Proces Cuomo

cuomo
W poniedziałek po południu były gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo dowiedział się o swoim losie, będąc odpowiedzialnym za niepotrzebną śmierć tysięcy seniorów, którzy zginęli podczas pierwszej fali – w dużej mierze wyprodukowanej – globalnej plandemii. Został skazany na śmierć po tym, jak 3-osobowy trybunał w Guantanamo Bay wysłuchał zeznań byłych członków personelu Cuomo, pracowników domu opieki i hospicjów oraz pracownika firmy transportowej, który twierdził, że ​​Cuomo groził bankructwem firmy, chyba że przekształci ona 18-kołowce (amerykańskie TIR-y) we flotę samobieżnych zamrażarek i krematoriów.
Od chwili, gdy wszedł na salę sądową, Cuomo był wojowniczy, agresywny i kłótliwy, rzucając wulgaryzmy pod adresem admirała Darse’a E. Crandalla i komisji wybranej do rozważenia sprawy wojskowej przeciwko niemu. Upomniał Biuro Komisji Wojskowych, nazywając je afrontem dla wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i „amerykańskiego stylu życia”.
„Nigdy w mojej karierze gubernatora ani jako prawnika nie widziałem tak popieprzonej pomyłki sądowej. Jesteście naprawdę kawałkami gówna.” – oznajmił Cuomo podczas krótkiego oświadczenia otwierającego.
Zwięzłość jego argumentacji nie pochodziła z wyboru. Gdyby tylko miał szansę, Cuomo karciłby trybunał, dopóki by nie ochrypł. Ale kontradmirał Crandall szybko położył kres teatrzykom Cuomo, instruując ochronę GITMO, aby zakneblowała go i przykuła mu kostki do krzesła.
„W tej sali nie tolerujemy teatralności.” — powiedział kontradmirał Crandall. – „Świadkowie zostaną przesłuchani”.
Pierwszym świadkiem, który pojawił się w ZOOM, była kobieta o imieniu Michelle Steiger, była administratorka w Cobble Hill Health Center na Brooklynie. Zeznała, że ​​26 marca 2020 r. do ośrodka wpłynął nagły napływ domniemanych pacjentów z Covid-19, w sumie 65, ze szpitali rejonowych, mimo że ośrodek mieszkalny dla seniorów posiadał wystarczająco dużo łóżek, aby pomieścić nie mniej niż połowę tej liczby.
Pani Steiger: – Powiedziano nam, że pacjenci mają Covid-19 i kazano zabrać ich do naszej placówki.
Kontradmirał Crandall: – Jak to sformalizowano?
Pani Steiger: – Otrzymaliśmy dokumenty podpisane przez Andrew Cuomo i komisarza ds. zdrowia, Howarda Zuckera, mówiących, że wycofają fundusze państwowe, chyba że przyjmiemy wszystkich wysłanych do nas pacjentów z Covid-19. Niewielu naszych obecnych pacjentów miało pozytywny wynik testu, a z pierwszych 65, które nam przysłali, tylko 7 było pozytywnych na Covid-19. Ale powiedziano nam, że wszyscy mają Covid-19, ponieważ będziemy lepiej zrekompensowani finansowo, nawet przy braku pozytywnego testu PCR. Powiedziano nam, abyśmy fałszowali dokumentację medyczną, aby można było powiedzieć, że ludzie, którzy nie mieli Covid-19, mieli go. I spodziewać się nowej grupy pacjentów co tydzień.
Admitał Crandall: – Ale w Cobble Hill Health nie było miejsca dla tylu pacjentów?
Pani Steiger: – Zgadza się. W innej korespondencji powiedziano nam, żebyśmy się tym nie przejmowali, ponieważ co tydzień miał być organizowany odbiór w celu usunięcia istniejących pacjentów z Covid i zastąpienia ich nowymi.
Admirał Crandall z tyłu: – Wymienić ich? Czy zmarli z powodu Covid-19?
Pani Steiger: – Nie znam żadnego pacjenta zmarłego z powodu Covid-19. W naszym środowisku ludzie umierają, tak, na zawały serca i nie-Covidowe dolegliwości układu oddechowego. Ale nakazano nam kodować wszystkie zgony jako śmiertelne Covid.
Kontradmirał Crandall: – Rozumiem. Z pewnością nie wszyscy pacjenci na twoim oddziale nagle padli martwi. Co stało się z tymi, którzy żyli, aby zrobić miejsce dla nowych pacjentów, których szpitale przysyłały do ​​ciebie?
Pani Steiger: – Po żywych ciężarówki takie jak te, które przewożą zamrożone towary przez cały kraj, przyjeżdżały mniej więcej co tydzień, a pacjentów zabierano i umieszczano w ciężarówkach. Nie wiem, dokąd pojechali ani co się potem stało, ale to byli starzy i wątli ludzie i nie ma mowy, żeby przeżyli długo w tych chłodniach.
Admirał Crandall: – A pacjenci, którzy zmarli, z jakiegokolwiek powodu.
Pani Steiger: – Różnego rodzaju ciężarówki były wyposażone w piece. Ciała zostały w nie wrzucone.
Admirał Crandall: – Czy nie zdawała sobie pani sprawy z udziału w przestępczości przy pomocy swoich działań, pani Steiger?
Pani Steiger: – Oczywiście. Ale ja – my – baliśmy się. Baliśmy się utraty pracy i innych rzeczy. Jednej z członków personelu, która groziła, że pójdzie do prasy, powiedziano, że CPS zabierze jej dzieci, jeśli nie będzie milczeć i nie będzie postępować zgodnie z instrukcjami.
Admirał Crandall: – Ostatnie pytanie. Po co w ogóle przewozić ludzi ze szpitali do domów opieki? Dlaczego nie można po prostu odebrać tych rzekomych pacjentów z Covid w szpitalach?
Pani Steiger: – Mogę tylko spekulować.
Admirał Crandall: – Trybunał pobłogosławi twoje spekulacje, biorąc pod uwagę, że spędziłeś 25 lat pracując w zakładach, ale funkcjonariusze są poinstruowani, aby nie traktować twojego zeznania jako dowodu.
Pani Steiger: – Szpitale to ogromne instytucje z tysiącami ludzi, w większości całkiem zdrowych. Gdyby ktoś miał Covid, istniałoby ryzyko rozprzestrzenienia się infekcji na cały personel i pacjentów. Zakażenie szpitalne jest główną przyczyną zgonów w szpitalach. Chorzy w domach opieki są bardzo starzy i bardzo chorzy i nie mają w sobie zbyt wiele życia. Myślę, że to nic wielkiego, gdyby zmarli.
Kontradmirał Crandall: – Na koniec, czy otrzymałeś jakiekolwiek wynagrodzenie za realizację tego programu?
Pani Steiger: – Nie.
Kontradmirał Crandall przeprosił świadka i położył dokumenty na stół, za którym siedział trzyosobowy trybunał. Dokumenty nosiły podpisy Andrew Cuomo i Howarda Zuckera. Jeden, który Cuomo wysłał do 8 domów opieki w dolnej części stanu Nowy Jork, instruował personel, aby: „zakładać, że pacjenci mają pozytywny wynik testu na Covid-19, niezależnie od wyników testu, jeśli wykazywali choćby jeden objaw choroby, taki jak kaszel, kichanie, świszczący oddech lub duszność. Nie możemy narażać zdrowia całej populacji. Wszystkich pacjentów wykazujących objawy Covid-19 należy przypuszczać, że mają go, chyba że zalecono inaczej przez służbę zdrowia i opieki społecznej stanu Nowy Jork.” – napisali Cuomo lub Zucker.
Po krótkiej przerwie kontradmirał Crandall przedstawił kolejnego świadka, Marco Mirandę, byłego kierowcę brooklyńskiego przewoźnika towarowego BZC. Powiedział, że był zatrudniony w BZC przez 15 lat i większość tego czasu spędził na przewożeniu produktów między Stanami Zjednoczonymi i Kanadą. Jednak w marcu 2020 roku firma przekazała mu nowe instrukcje.
Admirał Crandall: – Panie Miranda, w swoim zeznaniu powiedział pan, że był pan jednym z kilku kierowców, którzy odbierali pacjentów z Cobble Hill Health Center, czy to prawda?
Pan Miranda: – Cobble Hill i inne miejsca.
Kontradmirał Crandall: – I że operując zgodnie z instrukcjami wydanymi przez BZC, przenosiłeś pacjentów z tych placówek do chłodni…
Pan Miranda: – Nikogo nie ruszałem. Pracownicy tych miejsc przenosili ich i wsadzali do ciężarówki. Ja i mój partner tylko prowadziliśmy, to wszystko.
Kontradmirał Crandall: – Ale możesz potwierdzić, że żyli po umieszczeniu w pojeździe?
Pan Miranda: – Och, tak, dobrze oddychali. Niektórzy nawet wymachiwali rękami, a ludzie z domu opieki podawali im środki uspokajające przed transportem.
Admirał Crandall: – Jak byli przewożeni?
Pan Miranda: – Po obu stronach przyczepy zainstalowano prycze, łóżka 3 piętrowe. Zostali tam umieszczeni i przywiązani pasami.
Admirał Crandall: – Jaka jest temperatura wewnątrz naczepy chłodni?
Pan Miranda: – Och, to jak twoja lodówka w domu, możemy ustawić lub obniżyć temperaturę, od 65 do – 20 Fahrenheita. Powiedziano nam, żeby obniżyć termostat.
Adm. Crandall: – Czy wiesz, że osoby w środku, które żyły, nie przetrwałyby długo w tych temperaturach?
Pan Miranda: – To nie była moja sprawa. Robiłem, co kazano. Posłuchaj stary, nie przeskoczysz braci Cuomo – jeśli spróbowałbyś, przytrafiłoby się tobie i twojej rodzinie straszne gówno. Ja mam żonę i troje dzieci do utrzymania.
Adm. Crandall: – Więc z pewnością wiesz, że za rozkazami stał Cuomo?
Pan Miranda: – Wiedzieliśmy, kto dzwonił.
Admirał Crandall: – Gdzie zabierano pacjentów?
Pan Miranda: – Na wyspie Hart wykopano masowy grób. Pojechaliśmy na City Island, a ludzie czekali, żeby wyładować ciała i umieścić je na promie do Hart. Nigdy nie dotknąłem ani jednego z nich. Wszystko, co robiłem, to jazda.hart
Adm. Crandall: – W swoim zeznaniu powiedziałeś, że widziałeś Cuomo w miejscu rozładunku, czy to prawda?
Pan Miranda. – Widziałem drania. Nawet zrobiłem zdjęcie moim telefonem.
Admirał Crandall przedstawił jako dowód fotografię Andrew Cuomo stojącego obok sześciu mężczyzn w kombinezonach HAZMAT, którzy wyładowywali zamrożone zwłoki z przyczepy i przenosili je na prom.
Admirał Crandall: – Jeszcze tylko kilka pytań. Liczba osób na stadionie, ile osób przewieziono między marcem a wrześniem 2020 roku.
Pan Miranda: – Tysiące. I nie tylko my. Przez cały czas jeździło pięć ciężarówek.
Adm. Crandall: – A czy obiecano ci coś w zamian za dzisiejsze zeznania?
Pan Miranda: – Nie. Wiem, że to, co zrobiliśmy, było złe. Ale baliśmy się. Jak powiedziałem, nie zadzierasz z braćmi Cuomo. Po prostu modlę się, aby Bóg mi wybaczył.
Ostatnim świadkiem, który się pojawił, był nikt inny jak Melissa DeRosa, która była głównym sojusznikiem, doradcą i rzecznikiem Cuomo. Zrezygnowała ze stanowiska po tym, jak wiele kobiet oskarżyło byłego gubernatora o molestowanie seksualne. Dostarczyła do Biura Komisji Wojskowych niezliczone dokumenty i akta elektroniczne potwierdzające zeznania wcześniejszych świadków.
Adm. Crandall: – Pani DeRosa, wiemy, że niechętnie pani tu dzisiaj mówi, ale czy może pani powiedzieć, że pani były pracodawca, Andrew Cuomo, siedzący tu dzisiaj przed nami, rzeczywiście skorzystał z działań, które rzekomo miał podjęte i że zrobił to, aby wspierać program – ten program który miał sztucznie wzmocnić zagrożenie Covid-19?
Pani DeRosa: – Tak, mogę to zaświadczyć. Dokumenty, które dostarczyłam, dokładnie to wyjaśniają.
Kontradmirał Crandall: – A czy wiesz, że Andrew Cuomo jest odpowiedzialny za morderstwa tysięcy seniorów, którzy mogliby dzisiaj żyć, gdyby nie jego czyny?
Pani DeRosa: – Dziesiątki tysięcy.
Kontradmirał Crandall: – Czy bałaś się Cuomo?
Pani DeRosa: – Byłam przerażona.
Po usprawiedliwieniu świadka kontradmirał Crandall polecił trybunałowi uważne przeczytanie dokumentów i dokładne rozważenie wysłuchanych zeznań. Trybunał zaszył się w gabinecie i obradował przez trzy godziny, zanim wydał wyrok skazujący pod każdym względem, zalecając powieszenie Andrew Cuomo za swoje zbrodnie.
Trwa oczekiwanie na termin realizacji.

hang-on-gif-1

Uaktualnienie z 4 listopada 2021
Wojskowa Egzekucja Andrew Cuomo

Zhańbiony polityk, morderca i drapieżnik seksualny Andrew Cuomo został powieszony w Guantanamo wczesnym rankiem za udział w globalnej plandemii i bezdusznym zabiciu tysięcy seniorów, którzy gdyby nie jego działania, mogliby nadal żyć.

pepe-meme
O 6:00 były gubernator zjadł swój ostatni posiłek, stek i jajka, po czym eskorta GITMO zawiozła go na południowy koniec bazy, gdzie oficerowie JAG i Biura Komisji Wojskowej niecierpliwie oczekiwali na jego przybycie.
Tak jak się spodziewano, Cuomo przywitał dzień z wdziękiem świni. Małoelokwentny, wulgarny, bydlęcy Cuomo obrzucał bowiem obelgami każdego, kogo spotkał tego ranka. Od ochrony GITMO, marines którzy podwieźli go na miejsce egzekucji i admirała Crandalla, do anonimowego kata który założył mu na szyję pętlę. Lecz jego wulgaryzmy tylko przyspieszyły egzekucję.
„Pluję na każdego z was, skurwysyny.” – powiedział Cuomo, gdy strażnik z piechoty morskiej pchnął go na szubienicę.
Wokół zabójczego urządzenia stało zgromadzenie wojskowych „białych kapeluszy” i jednego republikańskiego gubernatora, którego nazwisko RRN zostało poproszone o zachowanie w tajemnicy. Admirał Crandall stał z przodu, patrząc w górę na Cuomo, kiedy kat zacisnął pętlę wokół jego szyi.
„Po uznaniu winnym zostałeś skazany na powieszenie za szyję aż do śmierci. Czy życzysz sobie ostatnie namaszczenie? Zakładam, że nie ma sensu pytać, czy chcesz wyrazić skruchę?” — zwrócił się do skazańca radmirał Crandall.
Na szczycie platformy Cuomo ubliżał swoim katom.
„Oto moje oświadczenie: Pierdol się, Crandall”.
Obficie rzucał słowa na „F”, profanując żonę, dzieci oraz matkę admirała Crandalla, po czym zwrócił uwagę również na innych obecnych. – Pieprzyć was wszystkich.
— Chyba tego się spodziewaliśmy. — stwierdził kontradmirał Crandall.
— Nas jest więcej niż was, Crandall. Zabicie mnie niczego nie powstrzyma. – warczał Cuomo.
— Zobaczymy. — powiedział kontradmirał Crandall.
Anonimowy żołnierz stojący obok Cuomo przesunął dźwignię, a zapadnia pod stopami Cuomo otworzyła się spuszczając go aż lina się naprężyła i skręciła mu kark.
Lekarz marynarki wojennej stwierdził zgon, a następnie umieścił jego ciało w zapinanej na zamek poliuretanowej torbie.
sinatra

___________________________
Napisał: Michael Baxter
Przetłumaczył: gugiel
Dotłumaczył gugla: baca
źródło: https://realrawnews.com/2021/10/military-convicts-andrew-cuomo/
Kolejny tekst będący istną skarbnicą wiedzy – ważnej dla każdego Suwerena – na temat jak powinny wyglądać uczciwe i sprawiedliwe postępowania karne stojących za plandemią psychopatów. Szybko, sprawnie i na temat, jako że ci psychopaci to… temat rzeka 🙂

I co najważniejsze to wszystko co słuszne jest i sprawiedliwe, odbywa się całkowicie bez prawniczego bełkotu oraz ich psiej łaciny – czyli tej gównianej nowomowy z gatunku: „paragraf taki, punkt owaki, kodeks sraki”. Bez tego gówna jak widać można utraszybkie procesy przeprowadzić bez pośredników z narodu wiecznych tłumaczy, którzy ludzką mowę jedynie na pusty bełkot są w stanie „przetłumaczyć”.

A do sceptyków RRN: nie szukajcie dziury w całym. Szukajcie lepiej do doraźnych trybunałów doraźnych Suwerenów, bo psychopaci to jest jak już napisałem: temat rzeka… i trzeba będzie raczej szybciej niż później polecieć z tematem, bo inaczej oni polecą z Suwerenem…