Szczepionkowe Ludobójstwo – Dowody cz. IV

vax nazi-tease_lbutbu
Co dzień to kolejna sensacja. Plandemia trwa, bo ma trwać a nie dlatego bo jest wirus. A skoro trwa plandemia trwa intensywne bicie piany. Z obu stron, aż iskry się sypią.
Właśnie ukazały się dowody na to, że tak zwane szczepionki nie są szczepionkami tylko najnowocześniejszą bronią amerykańskiego wojska.
Prosto od starego dobrego Jima Stone, który już nie raz wstrząsnął opinią publiczną.
Oto dokument pt. Podsumowanie podstaw do działań regulacyjnych – chodzi o nową pseudo szczepionkę covidową o nazwie Corminaty Pfizera.
Są w nim frazy (już wyróżnione szarym kolorem) zawierające tajemniczy kod „(b) (4)”
https://www.fda.gov/media/151733/download
To co oznacza ten konkretny kod redakcyjny, Jim odnalazł na rządowej stronie internetowej pod adresem:
https://www.archives.gov/declassification/iscap/redaction-codes.html
Dla formalności wrzucę jeszcze jego własny zrzut ekranu zawierający sedno tej oficjalnej makulatury.codeb4
Tak, tak, to wszystko jest prawdziwe. Szpryca pfizera naprawdę jest sklasyfikowana jako „najnowocześniejszy amerykański system uzbrojenia”. I to już dawno, dawno temu… Jim pisze, że jeszcze w 2016 roku…
Tak, że to chyba tyle w zakresie „chińskiego” wirusa, który jest najnowocześniejszą bronią US Army.
Z innych źródeł można już wyciągnąć nieco dalej idące wnioski, bo wszystko wskazuje na to, że sama szpryca jest tylko pierwszym elementem broni binarnej – czyli wieloskładnikowej. Być może swoje straszliwe oblicze okaże ona w pełni po odpaleniu 5G, a być może po spuszczeniu starych dobrych smug chemicznych. Na dziś nikt tego nie wie na sto procent – oprócz oczywiście tych, którzy tę plandemię zaplanowali – ale coraz więcej ludzi podejrzewa, że ta broń się uaktywni w pełnej krasie po uwolnieniu czynnika numer dwa. Najpóźniej w 2024 roku.
Interesujące czasy zatem tak czy siak nadchodzą.
Powodzenia Słowianom w tym wszystkim! Rękami, nogami i pazurami brońcie się ludziska z całych sił przed zabójczą szprycą! To się dzieje i żarty już się naprawdę skończyły.