Bill Clinton Nie Żyje

bill

W ramach ciekawostek przyrodniczych ze świata zwierząt…

26 września 2021

Były prezydent William Jefferson Clinton, którego 24 lipca Korpus Adwokata Generalnego Marynarki Wojennej skazał na dożywocie w Guantanamo Bay, został znaleziony martwy w swojej celi wczesnym rankiem w sobotę.
Źródła w najbardziej niesławnym areszcie w kraju powiedziały RRN, że straż GITMO odkryła martwe ciało Clintona około 7:00 rano, kiedy dostarczali śniadanie odizolowanym więźniom.
„Leżał twarzą na dół na podłodze w kałuży czegoś, co wyglądało na jego wymioty”, powiedziało źródło. „Ochrona wezwała go kilka razy, a kiedy nie odpowiadał, do celi weszli strażnicy i medyk, aby sprawdzić mu parametry życiowe. Nie miał pulsu i został uznany za zmarłego. Clinton żył poprzedniej nocy podczas głównej kontroli do czasu aż zgasło światło”. dodało źródło.
„Zjadł posiłek o 18:00 i był na swojej pryczy o 21:00. Bill Clinton znajduje się w odizolowanym obszarze i żaden inny osadzony w GITMO nie ma dostępu do jego celi. Był w dość dobrym zdrowiu”.
Personel medyczny Guantanamo Bay zaplanował sekcję zwłok na poniedziałek, 27 września.
„Jego żonę stracono, a gdyby jakimś cudem dowiedział się, że jego córka właśnie została aresztowana, mogłoby to być dla niego zbyt trudne. Mógł w jakiś sposób zabić się na własną rękę. W poniedziałek dowiemy się więcej.” – dodało źródło.

30 września 2021

Jak donosił Real Raw News na początku tego tygodnia, strażnicy Guantanamo Bay odkryli zwłoki Billa Clintona na podłodze celi w bloku segregacyjnym Camp Delta około godziny 7:00 rano, w sobotę, 25 września. Clinton leżał w kałuży wymiotów i nie reagował na próby reanimacji. Poprzedniego wieczoru żył i cieszył się dobrym zdrowiem; zjadł posiłek o 18:00 i był widziany jak czyta książkę na pryczy tuż przed zgaszeniem świateł o 21:00 w piątek.
(No cóż… tak przypomniało mi się, że nocami z piątku na sobotę najczęściej hasa seryjny samobójca i najczęściej najczęściej w więzieniach…)
W poniedziałek, 27 września, toksykolog sądowy, porucznik Cassidy Lemmon z Naval Criminal Investigative Services (NCIS) i kapitan Dale Ramirez, dowódca Szpitala Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych Guantanamo Bay, nadzorowali autopsję Clintona.
Nie znaleźli żadnych fizycznych ran na jego ciele, śladów walki lub śladów na szyi i wykluczyli możliwość, że powiesił się lub zginął po kłótni z innym więźniem, co byłoby zresztą niemożliwe, ponieważ Clinton był przetrzymywany w izolatce.
Próbki krwi Clintona wysłano do laboratorium na badanie toksykologiczne, a w czwartek po południu kapitan Ramirez przesłał wyniki do Biura Komisji Wojskowych i Korpusu Adwokata Generalnego Sędziów Marynarki Wojennej USA.
Clinton zażył duże ilości trucizny o nazwie rycyna, poinformowało Real Raw News źródło w GITMO.
Rycyna jest bardzo silną toksyną wytwarzaną przez nasiona rącznika pospolitego, a szacunkowa dawka śmiertelna wynosi 1 miligram na kilogram masy ciała człowieka. Jest śmiertelna w przypadku wdychania, połknięcia, wstrzyknięcia i może być toksyczna, nawet jeśli z kurzem dostanie się do oczu. Objawy zatrucia rycyną obejmują zaburzenia żołądkowo jelitowe, ból, krwotok w błonach śluzowych, silne nudności, wymioty, biegunkę i trudności w połykaniu.
„Uważamy, że Clinton otrzymał dużą dawkę rycyny.” – powiedziało źródło. – „Zazwyczaj objawy rozwijają się przez kilka dni, po których następuje śmierć. Clinton nie zgłaszał żadnych objawów w dniach poprzedzających jego śmierć. Znaczy to że został wystawiony od razu na wyjątkowo dużą dawkę, kilkaset miligramów.”
Testy toksykologiczne na pozostałościach ostatniego posiłku Clintona, pasztecikach z kurczaka i puree ziemniaczanym z sosem, potwierdziły wnioski z autopsji; jedzenie miało wysokie stężenie rycyny.
JAG i NCIS traktują śmierć Clintona jako zabójstwo, ponieważ Clinton nie miał możliwości sprowadzenia trucizny do GITMO.

happy-dance-icegif-10
„Bill Clinton nie miał żadnych gości w czasie pobytu.” – podało nasze źródło. „Podejmowane są starania, aby ustalić, w jaki sposób żywność została zatruta trucizną i przez kogo”.
RRN dostarczy dodatkowe szczegóły w miarę ich pojawiania się.
___________________________
Napisał: Michael Baxter
przetłumaczył: gugiel
dotłumaczył: baca
źródło: https://realrawnews.com/2021/09/bill-clinton-death-ruled-a-homicide-death-by-poison/
No cóż… tatuś raczej już nie zobaczy się z córeczką na spacerniaku… a to pech. Córeczka, która za handel dziećmi też zapewne w Guantanamo czeka na swój dzień może za to chyba obejrzeć groby tatusia i mamusi o ile nie użyto spalarni odpadów… bo jak użyto to byłby dla niej prawdziwy dramat 🙂
gitmo