Szybkie Wieści Z Szybkiej Wojny

Manewry wojskowe ZAPAD 2021

O czwartej nad ranem, kiedy każdy szanujący się pedofil z NATO smacznie sobie spał po udanej orgii, Władimir Putin rozpoczął wiosenne porządki, aby posprzątać  banderowskie chwasty pleniące się w ogródku ukraińskim.
Stara torba Ursula von der coś tam, coś tam, też przespała z pozostałymi zboczeńcami z eurokołchozu, te jakże ciekawe wydarzenie. Jeszcze nie doszli do siebie…
Od czasu banderowskiej zbrodni w Odessie Władimir cierpliwie czekał, aby odpłacić bandytom, którzy spalili żywcem niewinnych ludzi.
Ofiary_spalenia
więcej o tej banderowskiej zbrodni tutaj:
https://uzbrojenie.fandom.com/pl/wiki/Zbrodnia_w_Odessie
Pedo Dżo Biden i Pedo Hunter Biden stracili na zawsze pralnię brudnych pieniędzy jakie wagonami kradli z Ukrainy.
Jak widać – dwóch ostrzegawczych eksplozji nuklearnych, o których pisałem w poprzednim wpisie – w ogóle się Putin nie wystraszył, lecz zadziałał tak energicznie że następnych już raczej nie będzie w najbliższym czasie. Oto bowiem odsiany z propagandowego bełkotu prawdziwy obraz tego co dokonała jego armia w parę godzin.

(Dopóki trwa ten epizod na Ukrainie – nie będę o nim wytwarzał kolejnych tekstów tylko ten wpis będę uaktualniał dwa razy dziennie: około południa oraz na wieczór.)


Opracowałem to na podstawie Jima Stone – jednego z najlepiej poinformowanych ludzi na świecie.
Dlaczego?
Ponieważ Jim jest jak lejek – zbiera szerokim strumieniem wszelakie dane zewsząd – potem mieli je i obrabia pod kątem ważności – i wypuszcza skoncentrowany strumień wyłącznie tego co ważne i co sprawdzone. Czasami jeszcze wrzuci to, co jest wysoce prawdopodobne.
Jim Stone jest dosłownie jak lejek informacyjny – jest całkowitym przeciwieństwem poczciwego Bena Fulforda, albowiem poczciwy Ben – jest całkowitą odwrotnością lejka. Ben bowiem posiada tylko kilka ale za to „solidnych” źródeł informacji, z których zasysa dane – kciuk to „MI6”, palec wskazujący to „CIA”, palec serdeczny to „gnostyccy iluminaci”, mały palec Bena to „białe kapelusze”, palec obok palca do faka to „źródła w rodzinie królewskiej” oraz jeszcze cała druga ręka: „towarzystwa białego smoka”, „różowego jednorożca”, „jakuzi”, „jakuza” oraz inne ukryte przede mną stowarzyszenia. I dlatego to co wypływa od poczciwego Bena Fulforda przypomina mi nie lejek, lecz odwrotność lejka, czyli stary dobry roztrząsacz obornika.
Tym co rozrzuca z siebie poczciwy Ben, brandzlują się następnie kolejni dezinformatorzy – te wszystkie Kazahari i inne Frihaufy i to nie czekając nawet aż informacyjny gnój Bena obeschnie, wsiąknie, skończy śmierdzieć i wyda chociaż jednego „plona”.
Ale nieważne… oto sprawdzone informacje – już odsiane z propagandy.
1. Rosja wystrzeliła taką powitalną salwę, że tylko jeden ukraiński Su27 zdołał się wzbić w powietrze, bo reszta pijanych banderowców salwę przespała. Ten samolot nie miał już gdzie wylądować bo salwa Władimira rozwaliła wszystkie ukraińskie lotniska, więc Su27 taktycznie spierdolił do Rumunii.
2. Chiny stoją murem za Rosją – a to oznacza „adios zboczeńcy z NATO”.
3. W pół godziny cała flota Ukrainy znalazła się już na dnie, całkowicie zatopiona.
4. Ubito już parę hien ze ścierwomediów i nadal łapie się banderowskie urzędnicze kurwy – trwa zwierzęca panika żydobanderowskiego reżimku.
5. Znakomita większość normalnych Ukraińców tak nienawidzi żydowskiego reżimku, że w ogóle nie walczyła.
6. Ukraiński reżimek jest obecnie wycierany jak brud z przedniej szyby.
7. Pedo Dżo wie, że niedaleko Białego Domu są rosyjskie okręty podwodne, więc z Kamalą i resztą transwestytów od paru godzin siedzi w schronie 🙂
8. Wszystkie bazy wojskowe na Ukrainie są już zniszczone i przejęte.
___________________________________________________________
Informacje napływają więc będę nowe i ciekawe tutaj dorzucał….

9. Jastrzębie z Waszyngtonu, jeszcze nie wylazły z kurnika dla jastrzębiów umieszczonego głęboko pod powierzchnią Waszyngtonu.

10. Wieczorem jastrzębie wyszły z kurnika jak już było ciemno i bezpiecznie i rzekły „o kurczę”, co u dyplomatołów znaczy „zrobimy sankcje”

11. Za dnia jeszcze, pojawiły się zaginione w akcji ukraińskie odrzutowce. Sfilmowano je jak atakują własne ukraińskie cywilne domy aby oskarżyć o to Rosję.

12. Turcja chciała pomóc Ukrainie w pierwszych godzinach misji stabilizacyjnej ale jak turecki statek dostał z bomby, Turkom się pomagać odechciało.

13. Władimir Wyzwoliciel Putin rzekł zwięźle: każdy kto będzie pomagał banderowcom lub denerwował Niedźwiedzia, oberwie. A jako że parę dni temu na Upadlinę zajechało z Wielkiej Brytanii z bratnią pomocą 300 „doradców”, czyli komandosów lub komandosek (dokładnie nie wiem bo oni tam tak szybko płeć przecież zmieniają), to z niecierpliwością czekam aż Miś znowu mruknie i odeśle jej jebanej mości 300 worków z „doradcami”.

14. Po krótkiej bitwie Rosja zdobyła elektrownię w Czarnobylu. Oznacza to koniec przywożenia tam odpadów nuklearnych z całej Unii i koniec straszenia Misia szantażem atomowym.

15. Tyle sukcesów Rosji. Teraz kolej na sukcesy NATO. Pierwszym poważnym sukcesem zwierząt z NATO było wyrzucenie dyplomatów rosyjskich z Anglii.

16. Drugim poważnym sukcesem zwierząt z NATO było shakowanie strony internetowej Kremla. Strona zgasła.

No i to na tyle ważnych wydarzeń z pierwszego dnia misji pokojowej na Ukrainie. Jutro pojawi się dalsze uzupełnienie.

A ponieważ do jutra jeszcze trochę czasu można się pokusić o zwięzłą analizę dnia pierwszego.

Śmieszne są głosy że Putin to człowiek santa Klausa lub Rotszylda jakiegoś, bo fakty są takie że dziś bardzo daleko się od pasożytniczych ryjów odsunęło ukraińskie koryto. Niedźwiedź mruknął a skowyt się niesie aż za Wzgórza Golan. A wczoraj Miś uznał aż dwa nowe kraje jako suwerenne. A to z kolei oznacza, że dwie nowe republiki mają jako państwa prawo do posiadania własnej armii, własnego banku centralnego i własnej waluty – prócz Syrii i Białorusi będą więc dwa kolejne kraje które nie muszą swoich własnych pieniędzy pożyczać na lichwiarski procent u jakiegoś Rotszylda. To nie są działania agenta kabały, no bo czyż nie?

Kolejną kwestią jest pytanie co zrobić jeśli Putin na Ukrainie się nie zatrzyma tylko zacznie patrzeć w stronę Litwy, Łotwy oraz Polski.

No cóż… po głębokiej analizie myślę że należy jak najprędzej skorzystać z doświadczeń żydowskich i zrobić to co robią żydzi w tego typu sytuacjach: powitać rosyjskie wojska… kwiatami.

Tak więc plan A polega na tym aby się zaopatrzyć w mapkę z niewykończonymi przez srowid i nowy ład kwiaciarniami.

Na wypadek gdyby Ursula von der coś tam, coś tam, zrobiła sankcje i embargo na te kurwa tulipany, trzeba mieć plan B – czyli mapkę całodobowych spożywczaków z chlebem i solami. Rosjanie bowiem mogą nadejść o czwartej nad ranem 🙂

No i plan C – podkute buty należy też pod ręką gotowe posiadać. To bardzo konieczne, bo strasznie mocno już dupy urzędniczych kurw w całej Polsce stwardniały.

Tyle na dziś – więcej info na pewno pojawi się tu jutro.

DZIEŃ 2
25.02.2022

Drugi dzień akcji policyjnej Rosji przeciwko kijowskiej mafii, która zamachem stanu na Majdanie i wygnaniem demokratycznie wybranego prezydenta objęła władzę na Ukrainie, przebiega spokojnie. Wszystkie drogi do Kijowa są zablokowane przez siły porządkowe Rosji oraz korki spowodowane przez uciekającą z miasta ludność, w którą usiłują się wmieszać zbrodniarze kijowskiej junty. Są w potrzasku z którego nie ma ucieczki, bo przestrzeń powietrzna Ukrainy jest pod pełną kontrolą Niedźwiedzia, który już na dobre się ze snu zimowego wybudził. Wczoraj mruknął salwą powitalną, a dziś wylazł na dobre z barłogu i ujrzał wszędzie wokoło zasadzonych na niego dzikich uzbrojonych w dzidy ludzi. Nie wiem co zrobi Miś ale ja na jego miejscu dostałbym szału bitewnego i przegonił tę skowyczącą swołocz co najmniej za Hiszpanię.
1. Armia USA jest zdewastowana i kompletnie w niczym nie zagraża Rosji. Spowodowały to pseudoszczepionki, które wywołały już wzrost nowotworów o około 10 tysięcy procent i zacofanie technologiczne, bo zamiast sprzętu wojskowego produkowali filmy fantastyczno naukowe o podbojach galaktyki. Rosja wie o tym doskonale i robi co zechce, bowiem bezzębnych transwestytów nawet na rosyjskiej wsi nikt się nie obawia.
2. Dziś się okazało, że wczoraj nad Ukrainą operowało aż 75 olbrzymich bombowców. Ani Ukraińska junta ani oczywiście armia USA nie wiedziała o tym, bo ich krążące nad Polską samoloty rozpoznawcze… kompletnie niczego nie wykryły. Kolejny cud militarny Rosji i kolejny dramat dla ślepej i głuchej kijowskiej junty.
3. Żydowski superwirus Stuxnet został spuszczony ze smyczy aby sparaliżować Rosję – zatrzymać transport, wykoleić pociągi, zakłócić łączność… jednakże sprzęt rosyjski nie jest tak wysoce jak zachodni skomputeryzowany więc efekt tego jest taki sam jak placebo na Omicron.
4. Skowyczący dzicy ludzie w ponad 40 rosyjskich miastach wywołali tak zwane „antywojenne demonstracje” – czyli bandyckie protesty przeciwko akcji policyjnej Rosji. Putin natychmiast spacyfikował rozwydrzoną swołocz i przywrócił porządek.
5. Junta kijowska zakazała opuszczania kraju wszystkim mężczyznom zdolnym do noszenia broni w wieku od 18 – 60 lat usiłując łapankami podratować liczebność swoich zbirów.
6. Ukraina odpaliła z sukcesem kilka rakiet balistycznych ale nie wyrządziły szkody Rosji bo spadły na tereny nieważne strategicznie.
To na tyle w południe – druga aktualizacja i analiza wieczorem.

7. „Prezydent Ukrainy”, czyli szef banderowskiej mafii okazuje się… obywatelem Izraela, czyli hersztem aszkenazistowskiej ośmiornicy.
8. Denazyfikacja Ukrainy postępuje więc nie za szybko lecz starannie i stanowczo. Listy zbrodniarzy są znane i dawno już przygotowane i chodzi o to, aby niewinnych ludzi przypadkowo przy tym odszczurzaniu również z kotła nie zgarnięto.
9. „Zapowiadają się” cyberataki, rzekomo ze strony Rosji, ponieważ nie od wczoraj i nie od Putina lecz od lat bredzi o nich santa Klaus ze wsi Davos w Szwajcarii. Chodzi oczywiście o wykasowanie lichwiarskiego systemu banksterskiego, który jak każdy twór żydowski jest kompletnie niewydolny, pogrążony w długach i całkowicie zbankrutowany, tak więc kto ma jakieś działające klapki we łbie, powinien natychmiast oczyszczać z gotówki swoje konto. Tak pisze Jim i to ma ręce i nogi, bo ze wszystkich pieniędzy świata jakie ten świat do dziś wydrukował – 40 procent wydrukowała chazarska mafia tylko… w ubiegłym roku. Tyle pustego pieniądza wytworzono aby przekupić rządy oraz medyczne świnie – 500 złotych/godzinę – „lekarze”, 25 tysięcy/miesięcznie „ratownicy” lub „pielęgniarki”. A na Zachodzie dziesięć razy więcej. Takiej korupcji świat jeszcze nie widział a taka korupcja… no… ona kosztuje. Czyli nie płakać tylko brać gotówkę i kupować zapasy wszystkiego a zwłaszcza żywności – to jest to, co należy obecnie zrobić.
10. Bitcoin już poleciał na łeb – dramat dla „inwestorów” wkładających prawdziwe pieniądze w nieistniejące gówno wykreowane przez CIA do prania brudnych pieniędzy. Kolejna bańka pękła, a to dopiero początek…
11. Meta Cukierberga też okazała się gigantyczną wtopą. Coś tam tąpnęło na giełdzie. Ktoś tu chciał znowu oszukiwać ludzi – toksyczny klon Marek Góracukru chyba będzie musiał zmienić nazwę na Mark Góraaspartamu. Ten nędzny pajac, który pisał na Facefucku – że Facefuck jest i zawsze będzie darmowy – całymi latami wyłudzał coraz to nowe dane, które sprzedawał potem każdemu chętnemu. No i chyba w końcu został przejrzany i zneutralizowany…
12. Banderowcy zdążyli uszkodzić ruiny elektrowni atomowej w Czarnobylu zanim je zabezpieczyła Rosja. Promieniowanie wzrosło 50 – krotnie.
13. Pedo Joe Biden, od rana pluje się, że Rosja wywołała inflację w USA, że podniosła ceny gazu dwukrotnie w USA, że szykuje ataki cybernetyczne na stacje uzdatniania wody w USA i na sprzęt rolniczy w USA, co wywołać może klęskę głodu. Nie wspomniał tylko o atakach Putina na pedofilów w USA – być może zapomniał, a być może zapchały mu się ślinowody.
14. Putin wkroczył do centrum Kijowa i wezwał armię ukraińską do obalenia ich tak zwanego rządu, ponieważ to nie rząd tylko, cyt.: „banda neonazistów i narkomanów”. We wszystkich ścierwomediach skowyt wszystkich resortowych dzieci, bo najbardziej nienawidzą kiedy ich nazywać po imieniu. Pedofil marszałek sejmu Kuchciński, jeszcze nie zabrał głosu, od kiedy odcięto go od nieletnich Ukrainek. Być może przerwie milczenie jak mu podeślą nieletnie żydówki. Zobaczymy…
15. Samoloty z organami do przeszczepów i Ukrainkami do burdeli również wstrzymały loty do Izraela – świat nadal czeka na oficjalne stanowisko przewoźnika.
16. Nowy jak buzia Ibisza, kanclerz z bundesgutentagu, który obiecał banderowcom dostarczyć hełmy i noktowizory, znowu zapomniał banderowcom wysłać hełmy i noktowizory. Coś musiało chyba tknąć fuhrerka, kiedy usłyszał że Niedźwiedź jak zobaczy kogoś kto się wtrąca między Misia a Banderę, to mu się odrąbie ręka. Dobrzy Wujkowie z Niemiec chyba są przywiązani do swoich lepkich łapek, bo w tej sytuacji wysłali banderowcom same dobre rady.

Analiza po 2 dniu

Ponieważ kurz po uciekających banderowcach z grubsza opadł i są jak wszy z grzebienia starannie wyłuskiwani, można się pokusić o ustalenie przyczyn tej akcji policyjnej przeciwko kijowskiemu reżimkowi.
Powód pierwszy.
Jim Stone uważa, że chodziło tu o neutralizację laboratoriów broni biologicznej, jakie tam syjonistyczne psy wybudowały. Muszę tu dodać od siebie że jest w tym sporo prawdy, bo sam wiem o sześciu takich. I wiem że odkąd one funkcjonują wybuchają co rusz epidemie wśród okolicznej ludności. Historia się zawsze powtarza, bo takie same przecież okaleczenia ludzi były powodem stanowczego wyproszenia z Egiptu US Army razem z ich bazami i laboratoriami, powodującymi zdeformowane płody i resztę spraw znanych i przypisywanych żmijowemu plemieniu. Władimir Putin według Jima chciał zapobiec kolejnej plandemi wyprodukowanej w laboratoriach na Ukrainie. Jak znam życie, kiedy tylko siły porządkowe uporają się z zabezpieczaniem dowodów – będzie to podane do wiadomości publicznej razem z dowodami na pokazowych procesach tej mafii.
Pojawiło się wideo, na którym wojska rosyjskie świętują z Ukraińcami zdobycie jednego z laboratoriów broni biologicznej kijowskiej junty:

Póki co trwa szok i niedowierzanie u całej tak zwanej elity nad mlekiem, które z obalonej dojnej krowy się wylało. Po utracie lukru z handlu heroiną w Afganistanie, teraz poszło się kochać koryto na Ukrainie – nieludzki skowyt i przerażający kwik nienażartych, zawsze głodnych świń niesie się do Księżyca i z powrotem. Elity rynsztoka: pedofilów, ćpunów adrenochromu, handlarzy organami i ludzkim towarem, straszą Putina trybunałem w Hadze – bowiem wiedzą, że on wie, że ten tak zwany „trybunał” zamordował prezydenta Slobodana – i że Putin się wystraszy. Jak znam życie to Putin szybciej podjedzie do Hagi po tych bandytów niż Haga do niego ze swoim „trybunałem”, a więc prócz pustych pogróżek nic z tego i tak więcej nie będzie. Nawet nie może być, bo są jeszcze tej hecy na Ukrainie aż dwa inne niż dostrzegł Jim Stone powody.
Powód drugi.
Według mnie akcję policyjną spowodował filmik, który niedawno się ukazał w sieci. Ten straszny – z kowidowej ubojni…

https://www.bitchute.com/embed/nTdzBTcUGzuP/

… o którym miesiąc temu pisałem:
https://bacologia.wordpress.com/2022/01/19/akcja-depopulacja/
Oczywiście banda przestępców takich jak Morawiecki, Niedzielski, Ziobro, Duda czy inne Korwiny lub Tuski, kompletnie niczego nie zrobiła – tak jak się można było po nich spodziewać – zamiast zrobić dosłownie wszystko aby ten mord i rabunek organów wyjaśnić i pociągnąć sprawców do odpowiedzialności. Ostatni człowiek na tym filmie przecież został folią lub rękawiczką chirurgiczną uduszony, kurwa! A więc kurtyna opadła na teatrzyku, że to jakiś covid. To złodzieje organów uczynili – najgorsze ścierwa pełzające po tej Ziemi.
No i po bandytach właśnie takiego braku reakcji można się było spodziewać. Jedynym efektem tego filmu było że się tak zwana „rada medyczna przy premierze” zawinęła szybciej niż rakieta, bo spierdalając z tej cuchnącej sprawy rozwinęli IV prędkość kosmiczną. Na mieście gadają, że Duda dostał prezydenta, bo jego kancelaria najwięcej polskich dzieci sprzedała na organy i mordy rytualne, czyli „adopcje zagraniczne”, po których wszelki ślad po dzieciaczkach znika. Duda podobno nie jest debilem a jednak poślubił pokraczną żydówkę – tak też ludzie gadają, bo ja osobiście to się na pokracznych żydówkach w ogóle nie znam.
Ale po ludziach nie można się milczenia w świetle takiego masowego mordu spodziewać. Po zwierzętach tak, po ludziach nie. I dlatego mam niezbitą i niezachwianą pewność, że rosyjskie służby tego filmu nie zignorowały lecz do bólu szczegółowo, krok po kroku wyjaśniły. To pewne, ponieważ tam są nie zwyrodnialcy tylko LUDZIE.
Reszta jest moim gdybaniem, albowiem Rosjanie ze swoimi zamiarami nigdy się nie dzielą. A zatem gdybam tak sobie, że ludzie ze służb bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej prawdopodobnie ustalili w jakim to „szpitalu” nakręcono. I pewnie ustalono że to na Ukrainie. Najprawdopodobniej ustalili też tożsamość ofiar. I najprawdopodobniej byli to Rosjanie. Tak mi się właśnie wydaje bo wiem, że bóg czasami wybacza ale specnaz nigdy. Wiem to odkąd boleśnie przekonali się o tym jacyś niepoważni dżihadyści, który w Afganistanie obcięli głowy rosyjskim jeńcom wojennym. Zarówno oni jak i śmiecie które ich spłodziły zostali do trzeciego pokolenia wykastrowane a ich genitalia wysłano do potencjalnych naśladowców żeby się nad sobą zastanowili. Od tamtej pory nawet somalijscy piraci szerokim po horyzont łukiem, opływają Rosjan i nawet nie śnią o wzięciu ich na zakładników. A tymczasem dzihadyści – chociaż to niebywałe ale wczoraj widziałem świeżutki film z Afgańczykami – tymi samymi bojownikami z którymi na śmierć i życie walczyli niedawno Rosjanie – którzy chcą ramię w ramię iść z Władimirem Putinem na wojnę z tymi zwyrodnialcami z kijowskiego reżimku. Są gotowi życie oddać żeby się zabrać za tę satanistyczną swołocz. Chyba wiedzą że ich współwyznawcy tak samo są patroszeni z ogranów w Palestynie – bo jak inaczej to wytłumaczyć?
Powód trzeci.
Jedwabny Szlak. Każdy kto ma dwie klepki doskonale wie że do lamusa odchodzi transport kontenerów drogą morską, gdzie chciwą łapę na kontenerowcach trzyma handlowe plemię a chciwą łapę na szlakach morskich paru bandytów z lotniskowcami, którymi terroryzują wszystkie morskie drogi. Nowy Jedwabny Szkak, pójdzie autostradą oraz pociągami – drogą lądową – a aż dwie bardzo chciwe łapy znajdą się w nocniku. I stąd na trasie szlaku postanowiono urządzić sobie nową melinę bandycką – jakiś nowy kaganat chazarski – który tak samo jak oryginalny kaganat chazarski – kradłby towary, mordował kupców, kradł ich tożsamość i handlował ludźmi oraz organami.
Nowy Jedwabny Szlak będzie szedł bowiem przez byłą Ukrainę oraz Polskę, którą Chińczycy pragną przerobić na centrum logistyczne jakiego świat nie widział nigdy wcześniej. I dlatego Władimir ma pełne poparcie Chin z akcją policyjną na terenie Ukrainy, bo chodzi o to aby handel sobie spokojnie szedł a nie ciągle się jątrzył i wykolejał. Kaganat zatem jakiś na Szlaku nie przejdzie – nie ma takiej opcji. Żadne Polin również, bo ostatnia rzecz jakiej Rosja i Chiny potrzebują to jakiś kaganat Poliniacki, który przeżre większość zysków z Jedwabnego Szlaku a potem je wysra. Po Ukrainie więc Polska będzie musiała zostać „zdenazyfikowana” jak to mówi „partnerom” Władimir Putin, czyli po prostu zdesyjonizowana – inaczej w tym rejonie świata będzie ciągle wrzód jątrzył jak w Palestynie i żaden handel nie będzie miał szans na powodzenie.
Europa, chytra na chińskie towary, oczywiście poprze Putina we wszystkim co uczyni aby oczyścić i „zdenazyfikować” Szlak. Nie ma innej opcji. Balcerowicz i jego bracia będą musieli odejść – co już dawno przepowiadał jasnowidz Andrzej Lepper. Tak mi podpowiada intuicja, na którą raczej się nie skarżę jak dotąd. Nie dajmy się tylko ogłupić antywojennym defetystom, bo co jak co ale wojna załatwia w dwa, trzy dni więcej niż trzydzieści lat pokoju – co właśnie widać po kijowskim reżimku – a na takich samych przecież słomianych fundamentach zbudowany jest nasz… ten groteskowy poliniacki ulep posklejany z folksdojczów, ubeków, gówna, pokrak, zboczeńców i resortowych dzieci – którzy teraz wyją do Księżyca we wszystkich ścierwomediach…
Pożyjemy, zobaczymy. Skoro żydowskie szpryce nas nie wykończyły nie wykończą żydowskie skowyty. I ujrzymy jeszcze Polskę odżydzoną, piękną, bogatą i wspaniałą, która ze słowiańskimi braćmi robi dobre interesy.
A bandyci won – wypierdalać z naszej ziemi!

Dzień 3
26.02.2022

1. „Prezydent Ukrainy”, czyli żydowski klaun, który zasłynął z grania fiutem na fortepianie w ramach żydowskiej – brudnej „sztuki”, wydał rozkaz i rozdano broń wszystkim chętnym.

Klaun wydał wszystkim chętnym broń, bo z resztą uzurpatorskich pajaców kijowskiej junty jest przerażony wizją pojmania i pociągnięcia do odpowiedzialności. Postanowił „zostać z rodziną i walczyć” – bo tak prawdę mówiąc Rosjanie po prostu odcięli mu i jemu podobnym, wszystkie drogi ucieczki. To pewne, bo na froncie oczywiście nie ma słynnego „ukraińskiego parlamentu”, który jak mógł to się od razu zawinął. „Ukraińskie parlamenty” zapewne są już dawno w Rumuni. Po wydaniu w okrążonym Kijowie, dla całej chętnej patologii broni, na dzielnicy zrobiła się rzeźnia, bo ledwie przybyli rzeźnicy, czyli „islamscy bojownicy” z Kosowa, Albani, Bośni i innych bandyckich państewek, w ogóle nie rozróżniają wrogów i swoich. Walą do wszystkiego co się rusza.
Na filmie słynny ze ścierwomediów „rosyjski czołg rozjeżdżający ukraińskiego cywila”, czyli tak naprawdę ukraiński transporter którego kierowca nawet nie wysiadł żeby zobaczyć co z jego ofiarą. Równolegle z akcją transportera dzieje się scena dobijania załogi ukraińskiej ciężarówki, wplątanej w uciekające ukraińskie transportery, schwytanej w „zasadzkę” przez najprawdopodobniej banderowskich najemników – którzy naadl nie wiedzą, kto jest swój a kto obcy na tej wojnie. Nikt im nie powiedział jeszcze, że Rosjanie już tydzień temu oznakowali dużą literą „Z” swoje pojazdy więc… wykończyli swoich.

Powyższy filmik jutub zaczął już cenzurować więc na wypadek W wrzucam inne źródło:

To pokazuje jak bardzo przekłamane są doniesienia w ścierwomediach, które do dziś jeszcze trąbią o „rosyjskim czołgu”.
https://wiadomosci.wp.pl/czolg-na-ulicy-w-kijowie-rozjechal-auto-kierowca-przezyl-6741160183180256a
I właśnie dlatego na WP wyłączono w ogóle komentarze – dziennikarskie hieny nie lubią prawdy i sprostowań.
Jednocześnie prorosyjskie oddziały Ukraińców – głównie ze służb bezpieczeństwa, ale nie tylko – bezlitośnie zabijają handlarzy narkotyków i podobne śmieci, aby jak najszybciej ukrócić „dobre ukraińskie interesy” narkomana i pedofila Huntera Bidena i reszty zboczeńców z Ameryki. Pomagają też siłom rosyjskim zdobywać budynki rządowej mafii.
2. Wątek Jima Stone, z laboratoriami broni biologicznej – okazał się w pełni prawdziwy. Ukazało się na ten temat mnóstwo źródeł niezależnie potwierdzających akcję policyjną Rosji żeby zlikwidować te zagrożenie. Oto kwintesencja owych źródeł:
Do dziś zniszczono już 13 laboratoriów na terenie całej Ukrainy – w niektóre walono kilka razy, bo znajdowały się głęboko pod ziemią. Putin skwitował to krótko „To nie inwazja, my tylko palimy śmieci”.
To „ukraiński prezydent” za łapówki pozwolił im na działalność. Putin już kilka lat nakazywał Zelenskiemu rozmontować to gówno, ze względu na oczywiste zagrożenie dla ludności Rosji i Ukrainy. A tymczasem żydowski klaun brał więcej łapówek i wydawał więcej pozwoleń na zabójcze laboratoria. Izraelskie ministerstwo zdrowia oraz mossad utworzyły na przykład kolejne laboratorium broni biologicznej na Wyspie Węży na Morzu Czarnym. Rosyjski krążownik w czwartek je zlikwidował. Podpłynął do wyspy – przekazał żydom zwięzły komunikat: „Jesteśmy rosyjskim okrętem wojennym, proponujemy złożenie broni, aby uniknąć rozlewu krwi i nieuzasadnionych śmierci. W najgorszym wariancie zostaniecie trafieni bombą.” Toksyczne żydy odpowiedziały: „Pierdol się, rosyjski okręcie wojenny”.
Krążownik Sława otworzył ogień niszcząc struktury wyspy, aż po fundamenty i walił aż po biolabie pozostał tylko kurz i gruz. Nie było ocalałych.
Materiał wideo jest tu ale jako, że to ścierwomedia to nie mówią o likwidacji żmijowego plemienia z toksycznego biolabu, lecz „symbolu oporu Ukraińców” – no kurwa, zamiast nory trucicieli, drugie Westerplatte wyrodziło się na tefałenach !!!
https://tvn24.pl/swiat/rosja-ukraina-wyspa-wezy-symbol-oporu-ukraincow-przed-rosjanami-5612906
Żydowskie biolabolatorium z Wyspy Węży było najgroźniejsze – ono jedno mogło po prostu wytruć całą ludzkość i w świetle tego akcja policyjna Władimira Putina plasuje się gdzieś pomiędzy działaniami Supermana a Jezusa. Serio.
Putin najprawdopodobniej po prostu ocalił ludzkość – a na pewno tę naszą słowiańską część która jest solą w oku żydostwa i która jest wszędzie wokół Ukrainy.
Dlaczego?
Ponieważ te żydowskie biolabolatorium pracowało na Wyspie Węży nad naprawdę poważnym patogenem – nad uwaga, uzbrojoną wścieklizną, która się przenosi nie poprzez ugryzienie lecz drogą powietrzną. Po rozpyleniu jej z areozolów (na przykład smug chemicznych) ten rodzaj wścieklizny posiada potencjał w 100 procentach zniszczyć całą ludzkość!
Do likwidacji tej broni o 100 procentowej śmiertelności użyto najprawdopodobniej broni termobarycznej żeby mieć pewność że wszystkie toksyczne żydy razem ze swoją trucizną się upieką.
3. Pedo Joe Biden rano zapomniał wziąć swoich leków i ujawnił światu, że Putin używa Państwa Islamskiego do ataku na Ukrainę. Potem wziął leki i został zabrany na bok, żeby się zdrzemnął.
4. Generałowie NATO się na naradę, hmm… zebrały, żeby ustalić coś ale nie wiadomo co, bo wszystko jest tajne jak pamiętnik Angeli Merkel i pozostają nam jedynie domysły. Mój jest taki że narada generałów NATO dotyczy tipsów, hybryd oraz tamponów lub utworzenia oficjalnego Biura Doradców do spraw płci, lub czegoś równie strategicznego. Generałowie zmartwione są tylko nie wiedzą czym więc proszą psiapsiółki o poradę na temat czym są zmartwione… czysta generalska logika.
generałowie nato

5. Tymczasem wyciekły emaile świadczące bez cienia wątpliwości, że Donald Trump był razem z Wielką Farmacją w zmowie żeby wymusić na niewinnych ludziach toksyczne szczepionki. Bum… i opadła maska z kolejnego agenta kabały udającego patriotę. Frihaufy oraz te wszystkie Hanie Kazahari chyba będą teraz miały rozregulowany okres. Poczciwy Ben chyba też zacznie z rozpaczy miesiączkować, bo wierzył w Trampka jak w święty obrazek uważając go za genialnego gracza w szachy 5D.
A tymczasem Trampek od samego początku grał w szczepionki i 5G, hmm…
Trampek, który jak pojebany z pięć razy publicznie lansował szczepionki został ostatecznie zdemaskowany i skompromitowany przez znaną z obnażania szwindlów covidowej plandemii dr Jane Ruby. Żałosny upadek jeszcze jednego żałosnego klauna.
https://www.naturalnews.com/2022-02-25-emails-trump-global-racketeering-collusion-covid-vaccines.html#
6. Prezydent Putin tymczasem wygłosił przemówienie do sił zbrojnych kijowskiej junty, wzywając ich – po raz pierwszy w dziejach świata, (bo jeszcze nigdy czegoś takiego nie zrobił koleś robiący za „agresora”), do przejęcia władzy we własne ręce i odsunięcia od niej dotychczasowych bandytów. To tyle w temacie „inwazji” Putina, która się okazuje tym co od początku przedstawiam – akcją policyjną a nie próbą przejęcia władzy. Jego wystąpienie poniżej:
https://www.brighteon.com/37c4dd93-75e8-4a75-92d2-1c1d0222f62f
Putin w dalszym ciągu na głowie staje, żeby odstraszyć od rzekomej „pomocy” kogo się da. Dlaczego?
To proste – on zrobi wszystko żeby problem Misia i zasadzonych przy jego legowisku dzikich koczowników – nie przerodził się pod płaszczykiem rzekomej „pomocy” w III wojnę… światową, tylko pozostał nadal akcją stabilizacyjną o charakterze lokalnym. I w kwestii utrzymania światowego pokoju jak widać w trzy dni uczynił sto razy więcej niż przez sto lat te wszystkie ONZ-ty ufundowane przez Rotszyldów i Rockefellerów. A to wszystko co się dzieje nie zaprzątnęło nawet 1/3 sił Niedźwiedzia zmobilizowanych w pobliżu Ukrainy. Dwie trzecie żołnierzy Putina nadal stoi bezczynnie – nie wszystkich oczywiście jakie posiada Rosja – lecz tylko tych zwołanych do wiosennych porządków na Ukrainie. Kijowska junta nie było bowiem aż tak silna jak się spodziewano. Tak więc Miś nadal posiada 90 % zupełnie wolnych mocy przerobowych i lepiej go nie wkurwiać, bo uda się posprzątać resztę Europy.

7. Nocne negocjacje zakończyły się fiaskiem i dalszą operacją ze strony Putina.
8. Osławione cyberataki to jakiś śmiech jak się okazało. Chyba dla żartu shakowano strony Ubera i paru stron rządowych w Rosji. Jim Stone uważa że bez fizycznego przecinania kabli od internetu nic poważnego z tych „ataków” nie będzie. Kolejna pogróżka santa Klausa okazała się w praktyce wielkim kitem, bo przypomnę cyberataki miały wywołać więcej szumu niż plandemia i doprowadzić go do jego urojonego wielkiego resetu. Póki co santa Klaus może sobie korek analny zresetować.
9. W dalszym ciągu trwa polowanie na kijowską juntę. Putin chociaż mógł nie wjechał na białym czołgu do Kijowa, bo pragnie uniknąć ofiar wśród cywilów. Przypomnę że słynne Katiusze – te same, które do dziś się w koszmarach śnią neohitlerowcom – potrafiły w 60 minut rozmontować na pojedyncze śrubki każdej wielkości niemiecką pancerną dywizję a u załogi trwale nabyty odruch moczopędny. A jako że technika Katiusz poszła od ostatniej wojny odrobinkę do przodu, dziś Niedźwiedź posiada takie Katiusze, które mogą w 6 minut rozmontować na pojedyncze śrubki miasteczko takie jak Kijów. Miś po prostu bawi się z reżimkiem kijowskim, który jak zajączek ociera mu się grzbietem o nogi albo mu się groźnie za plecami odszczekuje, bo jest okrążony i nieważny. Gdyby Niedźwiedź chciał to by wziął ostrożnie zajączka w łapkę i sobie podtarł nim już przedwczoraj dupę.
10. Wczorajsze doniesienia o bojownikach czeczeńskich dziś się w pełni potwierdziły – Czeczeńcy jako sojusznik Putina wbiją do miasta na imprezę w ilości 12 tysięcy sztuk, bowiem mają opanowane walki miejskie od czasu tamtej hecy w Groznym. Oczywiście nie będą to mali chłopcy jak ci, których Miś wysłał na rozpoznanie żeby obmacać miłośnie kijowski reżimek, tylko zaprawieni w bojach weterani. A prócz Czeczeńców wbiją też na party – również u boku Władimira – chłopcy z Grupy Wagnera – dla niewtajemniczonych to rosyjska elita najemników, przy której Legia Cudzoziemska to jakiś żeński skauting z oszołomkami jak ta internetowa „legionistka” Jabłoński. Nie pamiętam jak się nazywa przyboczny grubasek naszego Don Kiszota ale coś jak Sanczo Pansa… zresztą nieważne…
11. Kazachstan wypiął się natomiast na Władimira, co jest zrozumiałe w pełni, bowiem to praktyczne zastosowanie żydowskiej filozofi: „Co żem ci dobrego uczynił, że tak mnie nienawidzisz?”. Dwa miesiące temu kiedy chazarska mafia chciała obalić tamtejszy rząd aby utworzyć na jego miejscu Nową Chazarię (swoją starą ojczyznę) Baćka i Władimir natychmiast pomogli Kazachstanowi spacyfikować nasłanych przez Sorosza bandytów. Teraz Władimir dostał od wdzięcznych Kazachów niewielki nożyk w plecy. No ale Misia to nie zaboli, bo Miś ma dobrą pamięć i wie że Sorosz jeszcze nie raz i nie dwa coś wymyśli. Przyjdzie więc wówczas kolej na „wdzięczny inaczej” rządzik kazachski i przyjdzie też kolej na przebudowę tamtejszej satanistycznej stolicy na zupełnie inną modłę niz hebrajska. Albowiem żaden neokaganat chazarski albo nowa chazaria tym razem nie przejdzie. Nie po tym co naodpierdalali na terenie Palestyny, Syrii, Libanu, etc… – czyli obrócenie dosłownie wszystkich sąsiadów w kupę gruzów i niezliczoną ilość ofiar tego bandytyzmu. W Europie nie ma na coś takiego miejsca.
12. Litwa się zbroi. Na potęgę zwozi złom z demobilu pochodzący z Anglii i jedyny problem jest z nią taki, że już od wieków nie ma czegoś takiego jak Litwa. To nie żadne państwo przecież tylko Ranczo Kowidian. Gdzie prezydentem jest jakaś samica neandertalczyka. Tam nie ma i nigdy nie było przecież żadnego Litwina. Ani jednego, kurwa! I chyba trzeba to w końcu należycie wyjaśnić. Otóż Litwini – to było małe księstwo – jakieś 500 lat temu. Jak się przytrafił na Ziemi reset to większość ludzi spoza terenów dzisiejszej Polski i Ukrainy po prostu wymarła od kosmicznego promieniowania. Po resecie między Polską a Moskwą nie było kompletnie niczego – ani śladu człowieka, same puste puszcze i pola. Litwa więc sobie je przytuliła i tak powstało Wielkie Księstwo Litewskie. Wielkie tylko geograficznie, bo ludności tam było tyle co kot napłakał. To jeszcze byli Słowianie. I razem z nami spuścili manto Krzyżakom pod Grunwaldem, którzy się tu po resecie pojawili myśląc że u nas też już wszyscy wymarli w czasie promieniowania, które oni sobie nazwali „dżumą”. Zdziwili się jednak, bo zamiast „przestrzeni życiowej” znaleźli tu jedynie przestrzeń na swoje groby. Po tamtym sukcesie powstała Unia – prawdziwa nie jakaś eurogroteska – i w dwa, trzy pokolenia wszyscy Litwini się… spolonizowali. Razem staliśmy się największą na świecie potęgą – Królestwem Polskim. Litwini wtopili się w nasz Naród tak doskonale, że dziś już śladu po nich wśród Polaków nie ma. To znaczy oczywiście są ale niewidoczni – asymilacja doskonała między bratnimi plemionami nastąpiła. To była unia prawdziwa a nie ten obecny ulep, w którym szwab wszystkich okrada i całą resztą pogardza. Tak więc Litwa… znikła. To co jest tam obecnie to jakiś ulep neandertalski stworzony z dzikich Żmudzinów, które się napromieniowały a potem zmutowane z lasu wylazły. To są Żmudzini, kurwa. Żadni Litwini, żadni Słowianie. Kradli miód po lasach pszczółkom, korę dębom i misiom liście z barłogów. Nic sensownego nie wnieśli do żadnej kultury, bo są tylko Żmudzinami do cholery, którzy się sami wyrzekli swojej własnej historii. A jako że nikogo więcej historia Żmudzinów też nie obchodzi to nikt włącznie z nimi kompletnie nic o Żmudzinach nie wie, ponad to że teraz się sami nazwali „Litwini”, bo im to z jakichś niewyjaśnionych powodów przypasowało. I to koniec smutnej histori o Litwie i Żmudzinach, bo równie dobrze mogli się nazwać Mohikanie – też by to nikogo nie obchodziło. Cały czas mają jakieś lęki pierwotne że ich jakaś Rosja weźmie i nie rozumieją że jak ich Rosja „miała” to ich było 5 milionów i prognozy rosnące. Obecnie kiedy Rosja ich już ze 20 lat „nie posiada” nie pozostało ich tam na „wolności” więcej niż połowa. A ponadto ta niecała połowa z wyjściowej ilości Żmudzinów ma lęki pierwotne dwa razy większe od tamtej dwa razy większej połowy, że ich Rosja „weźmie”. Według mnie na chuj Rosji jakaś banda skomplikowanych, paranoicznych Żmudzinów – zaraz by w Rosji zaczęła ginąć kora z drzew albo miód ze sklepów…

Analiza po 3 dniu

Trolle się dziś otrząsnęły i niesłychanie ożywiły. Cały internet, alternatywny oczywiście, gdzie jeszcze można wrzucać komentarze, aż huczy od plotek, że Putin to agent kabały, że się po masońsku ściska z satanistami, etc. I na dowód wszędzie jak grzyby rosną jego miłosne fotografie z santa Klausem Szwabem.
schwab-putin
Oklepany numer żydostwa, które jeśli nie potrafi skutecznie opluć to nazywa swojego wroga ich najlepszym przyjacielem. Poświęcę więc dwie minuty z życia mózgu, żeby odciążyć trolli których dzbany już dawno odmówiły prawidłowego działania. Wy kurwa nie dość, że macie oczy przymglone mgłą religijną to jeszcze rozum zdewastowany przez propagandę. W tej sytuacji wy nawet nie widzicie poprawnie tego co macie tuż przed oczami, że nie wspomnę o poprawnym zrozumieniu przekazu – co jest niemożliwe na podstawie niewyraźnego obrazu. Sami tego trolle nigdy nie rozkminicie, bo opóźnienie umysłowe to jest wasz najmniejszy problem. Największy bowiem macie z oczami i nawet tego co przed nimi jest bez subtelnej podpowiedzi nigdy nie zobaczycie.
Przyjrzyjcie się zatem, ale z moimi podpowiedziami, a zobaczycie to czego nie uda się wam nigdy samodzielnie dostrzec.
Zaczynamy od lewej strony waszego obrazka. Niestety obrazek jest niemy więc pomogę go wam usłyszeć na podstawie mowy ciała, która dla mnie jest czytelna jak otwarta książka.
Santa Klaus po lewej sobie stoi i całym sobą mówi Putinowi:

„Renifery są oczyszczone z gówna jaśnie panie, i kiedy tylko jaśnie pan zechce pojechać oglądać gobeliny, czekają w pełnej gotowości”.

Czy widzicie kurwa wy tępe trolle, że to santa Klaus się kłania wpół Putinowi, a nie odwrotnie?
Ale teraz widzicie, prawda?
No to zobaczcie, co jest na środku waszego obrazka. Bo ja tam widzę… przestrzeń. Przestrzeń, na pozór dziwną ale, która w języku dyplomacji oznacza:

„Nie podchodź bliżej, stary pederasto, bo ci niemiło z dupy wali”.
Teraz widać to, nieprawdaż?
No to spójrzcie w końcu trolle na prawą stronę obrazka. Stoi tam prezydent Putin, który wymuszonym uśmiechem skrywa odruch wymiotny i cały sobą mówi:

„Santa Klaus to jest miś. Miś jest bardzo grzeczny dziś. Miś Klausowi chętnie łapkę poda. Jeśli Klaus się zbliży, z łapkowania będą nici, a szkoda.”
Już to widzicie trolle, prawda?
A teraz będzie trudniejsza część – ta której samodzielnie nigdy nie ogarniecie mimo że od lat wszystko macie na tacy podane, bo nigdy nie było przez nikogo ukrywane.
Władimir Putin to agent KGB. A jako że agentem nie jest się od 7 do 15 lub od szkoły do emerytury, tylko raz na zawsze – do śmierci, można o nim powiedzieć… zawodowy agent, no bo czyż nie? Od wstąpienia do służb aż do śmierci – przecież każdy to wie doskonale. A czym, szanowne trolle, zajmują się zawodowi agenci – tacy jak Putin? Bo mi się wydaje że infiltracją obcych służb, obcych krajów. Zgodzicie się? Czy kogoś może tu prócz was, zaskoczyć że zawodowy agent Władimir Putin został oddelegowany, lub sam się oddelegował jako wybitny agent, do infiltracji „światowego forum” santa Klausa, które od jakiegoś czasu przekupuje rządy całego świata? Czy ktoś ma wątpliwości, że Putin wiedzę tam zdobytą wykorzystał, aby stać się najpoważniejszym mężem stanu świata? Jedynym, którego wszędzie szanują. Jedynym przed którym każdy ma respekt. Jedynym, z którego poważni ludzie nigdy się nie śmieją.
Po owocach Putina można przecież poznać. Zlikwidował oligarchię żydowską w Rosji, bęc. Oddłużył kraj, bach. A teraz oczyszcza z oligarchii żydowskiej Ukrainę żeby powyrywać chwasty neonazistowskie jakie mu wyrosły tuż pod nosem i przekazać władzę na Ukrainie Ukraińcom a nie żydom.

Likwidacja tego śmiesznego neobanderowskiego reżimku jest bowiem niezbędna oraz konieczna dla dalszej egzystencji w pokoju tego rejonu świata, bo jak to nie zostanie w porę przeprowadzone to się może w każdej chwili przerodzić w nieśmiesznego drugiego Banderę lub drugiego Hitlera.
I ta likwidacja idzie nad wyraz sprawnie, bo w przeciwieństwie do pojedynczych pojazdów straconych przez Rosję przy wyrywaniu chwastów, nacieszcie oczy 15 kilometrowym konwojem banderowców zniszczonym przez Rosjan przy Krymie, jakie nadesłano w komentarzach. Mocna sprawa.

Potwierdził się ponadto w pełni mój osobisty, wczorajszy wątek, że interwencja Putina miała charakter policyjny ze względu na mordy cywilów w celu rabunku ich organów na handel.
Interwencja Putina bowiem nastąpiła natychmiast jak został o ochronę poproszony przez rządy dwóch nowych republik. Przez ładnych parę lat Putin nie interweniował w tamtym rejonie. Dlaczego więc zrobił to w tym tygodniu?
Ponieważ w Donieckiej i w Ługańskiej Republice odkryto masowe groby ludności rosyjskiej. Cywile wymordowani strzałem w tył głowy. Kobiety zgwałcone przed śmiercią. A dużo ofiar obrabowana została z narządów. Znaleziono to co zawsze się znajduje po przejściu banderowców. Putin więc zainterweniował natychmiast, żeby rodakom zapewnić bezpieczeństwo przed kijowską juntą, a nie zatrzymał się bo bandyci uciekli w głąb Ukrainy. I wierzcie mi, będzie ich ścigał do samej Alaski albo Kanady, bo bóg czasami przebacza, specnaz nigdy!
https://kresywekrwi.neon24.pl/post/166939,banderowcy-i-ustasze-ludobojstwo-na-wlasnym-narodzie
I jak na ironię mające zaledwie kilka dni zupełnie nowe państwa, zdążyły już w pełni zorganizować ekipy kryminalistyczne i grupy dochodzeniowe do wyjaśnienia tej makabrycznej sprawy a takie łajzy jak Ziobro, Morawiecki, Duda i reszta polskojęzycznej bandy – chociaż miały na to całe tygodnie – nie zrobiły kompletnie nic. Jeśli nie liczyć oczywiście wsadzenia banderowcom języka w dupę.

Dzień 4
28.02.2022

1. Dyrektorowi finansowemu Gazpromu ktoś zrobił samobójstwo.
2. Karty płatnicze rosyjskich banków już nie działają poza Rosją – im też ktoś zrobił samobójstwo. Rosyjscy turyści, którzy masowo utknęli na Ukrainie mają więc „poważny” problem.
3. Rosjanie poszli tak szybko i tak daleko do przodu, że musieli się zatrzymać aby zaopatrzenie ich dogoniło, co w pełni zrozumiałe skoro im wyłączono karty kredytowe.
4. W pełni się potwierdził mój trzeci wątek jaki przedwczoraj zaprezentowałem jako przyczynę interwencji policyjnej Putina, czyli sprawa kontroli Jedwabnego Szlaku. Hmm… zaczynam się powoli obawiać mojej strasznej intuicji – może jestem kobietą uwięzioną w ciele dziecka – a może dzieckiem uwięzionym w ciele kobiety i jeszcze się nie urodziłem – do końca nie wiadomo jeszcze 🙂
Szalenie interesujące sprawy nadesłał bowiem Lanzok w komentarzach, bo się okazuje ze te satanistyczne kurwy z amerykańskiej ambasady w Kijowie wręcz na widoku to wszystko „ukrywały” pisząc na stronie ambasady otwartym tekstem:
„Sieć nadzoru biologicznego Jedwabnego Szlaku (BNSR )
W 2016 r. Ministerstwo Zdrowia Ukrainy i Państwowa Służba Ukrainy ds. Bezpieczeństwa Żywności i Ochrony Konsumentów podpisały memorandum o przystąpieniu do wielonarodowej grupy roboczej w celu wzmocnienia globalnego bezpieczeństwa zdrowotnego i stworzenia dobrze funkcjonujących sieci nadzoru chorób na wschodzie Region europejski obejmujący Azerbejdżan, Gruzję, Kazachstan i Ukrainę.”
Cały wpis Lanzoka znajduje się w komentarzach (dzięki bardzo!), oraz cenne linki, a tu fragmenty:
Ambasada USA właśnie usunęła ze strony internetowej wszystkie dokumenty laboratoryjne dotyczące broni biologicznej na Ukrainie
https://ua.usembassy.gov/embassy/kyiv/sections-offices/defense-threat-reduction-office/biological-threat-reduction-program/
właśnie w ostatnim dniu usunęli wszystkie pliki PDF ze strony ambasady tutaj
https://ua.usembassy.gov/embassy/kyiv/sections-offices/defense-threat-reduction-office/biological-threat-reduction-program/
Dobra wiadomość jest taka, że ​​nadal są archiwizowane https://web.archive.org/web/20170130193016/https://photos.state.gov/libraries/ukraine/895/pdf/dtro-kharkiv-eng.pdf
Laboratoria te są współprowadzone przez Sojusz EcoHealth Fauci i plotka głosi, że cała rosyjska operacja wojskowa w tej chwili nieoficjalnie polega na zabezpieczeniu i/lub zniszczeniu tych laboratoriów i zebraniu dowodów.
https://ua.usembassy.gov/embassy/kyiv/sections-offices/defense-threat-reduction-office/biological-threat-reduction-program/
https://gab.com/IamTHE3percent/posts/107860785599275446
A więc panika dotarła w końcu do głównego pandemika 🙂
Desperacko usiłowali pousuwać ze stron amerykańskiej ambasady w Kijowie pliki a tu taka straszna dupa… ta sprawa na pewno jest rozwojowa i wyda jeszcze inne owoce.
Pamiętam jak kiedyś przed plandemią Ziobro starał się jak pojebany pousuwać pliki ze swoją nadaktywną seksualnie żoną po tamtej akcji Zbyszka Stonogi i pamiętam, że boleśnie przekonał się wówczas, że to co się wydarzyło w internecie – pozostaje w internecie. Teraz tę samą bolesną lekcję na naszych oczach odrabiają ludobójcze zakapiory od szczepionek i broni biologicznej. Wielki smutek musiał dziś zagościć na mordach kijowskiego reżimku oraz tych eugeników od santa Klausa, Fauciego i Kill Billa…
4. Rosja zniszczyła tamę banderowców, której zadaniem było odcięcie Krymu od wody i zniszczenie tam rolnictwa.
5. Ukraińcy coraz częściej są przyłapywani na tym, że strzelają do swoich w sytuacjach jakie już mogliśmy oglądać na komediodramatycznym filmiku z „ruskim czołgiem” i „ruską ciężarówką” który był oczywiście ukraińskim transporterem i ukraińską ciężarówką. Na Ukrainie nawet „widzowie” czyli patologia obserwująca z okien akcję policyjną, posiada bardzo dokuczliwy problem z identyfikacją kto jest wróg a kto swój i nie pomaga im w tym nawet wielkie jak stodoła „Z” jakie Putin rozkazał wymalować na wszystkich rosyjskich pojazdach. Być może problem banderowców ma jakiś nieokreślony związek z analfabetyzmem – lub nieznajomością ani jednej litery która nie jest cyrylicą. A być może nabrali już odruchów Pawłowa po trwającym 10 lat strzelaniu do innych Ukraińców. Tak czy siak, jeszcze nie ustalono, co konkretnie Wasylom z band UPA uniemożliwia czytać. Nie dziwię się jedynie że całymi milionami normalni Ukraińcy pragną z tego piekła jak najdalej wypierdalać.
6. Tymczasem na froncie tak zwanej „wojny z covidem” – czyli Rotszyldów i reszty banksterów z ludzkością – prawdziwi naukowcy odkryli monstrualne struktury wybudowane z grafenu w ciałach w pełni zaszczepionych – oraz co gorsza dowody na to, że bardzo mocno w pełni zaszczepieni zarażają grafenem osoby nie zaszczepione. Małe bowiem kilkuletnie i nieszczepione dzieci w pełni zaszczepionych rodziców mają teraz niesłychanie poważne problemy z krwią, którą grafen przeniesiony od rodziców zbija w grudki i co powoduje u tych dzieci straszne sprawy – takie jak amputacje. Monstrualne ludobójstwo szczepionkowe otrzymało nowe oblicze i nie dziwią wysiłki santa Klausa Szwaba oraz reszty pandemików aby przykryć te ludobójstwo III wojną światową, którą Putin usiłuje właśnie powstrzymać, razem z jeszcze większym biologicznym ludobójstwem jakie przez nich było w ukraińskich biolabach przygotowywane.
https://www.naturalnews.com/2022-02-25-fully-vaccinated-shedding-graphene-infecting-unvaccinated.html

7. Przemówienie Prezydenta Putina do Ukraińców już jest przetłumaczone na polski.

8. Niestety, link do najnowszych masowych zbrodni i kradzieży organów jakie kilka dni temu tuż po ucieczce banderowców z kijowskiej junty odkryto w Ługańskiej i Donieckiej Republice tuż przed akcją policyjną Putina:
https://kresywekrwi.neon24.pl/post/166939,banderowcy-i-ustasze-ludobojstwo-na-wlasnym-narodzie
szybko zgasł i już drugi dzień nadal nie działa. Został razem z całym neonem24 zablokowany. Autor z neona24, jeśli chce może tekst przysłać na mój blog przez kontakt lub komentarze, bo takiego mordu banderowców nie można pozwolić pozamiatać pod dywan tylko trzeba na cały świat nagłośnić. A może ktoś odnajdzie to w archiwach internetowych – to też proszę o działającego linka.

9. Kijowska mafia tworzy „legię cudzoziemską”. Banderowcom chodzi tu oczywiście o „zalegalizowanie” obecności bandytów z Kosowa, Bośni i innych przestępczych melin. W świetle tego, że spora część ukraińskiej armii przeszła na stronę Rosjan lub zdezerterowała, i że niewiele pomogło rozdanie cywilom broni – bo ci od razu zaczęli zamiast do Rosjan strzelać, załatwiać porachunki między sobą – jest to w pełni zrozumiałe. Widmo kary śmierci za dotychczasowe zbrodnie na swoich rodakach z Ukrainy, sprawie że kijowska junta nie cofnie się przed niczym aby odsunąć w czasie te widmo. Ich „bohaterstwo” wywodzi się stąd że nie mają dokąd uciec, bo Rosja panuje w powietrzu.
https://wiadomosci.wp.pl/ukraina-tworzy-legion-dla-ochotnikow-moga-do-niego-wstepowac-cudzoziemcy-6741794782653408a
„Prezydentowi” Zelenskiemu, który jest obywatelem izraela zatrudnionym jako prezes Ukrainy proponuję zwrócić się z tym apelem do 5-6 milionów Ukraińców, którzy są obecnie „cudzoziemcami” z powodu jego własnej polityki, bowiem tak mi się wydaje, że z taką armią banderowcy zajdą hen aż za Ural 🙂

10. Zaginiony artykuł z neona24 już został zlokalizowany w pamięciach wujka gugla przez Internautę XXX 🙂
https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:LTib5TFQtTAJ:https://kresywekrwi.neon24.pl/post/166939,banderowcy-i-ustasze-ludobojstwo-na-wlasnym-narodzie+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&lr=lang_de%7Clang_en%7Clang_pl
Dzięki XXX znowu możemy przeczytać, cyt:
„Według raportu OBWE na dzień 23 września, przy jednym z grobów został ustawiony krzyż z nazwiskiem ofiary, oraz szyderczy napis ”zginął dla kłamstw Putina”. Z oględzin miejsc kaźni napływa coraz więcej drastycznych szczegółów, nie ma już wątpliwości, ekshumacje ciał wykazały że co najmniej trzy kobiety przed śmiercią zostały zgwałcone, brutalnie pobite, a następnie zabite strzałem w tył głowy.
W środę wieczorem premier DRL Alexander Zacharczenko mówił o pierwszych wynikach prac ekshumacyjnych. Wynika z nich jasno, że kilka ciał nie ma narządów wewnętrznych. Dotyczy to w szczególności ciał dwóch młodych kobiet znalezionych w rejonie kopalni Kommunaskaja 22, okolicach Kryńki Niższej. Jeszcze za wcześnie, by mówić o przyczynie usunięcia narządów wewnętrznych, prawdopodobne są tylko dwie możliwości: zostały zniszczone w ramach tortur, albo wycięte dla czarnego rynku.”
Całość pod powyższym linkiem – jeszcze raz dzięki XXX!
11. Z całego świata sypią się sankcje na biedną Rosję. Po naszych sankcjach Rosjanie chyba się już tego… hmm… nie podniosą.
rugby

Analiza po 4 dniu

Po czterech dniach chaosu aż kilka bardzo ważnych spraw udało się organizatorom ustalić.
Pierwsza – akcja policyjna na terenie Ukrainy to spotkanie towarzyskie dwóch słowiańskich narodów w celu omówienia problematycznej obecności na terenie Ukrainy wrzoda o charakterze faszystowskim, którego chirurgicznie trzeba wyciąć, bo nabrał cech nowotworu. Po zabiegu chirurdzy powrócą do domu. Nie ma nawet mowy aby te spotkanie przerodziło się w mistrzostwa świata lub jakiś III mundial światowy. Tyle wynika po uważnym przetłumaczeniu słów Prezydenta Putina z politycznego na polski. Jeśli ktoś jeszcze czegoś nie rozumie – odsyłam do jego przemówienia, które jest nieco powyżej.
Można oczywiście posłuchać pośredników ze ścierwomediów, którym się wydaje że wiedzą lepiej od Putina, o co jemu chodzi – ale ja uważam że lepiej te informacje uzyskać bezpośrednio u źródła. Inni mogą się zdać na rolę pośredników – wolny wybór. Są to co prawda ci sami pośrednicy, którzy przez ostatnie dwa lata okłamywali wszystkich na temat pandemii a teraz odebrali komentarze, czyli prawo do swobodnej wypowiedzi, no ale cóż… ten kto nigdy nie złapał przezięb…. przepraszam kowida, niech pierwszy rzuci maseczką. Każdy ma święte prawo się przecież pomylić.
Druga – ze wzgledu na powszechny analfabetyzm oraz chorobę alkoholową, która zakłóca percepcję drużynie Stepana Bandery, ustalono że Rosjanie występujący w podobnych kostiumach oraz na podobnym sprzęcie będą nosić białe opaski na rękach i nogach. Zawodnicy banderowscy natomiast zostaną oznakowani żółtymi opaskami na rękawie. I do czasu aż junta kijowska nie zdobędzie jakiegoś złomowiska lub zakładu blacharskiego, gwiazdy szeryfa do swoich żółtych opasek ma prawo dorobić ze sreberka po czekoladzie. Te zmiany zostały już w nocy zatwierdzone przez MKOL i obserwatorów z ramienia FIFA, a jeśli ktoś się tam jeszcze będzie chciał wtrącić: patrz punkt pierwszy – organizator rękę mu upierdoli.
Trzecia – „prezydent” Ukrainy – izraelczyk Zelenski – ogłosił pospolite ruszenie i chociaż pospólstwo ruszyło to jemu chodziło o ruszenie do Ukrainy a nie od. Znowu zabrakło na miejscu tłumaczy hebrajskiego i stąd nieporozumienie. Jest broń dla ochotników według pana „prezydenta” i jest pospolite ruszenie do, powtarzam do Ukrainy. Trzeba bowiem bronić wartości – które reprezentuje pan „prezydent”, który jak sam twierdzi jest także komikiem. Na moim śmiesznym blogu ostatnio mamy istne tsunami komików ale ten jest autentycznie śmieszny: gra fiutem na fortepianie, beka, pierdzi a czasem tańczy lub śpiewa. Broni palnej i butelek z benzyną dla nikogo z ochotników nie zabraknie, zapewnia „prezydent”. Ani wiecznej chwały lub sławy dla Ukrainy. Medale też są i skrzynki z alkoholem. Jedynie Parady Zwycięstwa nikomu w najbliższych latach pan „prezydent” nie gwarantuje ale obiecał, że będzie Parada Odmieńców.
trans
Na Paradzie spodziewać się dzielni bojownicy mogą największych osobistości ze stajni santa Klausa Szwaba, czyli jego słynnej szkoły młodych globalnych zboczeńców. Gorąco wszystkich zachęcam, bo być może na imprezę wpadnie osobiście dr Tedros Hebrejezus z WHO, który od zawsze kocha młodych silnych chłopców lub sama Jacinda Arden z Nowej Zelandii, która kto wie, być może szczęśliwym herojom pozwoli obciągnąć.
Na pewno będzie „prezydent” Zelenski, który jest już na miejscu i choćby chciał to nigdzie się nie wybiera. Obowiązki komika bowiem stawia na pierwszym miejscu. On uświetni Paradę, bo w szafie ma przecież wysokie obcasy i błyszczący seksowny kostium, na sto procent nie pochodzący z klatkowego chowu futerkowych zwierząt.

Gorąco wszystkich zwolenników „prezydenta” zapraszam i powtarzam jeszcze raz dla wyjaśnienia – do Ukrainy jest pospolite ruszenie, do Ukrainy – nie od – ponieważ tylko w jidysz czyta się od prawej, a na Ukrainie od lewego.

Noc z 4 na 5 dzień
27/28 lutego 2022

1. Po niecałym tygodniu kryptografom z ukraińskiego wywiadu udało się rozszyfrować tajemnicze jak Don Pedro oznaczenia rosyjskich pojazdów wojskowych. W zaledwie dzień po tym jak Rosjanie to ujawnili i tylko dwa dni po tym, jak ja o tym napisałem.
https://wiadomosci.wp.pl/ukraincy-rozszyfrowali-rosjan-ujawnili-co-oznaczaja-tajemnicze-symbole-6741921007094752a
2. Ścierwomedia, które wiedzą lepiej od Polaków kogo Polacy mają kochać aż amoku dostały od nieustannych bredni w stylu: „zbombardowane dzieci”, „rozjechane czołgami samochody osobowe”, „rozbite na odłamki rodziny”, etc. I oczywiście nadal zero możliwości komentarzy, bo po co Polacy mają posiadać jakieś prawo do wypowiedzi. Oni już dawno powinni otrzymać ogólnopolski bojkot za tę cenzurę…
3. Kilkuset zabitych w eksperymentach medycznych ofiar wśród nieświadomych ukraińskich żołnierzy, dziesiątki zabitych bronią biologiczną sierot z domów dziecka i tysiące cywilnych ofiar amerykańskich biolabów z bronią biologiczną rozlokowanych przez Pentagon na terenie Ukrainy – nigdy jednak ich nie obchodziły. Media „nasze” wszystkie o tym milczą zupełnie jakby nie były z Polski tylko Sycylii. A przecież jeszcze wczoraj wszystko ujrzało światło dzienne. I ujrzał światło fakt, że Ukraina nie posiadała nawet prawa do kontroli amerykańskich biolabów na swoim własnym terytorium, bo „prezydent” – komik się na to (zapewne za łapówkę/łapówki) zgodził.
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/02/to-dlatego-rosja-zaatakowala-ukraine/
Skoro Ukraińcy nie mogli tego zrobić, nie ma się co dziwić, że Rosjanie wpadli to skontrolować, jako że u nich też wybuchały przecież epidemie egzotycznych gorączek krwotocznych – identyczne jak na Ukrainie. Im nikt kontroli nigdy nie zabronił…
Zaszli więc tam, będąc akurat w okolicy, wyjaśnić setki ofiar śmiertelnych wśród obywateli Rosji. Jestem pewny, że Prezydent Putin podzieli się ze światem dowodami jakie na ten temat uzyska, bo już zapowiedział że tak zrobi i pokaże dowody każdemu kto tylko będzie chciał je oglądać. Czekamy zatem spokojnie, bo Putin raczej do słownych ludzi należy.
Dzięki Axel za linka.
4. Sporą aktywność bojową wykazują też Cyganie wegetujący z banderowcami w osobliwej symbiozie. Ukradli Rosjanom czołg i pewnie będą chcieli komuś to sprzedać za worek cebuli. Cóż, trzeba uważać… żeby nie przynieśli na giełdę czołgu z tombaku albo tektury. Nie wiem jak wyglądają prawa autorskie w krajach stepowych, ale ja gdybym był Romem sprzedałbym je Boratowi, żeby zrobił o tym film.
https://wiadomosci.wp.pl/ukrainska-telewizja-romowie-ukradli-czolg-rosjanom-6741852750912480a
„Prezydent” Duda uśmiał się przy tym do łez.

Przypominam, że w Polsce obowiązuje domniemanie niewinności i dopóki sąd prawomocnie nie orzeknie inaczej, Andrzej Duda nie może być oficjalnie nazywany debilem. Potocznie, tak…
5. Stara torba, Ursula von der coś tam, coś tam, zapowiedziała że kupi dla banderowców z Ukrainy zapas broni i pokryje dostawę. Ciekawe czy fundusze weźmie na to z naszych składek płaconych na kołchoz, których nie wypłaciła jeszcze z kołchozu Polsce, czy odejmie od ust koryto swoim siedmiu krasnoludkom i przeznaczy środki dla banderowców z prywatnych funduszy, których na wymuszonych pseudo szczepionkach dorobiła się już grubych milionów razem ze swoim mężem, który produkuje te gówno?
https://wiadomosci.wp.pl/szefowa-ke-ue-sfinansuje-zakup-oraz-dostawe-broni-dla-ukrainy-6741934328936960a
A poza tym powinna już odstawić wysokoprocentowy alkohol i powrócić pamięcią do przemówienia Władimira Putina o wsadzaniu ryja w nie swoje sprawy, bo coś mi tam niejasno świta, że może w eurokołchozie nagle zaroić się od siedmiu sieroto euro bachorów.
6. Komicy z hollybrud nie pozostali głusi na wezwania komików z Kijowa i w zachodnich ścierwomediach w końcu pojawili się długo oczekiwani przez opinię publiczną – sławni jak heroje aktorzy kryzysowi z wypadającymi magazynkami, tekturowymi kałachami, etc. Nareszcie są – już można się cieszyć.
pospolite ruszenie z kijowa
Więcej kryzysowych komików jest tu:

https://mobile.twitter.com/Hamburg53093540/status/1497706392333037568?t=DEa-klc4ptI45zfI4_LVwA&s=08

7. Dla USA lokalna akcja policyjna Putina na Ukrainie nie ma absolutnie żadnego znaczenia, bo posiadają biolaby z bronią biologiczną jeszcze w kilkudziesięciu innych miejscach na świecie, ale opiekunowie staruszka Pedo Joe Bidena pragną ją desperacko nagłośnić, żeby ich skowyt przygłuszył niewielką aferkę z covidem19, bo właśnie do opinii publicznej przedostała się informacja, że wszystkie pseudoszczepionki mRNA zostały opatentowane na długo przed tym zanim wirus wystartował.
Uruchomiono w tym celu nawet Barana Obamę, przerywając mu beztroski relaks na wybiegu, żeby skrytykował Putina za to, że nie dba o pokój na świecie tak jak on – laureat pokojowej Nagrody Nobla – bo najechał tylko jeden kraj, zamiast jak Baran Obama zbombardować pokojowo z siedem.
https://www.naturalnews.com/2022-02-27-obama-bombed-seven-countries-blasts-putin-one.html
https://www.naturalnews.com/2022-02-27-the-party-of-chaos-blows-its-cover.html#
8. Świat powoli zaczyna dostrzegać tragiczną niemoc USA na polu militarnym, bo tak słabej armii tam jeszcze nie było nigdy – a to wszystko dzięki psychopatom takim jak Fauci, Rockefeller i Kill Bill. Kwesta nieodległego czasu, kiedy Chiny, które obserwują najdokładniej to wszystko, sięgną po Tajwan, żeby dać szansę Putinowi spłacić „ukraiński” dług. Rączki się zacisną i przystąpią do nowych interesów, a świat się ukształtuje zupełnie inaczej i lepiej dla Polski pilnie poszukać sobie bratnich, silnych przyjaciół w pobliżu niż niemamocnych jak Pedo Joe, gdzieś tam.
Jest jeszcze co prawda trzymany na ranczo Trampek ale dziadek też ma swoje hemoroidy i swoje lata i swoje zasady. Właściwie jedną zasadę: uratuję świat ale tylko w zakresie osobistych porachunków – dajcie mi Hillary to sukę powieszę – inaczej mi się nie opłaca.
Terminator osiwiał. Rambo miał wylew i poszedł do domu starców. Chuck Noriis sra z półobrotu, bo mu się wybudował rak na prostacie. Bruce Willis nie może trafić szklanką do ust i karmiony jest z butelki. Lord Vader po testach na ojcostwo wyparł się Luka, a Luk pozwał o alimenty Miszcza Yodę, który molestował go jako dziecko. To koniec amerykańskiego snu.
9. Szwecja przekazała Ukrainie 5 tysięcy ręcznych wyrzutni rakietowych. Holandia 50 przeciwpancernych i 100 karabinów snajperskich, Dania 2700 pocisków przeciwpancernych. Szykuje się więc bójka na mieście – trochę szkoda, bo mogliby nam nie szykować do remontu naszego Kijowa, tylko iść z tym gdzieś za stodołę.
10. Amerykański Kongres i połowa Senatu wyteleportowała się z USA. Widziano ich w izraelu.
11. Niedźwiedź już zezłomował stary sprzęt i czeka z nowymi zabawkami na drugą rundę. Palestyńczycy mają najlepszą okazję w historii oddalić się nieco od tego getta bo… Prezydent Putin położył już palec na guzik.
A my sobie spokojnie idziemy lulu i zobaczymy rankiem co nam przyniesie kolejny dzień…

Dzień 5
28 luty 2022

1. Żyjemy. Grzybów na niebie nie widać, Palestyna też stoi na swoim miejscu – będzie dobrze. Ale trolle już od świtu znowu się uaktywniły. Ledwie nadążam wyrzucać te „ruskie trolle”, „ruskie onuce”, „Putina mordercę” i tym podobny chłam. Szanowne trolle, Władimir Putin robi to na co czekacie już tysiące lat, więc powściągnijcie nieco swe plugawe mordy. Weźcie te swoje święte księgi – te wyglądające jak papier toaletowy – poprzewijajcie rolki parę razy tam i z powrotem to odnajdziecie fragment o mesjaszu, ok?
No i nieważne czy Putin jest Jezusem wersja dwa, czy nie jest nim, ale robi to co zawodowo robi każdy nowy szeryf w mieście – likwiduje nazim, neofaszyzm, bandy, plugastwo oraz inne zło. Na pewno Putin nie jest mordercą, bo nie skrzywdził ani jednego bezbronnego Ukraińca, ani jednej bezbronnej Ukrainki i ani jednego ukraińskiego dziecka. O, nie. Mógł, gdyby chciał wymordować ich wszystkich, bo ma sieć więzień, archipelag kolonii karnych, Syberię, doskonałe służby i absolutną pełnię władzy. Mógł wysłać dla ułatwienia parę głowic do Kijowa żeby pomordować ich na miejscu ale przecież nie zrobił tego, no bo czyż nie? Zagwarantował wszystkim, którzy złożą broń bezpieczeństwo i powrót do domu. Każdy kto nie będzie z karabinem biegał jak szaleniec po ulicach jest pod skrzydłami Putina w pełni bezpieczny. Ani jednego Ukraińca nie skrzywdził na Ukrainie Władimir Putin. To dobry szeryf – według mnie. A taki Alec Baldwin – który tylko udaje szeryfa – pozabijał wszystkich bezbronnych Ukraińców jakich spotkał w kościele. No tak czy nie?

Alec Baldwin Robi Western


Kto zatem według was trolle, stanowi śmiertelnie niebezpieczeństwo dla bezbronnych Ukraińców. Putin czy Baldwin? Gdzie zwykli Ukraińcy mogą się czuć bezpieczniej? Na ranczo Baldwina czy na Ukrainie?
Jeśli mimo to uważacie, że Putin jest mordercą albo że jest dla was niebezpieczny – to nie zawracajcie mi dupy, bo ja schizofreników nie rozumiem, tylko idźcie z tym bełkotem zgłosić Putina na policję. Po to ona przecież jest – żeby zapewnić wam bezpieczeństwo a morderców aresztować.
2. Tymczasem szykuje się nowy 11 września. Ktoś założył podsłuch w synagodze i wynika że się z Nowego Jorku mają wyteleportować wszystkie żydy. Info od Jima Stone, który ma nadzieję, że publikując to zniweczy ten plan.
Więcej info wieczorem.

3. Putin postawił siły nuklearne w stan najwyższej gotowości. Miś się chyba nie polubi z unią europedałopejską, która zasypuje banderowców pieniędzmi i bronią.
4. Pakistan dołączył do Rosji, bo zauważył że z kabałą mu nie po drodze. Tak więc większa grupka muzułmanów niż początkowo zakładano wbije na imprezę do miasta.
5. Kurwa, Pedo Joe wybudził się z drzemki i zapragnął chronić granice Polski. Niedobrze, bo chciałem tam na weekend zajechać ale jak mam wrócić jak tam będą Meksykanie? Najpierw kurwa Litwini zostali Polakami, potem Żmudzini Litwinami a teraz za tydzień Ukraińcy mogą już mieć meksykańskie nazwiska. To trochę bardziej będzie do rozkminy zagmatwane, bo Władysław Jagiełło to jeszcze było nazwisko słowiańskie. Po litewsku, bo to był Litwin Prawdziwy więc nazwisko bliskie i zrozumiałe. Dopiero co się przyzwyczaiłem że teraz po „litewsku” to jest Valdus Adamkus, czyli po żmudzińsku ale jak zmienią Stepan Bandera na Speedy Gonzales – pierdolę, wymiękam. Jeszcze tylko dzieci z Pakistanu nam brakuje, żeby zostali Żmudzinami.
https://www.naturalnews.com/2022-02-28-biden-protect-poland-ukraine-conflict-taking-us-agents-mexico-border.html
6. Wszyscy hejterzy świata rzucili się na Putina i na Polaków. Putina nie lubią nawet Anonymous z banku światowego – no i to jest w pełni zrozumiałe, bo zamieszał lepiej od Jezusa w kantorku z lichwiarzami. Jeśli przyjąć roboczą hipotezę że Putin to Jezus v 2, to najwidoczniej dobrze odrobił lekcję od Jezusa beta. Bo wpadł z dobrym słowem i małą armią, bo dobrym słowem i małą armią dużo więcej można zdziałać niż samym dobrym słowem. I ktoś tu będzie miał kłopoty bo pół tory będzie do przepisania – wszystkie modlitwy trzeba będzie przepisać na „W imię ojca i syna i Władimira Putina” i opornych ochrzcić a uny tak lubią chrzest, że prawie tak bardzo jak samego Jezusa. Ale im Władimir dopierdolił he, he… amoku dostali 🙂
No i przez ich amok my oberwaliśmy – Polacy. Nie mam pojęcia dlaczego z dnia na dzień zostaliśmy „ruskimi onucami”? Mi – „ruskiej onucy” – przecież ani mossad, ani kalkstein ani Putin nie płaci. Sam sobie płacę bo zapierdalam i sam sobie wybieram kogo lubię a kogo nie – więc to chyba komplement w dzisiejszych czasach. Chociaż nie – to będzie raczej nowa wersja starego dobrego „wroga ludu”. My zostaliśmy więc „ruskimi onucami”, Ukraińcy „dywersantami” a Amerykanie i Kanadyjczycy już weszli na najwyższy level, bo są „terrorystami”. I kompletnie nic nie trzeba robić żeby tak wysoko awansować. Amok – najwyższa forma bolszewickiego schizofrenika, który skowycze, bo go odrywają od koryta.
Teraz kombinują jak koń pod górkę jak by tu krzywą zgonów poszczepiennych – która w lutym przypomnę – wypierdoliła pionowo pod górę – przykryć najlepiej jakąś małą wojną atomową. Potem zrobić cenzurę wszechczasów i zakrzyczeć wszystkich że to wina niedobrego Putina który zasypał głowicami naszą ukochaną Ziemię. Prymitywny plan no ale oczywiście im nie wyjdzie, bo mają przed sobą nie jakieś 100 – letnie popłuczyny po mędrkach syjonu – niedołężne i cieknące już wszystkimi otworami, ale prawdziwe słowiańskie think tanki – czyli arcymistrzów szachowych których żadna pustynna zgraja przybłędów nigdy nawet w warcaby nie ogra.
Sytuacja bowiem jest nad wyraz klarowna. Karaluch zawarł układ z Chińczykami że wykończy USA i wyciśnie z nich ostatnią kroplę, a potem się schroni za chińskim murem, gdzie przeniesie kapitał i swoją bazę. Prosty plan ale coś poszło nie tak, bo jak tylko karaluch wykończył USA…

No i w tym przełomowym momencie historii obecnie jesteśmy. Każda mrówka, każda mucha, każdy pająk jaki się nawinie, wyzywani są przez oszalałego karalucha od „misiowych onuc”, „dywersantów”, „terrorystów”, „antykaraluchów”, a tymczasem obydwa Misie weszły już do kuchni, szczelnie zamknęły za sobą drzwi i tak sobie w zamyśleniu na karaluszka patrzą…
ukraine-bear
Dobranoc.

Dzień 6
1 marca 2022

1. Komik Zelensky dwa razy wezwał Putina do negocjacji i dwa razy na negocjacje się nie stawił. Nie miał chyba co na siebie włożyć albo sukni nie trafił pod kolor torebki. Stawiam browar, że pajac trzeci raz w bambuko Putina już nie zrobi, bo oczywiście stchórzył ponieważ obawia się pojmania. Dwa razy z tego Powodu Putin przerwał atak. To oczywiście dwukrotny błąd Putina, bo zwalnianie tuż przed końcem zabawy daje niepotrzebny czas na otrząśnięcie się i na dotarcie ewentualnych posiłków broni i amunicji dla wroga. Wyglądało to tak, jakby Żukow dwa kilometry przed Kancelarią III Rzeszy dał dwa razy Hitlerowi kilka godzin odpocząć.
Być może Putin myśli głębiej ode mnie i zwlekając z zakończeniem faszystowskiego tematu daje debilom z Zachodu czas na udzielenie banderowcom pomocy i tym samym wpadnięcie ich do jego pułapki, czyli pretekst do szerszego klapsa. Różnie to można jak widać rozumieć. Zobaczymy.
2. Izrael poparł oficjalnie nazistów z Ukrainy. Czekam na poparcie ukraińskich nazistów ze strony BLM, LGBTHIV oraz antify.
Izraelici już raz udzielili poparcia nazistom ze strony swoich bankierów z Wall Street. Pozwoliło to bękartowi Rotszylda – Hitlerowi wybudować machinę wojenną, zrobić holokaust Słowian i przepędzić stado Izraelczyków z Europy do Palestyny. Inwestycja w nazizm ten pozwoliła im później ponadto doić z kasy Niemców przez prawie stulecie – jak już im się „odmieniło” i z Człowieka Roku Magazynu Time – zdegradowali Hitlera do roli tego złego, który nabroił.
Ten sam schemat oczywiście planowali powtórzyć obecnie – już 20 lat wspierają neonazistów na Ukrainie po to żeby ci namordowali jak najwięcej Słowian, przepędzili stado izraelitów z Palestyny do Europy, a potem jak już z człowieka roku banderowców zdegradują do roli tego złego, który nabroił – doić ze sto lat z odszkodowań.
Tak mi się wydaje, bo historia niestety lubi się powtarzać.
Plany więc dopięto i zaczęto realizować i wtedy na scenę wchodzi Miś i kasuje to wszystko w zarodku mówiąc po słowiańsku: „A taki chuj!”
Jeden ruch Misia na Ukrainie i…?

  • nie będzie kolejnego holokaustu Słowian,
  • nie będzie kolejnego przepędzania stada,
  • nie będzie odszkodowań.

Będzie wielka chwała całego świata za zlikwidowany w zarodku nazizm. Dla Misia.
3. Kilku finskich głupków chce wciągnąć Finlandię do NATO – Miś odparł, że to nie przejdzie.
4. Tymczasem dzielni neonaziści przegrupowali się – masowo ukrywają się w szpitalach i wśród ludności cywilnej, bo Putin wydał rozkazy aby nie strzelać w cywilne obiekty. Sława herojom ukrytym po szpitalach pośród chorych.
Według mnie Putin niepotrzebnie się cacka – oczywiście robi to aby już po denazyfikacji – mieć dobre stosunki z Ukrainą pozbawioną faszystowskiej junty – ale fakty są takie, że co by nie zrobił humanitarnego – świat mu przemilczy a co by nie zrobił dobrego – obróci na złe. On nie powinien się zatem oglądać na opinię publiczną w tej sytuacji ale opinia publiczna powinna się oglądać czy nie ma koło nich nazistów – i wypierdalać od nich jak najdalej. To jedyne sensowne wyjście – więc chyba na dniach tak to zostanie w końcu zrobione. Oni nie posuną się do robienia z cywilów ludzkich tarcz, bo w dobie internetu to byłby ich koniec u tak zwanej opinii publicznej.
5. Wyjaśnił się też zapał „prezydenta” Ukrainy do działań „obrony wolności na rzecz narodu.” Proszę usiąść – będą duże numery.

Na zagranicznych rachunkach „prezydenta” Ukrainy Zelenskiego znajduje się bowiem ponad miliard dolarów. Poinformował o tym deputowany Rady Najwyższej Platformy Opozycyjnej – Partia Za Życie Ilja Kiva.
Według niego, w ciągu dwóch i pół roku swojej prezydentury Zełenski zgromadził 1,2 miliarda dolarów w Dresdner Bank Lateinamerika w Kostaryce. Pieniądze te przekazali prezydentowi „ukraińscy” oligarchowie, tacy jak Rinat Achmetow, Wiktor Pinczuk, Igor Kołomojski. Jak zauważył Kiva, uzupełnianie zapasów odbywa się regularnie, w transzach od 12 do 35 milionów dolarów. I przechodzą przez banki takie jak First Union Bank, Deutsche Bank, Banque Nationale de Paris. Zdaniem posła, przepływ takich środków byłby niemożliwy bez kontroli władz Niemiec i Francji.
Zelenskiemu udało się też kupić willę w Miami za 34 miliony dolarów, a także kilka zestawów biżuterii za 5,6 miliona dolarów.
„Każdy prezydent i jego zespół, po swojej kadencji, odeszli jako miliarderzy dolarowi, a Zelenski, nie był wyjątkiem, tylko w jego przypadku nikt nie pozwoli mu po prostu odejść.” – powiedział Kiva i dodał, że obecny „prezydent” Ukrainy czeka na więzienie.

Zelensky found a billion dollars and a villa in Miami


W tym momencie mina Morawieckiego, który robi to co Zelenski ale za darmo lub za pochwałę ustną, ewentualnie za to że go weźmie na kolana stary Dżepetto z banku światowego – musi być dłuższa od jego nosa. Nie tylko bowiem o ekonomii nasz doktor pseudo nauk ekonomicznych nie ma zielonego pojęcia ale jak się okazuje również kompletnie nie zna się na łapówkach.
Interesująca musi też być w tej sytuacji mina Bolka, który co dwa tygodnie wyje gdzieś na mieście, że nie ma pieniędzy. No kuźwa jak sprzedawał kolegów za 300 złotych to z czego miał odłożyć?
Ale dbał o rodzinę, bo pieniędzy nie przepierdolił na jakieś wille w Miami tylko na pralkę elektryczną dla Danuty która miała coś ze trzydzieści z Bolkiem tych dzieci i było co prać innymi słowy. Jak tam obecnie wygląda u Bolków sytuacja, przyznam się nie wiem ale gdzieś słyszałem że paru żuli się zachlało, ktoś został narkomanem, a ktoś się zdrowo w kołchozie homoseksualizuje, co w połączeniu z faktem że Danucie w końcu podwiązano jajniki rokuje dobrze, bo sytuacja demograficzna pomimo straszliwych prognoz, jednak nie wymknie się spod kontroli.
Majątek klauna z Kijowa rozpalił umysły u wielu, bardzo wielu ludzi. Aż czterystu dużych chłopców z Grupy Wagnera rozgląda się na mieście żeby go pochwycić. W drużynie przeciwnej natomiast na wieść o kasie naszego komika – od razu zdezerterował do Rosjan szef wywiadu batalionu Ajdar lub Azow – już nie pamiętam o których konkretnie banderowców tam chodzi, ale to drugorzędne bo w wywiadzie nie poskąpił pod adresem komika gorzkich słów samemu się żaląc że cyt. „oni są tylko jak czarnuchy”.
Informacje rozgoryczonego dezertera pozwoliły Rosjanom chirurgicznie zlikwidować Kwaterę Główną którejś armii Ukrainy. Użyto tam chyba Iskandera.
kwatera glowna
6. Komik Zelensky zaostrzył przepisy drogowe – od dziś każdy kto przekroczy prędkość lub nie zatrzyma się na czerwonym – zostanie rutynowo zastrzelony. U nas Ziobro na tym polu jak zwykle nie nadąża z przepisami.
7. Uzbrojone bandy – po słynnym rozdawnictwie broni komika z Kijowa – walczą ze sobą w całym Kijowie. Rabowane są sklepy i zwykli ludzie. Część broni dostała się jednak w ręce patriotów ukraińskich którzy już zapowiedzieli zabijanie nazistów na Tik Toku.
Wieczorem więcej dorzucę, bo dzieją się piękne sprawy.

8. Komik Zelenski wypuścił z więzień kryminalistów w nadziei, że będą go bronić – jeszcze jedna zbrodnia wojenna tego izraelczyka.
9. W Kijowie cywile walczą już o żywność ze względu na celowo przerwany łańcuch dostaw.
10. Analitycy rosyjscy oszacowali czas trwania operacji denazyfikacyjnej na jeszcze 2 – 3 tygodnie. Doktor Nauk Wojskowych Konstantin Siwkow ocenia, bowiem trzeźwo, że Rosja nie walczy z jakąś republiką bananową ale armią plasującą się na 22 pozycji na świecie pod względem potencjału wojskowego. A mimo to armia rosyjska posuwa się w trudnym militarnie terenie w szalonym tempie 50 – 100 km dziennie co w porównaniu do USA, które potrzebowało w płaskim terenie 2 tygodni na dotarcie do Bagdadu jest rekordem świata, bowiem Ukraina jest wielokrotnie trudniejszym przeciwnikiem niż Irak i z o połowę większym terenem. A mimo to idzie tak, że zaopatrzenie nie nadąża za szturmowymi oddziałami. Pod koniec pierwszego tygodnia ocenia się tempo ofensywy jako fenomenalne.
Operacja, którą teraz prowadzi Rosja, znajdzie się we wszystkich podręcznikach świata, jest to genialna operacja w zakresie projektowania i wykonania. Odbywa się to przy użyciu stosunkowo niewielkich sił. Straty naszych wojsk są minimalne. Pomimo tego, że straty wroga są bardzo znaczące.”– wyjaśnił Sivkov.
https://rusvesna.su/news/1646084304
Dodam tutaj od siebie że to prawda, bo Rosja używa wyłącznie sprzętu lekkiego: ciężarówki, szybkie transportery, zwinne czołgi – no bo w końcu junta to tylko banda zdziczałych przestępców a nie doborowe wojska pancerne. Po za tym Putin nie nastawiał się na równanie z gruntem miast. Nawet by się zatem przecież mu nie opłacało na rozwydrzonych chuliganów wytaczać ze stodoły haubic. Jednakże ze względu na wypuszczenie z więzień kryminalistów i wcześniejsze rozdanie lokalnej patologii broni – rosyjskie wojsko będzie musiało zmienić harmonogram działań operacji denazyfikacyjnej, którą już coraz rzadziej w źródłach rosyjskich przyrównuje się do operacji a coraz częściej do zabiegu. Po prostu kastracji. Chodzi o to, że miasta takie jak Kijów nie są aż tak istotne, bo zbrodniarze i tak nie mają dokąd uciec ale najważniejsze staje się na chwilę obecną zajęcie całego terytorium po to aby uszczelnić ukraińskie granice i nie dopuścić do niekontrolowanego napływu najemników oraz broni dla nazistowskiej junty. I dopiero po zabezpieczeniu granic będzie można wyłapywać zbrodniarzy. Tak więc chyba Rosja pójdzie teraz najpierw po „teren” a dopiero potem po „miasta”. Wywołany tam celowo przez juntę głód ma chyba na celu wezwanie NATO z „misją humanitarną”.
11. Codziennie kolejnych kilkadziesiąt miejscowości jest wyzwalanych od ucisku faszystowskiej junty. Takiego tempa nie miał nawet Stalin, a ponadto Rosjanie już raz tamtędy szli więc znają doskonale drogę.
12. Kolejne kraje po cichu wycofują się z wczorajszych sankcji przeciwko Rosji. Raz że Misio się rozsierdził i powiedział że naciśnie guzik, dwa toksyczny Zelenski nie rozbawił nikogo lecz zabił cały dowcip kiedy został obnażony jako ludobójczy zbrodniarz wojenny. Dyplomatycznie więc coraz mniej ludzi się przyznaje że go w ogóle zna.
13. Słynne banderowskie pospolite ruszenie komika Zelenskiego, zasadziło się z koktajlami mołotowa na kolumnę Rosjan. Obecnie identyfikowani są po zegarkach, biżuterii i kształcie butów. Już nie partyzantują tylko spokojnie czekają w lesie aż ktoś ich skompletuje i przyjdzie zakopać. Film w linku.
https://rusvesna.su/news/1646155997
14. Banderowska dzicz w amoku. Ukraiński żołnierz zabił swoich kolegów i koleżanki z Gwardii Narodowej Ukrainy na wartowni – łącznie 10 osób. Nie wiedział że tam jest monitoring kiedy aranżował mord na swoich. Film w linku.
https://rusvesna.su/news/1643277344
15. Są też autentyczni bohaterowie. Dwustu spadochroniarzy rosyjskich zdobyło i utrzymało przez krytycznych kilka dni bardzo ważne lotnisko ciągle atakowane przez tysiące banderowców. Zniszczono na nim podczas walk największy samolot świata – ten sam, którym bandzie Morawieckiego, jakiś paser dostarczył tony do niczego nie nadających się maseczek. „200 Spartan” się teraz w Rosji nazywa tych żołnierzy specnazu.

Analiza po 6 dniu

Roześmiany jeszcze wczoraj do łez „prezydent” Duda dziś już się nie cieszy jak debil, kiedy się przekonał że jego koleżka po fachu „prezydent” Zelenski w jedną dobę z „bojownika o wolność” stał się najbardziej na świecie poszukiwanym zbrodniarzem wojennym. Zakapiorna cenzura zawiodła i opinia publiczna już wie o handlu organami pod parasolem komika, handlu ludźmi, dziećmi, narokotykami, o zabójczych biolaboratoriach które za jego monstrualne łapówki spowodowały tysiące ofiar śmiertelnych wśród nieświadomych Ukraińców a także Rosjan, i o piekle jakie wywołało rozdawanie broni, bo Kijów jest teraz skąpany we krwi a Rosjanie się wycofali z miasta. Obecnie żadna armia tam nie walczy bo żadna nie chce z okien lub piwnic dostać kulki w plecy od lokalnych kacyków na dzielnicy. Duda już dziś wie że jego koleżka po fachu wkrótce zostanie zabrany, bo kilku poważnych ludzi ma do niego kilka poważnych pytań. Duda wie też że nic tu nie pomogą dyplomatyczne immunitety bo poważni ludzie nie tracą czasu na formalności i popierdółki. Każdy pracownik biolabów na Ukrainie miał paszport dyplomatyczny a mimo to już jest nawozem. Dziś Duda już się nie śmieje nawet z Cyganów którzy ukradli sprzęt wojskowy o znacznej wartości, bo wie że jutro ci Cyganie mogą ze swoim taborem zostać przeniesieni na jakieś 15 lat za koło podbiegunowe. Dziś „prezydent” Duda jest bardzo poważny i sam chętnie by kupił od Cyganów jakiś poważny czołg żeby wyjechać z miasta, na wypadek gdyby wpadło o czwartej nad ranem zadać mu kilka pytań kilku poważnych ludzi. Na przykład o handel dziećmi.
Największa w historii obława na trującego jak muchomor żyda Zelenskiego trwa. Najpoważniejsi ludzie go szukają odkąd się okazało że nasz utalentowany komik wart jest ponad tysiąc dwieście milionów dolarów. Na pewno będzie chciał wiać lub udawać nieżywego bo ma wrodzony talent nawet do skeczu z czaszką.
Ja osobiście stawiam nieśmiało browarek, że nasz toksyczny klaun, spróbuje się wmieszać w tłum i wydostać z miasta w przebraniu faceta…
… w czasie kiedy każdy tropiciel i łowca głów rozglądał się będzie za pedziem na wysokich obcasach.
Podsumowując całokształt durnych dokonań reżimu krwawego klauna Zelenowskiego oceniam na 8, a naszej junty „prezydenta” Dudy na 9 w dziesięciopunktowej skali Olsena *
_____________________________

  • Skala Olsena to mój dzisiejszy wynalazek do określenia mocy debilizmu, który oglądają moje oczy. Na cześć rzecz jasna Gangu Olsena, nadałem skali tę nazwę.