Proces Billa Gatesa

gates
Dzień Pierwszy
23 sierpnia 2021

Wiceadmirał John G. Hannink z Korpusu Adwokata Generalnego Sędziów Marynarki Wojennej USA udał się do Billa Gatesa na początku trybunału wojskowego, który ma potrwać kilka dni. W poniedziałek o 9:00 żandarmeria wojskowa eskortowała Gatesa z aresztu GITMO Camp Delta do sali sądowej, gdzie Hannink i trzyosobowa komisja oczekiwali na przybycie Gatesa. Gatesa reprezentował David Baluarte – prawnik, który wcześniej pracował dla Centrum Sprawiedliwości i Prawa Międzynarodowego, a w 2009 roku lobbował za uwolnieniem dżihadystów przetrzymywanych w Guantanamo Bay.
Pierwsze wystąpienie wiceadmirała Hanninka polegało na powiązaniu Gatesa z Jeffreyem Epsteinem i wykazaniu ich związku z grupą handlarzy dziećmi, uzyskane kiedy Gates zbiegł z podziemnego bunkra pod ranczo, którego był właścicielem w Wyoming. Przedstawił nagrania wideo i zdjęcia z laptopów i kart SD, które wojsko przejęło podczas nalotów na nieruchomości Gatesa w całym kraju.

Forget-about-Lolita-They-set-up-a-Charity-for-Women-foto-Silview
Jeden niepokojący film pokazywał, jak Gates i Epstein knują plany porywania dzieci z krajów trzeciego świata i sprzedawania ich tym, którzy zaoferowali najwyższą cenę.

 • Salwador jest gotowy do zbiorów. – powiedział Bill Gates w filmie.
 • Nie. Rynek dla ciemnoskórych dzieci jest obecnie niewielki. Nawet Hillary ich nie chce. Najwięcej pieniędzy zarabiają na kaukaskich. – powiedział Epstein.

Na filmie Bill Gates zachichotał i uśmiechnął się złośliwie.
– Powinniśmy po prostu je tu przywieźć, tak jak robiliśmy to wcześniej. Przecież nikt nie może nas tknąć. Upewniłem się, że jesteśmy izolowani.
Wiceadmirał Hannink zwrócił się do prawnika Gatesa:

 • Czy twój klient ma na to odpowiedź?

Gates pochylił się i zaczął szeptać Davidowi Baluarte do ucha.

 • To wszystko jest odgrywaniem ról. Tak, Bill i Jeffrey byli przyjaciółmi. Jeffrey Epstein miał wielu przyjaciół, a Bill był tylko jednym z nich. A ten film to nic innego jak dwóch mężczyzn zaangażowanych w jakąś grę fabularną, którą wojsko z przesadą przerobiło w jakiś wielki spisek, aby wrobić mojego klienta w zbrodnie, których nigdy nie popełnił. Bill Gates jest jednym z najmądrzejszych ludzi na świecie. Gdyby planował porywanie dzieci, naprawdę myślisz, że nagrałby swoje plany na wideo? – powiedział Baluarte.
 • Twój klient jest również narcyzem i megalomanem. – odpowiedział wiceadmirał Hannink i okazał trybunałowi wydruk z arkusza kalkulacyjnego, który wojsko uzyskało z jednego z komputerów Gatesa, a następnie rozszyfrowało.

Arkusz kalkulacyjny zawierał 65 nazwisk. 65 nazwisk należało do dzieci, które w niewytłumaczalny sposób zaginęły podczas zwiedzania parków narodowych w całym kraju. Przy każdym nazwisku była kwota w dolarach, wahająca się od 250 tysięcy do 3 milionów dolarów, oraz wiek, kolor włosów i oczu każdego dziecka. Najmłodszy miał 4 lata w czasie uprowadzenia.
David Baluarte sprzeciwił się:

 • Nie jest tajemnicą, że dzieci znikały w parkach narodowych. Pan Gates jest humanitarny i troszczy się o dobro dzieci. Czy naprawdę myślisz, że mój klient, z pewnością nie entuzjasta spędzania czasu na świeżym powietrzu, włóczył się po parkach w poszukiwaniu dzieci do uprowadzenia?
 • Jeśli był na jakiejś szlachetnej, humanitarnej misji, to po co wyceniał w dolarach każde dziecko? I nie, z pewnością nie sądzę, żeby Gates osobiście wybierał się na wędrówki po Grand Tetons lub Yosemite, ale że ktoś to robił w jego imieniu. – powiedział wiceadmirał Hannink.

Nacisnął przycisk na pilocie i opuścił duży ekran wideo z otworu w suficie. Chwilę później na ekranie pojawiła się była żona Gatesa, Melinda, która przedstawiła się i przyznała, że ​​chociaż otrzymała wyrozumiałość w zamian za zeznania, powie prawdę i tylko prawdę.
Gates nagle zerwał się z krzesła i potrząsając skutymi nadgarstkami krzyknął w stronę ekranu.
– Ty chytra suko. – wypalił Gates. – Nie wierzcie w nic, co powie ta kobieta.
Wiceadmirał Hannink polecił prawnikowi uspokoić swojego klienta, aby żandarmeria wojskowa nie zrobiła tego za niego.

 • Melinda Ann French… – powiedział wiceadmirał Hannink, zwracając się do Melindy jej panieńskim nazwiskiem – … czy 14 sierpnia 2017 roku słyszałaś, jak twój były mąż, Bill Gates, chwalił się, że ma dzieci uprowadzone zarówno w USA, jak i za granicą?
 • Tak. – Odpowiedziała twierdząco. – I kilka innych razy. – dodała.
 • Czy on ci to otwarcie ujawnił? – zapytał wiceadmirał Hannink.
 • On to zrobił. Cieszył się i uśmiechał, a złowrogim chichotem nawiązywał do liczby dzieci, które on i jego współpracownicy uprowadzili ze swoich rodzin. – odpowiedziała.
 • I czy on kiedykolwiek podał liczbę?
 • Nie, ale najwyraźniej były to setki, jeśli nie tysiące. – powiedziała Melinda.
 • I nigdy nie pomyślałeś, że możesz ujawnić te informacje? – powiedział wiceadmirał Hannink.
 • Miałem dostatnie życie, życie, które groził, że odbierze, jeśli kiedykolwiek ujawnię jego sekretne życie. Powiedział, że mnie zabije. – powiedziała Melinda.
 • Rozważcie dokładnie to, co usłyszeliście tu dzisiaj, bo jutro będzie tego więcej. – powiedział wiceadmirał Hannink trybunałowi i ogłosił przerwę do 10:00 we wtorek.

29 sieprnia 2021
Trybunał wojskowy Billa Gatesa wznowi pracę we wtorek, 31 sierpnia

Po długim opóźnieniu trybunał wojskowy Billa Gatesa ma zostać wznowiony we wtorek, 31 sierpnia, po teatralnym pokazie choroby i szaleństwa przez założyciela Microsoftu, który miał miejsce 24 sierpnia.
tego dnia krótko przed rozpoczęciem obrad Gates złożył szokujące oświadczenie w Biurze Komisji Wojskowych. Powiedział, że nie był zaszczepiony przeciwko Covid-19 i że złapał wirusa od innego więźnia w Guantanamo Bay.
Gates wszedł do południowej sali sądowej GITMO, brzmiąc jakby wypadały mu płuca. Jego adwokat, David Baluarte, powiedział, że jego klient jest „śmiertelnie chory” i że Biuro Komisji Wojskowych i Korpus Prokuratora Generalnego Marynarki Wojennej USA są winne choroby Gatesa, bo ​​nie był odpowiednio zabezpieczony w GITMO przed zarażeniem Covid-19.
Wojsko jednak zwątpiło w szczerość Gatesa i Davida Baluarte i przetestowało Gatesa przy użyciu każdego znanego testu na Covid-19, aby ustalić, czy rzeczywiście jest chory. Wszystkie testy wypadły negatywnie.
Dwóch lekarzy marynarki wręczyło Gatesowi zaświadczenie o dobrym stanie zdrowia, a wiceadmirał Hannink powiedział, że trybunał zostanie wznowiony we wtorek 31 sierpnia.

Dzień 2
31 sierpnia 2021

Wrogość wzniosła się na nowe wyżyny na początku drugiego dnia trybunału wojskowego Billa Gatesa, kiedy jego prawnik, niehonorowy David Baluarte, oskarżył korpus sędziego rzecznika generalnego o „podkręcanie” jego klienta na podstawie jawnie fałszywych zarzutów. Baluarte zakwestionował twierdzenie trybunału, że Gates uprawiał seks z nieletnimi mężczyznami i kobietami, twierdząc, że takie zarzuty były niemożliwe, ponieważ Gates jest impotentem od 1999 roku.

 • Nawet jeśli to prawda, a możemy udowodnić, że tak nie jest, – sprzeciwił się wiceadmirał John G. Hannink. – nadal mamy niepodważalne dowody, w tym zeznania jego byłej żony, że handlował dziećmi.

Wiceadmirał Hannink upomniał Baluarte i Gatesa za marnowanie czasu sądu, kiedy twierdzili, że Gates zachorował na Covid-19 podczas przetrzymywania w GITMO. Testy PCR i przeciwciała Covid-19 dowiodły, że Gates nie padł ofiarą wirusa. Gates twierdził również, że nie otrzymał szczepionki przeciwko Covid-19, co potwierdziły testy serologiczne. Wydarzenia dnia nie skupiały się jednak na powiązaniach Gatesa z przemysłem szczepionkowym. Zamiast tego Biuro Komisji Wojskowych nadal wnosiło oskarżenia o handel dziećmi.
Podczas gdy Gates siedział potulnie i cicho – słuchając rad prawnika – wiceadmirał Hannink przedstawił pierwszego świadka oskarżenia tego dnia. Człowieka, który przedstawił się jako Steven Sharpe, samozwańczy „naprawiacz”, któremu Gates płacił dziesiątki milionów dolarów. aby „posprzątać” niefortunne zdarzenia. Ten prawdziwy Ray Donovan obalił twierdzenia Gatesa o impotencji. Pojawiając się na wideo za pośrednictwem ZOOM, powiedział trybunałowi, że widział, jak Gates przyjmował leki na zaburzenia erekcji i wlewy Adrenochromu, aby przeciwdziałać impotencji.

 • Widziałeś to osobiście? Wiceadmirał Hannink zapytał Sharpa.
 • Kilkakrotnie. Bill sam nie wychodził i nie kupował tych rzeczy, a jednym z moich obowiązków, z braku lepszego słowa, było zdobycie tego dla niego. Dwa razy sam założyłem infuzję. I mogę powiedzieć tak: jeśli wcześniej był impotentem, to później nie był. Wiem na pewno, że Bill uprawiał seks z nieletnimi chłopcami i dziewczętami w swoim lochu na ranczu w Wyoming. – powiedział Sharpe.

Gates, zakuty w kajdany, zerwał się i krzyknął:

 • Nigdy w życiu nie widziałem tego człowieka. To pomyłka sprawiedliwości.

ekscyt

 • Kontroluj swojego klienta, panie Baluarte. – powiedział wiceadmirał Hannink.

Steven Sharpe pokazał trybunałowi kilka zdjęć jego i Billa Gatesa wylegiwających się na ranczu w Wyoming. Jeden z obrazów przedstawiał Gatesa leżącego na noszach, podczas gdy Sharpe, wyłaniający się nad ich głowami, wstrzykiwał dożylnie coś w lewe ramię Gatesa. Sharpe potwierdzał, że to zdjęcie przedstawia Gatesa otrzymującego dawkę adrenochromu. Ponadto Sharpe przedstawił obrazy Gatesa otoczonego przez nieletnie kobiety.

 • Wszyscy byli odurzeni i nie mieli pojęcia, gdzie są i co robią. – powiedział Sharpe. – I wiele dla niego zrobiłem. Jestem również specjalistą od cyberbezpieczeństwa i pomogłem jego ludziom z algorytmem, który usuwał negatywną dla Billa prasę w Internecie. Nie mówię o spiskowym gównie. Mówię o rzeczywistych zdjęciach i filmach, które przedstawiają Billa w złym świetle. Gdy tylko coś takiego trafiało do Internetu, zostało natychmiast usunięte. Bill nie przejmował się oskarżeniami o szczepionkę, ponieważ większość Ameryki uważa to za bzdury, nawet jeśli to w 100% prawda. Moim zadaniem było za wszelką cenę zachować jego publiczny wizerunek i wykonałem to cholernie znakomicie. Dlatego zdjęcia jego i Epsteina lub jego i jego kochanków nie pojawiły się w Internecie, dopóki wojsko nie zaatakowało jego ranczo.

Sharpe opowiedział o incydencie, w którym nadmiernie agresywny Gates, świeżo po zastrzyku adrenochromu, pobił i zamordował 13-letnią dziewczynkę, którą sprowadził do Stanów Zjednoczonych z Tajlandii. Sharpe powiedział, że „oczyścił” kilka podobnych zdarzeń w latach, kiedy pracował dla Gatesa.

 • Czy masz osobistą wiedzę, że Gates handlował dziećmi? – zapytał wiceadmirał Hannink.
 • Tak. Właściwie byłem obecny dwa razy, kiedy kontenery dotarły do ​​portu w Nowym Jorku i New Jersey. W każdym kontenerze było kilkanaście chłopców i dziewczynek. Nie było żadnych manifestów do podpisania. Bill zadbał o to. Zapłacił dużo pieniędzy, aby to wszystko odbyło się pod stołem po cichu. – powiedział Sharpe.

Co więcej, Sharpe wydrukował i okazał odcinki wypłat, aby udowodnić związek jego i Gatesa. Na dwóch widniał podpis Gatesa, a na pozostałych pieczątka „Microsoft Corporation”. Każdy z dziesięciu odcinków jaki został wystawiony Stevenowi Sharpe’owi opiewał na 365 000 dolarów.
Wiceadmirał Hannink odwołał świadka i wezwał byłą żonę Gatesa, Melindę Anne French, na świadka, również poprzez ZOOM.

 • Panno French, zostałaś wtajemniczona w zeznania ostatnich świadków. Mam do ciebie tylko kilka pytań. Czy kiedykolwiek widziałaś Stevena Sharpe’a w obecności oskarżonego? – zapytał wiceadmirał Hannink.
 • Tak. – odpowiedziała. – I robił dla Billa to, co powiedział, że robił. – powiedziała Melinda.
 • I nie masz powodu, by okłamywać ten sąd?
 • Moje życie pełne kłamstw się skończyło. – powiedziała Melinda. – Jestem po prostu szczęśliwa, że w końcu uwolniłem się od tego socjopaty i jego machinacji.

Wiceadmirał Hannink odroczył pracę trybunału do środy rano, mówiąc, że rozpocznie dzień od skupienia się na poufnych relacjach Gatesa z Wielką Farmą.

Dzień 3
1 września 2021

Dzień 3 wojskowego trybunału Gatesa rozpoczął jego prawnik David Baluarte, błagający sąd o wysłuchanie przygotowanego oświadczenia. Wiceadmirał John G. Hannink z korpusu rzecznika generalnego sędziów marynarki wojennej USA powiedział, że pozwala na złożenie krótkiej deklaracji, lecz definicja zwięzłości u Baluarte okazała się błaganiem trybunału w przedłużającej się tyradzie, podczas której ganił wojsko za ściganie niewinnego człowieka i podkreślanie, jak tragiczna byłaby Ameryka, gdyby nie wkład Gatesa w społeczeństwo.
Zachwalał charytatywne czyny Gatesa, mówiąc, że był on największym filantropem jakiego kiedykolwiek znała ludzkość i przez 8 minut recytował listę organizacji charytatywnych, które skorzystały z jego bezinteresownej pomocy. Świat bez Gatesa, jak powiedział Baluarte, kulejąc po sali sądowej, byłby ponurą, głęboką, ciemną otchłanią rozpaczy, pozbawioną dobroci i przyzwoitości, pełną większej liczby chorób, niż obecnie nęka planetę. Wychwalał osiągnięcia technologiczne, które Gates przyniósł zwykłym ludziom, mówiąc, że bez wybitnych technologii Gatesa Ameryka zostałaby cofnięta w średniowiecze.

 • Bill Gates był i zawsze będzie wizjonerem, – bełkotał Baluarte – … a jego wiedza, wynalazki i dobroć uratowały tysiące, miliony istnień.
 • Skończyłeś? – zapytał go wiceadmirał Hannink. – Myślę, że ten trybunał wystarczająco długo pobłażał twojemu teatrowi.

Wiceadmirał Hannink zabrał się do rzeczy.

 • Jasne, Bill Gates przekazał darowizny na cele charytatywne. Ale wątpię, czy w ogóle coś wymyślił, bo miał ludzi mądrzejszych od niego, którzy wykonywali tę pracę dla niego. Ale jego dobroć była tylko cienką warstwą forniru, iluzją stworzoną, aby ukryć, kim i czym naprawdę jest Bill Gates.

win crash
Przedstawił trybunałowi dokumenty uzyskane z komputerów, które wojsko przejęło podczas nalotów na posiadłości Gatesa w całym kraju. Przedstawili wgląd w tajne kontakty Gatesa z kilkoma dużymi firmami farmaceutycznymi, w tym Pfizer, Merck i Johnson & Johnson. W jednym e-mailu z 4 sierpnia 2001 roku Gates złożył propozycję ówczesnemu dyrektorowi generalnemu Pfizer, Henry’emu McKinnellowi, w którym nakreślił, co każda rozsądna i rozsądna osoba uznałaby za nikczemny plan – dyskretne skażenie szczepionek niewykrywalną trucizną, która powoli rozpuszczałaby mózg odbiorcy. Przez wiele lat, jednocześnie niszcząc inne ważne narządy. Objawy, jak napisano w e-mailu, nie pojawiałyby się przez lata, a kiedy już tak by się stało, nieświadomi klinicyści przypisaliby chorobę innym dolegliwościom lub określili jako niewyjaśnioną niewydolność narządów. Jest to diagnoza stosowana, kiedy lekarze nie mogą dokładnie zidentyfikować przyczyny nieuleczalnej choroby. Do czasu pojawienia się objawów byłoby już za późno. Gates napisał, że jego „produkt” jest w stanie pokonać wszystkie terapie i środki zaradcze.
Co firma Pfizer zyskała dzięki tej ofercie? Gates zgodził się przekazywać 150 milionów dolarów rocznie na programy badawcze firmy Pfizer dotyczące poprawy bezpieczeństwa i skuteczności szczepień oraz 10 milionów dolarów rocznie na konto McKinnella na Kajmanach.
Wiceadmirał Hannink przedstawił trybunałowi e-mail z odpowiedzią McKinnella.

 • Drogi panie Gates, wiesz, że podzielam twój pogląd, że nasza planeta znajduje się na niebezpiecznej drodze do przeludnienia i że ostatecznie konieczny będzie ubój, aby zachować zasoby w stanie faktycznie przynoszącym korzyści społeczeństwu. Gdyby to był wyłącznie mój wybór, przyjąłbym twój pomysł z otwartymi ramionami i ruszyłbym naprzód pełną parą. Jednak moi koledzy i ja uważamy, że jest za wcześnie, a przedsięwzięcie niesie ryzyko obciążenia mnie i całej firmy. Możemy kontynuować te rozmowy w przyszłości, ponieważ stworzono mechanizmy zapobiegające temu, abym ja, ty lub firma okazali się winni, gdyby prawdziwa przyczyna choroby została ujawniona.

Gates odpisał, że jego ludzie przeprowadzili już badania kliniczne na 250 osobach, stosując przyspieszoną odmianę leku, który został dodany do szczepień przeciwko grypie. W e-mailu nie określono, jaki segment populacji otrzymał truciznę, ale Gates napisał, że wszystkie 250 osób „wygasło” tego samego dnia, sześć miesięcy po zastrzyku.
Baluarte wyraził sprzeciw, mówiąc, że e-maile mogły zostać sfabrykowane, zmienione lub poprawione, aby niewinny człowiek, Gates, wydawał się winny.

 • Pan Gates dołożył wszelkich starań, aby zaszyfrować te wiadomości, ale nasze szyfry i niezależni eksperci ds. medycyny sądowej powiązali je z cyfrowym śladem Gatesa i nie ma wątpliwości, że te e-maile zostały napisane przez niego lub do niego. – odpowiedział wiceadmirał Hannink.

ms copy
Baluarte błagał trybunał o przerwę, aby mógł prywatnie naradzić się ze swoim klientem.
Zirytowany wiceadmirał Hannink, wyglądając na zmęczonego, zgodził się i odroczył sprawę do czwartku rano.
Redaktor: Mam nadzieję, że dzisiaj dostanę raport z czwartku.

Dzień 4
2 września 2021

Pod koniec trzeciego dnia w ubiegłą środę, wojsko amerykańskie stwierdziło, że posiada dowody na to, że Gates lub działający w jego imieniu ludzie, wstrzyknęli w co najmniej 250 niczego niepodejrzewających ludzi eksperymentalną szczepionkę przeciwko grypie, zaprojektowaną w celu powolnego zniszczenia narządów ciała i ostatecznie spowodowania śmierci. Prawnik Gatesa, kreskówkowo teatralny David Baluarte, poprosił o przerwę, aby mógł porozmawiać na osobności z klientem. Kiedy proces wznowiono w czwartek rano, Baluarte poprosił Korpus Adwokata Generalnego Sędziów Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych o ujawnienie 250 domniemanych ofiar, aby mógł zatrudnić niezależnego patologa sądowego do ekshumacji i zbadania zwłok.

 • Ale nie możesz tego zrobić, prawda wiceadmirale Hannink? Wiesz, dlaczego nie możesz? Bo ci ludzie nie istnieją, a zastrzyki nigdy nie miały miejsca. Próbujesz ścigać tego człowieka na podstawie gier fabularnych, w które grał z przyjaciółmi. Nie mniej nie więcej. Czy te gry były chore? Tak. Czy gracze byli przestępcami? Nie. Ten trybunał to fikcja. – powiedział Baluarte.

Wiceadmirał Hannink wydawał się przygotowany na wystąpienie Baluarte.

 • Bill Gates jest arogancki i jest narcyzem. – stwierdził wiceadmirał Hannink, wskazując na oskarżonego. – Ale nie jest niestaranny. Nawet jeśli byłyby ciała do ekshumacji, wątpliwe jest, abyśmy znaleźli wiele po 20 latach. Ale Bill zadbał o to, aby ekshumacje nigdy się nie odbyły. Wszystkie zostały skremowane, a w niektórych przypadkach wbrew ostatnim życzeniom zmarłego.

Pokazał trybunałowi ogłoszenie, które raczkująca Fundacja Gatesa opublikowała w Seattle Times w sierpniu 2001 roku. W reklamie poszukiwano ochotników, którzy otrzymaliby „rewolucyjną” szczepionkę przeciwko grypie, która jak głosiła reklama, miała działać 5 lat i automatycznie wejść w interakcję z ludzkim ciałem, aby zwalczać jeszcze nieznane warianty grypy sezonowej. Uczestnicy, jak głosiło ogłoszenie, musieli być w wieku 65-75 lat i nie mieć przewlekłych dolegliwości, takich jak choroby serca czy cukrzyca. Odbiorcy diabelskiej mikstury musieli podpisać zestaw umów o zachowaniu poufności oraz zwolnienie zwalniające Gates Foundation, Microsoft Corporation i Harborview Medical Center, gdzie podawano lek, z odpowiedzialności za „utratę życia”. Co więcej, zabezpieczyło Chiron Corporation – ówczesnego partnera biotechnologicznego Gatesa – przed wszelkimi oskarżeniami wynikającymi z otrzymania tak zwanej szczepionki.
Baluarte przerwał, pytając, skąd wojsko ma kopię i co ważniejsze, skąd on może uzyskać kopię, aby zweryfikować jej prawdziwość. Stwierdził, że Biuro Komisji Wojskowych mogło stworzyć tę reklamę w Photoshopie tylko dlatego, że wojsko nienawidzi jego klienta.

 • Bill Gates, więzień Bill Gates, jest bardzo dobry w usuwaniu danych cyfrowych. Wtedy gdy to było bardzo prymitywnym internetem, on no cóż, nie miał problemu z upewnieniem się, że wszelkie cyfrowe zapisy zostały zniszczone lub usunięte. Jednak nie jest aż tak dokładny w eliminowaniu analogowych dowodów, a na szczęście dla prokuratury, Seattle Times wciąż kopiuje swoje wydania na mikrofilmach. – powiedział wiceadmirał Hannink i okazał mały, metalowy pojemnik. – Uzyskaliśmy też od Harborview listę 253 biorców szczepionki oraz dokumenty z podpisem Gatesa.

Baluarte sprzeciwił się, twierdząc, że JAG wymyślił 3 nowe ofiary śmiertelne.

 • Powiedziałeś najpierw 250? Teraz 253? Ile to w końcu jest? – Baluarte szczeknął.

Wiceadmirał Hannink powiedział, że doliczono trzech uczestników, którzy cudem przeżyli szczepionkę Gatesa, ale dwóch z nich zginęło lata później.

 • O dziwo, jeden nadal żyje, obecnie ma 91 lat. I myślę, że powinniśmy usłyszeć to, co ma do powiedzenia. – zwrócił się do trybunału wiceadmirał Hannink.

Poprzez ZOOM, kobieta, która określiła się jako „biorca 163”, Mary Johnson, pojawiła się na ekranie z lekkim uśmiechem na wyblakłej twarzy.
Mówiła powoli, nadając każdemu słowu należne mu znaczenie.

 • Zastrzyk otrzymałam 24 sierpnia 2001 roku, za radą mojego lekarza po okazaniu mu reklamy. Zbliżał się sezon grypowy, a ja nie chciałem zachorować. Mam też lęk przed igłami, więc kiedy usłyszałem, że mogę zrobić zastrzyk raz na pięć lat, byłam zachwycona. W ulotce napisano, że zastrzyk jest bezpieczny i skuteczny i może mieć jedynie łagodne skutki uboczne: ból ramienia, krótkotrwałe dreszcze, lekką gorączkę i tego typu sprawy. Czytałam, że był sponsorowany przez Fundację Billa Gatesa i Chirona i nie zastanawiałem się dwa razy. A do roku później.

Dwanaście miesięcy później pani Brown przeżyła katastrofalną niewydolność narządów. Po pierwsze, martwica korowa nerek, która wymagała podwójnego przeszczepu. Następnie niewyjaśniona martwica wątroby, pomimo że nie piła ani nie przyjmowała leków, o których wiadomo, że powodują taki stan. Miesiąc później miała ostre zapalenie wyrostka robaczkowego i musiała usunąć wyrostek robaczkowy, a miesiąc później pęcherzyk żółciowy. Trzy miesiące później przeżyła dwa zawały serca w ciągu jednego miesiąca, a rok później jej nerwy wzrokowe rozpuściły się, pozostawiając mniej niż 15 % widzenia. Jej lekarz nazwał to „niewytłumaczalną ogólnoustrojową, kaskadową niewydolnością narządów”, ale pani Johnson upierała się, że to szczepionka Gatesa spowodowała gwałtowny spadek jej zdrowia.

 • Słuchajcie, nie byłam młoda, ale nie byłam w złym stanie zdrowia i to cholerny cud, że nadal żyję. Po przeszczepie wątroby zadzwonił do mnie telefon w szpitalu i dzwoniący powiedział, że to Bill Gates i zapytał jak się czuję. Byłam tak naćpana morfiną, że nie wiedziałam, co mówię, ale powiedziałem coś w stylu: Och, cześć, Bill, cieszę się, że mnie sprawdzasz. Powiedział, żebym pamiętała, że podpisałam umowy, które muszą być honorowane i odłożył słuchawkę. – powiedziała trybunałowi Johnson.
 • Gdybym wiedziała, że ​​moje organy będą się rozpływać, nigdy nie wzięłabym tego gówna. – powiedziała, oddychając ciężko.

Po jej zeznaniach wiceadmirał Hannink odroczył trybunał do końca świątecznego weekendu, aby go wznowić we wtorek 7 września.

Pogróżki
7 września 2021
Fundacja Gatesa Grozi Real Raw News

W czwartek, 2 września, Real Raw News otrzymało dwa e-maile od rzecznika Fundacji Gatesa Marka Suzmana z żądaniem natychmiastowego zaprzestania publikowania „oszczerczych i nienawistnych” treści na temat miliardera, filantropa i założyciela Microsoftu Billa Gatesa.
Z oczywistych względów RRN nie podaje fizycznego adresu do korespondencji, więc e-mail był jedyną metodą kontaktu z nami przez Fundację. Czekamy na rozmowę z naszym prawnikiem, zanim opublikujemy e-mail w całości.
Należy zauważyć, że Suzman nie jest prawnikiem ani nie reprezentuje Fundacji Gatesa. Posiada doktorat ze stosunków międzynarodowych – cokolwiek to znaczy – który uzyskał na Uniwersytecie Oksfordzkim, gdzie był stypendystą Rhodesa.
E-maile oskarżały Real Raw News o publikowanie nieuzasadnionych stwierdzeń na temat Billa Gatesa i groziły nam usunięciem, grzywną i karą więzienia – chyba że przestaniemy publikować informacje na temat Gatesa i usuniemy całą zawartość zawierającą nazwisko Gates.
RRN stoi na straży swoich źródeł, które narażają własne życie i środki do życia, aby dostarczyć nam poufnych informacji. Gdybyśmy nie byli pewni naszych raportów oraz naszej zdolności do prawnej obrony, z pewnością nie narażalibyśmy na szwank naszych źródeł oraz reputacji.
RRN zagłębił się trochę w historię Suzmana i odkrył, że Fundacja Gatesa płaci mu roczną pensję w wysokości 9 milionów dolarów rocznie, dużo pieniędzy jak na frontmana prawie bez obowiązków zawodowych i niewielką odpowiedzialnością.
RRN zostanie zaktualizowany po rozmowie z naszym radcą prawnym.

Dzień 5
7 września 2021
Skazanie Billa Gatesa

Trybunał wojskowy w Guantanamo Bay skazał założyciela Microsoftu, Billa Gatesa za handel dziećmi, pedofilię, spisek, prania brudnych pieniędzy, morderstwa i narażania zdrowia publicznego. Korpus Generalny Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych walczy z adwokatem Davidem Baluarte.
Fajerwerki rozpoczęły się w środę rano, kiedy wiceadmirał Hannink przedstawił dodatkowy dowód na nielegalne powiązania Gatesa z przemysłem szczepionkowym. Dokumenty uzyskane z osobistego serwera Gatesa przedstawiły, w jaki sposób w 2011 roku rozprowadzał szczepionki powodujące poważne skutki uboczne ze śmiercią włącznie u 41 tysięcy dzieci w ubogich Indiach, po napotkaniu „łagodnego” oporu ze strony dystrybutorów szczepionek w USA. Gates twierdził, że szczepienie daje absolutną odporność na szczep „super polio”, który pustoszył ubogich.
Zamiast zaszczepić biorców przeciwko polio, szczepionka jednak zaostrzyła sytuację i spowodowała kalectwo lub śmierć ponad 40 tysięcy dzieci. I chociaż przypadki polio rzeczywiście rosły, tajemnicze „super polio” było czystą fikcją, wymyśloną przez Gatesa i konsorcjum międzynarodowych dystrybutorów szczepionek. Gates udał się nawet do Indii, aby pomóc w podawaniu produktu, który często był podawany doustnie na znak dobrej wiary.
„Według własnych dokumentów Gates i jego ludzie przeprowadzili masową kampanię marketingową, aby przekonać ludzi w Indiach, że jego „super polio” jest odporne na obecne szczepienia i że tylko jego produkt, który osobiście popierał, może powstrzymać te wyimaginowane. Zjadliwy szczep. Miał czelność podawać swoją truciznę niewinnym dzieciom.” – zwrócił się do trybunału wiceadmirał Hannink.
Baluarte sprzeciwił się:

 • Poudawajmy przez chwilę, że ten sąd jest sprawiedliwy. Udawajmy dalej, że te dziwaczne opowieści są prawdziwe. Jak, powiedz mi, amerykański sąd wojskowy może ścigać przestępstwa przeciwko cudzoziemcom na obcej ziemi?
 • Gdyby wszystkie sprawy były równe, byłoby to poprawne. – przyznał wiceadmirał Hannink. – Ale wszystkie sprawy nie są równe. Misjonarze amerykańscy pracowali razem z personelem medycznym w Indiach. Niektórzy z tych amerykańskich misjonarzy mieli małe dzieci – dzieci, które wzięły szczepionkę Gatesa.
 • U sześcioro z sześciorga dzieci, rozwinął się całkowity i nieodwracalny paraliż, po którym nastąpił krwotok mózgowy i śmierć w ciągu 90 dni od zaszczepienia. Ponieważ dzieci były obywatelami amerykańskimi, urodzonymi przez amerykańskich rodziców, wojsko miało prawo ścigać Gatesa za ich śmierć, jak stanowi ustawa o insurekcji z 1807 roku, którą Donald J. Trump aktywował przed opuszczeniem urzędu. Diaboliczne przedsięwzięcia Gatesa nie skończyły się na Indiach. – powiedział wiceadmirał Hannink do panelu złożonego z trzech członków trybunału. – Cztery lata później powtórzył swoją tak zwaną misję humanitarną w Demokratycznej Republice Konga – tym razem twierdząc, że opracował lek na HIV. I chociaż nie możemy udowodnić, że żaden Amerykanin nie zmarł, wiemy, że zmarło co najmniej 27 tysięcy Afrykanów – i to wszystko wskazuje na motyw.

Wiceadmirał Hannink skupił się na bardziej aktualnych wydarzeniach, podnosząc związek Gatesa z dr Anthonym Faucim.

 • Spotkałeś się prywatnie z Faucim pięć razy, w jego domu i twoim, pomiędzy grudniem 2019 roku a lipcem 2020 roku. Twoje własne dokumenty omawiały „przekazanie” dziesiątek milionów dolarów producentom farmaceutycznym w zamian za odzyskanie 10-krotności „inwestycji” po szczepionkach jakie zostały wprowadzone do obrotu. Własnymi słowami Fauci zaaprobował ten pomysł. Jeśli jesteś takim filantropem, to dlaczego spodziewałeś się łapówek? – zapytał wiceadmirał Hannink.

Adwokat Gatesa poradził mu nie odpowiadać na pytanie.

 • I czy nie rozmawialiście o umieszczeniu w szczepionkach tego, co nazywaliście „nanocentrycznym rejestratorem biometrycznym” – chipem, który przesyłałby dane biomedyczne odbiorców z powrotem do producentów szczepionek oraz do NIH i CDC bez wiedzy odbiorcy? – Wiceadmirał Hannink kontynuował. – To inwazja na prywatność – a my pracujemy nad ustaleniem, czy to miało miejsce i jaki miało zakres. To tylko kolejny przykład szaleństwa Gatesa. Uważamy, że Biuro Komisji Wojskowych przedstawiło wystarczająco dużo dowodów, aby skazać oskarżonego i skazać go na śmierć. Ale ta decyzja jest w waszych rękach. – powiedział trzyosobowemu panelowi.

Członkowie trybunało nie potrzebowali minuty, aby podjąć jednomyślną decyzję; uznali Gatesa za winnego wszystkich zarzutów i poprosili o powieszenie go za swoje okrucieństwa. Wiceadmirał Hannink wyznaczył datę egzekucji na 5 października 2021 r.

dance

Dodatek z 15 września 2021
W GITMO Billowi Gatesowi odmówiono ponownego procesu

Bill Gates, którego Korpus Marynarki Wojennej USA skazał na karę śmierci, wywołał zamieszanie w bloku więziennym Camp Delta Detention w GITMO, gdzie jest przetrzymywany w oczekiwaniu na wykonanie kary. Źródła w najbardziej niesławnym obozie w krajtenoru powiedziały Real Raw News, że Gates spędzał każdą chwilę na potępianiu swoich prześladowań i domaganiu się ponownego procesu, ponieważ jego adwokat, niewłaściwie reprezentował Gatesa.
Sąd wojskowy skazał Gatesa 8 września po 5 dniach wybuchowych zeznań. Baluarte walczył bardziej niż prawnicy innych skazanych figur Deep State, ale Bill Gates powiedział, że Baluarte był rozczarowaniem.
Dzień po skazaniu Gatesowi udzielono audiencji przed wojskową komisją rewizyjną Guantanamo Bay, niezależną grupą oficerów marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych, której zadaniem było podjęcie decyzji, czy oskarżony otrzymał odpowiednią reprezentację lub był źle traktowany podczas trybunału.
Gates twierdził, że Baluarte był niekompetentny, że nie kwestionował kluczowych dowodów i świadków, którzy mogli skorzystać z jego skazania. W szczególności Gates powiedział, że jego była żona, Melinda Ann French, była niewiarygodnym świadkiem, ponieważ została zmuszona do złożenia zeznań przeciwko niemu pod groźbą uznania jej za wspólniczkę lub pozbawienia go solidnej ugody rozwodowej.
Pod przysięgą Melinda przyznała, że ​​uzyskała immunitet od prokuratury z JAG. W zamian za jej otwarte i szczere zeznania, które, jak przysięgała, były prawdziwe. Wojsko nie oskarżyłoby jej o współwinę zbrodniczych czynów Gatesa. Ale jej świadectwo odgrywało jedynie marginalną rolę; jej zeznania zostały poparte zeznaniami naocznych świadków oraz dokumentami i plikami uzyskanymi z komputerów i urządzeń elektronicznych Gatesa.
Komisja rewizyjna poświęciła pięć dni na rozpatrzenie petycji Gatesa i doszła do wniosku, że nie ma on podstaw do ponownego rozpatrzenia sprawy.
„David Baluarte miał więcej swobody niż prawnicy innych oskarżonych, którzy stawili się przed Biurem Komisji Wojskowych. Bronił swojego klienta najlepiej jak potrafił. Decyzja trybunału obowiązuje” – oznajmił przedstawiciel GITMO.
Gates ma być powieszony za szyję aż do śmierci, 5 października 2021 roku.

_________________________
Napisał Michael Baxter
Przetłumaczył gugiel
Dotłumaczył gugla baca

Doszły mnie ostatnio wieści że amerykańskie władze właśnie klepnęły dodatkowe 50 milionów dolarów na rozbudowę sal sądowych i aresztów w Guantanamo. Tamtejszy trybunał dla vipów najwyraźniej zamierza wejść na wyższe obroty.
Nadal oczywiście brak bezspornych dowodów, na przykład fotografii skazańców w GITMO lub dajmy na to fotokopi dokumentów ale z drugiej strony nadal przybywa niesamowitych szczegółów jakich nie ma ani w książkach ani w produkcjach z hollybrudu.
Na przykład zeznania kobiety, która jako jedyna przeżyła eksperymenty Kill Billa. Zeznała że boi się igieł i dlatego… jedną sobie wbiła. Jest to tak klasyczny przejaw klinicznego kretynizmu o potocznej nazwie „kobieca logika”, że nie ma nawet mowy żeby coś tak absurdalnego wymyślił jakiś fantasta. Na 99 procent są to zeznania prawdziwe w mojej ocenie. W innych aspektach tego procesu także nie brakuje podobnych smaczków, które bardzo ale to bardzo uwiarygodniają to co nam serwuje RRN.