Szybkie Wieści… 15

putin

13. kwietnia 2022

Do Angli zajrzała Bieda. Wygląda że na trochę tam pozostanie. Rosnące rachunki za prąd i rosnące ceny żywności popychają coraz większą liczbę brytyjskich gospodarstw domowych „na skraj”, pisze The Independent.
borisJak wynika z publikacji, grupa przedstawicieli ponad 550 banków żywności zwróciła się do władz kraju z ostrzeżeniem. „Jesteśmy głęboko zaniepokojeni zakresem cierpienia, które już obserwujemy, a także naszą zdolnością zapobiegania głodowi obywateli w nadchodzących tygodniach i miesiącach” – napisała brytyjska Niezależna Sieć Pomocy Żywnościowej w liście do premiera Borisa Johnsona.
Tak więc przedstawicielka organizacji Second Chance Medway Penny Keevil powiedziała The Independent, że jest to „najgorsza bieda”, jaką widziała od 30 lat.
„Ludzie przychodzą do nas ze łzami w oczach i mówią: albo zapłacę rachunki, albo nakarmię dzieci” – powiedziała. Powiedziała, że ​​niektóre banki żywności musiały ograniczyć ilość wydawanej żywności, ponieważ popyt przewyższa podaż.
Koordynator banku żywności Micah Liverpool, Paul O’Brien, powiedział publikacji, że zapotrzebowanie na pomoc gwałtownie wzrosło w ostatnich miesiącach. „Nigdy nie widziałem takich trudności: widzimy rodziny mieszkające w tym samym pokoju, aby się ogrzać, ponieważ nie stać ich na włączenie ogrzewania” – powiedział.
Z kolei przedstawiciele organizacji Porad Obywatelskich powiedzieli, że niektórzy rodzice uciekają się do prania ręcznego, bo nie stać ich na włączenie pralki, a inni owijają się w koce, bo nie stać ich na ogrzewanie.
Przypomnijmy, że w Wielkiej Brytanii nie ma centralnego ogrzewania, każdy dom, prywatny lub wielomieszkaniowy, ma własny kocioł, zwykle gazowy lub elektryczny, oraz autonomiczny system ogrzewania.
https://rusvesna.su/news/1649826554
No cóż bieda biedą ale Borys ma pomysł dla Brytyjczyków: trzeba dać klaunowi czołgi żeby bił się o biedną demokrację do ostatniego Ukraińca. Ksionże homo pedofil Karol nie marznie, bo się zawsze może przytulić do jakiegoś małego chłopczyka. Ksionże pedo homo Andrzej też, jak i cała reszta tej patologii napłodzona ze strony jej jebanej mości.


1. Ponad 1200 Ukraińców z piechoty morskiej poddało się wczoraj w Mariupolu.

2. Trwają przesłuchania psychopatów którzy mordowali cywilów.

3. Kolejny nazista przyznaje się że kazali im mordować cywilów.

4. A tu doradca komika Zelenskiego dla którego wzorem jest państwo islamskie ISIS – jeszcze jeden zboczeniec Aleksiej Arestowicz.

5. Dwa filmy z Czeczeńcami którzy weszli po azowców do podziemi Azowstalu.

6. Jeszcze jeden filmik z innej kamery ze słynnej akcji z czołgiem

7. Pedo Joe wybudził się z drzemki i chciał coś powiedzieć ale gołąb go osrał.
Film w linku.
https://t.me/Russkyship/300

8. Wojsko rosyjskie na terenie jednej z jednostek wojskowych opuszczonych przez Siły Zbrojne Ukrainy znalazło drony ze zbiornikami na ciecz i rozpylaczami.
„Prawdopodobnie te drony mogą być używane do rozpylania trujących substancji, które zaszkodzą zarówno rosyjskim siłom zbrojnym, ludności cywilnej, jak i gruntom rolnym” – powiedział RT jeden z żołnierzy.
Wcześniej Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej opublikowało ukraińskie dokumenty, według których Motor Sicz dowiadywał się od tureckiego producenta Bayraktar o systemach i mechanizmach rozpylania od nich aerozoli.
Film w linku.
https://t.me/Russkyship/296
To oczywiste, że Ukraińcy nie zamierzali spryskiwać perfumami Rosji i Donbasu, bo 30 amerykańskich biolabów Pentagonu pracowało nad ich napełnieniem bronią etniczną przeciwko Słowianom.

9. Analiza z Southfront.

10. Kolejni naziści z Azowa usiłujący się w przebraniu wydostać z kotła w Mariupolu.

11. Kolejnych 160 Ukraińców poddało się z banalnego powodu: koniec jedzonka i koniec amunicji. Niedługo sami naziści już klaunowi pozostaną.

A jasna strona jest tego taka, że klaun wydał rozkazy stosunkowo jasne: wszyscy pozostali azowcy i neonaziści jacy jeszcze błąkają się po byłej Ukrainie mają się stawić w Zaporożu.
„Pozostałych bojowników pułku Azow, którzy nie zdążyli dołączyć do swoich kolegów ukrywających się w piwnicach w Mariupolu, decyzją dowództwa przerzucono do Zaporoża. W kierunku, z którego właśnie ma się rozpocząć rosyjska ofensywa. Najwyraźniej, gdzieś w ukraińskim Sztabie Generalnym siedzi agent Kremla. Albo po prostu ktoś, kto nie nie przepada za nazistowskimi formacjami.”
Tak czy siak duży plus dla komika za pomoc dla Putina w debanderyzacji byłej Ukrainy.
https://t.me/pl_news_front/1096

12. Zmienia się narracja – BBC podało po swoim dochodzeniu, że nalot rakietą kasetową na dworzec w Kramatorsku był dziełem Ukraińców. Przestają już zatem nawet ścierwomedia ukrywać zbrodnie wojenne i ludobójstwo Rzeźnika Ukrainy Zelenskiego, który nie jest Ukraińcem ale żydem, któremu jak sam w ubiegłym tygodniu przyznał, marzyło się utworzenie na terenie Ukrainy drugiego państwa żydowskiego.
https://t.me/pl_news_front/1113?single
Hehe marzenia, do których Putin nigdy nie dopuści no ale pomarzyć sobie żyd Zelenski jeszcze może… kto bogatemu zabroni? Jeszcze przecież ma pieniądze jakie nakradł z Ukrainy. Jak mu kolesie z Zachodu rąbną konto jak Kaddafiemu to już nawet na marzenia nie będzie go stać 🙂
https://rusvesna.su/news/1649843999

13. Francuska dziwka Rotszylda – palcowana Emanuella – też zmienia śpiewkę: odmówiła nazwania Rosji zbrodniarzami popełniającymi ludobójstwo i powiedziała, że Rosja i Ukraina to są bracia.
https://rusvesna.su/news/1649845812
Palcowana dziwka ma przed oczami widmo porażki wyborczej więc ratuje palcowaną dupę. Ale jak znam życie „wygra” wybory nawet jak przegra, bo przecież to tylko śmieć santa Klausa a nie poważny polityk – taki sam śmieć jak pedo Biden…
Marine Le Pen powiedziała bowiem, że jak wygra wybory Francja opuszcza NATO – i stąd panika u palcowanej Emanuelli i jego opiekuna transwestyty Brygidy.

14. Kolejna snajperka azowców schwytana przy próbie wydostania się z Mariupola.
https://rusvesna.su/news/1649842418

15. Były dyrektor CIA poradził Ukraińcom modlitwę, bo idzie – chyba tuż po świętach – spora ofensywa rosyjska w Donbasie. Oczywiście, że ma rację bo Putin debanderyzacji nijak nie odpuści, a jako że klaun nie ma już się czym bronić przed zdebanderyzowaniem były szpieg z CIA doradza mu modlitwę, nie o opór ale o uwaga… o warunki pogodowe które mogą jedynie armię rosyjską w stepie powstrzymać 🙂
Cudowny realizm, cudowny na całe osiem w skali Olsena.
https://rusvesna.su/news/1649840667

16. Andżej Duda, który nie jest debilem tylko wnuczkiem banderowca z UPA, „pojechał” z szefami Litwy, Łotwy i Estoni pociągiem do Kijowa. Wkrótce zobaczymy czy to był Przemyśl czy Rzeszów jak tylko się internauci wezmą za weryfikowanie tej roboczej banderowskiej wizyty i rozkładów jazdy, bo raczej nie ma połączeń kolejowych z Kijowem przez Litwę, Łotwę i Estonię – a wątpię czy tak jeździli sobie oni z przesiadkami po całej Europie – szykuje się duża nota w skali Olsena, cierpliwości 🙂
Fotki w linkach:
https://t.me/RVvoenkor/7846?single
https://t.me/RVvoenkor/7847?single
Hmm… „prezydent” Du*a, jako jedyny nie wziął na pociąg kamizelki kuloodpornej tylko głupią minę no ale co tam… ważne, że nie jest debilem… oby tylko nie obciągał Zelenskiemu jako ostatni, bo jeszcze opryszczkę do kraju z Litwy, Łotwy lub Estoni przywiezie…

17. Białoruski najemnik „Hans” udał się do Bandery ubity na Ukrainie.
https://t.me/Russkyship/309?single

18. Wśród setek Ukraińców wziętych do niewoli już znaleziono kilku angielskich najemników 🙂
Wywiad Władimira nie tak łatwo oszukać jak się najemnym debilom wydawało… teraz chyba spędzą kawałek życia w łagrze bo są bandytami a nie jeńcami tak więc trochę im zejdzie zanim powrócą obciągnąć księciowi Karolowi lub odebrać w dupę żołd w naturze…

18. Prezydent Kijowa i reszty planety wezwał świat do dostarczenia mu ciężkiej broni.
Zelenski zrobił skecz, w którym wezwał świat do oddania Ukrainie mnóstwa potężnej broni i ogłosił nawet listę:
„Apeluję do obywateli całego świata z prośbą o pomoc w przekazaniu rzeczywistych potrzeb Ukrainy, co pomoże zatrzymać wojnę”.
A oto co miłujący pokój i biolaby, narkoman Zeleński na ten moment potrzebuje:

  • Działa artyleryjskie (kaliber 155 mm) i amunicja;
  • pociski artyleryjskie (kaliber 152 mm) – jak najwięcej;
  • Wiele systemów rakiet startowych: „Grad”, „Hurricane” lub amerykański M142 HIMARS;
  • transporter opancerzony (transporter opancerzony, bojowy wóz piechoty itp.);
  • Czołgi (T-72, odpowiedniki amerykańskie lub niemieckie);
  • SAM (S-300, BUK lub podobne nowoczesne zachodnie systemy obrony powietrznej);
  • Samoloty bojowe.

https://rusvesna.su/news/1649861506
Jestem zaskoczony, że nie wspomniał o jakimś pokojowym wirusie na Słowian i o bombie atomowej – normalnie szok. Dziwne też i kompletnie niezrozumiałe, że pajac grający fiutem na fortepianie nie zawezwał współplemieńców filantropów: Szwaba, Sorosza i Gatesa o pomoc dla uchodźców, w której oni się przecież już od lat specjalizują oraz o wsparcie dla wojsk lądowych ze strony Antify i LGBTHIV, które są przecież na filantropów utrzymaniu.
No jak to tak? Przecież na całej planecie nie ma bardziej agresywnych wojowników od walczących o prawa pederastów, antyfaszystów i transwestytów oraz tych wojowniczych prostytutek z FEMEN.

19. Coraz więcej śmieci z Azowa zamienia się w Nawoz.

Wczoraj kilkudziesięciu Azowców usiłowało się wyrwać w oznakowanych na rosyjskie pojazdach z Mariupola. Oni też są już Nawozem.

20. Kolejny pedałek z nazistowskiego Prawego Sektora został wyeliminowany spośród ludzi i odesłany do Bandery. Foto w linku
https://t.me/RVvoenkor/7865

21. dudaAndżej Duda, który prawomocnie nie jest debilem ale zwierzęco nienawidzi Cyganów i Polaków, złożył uroczyste obietnice dalszego lizania żydowskiej dupy po czym powrócił do Polski w dalszym ciągu służyć dla ukraińskiego „narodu”.

„Narodu” równie „starego” jak staż jego dziadka w UPA.
Na dniach się okaże czy Andżej ma opryszczkę, świerzb czy tylko ból dupy. Mąż starej Kornhauzer po takich obmacywankach raczej nie zostanie bez kwarantanny do niej dopuszczony…

14 kwiecień 2022

1. Znowu partia ukraińskich obszarpańców poddających się do niewoli i wyglądających bardziej na nieszczęśliwych partyzantów niż armię. Do dziś w Mariupolu poddało się ponad 1350 żołnierzy ukraińskich.
I to kufajkowe dziadostwo ośmiela się nazywać doskonale umundurowanych Rosjan orkami!
Albo ruskimi onucami! Kiedy sami wyglądają jak ciecie z kotłowni w tych łachach…
Według mnie to jest możliwe tylko ze strony zbuntowanych chamów pozbawionych jakiejkolwiek normalnej historii. Bo ich „historia” to nie okłamujmy się – to tylko faszyzm, kolaboracja z Hitlerami, banderyzm, ludobójstwo cywilów na Wołyniu i w Donbasie oraz nieustanne ciągoty do nazizmu i popełniania zbrodni wojennych na ludziach kompletnie bezbronnych – kobietach i dzieciach. Kiedy im Rosjanie pokazują tortury rosyjskich jeńców wielu z nich płacze, bo się okazują szmaciarzami z najtchórzliwszej armii świata a nie herojami z klaunowatej propagandy. W Rosji coraz więcej podnosi się głosów o całkowitej likwidacji Ukrainy jako eksperymentu, który się totalnie nie udał…
No bo jak miał się udać, skoro z gówna bata nie ukręcisz, to i ze zbuntowanego chama nie zrobisz normalnego narodu…
W miarę napływu na światło dzienne dziesiątek tysięcy zeznań od cywilów z Mariupola coraz większa na świecie narasta pogarda do tej najtchórzliwszej armii w dziejach świata, która całą swoją strategię wojenną opierała na staniu za plecami cywilnych ludzkich tarcz i rabowaniu ich z żywności.
Wieczna hańba dla tych tchórzy.

2. Z trzech mini kociołków w Mariupolu już pozostały tylko dwa – w dodatku zepchnięte aż do morza. Miasto może zostać całkowicie oczyszczone z banderowców w kilka godzin. Ile zajmie odszczurzanie podziemi pod Azowstalem – nie wiadomo. To zależy po prostu od ilości zapasów jedzenia jaki mają naziści. Ukradli kilka ciężarówek z jedzeniem z pomocy humanitarnej ale one zostały już wczoraj zniszczone przez lotnictwo i artylerię. Ile mają nazistowskie szczury pochowane żarcia w dziuplach pod ziemią – tego nikt nie wie. Wiadomo tylko że na głodnego za długo się nie nawojują, chyba że się będą nawzajem wpierdalać.
Bo prawda jest taka, że po swoich ludobójczych wyczynach na łaskę życia już i tak nie mogą liczyć. Wiedzą o tym i Czeczeni też wiedzą o tym że oni wiedzą o tym… chłopaki robią więc te swoje teledyski – wrzucają do nor azowców granaty i sobie tak siedzą na powierzchni i sobie czekają… nikomu się nie śpieszy bo szczury i tak nie mają dokąd uciec.
Ironia losu – banderowcy tak bardzo tęsknili za nazizmem, Hitlerami i faszyzmem, że sami skończą identycznie jak hordy von Paulusa w kotle pod Stalingradem, wykończone z zimna, z głodu i przez rosyjskich żołnierzy.

3. Pedo Joe został z gołębiego gówna z grubsza wyczyszczony i dostarczony pod telefon żeby sobie pogadał z klaunem z bezpiecznej z budki telefonicznej.
Omawiano pomoc dla Ukrainy (której i tak Ukraina nigdy nie zobaczy) oraz sankcje dla Rosji (których i tak Rosja nigdy nie odczuje). Zeleński postanowił zaostrzyć sankcje Rosjanom – osiem w skali Olsena – natomiast pedo Joe gadał o sankcjach dla gołębi oraz „pakietach obronnych” dla komików – cokolwiek miałoby to oznaczać.
Nikt nie wie o co im tak naprawdę chodziło ale to i tak nieistotne, bo psy szczekają, gołębie srają, a karawana Władimira i tak jedzie dalej…
https://rusvesna.su/news/1649873737

4. Jeszcze niedawno generał Benny Hill chciał odbierać Rosji Kaliningrad a tymczasem to Kaliningradzianie „pożegnali” polskojęzycznych dyplomatów robiąc im obciach na cały świat.
Film w linku.
https://t.me/opersvodki/3280?single
Oby Polacy też tak samo kiedyś pożegnali polskojęzycznych dyplomatów w Warszawce 🙂

5. Kilkudziesięciu azowców usiłowało w nocy opuścić imprezę. Zostali upolowani.

6. Szczęśliwe dzieciństwo na Ukrainie. Można się pobawić minami…

7. Schwytany w Mariupolu przez Czeczenów Murikanin.

Żegnamy cię cieplutko Joseph. Ucz się syberyjskiego, bo będziesz uwielbiał zapach Syberii o poranku…

orzel
A tu złapany Brytyjczyk.
https://t.me/pl_news_front/1180

benny

Wstawaj Aiden, pociąg na Syberię zaraz odjeżdża…

8. Gołąbek pokoju, który osrał pedo Joe Bidena otrzymał na Kramlu order Bohatera Związku Radzieckiego.
golab

9. Krążownik Moskwa oberwał. Władimir Putin natychmiast udał się porozmawiać z załogą.
putinsub
10. Hiszpania panikuje, że wielki atomowy okręt podwodny Muriki minął Gibraltar i wpłynął na Morze Śródziemne.
I jak na zamówienie brytyjscy naukowcy ostrzegają przed tsunami na Morzu Śródziemnym. Chyba coś się tam szykuje…

11. Babcia niezłomna powraca i to w jakim stylu – to będzie symbol tej operacji – babuszka jest wspaniała 🙂

12. Azowstal najprawdopodobniej zostanie zalany wodą żeby potopić Azowców i nie zniszczyć zakładów, ponieważ oni i tak nie mają żadnej wartości.
Ciekawy artykuł o operacji strażackiej u Baltazara.
https://babylonianempire.wordpress.com/2022/04/12/wozy-strazackie-jada-w-kierunku-huty-azovstal/

13. Jest w końcu nadzieja dla w pełni zaszczepionych. Po długich poszukiwaniach w głębiach internetów na samym dnie znalazłem cudowne lekarstwo: pułk Azow rekrutuje do szkoły sierżantów imienia banderowca Jewgienia Konowalca.
Po szkoleniu awans na sierżanta, ostatnia prosta do Donbasu i całkowita odporność na covid…
https://azov.org.ua/military-school/
Ode mnie dla szkoły sierżantów uczciwe cztery w skali Olsena.

14 Rosja twierdzi, że schwytała murikańskiego generała, który pomagał batalionowi Azow.

Rosja twierdzi, że schwytała amerykańskiego generała, „który pomagał ukraińskiemu batalionowi Azow”


Murica żegna generała Rogera.
orzel2
15. Zelenski, który zaczynał jako nieśmieszny komik, potem wulgarny klaun, aż skończył jako tragikomiczny błazen rzucił zabawny tekst do starej torby Ursuli von der coś tam: „Potrzebuję 7 miliardów euro miesięcznie na pensje dla mojego reżimku.”
Mieszkańcy Uni wiedzą, że Ursula błaznowi co może to da – bo przecież nie ze swoich tylko z ich – tak więc już wykupują piecyki na drewno odkąd skończył się gaz. Taki mieli plan na czas gazowej posuchy. A jeszcze niedawno partia zielonych krzywo patrzała na drewniane mieszadełka do kawy, że one takie heh, nieekologiczne…
Teraz oficjalnie szkopy planują wypalić lasy, żeby nie zdechł im przemysł.

Hehe i to na pięć minut przed uroczystym otwarciem Nord Stream 2 – czy Pani Karma nie jest urocza?
No tak czy siak, teraz Niemcy chyba dokupią jeszcze tylko jakieś niedrogie pakiety na CO2 żeby nie zdenerwować Grety i w końcu zapłacą haracz błaznowi a sami zacisną pasa.
Strategia na wyniszczenie Putina działa perfekcyjnie. Zelenski bowiem niedoszacował – tak naprawdę operacja policyjna Putina kosztuje go 10 miliardów miesięcznie – których oczywiście błazen nie zarabia tylko musi u santa Klausa na lichwiarski procent pożyczać, żeby mu się bezpieka z volksturmem na boki nie porozłaziła. Natomiast Władimir jak boss zarabia około 50 miliardów miesięcznie obecnie. Za sam gaz kasuje bowiem trzy razy więcej niż rok temu, a ponadto w swojej własnej walucie… i taka myśl go naszła czy nie wypuścić na rynek złotego rubla 🙂
Nikt takiego czegoś na dłuższą metę nie wytrzyma, nawet jak wszystkie drukarki santa Klausa będą non stop napierdalać dla błazna euro i dolary, nikt kosztów tej operacji nie zniesie. A Rosja jest bardzo cierpliwa… bo kasa leci na konto dzień w dzień ku rozpaczy oszustów Morawieckich i reszty bandy.
Poza tym nie tylko kasa się skończyła Zelenskiemu – ludzie także. Po tysiącach pojmanych do niewoli jeńcach i setkach dezercji najwyższego dowództwa już nawet studentów mu do volksturmu zabrakło. Błazen ma więc pomysł, żeby pościągać zza granicy Ukraińców zdolnych do noszenia broni – której też już dla nich nie ma – bo jak nie wrócą to im wlepi od 10 do 15 lat. Masakra.

Analiza

Panika u Ukraińców jest na serio – dwa dni temu na parkingu pod Bordeaux spotkałem kierowcę z Ukrainy. Typowy naziol – misiowaty i cały w niemieckich gotyckich tatuażach. Ale jaki wystraszony! Proszę państwa, cóż za miły szok.
Pytam go skąd on, a on mówi że mieszka 100 km od Kijowa. Ja mu na to, że izraelski komik właśnie planuje pościągać na Ukrainę wszystkich którzy wyjechali za granicę, żeby on mógł powalczyć o swoje koryto do ostatniego Ukraińca, bo mu się skończyło mięso armatnie, no i pytam go co on na to?
Ten w panice, nie wie co robić, bo generalnie prócz Polski rządzonej przez żydów i pobanderowski pomiot, w całej Europie powszechnie gardzi się Ukraińcami za te mordy na jeńcach i cywilach z Mariupola. A ponadto cały Zachód nafaszerowany jest przecież po same dziurki w nosie arabstwem i murzynami, a przecież cała Afryka i cała Arabia – jak zresztą 80 % świata – murem stoi za Rosją i za Putinem. Alergię mają na Ukraińców a zwłaszcza na rozwydrzone roszczeniowe Ukrainki jakie się po całej Europie obecnie z flagami narzucają i panoszą. Spodziewały się czerwonych dywanów a tu dupa blada, zero ukraińskich flag we Francji, zero w szkopach, zero włażenia w dupę i wszędzie prorosyjskie demonstracje 🙂
Błazna popiera tylko skurwiała mniejszość ze skorumpowanych satanistycznych rządów. Margines statystycznego błędu. Ludzie, ci normalni mają generalnie na Ukraińców totalnie wyjebane, bo już widzą po cenach w sklepach ile ta Ukraina błazna ich w praktyce kosztuje.
W ogóle się z Ukraińcami na Zachodzie nie pierdolą – kwaterują ich jak bydło w obozach z arabami a jak który podskakuje – do paki. W Austri jednego na rok zapakowali jak wyciągnął do ciecia nóż bo mu żal było 5 euro za parking zapłacić…
Polacy nota bene też się wkrótce przekonają ile kosztuje ich miłość Dudy i Morawieckiego do Ukrainy i wówczas zniknie u nich proukraiński zapał ścierwomedialny a pozostanie kac moralny i rachunki do zapłacenia – wyższe niż za covidową głupotę.
Kierowca z Ukrainy był tym wszystkim przerażony. Ani myśli powracać do klauna, bo oni wszyscy są przecież „zarobkowi” – najbardziej chyba te Ukrainki, które więcej sobie cenią komórkę i spacery po galeriach niż sytuację polityczną. Kurwa, żeby rodzić dzieci na sprzedaż – to trzeba być jebniętym na dekiel a na Ukrainie to była „praca”.
Widać było po nim – tym kierowcy – że jakby mógł to by wymazał z siebie wszystkie tatuaże… te gotyckie napisy o z dupy wziętej treści…
Pytany o Banderę – kłamał że nic nie wie. Nieudolnie aż żal 🙂
A najlepsze w tym wszystkim jest to, że jak już kurz opadnie Putin wezwie Zachód do przekazania mu zbiegłych na Zachód Ukraińców a Zachód grzecznie… odda ich na przetworzenie.
Dlaczego?
Bo to są zdrajcy Słowiańszczyzny. Zdrajcy Ruskich ludzi. Tacy sami jak banderowcy, jak armia generała Własowa, jak łotewscy naziści wstępujący do SS.
Stalin o nich wszystkich tuż po wojnie się upomniał dość stanowczo. A Zachód wszystkich do niego grzecznie deportował. Co do sztuki. Chyba tylko Bandera dostał azyl w Monachium, więc KGB się ubić go musiało pofatygować. Reszta powróciła ze łzami w oczach i nożami w plecach do Mateczki Rosji w celu przetworzenia.
Ukraińcy – zafascynowani niezdrowo Zachodem – jeszcze bardzo mało, bo tyle co nic, wiedzą o naturze Anglosasów więc odrobią tę lekcję poprawkową z historii.
Zachód zawsze grzecznie wykonuje polecenia żeby nie przegapić okazji do wbicia noża w plecy. Zawsze. Bez żadnego wyjątku. Hitler żądał żydów – Zachód wszystkich grzecznie oddał. Stalin żądał zdrajców – Zachód wszystkich grzecznie oddał.
Test na człowieczeństwo jedynie Polacy zdawali i nadal zdają. Ani jeden nie wstąpił do SS, ani jeden nie kolaborował, masowo ratowali żydostwo zamiast ich oddawać do zgazowania a teraz pomagają dzieciom i kobietom.
Zaczynam się nawet powoli zastanawiać czy aby przypadkiem nasz błazen nie zawarł z Putinem jakiegoś tajnego porozumienia: „To co niereformowalne, czyli wszystkich Ukraińców w maszynce armatniej na mielone przemielić, a dzieci i baby poddać surowej reedukacji w nowym rozdaniu.”
Tak by się mogło nawet w spójną całość układać widząc to co się dzieje obecnie na froncie operacji specjalnej. Putin wie jak z małego nazizmu może wyrosnąć duży nazizm bo kosztowało już raz to Rosję ponad 20 milionów Rosyjskich obywateli. Zelenski jako żyd też wie doskonale co się z żydami w czasie wojny na Ukrainie wyrabiało – być może zatem, co do denazyfikacji dwaj panowie (zgodni przecież w tym jednym), tak po prostu się ugadali…
Czas pokaże, bo nie ulega wątpliwości, że Putin nie idzie do przodu tak jak mógłby iść. Na razie 150 tysięczną armią znokautował ponad półmilionową armię ukraińską. I nawet 10 procent sił nie użył jakie ma do dyspozycji bez poboru i bez mobilizacji.
Możliwe zatem, że włączył tryb „maszynki do mięsa” żeby zdebanderyzować wszystko jak należy…

Czas pokaże. Po świętach zapewne zamruczy na parę godzin zmiękczająca artyleria a po nawale pojadą stepem czołgi. Ofensywa już niemal na ostatni guzik gotowa a 9 maja – Dzień Zwycięstwa – zbliża się nieubłaganie. Władimir pewnie chciałby na defiladzie przynajmniej wyzwolonym całkowicie Donbasem się światu pochwalić…

15 kwietnia 2022

1. Niemcy stanęły w obliczu całkowitego upadku gospodarki i stracie setek tysięcy miejsc pracy.
https://rusvesna.su/news/1649951586
No cóż, jako że Niemcy nie były zmartwione, kiedy całkowicie upadała z ich powodu polska gospodarka, Polska raczej nie powinna po niemieckiej gospodarce za mocno płakać.
Pomysł dla Niemców mam – das biznesplan: niech wezmą Szulce kredyt w dojczebanku, kupią płócienny worek i zrobią kurs na wędrownego zbieracza szparagów – już po pięciu latach następuje nieuchronny zwrot kosztów a potem dodatnia inflacja oraz ożywienie gospodarcze.
Powinienem też współczuć wszystkim zarobkowym parobkom – którzy pracowicie jak mrówki myją dupy starym hitlerowcom, żeby się nie załamywali, że z powodu Ukrainy jest im obecnie ciężko. Powinienem ale za grosz im nie współczuję, bo znam zasady Karmy. Znam i wiem że jak się tylko tak oni dobrze rozejrzą to zawsze znajdzie się dla bezrobotnych parobków dobra praca przy myciu dup starym banderowcom…

2. Nasz wczorajszy murikański oficer murikańskiego wywiadu, Joseph Ward, który dowodził w Donbasie ukraińskimi aborygenami, niestety nie wyszedł żywy ze spotkania z Czeczenami. Hmm… nawet CIA dupa, gdy narodu kupa.
Nasz agent specjalnej troski nie odwiedzi więc Rosji i nie będzie miał okazji pouwielbiać zapachu Syberi o poranku.
https://rusvesna.su/news/1649958591
Zegnaj na zawsze Joseph. Naprawdę fajnie było o tobie poczytać.
orzel3
Teraz jak widać nastepuje ta najciekawsza część debanderyzacji Ukrainy. A co to będzie kiedy do Ubojni Świń w Azowstalu powpadają grubsze szyszki z NATO? Ho ho ho, jak mawia santa Klaus z niemieckim akcentem.

To w zupełności tłumaczy desperackie próby wyciągnięcia tej elity rynsztoka z okrążenia w Mariupolu. Nawet ostatnie śmigłowce i ostatnich pilotów aborygen Zelenski i jego właściciele nie zawahali się poświęcić, żeby chociaż tylko tego spróbować.

3. Pajac Zelenski nie płaci swoim żołdakom więc żołdacy sami sobie płacą. Na filmie sprzedaż przez ukraińskich aborygenów w obwodzie mikołajowskim żołnierzom Milicji Ludowej DRL bojowego wozu piechoty! Za RUBLE!
„A co z silnikiem?”
„No, działa, problemów nie było”
„A radiostacja jest?”
„Nie, deinstalowaliśmy. Oto inna ciekawostka, chcesz zobaczyć?”
„Tak” [w środku NLAW] „O, prezencik!”
„No, widzisz, działa, jak zegarek!”
Cóż, teraz wiemy, że ukraiński BWP kosztuje równowartość 15 tysięcy dolarów – to w sumie cena jak za paroletniego Opla – i widzimy los sprzętu, którego od państw zachodnich tak aktywnie żąda klaun Zieleński.
źródło:
https://t.me/pl_news_front/1184

Hehe to już jest koniec… nie ma już nic… impreza skończona… możemy do domu już iść. Masakra, bo tak głębokiej demoralizacji to nawet u polskich żuli nie ma. Nasi żule bowiem, jak na przykład stary oszust Morawiecki za darmo honorowo ostatnią koszulę Polaka by klaunowi oddali. Ostatni czołg, ostatni samolot… za darmo, a nie za judaszowe srebrniki 🙂
No coś tak w kościach czuję, że po tym filmie zapędy się ostudzą do obdarowywania przez światową opinię publiczną reżimku skompromitowanego błazna.
Stara torba Ursula von der coś tam chyba będzie musiała ze swojej własnej zużytej macicy coś dla błazna wycisnąć, bo Europa raczej na pewno teraz się na tę ukraińską patologię wkurwi.
Przecież właśnie ze względu na notoryczne kradzieże pomocy humanitarnej wczoraj Rumunia przestała ją na Ukrainę w ogóle dostarczać.

4. Brytyjski najemnik natomiast śpiewa aż miło, bo chyba nie chce uwielbiać do końca świata smaku stepu w Donbasie o poranku. Bardzo ładnie opowiada o rabunkach ludności i sklepów przez banderopiteków.

A na koniec mówi, że jest za niepodległością Donbasu.

No cóż nie udało mu się przyłączyć do korony brytyjskiej Donbasu z aborygenami ale i tak gorący brytyjski salut należy mu się za całokształt działalności dla ratowania wizerunku jej jebanej mości.
benny2
5. Izraelski błazen Zelenski w ukraińskim dresie bojowym spotkał się z aborygenami w dresach bojowych żandarmerii francuskiej reprezentującymi Emanuellę i zagranicznych studentów. Omawiano skomplikowane sprawy techniczne związane z wysyłaniem smsów w rejony, w które sieć dociera z dwutygodniowym opóźnieniem.

6. Kilku dobrze zmotywowanych ukraińskich aborygenów zrobiło w lesie zasadzkę na Rosjan. Zasadzka się w pełni udała, i teraz są w tym lesie zasadzeni na zawsze.

Życie jest full of zasadzkas.

7. Ukraińscy aborygeni stracili już kompletnie kontrolę nad Mariupolem, Donbasem i nad ukraińskimi babciami. Kolejna niezłomna babcia opierdala banderopiteków.

8. Ukraińcy jeńcy opowiadają jak dowódcy z banderowskiego Prawego Sektora rozkazali im rozstrzelać 20 cywilów jako odwet za rzekomą masakrę w Buczy.

Odmówili wykonania rozkazu więc zostali rozbrojeni i wrzuceni do piwnicy… potem się poddali.

9. Mieszkańcy Mariupola opowiadają o zbrodniach Ukraińcow i wskazują spalone zwłoki banderopiteków w skradzionych cywilom samochodach.

10. Mieszkanka Mariupola też opowiada o zbrodniach wojennych, w tym jak jej matka spaliła się w mieszkaniu żywcem.

11. Tymczasem wygląda na to, że Rosja intensywnie bombarduje Kijów w odwecie za krążownik Moskwa. Żarty się skończyły więc oprócz conocnych nalotów sympatyków klauna pozbawiono w końcu prądu.

12. Z odnalezionych w Czersoniu dokumentów wynika, że co najmniej 20 miejscowych kurw zbierało dla tamtejszej bezpieki informacje i dokonywało sabotażu.
https://t.me/RVvoenkor/8068?single

13. Błaznowi skończyło się wojsko, volksturm oraz studenci. Teraz formuje Banderajugend. Film w linku.
https://t.me/Russkyship/390

14. Rosyjski krążownik Moskwa zatonął podczas holowania, ponieważ wybuch amunicji rozerwał jego kadłub. Ministerstwo obrony Rosji oficjalnie skreśliło go ze stanu.

15. Po udanym przemówieniu Pedo Joe sam uścisnął sobie dłonie. Niektórzy obserwatorzy sceny politycznej uważają, że to była dłoń Ducha Kijowa.

https://www.thesun.co.uk/news/18272673/joe-biden-hand-shake-gaffe-viral/

Tak czy siak to zasługuje na specjalne wyróżnienie.

God Bless Murica!

tenor

16. Toksyczny błazen z Kijowa, błaga o broń z Zachodu, bo ma jeszcze zamiar postrzelać sobie do Ukraińców, żeby oskarżyć – tak po żydowsku – o te zbrodnie Rosjan. Od początku akcji policyjnej Putina, jego uzbrojone bandy pedofilów, nazistów i narkomanów strzelają do ludności cywilnej. Błazen dalej by to robił żeby wybić jak najwięcej Słowian no ale potrzebuje broni. Oczywiście na natychmiast. A oprócz tego żali się, że Rosja nadal ma broń „do ataku”.
Film w linku.
https://rusvesna.su/news/1650013151
Jestem bardzo ciekaw w związku z obserwującą to wszystko uważnie Panią Karmą, co to będzie kiedy wojska sprzymierzone gnębionego świata staną w końcu ramię w ramię wokół getta w Palestynie. Czy żydowskie pajace będą wówczas używały żydowskich cywilów jako ludzkich tarcz i zakładników? Oto jest pytanie! Czy pozamieniane zostaną w fortece bloki mieszkalne wypełnione żydami?
Hmm… czas pokaże, bo czas mafi chazarskiej właśnie się jej kończy…

17. Rosjanie schwytali kolejnych dowódców z NATO. Ujawnią to w pełni całemu światu kiedy tylko skończą się ich procesy i przetwarzanie przez służby śledcze rosyjskiego wywiadu.
https://rusvesna.su/news/1650011342

18. Kazachstan odwołał paradę zwycięstwa zaplanowaną na 9 maja, ponieważ musi zapewnić gotowość bojową swojej armii.
https://rusvesna.su/news/1650007903
Hmm… a tacy Niemcy to mają dobrze, myślę, bo nie mają oni ani dnia zwycięstwa ani zwycięskiej parady – są więc zawsze gotowi do zbierania szparagów i skręcania volkswagena…

19. „Prezydent” Duda, który nie jest debilem tylko wnukiem banderowca, wprowadził Polakom embargo na rosyjski węgiel.
Wcześniej wprowadził embargo Polakom na polski węgiel i obłożył go sankcjami o nazwie akcyza. Nie wiadomo tylko dlaczego, skoro Polska ma węgla, który wystarczyłby całej Europie na 500 lat. Wiadomo tylko, że na sprzedaży polskiego węgla Polakom nie zarabiał żaden żydowski pośrednik – stąd decyzja o zablokowaniu krajowego wydobycia i zniszczenia lipną plandemią górnictwa.
https://rusvesna.su/news/1650006461
Andżej, który nie jest debilem, tylko polskim aborygenem pracującym dla Rotszylda zakazał też popierania „rosyjskiej propagandy”, czyli dowodów na biolaby pedofila Huntera Bidena, zbrodnie banderowców na Ukrainie i coś tam jeszcze co psuje urojony wizerunek nazistowskiego reżimku z Kijowa.
Cała Europa robi wiece poparcia dla Putina i dla Rosji, która niszczy faszystowsko satanistyczny nieludzki system a tylko Duda skoligacony z żydami i banderowcami każe Polakom ten system popierać i zabraniać krytyki.
Według mnie PIS sam sobie kręci sznur na szubienicę, bo Polacy nie będą za żydostwo które ich 30 lat okradało walczyć z Putinem, natomiast ukraińscy banderowcy od zawsze mają jasne stanowisko w kwestii żydowskiej…
Jak już na dobre stracą te swoją sławną Ukrainę będą musieli na kimś odreagować te swoje wrodzone problemy. A jak się odwiedzą na chłodno i na spokojnie o narodowości polskojęzycznych aborygenów, którzy ich wysiedlili z ich ziemi… nietrudno odgadnąć do czego dojdzie…
Żyd Pinokie, kurdupel Kalkstein i banderowski pogrobowiec Maliniak jątrzą i judzą i podżegają do wojny ale jest duże ale…
U Putina papierosy są po 3 złote, paliwo po 2, jeńcy po ludzku traktowani a wszelkie długi i żydowskie kredyty anulowane 🙂

20. Tymczasem zwykli ludzie piszą nieustannie listy do Putina i sama rzeczniczka Kremla z MSZ Zacharowa podziękowała na przykład Włochom za wyrazy poparcia dla działań Rosji oraz za kładzione pod rosyjskimi ambasadami kwiaty.
A wy co macie dla zwykłych ludzi, Maliniaki? Nowy ład? Nowe kredyty? Nowe podwyżki? Kolejne skradzione mieszkania Polakom przez żydowską mafię? Kolejne miliony wypędzone za chlebem z własnego kraju?
Z czym do ludzi wy skurwysyny, skoro prócz oszustw, lichwy i podżegania i tak nigdy niczego nie macie?
Wypierdalać z naszej słowiańskiej świętej ziemi!

21. Disney w ramach poprawy wizerunku po ostatnich aferach pedofilskich w wytwórni szykuje się do produkcji nowej wersji Królewny Śnieżki.
disnej
22. Podsumowano działania żydowskich błaznów Zelenskich na Ukrainie do czasu interwencji policyjnej Władimira Putina. Warte uwagi, myślę, bo w Polsce żydowska mafia działa identycznie.
Ukraina była po Rosji drugim co do wielkości krajem w Europie, ale jednocześnie drugim najbiedniejszym po Mołdawii. Wszystkie branże gospodarcze rozkradziono i zniknęły, aktywa zostały ogołocone i doprowadzone do bankructwa przez oligarchów. PKB Ukrainy pozostawał w stagnacji od dwudziestu lat, bezrobocie było powszechne – osiem milionów Ukraińców wyjechało za granicę do pracy. Nic nie zostało zbudowane lub wyremontowane od czasu upadku ZSRR. Ukraina to był kraj w cofający się w rozwoju, okradziony ze wszystkiego przez garstkę żydowskich oligarchów.
Co do nazistowskiej sprawy, o której mówi Putin, ale Zachód lekceważy to lub stanowczo odrzuca, ale cóż pierwotni naziści też byli również tworem żydowskich finansistów.
Naziści zarówno tamci Hitlera w Niemczech, jak i Zelenskiego na współczesnej Ukrainie, oraz w USA i wszędzie indziej byli i są wyłącznym tworem żydowskiej elity finansowej. Nawet Stroessner w Paragwaju, Peron w Argentynie i Pinochet w Chile – trzeciorzędni kandydaci na nowych Hitlerów, byli ich wytworami.
https://chuckbaldwinlive.com/Articles/tabid/109/ID/4245/Bidens-New-World-Order-And-Ukraine.aspx
No cóż tu dodać? Może tylko że ci oszuści Morawieccy przecież też są wytworem finansjery żydowskiej, której nikt z Polaków nigdy na żadne stanowisko nie wybierał. Czy ktoś kiedyś głosował na Kaczyńskiego? Na Morawieckiego? Na te kurwy Szumowskie i Niedzielskie?

23. Cała Ukraina już jest objęta alarmem przeciwlotniczym. Putin chyba przestał się pieścić i robić im alarmy po nocach, bo z bandytami nie ma się co ceregielić i zamierza sprawić, aby wyborcy klauna spędzili całe święta i całe doby w piwnicach i norach.

24. W Rosji praktycznie ustały telefony od oszustów bankowych. Oto dlaczego: w wyzwolonym Berdiańsku siły bezpieczeństwa znalazły opuszczone call center ukraińskich oszustów, którzy wydzwaniali do Rosjan podszywając się pod funkcjonariuszy ochrony z różnych banków i wyłudzali pieniądze od ofiar.
Znaleziono tam nawet instrukcje jak oszukiwać Rosjan.
Oszust Morawiecki zapewne opuści do połowy masztów flagi na bankach na znak solidarności z ukraińskimi aborygenami.

25. Zagraniczni studenci protestują we Francji. Nie podoba im się Emanuella, nie podoba im się Marina Le Pen.
https://t.me/pl_news_front/1199?single
Nie wiadomo kto im się podoba – być może Angela Merkel? Ale przecież ona jest nieczynna zawodowo odkąd podłączono ją do taśmociągu z kartofelsalat pod jeden otwór, a z drugiej podpięto pod szlauch na metan, żeby mogła uratować niemiecką gospodarkę, której dramatycznie zaczyna brakować naturalnego paliwa.
merkelMakrela posiada potężne jelita i przy bogatej w majonez diecie jest w stanie wyprodukować siedemset metrów sześciennych metanu na dobę. Jeśli to nie wystarczy bundesgutentag podepnie pod szlaucha jeszcze Różę von Thun und Volkwagen das Auto, żeby nie pozbawić gazu strategicznego Zagłębia Ruhry.

26 Na wyspach brytyjskich również solidnie wzięto się za rosnący kryzys gazowy.elzbieta

27. Tymczasem we Francji desperacko rzucono na rynek akcesoria toaletowe z Macronem, żeby w ramach tarczy antyputinowskiej nie zniszczyć całkowicie małych przedsiębiorstw.Macron

Transwestyta Brygida lubi to.brigitte-macron

27. Natomiast Watykan przeszedł już całkowicie na własną działalność gospodarczą koncentrując się na swoich zasobach gazowych.papa

16 kwietnia 2022

„Prezydent” Ukrainy – etniczny żyd – Wołodymyr Zełenski odmówił spotkania w Kijowie z prezydentem Niemiec Steinmeierem. Zełenski powiedział, że niemiecki przywódca utrzymuje „bliskie związki z Rosją”.
Jasne jest, że – etniczny żyd – Zelenski jest niezadowolony z niemieckiego prezydenta Steinmeiera. Zełenski na początku swojej kadencji prezydenckiej poparł porozumienia mińskie, ale potem odmówił ich wykonania.
W odpowiedzi na to Niemcy zmieniły zdanie co do czołgów i już ich nie dadzą klaunowi.
Błazen się wściekł a Steinmeier odparł:
„Jestem pewien, że Zełenski rozumie, że to on jest prawdziwym winowajcą trwającego obecnie konfliktu. Jest odpowiedzialny za każdego zmarłego, za każdy zniszczony budynek. Zełenski nie przestrzegał porozumień mińskich i tym samym sprowokował konflikt. Myślę, że w głębi serca Zełenski rozumie to, co zrobił. Co więcej, teraz konflikt nadal trwa, ponieważ Zełenski wypacza wstępne porozumienia zawarte w Stambule.
Zełenski odpłynął, karci Bidena i przywódców Europy Zachodniej. Tak długo będzie to robił, jak długo oni to znoszą. Ale to na razie. Zełenski myśli, że ​​jeśli publiczność bije brawo, gdy „gra na scenie”, to wszystko jest w porządku.
Ale możemy przypomnieć niedawną historię Afganistanu. Stany Zjednoczone przez długi czas były zaangażowane w ten kraj, a potem wyjechały. Taki scenariusz może przydarzyć się również Ukrainie”.
https://rusvesna.su/news/1650058994

1. Potwierdziły się pogłoski, że Ukraińcy kochają Rosjan. I to od dawna. Doradca Zełenskiego Aleksiej Arestowicz – ten sam który wytwarza niezliczone fejkowe „sukcesy” Ukraińskiej armi na podstawie starych filmów i gier wideo – odwiedził bowiem Rosję jeszcze w 2000 roku. W jednym z moskiewskich hoteli udokumentowano bliskie spotkanie III stopnia Arestowicza z kochankiem.
Męskim, przyjaznym uściskom nie było końca…

Przypomnę, że to ten sam, który rzekomo „nie lubi gejów”.

2. Zbrodniarz wojenny Zełenski powiedział w wywiadzie dla CNN, że wszystkie kraje świata powinny być przygotowane na użycie przez prezydenta Putina taktycznej broni atomowej na Ukrainie.
https://rusvesna.su/news/1650042003

3. Pół Batman został schwytany w Azowstalu, kiedy wyszedł ze szczurzej norki. Widać po półsuperpohaterskim Ukraińcu, że już stosunkowo dawno nie przyjmował pokarmu.

4. U Rosjan natomiast działa całe półtora Batmana.

5. Kolejny Papandopulo usiłował opuścić imprezę w kobiecym przebraniu. Tym razem był to ukraiński oficer złapany przez straż graniczną, kiedy próbował taksówką (!) przedostać się do Mołdawii.
https://t.me/Russkyship/414
I rodzi się u mnie robocza hipoteza: oni chyba wszyscy, ci sławni heroje, mają pod ręką kobiece ubrania, peruki lub szpilki wzorem Zelenskiego. W każdej chwili przecież, może jakiś facet się w heroju zakochać albo inny Jaśmin…

6. Rosjanie uwalniają cywilów pozostawionych w piwnicach na śmierć po zablokowaniu wyjść przez nazistów.

7. Droga z Mariupola do Azowstalu usiana zabitymi cywilami.

8. Generał Benny Hill powraca. Nasz strategiczny as przeanalizował zdjęcia satelitarne i ma kilka zdumiewających koncepcji.
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/rosja-gromadzi-wojska-przy-granicy-z-ukraina-gen-skrzypczak-tlumaczy-dlaczego/hye2smd
benny4Ukraiński nazistowski reżimek już od dwóch tygodni panikuje, bo spodziewa się nasilonej rosyjskiej ofensywy na Donbas. Jednak według Skrzypczaka, prawda jest zupełnie inna. Proszę usiąść, bo będzie i straszno i śmieszno.
Według generała Benny Hilla to Rosjanie boją się ofensywy ukraińskiej. Ha!
– W tej chwili to Ukraińcy mają inicjatywę operacyjną, wzmocnili odwody i to oni kontratakują w kierunku Chersonia, gdzie odbili już wiele miejscowości. Teraz idą w kierunku Dniepru, dlatego Rosjanie ściągają swoje siły, bo za chwilę okazać się może, że jeśli nie będą mieli tych sił, to Ukraińcy pobiją ich.
Benny Hill wie też, że rosyjscy generałowie trafią na Sybir.
– Rosyjscy generałowie mają jeszcze kilka tygodni. Potem Putin spakuje ich w jedną kibitkę i wyśle na Sybir.
Kolejna przenikliwa jak po lobotomii koncepcja Skrzypczaka właściwie jest chyba nie dla nas ale dla psychologa:
– Ukraińcy zajdą Rosjan od tyłu. Przez to Rosjanie mogą przegrać wojnę.
Benny Hill tak na serio. No ale to w końcu pacjent, który nigdy nie był na żadnej wojnie. I chyba nigdy o żadnej nawet nie czytał, bo przecież odwieczna taktyka Rosji jest taka, żeby wpuścić do przodu znaczne siły wroga – żeby myślały, że biorą udział w potężnej ofensywie – a potem błyskawicznie je z boków zamknąć w kotle i wykończyć głodem i brakiem amunicji trzymając w kleszczach.
Przecież nawet na Ukrainie od samego początku ta taktyka doskonale się sprawdza i przez cały czas Rosja ją stosuje. I to co najlepsze to fakt, że wszyscy to widzą z wyjątkiem Skrzypczaka 🙂
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/rosja-gromadzi-wojska-przy-granicy-z-ukraina-gen-skrzypczak-tlumaczy-dlaczego/hye2smd

9. A kiedy głupcy sobie beztrosko o zajściu od tyłu Rosjan gadają, Rosja – spokojnie od tyłu – nadchodzi razem z najlepszymi wykładowcami katedry zwalczania głupoty.

10. Kilka godzin temu – około południa – ruszyła rosyjska ofensywa na Sławiańsk. Do miasta pozostało Rosjanom jeszcze kilkanaście kilometrów.

11. Kolejny angielski najemnik Sean Peter został złapany w Mariupolu. Teraz mówi, że wojna nie jest potrzebna i chce wracać do domu 🙂
Film z Seanem w linku.
https://t.me/btr80/1198
Masz absolutną rację Sean, w twoim nowym domu na pewno polubisz zapach Syberii o poranku.
benny3
12. Były prokurator generalny Ukrainy Rusłan Riaboszlapka otrzymał powołanie do wojska.
Rosjanie nie mogą się go doczekać na linii frontu.
Film w linku.
https://t.me/Russkyship/476
Dziwne, że sługa ukraińskiego narodu prokurator generalny Ziobro nie otrzymał powołania do wojska. No ale stara się jak może, bo z resztą kaczej bandy robi dosłownie wszystko aby wkrótce wezwanie otrzymać, podczas kiedy Victor Orban czeka na skrzynkę szampana zamiast wezwania.