Szybkie Wieści… 19

putin

28 kwietnia 2022

1. Francuziki rzeczywiście wściekły się na fakt chamskiej kradzieży wyborów.
wybory
Z zemsty przecinają teraz kable od inernetu w całej Francji.

2. smile-putinOszust Morawiecki powiedział, że Moskwa dobrze sobie radzi z sankcjami i wyraził z tego powodu ubolewanie.

https://rusvesna.su/news/1651074485
Ano dobrze sobie radzi, bo nie ma w rządzie cwelów ze szkółki młodych globalnych zboczeńców od santa Klausa.
Morawiecki dużo mówił ale nie powiedział najważniejszego: jak sprzedał działkę za 15 milionów kiedy była warta 700 tysięcy. Wyrażam z tego powodu polewanie, bo od razu po nim było widać, że jako prymitywny oszust nie ma zielonego pojęcia o ekonomii.
Prawdziwi oszuści tacy jak Woldemort Zelenski kradną miliardy a ten ułom się zadowolił kromką chleba z cukrem. No i żoną, której udało się pokonać anoreksję.

zakręcili gaz
Ponadto Zelenski ma na swoim koncie tylko kilkadziesiąt tysięcy zabitych Ukraińców, natomiast krzywomordy dokonał zbrodni wojennej podczas lipnej pandemi na grubo ponad 200 tysiącach Polakach. Tylu wymordował Morawiecki tylko dlatego bo jego właściciel Rotszyld opatentował sobie na pięć lat przed plandemią lipne testy PCR na covid19.


3. Film dokumentalny pod tytułem: „Martwa Cisza Pod Czersoniem”. W roli martwej natury wystąpiło ukraińskie wojsko.
Bzyczące muchy miały też cameo.

4. Maszinu ocień straszna, czyli ciężki termobaryczny miotacz ognia wchodzi do gry.

5. Oburzone Francuziki obrzuciły palcowaną Emanuellę pomidorami po skradzionych wyborach.

Zauważam niewielki postęp, bo to już nie są memiki „jestem Czarli hebdo”, nie są to też kredki do rysowania po asfalcie ale prawdziwa francuska broń biologiczna.
Hmm… jeszcze trochę wezmą tych zastrzyków na grypę i kto wie może w końcu wykrzyczą „Macron, ty łajdaku ty!” i obrzucą go ślimakami.
Żałosne kurwa, no żałosne, bo zamiast wytoczyć na rynek gilotynę, przytargali skrzynkę pomidorów. Kurwa, ja pierdolę…

6. Okopy w Donbasie. Żaden listek nie uchował się na drzewie, żadne drzewko w lesie no i oczywiście żaden nazista w okopie.

7. Godzinny film o Mariupolu – stolicy nazizmu i o zbrodniach Azowa. Materiały hitlerowskie jakie znaleziono w bazie Azowa, relacje cywilów, etc.

8. Siergiej Wołyń, na którym czółko się zmarszczyło jak go okrążono pod Azowstalem powraca. Niestety nie ma nowych tekstów i dalej opowiada stare dowcipy. Chciałby żeby go ewakuowano, żeby aż tylu go nie okrążało, bo on zadania ma do wypełnienia z pułkiem Azow, że są z nim dziesiątki dzieci, etc…
Prosił też Anglię i Francję o „procedurę ekstrakcji” ale tylko Rosja nie pozostała głucha na prośby Siergieja i bardzo mocno pracuje żeby wydobyć Siergieja i jego czółko spod Azowstalu.
Nie wiem czy to jest jeszcze pułk, czy batalion ten Azow, ale po dwóch miesiącach debandedryzacji ten Azow to chyba już tylko kompania o ile nie zlepek plutonów, bo trochę tych hitlerowców udało się już do Walhalii.
Tak czy siak na plus liczy się czapeczka, która zakrywa rowy mariańskie na czółku Siergieja.

9. Musk zapowiedział na twetterze, że następnym jego zakupem będzie coca cola, żeby kokaina powróciła do oryginalnych składników coli. Dobre 🙂

10. Sorosz i Zelenski okazują się spokrewnieni bardziej niż tatuś z synem.
sorosz
Chów wsobny daje efekty.

11. Ukraińskie Hitlerjugend tworzy „punkty kontrolne”.
https://rusvesna.su/news/1651091067
Nie no… to jednak naprawdę przegięcie. To koniecznie trzeba miotaczem ognia do czysta wypalić…

12. Na kierunku sławiańskim poddała się cała kompania wojska ukraińskiego. A ofensywa na pełną skalę jeszcze się nawet nie rozpoczęła.
https://t.me/pl_news_front/1665
Nie ma się co dziwić Ukraińcom. Dowódcy biorą ich do lasu lub na pole każą się okopać i walczyć wręcz z czołgami. A sami oczywiście zawczasu uciekają. Będzie coraz więcej herojów się poddawało, bo Rosjanie po wcześniejszych mordach na jeńcach rosyjskich całkowicie zmienili taktykę na „bezjeniecką”, czyli walą artylerią w każdy metr kwadratowy, żeby nic nie ocalało i nawet nie myślało o strzelaniu jeńcom w nogi albo o podrzynaniu gardeł.
Strategia taka znakomicie działa – śmiertelność ukraińskiej siły roboczej wynosi 70 % co jest jeszcze lepszym wynikiem niż w polskim szpitalu covidowym na oddziale gdzie są respiratory, natomiast strat lub jeńców ze strony rosyjskiej niemal już wcale nie ma.

13. Azowców, którzy zeszli do podziemia na poważnie dziś wzięło na opowiadanie dowcipów. Ich przywódca pseudonim Kalina żali się, że walczy pod tym Azowstalem z okrętami, samolotami i rosyjską artylerią…
Film w linku.
https://t.me/pl_news_front/1664
Ojojoj a co to będzie jak Rosjanie pod Azowstal wpuszczą jeszcze parę okrętów podwodnych i satelity nuklearne?
A może duńscy najemnicy im pomogą – ostatnio kręcili się w okolicy.
olsen5

29 kwietnia 2022

1. Dwóch murikańskich najemników Manus McCaffrey i Paul Gray odpadło z gry w fazie grupowej, ponieważ zostało bardzo mocno poturbowanych przez rosyjską artylerię.

To na razie chłopaki. Jak wam odrosną ręce i nogi Donbas paprasza ponownie – może kiedyś wyjdziecie z grupy. Muricańskie dzieci I Kapitan Murica, nie zapomną nigdy waszego poświęcenia dla murikańskiej demonokracji. Hail Murica!
murica
murica1
2. Kiepskie się zrobiły warunki pod Azowstalem. Wypłynął bowiem stamtąd film od hitlerowców z Azowa. Na plus im się pisze, że nikt im nie powiedział o końcu pandemi i dalej noszą maski.
Od razu mi się przypomniał stary dobry film jugosłowiański o kolesiu, który ukrył w piwnicy sporą grupkę partyzantów przed Niemcami, a potem im ze trzydzieści lat po wojnie wciskał kit że okupacja trwa dalej. I oni tam żyli, brali śluby, produkowali broń na walkę z okupantem…
Tutaj mamy dokładnie ten sam klimat, tylko w roli niedoinformowanych lokatorów tym razem zagrali fani hitlerowskich Niemiec.
Jeden, który ma siły oraz pomysł, skurkowany kopie tunel. Z Azowstalu chyba do Kijowa. Dobry jest stwierdzam obiektywnie ale szybciej by mu z tym tunelem poszło jakby za saperkę chwycił ten co trzyma butelkę – jego rytmiczne ruchy, bowiem działają jak wiertarka udarowa i mógłby szybciej się przekopać przez ten beton.
Ale pani w maseczce jednak zgarnia dzisiejszą nagrodę Olsena, bo nie straszny jej brak michy, powietrza i atak Putina… Olsen jest za to, że ona boi się covida. Olsen do podziału oczywiście z tym kolesiem, który też siedzi w maseczce, żeby nie było, że tylko idiotki faworyzuję.

3. No i brytyjscy najemnicy zaczynają się powoli meldować u Bandery. Na Ukrainie zginął Scott Sibley.
Jego kolega jest zaginiony ale Benny Hill się dla obu uczciwie należy.
https://rusvesna.su/news/1651163527
benny-hill-stand-back

4. Nowy sprzęt nadjechał do Donbasu

5. Jaki kraj taki Hannibal Lecter. Czy tam Gannibal, nieważne. Zjebek z Ukrainy znalazł w spalonym czołgu trochę kości oraz mięsa, no a że był głodny to zabrał sobie na potem. Nie zapomniał też się wszystkim pochwalić w necie.

Zadowolony był że ugotował i zjadł „ruskiego sołdada” dla sławy w mediach społecznościowych, otrzymując tysiące pozytywnych komentarzy od ukraińskich degeneratów, którzy mówili, że rosyjscy żołnierze powinni być częściej zjadani.
Jednakże eksperci przeanalizowali materiał i stwierdzili, że to był ukraiński T-64, a to oznacza, że niedojeb ​​zeżarł zdebanderyzowanego Ukraińca, czyli nic złego się nie stało, bo tradycja zjadania się nawzajem jest długa i wciąż nie opuszcza Ukrainy. Nic złego się nie dzieje.
Ten sam los, tak nawiasem chyba czeka również nazików pod Azowstalem.

6. Jeszcze z okresu wyzwalania Mariupola. Rosyjski żołnierz został trafiony podczas walki o sąsiedni budynek. Zginął.

7. A to kolejne już z tego samego gatunku znalezisko w byłej kwaterze głównej Azowa.

8. Na uroczystości z okazji tegorocznego Dnia Zwycięstwa nie zaproszono na Kreml zagranicznych przywódców. Jarosław Kaczyński z ulgą odetchnął. Nie dlatego że go nie zaproszono, bo nie zapraszano go zawsze, ale dlatego bo teraz po raz pierwszy będzie mu raźniej.
https://rusvesna.su/news/1651230700
Morawiecki weźmie musi Karalucha na barana, żeby stół nie zasłaniał i mały dobrze widział Paradę Zwycięstwa na laptopie.

9. Na Ukrainie kolejny murikański najemnik udał się do Walhali. 22-letni były żołnierz piechoty morskiej Joseph Kansel.
Śmierć najemnika, który w połowie marca zabrał dobre nazistowskie zamiary i wyruszył na Ukrainę, została zgłoszona przez jego rodzinę, a informacje o śmierci obywatela USA potwierdził również Departament Stanu.
Departament Stanu oświadczył też, że zdecydowanie zaleca, aby Muricanie nie podróżowali na Ukrainę, a ci, którzy tam są, powinni natychmiast opuścić kraj dostępnym transportem naziemnym.
https://rusvesna.su/news/1651222942
Żegnaj Joseph.
muriva2
10. Ponad tysiąc ukropków wpadło w kociołek przy zbiorniku wodnym Oskul w Obwodzie Charkowskim. Zostali zepchnięci do wody, okrążeni tam no i tak sobie tam stoją i tak czekają na wykończenie kotła nie mając dokąd uciec.

11. Sankcje działają, Kalibry działają. A ponieważ wszystko działa jak trzeba – w Kijowie brakuje paliwa, stoją gigantyczne kolejki do stacji paliw gdzie jeszcze coś niecoś zostało, a na głowę wydziela się po 10 literków paliwa. Jeszcze trochę Sorosz Junior, czy tam Zelenski powojuje i Ukrainki będą się prostytuować za litr bezołowiowej lub półtora diesla.
Film w linku.
https://t.me/pl_news_front/1699

12. Brittany Cancel żali się, że została wdową po odstrzeleniu jej męża najemnika.
https://t.me/pl_news_front/1697
Zapytam niezdarnie: a przepraszam jak ktoś kto się nazywa Willy Cancel miał zostać nie skasowany?
Albo jeszcze niezdarniej: Jak teraz ma Wielka Brytania nie zostać skasowana skoro wdowa się nazywa Brittany Cancel? No jak?
Tak czy siak, salucik dla gorącej murikańskiej wdowy.
murica 3

13. Jeszcze jedna cywilna ofiara nazistów z Azowa. Zarówno cywile leżą jeszcze wokół Mariupola jak i azowcy, których mnóstwo martwych nadal pod gruzami zalega przywalone tonami betonu.

Psów w Mariupolu już nikt nie głaska, bo żywiły się zwłokami…

14. Aligatory KA-52 w pracy. Te śmigłowce są straszne, bo nawet w nocy podczerwienią i termowizją mogą ze 100 % skutecznością wykryć i zniszczyć sprzęt, w którym są jeszcze choćby trochę tylko ciepłe silniki. Aligatory rządzą na Ukrainie.

15. Dziś mamy prawdziwy międzynarodowy dzień najemnika. Kolejny taki rasowy szorstkowłosy brytyjski najemny debil został schwytany.

I od razu zachłannie odbiera nagrodę Olsena wcześniejszym amatorom, ponieważ ten przypadek nazywa się… tak, on naprawdę nazywa się Hill. Andrew Hill. Nasz brytyjski Hillbilly jest wstrząśnięty ale nie zmieszany.

benny4
Poddał się więc może przeżyje te całe łagry aczkolwiek nie udało mu się spaść na cztery łapki. Obecnie jest przez wywiad rosyjski gruntownie przetwarzany.
—Co chciałbyś powiedzieć innym Anglikom, którzy zdecydują się wyjechać na Ukrainę?
—Naprawdę trzeba się nad tym zastanowić… czy…? To nas nie dotyczy.

30 kwietnia 2022

1, Murikański senator powołując się na tureckie media mówi że pod Azowstalem siedzi 50 francuskich wysokich oficerów NATO odpowiedzialnych między innymi za zatopienie krążownika Moskwa. Mówi też, że oni prawdopodobnie zginą.

Co oni tam jeszcze robią? Wiadomo – to co zawsze: kolaborują z faszystami, kopią dołki przeciwko Słowianom, robią tunel do Kijowa, przeżywają homoseksualne uniesienia i dramaty, liżą się po jajkach i bardzo dbają, żeby wydepilować sobie odbyt na wypadek wzięcia do łagru.
Prawny opiekun Emanuelli zasyła wszystkim Francuzikom pod Azowstalem dojrzałe, męskie pozdrowienia.
macron
Nie martwcie się chłopaki. Tylko do  zmiany płci jest przejebane. No bez jaj…

2. Dla równowagi odrobina prawdziwej kultury.

3. Francuskie fałszerstwo wyborcze ciąg dalszy. Celowo uszkodzone karty do głosowania żeby odrzucić je podczas liczenia.

Znaleziono już miliony tak „uszkodzonych” kart do głosowania. Tylko na Marinę Le Pen były one „uszkodzone”.
https://en-volve.com/2022/04/29/french-election-fraud-puts-2020-to-shame-millions-of-uncounted-le-pen-ballots-found-video/

4. Karma pracuje. Kanadyjska satanistka Celine Dion takie ma skurcze i ataki drgawek po swoich szczepionkach, że ponownie odwołała na przyszły rok wszystkie zaplanowane występy.
Żałosny koniec ćpunki adrenochromu i fanatycznej maniaczki szczepień. Tak wygląda jej ostatnia prosta.
A pamiętam jak szczuła na zabójcze szpryce i zmuszała do nich nie tylko całą swoją ekipę techniczną ale jeszcze wymagała szprycy od wszystkich fanów na jej koncertach.
Karma suko, karma to się nazywa.

Ktoś w końcu musi chyba Celinie tak po ludzku powiedzieć, że pandemia się skończyła 🙂
Pandemia zakończyła się zanim się rozpoczęła, ponieważ nigdy nie było żadnej pandemi hehe.
Są tylko jej niezliczone ofiary stojące cierpliwie po swoje noty w skali Olsena… i tak sobie cierpliwie czekające na swój występ ze skeczem z czaszką.
„Zachęcam wszystkich do zaszczepienia się, ponieważ myślę, że w tej chwili to jedyny sposób na odbudowanie odporności na całym świecie.” – mówiła niedawno Celine Dion
Na facefucku nadal zresztą jest jej film, na którym jak pojebana lansowała szczepionki, zanim jeszcze zamieniły ją we wraka.

Karma, tępa suko! Karma to surowa pani.

5. Po udanych atakach wojsk rosyjskich liczba zagranicznych najemników zmniejszyła się i wyniosła 4877 osób. Do dziś zginęło już łącznie 1035 najemników, a 912 odmówiło udziału w działaniach wojennych i uciekło z Ukrainy.
https://rusvesna.su/news/1651254986

6. Kolejny nazistowski zjeb zgłosił się na Festiwal Tatuaży zaraz po wzięciu do niewoli.
Naziol ma wytatuowane wszystko: esesmanów, obóz koncentracyjny Mauthausen, żelazny krzyż, wilki jakieś…
Fotki w linku:
https://rusvesna.su/news/1651264316

7. Rosjanie mają już śmiałą koncepcję na rozwiązanie sprawy nazistów pod Azowstalem. Film koncepcyjny w linku:
https://t.me/RVvoenkor/10223

8. Spod Azowstalu „wyszła cudem” trzyosobowa „rodzina”.
I kiedy jeszcze kręcili swój łzawy film milicja sprawdziła ich telefony – tata okazał się zwolennikiem nazizmu, bo miał zdjęcia na których sobie hailował.
Fotki w linkach.
https://t.me/pl_news_front/1707?single
https://t.me/pl_news_front/1709?single
Filmik z „dziwną rodziną” tutaj:
https://t.me/Russkyship/1054

Ona też zresztą według najnowszych doniesień jest na fotografiach z karabinem snajperskim.

9. Bardzo smutny widok ukraińskich okopów po zmiękczeniu przez rosyjską artylerię. Równie dobrze oni mogliby się na Księżycu okopać – po rosyjskich projektantach krajobrazu, wyglądałoby w sumie dokładnie tak samo.

10. Widok z drona na kwiecień plecień co przeplata. W Mariupolu wiosna, natomiast w Azowstalu jeszcze jesień średniowiecza.

11. Morawiecki, który pojęcia nie ma zielonego o ekonomii, doprowadził już do 11 % inflacji w Polsce, która na tym polu jest liderem w Europie.
Niekontrolowana inflacja nie oszczędziła nawet jego żony – złogi sadła narastają usiłując desperacko dogonić sklepowe ceny.

12. Według poczciwego Bena Fulforda, zagadkowy uśmiech Marine Le Pen po skradzionych przez palcowaną Emanuellę wyborach został osłodzony łapówką w wysokości 300 milionów dolarów.
Jeśli to prawda – a wygląda że tak, bo w obliczu dowodów na jawną kradzież wyborów – Marina jest taką samą sprzedajną dziwką Rotszylda jak Donald Trump. Jedno wielkie bagno, któremu tylko pocisk termobaryczny mógłby jeszcze pomóc.

Gdyby bowiem Marina była uczciwa, to już dwa dni temu powinna wezwać Francuzików do obalenia tego syfu. Jeśli natomiast niczym Trampek siedzi cicho, to oznacza że jest jak tania dziwka zaprzedana…

13. W ostatni dzień kwietnia, jasnowidz Panjackowski już wie co wydarzy się na początku maja. Nasz narodowy oszołom jest pewny, że maj będzie ciepły. Później mówi będzie deszcz a po deszczu wyjaśnia, że już nie będzie padało…
https://www.o2.pl/plotki/jackowski-juz-wie-to-wydarzy-sie-na-poczatku-maja-zdziwieni-6763387292719904a
Coraz bardziej się upewniam, że nie zrodziła go ludzka kobieta…

14. Dawno już zresztą nie było żadnych poważnych objawień i wszyscy się zastanawiają, gdzie się u licha podziała matka boska.
Być może ukaże się w końcu na Ukraińskim Międzynarodowym Festiwalu Tatuaży. Kto wie?
matka boska
15. Wojsko rosyjskie napotkało tymczasem bezdomnego kloszarda, który błąkał się po okolicy. Bezdomny Wadim, który zaraz po wzięciu rozwinął swoją historię opowiedział, że zanim został bezdomnym robił za dowódcę ukraińskiej artylerii.  Przygarnięto żula, nakarmiono i wręczono nowe ubrania.
Film z bezdomnym w linku.
https://t.me/RVvoenkor/10251

16. Dobry film nadesłał Dziadek w komentarzach. Ten film to jest odpowiedź czym dla zgniłego zachodu, szczególnie USA stała się Ukraina i jak dalece byli w stanie posunąć się dla kolejnych zysków. Od wielu lat ten kraj to istna jaskinia diabła z takimi amerykańskimi biznesami jak:

  • handel dziećmi
  • handel prostytucją
  • handel organami
  • heroina
  • kokaina
  • produkcja chemtrails (szkodliwych smug chemicznych do rozpylania samolotami)
  • produkcja zakazanych międzynarodowymi konwencjami rodzajów broni (np. chemiczne)
  • produkcja wirusów (to już wiemy oficjalnie)
  • broń biologiczna – również oficjalnie zakazana
  • i wiele innych

Są to zeznania pracownika służby bezpieczeństwa Ukrainy, który został wydelegowany do działań w rejon walk o Donbas, gdzie pracował w specjalnej jednostce medycznej. Zbierali rannych i zwozili ich żeby… wykroić im rozmaite organy. 170 dolarów za każdego rannego lub co najmniej żywą jeszcze osobę.
Handlem organami zajmowała się osobiście żona Micheila Saakaszwili (co do niego – bardzo mroczna postać, od 15 sierpnia 2014 poszukiwany gruzińskim listem gończym. wspierany przez dwóch ostatnich – nominowanych przez amerykańskie wpływy prezydentów Ukrainy – w tym obecnego)
W handel zamieszani byli najwyżsi ukraińcy przedstawiciele armii. O organach mówiono tam jak o zbożu. Organy trafiały finalnie do ludzi czekających na organy z Europy i USA. Porywani byli również cywile. Tutaj pada opowieść o ostrzale miejscowości Popasna i rodzinie z 12 letnią dziewczynką, którzy stracili przytomność po wybuchu miny. Matce dziewczynki odcięto nogi i umierała w wyniku wykrwawiania się. Wówczas szybko rozporcjowano ją na organy. W aktach wpisano, że zostali zabici na miejscu ostrzału…
Film pochodzi z 8 września 2015 roku.
Dzięki Dziadek.

https://www.bitchute.com/video/8nSUXmDb3KmJ/

17. Ukraińcy z uporem maniaka wysadzają w powietrze kolejne mosty. Normalnie nie wiem co powiedzieć, więc powiem tak: dziękuję.
Dzięki tej roztropnej strategii wszystkie siły ukraińskie w Donbasie pozbawione zostały możliwości odwrotu jako że pontonowych mostów ze sobą raczej nie mają 🙂
https://rusvesna.su/news/1651318439
Poza tym absolutnie nikomu to nie przeszkadza. Rosjanie i tak wyzwolą ten teren, bo ich artyleria mieli średnio brygadę mięsa tygodniowo, junta klauna z Kijowa i tak jest przecież zaćpana i ma to wszystko głęboko w dupie, natomiast sami Ukraińcy wpierdalają garściami chemiczne dopalacze, które pozbawiają ich wrażliwości na ból oraz strachu.
Nawet zatem jak przeżyją będą wzorem swoich murikańskich weteranów, bezdomnymi ćpunami o wypalonej psychice i zerowej przydatności dla nienawidzącego narkomanów społeczeństwa.
Skoro wszystkim taki układ pasuje, to mi tym bardziej. Jeszcze raz za te mosty dziękuję, bo spalić za sobą mosty to najlepsza strategia jaka tylko jest możliwa 🙂

18. Angelina Joli przyleciała do Polski a potem przefrunęła do Lwowa. Pewnie się rozgląda nad jakimś dzieckiem do przyadoptowania.
https://t.me/RVvoenkor/10272
W sumie ja tak sobie myślę, że jak będzie wracała to można by Jarka jakimiś ukraińskimi tabletkami oszołomić żeby się przestał panicznie bać Putina, a potem wetknąć w becik i wsadzić mu do dzioba smoczek…
smoczekNawet widziałem odpowiednie dla jego wieku smoczki w sklepie ze śmiesznymi rzeczami.

My pozbylibyśmy się problemu, natomiast Angelina szukająca kłopotów znalazłaby kolejny.
Problem mógłby tylko być niewielki gdyby Jarek jeszcze w samolocie do Muriki zaczął gaworzyć… o samolotach i o zamachach…
FBI by go w Los Angeles do poprawczaka wsadziło… żeby wyjaśnić te jego związki z Al Kaidą i Bin Ladenem…

Tak czy siak plan jest dobry myślę, bo co się będzie Jarek opierdalał w sejmie…

jarus

19. Kolejne dobre wiadomości. Ronnie McDonald, który jak pamiętamy ukrzyżowan był został przez nazistów na Wielkanoc… ostatecznie jednak zmartwychwstał.jezus
Ronnie przeanalizował sobie, bowiem w zaświatach plusy dodatnie i plusy ujemne i ostatecznie wyszło mu, że jednak się bardziej opłaci truć dalej Rosjan mieloną krową.
https://rusvesna.su/news/1651322613
A jako, że nadal obowiązują sankcje, Ronniego McDonalda czeka najprawdopodobniej rebranding, czyli zmiana nazwy.
Powraca więc moja (nadal aktualna) propozycja aby to gówno nazwać zgodnie z duchem czasu: Zakłady Przetwórstwa Mięsnego…
To nie koniec dobrych wiadomości dla 200 kilogramowych Rosjan. Bowiem jak już powraca McDonald to powróci oczywiście druga strona tej samej nędzy: Coca Cola.
A ponieważ tyle powrotów naraz może zakręcić głodnym w głowie, dla ochłonięcia zapodam objawienie zreformowanego kościoła bacologicznego, które stanowi bardzo ważne z kanonicznego punktu widzenia, uzupełnienie do pisma świętego:
„Zaprawdę powiadam wam, prędzej bogaty na osiołku wjedzie do raju przez ucho igielne, niż spragniony otrzyma w McDonaldzie coca colę z butelki.”
Dlaczego to tak?
Ano bo ten Zakład Przetwórstwa Mięsnego żydzi na czym się tylko da maksymalnie i dlatego nigdy, przenigdy nie sprowadza coli w butelkach lub beczkach tylko robi ją z jakiegoś proszku oraz kranówki bezpośrednio na miejscu. Oczywiście ten chlor nie ma niczego wspólnego z coca colą oprócz nazwy ale w sumie jak ktoś wpierdala padlinę w tego typu zamordowniach to i się napić może brudnej wody ze zlewu o chemicznym smaku coca coli, no bo czyż nie? Nota bene na tej brudnej wodzie też żydzą po raz już kolejny, wypełniając ją do granic możliwości kostkami lodu, którego z kranu mają… jak lodu.
No i jeszcze te słynne „powiększone frytki” mają.

Legenda głosi, że kiedyś ktoś dociekliwy powołując się na starożytne prawo sado maso konsumenta zapytał z oburzeniem panią kierownik, dlaczego powiększone frytki są dokładnie takiego samego rozmiaru jak niepowiększone.

Usłyszał donoszą kroniki, że powiększone znaczy że jest ich więcej.

Pani kierownik więc usłyszała, że czy jak będzie sobie powiększać cyce to doszyje sobie ich na brzuchu więcej… i na tym się kończą legendy, bo odważnego kronikarza jakaś rozwścieczona macica zamordowała…
Strach się teraz bać powiększać penisa, no bo jak się trafi operator po kursie kierownika…

20. W ramach sankcji starej torby Ursuli von der coś tam, ceny energii w szkopach podskoczyły w marcu o 440 %.
W Rosji ceny pozostały bez zmian a rubel stoi lepiej niż przed operacją.
Dla starej torby należy się osiem w skali Olsena za ostudzenie niemieckiej gospodarki…

21. Ostatnie momenty bitwy o Mariupol – tuż przed zapędzeniem nazistowskich szczurków pod ziemię w Azowstalu, skąd już niebezpieczni dla otoczenia nie wyjdą.

22. Odnaleziono, skatalogowano i opakowano w worki, martwych azowców, którzy próbowali bez większego zresztą powodzenia, osiedlić się w mariupolskim przedszkolu.

23. Na Zachodzie bez zmian. Kill Bill ma nowy fajny pomysł na szczepionkę przeciwko polio wywołane przez jego poprzednią szczepionką na polio. Serio.
https://www.naturalnews.com/2022-04-30-bill-gates-developing-new-vaccine-against-polio-caused-by-vaccines.html
Kill Billa musiała zainspirować bezprecedensowa historia Polaków dręczonych przez Karalucha, którego w wykończył kubek w kubek podobny Karaluch, który ich teraz dręczy w taki sam sposób do tamtego Karalucha.