Szybkie Wieści…Tydzień Drugi

wojna2

Miałem nie robić nowych wpisów ale przez szalony wzrost odwiedzin i komentarzy już mnie boli palec od scrolowania. Innych widzę też. Kilka tysięcy dziennych odwiedzin mojego biednego bloga przerodziło się nagle w kilkadziesiąt tysięcy dziennie.
wykres
Mój wykres odwiedzin pokrywa się idealnie z wykresem Jima Stone dotyczącym wzrostu zgonów poszczepiennych, bo w tym samym czasie wystrzelił przecież w kosmos. A ponadto nasze obydwa wykresy zgrywają się idealnie z działaniami Putina na Ukrainie, które sprawiły że zniknęła możliwość komentowania niemal wszędzie. No ale jako że przypadki zawsze chodzą trójkami, nieważne… ogarniemy to, tylko mała prośba do komentujących. Ograniczmy się z wpisami max do 10 linijek tekstu, żeby nie piłować gałęzi na której się zebrało aż tyle orłów i darujmy sobie tematy nie związane z akcją denazyfikacyjną Rosji – wszystkim to polepszy życie, bo w końcu kto lubi scrolować.

(Dwa razy dziennie będę uzupełniał wpis – około południa i na wieczór)

Dzień 7
2 marca 2022

1. Teatr „wojenny” wygląda doskonale. Sztuka wojenna o denazyfikacji Ukrainy witana jest przez naocznych widzów owacjami na stojąco, ponieważ Miś pracuje ciężko dzień i noc, nawet w szabas.
Natomiast teatr „antywojenny” jeszcze nie stał się operetką ale już jest operą. Dżiuseppe Puciniego bodajże „La Donna E Mobile” (Kobieta zmienną jest).
Albowiem generałowie NATO ponownie się, tego… zebrały w sprawie odrzutowców, które tak nagle banderowcom się skończyły, poprawiły puder na nosku, zrobiły brewki i stwierdziły że co do odrzutowców dla Ukrainy to już im się odwidziało.
generałowie nato
Przedwczoraj generałowie NATO chciały je neonazistowskim banderowcom dać a dziś już nie zechciały. Może płodne dni się w NATO skończyły, a może tylko zwykły foszek, kto wie?
Po konsultacjach z Władimirem Putinem omawiano też palącą kwestię rozszerzenia NATO na wschód bo delegacja Finów czekała na decyzję w przedpokoju już dwa dni. Decyzję więc podjęto i zadeklarowano Finlandi, że NATO owszem, w dalszym ciągu będzie się rozszerzać ale tylko pod spódnicą.
Miś postawił na swoim we wszystkim. Nowy szeryf w mieście.
Morawiecki i jego MIG-i po euro, skompromitowany został sam już nie wiem po raz który.
2. Bomby termobaryczne poszły w ruch. Widocznie odnaleziono jakieś gniazda neonazistów w sam raz do wypalenia na wiosnę.

Rosja z dumą oznajmiła, że posiada pięć razy mocniejsze niż tamte ładne, amerykańskie, którymi kiedyś macano siedzącego po jaskiniach Bin Ladena. W Ameryce poopadały szczęki. A w NATO zamówiono nowy kontener tuszu do rzęs w miejsce tego, który się wypłakał.
3. Banderowcom już się kończy sprzęt – zaczynają się masowe konfiskaty Ukraińcom samochodów. Ludzie są masowo fałszywie oskarżani o „sabotaż” lub jazdę „po pijanemu” i rabowani z pojazdów. Wiemy więc już po co zmieniono także w Polsce na tym polu prawo.
https://rusvesna.su/news/1646171619
Chodzi przecież o „pomoc humanitarną” dla Ukrainy, bo Krwawy Klaun Zelenski – który się wybudował w Miami – zapewne miał pomysł na basen za domem i oczko wodne. Po to przecież na dniach banda Morawieckiego przelała mu na konto 4 miliardy PLN pieniędzy zabranych Polakom. Gdyby budżet Zelenskiego jednak się nie domknął i nie starczyło na prywatne Zoo oraz mały park rozrywki, no to trudno – podniesie się Polakom opłaty z fotoradarów i zrobi konfiskaty mieszkań za niezapłacony czynsz. Palestynizacja Polski przebiega szybciej niż zakładał plan.
Nie wiem dlaczego to się jeszcze nazywa Miami a nie Tel-Aviv – bo przecież to już od dawna wygląda jak Kopiec Termitów. Klimat w sam raz dla klaunów i komików, nie ma tornad, słoneczko od rana do wieczora, nie ma szaleńców ze strzykawkami, żadnych covidów, żadnych obostrzeń, zero lockdownów.
Raj, któremu brakuje tylko pluskającego się przy brzegu Misia, który zrobi tsunami i zmyje z oblicza Ziemi ten brud.
mapa
4. Dokumenty Pfizera, które musieli opublikować zawierają niekończącą się listę skutków ubocznych, o których od początku doskonale wiedzieli. Już po kilku godzinach od zaszczepienia pseudoszczepionki zmieniają ludzkie DNA na zmodyfikowane DNA, które zostało opatentowane.

5. Tymczasem ścierwościek po hałasie na bacologi nagle się obudził, przerażony chyba tym że rozjuszony i rozpędzony Miś może nie wyhamować i wpaść do Warszawki razem z płotem. Zaczynają zmieniać nutę pieśni o „dobrze wykształconym w żydowskiej rodzinie” klaunie z Kijowa…
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wolodymyr-zelenski-komik-w-obliczu-wojny-to-on-musi-odeprzec-atak-rosji/he20xd7
Dzięki Margosia za link 🙂

6. Dziś się ze zgrozą dowiedziałem że cyt: „Cele Putina nie ograniczają się tylko do Ukrainy” https://wiadomosci.wp.pl/cele-putina-nie-ogarniaczaja-sie-tylko-do-ukrainy-6742679731222657v
O matko! Co robić? Co to będzie jak Morawiecki i Duda zostaną nam zabrani?
Trzeba pomyśleć… aha, już wiem.
Musimy koniecznie mieć jakiś solidny plan. A jako że zdezorientowana opinia publiczna wciąż desperacko czeka na opinię eksperta – oto mój plan, bo jak każdy Polak jak też doskonale znam się na wszystkim.
Do planu A z kwiaciarenkami i planu B z całodobowymi spożywczakami gdzie mają chleb i sól, należy więc w trybie pilnym dopisać plan C – namierzyć sklepy gdzie mają kubły z farbą.
Nie ma bowiem co wyważać otwartych drzwi, ja tak sobie myśle, i na nowo wynajdywać koła. Po Nowym Ładzie oraz po starym ładzie też, Polski już nie stać na jeszcze jedną kosztowną transformację ustrojową. Trzeba remont ustroju zrobić więc jak najtańszym kosztem ale z użyciem najlepszych fachowców – co jest przecież naszą narodową specjalnością. Nasi bracia Bułgarzy już to z sukcesem przerabiali i po kosztach paru kubłów z farbą z komunizmu zgrabnie przeskoczyli w kapitalizm. Oto fotki z gatunku „przed i po”.
pomnik2

pomnik1
Tak więc nie panikujemy tylko pomniki po Wojtyle i Kaczyńskim się przemaluje na pomniki Władimira i „będzie pan i pani zadowolony”. Będzie też „paaaaanie, kto to panu tak wcześniej spierdolił?”
Trzeba tylko żeby Polonia w Bułgari nabyła zmywacz do lakieru, a Polonia w Polin kubły z farbą, żeby można iść w sobotę na grilla do szwagra ze świadomością że jesteśmy zwarci oraz gotowi na każdą ewentualność.
Damy radę 🙂

7. Rosyjski specnaz uwalnia ofiary handlu dziećmi na Ukrainie. Przełożył to już z Real Raw News Gajowy Marucha więc tylko podlinkuję:
https://marucha.wordpress.com/2022/03/01/rosyjski-specnaz-uwalnia-ofiary-handlu-dziecmi-na-ukrainie/
Władimir Putin zaprzysiągł „zmiażdżyć” handlarzy dzieci na Ukrainie:

Putin Vows to “Crush” Child Traffickers in Ukraine


Wśród uwolnionej już z bunkra setki dzieci, było 76 Rosjan, 9 Francuzów, 1 Szwajcar, 5 Amerykanów, 6 Ukraińców.
„Znajdę tego kto to zrobił i zmiażdżę ich wszystkich” – powiedział Putin.
Władimir uruchomił operację „Oczyszczający Ogień” aby zlikwidować na Ukrainie pedofilów:
https://realrawnews.com/2022/03/putin-lights-purifying-fire-to-cleanse-ukraine-of-pedophiles/

Wszystkie dzieci, które już przesłuchano zeznawały o połączeniach handlarzy z rządem krwawego klauna w Kijowie.
8. Amerykańska armia natychmiast odebrała Pedo Joe Bidenowi kody startowe do pocisków jądrowych, bo po akcji na Ukrainie nagle bardzo nerwowo się zrobiło u globalnych pedofilów.

9. Rosjanie znaleźli już sposób na miasta, w których patologia otrzymała broń, i tam gdzie po szpitalach pochowali się banderowcy z kijowskiej junty. Ostrzegli ich subtelnie żeby się poddali, bo miasta zostaną zniszczone. Wygląda że na wieść o grasujących uwolnionych z więzień bandytach, jednak otworzyli stodoły i podciągnięli bliżej frontu artylerię.

Analiza po 7 dniu

Nie ulega już żadnej wątpliwości, że świat pragnie uzyskać na Ukrainie dwie wykluczające się opcje.
1 – skompromitowany system pragnie w Europie (lub na całym świecie) permanentnej wojny, vide Syria, Irak, Liban, gdzie wśród ruin przez 27 lat wszyscy będą wegetować i walczyć ze wszystkimi, głównie o wodę i żywność. Taki plan ma santa Klaus i reszta bandy z banku światowego aby pochwycić władzę absolutną nad całą Ziemią.
2 – Putin, który pragnie w dwa lub trzy tygodnie zdenazyfikować Ukrainę i na powrót ją włączyć do ziem ruskich. Pragnie aby funkcjonowała ona na identycznych zasadach jak Białoruś – przyjazny kraj, bez wrogich wojsk i wrogich biolaboratoriów biologicznych. Pozbawiony broni jądrowej oczywiście.
Te dwa modele obecnie się ścierają. Jest tragicznie ale też i śmiesznie.
Zauważyć się już bowiem nawet niewidomym udało, że wojna propagandowa wskoczyła na maksymalny poziom. Nie ma się co dziwić, bo wrodzy Rosji jedynie na tym polu są od niej lepsi, posiadając wszystkie trzy agencje prasowe, od których wiadomości kupują potem wszystkie inne. Wszystkie ścierwomedia zgodnie zatem jak chronometry pękają od gadających tak samo godzinami specjalistów, którym się wydaje że lepiej wiedzą od Putina czego chce, jaki jest jego stan zdrowia, oraz w jakim stanie jest jego armia.
Na nasze szczęście to są ci sami sprawdzeni eksperci, którzy przez ostatnie dwa lata tak nam ładnie i szczerze objaśniali wszystkie trudne i skomplikowane sprawy związane z pandemią, w dokładnie tych samych, sprawdzonych pod kątem prawdomówności ścierwomediach. To niezwykle ułatwia nam prawidłową ocenę obecnej sytuacji, gdyż nawet nie wymienili statystów.
Rzymianie kiedyś mówili: „Jeśli coś trzeba wyjaśniać, to jest to podejrzane” no i mieli kurwa rację, bo Władimir Putin w 3-minutowym wystąpieniu powiedział WSZYSTKO o co jemu chodzi w operacji denazyfikacyjnej na Ukrainie (odsyłam do poprzedniego wpisu gdzie jest jego przemówienie do Ukraińców i nie tylko) i to tak prostymi lecz starannie dobranymi słowami, że nie potrzeba tego ani nieustannie dotłumaczać stadami ekspertów ani w nieskończoność objaśniać wielogodzinnymi tyradami tak zwanych ekspertów ani dointerpretowywać mordami „polityków”, czyli zawodowych kłamców.
Świat pedofilów i pozostałych zboczeńców, lichwiarzy, złodziei oraz działających na szkodę własnych narodów skorumpowanych rządów – dobiega końca. Ani razu, ani jeden z nich w ani jednym ścierwomedium, nie zapytał Władimira o jakich kurwa on nazistach gada!
Skowyczą natomiast na każdy inny temat, lecz to tylko skowyt paroprocentowego planktonu w oceanie ludzi dobrych. To krzyk złodzieja: „łapaj złodzieja” ale w wykonaniu globalnym.
200 tysięcy Polaków zamordowanych przez reżimek Morawieckiego brakiem opłaconej przez nich opieki lekarskiej w czasie fikcyjnej pandemii, na pewno zrozumie że z dnia na dzień znalazł on 12 w pełni wyposażonych szpitali czekających na zdrowych Ukraińców. Ukraińców, którzy hmm… nie wiedzą że powinni bronić przed „inwazją” swojego kraju?
No właśnie tego nie wiem. Bo kobiety i dzieci rozumiem – oczywiście należy je nakarmić i dać jakiś dach nad głową do czasu aż Władimir Putin nie skończy denazyfikacji i nie oczyści z nazistów ich kraju. Stoją przecież po parafiach puste kościoły, w których nocą nikt się nie modli i tysiące ludzi mogą tam bezpiecznie przenocować. A jak nie daj bóg, któryś za ołtarzem nasra, to go rano ksiądz wybierzmuje i wyspowiada a pani bozia wybaczy. Miłosierdzia bożego brakuje u Rydzyków, czy jak?
Ale nie rozumiem mężczyzn w wieku poborowym. Dlaczego uciekają z Ukrainy a nie walczą po jednej ze stron? Przecież mogą sami wybrać sobie stronę tego konfliktu i do niej dołączyć żeby było na Ukrainie dokładnie tak jak chcą. Nikt nie broni im wstąpić do armii klauna Zelenowskiego albo do coraz liczniejszych ugrupowań ze sfery antyrządowej. Po to jest przecież demokracja, żeby każdy wybrał sobie rząd lub opozycję. Mężczyznom z Ukrainy trzeba dać suchy prowiant, kompas i klepnięcie w ramię zanim wsiądą w pociąg na Wschód – tam jest ich ziemia i tam niech ją sobie urządzą jak chcą. Bo jak uciekną ze swojej ziemi, to cóż… ktoś ukradnie ją a im da status… Cygana. To takie proste.
Tak czy siak, najbliższe 2 – 3 tygodnie rozstrzygną w sposób bezdyskusyjny o dalszych losach Ukrainy a ja do samego końca zamierzam kibicować tym dobrym, ponieważ oni chcą oddać Ukrainę Ukraińcom a nie „dobrze wykształconym komikom z rodzin żydowskich” jak to ujął pięknie rano onet, ponieważ właśnie polityka żydowskich komików sprawiła, że jeszcze przed interwencją Putina, wypierdoliło z Ukrainy za chlebem ponad 6 milionów Ukraińców.
https://wiadomosci.wp.pl/cele-putina-nie-ogarniaczaja-sie-tylko-do-ukrainy-6742679731222657v
Na dobranoc wrzucam najzabawniejszą propagandę jaką dziś widziałem. Tę o rosyjskich czołgach, które dla zmylenia Ukraińców zakładają ukraińskie flagi. Potem białe flagi żeby się poddać.
Nie napisali komu ci przebiegli Rosjanie chcą się poddać ale można się domyślić że Rosjanom więc mamy jazdę po bandzie w obszarach logiki ujemnej wziętą do kwadratu.
https://www.o2.pl/informacje/rosjanie-wieszaja-na-czolgach-ukrainskie-flagi-pozniej-otwieraja-ogien-6742353947462144a
No nic, trzeba nie tylko na Cyganów uważać, ale też na Rosjanów z ukraińską flagą. No i na te cholerne „ruskie czołgi” – te słynne bezdętkowe straszliwe czołgi na sześciu gumowych kółkach, które po cichu, podstępnie i pod fałszywą flagą do ukraińskich dzieci się zakradają żeby im zabrać klauna i żeby im zawsze było smutno.
flaga
Na zagranicznych ścierwomediach – jak donosi Jim Stone – nie lepsza sytuacja. Sztorm informacyjny – 10 w skali Olsena.
Bogobojni, praworządni piraci z karteli meksykańskich bowiem masowo wyruszyli do Ukrainy walczyć o wolność klaunów – donoszą sami na twiterach.
elpirata2
A tymczasem okazuje się, że jeszcze w roku 2017 ci sami piraci polegli w wojnach wyzwoleńczych o wolność handlarzy narkotyków.
elpirata1
Jim Stone – trzyma poziom, he, he, he.

Dzień 8
3 marca 2022

1. Rosyjskie Ministerstwo Obrony podało informacje o stratach: zginęło 498 rosyjskich żołnierzy.
Ogłoszono także straty wśród ukraińskich neonazistów i personelu wojskowego: do wieczora 2 marca wyniosły one ponad 2870 zabitych i około 3700 rannych.
Ponadto ujawniono zbrodnicze plany ukraińskich neonazistów: np. w Mariupolu bojownicy Azowa zaminowali sklepy zakładu Azowstal – mieszkańcy nadal pracują, nie wiedząc, że nacjonaliści przygotowują się do wysadzenia w powietrze zakładu z ludźmi. Neonaziści wyłapują każdego kto próbuje opuścić kontrolowane przez nich miasta.
https://rusvesna.su/news/1646239907
2. Zachodnie media również informują o stratach wśród ukraińskich dzieci, którym najpierw zabito rodziców a potem chciano zabrać klauna.
dzieci na ukrainie
Podobieństwo do dzieci z filmu Twierdza Brześć sprzed 12 lat zupełnie przypadkowe, rzecz jasna.
3. Dwie, nieproszone kilkunastoosobowe grupki sił specjalnych Ukrainy usiłowały wtargnąć pod wieczór do Donieckiej Republiki Ludowej. Ten, który miał na sobie kamerkę nie dał rady. Obrońcy wrzucili na jutuba jego filmik z gatunku: przybyłem, zobaczyłem, zginąłem.

4. Nowa normalność obdarowanych bronią przez klauna mieszkańców Kijowa.

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1497933424665018387/pu/vid/320×584/UVYNOZtKip8KA8Ck.mp4?tag=12

5. Potwierdziło się, że Rosja zbombardowała i spaliła kilka szkół pełnych dzieci. Niestety nie udało się Rosjanom zniszczyć wszystkich szkół kształcących młode banderopiteki.
ukraineschools
6. Komik Zelenski miał występ w mediach. Nie powiedział nic o swoim koncie i biolabach z bronią biologiczną ale za to wezwał wszystkich międzynarodowych żydów o pomoc, bo zastrzelono z artylerii rakietowej pomnik ofiar holokaustu i grób jakiegoś rabina, do którego odbywały się pielgrzymki żydów.
Wstrząśnięci kamieniarze z izraela wyjaśnili mu, że przekwalifikowali się jakiś czas temu na cieślów i ukamieniować nikogo nie mogą, ale mogą coś na krzyż przybić.
W tej sytuacji Mateusz Morawiecki będzie musiał wysłać komikowi ze dwa miliardy na nowy pomnik i z miliard dla wstrząśniętego rabina, który zaraz po wyjściu z grobu zaczął pielgrzymować.
7. Transseksualiści utknęli na Ukrainie. Nie mogą opuścić kraju ze względu na brak odpowiedniej płci w paszporcie. Dramat jeszcze większy niż u komików.
8. Media zaczynają już pisać szerzej o usuwaniu przez amerykańską ambasadę dokumentów dotyczących broni biologicznej i biolabów na Ukrainie o czym wiemy tutaj już od dawna.
https://www.naturalnews.com/2022-03-02-why-did-us-embassy-website-remove-all-evidence-ukrainian-bioweapons-labs.html#

9. Marsz Rosji z muzyką z Red Alert 🙂

10. Rosja zaczyna wojnę na polu informacyjnym wypowiedzianą jej przez żydowskie zakłamane media.
Ambasador rosyjski w ONZ powiedział otwartym tekstem że Trampek był prawowicie wybranym prezydentem, który został obalony przez tych samych, którzy ukradli Ukrainę.
Źródła rosyjskie ujawniły najstarszą znaną mapę Ziem Rosyjskich obnażającą prawdę o tak zwanej Ukrainie – której nigdy tak naprawdę nie było. Było tam zupełnie co innego – prawdziwa bomba historyczna – która w pełni tłumaczy zdziczałe zwyrodnienie banderowskich neonazistów, z którymi Rosja teraz na śmierć i życie walczy. To co jest na tej mapie wyjaśnia w pełni notoryczne strzelanie do własnych mieszkańców, mordowanie bezbronnych cywilów oraz trwającą już od lat zwierzęcą nienawiść do Słowian. Ineternet jest zalany filmami o Ukraińcach strzelających do swoich. Przyznam się, że to prawdziwy szok, bo z informacji jakie do taj pory miałem, wydawało mi się że Chazaria została rozgromiona i zniszczona całkowicie przez Światosława dobrych 6 wieków wcześniej. Tymczasem okazuje się, że ona istniała w najlepsze jeszcze w XVI wieku – i stąd się biorą geny genetycznych morderców wśród obecnej populacji Ukrainy. I stąd uderzające podobieństwo jej obecnych żydowskich władz do zwierzęcych zachowań takich samych żydowskich władz na terenie Palestyny.
novaya_karta_moskovii_1548_goda
Mapa pochodzi z 1525 roku. Sporządził ją włoski kartograf Battista Agnese i nazwał Mapa Ziem Moskiewskich. Szalenie interesujące sprawy tam wynalazłem. Na miejscu „Ukrainy” stoi jak wół Gazaria (czyli Hazaria – bo oni tam często „g” i „h” zamieniają). Natomiast na północy jest Moskovia granicząca z Litwą oraz Rosja Biała – dziś Białoruś. W okolicach Kijowa znajduje się natomiast Rosja Czerwona – nazwa pochodzi zapewne od Grodów Czerwieńskich, o które jeszcze od Krzywoustego się z nią tłukliśmy – non stop przechodziły te Grody z rąk do rąk. Nie mogę za bardzo starowłoskiego rozczytać ale na Krymie było coś… polskiego – bezpośrednio na południe pod Gazarią. Za Wołgą natomiast jest mnóstwo krajów Tartarskich. Dziad „Chwała Wielkiej Tartarii” Wszewied, powinien być zachwycony, albowiem Tartarię kłamcy zupełnie wymazali z istnienia – identycznie jak Lechię.
Coś tam nasz skryba naskrobał jeszcze ekstra na swojej mapie o Tartarach i mi wychodzi że opisał ich tak: „Wszyscy Tartarzy nie są mocno/silnie zamieszkali i wędrują na krytych wozach”
Bardzo ciekawa sprawa – wyjaśnia bardzo wiele, o ile nie wszystko, o wrodzonym barbarzyństwie neonazistowskiej junty krwawego klauna z Kijowa.
https://rusvesna.su/news/1643180513

11. Ukraińska junta już otwarcie strzela z grubej rury do swoich cywilów uwięzionych w miastach żeby oskarżyć fałszywie Rosję. Udowodniono to już wielokrotnie. Dziś znowu – przez ten poniżej niewypał.
bombyourself
Klaunowi chodzi oczywiście o to, żeby zwierzęta z NATO lub najlepiej pedofile z ONZ rzucili się tam z „misją humanitarną”. No ale raczej nie rzucą się ratować klauna, bo pajac sam w sumie nie do końca wie czego chce. Przedwczoraj chciał do NATO wejść, wczoraj do Unii a dziś może ma pomysł na wstąpienie do Państwa Islamskiego albo Armii Zbawienia. Ci od NATO odparły mu, że owszem zamkną przestrzeń powietrzną nad Ukrainą ale, tego nie teraz. CI od Unii też go witają z otwartymi ramionami ale w nieco późniejszym terminie. Na dziś wszyscy klauna zignorowali więc klaun się zdenerwował i wysunął kolejne żądania. Dziś żąda, żeby mu natychmiast dostarczyć samoloty. Serio.

https://rusvesna.su/news/1646334841
Aktorzy i aktorki z tej opery NATO odparli klaunowi, że oczywiście, samoloty będą natychmiast tylko trzeba to jeszcze tylko… przegłosować.
No cóż… gdyby Władimir nacisnął guzik to by nie było żadnych samolotów – NATO zna te zagadnienie więc usiłuje klauna zagadać. Unia wie też, że gdyby Władimir pozakręcał zawory to w szkopach za tydzień zamarłby przemysł. I trochę Niemców by na bezrobociu zaczęło też marznąć bo prawda jest taka że tymi wentylatorami na polu Niemiec dupy nie ogrzeje i nie zrobi swoich volkswagenów. Tu potrzebna jest prawdziwa energia a nie jakiś nawiew.
12. Ponieważ Putin utworzył korytarz życia na zachodzie Ukrainy, żeby tamtędy można było się wydostać cywilom ze strefy denazyfikacyjnej, Zachód rozpoczął tam transfer najemników do komika z Kijowa.
Rosja nie po to w ogóle nie wysłała tam swoich wojsk, a więc bardzo grzecznie Zachód ostrzegła, że to nie najlepszy pomysł.
Inna sprawa, że ci słynni najemnicy to w większości awatary na tweterach i facefucku, ale zawsze jest możliwość że się jakiś debil na cudzoziemską legię klauna da nabrać. Zobaczymy, ja tak sobie myślę, ze Rosja spokojnie jest w stanie przemielić każdą ilość mięsa jaką napotka w drodze do komika. W końcu Putin obiecał skończyć z pedofilią, a więc obrońców pedofilów raczej nie będzie się opłakiwać.
13. Trzy fronty się utworzyły na razie na Ukrainie. Ten od Baćki idzie na południe, ten od Władimira na zachód a ten z Krymu i na zachód i pod górkę. Bardzo ładnie to wygląda na tych wszystkich mapkach, bo tereny zajęte przez Rosję są na czerwono. Na dziś jedynie na południu są jeszcze takie białe ślady próchnicy do zaplombowania na czerwono ale to chyba jutro, bo dziś wszyscy donoszą – nawet Ukraińcy – że widziano rosyjskie okręty desantowe idące na Krym. Może skręcą na Mariupol a może na Odessę – wkrótce zobaczymy. A więc szykuje się więc impreza z lądowaniem na miarę tamtej w Normandii tylko z większymi fajerwerkami. No i lepszymi efektami bo komik chałupę budował w Miami zamiast bunkry na plaży. Tak więc być może już jutro o świcie salwa z dział okrętowych obudzi komika a my sobie popatrzymy jak w powietrze wzlatuje wszystko co potrafi latać, jak furczą te amfibie z szeregowcami Ryanami, no i miliony spadochronów jakie pięknie zakwitną nad Morzem Czarnym. A kiedy te trzy czerwone fronty spotkają się – mniej więcej na środku Ukrainy – to myślę pójdą potem razem, ręka w rękę na zachód po klauna.
Muszą bowiem koniecznie zabrać go w pizdu tym ukraińskim dzieciom, bo one nawet bladego pojęcia nie mają, jak on jest dla nich niebezpieczny.

14. Atak santa Klausa na rubla zakończył się zgodnie z przewidywaniami – Władimir wzruszył ramionami a dolar poleciał na łeb. Teraz Pedo Joe będzie musiał to murzynom jakoś wytłumaczyć.
Z pozostałych wiadomości na rynkach: wydział ekonomi w Charkowie na jakiś czas zawiesił wykłady.

wydział ekonomi w charkowie Doktor pseudo nauk ekonomicznych Mateusz Morawiecki obecnie płacze na kolanach profesora pseudo nauk ekonomicznych santa Klausa Schwaba – jak wysmarka mu się w rękaw, ogłosi na terenie Polski trzydniową żałobę. Flagi banku światowego zostaną opuszczone do połowy masztów, a profesor marksizmu i leninizmu Leszek Balcerowicz będzie w banku PKO pocieszał sieroty i przyjmował listy kondolencyjne.

Dzień 9
4 marca 2022

1. Żydzi kłamią. W sensie takim, że sami się zaczynają na potęgę okłamywać, bo inni już im od dawna i tak nie wierzą.
Ci od szczepionek kłamią, że jest covid i że jest szczepionka. Jedynie w izraelu im w to jeszcze wierzą.
Ci w izraelu, którym nikt nie powiedział że covid się skończył dalej bawią się w piątą lub szóstą falę i przyjmują szóstą czy siódmą dawkę okłamując się że będą zdrowi.
Ci żydzi od mediów żeby urozmaicić czas na kwarantannie tamtym żydom od dawek, puszczają przez kanał 13 News wiadomości z drugiego izraela, tam gdzie ukrył się ich żydowski komik.
A ponieważ generalnie, niełatwo jest zaimponować żydom wiadomościami z wojny, bo przecież każdy z nich albo lądował w Normandi, albo poszedł z Hitlerem pod Stalingrad, albo ocalał z Auschwitz – do zobrazowania z czym TERAZ musi walczyć dzielny Zelenowski – pokazano im szturmowców z Gwiezdnych Wojen – których Putin zrzucił gdzieś na żydów pod Kijowem.
(Kosmiczna akcja zaczyna się od 8 sekundy)

Tymczasem wysłannicy kamieniarzy przysłani z izraela udali się na inspekcję zastrzelonego pomnika i stwierdzili, że pomnik holokaustu dalej stoi nieuszkodzony i stwierdzili że komik z Kijowa ich okłamał.
2. Komik Zelenski w przypływie szczerości, podniósł wiek poborowy do 65 lat i dodał punkt, że każdy, kto nie będzie na poborowego chciał, zostanie zabity. Nie kłamał.
3. Oto więc kolejna masakra krwawego klauna z Kijowa – tym razem tych którzy nie chcieli wstąpić do komikowego wojska tylko się oddalić od komika na bezpieczną odległość. Film jest u Jima Stone więc jak nie chodzi to można prawym klawiszem pobrać i otworzyć z dysku.

Mały poradnik – jeśli jest potrzeba uratować dupę z miejsc gdzie komik wypuścił bandytow z więzień i porozdawał broń – matka natura ma tylko dwie opcje: walcz lub spierdalaj. Kto chciał walczyć wziął od klauna broń i teraz ma, a kto był głupi to nie. Opcji żeby siedzieć na dupie u matki natury nigdy nie było.
Były prawie dwa tygodnie na wydostanie się. Ci którzy siedzieli na dupie – to podejrzewam ci sami którzy głosowali na komika, kiedy im opowiadał o życiu w pokoju jeśli tylko go wybiorą na prezydenta, kiedy występował w szpilkach w telewizji.
Nie uciekamy autem kurwa. Już wczoraj widzieliśmy co się dzieje jak się spotka chętnych do kontroli drogowej bandytów komika. Ukradną auto, dadzą kolbą przez łeb, mrukną paszoł won i zapłacą kulką w plecy – jak temu „prawnikowi” z którym film wrzuciłem wczoraj. „Prawnik” pewnie dyskutował że nie mogą mu zabrać auta bo nie przekroczył prędkości i nie był pijany więc nie mają prawa. Finał znamy.
Jeśli naprawdę trzeba się wydostać to się trzeba ubrać jak dziad w najgorsze łachy, zabrać dziecko na plecy i ruszyć z buta. Nocą, lasem, rzeczką. Jak najdalej od dróg. Na wypadek spotkania należy mieć gadkę w stylu: „Oj, biada, jebany Putin zbombardował mi dom. Spalił teściową, telewizor i psa. Idziemy do babci w innym mieście bo już nie mamy gdzie spać.” Trzeba też mieć przygotowane w telefonie jakieś słodkie selfiki lub filmiki z banderowcami na mieście, bo jak złapią na pewno zrewidują. Jak nie znajdą broni ale telefon i selfiki z banderopitekami – nie zabiją tylko dadzą papierosa. Czasu na to wszystko było w chuj. W ten sposób nawet w dwie noce można się daleko oddalić od dowolnego miasta. I tylko nocą. W dzień trzeba się zaszyć i spać.

4. Amerykańscy weterani armii i wywiadu z portalu veteranstoday przeprowadzili sensacyjne, drobiazgowe dochodzenie, aby ustalić gdzie się zaczęła słynna pandemia covida19. Zbadano każdy ślad, obwąchano każdy trop, przesłuchano wszystkich na tweeterze i wysłano pierdyliony emaili aby znaleźć winnego. A sam patronat nad największym w dziejach świata dochodzeniem objął Gordon Duff we własnej osobie – weteran marines.
Po dwóch latach ustalono, że pandemię wywołała amerykańska armia podczas Olimpiady Wojskowej w Wuhan. Krąg podejrzanych już na tyle się zawęził veteranom śledczym, że obecnie nie wynosi więcej niż kilkadziesiąt osób. Niedługo zatem ustalą kto był słynnym pacjentem zero, który zaraził koronawirusem cały nasz biedny świat.

Exclusive: US Army Brought COVID-19 to China with Fake ‘Military Games’ Team (March 2020 story)


I tak czytając sobie to, ogarnęło mnie nagłe uczucie deja vu. Kurde, przecież ja już kiedyś gdzieś o tym czytałem. Hmm…
O, już mam. Przecież weteran baca to samo ustalił dwa lata temu.
Nawet im kurwa wrzuciłem fotkę pacjenta zero, więc jest raczej pewne, że najpóźniej za dwa lata, emerytowany wywiad USA również ustali go.
Brawo ja.
https://bacologia.wordpress.com/2020/04/11/pandemia-ostatnia-hucpa-barona-rotszyld/
Pozdrawiam serdecznie emerytowany wywiad USA i aha, chłopaki jak już się zabieracie za jakieś trudne zagadki kryminalne to nie pierdolcie się w „hard way” tylko idźcie jak boss – po najśmieszniejszej linii oporu. Ha, ha.

5. W ciągu dwóch tygodni miało miejsce bardzo dużo katastrof lotniczych – dobrze ponad dwa tuziny samolotów i śmigłowców uległo katastrofie. Takich strat nie poniosły chyba siły powietrzne klauna z Ukrainy, bowiem chodzi o… covid. Szpryce Kill Billa zbierają żniwo, a to jak doskonale wiemy, dopiero początek. Wielkie Wymieranie Epoki Kovidiańskiej po cichutku rozpoczęło się… zagłuszone szumem z Ukrainy.
https://www.naturalnews.com/2022-03-03-plane-helicopter-crashes-kill-dozen-two-weeks.html
Właśnie ujawniony ściśle tajny dokument pfizera ujawnia że pseudoszczepionka jest dużo groźniejsza niż opinia publiczna wie.
https://www.naturalnews.com/2022-03-03-leaked-pfizer-document-shows-covid-vaccine-dangerous.html
Wszyscy na potęgę znoszą przymusy szczepień – także po cichutku, pod osłoną szumu i tematów zastępczych.
Jednocześnie w WHO knują nad globalnym przymusem szczepień narzucanych odgórnie wszystkim rządom. Oni nie wiedzą jeszcze, że ich prawdziwy świat się zawalił i dalej żyją w urojonym – w którym rządzą niepodzielnie. To niezwykle ciężki przypadek niedojebania mózgowego, bo pandemicy nie są w stanie zaakceptować rzeczywistości – tej w której właśnie przegrywają WSZYSTKO, odkąd Putin wspierany przez Chiny wypowiedział otwartą wojnę NWO.
6. Pajac Zelenowski miał w nocy wystąpienie. Z litości nie wrzucam bo szkoda mi czytelników. Nie chcę nikogo niepotrzebnie katować widokiem zachlanego żula, który się naćpał i już do końca odpłynął w swój urojony światek, obłąkańców, którym się wydaje, że jak sobie Polskę lub Ukrainę zarejestrują na giełdzie Rotszylda jako spółkę, to będą mogli okradać je ze wszystkich dywidendów a ludzi zadręczać. Wystarczy wyobraźnia w tym przypadku. Klaun, brudny i nieogolony wyglądał dosłownie jak jeden z miliarda memicznych filmików z Hitlerem pochylonym nad mapami przerobionym z filmu Upadek. Identyczna sytuacja. Krwawy klaun ma już psychikę w strzępach. A to żąda samolotów – zapewne żeby znowu ostrzeliwać Ukraińców – a to natychmiast chce te samoloty – a to na zaraz i już. Obłęd karaluszka, który jest w potrzasku, który nie zauważył że wszyscy go opuścili, nadal wierzący w swoim urojonym świecie w coś uwaga, jakby zwycięstwo. Dosłownie, na pograniczu histerii – jeszcze nie tupie nóżkami ale już zygzakuje jak oszalały po całej kuchni. A misie na niego patrzą.

Klaun jeszcze nie dojrzał do posłania na front 7-latków z kałachami ale już jest tego stadium bardzo bliski. Jim Stone ma nadzieję, że sceny linczów, jakie wywołał swoim rozdawnictwem broni i wypuszczeniem kryminalistów ogląda Putin i podejmie w związku z tym kroki.

Analiza po 9 dniu

3march2022
(Mapka od Światowida)

Sytuacja jest klarowna, bowiem znikła już próchnica na południu i została pięknie zaplombowana kotłem, który się właśnie zamknął wokół Mariupola. Są powody do radości, bo w pułapkę trafiło mnóstwo azowskich banderowców. Oni już stamtąd żywi nie wyjdą. Oni doskonale wiedzą o tym, bo po ich wyczynach nigdzie nie ma dla nich miłosierdzia. Będą oczywiście mordować do końca a w ostatni dzień spróbują się poddać lub przebrać w mundury ukraińskiej armii ale to na nic, bo kontrwywiad nikogo z jeńców do domu nie wypuści zanim nie ustali kto jest kto i kto to taki. Są już co prawda trybunały w Rosji do spraw zbrodni wojennych ale wątpię żeby Rosjanie aż tak się fatygowali, bo jeszcze podczas II wojny światowej nauczyli się banderowców nie brać do niewoli tylko na miejscu utylizować.
Źródła natomiast zbliżone do klauna podają co dzień to nowe wyssane z dupy tysiące poległych Rosjan. Dziś 6 tysięcy, jutro 9 pojutrze 15… No i oczywiście słyszymy tam baśnie o kontrofensywach jakichś.
Dosłownie jak Hitler w bunkrze. Brakuje tylko gadki o wunderwaffe, o nieuchronnej odsieczy no i trzaskania pięścią w mównicę.
A nikt klaunowi już nie pomoże. To niemożliwe, bo każdy już wie że to jego koniec. Każdy z wyjątkiem jego kolesi po fachu – identycznej klice polskich klaunów, która już amoku dostaje na myśl, że będą następni do rozliczenia.
Dziś te popierdolce z PISowskiej bandy już przeszli samych siebie.
atak nuklearny
Wy zakłamane, plugawe skurwysyny, pozwólcie że wam wyjaśnię geopolityczną sytuację.
NIKT Mateczki Rosji nie powstrzyma! Nikt, bo Mateczka Rosja jest zła jak niedźwiedzica której zaginęły młode. Wszyscy myśliwi już odwiesili łuki na kołku i już dawno drżą pochowani w piwnicach. Jedno misiątko się właśnie odnalazło a niedźwiedzica dostała autentycznego szału. Biedne, głodne, zabiedzone. Ale Mateczka Rosja już iska swojego niedźwiadka z nazistowskich gnid, a jak wyiska to z chazarskich tasiemców go odrobaczy. I jeszcze będą silne niedźwiedzie z misia, bo wróci z nim do swojego matecznika. A potem poszuka dwóch innych niedźwiadków, które powędrowały na północ – do tych gburkowatych Żmudzinów. Mateczka Rosja zagubione niedźwiadki odnajdzie, raz lub dwa, tak po matczynemu da im wychowawczo z liścia, a potem wyiska, odrobaczy i zaprowadzi do matecznika gdzie wytłumaczy im, że są jeszcze za malutkie żeby się błąkać samotnie po świecie pełnym zbójów. Tak się skończą młodzieńcze bunty a misie będą zdrowe i szczęśliwe i wszystko się dobrze zakończy.
A potem Mateczka Rosja przyjdzie do nas.
Dlaczego?
Bo to nasza najlepsza córeczka, wy skurwysyny bez rodowodu. Dobrych dwieście lat po tym jak zanieśli do chrztu Mieszka Pierwszego, Mateczka opuściła dom starego Lecha poznała Rusa i od tamtej pory mieszka z nim na swoim. Czasami wpada odwiedzić ojca, posprząta, wyiska, coś ugotuje a potem wróci do siebie, bo jest najpiękniejszą i najlepiej wychowaną córką starego Lecha.
Piękna, mądra, a silna tak, że jak raz przypierdoli to nie musi poprawiać.

10 dzień
5 marca 2022

1. Rosja podjęła elegancką decyzję w sprawie najemników klauna z Kijowa.
Zagraniczni najemnicy na Ukrainie nie będą mieli statusu jeńców wojennych oznajmił rzecznik rosyjskiego Ministerstwa Obrony Igor Konaszenkow oraz doprecyzował, że wszyscy zagraniczni najemnicy zatrzymani na Ukrainie zostaną postawieni przed sądem pod zarzutami kryminalnymi.
https://tass.com/politics/1416131
W sprawie „protestujących” przeciwko wojnie pacyfistom – czyli płatnej dziczy Sorosza, Rosja szykuje jeszcze bardziej elegancką zmianę prawa: „protestujący” będą automatycznie wcielani do wojska.
He he… no czapki z głów. Można? Można 🙂
2. Do dziś z arsenału pajaca z Kijowa bezpowrotnie zniknęły: siły powietrzne, marynarka wojenna, rakiety dalekiego zasięgu i obrona przeciwlotnicza. Ludzie klauna sami zatopili swój okręt flagowy a obecnie jadą na resztkach paliwa, resztkach sprzętu oraz amunicji dużego kalibru. Najemnicy nawet jeśli będą paliwa w plecaku klaunowi nie przyniosą…
3. Rosja zaatakowała i całkowicie zniszczyła amerykańską bazę marynarki NATO ale tak sprytnie, że NATO się nigdy do tego nie przyzna i nigdy oficjalnie nie odpowie, lecz podwinie ogon i będzie udawać tak samo jak w przypadku biolabów z bronią biologiczną, że nic się nie stało.
Był to kompleks w Oczakowie, zamaskowany jako baza marynarki ukraińskiej pomiędzy Odessą a Krymem. Cały kompleks został unicestwiony przez rosyjskie siły powietrzne.
Pedo Joe, znowu będzie musiał to murzynom jakoś wytłumaczyć.
4. Z ciekawostek przyrodniczych: „Ukraina zostanie podzielona na dwie części. Większa część wschodnia podpisze z Rosją porozumienie pod patronatem rosyjskiego protektoratu. Z mniejszej części zachodniej – nieco na zachód od Kijowa – utworzony zostanie odosobniony rejon administracyjny. Rezerwat przeznaczony dla niedobitków neonazistów i ich zwolenników, z których większość zostanie i tak podczas działań stabilizacyjnych Rosji unicestwiona.” – tak prognozuje Brat Nathanael – niezwykle interesujący bo egzotyczny żyd – obecnie prawosławny chrześcijanin, który posiada dobre informacje i jedzie z tematem żydomasonerii i bankowej mafii, nie pierdoląc się w ogóle w poprawność polityczną.
Jego artykuły to duża dawka wiedzy dla szukających prawdy o żydowskich spiskach. Warte poczytania.
https://www.realjewnews.com/
5. Po atakach Anonymous na ładowarki elektrycznych samochodów (wyświetlały napisy Sława Ukrainie) Putin wyłączył w chuja facefucka. Nie ma już tego gówna w Rosji. Marek Góraaspartamu ponownie stracił pierdyliony. Za karę Rosję odcięto od SFIFT. Rosja jednak już zawczasu miała swoją własną alternatywę SFIFT do transakcji z Chinami. Obecnie coraz więcej krajów rozlicza się nim z pominięciem dolara.
Pedo Joe znowu będzie musiał to murzynom jakoś wytłumaczyć.
6. Z ciekawostek prawniczych: okazuje się że Ukraina nigdy swoich granic nigdzie nie zarejestrowała. Mogła ale nie zrobiła tego. A więc w świetle prawa międzynarodowego Rosja działa na swoim własnym terytorium i jest to jej wewnętrzna akcja policyjna, o czym od początku pisałem, a nie jakaś wojna, inwazja na inny kraj i tak dalej. Dwie trzecie terytorium Ukrainy mówi przecież po rosyjsku…
7. Pedo Joe przesunął z Norymbergii na Węgry bombowce z bronią atomową. Znaczy opiekunowie Pedo Joe, je przesunęli.
Natomiast transwestyta Kamala w dniach 9-11 marca planuje wizytę w Polsce i na Węgrzech. Dużo mówi się o nuklearnej prowokacji w związku ze zbliżającym się żydowskim świętem purim i tą jakże oczywistą datą przypominającą WTC i Fukiszimę jednocześnie. Gdyby na ogniu atomowym upieczono transwestytę Kamalę na ofiarę całopalną plus jakiś milion Warszawiaków – byłby znakomity pretekst do fałszywego oskarżenia o to Rosji.
Trzeba uważać nie tylko na Cyganów ale na Kamalę także…
8. Nota bene Cyganie zdementowali właśnie oszczercze plotki rozpowszechniane przez „prezydenta” Andrzeja Dudę – który nienawidzi Cyganów – jakoby ukradli czołg.
Ja Cyganom wierzę, bo w odróżnieniu do Anderzeja Dudy, są szalenie przekonywujący.

9. Cyganie to przecież porządni ludzie – obecnie tak jak Elon Musk rozwijają prywatny program kosmiczny. Widziano ich jak znoszą do taboru już pierwsze rakiety, z którymi prawdopodobnie wybiorą się do Borata na kosmodrom w Kazachstanie.

10. Nuklearny scenariusz jest bardzo potrzebny santa Klausowi, bowiem odkryto, że szczepionki zabiją zaledwie 2 miliardy ludzi, podczas kiedy oni chcą wymordować grubo ponad 90 % ludzkości. Ponadto okazuje się, że białko kolczaste produkowane przez szczepionki u szczepanów uniemożliwia naprawę DNA a więc w przypadku niewielkiego nawet promieniowania – jakikolwiek incydent nuklearny wywoła nieuchronną epidemię raka. Spekuluje się że zabójcze szpryce to była połowa broni binarnej, która dopiero w połączeniu z promieniowaniem, w pełni ukaże swe oblicze.
https://www.naturalnews.com/2022-03-04-binary-weapon-extermination-plot-mrna-spike-protein-injections-ionizing-radiation.html#
11. Tymczasem najnowsza bajka o holokauscie pisze się na naszych oczach. Izraelskie Ministerstwo Zdrowia donosi, że biedni żydzi – ci w pełni zaszczepieni – w aż 66 % skarżą się na poważne skutki uboczne.
Jestem pewny, że jak doprecyzują dane wyjdzie im dokładnie 66,6 %, bo Jahwe Jahwynowicz Jehowa, bardzo lubi ten numer.
Zapytani o to żydzi mówią że czują się po trzeciej dawce… okropnie.
Tych odczuć oczywiście nie można nigdzie w internecie zobaczyć. Do bólu jest okaleczonych śmiertelną szprycą Azjatów, Czarnych i Białych. Żydów natomiast jeszcze nie widziałem, co jest dziwne bo przecież wg danych ich Ministerstwa Uboju aż dwie trzecie powinna teraz cierpieć i skowyczeć na internetach.
Cierpieć i skowyczeć a nie czuć się okropnie, bo czuć się okropnie to ma prawo Rotszyld odkąd Putin go spłacił i już nie wysyła odsetek.
https://www.naturalnews.com/2022-03-04-fully-vaccinated-israelis-suffering-adverse-reactions.html#
Najprawdopodobniej ich plan jest taki sam jak poprzedni w którym umarli milionami w Europie a zmartwychwstali milionami w Palestynie.
Teraz chyba pragną milionami (66,6%) umrzeć w Palestynie a zmartwychwstać w Europie.
Europa może zmartwychwstania 6 milionów żydów nie wytrzymać.
12. Amerykańska FEMA ma pomysł na wypadek ataku atomowego Putina. Otóż według nich po eksplozji jądrowej trzeba założyć maseczkę, bo z atomem można złapać covid. Serio. A oprócz maseczek zaleca się dystans społeczny – 6 stóp czyli nieco ponad 1,5 metra.
https://www.naturalnews.com/2022-03-04-fema-nuclear-attack-six-feet-mask-covid.html#
Tego to nawet sam Pedo Joe nie będzie w stanie murzynom wytłumaczyć.

13. Pojawiły się (w komentarzach) doniesienia z Rosji, że komik z Kijowa, który „postanowił zostać i za ojczyznę walczyć” odpostanowił już to sobie i zbiegł do Polski. Obecnie podobno przebywa na terenie ambasady USA w Warszawie.
Jest to doskonała wiadomość pod każdym względem – zakładając rzecz jasna że jest prawdziwa albowiem:

  • wyruchani i porzuceni Ukraińcy zaczną się masowo poddawać
  • przestaną w końcu ginąć zwykli ludzie mordowani rozkazami oszalałego ze strachu pajaca
  • jeśli w Polsce jest klaun – oczywiście przyjdzie po niego do Polski Władimir Putin…
  • a wybiegną z Polski przerażeni Ukraińcy
  • Niemcy w tej sytuacji się ucieszą, nawet bardzo przypuszczam, bo studentów afrykańskich ostatnio Baćka nie mógł im za dużo dostarczyć
  • Zachód też ma pomysł na kłopotliwego dla Zachodu komika – tradycyjnie więc postanowili go… sprzątnąć 🙂

https://rusvesna.su/news/1646423256

Spekuluje się że klaun będzie chciał utworzyć „rząd na uchodźstwie” ale bądźmy szczerzy ten rząd będzie miał tyle samo do gadania do rząd „prezydenta” hrabiego Potockiego.
Komik po prostu jest, był i będzie na smyczy Amerykanów, bo jak się zerwie to mu unieważnią konta bankowe i jego też unieważnią jak Saddama.
14. Słynne 2700 pocisków przeciwlotniczych, które niemiecki rząd obiecał przekazać Ukrainie, jest nie tylko całkowicie przestarzałych, ale także bezużytecznych – a cała partia MANPADS jest również za mała. Poinformowało o tym niemieckie wydanie Spiegla.
Są zardzewiałe i mają co najmniej 35 lat i nie są już uważane za bezpieczne. Klaun je zażądał pomimo ich wieku. A teraz się okazało że 700 rakiet jest tak uszkodzonych przez korozję że nie można ich używać. Nawet skrzynie do tych rakiet były tak spleśniałe, że wojsko musiało na siebie sprzęt ochronny założyć żeby się czymś nie zarazić.
https://rusvesna.su/news/1646417390
15. Od początku akcji policyjnej Rosja zapewnia schronienie ludności cywilnej. Dziennie na teren Rosji ucieka średnio tysiąc samochodów z uchodźcami. Łącznie na dziś do Rosji uciekło od klauna ponad 150 tysięcy ludzi.
Tymczasem reżim klauna męczy ludność przymusowym poborem, godzinami policyjnymi i zamordystycznym terrorem jeśli ktoś chce się wydostać. Cały czas trzyma cywilów jako zakładników w miastach a lincze tam odbywają się non stop, bo wypuścił bandytów z więzień i rozdał im broń. Dziś ludzie z jego junty zamordowali nawet swojego ukraińskiego polityka w Kijowie. Był z partii opozycyjnej a to oznacza że komik chyba zechce startować w następnych wyborach.
16. Na wyzwolonych od neonazistów terenach sytuacja błyskawicznie się normalizuje.
W radach regionalnych i miejskich Charkowa, Mikołajowa, Sumy i innych obwodów Ukrainy rozpoczęła się dyskusja o utworzeniu nowego państwa – Federalnej Republiki Ukrainy
Oto ważny Manifest.
„My, wolni ludzie Charkowa, Nikołajewa, Sumy, Czernigowa i innych regionów Ukrainy, deklarujemy i głosimy utworzenie nowego demokratycznego państwa, Federalnej Republiki Ukrainy.” – pisze Manifest i to jest zrozumiałe że ludzie chcą zupełnie nowego państwa w miejsce żałosnej kolonii, narkomanów, handlarzy dziećmi i złodziei organów i dodają że to jest konieczne, ponieważ reżim krwawego klauna spowodował że:
► System opieki zdrowotnej został zniszczony, co doprowadziło do katastrofalnego wyginięcia ludności.
► Przeprowadzono taką reformę edukacji, że nauczanie w języku rosyjskim, węgierskim i innych jest zabronione.
► W Donbasie wybuchła wojna domowa.
► Rządzący w Kijowie reżim zjednoczył się z innymi reżimami, aby podporządkować nas jurysdykcji obcej naszej konstytucji i nieuznawanej przez nasze prawo, zatwierdził akty, które rzekomo stały się prawodawstwem i służyły:
♦ zakwaterowaniu sił zbrojnych obcych państw;
♦ zwolnieniom, w drodze procesów, które są tylko pozorne, spod kary funkcjonariuszy wojska i policji, którzy dopuścili się zabójstwa mieszkańców;
♦ zakończenie naszej wymiany handlowej z innymi państwami;
♦ likwidacja miejsc pracy;
♦ zmuszanie obywateli do wyjazdu z kraju w poszukiwaniu pracy i opodatkowanie nas bez naszej zgody;
♦ pozbawienie nas w wielu sprawach sądowych możliwości korzystania z dobrodziejstw procesu przed ławą przysięgłych;
♦ zniesienie niektórych i przyjęcie innych ustaw, które są sprzeczne z wolą większości ludności Ukrainy;
♦ odebranie przyznanych nam praw i wolności, uchylenie naszych najbardziej przydatnych praw i fundamentalna zmiana form naszego rządu;
♦ Zawieszenie działalności władz lokalnych i regionalnych oraz przywłaszczenie uprawnień do stanowienia prawa zamiast nas w różnych przypadkach.
Dlatego my, przedstawiciele regionów Ukrainy, mając w sercu szczerość naszych intencji, w imieniu i z upoważnienia narodów tych regionów, uroczyście odnotowujemy i oświadczamy, że te regiony są i zgodnie z prawem powinny być wolne i niezależni, że są uwolnieni od wszelkiej zależności od władz kijowskich i że wszelkie więzi polityczne między nimi a państwem ukraińskim muszą być całkowicie zerwane, że jako wolne i niepodległe państwa są upoważnione do wypowiadania wojny, zawierania traktatów pokojowych, zawierać sojusze, prowadzić handel, wykonywać wszelkie inne działania i wszystko, do czego ma prawo niepodległe państwo.
Naszym celem jest zjednoczenie wszystkich narodów Ukrainy, które nie chcą znosić dominacji neonazizmu i krwawych zbrodni na naszej ziemi.
Naszym celem jest stworzenie demokratycznego państwa federalnego i przeprowadzenie całkowitej denazyfikacji i debanderyzacji, wprowadzenie odpowiedzialności karnej za rehabilitację nazizmu.
Naszym celem jest stworzenie demokratycznego państwa federalnego, w którym każdy naród może mówić własnym językiem. Liczba języków państwowych nie jest ograniczona.
Naszym celem jest stworzenie demokratycznego państwa federalnego, w którym głównymi celami będzie zapewnienie praw i wolności człowieka.
Naszym celem jest stworzenie demokratycznego państwa federalnego, w którym zapewniona zostanie wolność wyznania i niezależność Kościoła od państwa.
Naszym celem jest stworzenie demokratycznego państwa federalnego i ukaranie zbrodniarzy wojennych winnych rozpętania wojny domowej i masowego rozlewu krwi.
Naszym celem jest stworzenie demokratycznego państwa federalnego z gospodarką wolnorynkową.
Naszym celem jest neutralność i przyjazne stosunki ze wszystkimi państwami świata.
Prosimy wszystkie kraje świata o uznanie państwa Republiki Federalnej Ukrainy.
I niech Pan nam w tym pomoże.”
Wypisz wymaluj znane nam wszystkim Polakom problemy.
https://rusvesna.su/news/1646075757

17. Jest już późny wieczór i nadal nic w sprawie Republiki Federalnej Ukrainy.
To chyba dlatego że mój pracownik zatrudniony na stanowisku „prezydenta” Andrzej Duda nadal się opierdala zajęty szkalowaniem Cyganów że niby ukradli jakiś czołg. Po pierwsze, to był transporter, a po drugie naoczni świadkowie już wczoraj zeznali że nawet ich tam nie było i że to wszystko nieprawda. Naocznych świadków nie wolno ignorować skoro tam byli i widzieli na własne oczy, że ich tam nie ma.
Tak więc trudno, skoro Duda jest niechętny formalności zrobię ja.

Ja niżej podpisany, rdzenny Polach i konstytucyjny zwierzchnik władz ponadtysiącletniego Państwa Polskiego, uroczyście uznaję istnienie Republiki Federalnej Ukrainy, życząc Jej dalszych sukcesów na polu denazyfikacji, debanderyzacji i oczyszczania z neofaszyzmu terenów byłej Ukrainy.
Niech Wam w tym dopomoże każda Słowiańska Bogini i każdy Słowiański Bóg!
Wyrażam też najwyższy podziw nad przeprowadzoną reformą sądownictwa, podatkową i edukacyjną.
Proszę przyjąć również wyrazy najwyższego uznania nad błyskawicznym zrzuceniem jarzma odwiecznych okupantów.

Niech żyje Słowiańskie Plemię!
Suweren baca

18. No i papierkowa robota z głowy. Siły zbrojne Ukrainy zostały już w dość groteskowy sposób znokautowane. Ich przedostatni okręt wojenny tak zaminował wokół siebie morze że sam się na minę wpierdolił a porę godzin potem zatonął. Nikt nie przyszedł mu z pomocą, bo nikt nie jest idiotą który wpływa na pole minowe. Siedem w skali Olsena. Ostatni okręt ukraiński, taki dekoracyjny, Ukraińcy sami zatopili w porcie. Jednakże to tu to tam grasują jeszcze po lasach samotni strzelcy z przeciwlotniczymi wyrzutniami. Jim Stone twierdzi, że to najemnicy klauna. Od czasu do czasu udaje im się jakiś rosyjski samolot lub śmigłowiec zestrzelić.

Rosja po filmie, na którym młode małżeństwo zostało zabite podczas transmisji live, podjęła natychmiastowe działania – tak jak się spodziewał Jim. Mimo pozamykanych wszędzie przestrzeni powietrznych dla rosyjskich samolotów jeden bardzo ważny samolot przeleciał się z Moskwy do Waszyngtonu i z powrotem.
Ustalono że:

  • USA które i tak nic nie może, bo się pochorowało po zastrzykach, odpuszcza sobie Ukrainę. Pogodzili się z jej utratą na dobre.
  • na otarcie łez wysunęli propozycję żeby Putin ograniczył się do swoich działań tylko na terytorium Ukrainy.

Reszta ustaleń to bzdury nieważne wzmianki. Rosja wygrała wszystko co tylko chciała i głupi jest ten który w to wątpił, bo ja wiedziałem ze źródeł historycznych jedną ale ważna sprawę, która nie pozwoliła mi zwątpić w rację Rosji od pierwszej sekundy tej interwencji.
Rosja, jak już idzie na nazistów to idzie do samego końca. Raz a dobrze i nie zatrzymuje się w pół drogi. A skoro potwierdził to na samym początku osobiście Prezydent Putin – na durni wyszli ci, którym się wydawało że stary i doświadczony arcyszpieg blefuje. Powiedział że jest gotów na każdą ewentualność więc tak jest i to w temacie neonazizmu wszystko, bo Rosja zamyka ten temat.
Ławrow też oznajmił dziś że Rosja będzie swoją misję kontynuowała bez względu na cokolwiek do samego końca.
Dlatego w mediach od jutra zacznie się powolutku zmieniać narracja. Bo doskonale wiedzą że Rosja sama jedna może wziąć na klatę całe te ich śmieszne NATO. Oni są słabi jak nigdy a ona mocniejsza niż kiedykolwiek. Minutą ciszy możemy uczcić śmierć NWO zboczeńców z Davos i opłaconych przez nich pokurwieńców.
19. Z dokumentów pfizera wynika ze spodziewali się śmierci zaszczepionych w ciągu 2 – 5 lat. Z tego powodu właściciele Unii będą na własną rękę dążyć do wojny atomowej aby to co nieuchronne na polu wielkiego wymierania, powmiatać pod atomowy parasol.
W Ameryce zaczęli już dawać 25 tysięcy dolarów za przyjęcie pseudo szczepionki. Znowu marchewka skoro nie pomógł kij.
https://www.naturalnews.com/2022-03-04-incentive-fails-students-share-vaccine-records.html
Miał całkowitą rację jakiś mądry człowiek, który powiedział rok temu, że żydom już nie zależy wcale na tuszowaniu ich zbrodni, lecz dokonywaniu ich jak najwięcej.
I ma to sens, bo martwi się nie będą o sprawiedliwość upominać. Świat więc nadal jedzie całą naprzód po bandzie.
Ale my to wygramy – to pewne – bo jeszcze nigdy moja intuicja mnie nie zawiodła.