Bill Gates Powieszony Przed Terminem w GITMO

gates16

W piątek rano skazany morderca i założyciel Microsoftu, Bill Gates, miał niespodziewaną pobudkę, gdy marines weszli do jego celi w Camp Delta i poinformowali go, że JAG przełożył egzekucję z 5 października na natychmiast.

guantanamo cela

Nie podając powodu zmiany harmonogramu, powiedzieli Gatesowi, że wkrótce pojawi się oddział egzekucyjny, aby podrzucić go do nowo wzniesionej szubienicy na południowym krańcu GITMO, w pobliżu miejsca, w którym inni przestępcy Deep State spotkali katowską pętlę.
– Zbudowaliśmy nową specjalnie dla ciebie. – rzekomo drwił z Gatesa jeden ze strażników.
Gates odmówił ostatniego posiłku, powiedziało Real Raw News źródło w GITMO, a godzinę później, gdy słońce wyjrzało za horyzont, Gatesa zabrano na polanę, gdzie rzeczywiście zbudowano nową szubienicę.
Zakuty w kajdanki, Gates wyszedł z humvee, kopiąc, krzycząc i oskarżając wojsko o złamanie własnych postanowień.

– Nie możecie mi tego zrobić. Mam jeszcze cztery dni. Okłamaliście mnie! Chcę porozmawiać z tym, kto tu rządzi! Żądam tego! — piał Gates.
clown-sad
Egzekucja prowadzona przez kontradmirała Darse E. Crandalla z Korpusu Adwokata Generalnego Sędziego Marynarki Wojennej USA była dla Gatesa niepomyślną wiadomością.
— Przestań się rzucać i wyjdź jak mężczyzna. — powiedział kontradmirał Crandall. – Daty skazania są tymczasowe i mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Masz godzinę. Trzymaj się tych nonsensów, a uśpimy cię, a potem powiesimy. Czy tak chcesz poznać swojego stwórcę?
W przeciwieństwie do wcześniejszych egzekucji Deep State, nie było cywilów ani polityków, tylko małe zgromadzenie wojskowych, podało źródło.
Gatesa zaprowadzono na platformę, a żołnierz, którego mundur nie miał odznaczeń, stopni i insygniów, założył i zacisnął pętlę na szyi Gatesa. Kapelan marynarki udzielił ostatniego namaszczenia, mówiąc, że ma nadzieję, że Gates znajdzie zbawienie w życiu pozagrobowym.
Kontradmirał Crandall zapytał, czy Gates ma jakieś ostatnie słowo.

  • Jestem niewinny wszystkich zarzutów przeciwko mnie. – powiedział Gates. – Melinda jest kłamcą.

Jestem dobrym człowiekiem. Jestem charytatywny i zawsze przestrzegałam prawa. Tak, aresztowano mnie w 1975 i ponownie w 1977 za jazdę bez prawa jazdy i przekroczenie prędkości, ale to nie zasługuje na wyrok śmierci…

  • Pytałem, czy masz ostatnie słowo. Nie prosiłem o powieść. — powiedział kontradmirał Crandall.

Wskazał żołnierza stojącego obok Gatesa. Żołnierz pociągnął za dźwignię i zapadnia pod stopami Gatesa otworzyła się.
Ale coś poszło nie tak. Jego szyja nie pękła od razu; wisiał w powietrzu, wymachując dziko nogami, a oczy wychodziły mu z oczodołów, jakby chciały pęknąć. Gardłowy, bulgoczący dźwięk wyrywał się z jego ust, kiedy jego skute kajdankami ręce na próżno próbowały chwycić linę, na której wisiał.
ahorcado-swing
Asystent admirała Crandalla zapytał, czy powinni odciąć Gatesa, ale admirał odmówił, twierdząc że wyrok zostanie wykonany pomimo drobnych trudności technicznych. Gates wisiał tam żywy przez około 4-5 minut, zanim uduszenie go zabiło. Następnie odcięto go, a lekarz stwierdził, że nie żyje. Nie ma już Billa Gatesa. – mówi nasze źródło.
Real Raw News skontaktował się z Paulem Knowlesem, emerytowanym profesorem Uniwersytetu Południowej Kalifornii i ekspertem od średniowiecznych egzekucji.
„Udane powieszenie nie jest prostym zadaniem. Zmienne obejmują wzrost oraz wagę osoby oraz odległość zrzutu, które są brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o długości potrzebnej liny. Jeśli którakolwiek z tych zmiennych nie zostanie obliczona, to powieszenie może się nie udać, a ofiara może doznać bardzo długiego i bolesnego uduszenia.” – powiedział profesor Knowles.
selfie-edwin-alverio
________________________________
Napisał: Michael Baxter
przetłumaczył: gugiel
dotłumaczył: baca
źródło: https://realrawnews.com/2021/10/bill-gates-hanged-at-gimo-ahead-of-schedule/