Szybkie Wieści… 11

mapa

29 marca 2022

Trwają walki o wyczyszczenie z banderowców Mariupola. Każdy budynek zamieniony został w twierdzę a rozkazy komika są jasne: wydostać się z Mariupola i przebijać do Kijowa.

Naziści jednak, ku swojej rozpaczy nie mogą w żaden sposób opuścić miasta, które jest całkowicie otoczone.
azow
Ługańska Republika już niemal cała wyzwolona. Doniecka w połowie. Pod Czernihowem szykuje się kocioł po tym jak nasz generał Benny Hill zlikwidował tam brygadę czołgów.

1. Mariupol: rosyjski czołg zaatakowany przez azowca z okna budynku mieszkalnego szwedzko brytyjską rakietę przeciwpancerną NLAW w Mariupolu.
Czołg nawet nie zauważył tego ataku, ponieważ te gówno w praktyce nie jest w stanie nawet od tyłu przebić rosyjskiego pancerza. To najlepiej ukazuje jaki złom daje Zachód dla armi klauna.

Inne źródła podają, że to była broń amerykańska, jednakże to nieistotne, bo azowiec mógł tylko wyzwiskami obrzucić czołg Rosjan – efekt byłby ten sam. Od przodu natomiast czołgi mają jeszcze pancerz reaktywny a więc sprawa ich zniszczenia jest tam jeszcze dwa razy trudniejsza.

2. Atak na kwaterę główną Azowa.

2. Wyzwolone wczoraj obszary Mariupola – w tym to, co pozostało z ratusza.

3. Po trafieniu z czołgu Ukraincy opuścili ciężarówkę wzbijając się w powietrze. Jeden miał chyba zamiar oszukać przeznaczenie ale nie dał rady, bo poległ po drodze od przewodów elektrycznych.

4. Niekończąca się rzeka uchodźców z Mariupola w stronę Rosji. Ludzie ewakuują się tysiącami ze zniszczonego przez nazistów miasta dzień i noc.

5. Najweselszy murikański najemnik James Vasquez po wyzwoleniu zachodniej Ukrainy, (gdzie w ogóle nie ma Rosjan) dalej ciężko walczy. Głównie o pieniądze na tweterze. I jest w tym dużo bardziej skuteczniejszy niż detektyw Rutkowski, bo zebrał już kasę na okulistę i dwa samochody z napędem cztery na cztery. Teraz szuka dobrej kamizelki oraz lunety do Kałacha ale nie może nigdzie zdobyć. Planuje po lunętę zajechać do Polski. Polecam wszystkim kanał tego oszołoma, a zwłaszcza detektywowi Rutkowskiemu, żeby się nauczył w końcu porządnie lansować:

‎@jmvasquez1974

6. Kolejne tortury azowców nadesłane przez Axela, dzięki.
https://t.me/Russkyship/18

6. Denazyfikacja Mariupola weszła w fazę żniw. Na filmie hałdy pozabijanych nazistów, których twarze pokazują, że kiedy ci azowcy umierali cierpieli jak jeszcze nigdy. Czeczeńcy idą dalej bezlitośnie usuwając ten rakowaty guz.
https://t.me/RVvoenkor/5644

7. Generał Benny Hill Skrzypczak już został przez sojuszników z NATO najwyraźniej przywrócony do pionu. Obecnie, bowiem bardzo gęsto się tłumaczy, że nie miał na myśli odbijania od Rosji Kaliningradu, kiedy mówił o odbijaniu od Rosji Kaliningradu.
https://wiadomosci.wp.pl/kontrowersje-po-slowach-o-odbijaniu-obwodu-kaliningradzkiego-gen-skrzypczak-sie-tlumaczy-6752446598560704a
To ostatnio bardzo modny trend: zaraz po wizycie w Polsce prezesa USA pedo Bidena, cała masa jego sojuszników: Szulc, Emanuella oraz Borys, wyjaśniali często i gęsto, że Biden zupełnie co innego miał na myśli kiedy nazwał Putina mordercą którego należy usunąć.
A teraz powtórka w wydaniu Benny Hilla. Ten żałosny „drogi przyjaciel kolegi z Izraela”, najwyraźniej nadal nie rozumie, że Rosja ma święte, niezbywalne prawo do likwidacji nazizmu stworzonego na Ukrainie przez CIA, Mi6 i mossad oraz do ignorowania kłamstw NATO po tym jak NATO zignorowało dowody na swoje zbrodnie i nawet nie chciało o nich porozmawiać.
Wątpliwe, czy Putin w ogóle bierze Skrzypczaka na poważnie, bo Władimir mówił już coś o zdrajcach, którzy są jak muszka która wpadła do ust – zostanie przeżuta i wypluta – i wątpię żeby śladem Skrzypczaka i skrzypczakopodobnych, w kółko ględził o tym samym. On bowiem mówi raz o co jemu chodzi zamiast setki razy bezproduktywnie powtarzać. Putin idzie po nazistów i będzie szedł nadal.
Putin posiada hipersoniczne rakiety przed którymi nie ma obecnie obrony i żaden pajac go nie powstrzyma, bo Rosja działa tylko wówczas kiedy jej suwerenny byt jest zagrożony, a taki był po wyszkoleniu 70 tysięcy nazistów na Ukrainie i bredniach Zelenskiego o posiadaniu broni atomowej. NATO o tym wie i NATO o tym poinformowało Skrzypczaka – tak mi się wydaje.

8. W Stambule u Recepa trwają rozmowy między Rosją a Ukrainą. Poruszano temat eskalacji nienawiści na froncie taj operacji.
Ukraińcy zapoznali się z dowodami na torturowanie rosyjskich jeńców wojennych (strzelanie im w nogi) i obiecali podjąć stosowne, „najostrzejsze” kroki.
Michaił Podolak – doradca komika powiedział do Miedińskiego reprezentującego Putina, że: „Jeśli oni (sprawcy) zostaną złapani jako pierwsi przez naszych, to sam zrozumiesz…” .
https://rusvesna.su/news/1648542049

9. Komik po tym jak go wszyscy publicznie wyruchali w dupę, zaczyna się dostosowywać do realiów obecnej sytuacji. Po tym jak został olany ze swoimi żądaniami czołgów, samolotów i broni atomowej, teraz uważa, że to on decyduje jakie siły operują na Ukrainie.
Najwidoczniej zapomniał o tym powiedzieć Putinowi…
JarekNajlepsze jednak, że kiedy tak chlapał bez ładu i składu to wkopał Karalucha, który ponownie został obnażony jako antypolski, zaciekły skurwiel, który chce nasz kraj wepchnąć jako pierwszy w światową wojnę.
Chodzi tu o namolną propozycję Kaczyńskiego na temat wprowadzenia na Ukrainę „misji pokojowej” którą zainscenizował tchórzliwy Kurdupel podczas sfingowanej wyprawy do Kijowa, kiedy tak naprawdę był w Rzeszowie. Dziś klaun Zelensky powiedział że odrzucił propozycję Kurdupla, co sprawiło że Kaczyński stał się jeszcze mniejszy niż dotąd. Same porażki spotykają Karakana, bo nie tylko Karma pracuje nad nim ale też powszechna nawet u ludzi, którym namolnie włazi w dupę, pogarda. Przegrany klaun upokorzył dziś epicko „naszą” szuję hehe.
Kaczor jeszcze nie rozumie, że właśnie dlatego wszyscy zachodni politycy trzymają się na dystans od toksycznego klauna, ponieważ rozumieją doskonale, że to nie tylko błazen ale też klasyczny przykład obłąkanego żyda, który przymila się do wszystkich po to tylko żeby ich oskubać a potem nóż w plecy wsadzić.
Tak że jak bardzo słusznie już zauważają media, Kaczyński powoli staje się dużo większym zagrożeniem dla Polski niż… Putin. Masakra.
Ba, przecież nawet jak pedo Joe macał ukraińskie dzieci w Warszawie, i gadał z Morawieckimi i Dudami, to Kaczyński swoim starym zwyczajem zapadł się gdzieś głęboko pod ziemię do czasu aż duzi ludzie znikną mu z oczu.
Ciekawe co teraz knuje przeciwko Polsce „genialny strateg”, olewany już nawet na swojej ukochanej banderowskiej Ukrainie?
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zelenski-skrytykowal-plan-kaczynskiego-wprowadzenia-misji-pokojowej-na-ukraine

10. Po trzech dniach specnaz pojmał skurwysynów torturujących rosyjskich jeńców. Leżą i kwiczą o litość. Serhij Velichko i Konstantyn Niemiczew są już w rękach Rosjan. Ogłosił to Władimir Szamanow wiceprzewodniczący jednej z komisji z rosyjskiej Dumy.
https://rusvesna.su/news/1648557507
Brawo, wiedziałem, że Rosjanie nigdy tego nie odpuszczą. Brawo!

11. Kolejna fanatyczka szczepień udała się karmić robaki. Dr SaraBeth Hartlage była 36-letnią zastępcą dyrektora medycznego Departamentu Zdrowia w Louisville Kentucky. Nadzorowała dystrybucję cowidowych „szczepionek” w Lousville. Zajmowała to stanowisko od września 2020 roku. Dr Hartlage była zasadniczo Faucim z Louisville – piszą o niej na covidblogu. W listopadzie powiedziała WLKY-TV, że wstrzyknęła swojej 6-letniej córce szprycę na covid19, mimo że dziecko ma wrodzone problemy z sercem. Samozwańcza królowa szczepów padła od stręczonych innym preparatów kilka dni temu 17 marca, oczywiście „nagle i nieoczekiwanie”. Miała 36 lat.

Uczczono ją minutą ciszy zamiast minutą śmiechu. WTF???

12. Kolejna zbrodnia „pospolitego ruszenia” komika. W Wyszgorodzie zastrzelono załogę karetki z rosyjskimi „dywersantami”, zabijając dwóch lekarzy i kierowcę.
Nie strzelali w koła, strzelali w szyby, żeby zabić.
https://t.me/RVvoenkor/5691

13. Rozmowy u Recepa zakończyły się. Komik poznał rzeczywistość i teraz ma ponownie epizody histerii. Znowu żąda samolotów, broni, itp. Znowu na „jak najszybciej”. Znowu ma pomysł jak pokonać Rosję…
https://rusvesna.su/news/1648575448
Nie wiem co z nim jest nie tak. Nie słyszał, że Morawiecki ma z Kurduplem jakieś Migi? Nie słyszał o ukraińskich kilkudziesięciu samolotach, które uciekły do Rumunii i cały czas stoją tam bezczynnie?
Przecież Kaczyński podobno „był” u klauna – to mógł klaunowi Migi jakieś dać!
Po prostu chodzi o to, że nic na rokowaniach komik nie wskórał, bo niczego nie miał do wskórania. Nawet na zwłokę nie zagrał, bo Rosjanie szli przez cały dzień.

Po ludobójstwie w Mariupolu Rosja nie przerwie ciężkiej pracy dopóki nie zabierze całej byłej Ukrainy i nie zlikwiduje ostatniego ukraińskiego nazisty. I nic tu nie ma już do dyskutowania. Komik może jedynie złożyć broń, ocalić w ten sposób tysiące Ukraińców i liczyć być może na dożywocie zamiast czapy.
lgbt tankMam w sumie taki pomysł w ramach „pomocy dla Ukrainy” – skoro klaun Zelenski ma na koncie 1.2 miliarda dolarów i domek w Miami za kilkadziesiąt milionów – na które rzecz jasna pracował uczciwie przez całe życie grając fiutem na fortepianach, występując w gejowskich teledyskach lub tańcząc w szpilkach – no to mając taki budżet jakiego nie ma żaden kraj z Afryki niech może kupi czołgi i samoloty albo ubezpieczy się od „inwazji Putina”. Albo niech się zwróci o pomoc do LGBTHIV.

30 marca 2022

1. Trwa wymiana rosyjskich wojsk na świeże pod Kijowem, co klaun odbiera jako „zwycięstwo” Ukrainy. Nieważne…komik
2. Prezydent Rosji Władimir Putin przewiduje, że świat odejdzie od zdominowanego przez USA systemu finansowego po tym, jak Waszyngton wraz z zachodnimi rządami przejął aktywa walutowe jego kraju w ramach sankcji za inwazję na Ukrainę.
Przypomnę tylko że Rosja za swoje surowce otrzymywała zapłatę w dolarach i euro na specjalnych kontach jak również w złocie – i to wszystko zostało jej ukradzione. W tej sytuacji Putin zażądał zapłaty w rublach – proste.
„Pozwólcie powtórzyć, cała światowa gospodarka i handel doznały poważnego ciosu, podobnie jak zaufanie do dolara amerykańskiego jako głównej waluty rezerwowej świata. Nielegalne zamrożenie niektórych rezerw walutowych Banku Rosji oznacza koniec wiarygodności tak zwanych aktywów pierwszej klasy. W rzeczywistości USA i UE nie wywiązały się ze swoich zobowiązań wobec Rosji. Teraz wszyscy wiedzą, że rezerwy finansowe można po prostu ukraść. I wiele krajów w najbliższej przyszłości może zacząć – jestem pewien, że tak się stanie – przekształcać swoje papierowe i cyfrowe aktywa w surowe rezerwy surowców, takie jak ziemia, żywność, złoto i inne aktywa realne”.

3. Ukraińscy zbrodniarze wojenni ponownie ostrzelali rakietami szkoły i budynki mieszkalne w Doniecku zabijając cywilów.
Filmy i fotki w linku:
https://rusvesna.su/news/1648623774

4. Zachód nadal siedzi cicho po tym jak jego latami szkolona do terroryzowania cywilów elita z batalionu nazistowskiego Azow, potraktowana została jak insekty i skończyła w workach.

7. W Mikołajowie Władimir wysłał wczoraj awizo dla kurw urzędniczych popierających komika. Dziś już jest potwierdzenie odbioru.
https://www.itemfix.com/v?t=52wv77

8. Kolejny super snajper ukraiński trafił do worka. Chodzi o Elenę Biłożerską, która chwaliła się jeszcze przed Operacją Putina że zabijała ludność w Donbasie. Film z zabijania przez nią ludzi w nocy przez lunetę termowizyjną w linku. Przysięgała jeszcze w lutym że: „zmierzy się z Putinem”.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10477277/Ukraines-deadliest-female-sniper-10-confirmed-kills-vows-Putin-again.html
No i wygląda na to, że Putin dał jej worek do przymierzenia, żeby sprawdzić czy jej w nim będzie ładnie.
Film w linku.
https://rusvesna.su/news/1648635632

9. Gubernator obwodu Mikołajewskiego jakiś pół koreańczyk Witalij Kim już się nie śmieje z Rosjan i nie przechwala w sieci „sukcesami armi ukraińskiej”. Wybitnie pomogło mu zejść na drogę prawdy wczorajsze awizo od Władimira. Przemówienie mieszańca pt. „Sytuacja jest zła” w linku.
https://rusvesna.su/news/1648642633

10. U prawosławnych mają chyba dziś Dzień Snajperskich Kobiet. Jakaś snajperka z azowa pseudonim Osa, została w Mariupolu użądlona. Może to kolejna snajperka a może trwają próby dopasowania dokumentów do wcześniej oglądanego ciała w worku.
https://t.me/RVvoenkor/5842

11. Materiał z ataku na kwaterę Azowa

12. A z Rosji płyną nadal podziękowania dla Muriki za sankcje.

31 marca 2022

1. Spis powszechny ujawnił, że w USA już wymarło od szczepionek prawie 11 % ludności. Oczywiście nieoficjalnie. Jim Stone usiadł do tych danych i wykminił, że przed plandemią było niecały procent pustostanów, a teraz pusty stoi co dziesiąty dom.
Dla osób po 50 roku życia wzrost śmiertelności wynosi już 22 tysiące procent. Holokaust emerytów przyśpieszy jeszcze bardziej, bo żydzi z FDA zatwierdzili właśnie drugą dawkę przypominającą emerytom o tym że jednak muszą umrzeć.
https://vaccineimpact.com/2022/22000-increase-in-deaths-following-covid-vaccines-for-adults-over-50-as-fda-authorizes-2nd-booster-for-this-age-group/

2. W Rosji odwrotnie. Mer Moskwy właśnie wprowadził kary za publiczne noszenie maseczek.
Tam nota bene bardzo wiele spraw wygląda odwrotnie niż w każdym zachodnim, żydowskim raju – w tym oczywiście w Polsce. Papierosy kosztują 3 złote, paliwo 2 zł za litr, a plucie na Rosję 15 lat.

3. Watykan pękł jako pierwszy i papa postanowił kupić ruble na rosyjski gaz. Andżej Duda, który nie jest debilem, zbeształ papieża za to, że się wyłamał i nie chce solidarnie z resztą Europy marznąć. Obawiam się że może się to skończyć tak samo kiedy beształ Cyganów: oni dostali po dupie a on wyszedł na głupka.

4. nato-transSztab Generalny NATO rozważa ofensywę na froncie zmiany płci.
Pedofile, homoseksualiści i transwestyci nie kwapią się bowiem do wojny z rosyjskimi mężczyznami.
Generały z NATO chyba dostrzegły, że Putin z o połowę mniejszymi siłami zniszczył całkowicie marynarkę wojenną, lotnictwo i wojska pancerne pedałkowatego klauna na Ukrainie. A to daje im do myślenia, zwłaszcza kiedy już pod granice Władimir podciągnął nowe i wypoczęte grupy wojsk, które tam tak sobie stoją i tylko czekają na jakieś rozkazy.

5. Nie tylko generały z NATO ale cała UE po akcji Putina zachowała się jak stara porzucona kurwa: ukradła tyle majątku Rosji ile tylko mogła, zablokowała handel i obrabia mu dupę za plecami. Żałosne, zupełnie jak każda sprawa rozwodowa.
female-defence
Te wszystkie stare kurwy z powyższej fotografii (ministerki obrony UE) obecnie kłamliwie wmawiają wszystkim, że Ukraina wygrywa wojnę (!) a Rosja popełnia zbrodnie wojenne, podczas kiedy to tylko zwykła sprawa rozwodowa z powodu skurwienia się tych unijnych zdegenerowanych elit.

Jelity grube dalej kurwią się na potęgę, podnosząc ceny paliw i usiłując dla alfonsa santa Klausa naruchać jeszcze trochę kasy.

6. Klaun tymczasem wszedł na wyższy poziom paranoidalnej histerii. Dojebał w kodeksie 10 lat więzienia dla każdego faceta, który opuścił Ukrainę zamiast walczyć o dupę klauna i innych narkomanów, i właśnie opierdolił Gruzję i Maroko pytając ich: Gdzie jest pomoc? Gdzie jest broń?
Jednocześnie jako żyd nie nawołuje do USA i Izraela o pomoc i o broń, bo wie jaka będzie odpowiedź.
No i oczywiście ze swoich 1200 milionów dolarów jeszcze ani jednego dolara nie przekazał na pomoc i broń dla Ukrainy.
Żałosne, fotoszopowe (na zielonym tle), wystąpienie klauna w linku.
https://rusvesna.su/news/1648707917

7. Pedofile, żydowskie kukły i sprzedawczyki w całej Europie mają poważny problem – rubel się systematycznie umacnia i już stoi wyżej niż przed Operacją Z.
No cóż, rubel ma pokrycie w złocie i surowcach, a euro w żydowskich obiecankach… dlatego polskie kantory już są z rubli wyczyszczone. Euro i dolary zalegają po coraz lepszych cenach. Po tak lepszych, że już mówi się że pod koniec roku bochenek chleba będzie kosztował cztery razy tyle co obecnie, a tymczasem w Rosji (i na terenach wyzwolonych od morawieckopodobnych kukiełów) bez zmian: bochenek chleba = 1,6 złotych, paliwo 2zł/litr, papierosy 3 zł.

8. Na słynnych snajperów oraz ich słynne ziemianki Rosja stosuje kierowane pociski przeciwpancerne oczyszczając kilometr za kilometrem Donbasu. Film w linku.
https://t.me/RVvoenkor/5952

9. Kolejny przykład precyzji rosyjskich wyrzutni przeciwpancernych. Tym razem użytych do zlikwidowania gniazda karabinu maszynowego w wąskim okienku w Mariupolu. Zmienna trajektoria lotu ma oczywiście uniemożliwić jego zestrzelenie w czasie podróży do celu.

10. Wyjaśniło już się kim była snajperka ubita wczoraj. To była Osa z Azowa.

11. Klaun zaminował drogi żeby utrudnić cywilom opuszczenie Kijowa.

12. Kiedy dziwka Rotszylda Morawiecki, toczy pianę o wstrzymanie importu rosyjskiego węgla i ropy, szwajcarski Rotszyld handluje ropą i węglem. 80 % rosyjskich surowców przechodzi przez pralnię w Szwajcarii 🙂
https://www.dw.com/en/russia-and-its-war-in-ukraine-how-swiss-financial-efficiency-helps-support-russia/a-61201507
Stary oszust Morawiecki chce po prostu aby Polacy płacili nadal, tylko zamiast samej Rosji jeszcze dodatkowo za pośrednictwo jego alfonsowi ze Szwajcarii.

13. Zajebista wpadka ścierwomediów Klauna produkującego „relację z Mariupola”

https://meditation539.com/wp-content/uploads/2022/03/green-screen.mp4?_=3

14. Tylko kraje rządzone przez kukły santa Klausa wprowadziły sankcje (kolor żółty). Reszta świata ma w dupie nawet plucie na Rosję, bo ją w całości popiera.
sankcjeUpadek krajów „żółtych” jest epicki, bo już nie mogą płacić za surowce swoimi pustymi pieniędzmi z drukarki Rotszylda. Muszą albo skombinować złoto albo kupić rosyjskie ruble.
Ponadto mimo obrzydliwie zakłamanej propagandy masowo zaczynają przegrywać z Rosją wojnę informacyjną. Oto kolejny obraz uchodźców z Ukrainy wypuszczany przez kolesi Morawieckiego na Zachodzie 🙂

uchodzcy

15. Bardzo złe wiadomości dla Klausa Szwaba. Ostatnie sankcje oraz próby osłabienia rubla miały wymusić na Rosji wyprzedaż złota aby sfinansować operację na Ukrainie. Nawet termin bankructwa Rosji już przewidywano u analityków bankowych, o czym we wcześniejszych Wieściach pisałem.
Tymczasem Rosja właśnie ogłosiła, że będzie złoto… skupować.
Po stałym kursie 5000 rubli za gram.
U santa Klausa żałoba, że mu Putin złamał kręgosłup, i teraz santa Klaus za ruble musi wyprzedawać złoto żeby korumpować w dalszym ciągu swoje dziwki od plandemi i „ruskiej inwazji”. A to bardzo dużo Klausa kosztuje, bo każda sprzedajna kurwa z polityki albo ścierwomediów za darmo przecież nie pracuje. No prawie każda, krzywomorda dziwka Pinokio pracuje za pochwały ustne ale to tylko kuriozalny wyjątek…
https://www.naturalnews.com/2022-03-30-russia-just-broke-the-back-of-west.html#
Dobrze Morawieckiemu tak. Niedawno gadał że polskie dzieci zagrażają polskim dziadkom kiedy je odwiedzą, a teraz nie gada że ukraińskie dzieci nikomu nie zagrażają mimo iż nie szczepione i nie testowane na covid.

16. Bardzo złe wiadomości także dla komika. Obydwa wczorajsze śmigłowce wysłane po dowództwo Azowców w okrążonym Mariupolu zostały jeszcze po drodze w powietrzu zniszczone. Jeden nad Ukrainą, drugi nad Morzem Czarnym. Dziś natomiast przepuszczono dwa kolejne śmigłowce klauna po wodzów Azowa i strącono je dopiero kiedy uciekały. Jak na ironię, jeden z nich został zestrzelony amerykańskim Stingerem, który wcześniej zdobyto na Azowcach. Niewiele z uciekających śmigłowców zostało. Tylko dwóch przeżyło. Reszta jest identyfikowana.
azow1

azow2

kalina

17. Miejsce gdzie strącono śmigłowiec z Azovcami. 2 przeżyło 15 nie. Teraz się nazywają Navoz.

Tych dwóch, którzy przeżyli złapano podczas ucieczki. Teraz składają zeznania…

18. W zasadzie została już w Mariupolu ostatnia twierdza Azowa – zakłady Azovstal – wielka fabryka. Trwają przygotowania do szturmu na nią.