Szybkie Wieści… 10

Z

26 marca 2022

Po sankcjach na Rosję ze strony Zachodu, Rosja w naturalny sposób zażądała zapłaty w rublach za swoje surowce. W typowy dla Zachodu sposób „zamrożono”, czyli ukradziono jej setki miliardów w złocie jakie było realnym odpowiednikiem pustych zer na bankowych kontach. Rosja więc chce to odblokować wymuszając eksport prawdziwych towarów zamiast pustych zer które i tak można jak widać ukraść. Żąda zapłaty w rublach. Na razie od państw jej wrogich ale to tylko na początek, bowiem chodzi tu o coś więcej – o odejście w ogóle od dolara jako waluty globalnej – i zastąpienie go inną – opartą nie o wróżby szulerów Rotszylda z Wall Street ale o surowce. Rosja bowiem ma surowce a surowce posiadają prawdziwą wartość, natomiast USA posiada tylko giełdy z zadłużonym pieniądzem i odrobinę surowców, które kradnie w Iraku, Polsce, byłej Jugosławii. Sankcje poparł jedynie Zachód. Cała okradana Afryka, Ameryka Południowa oraz Azja stoi murem za Rosją. Ponad 80 % świata jest za Rosją i nie nakłada na nią żadnych sankcji. Opiekunowie Pedo Joe wysłali go więc z misją aby ukarał Rosję za to że z waluty dłużnej przeszła w rozliczeniach międzynarodowych na walutę opartą o surowce. Pedo Joe oblatuje obecnie Europę usiłując wywołać wojnę. Po każdej bowiem wojnie w Europie USA się bogaciły niewyobrażalnie jako pachołek masonerii santa Klausa i Rotszylda. Wszystkie kukły santa Klausa Schwaba też zostały popchnięte do wywołania z Rosją wojny. Wszystkie.
Głębokie Państwo santa Klausa, które sfałszowało Trampka wybory, jest w iście tragicznej sytuacji finansowej. Ich pusty pieniądz jest tak zadłużony i tak pozbawiony wartości, że dosłownie w USA wczoraj ogłoszono że ich nie stać nawet na zakup 4 dawki szczepionek na covida dla swoich obywateli. To mówi wszystko o sytuacji finansowej USA. To co się obecnie dzieje to konsekwencje plajty USA.


1. Palcowana Emanuella nagle nabrała ochoty na misje „humanitarne” w okolicach Mariupola. Jeszcze niedawno nie pozwoliła Francuzom jeść w restauracjach, tylko kazała ich zwolnić z pracy za brak co półrocznych morderczych zastrzyków, a teraz martwi się rzekomo sytuacją mieszkańców na drugim końcu świata. Nie rozmawiała jednak o tym z mieszkańcami Mariupola lecz byłym burmistrzem, który z miasta uciekł, po tym jak go za jeńców wymieniono. Tak więc jej pomoc humanitarna jest skierowana dla popierających nazizm poprzednich kacyków a nie mieszkańców Mariupola.
https://rusvesna.su/news/1648241910
Według mnie niech lepiej w pełni zaszczepi byłego burmistrza i za pół roku mu unieważni szczepionkowy paszport, żeby z „pełnego wyszczepienia” ochłonął. Nikt przecież Emanuelli nie zabrania wyładować pomocą humanitarną statków i przybić nimi do wyzwolonych terenów Mariupola. Nikt. Rosja w taki właśnie sposób praktycznie żywi pół Afryki. Po cichu i bez rozgłosu.

2. Nasz lądowy Benny Hill, czyli generał Skrzypczak też chce się do ostatniego Polaka bić na śmierć i życie o amerykańskiego dolara. Na początek chce zabrać Rosji Kaliningrad, bo uroił sobie, że to niby polskie miasto. Czemu nie chce zabrać komikowi Lwowa – tego nie wiadomo – Skrzypczak milczy – widocznie kocha bardziej niż dolara neonazistów.

3. Gniazdo finansowych oszustów, Szwajcaria nałożyła sankcje na Rosję.
https://rusvesna.su/news/1648235443
Hmm… a taka była nora santa Klausa ona zawsze neutralna. I cóż teraz pocznie Rosja bez zegarów z kukułką i alpejskich świstaków, które tyrolskim wieśniakom smakują lepiej niż kawior? Kolejny dramat.

4. Miała być gruba wojna a wyszła mała akcja policyjna. „Wojna” w ogóle nie przebiega po myśli santa Klausa i jego zboczeńców z Davos. Chcą uśmiercić z 7 miliardów ludzi a tymczasem na Ukrainie zginęło zaledwie 1500 rosyjskich żołnierzy. Ogłoszono więc „wojnę totalną” przeciwko Rosji. Na początek gazetowo hybrydową: wysyłane są transporty amunicji dla komika z całego świata, ba nawet ONZ odpalił grubą działkę na broń ze swojego uwaga… funduszu pokojowego. Cały milion wysupłali – w sam raz na zapasową gąsienicę do zepsutego czołgu.
Aż tak są zdesperowani aby zniszczyć Rosję 🙂

5. Na tweeterze pojawiło się nagranie Ukraińców dzielnego murikańskiego wojownika, którego wrzuciłem wczoraj.

Warto tweeta rozwinąć bo komentarze są bezcenne – osobiście jestem w miłym osobistym szoku widząc najpopularniejsze:

  • Murica
  • Merica
  • Lets go Murika….

… oraz wysyp murikańckich memów 🙂

6. Wściekłość u zaszczepionych zaczyna narastać. Od dawna zauważam, że szczepany mają pozmienianą osobowość i są po prostu agresywni w takim stopniu że ludzi których znałem całe życie jako pogodne uosobienie cierpliwych aniołów, po szprycy zmienili się tak, że nie poznaję ich normalnie. Empatii już za grosz nie mają. Godzinami natomiast mogą gadać jak Adolf przy mównicy. Ma to na pewno jakiś związek z 5G, bo w Chinach ludzie zaczynają burzyć nadajniki tego gówna.
Agresywna zmiana osobowości u szczepanów rozwija się u nich na szczęście także w odniesieniu do systemu. Stają się naprawdę wściekli, kiedy pragną uzyskać pomoc i słyszą: „przecież nikt cię nie zmuszał do przyjęcia preparatu”, „to była twoja decyzja na udział w eksperymencie”, etc. Oni pamiętają jeszcze jaka niewyobrażalna była presja na wzięcie szprycy – więc teraz mają naprawdę powód do wściekłości, kiedy są z poszczepiennymi problemami pozostawieni samym sobie. To nie wróży niczego dobrego, bo zjawisko ma skalę globalną. Większość ludzi zniszczonych szczepionkami nie ma środków na dochodzenie odszkodowań na drodze prawnej – są to już tysiące stewardess, pilotów i innych zmuszonych do zastrzyków pod groźbą zwolnienia z pracy. Przede wszystkim w zatroskanej prawami człowieka Ameryce Północnej.
Hmm… pracy i tak nie mają a teraz jeszcze nie będą mieli odszkodowań tylko zrujnowane zdrowie, wojnę i klęskę głodu. Full wypas… ale na pocieszenie 3/4 Murikanów dalej łyka szambo z mediów i popiera wojnę jądrową z Rosją – normalnie jakiś psychiatryczny kabaret.

7. Za miesiąc jak w zegarku rozpocznie się głód w Afryce. Najlepiej o tym wiedzą sami Afrykanie, zaopatrywani w papu niemal wyłącznie przez Ukrainę i Rosję. To też nie wróży nic dobrego, bo spodziewać się będzie można kolejnych milionów głodnych ludzi w Europie. Głodnych jedzenia a nie darmowych zasiłków więc sklepy zostaną raczej na pewno z żywności szybko ogołocone.

8. Tymczasem Murikańska armia nadal zwalnia z pracy żołnierzy, którzy nie chcą się zaszczepić, co w dążeniu przez nich do wojny w Europie wygląda jak nakładające się na siebie już dwa, a nie jeden światy równoległe.
Jak dla mnie niech im jeszcze ten ulubieniec psychologów, Waldemar Benny Hill Skrzypczak wywalczy korytarz humanitarny na Florydę z rezerwatu Apaczów, albo przyłączy Donbas do Teksasu i będzie już komplet równoległych wszechświatów.
U Jima Stone też zresztą jakiś tamtejszy generał Benny Hill wystąpił i opowiadał o nuklearnym ataku Rosjan na Polskę, ale to tylko folklor wyleniałych jastrzębiów którym nie sypnięto ziarna do kurnika. Fakty są bowiem takie: gdyby Murika cokolwiek mogła Rosji zrobić – to już by dawno zrobiła. Europa o tym wie i siedzi cicho. Pajacują tylko Kaczki i Skrzypczaki.

9. Normalni generałowie mówią zupełnie inaczej. Już nie tylko murikańscy ale nasi słowiańscy twierdzą, że komik sromotnie przegrał i lada moment z braku amunicji oraz paliwa i żywności po prostu będzie musiał ogłosić kapitulację.
https://rusvesna.su/news/1648272644
Ma całkowitą rację bułgarski generał Dimitar Sziwkow, bo do prowadzenia wojny sama ochota nie wystarczy. Zachód robi klauna w konia i nieustannie wystawia do wiatru, stan psychiczny Zelenskiego przypomina Hitlera w ostatnich dniach III Rzeszy, a taktyka obsadzania nazistami bloków mieszkalnych już się i tak nie sprawdzi po wybiciu większości z nich w Mariupolu. Zwykli Ukraińcy, którzy nie mają wyroków śmierci za nazizm nie muszą i nie chcą umierać – przy pierwszej lepszej okazji poddają się do niewoli nie mając amunicji, jedzenia i dowództwa, które ich tylko w rozkazy uzbroiło a potem się ulotniło z lini frontu.
Kroplówka dowożona im z Zachodu razem z murikańskimi wojownikami nie wystarczy nawet na obronę – to za mało broni i za mało amunicji żeby Rosja miała z tym większy problem. Problem mają tylko Ukraińcy, których wyzwolenie nieco dłużej potrwa. A znaczne ilości zachodniego sprzętu – niemal połowa i tak trafia w ręce Rosjan, którzy je oddają siłom zbrojnym nowych donbaskich republik. Najemnicy też oczywiście niczego nie zmienią, bo większość z nich albo zginęła albo uciekła albo jeszcze nie dojrzała do ujrzenia rzeczywistości że są bandą płatnych zbirów nie mających absolutnie żadnej szansy z regularną armią.

10. Na wyzwolonych terenach znajdowane są nieustannie zwłoki zabitych Ukraińców w budynkach mieszkalnych. Niektórzy się już powoli rozkładają i brzydko pachną.
https://t.me/RVvoenkor/5217

11. Kolejna porcja murikańskich wojowników odnalezionych wczoraj w stanie przeterminowanym gdzieś w Donbasie.

12. Wielka cisza zapanowała dziś na wszystkich informacyjnych frontach. Wszyscy w Polsce milczą i cierpliwie czekają aż Biden zmieni w końcu pieluchę żeby mogli otworzyć usta i opowiedzieć nam o uciekających w popłochu resztkach armii Rosjan.
Źródła Ukraińskie także milczą. Skończyły im się widocznie magazynki z amunicją i filmy wojenne żeby dla nas zrobić porządnego newsa.
Rosjanie natomiast najprawdopodobniej mają długi weekend i albo są na grillu albo odsypiają wczorajsze lądowanie Joe Bidena w Polsce.
Nawet Benny Hill milczy – może już zakradł się pod ten Kaliningrad żeby go o zmierzchu okrążyć i dla Polski odebrać.

13. zelensky2Jedynie Netflix działa jak należy. Netflix, który zasłynął filmem z afrykańską królową Wikingów, przygotowuje się teraz do kolejnej mega produkcji o Chanie Krymskich Sułtanów, Wyzwolicielu Donbasu, Królu Fajki Bongo I Świetlanej Jerozolimy, Wiceksięciu Piemontu, Stałym Wikariuszu Świętego Cesarstwa Rzymskiego Przy Ukrainie, Błogosławionym Dzwonniku Z Okazji Stuletnich Rocznic, Wielkim Mistrzu Galicji, Strażniku zelensky5Mariupola i Niepokalanego Napletka, Jego Wysokości Murgrabi Odessy, Ziemskim Kustoszu Świętych Ziem Tatarów, Jego Najjaśniejszej Prezydenckiej Mości Z Łaski Boga I Woli Narodu, Wołodymirze Zelenskim.
Może to będzie Titanic 2, może film biograficzny, może melodramat, a może megaprodukcja obrazująca konflikt na Ukrainie – wszystko jest objęte ścisłą tajemnicą, ale obiecuję, że będę dziś pilotował tę sytuację.

14. Lwów w czarnym dymie, ponieważ coś się stało tamtejszym zbiornikom paliwa. bicycleMurikańscy wojownicy będą chyba od teraz z poligonu na front dojeżdżać na rowerach.

Ukraińcy wpadli w skowyt, że cywilów zbombardował Putin, ale te brednie obalił natychmiast gubernator lwowski, który powiedział, że żaden budynek cywilny nie ucierpiał.
https://t.me/RVvoenkor/5297?single.

15. Tymczasem nowa porcja rakiet nadleciała właśnie teraz ponownie do Lwowa. Za jakiś czas się dowiemy co znowu tam pierdykło.

16. Pedo Joe nie mógł się powstrzymać i znów obmacywał jakieś dzieci. Potem powiedział, że uratował świat od nuklearnej zagłady, po czym został przez opiekunów gdzieś zabrany żeby się zdrzemnął.

biden
17. Dziś ubito ponad 30 azowców.

zelensky418. Od Netflixa: w ostatniej chwili zmieniono odrobinę scenariusz, ostatecznie będzie to komedia romantyczna, której akcja dzieje się w piwnicach domu publicznego zbombardowanego przez Putina.

Trwa casting na czarnego transwestytę.

19. Ukrainie skończyły się już niemal całkowicie zapasy. Rosja systematycznie niszczy resztki potencjału wojskowego komika i w zasadzie czeka aż wyczerpane siły klauna zaczną na masową skalę się poddawać. W mniejszych kilkunastoosobowych grupach już teraz składają broń. Jest to może nie widowiskowa ale efektywna strategia, bo minimalizuje straty własne i cywilów. Jednocześnie niszczone są składy paliw, sprzętu, magazyny remontowe i reszta infrastruktury skazanej na demilitaryzację.
https://www.investmentwatchblog.com/ukraine-is-now-a-war-of-attrition-and-russia-holds-all-the-cards/

20. Pedo Joe Biden po pokrzepiającej drzemce opuścił polską przestrzeń powietrzną, bez większych niespodzianek.

bicycle1bicycle221. Pod Kijowem zabity został białoruski neonazista Dimitrij Apanosowicz zwany „Terror”. Foto w linku.
https://t.me/RVvoenkor/5298
Murikańscy wojownicy nie dają jednak za wygraną.

22. Netfix: ustalono w końcu tytuł i wprowadzono na specjalne życzenie głównej gwiazdy drobne zmiany. Odtwórca roli głównej zażądał kilku batalistycznych scen z udziałem 2 milionowego stada bizonów pędzących galopem przez prerię w Donbasie, oraz wyraził stanowcze życzenie, żeby podczas sceny podpisywania kapitulacji na stole oprócz papierów leżały także banany.
zelensky3

23. Wymiana zabitych aby ich pochować. Na filmie pakowanie dla Zelenskiego kolejnych Herojów Ukrainy.
https://t.me/RVvoenkor/5333

24. Śledztwo w sprawie niektórych usuniętych, ale możliwych do odzyskania e-maili na laptopie Pedo Huntera Bidena wykazało, że rodzina prezydencka ma silne powiązania z laboratoriami badawczymi broni biologicznej na Ukrainie.
Zespół śledczych znalazł setki tysięcy usuniętych e-maili, zdjęć i innych dokumentów, które nie zostały trwale usunięte z laptopa Huntera. Istnieje kolejne 110 000 do 130 000 e-maili, o których nikt nawet nie wiedział.
Jedną z rzeczy, które odkryto jest to, że Hunter i reszta prezydenckiej rodziny mają powiązania z Metabiotą, firmą zajmującą się badaniami biologicznymi, zaangażowaną w ukraińskie laboratoria biologiczne.
Dalsze badania zespołu wykazały również, że Mykoła Złoczewski, prezes ukraińskiego koncernu Burisma, może być jednym z największych udziałowców Metabioty.
Poprzednie śledztwa w sprawie zawartości laptopa Huntera wykazały, że rodzina Bidenów jest mocno związana z Burismą , której głównym interesem jest ukraiński przemysł naftowo gazowy. Sam Hunter zasiadał w zarządzie Burisma i przez kilka lat otrzymywał 50 000 dolarów miesięcznie. Sam prezydent Joe Biden, podczas swojej kadencji jako wiceprezydent, spotkał się z przynajmniej jednym przedstawicielem wysokiego szczebla Burisma.
Rosyjski rząd oskarżył także Huntera Bidena o pomoc Departamentowi Obrony Narodowej w finansowaniu biolabów na Ukrainie .
Tak twierdzi generał broni Igor Kiriłłow, dowódca oddziałów ochrony jądrowej, biologicznej i chemicznej rosyjskich sił zbrojnych, który zwrócił uwagę, że firma inwestycyjna Huntera, Rosemont Seneca, została przyłapana na finansowaniu programów badań nad bronią biologiczną na Ukrainie.
Dodał, że Rosja posiada informacje świadczące o tym, że Rosemont Seneca ma bliskie relacje z kluczowymi dostawcami biolabów Pentagonu na całym świecie, w tym na Ukrainie. Według rosyjskiego Ministerstwa Obrony Rosemont Seneca zapewnił fundusz o wartości co najmniej 2,4 miliarda dolarów.
Ministerstwo Obrony opublikowało ostatnio jeszcze więcej informacji wiążących ukraińskie biolaby z amerykańskimi korporacjami i rządem federalnym. W czwartek 24 marca ministerstwo opublikowało schemat zatytułowany „Koordynacja laboratoriów biologicznych i ośrodków naukowo-badawczych Ukrainy i Stanów Zjednoczonych”.
Diagram pokazuje, że Pentagon sfinansował co najmniej 31 laboratoriów, które prowadziły nielegalne badania nad bronią biologiczną na Ukrainie. Ministerstwo Obrony opublikowało zdjęcia tego, co twierdzi, że jest ukraińskim dokumentem z listą laboratoriów, które otrzymały amerykańskie fundusze na badania nad bronią biologiczną.
„Skala programu jest imponująca” – powiedział Kirillov. Dodał, że obok Pentagonu i Rosemont Seneca inne amerykańskie podmioty o znanych powiązaniach z ukraińskimi biolabami to m.in. Amerykańska Agencja Rozwoju Międzynarodowego (USAID), Fundacja Społeczeństwa Otwartego George’a Sorosa oraz Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób.
https://www.naturalnews.com/2022-03-25-investigation-proves-hunter-biden-funded-biolabs-ukraine.html#

27 marca 2022

1. Aktorzy kryzysowi wyruszyli w końcu w bój. Wczoraj stoczyli pierwsze bardzo ciężkie walki. Na miarę sławnych postapokaliptycznych rebeliantów Sarah Connor walczących na gruzach Los Angeles z terminatorami.
Rebelianci Szoszonów w dniu wczorajszym zniszczyli na Ukrainie konwój rosyjskich czołgów i to na trochę lepszym poziomie technicyzm niż (skopiowane z gierki komputerowej) sławne ostatnie śmigłowce rosyjskie strącone nad dżunglą (!) w Chersoniu.
Tego natomiast fejka to już chyba nominowano do oscara za efekty specjalne.
https://vidmax.com/video/211881-russian-tank-convoy-gets-decimated-by-ukranian-rebels-fighting-back-against-russia
Jim Stone poleca przyjrzeć się (i przysłuchać) metalowi kopniętemu nogą przez aktorkę kryzysową. Która nota bene po ciężkich walkach wygląda zupełnie jakby wyszła od kosmetyczki. A ja proponuję dobrze się przyjrzeć kolesiowi z „pepeszą” idącemu po lewej.

2. Dziś – na drugi dzień po internecie – brytyjskie i rosyjskie media się rozpisują nad finansowaniem biolabów na Ukrainie przez Pedo Huntera Bidena.
Syn Bidena zaangażowany w finansowanie biolabów na Ukrainie.
Brytyjska gazeta doniosła, że ​​syn prezydenta USA Hunter Biden pomógł sfinansować Metabiotę, która ma powiązania z Pentagonem i prowadzi badania nad chorobami powodującymi pandemie. Na Ukrainie Metabiota pracowała dla amerykańskiego kontrahenta wojskowego Black & Veatch.
Syn obecnego prezydenta i jego współpracownicy zainwestowali 500 000 dolarów w Metabiotę za pośrednictwem swojej firmy Rosemont Seneca Technology Partners i pozyskali kilka milionów dolarów finansowania od firm inwestycyjnych.
https://t.me/RVvoenkor/5381

Mała analiza przy niedzieli

Okazuje się, że Chiny zagarnęły do siebie większość jedzenia jakie było dostępne na rynku. Wykupiły co było do wykupienia i to już dawno, a obecnie jako jedyny kraj posiadają zapasy żywności na 18 miesięcy. To ważne myślę, bo operacja banderowskiego guza na Ukrainie, zamiast się skończyć w 2 – 3 tygodnie może potrwać 2 – 3 lata, jeśli Rosjanie nie zmienią strategii. Oni działają chirurgicznie i wybitnie humanitarnie, ale nie muszą, bo i tak są oczerniani jakby byli masowymi mordercami. Trudna sprawa, ale na szczęście to oni a nie ja muszą coś na to poradzić. Ja bym się nie pierdolił z komikiem za bardzo.
Operacja guza, co jest jeszcze bardziej ważne, tylko i wyłącznie dzięki zachodniej propagandzie trwa dłużej niż powinna, bo daje światu totalnie mylny obraz sytuacji, natomiast fanatykom komika fałszywą nadzieję. Odbija się to nie tylko na tysiąc razy większej liczbie ofiar – i zniszczonych miastach – ale co najważniejsze na tym, że Rosja może nie zdążyć zająć obszarów rolniczych. Jeśli ich zaś nie zajmie, (i nie rozminuje, bo są zaminowane przez klauna), i nie obsieje w tym roku – świat będzie miał dużo większą niż się spodziewa klęskę głodu. Już na rynku kończy się zapas oleju słonecznikowego, który Ukraina produkuje dla całej Europy. Już się we Francji i w Niemczech racjonuje ten olej jak tylko pojawi się w sklepach. A będzie gorzej jak dojdą kolejne produkty.
A operacja guza idzie wolno. Jeszcze nie wyczyszczono do samego końca Mariupola, bo banderowcy przebierają się za cywilów i za kobiety i ukrywają w mieście, a czeka Charków – trzy razy większy od Mariupola.
Skoro więc i tak nie udało się Mariupola ocalić, bo miasto przez neonazistów jest kompletnie zniszczone, wątpliwe czy tę sama strategię Rosja zastosuje w Charkowie, skoro i tak miasto zostanie zniszczone. Coraz ciekawsza robi się akcja policyjna na Ukrainie. Ciekawe co zrobią Rosjanie w tej sytuacji. Może wypuszczą na miasto gaz usypiający, a może gaz rozweselający. Na pewno nie odpuszczą – to oczywiste.

3. Wczorajszy atak rakietowy na składy paliw i fabrykę pancerną (to ona oberwała w drugim rzucie) we Lwowie, był wiadomością dla Pedo Joe, który był 10 minut od miejsca zdarzenia, żeby po pierwsze wypełnić mu pampersa i po drugie dać do zrozumienia żeby się za mocno nie ekscytował sytuacją na Ukrainie. Ten policzek dla Bidena dostrzegli nawet Ukraińcy.zelenskiy_74
Rakiety rosyjskie bowiem nadleciały tam gdzie tylko chciały a atrapy murikańskich wyrzutni Patriot na lotnisku pod Rzeszowem nawet niczego nie wykryły, kiedy ministrowie obrony Polski, Muriki i Ukrainy sobie obradowali. Murikańskie samoloty rozpoznawcze krążące nieustannie nad Polską również okazały się bezwartościowe – atak rakietowy był kompletnym zaskoczeniem. Do dziś rano strażacy bawili się w opanowanie pożarów. A sam król okazało się, że na polu obrony przeciwlotniczej jest nagi. Od 10 dni Rosja nie straciła ani jednego samolotu.

4. Emerytowana żołnierka, Holenderka Joyce Koster, która pojechała na Ukrainę postrzelać sobie do Rosjan, przebywała tam przez dwa tygodnie i teraz dziękuje Bogu za to, że przeżyła ostrzał koszar poligonu Jaworowskiego pod Lwowem.
Żali się, że w pierwszej grupie 24 najemników została wysłana do Kijowa, ale wpadli w zasadzkę i wszyscy zostali zniszczeni.
„Weteranka” z Kosova, nie zamierza już walczyć z Rosjanami, siedzi w swoim domu w Dordrecht i zajmuje się trójką dzieci.

Teraz już wie, że tylko pod wpływem propagandy to zrobiła. A na miejscu okazało się, że jest zupełnie inaczej a najemnicy robią tylko za mięso armatnie. Dwa linki o niej:
https://www.ad.nl/dordrecht/joyce-die-vrijwillig-naar-oekraine-vertrok-om-te-vechten-staat-morgen-in-de-frontlinie-in-kiev~aeab6471/?referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F

https://www.ed.nl/binnenland/ex-militair-joyce-keerde-teleurgesteld-terug-uit-oekraine-ingezet-als-kanonnenvoer~a6f7a6ab/

5. Czeczeńcy uwalniają kobiety i dzieci trzymane jako zakładnicy przez banderowców z Azowa – nadesłał w komentach Kosmaty Kris, dzięki

https://rumble.com/vy1pg7-czeczeskie-siy-specjalne-kadyrov-uwalniaj-cywilw.html

6. W najbliższym czasie zostanie przeprowadzone referendum w sprawie wejścia Ługańskiej Republiki Ludowej w skład Rosji.
https://rusvesna.su/news/1648371093

7. Brednie Benny Hilla Skrzypczaka o wzięciu Kaliningradu – które maja tylko i wyłącznie na celu wciągnięcie Polski do wojny z Rosją- podchwycone zostały przez „ministerstwo” upadającego komika. Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy Ołeksij Daniłow poparł ewentualne roszczenia terytorialne Polski do rosyjskiego Kaliningradu.
https://rusvesna.su/news/1648362644
Jeśli ktoś ma złudzenia dla kogo pracuje były generał Skrzypczak, niech gogluje afery korupcyjne kiedy był szefem WP zajmującym się zamówieniami sprzętu wojskowego zza granicy. Chodziło o izraelskie wyposażenie polskiego wojska… ABW oczywiście nic wówczas złego nie wykryło w aferach Skrzypczaka. Tak samo jak nie wykryło nic złego w tym że na terenie Polski pojawił się egzotyczny afrykański pomór świń. Rosjanie w dwa dni wykryli że ten pomór wziął się z biolabów klauna i pedo Bidena na Ukrainie. A teraz Skrzypczak ciśnie na to żeby Polskę wplątać w wojnę z Rosją, o miasto które Rosjanie sobie wzięli po wypędzeniu i zniszczeniu Niemców. Polsce dali Rosjanie wówczas całe Prusy Wschodnie – nędzny spadek po krzyżakach, rzekomo do Polski zaproszonych, którzy tak naprawdę sami się tu zaprosili. Według mnie Skrzypczak już dawno powinien zostać odizolowany od społeczeństwa bo jest mu potrzebny tak samo jak Szumowski lub Niedzielski – wymordować chce Polaków w interesie kolegów z izraela. Jego list do „drogiego przyjaciela” z izrela zadziwił nawet gazetę ścierwowyborczą swojego czasu:
https://wyborcza.pl/7,75398,15001480,drogi-przyjacielu-co-gen-skrzypczak-pisal-do-izraelskiego.html
Ktoś go bardzo namolnie lansuje na wszystko wiedzącego eksperta w ostatnich tygodniach.

list

8. Pojawiają się dowody na to, że rządy Kanady, Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii są winne straszliwych zbrodni wojennych, a teraz jest tylko kwestią czasu, zanim te prawdy dotrą do śpiących mas.
Na filmie między innymi reportaż z tajnego więzienia nazistowskiego batalionu Aidar w którym torturowano cywilów i przesłuchanie złapanego banderowca oraz dalsza część o biolabach Bidenów na Ukrainie.

W miarę postępów Rosjan przy wyzwalaniu z nazistów Ukrainy, dowodów na tajne obozy tortur będzie oczywiście przybywać.

9. A tu (od 19 minuty) dowody na to że nie tylko Kanada, USA i GB wspierały i szkoliły nazistów na Ukrainie ale też chazarska mafia z Izraela, dostarczając im broń, której używają do eksterminacji bezbronnych ludzi w Palestynie. Od 19 minuty są na to dowody ale obejrzeć można całość…

10. Coraz wyżej wybija szambo covidowe chazarskiej mafii. Okazuje się właśnie że 90 % zgonów w Kanadzie i 83 % w Izraelu to są w pełni zaszczepieni.
https://thenewamerican.com/canada-90-of-covid-deaths-are-vaxxed-israel-83-of-cases-are-vaxxed/
Prośba do komentujących: proszę, dajcie już sobie spokój z rzekomymi lekarstwami, terapiami, etc, na covidowe szpryce, ponieważ niepotrzebnie dajecie szczepanom fałszywe nadzieje. Nie ma na to żadnego leku. Nie ma i nigdy nie było. 100 % zwierząt tym zaszczepionych zdechło. Jedynym lekiem na grypę jest własna naturalna odporność – którą niszczą owe szpryce. Jedynym lekiem na covidowe pseudoszczepionki zmieniające DNA jest nie branie ich kurwa, ponieważ to jest trucizna zrobiona przez jebanych eugeników! Rozum jest tym cudownym lekiem, którego szczepany szukają. Jak ktoś nie ma rozumu, to i tak tego nie zrozumie i zginie. Jak w ogóle kurwa można choć przez chwilę myśleć, że jakiś paszport covidioty, uchroni przed zakażeniem? No jak? Ja nie wiem jak, ale wiem że ci którzy w to wierzą, mają bardzo poważny problem, na który nie pomoże im żaden lek i żaden psycholog…
Ziemia się oczyszcza z debilów. Już trzeci rok. Część odpadła z gry przy plandemi a teraz kolejna część odpada jadąc bronić „demokracji” i Nazistowskiego Porządku Świata na Ukrainę. Władimir jest na nich naturalnym lekarstwem, bo wystarczą zaledwie dwie klepki żeby na temat Ukrainy poznać prawdę.

11. Dagestański terminator pracuje w Donbasie razem z Rosjanami. Ibragimkhail Gadzhiev został ciężko ranny – odpadło mu pół twarzy. Włożył sobie oko z powrotem, powrócił do walki i jeszcze uratował kolegów z pracy. Potem zaszedł do doktora przyszyć twarz.
https://t.me/s/RVvoenkor
Ciekawe rzeczy teraz opowiada. „Twarz opadła. Widziałem swoją szczękę, zęby, widziałem wszystko.”
„Po prostu nie możesz sobie wyobrazić, widziałem te dzieci, martwe dzieci, rozszarpane w pobliżu szkoły, nie możesz sobie wyobrazić, jakie to zwierzęta” – mówił o ukraińskich nazistach.

13. Tortury na jeńcach wojennych. Ukraińskie zbiry strzelają im w nogi i filmują ich umieranie. Kolejny dowód na zbrodnie wojenne nazistowskiego reżimu Zelenskiego. To właśnie z takim złem walczy Putin a takie zwyrodnienie wspiera banda pedofilów Bidenów i ta kacza sitwa. Film od Jolli, dzięki:

https://gloria.tv/post/PCECJACMf2kf2VMKgPqGKigh3

I jeszcze jeden film edukacyjny od Jolli:
Pojmany azowiec skonfrontowany z ludnością do której strzelał:

https://gloria.tv/post/sheRuG67bZsc6d3sgxryHWtLK

14. Ukropy komika palą ciała najemników, żeby utrudnić ich identyfikację:

15. W miarę jak zbrodnie klauna wychodzą na jaw kolejne parlamenty nie chcą z nim rozmawiać. Dziś włoski go zignorował, wczoraj olał go austriacki. Izolacja obywatela izraelskiego Zelenskiego się powiększa. Komik będzie musiał znowu popracować nad popularnością. Ma kilka sprawdzonych metod na wypadek kiedy policja zapuka mu do drzwi, żeby zadać parę pytań:

16. Dzielni murikańscy najemnicy, odrobinkę wymiękli po dotarciu na front. Jeszcze wczoraj „wyzwalali wsie” i „niszczyli całe kolumny czołgów” a obecnie włamują się i chowają jak szczury przed Rosjanami do cywilnych domów:

18. Info o tym co robią ukraińscy naziści jeńcom rosyjskim dotarło już do Rosjan i rozprzestrzenia się z prędkością światła. Na adekwatną reakcję zapewne nie trzeba będzie długo czekać.
Ukraińscy hitlerowcy strzelają do stóp schwytanych żołnierzy rosyjskich (tłumaczenie twetera)

Gdyby nie działało to jest jeszcze tutaj.

28 marca 2022

Kolejny dzień czyszczenia byłej Ukrainy z neonazistów. Wychodzą na światło dane że aż 70 tysięcy nazistów wyszkolił mossad na Ukrainie. I to wszystko teraz Rosja musi powyrywać z korzeniami.
Władimir Putin niemal w pojedynkę zbudował taką potęgę, że zatrzymał wielki reset santa Klausa. A żaden Rotszyld kompletnie nic na to nie może poradzić, bo poparcie Putina nieustannie rośnie.
Główne siły klauna siedzą uwiązane w Donbasie – z reguły w kotłach – więc po ich rozbiciu ofensywa powinna znacznie przyśpieszyć. Z każdym dniem topnieją siły komika a jego sztuczny medialny autorytet nawet na Zachodzie robi się powoli tragiczny ze względu na po pierwsze, ochłonięcie ludzi z propagandy a po drugie, z niewyobrażalnym napływem informacji o prawdziwej naturze reżimku Zelenskiego ogrom jego zbrodni po prostu każdego poraża. Żaden bowiem kiekiełkowaty rząd Zachodni nie chce aby jego miasta wyglądały jak Mariupol tylko w imię walącego się kłamstwa, lub w imię interesów pedofilów Bidenów. Tego napływy ujawnionych zbrodni się już nigdy nie da ukryć, bo widzą to ludzie z całego świata dzięki internetowi. A po takich zbrodniach Władimir Putin ze swojej strony nigdy nie odpuści. Ba, już otwarcie się w mediach rosyjskich mówi, że jak będą próby dalszej nazyfikacji Polski to i nam zrobią denazyfikację. I przydałoby się myślę, bo już widzę próby banderyzacji w ścierwościeku – wczoraj padł jakiś miszczu walenia się po ryju w Mariupolu, a media robią z ubicia tego azowca jakąś „tragedię”. Te same media, które żadnej tragedii nie widziały kiedy neonaziści zabili około 14 tysięcy cywilów jeszcze przed Operacją Z w Donbasie. Jakakolwiek pomoc dla neonazistów komika to też jest wspieranie nazizmu – mogliby sobie to przemyśleć te krzywomorde mongoły z polskiego rządu, bo skończą jak komik.

1. Denazyfikacja czyli przesłuchiwania pojmanych Ukraińców i Ukrainek

2. Rozminowywanie wyzwolonych terenów z min pułapek, w czasie kiedy była Ukraina coraz bardziej przypomina świat z Mad Maxa.

3. Wszędzie zalegają zabici Ukraińcy

4. Tymczasem w Kijowie powtarza się schemat z Mariupola. Ludzie próbują uciekać z miasta a pijani neonaziści zabijają ich dzięki rozkazom psychopatycznego komika oskarżającego wszystkich o bycie „dywersantem”. Chodzi mu o to żeby mieć w mieście jak nadejdą Rosjanie jak najwięcej cywilnych zakładników. Ten morderczy klaun ma jedną misję: wymordować jak najwięcej ludzi. Tutaj zabitym przez śmiejących się bandytów klauna „dywersantem” była dziewczynka z 4 klasy i jej rodzice, a media ukraińskie żydowskiego komika oznajmiły, że zrobili to „dywersanci”.

5. Tymczasem w Mariupolu w kryjówkach neonazistów znajdowane są ciała torturowanych ofiar. Dziewczynka z oderwaną ręką i wypaloną na brzuchu swastyką. Więcej zdjęć w opisie pod filmem.

6. Swoich zabitych oraz najemników Ukraińcy palą żeby utrudnić identyfikację

7. Sami azowcy tchórzliwie uciekają nadal z Mariupola w cywilnych przebraniach ale są wyłapywani. Zelenski całkowicie stracił już kontrolę nad neonazistami. Mordują wszystkich, nawet swoich kiedy chcą się poddać.

8. Kolejne tortury zaginionego antyfaszysty, znalezione nagrane na telefonie nazisty.

https://t.me/RVvoenkor/5503

9. A tymczasem w Kijowie „pospolite ruszenie” klauna dalej torturuje ludzi, którzy albo nie są sympatykami nazistów albo nie chcą walczyć za tego żyda albo wyjechać z miasta.

10. Kolejna trupiarnia pełna spalonych najemników. Polacy, Niemcy, Murikanie…

https://t.me/RVvoenkor/5532

11. Pełny reportaż z piwnicy pod szkołą podstawową w Mariupolu przerobioną na bazę nazistowskich azowców, gdzie znaleziono ciało zamordowanej dziewczyny/kobiety z wypaloną na brzuchu swastyką:

12. Dziś rano zbrodniczy reżim kijowski próbował ewakuować z terenu zakładu Azowstal, dowódcę 36. brygady Baraniuka i dowódcę Azowa Prokopenko, którzy nie zdążyli porzucić swoich i uciec z Mariupola. Systemy obrony przeciwlotniczej Donieckiej Republiki Ludowej zniszczyły helikopter ukraińskich nacjonalistów jeszcze przed zbliżeniem się do miasta Mariupol.
Zełenski postanowił zatem walczyć do ostatniego Ukraińa, ale, jak się okazało, nie do ostatniego nazisty.
Dziś wśród szczątków zabitych nacjonalistów znaleziono też dokumenty obywatela brytyjskiego Shauna Pinnera, urodzonego w 1973 roku, który służył w zdenazowanej 36. Brygadzie Morskiej.
https://rusvesna.su/news/1648484435

Dokumenty, które pozostały po brytyjskim najemniku:
https://t.me/RVvoenkor/5575

13. Zakładnicy Azowców w Mariupolu.

14. Tymczasem, interesujące skrzepy są wydobywane ze szczepanów z ich dróg oddechowych:

15 Azowcy komika torturują Ukrainkę:

16. Zamiast analizy dobry wywiad o tym wszystkim: