Szybkie Wieści… 6

mariupol1

15 marzec

1. Francuski najemnik ze szlochem filmuje i wspomina zabitych kolegów na poligonie pod Lwowem.
Film w linku:
https://rusvesna.su/news/1647282532
Jednak korytarzem transhumanitarnym nadal przybywają kolejni bojownicy.
trans warior
Oto nadesłana w komentach przez Kosmatego Krisa relacja Brytyjczyka Jasona Hay, który udał się do Kijowa, aby spróbować wojennego szczęścia. W ramach tzw. „Legionu Gruzińskiego” brał udział w odparciu desantu powietrznego w Gostomel. Według niego to, czego doświadczył tego dnia, prawie kosztowało go życie.
„Kiedy dotarliśmy na miejsce, było bardzo cicho. Ale nagle bramy piekielne otworzyły się przed nami. Eskadra rosyjskich samolotów wystrzeliła pociski, zanim dołączyły śmigłowce szturmowe.
Byliśmy bardzo bliscy zmiażdżenia. Nigdy nie doświadczyłem takiej siły ognia, nie sądzę, by doświadczył tego ktokolwiek w moim pokoleniu. W Iraku i Afganistanie było zupełnie inaczej. Rosjanie są pełnoprawną nowoczesną armią ”– powiedział dziennikarzom The Sun po powrocie do ojczyzny.
Hay powiedział, że udało mu się ukryć w lesie z kilkoma członkami swojego oddziału, co ostatecznie uratowało im życie. Jednak jego przygody na tym się nie skończyły. Wkrótce Brytyjczycy i jego amerykański przyjaciel zostali odkryci przez Siły Zbrojne Ukrainy, które pomyliły ich z rosyjskimi dywersantami. Po kilkugodzinnych przesłuchaniach, którym towarzyszyło bicie, zatrzymani zostali jednak zwolnieni. Następnie Brytyjczyk jak zły sen skierował się pilnie w stronę polskiej granicy, aby zapomnieć o tym, co się wydarzyło.
Mała rada dla murikańskich wojowników: chłopaki nie zatrudniajcie się na Ukrainie za 60 tysięcy dolarów miesięcznie, ponieważ to bez sensu w sytuacji kiedy nikt jeszcze nie dożył wypłaty. Zastanówcie się nad systemem: „na dniówkę”, bo za jakieś 2 tysiące to już można opłacić w DHL wysyłkę z dostawą do domu waszej urny.


2. W zniszczonej basie amerykańskiej w Iraku, gdzie było tajne centrum szkoleniowe mossadu podobne nastroje co u najemników. Iran podaje że zabito 9 generałów mossadu, izrael że tylko 4 a 7 rannych. Amerykanie nic nie podają tylko ślą tam samolot medyczny za samolotem. Już ze cztery takie tam widziano. Gdyby wściekły pies z bliskiego wschodu miał zęby to by szalał. Ale nie szaleje, bo już zdążył zaszczepić się na wściekliznę ze cztery lub pięć razy. Ma tylko dzielnych sojuszników.

murica 4

Nie wierzę ale oni tak naprawdę napisali: Francuska Emanuella tupnęła ze złością nogą pod adresem niedobrego, okropnego Iranu.
https://wiadomosci.wp.pl/francja-tupnela-noga-ostrzezenie-dla-iranu-6747192752085664a
Czy ona nie wie że z tak brudną, palcowaną świnią jak Emanuella nikt poważny nie będzie nigdy rozmawiał? Prędzej Brigitte się z kimś po męsku dogada, ponieważ do rozmów o rakietach potrzebne są jaja.

3. Zachód ukradł, czyli skonfiskował 200 samolotów rosyjskich – prywatne odrzutowce milionerów, etc. Putin zrobił nieco lepszy ruch i skonfiskował zachodowi 500 jumbo jetów i wyszedł na tym dwa i pół raza lepiej niż stary oszust Morawiecki na MIgach, który nadal bezskutecznie szuka żyranta żeby to pożyczyć klaunowi na procent.

4. Od dziś koniec covidowej hucpy Rotszylda w Moskwie. Znosi się maski, testy, debilne przegrody w miejscach pracy, obostrzenia, etc.
https://rusvesna.su/news/1647262040

5. Szykuje się fałszywa flaga pt. Broń Cheniczna. Oczywiście to nonsens bo Rosja raz że tego nie stosuje, a dwa nie musi – już zwyciężyła w sposób miażdżący. Za tydzień 90 % resztek sił komika będzie bez amunicji, paliwa i żywności. Już jest zatem po wojnie i bez sensu byłoby teraz wytaczać armaty na komara. Jednak wszystkie ścierwomedia wyją zgodnie na jedną nutę: Jeśli Putin użyje broni chemicznej – przekroczy czerwoną linię.
Putin jednak już dawno przekroczył te ich linie i już dawno zwyciężył miażdżąco komika – takie są fakty w opini światowych ekspertów – teraz wybijani są pochowani wśród cywilów tchórze, nie mający odwagi się poddać i pogodzić z porażką z sił zbrojnych Ukrainy oraz neonaziści, dla których i tak nie będzie litości więc oni i tak zabijajać będą cywilów aż do końca. No tacy sa i to od długich lat – jeszcze przed policjantem Putinem. Na rosyjskiej wiośnie jest film z wyzwolonego od nich Wołnowacha. Wszyscy w tym mieście zostali wybici do nogi. Byli poukrwani wyłącznie w placówkach oświatowych, medycznych i na osiedlach mieszkaniowych. Żaden nie bronił umocnień wojskowych lub obiektów przemysłowych. Po tchórzowsku schronili się między cywilów – gdzie co do sztuki zostali pozabijani przez oddziały szturmowe. Nie ma rannych, nie ma jeńców. Totalnie i przykładowo takich tchórzy wymazano. Może inni zmądrzeją i zaczną Putina brać na poważnie. Rzekł że zdenazyfikuje i zdemilitaryzuje Ukrainę, więc to zrobi nie patrząc na nikogo.
Film z aftermatch w linku – same zmasakrowane trupy pozostały z herojów.
https://rusvesna.su/news/1647264055

6. W Mariupolu natomiast, (wykonane z drona foto tytułowe) gdzie tchórzliwie schował się nazistowski batalion Azow to samo. Oddziały specnazu szturmujące miasto już wyeliminowały spore siły nazistów. Rosja opracowała zupełnie nową strategie walki miejskiej. Teraz ma minimalne straty własne a zadaje ogromne wrogom. Kiedy banderowiec czeka cały dzień wypatrując Rosjan bardzo się męczy. A kiedy idzie spać specnaz rusza z noktowizorami. Po kilku dniach takiej strategii z banderowców pozostają wyniszczone brakiem wypoczynku ludzkie wraki niezdolne do normalnej walki. Bitwy uliczne są bardzo intensywne, bo banderowcy pochowali się w blokach mieszkalnych wśród ludności cywilnej używanej jako żywe tarcze. Miasto zamienia się z ich powodu w cmentarz i ruiny, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie walczył o każde piętro. Zamiast tego kasowane są artylerią i lotnictwem całe budynki. Cywile wiedzą że mają być w piwnicach, bo banderowców nie ma aż tylu żeby każdego mieszkańca mogli zamienić w żywą tarczę – większość cywilów powinna wyjść z tego bałaganu cało. Juz od czasu tamtego teatru w Moskwie i szkoły w Biesłanie – wszyscy wiedzą że taktyka brania zakładników – zupełnie nie działa przeciwko Rosji. Mariupol płonie.
Film w linku.
https://rusvesna.su/news/1647268646

Dwa powyższe filmy można z czystym sumieniem zadedykować i Skrzypczakom i komikom z Kijowa – niech mają wyobrażenie jak skończą, jeśli będą pierdolić głupoty o samolotach, kontrofensywach i kapitulacjach Rosji. I niech się przestaną łudzić, że jakiś Polak wyższy rangą od szeregowego parkowego żula, będzie ginął za ich kurwa Nowe Łady, Amber Goldy lub antypolską i antyrosyjską 30-letnią politykę!

7. Komik Zelensky uprościł system podatkowy. Bankierzy którzy go wyruchali teraz go znienawidzą. Klaun zlikwidował podatek vat i dochodowy a wprowadził 2 % podatku od obrotów dla przedsiębiorstw. Dla osób prywatnych i małych firm wprowadził dobrowolny jednorazowy podatek – chcesz to płacisz ile chcesz, a jak nie chcesz, no to nie. Żadnych pytań, żadnych fiskalnych kontroli.
Morawiecki z Dudą teraz pilnie uczą się od izraelczyka. Można? Można. Tylko trzeba wojska Putina postawić niedaleko fiskusa.
https://rusvesna.su/news/1647321864
Przyjazny system podatkowy wchodzi w życie na wczoraj i będzie działał dopóki ktoś nie zabierze komika.

8. Wyjaśniła się wczorajsza masakra w centrum Doniecka. Ukraińcy wezwali przez telefony rodziny bojowników do zbiórki w centrum miasta w celu ewakuacji korytarzem humanitarnym a kiedy nadeszła wyznaczona godzina, 12:00 bodajże, uderzyli tam rakietą z ładunkiem kasetowym. Rosjanie zestrzelili ją ale niewielka część kaset eksplodowała. Zamordowanych zostało kilkudziesięciu cywilów dzięki akcji Rosjan, bo mogły być tysiące. Ukraińcy przez dwa dni tam ludzi zwoływali szykując tę masakrę. Szczegóły w linku.
https://rusvesna.su/news/1647266766

Obecnie nikt już nie chce robić banderowcom korytarzy humanitarnych.

9. Jest! Stało się. Okazuje się że mamy w końcu 11-tkę w dziesięciostopniowej skali Olsena i jednocześnie tegoroczną Nagrodę Darwina.

Nareszcie. liberals-volunteering-Ukraine-678x381
Dwustu zagranicznych lewackich ochotników do legi cudzoziemskiej komika, którzy wczoraj oberwali w okolicach Lwowa okazuje się, że zrobiło sobie selfika w miejscu zgrupowania po czym opublikowali go na Reddicie, no więc Rosjanie ich zlokalizowali i 180 z nich wysłali do Marksa i Lenina.

https://newspunch.com/leftists-volunteering-to-fight-in-ukraine-killed-after-posting-selfies-disclosing-their-location/
Mistrzostwo świata. Oprócz gratulacji należy im się jeszcze za te selfiki z pluszakami ufundowana przez Instytut bacologii nagroda specjalna: 20 złotych cebulionów.20 złotych cebulionów

10. Tak wyglądało wczorajsze oczyszczanie Wołnowacha z poukrywanych w cywilnych domach banderowców.

Jest to rzekomy dowód na okrucieństwo Rosjan strzelających do cywilów. Tylko dwa w skali Olsena bo zastrzeleni „cywile” przecież… sfilmowali to „okrucieństwo” pogrążając się w obszarach logiki ujemnej nim od nas odeszli 🙂

11. Szczepionka działa! I to zgodnie z harmonogramem. Amerykańska służba zdrowia oficjalnie podliczyła co trzeba i wyszło im że covidowa szpryca na dziś zabiła więcej ludzi niż wojna w Wietnamie – 64 tysięcy osób.
W Chinach również szczepionka działa! Ale głównie na dzieci – niezliczoną ilość mają tam już maluchów z poszczepienną białaczką.
https://www.zerohedge.com/geopolitical/children-china-diagnosed-leukemia-after-taking-chinese-vaccines
Reszta trzykrotnie zaszczepionych szczęśliwców ma już średnio o 3/4 mniejszą odporność od tej sprzed szczepienia, tak więc szczepionka nadal będzie działać tyle że jeszcze bardziej.

12. Na Węgrzech odbyły się dwie prorosyjskie demonstracje. Chyży Rój natychmiast tam pojechał żeby bełkotać coś o niepodległej Polsce, niepodległych Węgrzech i niepodległej Ukrainie oraz ich opierdolić że są za Putinem ale został wyśmiany. Już powrócił więc i my możemy folksdojcza w Polsce wyśmiać. Myślę że jeszcze tydzień i w naszym kraju będą demonstracje prorosyjskie – jak tylko ludzie ochłoną i po identycznej jak z covidem medialnej ściemie – wreszcie przejrzą na spokojne oczy.

13. Ci, którym udało się już uciec z Mariupola opowiadają jako naoczni świadkowie o tym jak neonaziści z batalionu Azow zasłaniali się ludzką tarczą.
azov_batalon_bmp
https://rusvesna.su/news/1647351724

14. W ramach tworzenia Republiki Federalnej Ukrainy wyszła już inicjatywa przekształcenia zachodniej Ukrainy w Ruś Karpacką. Zwrócono się z tym do Putina.
https://rusvesna.su/news/1647348538

15. Baćka poinformował że już drugi raz Białoruś przechwyciła i zestrzeliła rakietę Toczka-U wystrzeloną z Ukrainy na Białoruś. Dodał że komuś bardzo zależy na wplątaniu jego kraju w wojnę.

16. Tymczasem komik uniemożliwia cywilom ucieczkę z Kijowa. Wprowadził im godzinę policyjną.

17. A tak wojsko Donieckiej Republiki czyści z banderowców Mariupol.

18. Jest już działający link do masakry cywilów w Doniecku, wystrzeloną przez banderowców Toczką-U

https://www.bitchute.com/video/CXLKk1jaenRn/

18. Podobno cztery bombowce strategiczne USA wyleciały na tajną misję w związku z wysłaniem w stan wiecznego spoczynku kilku generałów z mossadu.
murica 3
Bombowce są zdolne do przenoszenia głowic. Pióra jastrzębi się nastroszyły i być może w okolicach Iranu kilka krajów powymienia atom. Zobaczymy.

19. Kolejny Evergreen zablokował drogę morską. W rok po Ever Givenie teraz zrobił to Ever Forward. Kapitan tamtego przed wejściem do kanału Sueskiego naszkicował na morzu pięknego, wielkiego kutasa – co naszkicował kapitan tego, który siadł na mieliźnie w USA jeszcze nie wiadomo, ponieważ to świeża sprawa.
everforward
20. Słynny kanadyjski snajper, z legii cudzoziemskiej komika z Kijowa, o którym ścierwościek rozpisywał się tydzień temu, że jest to najlepszy snajper świata, weteran Iraku i Afganistanu, posiadacz najdalszego na świecie trafienia, etc:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-legendarny-kanadyjski-snajper-jest-w-ukrainie-bedzie-walczyl,nId,5881795#crp_state=1
przeżył jedynie 20 minut po wejściu do akcji w Mariupolu zanim zabił go specnaz.
deadsniper
Chłopaki, jest już z bacologicznego Instytutu Studiów Strategicznych nowa rada: nie zatrudniajcie się może pochopnie na jakieś bezsensowne dniówki, tylko przemyślcie czy nie lepiej będzie przyjąć system godzinowy.

16 marca 2022

1. Po wczorajszym dniu, który z braku lepszego określenia, chyba już można oficjalnie nazwać Międzynarodowym Dniem Najemnika, nastroje u anglosaskich żołnierzy fortuny są epicko depresyjne i tragiczne. Jeden z murikańskich wojowników, który cudem uciekł z Ukrainy przekazał dla kolegów bardzo niepokojące wieści:

Większość najemników już zmieniła swoje sztywne wcześniej stanowisko w sprawie i teraz pragnie się wydostać tylko nie wie jak. Ukraińcy jak ich schwytają to ich biją, niszczą paszporty i wysyłają z powrotem na front. Rosjanie natomiast ich masakrują i to zanim najemnik zauważy Rosjan. Ten akurat, któremu udało się wydostać przekazał, że najlepiej się wyrwać w przebraniu wolontariusza z czerwonego krzyża jakimś korytarzem humanitarnym. Powiedział, że Rosja ich całkowicie masakruje i są w tym jakieś racje, bo Rosjanie od pewnego czasu już nie grają przecież w rosyjską ruletkę ale w rosyjskie rzutki.rzutki

Odrobinkę większe niż w anglosaskim pubie.
Jestem pewien, że jego przekaz trafi z tweetera do kolegów w kotle ukraińskim. Oraz do Rosjan, bo oni w tej Murice chyba nadal myślą że Rosjanie to pijani chłopi nie znający internetów i literków.

2. W sankcje też Rosja gra z rozmachem. Za zamknięcie sklepów z meblami, Rosja zakręciła gaz po to, żeby posiadacze mebli z Ikei mogli napalić w piecu meblami. Na dobry początek rurociąg jamalski już nie działa.
Antypolski zdrajca Tusk wyje że kupując gaz od Rosjan Unia finansuje wojnę, a Rosjanie uspokajają folksdojcza, że mają inne rynki zbytu.

3. Zmarznięci ludzie rzucili się zatem do Arabii Saudyjskiej po jakieś paliwo do pieca ale Arabia im powiedziała, że sprzeda owszem ale tylko za chińskie juany. Zmarznięci ludzie mają więc okazję napalić w piecu dolarami. Sytuacja z sankcjami robi się tragiczna dla autorów zabawy z sankcjami ale bez obaw: będzie dobrze myślę, bo jak tylko Rotszyld obniży stopy procentowe i FED zacznie drukować Murikanom dolary po cenie 20 dolarów za baryłkę studolarówek, to Murikanów stać będzie na tanie paliwo do pieców. Bank Rezerwy Federalnej będzie musiał tylko kupić u Saudów tańszą farbę drukarską za juany i produkcja nowych opałowych dolarów ruszy pełną parą.

4. Jarek się odnalazł. Był w santa Klausa dupie. Gdzie trzymał się mocno za pięty Morawieckiego. Santa Klaus ich szczęśliwie wydobył i popchnął do Kijowa z dziejową misją ratowania żydowskiej Ukrainy. Dudy santa nie wysłał żeby Cyganie nie ukradli komikowi debila.
Pinokio z Kurduplem mieli nakłonić komika do kapitulacji i jakiejś ugody, bo komik już odleciał i się już nawet swoich starszych braci w lichwie, przestał słuchać a tymczasem Putin wsio żydom zabiera. Grzyby zdewastowały klaunowi totalnie banię i naraża calutką żydowską Ukrainę na „stracenie”.
Po odnalezieniu Jarka miliardy memów natychmiast zalały internety.
jarek

centum kijowa
5. Dziś od rana Rosjanie przystąpili do wyzwalania Kijowa. Obecnie trwa zmiękczanie klauna atakiem rakietowym. Potem zapewne podejdzie bliżej artyleria żeby go zmiękczyć jeszcze bardziej. A potem wiadomo – specnaz i Czeczeńcy pójdą neonazistów wymazać.

azow1

Sprawy z nazistami są obecnie w naprawdę dobrych rękach bo Rosjanie wiedzą najlepiej jak z banderowcami prowadzić dialog. Duda i Kaczyński mogliby się od Putina dużo, nawet bardzo dużo na tym polu nauczyć, bo sprawy banderopiteków z żydowskiej Ukrainy są im przecież genetycznie bardzo bliskie.
banderovcy_5

6. Tyle zostało z jednego z założycieli batalionu Azow – zagorzałego nazisty Nikołaja Krawczenko, którego właśnie ubito w Mariupolu.
vsu_mertvyy
Krawczenko obiecał kiedyś przyłączyć Kubań do Ukrainy ale nie dotrzymał słowa, bo sam się przyłączył do Ukrainy.
https://rusvesna.su/news/1647418316

7. Kolejny cudem ocalały chłopczyk z legii cudzoziemskiej komika. Nagranie brazylijskiego najemnika z Ukrainy po uderzeniu rosyjskich sił zbrojnych na jego bazę w obwodzie lwowskim, sfilmowanego w autobusie jadącym do Polski nadesłane przez Old Donkey razem z tłumaczeniem – dzięki:

https://vk.com/wall-210043838_3429?z=video-210043838_456239609%2F4b4f9d1a7b28da30f3%2Fpl_post_-210043838_3429

„Nie wiem, co powiedzieć, siły specjalne z całego świata, z Francji, z całej Europy, z Korei Południowej, Chile, Ameryki, Kanady. Chłopaki, jest tam cały świat, są tam siły specjalne z całego świata. A potem, po prostu, wiem tylko, że wszyscy nie żyją. Wszyscy zostali zmieceni z powierzchni ziemi. Nie możesz zrozumieć jednej rzeczy: jak samolot wystrzeliwuje w ciebie pociski. Nie możesz tego zrozumieć. To już koniec, to już koniec. Cała jednostka została zniszczona”.

8. Jarek rzucił złotą myślą: zaproponował aby NATO weszło na Ukrainę z „misją pokojową”. Niemcy natychmiast przygasiły Kurdupla. Naprawdę ostro pojechały z Karakanem. Ogłosiły że zarówno kanclerz Niemiec, Borys z Angli, Pedo Joe i palcowana Emanuella z Francji już jasno określiły że: „Żaden personel NATO nie wyjdzie poza teren NATO. Żaden żołnierz”.
Dodali też dla ułomka że: „Nie ma mowy nawet o „misjach pokojowych”, bo jest niemożliwe odróżnienie misji pokojowej od ratowniczej lub wojskowej.”
Kurdupel z całej siły zaciska usta oraz pośladki, ale to na nic bo znowu jest na ostatniej prostej w kierunku czarnej dziury. A santa Klaus już po viagrze ciągle go naciska…
https://rusvesna.su/news/1647438394
Jak dobrze pójdzie to tym razem Morawiecki będzie go wyciągał za kostki. Stary oszust wrobił w swoje szambo Krasnala w ramach politycznego berka. No no, nie doceniałem drania…

9. Media od kilku dni piszą w amoku o kolejnych pozabijanych rosyjskich generałach. Jim Stone popytał tu i tam i stwierdził że to kolejna porcja bredni. Wszyscy rzekomo zabici na Ukrainie generałowie żyją i mają się świetnie. Powtórka z kitu o „Duchu Kijowa” i „Obrońcach Wyspy Węży.”

10. Znowu poszły w ruch ukraińskie rakiety z głowicami kasetowymi na głowy cywilów. Wszystkie Rosja lub sojusznicy strąciła. Jako ekspert wypowiem się. W artylerii rakietowej w której byłem mieliśmy rakiety średniego zasięgu – takie w sam raz aby z 50 – 70 kilometrów jedną rakietką wymazać na przykład całą jednostkę wojskową zwierząt z NATO. Kasetówki były najsurowsze, bo zdetonowana na wysokości kilkuset metrów taka rakietka w sekundę może narąbać drewna do kominka z co najmniej hektara lasu i skopać ziemię pod ziemniaki lub pomidory. Kilkaset pojazdów może jeśli tam są na kawałki też rozebrać. Jeśli komik tego używa przeciwko cywilom to raczej nie wyjdzie żywy z tej hecy na Ukrainie ale jako skazany na czapę zbrodniarz wojenny. Niezliczona ilość traktatów zabrania używania tej broni. A niezliczona ilość wojsk jakie ją posiadają wie że aby coś takiego odpalić to MUSI być decyzja z najwyższego szczebla. Jakiś kapitan lub major lub nawet dowódca jednostki, to za mała płotka aby coś takiego na własną rękę uruchomić. To są na sto procent rozkazy idące z nory komika – z samej góry.

11. A ponadto już mało kto wierzy, że komik jest nadal w Kijowie. Totalny brak materiałów z miasta. Jest tylko jakaś nora która może być studiem telewizyjnym, z którego nadaje. Kto wie, czy misja Kurdupla nie polegała na wywózce komika w bagażniku dyplomatycznym.

Analiza

Dziś szybka analiza dla ludzi, którzy dopatrują się w Putinie – na przekór własnym oczom i na przekór własnym uszom – jakiegoś agenta kabały.
Jeśli plony jakie zebrał Putin was nie przekonują – no to nic już was nie przekona – te owoce które wam podsunął pod nos na srebrnej tacy. A w tej sytuacji dyskusja jest zbędna. To dlatego bo za długo drążyliście żydowskie spiski a one wam mózgi nieodwracalnie zdewastowały. To jest dokładnie ten sam syndrom, o którym już we wcześniejszych wpisach pisałem na temat np badaczy „prawa morskiego”. Oni tak długo badali ten żydowski bełkot aż sami stali się obłąkani i obecnie pierdolą od rzeczy – godzinami, jałowo, bez życiowych konkretów… a zapytani o praktyczne zastosowanie tego „prawa” – no cóż… oni nie są w stanie podać ani jednej realnej (przydatnej) w realnym życiu porady tylko… wybuchają szałem, tupią nóżkami i podnoszą oburzone głosy 🙂
Badacze „żydowskości” Putina mają dokładnie to samo – ślepi na jego DZIAŁANIA – snują brednie o jego agenturalnych antyludzkich zamiarach. Mimo iż co DWA DNI Putin ratuje Słowian – tuż przed ich oczami. Zabija neonazistów, wygasza biznesy koszerne, pędzi precz całą tę swołocz z odwiecznie ruskiej ziemi. Ba, z kolebki Rusi…
Dyskusja naprawdę jest zbędna w tej sytuacji. Wyjebałem więc w chuja tego typu komentarze i serdecznie autorów wypraszam – idźcie może z tym gównem na facefucka, ok? Tam do woli możecie pluć na Putina i tam do woli możecie snuć na jego temat niewyobrażalne brednie.
A ja tu sobie pozostanę, bo ja nie mam bani zrytej żydowskim obłędem i żydowskimi spiskami. A poza tym mam póki co niezawodną na 100 % intuicję – której możecie się do woli naczytać w moich poprzednich Szybkich Wieściach – ona jeszcze nigdy w życiu mnie nie zawiodła. Ani razu! I we wczesniejszych Szybkich Wieściach macie jej całe tony jako koronne przykłady. I ona mi mówi od samego początku tej wojny, że Putin jest po jasnej stronie mocy. Kropeczka. I nie będę moją intuicją nikogo na siłę uszczęśliwiał. Mam sekstans we łbie odkąd tylko pamiętam i tylko pokazuję innym kierunki. Czy ktoś z tego kierunku skorzysta – jego własna sprawa. Ja nie jestem i nie będę ewangelistą urabiającym kogoś na swoje prawdy dyskutując o jednym temacie miesiącami.

Owoce Putina. Owoce.

Miliarder izraelski i oligarcha żydowsko cypryjski Igor Kołomojski, jest/był właścicielem telewizji One Plus One, gdzie zaprezentował program zatytułowany Sługa Ludu, w którym aktor Zelenski zagrał prezydenta. Następnie, pochodząca z banderowskiej rodziny Victoria Nuland – jakaś sekretarz u Pedo Joe Bidena – wpompowała w Majdan 5 miliardów amerykańskich dolarów, żeby obalić legalny rząd na Ukrainie. I wtedy Zelenski nagle z komika stał się „prawdziwym” prezydentem. A teraz jest skorumpowanym żydowskim miliarderem i bardzo dobrym przyjacielem Pedo Huntera Bidena, syna amerykańskiego prezydenta. Obydwaj są finansowani przez tego samego żydowskiego oligarchę Kolomojskiego. Obydwaj są narkomanami. Obydwaj są umoczeni po same uszy w biolaby z bronią biologiczną, handel dziećmi, handel narkotykami i handel organami.
Putin to kompleksowo w ONZ opowiedział a na Ukrainie skasował. I zapobiegł swoją operacją specjalną zaplanowanemu na 8 marca 2022 roku atakowi bronią biologiczną. Udaremnił atak bronią etniczną mającą zlikwidować całkowicie Słowian. Jego operacja uratowała niezliczoną ilość istnień.
A teraz konsekwentnie denazyfikuje z neonazistów cały teren byłej Ukrainy. Ubija ich jak wściekłe psy.
Psy w niebogłosy skowyczą.
To są fakty.
Kolejne fakty to te, że cały obnażony Zachód jest przerażony. CAŁY. A za Putinem już się tworzy koalicja antysatanistyczna – tylko dzięki jego działaniom.
Wy w ogole nie wyczuwacie wiatru jaki wieje, bo nie macie za grosz intuicji. A tymczasem idzie prawdziwa burza ze wschodu. Taka dobra burza, która oczyszcza zatęchłe powietrze.
Tyle zrobił Putin.
A ilu wy: „badacze żydowskości Putina” przepędziliście żydowskich klaunów, żydowskich marionetek i żydowskich oligarchów? Ilu zlikwidowaliście banderowców? Ilu uratowaliście Słowian?
Napiszcie ilu, to wam nie usunę komentarzy. Pozdrawiam.
W komentach jest bardzo pozytywny Słowiański Wiec i nie chcę żeby jakiś jad go od środka zatruwał.
PS. Dwa dni temu byłem na tourne w Polsce i między innymi na dworcu głównym we Wrocławiu. Specjalnie, żeby zobaczyć Ukraińców. Moje własne oczy ujrzały że: 90 % z nich to matki z dziećmi – którym trzeba naprawdę pomóc, bo wypłoszyła ich tylko i wyłącznie propaganda – jeszcze gorsza u nich niż u nas. Zero czarnuchów albo facetów w wieku poborowym. Garstka starców i emerytów. Parę procent jest też młodych kandydatek na galerianki. Jasna strona jest taka, że zwiększyła się podaż na rynku pracy – teraz wołają 40 a nie 70 zeta za „w paszczu”, i wybredny konsument ma naprawdę w czym wybierać.
Wniosek: nie mam absolutnie żadnych obaw, że będą „rezać Lachów”. No nie mam w ogóle tego typu fazy. Mam przeczucie, że będzie dobrze. I to pod każdym względem.
Po kilku dniach już nawet ścierwomedia wyją z rozpaczą, że: „Ukraińcy wracają” – ci którzy dostali u Polaków dach nad głową. Siedzą pod tym dachem kilka dni a potem postanawiają – już po ochłonięciu z propagandy – zwyczajnie wracać. Ścierwomedia totalnie zrozpaczone, bo kilka dni i brednie ulatują jak toksyczne opary. I to młode kobiety z dziećmi lub bez wracają tam gdzie jeszcze trwa akcja policyjna Putina, Odessa, Mariupol i tak dalej. Ta sprzed kilku lat emigracja już gada płynnie po polsku a ta nowa myślę że jak okrzepnie do najwyżej miliona też się szybko zasymiluje albo powróci jak Putin pozamiata, na swoje śmieci albo wyfrunie na Zachód co jest najbardziej prawdopodobne – galerianki na bank to zrobią i większość młodych. Starcy powrócą na pewno na swoje śmieci. Ba, już powoli wracają i już ścierwościek o tym pisze, no więc na litość…
A wróci jeszcze więcej jak Putin wyreza bandersynów, bo Putin wie co to za swołocz i rozumie ich jak nikt inny. On wie, że dlatego nienawidzą Polaków, żydów i Rosjan, bo to jest nienawiść… zdrajców. Czysta, nieuleczalna i bezgraniczna. Nikt bardziej nie nienawidzi zdradzonego narodu jak sami zdrajcy. Putin o tym wie i Putin ich utylizuje, bo to jedyna sensowna kara za zdradę. I on to robi zamiast gadać i komuś to w kółko tłumaczyć. Robi i należy mu się nie tylko dozgonna wdzięczność za Rosjan którzy Polskę od Niemca wyzwolili ale też dozgonna wdzięczność za pomszczenie Polaków pomordowanych na Kresach. On rosyjski prezydent pomścił – a nikt inny np. polski „prezydent” nawet nie chciał o tym gadać. A Putin pomścił. Kolejny owoc na srebrnej tacy jaki pod nos Polakom podsunął Putin.
Jeśli zaś banderowcy do Polski zbiegną to Putin tu po nich przyjdzie żeby nie pozwolić im się odrodzić, bo oni tak mają że jak idą na faszystów to nie zatrzymują się w pół drogi. Tak więc i tak dobrze i tak nieźle, każdy wariant jest dla nas ok, myślę.
I myślę też, że antypolskie przywileje od antypolskiego rządu się dla Ukraińców bardzo szybko skończą – najdalej w momencie likwidacji Ukrainy. Ukraińcy otrzymają wówczas status Cyganów i się skończy zasiłkowanie – albo pójdą do normalnej roboty zapierdalać na siebie i na Nowe Kacze Łady albo będą musieli wracać. Ani Sorosz ani Kaczor nie jest aż tak bogaty żeby im kasę za nic wiecznie dawać. Wręcz przeciwnie, widząc po lichwiarskich ogłoszeniach, wnoszę że pragną ich odsetkami zwyczajnie oskubać – więc oskubani tym prędzej się zawiną z pola widzenia. Zachód już się od Ukraińców – w końcu Słowian – plecami kompleksowo odwrócił, bo Zachód od tysięcy lat ma drang nach osten, a nie odwrotnie.
Tak więc proszę z Putinem wyluzować. Jeśli już musicie go opluwać lub szkalować – cały internet stoi przed wami otworem. Nawet facefuck!
Tylko u mnie nie wolno, tylko tu, bo mnie jego owoce smakują. W sytuacji, kiedy anglosasi i żydostwo chciało od zawsze aż do teraz nas po prostu wymazać z istnienia razem z resztą Słowian żeby ukraść ziemię i surowce, a Putin im w tym od trzech tygodni jak jeszcze nikt przeszkadza… no tego to nawet nie potrzeba nikomu kto ma dwie klepki objaśniać. Tylko ślepy i tylko głuchy nie widzi tego co się dzieje. I tylko głupi nie rozumie, tylko się w tym doszukuje podwójnych, potrójnych spisków – a to już jest sorrry ale jakaś choroba umysłowa związana z upośledzeniem poznawczym. Takich osób KOMPLETNIE nic nie będzie nigdy w stanie przekonać – nawet jak im Putin na tacy poda obcięte łby komików lub neonazistów. Oni dopatrzą się w tym „kolejnej pułapki”. Do psychologa z tym panowie, do psychologa a nie do bacy.
PSS. Przy okazji proszę już po raz chyba dwudziesty nie wklejać tych samych Kękusiów, bo Kękusie i ich „prognozy” no słabą mają u mnie moc prognostyczną, ponieważ przez całe życie podejmowali najchujowsze jakie tylko można było podjąć decyzje, albo pracując w żydowskich bankach które ich wyruchały albo poślubiając żydówki, które ich jeszcze mocniej od banków wyruchały. Kękusie to jest kolejny syndrom „badaczy prawa morskiego” – latami zalewają internet pismami z bankami, ministrami, z żonami i z każdym kolejnym rokiem i pismem popadają w jeszcze głębszy obłęd. Słabiutko u Kękusiów z oczami, z uszami, z rozumem i z prognostyką. Słabiutko. U Kękusiów nigdy ABSOLUTNIE nie będzie PROPOZYCJI na przyszłość. Będzie tylko piana z toksycznego jadu i oglądanie się wstecz. Więc po co Kękusie na Słowiańskim Wiecu? No po co? Mają swoje blogi z tego co mi wiadomo – tam Kękusiów zapraszam.
Na powyższe tematy już nie będę dyskutował więc proszę się nie wysilać na polemiki jakieś – ponieważ będę usuwał takie wątki razem z odpowiedziami.

17 marca 2022

1. Federacja Rosyjska już wszczęła sprawę karną przeciwko bandytom nazistowskim z batalionu Azow. Jego niedobitki usiłuja w przebraniach cywilnych wydostać się z Mariupola. Nawet usuwają w tym celu tatuaże z nazistowskimi symbolami. Żadnemu nawet wycięcie tatuaży nie pomogło – zbyt są i tak znani nawet bez takich szczegółów.
https://rusvesna.su/news/1647456146
Niezależnie w USA wypłynęły dokumenty ujawniające finansowanie batalionu Azow przez FBI i ekipę Donalda Trumpa. Mnóstwo brudów na ten temat w linku:
https://www.naturalnews.com/2022-03-16-leaked-docs-fbi-funded-neonazi-azov-battalion-charlottesville-chaos.html#

2. Reżim komika dogorywa. Z braku ludzi, czyli i po masowych dezercjach własnych żołnierzy oraz ucieczkach niedobitków z legii cudzoziemskiej klaun wysyła na front nastolatków nie nadających się nawet do zawiązania butów. Studentów o politowania godnej wartości bojowej. Klasyczne mięso armatnie. Nieświadome że idzie na rzeź i totalnie zmanipulowane. Klaun już nawet kamizelek i mundurów dla nich nie ma. Broń dostają ale z braku amunicji mają przydziały tylko po 10 nabojów do magazynka, który normalnie mieści 30. Żywe trupy, moim zdaniem. To tak żałosne, że już nawet ścierwościek o tym nadaje.
ukr-recruits
https://www.bbc.com/news/world-europe-60724560

3. Żeby nie było aż tak żałośnie: kolejny nieszczęśliwy najemnik, tym razem z Korei Południowej, bardzo prosi o pomoc. Nie udało mu się „zabić tych Rosjan” bo oni chcieli zabić jego. Były kapitan sił specjalnych Korei Południowej, bardzo prosi o pomoc w ucieczce z Ukrainy. Prasa zachodnia i koreańska pomaga kapitanowi specjalnej troski nagłaśniając to gdzie się da. Kapitan miał gruby i specjalny plan: najpierw chciał uwolnić Kijów od „tych Rosjan” a potem wiadomo: iść z resztą wojowników na Stalingrad. Myślę, że jak opiszę jego apel o pomoc to pomoże „tym Rosjanom” namierzyć kapitana specjalnej troski i go uwolnić z jego problemów. Kapitan już raz dotarł do granicy z Polską ale natrafił na kafkowsko – kaczą biurokrację: okazało się że nie ma wizy a na Ukrainie przebywa nielegalnie. Straż leśna zawróciła go z powrotem i kapitan specjalnej troski błąka się teraz po zaminowanym lesie i ma teraz dość poważny kłopot: na drodze do wolności stoi mu mała rosyjska armia no i leśnicy. Jest okrążony i w każdej chwili może mieć atak tupania nóżkami.

koreaSytuacja nieustannie eskaluje bo kapitan na dziś ma już trzy problemy: sprawę karną za najemnictwo i za nielegalny pobyt na Ukrainie – to u niego w Korei. U komika natomiast ma problem z dotarciem do konsulatu i wyrobieniem jakiejś wizy.
Może Jurek Owsiak mu pomoże, Mam Talent, albo siepomaga.pl ?
https://t.me/rusvesnasu/15947?single
Mamy jak widać na blogu całkiem niezłą dawkę rozrywki w ramach Międzynarodowego Tygodnia Najemnika. 

4. W Charkowie pod kierownictwem Stanów Zjednoczonych trwały straszne eksperymenty z wirusami – nowe szczegóły Rosyjskiego Ministerstwa Obrony.
Rosyjskie Ministerstwo Obrony nadal bada dokumenty otrzymane od pracowników ukraińskich laboratoriów na temat wdrażania wojskowych programów biologicznych przez Stany Zjednoczone i ich sojuszników z NATO na terytorium Ukrainy.
Szczegóły dotyczące postępów w tej ważnej pracy zostały przedstawione na porannej odprawie 17 marca przez generała dywizji Igora Konaszenkowa.
Rosyjscy specjaliści z Wojsk Obrony Radiacyjnej, Chemicznej i Biologicznej przestudiowali oryginalne dokumenty ujawniające szczegóły realizacji przez USA na Ukrainie tajnego projektu badania sposobów przenoszenia chorób na ludzi przez nietoperze w laboratorium w Charkowie.
Według dokumentów badania te były prowadzone w Charkowie systematycznie i pod bezpośrednim nadzorem specjalistów ze Stanów Zjednoczonych przez wiele lat.
W ramach amerykańskiego projektu Instytut Medycyny Weterynaryjnej w Charkowie badał dzikie ptaki jako wektory przenoszenia wysoce zjadliwej ptasiej grypy. Oceniono warunki, w których procesy transferu mogą stać się niemożliwe do zarządzania, powodować szkody gospodarcze i stwarzać zagrożenia dla bezpieczeństwa żywności.
Przedstawione zostaną nowe dokumenty dotyczące eksportu dużej ilości biomateriałów ludzkich z terytorium Ukrainy do Wielkiej Brytanii i innych krajów europejskich. W najbliższym czasie zostanie także opublikowany nowy pakiet dokumentów otrzymanych od ukraińskich pracowników laboratoriów biologicznych oraz zostaną przedstawione wyniki ich badań.
https://rusvesna.su/news/1647504167

5. List narodu włoskiego do prezydenta Putina – polecam gorąco Narodowi Polskiemu uważnie go przeczytać.
„Włosi apelują do rosyjskiego prezydenta Władimira Putina z oświadczeniem, że zachowanie włoskiego rządu i jego wrogość jest stanowiskiem włoskiego rządu, nie jest to wrogość narodu, w której pamięć o wsparciu udzielonym przez Rosjan lekarzy w związku z pierwszym przypływem koronawirusa jest świeże, uczucie wdzięczności jest żywe wśród ludzi do Rosjan.
Dlatego obawiamy się, że prezydent Putin może nie zrozumieć, że te decyzje i postawy nie należą do narodu włoskiego. To nie są decyzje całych Włoch, zostały podjęte tylko przez grupę przestępców.
Nasz parlament nie reaguje na wolę ludzi i nie identyfikuje się z nimi. Ten parlament nie jest wyrazem woli ludu.
Mamy całkowicie przestarzałą konstytucję i my – a jest nas wielu – jesteśmy zmuszeni reprezentować samych siebie i prosić pana prezydenta Putina o wzięcie pod uwagę, że twoimi wrogami wcale nie są Włochy ani naród włoski.
Waszymi wrogami są pogrążający się w delirium przewodniczący Rady Ministrów Mario Draghi, a także szef Włoch, który znowelizował artykuł 11 Konstytucji, który nie dopuszcza wojny i uważa ją za możliwą tylko w przypadku obrony.
Dochodzi więc do naruszenia karty konstytucyjnej, a orientacja establishmentu nie odpowiada woli Włochów. Wyjaśnijmy to!
Włosi nie chcą niczego poza likwidacją tego parlamentu i premiera, ale najbardziej chcą wydostać się z skorumpowanej i nazistowskiej organizacji zwanej Unią Europejską.
Panie prezydencie, możesz nam pomóc i prosimy o zastanowienie się nad decyzją o wpisaniu Włoch na czarną listę – być może właściwe jest rozróżnienie między narodem włoskim a rządem włoskim.
Proszę zastosować swoje postanowienia do Mario Draghiego i jego współpracowników, ale nie do ludzi bezbronnych, nieświadomych tego, co się dzieje dzięki pracy mediów.
Rosja reprezentuje dla Włochów ostatnią możliwą obronę wartości Zachodu, a przede wszystkim etyki i kultury naszego kraju.
Dzięki Putinowi”.
https://rusvesna.su/news/1647435418

6. Zaciska się pętla wokół covidowej mafii. Lawinowo rośnie ilość spraw sądowych wytaczanych jej w Ameryce. Globalni oszuści zaczynają coraz bardziej przypominać szalejące w amoku karaluchy złapane w pułapkę i nie mające dokąd uciec.
Ilość zgonów przyśpiesza. W jednej tylko amerykańskiej bazie zmarło niemal jednocześnie 80 żołnierzy. W zachodnich mediach lansuje się fake newsy o „ludziach zmieniających pracę”, których liczba magicznie osiągnęła już 40 %.
Są to oczywiście ludzie zmieniający stan skupienia z żywego na martwy lub okaleczony i dlatego te 40 % „zmieniających pracę” ma pozostałych – zdziwionych – uspokoić.
Coraz większe parcie daje się zauważyć do III wojny światowej, która magicznie może i poszprycowe zgony i „zmieniających pracę” wytłumaczyć. A promieniowanie może „wyjaśnić” pandemię nowotworów tak samo jak zmiany klimatu „wyjaśniają” zawały serca u kilkuletnich dzieciaczków.
Ilość pozwów rośnie lawinowo. Co dzień czytam o kolejnych.
Karaluchy dwoją się i troją ale Rosja panuje nad sytuacją, bo powiedzmy to sobie szczerze: Zachód po prostu nie ma ręki którą mógłby na Rosję podnieść. Nie słuchali Putina kiedy mówił, że „jest przygotowany na każdą ewentualność i wszystkie decyzje zostały już podjęte”, więc teraz to na własne przerażone oczy oglądają. A im później z rzeczywistością się pogodzą tym wyjdą na tym marniej.
Anglia już za miesiąc nie będzie miała paliwa i będzie je musiała Anglikom racjonować po zatrzymaniu importu z Rosji. A to dopiero początek…
List narodu włoskiego do Putina jest najlepszym przykładem, że ludzie nie są tak głupi jak jelitom się wydaje. Jelity są przerażone… zdychający banderowski reżim w Kijowie jest ich jedyną i ostatnią nadzieją na jakiś Nowy Porządek Świata, a jako że nie mają go jak uratować, będzie dobrze, myślę. Bardzo dobrze. Jak jeszcze nigdy nie było.
Niektórzy Ukraińcy się Rosjanom poddają twierdząc że nie chcą walczyć ze Słowianami a ci zdziwieni są, kiedy słyszą, że w ich stronę nie oddano nawet jednego strzału. Po obwąchaniu podejrzliwie lufy stwierdzają z zaskoczeniem prawdę: rzeczywiście z co niektórych kałachów w ogóle do Rosjan nie strzelano.
Cuda, normalnie cuda na naszych oczach się odprawiają. Numerolodzy i kabaliści jeszcze dwa dni temu zwycięstwo nad Rosją wszędzie ogłaszali zaginając po swojemu rzeczywistość i zaklinając ją kłamstwami, a dziś jęczą o litość widząc katowski miecz nad karkami. Propaganda prowojenna okazała się po głośnym „sprawdzam” Putina, spedalonymi chłopaczkami drżącymi na widok samolotu i na wieść że ktoś ich nie polubi na facefucku”. Tylko tyle mają w rękawie ci komicy i kabalistyczne błazny.
A co ma Putin?
Ma nieprzebrane rezerwy bogactw oraz surowców, zdrową armię i brak tego nieznośnego nawyku kiwania się pod ścianą do płaczu – to jest jedyny prezydent który zamiast tego olał totalnie tę ścianę i poszedł z buta na drugą palestyńską stronę z gospodarzami sobie po gospodarsku porozmawiać. Nikt przed nim aż tak nie „znieważył” chwiejów spod ściany.

7. Poczciwy Ben się w końcu o sytuacji na Ziemi, a nie na plejadańskim statku matce, wypowiedział. Jak tylko Ben zszedł z kosmosu odzyskał jasność spojrzenia przymgloną wcześniej przez czarną materię.
Obecnie gada zupełnie jak człowiek – normalnie jakby ukończył bacologię 🙂

8. Kolejny najemnik specjalnej troski, który nadal nie może dojść do siebie po zlaniu dupy pod Lwowem. Oskarża Putina o „ruski pokój” jeśli go dobrze rozumiem. Szuka teraz kogoś kto go mocno po tej tragedii przytuli…

9. A tu kolekcja murikańskich najemników oraz ich zbrodnie na Ukrainie.

10. Tymczasem Putin mówi, że coraz więcej ochotników zgłasza się walczyć u boku Rosji:

Tak więc minęło zaledwie kilka dni odkąd najemnicy zaczęli nas bawić lepiej niż Jasiu Fasola i już na naszych oczach kolejna sprawa uknuta przeciwko Rosji tragicznie jak bumerang powraca do tych, którzy sieją wiatr i sieją i sieją…

I to już nie jest brygada czeczeńska. To jest już praktycznie CAŁY ŚWIAT islamu – żądny pomsty za Palestyńczyków…
A Putin bierze na klatę każdą kolejną sankcję i mówi tak cicho, że aż głośno na cały świat: „sprawdzam”.

11. Reszta dzisiejszych wieści od Jima Stone: Opiekunowie Pedo Joe wiedzą że niebawem staną się odpowiedzialni za śmierć 3 miliardów ludzi zamordowanych szczepionkami. Stają na Bidena głowie żeby to zatuszować wojną jądrową.


12. Skonfiskowane przez Rosję jumbo jety odfrunęły w głąb Rosji.


13. Władimir Putin ogłosił że uwaga, koronawirus powstał w biolabach Pentagonu na Ukrainie. Skąd te rewelacje? Z samego źródła – część pracowników tych biolabów uciekła do Rosji i stała się rozmowna. No i Chińczycy znają już prawdę na temat Trampkowego „chińskiego wirusa”, za który ten dziad chciał ich obedrzeć ze wszystkich pieniędzy. Opiekunowie Pedo Joe podobnie jak Trump też mają bardzo poważny problem. Bardzo, bo Putin nie rzuca słów na wiatr.


14. Opiekunowie Pedo Joe w tej sytuacji rzucili wszystko na jedną kartę. Spanikowani z powodu wirusa którym wymordowali kawał świata, tradycyjnie olali swoje własne zasady i…?
I właśnie przekazali komikowi 100 dronów doskonale wiedząc że Putin tego nie będzie tolerował.
Prężą się ale no cóż…
murica 1
… z powodu szczepionek obecnie są w takiej kondycji, że mogliby ich najechać Indianie z toporkami.
Kartele z Meksyku już ich od paru miesięcy skutecznie najeżdżają wprowadzając w kolejnych miasteczkach przygranicznych swoje własne meksykańsko kartelowe prawo…
Tak czy siak jutro znowu trzeba będzie najpierw sprawdzić czy Palestyna nadal stoi na swoim miejscu, bo sytuacja się jak baranie jaja ponownie napięła.