Szybkie Wieści… 9

czolg

Sataniści od santa Klausa z którymi walczy o ludzkość Putin w dalszym ciągu zaklinają rzeczywistość. Uważają, że wiara to widzenie. Jednakże ta prastara wiedza – obrazowanie – w niepowołanych rękach zawsze obraca się w gówno. To dokładnie tak samo jak z przywłaszczeniem sobie słowiańskiej swastyki przez Hitlera. Obróciło się to razem z fałszywą ideologią aryjską precyzyjnie przeciwko niemu.
Każdy kij bowiem posiada dwa końce, a ten drugi zawsze skierowany jest na trzymającego.
Psychopaci od santa Klausa jedynie myślą, że potrafią stworzyć rzeczywistość dostosowaną do ich specyficznie wypaczonych potrzeb. Najpierw obrazowali we wszystkich mediach fałszywy obraz, że grypa jest śmiertelną pandemią, kiedy tak naprawdę przeżywało ją 99,5%. Fałszywe obrazowanie upadło i teraz psychopatów czeka za te ludobójstwo surowa odpowiedzialność w tysiącach procesów sądowych.
Teraz obrazują sobie fałszywą narrację, że ofensywa rosyjska utknęła w martwym punkcie, podczas kiedy w rzeczywistości Rosja już dawno wygrała tę wojnę. Obrazują też, że Rosja popełnia wszelkiego rodzaju okrucieństwa, kiedy tak naprawdę 100 % okrucieństw popełniają ich nazistowskie marionetki.
Teraz są na progu poniesienia za to surowej odpowiedzialności. W Rosji już ruszyły trybunały do spraw zbrodni wojennych, jak również wprowadzono bardzo surowe kary – około 10 lat więzienia – za propagowanie publiczne fałszywych informacji na temat interwencji na Ukrainie. Wszystkie główne ścierwościeki – natychmiast się z Rosji zawinęły, ponieważ 99,5% ich informacji to tylko fake newsy, ot co.
Fakty bowiem są takie że ukraińska armia już dawno została pokonana. Błąkają się tu i tam jej niedobitki a to co teraz się odbywa to w zasadzie… sprzątanie.
Sankcje są z góry skazane na porażkę, bo przecież Rosja jest pod absolutnie każdym względem samowystarczalna. Ona nie potrzebuje Zachodu aby żyć. To pasożyty z Zachodu potrzebują Rosji żeby wegetować.
Cały plan satanistów, żeby na Ukrainie zainstalować kolejny żydowski raj w miejscu starej Chazarii, idzie się na naszych oczach pieprzyć. Skończyły się pralnie pieniędzy pedo Bidenów, skończył handel dziećmi, narkotykami, skończyły działalność biolaby z bronią biologiczną, burdele dla pedofilów i kończą właśnie swój pozbawiony sensu żywot, hodowani troskliwie przez żydów, naziści oraz banderowcy, których powoli już zaczynano integrować z normalną armią Ukrainy. Kończy się też wieloletnie ludobójstwo i czystki etniczne, jakie armia żyda Zelanskiego urządzała Rosjanom w Donbasie odkąd puczem na Majdanie zorganizowanym przez CIA obaliła legalnego prezydenta.
Jeśli niedobitki klauna zbiegną do Polski, Władimir tu po nich przyjdzie.


23 marca 2022

1. Żydostwo z Izraela utworzyło pośpiesznie „szpital polowy” na zachodniej Ukrainie, kilkanaście kilometrów obok przejścia granicznego w Medyce. Władimir Putin zakończył im hodowlę dzieci na organy oraz mordy rytualne więc sataniści dwoją się i troją aby pod płaszczykiem pomocy humanitarnej dalej rabować dzieci matkom, a rannym organy. Na terenie zachodniej Ukrainy bowiem nie toczą się żadne walki i nie ma żadnych rannych – po prostu nie ma tam żadnego sensu instalacja jakiegoś szpitala, bo okolica obfituje w normalne szpitale, które normalnie działają. Dlatego ich opis celów tego „szpitala” powinien u każdego pacjenta wywoływać dreszcze na plecach, bo szansa wyjścia z niego jest mniejsza niż covidioty, który zgodzi się na „leczenie” grypy z pomocą respiratora.
Żydzi – ci filantropijni, piszą: Szpital polowy kosztował ponad 6,5 miliona dolarów i będzie działał przez co najmniej miesiąc. Posiada oddział ratunkowy, oddział porodowy i kilka innych oddziałów do leczenia uciekających Ukraińców.
Tylko skończony kretyn może uważać, że żydowstwo marzące od wieków o depopulacji będzie ratować jakieś… noworodki.
https://www.breitbart.com/middle-east/2022/03/22/israel-opens-multimillion-dollar-field-hospital-in-ukraine/

2. Dla Al-Dżaziry wywiadu udzielił ważnego wywiadu Aleksander Dugin, którego uważa się powszechnie „mózgiem Putina”. Przez wrogów Rosji określany jest „najniebezpieczniejszym filozofem w historii”.
Dugin jasno ostrzegł, że rosyjska porażka na Ukrainie oznaczałaby koniec świata. Oto jego najważniejsze wypowiedzi:
„Rosja jest skazana na zwycięstwo. Nie mamy innego wyboru. To dla nas egzystencjalne zagrożenie, więc jedynym naszym wyborem jest zwycięstwo. Po naszym zwycięstwie świat nie będzie taki, jak dzisiaj. To walka z amerykańską hegemonią, ale nie tylko z hegemonią Amerykanów, bo obecna konfrontacja jest również skierowana przeciwko globalnym elitom, które próbują przejąć świat. Walczymy przeciwko liberalnemu porządkowi świata i o to aby zapewnić innym narodom i kulturom prawo do samostanowienia, zamiast być marionetkami Amerykanów. Putin jest naturalnym monarchą nie dlatego, że chce być monarchą, ale dlatego, że my chcemy, aby nim był. To jest monarchia ludowa na żądanie ludu. Chcemy, aby był monarchą i stał się ucieleśnieniem rosyjskiego państwa i ducha. Jeśli NATO zainterweniuje, odwet będzie w naturze. Dlatego podjęto decyzję o kontynuowaniu operacji do ostatniego tchu i nie mamy innego wyjścia, jak tylko wygrać.
Dodał też że atak na Rosję spowoduje rosyjskie ataki nuklearne, potem nuklearny holokaust i koniec świata.
„To słowa naszego prezydenta” – powiedział: „Bez Rosji nie ma ludzkości. Jeśli chcesz żyć na tej Ziemi, powinieneś zaakceptować Rosję jako niezależne, suwerenne supermocarstwo”.
https://www.breitbart.com/politics/2022/03/21/putins-brain-calls-russian-war-in-ukraine-fight-against-american-hegemony-warns-world-will-end-if-russia-defeated/
Myślę więc że już nie będzie głupich pytań o to z czym i o co tak naprawdę walczy na Ukrainie Rosja.

3. Odnalazły się zaginione czołgi pod Czernichowem. (foto tytułowe) Nasz narodowy błazen generał Skrzypczak opowiadał z pasją o nich kilka dni temu, jak one są tam ładnie okopane i jak to na nich Rosja połamie sobie zęby. Jego „prognoza”, tak dla przypomnienia, jest tutaj:
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/czernihow-gen-skrzypczak-mowi-o-sekrecie-obrony-brygady-miasta/5vc94nn
Na szczęście zakopane pod Czernichowem czołgi już się odnalazły. Nikt ich wcześniej nie atakował, bo widocznie Czernichów nie miał dla Rosji większego znaczenia – więc Skrzypczak snuł bajki o dzielnych obrońcach, pozbawione morału że nikt ich nigdy nie atakował i dlatego były one takie dzielne. Stały sobie spokojnie pod Czernichowem, i zapewne dalej by tak sobie tam stały, gdyby nie generał Skrzypczak. Nasz as wystawił je publicznie na odstrzał paplając w brukowcach, o czym już kilka razy pisałem i to tak żenująco, że sam ich dowódca – tej brygady czołgów – przerażony spakował się i ze strachu zdezerterował do Rumunii, porzucając swoją jednostkę wiedząc doskonale co teraz z jego czołgami nastąpi.
No wyczuł pismo, bowiem po rewelacjach Skrzypczaka, Rosjanie najpierw ewakuowali kilkuset cywilów z okolicy a potem weszli do akcji z artylerią – która jest królową nauk na tej wojnie.
czolg czrnichowJako najwybitniejszy kanonier, (niesprawiedliwie zdegradowany z bombardiera), artylerii rakietowej w całym Układzie Warszawskim, powiem tutaj skromnie, że nie ma łatwiejszego celu dla artylerzystów niż dobrze okopane, zaczajone czołgi. Nie mogą one bowiem się w ogóle ruszać i gdzieś uciekać zmieniając pozycję, a więc artylerzysta ma czas i na papierosa, i na browarek, i na to aby się tak dobrze wstrzelać, aż mu w końcu wyjdzie bezpośrednie trafienie. A jak już wyjdzie to nawet najbardziej utalentowani złomiarze nie mają potem co zbierać.
Dwa straszne filmy z odnalezionymi czołgami generała Skrzypczaka w linku:
https://rusvesna.su/news/1647971476
Sam generał Skrzypczak, także gdzieś też zaginął. Od paru dni w ogóle głupka nie ma w mediach. Może uciekł do Rumuni tym sławnym jak Ukraina generalskim szlakiem? Hmm… dziwna i tajemnicza sprawa. A może zszedł do partyzantki z tymi blokersami w bluzach z kapturem i obecnie fortyfikuje na Żoliborzu obronę hehehe, Kaczego Szańca.
Poczekajmy aż sam opowie o tym na łamach Faktu 🙂

4. Główny Departament Śledczy Komitetu Śledczego Rosji wszczął sprawę karną przeciwko dziennikarzowi Aleksandrowi Newzorowowi.
Według departamentu jego działania są postrzegane jako publiczne rozpowszechnianie pod przykrywką wiarygodnych komunikatów, świadomie nieprawdziwych informacji o działaniach Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej.
Newzorow 9 marca 2022 r. na swojej publicznej stronie na zakazanym w Federacji Rosyjskiej serwisie społecznościowym Instagram oraz 19 marca 2022 r. na swoim kanale YouTube opublikował nieprawdziwe informacje o celowym ostrzale przez Siły Federacji Rosyjskiej szpitala położniczego w mieście Mariupol. Publikacji towarzyszyły nierzetelne zdjęcia ludności cywilnej dotkniętej ostrzałem.
Śledztwo podejmuje działania w celu ustalenia miejsca pobytu Nevzorova w celu przeprowadzenia z nim czynności śledczych i proceduralnych.
https://rusvesna.su/news/1647969109
No i tak kończą dezinformatorzy santa Klausa.

5. Nastroje w Polsce robią się z powodu uchodźców coraz bardziej gorzkie. Według mnie zupełnie niepotrzebnie, bowiem brak w nich trzeźwego spojrzenia. Widziałem tych uchodźców na własne oczy i w ponad 95 % są to kobiety z dziećmi. Ponadto, nawet w ścierwomediach podają, że sytuacja z Ukraińcami jest dramatyczna. Ale nie z ich napływu ale ubytku. Z BRAKU fachowców z Ukrainy powoli zamiera transport, usługi oraz budownictwo. Szacuje się – nawet w oficjalnym nurcie szamba – że już grubo ponad 300 tysięcy Ukraińców pojechało z Polski na Ukrainę, o coś tam sobie powalczyć. Łyknęli propagandę, komik ich złapał za mordę, a teraz jak nie będą chcieli walczyć za komika już nie mogą z Ukrainy wyjechać lub odmówić walki, bo w najlepszym wypadku skończą przywiązani skoczem do drzewa. Większość z nich oczywiście tam zginie, jeśli się nie podda Rosjanom. Działa tu ten sam ludobójczy pierwiastek, który działał w przypadku covida. Kto łyknął propagandę przyjął śmiertelny preparat. Kto łyka dalej, jedzie umierać na Ukrainę i przyjąć zastrzyk z ołowiu. Jeśli jacyś Ukraińcy się poddadzą Rosjanom żeby to przeżyć, to i tak zostaną na wylot prześwietleni na okoliczność sympatii do banderyzmu lub nazizmu w ramach denazyfikacji. Banderowcy więc nie będą hasać na wolności niezależnie co się stanie. Nie mam więc obaw, chociaż nie, pewne obawy są: jak biedny człowiek ma teraz sam jeden pocieszyć te wszystkie ukraińskie wdowy? No jak? One takie młode, takie ładne, w milionach egzemplarzy, a moce przerobowe są jednak trochę ograniczone. Ta wojna oczyszcza ziemię z głupków lepiej niż plandemia. A jako że niszczenie zła jest tak samo przyjemne jak budowanie dobra – bez obaw, wszystko będzie dobrze. Tylko te wdowy, ciągle mnie martwią…

6. Bardzo prawdziwa i bardzo odważna relacja murikańskiej reporterki wojennej dla murikańskiej telewizji.

https://rumble.com/vy5w2x-csabcasgn-scnhasncvpl.html

7. Leroy Merlin wspiera Ukrainę:
https://media.leroymerlin.pl/aktualnosci/leroy-merlin-polska-przeznacza-milion-zlotych-na-wsparcie-dla-ukrainy
Ciekawe na jak długo, bo Rosjanie zrobili mu wietrzenie magazynów, przyśpieszając dostawy na widok kręcących się po parkingu banderowców z wojskowymi dostawczakami.
leroyOj, komuś tutaj bardzo ale to bardzo niebiosa sprzyjają….

I nie jest to Leroy, cóż…

Z

8. W zdalnie uprowadzonym a potem rozbitym w Chinach samolocie była chińska szpieg Christine Fang. Miała jakieś kwity na bandę Bidena…Christine Fang
Piszą o niej że była „pułapką z miodem” używaną przez Chińczyków do romansowania z wysoko postawionymi ludźmi ze świata murikańskiej polityki.

https://www.wiki.ng/en/wiki/who-is-christine-fang-aka-fang-fang-everything-to-know-about-the-alleged-spy-114075

Trzeba będzie z tymi młodymi wdowami jednak uważać…

9. Nadal trwa oczyszczanie z banderowców ich ostatniej twierdzy w Mariupolu, zakładów Azowstal.
launcher rocket
W linku materiał filmowy z oczyszczania bloków mieszkalnych z poukrywanych w nim azowców, relacje ludzi oraz obraz lewego brzegu Mariupola, gdzie nadal trwają walki.
https://rusvesna.su/news/1648020255

10. Gigantyczna eksplozja w Donbasie. Grzyb podobnej wielkości co bomby atomowej, bo dosięgnął chmur. Mówi się, o zniszczonej fabryce amunicji i zakładach chemicznych. Falę uderzeniową odczuć można było w całym północnym Donbasie.
Film z eksplozji w linku
https://rusvesna.su/news/1648018481

11. Bojownicy żydowskiego komika usiłują wydostać się z Mariupola w przebraniu żydowskiego komika. Komikopodobni są jednak na punktach kontrolnych bez problemu wyłapywani, bo w niczym nie pomaga im przebieranie się za kobiety:
https://rusvesna.su/news/1648012088
Mają już nawet swojską nazwę: „Papandopulo” hehehe

12. Kilka dni temu Rosjanie podali o kilkudziesięciu zabitych w koszarach ukraińskiej 79 brygady powietrznodesantowej. Dziś ukraińskie źródła skończyły liczyć i wyszło im 294 zabitych podczas jednego tylko ataku rakietowego Rosjan. Ktoś zapomniał włączyć alarm, ktoś zapomniał się poddać no i wyszło to co wyszło.
Dużo fotek w linkach:
https://rusvesna.su/news/1647671456
https://rusvesna.su/news/1648018930

Po takich stratach brygadę więc już chyba można spokojnie awansować na batalion. Potem na kompanię a po awansie na pluton, będą chyba skłonni się poddawać…

13. Natomiast na terenach wyzwolonych już od komika – znacznie większych niż Wielka Brytania – od 1 kwietnia wprowadzone zostaną ruble jako środek płatniczy. Komik, który myślał że rubel nie ma żadnej wartości wpadł w panikę – obecnie przechodzi epizody silnej histerii. Nie może zrozumieć jak szybko się kurczy jego królestwo rozpusty, narkomanów i pedofilów. Może na wieczór się wypowie.
https://rusvesna.su/news/1648015809

14. Długo nie trzeba było czekać. Komik Zelenski rzucił znowu dobrym skeczem: powiedział do całego świata, że walczy o uwaga… demokrację.Zelenski
Ha ha ha, właśnie nasz demokratyczny dyktatorek, zdelegalizował 11 parti politycznych – chyba wszystkie oprócz własnej: Platformę dla Życia, Partię Szariatu, Naszy, Blok Opozycyjny, Lewicową Opozycję, Związek Sił Lewicowych, Państwo, Postępową Socjalistyczną Partię Ukrainy, Socjalistyczną Partię Ukrainy, Partię Socjalistów i Blok Wołodymyra Saldo.
To nie koniec skeczów, bo jak widać Mały Napoleon odznaczył się też w wolnej chwili Bawełnianym Krzyżem. Kto wie, może jutro doszyje sobie do niego nawet Liście Dębowe – inspiracje przecież z III Rzeszy już dawno nasz Mały Napoleon ma.Zelenski1liście dębu
http://www.naturalnews.com/2022-03-22-zelenskyy-transforms-ukraine-into-authoritarian-dictatorship-overnight.html#

15. Po ataku całego Zachodu na rubla i zamrożeniu (czyli kradzieży) rosyjskich rezerw złota i walut Władimir Putin zażądał zapłaty za gaz w… rublach.
W ten prosty sposób, Zachód będzie musiał albo wygasić gospodarkę albo kupić sobie ruble żeby Rosję spłacić. To oczywiście sprawi, że wzrośnie kurs rubla a poleci euro i dolar.
https://rusvesna.su/news/1648038544
Ruble podobno są tanie – tak gdzieś w głównym ścieku czytałem – a więc posiadacze ścieku mogą za „grosze” kupić sobie duuuuuużo gazu 🙂

16. Ukraińcy strzelali do cywilów. Uratowali ich bojownicy z Doniecka:

17 Kolejni świadkowie zbrodni azowców.

18. Walki na obrzeżach zakładów Azowstal gdzie są banderowcy.

19. I atak rakietowy na sam Azowstal

20. Kurdupel szukający guza dla Polaków, 16 marca samowolnie chciał wprowadzić na Ukrainę NATO jako „misję pokojową”. Już dostał wstępny opierdol od Unii, a dziś Karakanowi odpowiedziało ONZ: „misja pokojowa” jest możliwa tylko przy akceptacji Rady Bezpieczeństwa ONZ.
A ponieważ Rosja ma tam prawo weta jako stały członek rady, Karakan już wie jaka będzie decyzja Putina.
Poza tym jeszcze opierdolono go na pożegnanie mówiąc że misja pokojowa jest możliwa w celu utrzymania pokoju, a pokoju tam nie ma tylko wojna.
No i na dobranoc Karaluchy powracają pod poduchy.

21. Dziś zdechła Madeleine Albright – pewnie na poszczepiennego raka, co jest i tak nieważne – bo ważne jest, że była jedną z suk, które zadecydowały o nieludzkim bombardowaniu Jugosławii, cywilów, ambasady, etc. I dzięki temu dziś Jugosłowianie w pełni popierają Rosję.

24 marca 2022

1. Ludobójcy z Zachodu oficjalnie uznali Rosję za winną zbrodni wojennych. To pokazuje że już tylko wrzask „łapaj złodzieja” dla odwrócenia uwagi od własnych zbrodni im w sumie pozostał. Nic nowego w temacie, no może poza zdumieniem że Rosja w ogóle rozmawia ze zbrodniarzami.

2. Ofensywa zwolniła na Ukrainie. Front przesuwa się kilka – kilkanaście kilometrów na dobę, co nie wróży szybkiego dokończenia denazyfikacji. Zemściło się zbyt humanitarne podejście Rosji do ultra agresywnego reżimku komika z Kijowa na początku operacji. Gdyby w pierwszych dniach Rosja uderzyła nie tylko w biolaby i centra logistyczne ale także zadała przy okazji nokautujący cios w koszary – dziś nie miałaby aż tylu zdolnych do walki przeciwników. Koszar z zaskoczenia w ogóle nie atakowano. Mści się także brak klina pociągniętego na południe od Białorusi – wzdłuż granicy z Polską, który powinien odciąć neonazistów klauna raz na zawsze od dostaw broni i najemników, co wybitnie skróciłoby czas operacji. Cały świat śle pomoc humanitarną ale Zachód ją wyrzuca i pakuje w samoloty broń i amunicję zamiast żywności i leków. Jedynie we Włoszech pracownicy lotnisk odmówili takich praktyk. Te błędy poskutkowały przegrupowaniem sił komika do miast, okopaniem się w budynkach mieszkalnych i wzięciem ludności za zakładników. Teraz Rosja ma większy niż powinna problem, bo zachowując humanitarną naturę operacji, nie może użyć pełnej siły ognia. Siły specjalne muszą w praktyce walczyć o każdy dom. Mariupol jest już w 90 % zniszczony. Nie tylko każdy blok ale każde mieszkanie jest sprawdzane w poszukiwaniu banderowców. Postępy Rosji teraz dodatkowo spowalnia konieczność przywrócenia normalnego życia na wyzwolonych z nazistów terenach. Tam nie dociera żadna pomoc z Zachodu – cały ciężar pomocy dla ludności ponosi wyłącznie Rosja.

3. Zachodowi potrzebna jest III wojna – koniecznie z atomem, bo raz że w pełni wszczepieni maja już poszczepienny AIDS (zerową odporność) – więc nawet najmniejsza dawka promieniowania skosi ich jak trawę a propaganda obwini „zbrodniczą Rosję”, a dwa ukryje pod grzybami szczepionkowe ludobójstwo – tych którzy już wcześniej od szpryc pomarli.

4. Przechodząc w rozliczeniach międzynarodowych z dolara na rubla Władimir Putin zrobił to samo co wcześniej Kaddafi a jeszcze wcześniej Kennedy – odsunął szwindlerów z FED od wtykania nosa w cudze interesy. Jest teraz śmiertelnym wrogiem lichwy i nie ulega wątpliwości, że Rosja obecnie toczy wojnę na śmierć i życie nie z jakimś kukiełkowa tym komikiem ale Rotszyldem. Rosja musi to wygrać bo to rzeczywiście byłby koniec świata gdyby przegrała. Oni już zapowiadali że – my żyjący obecnie jesteśmy ostatnim pokoleniem homo sapiens – niedobitki po szprycach będą jedynie bydłem hodowanym tak samo jak owce lub krowy. Z całodobowym monitoringiem i przymusowymi szczepieniami oraz oczywiście ubijani po zakończeniu wieku produkcyjnego. Dla ludzkości przewidzieli los gorszy niż dla świń w chlewie. Dramatem obecnie żyjącej ludzkości jest to, że tylko kilka jej procent rozumie ten fakt. Reszta już i tak niczym się nie różni od tępego bydła. Żeby ten marny obraz zmienić, myślę że Rosja przestanie się pieścić i w końcu porządnie uderzy na wszystkich frontach. W tym również na froncie informacyjnym ujawniając coraz więcej materiałów o satanistach, pedofilach, handlarzach organów, ponieważ ludźmi trzeba wstrząsnąć aby się przebudzili.

5. „Pył z Sahary”, o którym ostatnio pisze się w mediach, okazał się metalowy, bo reaguje na megnes. Oprysków jednak nie było nad Europą. Nadal czyste słoneczne niebo. Wygląda więc że poza Europą ktoś dosypał coś do pyłu z Sahary.

6. Kilka rosyjskich podwodnych okrętów atomowych rozstawiło się przy USA i Kanadzie na Atlantyku. Zapewne jest ich więcej ale tych kilka NATO wyśledziło, a potem jak weszły w tryb cichy na dobre zgubiło. Nikt nie wie, nawet generał Skrzypczak, gdzie obecnie się znajdują. Ja myślę, że są przyczajone kilka minut drogi od Waszyngtonu, bo tu nie trzeba proroka jakiegoś, skoro rozmowy ze zbrodniarzami wojennymi kończą się tak, że zgłaszający zbrodnie nazywany jest zbrodniarzem wojennym. Chyba więc poleci jednak atom i pozostaje mieć nadzieję, że tym razem Rosja nie zapomni o koszarach żeby potem sobie zrobić większy problem. Fakty z tej operacji są bowiem takie: co by Rosja nie zrobiła humanitarnego jest jej przemilczane, a co by zbrodniczego zrobił komik – Rosja jest o to fałszywie oskarżana. Takie są fakty i na takie fakty jedyną rozsądną odpowiedzią jest maksymalna siła ognia w maksymalnie zaangażowane w zakłamaną propagandę gniazda kłamców i ich centra decyzyjne, bo więcej pożytku będzie ze zniszczonej stacji telewizyjnej niż wyzwolonego humanitarnie ale bez medialnej oprawy dużego miasta.

7. Próby usunięcia zdjęcia pedofila Bidena z 5-latką z dosłownie całej sieci okazały się pyrrusowym zwycięstwem, bo w odpowiedzi Internet zalany został znacznie większą ilością danych z brudnego laptopa pedofila Huntera Bidena, włącznie z filmami. Dużo materiałów z tego laptopa, w tym seks z własnymi siostrzenicami lub 13-letnią córką Barana Obamy, jest obecnie dostępne np w tym linku:
https://beforeitsnews.com/alternative/2022/03/hunter-bidens-laptop-exposed-child-porn-drugs-corruption-must-see-videos-3768501.html

Prawda o prawdziwej naturze oskarżycieli o wyimaginowane zbrodnie Rosji, wypływa coraz większym strumieniem.

8. Na dziś ponad 50 tysięcy zanotowano przypadków ciężkich obrażeń poszczepiennych u dzieci w USA w tym 90 zgonów. A to tylko oficjalne dane, bo prawdziwe są kilkukrotnie większe. Ludność Muriki weszła w fazę wymierania. Nie nękani w ogóle szczepionkami są nielegalni emigranci.
https://thecountersignal.com/vaers-reports-nearly-100-child-deaths-following-covid-vaccine/

9. Nowe dowody na zbrodniczy charakter biolabów Pentagonu na Ukrainie ogłosiło Ministerstwo Obrony Rosji. Tym razem udostępniono materiały na to, że USA szukały w starych cmentarzyskach bydła bakterii wąglika. Projekt biologiczny UP2 został opracowany i zatwierdzony w Pentagonie.
https://rusvesna.su/news/1648107194

10. Rosja przejęła kontrolę nad kolejnym miastem – Izium

11. Najnowsza mapka operacyjna Rosjan.
Mapa
12. A teraz prawdziwe sensacje, których jeszcze nie było w ścierwościekach. Wypływają bowiem proszę ja was, kolejne dowody zdobywane przez Rosję na wyzwolonych terenach na to, że nazistowski reżim żydowskiego komika, już dawno zaplanował atak na Rosję.
Oto bowiem już przygotowane zawczasu ordery in blanco i gotowe do wypisania „Za Zdobycie Krymu” znalezione w Wołnowachu…
Krzyż za Kraym
oraz kolejne dowody na to że anglosaskie służby od lat szkoliły nazistów u siebie do walki z ludnością Ukrainy.
Oto bowiem świadectwo ukończenia kursu młodszego sierżanta w Wielkiej Brytanii nazisty Borysa Kazariana…
Kazarian Borys
To są Chazarowie jak widać a nie Słowianie – cóż może być bardziej oczywiste dla niedowiarków nie rozumiejących ich biologicznej nienawiści do Słowian.
NIKT już po TAKICH dowodach nie może mieć złudzeń, że operacja Władimira jest działaniem obronnym – uderzeniem wyprzedzającym złowieszcze plany banderowców Zelenskiego planujących kolejne ludobójstwo Słowian.

13. Ze świata najemników walczących już tylko o dobrą pozycję w skali Olsena: tam nadal panują bardzo silne tendencje do opuszczania armi nazistowskiego komika. To już kolejny biedak, który tam na zawsze utknął.
najemnik
No cóż Legia Cudzoziemska dosłownie jak u Harrego Pottera w parę chwil zamieniła się w Legion Samobójców. Harry Putin ich oczarował, czy może rozczarował… he he.

14. Dalszy ciąg dobrych informacji: Po nocnej akcji specnazu w ostatnich blokach Mariupola, w niemal w każdym mieszkaniu i na każdym półpiętrze masowo zalegają zabici azowcy.
azowcy
15. Kącik dobrego humoru: Strasznie ciężko będzie dzisiaj przyznać nagrodę Olsena. Najpierw rozjebał mnie z rana komik, który już naprodukował medali „Za Zdobycie Krymu” i myślałem że wygra z tymi orderami w cuglach, ale w ciągu dnia konkurencja nie śpi. Oto materiał ze sztabu informacyjnego komika pokazujący w mediach ostatnie 4 zestrzelone rosyjskie śmigłowce K-52. Poinformował o tym głównodowodzący sił zbrojnych Ukrainy Walery Załużny. Na filmie toczy się potężna bitwa w tropikach, helikoptery płoną i spadają.
Fachowcy od razu się zorientowali że film pochodzi z komputerowej gierki. Normalnie masakra jakaś. Komikowi już nie tylko amunicja się kończy ale nawet stare filmy wojenne, skoro robi nowe „wiadomości” bezpośrednio z gierek.

https://t.me/RVvoenkor/4949?single

16. To było tak zajebiste, że natychmiast zostało w Rosji profesjonalnie zdementowane i to w jak epickim stylu. Oto popołudniowa odprawa Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Ukrainy z informacją bardzo nieprzyjemną dla Rosji, że oprócz czterech śmigłowców Ka-52 zestrzelonych w chersońskiej dżungli mają jeszcze dużo większe straty:

https://t.me/mig41/15389

Może Światowid to przetłumaczy, bo tam są zajebiste teksty: „Sława Ukrainie” i „Herojom Sława” 🙂

17. Oglądalność mi się na blogu nieco powiększyła. Totalna liczba odwiedzin zbliża się do miliona, z czego niemal 600 tysięcy było tylko w ciągu ostatniego miesiąca – kiedy się zaczęła zadyma na Ukrainie.
Sztab Generalny komika, zrobił dobrą minę ale jeszcze tego nie skomentował.
Zelenski2

18. Najwyraźniej kończą się w żałosnym stylu, żałosne brednie pedofilów Bidenów. Chińskie Ministerstwo Obrony wydało bardzo ostre oświadczenie o działaniach Amerykanów w związku z ujawnionymi faktami dotyczącymi pracy laboratoriów biologicznych na Ukrainie. Chiny zażądały aby Stany Zjednoczone przestały kłamać i podjęły działania w celu złagodzenia sytuacji na Ukrainie.
Departament Obrony zażądał od Waszyngtonu odpowiedzi przed całym światem na temat tego, co robiły ich wojskowe laboratoria biologiczne i dlaczego nie ma na ich temat jawnych informacji.
Chińskie Ministerstwo Obrony podkreśla, że ​​nie można już ignorować zagrożeń, jakie niosą ze sobą amerykańskie laboratoria biologiczne na Ukrainie oraz w ogóle działania Amerykanów w tym kraju.
Teraz cały świat wie, że to Stany Zjednoczone były inicjatorem kryzysu na Ukrainie. – podsumowało chińskie Ministerstwo Obrony.
https://rusvesna.su/news/1648134689
Nastąpiło to zaraz po tym ja przewodniczący Dumy wykazał udział funduszy inwestycyjnych pedofila Huntera Bidena w finansowaniu biolabów na Ukrainie. Pętla się zaciska na globalnej mafii.

19. Pod Kijów tymczasem zajechali już najlepsi wykładowcy królowej nauk.

20. Cała słowiańska moc jest teraz z Rosją i Władimirem Putinem.

25 marca 2022

1. Komik znowu wstał lewą nogą, bo jak tylko się obudził natychmiast zażądał kokainy, czołgów i samolotów. Dostał grzyby i rzekł już na haju, że ma pomysł na zrobienie i zamknięcie kotła pod Moskwą.
W tej sytuacji na rozmowy Unia oddelegowała najinteligentniejszego premiera jakiego tylko posiada, żeby z klaunem o tym porozmawiał.
boris_dzhonson_7Borys rzekł: „Zachodni sojusznicy pracują nad budowaniem pomocy wojskowej dla Ukrainy w obronie przed Rosją. Ta dodatkowa pomoc najprawdopodobniej nie obejmie czołgów i samolotów. Z punktu widzenia logistyki wygląda to bardzo trudno, zarówno z pojazdami opancerzonymi, jak i samolotami. Doskonale rozumiemy, o co prosisz. Sprzęt, który uważamy za najbardziej wartościowy w tej chwili to pociski, których można użyć do obrony. Żadna demokracja zachodnia nie myśli obecnie o walkach na terytorium Ukrainy i nikt nie chce wprowadzić strefy zakazu lotów.”
https://rusvesna.su/news/1648152241

2. Firma obsługująca gazociąg Nord Stream 2, zlokalizowana w Szwajcarii pod nazwą Nord Stream 2 AG, jest na skraju bankructwa z powodu wojny na Ukrainie i sankcji nałożonych przez Zachód. W ciągu najbliższych kilku dni ogłosi upadłość we właściwym sądzie miasta Zug w Szwajcarii.
https://rusvesna.su/news/1648156990
No proszę, bumerang z sankcjami powrócił do jednego z gniazd santa Klausa w Szwajcarii. W Zug jest przecież nie tylko jego ale też Rotszylda nora.

3. Po murikańskiej, teraz europejska baza danych pokazała straszne wyniki ludobójstwa szczepionkowego:
Niemal 4 miliony obrażeń poszczepiennych, w tym ponad 41 tysięcy zabitych covidowymi szprycami. Pamiętajmy, że to dane wielokrotnie pomniejszone przez medyczną mafię.
EudraVigilance-Adrs-Mar15
https://vaccineimpact.com/2022/41834-dead-3-9-million-injured-following-covid-vaccines-in-european-database-as-u-s-military-deaths-soar-1100/

4. W Serbi odbyła się kolejna prorosyjska demonstracja pod hasłem FUCK NATO!
https://t.me/RVvoenkor/5010

5. Chirurdzy przy pracy nad banderowskim nowotworem.
https://t.me/RVvoenkor/5032

6. Murikańscy najemnicy pod Kijowem.
Zadowoleni są z kolejnego przepięknego dnia w raju. Pali się jakiś czołg, jakiś dom, mają rakiety, pociski, są optymistami.
https://t.me/RVvoenkor/5001?single
Czekam na nowy odcinek pt: „Uwielbiam zapach palących się najemników o poranku”
Tymczasem Władimir wczoraj podpisał ostatnie papiery i już można na legalu zgłaszać się na ochotnika do placówek rosyjskiej armii.

7. Odbył się szczyt NATO. Ursula von der coś tam wyglądała na sto lat starszą i widać, że w tym stuleciu jeszcze nie szczytowała…
Emanuella stała w kącie i nikt jej nie chciał dotknąć palcem. Dziwne, bo na początku stulecia Emanuella była palcowana przez opiekuna Brygidę, nieustannie. Teraz nawet Borys ją szerokim łukiem ominął.
https://www.o2.pl/informacje/boli-od-samego-patrzenia-portaktowali-go-tak-jak-on-ich-6750801195637696a

8. Przygasły im obliczka, zapewne po tym, jak były prezydent Rosji Miedwiediew, oświecił ich na temat pewnych okoliczności: „Jednobiegunowy świat dobiegł końca. Amerykańscy Żydzi nie są już panami ziemi.”
https://www.rt.com/russia/552657-dmitry-medvedev-interview-teaser/

9. Laptop pedofila Huntera Bidena dalej robi robotę. Właśnie się okazało, że są na nim oprócz pornografii dziecięcej pedo Huntera również informacje o powiązaniach Bidenow z biolabami na Ukrainie.
Po żądaniach ze strony Chin cały świat czeka na wyjaśnienia jastrzębi z Pentagonu dotyczących ich biolabów na Ukrainie. Czekają Misie i świat drobiu też czeka – tam na środku – taka malutka kaczuszka robiąca minę jak kot przyłapany w kuwecie.
misie

10. Info od Jima Stone. Przy ubitych azowcach w Mariupolu odnaleziono ich plany taktyczne obrony. W piwnicach czołgi, potem piętra z cywilami jako żywe tarcze, górne piętra i dach azowcy, po to aby Rosję oskarżyć o masakry cywilów.
azovtactic

11. Ukraińscy uchodźcy wchodzą na wyższy level bycia uchodźcami. Po ucieczce z Ukrainy przed Władimirami, teraz uciekają z Niemiec przed gwałcicielami.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-03-15/bild-ukrainka-ofiara-gwaltu-w-osrodku-dla-uchodzcow-nie-czuje-sie-juz-bezpiecznie-w-niemczech/
Można więc już zauważyć nowy trend w trakcie tegorocznych Derbów Uchodźców – ukraińscy uchodźcy przechodzą na zawodowstwo. Obecnie uciekają z Niemiec do Polski nawet nie wiedząc jak duże masy kleryków oraz Bidenów tutaj z cukierkami na ich dzieci czekają.

12. Tymczasem z wyzwolonych terytoriów byłej Ukrainy docierają jeszcze niepotwierdzone ale bardzo optymistyczne wiadomości, że urzędnicze kurwy oraz banderowski pomiot, deportowane są w głąb Rosji. Tam, gdzie najbardziej są znienawidzone. Taka Akcja Wisła tyle że w odwrotną od Wisły stronę. Kawałek za Mongolię i jeszcze kawałek za Chinami… Syberia czy Sachalin się nazywają te rejony, gdzie będą zapierdalać za darmo i się reedukować za krzywdy wyrządzone ludności Ukrainy.
https://polskatimes.pl/putin-kazal-deportowac-ukraincow-do-osrodkow-filtracyjnych-potem-wywiezc-na-syberie/ar/c1-16110305
No cóż… po rozpadzie Sojuza Ukraina tak samo jak Polska i kilkanaście innych krajów otrzymała w prezencie całkowitą suwerenność ale nie poświęciła jej na budowanie przyjaznych stosunków z sąsiadami, jak na przykład Białoruś, lecz nastawiła się na ubój swoich własnych obywateli, rugowanie Rosjan z życia politycznego, budowała biolaby z bronią biologiczną za łapówki, pozwoliła na rozwój monstrualnej korupcji i całkowite zwasalizowanie kraju na rzecz międzynawowej bandy oszustów, narkomanów, pedofilów i handlarzy organami, dziesiątkując mieszkańców swojego własnego kraju. Hmm… coś w tym jest skoro za Putina z Ukrainy uciekło 3 miliony, a za komika 6 milionów Ukraińców.
Cały aparat państwowy, tych niezliczonych urzędniczych kurw w świetle wyrządzonych krzywd ludności Rosyjskiej, zapewne zostanie surowo osądzony i bardzo ostro potraktowany – bo po prostu za ludobójstwo nie może być inaczej. No na pewno nie po masakrze w Mariupolu zorganizowanej na rozkaz komika przez chazarskich neonazistów z batalionu Azow. To jest totalnie zniszczone miasto, którego nikt im raczej nie przebaczy.
Polecam to do przemyślenia takim samym urzędniczym kurwom z Polski, które tak samo jak urzędnicze kurwy ukraińskie, wyniszczają już 30 lat Polaków w Polsce, wypędzając ich za granicę i niszcząc im interesy w kraju, żeby pozbawić środków do życia. Pomyślcie wy kurwy i skurwysyny dopóki jeszcze możecie: czy lepiej będzie wam na Syberii, czy może wolicie Sachalin, bo wygląda na to, że jednak gdzieś tam będzie Niebiańska Jerozolima dla chazarskiej mafi. Na maksa wkurwionych na was ludzi nie brakuje i w Polsce i na emigracji.

13. Z Odessy chyba też Ukraińcy będą niedługo uciekali. Dwóch żuli z armii klauna chciało zgwałcić dziewczynę. Zostali złapani, dostali oklep, teraz przepraszają. Historia aż na trzy linki ale za to z morałem.
https://t.me/RVvoenkor/5067?single
https://t.me/RVvoenkor/5066?single
https://t.me/RVvoenkor/5065?single

14. Lotnisko polskie, chyba pod Rzeszowem. Cały czas murikańskie samoloty transportowe dowożą broń dla komika. Widać też rozstawione Patrioty, które jak te słynne czołgi Skrzypczaka pod Czernichowem, cierpliwie na Kindżała tak tam siedzą i tak sobie czekają.
https://t.me/RVvoenkor/4968

Na miejscu lokalnych ziomali, wyprowadziłbym się nieco dalej od tych Patriotów, ponieważ to tylko kosztowna dekoracja, która przed rosyjskimi rakietami przed niczym i tak nikogo nie ochroni.
Skurwysyństwo, wspierać neonazistowskiego pajaca, który za domek w Miami i garść srebrników na swoim koncie zatopił Ukrainę we krwi przy pomocy wyszkolonych przez CIA i MI6 neonazistów.
Tymczasem wspólnicy komika z Ukrainy uciekają. Wczoraj widziałem newsa jak żonę jakiegoś ukraińskiego polityka na granicy Węgier złapano – w walizkach miała ponad 124 miliony dolarów w gotówce. Nie mam linka bo skopiować zapomniałem. Mam za to nadzieję że jej Ma dziary skonfiskują całą kasę i przekażą dla ludzi z Mariupola na przykład, ponieważ to ukradzione im pieniądze.

15. Swołoczownia, która utraciła wpływy na Ukrainie niesamowicie groteskowy hejt uprawia na temat Aleksandra Dugina zwanego „mózgiem Putina”.
https://ksiazki.wp.pl/aleksandr-dugin-jak-nadworny-ideolog-putina-wymyslil-wojne-z-ukraina-6750699313392544a
Słowiańskiego mędrca w Polsce pracowicie jak muszka plujka, opluwa jakiś Kuba Benedyczak, który jeszcze rok temu był Jakubem Benedyczakiem, a jeszcze parę lat temu „koordynatorem projektów” w fundacji Sorosza im. Stefana Batorego.

„Między represyjnym systemem a społeczną potrzebą zmiany” – z Jakubem Benedyczakiem rozmawia Magda Melnyk


Nie szukam dalej, bo na chuj mi się dokopywać do innego „patrona” Stepana na literkę B albo wręcz do szympansich początków ewolucyjnej drabiny Jakuba. W końcu i tak najważniejsze jest to, że jeden słowiański filozof, okazał się mądrzejszy niż całe stada tych mędrków syjonu.
Rozwalił mnie mędrek Benedyczak, kiedy… może lepiej zacytuję, bo mi nikt w taki bełkot na słowo nie uwierzy, kiedy uwaga: „Kuba Benedyczak opisał jedno ze spotkań, którego nie było, choć zdarzyć się mogło.” – orkiestra tusz!
Za maksymalne odgięcie w obszary logicznie ujemne ma u mnie Jakub za to 10 w skali Olsena, od Dugina wypierd prosto w buzię, a od Putina lanie na gołą dupę…
https://new.org.pl/1877,benedyczak_putin_nawalny_spotkanie_political_fiction.html

16. Na dziś, (nie licząc Rosjan), już ponad 23 tysiące cudzoziemców z 37 krajów wyraziło gotowość do walki po stronie Republik Ludowych. Ministerstwo Obrony Rosji zaproponowało wzięcie tej pomocy ale odparli że mają dość własnych sił i środków do obrony swojej ziemi. Ochotnicy prawdopodobnie przyłączą się zatem do sił Rosji. Żołd z tego co mi wiadomo ma oscylować w granicach 1000 – 1500 dolarów.
Jest to doskonała wiadomość z dwóch względów. Po pierwsze zniknie chyba wreszcie w Europie bezrobocie. A po drugie zniknie w Europie lichwiarska bieda, albowiem na terenach wyzwolonych od komika – o czym się w ogóle nie mówi u nas – umarzane są ludności wszelkie kredyty oraz długi. Taka polityka może prowadzić do masowego przechodzenia od kredytobiorców Morawieckiego do bezkredytobiorców Putina.
Morawiecki chyba ogłosi Polakom zakaz wstępu do ich lasów, a światowe forum santa Klausa, zapewne znowu spuści flagi do połowy masztów. Ewentualnie spodnie do połowy kolan, kiedy będą zapinać w dupala Pinokia i Karakana.

17. Nadal przeczesywany jest Mariupol w poszukiwaniu banderowców i nadal z niego uciekają cywile. Reportaż w linku.
https://t.me/RVvoenkor/5115

18. 1351 rosyjskich i donbaskich żołnierzy, poległo od początku operacji a 3825 zostało rannych. – podało Ministerstwo Obrony Rosji. Łączne straty Sił Zbrojnych Ukrainy za miesiąc operacji: około 14 000 zabitych i około 16 000 rannych.
Tyle Rosja. W naszych ścierwomediach i u komika – odwrotnie 🙂

19. Ukraińcy chcieli się poddać ale dowódcy im nie pozwolili. Wszyscy zginęli. Apel o poddawanie się prosto od niedobitków trzęsących się ze strachu.
https://t.me/RVvoenkor/5113

20. Azowstal padł. Uciekinierzy z neonazistowskich batalionów usiłują przedostać się objazdami i polnymi drogami poza kocioł ale wyłapywani i zabijani są przez Czeczeńców bez litości na wszystkich drogach wylotowych.
https://t.me/RVvoenkor/5122
Karma to surowa Pani. Jeszcze miesiąc temu to oni zabijali cywilów uciekających z Mariupola – teraz oni dokładnie tak samo są zabijani.

21. Pedo Joe przyleciał do Polski obwąchać dzieci. Właściwie, nadleciał.
biden

22. Wysadzony w powietrze wczoraj rzekomo rosyjski okręt desantowy na którego temat piały z zachwytu wszystkie rusofobiczne media, dziś okazał się podpalonym zbiornikiem paliwa, który nadal zresztą w porcie płonie. Udowodniły to zdjęcia satelitarne Rosjan. Na wszelki wypadek rosyjskie okręty oddaliły się od zbiornika paliwa na pełne morze.
https://t.me/RVvoenkor/5141?single

22. Na temat samolotów prezydenckich internet dzisiaj został do białości rozpalony. Jedne źródła twierdzą, że Pedo Joe miał brudną pieluszkę i dlatego Duda skręcił i awaryjnie lądował. U JIma Stone natomiast spekuluje się, że miał być atak fałszywej flagi więc samolot z Dudą zawrócił. Duda przecież nie jest debilem.
Tymczasem z Bidenem okazało się że nic mu nie jest i z zamachu wyszedł cało.

Powstał nawet symulator Joe Bidena dla najmłodszych, ponieważ on bardzo lubi małe dzieci.

23. Tymczasem antypolska banda murikańskich marionetek, uzurpujących sobie władzę w Polsce, nadal dąży do rozpętania III wojny z Polakami w charakterze pierwszych ofiar. Rosja tymczasem ostrzega, że ​​rozwali Polskę, jeśli będzie próbowała interweniować w wojnie na Ukrainie po tym, jak Warszawa zaproponowała wysłanie sił pokojowych ONZ
Mrożącą krew w żyłach wiadomość wydał zastępca generała Dumy Władimir Szamanow.
Powiedział, że Polacy otrzymają wówczas ogromną odpowiedź, w tym pociski naddźwiękowe. Te o których nawet Biden mówił że nie ma przed nimi żadnej obrony.
Przedstawiciele Kremla w państwowej telewizji powiedzieli, że Warszawa rozpadnie się „po 2 sekundach”
Tak zwana „polska misja pokojowa”, czyli bezprawne działanie Karakana, ma obejmować wysłanie 10 tys. żołnierzy na Ukrainę.
Rosja powiedziała dobitnie, że ​​Polska zostanie „zmiażdżona”, jeśli spróbuje interweniować w jej wojnie z Ukrainą.
W przerażającej wiadomości zastępca generała Dumy Państwowej Władimir Szamanow powiedział: „Nadszedł czas, aby przywódcy kraju powiedzieli konkretnie, że istnieją granice i po prostu tylko spróbujcie Polacy, wsunąć tu głowę, choćby na 10 metrów”.
Szamanow, były dowódca Rosyjskich Wojsk Powietrznodesantowych, dodał, że końcowe etapy wojny odbędą się w pobliżu granicy ukraińsko polskiej i że Polacy otrzymają odpowiedź „w ramach pełnego schematu”, w tym hipersoniczny pociski jeśli się będą wtrącali.
Według planu MON, który wyciekł do portalu onet.pl, misja pokojowa przewiduje wysłanie na Ukrainę nawet 10 tys. żołnierzy, jak już wspomniałem.
Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow powiedział, że posunięcie to doprowadzi do „bezpośrednich starć” z NATO.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10647215/Russia-warns-SMASH-Poland-tries-intervene-Ukraine-war.html

Analiza

A więc mamy jasność sytuacji. Po pierwsze Rosja – tak jak powinna według mnie – idzie po całą Ukrainę. Inaczej byłoby bez sensu pozostawiać tam jakąś enklawę banderowców i neonazistów, która wcześniej lub później mogłaby się przy wsparciu CIA odrodzić.
Po drugie, Władimir patrzy szerzej i wyżej, dużo wyżej niż Kaczyński i nadal stoi na początkowym, niezmiennym stanowisku, że jakakolwiek pomoc ze strony krajów trzecich zostanie uznana za wypowiedzenie wojny i zostanie mu udzielona adekwatna odpowiedź.
Po trzecie – to wszystko.
Jakiekolwiek manewry etnicznych kolesi Zelenskiego w osobach z polskiego rządu są po pierwsze antypolskie, a po drugie antyrosyjskie. Są tylko i wyłącznie antysłowiańskie we wszystkich aspektach tej ukraińskiej hecy.
Ich tak samo jak izraelskiego klauna zupełnie ale to zupełnie nie interesuje ile milionów zginie Polaków, ile tysięcy zniszczonych zostanie polskich miast. Ich interesuje aby zginęło Słowian jak najwięcej, bo oni konta mają w Szwajcarii a domki w Miami, kurwa. Kropka.
I to jest ten moment, kiedy Wojsko Polskie powinno przejąć władzę w naszym kraju. Wojsko Polskie czyli do majora, bo od majora wzwyż to już raczej nie ma Polaków. Tam są tylko Skrzypczaki tak samo genialne jak Szumowskie w medycynie.
Kaczyński nie posiada dzieci – jemu więc wisi ilu zginie Polaków i co będzie po nim, ponieważ on z powodów seksualnych oraz biologicznych i tak nie ma przed sobą żadnej przyszłości. On ma tylko haki na niego, że lubi młodych chłopców i kurwa za te haki – to trochę za mało żeby chociaż jeden Polak musiał umierać.
Fakty, gołe fakty: Murikanie nawet palca nie wsadzą na teren Ukrainy bo im Misiu zrobi armageddon. Niemcy, Anglia i Francja jedyne co zrobią to wyciągną białe flagi i tęczowe wibratory. A Polki z dziećmi nie ma nawet szans aby ujrzały otwarte granice. O nie, kurwa. Jak na Polskę uderzy Rosja to przed polskimi uchodźcami szczelnie pozamykają się wszystkie możliwe granice. Tuż przed nosem się zamkną i jeszcze będą szydzić że niepotrzebnie „my się do wojny pchaliśmy”. „My”, czyli Kaczyński z Odessy, Duda z Ukrainy i Morawiecki chuj wie skąd.
A Rosja odpowie, to nie ulega wątpliwości. Raz żeby resztę odstraszyć a dwa, żeby nie wyjść na idiotów. Wojsko Polskie powinno zareagować. Objąć władzę i zgodnie z konstytucją stanąć na wschodniej granicy, gdzie trzeba pilnować aby nie dochodziło do jakiejś prowokacji. Nic więcej – stanąć tam i pilnować polskiej sprawy do czasu aż tam dotrze z drugiej strony Putin. A potem z nim pogadać i pogratulować debanderyzacji oraz podziękować za to że pomścił Wołyń. Tu i teraz trzeba żeby to zrobiło Wojsko Polskie, bo może być za późno potem. Takie są moje przemyślenia…
Żaden żołnierz nie musi wykonywać samobójczych bezsensownych rozkazów i umierać za jakiś  shakowanych pedałów.