Szybkie Wieści… 17

azowstal

20 kwietnia 2022

1. Dmitrij Miedwiediew wygłosił ważne oświadczenie o zagranicznych najemnikach na Ukrainie.
„Mercenaryzm nie jest nowym zjawiskiem z historycznego punktu widzenia. Z przeszłości wiadomo, że nadmierne poleganie na uzbrojonych obcych było niezwykle niebezpieczne. Często prowadziło to do utraty niepodległości przez państwa i późniejszej śmierci tych formacji państwowych.
Ukraińska propaganda krzyczy o wolności i godności, ale z jakiegoś powodu zachęca do ich obrony za zielone banknoty.
Po „kalibracji” znacznej liczby obcokrajowców na poligonie Jaworowskim i w innych miejscach znaczna część tych śmieci pognała do domu. To zrozumiałe: zamiast obiecanego safari na Rosjan okazało się, że trwa prawdziwa operacja wojskowa. I nie tylko ty możesz postrzelać, ale także oni do ciebie. Druga część ocalałych najemników miała mniej szczęścia.
Zwłaszcza ci, którzy nie skorzystali z korytarza humanitarnego w zakładach Azovstal wraz z upartymi nacjonalistami.
Dla nas najemnicy nie są ochotnikami. Nie są to legalni kombatanci i nie są objęci konwencjami genewskimi. Prawdziwymi ochotnikami są francuski pułk Normandie-Niemen, 1 i 2 Armia Wojska Polskiego, które uczestniczyły z nami w operacji berlińskiej w 1945 roku, 1 Czechosłowacki Korpus Armii, który walczył ramię w ramię z Armią Czerwoną podczas Wielkiej Wojna Ojczyźniana.
Zawsze będziemy pamiętać o ich bezinteresownej pomocy.
Dlatego też denazyfikacji w pierwszej kolejności podlegają zagraniczni najemnicy na Ukrainie, którzy nie poddają się naszym wojskom, wraz ze swoimi mentorami od Bandery. Będą musieli wziąć pełną odpowiedzialność za swoje działania. Oczywiście, jeśli przeżyją…”
https://rusvesna.su/news/1650394328


2. Po tym jak żaden rzekomy cywil nie wyszedł z Azowstalu korytarzem humanitarnym, rosyjskie wojska ruszyły do środka po nazistów.

3. Niezwykle ciekawy artykuł z veteranstoday. Opisujący dość głęboko obecne zło, z którym walczy Putin.
https://www.veteranstoday.com/2022/03/10/the-hidden-history-of-the-incredibly-evil-khazarian-mafia/

4. Azowcy w Mariupolu ubili Ukraińca z piechoty morskiej. Miał ulotkę – przepustkę żeby się poddać.

Hmm… tak bywa jak cywilów banderowcom zabrakło…

5. Zakład Azowmasz w Azowstalu już z Szoszonów Czeczeńcy oczyścili.

6. Tymczasem volksturm komika przesiadł się z rowerów na buty i uzbroił w kulomiota z I wojny światowej. Teraz wędrują sobie w poszukiwaniu furmanki, żeby go prawidłowo zainstalować.

7. Zakłady im. Iljicza podczas inwentaryzacji.

8. Czołgi nadal ciężko pracują

9. Walki o Azowstal z bardzo bliska.

10. A tu dzisiejsze siedem w skali Olsena za film pt. Przygody Ukraińskich Maruderów Na Polu Minowym, Czyli Jak Prawidłowo Robić Selfiki.

Dałbym sześć ale filmowali w poziomie – wielkie brawa dla wykonawców. Jak ukradną kolejny samochód pewnie zrobią kolejny odcinek. Czekamy…

11. Kolejna porcja matwych azowców z Azowstalu.

12. Ostatni apel dowódcy nazistów wybierającego się wkrótce do Bandery i porzuconego przez klauna w Azowstalu. Mówi, że pozostały im ostatnie godziny lub dni, że „bronią” Azowstalu, że tamci ich samolotami, czołgami, bla, bla, bla…

13. A skoro o samolotach nad Azowstalem mowa, oto one w pracy przy debanderyzacji.

14. Tymczasem w Donbasie nadal się zmiękcza pozycje Ukraińców. Codziennie ich od 200 do 500 tak jest wybijanych artylerią…

15. Kolejna z Azowa ubita kobita. Znaleziono ją po paru dniach od zdenazyfikowania więc makijaż ma już trochę nieświeży…
https://t.me/pl_news_front/1381

16. Zgony poszczepienne przyśpieszyły. Obecnie umiera od pseudoszczepionek na covida ponad 100 tysięcy ludzi miesięcznie w samym tylko USA. Natomiast w UK krzywa hospitalizacji tak mocno podskoczyła – dosłownie pionowo do góry – że służba zdrowia przestała o tym już informować.
https://naturalnews.com/2022-01-03-life-insurance-companies-sound-death-alert-warnings-over-excess-deaths-covid.html

17. W Szanghaju z powodu blokady już są pierwsze śmierci z głodu. Walczą z Omicronem do ostatniego Chińczyka. Odciętych jest jeszcze 26 milionów ludzi. Natomiast kolejka statków czekających do portu jest już monstrualna – tysiące razy większa niż podczas pamiętnej blokady przez Ever Givena Kanału Sueskiego. To statki z żywnością, której nikt nie nie rozładowuje.
https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/u6g8il/3_deaths_vs_26_million_people_having_trouble/

18. Pedofil Joe Biden powiedział Indiom, że „kupowanie rosyjskiej ropy nie leży w interesie Indii”, więc Indie zwiększyły dwukrotnie ilość kupowanej od Rosji ropy.
https://rusvesna.su/news/1650453281
Według pedo Joe w interesie Indii jest zapewne kupowanie szczepionek od Kill Billa, no ale stary pedofil przecież żyje w świecie równoległym do naszego…

19 Tymczasem dowódca Azowa „Kalina” w Azowstalu, żali się, że cały Azowstal jest zniszczony, bo go Rosjanie zbombardowali. Mówi, że dużo ciał jest pod gruzami i, że te ciała go teraz martwią.
https://www.radiosvoboda.org/a/news-zavod-azovstal-znyshchenyj-azov/31811299.html
Kijów jednak nie potwierdza obaw do niepokoju ze strony Kaliny. Według komika wszystko będzie dobrze, tak więc nie martw się Kalina tylko uważaj na gruz.

zelenski2

21 kwietnia 2022

1. Ukraina to duży plac zabaw.

2. Sprzątanie w Azowstalu.

3. Ukraińcy w oczekiwaniu na Rosjan już zawczasu okopali się w grobach, co by potem dwa razy nie latać.

4. Anglicy pragną nałożyć sankcje na Niemcy, bo Niemcy kupują rosyjski gaz. Niemcy na razie nie mówią co planują wobec Anglików – może powrócą do niedokończonego bombardowania Londynu a może tylko zagazują nieco Brytyjczyków. Będę śledził anglosaskie wydarzenia…
https://rusvesna.su/news/1650476483

5. Rosja z sukcesem przetestowała nowy pocisk międzykontynentalny Sarmat.
Film w linku
https://t.me/Russkyship/677
Murika też testuje – Murikanów testem PCR.
Natomiast Polska również przeprowadza testy ale humanitarne. Testuje i pompuje biednego Skrzypczaka na ilość propagandowego gówna, jaką pomieści jego łeb.

6. Każdy żołnierz ma swoją tarczę.
tarcza
(Od lewej, tarcza rzymska, tarcza spartańska, tarcza ukraińska.)

7. Debanderyzacja Azowstalu trwa i przynosi plony.

8. Azowstal z oddali o poranku.

9. Azowstal z bliska.

10. Azowstal w środku.

11. Główny ekonomista dojczebanku zapowiada upadek euro.

12. boris_dzhonson_7Borys Johnson też coś zapowiedział ale psychiatrzy jeszcze nie przełożyli tego na ludzki język.

Prace nad przetłumaczeniem Borysa nadal trwają.

13. Ukraińcy w Donbasie przeszli według komika do „ofensywy”. Oznacza to po przetłumaczeniu z narkomańskiego, że wycofują się i wysadzają za sobą wszystkie mosty, żeby w jak największym stopniu zniszczyć swoją Ukrainę.
https://t.me/RVvoenkor/8888

14. Obsługa zaawansowanego sprzętu na Ukrainie. To chyba w ramach poboru klauna wszystkich w wieku 13 -70 lat do obrony jego łapówek, biolabów i handlu organami.

Jeszcze z miesiąc i pod okiem sierżanta w koszulce w paski, młody będzie zarzucał karabin jak boss…

Na pewno sobie da radę z dobrym sierżantem w okopach. Sierżant przytuli, podłoży poduszkę pod głowę, pogłaska udo…

olsen3
15. A tu kolejne mięso armatnie – tym razem pedałkowaty najemnik chyba z Muriki, jeszcze przed przetworzeniem na nawóz. Jedzie vanem pokonać supermocarstwo.

Być może będzie miał problem z przeprawieniem się przez Dniepr odkąd ludzie klauna wszystkie mosty Ukraińcom wysadzili ale jestem pewny, że murikański wojownik na miejscu coś wymyśli…

merica2

16. A tak Władimir Putin dba o życie swoich żołnierzy. Mówi do Szojgu: „Nie szturmuj Azowstala. Zablokuj banderowców tak żeby nawet mucha nie przeleciała i poczekaj. Strona rosyjska gwarantuje opiekę medyczną rannym i życie tym którzy złożą broń. Dziękuję za oswobodzenie Mariupola, przygotuj ceremonię odznaczenia wojsk…”

Szojgu oficjalnie poinformował prezydenta Putina o wyzwoleniu Mariupolu i o tym, że pod ziemią nadal siedzi w Azowstalu 2 tysiące nazistów.

17. Tymczasem Zelenski oświadczył to co każdy na świecie już wie od miesiąca: że nie może „odblokować nazistów w Azowstalu”. Przeszkadza mu w tym jakaś rosyjska armia. Wzywa Zachód o odblokowanie Azowstalu.
https://rusvesna.su/news/1650530245
No cóż… Zachód nie zablokował mu Azowstalu tylko Rosja ale Rosji na szczęście nie wzywa do odblokowania Azowstalu. Ale za to, klaun zawsze może sobie sam odblokować nową fiolkę kokainy.

18. Udokumentowano jeszcze jedną zbrodnię nazistów z Azowa: zastrzelenie 26 cywilów przez Azowców w szpitalu w Mariupolu. Podczas liczenia zwłok i oględzin terenu Azowcy ostrzelali śledczych z terenu Azowstalu, tak więc przerwano prace grupy śledczej.
https://rusvesna.su/news/1650523716

19. Ukraińska junta izraelczyka Zelenskiego nadal ostrzeliwuje rakietami kasetowymi cywilów. Rakietę zestrzelono ale część ładunków zabiła 6-letnią dziewczynkę. Film z ostrzału w linku.
https://t.me/RVvoenkor/8923

Tymczasem pedofilsko satanistyczny Zachód nadal śle broń dla morderczego błazna. Przoduje w tym Murika, Holandia, Uk i Niemcy.

zebyW Polsce żyd Kalkstein kazał rozebrać pomnik poległych Rosjan w Siedlcach podjudzając Polaków na swoich wyzwolicieli od faszyzmu sfinansowanego przez finansjerę żydowską w czasie II wojny światowej.. Wcześniej Karaluch oskarżał fałszywie Rosję o zamachnięcie się na jego brata. Zapomniał jednak zwrócić się do Marty Kaczyńskiej, która dostała kilka baniek z ubezpieczenia za śmierć brata Kalksteina w wypadku, bo od zamachu brat Kalksteina nie był ubezpieczony.

Kasa powinna wrócić zatem albo Kurdupel powinien brednie o zamachu odszczekać… czy tam odmiauczeć…

20. Volksturm poszedł nocą na patrol. Daleko nie zaszedł.
Film w linku.
https://t.me/RVvoenkor/8929

21. Kolejny blamaż szarlatana, czyli rzekomego Białego Kapelusza walczącego o wolność słowa – tym razem chodzi Elona Muska. Oto fotka jego mamusi jaka właśnie wypłynęła w internetach. Klasyczna masońska słodka focia z jednym oczkiem i trzema szóstkami satanistów.

Ciekawe co na to poczciwy Ben Fulford – odwieczny sprzedawca białych kapeluszy?
muska mama
O reszcie Białych Kapeluszy czyli tego gówna od Q anonów nawet nie warto wspominać – to wszystko udawana opozycja, której zadaniem jest powstrzymanie ludzi od powywieszania swoich satanistycznych nierządów, wkładając im kupę do głowy że jest jakaś tajna grupa która się całym złem zajmie. Powtórka starej bajki o zbawicielu który jak tylko zmartwychwstanie to pozamiata…

22. Oszustowi Morawieckiemu chyba właśnie kończą się pieniądze przez jego nagłą miłość do banderowskiej Ukrainy.
Odmówił bowiem zapłaty oraz sprowadzania dalszych parti szczepionek na covida mimo iż stara torba Ursula von der coś tam, zakupiła dla całej unii takie zapasy, że jej mąż sprzedający te trujące gówno chyba już nie ma w domu wolnych materacy żeby je napychać łapówkami.
https://www.reuters.com/world/europe/poland-says-it-wont-take-or-pay-more-covid-19-vaccines-now-2022-04-19/
Szykuje się kryzys na linii Pinokio – Stara Torba. I pewnie jakieś kary spadną dla Pinokia – w pełni zgodne z unijną tradycją. No ale cóż… po kryzysie na linii Kurdupel – pedo Joe, nic się poważniejszego nie wydarzyło w sensie, że nadal nie wypłynęły zdjęcia starego kaczora z młodym chłopcem a tylko Huntera Bidena z pięcioletnią dziewczynką…
Może alkoholik Borys z Anglii rozwinie atrakcyjniejszy kryzys z Palcowaną Emanuellą – poczekamy co zrobi Borys jak już się nachla…

23. Opublikowano materiały z śledztwa w sprawie Aleca Baldwina, który jeszcze bardziej niż generał Skrzypczak nienawidzi Ukraińców.
https://film.wp.pl/tragedia-z-alekiem-baldwinem-szokujace-ustalenia-sledczych-6760525298850592a
Alec Baldwin, który osobiście zastrzelił Ukrainkę nie potwierdza wersji śledczych. W wywiadzie dla stacji ABC powiedział:
„Nie pociągnąłem za spust. Nigdy, przenigdy nie skierowałbym w czyjąkolwiek stronę naładowanego pistoletu, ani nie pociągnąłbym za spust. Nie mam pojęcia, jak ostra amunicja trafiła na plan filmu.”
No tak, spust się sam pociągnął – to wiem i już dawno o tym pisałem. Jak ktoś przegapił materiał o Alecu jest tutaj:

Alec Baldwin Robi Western


O handlowaniu własną nieletnią córką na seksualne imprezki mówiła też w swoim czasie jego była żona Kim Basinger. Gugiel już te materiały pousuwał. Może ktoś inaczej je odnajdzie to niech zapoda w komentarzach.
A o tym, że ten satanistyczny zjeb z Hollybrudu, zanim przeszedł do zabijania Ukraińców zajmował się biciem Polaków szeroko pisała prasa:
https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki/Alec-Baldwin-pobil-Polaka-pod-swoim-domem.-Sprawa-zajal-sie-sad
Został wtedy ukarany grzywną i wysłany na kurs radzenia sobie z gniewem. Po kursie zastrzelił Ukrainkę.

Być może dostanie mandat i skierowanie na kurs radzenia sobie z Ukrainkami…

24. Kolejna wtopa ukraińskiej propagandy. Nawet aktorzy im się kończą. Rzekomy żołnierz rosyjski, któremu ukraińska plantatorka zbóż, Suka Opryszczka w pamiętnej produkcji poderżnęła gardło sierpem, zagrał również rzekomego cywila uwięzionego w Azowstalu z dzieckiem na ręku 🙂

Z tygodnia na tydzień klaunowata junta robi się coraz bardziej żałosna. Dopiero co mówili, że bitwa w polu rozstrzygnie losy wojny a teraz nieustannie żebrają o litość dla wziętych w kocioł nazistów. Aktualnie Pedo Joe błaga o ich uwolnienie.

Oczywiście pedofilom i transwestytom santa Klausa chodzi o generałów z NATO a nie jakichś banderowców…

22. Kwietnia 2022

Mariupol został oficjalnie zdenazyfikowany !!!! Życie w końcu powraca do normy. Tak jak na Krymie, czyli bez handlu dziećmi, bez gangów nazistów i narkomanów, bez biolabów niemieckich i murikańskich, bez Chazarów. Papierosy po 3 złote, paliwo po 2, zero lichwy, kredytów, pożyczek oraz pederastów tańczących w telewizji.

1. Osławiony przy wyzwalaniu Mariupola batalion „Somalia”, żegnany kwiatami od wdzięcznych mieszkańców jedzie wyzwalać Donbas.

Żeby było weselej batalion pojedzie skrótem – przez terytorium jeszcze okupowanej przez banderowców komika Ukrainy 🙂

2. Kilka razy trafiony ale wciąż dobry BTR udało się odholować sprzed nosa Azowców pod ciężkim ostrzałem.

3. Koty to największe twardziele w mieście.

Jak ktoś ma wątpliwości to niech obejrzy jeszcze to.
https://joemonster.org/filmy/115783/Kot_to_najwiekszy_kozak

4. Zelenski już nie żąda tylko prosi. Tym razem Portugalię o jakieś drobiazgi typu czołgi Leopard, rakiety przeciwokrętowe i coś jeszcze… chyba bomby atomowe.
https://rusvesna.su/news/1650565406
Jak tak sięgam pamięcią to chyba tylko od tego kolesia, który wygląda jak nieślubne dziecko matki Teresy i Billa Gatesa, klaun kasy jeszcze nie żądał. No to tego jak mu tam… o już mam… od Jurka Owsiaka nie żądał kasy i sprzętu do zabijania Ukraińców nasz naćpany komik. Niedługo zażąda i wówczas może się zdziwić, bo się okaże, że to nie Owsiak żebra na dzieci, tylko dzieci na Owsiaka.
Po Owsiaku w razie w, jest jeszcze detektyw Rutkowski uzbrojony w paralizator i shotguna na gumowe kulki, oraz generał Jezuitów z Watykanu i bezrobotna w polskim wojsku armia kapelanów.
Kurwa, to jakaś groteska normalnie, milordzie. Przecież jest Rotszyld do licha! Ten sam Rotszyld, który od kilku wieków jak opętany wywoływał i finansował obydwie strony każdej wojny. Hmm… tym razem nie finansuje? Ojoj. Ani Putina, ani klauna?
Heh, no tego to jeszcze nie było. Normalnie koniec świata. Bo TO może tylko jedno oznaczać. Lichwa nie ma kasy, ot co! Lichwa nie ma też ochoty wydrukować tej kasy, bo nie ma żadnych widoków na jej zwrot ani w przypadku zwycięstwa Putina ani tym bardziej przegrywa z Kijowa.
Bolesna prawda jest bowiem taka, że Putin zarabia na operacji co najmniej 50 miliardów miesięcznie i nie pożycza od Rotszylda nawet kopiejki. Natomiast klaun nadal około 10 miliardów miesięcznie wtapia w błoto.
Zbankrutował w dwa miesiące a teraz żebra.
Każdy sprzęt z Zachodu jest albo natychmiast utylizowany przez Rosjan używających go jako ruchome cele ćwiczebne, albo sprzedawany przez zdemoralizowaną armię klauna dla Rosjan za kilka procent wartości, albo zalega sobie po polach, bo nikt nie wie jak go używać. Milicja donieckich republik już po zęby jest w murikański sprzęt uzbrojona.
A Zachód już się w zasadzie wypstrykał z broni, którą mógł dać klaunowi. Teraz już nie ma niczego na zbyciu, bo każdy pilnuje własnej obronności zamiast wrzucać dobry sprzęt w ręce zbuntowanych chamów na totalne zatracenie lub wieczne nieoddanie.
No cóż, jest jeszcze Janina Ochojska która zawsze śpieszy z tymi nogami, pomagać Afrykańczykom – Zelenski powinien się załapać na pomoc Ochojskiej, bo ma obywatelstwo afrykańskie przecież jako obywatel Izrela.
Ochojska nigdy jeszcze nie pomogła polskim dzieciom tak więc dogadają się jak banderowiec z banderopitekiem.
Jeszcze niedawno olewała polskie dzieci i się namolnie gramoliła na białoruską granicę wspomagać ciapete dzieci ze spuchniętymi jądrami, które chciały się tu od strony Baćki wedrzeć:
https://www.tysol.pl/a81626-skandaliczne-slowa-ochojskiej-powinna-byc-zatrzymana-przez-abw
No i TVN może Zelenskiemu pomóc – przecież robili w tej murikańskiej stacji urodziny Hitlera więc po nazistowsku na bank się z klaunem dogadają…

5. Szef Czeczenii Ramzan Kadyrow skomentował zakończenie operacji wyzwolenia Mariupola na swoim kanale. Wstawiam całe tłumaczenie, bo to dowód, że są ludzie, którzy doskonale wiedzą z czym walczą i o jaki świat.
A dla sił ciemności ze stajni santa Klausa Szwaba (z domu Rotszyld), efektywny braterski sojusz Słowian i Muzułmanów… to musi być po prostu ich najgorszy koszmar. Od wieków starali się napuścić islam na chrześcijaństwo a tu taka straszna dupa. Oto przemówienie Kadyrowa:
„Mariupol jest nasz!
Od momentu przełamania obrony miasta taki wynik był nieunikniony. Bojownicy formacji nacjonalistycznych byli mocno osadzeni w tym mieście. Przed przybyciem wojsk rosyjskich nacjonalistom udało się zbadać każdy centymetr miasta, zgromadzić broń i zaopatrzenie na wypadek długiego oblężenia i rozważnie wzięli dziesiątki tysięcy cywilów jako zakładników.
Wydawałoby się, że naziści przewidzieli wszystkie opcje rozwoju wydarzeń. Nie wzięli jednak pod uwagę najważniejszej rzeczy – naszych walecznych wojowników. Banalne niedoszacowanie doprowadziło do kolejnego upadku banderowskich fortyfikacji.
Na najwyższym szczeblu pracowali pracownicy czeczeńskich organów ścigania pod kompetentnym dowództwem mojego kochanego BRATA Adama Delimchanowa, który jest odpowiedzialny na kierunku Mariupola, wraz z rosyjskimi żołnierzami i bojownikami DRL, miasto zostało zajęte całkowicie i bezpowrotnie.
Cały teren był systematycznie oczyszczany z nacjonalistów, banderowców, satanistów i wszelkich innych śmieci. Przejęto kontrolę nad budynkiem administracyjnym huty Azowstal o szczególnym znaczeniu strategicznym i oczyszczono całe sąsiednie tereny.
Szczątki nazistów są zablokowane pod grubą warstwą betonu i żelaza na terenie zakładu i jestem pewien, że te mury są ostatnią rzeczą, jaką zobaczyli w swoim życiu.
Z powodu nieludzkich metod nacjonalistów nasi bojownicy mieli okresowe trudności. Faszystowski motłoch celowo wybierał pozycje ogniowe w bezpośrednim sąsiedztwie budynków mieszkalnych lub w samych budynkach mieszkalnych. Na tej podstawie zadania likwidacyjne stały się podwójnie trudne.
Nie można było dopuścić do strat ze strony ludności cywilnej, ale jednocześnie zniszczyć zagrożenia. W możliwie najkrótszym czasie opracowano, a następnie wdrożono środki reagowania. Nasze siły bezpieczeństwa natychmiast wypaliły psy Bandery ze swoich stanowisk, po czym zadanie przeszło w łatwiejszą fazę – zniszczenie.
Serdecznie dziękuję każdemu dowódcy, bojownikowi, ochotnikowi, którzy wnieśli nieoceniony wkład w wyzwolenie Mariupola! Dzięki Waszemu męstwu i odwadze mieszkańcy Mariupola są na zawsze uwolnieni od nacjonalistycznego ucisku.
Jestem pewien, że rosyjscy żołnierze, a także bojownicy Ługańskiej i Donieckiej Republiki Ludowej mają przed sobą jeszcze więcej jasnych zwycięstw. W końcu jesteśmy zajęci realizacją naprawdę wielkich celów, a szczęście zawsze towarzyszy słusznej sprawie.”
https://rusvesna.su/news/1650566999

6. Psychiatrzy już przetłumaczyli słowa Borysa Johnsona, które wybełkotał wczoraj. Borys powiedział, że w razie potrzeby zaatakuje bronią jądrową Rosję bez wiedzy NATO.
Oprócz kaftana Borys dostał knebel na dobranoc.

7. Od Jima Stone. Przyczyna „nagłej śmierci” u naiwniaków w pełni zaszczepionych. Żyły wypełniają im po prostu całkowicie zakrzepy. (Jak nie działa trzeba kliknąć w niebieskiego linka.)

8. Kolejna akcja specnazu.

9. W Donbasie po zmiękczeniu artyleryjskim niewiele jest do zbierania.

10. Trzech najemników gruzińskich powróciło do Gruzji w opakowaniu świątecznym, jako prezent dla matek i wdów.

11. W Azowstalu duszno się zrobiło aż kominy kółka puszczają.

12. Armia ukraińska już się nie może obronić nawet przed własnymi cywilami, kiedy warchoły sami skaczą sobie do oczu.

13. Dopiero co przybyłe na Ukrainę banderomobile już wpadły w zasadzkę.
Film w linku
https://rusvesna.su/news/1650601093

14. A dzisiejsza nagroda Olsena trafia na ręce ukraińskiej obrony terytorialnej, która zestrzeliła swój własny samolot.
Bojownicy gangu Olsena zestrzelili w niebie nad obwodem zaporoskim samolot transportowy An-26 przewożący wyższych oficerów Sił Zbrojnych Ukrainy. Samolot leciał nad pozycjami i tyłami armii ukraińskiej, podczas gdy najwyżsi rangą oficerowie dokonywali inspekcji „teatru” działań bojowych. Co najmniej jeden z pasażerów zginął.
https://t.me/pl_news_front/1452
Ukraińcy mają już bardzo długą tradycję strzelania do pasażerskich samolotów.
Nowością jest natomiast strzelanie do własnych pasażerskich samolotów i za to należy się 10 w skali Olsena oraz nadzieja, że mają jeszcze na potem jakiś plan.
olsen6

15. Transport broni z NATO się nie rozładował w Charkowie.

Z filmu wynika, że trafiony został wcześniej bo się dymił a potem bum i eksplodował. Wynika, że nie były to konserwy…

16. Zagraniczni studenci powracają. I wstępują do legi cudzoziemskiej. Plan klauna jest chyba taki żeby ich wypuścić na łowy nocą, żeby nakradli dla armii jakieś rowery…

17. Azowstal jest debanderyzowany.

18. boris-johnson-scaredNasz największy demaskator ukraińskich strategii i tajemnic wojskowych generał Skrzypczak powraca i od razu oskarża Borysa Johnsona o ujawnienie tajemnic wojskowych.
„Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson ujawnił podczas wizyty w Indiach tajemnicę wojskową.” – powiedział w rozmowie z Faktem Skrzypczak i dodał. – „Podczas pobytu w Indiach premier Wielkiej Brytanii powiedział, że polskie wojsko szkoli Ukraińców do obsługi systemów obrony przeciwlotniczej, a Wielka Brytania do obsługi pojazdów opancerzonych. Później rzecznik premiera potwierdził, że w królestwie było kilkudziesięciu żołnierzy ukraińskich.”
Skrzypczak był tym po prostu zszokowany.
„Takie stwierdzenia są pokusą zła. Trudno sobie wyobrazić, że kiedy byliśmy w podróży służbowej za granicą, jeden z polityków opowiada w telewizji o naszych planach lub szkoleniach. Premier może nie być tego świadomy, ale takimi wypowiedziami zagraża bezpieczeństwu żołnierzy” – wyjaśnił Skrzypczak, który już zatroszczył się dwa razy o Ukraińskich żołnierzy opowiadając, że mają pod Czernichowem brygadę czołgów dobrze okopaną „na której Rosja połamie sobie zęby”, oraz kilka dni temu kiedy opowiadał o grupie specjalnej, która wyruszyła zajść Rosjan od tyłu.
https://rusvesna.su/news/1650639305
Skrzypczak, który nienawidzi Ukraińców bardziej niż Duda Cyganów, ma po prostu słuszny żal do Borysa, bo osobiście chciał znowu zdradzić tajemnice wojskowe Ukraińców no ale inny debil go ubiegł. Szykuje się kryzys na linii Benny Hill – Borys Fasola.

19. Stara torba Ursula von der coś tam pękła. Unia nie tylko nie wprowadzi sankcji na gaz ale będzie za niego płacić grzecznie w rublach. Klaunowi nie będzie nic płacić tylko Putinowi.
https://t.me/RVvoenkor/9123

von der
Klaun chyba dostanie amoku, jak już zasmakuje tej najnowszej zdrady 🙂

20. Co godzinę nazistom w Azowstalu gwarantuje się przez szczekaczki możliwość wyjścia i odsiedzenia dożywocia. Wolą chyba jednak odsiedzieć te dożywocie w Azowstalu na swój własny koszt, skoro nie wychodzą a są pilnowani lepiej niż w więzieniu.
Wolna wola, nikt nie szturmuje Azowstalu tylko artyleria przypomina nazistom o ustalonych porach, że już czas na spacerek, przeganiając ich z jednej szczurzej norki do kolejnej.

Zajęto po krótkiej walce główny budynek administracyjny, który zapewnia wspaniały widok na kompleks przemysłowy i się koordynaty dla artylerii co chwilę na nowo koryguje.
Wot rosyjska technika – najtańsze więzienie o zaostrzonym rygorze świata – a jednocześnie darmowe reality show lepsze niż Big Brother 🙂

23 kwietnia 2022

1. Narkoman Zelenski mówi na starszym filmie, że lubi kokainę ale jest przeciwny twardym narkotykom.

2. Tak jak mówił tak nadal jest. Oto kupka koki na jego biurku gotowa do wciągnięcia.

3. Tajne dokumenty murikańskie szkoleniowe w zakresie terroryzmu znaleziono w bazie azowców pod Azowstalem. Miały być zniszczone ale naziści w ferworze walki zapomnieli o tym. Przechwycili je Czeczeńcy. Szykuje się sensacja na miarę biolabów, bo to są ważne podręczniki murikańskiej armii.

4. Odsiadujący dożywocie pod Azowstalem naziści z Azowa zaczynają dosłownie gnić w więzieniu.

Podziemny szpital już zdobyto, więc teraz ranni naziści gniją w jakiś głębszych piwnicach…

5. Powraca na łamy internetów sprawa gwałtu Donalda Trumpka na 13-latce.
https://www.henrymakow.com/2021/01/Tempering-our-Expectations-of-Trump.html?_ga=2.225920601.278872712.1648752767-346964864.1627224119
Zgwałcona mówi, że Trampek był stałym gościem u pedofila Epsteina a jej pozew odrzucono nie ze względu na wagę zarzutów ale z braku adresu powoda. Adres ofiary był zapewne potrzebny do zlikwidowania świadka i ofiary… i to pokazuje najlepiej z jak wielkim złem walczy Prezydent Putin – ze złem na wskroś skompromitowanym, dogłębnie umoczonym w pedofilii i beznadziejnie szantażowanym przez żydowską mafię Rotszyldów.

6. Inny kukieł tej samej mafii Pedo Joe znowu wita się z Duchami Kijowa. Tym razem obiema rękami.

Film w linku.
https://t.me/RVvoenkor/9164

7. Na Ukrainę przybyły dwie grupy sabotażystów z Wielkiej Brytanii. Razem kilkadziesiąt zbirów. Mają dokonywać dywersji, mordować polityków i werbować przeciwko Rosji agentów.
Ciekawe jaka będzie odpowiedź Putina. Czy też wyśle do Borysa grupy do spraw sabotażu, czy może zutylizuje tych nadesłanych na Ukrainę?

Nie wiadomo co zrobi Putin ale wiadomo że najemnikom Borysa nie będzie łatwo przebić sabotażu ludzi klauna strącających swoje własne samoloty. Nagrody Olsena posypią się obficie – to raczej pewne, bo nie ma większych nieudaczników niż sieroty jej jebanej mości…

8. Poczciwy Ben Fulford totalnie odpłynął. Już nie bredzi o białych kapeluszach, różowych smokach, mafiach chazarskich (zamiast mafii żydowskich), tylko jedzie z tematem już w oparach bajek o czerwonych kapturkach. Uważa że wojna weszła w fazę ezoteryczna i sataniści odprawiają ze swoimi wiedźmami czary po to żeby wygrać. Ci dobrzy też odprawiają dobre czary dobrymi szamanami, także po to żeby wygrać.

Tak czy siak bardzo miło się patrzy na dobrych szamanów przy „pracy”. Odlot bardzo ale to bardzo pozytywny.

Na filmie szamani z Jakucji magują sobie w intencji Władimira Putina.

https://meditation539.com/wp-content/uploads/2022/04/shamans.mp4?_=1

7. Na Ukrainę przybyły dwie grupy sabotażystów z Wielkiej Brytani. Mają dokonywać sabotażu, mordować polityków i werbować przeciwko Rosji agentów.
Ciekawe jaka będzie odpowiedź Putina. Czy też wyśle do Borysa grupy do sabotażu, czy może zutylizuje tych nadesłanych bandytów?

8. Samica zagranicznego studenta prężyła dupę przed pomnikiem poległych żołnierzy w Rosji. Teraz czeka na sprawę i orzeczenie ile lat będzie prężyć dupę w więzieniu.

U czarnogłowej swołoczy daje się zauważyć jakąś chorą modę na bezczeszczenie pomników. W Polsce też ta swołocz niszczy pomniki poległych przy wyzwalaniu z hitleryzmu Rosjan. Jednak Karma czuwa i pomniki swołoczy też trafią na śmietnik historii…
Karma zawsze działa tam, gdzie ludzie nie są bezsilni. Był taki jeden „nietykalny”, nikczemny Kurdupel mówiący do gospodarzy tej ziemi: „spieprzaj dziadu”. Już nie mówi, bo sam się spieprzył z samolotem, kiedy pracujący dla Karmy Abel zabił Kaina…

9. Murikański nożownik wyłapał karę śmierci w Chinach. Był tego samego koloru i tego samego usposobienia co zagraniczni studenci.
https://www.o2.pl/informacje/kara-smierci-w-chinach-obywatel-usa-zostanie-stracony-6760967464147776a

10. 860 żołnierzy zdezerterowało właśnie z gwardi narodowej Ukrainy.
https://rusvesna.su/news/1650706654
Tylko patrzeć jak klaun zażąda od NATO nowej gwardii. A potem nowej Ukrainy, bo ta pragnie się sfederalizować z Rosją.

11. Pojawiło się wideo z ukraińskiego samolotu zestrzelonego wczoraj przez Ukraińców.
https://rusvesna.su/news/1650709106
I to ucina wszelkie kłamliwe wersje hitlerowskiego reżimu, jakoby samolot ten wpadł na linię wysokiego napięcia.
On po prostu oberwał od swoich po silniku, ot tak, w ramach nieustającego konkursu na nagrodę Olsena.