Aresztowanie Chelsei Clinton

clinton
Agenci Delta Force w sobotę aresztowali Chelseę Clinton i jej męża Marca Mezvinsky’ego, kiedy jechali samochodem z luksusowego kondominium Clintonów na Manhattanie do Rockport w stanie Massachusetts, gdzie często się udawali, aby uciec od zgiełku miasta. Według źródeł wojskowych siły specjalne śledziły Clinton od tygodni, czekając na okazję, aby ją zatrzymać, kiedy będzie najmniej chroniona.
Ta szansa pojawiła się po godzinie 11:00 w sobotę rano, około 20 mil na północny wschód od Hartford w stanie Connecticut, przy autostradzie 84. Ubrani po cywilnemu agenci Delta Force w dwóch cywilnych pojazdach zatrzymali wynajętego przez Clinton Mercedesa GLE i ujrzeli troje dzieci na tylnych siedzeniach. Chociaż Clinton i Mezvinsky mają trójkę własnych dzieci — Charlotte, Jaspera i Aidana — te w pojeździe nie mówiły po angielsku i miały ciemną karnację; krótko mówiąc, nie były ich dziećmi, powiedziało Real Raw News źródło w Korpusie Adwokata Generalnego Sędziego Marynarki Wojennej USA.
Źródło dodało, że JAG i Biuro Komisji Wojskowych zebrały dowody na to, że Chelsea poszła w ślady swojej zmarłej matki – uprowadzając dzieci z Haiti i sprzedając tym, którzy zaoferowali najwyższe ceny w kręgu handlarzy dziećmi, który istnieje od dziesięcioleci. Według naszego źródła dzieci znalezione w jej pojeździe miały od 8 do 12 lat i mówiły kreolskim haitańskim.clinton1
Na początku miesiąca trzęsienie ziemi o sile 7,2 wstrząsnęło wyspiarskim krajem Haiti, niszcząc budynki i zabijając co najmniej 2500 osób, z których wiele to dorośli, których dzieci zostały osierocone w katastrofie.
Wojsko twierdzi, że Chelsea i jej mąż pod pozorem misji humanitarnej sponsorowanej przez Fundację Clintonów wyciągnęli stamtąd haitańskie dzieci pod pretekstem znalezienia im stabilnych amerykańskich rodzin.
„Posiadamy dowody na to, że Clinton wyciągnęła z Haiti 50 dzieci. Ale nie ma dowodów, że dzieci umieszczono w opiece zastępczej lub oddano do adopcji. Jej matka robiła to samo po trzęsieniu w 2010 roku i z pewnością wygląda na to, że jabłko nie spadło daleko od jabłoni. Wydaje się, że Chelsea powtórzyła działania swojej matki – oraz jej błędy.” – powiedział RRN źródło z JAG.
Źródło dodało, że Chelsea Clinton bojowo z mordą wyskoczyła na agentów Delta Force, podczas gdy jej zniewieściały mąż skulił się ze strachu i płakał, że on tylko wykonuje instrukcje żony. Delta Force aresztowało ich i umieściło w nieznanym miejscu.
Nasze źródło powiedziało, że nie zna sytuacji rodzinnej nieletnich.
Podróżowała bez pomocy Secret Service. Nie wiemy dlaczego, ale wiemy, że w przeszłości popełniali drobne błędy.” – mówi nasze źródło.
RRN dostarczy aktualizacje, gdy staną się dostępne.donald-trump-ugly-women-wont-vote-clinton
___________________
Napisał Michael Baxter
przetłumaczył gugiel
dotłumaczył gugla baca
źródło: https://realrawnews.com/2021/09/delta-force-arrests-chelsea-clinton/
Wygląda na to że córka zobaczy się z tatusiem w Guantanamo i szubienicą która stoi tam gdzie ostatnio stała jej mama. Mi się bardzo podobają teksty Michaela. Pomarańczowy Człowiek chyba też je lubi, bo z wrażenia nie nałożył samoopalacza na oczy – chyba nie zdążył.
Ona młoda, brzydka i już ma trójkę dzieci, jej mąż posiada dziesięć sióstr i braci – a wszystkie ortodoksy. Osobliwie walczą z przeludnieniem planety, składając z z byle kim, gdzie popadnie jaja.