JAG wyznaczył termin trybunału Billa Gatesa

bill in prison1
Korpus rzecznika generalnego marynarki wojennej USA wyznaczył datę trybunału wojskowego Billa Gatesa na 23 sierpnia. Założyciel Microsoftu ma odpowiadać między innymi za prowadzenie szajki handlującej dziećmi ze skazanym pedofilem Jeffreyem Epsteinem oraz opracowanie planu, zgodnie z którym pozornie łagodne szczepienia zostaną skażone chemikaliami i syntetycznymi nanocząsteczkami, które mają zniszczyć ludzki mózg.
GATES EPSTEIN 2
Jak informowaliśmy wcześniej, 27 lipca US Marines aresztowali Gatesa w potajemnie posiadanej przez niego posiadłości w Myrtle Beach w Południowej Karolinie. Dwa dni później został przewieziony do Guantanamo Bay na przesłuchanie i oczekiwanie na trybunał.
Źródło zaangażowane w wojskową czystkę Deep State powiedziało Real Raw News, że Gates początkowo był niechętny do współpracy, powściągliwy i odmówił odpowiedzi na pytania zadawane przez „skorumpowany reżim wojskowy Trumpa”.
Bez pomocy Gatesa wojsko zdobyło już wszystkie potrzebne dowody. Podczas kiedy Gates siedział w celi, armia przeprowadziła naloty na kilkanaście nieruchomości należących do niego w całym kraju, przejmując komputery, laptopy, dokumenty – wszystko, co można sobie wyobrazić, w tym także 3 tysiące stron notatek na temat projektu: „Jak rządzić światem”. Brzmi to jak z kreskówki Pinky & The Brain, (podaję źródło gdyby ktoś nie słyszał: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pinky_i_M%C3%B3zg )
pinky
ale JAG uważa, że ​​to uzasadnione, bo krótko mówiąc, opisuje przejmowanie przemysłu szczepionkowego i skażenie szczepionek związkami, które albo zabiją biorcę albo zamienią go w bezmyślnego niewolnika.
Nieprzypadkowo Gates zakorzenił się w branży szczepionkowej i posiadał znaczne udziały w Merck, Pfizer, Moderna, Johnson & Johnson, Roche, Novartis i GlaxoSmithKline – wszystkich głównych firmach farmaceutycznych. Wpompował w nie ogromne ilości gotówki, co z kolei zaowocowało ogromnymi zyskami na tych inwestycjach.
Kiedy śledczy JAG zapytali Gatesa o jego agendę „Jak rządzić światem”, guru Microsoftu stwierdził, że dokumenty były jedynie szablonem gry wideo, którą on i partner Paul Allen opracowywali po raz pierwszy w 1975 roku, wkrótce po powstaniu Microsoftu. Gates powiedział, że odłożył pomysł na grę z powodu ograniczeń czasowych i technologicznych tamtej epoki, ale nadal prowadził go, aby złagodzić nudę. Powiedział, że jest filantropem i działaczem humanitarnym i że nigdy nie skrzywdził nikogo, ponieważ przemoc wobec innych diametralnie sprzeciwia się jego dobrej naturze.
Kiedy JAG skonfrontował go z filmami z karty SD, które wojsko przechwyciło podczas nalotu 17 maja na ranczo Gatesa w Wyoming, Gates zaczął chwalić się bogactwem i powiedział śledczym wojskowym, że uczyni z nich niezwykle bogatych ludzi w zamian za uwolnienie.
austin
Wtedy Gates poznał rzeczywistość. Poinformowano go, że JAG i Biuro Komisji Wojskowych już skonfiskowały jego nieruchomości oraz zamroziły jego majątek, zarówno w kraju, jak i za granicą.
W tym momencie Gates ucichł, po czym zażądał prawnika.
Na zakończenie źródło dodało, że co najmniej sześciu świadków, w tym była żona Gatesa Melinda, ma zeznawać przeciwko Gatesowi 23 sierpnia.

bill in prison
źródło: https://realrawnews.com/2021/08/jag-schedules-bill-gates-military-tribunal/