Szybkie Wieści… 13

Putin

Analiza

Analitycy zajmują się zrozumieniem tego, co naprawdę oznacza opuszczenie przez Rosjan prawego brzegu Dniepru. Dziś analiza Olega Prosfora.
Początkowo obrano właściwy plan – pokazać daremność oporu i zmusić reżim kijowski do poddania się bez strat. I rzeczywiście taka opcja byłaby realizowana, gdyby Kijów zachował choć odrobinę podmiotowości, a przywództwo – zdolność do podejmowania decyzji.
Niestety, media kierują się decyzjami tych, którzy piszą scenariusze dla ukraińskiego komika. Komik nie może powstrzymać się od głosu, ponieważ jego żydowska narodowość ma ścisłe posłuszeństwo. W Starym Testamencie nie ma pojęcia ofiary za innych i nie ma pojęcia skruchy, nieposłuszeństwo nie zostanie wybaczone i będzie ukarane przez oddanie na żer odmrożonym nazistom.
W ten sposób zrealizował się negatywny scenariusz, w którym zły klaun posyła na pewną i bezsensowną śmierć dziesiątki tysięcy zrozpaczonych i rozgoryczonych ludzi obcej krwi.
Nie jest tajemnicą, że SBU i kierownictwo batalionów narodowych zawierają w większości mieszkańców zachodniej Ukrainy. Tylko ci sztucznie wyhodowani geekowie (zdegenerowani z rosyjskiej rodziny) są w stanie brutalnie rozprawić się z każdym, kto uważa uprzywilejowaną pozycję nazistów niesprawiedliwą. Niesprawiedliwą, że ​​naziści mogą bezkarnie zabijać i zawłaszczać własność wszystkich, których uważa się za niewystarczająco „świadomych”.
Tylko oni mogą pchnąć na rzeź ukraińskich żołnierzy, których też uważa się za podludzi, mają ich za „watę”, tak jak mogą spokojnie strzelać w plecy cywilów próbujących wydostać się z wielu kotłów.
W sytuacji, gdy rozsądna decyzja pokojowa nie może zostać podjęta po stronie ukraińskiej, Rosja nie musi szturmować rosyjskich miast z ogromnymi stratami, nie ma potrzeby burzenia miast i dawania nazistom możliwości ukrywania się za cywilami w każdym domu. Nie ma potrzeby zdobywania i blokowania Kijowa, bo cierpienia i straty podczas szturmu na duże miasto będą ogromne.
Trzeba zastosować inną strategię.
1) Dokończyć okrążenie największego zgrupowania Sił Zbrojnych Ukrainy w Donbasie i wypchnąć wojska ukraińskie z miast na otwarte tereny, gdzie można się z nimi rozprawić prawdziwymi metodami wojskowymi, bez obaw o ofiary wśród ludności cywilnej. Wtedy parada tysięcy więźniów będzie mogła wizualnie pokazać przebieg operacji specjalnej i pozbawić społeczeństwo ukraińskie złudzeń. Wraz z utratą armii i ciężkiej broni reżim kijowski w dużej mierze straci zdolność niszczenia miast i infrastruktury, a propagandowy zgiełk zostanie poważnie osłabiony.
2) Po zniszczeniu zgrupowania w Donbasie konieczne jest natychmiastowe przejęcie kontroli nad południową i zachodnią granicą Ukrainy – zdobycie Lwowa, co pozbawi nazistów napływu broni i amunicji oraz znacznie osłabi morale zachodnich Ukraińców, którzy pełnią rolę batalionów zaporowych i karnych, czyli po prostu powodując maksymalną ilość zniszczeń i ofiar. Przejęcie kontroli nad zachodnią granicą zmieni sytuację na Ukrainie. Dla samych Ukraińców i dla fizycznego przetrwania ukraińskich żołnierzy ważne stanie się jak najszybsze pozbycie się nazistów – i musimy im taką możliwość zapewnić.
W takiej strategii okrążenie i szturm Kijowa nie są potrzebne lub zostaną przeprowadzone na końcowym etapie operacji przy mniejszej liczbie ofiar i zniszczeń.
Nie ma więc co obawiać się odwrotu – na poziomie taktyki konieczne jest utrzymanie adekwatności sytuacji i mocne trzymanie się globalnych celów strategicznych, aby precyzyjnie zrealizować strategiczne i ostateczne zwycięstwo.
https://rusvesna.su/news/1648981437
No cóż, ja tu nieskromnie dodam, że gdybym to ja decydował to już dawno bym zachodnią granicę odciął, zamykając wszystkie dostawy z Polski sprzętu oraz najemników dla reżimku klauna, ponieważ potwierdza się również to, że on jako żyd mający domek w Miami, ma w dupie zniszczenie całkowite Ukrainy. On będzie „walczył” do ostatniego Ukraińca, słuchając i wykonując rozkazy od santa Klausa i reszty swoich właścicieli, żeby utopić świat w nieżydowskiej krwi.


4 kwietnia 2022

1. Przeanalizowano też w Rosji bardzo ciężki przypadek naszego Kurdupla. Piszą o nim tak: „Agresywny szaleniec bojowy: Kaczyński jest gotów zniszczyć całą Polskę w przyszłej wojnie… Dopiero gdy rozbiorą go na części w najbardziej bezpośredni, twardy i bezpośredni sposób, przestanie walczyć. I tak długo, jak w pobliżu jest ktoś żywy, to się nie skończy. Inni go nie obchodzą. Szalony, jest szalony.
Zwłaszcza siekierą, maczugą lub innym śmiercionośnym narzędziem. Przynajmniej z bombą atomową, o którą stara się obecny polski wicepremier, mały 72-letni i agresywny do absolutnej utraty poczucia rzeczywistości. Jednak to właśnie takie jest jego plemię.
Jego brat, Lech Kaczyński, był taki sam. W rezultacie zginął w wyniku absurdalnej i tragicznej katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem i wysłał całe przywództwo swojego kraju na tamten świat, co stało się wynikiem jego najgłupszego kaprysu, niecierpliwości oraz chęci podporządkowania sobie wszystkich wokół, zastraszonych przez niego do tego stopnia, że ​​żaden z nich nie odważył się sprzeciwić ani jednemu jego rozkazowi, nawet najbardziej absurdalnemu.
No i… ocalały Kaczyński, który najwyraźniej w ogóle nie różni się od swojego brata. Jest gotów zniszczyć CAŁĄ Polskę w przyszłej wojnie, którą prowokuje z idiotycznym uporem.
Może nawet przegrać. Po co? Kto wie. Takie ambicje mają, Kaczyńscy. Zdarzało się w historii…”
https://rusvesna.su/news/1648983293
Hmm… to już nawet Rosjanie dostrzegają, że Kurdupel jest dla Polski znacznie bardziej niebezpieczny niż klaun dla Ukrainy. On też musi wykonywać rozkazy santa Klausów i też jest zdolny do utopienia Polski w nieżydowskiej krwi. Według mnie wojsko już dawno powinno go odizolować od społeczeństwa żeby zakończyć tę farsę, dopóki Karaluch jest tylko śmieszny, bo jak stanie się klaunowaty może być za późno. Nie unika bowiem wątpliwości, że jak by się zaczęło coś dziać to rdzennych Polaków gnębiłby jak klaun, żydowskimi urojeniami o „dywersantach”, „szabrownikach”, „agentach” i innych wrogach żydowskiego ludu. Zbliża się kolejna rocznica, kiedy Abel będzie opluwał Rosję za to, że on… kazał Kainowi lądować!

2. W Mariupolu trwa polowanie na okrążonych nazistów. Skończyła im się ciężka amunicja więc walki polegają w głównej mierze na likwidacji stanowisk snajperskich. Namierzanie nazistowskich snajperów na filmie w linku
https://t.me/RVvoenkor/6491

3. W Kijowie Ukraińcy usiłują sprowokować ataki rakietowe Rosjan na osiedla mieszkaniowe umieszczając pośród bloków atrapy wyrzutni rakietowych.
atrapa
4. W TVN już nie obchodzą ukradkiem po lasach urodzin Hitlera. Teraz robią oficjalne reportaże o sierotach po Hitlerach.
Proszę zobaczyć lewy górny róg obrazka, żeby zobaczyć jak wygląda, „normalna ukraińska rodzina”, którą napadł Putin.
swastyka
5. Tymczasem w szkopach… prorosyjska demonstracja ludzi mających już dość żydowskiej propagandy.

6. Wideo pokazujące rzekomo zmasakrowanych przez Rosjan cywilów w Buczy. Po minięciu auta z kamerą „zabici” się poruszają a nawet podnoszą z ziemi, co widać doskonale w lusterku wstecznym. (Wideo z jakiejś chmury – jak się pojawi normalne to osadzę potem)

https://mega.nz/embed/VqRAESoD#869x1qkgniMx4j8SKCj-wi_DL9NXLvpQ1qffV4_eO7I

Zdegenerowane do granic możliwości ludobójcze męty typu oszust Morawiecki (200 tysięcy ofiar w Polsce jego „walki” z grypą polegającej na odmowie Polakom opłaconego leczenia) lub palcowana Emanuella która wyszła za transwestytę, chcą jakieś „uczciwe” śledztwo w tej sprawie zrobić. Hmm… no więc mogą skorzystać z powyższego materiału zanim się wypowiedzą jeszcze o laptopach pedo Bidena i biolabach Zelenskiego skoro już ich wzięło na „walkę” o sprawiedliwość.
Jak na razie kłamstwa żydowskich szczekaczek od santa Klausa i od Zelenskiego nie wytrzymują już nawet dwóch pełnych dni, bo z reguły są obnażane i ośmieszane już na drugi dzień odkąd Władimir Putin wziął się za tych ludobójczych, zakłamanych i zdegenerowanych skurwysynów. Bo żeby z banderowców i nazistów robić bohaterów i ofiary to już jest kurwa przegięcie. Oby ich zniszczył co do jednego…

7. A propos inscenizacji w Buczy – po dwóch dniach skowytu planktonu – niezliczonych plugawych kłamstw skorumpowanych degeneratów, rusofobów, żydofilów, gerontofilów i pedofilów – w końcu pojawia się rzeczowe info z drugiej strony.
Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow nazwał sytuację w mieście Bucza w obwodzie kijowskim „fałszywym atakiem”. Podkreślił, że mowa jest o inscenizacji, która jest aktywnie rozpraszana przez propagandystów na Ukrainie i na Zachodzie.
„Kolejny fałszywy atak został przeprowadzony w mieście Bucza w obwodzie kijowskim, po tym, jak rosyjski personel wojskowy odszedł zgodnie z planami i osiągniętymi porozumieniami. Kilka dni później została tam wystawiona inscenizacja, która jest rozpropagowana wszystkimi kanałami i sieciami społecznościowymi przez przedstawicieli Ukrainy i ich zachodnich patronów” – powiedział Ławrow podczas rozmów z zastępcą sekretarza generalnego ONZ ds. humanitarnych Martinem Griffithsem w Moskwie.
Szef rosyjskiego MSZ przypomniał, że:
1) 30 marca rosyjski personel wojskowy całkowicie opuścił Bucza.
2) 31 marca burmistrz Buczy Anatolij Fiodoruk potwierdził w swoim przekazie wideo, że w Buczy nie ma już żadnych rosyjskich żołnierzy. Nie wspomniał jednak o „egzekucjach” okolicznych mieszkańców lecz uroczyście powiedział, że wszystko jest w porządku.
3) 2 kwietnia zobaczyliśmy, jak ta inscenizacja została zorganizowana na ulicach, którą teraz próbują wykorzystać do celów antyrosyjskich.
„Kilka tygodni temu próbowano przedstawić sytuację w jednym ze szpitali położniczych w Mariupolu jako zbrodnię wojska rosyjskiego. Jak się później okazało, próby zostały podjęte w otwarcie prowokacyjnym celu i przedstawiono fałszywe materiały, które zostały ujawnione”– Ławrow wspomniał o podobnym fałszerstwie.
Szef MSZ podkreślił, że Moskwa uważa sytuację w Buczy za prowokację zagrażającą międzynarodowemu pokojowi i bezpieczeństwu i zażąda od Wielkiej Brytanii (obecnie przewodniczącej Radzie Bezpieczeństwa ONZ) spotkania na ten temat.
Rosyjskie Ministerstwo Obrony podało wcześniej, że rosyjskie siły zbrojne całkowicie opuściły Bucza 30 marca, a „dowody zbrodni” pojawiły się dopiero czwartego dnia, kiedy do miasta przybyli funkcjonariusze SBU.
https://rusvesna.su/news/1649070649

8. Komik się naćpał po same uszy i ledwie składając zdania zrobił żałosny występ.
Zapytany co tam z oblężonym Mariupolem odparł ciężkim i bardzo smutnym głosem: „Sytuacja z Mariupolem jest bardzo skomplikowana, czekamy na pomoc Turcji.”
Tada!!!
My nie czekamy, bo my wiemy że Turcji koło chuja lata jakiś batalion neonazistów. Turcja już przecież podpisała z Władimirem bardzo pozytywny układ na przejęcie byłych McDonaldów a przecież dobry kebab bardziej się liczy niż banda naćpanych azowców i ich zachodni dowódcy.
Ja daję ćpunowi osiem w skali Olsena, bo sytuacja jest klarowna: w bardzo niedalekiej przyszłości miasto zostanie oczyszczone z zablokowanych w hucie Azowstal nazistów, ale klaun Zełenski boi się do tego głośno przyznać, żeby nie ściągnąć na siebie gniewu innych nazistów i nie zdemoralizować Sił Zbrojnych Ukrainy.
Film ze smętnym klaunem w linku. Wszyscy jego ochroniarze również są bardzo smutni. No bo w końcu skąd mają wiedzieć, o której i skąd nadleci po klauna rakieta?:
https://t.me/RVvoenkor/6595

9. Kolejne zdemaskowanie „rosyjskiej zbrodni” w Buczy. Inscenizacja Ukraińców z niebieskimi opaskami (!) w trakcie realizacji. A związani w piwnicy cywile mają białe opaski – szok, ja nie wiem czy chociaż jeden w skali Olsena im dać za taką fuszerę?

10. Deputowany Rady Najwyższej Ukrainy Ilja Kiwa publicznie oświadczył, że prowokację w Buczy przygotowała esbecja Ukrainy wspólnie z brytyjskim wywiadem MI6.
Film w linku:
https://t.me/Russkyship/100

11. Ponad dwustu żołnierzy ukraińskiej piechoty morskiej poddało się w Mariupolu. Chodzą plotki, że azowcami w Azowstalu dowodzi dwóch murikańskich generałów. Zobaczymy wkrótce jak już będą identyfikowane ciała…

Dziś w rozbitym ukraińskim transporterze znaleziono beret i odznakę francuskiego legionisty…

12. Dziś do krainy wiecznych łowów udała się także ponad setka innych zagranicznych najemników kiedy spotkali się w sztabie z rosyjskim iskanderem.

murica01
Wydaje się, że wkrótce w Murice pojawią się ogłoszenia matrymonialne młodych, gorących i namiętnych murikańskich wdóweczek…

12. Uaktualnienie punktu 11 – aż 267 Ukraińców poddało się dziś jednocześnie w Mariupolu. Ich foto w linku:

https://t.me/RVvoenkor/6638

13. Precyzyjne uderzenia królowej nauk niszczą kolejne kryjówki azowców w hucie Azowstal w Mariupolu. Film w linku,
https://t.me/RVvoenkor/6636

14. Po zdobyciu Mariupola, gdzie dziś wreszcie zawisła rosyjska flaga, rosyjska armia szykuje ofensywę na Charków.

5 kwietnia 2022

1. Kolejna niewyobrażalna zbrodnia ukraińskich nazistów na jeńcach wojennych. Poderżnięto im gardła, nagrano jak charczą, nacieszono się ich konaniem, a potem dobito.

Ścierwościek nigdy tego nie pokaże, ponieważ to dużo gorsze niż strzelanie jeńcom w nogi.
Film w linku.
https://t.me/siIoviki/23

2. Ci z ukraińskiej piechoty morskiej, którzy się wczoraj nie poddali dziś spłonęli w Mariupolu.
Film w linku:
https://t.me/RVvoenkor/6705

3. Masakra cywilów z rąk ukraińskich herojów ze sławnej ukrainy. Nie wiadomo jeszcze gdzie. Dwa filmiki w linkach.
https://t.me/RVvoenkor/6708?single
https://t.me/RVvoenkor/6707?single

4. Kolejna masowa kapitulacja ukraińskich wojsk, które nie chcą umierać za tę kupę tchórzliwego gówna, czyli żydowskiego klauna, który ma obywatelstwo izraelskie.
Takich widoków będzie wkrótce znacznie więcej…

5. Najpotężniejsza armata świata w ciężkiej pracy przy debanderyzacji.
https://rusvesna.su/news/1649163102

6. W sprawie zbrodni wojennej z punktu 1 – jak ustalono miała miejsce w okolicach Kijowa – już wszczęto w Rosji intensywne postępowanie. Długo wolnością, czy raczej życiem te banderowskie ścierwa podrzynające jeńcom gardła się nie nacieszą. Już trzech błyskawicznie zidentyfikowano…
Oto oni:
https://t.me/Russkyship/110?single
https://t.me/Russkyship/111?single
https://t.me/Russkyship/109?single
Są już tymczasem kolejne zbrodnie: wysadzenie chemikaliów w zakładach chemicznych produkujących materiały wybuchowe – toksyczna chmura kwasu siarkowego i solnego pofrunęła na miasto, oraz wysadzanie z załogami statków handlowych stojących w porcie w Mariupolu – obecnie zniszczono statek turecki.
I takich jak ci naziści i banderowcy Duda i Morawiecki z Kaczyńskim wspierają ale to już ostatnie podrygi Nazistowskiego Porządku Świata.

(Sprawy techniczne – ze względu na zamulenie bloga – bardzo proszę komentujących nie robić w ścierwomediach „kopiuj” a na moim blogu „wklej”, bo będę ten syf usuwał. Wiemy wszyscy doskonale jak tam sprawy wyglądają odkąd zadecydowali kogo mamy lubić a kogo nie i dla naszego dobra jeszcze zablokowali komentarze, wiemy to. Ale musimy wiedzieć też, że mój blog nie jest jakąś zastępczą terapią dla „poszkodowanych”. A zatem nie robimy tam „kopiuj” a tu „wklej”, żeby nie nanosić błota. Tu wstawiajmy swoje własne przemyślenia, natomiast linki do szamba tylko jeśli coś prócz szamba one wnoszą, ok? Na przykład jakieś dowody na ich fejkowość, ok? „Oburzenie” to za mało, ponieważ to tylko błoto.)

7. Po Brusie Willisie teraz Jim Carrey nagle ogłosił koniec kariery.
https://film.wp.pl/jeszcze-beda-plakac-po-carreyu-hollywood-bardzo-go-skrzywdzilo-6754929581103648a
Co ich łączy? Tych dwóch panów?
Ano tylko tyle, że obydwaj ćpali adrenochrom i latali na wyspę pedofila Jeffreya Epsteina – i wygląda na to, że prawdziwa rzeźnia pedofilów w Hollybrud dopiero się rozpoczyna. I wbrew opinii z linkowanych wyżej ścierwomediów, szczerze wątpię czy jakieś dziecko będzie po tych hollybrudzkich skurwysynach płakało.

Kto wie, może murikańska armia wreszcie się wzięła za porządki u siebie? Jest taka możliwość, bo Putin im nie dał żadnego innego wyboru: albo sami posprzątają swoje podwórko z pedofilów, satanistów i skompromitowanych szuj, albo pójdą razem z nimi na dno bagna – samodzielnie i bez Władimira udziału, bo on kompletnie niczego nie musi robić aby ich zniszczyć. Tak więc ichnie służby chyba się ogarnęły, bo chcąc jeszcze „poistnieć” mogą tylko zrobić jedno: wykończyć swoje zdegenerowane elity – albo one pociągną wszystkich za sobą na dno bagna – w tym również i wszystkie służby.
Tak czy siak, Zachód niech się kisi we własnym sosie a tymczasem ja w ramach otwierania oczu zapodam fajny link do wszystkich 1971 nazwisk znajomych pedofila Epsteina zawierający ich dane kontaktowe. Każde nazwisko prowadzi do kserokopi z notatnika pedofila 🙂
https://epsteinsblackbook.com/all-names
Proszę nie dziękować – cała przyjemność po mojej stronie…

8. Znowu 30 Ukraińców poddało się w Mariupolu. Naziści z Azowa teraz pilnują ukraińskich wojsk i ich zabijają, gdy próbują się poddać. Ci ogniem im odpowiadają. W zasadzie walczą już między sobą. Nieźle się w kotle azowstalskim porobiło…
https://rusvesna.su/news/1649166428
Hmm… chyba nie doceniłem strategii Władimira, bo wygląda na to, że właśnie o to jemu chodziło: tak zostawić Ukraińców z nazistami żeby się zaczęli zabijać między sobą sami.
Z jednej strony to doskonała Karma, bo przecież nie krasnoludki jakieś tylko Ukraińcy wybrali na prezydenta żydowskiego morderczego komika i nie krasnoludki przymykały oczy, kiedy naziści klauna od Majdanu – osiem lat – mordowali rosyjskojęzycznych obywateli Ukrainy. Ukraińcy zupełnie jak minister Zero – byli osiem lat mistrzami odwracania na bok głowy, żeby nie widzieć niczego złego.
Teraz stoją oko w oko ze złem, które urosło kiedy odwracali oczy. I albo te zło zniszczą albo sami zostaną zniszczeni, bo lamenty „azowcy strzelali do cywilów” są kurwa o ładnych osiem lat spóźnione, w sytuacji kiedy ci sami azowcy „strzelali do cywilów w Donbasie” a oni niczego z tym nie robili. Władimir okrutnie potraktował ukraińskich lemingów…
A teraz, kiedy opadły już ostatnie łuski z oczu sprawy proste się zrobiły: albo Ukraińcy wymordują wreszcie klauna banderowców i neonazistów albo sami będą mordowani, bo Władimir się wycofał ratować przede wszystkich Rosjan w Donbasie, pozostawiając lemingów zachodnioukraińskich sam na sam z banderowcami i ich lemingowatymi sumieniami….
No no, nie doceniałem strategii Putina 🙂

9. Dziś kolejne dwa śmigłowce mające zamiar ewakuować zagraniczne dowództwo Azowa zestrzelono w okolicach Mariupola. Ciśnienie na klauna, aby uratował amerykańskich generałów i resztę nazistowskich „doradców” z NATO jest widocznie olbrzymie.
Na nic się jak widać jednak zdają loty na minimalnej wysokości poniżej radarów. Hmm…
https://rusvesna.su/news/1649180016

10. tulipanA ponieważ w Azowstalu nie ma cywilów jako ludzkich tarcz, do byłej stalowni i huty jadą Tulipany. To takie ciężkie moździerze przeznaczone do bardzo ciężkiej pracy. Z tych naprawdę ciężkich, do których granaty są wielkości… dużego faceta. Straszna sprawa, bo jeden strzał może skasować kamienicę. Hmm… wygląda na to, że od jutra jak tylko Tulipany rozpoczną pracę Azowstal zmieni nazwę jak podaje źródło na hehe Ubojnia Świń.
https://t.me/pl_news_front/841
No cóż, cała wierchuszka neonazistów wyszkolona do mordowania i terroryzowania bezbronnych ludzi, na pewno nie może się już Tulipanów doczekać.

Ale ich najlepszych ludzi Władimir wziął w kocioł! Masakra na miarę co najmniej Stalingradu.

Oby ładnych nagrań z dronów nie zabrakło… to image klaunowatego Rzeźnika Ukrainy rozsypie się w proch.

Już dziś w niezliczonych źródłach mieszkańcy Mariupola życzą Zelenskiemu aby gryzł z bachorami piach… w niezliczonych.

11. Poprawka, Tulipany już pracują w Ubojni Świń – dawnym Azowstalu, lecz co dziwne, rosyjskie sadzonki rodzą monstrualne kwiaty. Holendrzy muszą się w burdelach z kozami z zazdrości przewracać.

6 kwietnia 2022

1. „Zabici” w Buczy bestialsko Ukraińcy zmartwychwstają. I jeszcze sami o tym piszą na tweterach, żeby dramaturgia była większa.

Więcej o zombiaczce z Buczy w linku:
https://rusvesna.su/news/1649233880

2. Inne cuda też się w czasach ostatecznych przydarzają. Tu nastąpiła może nie cudowna przemiana wody w wino ale też z gatunku ciekawych, przemiana butelki w pijaka – także w czasie inscenizacji „ludobójstwa” w Buczy.

Przed przemianą:
butelka

Po przemianie:

pijak
3. Trwa histeryczna panika w murikańskim ministerstwie skarbu oraz u posiadaczy dolarów, bo nikt nie wie kiedy murika im je… ukradnie 🙂
https://rusvesna.su/news/1649225179

7 kwietnia 2022

1. Nadal trwa zmiękczanie artyleryjskie nazistów w Ubojni Świń – dawniej Azowstalu.

Nie wiem ile jeszcze ta nawała artyleryjska potrwa ale ja bym im zapodał tak ze cztery doby żeby oka nie mogli zmrużyć, a dopiero potem wysłałbym Czeczeńców żeby poworkowali świńskie tusze.

2. Białoruski neonazista nagrał przesympatyczny filmik a parę minut po nim został zdenazyfikowany 🙂
https://rusvesna.su/news/1649280841

3. Kolejne prorosyjskie demonstracje w Bułgarii.
https://rusvesna.su/news/1649257748

4. Wygląda na to, że po Putinie teraz Victor Orban zdezerterował ze stajni santa Klausa młodych globalnych liderów. Po Słowacji teraz Węgry będą kupowały gaz za ruble i nie będą się bawić w sankcje. A komikowi Orban poradził nie obrażać Węgrów i spadać 🙂

5. Kolejna paczka martwych najemników mających pecha spotkać Czeczeńców, którzy jeńców nie biorą.
https://t.me/RVvoenkor/6917

6. Uchodźcy z Ukrainy którzy trafili do szkopów nieco narzekają.
„Umieścili nas po prostu w obozie koncentracyjnym, ludzie żyją w zimnie i głodzie. Dzisiaj powiedzieli nam, że musimy sami gotować i czyścić toalety. Tutaj dano nam namioty w hali koszykówki, gdzie ludzie żyją w strasznych warunkach. Czy za to właśnie umierają nasi ludzie na froncie? Czy nasi chłopcy muszą za to ginąć? To jest po prostu koszmar! Dziękujemy za to przyjęcie. Nikt nie został rozpatrzony, nie ma świadczeń socjalnych…”.
https://t.me/pl_news_front/901
No cóż… Unia wita, Unia radzi, Unia nigdy cię nie zdradzi 🙂
A status Cygana jest coraz bliżej. Niedługo Ukraińcy będą koczować pod paryskimi mostami i bić się z czarnuchami o wygodny karton w krzakach…

7. murica 2Już nawet Murikanie się połapali że w Buczy to Ukraińcy klauna zamordowali sympatyków Rosji.
Ludzie w mieście Bucha pod Kijowem zginęli z rąk ukraińskich wojskowych, powiedział Scott Ritter, amerykański analityk wojskowy i były inspektor ONZ ds. broni w Iraku.
Powołał się na oświadczenia rosyjskich wojskowych, że przez kilka tygodni okupowali Bucza i mieli dobre stosunki z miejscową ludnością.
„Mieli coś w rodzaju handlu wymiennego: wymieniali suche racje żywnościowe na żywność. Mieszkańcy Buczy dawali im jajka, mleko, sery, a Rosjanie suche racje żywnościowe, mąkę, sól, cukier, mięso. Potem Rosjanie odeszli. Każdy, kto był zaangażowany w taką interakcję z Rosjanami, był teraz postrzegany jako współpracownik” – powiedział Ritter podczas webinarium na temat wydarzeń na Ukrainie.
„Wiemy o tym, ponieważ ukraińska policja państwowa opublikowała oświadczenie, że 1 kwietnia udają się do Buczy, aby oczyścić i wyeliminować kolaborantów” – dodał.
Zdaniem analityka jest to całkowicie sprzeczne z rosyjskim podejściem, które polega na traktowaniu wszystkich mieszkańców Ukrainy z szacunkiem, staraniu się nie krzywdzić cywilów.
„Ukraina mówi: jeśli będziesz współpracował z Rosjanami, zginiesz. Mają nagranie wysokiej rangi urzędnika politycznego, który ogłosił w mediach społecznościowych mieszkańcom Bucha: „Zostańcie w domu, policja krajowa przeprowadza czystki. Nie panikujci, zostańcie w domu – kontynuował Ritter.
Jego zdaniem ukraińscy skazańcy strzelali do ludzi na ulicach. Pukali do drzwi współpracujących z rosyjskim wojskiem i zabijali ich.
„Mamy nagranie wideo, na którym ukraińska policja, a konkretnie grupa Azow, z dumą twierdzi, że jest w drodze na safari. Nazwa ukraińskiej jednostki specjalnej policji, która weszła do Buczy brzmiała „Safari”. I byli na safari, żeby oczyścić prorosyjskich kolaborantów. Czystka oznacza zabijanie. Nie chwytać, ale zabijać. I robią to. A potem idą i usuwają zwłoki i mówią, że zrobili to Rosjanie ”- wyraził opinię Ritter.
Zauważył również, że większość ciał na filmie Buczy miała białe opaski, „co oznacza, że ​​mówili Rosjanom: jesteśmy po twojej stronie, nie zabijaj nas”. Analityk stwierdził również, że „obok każdego ciała znajduje się zielone pudełko z suchych racji żywnościowych, które nosili, gdy zostali zabici”.
„W przypadku, gdy oni (leżące na filmie ciała) nie mają białego bandaża, to go nie mają, ponieważ związali nim ręce za plecami. Ci ludzie zostali zabici. Nie Rosjanie, ale Ukraińcy. Ale to nie jest teza, która jest promowana w USA. Tutaj twierdzi się, że jest odwrotnie” – powiedział Ritter.
Ekspert zwrócił również uwagę, że ciała na filmie nie wyglądają tak, jakby leżały po odejściu wojsk rosyjskich. „To, co widziałeś w telewizji, to ludzie, którzy właśnie zostali zabici. I mamy więcej dowodów – meksykański dziennikarz trafił do Buczy w tym samym dniu, w którym ogłosili to Ukraińcy. I usunął ciała. Świeża krew. Powiedział, że ci ludzie zostali niedawno zabici” – powiedział Ritter.
„Ci ludzie zostali zabici 1 kwietnia przez ukraińską policję państwową. I wtedy pojawia się prezydent Stanów Zjednoczonych i mówi, że to zbrodnia wojenna popełniona przez Rosjan, a Władimir Putin powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności w Hadze. To wojna propagandowa, jakiej nie widzieliśmy w naszych czasach” – podsumował.
https://rusvesna.su/news/1649303604

8. Czterej Pancerni i Zeus
https://t.me/RVvoenkor/6967

8 kwietnia 2022

1. Ukraińskie wojska przemieszczają się już przeważnie na piechotę.

2. Aczkolwiek rowery też wróciły do łask na terenie sławnej upadliny odkąd Władimir im podpalił zbiorniki na ropę.

3. Najważniejsze jednak że humory wszystkim nadal dopisują. Oto sławna ukraińska jutuberka czy tam tiktokerka ze sławnej Ukrainy – tańczy na rurze i dalej się z uśmiechem lansuje.

4. Niemcy się obawiają ukraińskich uchodźców. Gebelsów najbardziej martwi odradzanie się u nich nazizmu.
https://rusvesna.su/news/1649389748

No cóż… według mnie nie ma powodu do obaw. Przecież to nie Niemcy wytworzyli nazizm ale faszyści 🙂
Jednak bumerang powraca i będzie bezlitosny, bo jak uczy historia tam gdzie wyrastają nazistowskie chwasty tam niechybnie zjawia się rosyjska armia porobić z tym porządki…

Niemcy sami sobie są winni, bo nie słuchali i nadal nie słuchają Władimira Putina który wszystko już wyjaśnił na temat ukraińskiego nazizmu. Nie chcieli słuchać więc nazizmu sobie teraz zasmakują….

5. Tymczasem ukraiński kacyk od grania na pianinie fiutem, jak gdyby nigdy nic usiłuje ustawiać wszystkie rządy w Europie niczym mały Cezar.
Tragikomedia zafundowana światu przez Władimira Putina, który tak gra klaunem, że już cały świat widzi bez okularów czystą żydowskość reprezentowaną ze strony komika.
Gdyby nie tupet pajaca, te nieustanne żądania, fałszywe oskarżenia wszystkich o wszystko, celowe mordowanie cywilów na Ukrainie – świat dalej by wierzył w jakieś mity na temat holokaustów. Zelenski tak otwiera ludzkości oczy jak jeszcze nikt przed nim. Nikt w dziejach świata jeszcze takich szkód na wizerunku nie wyrządził żydom jak on. O ile rzecz jasna można mówić o czymś takim jak żydowski wizerunek…
Dobra analiza tego zjawiska w źródle:
https://rusvesna.su/news/1649361041

6. Kolejna baza szkoleniowa murikańskich najemników udała się z wychowankami do Walhalii. Start ich przeznaczenia na filmie w linku.
https://t.me/RVvoenkor/7125
Jeszcze nie wiadomo ile ofiar było tego Onyksa – trwa liczenie….

7. Ostrzał Azowstalu
https://t.me/RVvoenkor/7119

8. Zagraniczny najemnik potwierdza masowe mordy Ukraińców na jeńcach rosyjskich.
https://t.me/pl_news_front/933

Według mnie Rosja już dawno powinna przestać być aż tak humanitarna, bo raz że traci ludzi na tym a dwa i tak jest o wszystko co najgorsze fałszywie oskarżana…

9. Kolejna zbrodnia wojenna klauna Zelenskiego. Ostrzał rakietą Toczka-U dworca w Kramatorsku.
Film w linku:
https://t.me/Russkyship/146

10. Duński snajper-najemnik, z punktu 8, który ocalał z pogromu na poligonie Jaworowskim niedaleko Lwowa, udzielił wywiadu i potwierdził mordowanie rosyjskich jeńców i dodał, że blisko setkę on sam zastrzelił Rosjan.
https://nyheder.tv2.dk/udland/2022-04-05-dansk-snigskytte-haevder-at-have-draebt-taet-paa-100-russere-i-ukraine

11. Coś wisi w powietrzu.

Ukraińskie siły lądowo rowerowe intensywnie przegrupowują się na front w Donbasie.

bike3

Naziemne zroweryzowane posiłki murikańskie także intensywnie tam zmierzają cisnąc mocno na pedały.

bike4
Obserwatorzy teatru wojennego spodziewają się w związku z tym, w przyszłym tygodniu jednej z największych, jeśli nie największej bitwy w ostatnim stuleciu. Wszystko zależy od terminu kiedy wojownicy klauna ostatecznie tam zajadą…. stąd data tej bitwy nadal jest trudna do oszacowania.

Bitwy, która zadecyduje o losach operacji specjalnej oraz najprawdopodobniej świata.
Jako niezależny ekspert oraz uważny obserwator niecodziennych zjawisk wypowiem się na ten temat: owszem uważam, że coś jest na rzeczy z nadchodzącą mega bitwą w Donbasie, ponieważ zauważono także zmierzające tam ukraińskie oddziały zmotoryzowane…

bike2

… a oprócz regularnej armii zmierza tam jeszcze volksturm klaunowatego komika ulepiony z tego samego gówna, z którego ulepiono Stepana Banderę.

bike1