Szybkie Wieści… 16

mariupol

17 kwietnia 2022

Denazyfikacja trwa. Rosja, która straciła przez nazizm ponad 20 milionów ludzi w ostatniej światowej wojnie, nie pozwoli nigdy na to, żeby znowu antyrosyjski nazizm się odrodził pod jej granicami. Nigdy na coś takiego nie pozwoli i nigdy się nie zatrzyma żeby zalążków tego gówna do końca nie zniszczyć.

A w sytuacji, kiedy przy niszczeniu nazizmu w samej tylko Polsce poległo ponad pół miliona Rosjan idących na Berlin, skurwysyństwem jest wspieranie takiego samego żydowskiego nazizmu przez rzekome elity Zachodu – a zwłaszcza polskojęzyczne bandy z PIS i PO – kukły pedofilskiego reżimu z USA, które są ubezwłasnowolnione przez swoje zboczenia oraz korupcję.

Co innego pomagać kobietom i dzieciom – to normalne – ale co innego dawać nazistom broń do zabijania Rosjan – tylko dlatego żeby ratować dupę żydowskiego kacyka Zelenskiego, który wytworzył nazizm na Ukrainie i pieczołowicie potem o niego dbał.

Kiedy Rosja bowiem zakończy debanderyzację na Ukrainie u jej granic będzie leżał nasz kraj – pełny probanderowskich szumowin udających Polaków – także w pełni gotowych do walki z Rosją do ostatniego Polaka. Tak samo jak żyd Zelenski, walczący z Rosją do ostatniego Ukraińca.

I oby taki sam koniec ich spotkał jak banderowców na Ukrainie…

1. W samej Polsce, powiedział niemiecki minister transportu, brakuje około 100 000 kierowców ciężarówek, ponieważ te miejsca pracy zajmowali Ukraińcy, którzy zostali powołani do służby wojskowej po rozpoczęciu przez Moskwę operacji wojskowej. To 37 % wszystkich kierowców ciężarówek w Polsce. Sytuacja w branży logistycznej jest szczególnie napięta.
https://www.rt.com/news/553979-germany-ukraine-refugees-inflow-minister/
A poza tym Niemcom już powoli zaczyna się tłumaczyć, żeby się dwa razy zastanowili zanim wezmą ciepły prysznic, bo gazu mają zapasów tylko do końca lata. Na jesień będzie z energią poważna lipa. I tu pomysła mam – niech Szulce tymi wentylatorami na polach przepompują trochę ciepłego powietrza z Afryki.
Bo mit o „ekologiczności” tych wiatraczków właśnie runął – poważni ludzie od zawsze ostrzegali, że te gówna nie dość, że szpecą i zabijają ptaki, to jeszcze pobierają więcej energii niż produkują.

2. Azov trafia powoli ale systematycznie na śmietnik historii. Na foto jeden z nazistów ubity w budynku mariupolskiej prokuratury, którego uczynni koledzy wynieśli do utylizacji dokładnie tam, gdzie jest nazistów miejsce.
https://t.me/RVvoenkor/8245?single
smietnik
3.Murikański najemnik Quintana Cesar również poległ w Mariupolu i zaginął w akcji – został gdzieś i nie wiadomo nawet gdzie – jakoś, gdzieś pod płotem Azowstalu zakopany. Ale paszport po nim pozostał i jest w dobrym stanie.

murica2
Film z paszportem w linku

Spoczywaj w pokoju Cesar i delektuj się po wsze czasy smakiem Azowstalu o poranku.
orzel4

4. Rosja wysłała formalną notę ​​dyplomatyczną do Stanów Zjednoczonych, ostrzegając, że dostawy „najbardziej wrażliwych” systemów uzbrojenia na Ukrainę przez USA i NATO „dolewają paliwa” do tamtejszego konfliktu i mogą mieć „nieprzewidywalne konsekwencje”.
https://www.washingtonpost.com/national-security/2022/04/14/russia-warns-us-stop-arming-ukraine/

5. Bitwa w stepie na wschodzie Ukrainy.

6. Pobudka w Kijowie.

7. Jeszcze jeden ukraiński miłujący pokój plantator zbóż zgłosił się do Rosjan na Festiwal Tatuaży.

8. I kolejny plantator zbóż.

9. Denazyfikacja Azowstalu.

10. Tymczasem w Rosji wsio normalna.

11. A tu bardzo ciekawe z zoologicznego punktu widzenia wideo brytyjskiego najemnika – tego wczorajszego, który dziś chce do domu. Jest to jego ostatnie „najemnicze” wideo, z 16 kwietnia, zrobione jeszcze po stronie azowskiej wewnątrz Zakładów Iljicza przy Azowstalu. Widać na nim, że najemnik był jeszcze „ładny”, o ile za ładną uznać jego trudną urodę no i ten wąs, który sprawia, że w tym życiu nie znajdzie partnerki do rozmnażania… ale tak czy siak chodzi o to, że nasz Miś Paddington jeszcze nie miał poturbowanego ryja i potężnej blizny na czole, jaka mu się pojawiła zaraz po tym kiedy go rosyjskie służby bezpieczeństwa zabrały na przetworzenie.

Skurwysynek podejrzewa się, że był snajperem. Ale jako, że najemnicy nie mają żadnych praw wynikających z konwencji genewskiej, hmm… prędko nie wyjdzie z łagru…
Hmm… jeszcze jeden idiota, który się nasłuchał bredni ze skorumpowanej telewizji i pewnie myślał, że jest bohaterem. Teraz dopiero pozna rzeczywistość: że pomagał nazistom i żydom mordować niewinnych ludzi…

benny2
12. Czeczeni zakończyli debanderyzację w Mariupolu i pochwalili się zdobyciem ostatniego punktu oporu oraz truchłami banderowskich ścierw złożonych pod płotem.
Trochę ich tam odszczurzało miasto. Teraz pewnie pójdą pomóc poodszczurzać do końca Azowstal.

13. Jeszcze jeden najemnik brytyjski Shaun Pinner złapany w Mariupolu.

To na razie Shaun.
benny3
14. Walki w Azowstalu i kapitulacja kolejnej grupki nazistów żydowskiego klauna.

Ponadto Rosja dała nazistowskim śmieciom w Azowstalu ultimatum na poddanie się dziś w niedzielę do 9 rano, albo… nie doprecyzowano co oznacza „albo” ale można się domyślić. Czyli mamy jeszcze dwie godziny a potem się okaże co oznacza „albo”…

15. Prawda wychodzi na jaw. Właściciel rumuńskiego klubu piłkarskiego Steaua, Gigi Becali, przemawiając w Romania TV, powiedział, że Wołodymyr Zelenski został mianowany prezydentem Ukrainy przez ukraińskiego oligarchę Igora Kołomojskiego, który stworzył grupę Azow.
„To są naziści. Ten miliarder Kołomojski jest żydem i ludzie są zaskoczeni, że stworzył nazistowską grupę Azov.”
https://rusvesna.su/news/1650102420
No cóż… my nie jesteśmy zaskoczeni, bo wiemy od dawna, że nazizm zarówno ten ukraiński jak i oryginalny niemiecki był dziełem żydowskiej finansjery. Teraz powoli dowiaduje się o tym także opinia publiczna z mediów głównego szamba.

16. Prognoza pogody na jutro: przelotne opady Gradu.
grad
17, W Hiszpanii ukraiński barman dostał amoku, krzyczał „sława ukrainie” i chciał wyprosić Rosjan z lokalu ale Rosjanie wytłumaczyli mu zasady dobrego wychowania 🙂
Film w linku:
https://t.me/Russkyship/479

18. Rosja w pobliżu Odessy zestrzeliła samolot transportowy wiozący broń dla nazistowskiego reżimu.
https://wearechange.org/russia-says-it-just-shot-down-a-military-plane-carrying-western-arms-for-ukraine/
Tak więc to zmienia obraz, bo oznacza że nie będą już dłużej tolerowane próby dozbrajania siepaczy błazna Zelenskiego przez skorumpowany Zachód.

19. Kim Dotcom zapowiada potężną burzę w głównych mediach w już przyszłym tygodniu w związku z pedofilskimi materiałami z laptopa pedofila Huntera Bidena.

20. Rewelacje z ukraińskich biolabów finansowanych między innymi przez pedofila Huntera Bidena: Departament Obrony USA zawarł kontrakt na „Badania COVID-19” na Ukrainie na 3 miesiące przed tym, jak covid w ogóle zaistniał.
Świat po raz pierwszy usłyszał o nowym koronawirusie na początku stycznia 2020 roku wraz z doniesieniami o nowej chorobie przypominającej zapalenie płuc rozprzestrzeniającej się w Wuhan w Chinach. Jednak świat nie wiedział o Covid-19 aż do lutego 2020 roku, ponieważ dopiero 11 tego tego miesiąca Światowa Organizacja Zdrowia oficjalnie nazwała nową chorobę koronawirusową Covidem-19.
Skoro jest to oficjalna prawda, dlaczego dane pochodzące z rządu Stanów Zjednoczonych wykazują, że Departament Obrony USA 12 listopada 2019 roku przyznał firmie Labyrinth Global Health INC kontrakt na „Badania COVID-19” na co najmniej miesiąc przed rzekomym pojawieniem się nowego koronawirusa i na trzy miesiące przed oficjalnym nazwaniem go Covidem-19?
covid
Jednak szokujące odkrycia na tym się nie kończą. Kontrakt przyznany w listopadzie 2019 roku na „Badania COVID-19” nie tylko miał się odbyć na Ukrainie, ale w rzeczywistości był częścią znacznie większego kontraktu na „Program redukcji zagrożenia biologicznego na Ukrainie”.
https://dailyexpose.uk/2022/04/13/us-dod-contract-covid-research-ukraine-nov-2019/
No i Murica ma poważny problem, bo czarne chmury zbierają się nad Muriką.
murica3
21. A teraz dzisiejsza nagroda Olsena. Całe dziesięć, bo epickie to było. Ale po kolei.
Najpierw warchoły i chochoły z ukraińskiego reżimku pochwaliły się w państwowej telewizji zdobycznym sprzętem na Rosjanach oraz fabryką remontującą go…

A zaraz po tym ten zakład pod Kijowem, Rosja na podstawie reportażu warchołów dokładnie zlokalizowała i zdemilitaryzowała rakietami.
Reportaż warto obejrzeć do końca, bo mechanikom z fabryki aż gacie z dupy pozrywało. Kurczę, oni w tej państwowej telewizji muszą mieć agenta Kremla lub zgraję dywersantów – no bo żeby jeszcze lepiej niż generał Skrzypczak obiekt na odstrzał wystawić. Służba bezpieczeństwa warcholstanu pewnie się teraz tej telewizji lepiej przyjrzy a my wcale nie zdziwimy się jak redaktorów zobaczymy w Kijowie przymocowanych skoczem do drzewa 🙂

22. Jeszcze kilku desperatów usiłowało uciec ciężarówką z Mariupola ale nie dali rady.

23. Wyjaśniło się już co oznacza „albo” jeśli naziści w Azowstalu nie złożą broni do końca rosyjskiego ultimatum. Chodzi o ciężkie bombowce strategiczne, które już grzeją silniki…

24. Jeszcze jeden zabłąkany plantator zbóż, który „nie jest nazistą tylko zgubił się kiedy szukał babci.”
Bardzo interesujące miał galerie obrazków w swoim telefonie – każdy esesman byłby z plantatora zbóż naprawdę dumny.

25. A tu likwidacja opisywanego wczoraj warcholskiego call center w Bordiańsku, gdzie oficjalnie przez Chochołstan oszukiwano Rosjan na pieniądze.

26. A tu „Sława IV Rzeszy” nakręcona w okopach osobiście przez chamów zbuntowanych.

27. Wyjaśniła się już także mroczna tajemnica wizyty Andżeja Dudy u komika. Zawarto tajny, okultystyczny i bardzo męski pakt o niedopuszczeniu już nigdy więcej Agaty do Andżeja, żeby takich genów dalej nie wypuszczać w świat.
pakt
28. Szwecja, która chyba bardzo chce wejść do NATO, najpierw będzie musiała wejść do szwedzkiego Malmo.

Jest taki pomysł z katedry bacologicznego instytutu spraw strategicznych: natychmiast do Szwecji sprowadzić na dobry początek z 10 milionów uchodźców z Ukrainy i osiedlić ich obok 10 milionów uchodźców z Syrii. To rozwiąże wszystkie szwedzkie problemy.

29. Tymczasem na byłej Ukrainie na terenach wyzwolonych przez Rosję już nie ma nawet banalnych problemów ze złym parkowaniem. I kiedy tyran Zelensky rozstrzeliwał za każde najmniejsze nawet naruszenie przepisów drogowych, Rosjanie po prostu wielkodusznie przymykają oko nawet na rażące błędy miejscowych warchołów.

30. zelenskiKomik Zelenski jest gotów do rozmów pokojowych. Ma taki nowy, stary pomysł, żeby znowu „podyskutować” o Donbasach i o Krymach, a w tym czasie żądać od Zachodu kolejnych dostaw broni.

No i oczywiście starym koszernym zwyczajem jęczy o więcej pieniędzy. Już doszedł do 7 miliardów euro miesięcznie „na wynagrodzenie dla personelu” jakich się domaga od starej torby Ursuli von der coś tam, czyli po prostu do ponownego zmalwersowania i przesłania ich na swoje konta w rajach podatkowych.
Tymczasem kolejnych 1464 Ukraińców wczoraj się poddało w Mariupolu mając głęboko w dupie Zelenskiego i jego biznesplan.
A kiedy pajac gra na zwłokę karawana denazyfikacyjna jedzie jak walec.

31. Doskonałe wiadomości dla zagranicznych najemników: Rosja wie o nich wszystko dzięki wywiadowi i żadnemu nie uda się pozostać anonimowym. A oto konkrety przedstawione ze strony rosyjskiego Ministerstwa Obrony.
Podczas porannego briefingu na temat sytuacji w strefie operacji specjalnej generał dywizji Igor Konashenkov poinformował o liczbie zagranicznych najemników w Mariupolu i rozkazach reżimu kijowskiego w sprawie kapitulacji.
Otoczona i całkowicie zablokowana w Mariupolu na terenie huty Azowstal, grupa ukraińska została poproszona o dobrowolne złożenie broni i poddanie się w celu ratowania życia.
Jednak kijowski reżim nacjonalistyczny, (według podsłuchów radiowych), zabronił im negocjacji w sprawie kapitulacji, nakazując nazistom azowskim strzelać na miejscu do każdego, kto chciałby złożyć broń wśród ukraińskiego personelu wojskowego i zagranicznych najemników.
muricaW sumie, według poddających się ukraińskich żołnierzy, na terenie przedsiębiorstwa Azowstal jest obecnie otoczonych do 400 zagranicznych najemników.
Większość z nich to obywatele krajów europejskich, a także Kanady. Rozmowy radiowe pomiędzy bojownikami w Mariupolu prowadzone są w sześciu językach obcych. W przypadku dalszego oporu wszyscy zostaną zniszczeni.
Ogółem, wraz z rozpoczęciem specjalnej operacji wojskowej, kijowski reżim nacjonalistyczny przyciągnął na Ukrainę 6824 zagranicznych najemników z 63 państw.
Największa grupa przybyła z Polski – 1717 osób. Około półtora tysiąca najemników przybyło z USA, Kanady, a także Rumunii. Z Wielkiej Brytanii i Gruzji dotarły grupy do 300 osób.
193 osoby przybyły z kontrolowanych przez Turcję obszarów Syri.
Zdecydowana większość najemników jest obecnie rozprowadzona w ramach grup ukraińskich w miastach Kijów, Charków, Odessa, Nikolaev i Mariupol. Ich dystrybucja jest prowadzona przez „regionalne dowództwo koordynacyjne” tak zwanego „Międzynarodowego Legionu Obronnego Ukrainy” w mieście Biała Cerkiew.
W wyniku działań wojennych liczba najemników systematycznie spada i na dziś wynosi 4877 osób.
Rosyjskie siły zbrojne zniszczyły 1035 zagranicznych najemników. Kolejnych 912 odmówiło dalszego udziału w działaniach wojennych i uciekło już z kraju.
Zagraniczni najemnicy nie mają statusu kombatantów zgodnie z Międzynarodowym Prawem Humanitarnym. Przybyli na Ukrainę, aby zarabiać na zabijaniu Słowian.
Dlatego najlepsze co ich czeka, to odpowiedzialność karna i długie kary pozbawienia wolności.
https://rusvesna.su/news/1650185959
Za podnoszenie ręki na Słowian jeszcze powinni im je upierdolić jako przykład dla ewentualnych naśladowców, tak myślę. I bardzo jestem ciekaw z jakich to środowisk na odsiecz banderowcom wyruszyło aż 1717 osób z Polski, bo wątpię żeby to byli Rycerze Maryi albo ta sfeminizowana swołocz od szmalcownika Dżordża Sorosza. Być może się dowiemy jak trafią do niewoli i zostaną przetworzeni na przesłuchaniach.
Na dziś podejrzewam tylko że to lanserskie półinteligentce buractwo pokroju detektywa Rutkowskiego albo ścierwa już wcześniej wyjeżdżające na „pokojowe misje”, czyli dla pieniędzy, żeby sobie mordować cywilów w krajach w których Polska nie ma ani konfliktów ani żadnych interesów. Setki ich tam wyjeżdżały w interesach żydoanglosaskich, setki zarabiały i tylko parudziesięciu skończyło w worku na padlinę. Rosja przetworzy ich nieco wydajniej teraz, tak sobie myślę.

32. W Charkowie naziści zniszczyli pomnik marszałka Żukowa. Szok, bo Żukow przecież przepędził faszystów od Stalingradu aż do Berlina.
Film w linku.
https://t.me/RVvoenkor/8360
Już tylko z pomnikami mają odwagę walczyć, dzielni heroje i naziści izraelskiego komika.

33. Czas ultimatum, który wojska rosyjskie dały w Mariupolu nazistom i najemnikom na kapitulację skończył się. Ciężkie bombowce Tu-22M3 dalekiego zasięgu z pociskami naddźwiękowymi zmierzają w kierunku Azowstalu, co oznacza, że ​​przepadła ostatnia szansa nazistów.

murica
Po zakończeniu ultimatum zakończyła się też epoka korytarzy humanitarnych w Mariupolu. Rozpoczęły się natomiast wytężone prace nad całkowitym zniszczeniem najemników i nazistów.
https://rusvesna.su/news/1650199665

34. Na okupowanych jeszcze terenach cywile okradani są nawet z pralek przez ukraińskie militarne bandy. Całe bloki były tak splądrowane w Charkowie.
Foto w linku.
https://t.me/RVvoenkor/8390

35. A to już druga dziś dziesiątka w skali Olsena. Ukraińscy tego… jihadyści „przebijają się” na dziwnych – być może wypożyczonych od Al Kaidy – pojazdach przez kompletnie pustą drogę w kierunku chyba podpalonych wcześniej opon, tylko po to, żeby dla tik toka nagrać „dzielny film”. Proszę zauważyć te groteskowe flagi i kompletny brak strzałów jakiegokolwiek przeciwnika.
Dałbym zbuntowanym jihadystom jedenaście ale razi uszy ta ukraińska podróbka islamskiej muzyki…
Film w linku.
https://t.me/RVvoenkor/8377

36. Wydobycie kolesia z punktu 2. Okazał się najemnikiem z okolic Syri rozstrzelanym przez azowców z którymi razem walczył. Być może chciał się poddać. Śledztwo trwa…

37. Uciekając do Azowstalu okrążeni naziści zabijali po drodze kogo się da. Mnóstwo cywilów tam na drodze do strefy przemysłowej leży.

38. skrzypczak3Coś poszło nie tak jak powinno ale poszło i to w sumie najważniejsze. Właściwie to przyszło. Bo wzięła i przyszła pora na telesfora.
Oddział polskich najemników zniszczony został bowiem hurtowo w obwodzie charkowskim, podał rosyjski resort obrony.
„W wyniku ataku rakietowego zlikwidowano oddział najemników polskiej prywatnej firmy wojskowej w osadzie Izyumskoje w obwodzie charkowskim. Nawet 30 polskich najemników zostało zniszczonych.”
https://topwar.ru/194999-v-harkovskoj-oblasti-unichtozhen-otrjad-polskih-naemnikov.html?yrwinfo=1650105326534995-11132547539244917318-vla1-3869-vla-l7-balancer-8080-BAL-8070
Polski MSZ zaprzecza, no ale bądźmy poważni, przez dwa lata plandemi wszystko co nam mówili było kłamstwem. Każda jedna informacja. Teraz zaprzeczają? Ok, niech im będzie… pewnie jakieś dokumenty się zaniedługo odnajdą to sobie zaprzeczenia zweryfikujemy.
Hmm… a dopiero co napisałem, że Rosjanie wiedzą doskonale wszystko o każdym jednym najemniku.
No więc cóż, jako, że o zmarłych nie mówi się źle więc żegnam was chłopaki dobrym słowem – i tradycyjnie jaki najemnik – takim Benny Hillem.
skrzypczak

39. Stara torba Ursula von der coś tam rzuciła dziś dobry tekst. Uważa, że Ukraina może ten konflikt wygrać.

Natomiast nazistowski klaun ma niedobry dzień. Zrobił wywiad dla CNN i powiedział, że nie wierzy już w cały świat. Wszyscy go oszukują i takie tam…

39. Kolejnemu naziście noga się dziś powinęła.

40. A tu, tak zupełnie poza konkursem pojawili się najemnicy z Danii. Majstrują coś przy wojskowym sprzęcie i najwyraźniej coś knują.

Trzymam za nich oba kciuki, bo widzę oni też trzymają poziom jak należy. Muszą, skoro trzymają nad tą imprezą patronat medialny,
olsen4
41. Kolejny kraj odmówił wsparcia Zelenskiemu. Tym razem klaun nie otrzyma samolotów od Mołdawii.
https://rusvesna.su/news/1650212432

42. Udaremniono kolejną próbę ucieczki z Azowstalu. Żołnierze 36 brygady wysłani zostali prosto pod ostrzał jednostek rosyjskich jako mięso armatnie tylko po to, aby odwrócić uwagę od odwrotu dowódców. Ale nawet taka tchórzliwa strategia niczego nikomu nie dała. Ubito zarówno ponad 50 żołnierzy „odwracających uwagę” jak i najwyższe dowództwo z dowódcą 36 brygady piechoty morskiej Władimirem Baraniukiem włącznie.
Materiał z ich zniszczenia.

18 kwietnia 2022

1. Po zlikwidowaniu nazistów w Zakładach imienia Iljicza znaleziono zabronione przez międzynarodowe traktaty miny przeciwpiechotne, a także mundury brytyjskie i amunicję, między innymi z Polski. Na skrzynkach jest napis „Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lechmar Sp z o. o. cartriges for weapons (naboje do broni)” na filmie w 4:30

Jak się wejdzie na ich stronę to nic o handlu bronią nie ma ale jest za to bełkot taki jak na przykład „sprzedaż hurtowa różnych towarów nietrwałych”, „usługi detektywistyczne”… Materiał dla Barei normalnie… 🙂
Osiem w skali Olsena.
olsen7https://www.dnb.com/business-directory/company-profiles.phu_lechmar_sp_z_o_o.f11de9cefe137d5ca7beba9d5853ecec.html
Kolejna firma wspierająca banderowski nazizm. W razie W nie byłoby za dobrze mieszkać koło niej w Warszawie…

2. Tymczasem od zakończenia ultimatum ciężkie bombowce strategiczne nieustannie bombardują Azowstal, żeby wybić nazistowskie szczurki.

3. Wyzwalanie Mariupola dzień po dniu.

4. Jakiś okręt oberwał niedaleko Odessy. Nie wiadomo czy to był krążownik Moskwa ale taki film zaczął krążyć po sieci.

5. W UK pedofile jeśli przyznają się do winy i przeproszą są zwalniani z kary.
https://rusvesna.su/news/1650212858

6. zelenskiKomik Zelenski wypełnił ankietę przywiezioną przez stara torbę Ursulę von der coś tam i czeka na przyjęcie Ukrainy do Unii.
Na pewno spełnia ona wszystkie wymogi na temat PKB, długu publicznego, inflacji, etc, i na pewno Ukrainę stać na składki do eurokołchozu.

Jeśli Unia to przyjmie, to automatycznie pójdzie na dno, bo nikogo na Ziemi nie stać na tę czarną, budżetową dziurę jaką tam wytworzył klaun Zelenski. Studnia bez dna w którą można wtopić bezpowrotnie każdą ilość pieniędzy i samemu do niej wpaść 🙂
Tymczasem pajac żali się, że Rosja „odrywa” od Ukrainy kolejne obwody: Chersoński i Zaporoski. Nie żali się, że to w wyniku jego nazistowskiej antyrosyjskiej i antyukraińskiej polityki, bo jako bandyta spodziewał się oczywiście, że będzie nadal działał w pełni bezkarnie.
Jest w autentycznym szoku, że jego kryminalne działania nie są na Kremlu popierane…
Ma chyba obawy, że zanim Unia rozpatrzy wniosek Ukraina może być wielkości gminy Kijów.
https://rusvesna.su/news/1650219901

7. Pojawiły się już pierwsze potwierdzone zdjęcia krążownika Moskwa po eksplozji pokładowej amunicji.
moskwa

8. Dzielny Andżej Duda na poligonie.

To był strzał z szampana. Jak przyjdzie Sylwester nasz wodzu chyba nasra w zbroję.

9. Krewni Andżeja Dudy, natomiast, na prawosławną Wielkanoc szykują kolejne prowokacje i ludobójstwa żeby oskarżyć fałszywie o własne zbrodnie Rosję. Rosyjski wywiad donosi że gromadzą moździerze oraz samochody terenowe, żeby ostrzeliwać wypełnione w święta cerkwie. Aż 70 grup naziści żyda Zelenskiego do walki z cywilami ukraińskimi w tym tylko celu zmobilizowali.
Ministerstwo Obrony Rosji ostrzega, że posiada olbrzymią bazę dowodową na planowane ludobójstwo.
https://rusvesna.su/news/1650273704
Każda forma wspierania tego nazistowskiego reżimu jest nie tylko przedłużaniem jego nieuchronnej agonii ale także poskutkuje w przyszłości pełną odpowiedzialnością za współudział, bo fakty na ludobójczy charakter reżimu Zelenskiego od dawna są publicznie podane. Nikt tego nie utajnia, nikt nie ukrywa dowodów ukraińskich nazistów zbrodni i nikt ośrodków decyzyjnych później nie zwolni z pełnej odpowiedzialności.
Przedłużanie konfliktu na Ukrainie poprzez dostawy broni korzystne jest tylko i wyłącznie dla amerykańskiego rządu pedofilów i kompleksu przemysłowo zbrojeniowego. Tego który po drugiej wojnie światowej spowodował śmierć ponad 20 milionów niewinnych ludzi na całym świecie.
Morawiecki, Duda, Kurdupel i inne kukły tego rządu pedofilów Bidenów już są w pełni współodpowiedzialne za zbrodnie wojenne żyda Zelenskiego tak samo jak są w pełni odpowiedzialne za śmierć 200 tysięcy Polaków dla których odmówiono leczenia podczas fałszywej plandemi.

10. Żydowski klaun przy pomocy esbeków uwięził lidera partii opozycyjnej, żeby go wymienić na pojmanych nazistów.
Osiem w skali Olsena, bo to tak jakby u nas Nikczemny Kurdupel zdelegalizował opozycję, uruchomił milicję i uwięził Tuska, żeby uwolnić Macierewicza z psychiatryka.
Narkoman Zelenski potrzebuje denazyfikacji i detoksu w trybie pilnym. A potem dołka z wapnem, bo jest skompromitowanym zbrodniarzem wojennym, pederastą i narkomanem.
Kurde a mógł przecież Kaczyński, jak pedo Joe do nas przyleciał, zamiast się do mysiej dziury chować uruchomić milicję żeby uwięzić Bidena, żeby go wymienić na „okupowaną” przez Palestyńczyków resztkę Palestyny.

11. Tak jakby zapadł się pod ziemię położony niedaleko Lwowa magazyn broni NATO
https://t.me/RVvoenkor/8507

12. Krótki film z przechylonym krążownikiem Moskwa w czasie holowania tuż przed zatonięciem.
https://t.me/RVvoenkor/8496

13. Babcia idzie przez świat i jest już nie do powstrzymania.

babcia

14. Kolejny zakład kompleksu przemysłowego Azowstalu został zdenazyfikowany przez Czeczenów.

15. Poddała się kolejna partia ukraińskich sierot po Banderze.

16. Kolejne nocne polowanie na uciekające z Azowstalu nazistowskie robactwo. Tym razem Rosjanie dopadli ich konwój na moście i brutalnie wybili ich tam.

17. Kolejna porcja nazistów już w dobrych rękach.

Ten tłum poddał się do niewoli, bo mu groziła śmierć głodowa. Już kochają Rosję, bo stara prawda mówi: przez żołądek do serca.

18. Brutalne zatrzymanie trolla, który lżył i wyszydzał rosyjskie wojsko.
Film w linku.
https://t.me/RVvoenkor/8529

19 kwietnia 2022

W Donbasie już od wczoraj trwa przygotowanie artyleryjskie przed mega ofensywą. Bez przerwy walą najcięższe działa i operuje lotnictwo. Ofensywa pancerna pójdzie na kierunku Słowiańsk. Może się rozpocząć w każdej chwili…

1. Murikańskie bydło w akcji. Akcji ewakuacji. Materiał sprzed kilku tygodni.

2. Dworzec i magazyn broni z Zachodu we Lwowie zostały wczoraj precyzyjnie zniszczone. Dostawy na front wschodni tradycyjnie jak to zawsze bywa u nazistów będą… nieco opóźnione.

3. Naziści z Azowa, którzy osiedlili się w Azowstalu – też tradycyjnie jak to u nazistów bywa – szukają ewakuacji przy pomocy Watykanu. Być może tradycyjnie chcą się przedostać do NASA lub Ameryki Południowej.
Na foto w linku azowski zbrodniarz z błagalnym listem napisanym do papieża.
https://t.me/pl_news_front/1318
Źródła radzą im napisać do Arnolda Schwarzeneggera 🙂
A ja proponuję list do Bolka Wałęsy, Micka Jaeggera, Andżeja Dudy i santa Klausa, żeby szczęściu pomóc nieco mocniej niż w totalizatorze. Dupy im wymiękły, kiedy bombowce strategiczne pojawiły się nad Azowstalem a warto tu dodać, że jeszcze nie poszły w ruch sprawiedliwe 3 tonowe bomby tylko te „malutkie”.

4. Tymczasem w Polsce chyba się kończy sztucznie zaszczepiona przez banderowsko żydowski rząd nagła jak plandemia miłość do Ukraińców.
Na filmie w linku, spotkanie deblowe w autobusie między zawodnikami z Polski i Ukrainy.
https://t.me/Russkyship/586

(Internauci zwrócili uwagę, że powyższy filmik, który teraz wrzucili Rosjanie, krąży już po polskim jutubie od ładnych paru lat, bodajże od 2015 roku – ja nie mam konta na jutubie więc mi się on bez logowania nie otwiera ale wierzę ludziom i zamieszczam sprostowanie)

5. Wywiad z angielskim najemnikiem Aidenem Aslinem z gatunku, chcę do domu, stałem po złej stronie, etc.

To na razie Aiden – do następnego wywiadu.
benny4
6. W Donbasie powtórka z Wołynia. Od początku operacji naziści jeździli czołgiem w tę i z powrotem i strzelali do każdego domu i każdego człowieka, który wyszedł z piwnicy. Sąsiedzi, z którymi żyli wcześniej od lat. – opowiadają już wyzwoleni od „sąsiedzkich” nazistów mieszkańcy Donbasu.
Film w linku
https://rusvesna.su/news/1650293787

7. New York Times zakończył swoje śledztwo i stwierdził to samo co my tu od dawna wiemy: że Ukraińcy strzelali do cywilów z zabronionej broni kasetowej.
https://t.me/RVvoenkor/8602

8. Jeden z bardzo wielu bandyckich wyczynów nazistów kijowkiej junty izraelczyka Zelenskiego. Atak, jeszcze z początku oblężenia Mariupola, na cywilny konwój z pomocą humanitarną.

Tak wyglądała rzeczywista „walka” nazistów i nie dziwi fakt, że odkąd są w okrążeniu nawet satanistyczny papież nagle nawołuje do pokoju. Ten sam, który jeszcze niedawno nawoływał do zabójczych szczepionek. Te nazistowskie bataliony bowiem to prawdziwa „perła” w naszyjniku z gówna jaki Zachód czyli CIA, Mi6, mossad i watykan wytworzyły za olbrzymie pieniądze, aby zniszczyć Słowian. Oni tam w Watykanie mieli już plany rozdrobnienia Rosji na kilkanaście państewek i już administracyjne podzielili każdy z nich na parafie…
No cóż… mądrzy ludzie powiadają, że nie dzieli się skóry na żywym niedźwiedziu… tak więc azowcy i inni faszyści otrzymają to na co pracowicie pracowali – totalną zagładę i żaden żydobozio tu nic nie pomoże i nie powstrzyma byłej Ukrainy przed całkowitym zdebanderyzowaniem jako że kto ogniem i mieczem wojuje ten od ognia i miecza zginie. Karma to się nazywa i jest to prawdziwa siła a nie pseudoreligia.

9. Azowstal po całonocnym bombardowaniu, żeby naziści do pustego żołądka jeszcze oka nie zmrużyli.

10. I jeszcze jedno przepiękne ujęcie Azowstalu ale z innego drona.

11. Do papieża dołączył swój „pokojowy” skowyt również syjonista Trumpek. Teraz na progu całkowitego zniszczenia nazistów wyje żeby „usiąść do rozmów i wypracować jakieś porozumienie” 🙂
Dziwne tylko, że jak mógł skurwysyn usiąść do rozmów kiedy jeszcze coś znaczył, to nie wypowiedział ani słowa o Rzezi Wołyńskiej oraz o Rzezi w Donbasie. Wtedy on latał i przenosił stolice żydowskie do Jerozolimy, podpisywał żydowskie uroszczenia i wydawał córki za żydów z deep state. Jebany przegryw… szkoda gadać.
https://rusvesna.su/news/1650351172

12. Już co piąty Niemiec nie może spać spokojnie z powodu problemów finansowych.
https://rusvesna.su/news/1650346714
Dobra rada z instytutu studiów strategicznych: dojcze bank daje niemieckiej biednej świni kredyt, świnia kupuje na raty gumiaki i robi szybki kurs a potem zatrudnia się u Szulca do zbierania szparagów. Ewentualnie mogą jeszcze o 5 milionów zwiększyć import murzynów – ubogacą się z automatu. Kulturowo i tak generalnie…

Kurwa jeszcze kilka dni temu widziałem jakąś rudą kurwę z bundesgutentagu jak pierdoliła po nazistowsku publicznie, że Rosjanie chociaż wyglądają na Europejczyków to nimi nie są. Dosłownie tak się szmata wyraziła już odbudowując stare hitlerowskie sentymenty o traktowaniu Rosjan jak podludzi. Normalni Niemcy natomiast już za tę rudą kurwę przepraszają i robią non stop demonstracje prorosyjskie.

13. Wideo zrobione przez jakiegoś Włocha zaraz po wejściu Rosjan do Mariupola. Wszędzie zalegają zwłoki pozabijanych przez nazistów cywilów.

14. A tu świeże wideo z Mariupola. Tak zwana Droga Śmierci do zakładów im. Iljicza.

https://www.bitchute.com/video/kJv2rqUGnAXn/

15. O 14:00 utworzono korytarz humanitarny dla nazistów z Azowstalu którzy chcą się poddać.

16. Klęska elitarnych sił specjalnych Zełenskiego w bitwie pod Borową.
„Odrębną kompanię MTR – elitarną formację – dowództwa rezerwy Zełenskiego rzucono na trudny dla Sił Zbrojnych Ukrainy obszar pod Izyum. Zgodnie z planem siły specjalne miały udać się na tyły wojsk rosyjskich nacierających na Słowiańsk.
Ale zwiadowcy uralskiej brygady uderzeniowej szybko zidentyfikowali wroga i siły 79. brygady powietrznodesantowej pokonali w krótkiej bitwie.
Znaczna część wojska Sił Zbrojnych Ukrainy została zniszczona, a część została schwytana, w tym wysoki rangą oficer, który posiada wiele cennych informacji.”
https://t.me/RVvoenkor/8561?single
Hmm… czy to przypadkiem nie ci sami o, których nasz Benny Hill znowu z rozbrajającą szczerością mówił, że zajdą Rosjan od tyłu? Ależ tak, to właśnie oni. Tak więc duża ósemka w skali Olsena dla bojowników, którzy przeżyli, bo teraz dzięki Skrzypczakowi zajdą Rosjan naprawdę bardzo od tyłu. Gdzieś od strony Syberii…

skrzypczak2
Skrzypczak po tragikomicznym zdemaskowaniu na łamach Faktu Zeitung słynnej brygady czołgów pod Czernichowem najwyraźniej już na dobre zwęszył krew i teraz pracuje w trybie myśliwego…

Kurwa, co za Benny Hill 🙂

17. Jednak nie tylko generał Skrzypczak niestrudzenie pracuje dla Kremla. O laskę marszałkowską walczy również żydowski oligarcha Kołomojski – właściciel „prezydenta” Zelenskiego oraz kanału TV 1+1, który zrobił piękny reportaż o fabryce pancernej remontującej sprzęt komika, który już wcześniej wrzucałem. Był tam jakiś nadgorliwy mechanik, prawdziwy stachanowiec wykonujący 500 procent normy, który obiecywał wyremontować czołg w dwa dni i wysłać go na front…
Po tych rewelacjach jak wiemy natychmiast zniszczono tę fabrykę pod Kijowem. Oto co z niej pozostało.
https://t.me/pl_news_front/1352