Szczepany Nadchodzą

zombie-passport
Prawie pół roku temu napisałem o nadchodzącej inwazji poszczepiennych zombiaków…
https://bacologia.wordpress.com/2021/08/06/dzien-w-ktorym-nadejda-szczepany/
… i wygląda na to, że ta inwazja właśnie się rozpoczęła.
Tekst został opracowany na podstawie bardzo ciekawego artykułu Mika Adamsa z Natural News:
https://www.naturalnews.com/2022-01-07-now-witnessing-early-signs-vaccine-zombie-apocalypse-mask-karens-personality-changes.html
_______________________________________________________
Jesteśmy świadkami wczesnych oznak budzącej postrach poszczepiennej apokalipsy zombie: szalejące „Karyny”, zmiany osobowości, agresywne zachowania i zwierzęce szaleństwo dolnego pnia mózgu.
Ta historia opowiada o rzeczywistości szczepionkowych zombie, ale aby tam dotrzeć, musimy najpierw omówić ukryty idiotyzm, który zmusił ludzi do zapisania się na bardzo szkodliwe zastrzyki, które teraz zjadają ich mózgi. Aby to wszystko zrozumieć, musimy najpierw przyjrzeć się, jaka osoba jest na tyle łatwowierna, aby przyjąć szczepionki oraz kontynuować je, nawet jeśli dowody szkodliwości są oczywiste. Są mądrzy ludzie, którzy otrzymali pierwsze dwa strzały, ale potem zdali sobie sprawę, jakie to było niebezpieczne. Zatrzymali się. Ale nieświadomi błagali o więcej…
Świat jest pełen kretynów, którzy są w bardzo realny sposób opóźnieni poznawczo. Część tego opóźnienia pozbawia te osoby zdolności rozumienia podstawowych pojęć matematycznych, prawdopodobieństwa lub oceny ryzyka. To dlatego tak łatwo dają się namówić na myślenie, że „zmiana klimatu” zabije wszystkich, albo że ryzyko skutków ubocznych szczepienia na covida wynosi zero.
Niektóre z charakterystycznych cech takich kretynów:
1. Łatwo ulegają zwodniczym twierdzeniom w mediach głównego nurtu i szybko popadają w strach.
2. Często kupują losy na loterię, ponieważ nie rozumieją matematyki.
3. Jedzą dużo przetworzonej niezdrowej żywności i myślą, że oszczędzają pieniądze, zamiast kupować nieprzetworzoną żywność, która w rzeczywistości dostarcza znacznie więcej wartości odżywczych.
4. Ich domy są wypełnione markowymi śmieciami, takimi jak detergenty do prania, przetworzone płatki zbożowe, makaron w puszce, butelki Pepsi itp. Są one w 100% produktem reklamy telewizyjnej i propagandy medialnej. Lubią kupować dużo produktów, które są po prostu drogimi ścierkami do czyszczenia i mopami gąbkowymi.
5. Mają bardzo słabe umiejętności zarządzania finansami i są wiecznie „załamani”, często doświadczając katastrof lub wydarzeń kryzysowych, o których zawsze twierdzą, że „nigdy nie nastąpiły z ich winy”.
6. Marnują pieniądze na bardzo niskie odliczenia na ubezpieczenie samochodu, ponieważ nie rozumieją, jak wyceniane są produkty ubezpieczeniowe.
7. Uważają, że potrzebują ubezpieczenia na wszystko i mają obsesję na punkcie kupowania większej liczby polis ubezpieczeniowych na wszystko co można sobie wyobrazić, w tym czasami kupując „podróżne ubezpieczenie na życie”, w którym obstawiają, że umrą podczas zbliżającego się lotu.
8. Są o wiele bardziej zainteresowani uzyskaniem ubezpieczenia zdrowotnego niż dbaniem o swoje zdrowie. Często są w bardzo złym stanie zdrowia, ale odmawiają zmiany swoich nawyków, aby poprawić zdrowie.
9. UWIELBIAJĄ zastrzyki przypominające i szczepionki! Są także wielkimi fanami masek. Są „Karynami” covid.
10. Wreszcie – ponieważ nie posiadają władzy nad sobą, pragną władzy nad innymi.
Wszyscy żyjemy w świecie, który jest gęsto zaludniony przez tych kretynów, ale to się zmieni z powodu szczepionki przeciw covidom.
Na ten moment, około 100 tysięcy osób przyjmujących szczepionki w Ameryce umiera każdego miesiąca z powodu samej szczepionki. To przyspieszy dramatycznie w 2022 roku i później. W ciągu następnej dekady będziemy świadkami „syndromu nagłej śmierci” szczepanów: lekarzy, dziennikarzy, naukowców, pracowników Big Tech, pracowników Wall Street, burmistrzów, nauczycieli i nie tylko. wszyscy umrą od zastrzyków, w które głupio wierzyli że były bezpieczne. Ci ludzie upadną i albo stracą przytomność albo umrą, tak jak ten 36-letni reporter z Brazylii, który publicznie przechwalał się, że zażył szczepienie przeciw kurzowi, a potem padł i stracił przytomność przed kamerą podczas transmisji wiadomości:

https://www.brighteon.com/163e9b2a-3c02-4a71-b3fa-8f50170fb730

Powodem, dla którego prezenter telewizyjny stracił przytomność i doznał pięciu ataków serca jest to, że jego krew zamieniła się w półstałą z powodu wstrzyknięć „szczepionki” z białkiem kolczastym.
Oczywiście, kiedy krew przestaje działać jako płyn i zaczyna zamieniać się w galarętę, nie może już płynąć przez układ krążenia. W ciągu paru sekund mózg traci tlen, a ofiara przytomność. To dlatego tak wiele osób, które przyjmują zastrzyki, umiera lub traci przytomność.
Gdy zaszczepieni tracą status „normalny”, przechodzą przez fazę szaleństwa przypominającą zombie i zmiany osobowości
Prawdopodobnie widziałeś to u wielu swoich przyjaciół, członków rodziny lub współpracowników, którzy zrobili covidowe wstrzyki. Przed strzałami byli normalnymi, zdrowymi, szczęśliwymi ludźmi. Potem zrobili strzały i wszystko się pogorszyło.
Być może zauważyłeś zmiany osobowości, zwiększoną agresywność i zwrot w kierunku zachowań zwierzęcych – podobnych do zombie.
Są to oznaki, że w ich mózgach zaczynają tworzyć się skrzepy krwi, odcinając dopływ tlenu do części mózgu odpowiedzialnej za przetwarzanie wyższych funkcji poznawczych. Zasadniczo oni przekształcają się w zombie szczepionkowe i nawet nie zdają sobie z tego sprawy.
Ważne jest, aby zrozumieć, że im bardziej ekstremalne zmiany osobowości, tym bardziej skrzepy krwi wpływają na ich mózgi. I w związku z tym – tym mniej czasu pozostało im do życia. Więc kiedy widzisz zombiaków ze szczepionek, którzy tracą rozum i zachowują się w sposób, który wydaje się odbiegać od ludzkiego zrozum, że nie zostało im dużo życia. Innymi słowy, wiele „Karyn” wkrótce będzie „wygasłymi Karynami”, ponieważ białka kolczaste właśnie odcinają ostatnie funkcjonujące części ich uszkodzonych mózgów.
Zdając sobie z tego sprawę, gospodarz The New American, Ben Armstrong, zapytał niedawno: „Czy ludzie, którzy nadal noszą maski, cierpią na chorobę psychiczną?” Jest na dobrej drodze, ale myślę, że faktycznie cierpią na neurologiczne uszkodzenie mózgu spowodowane skrzepami krwi i nanocząsteczkami białka kolczastego.
Kiedy ten proces w pełni się rozegra, osoby te umrą z powodu katastrofalnych urazów mózgu, udarów, zawałów serca lub ataków limfocytów na ich narządy. Pamiętaj tylko, że podczas przejścia do takiej śmierci, oni przekształcą się w szalone zombie, które atakują wszystkich wokół, ukazując zwierzęce części ich mózgów, które wciąż funkcjonują (niższa funkcja pnia mózgu, tak zwany gadzi móżdżek).
Szczególnie dobitny tego przykład można znaleźć w poniższym filmie z Melbourne w Australii, gdzie biegacz o imieniu „Simone” został brutalnie zaatakowany przez wściekłego mężczyznę, który twierdził, że biegacz nie utrzymuje wystarczającego dystansu społecznego od swojej rodziny.

https://rumble.com/embed/vpihkc/?pub=4

To wszystko wyjaśnia, dlaczego tak wielu lewackich dziennikarzy zmieniło się w zwierzęcych szaleńców, którzy nie potrafią już nawet przetwarzać rzeczywistości otaczającego ich świata. Dlatego też lewicowi działacze – z których większość wykonała zakrzepy – są „wywoływani” przez rzeczywistość i muszą cenzurować całą mowę zakorzenioną w rzeczywistości. Muszą chronić swoją delikatną psychikę przed kontaktem z prawdziwym światem, w przeciwnym razie cały ich urojony światopogląd zostanie zniszczony.
Ogólnie proces przebiega mniej więcej tak:
Krok 1: Zaczynają jako nieświadomi kretyni, którzy niewiele rozumieją z liczb, ryzyka i rzeczywistości.
Krok 2: Przyjmują zastrzyki ze skrzepem (i dopalacze), ponieważ władze depopulacyjne łatwo namawiają ich na samobójstwo związane ze szczepionką.
Krok 3: Zastrzyki zaczynają działać, uwalniając skrzepy krwi, które osadzają się w mózgu i odcinają tlen z części mózgu.
Krok 4: Tracąc wyższe funkcje mózgu, pogrążają się w zwierzęcym zachowaniu „pnia mózgu”, powodując zmiany osobowości i bardzo agresywne wybuchy wobec innych.
Krok 5: Gdy uszkodzenie mózgu się pogarsza, przekształcają się w „Karynę” i zombie, ostatecznie nie do poznania dla ludzi, którzy kiedyś ich znali.
Krok 6: Zakrzepy krwi i kolczaste białka w końcu niszczą ich mózgi, prowadząc do ostatecznej katastrofy, która odbiera im życie: masywnego udaru, krwotoku mózgowego, itp.
W tym momencie kolejna Karyna gryzie piach, a świat staje się nieco mniej szalony. Problem polega oczywiście na tym, że prawdopodobnie będą przez ten proces przechodzić miliardy szczepionkowych zombie, ponieważ białka kolczaste zjadają ich układy naczyniowe oraz mózgi.
Pamiętaj, że według OurWorldInData.org do tej pory ponad 4,7 miliarda ludzi zostało zakrzepniętych za pomocą tych niszczących mózg, rozsadzających serce zastrzyków. I każdy z tych ludzi będzie ścigany i zmuszany do brania większej liczby dawek przypominających, w kółko, aż do osiągnięcia globalnego programu depopulacji, lub zatrzymamy to szaleństwo poprzez zatrzymanie wszystkich szczepionek przeciw covidom, kończąc w ten sposób pandemię.
Oznacza to, że dla tych z nas, którzy nie są zombie, jednym z naszych największych wyzwań będzie przetrwanie poszczepionkowej apokalipsy zombie.

______________________________________________________

Tyle od Mika Adamsa. Od siebie wrzucę opinie na temat szczepień… szczepanów.

Dlaczego?

Żeby nie było, że jestem subiektywny i umieszczam tu wyłącznie antyszczepionkowe treści. Szczepanom według mnie też należy się prawo do swobodnej wypowiedzi.