Szczepionkowe Ludobójstwo – Dowody cz. VI

vax nazi-tease_lbutbu
Dziś minimum słów, maksimum obrazków. Kończy się bowiem nieubłaganie zapas głupców robiących z siebie króliki doświadczalne lub świnki morskie, żeby nie użyć bolesnego określenia „szczur laboratoryjny”. Z drugiej natomiast strony ilość ludzi świadomych szczepionkowego ludobójstwa nieubłaganie zbliża się do masy krytycznej, która wywoła otwartą wojnę z pandemikami w obronie koniecznej własnego jestestwa.
Są cztery typy ludzi: inteligentni, dobrzy, źli i głupi. Pierwsze trzy typy doskonale wiedzą jacy są. Fatalnym wyjątkiem są jedynie głupcy – gdyż nie posiadają bladego pojęcia o tym, że są głupi. Ich tragedia polega na tym, że bezinteresownie i kompletnie nieświadomie szkodzą sobie oraz innym w swoim otoczeniu i absolutnie nigdy nie mają tego świadomości.
A fakty są tymczasem gołe i brutalne. Głupich już wyszczepiono. Tych najgłupszych również. Obecnie trwa ubój jednostek o żałośnie słabej psychice – w której bez większych niespodzianek aż się roi od różnej maści osiłków – no i na tym koniec ochotników do eksperymentów medycznych. Niestety a może stety, ludzi którzy ryzykują zdrowie aby ratować pseudo pracę lub pseudo karierę więcej nie będzie po tym jak najpóźniej do świąt padną lub się ciężko rozchorują ci którzy tak właśnie „myśleli” do czasu aż się zaszprycowali a następnie potracili i zdrowie i pracę i kariery.
I kiedy sportowcy, wyczynowcy, kulturyści i reszta tej średnio rozgarniętej społeczności dokończy swój autoarmageddon, nastąpi koniec „dobrowolnej” plandemii. Właśnie dobiega końca rzeź siłaczy, bo po wiosennej ostatniej prostej, teraz jak już im odporność spadła do zera, padają jak muchy po muchozolu – codziennie kilkunastu sportowców lub kulturystów udaje się do krainy wiecznie otwartej siłowni. I to tylko „znanych”. Nieznanych są tysiące.
Coraz więcej szpitali odmawia przyjmowania niezaszczepionych, ponieważ szczepany to tu to tam już przytłoczyły sobą wszystkie oddziały i izby przyjęć. Pakowani są po piwnicach i garażach. W okolicach świąt ma nastąpić szczyt, czyli po prostu dewastacja resztek wydolności tak zwanej służby zdrowia. Skończą się wówczas również bajki o niezaszczepionych pacjentach, w które nie będzie już komu wierzyć z powodu banalnego braku głupców.
Obłąkani żądzą dalszego mordu, pseudomedyczni pandemicy z pewnością zapragną jednak wymuszać już bez rękawiczek w dalszym ciągu swoje mordercze szpryce. Chętnych jednak już po kulturystach raczej nie będzie. Nastąpić więc musi konfrontacja. Obstawiam, że zadzieje się to jeszcze w listopadzie a najpóźniej w grudniu.
Oto więc dla ludzi o silnej psychice garść wideo dowodów na temat niespotykanej potworności obecnego światowego pseudomedycznego eksperymentu, czyli ludobójstwa dokonanego na dzieciach. Wbijcie sobie dobrze do głowy poniższe obrazy ludziska, bowiem kiedy nadejdzie czas zapłaty pandemikom za ich zbrodnie, wymierzając sprawiedliwość nikomu nie powinna wówczas nawet zadrżeć ręka.
Wymuszona przez medyczną mafię szpryca przed cesarką, która spowodowała porażenie nerwowe niewinnego dzieciaczka

A to według Kill Bila Gatesa to nie skutki uboczne

Tutaj jedno z trzech dzieci zabite w Australii

Kolejne dziecko okaleczone szczepionką:

I kolejne zabite szprycą:

Potwornie zdeformowane dziecko/dzieci zaszczepionej matki

Poniżej cała kompilacja dzieci zmarłych zaraz po zastrzyku:

Tu dzieciaczek „tylko” karmiony mlekiem zaszprycowanej matki:
babies
A pod poniższym linkiem zdrowa wcześniej nastolatka, u której pojawiły się wrzody pochwy:
https://thecovidblog.com/2021/11/02/graphic-16-year-old-minnesota-girl-develops-gruesome-vaginal-ulcers-six-days-after-second-pfizer-mrna-injection/