Psy Zdychają – Karawan Jedzie Dalej

karawan
Wygląda, że Pani Karma zrobiła wszystkim ofiarom bandytów w milicyjnych mundurach niezły prezent na święta. Pojechała bowiem z tematem dużo bardziej niż w Australii.
Milicyjni bandyci musieli mieć sporo brudu za paznokciami.
Oj sporo, bo w tym dystopijnym, kaczym raju już nie uchodźcy chcą do Polski tylko Polacy do uchodźców:
https://pl.sputniknews.com/20211218/emil-czeczko-bialoruskim-szpiegiem-lub-informatorem-sputnik-16807828.html
Ubój przestępców z milicji przebiega więc według zasług: z epickim rozmachem – na całym świecie nieporównywalnym. Oto garść pierwszych z brzegu linków:
https://www.o2.pl/informacje/polska-policja-w-zalobie-nie-zyje-dwoch-mundurowych-6658751075793472a
https://www.o2.pl/informacje/przegral-walke-z-choroba-nie-zyje-48-letni-policjant-6709980838595200a
https://www.o2.pl/informacje/zaloba-na-podkarpaciu-nie-zyje-45-letni-policjant-6705706637605856a
https://www.o2.pl/informacje/covid-19-nie-zyje-43-letni-policjant-osierocil-dwoje-dzieci-6628596566293344a
https://www.o2.pl/informacje/nie-zyje-policjant-z-wegorzewa-bogdan-kiezun-mial-48-lat-6705787487189504a


Jest tego pełno ale nie będą za wiele zaśmiecał bloga – wystarczy ta drobna garstka z jednego tylko portalu.
Mistrzem świata jest na razie niedościgniony pod kątem redakcyjnym tekst z gatunku: „wiemy na co umarł”, bo jak się w nim okazuje bohater… „umarł na nieznaną chorobę”.
Redaktorek, który to poronił, powinien otrzymać Pulizera za ten wysryw umysłowy.
Pisze on tam że: „Znana jest przyczyna śmierci. Funkcjonariusz z pow. piotrkowskiego miał tylko 37 lat.”
No cóż… 37 lat to bardzo częsta przyczyna śmiertelnych chorób… współistniejących z fałszywą szczepionką.
https://www.o2.pl/informacje/nie-zyje-37-letni-policjant-z-woj-lodzkiego-ciezko-chorowal-6716059692903264a
Tak czy siak, wszystko wskazuje na to, że lata, baaardzo długie lata bezkarnego mordowania Polaków dobiegają końca. Zabójcza szpryca nie omija jak widać nawet najgorliwszych piesków systemu. Ano nie omija i to z aż trzech poważnych powodów.
Po pierwsze, zabijanie młodych ludzi paralizatorami, duszenie ich kolanami, gwałcenie studentek na ko-mendach milicji, wywożenie niewinnych ludzi do lasu i zastraszanie aby przyznali się do niepopełnionych przestępstw, wrabianie fałszywymi oskarżeniami, etc… dobiega właśnie końca, bo setki i tysiące bezradnych ofiar widząc te powszechne zbydlęcenie i bezprawie wezwało na odsiecz Panią Karmę.
I Pani Karma weszła na scenę. A po wejściu smoka robi swoje. Ona to surowa Pani i ona ma w dupie systemowe zdegenerowane i tuszujące wszystko organy i wymiary.
Te kasty i wymiary nota bene Karma też wykrzepia.
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Mateusz-Krzyzanowski-nie-zyje.-35-letni-prokurator-z-Grojca-zmarl-nagle
Po drugie, już bardzo dawno temu pisałem, że w sytuacjach takich jak ta – kiedy rolę kapów będą do odegrania miały czipy i aparatura elektroniczna – zbędne staną się hordy drogich w utrzymaniu zakapiorów. I dokładnie to się dzieje.
No i po trzecie, każda rewolucja wszczęta przez satanistyczne żydostwo, każda jedna, zakończyła się radosnym pożeraniem przez rewolucję… swoich własnych dzieci. Tak właśnie było podczas żydowskiej rewolucji „francuskiej”, podczas bolszewickiej, no i tak samo jak widać jest podczas tej: żydowskiej czwartej rewolucji „przemysłowej”.
Psy, które służyły wiernie antyludzkiemu systemowi są usypiane jeszcze szybciej niż ludzie. Wiedzą o tym doskonale – bo najgłupszych już tam nie ma – i najlepsze jest w tym wszystkim to, że absolutnie nic nie mogą na to poradzić. Nikt nie wszczyna śledztw przeciwko żydowskiej ręce, która psy karmiła i nikt ich wszczynał nie będzie. Nikt nawet nie zaskamle…
I w tej jakże klarownej sytuacji psiarnia ma już tylko jedno możliwe do zrobienia. Albo wzorem prawdziwej policji austriackiej głośno się wypowie, że nie będzie respektować nielegalnych rozporządzeń tej garstki zgrzybiałych psychopatów, którzy Morawieckich pociągają za sznurki – Soroszów, Rotszyldów, Rockefellerów, Schwabów, etc, i to w praktyce zademonstruje – albo położy uszy po sobie i bez skamlenia pozwoli się uśpić do końca. Krótka smycz, króciutka. Nikt już nie popuści psiarni łańcucha…
Kilka dni temu byłem we Włoszech oraz Austrii. Policji pełno wszędzie ale nikt w barach lub sklepach nie nosi nawet maseczek. Tylko nieliczne debile. Nikt nie siedzi w domach na kwarantannach i nie przestrzega obostrzeń lokalnych pojebańców i pandemików. Towarzystwo śmiga na stokach, siedzi w kafejkach lub gania po kiermaszach. Policja w Austrii sterczy na granicach ale nikogo nawet nie legitymuje ostentacyjnie olewając swojego własnego fuhrerka i jego z dupy wzięte paszporty kovidioty. Ba, po raz pierwszy w nowożytnej historii, nawet bycia lub niebycia zimówek w Austrii mi nie sprawdzono co zaskakuje, bo zawsze na tym punkcie mieli tam autentycznego pierdolca. Byłem w każdym przydrożnym barze i w mnóstwie sklepów na drodze z Wenecji do Brennero i poza idiotkami w inkubatorach czytającymi kody na produktach, nie wiedziałem kowidianów. Czasy cienko jodłujących pandemików dobiegają żałosnego końca.
„Nasza” milicja powinna po raz pierwszy w swoim życiu również uruchomić myślenie, ponieważ to nie boli pod żadnym względem. Użyjcie własnej głowy, bo jak w dalszym ciągu pozwolicie aby za was myślały milicyjne generałki:
milicja
… to się bardzo szybko przekonacie, że te generałki was sprzedadzą tak jak całą resztę po 60 złotych za szprycę, bo generałki mają zupełnie ale to zupełnie inne priorytety. One najwięcej myślą nie o was tylko ile do kabury zmieści się tamponów lub ile wam zlecić dziennie do wystawienia mandatów, ponieważ i paznokcie przydałoby się też zrobić.
Tak więc zgoła ciekawie się robi na mentowniach na święta, bo albo – albo. Albo się zdegenerowana milicja otrząśnie z tego systemowego błota i określi po stronie życia albo wiadomo…
psy zdychają – karawan jedzie dalej. Wolna wola.