Szybkie Wieści… 18

ka-52_p07

24 kwietnia 2022

Operacja specjalna przebiega pomyślnie. Jest dobrze a będzie lepiej niż jest. Rosyjscy żołnierze to już nie są niedoświadczeni rekruci, bo solidnie się już ostrzelali, poznali też na wylot tchórzliwą taktykę faszystowskiego wroga i nabyli niebywałe doświadczenie. A ponadto nadjechał do nich z Rosji dużo lepszy, bo nowszej generacji sprzęt w miejsce starego, który został już zezłomowany podczas walk. Wszystkie konwoje poruszają się obecnie pod osłoną śmigłowców szturmowych i nie ma mowy o zbliżeniu się do nich kogoś ukradkiem lub urządzenie zasadzki. Ukraińcy odwrotnie – już dawno stracili najlepszych ludzi i najlepszy sprzęt. Obecnie jadą na volssturmie oraz zdemoralizowanych maruderach. Efekty ulepszonej strategii są widoczne gołym okiem: gigantyczne straty Ukraińców – średnio ginie ich 500 – 600 dziennie – nawet nie widząc Rosjan – natomiast u Rosjan obecnie straty są znikome. Działa bowiem precyzyjna artyleria, lotnictwo oraz systemy rakietowe. Piechota wyposażona w noktowizory i termowizję niszczy bez trudu wszelkich dywersantów i grupki sabotażowe, które wcześniej z powodzeniem panoszyły się po Donbasie, zabijały Rosjan rabując ich sprzęt. Teraz już są to sprawy nie do pomyślenia.
Szukałem dość długo info o na przykład Cyganach, którzy kradli Rosjanom transportery, działa oraz inny wyposażenie i… ?
I nie ma nic. Ślad po wesołych Cyganach nagle się urwał. Czyżby ktoś ich oduczył złych zachowań i wyjaśnił że nie wolno kraść, bo na to właśnie wygląda?
Dziś prawdziwych Cyganów na Ukrainie już nie ma. – parafrazując klasyczny tekst.
Może już weszli do Unii a może zostali na zawsze w Kijowie przez Ukraińców – których tak mocno kochali – przywiązani skoczem do drzew?
Bardzo głupio robili, bo powinni wiedzieć, że żaden nazizm absolutnie nie toleruje Cyganów – ale jak widać nie wyciągnęli z historii żadnych wniosków no więc zaliczyli bolesną powtórkę z zaległego materiału.
Gdyby nie byli aż tak bezgranicznie głupi i kradli czołgi Ukraińcom, to być może doczekaliby się Cygańskiej Republiki Ludowej czy czegoś takiego…
Nieważne – to tak samo jak z covidem – sprawa ukraińska zrywa maski i bezlitośnie utylizuje naiwnych idiotów nie rozumiejących najbardziej elementarnych spraw.

1. Nazistom odbywającym pod Azowstalem swoje dożywocie pozostało jedzenia na około tydzień, dwa tygodnie. Najpóźniej po tym czasie faszystowskie szczurki i towarzyszące im szumowiny z NATO powinny zacząć wypełzać z nor.
Po tych tchórzach nikt się nie spodziewa honorowej, samobójczej śmierci, ale raczej kolejnych prób wzięcia zakładników. Najmocniejszymi kandydatami na zakładników są szeregowi Ukraińcy z piechoty morskiej, których niedobitki siedzą w Azowstalu razem z nazistami.


2. zelenski1Przywódca Europy, IV Rzeszy, Drogi Mlecznej i terenów przyległych do galaktyki, pogodził się z rzeczywistością i przyznał, że Ukraina nie ma środków aby militarnie „odblokować” Mariupol.
Mieszkańcy Mariupola, których marszałek Antarktydy nie może już terroryzować olewają Zelenskiego ciepłym moczem, życząc mu żeby zdechł.
Natomiast plantatorzy zbóż i kokainy uwielbiają go i będą uwielbiać ale tylko do czasu aż ich miasta również zamienią się w Mariupol.

3. Tunele pod Azowstalem.

4. A tak wygląda odszczurzanie kompleksowo całych budynków. To była kwatera nazistów w Rubieznoje. Proszę obejrzeć do końca, ponieważ to rzadki obraz użycia broni rakietowej do rozminowywania tym razem jednak zastosowanej jako harpun do zlikwidowania nazistów obecnych w budynku. Normalnie ta broń wycina długie przecinki w polach minowych ale tu znalazła dużo lepsze zastosowanie.

5. Kilkunastu hitlerowców próbowało w biały dzień opuścić świnobicie w Azowstalu ale na próbach się skończyło, bo dostali ze sporego moździerza.

6. Nocna aktywność nazistów również jest na bieżąco skutecznie gaszona w ramach świątecznego świniobicia.

7. Gigantyczny magazyn broni od wujka pedo Joe Bidena, wartej kilka miliardów dolarów, wpadł w ręce Rosjan.

8. Zachód a zwłaszcza Niemcy cały czas biadoli o „katastrofach” związanych z brakiem rosyjskich surowców. „Katastrofach” oczywiście dla niemieckiej gospodarki.
https://rusvesna.su/news/1650779443
A ja się nieskromnie zapytam: a gdzie kurwa jest wyryte na kamieniu że Niemiec w ogóle musi mieć przemysł albo gospodarkę? Niemiec po II wojnach światowych powinien zapierdalać po wsze czasy w rolnictwie i trzymany być jak najdalej i od przemysłu i od gospodarki. Gdybym był na miejscu Putina, to po tym jak się okazało że „gospodarny” Niemiec pootwierał na Ukrainie biolaby, żeby produkować broń biologiczną przeciwko Słowianom, zadusiłbym ich gospodarkę raz na zawsze, bo w końcu auta może produkować każdy i nigdzie nie jest powiedziane że koniecznie musi to być szwab o ludobójczych skłonnościach. Całkowicie odciąłbym ropę i gaz i pozostałe surowce i wysłał Niemców za te biolaby do średniowiecza na dożywotnią pokutę. Sprzedawanie bowiem surowców Niemcom już się raz tragicznie skończyło dla Rosji – do ostatniego dnia przed atakiem na Stalina – Rosja sprzedawała surowce III Rzeszy. A potem „wdzięczna” Rzesza ją napadła…
A teraz szwab wspiera nazistowskiego klauna, żeby mógł zabijać Rosjan i ponownie pcha na ziemie Słowian jeszcze więcej nazizmu, jeszcze więcej broni, czekając aż Słowianie się wykrwawią i wtedy on zrobi „drang nach osten”.

9. Wędrowni Ukraińcy tysiącami zaczynają migrować na Ukrainę. Dostali pesel i miseczkę ryżu od Morawieckiego, zapisali się na Jarka pińcet plus i teraz wracają zarobieni do sławnej Ukrainy.
https://wiadomosci.wp.pl/ukraincy-wracaja-do-domu-na-granicach-dlugie-kolejki-6761388892687136a
Jarek ma poważny problem, bo miał związane z nimi nadzieje wyborcze i nie rozumie tego. Ale jako że on generalnie niewiele rozumie odkąd kazał lądować bratu, nie ma to i tak żadnego znaczenia.
No nic… branża budowlana również czeka na powrót sławnych herojów do pracy na Januszów, PIS i ZUS.
ukrainski robotnik

10. Jezus nie zmartwychwstał. Już dwutysięczny raz. Katolicy są cholernie zaskoczeni, bo w żadnym seminarium nie wiadomo dlaczego nie doszło do zmartwychwstania ale ja myślę, że to dlatego bo odkąd go żydzi ukrzyżowali Jezus jest jakiś taki przybity.
Na szczęście dla oczekujących, zmartwychwstała przynajmniej nazistowska Wielkanoc.
jezus

11. Kolejny kraj, tym razem Bułgaria, odmówiła dostarczania broni dla nazistowskiego komika, którego polityka polega na wymordowaniu jak największej liczby Słowian po to, aby na tym rdzennie słowiańskim terenie osiedlić chazarskich przybłędów okupujących obecnie Palestynę.
https://rusvesna.su/news/1650795836

12. Wyzwalanie od finansowanych przez Zachód ukraińskich hitlerowców trwa. Armia rosyjska przedarła się przez granicę okupowanego przez nazistowską juntę obwodu charkowskiego oswobadzając z faszyzmu tereny Donieckiej Republiki Ludowej.
Dziś wyzwolono kolejne miejscowości.
Film w linku.
https://rusvesna.su/news/1650793959

13. Atak rakietowy zniszczył dziś rano ponad 150 nazistów, fabrykę i magazyn materiałów wybuchowych w ramach debanderyzacji i demilitaryzacji byłej Ukrainy.
https://rusvesna.su/news/1650793959
Dzień w dzień, kilkuset nazistów melduje się bezpośrednio u Stepana Bandery. Kto Rzezią Wołyńską wojuje ten musi z Panią Karmą porozmawiać – taki wynika z tego wniosek.

14. Ukraiński esbek ranny i pozostawiony przez swoich, został – nie wiadomo nawet po co – uratowany przez Rosjan. Teraz opowiada o tym co go spotkało. Być może uratowano go, bo wie coś o esbeckiej prowokacji w Buczy…
Film w linku.
https://rusvesna.su/news/1650791555

15. Austria uważa, że to nie do końca dobry pomysł przyjmowanie Ukrainy do Unii. Klauna dogania powoli jego własna pogarda w ramach Karmy 🙂

16. W Lwowie syrenki sobie wyją a koliberki niszczą kolejne dostawy broni z Zachodu oraz przy okazji centrum logistyczne. Ptaszki ćwierkają, drzewka pączki wypuszczają, banderowcy do nieba się udają, jaki cudowny wiosenny dzień.
Nic tylko się z browarkiem uwalić gdzieś na trawce z dobrym widokiem na tę całą przyrodę i się sprawiedliwie napić przed grillowaniem.
Piękny film w linku.
https://t.me/RVvoenkor/9337

17. Tymczasem pod ścianą do płaczu płaczą żydowscy aszkenaziści w intencji ratowania faszyzmu. Tyle wartościowego pieniądza poszło na zbudowanie Niebiańskiej Jerozolimy, tyle szekli i biolabów to  wszystko kosztowało.

A tu zamiast żydów, Ukraińcy na Ukrainę powracają. Jest to autentyczny aszkenazistowski dramat.

sciana
Nadesłała Sakaya, dzięki 🙂

18. Znowu gigantyczna porcja murikańskiego uzbrojenia dostała się w ręce Rosjan. Zostanie z pewnością użyta przeciwko vorlssturmowi klauna oraz najemnikom.
https://rusvesna.su/news/1650805578

19. Interesujący przypadek najemnika. Kanadyjski generał przebywa obecnie na Ukrainie jako „wolontariusz” – podaje gazeta Ottawa Citizen.
Według Ministerstwa Obrony Kanady, generał Trevor Cadier przeciwko któremu w Kanadzie wszczęto dochodzenie w sprawie molestowania seksualnego, nagle zrezygnował ze służby w kanadyjskich Siłach Zbrojnych 5 kwietnia, po czym wyjechał na Ukrainę aby zostać „ochotnikiem”. Według źródeł gazety, o decyzji Cadiera wiedziało tylko najwyższe dowództwo wojskowe Kanady.
Ze względu na całkowity brak kontaktu z generałem, nie jest wykluczone, że znajduje się gdzieś w katakumbach pod Azowstalem.
https://t.me/pl_news_front/1518
No cóż pozdrawiam zaginionego generała życząc mu żeby szybko się odnalazł, bo łagry czekają.
Murica-Preview
Ten generał i jemu podobni zboczeńcy seksualni i siepacze przysłani od dyktatorków pokroju bękarta Fidela Castro – Trudnej Justyny to pewnie ta osławiona „ludność cywilna”, „broniona przez neonazistów z Azowa” w norach pod Azowstalem, ponieważ pomimo niezliczonej ilości korytarzy humanitarnych jeszcze ani jeden „ludź cywilny” nie opuścił tej Ubojni Świń, w której osiedlili się naziści przeznaczeni do eksterminacji. Ani jeden cywil z rzekomego tysiąca…
A o „bronionych przez azowców 14 tysiącach cywilnych ofiar”, ośmioletniego ostrzału Donbasu jeszcze sprzed operacji policyjnej Putina przeciwko nazistom i narkomanom, nawet nie warto wspominać, bo dziwna cisza panuje na ten temat w mediach – zawodowo wyczulonych przecież na los ludności cywilnej.

20. morawiecki 2Oszust Morawiecki po raz kolejny został skompromitowany, bo nie tylko będzie płacił za gaz grzecznie w rublach ale żadnego wykrętu już nie może nawet wykonać wbrew jego właścicielom z Zachodu.
https://www.money.pl/gospodarka/polska-zaplaci-za-gaz-w-rublach-premier-czeka-na-decyzje-ue-6761058462894912a.html
Wszyscy na Zachodzie rozważnie siedzieli cicho a ten ujadał jak przystało na żydowskiego ratlerka o „walce ekonomicznej” z Rosją.
Jeszcze niedawno pluł się 24/7 o sankcjach, sankcjach i jeszcze większych sankcjach a teraz sam musi przełknąć tę gorzką miseczkę ryżu, do której prawdziwy prezydent prawdziwego państwa mu publicznie nasrał.
Smacznego Pinokio. Smacznego…

morawiecki
Przybłąkałeś się na ziemie Słowian, okradać gospodarza i na krzywy ryj pożywić, no więc żryj i patrz jak ci żona puchnie.
Popluj sobie jeszcze na Rosję, to ci santa Klaus da rozwód i męża przydzieli, bo w każdym związku musi być przecież macho…

21. Właśnie schwytano azowca, który wypełzł spod Azowstalu. Pewnie węszył za odrobiną pożywienia ale nieważne…
Ważne, że usiadł bardzo grzecznie do map i teraz pięknie śpiewa o pozycjach nazistowskich w podziemiach. Mówi szczegółowo gdzie są azowcy, gdzie gwardia narodowa, a gdzie straż graniczna. Nawet słowa nie wspomina o rzekomych cywilach 🙂
Film w linku:
https://t.me/Russkyship/840
lub tu:
https://t.me/RVvoenkor/9414

22. Brytyjscy najemnicy właśnie jadą do Donbasu odnaleźć swój grób…

ale mimo, że są jeszcze w drodze już dziś można przekazać im pośmiertny salut.
benny1
23. Otępiali Ukraińcy znowu niszczą grupę swoich kolegów – tym razem z działka na wozie opancerzonym.

25 kwietnia 2022

1. Pojmany Ukrop mówi że każdy musiał przejść „rytuał przejścia” – zabić jeńca.

Satanizm na Ukrainie dopiero czeka na porządną eksplozję w mediach, bo na razie już kilka razy Rosjanie odnaleźli satanistyczne akcesoria na zdobytych pozycjach nazistowskich. „Rytuał przejścia” to także element masońsko satanistyczny – łudząco podobny do tego od skorumpowanych świń wybieranych nie przez wyborców ale przez santa Klausa Szwaba na Zachodzie do władzy.
Ci na najwyższych stanowiskach – mordowali dzieci podczas „rytuału przejścia”. Przejścia na satanizm.

Jak tan film zostanie przetłumaczony w całości wrzucę go ponownie.

2. Wybory we Francji chyba Emanuella ukradła, bo w nocy wybuchły zamieszki. Na razie dwóch zabitych. Filmy w linku.
https://rusvesna.su/news/1650860655

3. Dowódca piechoty morskiej w norkach pod Azowstalem niejaki Wołyń, modli się o uratowanie ich do świata i o pokój na Ziemi, bo każdego dnia przybywa zabitych i brakuje lekarstw, żywności.
Wołyń dobrze gada, mógł tak gadać w czasie II wony na tego… na Wołyniu i przez ostatnie osiem lat w Donbasie. Teraz to spóźnione żale. A ponadto są opcje złożenia broni i wyjścia z norek, bo jego sytuacja jest dosłownie jak w ostatnich dniach kancelarii III Rzeszy…
Film w linku.
https://rusvesna.su/news/1650860655

4. Kryminolodzy z Zachodu przebadali ciała cywilów z Buczy i stwierdzili, że nie zostali oni zastrzeleni lecz padli ofiarą ostrzału artyleryjskiego. W ich ciałach znaleziono bowiem małe kulki będące bronią przeciwpiechotną. Rosja tego typu amunicji nie używa tylko Ukraińcy.
https://rusvesna.su/news/1650833450

5. W Niemczech już brakuje ponad 60 tysięcy kierowców ciężarówek. Aż 7 % to byli kierowcy z Ukrainy. Spodziewane są bankructwa w branży logistyczno transportowej i przerwane łańcuchy dostaw.
https://rusvesna.su/news/1650823526
Jak znam życie to szkopy przekwalifikują inżynierów z Afryki i zagranicznych studentów na kierowców i w ten prosty sposób nie tylko kierowców im będzie brakować ale jeszcze ukradzionych ładunków i samych ciężarówek. A braki towaru, który skradziono przyćmi na pewien czas braki kierowców.
Potem, jak już ci przekwalifikowani się nie sprawdzą, szkopy sprowadzą nowych inżynierów a ich obecność przyćmi braki ciężarówek i skradzionych towarów – i problem znowu stanie się nieważny, bo rozpocznie się fala gwałtów.
Na koniec żeby skończyć z plagą gwałtów urzędowo zmieni się płeć Niemkom na Niemców żeby nie kusić ani Afryki ani islamu… to pokazuje że zawsze jest kilka wyjść nawet z beznadziejnej sytuacji…

5. Uzupełnienie do punku 4. To nie były kulki ale takie oto metalowe strzałki – to co pozabijało cywilów w Buczy.strzalki
https://t.me/pl_news_front/1553

6. W Szanghaju po zatrzymaniu statków z żywnością w portach obecnie niszczy się świeże warzywa i ryby na targach testując je fałszywym testem PCR. Chodzi o wywołanie głodu towarzyszom z komunistycznej partii Chin. To wszystko w „walce” z kompletnie niegroźnym covidem Omicron, którym zarażenie zapewnia naturalną odporność na wszystkie warianty.
To pokazuje, że każdy świadomy, który marzy o upadku NWO musi wiedzieć, że tamta alternatywa, czyli chiński komunizm jest niewiele lepszy. Wszystkie masońskie systemy muszą zostać zniszczone albo one zniszczą ludzkość.

7. Strasznie szybko kończy się siła robocza klaunowi. Młodzi, niedoświadczeni żołnierze już zostali przemieleni na mięso armatnie w szybkim partiach po jakieś pół tysiąca dziennie, więc ubytki uzupełnia się dziadkami z rezerwy i każdym kto się klaunowi nawinie.
To są po prostu owce wysyłane do walki z watahą wilków porównując uzbrojenie.
Ci rezerwiści albo masowo giną albo dezerterują albo trafiają do niewoli, bo morale ukraińskiej siły roboczej sięgnęło dna po tym jak od dwóch miesięcy nie widzieli nawet żołdu. Rutynowo zdradzani są przez własnych dowódców a potem opuszczani bez dostaw jedzenia, amunicji, etc. Normą jest obecnie jedzenie co dwa dni, ale patrząc na tych ukraińskich wytatuowanych miśków, dramatu jeszcze nie ma stwierdzam obiektywnie, bo w końcu i tak będą jeść piach oni wszyscy – i szczupli i misiowaci… bo jak powiadają, wsio rawno…
Tak to jest jak się wybiera pajaca na prezydenta… nawet robi się szkoda trochę tych głupich Ukraińców no ale oni bardzo poważny temat przegapili i to kilka razy. Temat o nazwie zdrada Zachodu i noże w plecy. Tak samo przecież ich III Rzesza zdradziła: obiecali niepodległość, zamienili w morderców z SS, a potem wyruchali na maksa zostawiając z ręką w nocniku i nienawiścią Polaków, żydów i Rosjan. Ukraińcy nie zmądrzeli po tamtej zdradzie lecz powtórzyli ją co do słowa i co do przecinka.

Może za trzecim razem się ogarną, zobaczymy, chociaż wątpię czy z tego drzewa będą kiedyś zdrowe owoce. Zatrute to banderyzmem po same korzenie… i jak sama nazwa wskazuje zostanie wykorzenione doszczętnie. Bo powolna, nowa strategia Rosji na to właśnie wskazuje – nie idą szybko ale starannie, mieląc mięso armatnie artylerią, żeby użyźnić glebę i wykorzenić chwasty.

8. Tymczasem Rosja chyba na poważnie zabiera się za trudny temat dostaw ciężkiej broni z Zachodu na Ukrainę. Zauważono bowiem jak pociski manewrujące ładowane są na rosyjskie okręty podwodne.
https://rusvesna.su/news/1650862069
Rosja uprzedzała, że tego typu dostawy będą traktowane jak wróg, a więc nie zdziwię się jak pewnego pięknego dnia statki płynące z tym gównem wezmą kurs na dno.

9. Czeczeni dotarli już z Mariupola do Donbasu i teraz tam bawią się w debanderyzację. Nabyli niebywałego doświadczenia z azowcami kręcąc swoje teledyski więc teraz mają prawo do odrobiny wypoczynku.

10. Znalazłem już na bitchucie Siergieja Wołynia, który twierdzi, że pokój jest lepszy niż wojna i błaga o wydobycie spod Azowstalu do krajów trzecich.

Jak na nazistę bardzo słusznie gada ale najkrótsza droga do krajów trzecich prowadzi z Azowstalu bezpośrednio przez piekło. Rosjanie czekają przecież aż Sergiej się podda. Nazista Siergiej ma teraz bardzo poważny problem – aż mu się czółko zmarszczyło jak temu oplu błotnik który na tira najechał – bo klaun wydał mu rozkazy aby się nie poddawać i Siergiej zrobił się roztargniony. Bo opcje nazisty Siergieja Wołynia są takie, że jak się nie podda pójdzie do ziemi a jak się podda trafi do łagru albo na szubienicę jeśli mordował cywili. Jest jeszcze trzecie wyjście dla nazisty Siergieja – może zrujnować święto zwycięstwa Władimirowi Putinowi i nie poddać się do 9 maja. Może jeszcze długo tam się pod Azowstalem „bronić” pod jednym małym warunkiem: będzie sobie umarłych nazistów na obiadki po trochu podjadał.
Na razie chyba się mumifikuje i odzwyczaja powoli od strasznego nałogu jedzenia, bo nawołuje do polityków i społeczności międzynarodowej o jakiś ratunek.
No cóż społeczność międzynarodowa już została zalana dziesiątkami tysięcy zeznań ocalałych w Mariupolu cywilów oskarżających nazistów z azowa o ludobójstwo i zbrodnie wojenne.
Żałosny koniec tej elity zakapiorów faszystowskich sponsorowanych przeciwko Słowianom przez Zachód. Niedorzecznie żałosne te jęki o litość…

11. Sponsorom nazistów z azowa także się nie wiedzie. Rezerwy gazu w Unii spadły już do 30 % a wiatraki na polach stoją, bo jest i będzie nadal bezwietrznie w Europie. Rosja może sama sobie drukować swoje ruble. Według mnie wcale nie musi sprzedawać im ropy i gazu, po to żeby budowali przeciwko niej czołgi. Natomiast te ich sankcje i nagonki z oenzetów mogą poskutkować tym, że Rosja powoła swoje własne oenzety i przygarnie do nich 3/4 świata, który i tak ją popiera pozostawiając pedofilów, satanistów i oszustów z Zachodu z ręką po pachy w nocniku.

12. Rosja potwierdziła właśnie dane wywiadu: pod Azowstalem jest około 400 zagranicznych najemników. Czekamy więc aż się murikańscy wojownicy zdecydują i do nas wyjdą po należna nagrodę Olsena.
viralhog-gun-fire
13. A tu kolejna porcja uczestników Ukraińskiego Festiwalu Tatuaży.
https://t.me/pl_news_front/1556?single
https://t.me/pl_news_front/1557?single
https://t.me/pl_news_front/1558?single

14. Od dziś od godziny 14:00 Rosja ponownie uruchomi korytarz humanitarny na całą dobę dla potencjalnych cywilów, żeby mogli się wydostać z Azowstalu.
Zadziałało chyba czółko, które się zmarszczyło na Siergieju, ale uzupełniono komunikat, że jedyną przeszkodą są rozkazy z Kijowa zabraniające nazistom się poddawać.
Tak czy siak jeszcze jeden dzień Siergiej będzie bez jedzenia oraz jego kuratorzy z NATO odsiadujący z Siergiejem dożywocie pod Azowstalem, tak więc czółko mu się raczej nie wygładzi ale brzuszek owszem…
Komunikaty dla nazistów są nadawane przez radio i szczekaczki:
https://t.me/RVvoenkor/9496
Generalnie wiem nawet tak trochę dokładnie jak się czuje Siergiej, bo też utknąłem od piątku w Italii i dziś rano stwierdziłem, że mi wyszła cała woda. Człowiek by się kawy napił z rana a tu dupa, bo jak zajechałem na zrzutkę zwalić palety i nabrać wody to się okazało, że makarony zwinęły interes, bo mają dziś jakieś święto i wszystko zabili dechami. No nic – cierpię więc solidarnie z Siergiejem Wołyniem, który też przecież biedny on nie ma kawy – no i tak się zastanawiam czy na słońcu się uwalić, czy może iść do baru po te cappuccino.
20220425 italia
Cholera wie co tu zrobić w tych strasznych bezkawowych czasach. Siergiej to ma nawet lepiej bo go słońce nie smaży tylko klaun pociesza, a co ja biedny i niepocieszony mam począć?
Hmm… tak czy siak nie martw się Siergiej – są ważniejsze od przyziemnych sprawy – właśnie wyszło na jaw  dlaczego się rozpadł związek Kasi Cichopek.
https://www.o2.pl/plotki/marcin-hakiel-opowiedzial-o-rozstaniu-szybka-reakcja-kasi-cichopek-6761974139861824a

15. Wiadomości ze świata równoległego. Oto film azowców – już nawet część druga pod tytułem „Zapomnieni Przez Świat Ale Nie Przez Azow” – pokazujący jak batalion Azow ratuje cywilów w Azowstalu.

Nie wiadomo jednak przed czym Azow tak ich tam ratuje w tych katakumbach? Przed świeżym powietrzem? Czy może przed tym żeby ich Rosja nie uratowała?
Dziwne to nawet jak na realia światów równoległych, bo mają jak widać dostęp do jutuba a więc mają też dostęp do informacji, ze już się rozpoczęła godzinę temu kolejna doba zawieszenia broni ogłoszona przez Rosję tylko po to aby cywile, jeśli tam są mogli w dowolnym kierunku opuścić Azowstal.
Podejrzewam, że jeśli te filmiki naprawdę są kręcone pod Azowstalem, to są na nich zakładnicy wzięci do niewoli przez uciekające z Mariupola do Azowstalu hitlerowskie robactwo z przylegających do strefy przemysłowej domów. Inna wersja, która jest prawdopodobna to ta, że to są rodziny hitlerowców z Azowa, bo nie jest żadną tajemnicą, że Mariupol był stolicą satanizmu, nazizmu i hitleryzmu żydowskiego komika. Stolica handlu dziećmi i tego całego brudu przywleczonego przez nazistowską juntę, która puczem obaliła na Ukrainie legalną władzę i rozpoczęła systematyczne mordowanie ludności rosyjskojęzycznej. Trzecia wersja to taka, że to wszystko kręcone jest aktorami zupełnie gdzieś indziej żeby pogrywać sobie na emocjach baranów.
Można przecież odpalić skypa i na żywo porozmawiać z „zakładnikami”, żeby ich pobyt pod Azowstalem raz na zawsze udowodnić – jest tyle sposobów na zweryfikowanie tych propagandowych sztuczek, że szkoda gadać.
Tak czy siak można się nieźle uśmiać z komentów pod tym filmem na jutubie – wszyscy tam się modlą o ocalenie tych cywilów w ramach teatru dramatycznego i nikt, ani jeden bystrzacha z setek komentujących nie wpadł na to żeby… wyjść spod Azowstalu bo jest zawieszenie ognia – chyba już setne – specjalne dla cywilów.
Szopka odpierdalana przez żydowskiego komika robi się coraz bardziej żałosna…
Kto jeszcze prócz botów wierzy w jego propagandę?

Jeśli jest ktoś taki to naprawdę bardzo mocno zasłużył na to żeby Azow go uratował.

16. Coraz więcej głosów się podnosi, że Emanuella nie wygrała żadnych wyborów. Francuzów ta kradzież jednak wkurwiła najbardziej, bo „zwycięstwo” tej dziwki Rotszylda, oznacza dla nich dalszą drogę prosto do piekła. Maseczki, lockdowny, paszporty covidioty i wszystko inne co rozkaże właściciel Emanuelli santa Klaus.
W tej sytuacji armia powinna przejąć we Francji natychmiast władzę i sprawdzić te wszystkie głosy wyborcze zanim śmierdząca na kilometr sprawa przyschnie jak gówno w majtkach Donalda Trumpa. A zamieszki są ku temu doskonałym pretekstem. Pytanie tylko: czy francuska armia ma jeszcze jakieś jaja czy już tylko zmodyfikowane genetycznie jajniki. Bo po ostatnich zastrzykach sprawa francuskiej armi… no, nie wygląda najlepiej.

french army

Po ostatnich reformach zdrowotnych są na poziomie tych strzelców ukraińsko alpejskich intensywnie szkolących się zarzucać na ramię karabin i nie zabić przy tym.

17. Ukraińskie zdezorientowane bydło przepędzono w Czechach z autostrady.
https://t.me/RVvoenkor/9522
Hmm… zamiast walczyć z Rosją walczyć chcieli z czeskimi kierowcami?
Na to wygląda, bo schemat jest taki sam głupawo koszerno soroszowy jak z tymi idiotami klękającymi przed murzynami. I wygląda też na to, że ludzie w Europie i na świecie z proukropskiego amoku w mediach już powoli ochłonęli, bo wykres zapytań o wojnę na Ukrainie spadł u gugla niemal pionowo osiągając poziom sprzed operacji specjalnej.
Wniosek jest taki, że ludzie już mają w dupie czytanie kolejnych bredni Zelenskiego i płacenia za paliwo podwójnie tylko dlatego, bo jakieś chamy sobie nazizm zafundowały jako ideologię państwową. Wszędzie się obecnie zrywa niebiesko żółte szmaty i szydzi ze sławnej jak kontenery Ukrainy.
slawa kontenerom

(Nadesłane w komentarzach, dzięki)

18. Ukraińcy tradycyjnie jak od ostatnich ośmiu lat walą z artylerii po kościołach, cerkwiach i innych budynkach cywilnych, żeby pognębić prawosławnych, którzy teraz mają swoje spóźnione święta. Ten schemat też jest taki koszerno soroszowy, bo nie wierzyć w hebrajskie zabobony to jedno ale mordować ludzi w ich święta to cecha tylko zwyrodnialców, zasługujących na całkowite unicestwienie. Oby po tych wszystkich bestialstwach raz na zawsze wymazano te „nowe prusy” definitywnie z map świata, żeby już nigdy się te zdradzieckie chamy nie zbuntowały i nie podniosły ręki przeciwko sąsiadom.

19. Na początku kwietnia w Mariupolu ukraińskie wojsko zatrzymało dwóch cywilów, którzy przejeżdżali na rowerach obok punktu kontrolnego. Cywile byli mężem i żoną. Mimo posiadania dokumentów o zamieszkaniu w Mariupolu, zamknięto ich w lochu.
Po wypiciu alkoholu starszy porucznik Siergiej Batyński wyprowadził kobietę z piwnicy i grożąc, że ją zabije dopuścił się wobec niej aktów przemocy seksualnej. Kiedy mąż przetrzymywany w piwnicy próbował go powstrzymać Batynsky go zastrzelił.
Bandyta z ukraińskiej armii Batyński przyznał się. Ponadto zidentyfikowano i przesłuchano ukraińskich żołnierzy, którzy potwierdzili powyższe fakty.
Film z bandytą w linku.
https://t.me/Russkyship/880

20. Ciąg dalszy wiadomości ze świata równoległego – tym razem prosto z „Ukraińskiej Kontrofensywy”.
Ukraińska Kontrofensywa to wygląda tak, że Klaun by ją nawet i kiedyś tam zmontował gdyby mu ktoś dał ludzi, czołgi, statki i samoloty… ale ma takie niedobory ludzi, że na razie on ma tylko nowy pomysł na wymianę jeńców. Jedyny zaś problem z tym pomysłem jest taki, że już nie ma u Ukraińców na wymianę rosyjskich jeńców. Gdyby byli to klaun by ich wymienił i zatrudnił do Ukraińskiej Kontrofensywy.
Inaczej sprawa wygląda u Rosjan – tam tylko w ostatnim tygodniu do niewoli pojmano ponad 4 tysiące żołnierzy i 300 oficerów.
Kto wie czy nie zagrają statystów w filmie dokumentalnym o Festiwalu Tatuaży, bowiem co drugi ukraiński przygłup wygląda jak autobus do nauki graffiti.

21. conchitaNapięcia pomiędzy Ukrainą a Ukrainą rzucają cień na konkurs Eurowizji. Po pamiętnym wybuchu wojny ukraińsko ukraińskiej w Donbasie w roku 2014-tym, zwyciężyła nie Ukraina ale Conchita Wurst, będąca austriackim żydem.
Obecnie sytuacja na froncie ukraińsko ukraińskim również jest już tak bardzo napięta, że nie wiadomo nawet czy tegoroczny konkurs Eurowizji w ogóle się odbędzie, bo Ukraińcy topnieją szybciej od lodowca a król obojga Izraelów Woldemort Zelenski może w każdej chwili konkurs odwołać.
Niepewność sieje szczery i głęboki niepokój, albowiem ukraiński kwintet wokalno taneczny, wyhodowany przecież został specjalnie na Eurowizję w jednym z biolabów na Ukrainie z nasienia Stepana Bandery i jajeczek Angeli Merkel.

chor
Obecnie żeński kwintet jest zdruzgotany rozwijającą się niepomyślnie dla międzynarodowych śpiewaków sytuacją.

26 kwietnia 2022

1. Bułgarski premier – o chyba nie do końca bułgarskim pochodzeniu – ni z gruchy ni z pietruchy wezwał współobywateli do przekazywania pensji Ukrainie.
Kiril Petkow ogłosił: „Rozpoczynam publiczną akcję zbierania funduszy dla ukraińskiego rządu. Wzywam każdego obywatela Bułgarii do przekazania swojej pensji, tak jak ja.”
Twierdzi, że pieniądze te posłużą do zakupu amunicji.
https://rusvesna.su/news/1650903641
Ciekawe czemu Kirył do oddawania pensji nie wezwał współpremierów.

I ciekawe dlaczego nie dla Ukraińcow tylko dla ukraińskiego rządu, żebra o pieniądze Bułgarów. Nie mądrzej byłoby szukać środków na wojnę u bankierów albo filantropów?
Hmm… ale mimo wszystko to bardzo dobry ruch, bo teraz spodziewam się że rosyjski premier ogłosi publiczną akcję zbierania funduszy dla Palestyńczyków. Oczywiście żeby posłużyły do zakupu artylerii, czołgów oraz amunicji dla tego napadniętego bestialsko narodu.
Ja bym tak zrobił bez wahania skoro stało się to nową świecką tradycją.
To najlepiej pokazuje rozpaczliwą sytuację, w jakiej znajdują się szumowiny tego świata: Woldemort Zelenski, naziści Ajdara, Prawego Sektora i Azowa, wszystkie te skompromitowane w ukraińskich burdelach dla pedofilów urzędnicze kurwy i złodzieje…
No no… swoje pensje nawet zaczynają oddawać, a przecież wiadomo że łatwiej dupą sok wycisnąć z marchwi niż grosza od tych łajz Morawieckich…
A Władimir na rewelacje spod Azowstalu sobie czeka…

Oczywiście na drugi dzień bułgarski premier został przez Bułgarów wyśmiany. Wezwano go żeby oddał komikowi swoje mieszkanie 🙂

2. Musk jednak przejmuje twettera. Kupuje całość z olbrzymią stratą za ponad 40 dużych baniek i twierdzi że twetter będzie prywatny a jego akcje nie będą na sprzedaż.
To wielki krok człowieka Muska ale mały ludzkości i nawet Jim Stone zaczyna wierzyć, że Musk jednak jest Białym Kapeluszem.
Dopóki jednak klamka Muska nie zapadnie wstrzymam się z opinią, bo jeszcze na świeżo pamiętam przygody przygłupa Trumpka na twetterze.
Ten ułom przecież po zabanowaniu go tam toczył pianę całe lata i odgrażał się, że uruchomi własną platformę społecznościową. Pamiętam jak się spuszczały nad tą platformą te wszystkie Hanie Kazahari i inne Eweliny Frihaufy. Ale na mokrych orgazmach się skończyło, bo Trampek uruchomił jednak w praktyce tylko chuja w dupie. A przez te lata kiedy toczył pianę o wolność słowa, nie wpadł PRZEZ CZTERY PREZYDENCKIE lata (słownie cztery) na to że… uwaga, uwaga… jako prezes USA może co tylko chce sobie publicznie napisać na stronach uwaga, uwaga… BIAŁEGO DOMU.
No on na to co jest oczywiste dla każdego NIGDY NIE WPADŁ uprawiając swoje żałosne Mein Kampf na twetterach które go zabanowały.
A poza tym jest przecież wordpress na którym jestem dłużej niż Trampek w Białym Domu i który też niczego nie cenzuruje (no może oprócz fotek pedofila Huntera Bidena ruchającego pięciolatkę) – i tylko biedny Trampek nie odkrył wordpressa jeszcze…
Sztuczna walka z nieistniejącym problemem – to kwintesencja żydowskiej działalności na tej planecie – i to jest dokładnie to, co reprezentuje Trump.
Dlatego w Musków też póki co nie uwierzę. Ba, dlaczego miałbym w jego dobre intencje uwierzyć skoro wiem że leci na całego w absurdalna lipę z totalnie fałszywym programem kosmicznym dokładnie tak samo jak wszystkie oficjalne agencje. Udaje że wysyła w kosmos rakiety, moduły, satelity i całą resztę tych bredni, podczas gdy nie istnieją żadne loty w kosmos – o czym każdy ogarnięty człowiek już od lat wie.
Jedynie Rosja posiada rakiety zdolne wznieść się na orbitę i wszystkie murikańskie nazwijmy to „lądowniki” kupują w Rosji silniki. No kupowały jak mogły, bo teraz akurat nie mogą.
Według mnie Musk siedzi w satanistycznym szambie po same uszy, bo gdyby to był drugi Kennedy to już podczas jego wystąpień przeciwko trującym szczepionkom, zostałby albo zamachnięty albo zabity jak tamci afrykańscy prezydenci. A tymczasem żyje sobie beztrosko i robi co tylko zechce… jest jak Korwin Mikke udawaną opozycją, która może sobie gadać co tylko ślina na język przyniesie, bo i tak nic z tego nie wyniknie.
A firmę Tesla sobie zrobił sobie ot tak, z pucybuta… podczas kiedy Mercedesy, Audi i inne Rollsy od stuleci nie mogą się na zbliżony poziom przedostać – to taka sama ściema jak z facefuckiem, myślę. Gigantyczna kasa Deep State poszła na wylansowanie Muska i Musk pierze dla nich gigantyczną ilość gotówki, tymi wózkami akumulatorowymi i tym lipnym programem kosmicznym.
Poza tym o czym my tu mówimy? Przecież na twetterze jest masa treści antyszczepionkowych oraz antyukraińskich. Nie widzę tam jakiejś niedorzecznej cenzury jak na przykład na onetach czy wirtualnych polskach…
Na dziś twetter nie jest wcale zły, natomiast zmiana właściciela, może być kolejną zmyłką przed zmianą na… dużo gorsze. Identycznie jak zmiana ustroju w Polsce w 1989 – miało być dobrze, miało być fajnie, miało nie być cenzury i wolność podróżowania po całej Europie. No to wszystko miało być… a jak jest… sami widzicie na swoje własne oczy.
Z jedynego ustroju w dziejach nie żerującego na krzywdzie robotników gładko przeskoczono w najgorszy koszmar ludzi pracujących – raj dla oszustów, bankierów i sprzedawczyków dorobku całych pokoleń, gdzie nie ma w ogóle socjalu tylko śmieciówki.
To samo może być z twetterem po przejęciu go przez Muska więc zanim ten ruch Elona opiszę, zaczekam na owoce…

3. Oszust Morawiecki poinformował, że Polska przekazała czołgi na Ukrainę.
Piszą, że Morawiecki nie podał szczegółów.
https://rusvesna.su/news/1650910811
No to ja muszę te szczegóły podać. To nie Polska tylko Morawiecki przekazał czołgi i nie Ukrainie tylko nazistowskiej juncie mordującej ludność Ukrainy, bo nazistowska junta ma rodowód izraelski i posiada haki na polskich polityków nagranych przez esbeków w burdelach dla pedofilów na byłej Ukrainie.
Polska nie przekazała juncie niczego, bo Polska nie była pytana o zdanie w żadnym sondażu lub referendum. Ba, Polska nawet nie wybrała na premiera żadnego Morawieckiego – to panienka z okienka sprzedająca dla Rotszylda lichwiarskie kredyty i on ją wybrał na premiera a nie Polacy. Żaden Polak nie oddał nigdy na Morawieckiego nawet jednego głosu! Polacy wybrali Beatę Szydło na te stanowisko ale nikczemny kurdupel podmienił Panią Premier na jakiegoś przybłędę, bankowego oszusta.
Polacy nie mają nic wspólnego z antypolską polityką kurdupli, pederastów, oszustów i pedofilów!
Morawiecki rzekomo za te czołgi otrzyma czołgi Challenger z UK ale to może się skończyć tak jak złoto polskie przechowywane w angielskim banku – wyparują te czołgi i to razem z Morawieckim.

4. Szwecja otrzymała gwarancje bezpieczeństwa od NATO.
https://rusvesna.su/news/1650910185
Ok, jak dla mnie ok. Szwecja równie dobrze mogła otrzymać gwarancje bezpieczeństwa od ABBA, bo Rosja to jest ostatni kraj na Ziemi, który chciałby podbić kraj neutralny a zwłaszcza jakiś szwedzki kalifat i przytulić do swoich granic cały ten ciapaty dżihad, po to żeby mu dawać za darmo zasiłki. Szwecja nawet sama sobie nie zapewniła nigdy bezpieczeństwa a licząc że zrobi to jakiś goebbels lub lokaj jej jebanej zdradzieckiej mości – noooo… tylko podziwiać szwedzki optymizm, bo ja wolałbym być wrogiem Putina niż przyjacielem pedo Bidenów.
No ale taka polityka. Odkąd zamordowana normalnego szwedzkiego premiera Olafa Palme, władzę tam trzyma żydowska sitwa, podjudzająca każdego z każdym, żeby krzewić swoją pornografię, zboczenia i zalewać normalne kraje bandytami z bliskiego wschodu.

5. Wojsko rosyjskie weszło do rady miasta Chersonia i odebrało klucze urzędniczym kurwom.
Można? Można. Tylko trzeba chcieć…
Siły rosyjskie idą jak czołg na Słowiańsk. Do miasta zostało im już tylko kilkanaście kilometrów.

6. Zlikwidowano kolejnego nazistowskiego snajpera przeszkolonego do zabijania Słowian przez Brytyjskie świnie.
Fotki w linku.
https://t.me/Russkyship/888?single

27 kwietnia 2022

1. Specjalny wóz bojowy do rozminowywania działa w Mariupolu. Wspaniale poluje swoim mega harpunem na olbrzymie „wieloryby”.

2. Droga na Słowiańsk pełna już zdebanderyzowanych Ukraińców.

3. Kolejny magazyn przechwyconej amunicji. Prócz niej zdobyto na banderowcach ponad 100 pojazdów opancerzonych.

4. A tu koleś od klauna, który nie dał rady wyjść z imprezy żywy.

5. I jeszcze paru poległych bez sensu za narkomana i pajaca…

6. Po najemników spod Azowstalu przykolędował do Putina jakiś typ z ONZ. Sekretarz, komisarz, czy coś takiego bolszewickiego…
Prezydent Putin oznajmił bolszewikowi krótko: „Rosyjska armia nie ma nic wspólnego z masakrą w Buczy”. „Sytuacja w Mariupolu jest tragiczna, ale walki się skończyły”. „Jeśli w Azowstalu są cywile, to ukraińskie wojsko musi ich uwolnić, inaczej będzie to świadczyć o tym, że zachowują się jak terroryści.”
Putin wyraził też gotowość do pokazania przedstawicielom ONZ i Czerwonego Krzyża, jak i gdzie przetrzymywani są ukraińscy jeńcy i ranni.
Potem Putin zakręcił Polsce gaz bo oszust Morawiecki nie zapłacił w rublach. Kolejny sukces krzywomordego mongoła na polu niszczenia Polaków i Polski, bo ceny gazu wyjebią teraz w kosmos.

7. Makabryczna ilość mięsa armatniego pozostała po przejściu Rosjan przez wojska klauna. A zginęli oni nie za „wolną sławną Ukrainę”, tylko dlatego że żydowski klaun, bardzo chce się na tej wojnie wzbogacić, o czym są następne (dziewiąty i dziesiąty) punkty. Film naprawdę makabryczny – a ich krew jest na Zelenskiego rękach.

8. Koszerni najemnicy jeszcze w hotelu w drodze na łono Abrachama.

9. Od czasu rozpoczęcia Operacji Specjalnej ukraińscy generałowie sprzedali 90 % karabinów maszynowych i 80 % granatników.
To dlatego tak wiele ich Rosja „zdobywa”.
Dlatego też Woldemort Zelenski ciągle żebra o nowe i nowe dostawy broni. A każde dostawy znikają szybciej niż się pojawiają. Opini publicznej wciska się kit, że Ukraińcy wystrzeliwują tygodniowe zapasy amunicji w jeden dzień ale to fizycznie niemożliwe, bo nie mają jej już czym w praktyce wystrzeliwać. Gigantyczne magazyny amunicji co chwila są na lewo opylane.

Klaun chce broń dalej sprzedawać, a pieniądze malwersować i przytulać na konta w rajach podatkowych.
https://avia-pro.net/news/ukrainskie-generaly-rasprodali-90-pulemyotov-i-80-granatomyotov-ukrainskoy-armii

10. W nawiązaniu do powyższego holenderska partia chce rozliczyć Zelenskiego z 850 milionów osobistego majątku. Wezwała go do ujawnienia skąd go ma.
https://alethonews.com/2022/04/26/dutch-party-asks-zelensky-to-account-for-850-mln-personal-wealth/

11. Znowu trochę azowców chciało opuścić świniobicie w Azowstalu.

12. A tak się kradnie wybory. Marina Le Pen o 21:20 miała ponad 14 milionów głosów, natomiast godzinę później już tylko 11 milionów. Ponad 4 miliony głosów wyparowały. Wybory to fikcja. Szczególnie tajne oraz liczone elektronicznie.
votingisfiction1
Wybory powinny być JAWNE i papierowe, gdzie każdy się podpisuje czytelnie swoim nazwiskiem i zaznacza na kogo głosował, aby można było to skontrolować w razie wątpliwości.
Jawne muszą być uczciwe wybory, bo wszystko co tajne jest złe odkąd napisana jest historia. Wisienką na torcie są „procenty” po prawej – to już są czyste kpiny z żabojadów.