Eksterminacja

Mountain of human skulls with crows flying over

Dzieje się. W czasie kiedy my tu beztrosko bawimy się żeby na wesoło przetrwać do końcowego dzwonka nieczystą grę pt. Akcja Depopulacja zorganizowaną przez międzynarodowe żydostwo, założyciel Natural News Mike Adams pierdolnął dziś taki tekst, że trzeba usiąść, żeby go przeczytać.
Bo to co napisał to już nie jest berek o nazwie Jak Przeżyć Durnego Szczepana, tylko Akcja Eksterminacja. Globalna. Wszystkiego co żywe na tym świecie. Piorunujący materiał i oparty o solidne źródło: samego Phila Schneidera – słynnego inżyniera, który budował głębokie podziemne bazy wojskowe dla Deep State i za to że o nich na lewo i prawo opowiadał został zamordowany.
Mike Adams wykopał inne zeznania Phila… ale co będę się wyginał – oto jego materiał po drobnej korekcie z mojej strony aby skoncentrować się na sednie zagadnienia.
według źródła: https://www.naturalnews.com/2022-02-08-murdered-government-whistleblower-warned-in-1995-about-global-depopulation-using-engineered-bioweapons.html
­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­_____________________________________________________
Zamordowany informator ostrzegał w 1995 r. przed globalnym wyludnieniem za pomocą skonstruowanej broni biologicznej, a następnie eksterminacją rasy ludzkiej na skalę planetarną
Były rządowy ekspert do spraw geologicznych oraz inżynier głębokich podziemnych baz wojskowych Phil Schneider został zamordowany po upublicznieniu w 1995 roku szokujących szczegółów tego, co wiedział.
Według Schneidera, rozległa sieć 133 podziemnych baz wojskowych została zbudowana do 1995 roku i były one połączone pociągami magnetycznej lewitacji, które poprzez systemy podziemnych tuneli obejmowały całe kontynentalne Stany Zjednoczone, poruszając się z prędkością do 2 machów.
Chociaż Schneider jest dobrze znany ze swojej pracy nad DUMBs (Głębokie Podziemne Bazy Wojskowe), mówił też o 11 pozaziemskich gatunkach, które rutynowo wchodziły w interakcje z rządami świata. Powiedział, że dziewięć z tych gatunków było wrogami ludzkości. Tylko dwa gatunki były życzliwe. Wiele technologii, które ludzie rzekomo „opracowali”, było w rzeczywistości transferem technologii od pozaziemskich cywilizacji. Wcześniej omawialiśmy, w jaki sposób tranzystor — który dał początek całej dziedzinie elektroniki i nadzoru internetowego, który zniewolił ludzkość — nagle pojawił się znikąd pod koniec lat 40 – tych w Laboratoriach Bella i nie miał żadnej możliwej do prześledzenia linii rozwoju.
Uchwyciliśmy niektóre z najbardziej oszałamiających wypowiedzi Schneidera z 1995 roku, odtwarzając je w dzisiejszym podcaście Aktualizacji Sytuacji. Segment Schneidera zaczyna się o 41:20. Oto niektóre z jego wyjaśnień:


Czy wiążę plan obcych z Nowym Porządkiem Świata? Tak sir, 100%… Nowy Porządek Świata w tej chwili zasadniczo demontuje kraje… przyjmują rozkazy bezpośrednio od kosmitów, którzy mają swój własny rozkład jazdy. Chcą jednego porządku świata, ponieważ chcą planety dla siebie. Słyszeliście określenie Global 2000 – to złowieszczy spisek producentów broni biologicznej w celu przerzedzenia populacji planety o 5/6 i zniewolenie reszty do niewolniczej pracy.
Zwróć uwagę na to, co opisuje Schneider: broń biologiczna do redukcji globalnej populacji ludzkiej, po której następuje autorytarny system jednego rządu światowego do zniewolenia ocalałych.
Brzmi znajomo? Brzmi jak to, czego wszyscy byliśmy świadkami przez ostatnie dwa lata?

Ostrzeżenie Schneidera to Plan Oblivion

Nie wiedziałem o przemówieniach Schneidera w 2019 roku, kiedy wygłosiłem własne ostrzeżenie dla ludzkości w przemówieniu zatytułowanym Oblivion Agenda. W tym przemówieniu ostrzegłem, że Ziemia jest przygotowywana na „post-ludzką przyszłość” i że nieziemskie istoty terraformują planetę i przygotowują się do uwolnienia broni biologicznej do globalnej eksterminacji rasy ludzkiej na skalę planetarną.
Nie wiedziałem, że Schneider wydał zasadniczo to samo ostrzeżenie ponad dwie dekady wcześniej.
Teraz wiem, że Schneider miał rację. Rozpoczęła się globalna wojna depopulacyjna przeciwko ludzkości, która jest obecnie prowadzona pod przykrywką „covid-19”. Zawiera następujące elementy:
1. Celowe uwalnianie toksycznych nanocząsteczek broni biologicznej.
2. Depopulacja za pomocą szczepionek (zwiększona liczba nowotworów, zgony naczyniowe, zgony neurologiczne, zgony autoimmunologiczne itp.).
3. Terraformowanie atmosfery w celu przyciemnienia słońca i wyłączenia fotosyntezy, co doprowadzi do globalnego głodu.
4. Zaprojektowane niedobory żywności i głód poprzez zakłócenia łańcucha dostaw (nakaz szczepień dla ciężarówek, zamykanie portów żeglugowych itp.).
5. Rozpowszechnione elektroniczne śledzenie i inwigilacja populacji pod pretekstem „paszportów szczepień” lub „inicjatyw zdrowia publicznego”.
6. Kradzież dwutlenku węgla w przemyśle na dużą skalę z atmosfery (sekwestracja węgla), która pozbawi roślinny ekosystem Ziemi składnika odżywczego o krytycznym znaczeniu dla przetrwania. Doprowadzi to do niemal całkowitego wyginięcia istniejącej sieci życia, w tym roślin, zwierząt, owadów i wodnych ekosystemów.
7. Całkowite przejęcie wszystkich rządów, instytucji, placówek naukowych, mediów, gigantów technologicznych itp., w celu zniewolenia całej rasy ludzkiej i zmuszenia mas do popełnienia samobójstwa związanego ze szczepionką w celu globalnego wyludnienia.
Istoty pozaziemskie zdecydowały, że ludzkość jest zbyt głupia i lekkomyślna, aby istnieć.
Jeśli kosmici obserwują ludzką cywilizację, musieli dojść do wniosku, że rasa ludzka jest zbyt głupia i lekkomyślna, aby istnieć. Ze wszystkich gatunków na Ziemi tylko ludzie mordują własne dzieci, a następnie świętują aborcje (demokraci i lewicowcy). Tylko ludzie zatruwają własne zapasy żywności pestycydami i herbicydami, a potem chwalą się zyskami korporacji dla producentów trucizn, takich jak Bayer. Tylko ludzie świętują okaleczanie genitaliów i zmuszają własne potomstwo do pomieszania płci. Żaden inny gatunek na całej planecie nie jest tak szalony i głupi.
Ponadto rasa ludzka jest zaangażowana w szeroko zakrojoną destrukcję ekologiczną; zanieczyszczenie oceanów mikroplastikami, niekontrolowane zanieczyszczenie gleb i cieków wodnych oraz ciągłe testowanie broni jądrowej, które uwalniają radioizotopy na całej planecie.
Rasa ludzka udowodniła, że ​​jest gatunkiem, który nie tylko wyróżnia się samozniszczeniem i samozłudzeniem, ale też tym, że gdyby ludzie uzyskali dostęp do bardziej zaawansowanej technologii podróży kosmicznych, ludzkość mogłaby zagrozić reszcie kosmosu niekontrolowanymi zniszczeniami i wojnami.
Innymi słowy, gatunek ludzki wciąż nie jest wystarczająco dojrzały, aby zademonstrować własną trwałość lub mądrość. Najwyraźniej inne cywilizacje uznały, że ludzkość nie jest wystarczająco obiecująca, aby w ogóle pozwolić jej na dalsze istnienie. Podjęto więc decyzję o „wyciągnięciu wtyczki” z ludzkiej cywilizacji i „zrestartowaniu” planety w erze postludzkiej.
To właśnie przeżywamy teraz: czystki etniczne na skalę planetarną. To nie tylko szczepionki wyludniające, to także terraformowanie, chemtrailsy, globalne osłabienie, globalny głód i planowany reset finansowy, który doprowadzi do masowego ubóstwa i upadku.
Dlatego to wszystko wydaje się tak szalone: ​​celowy niedobór żywności, bezsensowne lockdowny, zatajanie przed ludzkością iwermektyny, mordowanie pacjentów szpitalnych za pomocą respiratorów, itp… To wszystko jest celowym globalnym planem eksterminacji, aby zmaksymalizować ludzkie straty i zredukować ludzką cywilizację do absolutnej ruiny.
Niektórzy wierzą, że zaawansowany system sztucznej inteligencji obcych w rzeczywistości wywołuje te wszystkie ciosy, kontrolując media, Big Tech, rządy i nie tylko. Wyjaśniają, że żyjemy w jakimś rodzaju „kosmicznej cyberwojny”, w której systemy AI obróciły ludzkość przeciwko sobie, osiągając wysoki wskaźnik wymierania bez konieczności wywoływania jakiejkolwiek wojny kinetycznej.

Dotarliśmy do końca gry dla rasy ludzkiej

Jeśli Schneider ma rację, jesteśmy w końcowej grze wojny przeciwko ludzkości i prawdopodobnie już przegraliśmy, ponieważ 99 % rasy ludzkiej nie ma pojęcia, że ​​jest atakowana. Medialne pranie mózgu, cenzura i indoktrynacja odniosły sukces w utrzymywaniu mas w ciemności, podczas kiedy one ustawiają się w kolejce do wstrzyknięcia tej broni biologicznej, która je zabija.
Wygląda, że naszą jedyną nadzieją jest to, że osoby, które przeżyły szczepionkę, mogą zmienić kurs i pokazać, że rasa ludzka wciąż ma kosmiczny potencjał. Być może, jeśli pokonamy skorumpowane instytucje i uwolnimy wiedzę dla obfitości — darmową energię, medycynę naturalną, świadomość/przebudzenie itp. — wtedy ci, którzy obecnie próbują zniszczyć ludzkość, mogą zmienić zdanie i zatrzymać swój program eksterminacji. A może Bóg wkraczy i ochroni ludzkość przed demonicznymi, niszczącymi siłami opisanymi w Księdze Objawienia.
Jednak to się kończy, nie ma wątpliwości, że ludzkości nie udało się zademonstrować żadnych realnych wartości odkupieńczych na kosmiczną skalę. Rasa ludzka w dużej mierze składa się z nieświadomych, posłusznych owiec prowadzonych przez złych, skorumpowanych, szalonych, czczących demony i gwałciących dzieci pedofilów elitarnych. Trudno sobie wyobrazić, jak jakikolwiek kosmiczny miernik jakości cywilizacji mógłby dać Ziemi coś innego niż twarde „F”.
A może wszystko jest w porządku, a Biden jest świetnym liderem i jeśli wszyscy po prostu weźmiemy więcej zastrzyków, wszystko powróci do „normalności”. W to właśnie wierzy połowa populacji… udowadniając tym samym po raz kolejny, jak niewiarygodnie są głupi i oszukani. Już teraz jest jasne, że ludzkość nie ma przyszłości, jeśli nadal będziemy akceptować radosną głupotę i zło socjalizmu, komunizmu, transpłciowości, pedofilii, pestycydów, GMO i śmiertelnych szczepionek. To wszystko to tylko pokręcony, demoniczny pakt samobójczy, w którym bez wątpienia nieziemskie istoty albo śmieją się histerycznie, albo z obrzydzeniem przełączają przycisk „eksterminacji”.
Posłuchaj wyjaśnień Schneidera na ten temat własnymi słowami w dzisiejszym podcaście o aktualizacji sytuacji, rozpoczynającym się o 41:20. W pierwszej połowie podcastu mówię głównie o Joe Roganie, słowie na „n”, planecie małp i opętaniu przez demony. Dodatkowo jest krótki film z Nancy Pelosi, która wydaje się bezskutecznie próbować zagłuszyć wódką swoje wewnętrzne demony .
Cały odcinek tutaj:

https://www.brighteon.com/27e3d32f-1886-44a0-8cb8-794ea0bd1980