Szybkie Wieści… 7

mariupol

18 marca 2022

1. Siły Rosjan i sprzymierzonych zbliżyły się do centrum Mariupola (foto tytułowe od Kosmatego Krisa) wyrąbując i wypalając po drodze domy mieszkalne, szkoły i szpitale z poukrywanymi w nich banderowcami. Obecnie Rosjanie pragną przeciąć centrum na pół. Z powodu braku sprzętu banderowcy poruszają się domowej roboty Banderomobilami przypominającymi trochę papamobile tyle, że w wersji kabrio.
Jednakże, jak głoszą kroniki, Rosjanie od zawsze mieli lepsze Banderomobile.
banderomobil


2. Wszyscy ranni i zalegający po szpitalach murikańscy najemnicy, którzy zostali sponiewierani na wojnie zostali szczęśliwie odnalezieni przez siły Rosjan. Niestety okazali się przez siły ukraińskie pozabijani wcześniej strzałem w tył głowy.
deadmercenariesFilm w linku u Jima Stone:

Instytut Studiów Strategicznych przy katedrze bacologi wypracował w tej sytuacji nową radę: chłopaki, jak żydowskie skąpiradła ruchają was na kasę, Turek w Berlinie rekrutuje na budowę.

3. Brytyjska telewizja programuje tubylców zbliżającym się do Anglii zupełnie nowym gatunkiem uchodźcy z Ukrainy.
zagraniczni studenci
4. Pedo Joe z okazji dnia świętego Patryka rzucił złotą myśl, która może go kosztować głowę: „Może jestem Irlandczykiem, ale nie jestem głupi” a potem dodał że Putin jest „morderczym dyktatorem i czystym zbirem”.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10624537/Biden-jokes-Irish-not-stupid-St-Patricks-Day-lunch-speech.html
Bukmacherzy już chyba powinni przyjmować zakłady o to kto pierwszy go zajebie, Irlandczycy czy Putin.

5. Kolejny oficer NATO powiedział prawdę – narracja szybko zmienia się.
Francuski ekspert wojskowy Jacques Bo:

mapa
„Chciałbym, abyś zwrócił uwagę na owalny obszar zacieniony na niebiesko. To jest armia ukraińska i wcale nie jest w pobliżu granic Rosji. To region Donbasu, od niego wszystko się zaczęło. Ta armia jest otoczona, to faza demilitaryzacji – likwidacji groźby inwazji, która wisi tuż nad republikami Donbasu.
Musimy wiedzieć, że rosyjska strategia polega na unikaniu dużych miast. Studiowałeś historię II wojny światowej, musisz wiedzieć o wszystkich wielkich bitwach. Rosjanie unikają miejskich ulic nie dlatego, że boją się oporu, ale dlatego, że jest to bezcelowe i strata czasu. Idą tam, gdzie mogą.
Jeśli spojrzysz na mapę, zobaczysz, że armia rosyjska omija wszystkie duże miasta i kontynuuje podróż. Poruszają się bardzo szybko. Nigdy nie widziałem tak szybkiego postępu w historii.
Przez 4 dni zajęli terytorium, równe Wielkiej Brytanii. Tak, musimy pamiętać, że Ukraina to duży kraj (największy w Europie pod względem powierzchni).
Ponadto są inne miasta, które otaczają. Na przykład w Charkowie i Mariupolu są paramilitarne — to oni trzymają miasta, a nie armia ukraińska. To są milicje ideologiczne, to ludzie, których można nazwać dzikimi, bo to szumowiny – to batalion Azowski w Mariupolu.
Są odpowiedzialni za masakry ludności cywilnej w Mariupolu w 2014 roku, dokonywali okrucieństw w całym Donbasie i innych regionach południowo-wschodniej Ukrainy. Ale nikt o tym nie mówi.
W Mariupolu i Charkowie bataliony narodowe, takie jak Azow, dokonują niewyobrażalnych zbrodni. Takich, jakich nawet nie możesz sobie wyobrazić.
Są dowody na te okrucieństwa tak żywe, że nie pokażę ich tutaj. To prawdziwe zwierzęta”.
https://rusvesna.su/news/1647550560

6. Wiadomości kulturalne: Rosjanie zniszczyli kolejny dom kultury. Tym razem pod Charkowem.
Zgodnie z utrwaloną już starą, banderowską tradycją, Ukraińskie wojsko się tam schroniło. Zgodnie z dopiero utrwalającą się rosyjską tradycją, te wojsko poległo kiedy nadleciały rosyjskie rakiety z pomocą chirurgiczną. 25 zabitych, 25 ciężko rannych. Żaden cywil nie ucierpiał.
https://rusvesna.su/news/1647584622

7. W Mariupolu armia rosyjska i z donieckiej republiki idzie ulica za ulicą wyzwalając kolejne obszary od banderowców. Na oczyszczonych z chwastów terenach już trwa wielkie sprzątanie i ewakuacja cywilów, żyjących od dwóch tygodni w piekle bitew. W sumie udało się już ponad 2 tysiące cywilów z Mariupola uratować.
Siły nazistów z Azowa topnieją z godziny na godzinę.
https://rusvesna.su/news/1647586778

8. Waldemar Skrzypczak, który pozazdrościł zagranicznym studentom najwyższych jak na razie notowań w skali Olsena, znowu spróbował dogonić uciekających mu rywali. Już nie mówi że Rosja padnie w 2 -3 dni lecz zdradza sekret na „Połamanie Rosji wszystkich zębów”. Opowiedział bowiem w brukowcach, że czołgi ukraińskiej brygady w Czernichowie są na rogatkach tak okopane że ich nie widać w ogóle ze strony Rosjan.
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/czernihow-gen-skrzypczak-mowi-o-sekrecie-obrony-brygady-miasta/5vc94nn
Tym wywiadem według mnie wyprzedził w notowaniach nawet sławnych jak Ukraina murikańskich wojowników wrzucających do sieci selfiki z obozów szkoleniowych na poligonie pod Lwowem.
Jak opadnie kurz po czołgach w Czernichowie, Rosjanie najprawdopodobniej awansują generała Skrzypczaka wyżej niż kapitana Klossa. Kto wie może nawet na Kremlu zobaczy się z Putinem odbierając szablę feldmarszałka, bo jako największy sprzymierzeniec Rosji, na polu niszczenia czołgów, już odniósł zasługi większe niż Czterej Pancerni, zdradzając ich pozycje. Kurwa, co za debil proszę Państwa. Co za genialny, wspaniały debil!
Dopóki te ukraińskie czołgi tam stoją na razie dla Skrzypczaka mam w skali Olsena duże dziewięć. Idzie łeb w łeb z zagranicznymi studentami i dogania, proszę Państwa murikańskich wojowników… co za emocje… co za emocje!

9. Dosłownie z całego świata napływają do Rosji wyrazy poparcia dla akcji policyjnej Putina od normalnych ludzi. Po wczorajszej korespondencji do Putina od narodu włoskiego i popierającego go właściwie już całego świata islamskiego – zniszczonego przez satanistyczny Zachód (Syria, Libia, Irak, Palestyna…) – dziś wyrazy poparcia płyną z Alaski od normalnych ludzi.
https://rusvesna.su/news/1647539382
Jedynie „polonia” z Kanady usiłuje w komentarzach na Putina podsrywać – ale dajemy radę „kanadyjskie onuce” usuwać… za mocno mi walą gułagiem, bo w ogóle nie krytykują władz w Kanadzie – tych ze stajni santa Klausa – słynących z poszanowania praw pederastów i zboczonej sprawiedliwości w stosunku do Konwoju Wolności.
O naszą wolność się za to bardzo „polonusi” bardzo martwią i o to żeby nie lubić Putina.

10. W Ameryce też narracja się na prorosyjską szybko zmienia. Znany prawnik amerykański stwierdził: „Reżim Bidena desperacko próbuje chronić „nazistowski kult śmierci” inżynierów broni biologicznej.”
Oskarża NATO i Zachód o to, że wykorzystały Ukrainę do otoczenia Rosji bronią biologiczną.
https://www.naturalnews.com/2022-03-17-nato-west-used-ukraine-surround-russia-biological-weapons.html

11. Kolejna grupka najemników zagranicznych została zlikwidowana, tym razem pod Kijowem. W źródle są ich nazwiska na wypadek, gdyby jakaś transwestyta za nimi tęskniła lub szukała ciała.
https://rusvesna.su/news/1647613186

12. Niemiecki fuhrerek wyprosił rozmowę z Putinem. Audiencja została mu udzielona. Szczegóły rozmowy są w linku ale najważniejsze jest to że do dialogu Kurdupla tradycyjnie nie zaproszono, mimo iż był widziany niedawno w pociągu. Legendy głoszą, że prezesem podczas podróży pociągiem specjalnym wstrząsnęły do głębi obrazy nieludzkich zniszczeń i ruin, jakie zobaczył przez okno pociągu, ale uspokoił się i przestał histeryzować kiedy konduktor mu powiedział, że to nie Kijów tylko Łódź Bałuty – przystanek końcowy.
https://rusvesna.su/news/1647596263
Niemiecki fuhrerek po odprawie u Putina trzasnął kopytami i nagle zaczął bronić Rosji a nie domagać się rozmów.
Nawet ścierwościek pisze o totalnej kompromitacji Szulca.
https://wiadomosci.wp.pl/fala-krytyki-po-slowach-scholza-o-wojnie-eksperci-wskazuja-cele-kanclerza-niemiec-6748622850849536a

13. Prezydent RPA też po rozmowie z Putinem poparł Rosję i zaatakował NATO.
https://wiadomosci.wp.pl/prezydent-rpa-zaatakowal-nato-nigdy-nie-potepi-rosji-i-putina-6748604557818688a

Narracja zmienia się po ujawnieniu dowodów na biolaby z bronią biologiczną. Pracujące nad bronią etniczną. A my czekamy na ujawnienie dowodów na handel ludźmi, dziećmi oraz organami – one też wpłyną na narrację…

19 marca 2022

14. Przemówienie prezydenta Putina. Polecam wszystkim a zwłaszcza tym, którym się wydaje że wiedzą lepiej od niego o co mu chodzi w tym wszystkim. Oto źródło:

15. Sfingowana „Podróż Jarka do Kijowa” – czyli do Przemyśla – bardzo szybko zdemaskowana i bardzo profesjonalnie. Ten polbruk na dworcu, to mistrzostwo świata. Nadesłał RYL – dzięki.
http://johnhelmer.net/the-zelensky-summit-meeting-in-kiev-on-march-15-with-polish-czech-and-slovenian-prime-ministers-was-a-fake-devised-in-warsaw-the-meeting-was-at-przemysl-poland-zelensky-also/

16. To potwierdzałoby przypuszczenia Jima Stone, że komika już od dawna nie ma w Kijowie, lecz przebywa w amerykańskiej bazie NATO na terenie Polski.
Kto wie, może buduje tam już biolaby?
Jedno jest pewne, rosyjski wywiad wie co i jak. To w końcu wywiad, który w dwa dni wyjaśnił między innymi „naszą polską” pandemię afrykańskiego pomoru świń, jaka się spontanicznie narodziła w ukraińskich biolabach z bronią biologiczną. Norę komika też zapewne w dwa dni uda się Rosjanom należycie wyjaśnić.

17. Od początku akcji policyjnej na Ukrainie, zaginęło 5000 dzieci. Oficjalnie, bo nieoficjalnie Jim Stone uważa, że porwano 10 razy więcej. Nikt ich nie pilnuje, a bandyci biorą je żeby móc przekroczyć granicę, ponieważ mężczyznom w wieku 18 – 60 lat nie wolno. Wyjątkiem są faceci z np trójką dzieci…
https://www.bbc.com/news/world-europe-60692442
Dzieci może zaginąć jeszcze więcej, bo Fundacja Clintonów już się od kilku dni bardzo niepokoi sytuacją uchodźców na Ukrainie – ta sama fundacja, która jest umoczona po uszy w pizagate i handel dziećmi po trzęsieniu ziemi na Haiti.
Bardzo dużo dobrych wujków z Ameryki, jak widać zaczyna się strasznie „martwić” o słowiańskie dzieci, odkąd Putin zakończył handel nimi na Ukrainie. Martwić w cudzysłowie, bo nie dalej jak trzy dni temu nie wpuszczono do USA Ukrainki z trójką swoich własnych małych dzieci. A że nikt nie sprawdza tego, czy dzieci przekraczające polską granicę są dziećmi dorosłego który je przeprowadza, bardzo łatwo o ich uprowadzenie na handel lub organy.
Należy coś z tym pilnie zrobić, bo jak widzieliśmy w angielskiej telewizji, zapowiadają napływ uchodźców z Ukrainy, w tym oczywiście dzieci, ale jak widać z innego kontynentu pokazują odmóżdżonym Anglikom owe dzieci. Te prawdziwe słowiańskie, mogą w dalszym ciągu znikać, po przekroczeniu granicy z Polską. Watykan przecież także zaczyna już w temacie bardzo mocno węszyć odkąd Putin popsuł im satanistyczne interesy z dzieciakami. Nawet papamobile chciał się z Putinem o pokój na ziemi jak miss świata, razem pomodlić. Został oczywiście na Kremlu wyśmiany – tak jak spierdalaj lama – ale sam widziałem wśród tak zwanych wolontariuszy, na wszystkich dworcach w Polsce mnóstwo skurwysynów w czarnych sukienkach, którym się najwidoczniej już znudziło homoseksualizowanie w seminariach. Teraz rozdają cukierki, pluszaki i ciepłe napoje… wszystko tylko nie noclegi w kościołach, które są po nocach puste. U Rydzyków są tak jak przypuszczałem duże deficyty miłosierdzia. Oni mają tylko łapy po wszystko powyciągane, w tym także dzieci przede wszystkim.

18. Przytłaczająca większość świata nie nałożyła na Rosję żadnych sankcji, ponieważ ją w pełni popiera. Grubo ponad trzy czwarte ludzkości. To oznacza sromotną klęskę polityki Zachodu, NATO, Unii i to dużo głębszą niż przegrana samej ukraińskiej wojny. USA są na progu ekstremalnego ubóstwa, głodu i upadku który totalnie zniszczy ich słodkie pasożytowanie trwające już od prawie 100 lat na koszt całego świata. Wszystkie sankcje na Rosję działają jak bumerang.
https://www.naturalnews.com/2022-03-18-analysis-russia-is-winning-america-is-self-destructing-prepare-for-extreme-poverty.html#

19. W Rosji rozpoczęło się polowanie na probanderowskie trolle od lat wyśmiewające w internecie ofiary neonazistów w Donbasie oraz plujące faszystowskim jadem w swoje zaplute klawiatury. Internet niczego nie zapomina – ta stara prawda właśnie powraca do sprawców, którzy latami czuli się bezkarni.
https://rusvesna.su/news/1647629004

20. Fuhrerek niemiecki wystękał że cała pomoc dla neonazistów komika skończyła się w szkopach. Jakaś cipa z bundesgutentag dodała że nie mogą komikowi nic już dać ale mogą sprzedać. Tylko trzeba tę sprawę przegłosować.

Klaun popada w coraz większą depresję bo co dzień, to inny zdrajca rucha go publicznie w dupę.

21. Z ukraińskimi dziećmi jest gorzej niż można by przypuszczać. Po upadku tej światowej stolicy handlu dziećmi jaką pod parasolem żydowskiego komika Zeleńskiego stała się Ukraina, po te biedne dzieci obecnie rzuciły się wszystkie zachodnie ścierwa. Właśnie usłyszałem w RadioZet że polscy skurwiali pandemicy wyciągnęli po nie swoje brudne, owłosione łapy. Już je testują testami nie nadającymi się kompletnie do niczego a szczególnie do wykrywania covida i już mają tysiące zarażeń i już mają dla nich „opiekę” medyczną. Tysiące tych dzieci się naoglądałem i wszystkie bez wyjątku były „chore” ale bezobjawowo. Medyczna mafia jest najgorsza, bo po ochłonięciu Polaków z tej covidowej ściemy teraz wykorzystuje bezwzględnie naiwność Ukraińców i ich całkowitą niewiedzę na tematy, które Polacy już mają jak lichwę gruntownie przerobione.
A to wszystko w czasie, kiedy już nawet ci sławni oficjalni „naukowcy” ze sławnych oficjalnych Oxfordów po raz chyba setny oficjalnie przyznają, że testy PCR są wadliwe i przytaczają na to tony oficjalnych badań!
https://www.naturalnews.com/2022-03-18-researchers-finally-acknowledged-pcr-tests-are-faulty.html#

22. Żydostwo z Izraela po raz pierwszy w dziejach świata – też desperacko pragnie utworzyć przy polskiej granicy „szpital polowy” i „polową porodówkę” zatroskane oczywiście losem uchodźców. Mają widocznie krytyczne niedobory adrenochromu oraz organów do przeszczepów po upadku Ukrainy, skoro nagle stali się aż tak „humanitarni” jak jeszcze nigdy w dziejach świata. Przypominam, że jeszcze w Donbasie rabowano z rannych żołnierzy organy i wywożono na Bliski Wschód. Rabowano je od rannych żołnierzy obydwu stron.

23. Opiekunowie Pedo Joe też narzekają na braki w dostawach adrenochromu. Obecnie sami weszli na  poziom wymagający zaawansowanej opieki.
Stara zapijaczona, niedołężna torba Nancy Pelosi po prostu rozsypała się w szwach. Żenujący widok, znacznie gorszy niż widok starej torby Ursuli von der coś tam. Z braku słów w zniszczonej alkoholem pamięci, stara Nancy przeszła już całkiem na swój autorski język migowy…

24. Nowa rosyjska naddźwiękowa zabawka Sztylet, zniszczyła ukraiński podziemny magazyn amunicji lotniczej. Trafienie było tak chirurgiczne, że aż widać było z drona po detonacji uciekające na wszystkie strony ukraińskie mróweczki, którym ktoś z Kremla wsadził Sztylet w mrowisko.
Film w linku:
https://rusvesna.su/news/1647690417
Teraz więc jak już komik nie ma amunicji to chyba nasz sprzedawca Migów dobije w końcu targu i mu te Migi pożyczy…

25. Bo komik jest znowu w formie po tym jak mu Morawiecki sprzedał jakieś grzyby. Dziś rzucił skeczem, że jest gotów do rozmów z Putinem o przywróceniu integralności terytorialnej dla Ukrainy.
Dobre. 5 w skali Olsena.
https://rusvesna.su/news/1647678914

26. Kolejny najemnik po rozmowie ze specnazem udał się do Walhalii. Tym razem ubity został Jaszka Cygankow – neonazista z Gruzji.
jaszka cygankow
https://t.me/RVvoenkor/3082

27. Dowódca 1. oddzielnej brygady czołgów Sił Zbrojnych Ukrainy Leonid Aleksiejewicz Hoda, porzucił swoich żołnierzy, zabrał łupy i z rodziną zbiegł do Rumuni.hoda_leonid_alekseevich
Po tym, jak Hoda wspierał Majdan w latach 2013-2014, w 2018 roku otrzymał stanowisko dowódcy 128. brygady. Do 2021 roku był dowódcą brygady czołgów. Hoda kupił sobie mieszkanie o wartości ponad 90 tys. dolarów i stanowisko dla żony, urządzając ją w kwaterze głównej brygady.
Ale najważniejszym osiągnięciem tego ukraińskiego „oficera” jest to, że tak radośnie donosił Zełenskiemu o swoich sukcesach w obronie Czernihowa (którego nikt specjalnie nie atakował jeszcze), że prezydent przyznał Hodzie tytuł „Bohatera Ukrainy”. I niemal natychmiast po tym Hoda pokazał wszystkim dokładnie, jak powinien postępować oficer „najsilniejszej armii w Europie”.
Najpierw wydał rozkaz rozstrzelania 8 cywilów, którzy ośmielili się powiedzieć że nie ma przygotowań do obrony miasta, a ukraińscy żołnierze po prostu rabują ludność.
Następnie ukraiński dowódca porzucił swoją brygadę, zabrał rodzinę i oszczędności do Bukaresztu.
Świadomość zbliżającej się denazyfikacji Ukrainy i możliwość postawienia przed sądem jako zbrodniarza wojennego wpłynęła na to, że Hoda uciekł z Czernihowa, pozostawiając powierzoną mu brygadę na pastwę losu.
https://rusvesna.su/news/1647626050
Przypomnę, że to ta sama brygada, o której z większą pasją od neonazistów – mających w mediach społecznościowych swoje kanały – opowiadał w brukowcach nasz orzeł – generał Skrzypczak, pracujący prawdopodobnie potajemnie dla Putina 🙂
Hoda chyba przeczytał zeitung Fakt, bo na drugi dzień po rewelacjach Skrzypczaka na moim blogu, zawinął się jak najdalej od tych czołgów, na których Rosja według naszego specjalnej troski generała „Połamie sobie zęby”.
Dobra robota, generale Skrzypczak.
Ode mnie leży 500 + szczerozłotych cebulionów, od Władimira zapewne laska feldmarszalka, od Darwina wpadnie chyba panu generału grubsza nagroda, a od internautów wysoka pozycja w skali Olsena. Można już wyczyny Skrzypczaka proponować dla Komisji Olsenowskiej.
500 cebulionów
Kuźwa, ta nieszczęsna brygada czołgów w Czernichowie, której i tak nikt oprócz generała Skrzypczaka nie chce zaatakować, mogłaby w końcu odpalić internet, bo ten cały Skrzypczak uwziął się na nich bardziej niż Cyganie na Dudę. He he he (to był taki diaboliczny śmiech) prosto z kwatery głównej Instytutu Studiów Strategicznych przy katedrze bacologii, na wieść że generałami można łatwiej manipulować w warunkach polowych niż Mickiem Jaeggerem. He, he, he.

28. Rosyjski wywiad zaczął według Jima Stone publikować materiały na Pedo Huntera Bidena.
Na foto syn „prezydenta” Pedo Joe Bidena, wspólnik izraelskiego komika Zelenskiego oraz jednocześnie fundator biolabów na Ukrainie, Pedo Hunter Biden uczący 5-letnią dziewczynką tańca na rurze i czegoś jeszcze…
bidenrussia
źródło: http://198.46.190.126/images/bidenrussia.jpg
i tu gdyby coś gdzieś zniknęło: https://mobile.twitter.com/Deb35535027/status/1504984929037438978?cxt=HHwWhMC–bb04-IpAAAA
A tu Pedo Hunter wciąga coś białego do noska z pupki ukraińskiej dziewczynki.
biden2
źródło: https://mobile.twitter.com/AmericaPlayed1/status/1504982441018208264/photo/1

Hmm… z tego co pamiętam to prezydent Putin wspominał coś że na Ukrainie rządzi gang nazistów i narkomanów…

29. W Bułgari odbyła się prorosyjska demonstracja pod nazwą NATO WON!
Zwykli Bułgarzy oczywiście jak wszyscy Słowianie deklarują poparcie dla Rosji. Demonstranci krzyczeli pod ministerstwem obrony „Jankesi wynocha do domu!” „Wydalić NATO z Bułgarii!”
Film w linku:
https://rusvesna.su/news/1647692187

Analiza

Z dnia na dzień rośnie globalne poparcie dla Rosji. Zwłaszcza u zwykłych ludzi, którzy myślę dzięki covidowej ściemie już nie dają się tak łatwo na prymitywną i denną propagandę nabierać. Inna sprawa że ci najbardziej łatwowierni w sumie już przyjęli preparat a potem gdzieś odeszli. Ponadto Putin zaskoczył ich wszystkich swoją akcją policyjną. Oni planowali uderzyć na Rosję dopiero 8 marca jakąś bronią biologiczną. A on uderzył prewencyjnie 2 tygodnie wcześniej taką salwą powitalną że już w zasadzie było po meczu, bo resztę wykańcza artyleria oraz lotnictwo.
Zaskoczenie u nazistów i narkomanów było tak wielkie że nawet lipnych materiałów nie zdążyli profesjonalnie przygotować jadąc desperacko na starych filmach S-F oraz wojennych. Ewentualnie improwizując na materiałach z pseudopandemi, bo już zdarzało mi się te same lipne worki ze zwłokami widzieć „w Mariupolu” a kiedyś przy tej hecy z covidem. Te słynne worki ze zwłokami, które przed kamerą zmartwychwstały, żeby zapalić sobie papierosa.
Myślę, że już co najmniej 70 % populacji świata jest za Putinem i Rosjanami. Nawet z Ameryki płyną do niego wyrazy poparcia, bo wszyscy w sumie rozgarnięci bardziej od żula, już wiedzą że ich prawdziwym wrogiem są niewyobrażalnie skorumpowane i zakłamane własne rządy. Te rządy, w tym nasz, już po prostu w całkiem innym świecie żyją, w jakimś równoległym w którym ktoś jeszcze na poważnie bierze ich zmieniające się co dwa dni kłamstwa na dosłownie każdy temat.
Epicki upadek zaufania.
Rosja jak wyzwoli Ukrainę stworzy z nią potęgę, która na długie wieki stanie się niepokonana. NWO już upadło, bo nie ma niczego w rękawie. Biedną propagandę, biedne „szczepionki” i biedne aż żal dupę ściska, pokorumpowane, zakłamane i zboczone na wszystkie sposoby fałszywe rządy. Dziadostwo takie same jak Pedo Hunter, które bez trudu ukraińska służba bezpieczeństwa ponagrywała w burdelach dla pedofilów. Tego dzisieszego materiału nie było w laptopie Huntera Bidena – tam była inna porcja. Między innymi był on uprawiający seks z 13-letnią córką Barana Obamy. To dziś to nowy materiał. Być może Rosjanie zdobyli archiwum SB albo jakiś esbek za mniejszy wyrok im to sprzedał…
Czy ktoś o zdrowych zmysłach będzie za taki właśnie zdegenerowany syf narażał się? Lub umierał?
Bo ja nie sądzę. U Słowian jest coraz bardziej skonsolidowane i świadome społeczeństwo. U Arabów również. U anglosasów też ale jeszcze niewiele.
W „wartości” santa Klausa wierzy już tylko jak się sami mogliśmy na własne oczy przekonać, najbardziej zlewaczona część tej tłuszczy dzikszej niż Antifa i BLM oraz najbardziej zatwardziali bandyci i neonaziści. Same śmieci innymi słowy. Odpadki ludzkości, o których Putin w powyższym przemówieniu mówił że są jak muszki które wpadły do ust – zostaną przeżuci a potem wypluci.
Tak więc Rosja zwycięży – ma niesamowicie wysokie morale.
Śmieci santa Klausa nie mają morale w ogóle. To tylko bardzo nieliczni, ludobójcy i degeneraci. Ich świat się wali a my sobie popatrzymy…

20 marca 2022

1. Zachód nadal sparaliżowany. Minęło już ponad trzy tygodnie a oni wciąż śmiertelnie przerażeni możliwością że ta mała policyjna interwencja:

jeśli tylko Miś się zdenerwuje, bardzo szybko może wyglądać tak:

2. Tymczasem masa tajniaków z Secret Service i gliniarzy rozpoczęła oblężenie domu Pedo Bidena. Jakaś Murikanka wyszła na spacerek i wpadła w szok.

Nie wiadomo czy go chronią, czy prowadzą sprawę i oblegają dom.
Wiadomo tylko że 95 % działań Secret Service nie jest w ogóle związanych z ochroną prezydenta lub innych pedofilów ale szukaniem fałszywych pieniędzy. To są służby banksterów.

3. Aktualna mapka ukazująca akcję Władimira dzień po dniu od samego początku denazyfikacji.

4. Gigantyczne straty ponieśli Rosjanie a właściwie Rosjanki – influencerki instagramowe. Miliony fanów, lajków, subików, łapek, srapek poszły się jebać, he, he, he – influencerski autentyczny dramat. Ale po początkowym szoku sytuacja się szybko uzdrawia i dzieci już nie będą marzyć o byciu facefuckowym lub instagramowym modelem lub fotoszopową zdzirą ale strażakiem, kosmonautą, itp…
Ludzie już się powoli cieszą, że w samą porę doszło do upadku fałszywego, upiornego życia w sieciach społecznościowych, na rzecz prawdziwego.
Bardzo ciężkie obrażenia odnieśli również miłośnicy McDonalda.
luk
Ważący ponad dwieście kilogramów, Luka Zatravkin, przykuł się kajdankami w proteście przeciwko zamknięciu jego ulubionej murikańskiej restauracji.
https://rusvesna.su/news/1647696661
Cóż by tu rzec?

Ah, już wiem: Luka, niech maca będzie z tobą.
yoda
5. Nadal trwają zacięte walki o Mariupol, gdzie siedzą w kotle neonaziści. Komik skazał ich na śmierć nie widząc możliwości przełamania blokady. Najbliższe siły ukraińskie są 100 kilometrów od Mariupola ale dzieli je od kotła pusty, otwarty step – gdzie czeka na ochotników rosyjskie lotnictwo. Czeczeńcy, którzy nie biorą jeńców, idą po neonazistów ulica za ulicą. Film w linku.
https://rusvesna.su/news/1647729735

6. Po haniebnym wystąpieniu Arnolda w sieci przed kilkoma dniami, w ktorym nawoływał Rosję do zaprzestania walki oraz powątpiewał w istnienie nazistów, a no bo Zelenski jest żydem, zaproszono go do Donbasu żeby poznał prawdę o denazyfikacji Ukrainy. Mieszkańcy Donbasu napisali Schwarzeneggerowi:
„Wspomniałeś idola swojej młodości – słynnego sowieckiego ciężarowca Jurija Własowa. Był więc po prostu rodakiem z Donbasu, z Makiejewki, którego mieszkańcy niedawno uderzyła armia ukraińska potężną rakietą Toczka-U. Wcześniej tą samą rakietą zabili 21 mieszkańców Doniecka. Udaj się do ojczyzny osoby, którą szanujesz, i dowiedz się od ludzi, gdzie jest prawda, a gdzie kłamstwo.
Mówisz o tym, że armia rosyjska „bombarduje szpital położniczy”, ale nie wiesz, że opowiadasz ohydną fałszywkę sfabrykowaną w Mariupolu. To miasto, które neonaziści z Batalionu Azowskiego zamienili w obóz koncentracyjny dla ludności cywilnej. Chowają się za nimi jak ludzka tarcza, wyposażając stanowiska strzeleckie w przedszkolach, szkołach i w tym samym szpitalu położniczym, o którym mówisz.
Twierdzisz, że kraj z żydowskim prezydentem nie może mieć nazistów. Niestety narodowości przywódcy nie można zaszczepić przeciwko nazizmowi. W przeciwnym razie na Ukrainie, po dojściu do władzy Zełenskiego, wszystkie tak zwane bataliony narodowe zostałyby zakazane, w tym sam Azow, który jest zakazany przez Stany Zjednoczone właśnie jako organizacja ekstremistyczna. Ale tak się nie stało.
Pamiętasz swojego ojca, który brał udział w ataku na mój rodzinny Leningrad. Mówisz, że później przez całe życie czuł z tego powodu wyrzuty sumienia. To było po co. W przeciwieństwie do mojego ojca, który bronił swojego Leningradu. I w przeciwieństwie do żołnierzy sowieckich, którzy w 1945 roku wyzwolili Austrię od nazistów, która była im obca, ale wam rodzima. A potem przeprowadzili tam denazyfikację, dzięki której Austria prosperuje. Ponad 40 tysięcy moich rodaków oddało życie za ten dobrobyt.
Rosyjscy żołnierze i obywatele Rosji nie mogą się dziś wstydzić, że wyzwalają naszą bratnią Ukrainę od neonazistów. Bezpośrednich ideologicznych zwolenników tych, od których cierpieli nasi ojcowie i miliony ludzi na całym świecie. I komu przez tyle lat pomagały władze Waszej nowej ojczyzny, USA.
Chyba tego wszystkiego nie widać ze słonecznej Kalifornii. Dlatego jeśli naprawdę chcesz poznać prawdę, wstań z sofy i przyjedź do Donbasu.”
https://rusvesna.su/news/1647725804

7. Atak banksterów na rosyjską walutę nie powiódł się tylko stał ich Stalingradem. Dolar upada.

Oto skrót analizy – cała w linku:
W czasie wojny sankcyjnej z Rosją Stany Zjednoczone i ich sojusznicy „zamrozili” część rosyjskich aktywów walutowych denominowanych w ich walutach narodowych (dolarach, euro, jenach, funtach).
Ponieważ Bank Centralny Rosji nie trzymał gotówki, ale zobowiązania rządowe poszczególnych krajów, Zachód po prostu przestał kupować te zobowiązania od Rosji. W rzeczywistości Stany Zjednoczone i ich sojusznicy zezwolili na techniczne niewypłacalność długu publicznego („skarby skarbowe” i odpowiadające im papiery są długiem publicznym).
Zachód poświęcił swoją reputację finansową w celu zniszczenia rosyjskiego systemu finansowego, zaaranżowania chaosu finansowego i gospodarczego w kraju, a tym samym destabilizacji sytuacji społecznej, aby cofnąć Rosję do stanu z początku lat 90-tych. To było pełne przygód przedsięwzięcie. W 2014 roku Centralny Bank Rosji wykazał się wyjątkową zdolnością do utrzymania stabilności rosyjskiego systemu finansowego w obliczu silnej presji zewnętrznej.
W rzeczywistości Zachód zbankrutował, poświęcając swoją reputację finansową dla hipotetycznej możliwości spowodowania katastrofalnych szkód w Rosji. Biorąc pod uwagę, że Rosja przygotowywała się do tego rodzaju ataku Zachodu od co najmniej dekady, szanse na sukces były nikłe.
Sam fakt wciągania Zachodu w taką awanturę jest dowodem na to, że wyczerpał wszystkie dostępne, realnie uzasadnione mechanizmy walki o globalną przewagę i jest zmuszony przestawić się na „czekanie na armię Wencka” (urojoną odsiecz Hitlera).
Różnica między Rzeszą z kwietnia 1945 roku a dzisiejszym Zachodem polega na tym, że wysocy rangą naziści tylko mówili sobie o „cudownej broni Führera”, która zostanie użyta w ostatniej chwili i zmieni bieg wojny, a Amerykanie i sojusznicy próbowali zrobić z dolara taką „cudowną broń”.
Ale Wenck nie przybył, by ratować Berlin, Niemcy nie wynaleźli cudownej broni, a atak dolara na rosyjski system finansowy nie powiódł się. Mimo to Amerykanie udają, że atak dolara na Rosję był przypadkowym błędem spowodowanym emocjonalnym odbiorem zainicjowanej przez Rosję denazyfikacji Ukrainy. Stany Zjednoczone trwają w samobójczym ataku finansowym, mimo że jego porażka jest już jasna.
Latem 1943 wojna została beznadziejnie przegrana przez Rzeszę. Zostało to dobrze zrozumiane przez niemieckich generałów. Ale nadal pędzili miliony Niemców na rzeź, licząc na cud. Teraz amerykańskie kierownictwo działa w podobny sposób.
Tak więc dolar jako waluta rezerwowa umiera na próżno. Jednak dedolaryzacja handlu światowego i przekształcenie dolara z waluty globalnej w narodową powinny przyspieszyć rozpoczęcie od dawna spóźnionej i przejrzałej reformy amerykańskiego systemu gospodarczego, która ostatecznie doprowadzi poprzez cierpienie do oczyszczenia – do transformacja globalnego potwora, który stracił energię życiową, w normalną amerykańską gospodarkę narodową.
Ale jeśli tak się stanie, to nie wcześniej niż za dziesięć lat, ale na razie zadaniem całego cywilizowanego świata jest pomoc Zachodowi, który popadł w barbarzyństwo, na czele ze Stanami Zjednoczonymi, w powrocie do odpowiedniego stanu. Ponieważ Zachód nie chce dobrowolnie rezygnować z kanibalistycznych nawyków, powinien być zmuszony zbiorowymi wysiłkami do konstruktywnej postawy.
https://rusvesna.su/news/1647697307

8. Prezentacja rosyjskiego Ministerstwa Obrony, zachodnim „partnerom” najnowszej zabawki, która wczoraj po raz pierwszy została użyta w prawdziwym konflikcie. (Atak na podziemny magazyn lotniczej amunicji).
„Partnerzy” mogą już sobie podziwiać hipersoniczny Sztylet (Kindżał), który tak mi się coś zdaje nadałby się też do przerabiania na Titaniki, lotniskowców, gdyby ich łapki do III wojny światowej zaswędziały.

9. Narracja w oficjalnych mediach zmienia się w błyskawicznym tempie. New York Post przyznaje teraz nagle, że laptop Pedo Huntera Bidena to był autentyk a nie „rosyjska dezinformacja”.
https://www.naturalnews.com/2022-03-20-nyt-hunter-biden-laptop-falsely-called-russian-disinformation.html#
Murikańską opinią publiczną musiało wstrząsnąć to co się na nim odnalazło, kiedy zaćpany Pedo Hunter oddał laptop do naprawy a potem zapomniał o nim i nowy właściciel przejrzał jego dysk twardy.
miss20murica
A teraz jeszcze zdradzona z 5-latką, kapryśna Miss Murica będzie chyba musiała się uporać ze zdewastowaną psychiką i w Hunterze szybko odkochać. Przydała by się, myślę, pomoc psychologa. Być może udałoby się zorganizować solidną grupę wsparcia Anonimowych Anabolików, razem z osieroconym przez nieludzkiego McDonalda Lukiem, i w ramach terapii czy ja wiem może… strajk głodowy?

10. Kolejne nowe ładne zabawki Rosjan podjechały pod Mariupol. Mają chyba zamiar wypalać trawę na wiosnę i ukryte w niej nazistowskie robactwo.

A mój ulubiony temat z niezapomnianego Red Alert 3 widzę, że tak powoli staje się hymnem tej wojenki 🙂
No cóż… skoro nie ma Chóru Aleksandrowa, Red Alert robi robotę…

11. Murikańscy wojownicy znów nie mieli szczęśliwego dnia. Kolejna setka uznała, że co tak będziemy tam siedzieć i czekać na te rakiety, a potem usiadła i zaczekała no i udała się do Walhalii jak nadleciały rakiety.
https://rusvesna.su/news/1647765242
Ciekawy jestem czy słynna brygada czołgów pod Czernichowem, o której generał Skrzypczak tak w sekrecie opowiadał żeby się nie wydostało przypadkiem poza internety, też postanowiła, że co tak będą tam siedzieć i czekać na te rakiety…
Jest bowiem pewne, że po rewelacjach generała orła Skrzypczaka, Rosja już dawno z satelity bardzo dokładnie sobie cały Czernichów wybadała, żeby nie chybić jak tam salwa powitalna nadleci.

12. Wygląda na to, że dziś w samo południe Rosjanie odszczurzyli w końcu z nazistów Mariupol. Świeżuteńki, bo sprzed paru minut reportaż – jedynego chyba normalnego dziennikarza z UK, który od początku podąża za linią frontu. Mieszkańcy opowiadają o tym co przeszli…

13. Kącik humoru: Neonaziści z Azowa i sławnej Ukrainy zdobyli transporter opancerzony. Od razu zrobili bardzo groźny film o nim, jak to oni użyją go przeciwko Rosji i zaraz go w rzece utopili. Okazało się że nie potrafili za dobrze jeździć. Podjechali do wioski po koparki i traktory, żeby wydobyć transporter z rzeki. Wówczas wpadli z wizytą Rosjanie. Spalili Azowców, potem ich traktory i odzyskali transporter. Dokończyli kręcić film nazistów i go do sieci wrzucili.
Dodali nawet w postprodukcji diaboliczny śmiech dla wymagających widzów.

Film w linku:
https://rusvesna.su/news/1647782168

14. Ciekawostki przyrodnicze w ramach zmieniającej się narracji. Niezwykle interesujące myślę dla Schwarzeneggerów, którym w głowie się nie mieściło istnienie nazistów w kraju, gdzie żyd jest prezydentem. Takich jak Arnold jest przecież wielu, więc to jest myślę, bardzo ważny głos w dyskusji albowiem, w telewizji dla gojów – GOIM TV – wystąpił w tej właśnie kwestii żydowskiej, autentyczny rabin żydowski i udzielił objawienia.

https://www.goyimtv.tv/view?v=2939500292

Rabin powiedział, że studiował uważnie Mein Kampf Adolfa Hitlera, tak on tak powiedział, i wyjaśnił jeszcze niewtajemniczonym, że to żydzi stali za rewolucją bolszewicką. I dodał, że to żydzi wymordowali 30 milionów Rosjan, głównie inteligencję, w najokrutniejszy możliwy sposób. I że dokładnie taki sam plan mieli co do reszty świata. I wspomniał jeszcze, że ich żydowskie wywrotowe działania były grzechem, za który zapłacili. Mówił też rabin, że w innych krajach żydzi wymordowali 20 milionów inteligencji po to żeby jedyną inteligencją byli oni – żydzi. Rabin mówił też, że Ustawy Norymberskie to była tylko kopia z tory.

Ot, taka ciekawostka w ramach nowej narracji…

„Żyd zawsze powie ci, co się z nim stało, ale nigdy nie powie dlaczego”. — stare rosyjskie przysłowie.
Rosjanie chyba będą musieli ułożyć nowe przysłowie, albo stare uaktualnić.
A ja tak sobie myślę, że chyba coś bardzo poważnego wisi w powietrzu, skoro nagle rabini ludzkim głosem gadają…
Do wigilii jeszcze daleko. Więc, hmm… cóż to może być takiego…?

Analiza

Ścierwomedia po wyzwoleniu Mariupola dostały autentycznego amoku. To już koniec zakłamanej narracji o zbombardowanych teatrach, szkołach lub szpitalach. Mieszkańcy znają przecież prawdę i ją niebawem na cały świat rozgłoszą.
Szumowiny od santa Klausa doskonale wiedzą, że teraz internet zostanie zalany relacjami naocznych świadków zwyrodnialstwa neonazistów z Azowa, którzy w budynkach cywilnych, medycznych i oświatowych urządzili sobie kryjówki za ludzkimi tarczami.
Oni to doskonale wiedzą, więc wypełniają przestrzeń informacyjną niewyobrażalnymi bredniami – bo nic innego już i tak nie mają w arsenale. O chorobach Putina, o jego odejściu, o jego następcy, o otruciu, miliard nowych, skrzypczakopodobnych „ekspertów” się nagle pojawiło ale nigdzie nie ma ani śladu naocznych świadków – takich zwykłych mieszkańców Mariupola, Donbasu lub dziennikarzy obecnych na miejscu zdarzenia. Jest tego tyle ludziska, że proszę nie wrzucać w komenty tych bredni tylko trzymać się rozsądnych i popartych na wideo materiałach – takich jak pierwszy reportaż z Mariupola Patryka z UK wstawiony powyżej. Nie siejmy dezinformacji ze ścierwomediów, bo tylko o jej siane im przecież chodzi. Ba, nawet już nie warto tego odkłamywać, bo jutro będą kolejne tony bredni o dzieciach zbombardowanych przez Putina 🙂
Wrzucajmy filmy z frontu lub wywiady z ludźmi, którzy już są wyzwoleni.
Nie warto pisać, że Putin nie wywozi ludzi do obozów koncentracyjnych tylko dokonywane są aresztowania zwolenników reżimu komika z Kijowa pomagających mordować latami Rosjan lub biorących udział w mordowaniu – ponieważ to zrozumiałe. Cały aparat administracyjny urzędniczych kurw, poprzedniej zbrodniczej władzy zostanie surowo rozliczony wedle prawa wojennego – to naturalne, bo ilość krzywd jest niezliczona. Łapani są też przez wojsko ludzie w wieku poborowym z bronią, w celu identyfikacji bo przebrać się w cywilne ubrania każdy przecież potrafi. To nawet konieczne po tym jak komik rozdał broń bandytom i wszystkim innym wiedząc że przyzwoici po nią i tak nie przyjdą. Ludzie zresztą sami wskazują Rosjanom, gdzie się ukrywają maruderzy i wcale nie boją się wywózki w głąb Rosji, tylko normalnie rozmawiają ciesząc się że już nikt nie strzela. No i jęczą jak to zwykli ludzie że nie ma ciepła, że nie leci z kranu woda – ludzie wywożeni do obozów koncentracyjnych raczej takich problemów nie mają.
Świat kłamców, zboczeńców, sprzedawczyków i narkomanów zdycha. Nie pomoże mu tysiąc razy większa ilość kłamstw niż w przypadku covida. Zeznania zwykłych ludzi z już wyzwolonych terenów – zniszczą do samego końca narrację ścierwomediów – to się odbedzie samoczynnie i automatycznie – nie ma więc sensu bredni ze ścierwomediów zaszczycać nawet minutą dochodzenia, żeby je odkłamywać. Szkoda czasu. Proszę tego gówna nawet dla śmiechu nie wrzucać, tylko zamieszczać kręcone na miejscu, rzetelne materiały – najlepiej z lokalnymi mieszkańcami wyzwolonych terenów. Dziękuję.
Propaganda jest straszliwa, dziś widziałem filmik z Ukraińcem, zdziwionym że go do niewoli wzięli bo bitwę przegrał z powodu takiego że nie dojechał bo mu czołg nie odpalił. Chłop był autentycznie zaskoczony porażką, bo z internetu dowiadywał się że jest w najsilniejszej armii w Europie, która wszystkie starcia z Rosją póki co wygrywa. Masakra jakaś.
Aż do tego stopnia komika propaganda zryła mu beret. Gdyby ten jego czołg mu odpalił zapewne już by nie żył. Farciarz, no bo żyje i ma szansę poznać rzeczywistość.
Właściciele komika – ze stajni santa Klausa – nie mają armii tylko puste papiery, puste piramidy finansowe i puste zbankrutowane „skarby” państwa zadłużone u oszusta Rotszylda, no więc jedynie walczą armią sprzedajnych kurw z mediów. A te kurwy są tak samo winne niewinnych śmierci jak batalion nazistowski Azow. I one też za swoje zbrodnie niebawem przejdą przez obozy filtracyjne Władimira, w których każde napisane przez nich kłamstwo zostanie rzetelnie osądzone. Każde, kurwa. W Rosji bowiem już wprowadzono surowe kary za nierzetelne informacje z operacji specjalnej na Ukrainie. Już pracują trybunały do spraw zbrodni wojennych. A medialne kurwy nie są przed nimi w żaden sposób chronione. Ba, są tak samo zbrodni współwinne.
Ponadto, wprowadzono w Rosji prawo zabraniające żołnierzom filmować/wrzucać do sieci działania w terenie. Chodzi o to żeby wróg nie mógł na podstawie tych filmów rozpoznać sił rosyjskich, ich pozycji, etc. To logiczne. A zatem materiały pojawiają się z jedno, dwu dniowym opóźnieniem jak już się je sprawdzi czy nie zaszkodzą żołnierzom na lini.
Stąd niewielka obecnie ilość rosyjskich źródeł w materiałach filmowych. To w końcu Rosjanie a nie jakieś przygłupy, więc nie chcą jak generał Skrzypczak zdradzać tajemnic wszystkim na lewo i prawo.

Some content on this page was disabled on 22 March 2022.