Bębny Wojny Rozbrzmiewają

drums

Dziś trochę mocno subiektywnych przemyśleń w nawiązaniu do nadchodzącej III wojny światowej oraz towarzyszącym jej przygotowaniom.
Tak, wojna nadchodzi, albowiem zwolennicy militariów też mają niezbywalne prawo do swojego mundialu. I ani nie myślą, ani nie mają zamiaru, ani nie mogą od tego prawa odstąpić. Z ich punktu widzenia, rzecz jasna. Nie po to namolnie szli na Wschód przez tysiące lat, aby teraz się wycofać – to oczywiste.
Dziesiątki lat temu w banku światowym Rotszylda przecież tę wojnę już zaplanowali. Plandemię covida zaplanowali na 5 lat, do marca 2025 bodajże, natomiast wojnę na uwaga… 27 latek. Wieki temu gdzieś o tym czytałem…
Chodzi im o to, żeby tak jakoś w okolicach 2050 roku ona się skończyła – jak już powymierają ci, którzy pamiętają plandemię, spokojne życie, tanią energię i wszystko inne co było jeszcze dwa lata temu znane jako „normalne”.
Takie są ich plany i tylko od nas zależy czy zostaną one w tym roku pokrzyżowane. W tym roku – 2022 – ponieważ to jest rok przełomowy – który zadecyduje o dalszych losach tego świata oraz całej ludzkości. Ludzkość albo się od żydów wyzwoli albo już na zawsze zostanie żydowskimi parobkami.
Kilkanaście bardzo silnych drużyn będzie mogło zatem już niedługo przystąpić do rywalizacji o medale a miliardy będą miały komu kibicować.
Będzie się działo, bo według mnie ta wojna jednak będzie.
Dlaczego?
Och, powodów jest bez liku. Oto tylko trzy najważniejsze.
1. Rosja ma surowce. Prawdziwe i niezmierzalne. I nie żydowskie. To nie są biliony papierów „wartościowych” Rotszylda napompowanych sztucznie jeszcze lepiej niż pusta bańka od bitcoina, tylko naprawdę wartościowe tryliony. Tryliony twarde jak złoto, węgiel, platyna. Jakob Rotszyld już od późnego średniowiecza się ślini na nie.jakob
Ślina leci z Jacoba, bo Jakob doskonale wie, że nie jest najpotężniejszym człowiekiem na Ziemi tylko jest nim… Putin. Jakob ze swoją wycenianą na 500 bilionów dolarów makulaturą, może za Władimirem jedynie kapcie nosić. Ewentualnie robić za kelnera. I to bardzo boli Jakoba, bo on chciałby starym żydowskim zwyczajem obdarować Rosjan słowem bożym lub innym „wartościowym” papierem, a zabrać w zamian wszystkie ich dobra rzeczywiste, po to żeby byli szczęśliwi i mogli je od Jacobów wypożyczyć.
2. Na dniach – dosłownie już w lutym – łagodnie rosnąca krzywa zgonów poszczepiennych ma przestać być łagodna i pionowo wypierdolić w kosmos. Oficjalnych danych z tego powodu już się od pół roku nie gromadzi i nie publikuje. Załączam zatem jej nieoficjalny wykres zrobiony osobiście przez Jima Stone’a. Wykres, który obrazuje fakt, że mordercza sitwa globalnych ludobójców MUSI, jeśli chce przetrwać, gdzieś „ukryć” te wymordowane przez sanitarystów i pandemików miliony. Już na dniach się zatem przekonamy, czy Jim Stone się nie mylił, kiedy kreślił swój wykresik, po tym jak zaprzestano publikować oficjalne dane na temat zgonów po żydowskich szprycach.jim stone
Najłatwiej jest przecież te niezliczone zgony ukryć pod na przykład bronią biologiczną wypuszczoną na cywilne ofiary przez okrutnego dyktatora Łukaszenkę, który ją od Saddama w całości wykupił. I dlatego alianci, którzy pojechali na pustynię pogadać o niej z Saddamem – nigdy jej u Saddama nie odnaleźli. U kłamców z pewnością coś w tym sensie się wymyśli na potrzeby telewizji.
A oszukani alianci? No cóż… oszukani przez Saddama i Łukaszenkę alianci, na otarcie łez znaleźli parę bilionów baryłek, które Saddam chciał użyć do finansowania terroryzmu – a więc alianci je… zabezpieczyli. Coś takiego złodzieje ropy z pewnością wymyślą.
3. W żyłach szczepanów odkryto zupełnie nowe struktury o konsystencji cielistej gumy uniemożliwiające im zarówno krążenie za życia jak i balsamowanie po śmierci.blizny
więcej tego na filmie z dr Ruby:

Balsamiści żeby napompować szczepana środkiem konserwującym zmuszeni są dosłownie wyrywać całe metry tego gówna z żył nieszczęśliwego idioty, który pozwolił sobie zakrzep wstrzyknąć.
Rozmiary tego syfu dosłownie porażają, bo to już nie są małe – mierzone w nanometrach – cosie wyklute z jajeczek, które odkryli niezależnie od siebie w żydowskich szprycach dr Franc Zalewski i dr Carrie Madej, ale gigantyczne struktury jakby żywcem wyjęte z filmu Johna Carpentera „Thing” (Coś).
thing
Ciekawe czym jeszcze mengelownia nas zaskoczy, bo przyznam, że jestem po zobaczeniu tego „czegoś” w niewielkim, kurwa szoku. Na razie czekamy na profesjonalne medyczne tłumaczenie tego filmu ale obejrzeć obrazki już można w międzyczasie.
Co to kurwa jest?
Jeszcze nikt tego nie wie, bo to absolutna prapremiera na planecie Ziemia – prosto z żydowskiego teatru dla gojów.
Moja teoria jest taka, że są to… blizny. Blizny, ponieważ chlastane od wewnątrz nanografenowymi „żyletkami” szczepany cierpią masowo na zakrzepy. Skrzepy natomiast to są przecież produkty ciała w sytuacji prowadzącej do krwawienia. Takimi samymi produktami są też tkanki bliznowate, bo szczepany, które nie padły od razu – tylko lekami rozpuszczającymi skrzepy zostały cudem odratowane – do końca nie wyzdrowiały. O nie – ich skrzepy jedynie zostały chemią sztucznie rozpuszczone – aby ich agonia mogła potrwać nieco dłużej. A więc w tej osobliwej sytuacji, kiedy szczepany są żywymi trupami, ich zmutowane organizmy produkują dalej ale już nie zakrzepy tylko… tkankę bliznowatą – ponieważ ona jest następna w kolejności po odpadnięciu strupa.
No tak, czy nie tak wygląda, nie przerwany śmiercią, proces gojenia się każdej rany?
Zombiaki zamiast normalnie gnić i obumierać, nagle nam się „goją” w nietypowy całkiem sposób i to też jest premierowe na całym świecie wydarzenie. Apokalipsa zombie chyba się fachowo ono nazywa.
A skoro to tak, to ta tkanka bliznowata rośnie nieumarłym we wszystkich naczyniach krwionośnych, no bo gdzie ma biedna rosnąć, skoro to żyły i tętnice zombiaków są najbardziej pochlastane? Przecież blizna nie wyrośnie tam, gdzie szczepan nie miał za życia zadanej rany! Nie jestem lekarzem, grabarzem, balsamistą ani chociaż organistą, ale mam swój prosty rozum i tak mi on na tym kierunku kombinuje, bo raczej dobrze u mnie do tej pory bywało z intuicją. Moja teoria jest zatem taka, że to co znaleziono w żyłach odszczepieńców są to… blizny. Tkanka bliznowata – wyjątkowa bo występująca tylko u nieumarłych. A że rany u szczepanów tak się intensywnie zabliźniają to z tak zakorkowanymi naczyniami krwionośnymi oni się po prostu duszą z braku tlenu nie dostarczonego przez krwinki które nawet nie mają którędy się przecisnąć. Tak się bowiem kończy każdy modny ostatnio, przerwany łańcuch dostaw.
Nie mam nota bene pojęcia bladego po co w ogóle ktoś wpadł na niedorzeczny pomysł żeby balsamować szczepanów, no ale ktoś ma takie pojęcie skoro to robi. Może ktoś inwestuje kapitał spodziewając się że wypchany szczepan po plandemi będzie miał wartość jak wypchany łoś lub panda – pojęcia nie mam – przecież ze skóry szczepana nie da się zrobić nawet puszystego dywanu do sypialni lub toalety.
Jednocześnie widzę, że w chwili obecnej odrobinkę zwolnili swoje wymieranie wyczynowcy oraz kulturyści a przyśpieszyły… ślicznotki. Te wszystkie pustaki z instagramów. Modelki i cwelebrytki, bowiem obecnie padają jak muchy po muchozolu.
Jeśli ktoś jest ciekaw oto moja teoria tego osobliwego zjawiska – niemal wszystkie tak zwane cwelebrytki, modelki, instruktorki fitness i zdrowej żywności mają stosunkowo prosty cykl wegetacyjny:
1. Ponaprężać mocno dupę, żeby nagromadzić łapki, srapki czy co tam się zbiera na instagramach,
2. Zaszczepić się żeby „pojechać w świat”,
3. Wyjechać na ruchanie do Dubaju,
4. Za zarobioną kasę zoperować ryj, żeby…
5. Nagromadzić jeszcze więcej łapek, srapek na instagramach.
W połowie cyklu wegetacyjnego typowej cwelebrytki pojawia się zatem życzliwa owłosiona ręka z zastrzykiem i pustak przyjmuje preparat, który sprawia, że cykl pustaka staje się domknięty.
Żydy już od długich wieków jawnie piszą gdzie się tylko da, że będą „zabijać najlepszych gojów”, że „was Polaków nie będzie”, a pustaki nie mogą nawet dwóch sekund poświęcić czasu żeby wiedzę tę sobie wreszcie przyswoić.
Ja rozumiem wziąć kogoś z zaskoczenia – jak tę życzliwą i przemiłą pielęgniarkę – Tiffany Dover, która nawet bladego pojęcia o prawdziwej naturze szprycy nie miała. Rozumiem.
Ale nie rozumiem pustaków – tych niewyobrażalnie tępych ślicznotek – które po DWÓCH LATACH POWSZECHNEGO UBOJU – najzdrowszych ludzi na Ziemi – żołnierzy, sportowców, kulturystów, etc… nie mogą nadal uruchomić dwóch zwojów mózgowych żeby zatrybić, tylko biegną jak lemingi po zabójczą szprycę. No nie kumam tych idiotek.
Tej amputowano nogi, bo za bardzo chciała dupę w Kaliforni dla fanów z instagramów ponaprężać:

Claire Bridges: 20-year-old Florida aspiring model has both legs amputated after receiving COVID-19 injections, mainstream media blame COVID-19


A tej strasznie mocno brakowało naprężania dupy w jakimś ringu:
https://4mens.pl/2022/02/03/nie-zyje-polska-ring-girl-miala-zaledwie-21-lat/
Jak tak dalej pójdzie, kozy znowu będą miały mocne branie w Dubaju.
Z puli genowej ludzkości bardzo intensywnie ubywa debili oraz luźnych w kroku idiotek, które zabić by się dały za garść łapek, srapek w srajfonie.
A w międzyczasie Elon Musk na swoje szpiegowskie satelity kompletnie się spłukał a jako że chce zostać Imperatorem Marsa, bardziej niż ja majorem ludowego harcerstwa polskiego, to doskonale wie, że na swoich wibratorach ze stali nierdzewnej zbudowanych z wycofanych z użycia zlewozmywaków, on tam nigdy nie doleci ani żaden z kolonistów.
Zrobiono więc na poważne promy kosmiczne, poważny przetarg.
A jako że przetarg wygrał PIS – w trybie pilnym reinkarnowany został Stanisław Bareja:

https://milanos.pl/vid-209620-PiS-buduje-prom.html

„Bo jeśli chodzi o stępkę to w produkcji stępek osiągnęliśmy maksimum”… tylko ta jedna, surowa kwestia przebija wszystkie starsze i surowsze kwestie z Misia.
Osrael też przygotowuje się ostro do wojny. Wali w bębny i szykuje się do taktycznej ewakuacji 75 tysięcy żydów z Ukrainy:

Albowiem żydy, to zaraz po dyplomatach – którzy już dawno się z Ukrainy ulotnili – to najodważniejsza nacja – zawsze, absolutnie zawsze, tak jak dyplomaci używająca militarnej terminologii, pierwsza linia frontu, walka, kampania, bój, ofensywa, etc.
Żydy od czasu pamiętnej olimpiady w Monachium raczej nie garną się do prawdziwych sportowych rozgrywek, bo pogrom jaki im wówczas urządziła reprezentacja Palestyny – zamienił się w traumę, która nigdy im nie przeminie.
A jako że do rozgrywek medalowych dzięki temu zrobiło się aż 75 tysięcy wakatów, drużyny z innych krajów masowo sprowadzają zawodników, którzy zastąpią żydowskich bojowników którzy będą modlić się o zwycięstwo pod ścianą do płaczu.
Amerykańska reprezentacja raczej nie dopisze, bo jeszcze nie doszła do siebie po wzięciu zastrzyków.
W Ameryce zresztą mają dużo ważniejsze sprawy: dla uczniów identyfikujących się jako koty w łazienkach umieszczono kuwety i ostrzeżono nauczycieli, którzy tego nie będą respektować o możliwości zwolnienia z pracy:
https://www.naturalnews.com/2022-01-28-whistleblower-michigan-schools-litter-boxes-for-students-identify-as-cats.html
Jak widać Ameryka ma obecnie poważniejsze niż wojna dla żydów problemy.
Żałosny koniec imperium, które zostało poprawnością polityczną… rozbrojone, zniszczone i kompletnie zdemontowane. Upadek Ameryki to całkiem obszerny temat, o którym więcej napiszę osobno w wolnej chwili.
Z kolejnych ciekawostek przyrodniczych, jakie skłaniają się ku przesłankom, że sprawy zmierzają w kierunku wojny, jest fakt że Dżordż Sorosz ma ostatnio niewyraźną minę.
Stary szmalcownik Dżordż znalazł się bardzo ale to w bardzo czarnej dupie obecnie, co obwieścił na swojej własnej stronie, gdzie mówi z przerażeniem, że cyt: „Chiny nie postępują jak należy/właściwie”.

George Soros on China: Remarks Delivered at the Hoover Institution


Warto naprawdę obejrzeć wystąpienie Dżordża. Po przetłumaczeniu tej frazy z poprawnego politycznie na polski oznacza to, że Chińczycy zerwali się żydom ze smyczy i już nie będą dla żydów pracować jako cieć od mokrej roboty – tak jak do tej pory pracowała Ameryka.
A Ameryka nie przywoła do porządku Chińczyka, bo ją żydy zniszczyły. Żydy więc wywiązały sie ze swojej części umowy a Chińczycy żydów na odstrzał dla całego świata wystawili. No i Dżordż obudził się z twarzą w nocniku.
Dżordż miał miał bardzo grube plany – po przepompowaniu całego zachodniego przemysłu z Europy i Ameryki do Państwa Środka – schronić się w chińskich miastach – widmach wybudowanych przez Chińczyków dla jego plamienia a tu taka straszna dupa.
Miasta bowiem, jak sama nazwa wskazuje… miast rozewrzeć dla wiecznych tułaczy swe bramy, ogłosiły lockdown i jakieś bankructwa. Żydzi więc zamiast zamieszkać w miastach muszą jak sama nazwa wskazuje zamieszkać… zamiast tego gdzieś na pustyni.
Dupa przeraźliwie straszna i dupa okropnie ciemna, bo wygląda na to że Chińczyk jako pierwszy człowiek na Ziemi przechytrzył chytrego żyda. Myślę, że to dlatego, bo stworzył komputer kwantowy i ten komputer w minutę przeczytał cały internet a w sekundę wykonał audyt całego koszernego systemu finansowego i mu jasno powiedział, że wkrótce skończy jak carska Rosja i Trampkowa Ameryka, jeśli się natychmiast w trybie bardziej niż pilnym nie odłączy od podstępnego i chytrego żyda.
Hmm… no i porobiło się, bo jak ostatnim razem Austriak z wąsikiem zerwał się żydom ze smyczy to wybuchła taka walka o pokój na całym świecie, że kamień na kamieniu z żadnego getta nie został. Żydy dostały wówczas takiej silnej traumy, stanów paranoiczno lękowych i psychotycznych epizodów, że już się rodzą z gentycznym antyantysemityzmem.
Smutne to, bo Sorosz wyglądający normalnie na sto lat, mówiąc o nieposłusznych Chińczykach momentalnie postarzał się o kolejną setkę.
A tymczasem świat już doskonale wie jak wielki ogrom zbrodni pseudo szczepionkami wywołały tym razem żydy. Dziesiątki milionów zabitych, setki milionów okaleczonych – a to tylko w czasie „dotychczasowym”, bo krzywa zgonów lada dzień wystartuje pionowo w kosmos!
A do tego dojdą także setki milionów pozabijanych w łonach matek niewinnych dzieci!!!
O zabitych dzieciach póki co się nie mówi głośno ale będzie się mówić i to bardzo donośnie jak sprawy staną się jasne. A one wyglądają tak, że te pseudo szczepionki CELOWO zaprojektowano po to, aby zamordować nienarodzone dzieci.
Jak?
To bardzo proste. Każdą szczepionkę robi się z materiału biologicznego: kurze jajka, małpie wirusy, etc…
I to powoduje wysyp produkowanych u zaszczepionych przeciwciał. Przeciwciała natomiast produkują… alergie na to wszystko co zostało im sztucznie i w nienaturalny sposób wprowadzone do organizmu. Alergie na sierść kota, na pyłki, na jajka, na cholesterol, na orzeszki, na to wszystko co zostało wstrzyknięte, bo to wszystko organizm traktuje jak ciało obce. Tak samo przeciez organizm odrzuca… przeszczepy.
Pseudoszczepionki na covida natomiast wyprodukowano z… zamordowanych dzieci.
Celowo. Bo w ten prymitywny sposób, organizmy szczepanów zmuszono do traktowania dzieci jako… ciała obcego. Jak intruza, którego należy uśmiercić i z organizmu wydalić.
To naprawdę takie proste i ten bezmiar żydowskiego mordu niewinnych niedługo w pełni ujrzy światło dzienne.
To dlatego dzieciaczki umierają w łonach matek. To dlatego kobiety mają krwawienia z dróg rodnych. Ich jajeczka po prostu są zabijane przez szpryce i to powoduje tygodniami trwające „menstruacje”.
Jeśli miałbym zgadywać to wydaje mi się, że to co żydy zrobiły dzieciom, to wywoła na Ziemi matkę wszystkich holokaustów.
I stąd smutna mina Sorosza… który widzi to co nieuchronne coraz wyraźniej.
I stąd desperacka próba ze strony jego plemienia wywołania kolejnej światowej wojny.
To są tysiące dzieciaczków zabitych w każdym jednym szpitalu. Jak ktoś, kto potrafi w kalkulatory, to pomnoży przez ilość placówek, żydy będą skowyczeć aj waj i włosy z czaszek rwały.
A tak a propos czaszek to bardzo interesujące sprawy internety wykopały. Bo kiedy się tak dobrze przyjrzeć tym Jacobom to się okazuje że to nie jest wcale… Homo Sapiens.
long head
Takich czaszek ludzie przecież nie mają. Takie czaszki miały natomiast zupełnie inne stworzenia – te które dawno, dawno temu rządziły w Ameryce Południowej oraz w Starożytnym Egipcie. I już dawno, dawno temu doprowadziły do upadku tamtejsze cywilizacje! Ofiary z ludzi, zdziczenie obyczajów, promocja kurestwa i wszystkich zboczeń… znamy to aż za dobrze z upadku naszej cywilizacji, nieprawdaż?
faraon
Kluczowa w powyższym opisie jest nie sama czaszka tylko… obrzezanie. Znak rozpoznawczy plemienia Dżordża i Jacoba.
To co niszczy ludzkość oraz obecną cywilizację to jak widać nie jest Homo Sapiens. To jest w dosłownym tego słowa znaczeniu, element Obcy. Spoza Ziemi. I dlatego tak zawzięcie niszczący wszystko co żywe w naszym świecie.
Ludzkość miała już nie raz z tym Obcym gatunkiem do czynienia. Bywały podejmowane też nawet próby jego udomowienia.
obcy1
I niestety – wiemy doskonale jak to się skończyło. Obcy tak się zaczął ślinić, że w ruch poszły miotacze ognia, hydrauliczne ładowarki, próżniowe śluzy a jak opadł kurz bitewny, spod najdalszych sprzętów wymiatano powybijane oślinione zęby.
Z obcym pasożydem nie ma żartów. Na kolejnym zdjęciu nasz ociekający śliną Jacob i serbska żydówka Marina Abramowic – ta od kanibalowego cateringu i na maksa popierdolonej „sztuki” przeznaczonej wyłącznie dla satanistów i pedofilów.
marina
Marina z Jacobem pozują pod obrazem „szatana wzywającego swoje legiony”. Obraz iście pompatyczny jeśli się wie, że te osławione „legiony” to w praktyce drużyna zboczeńców santa Klausa Schwaba, czyli stadko jego ciężko umysłowo chorych reniferów: pedo Dżo z USA w stanie terminalnym, palcowana Emanuella z Francji i jej stuletnia partnerka Brygida, Borys wioskowy idiota made in England, bękart Fidela Castro Trudna Justyna spłodzony gdzieś na wodach międzynarodowych pomiędzy Kubą a Kanadą, trzystuletnia kurewna z Wielkiej Brytanii oraz stuletni pomiot jej jebanej mości, naczelny pedzio Hebrejezus z WHO, naturystka Makrela przypakowana solidniej niż pływaczki z NRD, stara torba Christina Lagarde z banku jakiegoś „światowego”, czystej krwi ogier Jacinda z Nowej Zelandii, oraz jakiś mały chuj na kaczych łapkach.
No… jak widać „legiony” posiada szatan kurwa tak mocne, że dupa może odpaść od nagłego śmiechu. Nie jest to co prawda Legion Kondor znany z żydobolszewickiej rewolty w Hiszpanii, ale coś pomiędzy Legionem Sęp a Legionem Kaczką, żeby pozostać przy ornitologicznych nazwach.
LGBTHIV oczywiście nie wspomoże szatana wstępując w mundury legionistów, ponieważ cała ta lewacka swołocz Sorosza już jest w 98 procentach wyszczepiona jak trzeba 🙂
Jebanych zboczeńców wkrótce więc już w ogóle nie zobaczymy. Będą krzepnąć, skowyczeć i zdychać.
No więc tylko te niedojebane mózgowo „legiony” – o średniej wieku 90 lat – bębnią w bębny wojny. Wioskowy Idiota zawarł sojusz z Kaczą Łapką i z taką drużyną nasza to ekipa na pewno wywalczy w Kijowie jakieś medale. To pewne. Nikt inny nie zdołał przecież takiego jak my wyczynu nigdy dokonać. Przecież to nasz król, bodajże Krzywousty dotarł z mieczem do Kijowa i tak napierdalał nim w bramy miasta aż mu się otworzyły owe bramy a miecz wyszczerbił. Tak powstał słynny Szczerbiec – polski miecz koronacyjny, który zaginął w późniejszych rozgrywkach. Ech szkoda że dziś nie mamy takiego jak Krzywousty trenera.
Ale nie, czekaj, czekaj… przecież historycy z rodziny radia maryja udowodnili, że jest u nas ktoś taki:

Tak więc obstawiam, że będą medale o ile Jarosław Chrobry zdąży obstalować siodło i skrzydła huzarskie na kota. Oraz krzyże virtuti i oreła białego. Złote, srebrne i brązowe.
I w tym momencie muszę tu wjebać swoje trzy grosze, czyli co nieco prywaty. Posłuchajcie mnie uważnie przyszłe wdowy i sieroty, bo jako że jestem namiętnym degustatorem butelkowanego Desperadosa oraz tak samo namiętnym zbieraczem magnesów na lodówkę, to najbardziej sobie cenię te magnesy w kształcie otwieracza do butelek. I w związku z nadchodzącą olimpiadą na Ukrainie chętnie za Virtutti lub Oreła wymienię coś z moich egzotyków. Za złotego virtuti oddam lichtenstein lub san marino a za oreła dam watykan albo jakąś tajlandię. Virtuti jednak jest bliższy mojemu sercu bo kształt ma lepszy od oreła, w sensie lepiej się nada żeby go przerobić na otwieracz do piwa.
Oczywiście tylko złote medale się liczą – podkreślam specjalnie dla wdów i sierot – ponieważ brązowe to dają za nic – za samo walnięcie zgona w rozgrywkach na Ukrainie. Srebrne już trochę lepiej bo należą się dla tych którzy towarzyszy z drużyny wezmą z sobą w ostatnią drogę, ale najcenniejsze z punktu widzenia lodówki są dla mnie złote medale, bo te otrzymają tylko ci, którzy podejdą na 200 kilometrów od nogawek Putina, aby obszczekać je z bezpiecznej odległości. I tylko takie złote wchodzą w rachubę, bo świadczą o odwadze bohatera, który tego dokona. Jak będą posiadać plamy bohaterskiego moczu to jeszcze lepiej.
W poprzednich rozgrywkach najwięcej medali zdobyła drużyna Wehrmachtu tuż, tuż przed zespołem SS, no ale Herman Goering tyle im tam nazwoził żelaznych krzyży, że dziś są one niemal bez wartości. A poza tym nie ma ich komu nosić, bo z drużyny niemieckiej która w sile 5 milionów wyruszyła na zawody do Rosji, powróciło do kraju tylko siedmiu lub ośmiu zawodników, a cała reszta się bardzo mocno przeziębiła – straszne czasy kiedy nie było jeszcze skutecznej szczepionki. Ich trener popełnił wówczas szereg kardynalnych błędów organizacyjnych, bo nie wysłał ich wcześniej na zgrupowanie przygotowujące, nie załatwił zawodnikom ciepłych dresów, doświadczonych w leczeniu przeziębień szkoleniowców i nie zorganizował kwater, żeby uczestnicy zdążyli się zaaklimatyzować tylko na hura wynajął biuro podróży Luftwaffe i przerzucił ich prosto na zawody.
Tym razem Anglosasi wystawią najsilniejszą kondycyjnie drużynę. Na dobry początek osiem i pół tysiąca zawodników i zawodniczek. Będą to komandosi o jajach twardych jak stal, ewentualnie komandoski o stalowych cipach – ostatecznie to zależy od szybkości, z jaką do rozgrywek przygotują się chirurdzy plastyczni:
https://www.wprost.pl/411248/komandos-us-navy-seal-jest-teraz-komandoska.html
Ku rozwadze – zwłaszcza na tych ekstremalnie najniższych szczeblach – każdy skurwiel, który nikczemnie podżega Słowian do bratobójczej wojny na terenie Słowian, powinien wpierw przyswoić sobie mądrości Słowian, żeby nie skończyć jak ci, którzy tam poszli jako głupcy, aby odnaleźć tam jedynie swój grób. Polecam tę mądrość na przykład:
Nosił wilk reklamówek kilka…
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tajemnica-siatki-kaczynskich-rozwiazana/xs502p0
przynieśli w kilku reklamówkach i wilka.
https://ss-3rp-gov.livejournal.com/73579.html
A co na to wszystko Rosja?
Rosja na to mówi: „Jebać PIS” tylko po amerykańsku: „Lets Go Brandon”
Oto bowiem słodka focia rosyjskiego sprzętu na granicy wykonana przez szpiegowskie satelity od Elona Muska.
lets go brandon