Znaki Bestii

Pharma-Syringe-Vaccine

Czym jest bestia?
To zależy od źródła. A jako, że źródeł jest bardzo wiele proponuję zachować równowagę umysłową i od razu odsunąć na bok megalomańskie bajki spisane przez bezdomnych włóczęgów w zapchlonym namiocie na pustyni i zobaczyć te poważne. Bezdomni włóczędzy zawsze dużo bełkoczą o wolności, równości, solidarności, sprawiedliwości, etc. ale tylko po to żeby majątkiem tych którzy cokolwiek mają, „sprawiedliwie” się podzielić, czyli ukraść. Tylko temu służą ich systemy polityczne oraz pseudo religie…
Chodzi więc o te źródła, w których definicje „pandemia” lub „szczepionka” nie zmieniają się co dwa tygodnie w zależności od bieżącego zapotrzebowania zdesperowanych, bezdomnych schizofreników.
Ze słownika PWN:
bestia
1. «dzikie, drapieżne zwierzę»
2. «człowiek zły, okrutny»
źródło: https://sjp.pwn.pl/slowniki/bestia.html

Na stronie Henry Makowa niedawno ukazał się bardzo interesujący artykuł pod tytułem: Szczepionka Zawiera Twój Kod Kreskowy
Całość jest pod linkiem a poniżej moje streszczenie: https://www.henrymakow.com/2021/09/the-jabbed-connect-to-bluetooth.html
Tekst został okraszony jeszcze poniższą grafiką, pokazującą zrzut ekranu telefonu z włączonym bluetothem.Screenshot
Artykuł wyjaśnia, że pewien człowiek włączył w smartfonie tę funkcję przed supermarketem w Niemczech i rejestrował zmieniające się adresy pojawiające się na telefonie usiłującym wykrywać urządzenia, które można podłączyć do bluetootha w telefonie. Adresy te zmieniały się wraz ze zmieniającym się strumieniem ludzi oraz samochodów. Wszystkie miały ten sam format: dwanaście cyfr pooddzielanych dwukropkami. Zdecydowanie nie wyglądało to jak urządzenia, bo nie posiadało jego nazwy oraz symbolu np. „System Audio X w samochodzie takim a takim”, „Zestaw słuchawkowy model x”, itp. Autor doszedł więc do wniosku, że skoro nie są to urządzenia to muszą to być ludzie, którzy go mijają. Zaszczepieni, bo na niezaszczepionych bluetooth nie wykazywał żadnych działań. Dodał, że aby to sprawdzić, szczepan może udać się na odosobnione miejsce, na przykład do lasu i tam skontrolować samodzielnie czy jego numer się ukazuje na ekranie. Jeśli tak to szczepan jest… urządzeniem.
Ktoś jeszcze dopisał w komentarzach pod artykułem, że jest specjalistą od informatyki i że te liczby przypominają raczej adresy MAC – jest to kod szesnastkowy – z jednym tylko zastrzeżeniem, że w prawdziwym adresie MAC pierwsze sześć znaków ZAWSZE identyfikuje producenta urządzenia a ostatnie sześć ZAWSZE identyfikuje samo urządzenie, na przykład „motorola karta sieciowa taka”, „realtek modem wifi owaki”, etc.
Tyle artykułu a jako, że jest arcyciekawy poszedłem tym tropem nieco dalej żeby to i owo samodzielnie sprawdzić.
Faktem jest bowiem, że wstrzykują w ludzi grafen. Tlenek grafenu to przecież sześciokątne struktury podobne do plastra miodu. Każdy z atomów to 6 protonów, 6 neutronów, 6 elektronów. Ponadto posiada wysoką zdolność do samoorganizowania. Idealny materiał do produkcji nanorobotów. I to jest wstrzykiwane ludziom.
Bierzemy więc sobie pierwszy lepszy kod szesnastkowy z bluetootha – ja wybrałem na przykład ten z obrazka powyżej:
44400F0695B1
Następnie po usunięciu dwukropków kopiujemy go i idziemy na jakiś dekoder hexów online np tutaj: https://www.rapidtables.com/convert/number/hex-to-ascii.html
Tam dekodujemy nasz kod na tekst. Otrzymujemy:
D@•±
Ten ciąg znaków (przedostatni mi się nie wyświetlił, bo korzystam z biednego WordPada odkąd skurwiel Kill Bill mi „uaktualnił” windowsa, czyli zablokował pirackiego Worda a nowego nie chce mi się szukać) kopiujemy i idziemy na kolejny dekoder znaków ASCII: https://www.rapidtables.com/convert/number/ascii-hex-bin-dec-converter.html
Wklejamy i w kodzie Base 64, o którym można sobie poczytać tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Base64
wychodzi nam:
REAPBsKVwrE=
Co to znaczy? Hmm… „reap” to po angielsku czynność jaką się wykonuje podczas… żniw. Oznacza zbierać, kosić, żąć, etc…
Reaper to potocznie: „żniwiarz”, „kosiarz”, „kostucha”…
Wnioski?
Najwyraźniej ten szczepan jest już gotów do dożynek. Jako zboże, rzecz jasna. Ewentualnie posiada interesujące kogoś organy…
Po rozkodowaniu innego szczepana wyskoczył mi ciąg chińskich znaków z których pierwszy oznaczał „człowieka niebezpiecznego”, „groźnego”, etc. Bestię wg definicji, znaczy. Chińskie znaki to jednak ponad mojego ubogiego WordPada. Pieprzyć Kill Billa – oby zdechł.
Ciekawie się robi…
Szkoda, że nie jestem ekspertem od matematyki szesnastkowej albo kryptografii. Swojego czasu Artur Lalak zrobił niezły wykład o prastarej chaldejskiej matematyce opartej na systemie sześćdziesiątkowym. Do dziesiątej minuty ogarniałem. Potem zrobiło się trudno. Być może Artur kiedyś się zabierze za rozkodowanie szesnastkowych urządzeń szczepanów i nieco dalej popchnie tę wiedzę.
Po kiego zatem są w szczepanach te kody?
No cóż, chyba się zaczyna powoli klarować pełny obraz lipnej pandemii. Lockdowny przecież nie służą do walki z wirusem, bo raczej nie ma wirusów atakujących nocą żeby konieczne było wdrażanie do walki z nimi godziny policyjnej. Godziny policyjne są natomiast niezbędne do prac przeprowadzanych w tajemnicy przed ludnością. Na przykład do pośpiesznego montażu wież 5G, co pamiętamy jeszcze z ubiegłego roku. Trzy tygodnie i cała Europa została nimi pokryta nocami w czasie kiedy ludzie byli pozamykani. Od tamtej pory Internet śmiga nawet na leśnych parkingach i na zadupiach takich, że nawet wrony zawracają.
Teraz dokładnie to samo dzieje się w Australii. I to w jakim stylu? Mały Adolf i nieśmiały Beria mogliby się pilnie uczyć zamordyzmu od australijskich zbirów. Ważny filmik wrzucę żeby się obecna sytuacja rozjaśniła:

Chyba najbliższy prawdy jest stary, dobry Jim Stone, który twierdzi że: „żydzi podstępnie opanowali wszystkie kluczowe stanowiska, przygotowali swój zbrodniczy plan no i czyszczą Australię z Australijczyków prowadząc ich regularny ubój”.

Padają bowiem na ulicach już kilkaset metrów od punktów szprycowania, często nie dochodząc ulicami nawet do własnego domu. Po kilku fałszywych flagach ze strzelaninami, rozbrojono ich a teraz kiedy są bezbronni się ich morduje. Żydokomunizm w najlepszym swoim wydaniu. Cały świat patrzy na Australię, która jest poligonem NWO – kolejnego utopijnego raju bezdomnych włóczęgów – który dla nie żydów jest najgorszym piekłem.
Nie wolno wyjść z domu dłużej niż na godzinę. Maska na ryju to standard. Tylko jedna osoba z rodziny ma prawo udać się na zakupy. Wszystkie małe firmy zamknięte – prosperują tylko żydowskie, te duże – Amazony, hipermarkety, etc. Masowy wykup małych i średnich firm, wodociągów, domów przez Chińczyków. Zakaz rozmów, spotkań, kontaktów, etc.
Kurwa, to nie do wiary ale powraca nawet: „siekiera, motyka, piłka, szklanka, tu kiełbasa, tam rąbanka”. Oto bowiem news z Australii o aresztowaniu dwóch uwaga… „przemytników” jedzenia. Kolesie wieźli w bagażniku parę kubłów toksyczego syfu z KFC dla nieszczepionych – i to ich cała „zbrodnia”.

kfc

Australia coraz bardziej przypomina Ukrainę z lat dwudziestych, gdzie żydobolszewicy skonfiskowali chłopom całe plony, żeby wywołać monstrualną klęskę głodu. Całe skradzione zboże sprzedali za granicę za dewizy i złoto a ukraińskich chłopów, którzy je wysiali i zebrali skazali na śmierć głodową – ulubioną przez koczowników. Tam również były masowe aresztowania i egzekucje „rolników-bandytów” chomikujących swoje własne plony, wyroki śmierci nawet za garstkę pszenicy, no i efekt: 6 milionów Ukraińców zamordowanych głodem. Teraz to samo szykuje się w Australii. A kolejnym punktem planu jest obowiązkowa sieć gułagów, w których koczownicy będą mogli pomordować znowu jakichś „wrogów ludu”.
Jak na ironię obecnym holokaustem Australijczyków kieruje zaledwie tysięczna garstka parszywców na kluczowych stanowiskach i pareset mend ze ścierwomediów. Ciekawe więc ile 25 milionowy naród będzie potrzebował czasu na wyciągnięcie wniosków i ustawienie ich do pionu na szubienicach.
Bo chyba potwierdza się już to o czym dawno trąbił Fulford, że masoni, żydomasoni i reszta pedofilskiej ferajny, już dawno sprzedała Australię Chinom, w zamian za bezkarność. Tak samo jak w Polsce mieszkania z lokatorami. Nowy właściciel więc robi… deratyzację.
To co się obecnie dziej to ostatni dzwonek dla Australijczyków. Albo zaczną walczyć o swoje życie albo ich nie będzie. Chińczycy przecież nie po to po nocach instalują wieże 5G – konieczne do internetu rzeczy – żeby kontrolować białych. O nie. Oni chcą kontrolować swoich – już mających mentalność niewolnika i przywykłych do kredytów społecznych. A zasiedlenie pustej Australii setką czy dwoma setkami milionów swoich – to kwestia kilku tygodni. I żaden Mad Max tu nic nie pomoże, bo i Herkules dupa gdy narodu kupa. Australijczycy jeśli chcą w ogóle to przetrwać to już dziś a nawet na wczoraj muszą odszczurzyć swój kraj z mend, kowidiotów i szabesgnojów i stanąć brutalnie na straży swoich własnych granic i rozmontować wszystkie wieże 5G i resztę ludobójczej infrastruktury z obozami koncentracyjnymi włącznie. Inaczej będą mieli przyjemność poznać to co w czasie poprzedniej wojny poznali Polacy, Ukraińcy, Rosjanie i reszta Słowian.

Tymczasem u nas za szczepionkami nagle zaczęła stręczyć sławna Krystyna Janda.
Młodsi mogą nie kojarzyć więc wyjaśniam, że Janda to sławna aktorka jest. Sławna w całym układzie słonecznym, przede wszystkim ze słynnych scen rozbieranych. Aż osiemnaście razy zagrała Żelaznego Bobra marząc o upragnionej roli w Człowieku Z Żelaza.
krystyna-janda3
https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/seksbomby-prl-u-krystyna-janda-jak-trzeba-to-sie-rozbiera-aa-gQgV-rRZk-VjnQ.html
Na szczęście dla nas żaden reżyser nie obsadził jej nigdy w roli Człowieka. Każdy obsadzał ją zawsze na fiuta.
Jednakże na swój wulgarny sposób, Janda to wizjonerka, bo Żelaznego Bobra grała jeszcze za poprzedniej okupacji. W epoce kina czarno białego. Na dekady przed ekranizacją Iron Mana i na jakieś sto lat przed wynalezieniem pornhuba.
krystyna-janda2
Nigdy nie obawiała się chorób wenerycznych roznoszonych przez molestujących bobry ale obecnie przeraża ją sam widok zbliżających się niezaszczepionych, którzy mogą ją bezobjawowym przeziębieniem zarazić.

Straszliwe lęki ma i druzgocące psychikę epizody histerii. Panicznie boi się najbardziej bezobjawowej ze wszystkich chorób.
Teraz kiedy maski z mengelowni do końca opadły i każdy kto chce może zdobyć informację na temat czym naprawdę jest ten wstrzykiwany syf, Krystyna odchodzi od zmysłów, bo po półtorarocznej obserwacji dotarło do jej wypłaszczonej niczym statystyki zakażeń kory mózgowej, że jej szczepionka w ogóle kurwa nie działa, skoro ona się panicznie boi.
Jest zatem rękami, nogami, pośladkami i bobrem za przymusowymi szczepieniami, bo paranoja wypaliła jej już ostatnie dwa neurony w mózgu.

janda
He, he, kurwa pamiętam na samym początku tej hucpy jak Janda się na chama wbiła poza kolejką wjebać sobie po znajomości tę szprycę jako cwelebrytka. W czasach kiedy mengelownia wykańczała nią odizolowanych od rodzin bezbronnych starców. Heh… i ten inteligentny wyraz twarzy… Wygląda z nim jak Sharon Stone tylko taka gminno powiatowa. Ha, ha, ha – dupa może odpaść ze śmiechu, bo wygląda na to, że w konkursie na covidiotę Krysia oblała z wyróżnieniem.
No cóż, jasna strona jest taka, że przynajmniej ocaliła tym czynem społecznym, zupełnie jak ojciec Kolbe, polskiego niewinnego staruszka, który dzięki zaradnej Jandzie nieco dłużej sobie pożył.
Gratulacje dla Jandy, wielkie brawa – odtwórczyni nieśmiertelnego Żelaznego Bobra, na ochotnika pozwoliła sobie zastrzyknąć pasożyty, grafen, stal nierdzewną albo inne skrzepy, a teraz dotarło do niej, że zastrzyk nie działa w kierunku covida i w dalszym ciągu może się zarazić.

Orkiestra tusz… kurtyna… koniec spektaklu… na deskach spalonego teatru wystąpiła przed państwem Krystyna Janda… czytała Krystyna Czubówna…
Ale bez obaw o Jandę – Krysia w życiu nie rozkmini tego, że ktoś ją oszukał. Ona jak znam życie zapoda sobie jeszcze ze dwanaście dawek – tylko że tym razem prawdziwej szczepionki – przeciwko wściekliźnie.
To tyle na temat tępej idiotki, od której usłyszymy jeszcze wszystko z wyjątkiem relacji z jej osobistego powrotu do normalności. Tylko agresję znaczy. Agresję i straszny ale to straszny… ból dupy. Taki nie do wytrzymania. We wszystkich filmach Janda jarała fajki bez filtra kiedy trzeba było się ruchać – więc czekam aż w ramach osobistej walki z bólami dupy przygotuje się do ścigania… biernych palaczy.
Codziennie ze trzech cwelebrytów umiera na ścierwomediach podają – oczywiście bez podania przyczyn – zatem po zastrzyku. O nieznanych nawet nie piszą…
Interesujące…
Tymczasem w Detroit stacja telewizyjna ABC poprosiła użytkowników Facefacka o podzielenie się historiami nieszczepionych osób, które zmarły z powodu COVID-19.
„Czy po tym, jak szczepionki stały się dostępne dla wszystkich, straciłeś nieszczepioną ukochaną osobę na COVID-19? Jeśli chcesz podzielić się historią swojej rodziny, prześlij nam swoje dane kontaktowe. Możemy sięgnąć po historię, nad którą pracujemy” – uprzejmie zapytano.
Nie minęło pół godziny a niemal 200 tysięcy ludzi odpowiedziało opowieściami ale nie o śmierci niezaszczepionych, lecz po obrażeniach wywołanych szczepionkami.
Tsunami.
„Nie znam nikogo, kto zmarł na covida, ale znam 37-latka, który otrzymał szczepionkę i zmarł z powodu tętniaka mózgu 8 dni później” – napisał użytkownik facefucka pod nazwiskiem Maximilien Robespierre.
Zaraz poniżej Richard Smother podzielił się: „Córka współpracownika (12 lat) musiała zostać przewieziona na ostry dyżur po tym, jak zasłabła godzinę po drugim strzale”.
Krista Evans podzieliła się: „Znam osobiście 3 osoby, które zmarły wkrótce po pełnym zaszczepieniu. Wszyscy ludzie, których znam, którzy mieli wirusa z Chin, mieli bardzo łagodne objawy grypopodobne, więc po co, u diabła, ktoś miałby być dźgnięty tą trucizną???”
Becky Burch skomentowała: „Ciotka zmarła tydzień po strzale. Rodzina nigdy się nad tym nie zastanawiała, dopóki nie odwiedziła innego kuzyna, którego rodzina zmarła po strzale z tym samym „dziwnym” problemem… nie jestem pewna szczegółów. Teraz myślą, że to był strzał.
Oprócz zgonów, zeznania skutków ubocznych szczepienia obejmują szeroki zakres urazów i objawów, od zawałów serca i zakrzepów krwi po problemy trawienne i utratę wzroku i ruchu.
„Moja mama miała atak serca 4 dni po otrzymaniu pierwszej szczepionki. Ma teraz zakrzep w płucach” – skomentowała Jessica Mauldin.
Juli Smith napisała: „Mój sąsiad zmarł od zastrzyku, pogrzeb jest w przyszłym tygodniu. Moja mama nie czuje rąk i nóg. Mój BFF był kilka razy na ostrym dyżurze z wyniszczającymi bólami głowy. Moja mama i lekarze BFF nie korelują ze sobą tych dwóch rzeczy, ale czas wzbudza podejrzenia. Lekarz mojego męża odmówił mu badania na obecność przeciwciał przeciw covidowi. Ci lekarze są współwinni”.
„Tak więc sekcja komentarzy nie przebiega zgodnie z planem ” — napisała Nicole Boucher Sargent.
„To obróciło się w mediach na zgniłych sukinsynów” – powiedział Scott McCarty.
Od tamtego czasu post miał co najmniej 200 tysięcy komentarzy i 125 000 udostępnień.
Tego samego dnia, w którym poproszono o historie o śmierci nieszczepionych z powodu COVID-19, CDC udostępnił statystyki twierdzące, że „Niezaszczepione osoby są 11 razy bardziej narażone na śmierć z powodu COVID-19 niż osoby w pełni zaszczepione”.
Dyrektor Amerykańskich Ośrodków Kontroli i Prewencji Chorób, dr Rochelle Walensky, stwierdziła nawet pod koniec lipca, że ​​„ponad 97% hospitalizacji z powodu COVID w tej chwili to osoby nieszczepione”. Było to sprzeczne z opublikowanymi wówczas własnymi danymi CDC, które stwierdzały, że 15 procent zgonów w szpitalach na COVID-19 miało miejsce u zaszczepionych.
Co więcej, Walensky przyznała później podczas briefingu prasowego w Białym Domu, że liczba „nie odzwierciedla danych” z wariantu Delta. Począwszy od początku sierpnia, Izrael raportuje że słabnie skuteczność szprycy i że 85-90 % hospitalizowanych są to w pełni zaszczepieni.”
Interesujące…opryski
W międzyczasie z DARPA wyciekły dokumenty ujawniające że zamierzają podrasowanego do 30 % śmiertelności „koronowirusa” czyli białko kolczaste spryskiwać dronami na ludzi.
źródło: https://www.naturalnews.com/2021-09-23-leaked-darpa-document-confirms-attack-on-humanity-using-aerosolized-skin-penetrating-nanoparticle-spike-proteins.html
Pokrywa się to z ujawnionym przez afrykańskiego prezydenta planem tej plandemii jaki ujrzał światło dziennie ponad rok temu – kiedy się rozpoczęła ta globalna hucpa Rotszylda.
Ale faktem jest że plany mają to do siebie, że uwielbiają się pierdolić. Sataniści już mają coraz grube poślizgi, bo ludzka świadomość niesamowicie przez ostatni rok wzrosła. A świadomość ta to według Brzezińskiego sprawa, która może im pokrzyżować ludobójcze plany.
Australijczycy już chyba osiągnęli masę krytyczną owej świadomości, bo w pełni zdają sobie sprawę że albo zaczną walczyć o swoje prawa albo skończą w żydowskim gułagu.

Bez ogródek zresztą mówi im to prosto w oczy uczciwa służba zdrowia więc cóż może im jeszcze bardziej otworzyć oczy: https://www.bitchute.com/video/Ve1Lsq4djqPF/
Anglosasi pracowicie sobie prowadzą listę zabitych zastrzykami – non stop jest uaktualniana razem z historią każdej ofiary. Proszę się zapoznać:
https://thecovidblog.com/
A co z listą NOPów na stronie „naszej” Justyny Sochy?
Na stronie Justyny Sochy od ponad pół roku nie ma zmarłych w naszym kraju:

NOP po szczepionce na COVID-19


Są zbiórki kasy, są demonstracje i inne wiodące w maliny działania. Powtarzane miliony razy po to aby miliony razy dały ten sam nieważny… efekt.
Jedynym efektem ubocznym w Polsce są więc chyba zmartwychwstania.socha
Od zawsze miałem jakieś głosy w głowie które mówiły mi życzliwie: „uważaj kurwa chłopie na kobiety wyglądające jak faceci przebrani za kobiety, uważaj!”
Inni chyba też mieli podobne głosy, bo po słynnym wyskoczeniu przed szereg tego sołtysa z Wałbrzycha, który chciał przymusowo zdrowych ludzi trutką szczepić, raz dwa się zmontował pod jego domem protest. Szełemiej mu chyba było…
W mgnieniu oka na miejscu akcji zjawiła się Justyna Socha żeby jedną dużą demonstrację podzielić na siedem pomniejszych i rozpuścić je po malinach ale ludzie ją przejrzeli i przepędzili precz ze swojego protestu. Akcja w pełni się udała. Oszołomiej szybko został unieszkodliwiony ze swoimi „przymusami” a niedawno jeszcze za krętactwa wyjebano go z „pracy”. Może teraz wziąć szczepionkę na bezrobocie…
Kuźwa Justin Bieber jest bardziej kobiecy niż Justyna Socha – i ludzie chyba w końcu przejrzeli tego nowego Bolka, którego zadaniem jest tak samo jak starego – wygaszanie protestów i strajków.
Prawdziwa Siła jest w prawdziwych ludziach – nie pajacach z kolorowego pudełka programowanego przez ubeków!

PS. KAŻDY kto namawia lub wykonuje pseudo szczepionki jest zbrodniarzem po prostu. To najnowsza tylko garść szczepanów którzy po szprycy odwalili zgona na tego… na „żywo”:

To się dzieje i to w coraz szybszym tempie… jak świat długi i szeroki.