Proces Toma Hanksa

hanks
Na fotografii Tom Hanks z ostatnim zadręczonym przez niego maluchem…
… ufundowanym mu przez polskich fanów nie mających bladego pojęcia o prawdziwej naturze tego pedofila i dzieciobójcy.
Aktor Tom Hanks opuścił ziemię, skazany na śmierć przez trybunał wojskowy, który uznał go winnym pedofilii i narażania dziecka na niebezpieczeństwo.
12 czerwca armia amerykańska aresztowała Hanksa po tym, jak samolot, który wyczarterował w Grecji, w której ma podwójne obywatelstwo, wylądował na lotnisku Malpensa w Mediolanie we Włoszech, gdzie Hanks uczestniczyć miał w festiwalu filmowym.
Amerykańskie źródła wojskowe powiedziały RRN, że członkowie 173 Powietrznej Brygady Piechoty oraz INTERPOL oczekiwali przybycia Hanksa, gdy Learjet 75 osiągnął płytę lotniska. Z wyciągniętą bronią weszli do samolotu i znaleźli Hanksa siedzącego obok długoletniego przyjaciela Petera Scolari, który w 1980 roku zagrał u boku Hanksa w telewizyjnym sitcomie Bosom Buddies, w którym duet odgrywał transwestytów mieszkających w akademiku dla kobiet. Hanks powiedział później, że to była jego ulubiona rola, a noszenie damskich ubrań sprawiało, że czuł się bardziej męski.


Wojsko wypuściło Scolariego, ale Hanksa zakuto w kajdany i natychmiast wsadzono na pokład już czekającego C-130, który musiał być dwukrotnie tankowany w locie, aby dotrzeć do Bazy Diego Garcia, gdzie Biuro Komisji Wojskowych wybudowało więzienie w pobliżu swojej bazy bombowców B2. Po wylądowaniu Hanks został umieszczony w celi, aby tam zaczekać na swój trybunał wojskowy.
Dziesięć dni później Hanks miał swój dzień w sądzie, a Korpus Marynarki Wojennej USA przedstawił dowód łączący Hanksa z kręgiem handlu dziećmi, w którym, jak twierdzi wojsko, pracował w ukryciu przez 30 lat. Przedstawiono trybunałowi wiele urządzeń elektronicznych – laptopów i telefonów komórkowych – które zawierały zdjęcia i filmy Hanksa uprawiającego stosunki płciowe z dziećmi płci męskiej, które były oczywiście poniżej wieku przyzwolenia.
Inne filmy pokazywały Hanksa zaangażowanego w imprezy adrenochromowe, zgromadzenia, na których liberalna elita i hollywoodzcy bonzowie wstrzykiwali sobie bezbożny związek chemiczny składający się z utlenionej adrenaliny, która jest pozyskiwana z przerażonych i torturowanych dzieci, oraz syntetycznych opiatów. Ci, którzy biorą udział w rytuale lucyferiańskim, wierzą, że związek ten zapobiega chorobom, przedłuża życie i poprawia sprawność seksualną.
Na jednym z filmów Hanks i piosenkarka Lady GaGa robili sobie nawzajem zastrzyki, podczas gdy w tle odbijały się echem krzyki dziecka i odgłosy jego śmierci.
Oskarżenie zostało oparte na 50 klipach wideo i 2000 obrazów, podały źródła RRN.
Jednak panel trzech urzędników uznał treść za tak przerażającą, że po obejrzeniu czterech klipów orzekł wyrok skazujący.
giphy (2)
Hanks zapytany czy ma coś do powiedzenia na swoją obronę, nie okazał skruchy za swoje zbrodnie i powiedział, że stosunek dorosły – dziecko jest „naturalny” i że z dumą wspiera NAMBLA, Północnoamerykańskie Stowarzyszenie Miłości Mężczyzn i Chłopców, organizację na rzecz pedofilii i pederastii w Stanach Zjednoczonych.
Trybunał skazał Hanksa za karę śmierci i zażądał szybkiego wykonania wyroku.

  • Moja śmierć niczego nie powstrzyma. Jesteśmy wszędzie. – powiedział Hanks.

giphy (4)
Trzy dni później Hanks otrzymał zastrzyk inny niż adrenochrom. Przywiązano go do noszy i wstrzyknięto mu do żył bromek pankuronium, chlorek potasu i midazolam. Jeśli jakikolwiek adrenochrom pozostał w jego krwi, nie był wystarczająco silny, by uchronić go przed śmiertelnym zastrzykiem.
giphy (3)

Napisał Michael Baxter,
przetłumaczył gugiel,
dotłumaczył gugla baca

źródło: https://realrawnews.com/2021/07/military-executes-tom-hanks/

___________________________________________
Parę linktów na temat Hanksa, których nie powinno się nie zobaczyć:

JUSTIN BIEBER – ”PEDOFILSKIE ELITY HOLLYWOOD CHCIAŁY MNIE I MOJE DZIECKO”

ZEZNANIA OFIAR – TOM HANKS I OKULTYSTYCZNA PEDOFILIA.


Z każdym dniem świat staje się lepszym miejscem, bo z każdym dniem ubywa głupków i pedofilów. Za swoją ostatnią pierwszoplanową rolę, gwiazda Skazanych Na Shawshank… przepraszam Skazanych Na Śmiertelny Zastrzyk, już raczej nie otrzyma Oscara.
Good Bye, Tom!
goodbye