał bardzo smętny los. Identyczny do losu pozostawionych w obozach koncentracyjnych po wyzwoleniu kapów.

Nie ma się co łudzić, że Pinokio znajdzie dla nich z Kurduplem kasę. Rotszyld im nie pożyczy bo sam ma cienko odkąd padły giełdy. Trampek zabrał drukarkę no i zdechł handel narkotykami i żywym towarem. On sam obecnie kombinuje jak koń pod górkę żeby ratować swoje giełdy. Sorosz także za dużo się wytrzaskał na transwestytów, pontony i Gretę. On nie ma kasy dla Kurdupla. A ponadto nawet gdyby miał to by mu nie pożyczył bo ma pewne problemy odkąd na liście celebrytów wskoczył na pozycję Bin Ladena. Poza tym po kiego tacy szwindlerzy jak Rotszyld lub Sorosz mieliby inwestować w Kurdupla skoro on i tak za rok, dwa wyciągnie nogi?

Psy systemu mogą w każdej chwili się opamiętać i przestać służyć okupantowi. Mogą ale wolą trwać przy sztucznej pandemii i w dalszym ciągu okradać i nękać Polaków wykorzystując każdą ku temu sposobność. Zamiast przejść wzorem najemników z Blackwater na stronę dobra wolą łoić niewyobrażalne mandaty za naruszenie pseudokwarantanny.

Efekty widzimy.

Miasta puste, autostrady ciche, centra handlowe zabite dechami, Rydzyk, Bolek i Maryla kwiczą, że nie mają dochodów, giełdy w milczeniu lecą na mordę, do miast zwala się zdziwiona takim stanem rzeczy dzika zwierzyna. Pandemonium trwa. Cały kraj uszczęśliwiony został aresztem domowym. Sprawiedliwie i demokratycznie. Zarażeni i niezarażeni. Pseudo pandemia niemal wszystkich uziemiła. Powtarzam, jest to tylko i wyłącznie medialna histeria rozpętana nad jednym z tysięcy niegroźnych grypowirusów. Takich samych jak obecny, niegroźnych koronowirusów każdy człowiek ma przecież w sobie kilkanaście lub kilkadziesiąt. Od zawsze. Jedyną różnica jest ta, że nigdy wcześniej ich nawet nie szukano.

To jak z Ameryką – ona zawsze była a nie dopiero odkąd Kolumb ją „znalazł”.

Strach pomyśleć co by się stało gdyby media rozpętały podobną histerię po „odkryciu” u co niektórych nosicieli arcyniebezpiecznych bakterii kałowych. Każdy człowiek od zawsze grzecznie nosi to we własnej dupie ale tak jak w przypadku koronowirusa… jeszcze ich nie szukano. Gdyby zaczęto je tropić i robić testy… no cóż, większość populacji okazałaby się zarażona i jedynym wyjściem byłoby chyba pozamykanie ludzi w obozach zagłady żeby nie zarażali innych.

A propos testów na koronowirusa. Ku mojej uciesze właśnie okazało się, że ktoś obdarzony diabelskim poczuciem humoru zrobił test tym testom na koronowirusa. Efekt jest porażający – większość z testów na covid jest „skażonych” koronowirusem Covid.

No cóż za niespodzianka?

I tak się właśnie moi drodzy, robi pandemię. Skoro pompowanie statystyk nie wystarcza…

Z tych wszystkich mediów niezależnych najbardziej rozwesela mnie Maciej Maciak z Musisz To Wiedzieć. Chłop pomylił się tragicznie na samym początku nieistniejącej pandemii a teraz zamiast się przyznać brnie w to gówno coraz głębiej. Heh… „antysystemowiec” który ubliża mediom niezależnym a swoje natchnione strachy na lachy czerpie pełnymi garściami z… oficjalnych ścierwomediów. Lekka schizofrenia chyba dopadła pana Macieja, który o tej nieistniejącej pandemi nakręca się dosłownie w kółko Macieja. Generalnie sporo takich jak on dezinformatorów obnażyła nasza Pandemia i chyba to jest największa zasługa koronowirusa. Maciak pieprzy jak potłuczony żeby siedzić w domu i nie drażnić Prezesa i nie robić nic innego niż karzą rzadzący bandyci. Koronowirus być może zmusi Polaków do noszenia masek ale ile masek z ryjów zerwie… bezcenne. Dla ciekawości jak wygląda praca dezinformatora warto oglądac Maciaka – to podręcznikowy przykład kogoś kto się sprzedał lub został zastraszony – lepszego długo wśród antysystemowców nie będzie. Gorąco Macieja Maciaka dla niewprawionych w te klimaty polecam. Z każdym programem Maciek się kompromituje coraz bardziej…

Tymczasem w ramach pompowania pandemii „nadwrażliwość” testów na koronowirusa przypomina zachodnie „naddiagnozy” dotyczące raka – mafia medyczna mnóstwo ludzi „leczy” już od lat na raka którego tak naprawdę u nich nie ma.

Inne media niezależne jak np. w Izraelu24 w kółko nadają bełkot obwiniający Chiny.

Korono obłędu obecnego tylko w Maciakach oraz ścierwomediach nie można logicznie wytłumaczyć bo nie ma on z logiką absolutnie nic wspólnego. To jest ta słynna logika ujemna, z której między innymi słyną polskojęzyczne sądy. Ten obłęd to bardzo szczegółowo i starannie opracowany plan depopulacji, który właśnie na naszych oczach publicznie jest wdrażany. On nie potrwa wbrew zapewnieniom Pinokia i Maliniaka dwa tygodnie ale do lata przynajmniej.

A jak się ludziska już porzadnie wysrają ze strachu w ten papier toaletowy który kupili i się zorientują, że żadnej pandemii prócz telewizyjnej nie ma… nadlecą asteroidy. Tak właśnie podejrzewam. Tak samo prawdziwe jak koronowirus albo samoloty Bin Ladena które zburzyły Manhattan. Technika poszła od 11 września do przodu i zapewne ujrzymy na niebie interesujący hologram a na ziemi parę porządnych eksplozji. Te będą oczywiście  prawdziwe – nie będą jedynie wywołane przez meteory.

Po co to wszystko? Po co te nieustające teatry?

Aby do resetu wymordować jak najwięcej ludzi. Przecież im zawsze tylko o to chodziło. Reset sprawi, że nastąpi nowe rozdanie i plemię które nie cierpi wszystkich chce żeby jak najmniej było po resecie konkurencji.

Szopek na skalę globalną zatem jeszcze przez cztery lata nikomu nie braknie. Szczególnie w naszym kraju.

Dlaczego?

No cóż u nas są wary. Pisałem o nich w tekście o resecie. Starożytne schrony. CZĘSTO-CHOWA, Kalwaria, Warmia, Warszawa, Karlowe Wary i mnóstwo innych rozsianych po dawnej Lechii.

Nasz pech to fakt, że w Izraelu warów nie ma. I stąd bandytyzm na naszej ziemi aż do resetu będzie narastał. Chcą Doktryną Szoku wypędzić i się pozbyć jak największej ilości rdzennych mieszkańców: Czechów, Ukraińców, Słowaków, Polachów…

I ukraść tę ziemię. Przywłaszczyć naszą historię. Zagarnąć nasze surowce, tożsamość, historię i całą resztę. A po resecie podszywać się po nasz Naród tak jak dziś podszywają się zmieniając nazwiska.

Najważniejsza sprawa w tym wszystkim jest maksymalnie prosta – za wszelką cenę należy unikać szczepień na wymyślone choroby. Absolutnie unikać, bo jak już komuś wjebią zastrzyk z tym inteligentnym aluminium to 5G usmaży go potem tak jak tamtych w Wuhan lub Nowym Jorku. Tam właśnie były rok przed pandemią masowe szczepienia a potem 5G – na próbę. No i koronowirus w ramach zawinił cygan a kowal zawisnął… fałszywa flaga.

Doceniam wszystkie starania wszystkich demaskatorów tej szopki, naprawdę ich za to szanuję, ale już jest naprawdę za późno na dowodzenie, że żadnej pandemii koronowirusa nie ma. Za późno, bo cały świat i tak jest tą wymyśloną pandemią sparaliżowany. Skutecznie i nieodwołalnie. Już się nie da ogłosić, że to była jedna wielka lipa i od jutra wracamy do tego co było wcześniej. O nie. Już nigdy nic nie będzie tak samo. Większość ludzi jeszcze o tym nie ma pojęcia ale jak zostanie z aresztu wypuszczona ujrzy już zupełnie inny świat niż przed zamknięciem. Sytuacja z paraliżem świata jest o tyle zabawna, że taka właśnie byłaby ona, gdyby pandemia nie była zmyślona. To pokazuje naocznie, że nieistotne jest czy ta pandemia jest fikcyjna czy prawdziwa, bo ona po prostu JUŻ JEST. Wszędzie.

I absolutnie niczego już na to nie możemy poradzić – to jest kolejny fakt jaki uznałem za bezsporny.

Cóż nam pozostaje w tej sytuacji?

Roztrząsanie na ten moment: „co by było gdyby” nie ma już absolutnie sensu, bo fakty zostały dokonane i nie mamy na nie wpływu. Nie cofniemy czasu. Możemy jedyne co, to porozważać sobie i spróbować przewidzieć następstwa tej pandemii – stąd moje wersje globalne i krajowe – bo tylko logiczne wnioski mogą mieć konkretny wpływ na naszą przyszłość. Tylko one. Przeszłości już nie zmienimy, powtarzam ale przyszłość tak – i to jest koronny argument za tym aby nie tracić za dużo czasu nad przeszłością ale dobrze się zastanowić teraz nad tym co niedługo nastanie.

bedzie pis was ruchał w dupę

I tylko przyszłości warto się obecnie poświęcić i o to was przede wszystkim proszę abyście wspólnie coś pomogli w tym kierunku w komentarzach.

A że przeszłość jest bez znaczenia, na deser niech wam to Pacjent Zero udowodni, bo tak się składa że absolutnie nikogo dziś na świecie nie obchodzi już ten właśnie Pacjent który uruchomił tę Pandemię. Mnie natomiast na tyle to zaintrygowało, że postanowiłem dla was go odnaleźć. Zapraszam więc na zakończenie na:

Poszukiwania Pacjenta Zero

A było tak. Pandemia zaczęła się w Wuhan. W listopadzie. Miesiąc wcześniej odbyła się tam wojskowa olimpiada.

logo

To co zaskoczyło wszystkich to fakt, że reprezentacja Stanów Zjednoczonych Afroameryki nie zakwalifikowała się nawet do klasyfikacji medalowej. Ponadto co bardzo dziwne nigdzie za cholerę nie można odnaleźć zapisów z olimpijskich rozgrywek. No szukam, szukam i nigdzie ich nie ma. Wszędzie jest tylko ceremonia otwarcia i nic ponadto. Hmm… mój podejrzliwy umysł natychmiast powiązał te dwa fakty w jeden wniosek – to nie reprezentacja Afroameryki przybyła do Wuhan na olimpiadę ale reprezentacja CIA i Mossadu i stąd jej tragiczny dorobek medalowy. Identyczny zresztą do dorobku nadludzi z Izraela z każdej innej olimpiady.

A zatem zacząłem przetrząsać to co jest dostępne chociaż z ceremonialnej parady aby ustalić tych którzy postanowili zniszczyć tak gościnny kraj, który nie tylko ich po królewsku ugościł ale zapewnił monumentalne i wspaniałe widowisko.

1280px-Military_World_Games_2019_opening

Znalazłem ze dwie zaledwie fotki drużyny CIA i Mosadu czyli „USA” ale bardzo słabej jakości:

2019 CISM Military World Games Opening Ceremonies

us team1

I dopiero po jakimś czasie udało się zdobyć coś w wyższej jakości, na czym można już dokładnie przyjrzeć się twarzom uczestników:

2019 CISM Military World Games Opening Ceremonies

Czy widzimy to co widzimy?

Coś bardzo znajomego? Coś co już gdzieś kiedyś widzieliśmy? Deja Vu?

Moi drodzy, co druga twarz jest smutna! Takie powitanie, taka królewska parada, taki przepych i taka pompa której by się nie powstydził Juliusz Cezar powracający do Rzymu a uny smutne.

Hm… no cóż w sytuacji kiedy w zamian za taką gościnę ma się dla gospodarzy fiolki z wirusem… raczej ciężko nadrabiać miną, nieprawdaż?

Te smutne twarze są IDENTYCZNE do twarzy astronautów podczas konferencji prasowej jaka się odbyła po fikcyjnym locie na Księżyc.

apollo

Tutaj jest szerszy na ten temat materiał:

https://www.youtube.com/watch?v=dOGlOubw-44

I to takje smutne twarze już kiedyś świat mógł oglądać w ramach deja vu.

Ja oczywiście jako szarak nie posiadam wglądu do teczek personalnych CIA i Mossadu ale kontrwywiad Rosji albo Chin być może owszem. Tak więc myślę że mogłem pomóc, bo jestem pewny, że na tej fotce HD jest nasz tajemniczy Kapitan Grypa.

Jakieś wątpliwości?

Zupełnie inaczej wyglądają przecież twarze naszych zawodników. Proszę spojrzeć. Czysta radość okrasiła podczas uroczystej parady wszystkie swojskie ziemniaczano cebulowe obliczka. Wszyscy maszerują raźno – zupełnie jakby na deser dostali kotlet – i tylko jedna pani pomyliła lewą nogę z prawą, ale to przecież nic, bo jeśli wyposzczona pani idzie obok takiej masy napalonego chłopa to nawet najlepszym baletnicom zdarza się pomylić krok lub jakiś wsad do krocza. Prócz dam do towarzystwa są również przedstawiciele wszystkich sił zbrojnych nie wyłączając Marynarki Wojennej Czeciej ErPe, która po wyprzedaży afroaemerykańskiego demobilu obecnie dysponuje całkiem fajną motorówką. Klasy Dorsz bodajże. Nawet oni się cieszą. Nic nie poradzę, że jako rezerwista boskiej artylerii zawsze nielichą polewkę mieliśmy z tych śledzi. Tak więc widzimy, że maszeruje admirał, bosman i trzech marynarzy szczęśliwych, że udało im się tą motorówką dopłynąć do Chin. Ze względu na tajemnicę wojskową nie wiadomo czy wysłano wszystkich sześciu ludzi w ramach Pełnomorskiej Eskadry Jaszczomp w ten trudny rejs, ale wiadomo, że ci którzy dali radę cieszyli się jak małe dzieci. Musieli wyjść w morze późną wiosną lub na początku lata sądząc po bosmana brodzie. I najwyraźniej nie zabrali pornosów i szpinaku, bo troszeczkę schudły im bicepsy po drodze.

polska

Strona departamentu obrony z fotkami drużyny CIA w hd jest tutaj:

https://www.defense.gov/observe/photo-gallery/igphoto/2002197453/