Informacje I Dezinformacje

fake-news-jak-rozpoznac-scaled
W miarę jak rozwija się sytuacja związana z mordowaniem zastrzykami ludzkości, rośnie ilość fałszywych i prawdziwych informacji. Szum informacyjny wzbiera.
W ubiegłym tygodniu Ben Fulford – polsko kanadyjski żyd z Japonii – w swoim cotygodniowym geopolitycznym raporcie zamieścił dość straszny obraz dziewczynki z zerwaną twarzą, pisząc że stało się to na wyspie Jeffreja Epsteina w trakcie jej tortur.

Cały raport jest tutaj:

[Benjamin Fulford] Mafia chazarska zwiera szyki wokół kanału ściekowego


Ale jako, że Bena Fulforda już kiedyś przyłapałem na „dzieciach w klatkach”, które uwolniły z podziemnych baz kabały, siły dzielnego wojaka Trumpa, (bo te jego dzieci okazały się dorosłymi aktorkami a zdjęcia kadrami z filmu Kroniki Lombardowe), nie łyknąłem tego jak pelikan. Tamtą dezinformację opartą jak zwykle u Fulforda na chujowej jakości fotografiach, (żeby utrudnić znaleźć oryginał), wyczerpująco opisałem zresztą tutaj:
https://bacologia.wordpress.com/2020/05/10/pandemia-kwarantanna-q-dzieci-nwo-i-deep-state/#more-637
I od tamtej pory mam na poczciwego Bena oko 🙂
I zanim sam nie sprawdzę jego kolejnych rewelacji nie wierzę jak psu…
Tym razem nasz dzielny dezinformator zamieścił wspomnianą dziewczynkę z zerwaną twarzą.


girl-killed
Pięć minut w necie poświęciłem na to – o celowo pogorszonej znowu jakości gówno – i co się okazało?
Okazało się, że to nie na wyspie Epsteina i nie podczas torturowania, lecz w Indiach podczas prac polowych, młockarnia wciągnęła dziewczynce włosy i zerwała je razem ze skórą twarzy. Rodzice, którzy nie stracili przytomności umysłu, natychmiast zabrali ją do szpitala a tam udało się jej… nie wiem jak to nazwać… chyba przyszyć… twarz z powrotem do głowy. Dziewczynka przeżyła, operacja się udała i wszystko się szczęśliwie zakończyło.
A Bena Fulforda znowu przyłapałem na tym że pierdoli i dezinformuje jak potłuczony.
girl killed1
Jest to historia starsza od internetu bo sprzed 20 lat.

źródło:
https://imgur.com/gallery/eqRKnxK
Z innych źródeł także widać, że żadne poważne działania nie są prowadzone przez opisywane przez Fulforda Białe Kapelusze przeciwko kabale. Nic się ciekawego bowiem obecnie nie dzieje, no może poza dalszym mordowaniem strzykawkami ludzkości.
Rozpoczął się na przykład bardzo długo oczekiwany proces wspólniczki Epsteina – Ghislaine Maxwell z mossadu, no i co się okazuje?
Okazuje się, że jest to jakaś pojebana groteska a nie proces sądowy, ponieważ zamiast drążyć handel dziećmi oraz mordy rytualne żyjących elit i cwelebrytów, godzinami w kółko pierdoli się tam o jakimś seksie 17 – letnich kurewek z nieżyjącym i tak Epsteinem. Na boczny zupełnie tor zepchnięto ten proces i zupełnie nieważne obszary o znikomej wadze po to, żeby utajnić i unieważnić sprawy naprawdę istotne. Nic się na przykład nie mówi w ścierwomediach relacjonujących proces o kupowaniu od Epsteina małych dzieci przez Donalda Trumpa.
Ech, ci biedni fanatycy Bena Fulforda – koleś z dobrze wymieszanym rodowodem w chuja ich robi już od lat na zasadzie: „kupcie popcorn, siedźcie w domu, nic nie róbcie i patrzcie jak siły kosmiczno, galaktyczno, plejadańskie pod wodzą Białych Kapeluszy i nadgenerała Trampa uwolnią was od złowieszczej kabały”.
Sranie w banię, żeby zatuszować pedofilię takich ultrasyjonistów jak Trump oraz zdławić chęć do rzeczywistej walki o swoje niezbywalne prawa u milionów zwykłych ludzi. Z pięć razy Trampek publicznie pierdolił o dobrodziejstwach „szczepionek” a dezinformatorzy tacy jak Ben Fulford nadal lansują go na zbawiciela ludzkości.
To samo zresztą inni dezinformatorzy: Hania Kazachari lub ta sekciara od kadzidełek Ewelina Frichauf. Pierdolą godzinami bzdety o jakiś niemal pełnoletnich kurewkach robiących masaż pleców Epsteina a nie o handlu dziećmi na organy lub mordy rytualne lub na seks z Donaldem Trumpem. Mała próbka tego dezinformacyjnego gówna jest na przykład tutaj:

Tylko ludzie – tylko oni sami – mogą sobie stworzyć własne sądy, własne władze, własne siły zbrojne i się oddolnie raz na zawsze od tego ludobójstwa uwolnić.
Nie ma zbawicieli. Nie ma kurwa i nie będzie. Są tylko podstawieni zwabiciele, których należy ignorować i samemu wziąć sprawy wyzwolenia w swoje ręce.

Inaczej strzykawkami wszystkich po kolei wymordują!