Szybkie Wieści… 4

PutinDzień 14
9 marca 2022

Rozpoczął się drugi tydzień operacji specjalnej Rosji przeciwko neonazistom z reżimu komika Zelenskiego.
1. Ministerstwo Obrony Rosji ujawniło już pierwsze efekty śledztwa na temat biolabów Pentagonu na terenie byłej Ukrainy. Rosjanie w pięć dni ustalili przyczyny wielu epidemii na terenie Rosji, Ukrainy jak również Polski. Wyjaśniło się bowiem skąd na terenie naszego kraju znalazły się dziki zrzucane z samolotów w stanie zamrożonym i zarażone patogenem afrykańskiego pomoru świń.

Sensacyjny materiał w świetle tego, że bez wiedzy rządu PIS ta sztuczna plaga nie mogłaby mieć miejsca w Polsce. Oczywiście „nasze” ABW przez 6 lat nie ustaliło na ten temat kompletnie niczego, no może poza tym że plemię Kaczyńskiego nie jada wieprzowiny.

Rosjanie ustalili wszystko – w tym kto chciał zniszczyć polskich hodowców świń – w kilka dni.

Sprawy techniczne:
Do komentujących, opisujcie ludziska wrzucane linki za pomocą kilku słów. Inaczej algorytm wrzuca to do kosza na brudne onuce, ruskich agentów, itp
Do wędrownych ewangelistów: piszcie dalej i nie zniechęcajcie się tym, że na razie nie widać apostolskich przypowieści, różańców, kółek modlitewnych, proroctw, itp – to wszystko jest tylko z automatu trafia do parafii świętego Spama.


2. Trudna Justyna z Kanady postanowiła wesprzeć komika z Kijowa. Koleżanka szkolna ze szkółki młodych globalnych zboczeńców chyba wyśle mu ciężarówki ukradzione kierowcom z Konwoju Wolności, bo co może wysłać?

3. USA odkryły, że ktoś wyprzedał wszystkie amerykańskie strategiczne rezerwy żywnościowe. Jim Stone pisał o tym prawie rok temu – kiedy sprzedawali je za pół ceny do Meksyku. Oni odkryli to dopiero teraz.
Odkryli też przy okazji niewyobrażalne zapasy niewykorzystanych szczepionek.
Mają pomysł żeby podarować je Afryce.
https://www.naturalnews.com/2022-03-08-states-stuck-large-stockpiles-unused-covid-vaccines.html#

4. Kraje bałtyckie chcą na znak sankcji odłączyć się od sieci energetycznej Rosji. Politycy robią porozumienie a to oznacza, że Żmudzini chyba powracają do lasu.
https://rusvesna.su/news/1646805868

5. Po prezentacji rosyjskiego Ministerstwa Obrony i „zachętach” ze strony Chin, Murikanie zaczynają się z biolabów i broni biologicznej na Ukrainie bardzo gęsto tłumaczyć.
https://rusvesna.su/news/1646774594
Błyskawicznie USA zniosły sankcje na rosyjski uran. Po Europie, która zniosła sankcje na gaz, w zasadzie pozostały tam tylko sankcje na meble z wiórów od starej, niedobrej Ikei.

6. Plotki krążą po świecie. Ładna pani z Rosji powiedziała Morawieckim żeby uważali z eksperymentami wojennymi polegającymi na wysyłaniu żydowskiemu klaunowi broni lub „ochotników”, ponieważ Rosja już okraśliła dobrze uformowane na ten temat stanowisko. Wszystkie ambasady przekazały wszystkim Morawieckim to co im powiedziała ładna pani.
https://rusvesna.su/news/1646809946

7. Ponieważ zdemoralizowane bandy nazistowskiego komika znajdujące się w otoczonych miastach nadal trzymają ludność jako zakładników, rozpoczęto odbieranie banderowcom na poczatek Mariupola.
Zgodnie z moimi przypuszczeniami, Rosjanie biorą miasto powoli ale bardzo starannie usuwając tkankę rakową, jak sami mówią, po 800 – 900 metrów dziennie.
Otoczeni banderowcy pełni są beznadziei i rozpaczy jak sami donoszą. Są zdezorientowani, nie mają już dowództwa. Zaczynają histeryzować na widok zbliżających się chirurgów.
https://rusvesna.su/news/1646816438

8. W Rosji rozpoczęła się debata nad ewentualną nacjonalizacją KFC i McDonald. Mój głos pewnie się w debacie nie będzie liczył, bo nie mam dojść do Kremla no ale co mi tam. Proponuję zmianę nazw na: Spółdzielnia Drobiarska KFC, Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Mc Donald oraz Wspólnota Mieszkaniowa Ikea imienia Władimira Putina.

9. W sprawie kłopotliwych samolotów Mateusz z czarnej dziury zabrał głos: „Rosja nie zaatakowała Ukrainy półśrodkami. Zaatakowała swoim wojskiem, które dopuszcza się regularnych zbrodni wojennych. Dlatego musimy tej wojnie odciąć tlen: pieniądze od oligarchów, z ropy, gazu i innych towarów” – powiedział masując pośladki.
https://wiadomosci.wp.pl/mateusz-morawiecki-za-pol-roku-bedziemy-niezalezni-od-rosyjskiego-gazu-6745390307940960a
Chyba wie co mówi, bo przecież jego rząd odciął maseczkami Polakom tlen, pieniądze z ZUS, pieniądze z ich pracy oraz innych towarów.
Widać, że jak przystało na rasowego bankowego wojownika wyruszył twardą ścieżką stanowczego klauna…
Zakładam że ogłosi w Rosji lockdown i zabroni Rosjanom wchodzić do polskich lasów, a dywersantom w Polsce poniżej siedmiu lat, na place zabaw. A jak się Putin dalej nie będzie Mateusza słuchał to mu naśle sanepid i skarbówkę na Kreml.

10. W Mariupolu banderowcy rozpoczęli rzeź ludności cywilnej. W południe rozpętało się piekło. Na ulicach jest mnóstwo ostrzelanych samochodów które próbowały uciec. Nikt nie sprząta z ulic cywilnych zwłok. Kto może chowa się w piwnicach.
https://rusvesna.su/news/1646820198

11. Murikański departament stanu poszedł po rozum do głowy i wydał praktyczne zalecenie dla Murikanów wybierających się na wojnę na Ukrainie.
army

Departament poradził im żeby zrobili testament. Przed wyjazdem.

https://rusvesna.su/news/1646822308

Liczę, że patriotyczne murikańskie cherleaderki będą murikańskich chłopców zagrzewać do walki.
cherleader

12. Jednocześnie rozpoczęła się rzeź ukraińskich uchodźców w… Niemczech. Uciekający przed Putinem naziści ukraińscy łapani są przez medycznych nazistów w Niemczech i w pełni wyszczepiani na miejscu.
https://www.naturalnews.com/2022-03-08-ukrainians-fleeing-putin-nazi-germany-fully-vaccinated.html
A klasyk powiadał: „Ordnung must be, or not kurwa to be”

13. Kolejny zwrot akcji w sprawie samolotów. Co godzinę akcja się odmienia. Co za emocje, proszę Państwa! Co za emocje! Nagle bowiem opiekunowie Pedo Joe stwierdzili, że cyt „My nigdy… my nie mówiliśmy że je, te polskie MIGi, że my je do naszej bazy chcemy”. Niemcy też nagle nic o sprawie niczego nie wiedzą. Oni wiedzą tylko żeby zwierzęco nienawidzić Słowian i szczepić ich jak popadnie.
Morawiecki ich zręcznie z tymi MIG-ami wystawił – mundrych Murikanów – no, no nie doceniałem starego oszusta – swoją drogą plecy po santa Klausie jeszcze go pewnie nieco bolą. Teraz Mateusz może złapać oddech a jutro Klaus od nowa go będzie w dupę dymał i na wojnę naciskał.
A misio sobie na karaluszki stoi i tak sobie patrzy…

14.W ślad za bitcoinem reszta kryptowalut zaczyna pikować. A Rosja zażądała swoich rezerw złota żeby je opylić Chińczykom za ich towar. Na mieście mówi się żeby te sztabki Rosjanie dobrze sprawdzili, bo jak bogobojny rabin ich w Nowym Jorku pilnował to mogły się przemienić w wino albo jakiś wolfram.

15. W Ministerstwie Obrony Federacji Rosyjskiej odbyła się odprawa, na której podkreślono główne wydarzenia do tej pory w ramach specjalnej operacji wojskowej w Donbasie. Poinformował o tym główny przedstawiciel resortu generał dywizji Igor Konashenkov.
Rosyjskie Siły Powietrzne zniszczyły 89 samolotów bojowych i 57 śmigłowców na ziemi i w powietrzu z 250 jakimi dysponowała Ukraina,
Reszta ukraińskich samolotów uciekła do Rumunii i nie bierze udziału w walce,
90% ukraińskich lotnisk wojskowych zostało wyłączonych z eksploatacji,
Praktycznie nie ma wyszkolonych pilotów ukraińskich I i II klasy,
Do tej pory odnotowano tylko pojedyncze próby lotów bojowych samolotów bojowych Ukraińskich Sił Powietrznych.
Ministerstwo podało również, że podczas operacji zniszczono 2786 obiektów infrastruktury wojskowej Ukrainy, w tym 953 czołgów i wozów opancerzonych, 101 systemów rakietowych, 351 polowych dział i moździerzy, 718 specjalnych pojazdów wojskowych, a także 93 drony.
Ponadto przedstawiciel rosyjskiego Ministerstwa Obrony stwierdził, że kilku poborowych było zaangażowanych w operację specjalną na Ukrainie – ale tylko w ramach wsparcia logistycznego. Wszyscy ci żołnierze zostali już wycofani na terytorium Rosji. Jednak wielu żołnierzy zostało schwytanych i trwają prace nad ich uwolnieniem.
„Obecnie podejmowane są kompleksowe środki, aby zapobiec rozmieszczeniu poborowych na obszarach bojowych i uwolnieniu schwytanych żołnierzy ” – powiedział Konashenkov.
„Putin wydał polecenie, aby kategorycznie wykluczyć zaangażowanie poborowych do wykonywania zadań na Ukrainie. W jego imieniu przesłano materiały do ​​Naczelnej Prokuratury Wojskowej w celu oceny prawnej działań i ukarania funkcjonariuszy odpowiedzialnych za nie zastosowanie się do tej instrukcji.” – powiedział sekretarz prasowy głowy państwa Dmitrij Pieskow.
https://readovka.news/news/90606

16. Wiadomości kulturalne: w Kijowie wystąpiła Kijowska Orkiestra Symfoniczna i zagrała uliczny koncert na smyczek i trąbkę. Nie ma materiałów dźwiękowych z tego wydarzenia, więc przypuszczam, że zagrali klaunowi temat z Titanica.
orkiestra
Pomimo iż dyrygentowi udało się zebrać aż 20 z 70 członków załogi, Orkiestra i tak miała nad publicznością bardzo silną przewagę liczebną. Pozostali członkowie Kijowskiej Orkiestry Symfonicznej są już albo na szalupach albo już bezpiecznie dopłynęli do Wielkiej Orkiestry Jerzego Owsiaka.

17. Przechwycony na Ukrainie podręcznik rosyjskiego oficera zdradza dosłownie: „Rosyjska Armia jest ostatnim bastionem przeciwko satanistycznemu nowemu porządkowi świata.”

Powszechnie już się uważa że Putin jest dezerterem z World Economic Forum, czyli po mojemu arcyszpiegiem, który ich zinfiltrował i wypowiedział wojnę. Historia zna przypadki najwyżej nawet położonych masonów którzy powiedzieli NIE, kiedy przejrzeli na oczy!
chalengehttps://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/t9qzgt/this_supports_the_putin_is_a_wef_defector_theory/
Ponadto po sieci krążył ich własny film – zboczeńców od Klausa Schwaba – mówiący że to już koniec ludzkości – że my jesteśmy według nich ostatnim pokoleniem Homo Sapiens. Podlinkowałbym ale ciągle jest blokowany. Nawet u Jima Stone nie działa.

18. Zagraniczni studenci ponownie zabrali głos. Tym razem w sprawie polskich samolotów, których nikt oprócz Ukraińców nie chce nawet kijem dotknąć.
Postanowili kilkadziesiąt samolotów z opcją tankowania w powietrzu dla Ukrainy samodzielnie zbudować.
samolot

Dzień 15
10 marca 2022

1. Coraz więcej ludzi z wyzwolonych terenów przyłącza się do Rosji wyrażając chęć walki o pokój z klaunem z Kijowa. Formują się wielotysięczne jednostki ukraińskie oraz z Donbasu.

2. Unia i NATO już przystąpiły do wojny. Na razie walczą ze swoimi obywatelami ale potem chyba się jednak połapią że to nie Rosjanie. Cały Zachód podniósł ceny ropy o ileś tam za baryłkę. Bidet więc zadzwonił do Arabii Saudyjskiej, żeby dokupić trochę baryłek po ileś tam mniej za baryłkę ale oni mu powiedzieli, że nie będą gadać z klaunem tylko z Trampkiem, który wygrał wybory. Za karę Pedo Joe zakazał Murikanom sprowadzać ropę dla Murikanów z Rosji. Teraz błaga o ropę Wenezuelę. Obawiam się że jak mu odmówią lub powiedzą że nie będą gadać z klaunem który nie wygrał wyborów, znowu ukara Murikanów zabraniając im sprowadzać ropę od Saudyjczyków.

3. Sam Trampek nie ma czasu na baryłki i telefony ponieważ nadal go trzęsie po „zbrodni wszechczasów” jaką była według niego kradzież wyborów, i w dalszym ciągu liczy ukradzione jemu głosy. Pod koniec kadencji Pedo Joe Bideta, pewnie zacznie je liczyć jeszcze raz żeby Pedo Joe zdążył z drugą kadencją i drugą „zbrodnią wszechczasów”. Ci których Trampek skrzyknął na Kapitol, nadal siedzą w gułagu. Wiedzą że Trampek jak za sześć lat zliczy już te głosy no to ich wyzwoli. A jak nie zdąży to wyzwolą ich Trampka dzieci, ewentualnie Trampka wnuki.

4. Wczoraj nikt nie opuścił korytarzem humanitarnym Mariupola, bo banderowcy z batalionu Azow zapomnieli mieszkańców o tym korytarzu poinformować. Potem zaczęła się rzeź ludności cywilnej, kiedy Rosja zaczęła miasto wyzwalać. Policja się pochowała a do cywilów banderowcy strzelali jak do kaczek. Rabowane są sklepy z żywnością. Nie ma już prądu i wody. A mieszkańcy nadal nie wiedzą o możliwości ewakuacji, bo razem z prądem pogasły im internety.
Ukrytych w szpitalu dziecięcym banderowców wysadzono razem z dziećmi i szpitalem.
Film w linku.
https://rusvesna.su/news/1646862249

5. Kamala Harris opuścił Murikę. Gościu chyba chce się przyłączyć do globalnej dyskusji na temat polskich samolotów. Oszust Morawiecki chyba mu nie powiedział, że one nie latają na ropę. Powie mu potem coś w stylu „gały widziały co brały”, jak to często bywa wśród handlarzy używanych samolotów…

6. Rosja oświadczyła, że odnalazła broń biologiczną w biolabach na Ukrainie. Oskarżyła USA o złamanie konwencji o zakazie takiej broni. Chiny obserwują sprawę bardzo uważnie, bo zależy im na wyjaśnieniu czy rzekomy wirus z Wuhan nie był przypadkiem wirusem od klauna.

7. Na froncie już drugi dzień cisza. Wszyscy uważają że to cisza przed burzą.

8. Na zachodzie wybuchła panika z obawy przed możliwością wyłączenia internetu odkąd rosyjski statek do wyłączania internetów, wyszedł w morze i nie pozostawił adresu. Światowe forum santa Klausa właśnie usunęło ze swoich stron przepowiednie o gigantycznym cyberataku, który ma być dla ludzkości znacznie bardziej niszczycielski niż pandemia covid. Rosja na 11 marca, czyli jutro, planuje całkowicie odłączyć się od światowego internetu i przenieść wszystkie swoje zasoby na swoje serwery, aby chronić się przed cyberatakami.
https://www.naturalnews.com/2022-03-09-russia-massive-cyberattack-disconnecting-from-global-internet.html#

9. Prawosławni chyba mają dzisiaj Dzień Kobiet. Do klauna z Kijowa spływają życzenia wszelkiej pomyślności od zakochanych nazistów z batalionu Azow.

10. Demonizacja Rosji weszła na wyższy niż w przypadku Hitlera level odkąd Władimir zbuntował się satanistycznym bandytom. Masowo konfiskowane są na Zachodzie nieruchomości, jachty i konta rosyjskich miliarderów pod fałszywymi zarzutami korupcji. Zabrania się rosyjskiego języka. Rosji już zamrożono ponad 350 miliardów państwowych funduszy. Rosja jednak nie idzie na kompromisy, bo po tym jak się okazało, że Zachód pod płaszczykiem covida gromadził materiał genetyczny Słowian, (do zapewne opracowania broni genetycznej przeciwko Słowianom), nie ma już złudzeń że zdegenerowany Zachód pragnie ją zniszczyć. Innymi słowy złodziej przyłapany za rękę na produkcji zakazanej już od lat 70-tych broni biologicznej, najgłośniej krzyczy: „łapaj zlodzieja!”

11. W sektorze prywatnym nie ma zakłóceń na rynku, bo pojawiło się ich „pospolite ruszenie” ale na umowę o pracę.
Amerykańska firma PMC Professionals Overseas Contractors rekrutuje pracowników do pracy na Ukrainie.
Oferują 60 tysięcy dolarów miesięcznie i „szansę na spotkanie twarzą w twarz z szwadronami śmierci wysłanymi przez Kreml.”
Weterani zjeżdżają się ze wszystkich zakątków Muriki.
najemnicy
​​Rosja poprzez swoje ambasady już kilka dni temu ostrzegała o odpowiedzialności, jaką poniosą winni za dostawy broni do Kijowa czy wysyłanie „ochotników”.
Z kolei Departament Stanu USA już wczoraj poradził Amerykanom, którzy wyjeżdżają na Ukrainę sporządzić testament, pozostawić próbki DNA i życzenia pogrzebowe w swojej ojczyźnie.
https://rusvesna.su/news/1646830125

12. Po dwóch tygodniach wyruszyła w końcu z Niemiec pomoc dla Ukrainy. 12 tysięcy hełmów jest już w drodze. Chyba Dojcze Post je wiezie, albo listonosz z DHL bo żeby tak schnell? Dobrze jednak że są już w drodze. Jeśli okażą się tak młode jak panzerfausty z II wojny to po krótkim odrdzewieniu, można je rozdać Ukraińcom, którzy hełmom wyszli naprzeciw. W Polsce dawno już nie było Ukraińców w niemieckich hełmach.

13. Któryś tam bank Rotszylda, Morgan Stanley bodajże, podał że jeśli Władimir się nie opamięta i nie będzie dobry to Rosja dokładnie 15 kwietnia 2022 roku ogłosi oficjalne bankructwo, bo już nie zarabia na sprzedaży surowców a wojna dużo ją mnóstwo pieniążków kosztuje. Nie podali dokładnej godziny bankructwa Rosji. Może Pan Jackowski w międzyczasie to uzupełni…
No i nie zapominajm,y że nie tylko Pentagon, City of London oraz Watykan dusi Putina, bo nad Rosjanami przez cały czas ciąży również widmo spotkania z oszustem Morawieckim, który ma w zanadrzu poradzieckie samoloty i pokowidowe hulajnogi oraz realna wizja mandatu od polskiego sanepidu za nie noszenie maseczek i nie trzymaniu dystansu społecznego.
No i zgrupowanie Jarosław się przecież już dawno zasadziło gdzieś w ukryciu na Rosjan. Ze dwa tygodnie będzie jak Karakan zniknął jak partyzant wszystkim z oczu i kto wie skąd wyskoczy poszczuć na Putina kota. Cała jego świta to samo – 30 lat pluli na Rosję, i pluli, i pluli, i pluli, i pluli… – a jak Rosja podeszła, Macierewicze jak kamfora nagle poznikały. Jak karaluchy w kuchni kiedy się zapali światło…
Dobrze, że mamy pod ręką Bolka. On już raz skutecznie obalił komunę i raz usunął z Polski rosyjskie wojska. W pojedynkę tego dokonał. Jak się zrobi gorąco, można będzie bejcą odnowić naszego Rambolka, żeby znowu usunął z Polski rosyjskie wojska. Można go oddelegować do tamtych pracowników na umowę o dzieło, żeby po wyzwoleniu Polski ze szwadronów Kremla, odkuł się i kupił Danusi nową pralkę i odkurzacz dzieciom.

14. No i stało się to co zieeeeeew… miało się stać, żeby wszyscy byli głodni i szczupli i żeby byli szczęśliwi. Wielka awaria w Zakładach Chemicznych Police – która już parę dni temu była tu przewidywana. Nie przypuszczałem że zrobią to tak szybko.

Para poszła w ruch i jakieś kotły rozjebała…
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/duza-awaria-w-zakladach-chemiczne-police/0wmzg99
Amciu nie będzie. I nikt, nigdy, nikomu tej „awarii” nie wyjaśni…

15. Kolumny Rosjan wbiły już na 4 kilometry do Mariupola. Marsz przebiega spokojnie. Precyzyjnie likwidowane są po drodze do centrum punkty oporu neonazistów komika z izraela. Chirurgiczna robota. Piękne, barwne i ostre ujęcia z drona w linku:
https://rusvesna.su/news/1646900945
Sypie się narracja o „morderczych” Rosjanach. Działają lepiej niż trzeźwy chirurg w rękawiczkach, wyróżniając uderzeniami tylko podejrzane zarośla, rozpoznane budynki lub wręcz samochody.

16. Denazyfikacja Charkowa.
sb
Na foto nowotworowy budynek ukraińskiej esbecji, został chirurgicznie wycięty rakietą i z bomby. Osiedle nietknięte nawet wybitą szybą, powraca szybko do zdrowia.

17. Kolejnych kilka ulic oczyszczono dziś w Mariupolu.
Film w linku.
https://rusvesna.su/news/1646914116

18. Cywile w Charkowie przepędzają banderowców z bronią z terenu przedszkoli i szkół.
Film w linku.
https://rusvesna.su/news/1646915932

19. Rzekomo rozbici Czeczeńcy kolejne miejscowości wyzwalają oczyszczając teren z banderowców. Bez strat w ludności cywilnej. Czeczeńcy są banderowcom serdecznie wdzięczni za przygotowanie im w spadku świetnie urządzonych kryjówek.
https://rusvesna.su/news/1646918383

20. Nowe straszne zwłaszcza dla nas Polaków informacje Rosjan o biolabach na Ukrainie. Żmijowe plemię najnormalniej w świecie szykowało Słowianom zagładę. Ręka w rękę z banderowcami komika i ze szkopami.
Igor Kirillov, szef Sił Obrony Radiacyjnej, Chemicznej i Biologicznej Sił Zbrojnych FR, podczas briefingu na temat wyników analizy dokumentów związanych z biologiczną działalnością wojskową USA na Ukrainie, opowiedział o kilku amerykańskich projektach, które zostały zrealizowane w zakresie biologii biologicznej. laboratoria na Ukrainie.
„Ministerstwo obrony Rosji kontynuuje badania materiałów dotyczących realizacji wojskowych programów biologicznych Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników w bloku NATO na terytorium Ukrainy.
Znane są szczegóły projektu UP-4, który był realizowany przy udziale laboratoriów w Kijowie, Charkowie i Odessie, a projektowany na okres do 2020 roku.
Jego celem było zbadanie możliwości rozprzestrzeniania się przez ptaki wędrowne szczególnie groźnych infekcji, w tym wysoce patogennej grypy H5N1, której śmiertelność dla ludzi sięga 50 procent, a także choroby Newcastle.
Ze względu na to, że Ukraina ma wyjątkowe położenie geograficzne, w którym krzyżują się transkontynentalne szlaki migracji, w ramach tego projektu zbadano 145 gatunków biologicznych.
Jednocześnie zidentyfikowano co najmniej dwa gatunki ptaków wędrownych, których trasy przebiegają głównie przez terytorium Rosji. Jednocześnie podsumowano informacje o szlakach migracyjnych przebiegających przez kraje Europy Wschodniej.
Ze wszystkich opracowanych w Stanach Zjednoczonych metod destabilizacji sytuacji epidemiologicznej, ta jest jedną z najbardziej lekkomyślnych i nieodpowiedzialnych, gdyż nie pozwala kontrolować dalszego rozwoju sytuacji. Potwierdza to przebieg pandemii nowej infekcji koronawirusem, której występowanie i charakterystyka budzi wiele pytań.
Ponadto interesujący jest projekt R-781, w którym nietoperze są uważane za nosicieli potencjalnych środków broni biologicznej.
Wśród priorytetów znajdują się badania nad patogenami bakteryjnymi i wirusowymi, które mogą być przenoszone z nietoperzy na człowieka: dżuma, leptospiroza, bruceloza, a także koronawirusy i filowirusy.
Zwraca się uwagę, że badania prowadzone są w bliskiej odległości od granic Rosji – na terenach wybrzeża Morza Czarnego i na Kaukazie.
Projekt realizowany jest z udziałem nie tylko ukraińskich, ale i gruzińskich laboratoriów biologicznych kontrolowanych przez Pentagon we współpracy z Virginia Polytechnic Institute i US Geological Survey.
Analizowane materiały dotyczące projektu UP-8, mającego na celu zbadanie wirusa krymsko-kongijskiej gorączki krwotocznej i hantawirusów na Ukrainie, wyraźnie obalają publiczne twierdzenie USA, że tylko ukraińscy naukowcy pracują w laboratoriach Pentagonu na Ukrainie bez interwencji amerykańskich biologów.
Jeden z dokumentów potwierdza, że ​​wszystkie poważne badania wysokiego ryzyka przeprowadzane są pod bezpośrednim nadzorem specjalistów ze Stanów Zjednoczonych.
Arkusz kalkulacyjny wynagrodzeń za prace wykonane przez ukraińskich wykonawców wyraźnie pokazuje schemat ich finansowania.
Potwierdza się fakt, że Biuro Departamentu Obrony USA płaci za udział w badaniach bezpośrednio, bez udziału pośredników. Na uwagę zasługują niezwykle skromne, jak na amerykańskie standardy, zarobki.
Świadczy to o niskiej ocenie profesjonalizmu ukraińskich specjalistów i lekceważeniu ich przez amerykańskich kolegów.
Ponadto badane materiały zawierają propozycje rozszerzenia amerykańskiego wojskowego programu biologicznego na terytorium Ukrainy.
W ten sposób znaleziono dowody na kontynuację zakończonych projektów biologicznych UP-2, UP-9, UP-10, mających na celu badanie patogenów wąglika i afrykańskiego pomoru świń.
Pentagon jest również zainteresowany wektorami owadów, które mogą rozprzestrzeniać niebezpieczne choroby zakaźne.
Analiza otrzymanych materiałów potwierdza fakt, że z laboratorium biologicznego w Charkowie za granicę przewieziono ponad 140 pojemników z ektopasożytami nietoperzy – pcheł i kleszczy.
Charakterystyczne jest, że podobne badania przeprowadzono w latach 40. ubiegłego wieku podczas tworzenia elementów broni biologicznej przez japoński oddział 731, którego członkowie następnie uciekli do Stanów Zjednoczonych przed prześladowaniami za zbrodnie wojenne.
Przypominam, że przedstawiciele krajów zachodnich są niezwykle ostrożni w przekazywaniu swoich biomateriałów.
Jednocześnie dostępne dokumenty potwierdzają liczne przypadki przenoszenia próbek biologicznych obywateli Ukrainy za granicę.
W ten sposób 350 kriokontenerów z próbkami surowicy krwi zostało przeniesionych z Centrum Zdrowia Publicznego Ministerstwa Zdrowia Ukrainy do laboratorium referencyjnego chorób zakaźnych Australijskiego Instytutu Doherty pod pretekstem określenia miana przeciwciał.
Innym przykładem jest finansowany przez Niemcy projekt nr 68727 EN dotyczący badania czynników wywołujących gorączkę krwotoczną krymsko-kongijską i hantawirusy.
W jego ramach do Instytutu Medycyny Tropikalnej Bernanda Nochta (Hamburg) przekazano tysiąc próbek surowicy krwi obywateli z różnych regionów Ukrainy należących wyłącznie do słowiańskiej grupy etnicznej.
Z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że jednym z zadań Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników jest tworzenie bioagentów zdolnych do selektywnego oddziaływania na różne grupy etniczne ludności.
Podczas przesłuchania 8 marca w Komisji Spraw Zagranicznych Senatu USA zastępca sekretarza stanu Victoria Nuland poinformowała o obecności na Ukrainie bioobiektów, które były wykorzystywane do badań nad bezpieczeństwem biologicznym.
Wyraziła zaniepokojenie możliwością przeniesienia tych laboratoriów biologicznych i znajdujących się w nich materiałów pod kontrolę Sił Zbrojnych Rosji.
Według dostępnych informacji Amerykanom udało się już wywieźć większość dokumentacji z laboratoriów w Kijowie, Charkowie i Odessie, w tym bazy danych, biomateriały i sprzęt, do Lwowskiego Instytutu Epidemiologii i Higieny oraz Konsulatu Amerykańskiego we Lwowie.
Niewykluczone, że część kolekcji przeniesie się do Polski.
W rzeczywistości swoim oświadczeniem Nuland pośrednio potwierdziła wdrażanie przez Pentagon wojskowego programu biologicznego na Ukrainie, z pominięciem istniejących umów międzynarodowych.”
https://rusvesna.su/news/1646919527

21. Tymczasem w Policach ogłoszono „stan siły wyższej”.
„Wielka awaria w zakładach chemicznych. Produkcja została poważnie ograniczona! Ogłoszono stan siły wyższej”
https://gs24.pl/police-wielka-awaria-w-zakladach-chemicznych-produkcja-zostala-powaznie-ograniczona-ogloszono-stan-sily-wyzszej/ar/c1-16091677
policeHeh, skurwysyny. Sabotaż to nie jest stan siły wyższej. Skąd to wiem? Ano wiem bo mój Tatko od początku stawiał te zakłady. Jak przyjechaliśmy do Polic tam biegały zające, rosła kapusta, nie było nic. I przez te ponad 50 lat nie było nigdy żadnego wypadku. W sumie wiem tylko o dwóch ale szczęśliwych wypadkach, bo jestem nieco lepiej poinformowany od przeciętnego śmiertelnika, ponieważ jeden taki wypadek zrobiłem ja i wie o nim tylko parę osób.
Ale jeśli chodzi o prawdziwe wypadki to tam nie ma szans aby jakiś kocioł sam wybuchnął, bo wszędzie są zawory bezpieczeństwa. I zawory na zaworach, żeby nie było to tamto. I skoro przez ponad 50 lat nic nie jebło a teraz planowany jest głód i nagle „wyjebało kotły” czytaj: „stanęła produkcja”, no to nie potrzeba detektywa żeby dodać dwa do dwóch.
Pierwszy wypadek o jakim wiem przydarzył się największemu farciarzowi na świecie. Bo oni tam mają, ci alchemicy w Policach taki sprawiedliwy kocioł albo cysternę, gdzie się wrzuca siarkę, borowiki zebrane lewą ręką przy pełni księżyca, łzy Cyganki i jeszcze jakieś składniki, żeby się to przemieniło w kwas siarkowy. No i jak się przemieniało to jakiś gościu wsadził tam ryj. Jakiś gigantyczny bąbel eksplodował wówczas mu w twarz aż zdmuchnęło mu z głowy kask i cały łeb facetowi opryskało roztopioną siarką. Która zaraz stwardniała i gość wyglądał jak ten ludzik od crash testów. Wykuli mu dziurę na ustach, żeby mógł oddychać i zabrali gdzieś skuć resztę. Powrócił po miesiącu… młodszy o jakieś 25 lat. Zniknęły mu wszystkie zmarszczki i musiał wymieniać papiery, bo wszyscy myśleli że się legitymuje dowodem ojca. Nawet, jak u salamandry odrosły mu powieki. Dziś stare baby za taki głęboki peeling muszą bulić mnóstwo kasy. A on miał odnowę biologiczną za free.
A drugi wypadek to się przytrafił już pierwszego dnia jak nas tam z budy wysłali na 3-tygodniowe praktyki. Dali kaski, ubrania robocze i powiedzieli żebyśmy sobie pochodzili po zakładach i obejrzeli z bliska jak wygląda produkcja. Ale jako że produkcja nawozów sztucznych jest tak samo fascynująca jak turniej szachowy, no to poszliśmy tam gdzie stały bezpańskie wózki akumulatorowe żeby urządzić uliczne wyścigi. No i wszyscy dostali dobre wózki tylko nie ja. W moim działał tylko wsteczny więc jak depłem do dechy to mnie wyjebało dupą w jakieś rurociągi i blachy. Na pace były butle gazowe po jakimś spawaczu i te butle jebnęly w jakieś zawory jak z paki wylatywały. Coś tam się rozszczelniło i zaczęło w zaworach syczeć, a kiedy jakiś downowiec tam zajrzał żeby naprawić to się nawąchał i zemdlał jak mała dziewczynka. Dosłownie padł jak te komediantki od skeczu z czaszką. Po dwóch dniach pod maska tlenową też powrócił zupełnie jak nowy. Przez resztę praktyk mieli tam na nas bardzo silne oko i jak te krasnoludki od Śnieżki, napierdalaliśmy młoteczkami przez 3 tygodnie wymieniając zatarte łożyska w rolkach od taśmociągów. Jasna strona była taka, że na fajrant mieliśmy tony starych łożysk, których nikt nie potrzebował. Łamaliśmy to na prasie hydraulicznej żeby zrobić odzysk bezcennych kulek, bo dobry procarz na osiedlu zawsze miał ręce pełne roboty, odkąd te chuje z innych osiedli napadały nas nieustannie. Szczęśliwe czasy… szczęśliwe wypadki.
Na bank tego dzisiejszego „wybuchu” nikt, nigdy, nikomu nie wyjaśni. No chyba, że przyjdą Rosjanie – to wtedy wyjaśnią w dwa dni. Celowy sabotaż aby spotęgować w tym roku sztucznie wywołany głód. W komentarzach wyczytałem że w Norwegi też stanęły zakłady a nawozami z powodu rzekomo braku gazu. To tak jakby śniegu zabrakło na Antarktydzie. Celowo chcą wywołać głód.

Analiza po 15 dniu

Dziś analiza działań na Ukrainie ale oczami rosyjskiego oficera – Aleksandra Dubrowskiego.
(nadesłał Old Donkey w komentarzach – w linku całość a u mnie obszerne fragmenty)
https://thesaker.is/the-opinion-of-a-professional-about-the-special-operation-in-ukraine-must-read/
„Dla wszystkich jest to trudne. Nasi ludzie umierają. Obywatele Ukrainy umierają. Ale najtrudniejsze jest dla wojskowych, działających zarówno w rezerwie, zarówno rosyjskich, jak i ukraińskich, którzy przeszli przez „gorące” konflikty. Zgrzytam zębami z impotencji, osobiście nie jestem pewien — czy mógłbym wykonać rozkaz Naczelnego Wodza, gdybym był dzisiaj w szeregach. Zrozumiałe jest minimalizowanie ofiar wśród ludności cywilnej, jesteśmy jednym ludem. I jak starać się nie zadać krytycznych uszkodzeń APU — nie mam pojęcia o taktyce własnej jednostki.
Kategorycznie sprzeciwiam się publikacji liczby strat bojowych do czasu wejścia operacji w końcową fazę. To prezent na czyjąś wojnę informacyjną, karta atutowa w rękach wroga, rozproszenie fałszywych informacji wśród jawnych alarmistów wewnątrz kraju: „wszyscy kłamią, chowają się, nie doceniają”, „bez wojny”, „matki, nie pozwólcie swoim synom”, „jak ja chcę pokoju”, „o ile więcej krwi można przelać”…
Możesz i powinieneś. Umierają żołnierze i bohaterowie. Którzy przybyli do wojska nie po to, by szlifować podeszwami butów bruk, ale by bronić Ojczyzny. Nawet za cenę własnego życia. To był błąd Sztabu Generalnego, ludzie powinni jasno rozumieć cele operacji, jej konieczność, nieuchronność ofiar. Nie aktualna cena.
Brzmi okrutnie, ale taka jest trudna militarna rzeczywistość. Otrzemy łzy własne i kobiece po Zwycięstwie, ukłonimy się każdej wdowie, matce, pannie młodej, siostrze za wyczyn ich mężczyzn.
Pierwszy etap operacji…
Nie doceniliśmy siły informacyjnego, ideologicznego, psychologicznego oporu wroga, czekali na nas. Dosłownie pierwszego dnia jednym kliknięciem krwawych palców Amerykanów pozbawili nas poparcia ludności cywilnej i tych jednostek AFU gotowych do neutralności. Miliony dolarów, tysiące informatyków, globalne korporacje medialne odcinają Ukrainę od wszelkich obiektywnych informacji, śmierdzi w naszym kraju.
A nasze główne straty były w pierwszych trzech dniach. Teraz zostaną szybko zredukowane. Operacje pokojowe i humanitarne, podobnie jak krymska, nie są już prowadzone przez armię rosyjską. Bojownicy otrzymali inne rozkazy, zaangażowali się, rozgniewali, przegrupowali, rozwiały się nadzieje na aktywne wsparcie ludności cywilnej i te części AFU, które zmieniły zdanie.
Widać było niewiele kwiatów i bochenków chleba, ludzie zostali zmiażdżeni propagandą i kłamstwami, zastraszeni przez nazistów do szaleństwa. W obliczeniach pominięto jeszcze jeden ważny punkt — od 2014 r. przez strefę ATO w Donbasie przeszło prawie 600 tys. Ukraińców, dziś wszędzie uzupełniają obronę terytorialną, wielu ma się czego obawiać. Zwłaszcza w następstwie fałszerstw dotyczących egzekucji bez procesu przez ATO.
Wyobrażacie sobie, co w ciągu roku tam naziści wepchnęli sobie do głów – dali im możliwość bezkarnego strzelania do osiedli „pikowanych kurtek i kolorado”, wyśmiewania tamtejszej ludności cywilnej. Tak więc kalkulacja pomocy miejscowych i APU była niedokładna, rak w społeczeństwie ukraińskim jest po prostu potworny. Ale… wyleczymy to.
Jeśli wyjaśnimy naszą taktykę z pierwszych dni… jest to twórczo przerobiony „zwiad przez walkę” Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Tylko z głęboką i szybką penetracją na terytorium okupowane przez hitlerowców. Prowokowaliśmy działania wroga grupami taktycznymi, celowo wyciągając z ich lokalizacji części APU i Gwardii Narodowej. Z niewielką liczbą wytrzymującą straszliwe kontrataki czołgów i pojazdów opancerzonych, z przewagą liczebną piechoty zmotoryzowanej.
Czasami nie można było stłumić „Gradów”, artylerii i moździerzy ukrytych w osiedlach, które cię przybijały. Tereny miejskie nie mogły być czyszczone metodycznie w formacjach bojowych, powodując ostrzał wspomagający, śmigłowce szturmowe, sapery, miotacze ognia, czołgi do przenoszenia stanowisk karabinów maszynowych w domach i obiektach infrastruktury socjalnej.
To wojna nieznana nam, weteranom. Szczególnie, gdy niebo jest pod pełną kontrolą, lotniska są pełne samolotów szturmowych i bombowców, działają systemy rakiet operacyjnych i taktycznych, jest dużo ciężkiej artylerii. Teraz stało się jasne nawet dla cywilów: właściwa nazwa tego, co się naprawdę dzieje, to „specjalna operacja wojskowa mająca na celu denazyfikację”. A demilitaryzacja Niepodległości została zakończona do końca trzeciego dnia.
APU jako jedna, zarządzalna i efektywna struktura przestała istnieć. Dziś w miastach i miasteczkach kryją się dziesiątki różnych liczebnie odizolowanych grup. Bez scentralizowanego zaopatrzenia, bez wsparcia z powietrza, bez zbliżania się posiłków. Nie są w stanie działać w ramach jakichkolwiek planów ukraińskiego Sztabu Generalnego. Tylko tłumy uzbrojonych mężczyzn z rozkazem stawienia czoła śmierci.
Główne ugrupowania „Północ” i „Wschód” zostały ścięte i pozbawione dowództwa — to 22 brygady, którym na początku marca powierzono zaszczytny obowiązek utopienia Donbasu we krwi. Pokonaliśmy ich o tydzień lub dwa, rozpoczynając własną operację specjalną. Teraz 150 tysięcy ludzi (wraz z narodowymi żołnierzami) marynuje się w „kotłach”, odciętych od siebie. Na sekundę — zrobiły to mniejsze siły rosyjskie… i to w pięć dni.
W innych obszarach operacyjnych nie ma zorganizowanego oporu. Wydzielone części Sił Zbrojnych Ukrainy (AFU), bataliony narodowe, grupy dywersyjne. Każdy działa według własnego uznania, z różnym stopniem aktywności. Nie ma możliwości poruszania się w kolumnach, przegrupowania, uzupełnienia amunicji, paliwa, sprzętu nawet w lokalnych magazynach, wszystko jest systematycznie niszczone przez precyzyjne uzbrojenie i samoloty.
Za tydzień lub dwa 80 % AFU zamieni się w oddziały całkowicie pozbawione amunicji, paliwa, leków i żywności. Wyczerpany psychicznie i fizycznie, bez jednolitej komendy, celów i zadań. Dla wojska to straszna rzecz – przygnębienie i rozkład. Zwłaszcza dla Ukraińca, który trzyma się strachu, wspierany przez banderowskie oddziały. Żołnierze boją się o los swoich rodzin na tyłach.
Drugi etap operacji…
Rozpoznawalny scenariusz syryjski. Populacja neutralna lub bojąca się terroryzmu, wśród której prawie niemożliwe jest zidentyfikowanie bojowników. Armia rosyjska nie przejmuje takich osad – otacza miasta banderowskimi batalionami narodowymi. Wkrótce będziemy obserwować autobusy i „wycieczki eksportowe” w kierunku zachodnim. Jak tylko „dojrzeją” bez wsparcia i pomocy z zewnątrz.
W innych miejscach miasta są częściowo okrążane, co zachęca obrońców do samodzielnego opuszczenia terytorium. Brak zorganizowanych kolumn wojskowych, ciężki sprzęt – wszystkie te towary są niszczone. Indywidualnie drogie. Tak, istnieje niebezpieczeństwo pojawienia się dużej liczby grup dywersyjnych, jednak strategicznie rozwiązywane są trzy główne zadania operacji specjalnej: minimalizacja strat wśród ludności cywilnej i infrastruktury, naszych jednostek i armii Ukrainy.
Rozcinanie się nawzajem z zachwytem przez rosyjską i ukraińską armię jest zbyt luksusowym prezentem dla Waszyngtonu i Euro-Rzeszy. „Oddziały partyzanckie” Bandery będą działać wam na nerwy, ale pomysł na dowództwo nie jest zły. Staną się legalną ofiarą oddziałów antyterrorystycznych, żandarmerii wojskowej i ludzi Ramzana Kadyrowa z Gwardii Narodowej. Kto nie bierze jeńców terrorystów, ten ich wymazuje… gdziekolwiek by ich nie znalazł. Denazyfikacja w dosłownym znaczeniu tego słowa .
Jeszcze smutniejszy los czeka licznych najemników z EuroRzeszy, z której tworzą nie jednostki wojskowe (brak czasu), ale grupy dywersyjne i taktyczne. Nasz Sztab Generalny stwierdził już, że nie uważa ich za bojowników ze wszystkimi wynikającymi z tego konsekwencjami, nie obowiązują tutaj żadne konwencje dotyczące jeńców wojennych. Jestem pewien, że na tych „żołnierzy fortuny” zostanie przeprowadzone specjalne, okrutne i celowe polowanie. Biedne diabły…
Trzeci etap operacji.
Nie powiem wam szczegółowo, jak i gdzie toczą się walki, jest wystarczająco dużo informacji od profesjonalnych ekspertów w domenie publicznej. Ale wszystko dzieje się ściśle według planów, nawet nie zaczęliśmy przenosić rezerw, a one stoją w kolumnach na terenach przygranicznych. Straty są nie tylko tolerowane (z militarnego punktu widzenia) — nieistotne. Ani jedna jednostka nie została przeznaczona na odbudowę lub odpoczynek, co oznacza, że ​​jest w pełni gotowa do walki.
Spójrz na mapę, oszacuj odległości, marsze, ciągłe starcia, przegrupowania, manewrowanie przez dziesiątki kilometrów i pamiętaj – naszym chłopakom przeciwstawia się trzecia co do wielkości armia w Europie i niezwykle zmotywowane formacje nazistowskie. Musimy dokręcić tył, odpoczywać elementarnie, konserwować sprzęt, wykonywać szereg nieprzewidzianych wcześniej czynności.
Nie trzeba nikogo naciskać, domagać się bardziej zdecydowanych działań – flag zwycięstwa nad Mariupolem, Sumami, Czernihowem, Charkowem, Odessą, a tym bardziej bezużytecznym Kijowem z trzema milionami spanikowanych, nakręconych propagandą obywateli. Celem operacji jest strategia i taktyka – na tej zupełnie nowej stronie sztuki wojennej pośpiech jest niedopuszczalny.
Mój kolega z klasy w Akademii zapytał wczoraj w osobistym poście:
Dlaczego pomoc wojskowa dla Ukrainy nie jest niszczona bezpośrednio na lotnisku przylotu?
Dlaczego nawet transportowce NATO mogą odwiedzać przestrzeń powietrzną Ukrainy?
Czy masz wrażenie, że nasi dyplomaci zaczynają wyczerpywać siły armii? … W mojej głowie krążą wszelkiego rodzaju złe myśli.
Według punktu trzeciego. Nie będzie drenażu, wszystkie cele operacji specjalnej zostaną spełnione. To jest kategorycznie powtarzane każdego dnia przez zatwardziałego Ławrowa, a Putin ogłosił wczoraj. Francuski „rozjemca” Macron pochłonął całą swoją mediację. A Medinsky w Puszczy Białowieskiej subtelnie kpi z metroseksualistów z ukraińskiej delegacji. Nie ma z kim porozmawiać.
Spójrz na odważnego głównodowodzącego Zelenski, jak wygląda. Całkowity rozpad osobowości pod wpływem narkotyków. Amerykanie nie pozwolą mu negocjować, a zabiją go jego właśni naziści. Zadanie jest inne – całkowicie zniszczyć kraj, pogrążyć go w chaosie, aby dla nikogo nie pozostało nic.
Operacja specjalna się nie kończy, nie będzie więcej opóźnień. Każdy dzień zwłoki kategorycznie nam szkodzi, pojawiają się nieplanowane problemy dyplomatyczne, polityczne, gospodarcze i militarne. Tylko szybkość i szturm, aż na Zachodzie zaczynają oceniać sytuację z zimną krwią.
O latających transporterach z symbolami NATO dostarczających broń. To niemożliwe, niebo nad Niepodległą i południem Rosji jest zamknięte dla lotów. Dostarczą naziemne z Polski. I nie zniszczymy takich konwojów „pomocą humanitarną”. Dlaczego pytasz? Lepiej zadaj kolejne pytanie — kto dokładnie rządzi na Ukrainie?
Zupełnie naziści. Wzięli na zakładników miliony cywilów w miastach bez korytarzy humanitarnych, przestraszyli ludzi do piwnic i stacji metra. Zatruwanie ludzi kłamstwami na temat „rosyjskich okrucieństw”, masowych strzelanin, egzekucji, przemocy, nalotów dywanowych. Umieszczają cywilów z karabinami maszynowymi w pobliżu strategicznych obiektów dowodzenia i kontroli. Podobnie jak w Kijowie w budynku SBU, ściśle przylegającym do katedry św. Zofii.
Kuratorzy Zełenskiego i bataliony Bandery organizują katastrofę humanitarną, opuszczając miasta i wsie Donbasu i wysadzając wszystko w powietrze: mosty, podstacje, przepompownie. Pamiętaj o wyzwoleniu Ukrainy i 1945 r., agonii III Rzeszy. Cytat demona, wydany w rozkazach o zniszczeniu całej infrastruktury Niemiec: „jeśli wojna jest przegrana, to absolutnie nie ma znaczenia, że ​​ludzie zginą”.
Znajomość historii jest przydatna, aby przewidzieć zachowanie nazistów. Taka jest ideologia, społeczne normy życia, światopogląd.
Tak więc kolumny wojskowe nie zostaną zniszczone z trzech powodów. Po pierwsze są to trofea. Po drugie, broń nie trafi do gotowych do walki jednostek Sił Zbrojnych Ukrainy i batalionów narodowych Południowego Wschodu — adresaci siedzą w „kotłach”. Po trzecie, wszystko będzie przewożone zwykłymi cywilnymi ciężarówkami, tylny transport jednostek AFU jest wraz z jego częściami lub niszczony we flotach.
Oblicz i uderz w kontenerowce? Tak, możesz. Pamiętajcie tylko – wszystkie drogi do przejść granicznych z „Europą życzliwą” zapchane są przez setki kilometrów kolumnami samochodów uciekających Ukraińców. Ruch jest tam straszny. W samochodach są kobiety i dzieci. A Polska i Węgry nie przeniosły punktów kontrolnych w głąb swoich terytoriów, nie zwiększyły pojemności punktów kontrolnych dodatkowym personelem.
Oznacza to, że ukraińscy pogranicznicy ze swoimi „kolegami” trzymają ludzi całymi dniami w oczekiwaniu na przekroczenie granicy. Czy dalej opisywać scenariusz, na który liczą Kijów i Waszyngton? A może możesz sam dowiedzieć się, jakiego obrazu telewizyjnego oczekuje cały „cywilizowany świat”? Marzą, że krwiożerczy Rosjanie zaczną bombardować cywilne samochody… lub kolej.
Ale trudno uwierzyć w takie scenariusze, dla wszystkich jest jasne – Ukraina jest kompletnie stracona, żadna ilość broni już jej nie pomoże. Ale niektóre części na pewno trafią do Lwowa, otrzymają je najemnicy i ideowi banderowcy. A potem grupami przystępują do sabotażu, zastraszania lokalnej administracji w całym kraju, próbując zakłócić naszą komunikację i linie zaopatrzenia.
Ale to kolejna operacja specjalna, policyjna. Taki, który sami Ukraińcy są w stanie przeprowadzić z minimalną rosyjską pomocą, gdy przezwyciężają szok. To ich ziemia, tu mieszkają. Ogłoś nagrodę w wysokości pięciu tysięcy dolarów za anonimowy donos — za dzień skończą się wszyscy dywersanci i partyzanci. Taki to jest kraj.
Ale zrobimy to wcześniej…
Zapewniam, że już dwunastego dnia nasi ludzie operują w innej rzeczywistości operacyjnej i taktycznej, straty gwałtownie się zmniejszą. Jeśli wcześniej był surowy nakaz, by nie wyrządzać nawet hipotetycznej krzywdy cywilom, obiektom cywilnym… dziś został zmodyfikowany . W jednym zdaniu: „nie ze szkodą dla personelu jednostek”. Jako wojskowy jestem w pełni usatysfakcjonowany: teraz wrażliwość humanitarna się skończyła – prawdziwa praca będzie trwać.
Strzelili do kolumny – w odpowiedzi podążać będzie całe menu wojskowo-techniczne. Takie rozkazy działają tylko w ten sposób. Czy ucierpi ludność cywilna? Tak, niektóre straty są nieuniknione, ale nie z naszej winy. Nie szturmujemy miast zgodnie z Regulaminem, ale omijamy lub działamy chirurgicznie siłami specjalnymi, jak w Charkowie. Z wykorzystaniem zupełnie nieznanej dotąd taktyki walki miejskiej przez nocne grupy manewrowe. Porozmawiajmy o tym osobno.
Niech Ukraińcy zamarynują się w miastach, trawiąc osiadłych banderowców i „bataliony terytorialne” oszukane przez nazistowską propagandę. Kto już tam nie radzi sobie z szabrownikami, nie mówiąc już o „odzwierciedleniu agresji”. To nie jest teraz nasz problem, bez względu na to, jak okrutnie mogą brzmieć słowa.
Ostateczny punkt zwrotny nastąpi po oczyszczeniu Charkowa, zablokowaniu lub zdobyciu Odessy. Wszystkie bohaterskie siły samoobrony innych osiedli rozwiążą się same, oczywiste oznaki katastrofy humanitarnej są już widoczne w otoczonych miastach. Mgła, gdy jest całkowicie sztuczna, najszybciej opada w ciemności, ożywczy chłód i na pusty żołądek.
Ludność nie jest moralnie gotowa, by wytrwać do końca. Ukraińskie portale społecznościowe są już pełne wiadomości z miejsc, w których po przybyciu wojsk rosyjskich pozostała lokalna administracja, żywność jest dostarczana płynnie, oświetlenie uliczne jest włączone, lokalna policja kontroluje ulice. Z każdym nowym dniem udawana histeria ustępuje, do odurzonych głów przychodzi myśl: co dalej?
Czy otoczeni banderowcy w swym bezsilnym gniewie zaczną popełniać okrucieństwa? Cóż, Ukraińcy też powinni sami ten krzyż nosić. Oczywiście postaramy się zrobić wszystko, aby ratować dzieci i osoby starsze. Ale Putin nie pozwoli ponieść wrażliwych strat, to nie ta wojna.
To nie my wychowaliśmy diabła piekła, wychowaliśmy go, pozwoliliśmy mu przejąć władzę i zakładników w osobie całego narodu. To nie my ich uzbroiliśmy i wysłaliśmy na Donbas, nauczyliśmy ich nienawiści do Rosjan. Karalna obojętność i współudział również są karalne. Nie przez nas, przez samo życie”.
Aleksander Dubrowski

Dzień 16
11 marca 2022

1. W dalszym ciągu trwa niezwykła cisza przed burzą na głównych frontach Ukrainy. Cyganie rozpoczęli wyścig zbrojeń a świat czeka w napięciu spodziewając się czegoś czego jeszcze świat nie widział. Nie wiadomo co to będzie. Może proklamowana zostanie znienacka Cygańska Republika Ludowa – kto wie? W końcu nadal nie wyjaśniona do końca jest sprawa samolotów dla komika. Co prawda NATO ustaliło już, że klaunowi je przekaże ale nie ustaliło jeszcze kto konkretnie, odkąd stary oszust Morawiecki tak im te samoloty dał, że nadal je posiada. Procentuje doświadczenie nabyte przy sprzedaży kredytów. Poza tym jedna trzecia samolotów komika spierdoliła do Rumuni zaraz na początku akcji policyjnej i nadal tam stoi z braku pilotów i czynnych lotnisk. Może ostatecznie trafią do sił powietrznych Cygańskiej Republiki Ludowej, a może przytuli je Morawiecki, żeby komuś na procent pożyczyć. Nie zdziwię się jak się okaże że naszych MIGów które oddaliśmy dla Ukrainy, po wojnie będzie u Morawieckiego stało pięć razy więcej.

2. Komik Zelenski wystąpił i powiedział naprawdę dobry skecz.

001-kapitan-ukrainaOznajmił, że nie będzie tolerował używania przez Rosję broni chemicznej. Podejrzewa ich o chyba kradzież nawozów sztucznych i atak wzbogaconym amoniakiem. Trochę ciężko jego procesy myślowe do końca zrozumieć ale tak czy siak ma zamiar nałożyć na Rosję sankcje…
https://wiadomosci.wp.pl/zelenski-reaguje-na-oskarzenia-rosji-bedziecie-prowadzic-dechemizacje-ukrainy-czym-amoniakiem-6745957552851552a
Wygląda na to, że Zelenskiemu skończył się już crack i obecnie jedzie na podejrzanie srogich grzybach. No ale cóż… skoro prócz grzybów karmiony jest murikańską propagandą nie dziwota, że odleciał. Na szczęście po detoksie Władimira ujrzy bolesną rzeczywistość.captain20murica
3. Rosja w kilka dni przeszła na chiński system obsługi kart płatniczych i zarówno visa jak i mastercard – które spodziewały się rzucić Rosję na kolana – teraz liżą obrażenia. A te są poważne, bo przecież z samych tylko prowizji od użytkowników kart płatniczych, Rotszyld codziennie przytulał kilkadziesiąt milionów dolarów. Teraz może przytulić bankomat.

4. Strasznie się rozwijają sprawy rządów nad światem dla żmijowego plemienia, które miało na tym polu bardzo grube plany, bo facefuck żyda Marka Góraaspartamu, znienacka odblokował mowę nienawiści. Już można nienawidzieć, gloryfikować faszyzm i nawoływć do śmierci.
https://rusvesna.su/news/1646971021
Dużo masek zerwał z mord Władimir. I bardzo dużo owczych skór…

5. Kaczyński nie przerywa milczenia. Na pewno nie chce zdradzić Rosjanom swojej pozycji – mądre posunięcie genialnego stratega. Macierewicz też się gdzieś przegrupował i zrobił zniknięcie. Na mieście gadają, że połowa „polskiego” rządu czeka na przesiadkę do izraela w Wiedniu albo już tam jest.

6. Właśnie się ukazało kompleksowe wydanie zawierające nazwiska raniferów ze stajni santa Klausa Schwaba z jego szkoły młodych globalnych zboczeńców – milowy kamień w obnażaniu tej światowej ośmiornicy, która jak rak toczy świat. Z polskojęzyczncych szpiegów santa Klausa możemy znaleźć Aleksandra Kwaśniewskiego (z domu Stolzman) i Hannę Gronkowiec – Waltz – szefową żydowskiej mafii kradnącej Polakom mieszkania w Warszawie.
KAMIENICAhttps://www.mpolska24.pl/post/12420/warszawska-mafia-reprywatyzacyjna-gronkiewicz-waltz
Przypomnę, że do dziś mimo wieloletnich śledztw oraz komisji śledczych ministra Jakiego, ANI JEDEN POLAK z 60 tysięcy, którym w samej tylko Warszawie żydowska mafia ukradła mieszkania, nie odzyskał jeszcze swojego domu!!! Ani jeden Polak, kurwa!
Natomiast kompletne wydanie z nazwiskami równie szkodliwych jak Gronkiewicz – Waltz, młodych globalnych zboczeńców, jest do pobrania tutaj:
https://goldengalaxies.net/Quasar/wp-content/uploads/2022/03/The-WEFs-The-Young-Global-Leaders-Extensive-List-by-Categories.pdf

8. Straż Graniczna przywitała na Podlasiu uchodźców strzałami. Nie byli banderowcami i to był ich poważny błąd.
https://wiadomosci.wp.pl/strzaly-na-podlasiu-straz-graniczna-ustawila-blokade-6746029754800704a

9. Aktor Sean Penn dołączył do globalnej dyskusji na temat polskich samolotów dla Ukrainy. „Sprawa jest trudna” – powiedział.
https://film.wp.pl/sean-penn-pisze-o-odrzutowcach-dla-ukrainy-wzmiankuje-o-polskim-rzadzie-i-usa-6745789170129472a
Uważa że Rosjan należy bić, czym się da.
Potwierdza to Madonna, bita nieustannie przez Seana Penna, ale jednocześnie uspokaja Rosjan:
„Nie przesadzajmy, Sean Penn nigdy nie bił mnie kijem baseballowym. Lubi co prawda narkotyki, alkohol i ma epizody agresji, ale na litość, on nigdy nie bił mnie kijem baseballowym.” – dodała podkreślając humanitarny aspekt działań Penna.
https://www.pudelek.pl/artykul/87066/madonna_sean_penn_nigdy_nie_bil_mnie_kijem_baseballowym/

Madonna ma rację, Sean Penn dostał przecież tylko 3 lata, za pobicie i maltretowanie:
https://film.wp.pl/sean-penn-zostal-skazany-na-3-lata-wiezienia-za-pobicie-i-wandalizm-6025281130951297g/3
Sprawa samolotów dla ukrainy jest jak widać niesłychanie rozwojowa odkąd namieszał w niej oszust Morawiecki. Czekamy na najnowsze stanowisko w tej sprawie zagranicznych studentów oraz rzecznika prasowego Komanczów.

10. Santa Klaus zerwał stosunki z Rosją – podaje Nowosti – rosyjska agencja prasowa.
„Tak więc nadeszła wiadomość, na którą szczególnie czekaliśmy, po zamrożeniu partnerstwa z OECD i PACE . Teraz znacznie wzrasta prawdopodobieństwo, że zerwanie Federacji Rosyjskiej z globalistycznymi transhumanistami, zwolennikami „nowej normalności”, może być realne. Co więcej, inicjatywa nie pochodzi od „naszych” aparatów cyfrowych w rządzie – wszystko robią za nich sami „partnerzy”. Z pewnością wpłynie to pozytywnie na bezpieczeństwo narodowe Rosji, ale bez zdecydowanych działań w polityce wewnętrznej, przede wszystkim personalnej, nie wystarczy to do oczyszczenia i odrodzenia państwa.
Światowe Forum Ekonomiczne zawiesiło współpracę z Rosją i odwołało udział Rosjan na forum w Davos. Jednak WEF jest gotowy do działania jako platforma dialogu rosyjsko-ukraińskiego po zakończeniu działań wojennych na Ukrainie.
„Nie kontaktujemy się z żadną osobą, która została objęta sankcjami, i zamroziliśmy wszystkie relacje ze stroną rosyjską” – powiedziała Politico rzecznik WEF Amanda Russo .
więcej w dziwnym linku (nadesłanym w komentarzach) uznanym przez gugla za „niebezpieczny”:
http://xn—-ctbsbazhbctieai.ru-an.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/%D0%B2%D1%8D%D1%84-%D0%B7%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D0%BB-%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D1%81-%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B5%D0%B9-%D0%B6%D0%B4%D1%91%D0%BC-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%80%D1%8B%D0%B2%D0%B0-%D1%81%D0%BE-%D1%88%D0%B2%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D0%B8-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD-%D0%B2%D0%BE-%D0%B2%D0%BD%D1%83%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B5%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B5/

11. Wygląda na to, że Rosjanie wynaleźli skuteczny sposób na najemników zza granicy. Przyznam się że uważałem za poważny błąd Putina jego brak aktywności na terenie zachodniej Ukrainy, którędy dostarczana jest broń dla klauna i którędy wchodzą oddziały psów wojny zasilające komika szeregi.
Sporo Murikanów przecież wyjazd do Putina zadeklarowało.
najemnicy2Nie pisałem o tym, żeby nie zasiewać fermentu, ale ja gdybym miał zabezpieczyć się od tego typu problemów, wysłałbym od Białorusi na południe poważny pancerny klin, żeby całkowicie odciąć zachodnią granicę Ukrainy, bo przypuszczam, że nie tylko tamtędy idzie do klauna zaopatrzenie ale też, kiedy już zostaliby banderowcy przyciśnięci do granicy z Polską, to odwróciliby lufy na drugą stronę żeby nas ostrzelać i wciągnąć do światowej wojny. Takim klinem wzdłuż granicy z Polską odciąłbym banderowców od terenu NATO oraz Unii.
Jednakże Putin wykombinował znacznie lepszy sposób na murikańskich najemników, którzy jak się okazuje już tam są – dużo bardziej od mojego efektywny.

murica20rascal20with20freedomTak po rosyjsku – wciąga ich w głąb, żeby już nie mieli odwrotu i likwiduje najtańszym sposobem jaki tylko istnieje: oferując parę tysięcy dolarów za informację gdzie są.

Ukraińcy masowo ich siłom rosyjskim sprzedają, co sprawia że tylko niewielki odsetek „bojowników” w ogóle dociera na front.
Utylizacją najemników rosyjska armia nie zaprząta sobie nawet głowy – zajmują się tym Czeczeńcy słynący z tego, że nie biorą jeńców w ogóle.
Jednakże według mnie klin odcinający Ukrainę całkowicie od Polski i reszty Unii myślę że niedługo się na mapkach z wojenki na Ukrainie pojawi.

Na statki tymczasem ładowani są kolejni bojownicy o wolność i kolejne chearleaderki no i zabawa trwa.

fat cherleader

12. Rosja zwołuje posiedzenie rady bezpieczeństwa ONZ w związku z biolabami Pentagonu, które pracowały nad bronią biologiczną, którą zamierzano wytruć Słowian.
„Broń biologiczna ich zdaniem była opracowana przez Amerykanów, którzy prowadzili badania na Ukraińcach, a ich celem jest eliminacja biologiczna Rosjan i innych pokrewnych genotypowo nacji.”
https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/rosja-zwoluje-posiedzenie-rb-onz-w-zwiazku-z-programami-budowy-broni-biologicznej-na
Wszystko wskazuje na to że się nie myliliśmy co do planowanego ludobójstwa i rzeczywiście Rosja w ostatnim momencie ocaliła cały nasz Słowiański Świat, a teraz idzie zdecydowanie i stanowczo po bandytów, którzy chcieli nas wytruć.
USA już się przyznało. Natomiast ukraińska armia jeszcze nie skomentowała tego.
ukrainska armia

13. Kapitalny filmik od poczciwego Bena o palcowanej Emanuelli i jej opiekunie – (pisałem kiedyś o tym ale nie było takich ładnych dowodów) więc dorzucam tę perłę do już sporego „naszyjnika”. Dubbing nie jest potrzebny 🙂

https://meditation539.com/wp-content/uploads/2022/03/macron-tranny-wife.mp4?_=1

Oczywiście na światło wypchnięto to za karę dla francuskiej dziwki Rotszylda, za nie załatwienie tego co miała u Władimira Putina załatwić. Misiu jak wiemy kilka dni temu olał zboczeńca, jego namolne telefony i jego „rokowania” do jakich się kleił nie zaproszony. Misiu idzie na całość, a santa Klaus się mści na swoich reniferach.

Och kurwa, my nie żyjemy w ciekawych czasach. My żyjemy w najciekawszych jakie kiedykolwiek były 🙂
Czekam na perłę z Kamalą i resztą elity zboczeńców – teraz on, Kamala, krąży po świecie i działa w „dyplomacji”. Zobaczymy czy urodził się facetem, czy nadal nim jest – a to bardzo ciekawe może się okazać…

Analiza po 16 dniu

Dziś wrzucę analizę Jima Stone dla urozmaicenia źródeł.
„Po przesłuchaniu w ONZ w sprawie broni biologicznej, Kajmany, na których wielu członków rosyjskiego parlamentu posiadało aktywa finansowe (wraz z resztą światowej czołówki) – otrzymały nakaz zajęcia wszystkich aktywów należących do Rosji i Rosyjskich urzędników i zrobili to. Zagarnęli im wszystko. Wygląda na to, że wszystkie aktywa, nawet będące w posiadaniu osób prywatnych, są przejmowane na całym świecie.
Krążyły pogłoski, że konfiskaty były oparte na głosowaniu w rosyjskim parlamencie, ale teraz wydaje się, że nawet ci, którzy nie mieli władzy politycznej a posiadali aktywa poza Rosją, mają je przejmowane, nawet małe rzeczy, takie jak sklepy na głównej ulicy, nieruchomości na wynajem i domy letniskowe. Wszelkie aktywa poza Rosją są przejmowane.
Dlatego Rosja ma pełne prawo do przejęcia każdego mienia na swoim terenie, nawet jeśli jest ono własnością prywatną.
Te zajęcia miały miejsce po tym, jak Rosja ujawniła, że ​​Zachód planował znokautować całe grupy etniczne poprzez wszczepianie chorób migrującym gatunkom, takim jak ptaki, owady wędrowne i inne zwierzęta wędrowne. Można wykorzystać rój szarańczy itp.
Tak więc w rzeczywistości stało się to, że Rosja przyłapała Stany Zjednoczone na spisku mającym na celu sprawienie, aby przerażające plagi całkowicie wyglądały na czyny boskie, całkowicie niewykrywalne. W jaki sposób można prześledzić chorobę rozprzestrzenianą przez populację zwierząt migrujących? Nie można. Wyglądałoby to po prostu naturalnie. Być może nawet Corona została uwolniona przez migrujące nietoperze.
Rosja została całkowicie ukrzyżowana za ujawnienie tego. A potem została nazwana kłamcą przez kłamców. Tak naprawdę jest tylko jeden sposób, aby na to zareagować, ponieważ jeśli nie nastąpi żadna reakcja, demon stanie się większy i co się stanie z następną sezonową migracją?
Dlaczego Fauci zniknął, kiedy Rosja wkroczyła na Ukrainę?
Zadawałem to pytanie już wcześniej i są dwie możliwe odpowiedzi.
1. Zrzut dokumentów pfizera, który całkowicie zniszczył narrację szczepień i całkiem jasno wskazał, do czego tak naprawdę służy (niszczenia ludzi)
2. Rosja weszła na Ukrainę i wykorzeniła bandę nielegalnych laboratoriów biologicznych, w które Fauci MUSIAŁ bardzo głęboko włożyć ręce. Tak więc po wybielaniu, które miało miejsce dzisiaj w ONZ, ludzie zadają trudne pytania o to, dlaczego Fauci nagle zniknął z centrum uwagi. Właściwie nie jest to niespodzianką.
Widząc, jak ONZ poradziła sobie z Rosją i jak bardzo Zachód nadal kłamie, wydaje się, że jedyną drogą naprzód jest trzecia wojna światowa.
Wojna nuklearna byłaby o wiele lepszym sposobem na „wielki reset” niż to, co planowali Klaus, Soros i reszta tego plemienia.
Taki, który wymazuje „Nowy Porządek Świata”. Ten, który po trzech tygodniach wysyła car bombę na Antarktydę, jest „spokojny”. Jeśli ludziom, którzy popełnili oszustwo Covid/szczepienia, pozwoli się w jakikolwiek sposób istnieć, powtórzą tylko katastrofę. A dobrzy ludzie Zachodu tak długo siedzieli w zadowoleniu, że pozwolili na rozwój infekcji, która pochłonęła wszystkie schronienia przyzwoitości, które niegdyś reprezentowały ich narody, a teraz jest tylko jedna droga naprzód. Zło zwycięża tam, gdzie dobrzy ludzie nie robią nic, aby je powstrzymać, a teraz cały Zachód jest tego najlepszym przykładem. Niczego nie można dotknąć bez zabrudzenia.
Ostateczny wniosek: Konferencja ONZ poświęcona biolabom była katastrofą. USA i sojusznicy nie robili nic poza kłamstwami i tylko Brazylia i Chiny poparły Rosję, która przypadkiem powiedziała prawdę.
Prezentację dowodów na biolaboratoria Rosji trzymają w tajemnicy ONZ. Spotkanie jest obecnie w toku, a IS jest transmitowane w telewizji , ale zamiast tego uderzają w Rosję i wyjaśniają, dlaczego nie powinni pozwolić na przedstawienie dowodów. To absolutna fikcja. I każą Rosji się wycofać.
To jest tak obrzydliwe, że nie mogę tego oglądać.”