Szybkie Wieści… 20

zavod_azovstal

Zrobiły się już nam dwudzieste, okrągłe Szybkie Wieści a więc na początek z okazji tego niebywałego święta kilka…

Spraw technicznych

Zapytania o operację na Ukrainie u gugla zdechły już do poziomu sprzed operacji. Nie pomagają już na tym polu kolejne zbrodnie kijowskiego reżimku i kolejne brednie o sukcesach ukraińskiej armii.
Na moim blogu natomiast odwrotnie, bo w miarę znikania kolejnych witryn z polskiego neta, do mnie zaglądają coraz to nowe rzesze ludzi. Na dziś to już chyba piąta lub szósta rzesza, hehe po zniknięciu najnowszej porcji portali no i oczywiście po zejściu na totalne psy zmian na ziemi.

statystyki2Liczba odwiedzin mojego biednego bloga przeskoczyła już półtora miliona, bo tydzień w tydzień jest to ponad sto tysięcy. Tak więc witam wszystkich i ze starej i z nowej rzeszy.

I wszystko ładnie, pięknie, bo gotów żem jest nawet na siódmą lub ósmą rzeszę ale jest małe ale – te całe sympatyczne towarzystwo robi komentarze i są to naprawdę ogromne ilości wpisów, ludziska.


statystyki
Niektóre wpisy jak widać mają po 500, 600 lub niemal 800 komentów – poziom nie znany nawet na ścierwomediach sprzed cenzury – i biedny baca musi to jakoś przecież obrobić: zatwierdzać, usuwać, no i po kilka razy (bo dochodzą odpowiedzi) przeczytać. To gigantyczna ilość czasu przemielić sobie takie 800 komentów. A to są tylko zatwierdzone komenty, bo jakby doliczyć onucowy spam, banderowców oraz dewotów i trolli, którzy przychodzą tylko po to, żeby się obrażać (!) no to w niektórych wpisach byłoby już ponad 1000 komentów. To co widać to zostało zatwierdzone. A algorytm przecież nie usuwa wszystkiego automatycznie.
A będzie jeszcze gorzej, bo ta wojna tak prędko się nie skończy, a w międzyczasie inne witryny również zostaną w przyszłości zastraszone lub chamsko zamknięte. Jim Stone uważa, że w pewnym momencie wszystko z neta alternatywnego zniknie – nawet on. Świat kłamców nienawidzi bowiem prawdy i chociaż w przeciwieństwie do kłamstw ona nic nie kosztuje – bo dzieje się za darmo i automatycznie – no to jej wartość astronomicznie rośnie w miarę jak rozrasta się kłamstwo.
Prawo popytu i podaży – czyli to o czym Morawiecki nie ma zielonego pojęcia – w świecie powszechnego kłamstwa, zwykła banalna prawda robi się droższa, droższa aż wreszcie zrobi się bezcenna. Ludzie chcą jednak tej prawdy, bo moje statystyki są tego dowodem i jak na ironię prawda to jest jedyny towar, którego żyd nie ma na składzie. Stąd bezpośrednio niewyobrażalna ilość ludzi na moim śmiesznym blogu.
Muszę więc wprowadzić parę prostych zasad – zwłaszcza dla nowoprzybyłych – żeby nie paść pod naporem komentarzy. Zasad, które proponuję sobie zapamiętać, żeby już nie powracać do tematu.
1. Nie piszmy dłuższych niż 10 linijek tekstu komentów, bo ja po prostu nie mam czasu tego czytać.
2. Nie wstawiajmy kompletnie niczego ze ścierwomediów, żeby podupadli z braku oglądalności i poznali słowo bojkot – w nagrodę za swoją cenzurę. Nie róbmy im reklamy na moim blogu i nie komentujmy u mnie tego co u nich nie wolno. Mój blog to nie konfesjonał dla tych, którzy myślozbrodnią gdzieś zgrzeszyli i muszą mi koniecznie o tym opowiedzieć.
3. Nie jęczmy w nieskończoność, że jakaś strona nie działa, tylko cieszymy się tą która jest – wystarczy jeden komentarz, że jakaś witrynka wypadła z gry, ok? Jeden raz i wystarczy – po chuj dziesięciu ludzi ma pisać dokładnie to samo, czyli że u nich też jakaś stona nie działa? Żeby mnie wykończyć i mojego bloga zabić? Czy żebym ja wyłączył w diabły komentarze? Jedno info w zupełności wystarczy – bo tego samego przecież nie trzeba klepać w kółko jak różaniec.
4. Absolutnie nie wstawiajmy nie opisanych w paru słowach linków, bo ja nie mam czasu oglądać jakichś półgodzinnych gawędziarzy. Proszę policzyć sobie ile czasu potrzeba na przeczytanie kilkuset maili dziennie. Nie ma szans żebym jeszcze oglądał tam wrzucone filmy. To idzie do spamu, jeśli nie zostanie opisane.
5. Spraw nie związanych z tematem, też nie wrzucamy w ogóle w komentarze.
6. Filmów nie osadzamy, żeby nie zamulić bloga. Żeby filmik się nie osadził robimy w linku spację – to proste.
7. No i ostatnia zasada, zero jahwistycznej patologii. To słowiański blog, w komentach jest słowiański wiec, więc tylko o słowiańskiej kulturze piszmy i słowiańskich bogach, żeby nie zatruwać miłej atmosfery pianą wrogiej antykultury.
Jeśli komuś nie odpowiedziałem na maila lub coś, to tylko z braku czasu – ponieważ to niemożliwe z powodu takiej ilości maili i komentarzy.
Dla tych, którzy chcą docenić ilość pracy poświęconej w wyszukiwanie ciekawych informacji i obróbki skrawaniem tej masy wpisów, wstawiłem na samą górę bloga nr mojego konta, bo nie oszukujmy się – ten blog nie jest dochodowy i niczego nie reklamuje – ale wymaga kupę czasu i roboty, a moja praca zarobkowa jest zupełnie inna i na nią też mam tylko określoną ilość mocy przerobowych.
Bardzo chętnie bym niczego nie robił tylko prowadził blog ale powietrzem żyć się nie da.

Analiza

Walka dobra ze złem kończy już powoli fazę łagodną. Lada dzień gra wstępna i pieszczoty skończą się, a walka przeistoczy się w walkę na śmierć i życie. Rosyjska generalicja już zresztą nawołuje do wojny pełnoskalowej, ponieważ Zachód od dłuższego czasu do takiej właśnie dąży pompując na Ukrainę sprzęt, najemników oraz amunicję. Jedynie głównodowodzący Władimir Putin przed totalną wojną sytuację jeszcze powstrzymuje.
Według mnie nic to nie da, bo kłamcy, zboczeńcy i złodzieje przecież nigdy nie zaprzestaną kłamstw, zboczeń lub kradzieży. A zatem im prędzej zostaną wyeliminowani tym lepiej dla Ziemi.
Wojna z prawdziwego zdarzenia jest więc tak czy siak nieuchronna a jedynym pytaniem jest ile ostatecznie tego atomu zostanie wysłane. Zachód musi tę wojnę mieć bo nic innego nie przykryje zgonów szczepionkowych, bo jak od początku przypuszczałem wielkie gówno wynikło z tych Fulmichów, Norymbergów 2.0 i pomniejszego wycia tych wszystkich zadaniowych Grzegorzów Braunów. Nic. Zero efektów.
Ani jeden z milionów Mengelowców nie został pociągnięty lub ukarany. Ani jeden, kurwa! A co się piany wytoczyło z tych Braunów – szkoda nawet strzępić ryja – cytując Stonogę klasyka.
A więc wojna – konieczna dla Zachodu z już wspomnianych powodów oraz konieczna dla Rosji, bo bez wojny NIC się na kierunku lichwy, pedofili lub satanizmu NIE ZMIENI.
To chyba już wie każdy świadomy.
Każdy świadomy wiedzieć też powinien, że Zachodowi marzy się ta wojna u Słowian a więc jest nadzieja, że świadomi tego Rosjanie przeniosą ją uderzeniem wyprzedzającym – identycznym do tego na Ukrainie – do spederalizowanych dobrodziejów na Zachodzie, żeby samemu nie upaść pod naporem pierwszego druzgocącego ciosu.
O niebo lepiej z punktu widzenia umęczonych już wojnami światowymi Słowian, najpierw byłoby uruchomić Scenariusz Sacharowa i półkilometrowym tsunami wstępnie spłukać z Wielkiej Brytanii odrobinę tego satanistycznego brudu jaki tam zalega od stuleci. Kolejną zaletą byłoby zatopienie podziemnych nor, do których te pedofilskie świnie zamierzają się schronić, kiedy odpalą jako pierwsi swoje głowice.
Wojna więc będzie. Murica śle dla ukropów ciężki sprzęt z demobilu i najdalej do lata banderowcy się nauczą go obsługiwać. Rosja na zamknięcie tematu ma więc tylko kilka miesięcy i albo do lata zdobędzie całą Ukrainę albo się to przeciągnie ho ho ho albo w nieskończoność.
Rosja nie ma wyboru, bo Rosja została okradziona z kasy za sprzedane surowce. Pedofile z Unii i bandyci z NATO ukradli jej ponad 300 miliardów dolarów.
To zamyka na zawsze sprawy tak zwanego prawa międzynarodowego, bo je pogwałciło całkowicie. Rosja która więc i tak nie ma już wyboru – oczywiście inaczej te straty sobie odrobi: zagarnie byłą Ukrainę, która jest o niebo więcej warta niż ukradzione depozyty. Wschód byłej Ukrainy to same cenne surowce oraz najżyźniejsza ziemia. Ponadto Morze Azowskie zawiera nieprzebrane złoża gazu. Los tych ziem zatem jest już przesądzony: one wejdą na zawsze w skład Rosji. I nie ma siły, która mogłaby to zmienić.

1 maja 2022

1. Kolejna porcja prac polowych na przednówku w Donbasie. Film ze znanego już gatunku: „ręka, noga, mózg na ścianie”.

2. Bardzo dobre granatomioty. Znakomicie usuwają tatuaże.

3. A tu znany już a Mariupola sprzęt, znakomity jak się okazuje także do odrobaczania ziemianek.

4. Krótko, zwięźle i na temat Ukrainy, lecz wypowiedziane aż z Południowej Afryki. Niestety, TEGO SAMEGO żaden Korwin, żaden Braun nie powie nigdy świniom w polskim sejmie.

5. Wychodzi na to, co od początku przypuszczałem, bazując na absolutnie całkowitym braku obrażeń szczepionkowych w internecie. U okupantów Palestyny.
Otóż ekstremalnie niski odsetek zgłoszonych skutków ubocznych wśród Izraelczyków dowodzi, że ich szczepionki na covid19 to było w rzeczywistości placebo.
Po opublikowaniu oficjalnych danych po pierwszej dawce zgłoszono zaledwie 0,24 % skutków ubocznych. Po drugiej 0,26 %.
Tamtejsi lekarze entuzjastycznie zareagowali na te dane, bo hospitalizacji było zaledwie 17 na milion. Zgonów natomiast nie było w ogóle.
Przypomina to do złudzenia sytuację z innymi szczepionkami: W USA na autyzm poszczepienny cierpi 1 na 50 dzieci, natomiast w Izraelu autyzmu ciężkiego nie ma wcale a słaby dotyka 1 na 1000 chłopców.
Wnioski autorów są miażdżące: szczepionka Pfizer (podawana w Izraelu) nie jest tą samą szczepionką podawaną poza Izraelem – w Europie i w Ameryce.
Brzytwa Ockhama twierdzi, że najprostsze wyjaśnienie jest tym właściwym, a więc ekstremalnie niski poziom skutków ubocznych dowodzi, że w Palestynie podawano żydom placebo.
https://christiansfortruth.com/is-extremely-low-rate-of-reported-side-effects-among-israelis-proof-their-covid-vaccines-are-actually-placebos/
Nie można po tym mieć pretensji do żydów że chronią swoją populację ale należy mieć za to, że mordują przy pomocy tej samej szczepionkowej mafii nieżydów na całym świecie, a w szczególności rasę białą, żółtą oraz czarną, bo ilość poważnych skutków ubocznych po tej covidowej szprycy jest monstrualna na całym świecie i niemożliwa już do zatajenia.
Jeśli dodać do tego fakt że na Ukrainie pracowano nad covidem19 jeszcze przed powstaniem tej nazwy, czyli plandemią, co wynika z przejętych w biolabach już dokumentów, nie dziwi fakt że obecnie Izrael siedzi cicho jak mysz pod miotłą, a Rosja bierze powolny rozwód z tamtejszym reżimem, schładzając z tygodnia na tydzień coraz bardziej stosunki dyplomatyczne. Żydowska mafia okupująca Palestynę aż groteskowo trzyma się z daleka od konfliktu na Ukrainie, bo doskonale wie, że jest za niego w pełni odpowiedzialna. To nie Muricanie, to nie jakiś kompleks przemysłowo militarny, to żydowska mafia z Izraela doprowadziła do reakcji obronnej Rosji, która miała w świetle tego co powyższe prawo poczuć się osaczona i zareagować.
I właśnie stąd hejt na Rosję, jakiego nawet covidowy świat nie widział. Hejt żydowskich mediów, skorumpowanych przez żydowska mafię polityków i ogłupionych przez żydowską propagandę pożytecznych idiotów.
Nie dziwi, że cała ta swołocz jak na przykład stara torba Ursula von der coś tam – której mąż sprzedaje te właśnie covidowe szpryce – obecnie szczuje na Rosję idiotów z całej Europy. Chciałaby bowiem jeszcze z siedem dawek żydowskiej toksyny niewinnym ludziom sprzedawać no ale Rosja jak wiemy zakończyła starej torbie te grube plany…

6. Muricanie ślą na Ukrainę jakiś niewyobrażalny złom jeszcze z Pustynnej Burzy. Nawet nie malują go w kamuflaż pod Ukrainę, ponieważ to tylko dla Rosjan cele ćwiczebne, którym wszystko jedno jaki mają kolor, bo po spaleniu i tak będą wyglądać tak samo. Szkoda więc farby. Chodzi o to żeby bronić interesów pedofilów Bidenów, którzy dla żydowskiej mafii firmowali tamtejsze biolaby, handel ludźmi i handel organami. Młody Hunter został znarkotyzowanym pedofilem, żeby grzecznie wykonywał mafijne polecenia, natomiast starego pedo Joe obecnie non stop się utrzymuje w stanie otępienia farmakologicznego, również po to, żeby wykonywał grzecznie polecenia mafii.

7. Dopóki nie powstaną nowe Mariupole, musimy niestety cieszyć się nadal obrazkami z pierwszego.

A następne Mariupole oczywiście będą, ponieważ Rosja walczy z nazistowskimi terrorystami rutynowo biorącymi cywilów za zakładników.

8. Przyszłe wdowy po azowcach spod Azowstalu apelują do Sorosza Juniora, czy tam Zelenskiego o uwolnienie ich mężów spod przemysłowego kompleksu.

Równie dobrze mogą apelować do Zelenskiego o uwolnienie się od kokainy. Ten żydowski ćpun przecież jest żydem a oni nazistami. Ci naziści nie tylko skompromitowali go jakiś rok temu, kiedy pojechał do Donbasu ich przywołać do porządku, ale cały czas go nadal zastraszają. Tamten film, kiedy go obrzucili pogróżkami poznikał już z sieci, bo pokazywał że Zelenski jest niepoważnym błaznem nie szanowanym przez nikogo, ale obecnie raz, że Zelenski kompletnie nic dla azowców nie może zrobić, a dwa ma doskonałą okazję żeby się na nich za tamtą kompromitację zemścić – czyli porzucić aroganckich naziołków na śmierć lub gułagową niewolę.
Wołanie zatem na puszczy nazistowskie banderówki. Wołanie na puszczy, gały widziały co brały, więc trzeba było nie brać nazistów na mężów. Zejdźcie na ziemię z tymi transparentami „Ratujcie Mariupol”, bo Mariupol już jest od paru tygodni od waszych mężów przecież uratowany. Co najmniej 10 tysięcy zabitych tam cywilów oraz dziesiątki tysięcy świadków azowskiego terroru sprawiło, że każdy cwelebryta jest teraz spławiany: odesłany w chuj został generalny komisarz lub sekretarz ONZ, satanistyczny papież, wszystkie te Emanuelle, stare torby i Borysy, a jakieś tam banderówki mogą co najwyżej już rozglądać się powoli za nowym gachem, bo z tamtych, ludzi już nie będzie tylko nawóz.

9. Wychodząc chyba naprzeciw wołaniom banderówek, reżimek Zelenskiego uznał utratę południa Ukrainy. Z Mariupolem włącznie.
Osiem długich lat bombardowali bezlitośnie Donbas zabijając 14 tysięcy cywilów – karma teraz ich co wieczór tak samo bombarduje – już drugi miesiąc wyją u banderowców co noc alarmy przeciwlotnicze.
https://rusvesna.su/news/1651383189

10. W Europie zaczyna zdychać z braku gazu gospodarka. Niektóre kraje mają gaz zakręcony ale nie przesadzajmy z paniką, bo odsprzedają im go przecież inne kraje – z zyskiem własnym oczywiście, jak na przykład szkopy Polsce. Gaz więc nadal będzie w Europie sporadycznie dostępny ale będzie dużo droższy, bo właśnie zaczął się o niego wyścig niemieckich, angielskich i francuskich szczurów. Skończyły się kontrakty długoterminowe po niskich cenach, będą za to drogie bieżące transakcje, doraźne i dotkliwe. Rosja zarobi na tym o niebo więcej o czym pojęcia nie ma Morawiecki który i tak przecież nie ma żadnego pojęcia o ekonomii.
On ma tylko tarcze antykovidowe, tarcze antyputinowe, czyli mordę pełną kompletnie pustych frazesów i niezrozumiałego bełkotu.
W Polsce jednakże jako, że i tak żadnej gospodarki przecież dzięki niemu nie ma, tak więc powinniśmy w miarę dobrze przez to przejść, bo nie można zniszczyć tego co już Morawieccy i Tuski wcześniej zniszczyły. Chujnia pozostanie więc chujnią – i to wszystko co się „zmieni”. No ale szwabki będą mogli w końcu zasmakować należnej im Karmy. W Niemczech, UK, będzie sobie szalało bezrobocie, no i zajrzy do nich raczej na dłużej stara dobra Pani Bieda.
Guten apetit, skurwysyny. Nażryjcie się Ursulami, Biontechami, Pfizerami i Tuskami. Za te biolaby wam się należy i to z dokładką.
https://rusvesna.su/news/1651351169

11. Reżimek pajaca przestał płacić swoim żołnierzom. Jeszcze jak płacił nie było szału, bo kandydat na mięso armatnie zarabiał dokładnie tyle samo co sprzedawca mielonego mięsa w McDonaldzie – 12 tysięcy tych ich hrywien na miesiąc.
Reżimek teraz obiecuje wojsku po 100 tysięcy miesięcznie ale to obietnica żyda Zelenskiego, tak więc nie liczyłbym na te pieniądze zanim biliony wcześniejszych żydowskich obietnic najpierw się nie wypełnią.
Jest tam z braku kasy już mały dramat, bo kasa nie tylko banderopitekom jest do życia potrzebna ale też wozom bojowym na ich utrzymanie, bo na wodę nie jeżdżą i wodą nie strzelają.
Może zatem te żony – przyszłe azowskie wdowy – jako że i tak są przecież wyposzczone – ruszą wreszcie dupy w trasę po Europie aby co nieco dla spłukanego reżimku klauna zarobić. Ukraińska esbecja ma bardzo dobre kontakty, bo jeszcze do czasu Operacji Putina, około 2 miliony Ukrainek na Zachód sprzedała. Holenderskie i niemieckie burdele są bowiem w stanie każdą ilość młodych banderówek zatrudnić i dać im godziwie zarobić…
https://rusvesna.su/news/1651317971

12. Herojom – to niebywałe – ale udało się jakoś geometrię na przeglądzie ogarnąć i śpieszą do Donbasu na prace polowe, spotkać się z przeznaczeniem, czyli zostać nawozem.

13. Ci heroje, którzy już dojechali uporczywie starają się tam katakumby jakieś lub nowy Azowstal chyba postawić. Wszystko jednak na nic, bo architekci krajobrazu mają całkiem inne plany.

14. Siergiej spod Azowstalu powraca w nowym odcinku pt. Azowstal To Nasza Dunkierka, ale nic nowego nie ma dla nas w nowym sezonie. Dalej snuje marzenia o ewakuacjach jakichś i nawet nie okrasza tego czółkiem, które się na Siergieju zmarszczyło, bo znowu występuje w czapce z papy.
Szkoda, bo zanim je zakleił papą, czółko miał jak dorzecze Amazonki odkąd dopadły go zmartwienia. Na całe szczęście sytuację ratuje nosek, który od ostatniego razu trochę się wygiął na naszym Siergieju. Wygląda jakby Siergiej go wystawił tam gdzie nie powinien i oberwał w niego z moździerza.

No nic… wcześniej lub później Rosjanie ten dziwny diaboliczny nos na Siergieju jakoś w końcu nastawią. Bo na brytyjskie promy kursujące z Siergieja Dunkierki raczej nie ma co liczyć.

15. Po doniesieniach zakłamanego Zachodu o masowych grobach cywilów w Mariupolu, ktoś pojechał z kamerą na miejsce sprawdzić to i oto co się tam znalazło:

16. Po wczorajszym podstawieniu autobusów po cywilów spod Azowstalu zaledwie 20 ich tam wyszło – teraz są weryfikowani czy aby na pewno są cywilami.
Od dziś wznowiono prace przy odszczurzaniu.

Gdybym to ja miał odszczurzyć ten teren powiem tak szczerze, że z radością skoczyłbym do sklepu po zdalnie sterowane zabawki, a potem je wyposażył w silne latarki, kamerki, granaty i takie tam gadżety, żeby bez absolutnie żadnego ryzyka dla ludzi dokładnie sprawdzić i zabezpieczyć każdą piwniczkę, każdy korytarzyk w tych katakumbach zanim tam wejdą ludzie z granatnikami.
Przy dosłownie zerowych stratach można ośmieszyć nazistów zabawkowymi czołgami i z użyciem sklepu zabawkowego oczyścić dokładnie cały ten teren z min pułapek i wszelkich szkodników. To naprawdę jest tak bardzo proste i może być naprawdę bardzo przyjemne, no bo tak prawdę mówiąc, który chłopczyk nie lubi się bawić samochodzikami? No który? Każdy uwielbia a jak są jeszcze zdalnie sterowane, hmm… marzenie każdego dziecka…
Jak tylko kupuję coś takiego dla mojego Małego przecież na własne oczy widzę jak chłopczyk ma przeogromną radość z patrzenia jak tatuś godzinami się jego samochodzikami bawi 🙂

17. Najemnik z Danii udał się do Walhalii. Duńskie MSZ potwierdziło śmierć duńskiego najemnika z legi klauna na Ukrainie.
Foto cudaka w linku.
https://t.me/RVvoenkor/10368?single
W sieci sugerowano, że zabity to Storm Balderson, ale sam Balderson zaprzeczył temu na Instagramie, stwierdzając, że żyje i nazwał zmarłego najemnika nominowanym do Nagrody Darwina.
Rzeczywiście koleś na foto to jakiś niedojebany fanatyk Wikingów latający z toporem wojennym po Ukrainie.

„Jego potężny topór spotkał się jednak z kompozytowym pancerzem rosyjskiego czołgu T-90. Był odważnym wojownikiem, ale jego broń była przestarzała o jakieś tysiąc lat. A teraz nie żyje.” – napisał Balderson i dodał – „Wypijmy więc z rogu za tego gościa, który zasłużył nie tylko na miejsce w Walhalli, ale także na Nagrodę Darwina.”
Tak czy siak Dania ma jeszcze parę pomysłów na zdobycie kilku nagród w naszym nieustającym rankingu Olsena.
olsen2
18. Żeby uzupełnić straty siły roboczej w legionie Wikingów, z Japonii przybyło natychmiast dwóch samurajów. Serio.

Foto w linku.
https://t.me/RVvoenkor/10377
No nic, zanim jeszcze Polacy się tam pojawią razem z dostępnymi bez pozwolenia na broń maczugami, trochę egzotyki myślę będzie dane nam jeszcze pooglądać.
Ciekawe w związku z tą hmm…. średniowieczną fazą tego konfliktu, jaki zespół ostatecznie wystawią Apacze? Bo Szkoci na bank się zjawią z kuszami jak tylko skończą budować wieże oblężnicze i katapultę…

19. W ramach normalizacji stosunków ukraińsko ukraińskich, izraelczyk z Niebiańskiej Jerozolimy, wyłączył Ukraińcom z Donbasu internet i telefonię komórkową.
https://rusvesna.su/news/1651389782
Poratują ich operatorzy z Krymu i Rosji ale liczą się błaznowi te jakże dobre dla Ukrainy chęci. A tak poważnie oznacza to jedno: nazistowska junta już położyła krzyżyk na zajętych przez Rosję terenach i tylko boi się swoim fanatykom tego głośno powiedzieć.
Szału dostają na wieść, że kolejne wyzwolone miejscowości wprowadzają ruble jako walutę i o tym oczywiście także milczą jak zaklęci 🙂

20. Oparte na faktach – z przechwyconej rozmowy ukraińskiego klauna ze sztabem Muriki.

  • Joe! Przegrywamy! Pilnie przyślij nam Javeliny!
  • Co?
  • Javeliny!
  • Co?!
  • JAVELINY, JOE!!!
  • No, dobrze, zrozumiałem.

Przysłano Angelinę Jolie.
https://t.me/pl_news_front/1738

21. Tymczasem dowódca podziemnego Azowa zwrócił się do Recepa od Turcji z apelem o jakieś pomoce w ich beznadziejnej sytuacji.
https://t.me/pl_news_front/1735
Na plus pisze się mu brak czapki z papy, bo to pozwala postudiować topografię kanionów na jego czole, ale razi brak maseczki, bo nosek kamandira wygięty jest w niewłaściwą stronę.

Oj, chyba nie skonsultował się z Siergiejem na temat jak prawidłowo wystawiać główkę spod ziemi i na którą stronę wystawiać twarz na moździerze.
No nic, z tych dwóch pozaginanych jak hamulce od karuzeli nazistowskich nosów, Rosjanie zapewne ulepią jakiś jeden prosty jak tylko się do końca wyprostuje ta hmm… nostalgiczna sytuacja.

2 maja 2022

1. Jeszcze jedno zwyrodnialstwo banderowców. A potem jak już nadchodzi po nich Karma to im się marzą korytarze jakieś na wolność…
https://t.me/WAR13Z/141
Nadesłał Sekator, dzięki.

2. Stara akoholiczka Nancy Pelosi spotkała się z narkomanem Zelenskim. Omawiano wyższość wlewów doustnych nad inhalacjami nozdrzem oraz stan interesów Muriki po zatrzymaniu handlu organami. Nancy bardzo bowiem potrzebuje nowej wątroby odkąd ją marskość dopadła, natomiast Zelenski bez kolumbijskiego towaru już nie może dłużej funkcjonować.
Będą więc musieli sprzedać gdzieś polskie czołgi, żeby chociaż na tydzień sytuację z wątrobą Nancy koksem Zelenskiego uspokoić. Poszukiwany też jest przy okazji w Donbasie jakiś obiecujący małomówny dawca. Dobrze też byłoby jakby kandydat grał za życia na fortepianie, bo Nancy zawsze jak wypije lubi sobie przy goleniu pleców pośpiewać.

3. Jacyś cywile wyszli spod Azowstalu wypuszczeni przez Azowców, kiedy skończyły się już wszystkie mętne wykręty. Zostaną na pewno gruntownie przefiltrowani czy to nie aby rodzinki tej patologi. Zauważyłem tam dwa dobrze utuczone jamniki, więc chyba jeszcze tam nie ma głodu.

4. Ukraiński bunkier wyłapał prezent od artylerii. Interesujące, bo widok od strony bunkra zamiast klasycznie – od artylerii.

5. Wsławiony w Mariupolu i doświadczony na sparringpartnerach z Azowa, batalion Somalia teraz w Donbasie awansował do półfinałów. Za jednym podejściem we wsi Afdiejewka odesłał 30 początkujących nazistów prosto do Stepana Bandery. Nie wyszli niestety z grupy.

Zawsze jak widzę ich na tych obrazkach z drona, jak oni się tam miotają po tych okopach, ziemiankach, bunkrach lub innych norach to mnie zdumienie ogarnia, ponieważ to najgłupszy sposób żeby marnie zginąć.
Nie jestem oczywiście jakimś geniuszem ale człowiekiem o doskonałej pamięci. I pamiętam jak mi jeszcze za szczeniaka, najbardziej roztropny człowiek na ziemi – mój dziadek – opowiadał jak się postępuje żeby nawałę artyleryjską w jednym kawałku przetrwać. I to jest tak proste, że jak widzę te porozrywane ciała po tych polach w Donbasie to normalnie nie do wiary, że oni z takim maniackim uporem wciąż i wciąż i wciąż powtarzają elementarne błędy.
Najpierw więc teoria i garść zasad. Otóż jak już wali artyleria to nie ma na to jakiegoś twardziela. Wszyscy, nawet doborowe oddziały SS z tych sławniejszych niż Ukraina hitlerowskich oddziałów pancernych, osrani byli ze strachu wtedy po kolana. Rączki drżą a nóżki aż się rwą do spierdalania a serduszko ogarnia panika. No bo prawda jest taka że jak napierdala artyleria no to nie ma bata. A przeżyć jakoś trzeba. No więc mój dziadek, naprawdę prosty chłop, taki wzięty do kampani wrześniowej centralnie ze swojego pola, miał coś czego nigdy się nie spotka u tych wszystkich dyplomowanych debili po oficerskich szkołach. To coś się po prostu nazywa chłopski rozum. I jak mój dziadek ze trzy razy dostał się pod ostrzał artylerii, bardzo szybko sobie wykombinował swoim rozumem, stuprocentowo skuteczny patent na te artyleryjskie nawały. No i przeżył dzięki temu całą kampanię i całą wojnę nawet nie zadrapany.
Chodzi o to, żeby sobie cały proces walenia przez artylerię tak raz a dobrze rozkminić bez zbędnego gmatwania tego co proste. No i co się okazuje? Okazuje się, że najwięcej ludzi zabija fala uderzeniowa a nie eksplozja sama w sobie. Fala jest straszna, bo zrywa ubrania, widać to zresztą na tych niezliczonych Ukraińcach rozebranych często do samych majtek, rozrywa bębenki w uszach i miażdży organy wewnętrzne. Fala uderzeniowa jest najbardziej zabójcza. Na drugim miejscu są natomiast latające wszędzie odłamki i dopiero na samym końcu sama eksplozja. To tyle spraw morderczych a teraz trzeba na czynniki pierwsze rozkminić obronę. Bo właśnie ta rzekoma obrona zabija najwięcej. Chodzi o okopy, ziemianki i inne nory. One guzik w praktyce dają a nie osłonę, bo jak fala idzie przez ciasne przestrzenie to dodatkowo jeszcze przyśpiesza i niszczy wszystko jeszcze mocniej. Najszybciej fala uderzeniowa rozprasza się wyłącznie na otwartej przestrzeni. To raz. A po drugie, na otwartej przestrzeni można się poruszać jak ptak – gdziekolwiek, dosłownie w każdym kierunku, natomiast w okopach tylko w lewo lub w prawo, czyli w sumie zero manewru, bo w wąskim przejściu sytuacja się szybko korkuje. A poza tym w okopach zawsze zalega masa śmieci, desek, kołków, karabinów, martwych kolesi i jak to wszystko dostanie skrzydeł podczas podmuchu to… dodatkowo może zawodnika, który nie ma gdzie uciec zabić. To są naprawdę proste jak konstrukcja cepa fakty.
Jest taka prosta wojskowa zasada: jak tylko jest okazja należy spać, jeść i sikać. I absolutne zero zbędnych ruchów albo zgłaszania się gdzieś na ochotnika. Energia jest na tyle bezcenna, że absolutnie nie wolno jej tracić na kopanie jakichś debilnych rowów, bo jak się człowiek z łopatą jak emeryt na ogródkach działkowych umacha, no to nie będzie miał potem sił na prawdziwą walkę. A ponadto jak już jest ta cała walka, no to czasem ze trzy, cztery dni nie ma koryta. No i skąd wyczerpany kopaniem dołków żołnierz ma nabrać tych sił do walki wówczas?
No znikąd, a więc umiera jak tylko wpadną do niego przeciwnicy syci, wyspani, odsikani i wypoczęci.
Zamiast kopać rowy jak idiota według mojego roztropnego dziadka lepiej się uwalić gdzieś wygodnie, opróżnić pęcherz i się nieco przespać. Jak zacznie pracować artyleria to się wtedy człowiek i tak wybudzi. No i już wybudzony ma tylko tyle do roboty żeby się rozejrzeć, gdzie jebnie ten pierwszy pocisk. Szansa, że jebnie nas w łeb jest dosłownie zerowa a więc nie należy panikować. Jak ten cały pocisk już sobie wybuchnie to trzeba zabrać bambetle, karabiny i resztę zabawek i się położyć w leju po tym pocisku. I to wszystko co jest na froncie do roboty. My mamy fajrant i czekamy sobie spokojnie aż się artyleria wypstryka z amunicji. Lej po pierwszym pocisku to najbezpieczniejsze miejsce w Układzie Słonecznym. Jest fizycznie bowiem niemożliwe aby artyleria dwa razy przyjebała w ten sam punkt. To się nie zdarza, bo każdy wystrzał powoduje odrzut. Nawet w działach bezodrzutowych jest odrzut tylko trochę mniejszy. No a jak jest odrzut to armata lub haubica się o parę centymetrów przestawia. Te centymetry dają na całej trajektorii dobrych kilkanaście metrów. Dlatego w leju po jednym pocisku można sobie spokojnie dalej spać nie martwiąc się o kłopoty. Metoda kilka razy sprawdzona i na moim dziadku w terenie przetestowana. Całe hordy hitlerowców chciały go zamordować armatami ale on miał chłopski rozum i się nie dał świniom zabić.
Na Ukrainie nie widziałem dziadkowej strategii tylko jej całkowitą odwrotność, która jest morderczo nieskuteczna. Bo jak jebnie gdzieś pocisk, wszyscy zamiast zrobić tam zbiórkę, oni na odwrót: jak najdalej spierdalają od życiodajnego leja – prosto pod kolejne pociski i po kolejne nagrody Darwina.
No i potem leżą wszędzie…
Wszystko co trzeba zrobić to opanować nieuchronną panikę i przemożną chęć spierdalania stamtąd gdzie spadają pociski ale opłaca się stukrotnie te opanowanie. No i na otwartej przestrzeni – czyli w leju – nie grożą nam żadne fale uderzeniowe, żadne odłamki lub kawałki desek, które latają na wszystkie strony w okopach i bunkrach. Wszystko co trzeba to wetknąć jakieś zatyczki do uszu i można się zdrzemnąć do końca imprezy.
Ucieczka i szamotanina nic nie daje, bo chociaż wielu już tego próbowało to żaden jeszcze nie prześcignął odłamków. Żaden też się okopach nie uratował, bo podmuch ich tam na zewnątrz i tak wydobywa lepiej niż bezworkowy odkurzacz robiąc z nich przy okazji wydmuszki. Jedynie w leju jest spokojnie i jedynie w leju jest największa szansa na przeżycie, bo drugi raz już tam żaden pocisk nie spadnie. Matematyka na to nie pozwala. Ba, nawet jak już artyleria skończy napierdalać i wypuszczone zostaną czołgi to w leju dalej jest szansa na życie, bo czołg by tam utknął więc lej ominie, w przeciwieństwie do zerowej szansy w okopach po których każdy czołg jeździ sobie jak tylko zechce. Okopy są modne na Ukrainie ale bardzo przereklamowane. To masowe groby a nie jakieś fortyfikacje obronne. Okopy są dobre tylko jak trzeba się gdzieś na dłużej osiedlić, żeby nie wiało i nie padało, ale jak jest już akcja to lepiej się od nich trzymać z daleka. To już nie jest jakaś I wojna światowa, gdzie się całymi latami siedziało na jednych i tych samych pozycjach…

6. Azowstal pod pełną kontrolą między innymi snajperów.

Jakiś kolejny twardziel futrzak w tym mieszkaniu przeżył i teraz twardo siedzi na swoim 🙂

7. Miłe dobrze ułożone ukraińskie psy, które napoczęły jakiegoś kolesia.

8. Kolejna grupka cywilów spod Azowstalu.

Łącznie ich tam setka wczoraj wyszła.

9. Jedna z kobiet mówi, że pod Azowstalem jest generał najemników, który ma kontakt z Zelenskim.

10. Paru nazistów z Azowa usiłowało wmieszać się w cywilów spod Azowstalu. Schwytano ich a teraz są przetwarzani na przesłuchaniach.
https://t.me/RVvoenkor/10464

11. Prokuratura Donieckiej Republiki Ludowej formalnie oskarżyła najemników z Wielkiej Brytanii o szereg poważnych przestępstw przez nich popełnionych. I zgodnie z prawem grozi im nawet kara śmierci.
Najemnictwo zostało uznane za przestępstwo wojenne i organy ścigają teraz najemników w sądzie.

Żarty jak widać się skończyły i chyba skończą się legendy o pijanych rosyjskich chłopach na których można sobie zapolować na safari.

Pierwszy najemnik nie przyznał się do zbrodni na ludności cywilnej ale minę ma jakby to nie było jeszcze jego ostatnie słowo.

benny2

12. Nadal trwa ewakuacja cywilów i zapewne poprzebieranych za cywilów azowców usiłujących desperacko wydostać się z Ubojni Świń – dawnego Azowstalu.

13. Zwiadowcy klauna zastanawiają się czy z krzaków wystawić prawą stronę nosa na moździerze czy może raczej lewą, bo dowództwo Azowa śle od tygodnia pod tym względem mylne sygnały.

A tak a propos tego dowództwa to też można się pogubić kto tam dowodzi, bo nawet jak jest tylko czterech Ukraińców to zaraz się wytwarza z nich trzech dowódców i dwóch hetmanów.
Tak więc generalnie w siłach zbrojnych Ukrainy każdy jest dowódcą i każdy ma nos skrzywiony w dowolną stronę.

14. Natomiast ci bez nosa nadają się w sam raz na miny pułapki.

15. Cywile z Mariupola mówią krótko: „To wszystko wina Zlelenskiego, to świnia, klaun i głupiec.”

16 Podobno został schwytany ten kanadyjski generał ścigany za molestowanie seksualne. Nazistowski brud próbował się wydostać spod Azowstalu rurą ściekową, cóż za ironia losu…
cadgeneral
Kanadyjska fauna i flora uczciła minutą ciszy stratę generała. Najszczęśliwsze okazały się bobry na wieść, że nie będą już molestowane seksualnie.
canada
Natomiast kanadyjski MSZ wysłał portret Justyny, żeby niewyżyty seksualnie generał miał się w celi do czego masturbować.justin

17. Ukraińskie wojsko powraca już z tej słynnej na cały Donbas kontrofensywy. I o dziwo znacznie więcej ich się zmieściło na ciężarówce niż w tamtą stronę, bo w powrotną drogę poukładani zostali piętrowo.
https://t.me/pl_news_front/1772?single

3 maja 2022

1. Strzelanina ale taka sobie, bo bardzo niestabilna praca operatora. Ten problem występuje teraz bardzo często, odkąd Alec Baldwin pozabijał trzymające prawidłowo kamerę ukraińskie asystentki reżysera.

2. W Azowstalu coś się stało. Czarno to widać. Być może kucharz nie zamknął gazu kiedy robił szczury w sosie własnym. A być może Azow zebrało się na konklawe, żeby po schwytaniu kanadyjskiego generała namaścić na tron nowego hetmana. Nie wiadomo jeszcze.

3. W magazynie maszyn rolniczych i budowlanych w Dniepropietrowsku osiedlili się ukraińscy pokojowi plantatorzy zbóż razem ze swoimi czołgami, więc Rosja im zrobiła pakiet wiosennych promocji: drzwi otwarte i wietrzenie magazynów.

4. Brytyjski najemnik, który naprawdę nazywa się Hill, Andrew Hill, który kręcił się z wyrzutami sumienia po Ukrainie, zaszedł na milicję na szybką spowiedź.

Andrew ma 35 lat ale wygląda jak rolnik, który szuka żony. Niemniej oświadczył, że był niedobry bo zaciągnął się dla pieniędzy. Andrew jest najemnikiem z Wielkiej Brytanii. Przed przyjazdem na Ukrainę miał już doświadczenie bojowe: służył w armii brytyjskiej, walczył w Afganistanie. Jest wyszkolonym instruktorem wojskowym z doświadczeniem bojowym. Cała grupa cudzoziemców działała przeciwko Rosji. Część z nich została wyeliminowana, inna część gdzieś ucieka, ale na pewno nie potrwa to długo. Hill jest teraz z dobrymi ludźmi. Przeklina swoich dawnych przyjaciół, którzy popełniali zbrodnie na cywilach za pieniądze, tak jak on. Opowiada, jak to zagraniczni najemnicy torturowali rosyjskich żołnierzy. Stara się na wszelkie sposoby współpracować i zawrzeć ugodę, aby nie wyłapać maksymalnej kary.
Żonę na bank wyłapie wśród azowców, jeśli tylko wywalczy w sądzie dożywocie w męskim klubie za kołem podbiegunowym.

Britain Gay Marriage

5. Polska armia (według źródeł rosyjskich) robi za plecami klauna przygotowania do desantu na Lwów i Wołyń. Niby przed rosyjską agresją ale tam nie ma przecież żadnych agresywnych Rosjan. Tam jest pełno za to agresywnych banderowców i pogrobowców bandytów z UPA i gdyby przy boku Rosji to z nimi Polska o nasze ziemie historyczne walczyła, to rozumiem. A tak to nie rozumiem.
Czyżby „słudzy ukraińskiego narodu” robili klaunowi niedźwiedzią przysługę?
Tak czy siak szykuje się mega kryzys na linii Narkoman – Pinokio, hehe.
No bo przecież nie oszukujmy się – o Polskę im na pewno nie chodzi, bo Polsce Gorbaczow chciał te skradzione ziemie zwrócić za darmo kiedy rozpadł się Sojuz, ale wtedy polskie żydy te Kuronie i Michniki wybłagały u niego na kolanach, żeby Polsce naszych ziem nie zwracano. No i nie zwrócono ich w czasie kiedy nikt nie miał nic przeciwko, tylko na szybkiego proklamowano na nich częściowo Ukrainę i częściowo Białoruś.
To po pierwsze. A po drugie, to po to przez 30 lat wypędzali z Polski Polaków, żeby teraz mieli Wołyń… no kim zasiedlić? Polakami, których w Polsce nie ma?
Czy może raczej współplemieńcami z Palestyny desperacko szukających sobie nowego żywiciela i nowej „ojczyzny”?
Banda Nikczemnego Karaluch nie spocznie dopóki nie skończy srać na Rosję i szczuć na wszsytkich Polskę.
To się może skończyć megatoną w willi Kaczyńskiego, żeby został kolejnym Karakanem w stanie spoczynku, i drugą megatoną w tym cyrku na Wiejskiej… bądź co bądź to są przecież rozsławione przez Putina „ośrodki decyzyjne”.
rozkaz24

rozkaz24.1
https://t.me/s/Russkyship

6. Na punkcie kontrolnym schwytano kolejnego brytyjskiego debila, Paula Greya. Opowiadał baśnie, że był wolontariuszem ale jako że wygląda jak oddany rodzinie zastępczej, nieślubny syn Borysa Johnsona i Camilli Parker, sprawdzono go i okazał się znanym już z Afganistanu, Iraku i Libii najemnikiem.

Tak więc „Trzy Twarze Greya” już są znane. Pozostałych 47 Twarzy, Grey zagra jako seks zabawka w łagrze. Rokuje dobrze, bo taki miękki, romantyczny hipcio to na Ukrainie marzenie każdego pederasty.
Domniemani rodzice Greya najwyraźniej dostali spazmów.
boris

7. Babcia Anna z Donbasu się odnalazła.

W Mariupolu będzie jej pomnik 🙂
Nadesłane w komentarzach, dzięki.

8. Rozpoczęto w końcu po 13:00 długo oczekiwany szturm na Azowstal, żeby zamknąć nazistowski temat.
https://t.me/RVvoenkor/10621
Zaniepokoiło to natychmiast wszystkie ścierwa i ścierwomedia. Tak zwany papież wyraził gotowość do spotkania z Putinem 🙂

9. Całe oddziały herojów ze „sławnej Ukrainy” poddają się do niewoli, bo mają już tylko to do wyboru albo zostać nawozem odkąd klaun ich wysyła z karabinami na czołgi.

  • Slava Ukrainu!
  • W granicach Rosji 🙂

10. Zeznania cywilów spod Azowstalu:
Kobiety ewakuowane z terenu Azowstalu opowiadały: „Wiedzieliśmy o korytarzach z radia, ale nie mogliśmy do nich dotrzeć, nie chcieli nas wypuścić. Trzymali nas w bunkrze i nie chcieli wypuścić.”
„Aby zastraszyć, zawsze mówili, żeby tam nie wychodzić, że to spalone miasto, nie ma dokąd iść. Nie chcieli, żeby ludzie wchodzili do miasta, powtarzali, że nie ma domów, wszystko jest spalone, wszystko zbombardowane, nie ma dokąd iść. Nie idź tam, tam są źli ludzie, po prostu cię zabiją”.
„Wiedzieliśmy o korytarzach z radia. Mieliśmy radio, łapaliśmy fale i wiedzieliśmy, że są korytarze. Ale nie mogliśmy się do nich dostać, nie chcieli nas wypuścić, trzymali nas w bunkrze i nie wypuszczali z zakładu. Słuchaliśmy w radiu: korytarz, korytarz, korytarz… ale jak się tam dostaniemy?”
„Wojsko nas nie wypuściło, powiedzieli: „Nie wypuścimy cię tam, tam są źli ludzie, teraz cię zastrzelą, teraz nie możesz tam iść! I kłamali: Martwimy się o twoje bezpieczeństwo, więc wracaj do bunkra”.
„Do bunkra poszliśmy sami, pracujemy w zakładzie z mężem. Tak, pojechaliśmy tam sami 26 lutego myślac, że to bezpieczne miejsce. Oczywiście nie mogliśmy o tym wiedzieć, to placówka cywilna, to miejsce, w którym pracowaliśmy, nie mogliśmy sobie wyobrazić, co to będzie. Uwierz mi, gdybym zrozumiała, że to mi się tam przydarzy, to naturalnie byśmy nie poszli tam.”
„Pojechaliśmy tam, aby ratować życie nasze i naszych dzieci, wiedząc, że to bezpieczna przystań. Nie mogliśmy już wszystkiego zrobić, nie chcieli nas wpuścić, podejrzewam więc, że już przyszli z zamiarem, że: Tutaj będziemy się chować za cywilami!”
„Dowiedzieliśmy się wszystkiego z radia. Generalnie wojsko nie udzieliło nam żadnych informacji. Aby wojsko przyszło i powiedziało: „Chłopaki, oto korytarz, wyjdźcie!” Nie, nie było czegoś takiego. Znaliśmy sytuację z radia. Próbowaliśmy wyjść, ale nie chcieli nas wypuścić.”
„Nasza rodzina jednogłośnie zdecydowała: Nie ma powrotu na Ukrainę! Ale jeśli zdecydujemy się wrócić, to tylko do Mariupola, ale nie na Ukrainę!”

11. Mieszkańcy Nikołajewa od początku kwietnia pozbawieni wody, nadal dostają do zapłacenia rachunki za wodę ryczałtem na podstawie ostatniego zużycia po to, żeby nie stracili pozytywnego nastawienia do hitlerowskiej junty Zelenskiego.
https://rusvesna.su/news/1651587639
Szczęściarze – mają stały abonament na faszyzm. Prawdziwi farciarze, bo tylko ten kto był 300 razy oszukany przez Morawieckiego, w Nikołajewie już się nigdy nie uśmiechnie.

12. Pierwsze sukcesy francuskiej dyplomacji. Francuskiej dziwce Rotszylda, po dwóch miesiącach udało się w końcu dodzwonić do prawdziwego prezydenta.
Emanuella, która ukradła wybory wyraziła zaniepokojenie nie skradzionymi wyborami ale „globalnym bezpieczeństwem żywnościowym.”
Putin poinformował Emanuellę, że „unia ignoruje zbrodnie kijowskiej junty” – esbeków klauna Zelenskiego.
emnuela
https://rusvesna.su/news/1651585767
To była jedna z tych romantycznych historii, która kończy się: rozmowy dobiegły końca a oni palcowali się długo i szczęśliwie…

4 maja 2022

1. Jeszcze jedna wiosenna kolekcja ze wszystkich frontów. Najmodniejsze w tym sezonie na Ukrainie nadal są zwłoki.

2. Grupa Wagnera w ładnej akcji.

3. Pod Azowstalem spokój. Bojownicy piją herbatkę ze ścieków, bo nie mają już bieżącej wody. Ale mają wodę techniczną bogatą w suplementy diety i minerały. I oni i my – wszyscy są zadowoleni…

4. Jeden z biolabów na Ukrainie.

5. Kanadyjski generał Trevor Kadier, który przebywał na terenie Mariupola, został zatrzymany podczas próby opuszczenia terenu otoczonego zakładu metalurgicznego Azovstal, pojawiają się kolejne informacje. Wcześniej cywile, którzy opuścili przedsiębiorstwo, potwierdzili, że pewien generał z najemników przebywał na terenie zakładu, jednak dowody schwytania generała pojawiły się dopiero teraz.
tjuremnyj-srok-ili-armija-plennyj-soldat-vsu-zajavil-ob-ugroze-vlastej
Według doniesień generał kierował biolaboratorium nr 1, w którym 18 osób pracowało ze śmiertelnymi wirusami. Został przewieziony do Moskwy, gdzie stanie przed sądem. – informuje kanał telewizyjny 360.
Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej i władze kraju nie wydały jeszcze oficjalnych oświadczeń w sprawie zatrzymania kanadyjskiego generała Trevora Kadiera.
https://avia-pro.net/news/v-mariupole-zahvachen-v-plen-general-trevor-kade

6. Siergiej Ławrow wstrząsnął porządnie ogłupionym przez klauna Zelenskiego światem, czyli tekstami „Jacy naziści? Przecież Zelenski jest żydem”
Ławrow powiedział zwięźle. „Hitler tak jak Zelenski też miał pochodzenie żydowskie. I to absolutnie nic nie znaczy bo żydzi są największymi antysemitami”.

7. Wizualizacja 500-metrowego tsunami, które w ramach Wariantu Sacharowa, może oczyścić z pedofilów i najemników całość Wielkiej Brytanii.

8. A tu wyjaśnienie ile sekund potrzeba aby skasować stolice w Europie.

9. A teraz prawdziwa perełka. Lista zagranicznych najemników działających na Ukrainie. Nazwiska, imiona, daty urodzenia, numery paszportów.

Skąd ona? Ja sobie tak myślę że Ukraińcy ją Rosjanom… sprzedali. Sprzedają czołgi, sprzedają zabawki przeciwlotnicze od wujka pedo Joe, no więc dane też pewnie sprzedali. Jakoś trzeba przecież żyć skoro klaun nie płaci…
Są na niej oczywiście także Polacy, jako że w Rosji nie obowiązuje jakieś Rodo, srodo…
Fantastyczny materiał, bo można go sobie wydrukować a potem tylko stawiać krzyżyki…

10. Coraz większe zabawki chłopcy znoszą do piaskownicy.

11. Po tym jak film Grupa Wagnera odniósł kinowy sukces, reżyser wypuścił dla fanów wersję rozszerzoną. Więcej efektów specjalnych, akcji, pościgów, strzelanin…

12. Pedo Joe został podmyty i ze śpiączki farmakologicznej wybudzony, żeby coś powiedział. Powiedział… a zresztą czy to ważne co powiedział, skoro już z powrotem i tak został zapakowany w pampersa i uśpiony?
Film jest przeznaczony głównie dla studentów anestezjologi.

13. Kolejna nowa rosyjska zabawka do piaskownicy. Mina inteligentna i przeciwczołgowa. Jak wyczuwa w promieniu 50 metrów coś pancernego to sobie wyskakuje jak pajac z pudełka i leci w stronę tego czegoś. A potem spada na niego z góry – tam gdzie pancerz jest najcieńszy – żeby nie marnować energii na opancerzone podwozie i dwa razy do jednego klienta nie latać.
Domokrążcy z ukraińskich sił zbrojnych powinni być zadowoleni jeśli tylko generał Skrzypczak poprowadzi ich najlepszą drogą na pola minowe.

14. Wszystkie duże zabawki biją w Azowstal jak w bęben.

Analiza
(geograficzno przyrodnicza)

W stepie szerokim,
którego nawet,
chocholim okiem nie zmierzysz…
Statystyki dotyczące aborcji bezlitośnie dowodzą, że ponad połowa kobiet (zaszczepionych) jest już wysterylizowana. To dobra wiadomość, bo oznacza, że przeżyją tylko kobiety na tyle inteligentne aby uniknąć szczepienia – które i tak nigdy by nie usunęły ciąży – a więc jedynie głupota już nie będzie się namnażać.
Świat się intensywnie wyzbywa populacji Debila Pospolitego i to staje się coraz bardziej widoczne. Najbliższe miesiące powinny przynieść jeszcze lepsze efekty zwłaszcza po otwarciu pod koniec lutego sezonu na Chochoła Stepowego oraz Warchoła Znad Dniepru, bowiem obydwa te gatunki – endemicznie występujące na całym terytorium byłej Ukrainy -obecnie są w nielimitowany sposób odstrzeliwane przez myśliwych z Czeczeni i Donbasu.
Chochoł już stał się gatunkiem zagrożonym, a wkrótce może być ginącym.
Oczywiście samice Chochoła i Warchoła, niczym Sardynki, masowo migrują w kierunku Wielkiej Niziny Niemieckiej, żeby razem z cielakami szukać pożywienia, ale po drodze często padają ofiarami Naczelnych z Północnej Afryki, będących także w trakcie migracji.
Myśliwi zawzięcie polują na Chochoły ze względu na wartościowe umaszczenie oraz ich zdumiewającą zdolność do wykonywania rysunków naskalnych na rękach, nogach i plecach.
Ubarwione jak pisanki, Chochoły i Warchoły padają obecnie jak foki, a jeśli tempo odstrzału do zimy nie spadnie, ONZ, UNICEF oraz ci co mają w logo misia pandę, będą musieli odebrać myśliwym karty wędkarskie, żeby populacji Chochołów zupełnie nie utracić.
Jest bowiem odnotowany już w podręcznikach smutny fakt, bezpowrotnego wyginięcia populacji Cygana Nizinnego występującego jeszcze do niedawna powszechnie na Zakarpaciu. Cygan być może padł ofiarą kłusowników, a być może został zdecyganizowany, kiedy ich ostatnich żyjących na wolności przedstawicieli przymocowano skoczami do drzew, żeby udomowić.
Tak czy siak Cygan Nizinny zniknął nagle niczym ptak Dodo lub Diabeł Tasmański.
Bezlitosne są prawa natury.
Jednakże, jako że w przyrodzie nic nie ginie i opustoszałe tereny zajmuje Człowiek Rozumny.

15. Należnego Brytyjczykom 500-metrowego tsunami jeszcze co prawda nie ma, ale jest tsunami informacyjne wywołane rosyjskim programem telewizyjnym o tsunami należnym Brytyjczykom.
Głupota Borysa Johnsona rzucającego pod adresem Rosji atomowe pogróżki nawet dla Brytyjczyków staje się już gołym okiem widoczna, w sytuacji kiedy do całkowitego zniszczenia Wielkiej Brytanii i Szkocji w zupełności wystarczy tylko jedna bomba atomowa.
Obszerny artykuł o głupku Borysie w poniższym linku:
https://www.armstrongeconomics.com/international-news/russia/boris-johnsons-stupidity-who-is-the-only-statesman-standing/

16. Desperackie testy murikańskich pocisków hipersonicznych zakończyły się totalną porażką. Murika w przypadku konfrontacji z Rosją lub Chinami jest kompletnie bezbronna. No i ma prezydenta w stanie śpiączki farmakologicznej…
https://www.naturalnews.com/2022-05-03-us-hypersonic-missile-tests-continue-to-fail-america-increasingly-vulnerable.html

17. Murikańscy żołnierze nieustannie umierają po szczepionkach. Obecnie na topie są doniesienia o „samobójstwach” w miejsce „nagłych chorób”, jakie „wyjaśniały” to wcześniej.
https://thecovidblog.com/2022/05/03/u-s-military-personnel-continue-dying-suddenly-and-unexpectedly-as-mainstream-media-deflect-most-attention-to-suicide/

18. Gonzalo Lira również uważa, że Polska pragnie przejąć dwie prowincje byłej Ukrainy, które były jej częścią. Uważa też, że Rosja na to nie pozwoli.

No cóż, żydy zablokowały taką możliwość kiedy Rosja chciała te ziemie nam za darmo oddać. Teraz te same żydy podjudzają Polaków do wojny o te ziemie.
Mój pomysł jest taki: niech żydy może wypierdalają i z tych ziem i z Polski, bo kto sieje deszcz ten może zostać zdejudaizowany.

5 maja 2022

1. Murikańscy najemnicy obecnie nie mają lekko. Skończyły się terenówki z napędem na cztery koła, skończyły czołgi, skończyły transportery i paliwo, skończyły nawet rowery i przyszło poruszać się na butach. I jak żule chować się po krzakach. A moździerze walą. Raz chcą nosek wygiąć w lewą stronę, raz w prawą…
Filmik w linku.
https://t.me/RVvoenkor/10793
murica1

2. W obwodzie kurskim w 3 dni (słownie, kurwa trzy !) odbudowano most kolejowy wysadzony przez dywersantów klauna.
https://t.me/RVvoenkor/10781
Hehe, i oni co? Chcą pokonać ten kraj?

3. Ukraińskie flagi wreszcie zaczną znikać z polskich autobusów i budynków.
https://t.me/pl_news_front/1831
No w końcu, bo zaczynało się to już robić denerwujące bardziej niż mlaskanie Jarka.

4. Pułk Azow poinformował na telegramie, że w ataku na Azowstal zginęły dwie cywilne kobiety.
Foto w linku.
https://t.me/polkazov/4458?single
No i faktycznie, kobity leżą jak nieżywe. Ta z prawej (z braku danych nadałem jej roboczą nazwę „teściowa”) wygląda jakby umarła na atak serca, kiedy ktoś jej zrywał pierścionek lub obrączkę. Natomiast tej z lewej – kryptonim „Kopciuszek” – nawet nie zdążono wymienić wojskowych buciorów na jakieś pantofelki cywilne. „Teściowej” zdążono wymienić, ale i tak dostała o kilka numerów za duże, bo jakieś męskie… kapcie?
Kapcie?
Co kurwa w hucie żelaza miała niby do roboty kobita w kapciach?
Pytanie za sto punktów: dlaczego „teściowa” i „Kopciuszek” nie wyszły jak były autobusy i korytarze?

5. Tymczasem kolejny murikański najemnik ucierpiał podczas safari na Rosjan. Stracił oczy, bo coś eksplodowało a potem wcisnęło mu w buzię kawałek chleba i milion odłamków. Teraz ma żal do artylerii i jak opuści łagr to chyba weźmie prawnika, żeby pozwać piekarza…

Ciekawe co mu powie pedo Joe, który powiedział wczoraj do niewidomej dziewczynki: „spójrz, tam jest kamera”.

murica2

6. A tymczasem w Azowstalu świniobicie takie, że ogłuchnąć można z kilometra.
Biedne świnie…

7. W Mariupolu nadal znajdowani są zabici Azowcy i nadal zbiera się zeznania cywilów o tym jak hitlerowcy z Azowa wyciągali ludzi z mieszkań na zakładników.

8. Niewyobrażalny skowyt planktonu rozległ się w ścierwomediach na całym świecie po tym jak Siergiej Ławrow rzucił o żydowskich antysemitach swój dobitny lecz boleśnie prawdziwy tekst.
No czegoś takiego jeszcze nie było w głównym nurcie. Pokurwieńcy wpadli w autentyczny amok a potem szok.
Żydy jakiegoś ambasadora na dywanik nawet pilnie wezwały ale nie to jest ważne tylko fakt, że Siergiej Ławrow zaczął obserwować mój blog.siergiej
Nie mam pojęcia oczywiście czy ten Siergiej jest z tych Siergiejów, bo przyznam się prędzej generała Skrzypczaka się tu spodziewałem albo nadprokuratora generalnego Republiki Poland Of, ale no… hehe mają ludzie fantazję – banan mi nie schodził z ryja przez pół dnia.
Tak, czy siak pozdrawiam Siergieja Ławrowa i innych obserwatorów też 🙂

9. Dzień i noc świniobicie w Azowstalu trwa.

Gdybym miał zgadywać o co chodzi, to chodzi o to żeby do Dnia Zwycięstwa 9 maja zamknąć temat kolejną wspaniałą victorią Rosji nad nazizmem.

10. Polowanie z nagonką na Stepowe Chochoły.

Tak specnaz toruje drogę głównemu frontowi. Najpierw królowa nauk robi banderowcom wstępne wykłady – te czarne wypalone ślady w lesie to po artylerii – potem idą oni, a potem reszta armii. Powoli ale starannie, żeby nie było dywersantów i zbłąkanych maruderów gdzieś po krzakach. Donbas zaściełają niewyobrażalne ilości zabitych Ukraińców, których reżim klauna nie chce odbierać żeby nie siać ich widokiem wśród swoich pachołków paniki.

W tej sytuacji nie dziwi wcale, że zamiast niepotrzebnie ginąć, poddają się obecnie całe oddziały.

11. I powracamy do Mariupola, gdzie artyleria młóci non stop Azowstal. Młóci, aż wióry lecą.

Nawet nasz narodowy Benny Hill skomentował masywne uderzenie w przemysłowy kompleks i licząc chyba na laskę marszałkowską od Kremla na Dzień Zwycięstwa, wychwala Rosję: „Wszystko zostanie wymiecione, wyduszone, wypalone. Jeśli Rosjanie ruszyli do szturmu, zrobią absolutnie wszystko, aby zdobyć Azowstal. Będą bombardować, zdewastują wszystko, Ukraińcy nie będą mieli miejsca, by się schować. Będą używali różnych bomb, także termobarycznych, które będą powodować, że wszystko zostanie wymiecione, wyduszone, wypalone. Oni nie mają litości. Zrobią wszystko, by obrońców złamać. Zabiją kogokolwiek będą mogli, zniszczą, cokolwiek będą mogli. Użyją wszystkich typów bomb, jakie mają, by tych ludzi zabić. To będzie wielkie zwycięstwo Putina”.
https://wiadomosci.wp.pl/na-azowstal-leca-bomby-spolecznosc-miedzynarodowa-skazala-ich-na-zaglade-6765260361079584a
No a czyje miałoby być, generale Skrzypczak?
Durnia, który zapowiadał, że Rosja upadnie w 5 dni?

12. Kolejny już, (jako że codziennie jest przecież inny), dowódca Azowa wygłosił komunikat, że są ciężkie walki i że Rosjanie przebili się już do środka.
https://t.me/Russkyship/1241
Denis, no musisz teraz bardzo na siebie uważać. Ale nie martw się na zapas, bo zawsze jest nadzieja. Przecież nie zawsze podczas tego typu uroczystości sprawy idą tak źle jak mogą pójść, tak więc zawsze istnieje możliwość, że jakoś być może się uda.
Niektórym się udało. Naprawdę. Nie poddawaj się…

13. A teraz mała rewelacja o nazwie: Panika U Rotszylda. Autentyczna panika, bo nagle rodzinka Rotszylda zaczęła się wypierać… santa Klausa Schwaba. Ich największego pupila.
No sensacja, bo spuścili ze smyczy jakiegoś prawnika, który rzekomo sprawdził co i jak i wyszło mu że santa Klaus Schwab nie jest synem Marianny Rotszyld ale uwaga, pochodzi z rodziny zagorzałych… nazistów. Takich prawdziwych, z III Rzeszy, którzy to byli tacy niefajni, że wykorzystywali do niewolniczej pracy żydów. Spuszczono w tej sprawie nawet „sprawdzaczy faktów”, żeby to uwiarygodnić.
https://fullfact.org/online/klaus-schwab-rothschild-false/
Co te desperackie ruchy naprawdę oznaczają?
Ano to, że santa Klaus spierdolił po całości. Zjebał plandemię, nie zatuszował związków Rotszyldów z testem PCR, na którym opierała się przecież ta mega lipa. Zjebał też kolosalnie biolaby, bo wychodzą na jaw jego związki z biolabami na Ukrainie. I to wszystko w przededniu uzyskania kolejnych dowodów z samego Azowstalu jak i już pojmanego kanadyjskiego generała, którego na chuju przecież stawali żeby stamtąd wydobyć, zanim wpadnie w ręce Rosjan.
I wszystko to poszło zupełnie inaczej niż plany santa Klausa, no bo czyż nie?
Rotszyld robi więc to co w tego typu sytuacjach robią zawsze robią agencje wywiadowcze ze spalonymi agentami: „Ten koleś nie ma z nami nic wspólnego. My się nawet nie znamy.”
No tak czy nie tak? Tak samo jest przecież teraz z murikańskimi najemnikami: „A jedź sobie koleś i niech ci fortuna błogosławi ale jak cię dorwą no to my się nie znamy, bo kongres oficjalnie odradzał.”
Tak było zawsze z mokrymi i brudnymi robotami i tak jest nadal.
A skoro to tak, no to mamy co mamy. Utracili bezpowrotnie Rosję a teraz tracą Ukrainę. A w początkowych Wieściach wrzucałem przechwycony mail Rotszylda o tym jak ważna dla NWO jest dla nich Ukraina. Od Ukrainy zależał cały ich plan i od tego czy uda im się rzucić Rosję na kolana. Brytyjski Rotszyld pisał o tym w mailu do rządu brytyjskiego.
Po tym mailu tchórzliwy głupawy Borys nagle stał się głupawy agresywny – musieli mieć na niego nieliche haki – ale to i tak niczego nie dało.
Żaden renifer santa Klausa niczego nie wskórał i niczego nie zmienił, żaden Jack Arden lub inny Brygida – Ukraina jest dla nich stracona a razem z nią całe NWO.
I dlatego Rotszyld wystawia Klausa.
Prawda jest bowiem bezsporna: santa Klaus to jest dokładnie taki sam jak Sorosz, cyngiel Rotszylda. Pierdolenie że to nie rodowity Rotszyld ale obcy nazista jest tylko najnowszą zasłoną dymną Rotszyldów, którzy poczuli się zagrożeni więc postanowili zrobić z niego kozła, bo naprawdę mega historia się szykuje dla całego świata kiedy już się połączą do samego końca brakujące kropki: santa Klaus, biolaby na Ukrainie, Azowstal, lipny covid19, lipne testy PCR. I to wszystko opatentowane i w biolabach wyprodukowane zanim jeszcze wymyślono i nadano oficjalną nazwę „covid19”. I w tym wszystkim siedzi po same uszy nasz globalny Rotszyld o zmienionym na Schwab nazwisku.
Santa zjebał coś tak istotnego dla Rotszylda jak „władza nad światem” no i wygląda, że teraz za to co spierdolił bardzo mocno beknie. Beknie w stylu mafijnym… już robią z niego drugiego Hitlera, a to dopiero początek 🙂
Starał się jak mógł, szantażował jak opętany tych wszystkich transwestytów żeby słali na Rosję psy wojny, pieniądze z zawyżonych cen energii oraz sprzęt wojenny i to wszystko na nic. Rosja to przeżuła i wypluła a renifery się santa Klausowi już wypstrykały.
A Rosja jak taran idzie do przodu. Przede wszystkim po cuchnące skarby spod Azowstalu, które sprawią że w stronę Rotszylda wyciągnie się bardzo dużo palców. Rotszyld więc stara się zrobić z santa Klausa Cygana którego można powiesić… tak mi się to widzi.
Ciekawie się robi, bardzo ciekawie, bo jak santa Klaus zacznie tonąć… ho ho ho jak to mawiają za kołem polarnym, kto wie ilu Macronów i Morawieckich pociągnie ze sobą na dno? Kto wie?
Biliony poszły żeby skorumpować rządowe i międzynarodowe świnie w sprawie plandemi. Biliony, żeby zmilitaryzować Ukraińskich nazistów. Miliardy żeby Operacji Z zrobić w mediach kłamliwą narrację…
I to wszystko w piach, bo prawda zwycięża.
Prawda, która jest kompletnie darmowa 🙂

14. Kolejna dawka straszliwie zniszczonych Ukraińców.

https://www.bitchute.com/video/cDDkmDhKZ8aU/

Coraz częściej docierają informacje, że oni są jakimiś chemicznymi środkami przeciwbólowymi błyskawicznie pozmieniani w uzależnionych od tego syfu narkomanów. Znajdowane są przy nich ciągle jakieś wynalazki Big Farmy, które sprawiają że nic nie boli i jest wesoło. Biedne, króliki doświadczalne.
Zelenski musi być tym wniebowzięty, bo kompletnie nic do wywalczenia oni tam nie mają, poza spowolnieniem Rosjan, żeby on mógł jeszcze trochę sobie porządzić i trochę kasy ukraść z tej całej „pomocy”.

15. Schwytany Chochoł mówi z przekonaniem, że Zelenski to pederasta, co tylko potwierdza, że z warchołami trzeba krótko jechać…

16. Historia ukraińskiego nazizmu, który obecnie wspiera między innymi Morawiecki z Dudą.

17. Murikańska propaganda w autentycznym amoku i histerii po rozpoczęciu szturmu na Azowstal i pojmaniu kanadyjskiego generała odpowiedzialnego za biolab numer 1.
No nie uwierzylibyście na słowo co za brednie opowiadają, a więc wyjątkowo wrzucam do tego gówna linka.
Milion zabitych w Azowstalu, ponieważ Rosja rozpoczęła naloty dywanowe... – klimaty w ten właśnie deseń sączone są w chłonne na informacje banie murikańskich murzynów. Masakra…

Ósemeczka w skali Olsena.

18. Pod rządami Justyny Castro co drugi Kanadyjczyk żyje już na granicy ubóstwa, zarabiając dokładnie tyle ile wydaje na podstawowe produkty.
https://spencerfernando.com/2022/05/03/survey-49-of-canadians-say-they-are-200-away-from-insolvency/
Ach ta Kanada gułagiem pachnąca. Straciłem dla nich resztki szacunku po tym żenującym Konwoju Wolności. Zrobili fajną sprawę, naprawdę, zjechali się do stolicy wszyscy kierowcy ciężarówek, z poparciem policji, ludności i wojska i…?
I kurwa w momencie jak Trudna Justyna ze strachu uciekła, zamiast objąć władzę leżącą na dłoni, oni sobie kurwa glile rozstawili i przez dwa tygodnie śpiewali przyglądając się na siebie jak idioci. W tym czasie Justyna Castro sprowadziła od Zelenskiego azowców, poprzebieranych za milicję, rozpędziła towarzystwo i wzięła dziesięć razy mocniej za mordę.
A ci jak barany się spłoszyli. No nie rozumiem tego. Nie rozumiem, bo przecież Kanadyjczyk w stroju ludowym jest w pełni odporny nie tylko na jakieś milicje ale też na Azow.
kanada stroj ludowyBo jakby wziął kiedy było potrzeba i pierdolnął/pierdolnęła przez łeb kijem hokejowym to nie byłoby połowy obecnych problemów.
Nikt nikomu kijem jednak nie zajebał, nikt nikomu kopa łyżwą nie wypłacił, nikt na klatę nie wziął śmiesznej pałki mając te pancerne ochraniacze. No cipy, cipy takie, że ja pierdolę… nie znalazł się ani jeden Kanadyjczyk w stroju ludowym, żeby z milicją zakapiornej Justyny, tak po męsku porozmawiać…
A jako że złu potrzeba tylko bezczynności ludzi dobrych żeby zwyciężyło, Kanadole mają to co mają, bo po całości sprawę, która była wygrana zjebali. Skoda gadać…

19. W nawiązaniu do bezpłodności u zaszczepionych kobiet, dr Naomi Wolf powiedziała: „Podstawą do uznania przez firmę Pfizer szczepionki przeciw COVID za „bezpieczną i skuteczną” dla kobiet w ciąży było badanie z udziałem 44 szczurów we Francji. Każdy lekarz wykonujący ten telefon albo pracował dla Pfizera, albo miał udziały w firmach czerpiących zyski ze szczepionki.”

20. U Goebbelsów zaciskanie pasa. Ich minister od ich gospodarki jęczy, żeby Niemcy przywykli do rosnących cen energii, bo epoka tanich paliw kopalnych się zakończyła.
https://rusvesna.su/news/1651732733
Tak więc sprawy idą w bardzo dobrym kierunku, bo „tanie paliwa kopalne” nadal są tanie. W Rosji. Według mnie Niemcy za te biolaby powinni być całkowicie zdegospodarowani aż powrócą do ziemniaczanego rolnictwa i pojazdów napędzanych przy pomocy owsa.
Śrubka Władimira się dokręca i bardzo dobrze, bo może dzięki temu w końcu światło ujrzą silniki wodorowe i antygrawitacja, które są utajnione tylko po to, żeby ludzkość doić akcyzami z ropopochodnych paliw albo akcyzami z prądu.
Naprawdę darmowa i tania energia jest celowo wstrzymywana, więc może teraz świat się uwolni od paliwowej mafii tych wszystkich Rockefellerów, Rotszyldów i rodzinek królewskich, pasożytujących na tym, co jest niezbędne do życia…

21. Kolejnych dwóch murikańskich wojowników poturbowało się na Ukrainie. Mieli tam status „instruktorów” – to coś jak kapelan w Wojsku Polskim. Próbowali przypierdolić w rosyjski czołg z javelina, ale zmasakrowały ich własne odłamki. Wojownik Manus oberwał w buzię, kończyny i korpus a wojownikowi Paulowi wyrwało z dupy nogę.
https://t.me/RVvoenkor/10906
Leci zatem dziewiątaczek w skali Olsena, nominacja do Darwina i salucik jak trzeba.
murica3
22. Ukraińcom natomiast udało się zniszczyć rosyjski czołg. Stał sobie spokojnie T-34 jako pomnik zwycięstwa od II wojny światowej, dopóki nie przyszli neonaziści i nie usunęli go z Żytomierza.
https://t.me/s/Russkyship
Jebane znarkotyzowane warchoły, które plują na swoją własną historię i na swoich wyzwolicieli.

23. Kącik humoru, czyli kolejny rolnik, który szuka żony. W Riazaniu złapano następnego zdeterminowanego do ożenku, ale ten przynajmniej przypomina Bruca Willisa. Ma 46 lat, dla zabawy rysował swastyki i nazistowskie symbole po budynkach i klatkach schodowych, a teraz przeprasza i tłumaczy to „błędami młodości”.
https://t.me/s/Russkyship
W więzieniu być może uda się go sparzyć z tą „Kaliną” z Azowa, która ma nadającą się na warkocze brodę i też lubi swastyki.

24. Pomniki babci wyrastają wszędzie jak grzyby. Natomiast murale z babcią Anną już idą w tysiące…
babcia