Szybkie Wieści… 8

Z

21 marca 2022

1. Usuwanie guza nazistowskiego na Ukrainie przebiega pomyślnie. Chirurdzy są dobrej myśli. Zgodnie z wczorajszymi przypuszczeniami już mamy istny wysyp naocznych świadków uratowanych od nazistów Zelenskiego z Mariupola.
Dzięki Jolli:

https://rumble.com/vxxbmj-ukraina-prawda-wychodzi-na-jaw-ii-the-truth-about-the-situation-in-ukraine.html

i kolejny:
https://gloria.tv/post/pyi1jkaAVNUR1ASQCmzhJ9Kgg

A rosyjskie źródła wręcz pękają od relacji ocalałych:

„Uratowani mieszkańcy Mariupola, a jest to prawie 60 tysięcy ludzi, którzy znaleźli się już w bezpiecznie w Rosji, teraz otwarcie mówią o masowych okrucieństwach i zbrodniach, które popełniliście. Obecnie dokumentujemy to wszystko bardzo dokładnie ”- podsumował generał Mizincew do władz Mariupola dając im wybór albo się opowiedzą po stronie ludności albo czeka ich trybunał wojskowy za współpracę z nazizmem.
„Apelujemy do odrażających bandytów, na których sumieniu są setki niewinnych ludzi, którzy nazywają siebie przedstawicielami oficjalnych władz lokalnych, tego wyjątkowego miasta Mariupol. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnej sytuacji niewiele zależy od Was, ponieważ jesteście pod całkowitą kontrolą batalionów nacjonalistycznych, ale naprawdę mamy nadzieję, że Wy, łącznie z burmistrzem miasta, macie co najmniej coś elementarnego, przynajmniej ludzkiego. poczucie współczucia dla powierzonych wam cywilów ”
https://rusvesna.su/news/1647805969

(Sprawy techniczne: tego typu relacji na pewno będzie teraz milion – więc rada dla komentujących: strona muli od nadmiaru osadzonych filmów w komentarzach, tak więc bardzo proszę dopisywać w wierszu z linkiem cokolwiek – jedno słowo opisu albo nawet spację – to link nadal będzie linkiem ale nie osadzi się tam okno z filmem. W ten sposób będzie mniej scrolowania i szybciej się całość wczyta. Nie trzeba brać linku w nawiasy albo robić innych czarów – wystarczy cokolwiek w wierszu z linkiem dopisać – wtedy mamy opis linka przy okazji co jest w tym linku a jak jest opis to komentarz nie idzie automatycznie do spamu – korzyść podwójna.)

2. Na infowars i u Jima Stone pojawiają się spekulacje, że tak wielka ilość tajniaków wokół domu Pedo Joe może być fałszywą flagą. Prawdopodobnie pragną zabić Bideta i oskarżyć Rosję a potem rozpocząć wojnę, i miałoby to sens, bo przecież Pedo Joe i tak jest niekontaktowy przez 90 % czasu kiedy nie ma drzemki. Jedynie jako ofiara zamachu jego byt ma w tej chwili odrobinę sensu. Tak czy siak tajniaki ze wszystkich służb się non stop wokół jego domu gromadzą i rozstawiają jakiś sprzęt.


3. Oprócz białej litery Z na pojazdach rosyjskich, wkrótce będzie można oglądać czerwone kwadraty – oznaczenia białoruskich pojazdów bojowych. Gromadzą się przy granicy z Ukrainą.
https://rusvesna.su/news/1647832974

4. W zakładach chemicznych w Summach doszło do wycieku amoniaku. Skażeniu uległo kilka kilometrów kwadratowych. Miasto Sumy nie jest zagrożone, bo wiatr wieje w innym kierunku.
https://rusvesna.su/news/1647834614

5. Komik naśladując Rosję, również zakazał używania kamerek i rejestratorów samochodowych w obszarach gdzie toczą się walki – raz że ze względów bezpieczeństwa a dwa – ile w końcu można oglądać kolumny ukraińskich spalonych pojazdów przedstawianych jako rosyjskie. No ile? Blamaż komika na tym polu był już dość potężny i bez tego.
https://rusvesna.su/news/1647837119

6. W związku z tą nagłą ciszą, my tu biedni i żądni wiedzy z frontu skazani jesteśmy już tylko na generała specjalnej troski Skrzypczaka, który jako jedyny nadal nieustannie nadaje. Skrzypczak jest jak stara Nokia nie do zdarcia.
Właśnie ogłosił, orzeł, że już w sumie po Putinie, bo wyrusza na Rosję armia… partyzantów. Naprawdę tak powiedział i dodał, że ta armia wywoła powstanie, które wyzwoli Ziemię. No i jak przystało na orła wojskowego intelektu zaraz wyjawił ze szczegółami całą partyzancką strategię w mediach, wrzucił zdjęcia owych partyzantów, i poszedł spać z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku. Plan partyzantów jest więc taki: najpierw wyzwolą Ukrainę, ci partyzanci, potem pokonają Rosję, a na koniec oswobodzą Białoruś. To są bowiem mieszani partyzanci – ukraińsko białoruscy, którzy, o nie, oni nie złożą broni. Skrzypczak jest pewny sukcesu, bo partyzanci posiadają gogle narciarskie, spodnie robocze i bluzy z kapturem.
partyzanci
Wszyscy obecnie najważniejsi gracze świata, obserwują więc teraz bardzo uważnie poczynania Aleksandra Łukaszenki.
Moim skromnym zdaniem powinni zabrać na obserwację Skrzypczaka, no ale co ja tam wiem…
https://www.wprost.pl/swiat/10660309/putin-juz-nie-pomoze-gen-skrzypczak-dla-wprost-wiesc-o-nowym-wojsku-roznosi-sie-lotem-blyskawicy.html

7. Wiadomości ze świata równoległego.
Generał Skrzypczak strategicznie ocenił sytuację militarną we wszechświecie równoległym – w którym jest potężniejszym czarnoksiężnikiem niż Niedzielski w naszym – i stwierdził, że Rosja tam już dogorywa i walczy resztkami sił, natomiast Ukraina właśnie przechodzi do ataku. I dodał, że to potwierdza jego wcześniejsze prognozy.
Oczywiście, we wszechświecie równoległym – wszystko idzie wspaniale z wyjątkiem jednego – cienko stoją tam z kasą. Trzeba więc uważać na żebraków, bo zanim zwyciężą Rosję muszą najpierw nażebrać na swoją misję dziejową i cywilizacyjną…

8. Oficjalne stanowisko Rosji w sprawie laptopa Pedo Hunetera Bidena.
„Niechętne uznanie przez New York Times (w moim źródle był to New York Post – baca) autentyczności notatek i zdjęć w laptopie utraconym przez potomstwo Joe Bidena ma wiele wspólnego z katastrofą ukraińskiej państwowości. Narkoman, pijak, rozpustnik i złodziej Hunter Biden okradł Ukrainę i podzielił się łapówkami z ojcem. Teraz, kiedy to wszystko wyszło na jaw, ojciec tego drania zalewa Ukrainę bronią, aby spalić w ogniu wszelkie możliwe dowody korupcji jego przestępczej rodziny.
Wierzę, że nasze organy ścigania będą zainteresowane przeprowadzeniem dokładnego śledztwa w sprawie tych zbrodni przez rodzinę rządzącą w Ameryce, aby zrozumieć prawdziwe motywy postępowania elity politycznej USA, a przede wszystkim „demokratów”, którzy obalili Janukowycza w 2014 i doprowadził do władzy nazistowskie małpy z granatem w ręku.”
Na podstawie Jima Stone – jak się ukaże rosyjskie źródło to je tu wkleję.

bidenrussia
PS. Do ludzi mających pretensje że usuwam komentarze dotyczące pedofila Huntera Bidena z 5 – letnią dziewczynką. Proszę o podanie działającego linka do STARSZYCH źródeł owej fotografii zamiast bełkotu, że to „stare”. Gadanie „już to widziałem” to kurwa za mało, szanowne trolle. Nawet u Henry Makowa ta fotka pojawiła się dopiero po jej wypłynięciu u Jima Stone, ok? Starsze źródło poproszę, bo nawet w archiwach internetowych jakie podsyłacie te wasze linki już nie działają – nie ma tam fotek i nie ma tam filmów, no więc tego typu komenty są do śmieci wyrzucane. A tak poza tym to na tej fotce pisze, że została zrobiona w Los Angeles w Kaliforni (w wynajętym domu przez Pedo Hutera) a nie na Ukrainie. Na Ukrainie to ona jedynie wpadła w ręce Rosjan, ok?

9. Trwa usuwanie resztek nazistów na terenie Mariupola – już tylko kilka ulic z tym nowotworem do wycięcia pozostało Rosjanom.
Chyba więc nadchodzi długo, bo od samego początku operacji wyczekiwany, desant w okolicach Odessy.
Podekscytowani mieszkańcy wyruszyli na nabrzeże czekać na Rosjan i obserwować salwę powitalną z rosyjskich okrętów wojennych widocznych już na horyzoncie, jakie wstępnie zmiękczają pozycje wroga przed każdą tego typu operacją.korabli_kaspiyskoy_flotilii_vmf_rf

Nastroje mieszkańców są wspaniałe, bo bardzo długo czekali na wyzwolenie z jak to sami określają Ukropów.

https://rusvesna.su/news/1647205793

10. Na Ukrainę udał się kolejny anglosaski as snajperskiego fachu. 34-letni emeryt z Anglii, który uważa, że Rosjanie taktykę mają gorszą od Talibów, wpadają w panikę, walczą nieporadnie i nigdy nie okrążą Kijowa. Nie powiedział dlaczego nie okrążą, ale można się domyślić że dlatego, bo on im na to nie pozwoli.
Ma taką pewność siebie gościu, że ja nie mam najmniejszych wątpliwości, że podpisał ze stuletnią królewną, uczciwy kontrakt na porządną stawkę godzinową.
Ile wytrzyma po wejściu do walki, wkrótce zobaczymy.
https://www.o2.pl/informacje/brytyjski-snajper-pojechal-do-ukrainy-mowi-o-zasadzce-w-ktora-wpadli-rosjanie-6749419051453248a

11. Najnowszy New York Post (więc jednak Post jak pisałem a nie Times jak pisali inni) opisuje 51 byłych wyższych urzędników wywiadu, w tym byłych szefów CIA, którzy otwarcie kłamali, że laptop Huntera Bidena jest „rosyjską dezinformacją”.new york post

„Nie możemy już ufać społeczności wywiadowczej w tym kraju. Są kłamcami i działaczami politycznymi partii demokratycznej. Nasze społeczności wywiadowcze są stracone. To koniec. Prawda i uczciwość NIC dla tych ludzi nie znaczą.”
http://www.yourdestinationnow.com/2022/03/ny-post-calls-out-51-former-senior.html

12. Pajac z Kijowa chciał opowiedzieć jakiś zaczynający się od „dobry wieczór…” dowcip do narodu, ale reżyser mu nie pozwolił więc nie wiadomo jaki miał skecz na myśli.

Wiadomo tylko jak się robi klauna wystąpienia i dobre chociaż to, bo też jest śmieszne.

13. W ramach przygotowań do nadchodzącego głodu z portu w Berdiańsku nad Morzem Azowskim zniknęło pięć statków ze zbożem.
Wczoraj stały przy nabrzeżu, dziś nie stoją, bo je ktoś ukradł.
„Prezydent” Duda jeszcze nie oskarżył oficjalnie Cyganów, ale bankierzy od santa Klausa owszem. Są pewni, że statki ukradli Rosjanie. Nawet ci sławni, znający się na wszystkim, dyżurujący przez 24 godziny na dobę, eksperci od zanikniętych statków ze zbożem, już się obszernie wypowiedzieli na temat ich kradzieży.
https://finanse.wp.pl/rosjanie-ukradli-kilkadziesiat-tys-ton-zboza-statki-zniknely-6749584724081408a
Niestety nie ma u ekspertów nawet jednego słowa w kwestii zasadniczej: dlaczego na progu światowej klęski głodu zaplanowanej przez santa Klausa, Ukraina w ogóle ładuje zboże na eksport?
No dlaczego, skoro Węgry zawróciły w pół drogi pociągi ze swoim zbożem, Rosja zatrzymała eksport nawozów sztucznych, a każdy kraj obecnie na gwałt chomikuje zapasy żywności?
Przypomnę, że w czasie Wielkiego Głodu na Ukrainie, to żydobolszewickie kacyki konfiskowały pod karą śmierci Ukraińcom ich własne zboże, żeby je opchnąć do USA za dolary na prywatne konta. Efekt: od 6 do 12 milionów zagłodzonych na śmierć Ukraińców. Różne źródła, różnie podają liczbę ofiar Hołodomoru.

14. Pedo Joe, który oskarżył Putina o bycie mordercą, wybiera się do Polski spotkać z oskarżycielem posiłkowym ukraińskich Cyganów, Andżejem Dudą.
Nie wiadomo czy będą pieścić się po kutasach, czy znowu kogoś oskarżać, ale wiadomo, że santa Klaus potrzebuje, naprawdę sporego, porządnego zamachu fałszywej flagi, żeby mieć pretekst do światowej wojny. A śpiący prorok Pedo Joe, jak nikt nadaje się na kozła. Jeśli go złożą na ofiarę na terenie Polski będzie niewielki dramat, bo kaczystowska Polska nie jest po właściwej stronie konfliktu.
Pedo Joe – obecnie atakowany za pedofilię nawet na własnych śmieciach – jest dla globalnej mafii jeszcze bardziej niewygodny od żydowskiego komika, który odbudował na Ukrainie nazizm. Ten nazizm, który obecnie wycina Rosja.
Obym się mylił co do Pedo Joe, który ma zrobić robotę ofiarnego kozła.
Co wtedy zrobi Rosja?
No cóż, Rosja ma kilka narzędzi na zwyrodnialców gwałcących małe dziewczynki. Nie będę o nich pisał, bo i ORMO czuwa i generał Skrzypczak.

15. Tymczasem kolejne fotki pedofila Huntera Bidena jakie sobie zrobił w lipcu 2018 roku w Los Angeles wypływają.
Cała paczka fotek z pierwszą dziewczynką – tą z rurką, w linku nadesłanym w komentarzach przez Godfly2, dzięki.
https://gnews.org/520483/
Hmm… no to taka myśl mnie naszła, że skoro Pedo Biden wybiera się do Polski, no to może by tak powiadomić o jego wizycie ministra Ziobro żeby jakichś pedofilów aresztował.
W końcu Ziobro osobiście się zaangażował i przedstawił projekt zmian w kodeksach, żeby za pedofilię karać bezwzględnym dożywociem, no tak czy nie tak?
https://www.rp.pl/prawo-karne/art8578651-bezwzgledne-dozywocie-za-pedofilie-ziobro-przedstawia-projekt-zmian
Na wszelki wypadek dorzucę więc dla Ziobrów kolejny materiał dowodowy, żeby nie wychodzili po Bidena z pustymi rękami w majtkach. Prokuratorzy, do tej roboty nie trzeba jaj, wystarczy prokurator z kawałkiem napletka, trzeba aresztować Pedo Bidena, bo ten zboczeniec zgwałcił analnie 5-letnią dziewczynkę w Los Angeles 13 lipca 2018 roku i sprawa nie jest przedawniona. Proszę wydać list gończy, nakaz aresztowania i każdego członka tej niewyobrażalnie zboczonej rodziny dożywotnio od praworządnych ludzi odizolować.
hunter2
16. Przy okazji na tym samym chińskim serwisie wynalazłem info, że CDC usunęło z bazy danych dziesiątki tysięcy zgonów po szczepionce na covid19. W całym łańcuchu matactw było oszustwo z Pfizerem, oszustwo z FDA, a teraz oszustwo z CDC.
https://gnews.org/2201737/

17. Rosyjskie wojsko pokrzyżowało plany generała Skrzypczaka i zanim się wzięło za brygadę czołgów w Czernichowie wystawioną na odstrzał przez naszego asa, najpierw uwolniło stamtąd i ewakuowało kilkuset ukraińskich cywilów. Ich wdzięczność w tym relacja matki z dzieckiem w linku.
https://rusvesna.su/news/1647852246

18. Do wyzwolonych z nazistów komika terenów wciąż przybywają konwoje Rosjan. Szykuje się widocznie kolejna ofensywa w stronę Kijowa.
https://rusvesna.su/news/1647853382
Natomiast Władimir wyjaśnił nieporozumienia na temat negocjacji z klaunem. Oświadczył zwięźle: „W negocjacjach Rosji z Ukrainą, nie będzie zawieszenia broni.” dając jasny sygnał że nie da się wciągnąć w jakieś gierki na zwłokę.

19. Wielu pytało, więc sytuacja na blogu wygląda tak: oglądalność w pierwszym tygodniu wyjebała w kosmos, potem nieco opadła aż od jakiegoś tygodnia utrzymuje się na wyrównanym poziomie kilkudziesięciu tysięcy dziennych odwiedzin. Najwięcej oczywiście z Polski. Stałe odwiedziny są z dosłownie całego świata, od Alaski aż po Syberię, w tym o dziwo nawet z Afryki.
statystyki
Ponieważ w niektóre rejony świata internet dociera z dwutygodniowym opóźnieniem, już dziś bardzo serdecznie pozdrawiam z okazji Święta 1 Kwietnia, wszystkich zagranicznych studentów. Wszystkiego najlepszego w Prima Aprilis, chłopaki!
Trzymajcie się, hmm… ciepło i nie popadajcie w jakiś radykalizm.
Statystyki są dla mnie osobiście bez większego znaczenia, bo nie jestem przez jakichś pedofilów zmonetyzowany, nie żebram o lajki, łapki, srapki albo polubienia. Tak sobie dla siebie to piszę, po prostu w imię prawdy.
Kupę kasy potrzeba jedynie na wytwarzanie kłamstw i tylko kłamstw. Biliony santa Klaus wywalił żeby pokorumpować wszystkie rządy. Prawda natomiast dzieje się sama – w pełni automatycznie – i co najważniejsze, całkowicie za darmo. Stąd brak jakiejkolwiek żebraniny na moim blogu o wsparcie, łapki, srapki czy cokolwiek. No i nie ma też żadnych reklam, bo one wszystkie są czystym kłamstwem. Brrr….

20. Lotnictwo rosyjskie wysłało dziś na uroczystą odprawę do Stepana Bandery starszego porucznika Denis Dunikova. W kawałkach udał się na odprawę, bo był to jeden z przywódców Azowa.
Jego ojciec na swojej stronie na portalu społecznościowym donosi, że bombardowanie pozycji Azowa praktycznie się nie kończy – w ciągu jednej nocy przeprowadzono ponad 20 nalotów – a obrona nazistowskiego oddziału jest stopniowo kruszona.
https://rusvesna.su/news/1647864725
Po budynkach mieszkalnych w Mariupolu widać najlepiej ile ognia potrzeba żeby z nich wyciąć raz na zawsze banderowskie nowotwory. Można tylko współczuć cywilom pochowanym w piwnicach palących się domów.

21. Rzekomo „znokautowany” dziś przez Ukraińców rosyjski okręt wojenny okazał się murikańskim okrętem który sam się znokautował i podpalił dwa lata temu w San Diego, kiedy jakiś spawacz coś tam podczas remontu spierdolił.
okret
https://rusvesna.su/news/1647864318

22. Ukraiński doktor Mengele, który wczoraj w ukraińskiej telewizji nawoływał aby rannych rosyjskich jeńców wykastrować dziś przeprasza.
Dziś tłumaczy się że to z powodu emocji. A wszyscy wiedzą że tłumaczy się po prostu ze strachu, bo wszyscy cywile już uwolnieni z Mariupola, masowo zeznają o zbrodniach reżimu komika i Rosja z każdym dniem posiada coraz potężniejszy materiał dowodowy. Non stop dowodów przybywa, z każdym uwolnionym z rąk nazistów cywilem.
Giennadij Druzenko wie co go czeka jak wpadnie w ręce sprawiedliwości. Stąd jego nagła skrucha.
Na nic, bo naczelnik Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej, Aleksander Bastrykin polecił natychmiastowe wszczęcie sprawy karnej i ocenę proceduralną działań „lekarza, który zajął stanowisko sprzeczne z prawem i sprzeczne z normami etyki lekarskiej”.
Aby ustalić jego miejsce pobytu, rozwiązana zostanie kwestia umieszczenia Druzenki na międzynarodowej liście poszukiwanych w celu pociągnięcia go do odpowiedzialności karnej.
https://rusvesna.su/news/1647848212
A mi się powoli zaczyna robić żal polskich trolli, którzy nawoływali publicznie do zabicia Putina. Oj, biedni oni…

23. W międzyczasie zgasili witrynkę Jima Stone. Jak znam życie Jim bardzo szybko powróci.
Jednakże na wypadek W tutaj jest program darmowy do ściągania na dysk całych witryn internetowych.
https://download.komputerswiat.pl/internet-i-sieci/pobieranie-stron/httrack-website-copier
Bacologię można sobie na przykład zassać w parę minut kompletną razem z komentarzami, obrazkami oraz linkami i na spokojnie oglądać offline z dysku twardego. Cała bacologia na dziś waży 1 GB.
Tym programem można sobie również raz na jakiś czas pobraną witrynę o nowe wpisy i komentarze tylko uaktualnić.

24. USA i Izrael nie dadzą komikowi „żelaznej kopuły”. Ona w sumie nie działa na rosyjskie rakiety no ale dla koneserów wisielczego humoru liczy się każdy gest, zwłaszcza taki miły.
Komik ma teraz kolejny epizod histerii.
https://rusvesna.su/news/1647874535
Na wieczór klaun pewnie coś powie jeśli go dopuści reżyser. Na razie czekamy aż nasz Mały Cezar skończy tupać nóżkami oraz ubliżać wszystkiemu i wszystkim.
zelensky

25. 15-letnia Rosjanka – rekordzistka świata w podnoszeniu ciężarów zaorała Schwarzeneggera.
„Drogi panie Schwarzenegger, jestem pewna, że mnie pan pamięta. W 2015 r. na zawodach Arnold Classic w USA ja, 15-letnia dziewczyna z Rosji, ustanowiłam rekord świata w podnoszeniu 150 kg. Gratulowałeś mi, pytałeś o Rosję, a ja płakałam z radości. Wydałeś mi się taki troskliwy, miły i mądry” – zaczęła kobieta.
Sportsmenka twierdzi, że przekazywała gwiazdorowi listy od dzieci z Ługańska i Doniecka, w którym prosiły go o pomoc. Ten miał się nawet nie zainteresować. Rosyjskie władze od dawna twierdzą, nie przedstawiając na to żadnych dowodów, że na terenie kontrolowanych przez separatystów Doniecka i Ługańska Ukraińcy przeprowadzają „ludobójstwo” ludności rosyjskojęzycznej, co rzekomo uzasadnia rosyjską inwazję.
„W rzeczywistości Terminator nie tylko nie chronił, nie pomagał, nie ratował dzieci Donbasu, ale nawet nie czytał ich listów i nie próbował zrozumieć sytuacji.” – powiedziała Naumowa.
Dalej było jeszcze mocniej. Naumowa zaczęła zarzucać Amerykanom „zrujnowanie Iraku”, Ukraińcom idealizowanie Stepana Bandery, a samemu Schwarzeneggerowi to, że kiedyś podziwiał Hitlera.
https://www.o2.pl/plotki/rosja-odpowiada-schwarzeneggerowi-terminator-nie-ratowal-dzieci-donbasu-6749686496549632a

26. Ciąg dalszy wiadomości ze świata równoległego.
Dzielni agenci ukraińskiego wywiadu zdobyli dokumenty że Putin chce wysłać na front 8-letnie dzieci.
https://wiadomosci.wp.pl/putin-chce-wyslac-na-wojne-nieletnich-ukrainskie-ministerstwo-ujawnilo-dokumenty-6749638806924032a
Tymczasem po kliknięciu w te wywiadowcze dokumenty otwiera się facefuck, gdzie można je przetłumaczyć prawym klawiszem myszy.

No i wychodzi że 17-18 latkowie mogą brać udział w działaniach armii okupacyjnej – czyli na polski pilnować porządku po zdenazyfikowaniu Ukrainy – zapewne w charakterze patroli.
Tyle przy baaaaardzo optymistycznym założeniu, że te dokumenty są bardziej autentyczne niż wszystkie inne doniesienia ukraińskiego wywiadu, który zasłynął głównie z tego, że do dziś nie wie o tym że wojnę już trzeci tydzień mają przegraną a „uciekający w popłochu Rosjanie” z dnia na dzień posuwają się kilkadziesiąt kilometrów do przodu.
A nie zapominajmy że jeszcze do akcji nie weszły wszystkie rosyjskie siły zgromadzone na granicy oraz w ogóle nie ruszyła jeszcze armia Baćki, która póki co spokojnie sobie grzeje silniki.

27. W Mariupolu sytuacja niemal pod pełną kontrolą. W posiadaniu banderowców została tylko w sumie fabryka Azowstal. Jest to duży obiekt zajmujący około 11 km kwadratowych. Pełna podziemi oraz pracowników wziętych na zakładników. Teren jest całkowicie zaminowany i oczekuje się oczyszczenia go z nazistów w ciągu jednego – dwóch dni. Reszta miasta jest w zasadzie bezpieczna i życie powraca do normy. W zdobytych już pozycjach nazistów nieustannie znajdowane są przez zdobywców narkotyki.
https://rusvesna.su/news/1647869067

28. Mnóstwo sprawnego zachodniego sprzętu, w tym jaweliny, zdobyli Rosjanie w Donbasie. Posłuży oczywiście do walki z komikiem. Film w linku:
https://rusvesna.su/news/1647875260

29. Rosyjska wybitnie humanitarna strategia w działaniu praktycznym. Namierzono z drona grasującą samotnie wyrzutnię rakietową klauna operującą w Kijowie, zaczekano cierpliwie aż się wyrzutnia wystrzela a potem skoczy do miasta uzupełnić amunicję i wtedy zrobiono jej bum wysokoprecyzyjną rakietą wysadzając ją razem z magazynem amunicji wysoko w powietrze.
Chirurgiczna operacja a film z niej w linku:
https://rusvesna.su/news/1647876508

30. Nowa mapka od początku do dziś.

22 marca 2022

1. Do bazy marynarki wojennej Loch Long Brytole przywieźli 4 dni temu sześć atomówek.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10633399/Nuclear-missile-convoy-carrying-six-deadly-warheads-spotted-motorway-Glasgow.html

2. Coraz więcej Ukraińców ucieka. Nie przed Rosjanami ale komikiem, bo nie chcą walczyć w jego armi do której klaun ich przymusowo wciela.
Uciekają też zagraniczni studenci, ale nie przed komikiem, tylko żeby nikt o nich nie zapomniał. Mówią, że Polska ich zaprosiła.

3. Na Ukrainie bez zmian – komik zapudłował kolesia, który w mediach społecznościowych ujawnił ukryte wyrzutnie rakietowe pod centrum handlowym, bodajże w Kijowie, co umożliwiło Rosjanom ich debanderyzację. Natomiast Zachód w dalszym ciągu robi Rosji demakdonaldyzację.

centrum
(Fotka od Kosmatego Krisa)

4. Jim Stone nadal miesza, bo przyblokowali mu jeden z trzech serwerów przez rzekomą pornografię dziecięcą. Chodzi o fotkę Pedo Huntera Bidena z 5-letnią dziewczynką. Jednakże ta fotka nie jest dziecięcą pornografią jak się okazało, a więc tysiące innych stron, które ją pokazały nadal funkcjonują, bo przecież tam nie ma żadnych aktów seksualnych, tylko zboczone skłonności syna murikańskiego prezydenta. A zatem to nie jest pornografia tylko news. News z gatunku mocno skandalicznych jak na przykład zgrzybiały ksionże Karol całujący nastoletniego kochanka.
charlse_kissing_a_boy
I właśnie na chińskiej stronie informacyjnej z newsami, była już dawno jak się okazało umieszczona fotka Pedo Bidena z 5-letnią dziewczynką. Między innymi, bo źródeł jest więcej.
Jim Stone na dwóch innych serwerach już oddał cios. Wczoraj wykopał jakieś papiery na to, że Pedo Hunter Biden ma prawdopodobnie AIDS. Masakra.

5. Pedo Joe natomiast ma inne problemy. Raz że nie wie czy nie zrobią z niego w Polsce kozła, a dwa sam przyznał wczoraj, że niestety ale Rosja ma rakiety nie do zatrzymania. Chodziło mu oczywiście o naddźwiękowe Kindżały. I dlatego już po raz chyba setny Murika zapewniła klauna, że żadnej poważnej pomocy od Muriki nie dostanie.
No i Pedo Joe ma rację, bo ilość zgonów po szczepionkach na covid 19 w USArmy wzrosła już o 1100 % a do lata ma to być już 5000 %.

6. Mnóstwo wcześniej w pełni zdrowych dzieci również umiera. Większość we śnie. To wszystko tłumione jest bełkotem na temat Ukrainy.

7. Dziś się zresztą potwierdzają moje wcześniejsze przypuszczenia, że sataniści od Santa Klausa mogą zlikwidować Pedo Joe, ponieważ: „Joe Biden stał się ciężarem dla globalnego głębokiego państwa, dlatego mogą próbować go zamordować jako sposób na przyspieszenie wojny światowej przeciwko Rosji”.
https://www.naturalnews.com/2022-03-21-globalist-deep-state-planning-attack-on-biden.html#

8. Ujawniono, że Pentagon w swoich biolabach na Ukrainie wystawił między innymi około 4400 żołnierzy ukraińskich i 1000 gruzińskich na eksperymenty biologiczne z potencjalnie śmiertelnymi skutkami. Według ujawnionych dokumentów wszystkie zgony ochotników miały być zgłoszone w ciągu 24 godzin na Ukrainie i 48 godzin w Gruzji.
https://armswatch.com/documents-expose-us-biological-experiments-on-allied-soldiers-in-ukraine-and-georgia/

9. Klaun wydał rozkaz aby banderowcy w przebraniu cywilów udali się między innymi z Mariupola w stronę Kijowa. Wszyscy mężczyźni na punktach kontrolnych są rozbierani w poszukiwaniu nazistowskich tatuaży. Filmy w linku:
https://rusvesna.su/news/1647927650

10. A tu kolejna relacja dziewczyny z Mariupola nadesłana przez Jolli w komentarzach i przełożona z facefucka: https://www.facebook.com/1792795011/posts/10215785556870541/
Marina Jerenko jest w: Подмосковье МО.
21 godz. ·
DRODZY PRZYJACIELE ! Wiem, że czekacie na moją opowieść o tym, co dzieje się w Mariupolu ze słów naocznych świadków – moich bliskich. Dopiero dzisiaj zaczęli dochodzić do siebie po horrorze, którego doświadczyli i nie mniej trudnej drodze do Moskwy… Długo rozmawialiśmy ze łzami w oczach… Wszyscy moi krewni pochodzą z Lewego Brzegu miasta Mariupol. Trzy rodziny i moja (lub, jak mówisz, nasza) mama. Okazuje się, że jechali dwoma samochodami (9 osób) i trzema kotami🐈. Zacznę wszystko po kolei… Naprawdę nie ma powiadomień o tym, jak wydostać się z miasta i gdzie są korytarze. Ludzie dowiadują się wszystkich informacji z ust do ust lub jeśli rosyjscy żołnierze przyjdą do domu i zgłoszą ewakuację. Więc chłopaki z DRL zapukali do drzwi moich bliskich i powiedzieli, że muszą wyjść i wyjaśnili, w jakim kierunku mają się poruszać.. Jedziemy za kilka minut! Ale musieliśmy też pilnie odebrać naszą mamę.. Jej dom jest około 15-20 minut od ich domu. Jeden z jej krewnych, Aleksiej, jechał za nią na rowerze pod ostrzałem i powiedział, że musi pilnie wyjechać … Mama wyskoczyła w czym była, zabrała tylko dokumenty … Nikt nie zamyka mieszkania, bo w tym przypadku ty może ugasić ogień, jeśli coś w nim jest, to wleci i wszystkie inne mieszkania w pobliżu nie spłoną.. Mieszkańcy sami gaszą ogień …
Aleksiej próbował wsadzić mamę na rower, ale nic się nie stało.. Uciekli pod ostrzałem.. Lyosha ciągnął rower i jego matkę… Upadli, znowu wstali i pobiegli… Mama dusiła się, ale biegła z z całej siły… Cała droga była zepsuta.. Polacy i wszystko, co druty są na ziemi… więc bardzo trudno biec… Pojechaliśmy dwoma samochodami w stronę Lyapino, tak jak im zaleciło rosyjskie wojsko. Widzieli już korytarz zbudowany przez Rosję. Wszystko jest jasno zorganizowane: nasi żołnierze stoją w określonych odległościach i kierują, gdzie mają iść dalej. Tak więc korytarzem dotarli do wsi, która jest już pod kontrolą DRL. Kolejka samochodów i autobusów jest bardzo długa. Najpierw przejeżdżają autobusy, potem prywatne samochody. Inspekcja jest bardzo dokładna! Każdy mieszkaniec jest fotografowany łącznie z palcami .Wszystkie dostępne dokumenty są sprawdzane i fotografowane . Wszyscy mężczyźni są rozebrani! Szukają swastyki na ciele i śladów noszenia broni, modzeli na rękach i tak dalej. Każdy podejrzany jest natychmiast zakuty w kajdanki… A jest ich wielu! Ludność Azowa przebiera się za cywilów, ale nie udaje im się przedostać… W jeden dzień moi bliscy nie zdążyli się przedostać przez tę linię.. Ale! Stosunek do ludzi jest bardzo dobry. Są namioty, w których można nie tylko siedzieć, ale także leżeć. Dystrybuują wodę i żywność. A żołnierze nawet uśmiechnęli się do mojej mamy i zaproponowali, że nie wstają, ale pojadą do samochodu, żeby nie zamarznąć.. Tak powiedziała. Wieczorem w tej znajdującej się pod kontrolą DRL wiosce przenocowała ich zupełnie nieznana kobieta. Zakwaterowała wszystkie 9 osób i nakarmiła je. Ugotowałam ziemniaki, smażone kotlety i rybę! Teraz poznaję NASZYCH UKRAIŃCÓW! To jest nasze! A znałem w życiu tylko takich ludzi! Więc krewnym udało się trochę odpocząć, rozgrzej się i spokojnie jedz pierwszy raz od 20 dni.. Następnego dnia udało im się już przejść szczegółową inspekcję i dotarli do Nowoazowska, a po Nowoazowsku ruszyli już do Taganrogu (a to już Rosja), w kierunku Rostowa -na-Don. Potem skończył im się gaz. Nie ma rubli rosyjskich. Zupełnie nieznany trucker napełnił je pełnym bakiem i zapłacił.. Właśnie usłyszał ich rozmowę i pomógł🙏🙏🙏Myślę, że sam Bóg pomógł im dostać się do Moskwy🙏🙏🙏 Oto krótka opowieść o tym, jak się wydostali i dostali… A TERAZ PRAWDA OD MIESZKAŃCÓW MARIUPOL O TYM CO SIĘ DZIEJE:
🛑1) PRAWDA!!!
Azow i Siły Zbrojne Ukrainy są pokrywane przez lokalnych mieszkańców. Jak to się stało. Pistolet i czołg zawsze stoją parami, przed budynkiem mieszkalnym lub szkołą, szpitalem itp. i oddają strzał. Zaraz po strzale zmieniają pozycję. Nawet 100 metrów wystarczy, aby nie dostały „powrotu” w siebie. I tę linię powrotną odbiera dom, przed którym stali…
🛑2) PRAWDA!! WOJSKOWE UKRAIŃSKIE nie dały mieszkańcom Mariupola zielonego korytarza. Pod pretekstem bezpieczeństwa wpędzili mieszkańców do piwnic
(schronów bombowych), a potem ich nie wypuścili! Przy wyjściu stał Azow z karabinami maszynowymi. Sąsiad mojej mamy i jego żona cudem zdołali się wydostać… Powiedzieli, że muszą odebrać babcię i wrócą! Dla perswazji zostawili dużo wody i jedzenia, a nawet niektóre rzeczy… Uwierzyli im i pozwolili im odejść.. OTWIERDZONO RÓWNIEŻ, że nie można jechać w kierunku Rosji🚫! Jest to uważane za zdradę Ojczyzny ze wszystkimi konsekwencjami ….
🛑3) PRAWDA!!! Kijów nie udzielił Mariupolowi żadnej pomocy humanitarnej!! I nawet nie próbował! Wręcz przeciwnie: trzymano je w zimnie, bez wody, światła i ciepła, jakby w końcu chciały się z nich pośmiać, tak jak należy!!! Ukraińskie wojsko zostało potraktowane bardzo niegrzecznie, szyderczo, lekceważąco! Nie jak z ludźmi!!! (według moich krewnych dosłownie).
🛑4) PRAWDA!! Armia ukraińska wyrzuca wszędzie zwłoki swoich zmarłych towarzyszy… Nawet ich nie chowają… Żołnierze DPR nie zostawiają swoich zmarłych i rannych i zabierają ich nawet pod ostrzałem…
🛑5) PRAWDA!!
W Mariupolu w dniach działań wojennych zrobiło się gwałtownie zimniej i nieoczekiwanie dla tego obszaru spadł śnieg! Uratowało to dużą liczbę osób, które nie miały czasu na zaopatrzenie się w wodę lub jej zabrakło. Ludzie zbierali śnieg, gotowali go iw ten sposób ratowali się. Według mieszkańców pomogła im sama Maria, od której imienia pochodzi nazwa miasta.
🛑6) PRAWDA!! Ludzie gotowali jedzenie na ogniu i dzielili się ze sobą jedzeniem i wodą. Ponieważ w Mariupolu jest dużo drzew i wiele z nich zostało wyciętych, sami mieszkańcy piłowali je na opał, ogrzewali się i gotowali jedzenie …
🛑7) PRAWDA!! Grabieże kwitły niemal od pierwszych dni działań wojennych! Wszystkie sklepy i bankomaty były zamknięte. Bojownicy Azowa rozbili sklepy, które potrzebowały jedzenia i picia … Oczywiście cywile podążali za nimi. W rezultacie nie pozostał ani jeden cały sklep. Mieszkania też rabowane są na każdym kroku, ale przede wszystkim zabierają jedzenie…
🛑8) PRAWDA!!! Wielu cywilów zostało bez dachu nad głową, a rozpacz sprawia, że ​​ludzie wątpią w słuszność tego, co się dzieje. To jest cel Kijowa, wywołać nienawiść do Rosji! Ale nie robią tego zbyt dobrze… Tylko w przypływie emocji, kiedy ludzie wychodzą z piwnicy i widzą, że domu już nie ma… doznają takiego szoku, że można ich zrozumieć!! Jednak żaden z nich nie staje po stronie nazistów! NATSIKS … Nie nazywają się inaczej …
🛑9) PRAWDA!! Moi krewni nauczyli się określać na podstawie dźwięku, z czym strzelają … I nawet nauczyli się obliczać, jak długo potrwa w przybliżeniu następny wielki ostrzał (to wtedy ściany w domu się trzęsą, żyrandole odpadają, a drzwi wewnętrzne otworzyć się). Podczas lżejszego ostrzału nauczyli się spać w wyrywkach… Właśnie teraz wszyscy wzdrygają się przy najmniejszym uderzeniu. Dziś dziadek poszedł z wnukiem na mecz hokejowy, a gdy krążek głośno trafił w bramkę, z przyzwyczajenia usiadł… Mama nie zeszła do piwnicy! Podczas najcięższego ostrzału ukryła się w łazience. W domu mojej matki wszystkie okna we wszystkich pokojach były wybite wszystkim sąsiadom. Mama ma tylko jeden pokój i tylko górną szybę (nie do końca) i coś poleciało, ale nie wie co….
🛑10) PRAWDA!! Wszyscy moi krewni inaczej patrzyli na wartości materialne! Są bardzo szczęśliwi, że żyją! Byli wreszcie przekonani, że nikt ich nie uratuje, mieszkańców Mariupola (Donbasu)! W Kijowie postanowili je po prostu zniszczyć… Mama widziała czołgi… Jak we śnie, o którym wam opowiadałam… Mama powiedziała: „Marino, rosyjskie czołgi są bardzo solidne, nie takie jak ukraińskie… A chłopaki są bardzo spokojni i uprzejmi ….🇷🇺🇷🇺🇷🇺✊✊✊PRZYJACIELE, DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA MODLITWY I UCZESTNICTWO! PRZESYŁAM OGROMNE POZDROWIENIA OD MAMY I OGROMNE PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM❤️❤️❤️❤️❤️
NA ZDJĘCIU samochód, którym jeździli moi bliscy (bez tylnej szyby). Koc podarowali nieznajomi z DRL.. Przywiązali go tak, żeby nie dmuchał ..
#nie dla nazizmu #nie dla faszyzmu #wezamir # rosjaZamir # Z

11. Cyganie już chyba zakończyli wyścig zbrojeń w Donbasie, bo nagle wyruszyli całym taborem w kierunku Europy. Schwytali ich jednak jeszcze na terenie zachodniej Ukrainy, wyborcy komika. Przywiązali do drzew i wlali im porządnie na gołą dupę, rozgrzewając się przed linczem.
Być może Cyganie chcieli komuś wcisnąć używany czołg z przebitymi numerami nadwozia, a może ktoś się kurczaków nie mógł doliczyć, a może po prostu Cyganki źle powróżyły klaunowi – jeszcze nie wiadomo tego. Wiadomo tylko, że było Cyganobicie.
Film w linku:

12. Wczorajsze zniszczenie ukraińskiej wyrzutni rakiet i magazynu amunicji w centrum handlowym – widok z monitoringu.

13. Wszyscy mocno pracują obecnie nad rozpętaniem małej III wojny światowej w miejsce gigantycznej lokalnej. Nasz Kurdupel się bardzo na tym kierunku stara, nawet bardziej niż Cyganie i generał Skrzypczak, ale nic nie może zrobić, bo za każdą inicjatywę staje się coraz bardziej rugany przez NATO i Unię. Nawet zapomniany Trampek miał taki pomysł, żeby Chiny zniszczyły Rosję, to wtedy on założy świeżego pampersa i pozwie Komunistyczną Partię Chin o odszkodowanie za covida – to wtedy i USA i Trampek podreperują sobie konta. To było na początku operacji na Ukrainie – jeszcze zanim Kurdupel się w Przemyślu zbłaźnił – ale jak wiemy Trampek został wówczas zignorowany. Teraz Trampek milczy pracując chyba nad nowym pomysłem albo dalej licząc skradzione głosy. Już nie proponuje przemalować samolotów NATO na chińskie żeby zbombardować Moskwę. W ogóle się nasz nieszczęśliwy patyjota ostatnio nie odzywa. Pozostają zatem tylko jego archiwalne wypowiedzi. Furorę w Rosji robią jego miłosne umizgi w stylu komika, bo Melania może być o sztuczną szczękę Rudiego Giulianiego i jego perfumy, teraz naprawdę zazdrosna.

14. Zdjęcie Pedo Huntera Bidena wyparowało samo z mojego bloga. Jakiś Brudny Harry Potter musiał je stąd wyczarować, jebany. Może kiedyś się samo wczaruje z powrotem, zobaczymy. A więc miał rację Jim Stone pisząc, że ono znika tak prędko jak się pojawia. No cóż, te same ZIobry, które kompletnie niczego nie zrobiły z makabrycznym filmem z covidowej ubojni, (tuż sprzed operacji na Ukrainie) gdzie okradano ludzi przed zamordowaniem z organów, tak samo kompletnie niczego nie zrobiły z pedofilem Bidenem. No może poza usunięciem na jego pedofilię dowodów. Kto pobrał bloga – ten fotkę ma. Kto nie pobrał, lipa.
Jasna strona jest taka, że Jim Stone już powrócił.  Oczywiście u niego również pedofil Biden z 5-latką został przez Brudnych Harrych gdzieś wyczarowany. Sprawa fotki Pedo Bidena z 5-latką nadal niewyjaśniona.

15. Wyjaśniło się natomiast dlaczego naziści komika przywiązują ludzi do drzew, słupów a potem biją i upokarzają. To z powodu braku chęci do walki po stronie tego nazistowskiego zjeba. Powoli już cały świat się przekonuje jak bardzo zwyrodniałe jest te chazarskie zło w osobie żydowskiego komika. Cały świat ma już go serdecznie dość, w tym również jego wcześniejsi najgorliwsi zwolennicy: Cyganie lub najemnicy – których najskrytszym obecnie marzeniem jest wydostać się z Ukrainy, czyli wypierdalać jak najdalej od chorych komików.

Nawet kongresmenka amerykańska obecnie nawołuje do Zelenskiego aby w końcu przestał torturować i prześladować swoich własnych obywateli, w tym kobiety i dzieci.

Marjorie Taylor Greene: „Tortury i znęcanie się nad Ukraińcami, w tym kobietami i dziećmi…. Stany Zjednoczone muszą zażądać, aby Zełenski powstrzymał swoje wojsko przed torturowaniem własnego narodu.”
https://babylonianempire.wordpress.com/2022/03/21/przedstawicielka-stanu-georgia-w-kongresie-usa-zelenski-powinien-powstrzymac-wojsko-od-torturowania-wlasnych-obywateli/

16. Po demonstracjach w Serbi oraz Bułgarii, teraz masowe protesty na Wegrzech przeciwko udziałowi ich kraju w zbliżającej się potencjalnie wojnie. Polacy pobudka! Jeśli nie chcemy wyjść na tym jak Cygan na czołgach lub najemnik na komiku, najwyższy czas dołączyć do Słowian zamiast marnie ginąć w parszywych wojnach przeciwko innym Słowianom!

https://gloria.tv/post/6At3NFyRr2ZNAhtqELm9kbKNP

(Film nadesłała Jolli)

17. W bardzo dziwny sposób rozbił się pasażerski samolot w Chinach. Nikt nie przeżył a leciało 132 ludzi.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-03-22/chiny-nikt-nie-przezyl-katastrofy-samolotu-ze-132-osobami-na-pokladzie/
Jim Stone uważa, że to było porwanie przy pomocy przejęcia systemu zdalnie. Każdy Boeing od 1984 roku to ma. Teoretycznie ma to służyć przejęciu sterów na wypadek porwania ale praktycznie mieliśmy już WTC i kilka tajemniczych zaginięć i katastrof wskazujących że ktoś przejął nad nimi kontrolę. Jedynym krajem który ma kody do Boeingów jest USA a czy administracja która kradnie wybory, wącha małe dzieci lub spotyka się z 5-letnimi dziewczynkami ubranymi jak prostytutki, jest do tego zdolna? Na kilka godzin po tym jak Chiny poparły Rosję, odmówiły sankcji i żądały wyjaśnień w sprawie biolabów na Ukrainie?
Jim uważa że tak. Wrzucił film którego nikt się nie spodziewał: wyraźny obraz pikującego pionowo w dół odrzutowca z monitoringu wysokiej jakości. No muszę przyznać że tak spadającego samolotu, bez żadnego ognia z dajmy na to zniszczonego silnika to jeszcze nie widziałem. Chyba nikt nie widział samolotu pasażerskiego pikującego pionowo w dół.

Some content on this page was disabled on 22 March 2022.