Szybkie Wieści… 12

dwa swiaty

1 kwietnia 2022

W czasie kiedy cały świat śle wyrazy współczucia dla Bruce’a Willisa cierpiącego na zaniki pamięci, nikt nie śle wyrazów współczucia dla milionów innych ludzi, którym po covidowych szprycach porobiło się tak samo z pamięcią. Tylko w USA jest 2 miliony takich samych jak Bruce osób, którym covidowymi szprycami zafundowano demencję.
Tymczasem walka Rosji o zupełnie inny porządek świata niż sobie zaplanowali zboczeńcy z Davos, trwa w najlepsze i wszystko wskazuje na to, że zakończy się niewyobrażalnym dla pedofilów i narkomanów sukcesem.

1. Murika wezwała wszystkich swoich obywateli do natychmiastowego opuszczenia Rosji i Ukrainy. To chyba z powodu ujawnienia powiązania pedo Bidena z laptopami i biolabami na Ukrainie.
https://rusvesna.su/news/1648757607

2. Niemcy prowadziły wojskowe badania i eksperymenty biologiczne na Ukrainie, badając śmiertelne choroby. O tym oświadczył Stały Przedstawiciel Rosji przy Biurze ONZ i Organizacjach Międzynarodowych w Genewie Giennadij Gatiłow.
Dokumenty potwierdzają, że Niemcy realizują na Ukrainie własny program wojskowo-biologiczny. Jego celem jest zbadanie potencjału śmiertelnych chorób, takich jak gorączka krwotoczna krymsko-kongijska, w warunkach Europy Wschodniej. Działania Niemiec, wcześniej nieznane opinii publicznej, stanowią takie samo zagrożenie jak eksperymenty biologiczne USA i wymagają szczegółowych badań – podkreślił rosyjski dyplomata.
https://rusvesna.su/news/1648763146

3. Na Wyspach ujawnił się tamtejszy Benny Hill – emerytowany generał Nick Parker, były dowódca brytyjskich sił lądowych.
Tak samo jak nasz lądowy Skrzypczak tamten Benny Hill wezwał NATO do przygotowania się do przeciwstawienia się Rosji i do utworzenia koalicji, która zacznie rozwijać kontrofensywę przeciwko Rosji.
Natychmiast został (tak jak nasz Benny Hill) zjebany jak koń szmaciarza we wszystkich mediach.
Swoje oburzenie Brytyjczycy wyrazili w komentarzach na stronie internetowej gazety Daily Mail.
„Wydaje się, że Parker przeoczył punkt, w którym sojusz istnieje tylko po to, by chronić swoich członków. Nie powinien przejmować się losem Ukrainy”.
„Co za bzdury?”.
„W rzeczywistości sojusz przyczynił się do rozpalenia konfliktu na Ukrainie. A teraz wysyłają tam tony broni”.
„Ci emerytowani oficerowie wojskowi uwielbiają mieć coś do powiedzenia. Nie jest jasne, dlaczego milczą, kiedy jeszcze sprawują urząd”.
„Zgadzam się, ten wojskowy wygląda jak idiota”.
Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg, komentując później Sky News, nazwał propozycję ofensywy wojskowej NATO „niedobrym pomysłem”.
https://rusvesna.su/news/1648753651
A nasz emeryt Skrzypczak na razie milczy.


4. Dwa ukraińskie śmigłowce przedostały się na terytorium Rosji na niewielkiej wysokości i zaatakowały skład paliw w Biełogrodzie. Pierwszy nie trafił ale drugi tak. Nagranie z ataku w linku.
https://t.me/RVvoenkor/6116

5. Podejście do zakładów Azowstal gdzie jest ostatni bastion Azowa.

6. Stworzono robota, który rzekomo może usuwać z ciała połknięte niechcąco przedmioty. Przypomina to za bardzo cyborga z Terminatora 2, zbudowanego z ciekłego metalu więc bardzo wątpliwe żeby to gówno posłużyło dla dobra ludzkości.

7. Rosja ogłosiła, że będzie dostarczać żywność tylko dla krajów zaprzyjaźnionych za ruble lub ich walutę. Nie będzie wspierać krajów nieprzyjaznych żywnością i produktami rolnymi.
https://rusvesna.su/news/1648793480
Ponadto w ubiegłym roku ceny gazu wzrosły pięciokrotnie więc Rosję czeka zwiększony rozwój, zmniejszenie podatków oraz zwiększenie wartości Rubla.

8. screenshot_20220401_102554W Odessie ukraiński dowódca obrony terytorialnej został przyłapany na orgii z transwestytą.
W podziemnym burdelu odeskiego obwodu Arkadii zauważono pułkownika Sił Zbrojnych Ukrainy Andrieja Kisłowskiego, zastępcę rady miejskiej Odessy z partii Zaufanie, jednego z przywódców tamtejszej obrony terytorialnej.
Kisłowski bawił się w towarzystwie transwestyty. Podziemny burdel znajduje się w hotelu Nemo, którego właścicielem jest Kislovsky. Przykrywką dla perwersji w hotelu jest delfinarium.
https://t.me/Russkyship/80?single

(Jutub już usunął wideo więc w ramach odświeżenia podam więcej źródeł i więcej informacji o pułkowniku Andrieju Kisłowskim, który jest ukraińskim dowódcą obrony terytorialnej Odessy)

Najpierw nieobrzezane, znaczy nieocenzurowane, usunięte na jutubie wideo o seksie z laską, która też ma laskę:

Tutaj więcej o nim informacji:

https://thesanghakommune.org/2022/04/01/kislovsky-uncut-1-4-2022/

I tu dalszy ciąg tej hmm… kurewsko wspaniałej historii:

https://thesanghakommune.org/2022/04/01/odessa-more-on-the-underground-whore-house-frequented-by-colonel-kislovsky-1-4-2022/

9. Jarek się dziś po raz pierwszy odezwał, odkąd przy wizycie pedo Joe kazano mu się schować i być cicho.
jarek
Podszedł odważnie do mikrofonu, upewnił się że pedo Joe wyjechał i powiedział, że: „W tej chwili wiemy już bardzo wiele o tym, co się stało na lotnisku smoleńskim i nie mamy żadnej wątpliwości, że to był zamach.”
https://wiadomosci.wp.pl/kaczynski-o-katastrofie-smolenskiej-nie-ma-watpliwosci-ze-to-byl-zamach-6753455027288576a
A więc to jednak nie brzoza ale lotnisko! Te, na które Jarka brat nie doleciał?
Przyznam się, że tym wystąpieniem Jarek uczciwie zasłużył na pełne osiem w skali Olsena.

Przebił bowiem poważnie nawet wczorajszego Bolka Wałęsę, który proponował zamachowców samobójców żeby pokonać wreszcie Rosję.

10. O cwelebrytów zaczyna się upominać kostucha. Majka Jeżowska, niecały rok temu chwaliła się publicznie, że cyt: „Zaszczepiona, czyli „zaczipowana”. Szybko i sprawnie. Pani Sabina z punktu szczepień w Ostrołęce wczoraj szczepiła Kasię Grocholę, a dzisiaj mnie. Dziękuję.” – napisała na Instagramie wrzucając fotki z eliksirowania.
https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,26965187,majka-jezowska-zaszczepila-sie-na-koronawirusa-zazartowala.html
Podziękowania zostały przez Panią Karmę wysłuchane, bo dziś Majka po wielu miesiącach czucia się źle udała się przetoczyć krew.

Pisze jeszcze, nasza Majka ona, że mamy się nie martwić, bo jest pod opieką lekarzy, no więc hmm… nie martwimy się. Słaba trójeczka w skali Olsena.
Nie martwimy się też o Kamila Durczoka, którego przyczyna zgonu też się w końcu wyjaśniła. Okazało się, że miał żylaki przełyku – czyli nowa normalność po szczepieniach. Problem byłby gdyby nie miał po trującej szprycy kłopotów z układem krążenia no ale miał więc też spoko…
https://portal.abczdrowie.pl/pojawia-sie-gdy-watroba-przestaje-dzialac-prawidlowo-zylaki-przelyku-doprowadzily-kamila-durczoka-do-smierci
Pewien gatunek jak widać do samego końca wierzy w ostatnie proste oszusta Morawieckiego i w dobre intencje pracowników ministerstwa chorób. Kompletnie niczego na to nie można poradzić i to jest najlepsza w tym wszystkim wiadomość.

11. Na froncie Ukraińcy odnoszą kolejne sukcesy: Rosjanie zdobyli miasto Izjum. Serio, tak właśnie i to  dosłownie wyglądają na Das Onet ukraińskie sukcesy.
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-ukraina-37-dzien-inwazji-relacja-na-zywo/1fc93lj
Redaktor tego newsa, oj chyba zapomniał przyjąć dawki przypominającej… no ale w sumie jak miał pamiętać skoro zapomniał?
Czekamy na kolejne ukraińskie sukcesy.

12. Tymczasem Władimir wszystkim żołnierzom zawiesił windykację długów, jeśli któryś miał. Zważywszy na to że w Donbasie anulowane już wcześniej zostały kredyty, raty, jakiekolwiek długi oferta Rosjan robi się z dnia na dzień ciekawsza.
A co ma klaun do zaoferowania? Aha, 10 lat więzienia za nie walczenie o izraelskiego klauna, który domek ma w Miami.
13. W międzyczasie niemal cały Azowstal został już z ziemią zrównany. Azowcy schronili się pod ziemią, gdzie jest aż sześć pięter podziemnych kondygnacji. Artyleria i lotnictwo pracują nad tym. Szacuje się całkowicie usunąć nazistowski guz w Mariupolu w ciągu paru dni.

Porządna eksplozja w Azowstalu
https://t.me/RVvoenkor/6202?single

2 kwietnia 2022

1. Zwolennicy komika, którzy przez osiem lat bezkarnie dręczyli ciągłym ostrzałem cywilną ludność Donbasu, tylko dlatego bo nie poparła ich zamachu stanu na Majdanie, teraz w ramach Karmy sama ma codziennie niekończące się naloty rakietowe i ostrzały. Alarmów przeciwlotniczych nie ma tylko na wyzwolonych terenach. Obszar jeszcze kontrolowany przez komika codziennie biega sobie w środku nocy do schronów.
Karma to surowa Pani.

2. Aktor Sean Penn, który jak wiemy nie bił Madonny kijem baseballowym, zwrócił się o pomoc do pedofilów z przemysłu filmowego w zakupie dla Ukrainy samolotów, żeby Ukraina mogła wygrać wojnę.
Jest to co prawda to samo co apel dilera narkotyków o pomoc na zakup broni, żeby kartel mógł wygrać z policją, no ale na Zachodzie inaczej się patrzy na normy moralne. A zwłaszcza w Hollybrud. Tam można się spodziewać apelów o zakup dzieci na gwałty, żeby ich nie zabrakło po zatrzymaniu importu niemowlaków z Ukrainy.
https://rusvesna.su/news/1648845761

3. Generała ukraińskich esbeków zatrzymano podczas ucieczki z fałszywym paszportem na Węgry. Komik mu teraz pewnie dojebie, bo ostatnio zaostrzył prawo za dezercję i zdradę.
https://rusvesna.su/news/1648834220

4. Nawet na Ukrainie zmienia się narracja i coraz mniej ludzi popiera morderczego klauna. Były premier Ukrainy Mykoła Azarow powiedział: „Ręce Zełenskiego splamione są krwią, w kraju panuje bezprawie. Jeszcze przed rozpoczęciem rosyjskiej operacji specjalnej na Ukrainie panował dyktatorski reżim, w kraju aresztowano osoby publiczne, które krytykowały władze. Działały szwadrony śmierci, ginęli dysydenci, partie polityczne, kanały, wszystkie media zostały zakazane – to było przed operacją specjalną w celu ochrony Donbasu. A kiedy rozpoczęła się operacja specjalna, poczuli, że mają rozwiązane ręce. A teraz panuje bezprawie.”
https://t.me/RVvoenkor/6242

5. W odwecie za wczorajszy atak dwóch śmigłowców na cywilny skład paliw w Rosji, w nocy zniszczono rafinerię należącą do Kołomojskiego – żydowskiego oligarchy, który jest właścicielem i Zelenskiego i batalionów nazistowskich, jak również fundatorem domku za 35 milionów dolarów w Miami dla klauna.
https://t.me/RVvoenkor/6241

6. zelenski2Obywatel jakiegoś małego, dzikiego kraju z północnej Afryki znowu nakrzyczał na Murikanów: „Dajcie mi po prostu jakieś rakiety i samoloty! Oddajcie je w moje ręce. Dajcie mi coś, dzięki czemu mógłbym obronić swój kraj.”- powiedział w wywiadzie dla amerykańskiego kanału Fox News.
https://rusvesna.su/news/1648887109
Hmm… „swój kraj” po tym jak Władimir mu skonfiskował parę domków na Krymie, brzmi nieźle w jego ustach, bo jak mu pedo Joe skonfiskuje domek w Miami, klaunowi rzeczywiście zostanie tylko chałupka w Mariupolu.
Tak czy siak, w nagrodę za wspaniałe emocjonalne wystąpienie klaun dostał partię nowiuteńkich kamizelek kuloodpornych od Murikanów.

7. kaczorW Polsce natomiast, w sprawie samolotów dla komika ponownie udał się na posiedzenie inny sługa ukraińskiego narodu. Ciekawe co się z głębokich przemyśleń prezesa urodzi.

8. Minęło kilka długich godzin a prezes jeszcze nie wysiedział nic sensownego chociaż ciśnie non stop od samego rana, ale w międzyczasie o krzywomordym, antypolskim mongole piszą w rosyjskich mediach. O oszuście który przez 8 lat niczego nie zrobił dla Polaków a w 4 tygodnie zrobił wszystko dla Ukraińców, Rosjanie piszą tak:
Znany rusofob, premier Polski Mateusz Morawiecki przyznał, że zachodnie sankcje wobec Rosji nie działają. Napisał o tym na swojej stronie w sieci społecznościowej. Morawiecki doszedł do rozczarowującego wniosku, kiedy zobaczył, że kurs rubla powrócił do pozycji, jakie miała rosyjska waluta przed rozpoczęciem specjalnej operacji wojskowej na Ukrainie. „Oznacza to, że nasze działania nie poszły tak, jak życzyli sobie tego przywódcy.” – wystękał Pinokio. („Przywódcy” to oczywiście właściciele oszusta Morawieckiego).
https://rusvesna.su/news/1648896474

9. Tymczasem naziści żydowskiego klauna dalej niszczą byłą Ukrainę – właśnie podkopali tamę w Izjum i zalali miasto.
https://t.me/s/RVvoenkor

10. Do Donbasu wjechały gigantyczne ilości wojsk przybyłych z Rosji, co w połączeniu z Rosjanami idącymi spod Kijowa domknie olbrzymi kocioł z większością armii klauna. Po uwięzieniu będą tam grillowani jak naziści z Mariupola.

11. zelenskiKlaun Zelenski zakończył rekrutację swojej „legi cudzoziemskiej”. Oficjalnie z powodu braku broni, a tak naprawdę, ponieważ ci którzy z „legii” klauna cudem zbiegli, powiedzieli prawdę, że są tylko więźniami komika robiącymi za mięso armatnie. To definitywnie wywiało z gorących lewackich makówek, chęć zastania zabitym.
Tymczasem do Rosjan zgłaszają się tysiące ochotników walczyć z zachodnim złem reprezentowanym przez narkomana Zelenskiego oraz jego właścicieli. Kilka tysięcy elitarnych Syryjczyków już weszło do walki – wyrażając swoją wdzięczność dla Rosji za pomoc Putina w ubiegłych latach dla napadniętej przez syjonistów Syrii.

12. W Mariupolu rozpoczął się szturm na Azowstal.
„Siły specjalne pod dowództwem dowódcy pułku Zamida Chałajewa są zdeterminowane, aby wytępić banderowskie robactwo z terytorium tego przedsiębiorstwa. Naziści, banderowcy i inny motłoch nie mają szans na ocalenie. Zbliża się godzina rozliczenia za wieloletnie maltretowanie ludności cywilnej w Donbasie. Nikt nie wyjdzie żywy, ponieważ to zło musi zostać zniszczone w zarodku.”
Film w linku.
https://t.me/Russkyship/87
Cztery póki co śmigłowce, które miały ewakuować dowództwo Azowa zestrzelono, bo jak się okazuje wśród nich są dowódcy z krajów, które szkoliły nazistów żydowskiego komika. Elita rynsztoka z CIA, MI6 i mossadu, i stąd taka nerwowość marionetkowego klauna aby ich uwolnić za wszelką cenę. Ale jako że żaden z zagranicznych „doradców” już nie ma szans na opuszczenie Mariupola w stanie żywym, chyba klaunowi dodatkowo się oberwie od jego właścicieli.

13. Francuska dziwka Rotszylda, nieustannie wydzwania do Putina. O tych namolnych telefonach Emanuelli internety już wyprodukowały miliony memów.

macron

14. flagaCały dzień trwały dziś wymiany rannych jeńców. Dochodzą pierwsze, niepotwierdzone jeszcze wiadomości, że rosyjskim jeńcom odcięto palce, genitalia i wyłupiono oczy.

Pielęgniarki podobno płaczą bez przerwy. Najdalej jutro myślę ta sprawa się wyjaśni…

Tymczasem w niemieckim Kauflandzie skurwysyny sprzedają po 15 euro, flagi nazistów z Azowa. Stare sentymenty u gebelsów jak widać nie rdzewieją

15. Rzeź szczepionkowa. 15 tenisistów wycofało się z Miami Open po nagłej „chorobie”. Świat tenisa oszołomiony. Świat niezaszczepionych ma to głęboko w dupie…
https://au.sports.yahoo.com/tennis-2022-viewers-shocked-bizarre-miami-open-carnage-004007552.html

16. Na razie wszystkie informacje o okaleczonych rannych jeńcach okazały się fałszywe.

15. Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zelenski (pierwszy z góry) odpoczywa po nieudanych negocjacjach.

zelensky lozko
Teraz prosi Chiny o gwarancje bezpieczeństwa.
Dziwne, że nie dbał o bezpieczeństwo kiedy patronował biolabom na Ukrainie i pracował dla bandy Murikanów produkujących śmiertelne wirusy…
Do Sum już wjechała ogromna ilość rosyjskich żołnierzy i nadal przybywają kolejne, niekończące się kolumny sprzętu. Szykuje się porządna ofensywa.

17. Najnowsza mapka

3 kwietnia 2022

1. Nad ranem Rosja zaatakowała i zniszczyła rafinerię i zbiorniki paliw w Odessie. Na razie brak szczegółów poza tym, że wszyscy tam biegają jak mrówki.

2. Ukraińcy też chcieli zaatakować Rosję tylko nie mieli czym. Zapragnęli urządzić atak psychologiczny a wyszedł im atak psychiczny, kiedy uruchomili trolle do siania paniki na Krymie.

3. Amerykanie także zaatakowali. Biały Dom rozbroił Amerykanów tłumacząc im, że sankcje na Rosję działają – kurs 200 rubli za dolara jaki wykoncypował pedo Biden jednak jakoś nie działa ale winny jest nie pedo Biden tylko niewdzięczne rynki walutowe – nowa forma „wroga ludu”.
https://rusvesna.su/news/1648930032

4. W Doniecku uciekający Ukraińcy pozostawili ciała zabitych i torturowanych jeńców – potwierdzając częściowo wczorajsze informacje. Niektórzy mieli okaleczone twarze, związane drutem nogi i poobcinane palce.

5. Zapytany przez dziennikarza o tortury jeńców ze strony nazistów z Azowa operujących w jego kraju, obywatel izraela Zelenski powiedział: „No cóż, Azow to jeden z wielu batalionów. Oni są jacy są”.

Film z klaunem w linku.
https://t.me/pl_news_front/752

6. Jarek po całonocnej walce w końcu urodził pomysła. Powiedział, że Polska jest gotowa na przyjęcie na swoim terytorium amerykańskiej broni jądrowej.
Najwidoczniej Karakan posiada jeszcze jakieś niewykryty przez medycynę zespół kompleksów i dlatego bardzo pragnie jak brat zostać wyrzeźbiony w brzozie.
lech
W sferach społeczno rządowych został jak Zelenski dobrodusznie poklepany i zignorowany.

Natomiast wśród nizin społecznych, zapytany o jądrowe marzenia Karalucha, żul Bolek odparł krótko: „Jarosław Kaczyński nie zna się na polityce. To są głupoty wyciągnięte z jakichś książek. Ja nie mam nic przeciwko książkom…”
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/walesa-komentuje-slowa-kaczynskiego-o-broni-atomowej/fb75x54
U mnie i Bolek i Karakan mają za te występy po cztery w skali Olsena.

7. Wyjaśniło się dlaczego palcowana Emanuella ciągle wydzwania do Putina. W jednym z zestrzelonych śmigłowców ewakuujących dowództwo banderowców z Mariupola było mnóstwo zagranicznych bandytów w tym dwóch francuskich oficerów.

8. Kolejny reportaż ukraińskiej telewizji z ostrzeliwanego Mariupola. Ten reportaż widzę żyje na dobre swoim własnym życiem i teraz jeszcze z butami wkracza w prywatne życie Huntera Bidena 🙂

9. A tu w pięknym stylu zdemaskowanie fikcyjnego murikańskiego najemnika Jamesa Vasqueza, który póki co wojuje jedynie na tweeterach. Avatar murikańskiego wojownika pojawił się miesiąc temu i nagle ma 200 tysięcy felowersów 🙂
Wyczajono tę oczywistą lipę z fikcyjnym najemnikiem po zielonym domu i słupie telefonicznym, które występowały zarówno w jego filmie jak i w fejkowym filmie z czyściuteńką „bojowniczką” zrobioną na zielonym ekranie. Warte obejrzenia.

10. W Palestynie trwa seria zamachów na żydów okupujących ten kraj. Żydzi w szoku.
Film w linku. (Jak nie „działa” to znaczy działa tylko jest cenzurowane. Więc trzeba pobrać dobrą przeglądarkę)

A Series Of Deadly Attacks Leaves Israel In Shock


No cóż, kto sieje deszcz, zbiera burzę. A kiedy murikański wściekły pies jest ciężko chory wygląda na to, że o wolność będą się okupowani upominać jeszcze częściej…

11. Nocna Zmiana w Pakistanie. Parlament chciał usunąć premiera więc premier sprężył się i rozwiązał parlament.
To jak u nas. Naród chciał sprowadzić do Polski repatriantów więc Morawiecki sprężył się i sprowadził do Polski emigrantów. Tylko kilkuset polskich repatriantów udało się sprowadzić pisowcom przez kilkanaście lat. Natomiast emigrantów sprowadzili dwa miliony w tydzień.

12. Ukraińska starucha rzuciła się z mordą i z łapami na młode Rosjanki we Włoszech. One ją wyśmiały a karabinier zgarnął starą banderowską sukę.
https://rusvesna.su/news/1648992957

13. screenshot_20220401_102554Ciąg dalszy pasjonującej historii pederasty Kisłowskiego z Odessy przyłapanym w burdelu na seksie z transwestytą. Pułkownik Kisłowski, zastępca rady miasta i dowódca obrony terytorialnej Odessy został po tych dramatycznych wydarzeniach zdegradowany i wydalony ze służby. Losy transwestyty „Jaśmina” są nieznane. Być może już wszedł do Unii a być może dopiero wejdzie. Być może znajdzie robotę jako ogrodnik u polskiego marszałka sejmu, a być może były marszałek sejmu znajdzie robotę u Jaśmina jako sługa ukraińskiego narodu… skomplikowane to czasy ale życie pokaże to co najlepsze…
https://t.me/RVvoenkor/6440

14. golij-zelenskijKomik Zelensky wystąpił i rzekł, że ani Murika ani Europa nie chcą mu dać gwarancji bezpieczeństwa.
https://rusvesna.su/news/1649001336
No cóż, partnerzy klauna, nawet swoim oficerom zainstalowanym w batalionie Azow nie dali gwarancji bezpieczeństwa więc nie wiadomo na co on w sumie liczył.
Rano Niemcy klaunowi powiedzieli, że dostanie 100 wozów opancerzonych a wieczorem doprecyzowali, że nie dostanie wozów opancerzonych, w ramach ciężkiej pracy nad jego psychiką.

15. Dalszy ciąg seks taśmy z transwestytą. Okazuje się, że dowódca obrony wojskowej, pułkownik Sił Zbrojnych Ukrainy Kisłowski, który został przyłapany na uprawianiu seksu z prostytutkiem transwestytą Jaśminem, posiadał w swoim telefonie jeszcze homoseksualne nagrania z udziałem znanego rusofoba posłem Aleksiejem Gonczarenko.

16. Pierwsze informacje na temat rzezi cywilów na terenach opuszczonych przez Rosjan, ukazują, że Ukraińcy wymordowali cywilów z białymi opaskami – które oznaczają sympatyków Rosji. Kolejna zbrodnia wojenna zakapiorów klauna, popełniona po to aby wymordować rosyjskojęzyczną ludność byłej Ukrainy i oskarżyć fałszywie o to Rosję.
Jednakże na niektórych nagraniach widać, że zabici się poruszają a nawet zmartwychwstają, kiedy tylko minie ich samochód z kamerą wiec nie będę wrzutek robił dopóki ta sprawa się należycie nie wyjaśni, bo może to być tylko ukraińska inscenizacja, jakich wiele już ludzie klauna prezentowali.
Fakty bowiem są takie że burmistrz tej wiochy najpierw opowiadał o bezproblemowym opuszczeniu terenu przez Rosjan natomiast filmy z „masakry” pojawiły się dwa dni potem. I ofiary nie są ani sztywne, ani nie posiadają plam opadowych – żadnych śladów że dwa dni już leżą, co jest dziwne, bo na innych filmach z frontu widziałem jak psy szarpią zwłoki pozabijanych kilka godzin wcześniej ukraińskich żołnierzy, jakich pełno jest po polach i lasach Donbasu.

17. Chodzą słuchy, że Rosjanie musieli się wycofać z Czarnobyla po tym jak napotkali w lesie ukraiński kurnik.