Szybkie Wieści… 14

1_voennye_dnr_1

9 kwietnia 2022

1. Rosyjskie Ministerstwo Obrony poinformowało o dużej liczbie zagranicznych najemników, głównie z Europy, znajdujących się w Mariupolu w Azowstalu.
Wyniki podsłuchów radiowych pokazują, że oprócz nazistów z Batalionu Azowskiego i resztek Sił Zbrojnych Ukrainy, na okupowanych terenach miasta znajduje się znaczna liczba zagranicznych najemników.
Rozmowy radiowe, poza ukraińskim i rosyjskim, prowadzone są w sześciu, głównie europejskich, językach obcych.
W Mariupolu to nie obrońcy tak zwanych „wartości europejskich” są teraz zablokowani, ale zagraniczni najemnicy, którzy przybyli, by zabić Słowian za amerykańskie dolary, chowając się za „ludzką tarczą” cywilów.
https://rusvesna.su/news/1649438349


2. Artyleria pracuje nad Ubojnią Świń dzień i noc waląc z czego się da. Do Tulipanów pod Azowstalem dołączyły Goździki.

3. Złapani banderowcy żyda Zelenskiego śpiewają ładnie o swoich zbrodniach i biorą bardzo chętnie udział w wizjach lokalnych współpracując z organami ścigania.

4. Historia Mariupola w skrócie – jednego z najładniejszych miast w Sojuzie.

5. Aktualna sytuacja. W Mariupolu z 14 tysięcy nazistów jeszcze pozostało 3 tysiące do zdenazyfikowania. W tym generałowie NATO.

6. Pierwszy film zrobiony natychmiast po ataku Ukraińców na dworzec w Kramatorsku
https://t.me/Russkyship/146

7. Mocna babcia niezłomna, która pomyliła się i wyszła powitać Ukraińców z radziecką flagą a oni ją podeptali, stała się już symbolem na miarę Che Gevary.
babcia

Oryginał z babcią, która wzgardziła jedzeniem żeby uratować flagę jest już historią.

8. Murikańskie Hummery doskonale sprawdzają się na byłej Ukrainie jako kontenery na śmieci, których w wyniku sankcji tam teraz tak bardzo brakuje.

9. Ukraina po demilitaryzacji zaczyna w końcu wyglądać zupełnie jak normalny kraj – na przykład Polska po antykowidowej tarczy oszusta Morawieckiego i nowym ładzie nikczemnego Kurdupla.

10. Jim Stone znowu został zablokowany. Teraz jest tutaj:
http://www.jimstoneindia.com/zz0.html

11. W Australii po ostatniej prostej Jacindy, czy tam Jacka Ardena umieralność w pełni wyszczepionych podskoczyła o 1700 %. U nas ofiary oszusta Morawieckiego i Adasia Małysza stręczącego pseudo szczepionki też zaczynają przyśpieszać umieranie – nawet nie podaję linków, bo codziennie nawet 20-letni sportowcy oszukani przez medyczną mafię oraz cwelebrytów odchodzą gryźć piach.
Tymczasem „odporność” u potrójnie zaszczepionych „wzrosła” o minus 391 %. Co to oznacza?
To proste – wstrzyknięto im wszystkim AIDS
https://dailyexpose.uk/2022/04/05/official-gov-data-triple-vaccinated-acquired-immunodeficiency/

Analiza przy sobocie
na podstawie emerytowanego agenta CIA Larrego Johnsona

zelenky nudeUkraińska armia już nie istnieje. To co z niej pozostało to volksturm klauna oraz maruderzy. A w Waszyngtonie w kurniku dla jastrzębiów panuje atmosfera desperacji. Poza próbą zakazania wszystkiego, co rosyjskie, administracja Bidena próbowała zastraszyć Chiny, Indie i Arabię ​​Saudyjską. Nikt się jednak do tego nie zastosował. Pedo Joe Biden popełnił fatalny błąd, próbując zdemonizować wszystko co rosyjskie i wszystkich Rosjan, ponieważ to tylko zjednoczyło naród rosyjski za Putinem i teraz jest on gotowy do długiej walki – co jest specjalnością rosyjską.
Cieszą błędne kalkulacje Murikanów, że sankcje gospodarcze wobec Rosji rzucą ją na kolana. Tymczasem jest przeciwnie, bo Rosja jest samowystarczalna i niezależna od importu. Jej eksport natomiast ma kluczowe znaczenie dla gospodarki Zachodu. Niemcy, Francja, Anglia, Holandia i reszta bandy już podnoszą ceny, nawołują lemingów do oszczędzania i wyrzeczeń a sami kwiczą, bo ich gospodarki zdychają. Jeśli Rosjanie dalej będą wstrzymywać pszenicę, potas, gaz, ropę, pallad, nawozy, nikiel i inne kluczowe minerały z Zachodu, gospodarka europejska i amerykańska zostaną całkowicie zniszczone. A dolar jako międzynarodowa waluta rezerwowa znajdzie się na śmietniku historii.
13 marca w Jaworowie na Ukrainie. Rosja uderzyła w bazę najemników rakietami a niektóre z nich były naddźwiękowe. Zginęło ponad 200 osób, w tym murikański i brytyjski kwiat szpiegów i najemników, a setki innych zostało rannych. Wielu miało amputacje i przebywa w szpitalach. NATO i zachodnie ścierwomedia przemilczały tę katastrofę.

we are back
Jaworów był ważną wysuniętą bazą NATO. Rosja na tym się nie zatrzymała, uderzyła też w inne miejsce, Delatyn, który znajduje się 60 mil na południowy wschód od Jaworowa oraz w Żytomierz, kolejne miejsce, w którym wcześniej znajdowało się NATO. Putin wysłał bardzo jasny komunikat – siły NATO na Ukrainie będą postrzegane jak wrodzy. Kropka.

12. Skompromitowane totalnie elity zboczeńców Emanuelli, sprawiły że Marine Le Pen zdyskwalifikowała wszystkich konkurentów w sondażach i jeśli nie zostaną one skradzione jak u pedo Joe – spokojnie wygra najbliższe wybory.
https://newspunch.com/poll-marine-le-pen-predicted-to-win-election-by-massive-landslide-elites-terrified/

13. Chyba szykuje się jakiś europejski pomór ekonomicznych świń, ponieważ zaczynają kwiczeć w niebogłosy i się gryźć pomiędzy sobą. Zaczęło się zabawnie od tego, że oszust Morawiecki skrytykował palcowaną Emanuellę za to, że jak zakochana a potem odrzucona kurwa, ciągle wydzwaniała do Putina prosząc o spotkanie. Potem było jeszcze śmieszniej jak Emanuella nazwała oszusta Morawieckiego skrajnie prawicowym antysemitą hehe. Oszust Morawiecki odparł jej, że Emanuella chce pertraktować z Hitlerem – za jakiego uważa Putina. Emanuella przyjęła wówczas poważną minę, wyjęła palca Brygidy z dupy, i odparła że oszust Morawiecki ściga porządnych zboczeńców z LGBTHIV. Oszust Morawiecki wezwał w tej sytuacji na dywanik ambasadora francuskiego…
… a my cieszymy się z widoku żrących się o koryto świń. Cieszymy, bo ich nieudolność santa Klaus wynagrodzi jak zwykle nożem w plecy. Tak więc haki wypłyną ku radości gawiedzi i polecą świńskie łby…
Radość, duża radość widzieć oszusta Morawieckiego na ostatniej prostej do czarnej dziury.
https://www.bbc.com/news/world-europe-61043344

14. Pociąg Hiacyntów wjechał na Ukrainę. To chyba z nadzieją na udział w Mariupolskiej Wystawie Kwiatów. Nie dotrze tam jednak, bo wkrótce zostanie zdenazyfikowany.
https://t.me/RVvoenkor/7294

15. Babcia niezłomna idzie przez świat.

babcia2
16. Układanie ciał do zainscenizowania prowokacji w Buczy – kolejny ważny dowód na ustawkę ukraińskiej bezpieki.
Film w linku:
https://t.me/pl_news_front/986

17. Kamanda Pinka Flojda zagrała balladko pieśń dla Ukrainy.

Nie chciałbym tu za mocno zakrakać, ale kiedy parę lat temu te same ćpuny zagrały dla głodującej Afryki – głodna Afryka, która nigdy o Kamandach Pinka Flojda nie słyszała – bardzo szybko, tak niemal natychmiast, pojawiła się z pustymi brzuchami u narkomanów.
I siedzą do dziś nadal głodni 🙂

18. Po operacji specjalnej Władimira Putina istna burza w murikańskich domach starców. Każdy emeryt nagle chce każdego emeryta na kasę wyruchać. Staruszek Donald Trump uznał, że mu ukradli wybory ale staruszek Pedo Joe stwierdził, że nic takiego nie pamięta.
Dobry jest. Biden ma za to 9 w skali Olsena.
W tej sytuacji staruszek Donald Trump pozwał staruszkę Hillary Clinton o 70 baniek odszkodowania.
trump
Hehe, cytując klasyka „wesołe jest życie staruszka.”

Staruszka Hillary nie wyklucza pozwania staruszka powoda…
https://czasebiznesu.pl/trump-pozywa-hillary-clinton-zarzucajac-jej-spisek-aby-sfalszowac-wybory-w-2016-roku-przeciwko-niej-donald-trump/

19. jarekJutro w całej Polsce zawyją syreny przeciwlotnicze. Nie dlatego, bo Władimir będzie z Kolibrami polował na Karaluchy, ale ponieważ będzie okrągła, dwunasta rocznica słynnego lądowania Kaczyńskiego pod Smoleńskiem.
Obserwatorzy polskiej sceny politycznej spodziewają się, że raczej na pewno Jarek znowu się publicznie zmoczy.
Ja obstawiam jeszcze roboczą hipotezę, że się zamlaska i zaślini, żeby uświetnić rocznicę.

Nie ma bowiem takiej opcji, żeby Jarek nie zapluł się rusofobiczną śliną, kiedy będzie miał ku temu sposobność.

20. Tak mieszkańcy wyzwolonych terenów witają Rosjan 🙂
https://t.me/Russkyship/158
Wszędzie dają im swojskie jedzenie, żeby urozmaicić wojskowe racje żywnościowe. Ja to doskonale rozumiem jak zresztą każdy kto cieszył się, że po 24 godzinach gotowania można wojskowe suchary już bez trudu pokruszyć młotkiem…

21. A tak rabowała banki w Iraku murikańska armia dwie dekady temu i nikt nie krzyczał o sankcjach.
Film w linku:
https://rusvesna.su/news/1649505993

22. Port w Mariupolu został dziś zdebanderyzowany. To pierwszy film z portu.

Jeszcze tylko dwie grupy nazistów pozostały na terenie Ubojni Świń – dawniej Azowstalu.

23. Wszelkie dostawy sprzętu dla komika są monitorowane. Nie ujdzie płazem żadna pomoc z zewnątrz, twierdzą Rosjanie i tak w sumie ja tak sobie myślę, że jak pociągi są widoczne z satelity to chyba trzeba będzie obniżyć wiek emerytalny dla ukraińskiego maszynisty…
Tymczasem Australia Jacindy czy tam Jacka Ardena przekazała klaunowi 10 wozów opancerzonych, które są w drodze do byłej Ukrainy:
https://tech.wp.pl/australia-przekazala-ukrainie-sprzet-wojskowy-to-warte-38-mln-bushmastery,6756038016039552a
Ciekawe jaka będzie odpowiedź Putina dla transwestyty Jacindy.

24. Tymczasem udaremniono kolejną próbę wydobycia z Mariupolu otoczonych nazistów o czym poinformowało rosyjskie Ministerstwo Obrony.
Wieczorem 8 kwietnia reżim kijowski podjął nową nieudaną próbę ewakuacji przywódców ukraińskich nazistów drogą morską. W nocy ukraiński statek do przewozu ładunków suchych Apache, pod banderą maltańską podążał za karawaną statków z Zatoki Taganrog do Cieśniny Kerczeńskiej.
O godzinie 22:38 czasu moskiewskiego, 30 km na południowy wschód od Mariupola, statek gwałtownie zmienił kurs i próbował wedrzeć się do portu Mariupol, zablokowanego od morza przez siły Floty Czarnomorskiej.
Ukraiński statek nie odpowiedział na wezwania rosyjskich okrętów, kontynuując ruch w kierunku portu Mariupol.
Ostrzegawczy ostrzał artyleryjski, prowadzony przez dwa okręty straży granicznej wzdłuż kursu statku, nie spowodował zmiany kursu i spowolnienia prędkości.
Podczas ruchu do portu Mariupol statek prowadził wymianę radiową, przekazując komunikaty: „Tu Maniak, idę do ciebie”. W tym samym czasie na brzegu zaobserwowano pożary sygnałowe.
Aby zablokować ruch statku w godzinach od 22.53 do 23.30, okręty Floty Czarnomorskiej i graniczne statki patrolowe otworzyły ogień artyleryjski do statku Apache. W wyniku bezpośredniego trafienia na rufie wybuchł pożar.
Następnie jego załoga skontaktowała się ze statkami granicznymi z prośbą o wstrzymanie ognia i potwierdziła gotowość spełnienia wszystkich wymagań rosyjskich marynarzy.
W wyniku ostrzału nie było ofiar wśród członków załogi statku. Załoga samodzielnie ugasiła pożar. Po inspekcji ukraiński statek Apache wraz z załogą został eskortowany do portu w Jejsku.
https://rusvesna.su/news/1649520440
A propos statków, tamten Ever Forward z firmy Evergeen, o którym pisałem we wcześniejszych Wieściach, nadal, czyli już z miesiąc stoi na mieliźnie przy USA. Poczciwy Ben Fulford podaje, że ma na pokładzie (czyli pod pokładem) chińską broń jądrową, zdolną do wysłania na Księżyc waszyngtoński kurnik z jastrzębiami, na wypadek gdyby w kurniku nastąpiły jakieś wojenne pomysły.
Na nic się zdały wszystkie dotychczasowe próby uwolnienia tego statku z mielizny.

25. Drony się zleciały nad Azowstal pozrzucać nazistom z nieba swoje sadzonki.
https://t.me/RVvoenkor/7342

Co ciekawe wśród azowców zauważono kilku ciemnoskórych osobników. Non stop są wszelkie rozmowy nasłuchiwane przez rosyjski wywiad ale niektóre są szyfrowane sprzętem NATO w który są wyposażeni zagraniczni „doradcy”.
O ile zwykli Ukraińcy gniją tysiącami na donbaskich polach, bo Zelenski odmawia zabrania ciał w celu przekazania rodzinom i ich pochowaniu, to azowcy nie pozostawiają zabitych. Niszczą ich zwłoki żeby utrudnić identyfikację.
To i tak według mnie na nic bo w dobie DNA nawet spalenie ciała niczego tu nie zmieni. Rosjanie starannie identyfikują zabitych i gromadzą obszerny materiał dowodowy.

26. Ciąg dalszy pedofilskiej histori w Disneyu. Już od dawna była to firma organizująca wycieczki dla dzieci na wyspę żydowskiego pedofila Jeffreya Epsteina.
Na foto agentka mossadu pedofilka Ghislaine Maxwell organizująca imprezy Disneya jeszcze w latach 80-tych ubiegłego wieku.

maxwell
27. Karma w pracy. Ukraińska żołnierka ciesząca się z palących się wrogów szybko sama stała się jakby to powiedzieć… zawodowo wypalona.

10 kwietnia 2022

1. Holenderscy „najemnicy”, utknęli w lesie. Co oni tam konkretnie robią? Nie wiadomo. Być może to właśnie im ukraińska armia zajumała rowery i teraz czekają aż im NATO przyśle nowe a Holandia przegłosuje dotację z funduszu unijnego, żeby sfinansować w tym lesie jakieś ścieżki rowerowe? A być może tylko się tam homoseksualizują? Tak czy siak dostali wyjściowe waciaki, godne palacza z kotłowni i teraz są bardzo z waciaków oni zadowoleni.

2. Gruzińscy „najemnicy” otrzymali nieco lepsze waciaki, bo z kieszonkami na kiszoną kapustę i pancerzem reaktywnym. Obecnie zadowoleni jak cholera jadą pekaesem na wojnę.

Jedno jest pewne bo widoczne nawet gołym okiem – najgorsze, prymitywne szumowiny o naprawdę najniższych czołach jakie tylko zna biologia – zjechały się z obydwu stron Atlantyku, żeby zostać na byłej Ukrainie nawozem.

3. Tymczasem tiktokowy wojownik specjalnej troski – sławny jak Ukraina Jamez Vazquez – ten sam, który już drugi miesiąc dzielnie walczy na tweeterach – donosi, że połowa jego ludzi pojechała do domu, bo mają dzieci a dzieci tęsknią, etc…
Lipa z tym aktorem kryzysowym się po prostu sypie więc już się pracuje nad tym jak by tu go z przestrzeni medialnej wycofać. Już bardzo dużo ludzi zauważyło, że po dwóch miesiącach „walki” nadal ma mundurek czyściutki jak z nowy…

Nawet nie linkuję tego pajaca.

4. Jakiś demon się objawił w murikańskich wiadomościach. Setki ludzi się zastanawiają w komentach na jutubie, co to kuźwa jest?
maskun
Pojawia się w prawym górnym rogu o 7:44 https://www.youtube.com/watch?v=E9H_XxG9Qo4&t=460s

5. Coś dziwnego zestrzelono nad Alaską. Mówi się, że UFO.
space-force-crash
6. Tymczasem na Ziemi obrońca planety Jarosław Kaczyński rozpoczął wojnę na dwóch frontach walcząc z Brukselą i Moskwą jednocześnie. Kurdupel ma taki pomysł, żeby na Moskwę nasłać NATO a na Brukselę Morawieckiego. Tak jak Greta, która wszędzie widzi dwutlenek, Jarek bowiem posiada dar widzenia proputinizmu, który dla zwykłych śmiertelników jest niewidoczny. Na początek Karakan zaatakował Niemcy i Francję, bo ostro skoczył na Olafa i Emanuellę z mordą. Usłyszał, że jest antysemitą i na pewien czas się zamknął w sobie.
Potem powiedział wprost. że decyzja o zabiciu jego brata zapadła na Kremlu i odgrażał się Putinowi.
Już cała Polska wie, że to on kazał lądować bratu i cała Polska dowiaduje się właśnie, że wzorem innych żydów oskarża niewinnych o swoje własne zbrodnie. Od początku zresztą operacji specjalnej obserwujemy dokładnie to samo ze strony innego żydowskiego błazna – Zelenskiego.
Nasz nikczemny Kurdupel nie stał się jednak taki teraz ale zawsze taki był, bo taka jest odwieczna żydowska natura. Zawsze zwierzęco niszczył wszystko co polskie i każdego Polaka, którego mógł. Tak samo zresztą jak jego brat.
053-warto-dzis-przypomniec-kto-staral-sie-za-wszelka-cene-wsadzic

7. Ktoś się nie bał i chyba rzadkim gównem oblał pomnik Kaczyńskiego. Organy Jarka prowadzą dochodzenie w sprawie znieważenia pomnika lub znieważenia gówna… nie jestem prawnikiem więc sprawa jest na razie niepewna…
pomnik
A to wszystko dlatego, bo pomnik był zły i każde wiadro z gównem wodził na pokuszenie. Gdyby pomnik był inny to by do tego na pewno nie doszło. Oto koncepcyjna propozycja gównoodpornego pomnika.
pomnik2
8. Na wiecu w szkopach wygwizdano kanclerka Szulca:
https://t.me/RVvoenkor/7421

9. zelenski-szpilkiZe świata równoległego: Zelenski uznał, że pokonał Rosję i łaskawie chce się spotkać z Putinem żeby omówić warunki pokojowe. Zapowiada też wielkie i zwycięskie bitwy w Donbasie równoległym…
https://rusvesna.su/news/1649576766
Pacjentowi najwyraźniej skończyła się kokaina i znów jedzie na srogich grzybach…

10. Ciekawy list przełożył i nadesłał Brusek, dzięki.
https://t.me/codziennik_BK/2924

Przekazanie listu od rodaka:
KRZYK DUCHA. „Rosyjscy Orkowie, moi drodzy, dobrzy – nie zatrzymujcie się!
„Przysłał mi to mój przyjaciel z Kijowa, ojciec Roman. pisze współlokatorka, a sam ksiądz musiał uciekać z rodziną”.
„Dzień dobry. Jestem obywatelem Ukrainy, mieszkam w Kijowie. Z Bucza ewakuowaliśmy się 12 marca.
Nasz dom (250 mieszkań) został całkowicie splądrowany. Ukraińska prasa obwiniała „rosyjskich orków” za splądrowanie Bucza, a ludzie w to wierzyli…. Ale minął tydzień i ci pojedynczy sąsiedzi, którzy nadal mieszkają w domu, szepcząc po przysięgach na Matkę, zdrowie swoich dzieci i wszystkich świętych, w przerażeniu z powodu chaosu, którego byli świadkami, mówią prawdę…
Rosjanie wymaszerowali z Bucza 30 marca. A 31 marca, wieczorem, zaczęły się grabieże. Pracowała brygada ponad 10 osób w cywilnych ubraniach, ale przez całą dobę byli oni pilnowani i dowodzeni przez wojsko ВСУ. W nocy, przy świetle pochodni.
Okradali nasz dom przez trzy dni (31, 1 i 2 kwietnia). Włamano się do wszystkich mieszkań, z wyjątkiem czterech, i splądrowano je. Wszyscy o tym wiedzą, ale milczą. Nawet ci, których krewni służą w siłach zbrojnych i policji, milczą! Wszyscy pogrążają się w zwierzęcym strachu! Kobiety, gdy podchodzą do nich, kłaniają się, płaczą z przerażeniem w oczach i drżącym głosem mówią „dziękuję”. Reakcja ta wynika z tego, że wiedzą oni, iż ci, których uważamy za naszych, są natychmiast zabijani bez ostrzeżenia.
Wczoraj w Buczy zidentyfikowano cztery z sześciu ciał znalezionych w piwnicy sąsiedniego domu. Dwóch z nich okazało się być monterami drzwi, a dwóch ślusarzami! To jest eliminacja świadków, szabrowników, którzy przez trzy dni pracowali dla „dowódców ВСУ”! (włamanie do drzwi mieszkania)
Teraz także nasza rodzina ma (a raczej miała) domek w dużej wsi pod Kijowem. Zadzwonił do sąsiada. Wioska jest zniszczona, co trzeci dom. Wiele osób ewakuowało się. Zostali tylko ci, którzy mieli krowy.
Nasza wioska została splądrowana przez oddziały ВСУ, które wkroczyły do niej zaraz po wycofaniu się wojsk rosyjskich!!! Dziesięć dni. Do wszystkich domów włamano się i okradziono je!!! Ludzie są milczący. Sąsiad z małymi wnukami pojechał do Malina do córki, a krowę i kury zostawił pod opieką sąsiadki… Sąsiad zobaczył, że „nasi” wynoszą meble z jego domu i pobiegł do nich: „Hej, koledzy, co wy robicie, przecież to nasz własny naród!!!”. Od razu zastrzelili ją pod płotem… I jej męża też!
Za co zabili babcię Maszę??? Jej wydojone krowy muczały przez trzy dni, bo sąsiedzi bali się wychodzić z chaty nawet do toalety i szli do garnka… Trzeciego dnia wojownicy światła zlitowali się i poderżnęli biednym krowom gardła… W jednostce wojskowej, która wkroczyła do naszej wsi, było 70-80 osób. I wszyscy oni plądrowali i zabijali!
Czy uważasz, że na Ukrainie panuje faszyzm? Nie, to nie jest faszyzm… Faszyści nie rabowali i nie zabijali własnych obywateli! To zaciekły satanizm, bezsensowny i bezlitosny! To nie są „nasi”, to nie są ludzie! Nie mogli nie zrozumieć, że w wiosce pozostali ludzie… mimo że siedzą w swoich chatach i widzą, co robicie z naszą wioską od dziesięciu dni!!! Sąsiedzi widzą twoje przestępstwa… Dranie.
W Buczy pozostało około 3000 osób, w naszej wiosce około 40. Ludzie wszystko widzieli, wszystko wiedzą i wszystko powiedzą!!! Chyba nie zabijesz wszystkich świadków swojego zaciekłego satanizmu? A nawet jeśli wrócisz, to nie zabijesz wszystkich! Nie można zabijać ludzi… Dzięki Bogu, że komuś przyszło do głowy, by wycofać wojska rosyjskie z Kijowa… Ta decyzja jest wynikiem natchnienia Bożego… Wszystko jest na swoim miejscu…
I co najważniejsze. W ciągu ostatnich trzech tygodni nasza rodzina straciła wszystko: mieszkanie, za które płaciliśmy przez 17 lat, chatę, którą budowaliśmy przez 20 lat, wkładając w nią wszystko, samochód – wszystko… Ale, dzięki Bogu, dzieci przeżyły.
Zostałem ze spodniami, butami, koszulą i tylko spodniami… Przejdzie mi to… Bo miałem marzenie… Że „ruskie orki”, jeśli Bóg zechce, wrócą do mojego ukochanego Kijowa, na moją Buczę, do mojej wsi, i będę mógł zaciągnąć się do nich, aby uwolnić moją Ojczyznę, moją Ojczyznę, od dzikiego satanizmu, który przez trzy dni dręczył nasz dom na Buczu, a przez dziesięć dni męczył moją ukochaną wieś…
Proszę, rosyjscy orkowie, moi drodzy, dobrzy, nie przestawajcie… Na litość boską, moi drodzy!
Proszę o opublikowanie mojego listu. Jestem teraz w Kijowie i nie mogę go przeczytać.

11. A to najnowsza produkcja Bandera Century Fox.
(Tłumaczenie tego co na filmie do Rosjan mówi banderopiteczka):
„Te świnie od wieków nazywały nas Małoruskami, deptały naszą flagę, śmiały się z naszego języka i stworzyły zabawny obrazek Ukraińca z grzywką, smalcem i knedlami. Przy dźwiękach pijackich ryków i dźwięków rosyjskiego akordeonu zabili nas: zagłodzili nas, ukrzyżowali w czerwonych salach tortur i wysłali do wiecznej zmarzliny obozów syberyjskich.
Zabijali, dopóki nie obudziło się coś strasznego w kochającym pokój narodzie plantatorów zbóż, coś, co przez wieki było uśpione w trzewiach zboczy Dniepru – starożytnego ukraińskiego boga – a teraz zbieramy nasze krwawe żniwa ”- mówi dziewczyna w ukraińskiej koszuli ze „złamaną” wargą i sierpem w dłoni.
Wraz z nimi podcina gardło mężczyźnie w kamizelce. Kamera z bliska pokazuje jego konwulsje przed śmiercią.
„Teraz śmierć czeka na was wszystkich. Dla Buczy, Irpen, Kijowa, Charkowa, Odessy, Mariupola. Wszyscy zostaniecie zabici, wasze zwłoki, jak najgorsza padlina, będą leżeć na polach, w pasach leśnych i wzdłuż dróg, będą rozdzierane przez psy i dzikie zwierzęta – mówi dziewczyna z lubieżną przyjemnością.
„Wasze matki będą na was czekać w Twerze, Pskowie i Riazaniu, ale wy suko-maniaki nigdy nie wrócicie do domu. Witajcie w piekle.”

12.Wojna propagandowa w toku. Jest już bowiem godna odpowiedź z Rosji na banderowski film.
Ukraińska obciągara z opryszczką na ryju i sierpem w dłoni może sobie teraz co najwyżej syfy z wargi nim obetrzeć, bo nadciąga ładna pani z kosą.
https://t.me/Russkyship/179

11 kwietnia 2022

1. Poznajcie policjanta z Kijowa. To Artem Bonow, wyszkolony w Azowie. Po przejęciu władzy w przez nazistów został zastępcą komendanta policji w Kijowie.

I jeszcze raz ten zjeb:

2. Rosyjski czołg na bezczelnego się zakradł do Ukraińców, którzy wzięli go za swój i zmasakrował z bliska jedną salwą cały oddział wysyłając ich prosto do Bandery. Cudowna akcja.

3. Kolejny teledysk z Czeczenami przy pracy.

4. Marine Le Pen wygrała pierwszą turę wyborów z palcowaną Emanuellą. Emanuella udała się do transwestyty Brygidy poprosić go o włożenie palca w dupę.

5. W Mikołajowie z użyciem pocisku Iskander został zniszczony port Olwia. To była największa eksplozja od początku specjalnej operacji. Potwierdza to ostatni raport mikołajowskiego gubernatora półkoreańczyka Kima, który wyglądał dziś szczególnie żałośnie.
Jak podają lokalne źródła, uderzono w duży magazyn z saletrą. Zniszczeniu uległa połowa portu, zapalił się też las Bałabanowski na wschód od miasta.
Port był bardzo ważną bazą zaopatrzeniową ukraińskiego zgrupowania na granicy obwodu mikołajowskiego. Po jego wyeliminowaniu nie może być mowy już nie tylko o jakiejś „kontrofensywie”, ale w ogóle o mniej więcej skutecznej obronie przed nacierającą armią rosyjską.
https://t.me/pl_news_front/1040

ANALIZA

W ramach analizy bardzo ciekawy wpis znaleziony dziś na Telegramie, który zwięźle pokazuje całą istotę ukraińskiego problemu.

Od samego początku konfliktu zbrojnego na Ukrainie popierałem cele operacji. Ale od tamtego czasu wiele się zmieniło. Już ich nie popieram. Raguli przekonał mnie, że taki kraj jak Ukraina po prostu nie powinien istnieć. Przyjrzałem się wystarczająco, jak się zachowują, co mówią i jak mówią. Obecne cele w ogóle nie pomogą rozwiązać problemu.
Dzisiejsza ukraińskość to diagnoza. A leczenie jest niemożliwe bez wyeliminowania tego, co karmi tę chorobę. Daliśmy im możliwość stania się odrębnym niepodległym krajem, oni z powodzeniem tę szansę zjebali. Nie wystarczy wypalać tych śmieci – będą tylko śmierdzieć. To musi zostać całkowicie wyeliminowane. Nigdy więcej Ukraińców. Państwo jest zezłomowane, ludność na psychoterapię i reedukację.
Nigdy wcześniej nie było takiego podmiotu państwowego jak Ukraina (teraz jest jasne dlaczego) i w przyszłości też nie będzie potrzebny. Raguli dowiódł słuszności tego stwierdzenia na tyle przekonująco, że nie ma już ani jednego argumentu przemawiającego za celowością istnienia państwowości w jakiejkolwiek formie na tym terytorium. Powinna tam być Rosja, a wszyscy, którzy się z tym nie zgadzają, mogą wybrać życie na dowolnym innym wysypisku śmieci na świecie. Najlepiej z dala od naszych granic.
https://t.me/archivarius_dz/9442

chazarOd siebie dodam, że to nie tylko żaden kraj, tylko kolejny żydowski wrzód na mapie świata – z polityką identyczną jaka panuje w Palestynie. Mordowanie własnych obywateli, okradanie ich z narządów, dzieci, bombardowanie bezbronnych cywili i oskarżanie swoich ofiar o własne zbrodnie. Tak jest w Palestynie i taka właśnie była dawna Chazaria.

A oto pomnik upamiętniający na Ukrainie całkowite rozgromienie tego żydowskiego wrzoda przez ruskiego księcia Światosława na czele armii Słowian dobrze ponad 1000 lat temu. A teraz jesteśmy świadkami jak historia się powtarza…

6. Przyszłe wdowy i przyszłe byłe matki po niezabitych jeszcze azowcach z Ubojni Świń, proszą klauna o odblokowanie Mariupola. Chodzi im chyba o to, żeby naziści wyszli z okrążenia i zaczęli mordować kolejne miasto z cywilami – ciężko za przyszłymi wdowami nadążyć… ale stawiają klaunowi ultimatum: albo klaun odblokuje nazistów albo same na własną rękę odblokują Mariupol, he he he

Całe pięć w skali Olsena.
Film w linku.
https://t.me/s/RVvoenkor
Hmm… wczoraj o odblokowanie Mariupola wył azowiec Kalina (jednak nie zabity jeszcze, bo ten zabity był tylko podobny do niego) i żalił się na necie, że komik i jego ludzie od dwóch tygodni nie odbierają telefonów od Azowców w Azowstalu. A dziś przyszłe wdowy nie mogą się  do komika dodzwonić. A to pech…

7. A tu bardzo ale to bardzo drastyczny filmik pokazujący to co pozostało z 15 osobowej grupki Ukraińców po bezpośredniej akcji rosyjskiego czołgu z punktu 2.
Ojojoj…. kawałki ukraińskiego armatniego mięsa już po zdenazyfikowaniu porozrzucało po całej okolicy… a jeszcze wczoraj jakaś Ukrainka z opryszczką od niemytych fiutów, zapowiadała, że to Rosjanie będą po lasach i polach gnili.
No pomyliła się Opryszczka, bo widocznie Rosjanie już się ze zwierzętami nie będą cackać jak dotąd humanitarnie. Nie po tych zwierzęcych egzekucjach na żołnierzach 1000-letniego narodu, których jakieś dzikie bydło bez żadnego rodowodu nazywa orkami i obiecuje że ich będzie rezać. Ten reklamowy klip z tą opryszkową suką z sierpem to już było naprawdę przegięcie. Znalazł się bowiem żelazny kij na banderowski ryj… i chyba taka tradycja już w armii rosyjskiej do końca Operacji Z pozostanie…
https://t.me/RVvoenkor/7578

8. Kolejnych 160 żołnierzy piechoty morskiej poddało się w Mariupolu.
https://t.me/RVvoenkor/7577

12 kwietnia 2022

1. Kolejny uchodźca z Mariupola usiłujący się wydostać korytarzem humanitarnym. Jak widać jest to klasyczny, miłujący pokój ukraiński plantator zbóż – niestety nie pomogło mu cywilne przebranie. Po rozprawie za zbrodnie wojenne chyba zmieni nazwę z Azow na Nawoz.
https://t.me/pl_news_front/1059

2. Wykładowcy królowej nauk dalej uczą Azow w Azowstalu. Głównie pokory ale dobrych manier również.

A oprócz wszelkiej możliwej artylerii bardzo ciężko tam pracują miotacze ognia – w sam raz na podziemne kryjówki pełne robactwa.
Poza tym w całym zakładzie w powietrzu wisi odór rozkładających się zwłok, bo nikomu się nie chce sprzątać ubitych nazistów a są ich setki w Azowstalu. Może te wczorajsze i jednocześnie przyszłe wdowy po ciała się w końcu pojawią…

3. Cała historia wczorajszego czołgu, bo Ukraińcy – sławni ze swojego heroizmu i swojej prawdomówności – już zaczynają mówić, że to był ich czołg. To był rosyjski czołg, który przybył wydobyć bojowy transporter piechoty jaki się zepsuł i zaklinował na poboczu. Ku zdziwieniu załogi na miejscu zastali grupkę Ukraińców robiącą sobie selfiki przy „zdobycznym” transporterze. Ich ostatni flash musiał im się wryć w pamięć, bo oberwać w czoło z czołgu… no to raczej nie często się przydarza nawet na tak wesołej wojnie…

https://www.bitchute.com/video/AJrJbvfsDkqw/

4. Wołanie o pomoc azowskiej Kaliny z jakiejś nory pod Azowstalem.

Płacze, że klaun dwa tygodnie nie odbiera telefonów i odgraża się, że jak ich dorwą Rosjanie nastąpi „wielkie oczernianie” – to chyba oznacza w ich nazistowskiej nowomowie ujawnienie, że są tam setki „doradców” z NATO którzy dowodzą ukraińskimi nazistami.

5. Do Ługańskiej Republiki przybyła międzynarodowa brygada ze wszystkich narodów Rosji walczyć przy jej boku z ukraińskimi nazistami.
https://rusvesna.su/news/1649756776

6. W Mariupolu schwytano brytyjskiego najemnika Aidana Aislina, który od trzech lat brata się z ukraińskimi nazistami i walczy z nimi ramię w ramię.
https://rusvesna.su/news/1649755916
Teraz błaga o wymianę jeńców ale Putin ma dla niego trybunał dla najemników i potraktowany zostanie jak bandyta kryminalny a nie żołnierz.

7. Ręczne miotacze ognia do usuwania z nor pod Azowstalem resztek banderowców, naziści usiłują sprzedać mediom jako „broń chemiczna” 🙂
https://rusvesna.su/news/1649753770
No cóż… doprecyzuję, że benzyna, napalm to jest broń petrochemiczna – na wypadek gdyby jakiemuś naziście będzie z tą informacją teraz lepiej się hmm… paliło do walki.
Zupełnie inaczej to wygląda kiedy się terroryzuje tych którym zabroniono mieć broń niż kiedy oni mogą po latach cierpień sięgnąć po ogień…. punkt widzenia zależy od punktu pieczenia – powiadają czeczeńscy kuchmistrze…

8. Stara torba Ursula von der coś tam, obejrzała worki…
https://t.me/pl_news_front/1074

9. Tymczasem w Murice jest już wzrost liczby zgonów po szczepieniach przeciwko COVID dla dorosłych w wieku powyżej 50 lat o 22 000 %, ponieważ FDA zezwala na drugą dawkę przypominającą dla tej grupy wiekowej.
https://prepareforchange.net/2022/04/10/22000-increase-in-deaths-following-covid-vaccines-for-adults-over-50-as-fda-authorizes-2nd-booster-for-this-age-group/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=22000-increase-in-deaths-following-covid-vaccines-for-adults-over-50-as-fda-authorizes-2nd-booster-for-this-age-group

10. A w Szanghaju epidemia samobójstw związanych z totalnym lockdownem. Tysiące ludzi skacze z okien i wiesza się w domach…
https://healthimpactnews.com/2022/protests-looting-pets-destroyed-and-mass-suicides-in-shanghai-china-as-people-starve-during-lockdowns/
Już co najmniej 5 tysięcy ludzi się zabiło, zjadane są zwierzęta, panują rabunki, etc…

11. W Irlandii rząd zamierza na siłę zakwaterować 150 tysięcy uchodźców od komika, w pustych domach. Pewnie mają ich tam pełno po tym jak się niemal w stu procentach miejscowi naiwniacy wyszczepili.
https://www.irishexaminer.com/opinion/commentanalysis/arid-40848071.html
Żyjący jeszcze właściciele będą proszeni o dobrowolne udostępnienie lokali…
Hmm… no ale po co ich prosić – przecież to debile słuchające mundrości z telewizji – lepiej nich im telewizor powie że tak trzeba i po kłopocie.

12. A teraz pełne 10 w skali Olsena – wiadomość bezpośrednio od Azowa z Mariupola!
„Ofiary rozprzestrzeniania się trującej substancji niewiadomego pochodzenia w mieście Mariupol są w stosunkowo zadowalającym stanie. Kontakt ludności cywilnej z substancją był minimalny, epicentrum znajdowało się w pewnej odległości od lokalizacji ludności cywilnej. Wojsko było trochę bliżej. Z powodu ostrzału wroga niemożliwe jest jednak zbadanie miejsca zbrodni, ponieważ Rosjanie nadal stosują taktykę ukrywania własnych zbrodni.
Na filmie widać (filmu nie ma, żeby było coś widać – baca) wojsko w umiarkowanym stanie. Pozostała dwójka jest pod stałą opieką lekarską. Najgorszy stan wśród poszkodowanych cywilów ma starsza kobieta.
Głównymi objawami ofiar są: przekrwienie twarzy, nadciśnienie, suchość i zapalenie błon śluzowych oczu.
Teraz jest jasne, że wróg użył trujących substancji lub silnie trujących substancji, głównie duszących. Jednak ze względu na całkowitą blokadę analiza toksykologiczna jest niemożliwa. Jednocześnie głównym zadaniem jest kontrola stanu personelu i ewentualnych skutków zatrucia.”
https://t.me/s/polkazov
Oczka się temu azowu przekrwiły… i w gardełku zaschło… ojoj a jak się czuły ofiary mordu Azowa z Odessy – te młode kobiety oblane benzyną i podpalone?

13. Przekazane od Słowacji S 300 już Rosja zezłomowała. W kolejce czekają polskie czołgi i australijskie wozy opancerzone. Natomiast Niemcy za czołgi wolą kasę od klaunowatego żyda z góry.

14. Jeszcze jedno rewelacyjne wideo z akcji z czołgiem. Najwidoczniej jakas karta SIM salwę ocalała, ponieważ mamy widok, proszę państwa od strony… celu!

Przy okazji jeszcze jedna wersja tej akcji się pojawiła. Na niektórych rosyjskich portalach mówi się, że był to jednak ukraiński czołg, który widząc kompanię kręcącą się przy rosyjskim wozie opancerzonym wziął ją za… rosyjską zasadzkę.
Jeśli to się potwierdzi trzeba będzie nagrodę Olsena wycofać i przyznać Nagrodę Darwina…

15. W Nowym Jorku też się starają o jakieś nagrody. Właśnie ktoś zabił w metrze pięć osób a ranił kilkanaście. Film w linku.
https://rusvesna.su/news/1649772418