Szybkie Wieści… 21

1_babushka_flag

6 maja 2022

1. Rozwodzik między Rosją a Izrelem trwa. I lepszy jest dla widzów niż Johnnego Deepa, któremu partnerka srała do łóżka w czasie pożycia.
https://wiadomosci.wp.pl/rosja-prowokuje-izrael-delegacja-hamasu-w-moskwie-6765557171903264a
Bo jako, że wszystkie ślady z biolabów na Ukrainie i kampani oszczerczego hejtu prowadzą do żydów nie ma się Rosji co dziwić. Rosja już kilka razy bardzo ze strony żydów ucierpiała. Najbardziej chyba po żydobolszewickiej rewolucji, która zakończyła się żydowskim mordem rytualnym na rodzinie cara oraz wymordowaniem od 60 do 100 milionów Rosjan.
Obecnie Rosja cierpi przez kampanię oszczerstw, kradzieże depozytów rosyjskich w żydowskich bankach, dostawy broni i najemników z Zachodu dla reżimu żydowskiego narkomana Zelenskiego, który szykował zbrojną napaść na Rosję ale został w porę powstrzymany.
Zachód śle wsparcie militarne dla Ukrainy jawnie, natomiast Izael robi to ukradkiem wspierając zwłaszcza ugrupowania nazistowskie bronią i najemnikami.
Stąd oczywiście krytyka żydów ze strony Rosji i ukazanie ich związków z Hitlerem i hitlerowskim nazizmem.

Zachód sterowany przez żydowską mafię dokonał kiedyś precedensu uznając istnienie Kosowa, więc Rosja obecnie uznała Doniecką i Ługańską Republikę na tej samej zasadzie. I Zachód nie może kompletnie niczego z tym zrobić, bo to był ich precedens.
Obecnie Zachód również pod pretekstem pomocy „najechanemu krajowi” dokonał kolejnego precedensu wysyłając broń dla dogorywającego nazistowskiego reżimku.
Wesoło się zrobi zatem i dużo mycek będzie się z niepokojem kiwało jak Rosja zrobi teraz dokładnie to samo wykorzystując aktualny precedens i zacznie słać czołgi, artylerię oraz rakiety przeciwpancerne do Palestyńczyków, którzy zostali najechani.
I chyba po to trwają rozmowy z Hamasem.
Pomogłoby to wszystkim, myślę, bo Palestyńczycy wreszcie mieliby się jak przed agresją żydowską bronić, a żydzi mieliby okazję nie wtrącać się do spraw na Ukrainie tylko zająć takimi sprawami jak rakiety na osiedla cywilne i zakładnicy „u siebie”.

2. Marijupol na znakach drogowych stał się ponownie Mariupolem po usunięciu bełkotu chocholskiego.
https://t.me/Russkyship/1269


3. Złe wiadomości dla nazistów spod Azowstala. Po tym jak wykorzystali ewakuację cywilów do wyjścia na zewnątrz i zajęcia pozycji strzeleckich, (kiedy wojska sprzymierzone się wycofały na ustaloną odległość), Flota Czarnomorska przyłączyła się z działami okrętowymi do imprezy, żeby znów wszystko było na swoim miejscu.
Film w linku.
https://t.me/pl_news_front/1855
No cóż, chcieli „swojego” hitlerowskiego faszyzmu?
Z odsieczą narkomana Goeringa?
Otrzymali „swój” Stalingrad.
I odsiecz narkomana Woldemorta.

4. Ukraiński jeniec zeznaje że otrzymali rozkaz strzelać do wszystkiego co się rusza. Rozkaz od nazistów.

5. Debil. Normalnie debil. Na całe szczęście ten nieszczęśliwy debil sam się zdedebilizował.

Dziesiąteczka w skali Olsena i to już z samego rana.

6. Znalezisko chemii, która z Chochoła robi nieśmiertelnych żołnierzy. Na szczęście dopalacze działają tylko do chwili śmierci naćpanego tym gównem idioty.

7. Zdegenerowane i zdemoralizowane Chochoły zapowiadają, że poniżej pułkownika nie będą brali Rosjan do niewoli tylko ich zabijać.

Z komentarzy pod tym filmem
„Jeśli jeszcze nie umarli, wkrótce umrą. W każdym razie przypomnienie, żeby nie poddawać się terrorystom.”
„I teraz wiadomo, że kiedy Rosjanie dopadną tych nazistowskich pozerów, biedni mali naziści będą bardzo długo krzyczeć zanim Rosjanie ich zabiją. DŁUGO.”
„O ile wiem, w tym kraju nie ma dobrych ludzi. Mam nadzieję, że całe miejsce zostanie wyczyszczone.”
„Cieszę się, że te dupki mówią to przed kamerą. Ułatwi to później zidentyfikowanie tych zbrodniarzy wojennych. Ponadto Rosjanie powinni spróbować uzbroić swoich żołnierzy w Makarovy jako broń ostatniej szansy, aby każdy schwytany Rosjanin mógł zabrać ze sobą kilku ukraińskich zbrodniarzy wojennych.”
„Każdy ma plan, aż do strzału w twarz.”

8. Ukraińcy jak już wiemy uczą się intensywnie wojennego rzemiosła. A to zarzucając karabin na ramię, a to wrzucając granaty do moździerza odwrotnym końcem, a to strzelając sobie z czołgu w głowę, a to szukając ratunku przed artylerią poprzez chowanie się do leja po eksplozji. Tak, tak, w końcu nadeszła wielkopomna chwila aby ukraińskie wojsko wypróbowało patent mojego dziadka na strzelającą artylerię. Bidulkę bardzo zmartwiło w komentarzach zdradzenie im patentu dziadka. Spokojnie Bidulka, spokojnie… martwiłaś się zupełnie niepotrzebnie.
Co może bowiem kiedy patent jest wiele razy sprawdzony i niezawodny pójść źle?
No wszystko jeśli zawodnik jest z Ukrainy i się chowa do leja w czołgu.
Do leja w czołgu nie wolno się chować, bo artylerii właśnie o to chodzi żeby kilka razy przyjebać w ten czołg. Trzeba sobie poszukać leja na polu… tam były miliony kraterów… więcej jak na Księżycu… ech… a tak w ogóle to zastanawiające po co do 3-osobowego czołgu wlazło aż 5 Ukraińców?
Czyżby tam było dwóch dowódców, hetman – gaulaiter, kierowca i mechanik, bo chyba jakiś inteligentny mechanik chciał oponę zmienić zanim nadleciało od tyłu jakieś RPG i urwało mu nogi…
Oni wszyscy uciekli ale to nie oznacza że przeżyli, bo z reguły po takim trafieniu dają kamasza pod wpływem adrenaliny, a zaraz potem umierają od obrażeń wewnętrznych.
No nic, filmikowi można więc w tej sytuacji nadać tytuł: „Czterech Pancernych I Pół”.

9. Artyleria ora skiba, po skibie starannie cały Azowstal.

10. Nocą w Azowstalu jakąś pieszą pielgrzymkę zauważono ale zajęła się nią artyleria precyzyjnie naprowadzana laserem. Pielgrzymi są już u Stepana Bandery.

11. Sam Azowstal coraz bardziej przypomina szkielet wieloryba oczyszczany przez rekiny.

12. Siergiej Ławrow znowu zwięźle klaruje zachodni bełkot w prostych, nie budzących wątpliwości słowach: UKRADLI ROSJANOM PONAD 300 MILIARDÓW DOLARÓW I TERAZ SĄ OBRAŻENI, ŻE ROSJANIE JUŻ NA TO NIE DAJĄ SIĘ NABRAĆ.
Chodzi oczywiście o kradzież pieniędzy za sprzedane rosyjskie surowce jakie były złożone na depozytach w zachodnich bankach.

Na złodziejach czapka gore.

13. Kolejne wykłady dla opornych uczniów z Azowstalu.

14. W Kijowie już co prawda lato, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc do plażowania mieszkańcy Demokratycznej Republiki Klauna, na zmianę się opalają.

15. Rosyjscy kosmonauci dotarli już do bazy księżycowej Azowstal. Odnaleziono ślady wymarłej nazistowskiej cywilizacji. Szczątki tubylców wskazują na to, że padli ofiarą nagłego deszczu meteorytów.

16. Grupa Wagnera pomaga w Papasnej przy usuwaniu tatuaży.

17. Kilkadziesiąt świnek usiłowało zbiec z uroczystego świniobicia dziś nad ranem. Wataha wilków osaczyła je na polu za Azowstalem.

18. Dzicz pali rosyjską flagę po tym jak się okazało, że Hitler był żydem. Powinni niemiecką spalić, myślę.

Kurde żeby tylko zdziczali kibice Widzewa nie zaczęli palić flag Legii, bo Pogoń się zaraz wkurwi.

19. Kolejny już hetman spod Azowstalu zaproponował wymianę 15 cywilów na tonę jedzenia i lekarstw.
Mają poczucie humoru – doceniam ten subtelny żart, że teraz banderówki chodzą na Ukrainie po po 66,6 kilograma jedzenia – to naprawdę było dobre – no i wrzucam piąteczkę w skali Olsena.
A tak poważnie to czemu by nie. Przecież można im dać na wymianę tonę kibiców Widzewa, bo też są warci 66.6 kilograma cebuli od sztuki i zatwierdzonym przez CDC i WHO lekiem na całe zło.

20. Po dostawach na Ukrainę, Zachodowi a zwłaszcza Murice brakuje już amunicji. Żeby odrobić to co zostało wysłane dla klauna potrzeba średnio 4 lat ciągłej produkcji. Obszerny artykuł o tym w linku. Murica robi się coraz bardziej bezbronna.
https://rusvesna.su/news/1651855198

21. Kolejna nieudana próba ucieczki z Azowstalu. 7 hitlerowców zabitych i rannych.

Według mnie największe szanse ma tamten słynny koleś z saperką robiący pod tynkiem podkop spod Azowstalu na Kijów. Tylko bowiem dobry podtynkowy podkop udał się Clintowi Eastwoodowi jak uciekał z Alcatraz.

22. Grupka wesołych najemników z Gruzji. Były śmichy, chichy ale tylko do czasu aż do wesołej rozmowy wtrąciła się artyleria. Potem już tylko kwiczenie i jęki…
Film w linku.
https://t.me/RVvoenkor/11076
Gruzini mają zajebistą flagę, tak nawiasem, bo po przykryciu nią trumny paczka wygląda jak prezent pod choinkę i wdowom nawet nie trzeba potem doliczać ekstra za kokardę.

23. Dwanaście cywilów opuściło Azowstal. Ale tylko pół tony kibiców Widzewa się azowcom należy, bo czterech cywilów to były dzieci nie warte więcej niż 20 kilo cebuli.
https://t.me/RVvoenkor/11058

24. Wysyp filmów dziś nastąpił o tym jak ukraińscy snajperzy zabijali cywilów w Mariupolu.

7 maja 2022

1. Polowanie na Chochoły Stepowe przeniosło się z pól do lasów, gdzie na wiosnę samiec Chochoła kopie norki, żeby zapachem odchodów zwabić samicę w rui i się przed zimą rozmnożyć. Chochoł przebywał tam będzie tam dopóki na polach nie wzejdzie kapusta.
Czeczeńscy myśliwi znają jednak jego zwyczaje i korzystają z tego, że sezon na Chochoła w pełni.

2. Wnętrze Azowstalu. Wszędzie walają się narkotyki hitlerowców z Azowa oraz inne pamiątki po tych śmieciach. Mnóstwo ciężkiej amunicji, z której naziści już nie mają jak skorzystać odkąd ich pozbawiono ciężkiej broni. Resztki szczurków ukrywają się z bronią ręczną. Kończą im się zapasy wszystkiego, natomiast ekipa ich tropiąca posiada piękne nowe kałachy z celownikami optycznymi. To by wyjaśniało obecność wśród tych wszystkich trupów ogromną ilość ubitych nazistów bardzo celnym strzałem prosto w łeb.

3. Cywile chocholskie także znęcają się nad bezbronnymi jeńcami, którzy przybyli oczyścić ich z hitleryzmu, co pokazuje, że te totalne gówno o nazwie Ukraina trzeba oczyścić tak głęboko jak tylko się da, a z niedobitków zdolnych do pracy zrobić normalny kraj – SSSR – Syberyjski Socjalistyczny Sławny Rezerwat Ukraińczyków.
Ukraińczyków, hehe bo będzie leżał obok Japończyków i Chińczyków, więc nazwę Chochoła też trzeba będzie zmienić na bardziej wschodnią.

4. Żydy z Izrela już nie kłamią, że Putin ich przeprosił tylko oni go proszą ojojoj… o ewakuację Azowstala.
No masz… czyżby tam siedzieli z nazistami wrażliwi na humanitarne korytarze izraelscy generałowie, którzy zawsze sobie mordę holokaustem wycierają jak się zbliża sprawiedliwość?
Internet rozpalony od spekulacji. Bo najpierw Machrąąą wydzwaniał jak pojebany a teraz jeszcze Benek…
Prezydent Putin odparł Bennettowi, że umożliwi ewakuację… cywilów.
A na filmiku artyleria przy pracy nad Azowstalem. Na mój nos chyba okrętowa, bo takie ładne serie są wypuszczane – typowe dla trzy lub cztero lufowych baterii okrętowych ze specjalnie zaprojektowanym rozrzutem, żeby żaden wściekle zygzakujący stateczek się nie wymigał od swojej salwy.

5. Pojawił się filmik z pierwszego dnia Operacji.
Rosyjski BTR zrobił na Ukrainę wejście smoka i zniszczył w locie ukraińską ciężarówkę.

6. Narkoman Zelenski opowiedział dosyć marny skecz. Uznał, że będzie z Rosją rokował jak Rosja wycofa się na tereny sprzed operacji specjalnej. Uzasadnił to tym, że wybrano go na prezydenta Ukrainy a nie Miniukrainy, no i ma rację – Ukraina się zmniejsza z każdym dniem.
https://rusvesna.su/news/1651863664
W sytuacji aż tak stanowczego ultimatum na Zachodzie spodziewana jest jutro paniczna ucieczka Rosjan z powrotem ze strachu że narkoman nie będzie z nimi rokował i nie będzie zawierał nowych porozumień mińskich, które będzie potem łamał.
Natomiast ja spodziewam się, że Putin na dniach zamknie nazistowski temat w Azowstalu, a wówczas inni azowcy zlikwidują klauna Zelenskiego, bo już zapowiadali że w przypadku klęski w Azowstalu świat będzie świadkiem „wielkiego oczerniania”, czyli prawdy o biolabach i innych brudach ukrytych tam pod ziemią.
Daje się zauważyć, że strategia Rosjan polega na biciu w fabrykę z najgrubszej rury aby szczury uciekały. A jak już uciekają chwytane są jak kurczaki, chociaż Rosjanie mogliby wszystkich do nogi wybić. Myślę, że chcą jak najwięcej żywcem ich pochwycić, bo wiedzą z podsłuchów, że jest tam mnóstwo znacznie bardziej wartościowych do zdobycia trofeów od nazistowskich śmieci.
Zelenski dostaje dwójeczkę za wybitnie chujowy skecz.

7. Znowu 50 cywilów wyszło spod Azowstalu w tym 11 dzieci.
https://t.me/Russkyship/1324
Oby to byli już wszyscy, bo cebula się w Donbasie kończy.

8. Chorwacki najemnik złapany w Mariupolu. Teraz ładnie opowiada o zbrodniach nazistów.

9. Wiosenne wypalanie traw w Donbasie i wybudzanie kretów z zimowego snu.

10. Uwaga na kawę w kapsułkach! Policja szwajcarska znalazła 500 kg kokainy w fabryce Nespresso. Ciekawe kto to taki jest ostatecznym właścicielem tej firmy? Już kiedyś te chuje z Nestle dodawali embriony ludzkie do „poprawy smaku” i dlatego omijam te gówno szeroko, a teraz to. Hmm…

This is why their coffee is so addictive! Swiss police seize 500kg of cocaine at Nespresso factory


A tak a propos to od parszywych kapsułek – nawet robionych na lewo – odstraszało mnie zawsze to że są z wysoce toksycznego aluminium, które szybko reaguje kiedy je podgrzewać i dlatego nigdy nie powinno się na foli aluminiowej robić grillów, etc. No chyba że ktoś chce szybko mieć Alzheimera to wtedy to tak.
Już kiedyś czytałem, że ta globalna mafia nasącza bibułki papierosów kokainą żeby bardziej ludzi uzależniać, a sam tytoń amoniakiem, żeby bardziej truć, (bo sam tytoń jest oczywiście w pełni nieszkodliwy i nie pasuje do nagonki na palaczy) a teraz proszę bardzo – walą czystą kokę prosto od kartelu, do swoich parszywych kapsułek.
Trzeba koniecznie zrobić małą inwestycję w jakiś mechaniczny młynek, który zrobi robotę ze świeżo mielonej.

11. Do parady z okazji Dnia Zwycięstwa wystartuje rosyjski samolot zagłady, żeby dać Zachodowi jasny sygnał.
Jarek oczywiście nie został zaproszony na paradę mimo iż ogarnął się, wyczyścił z łupieżu sweter i skropił skronie moczem kota.
https://t.me/RVvoenkor/11108

12. Kolejny zawodnik dotarł na Festiwal Tatuażu. Człowiek – komiks ma naprawdę poważny dorobek artystyczny i poważne problemy z deklem, bo są u niego Jezusy, Hitlery, swastyki, ordery, i pagony oficerskie, po prostu komplet rysunków naskalnych a oglądać go można godzinami zupełnie jak perskie dywany.
Powinni go wypchać i ustawić gdzieś w muzeum Chochoła.
Film w linku.
https://t.me/Russkyship/1328?single

13. W Demokratycznej Republice Klauna uchwalono nowy przywilej dla obywateli. Każdy kto weźmie żywność od Rosjan uznany zostanie za zdrajcę.
https://t.me/pl_news_front/1891

14. W Odessie spotkanie towarzyskie Warchoły kontra Chochoły. Nawet nie wiadomo po co i dlaczego no ale niech się zabijają jak najszybciej i jak najwięcej…

Niepokojące jest w dalszym ciągu te mięso armatnie, bo narkoman Zelenski będzie jak Hitler ćpał do samego końca, a żeby ten koniec sobie na maksa odwlec, będzie wysyłał na przemiał kolejne oddziały mięsne. Fachowcy policzyli, że ma jeszcze do dyspozycji 2 miliony Chochołów zdolnych do noszenia broni więc trochę czasu zajmie zanim Rosja to przemieli jak trzeba.

15. Kolejna firma w Niemczech zbankrutowała w wyniku sankcji. Padł Vizit produkujący prezerwatywy i jest to niedobra wiadomość dla następnych w łańcuchu dostaw: branży porno i laureata Złotej Prezerwatywy Donalda Tuska, który miał nadzieję na kilka roboczych spotkań w celu ratowania niemieckiej gospodarki.
tusk
Mogło się to co prawda zakończyć niechcianą inseminacją i gigantyczną katastrofą gospodarczą dla całej Unii ale na całe szczęście po całonocnych obradach w Brukseli postanowiono nie ratować upadającej fabryki tylko przejść na sprawdzony już doskonale system francuski.

Baltic States Council

8 maja 2022

1. Aktualna sytuacja w Azowstalu pozostaje bez zmian. Brak jednak nowych, dynamicznych filmów – jedynie Patrick Lancaster wypuścił nowy materiał – ale prócz suchego ględzenia i widoku kupy gruzu i tak nic tam ciekawego nie ma.
Dostępny jest natomiast dynamiczny filmik poglądowy o bieżącej sytuacji w Azowstalu.

2. Dziadek Mróz dostał się do niewoli. Chochoły zabrały mu wszystkie prezenty i przywiązały skoczem do słupa.

3. Zasadzka specnazu na banderomobil pełny Chochołów pod Charkowem.

4. Jutro wielki dzień w Rosji. Dzień Zwycięstwa, na który Jarka nie zaproszono, bo z łupieżem nie zwyciężył.

5. Muricańscy wojownicy mieli słaby dzień. Stracili jednego wojownika.

Ale ludzie Zelenskiego natychmiast zajęli się tym.
funeral
6. Przybycie odsieczy gdzieś w Donbasie.

7. Zew natury ponownie ciągnął Niemców pod Stalingrad ale po drodze spotkali specnaz i wszystko się zgodnie z prawami natury skończyło.

8. Dwie świnki opuściły chlewik przez płotek uszkodzony przez misia. Ryły tam pod ogrodzeniem żeby miś na minę się wjebał ale dron namierzył nadaktywność świnek.
Tak właśnie wykorzystują hitlerowcy chwile ciszy na ewakuację cywilów.
Tym razem jednak nie udało się świni podłożyć.

9. Paru niedojebanych neonazistowskich zjebków schwytano w Moskwie, gdzie chcieli żywcem spalić bezdomnych na Dzień Zwycięstwa żeby zakłócić święto.
https://t.me/rusvesnasu/18339?single

10. Siergiej Wołyń – ten od nosa – nadał wiadomość z piekła. Czuje się jak bohater piekielnego reality show, kiedy walczy o życie a cały świat ogląda sobie ciekawą fabułę. Narzeka trochę na ból, cierpienie, udrękę, łzy, strach i śmierć. I jeszcze na niesamowity ludzki cynizm też Siergiej narzeka.
Dziwne, bo powinien zacząć listę niewyprostowanych spraw od nosa.
Narzeka też, że wszyscy cywile już się ewakuowali – to autentyczny dramat u każdego terrorysty. Na koniec ze złamanym sercem, bo serce też mu się we wpisie połamało, prosi o ewakuację wojska.
Według mnie niepotrzebnie, bo wojska tam nie ma tylko hitlerowskie świnie.
Na plus pisze się zdjęcie czapki z papy przez Siergieja – można postudiować cały ryj nazistowskiego banderopiteka.
https://t.me/RVvoenkor/11240

11. Czeczeńscy myśliwi wabią w lesie Chochoła.

 -Chochoł. Chochoł! Zdawaj broń, tu Ahmat Siła 🙂

https://t.me/RVvoenkor/11239

12. Kolejna porcja zabitych Ukraińczyków. Dziś wyjątkowo straszne wydanie.

13. Duże grupy Chchoła uniknęły tego losu poddając się po tym jak klaun ich na pastę losu pozostawił.

14. Czeczen opowiada jak szturmowali budnek z Azowcami w Mariupolu, w którym byli też cywilni zakładnicy. Z budynku uciekała matka z dzieckiem – widzieli przez lornetkę – i matce nazistowskie świnie strzeliły w plecy. Upadła i krzyczała do dziecka, uciekaj, uciekaj, ale dzieciak stał obok czekając na pomoc dla mamy. Wtedy naziści z Azowa strzelili mu w głowę.

Tych właśnie hitlerowców z Azowa wspiera Morawiecki z Dudą pierdoląc bajki dla przygłupów że to „obrońcy” lub „bohaterowie” zamiast nazwać rzecz po imieniu: banderowski pomiot namnożony w niekontrolowany sposób od czasu Rzezi na Polakach na Wołyniu – kobietach i dzieciach.

I tym właśnie hitlerowcom te świnie oddają polskie czołgi i dużo innej broni, bo są na utrzymaniu pedofilów Bidenów, którzy szykowali przeciwko Słowianom wirusy w ukraińskich biolabach.

15. Podczas ucieczki schwytano w Azowstalu dowódcę 36. brygady i szefa sztabu. Dowódca Baraniuk natychmiast po złapaniu stał się antyfaszystą, chociaż do poprzedniego dnia walczył ramię w ramię z azowskimi nazistami. Szef sztabu Kormiankow jeszcze nie skomentował swojego schwytania. Rzecznik prasowy ukraińskiej armii również.
ukrainska armiaFilm w linku.
https://rusvesna.su/news/1651992192

16. Sławny jak Ukraina „najlepszy snajper świata” spierdolił do Kanady. Widziałem z nim we Włoszech wywiad na Russia Today ale nie mogę podlinkować bo w szkopach RT zablokowali. Tak czy siak snajper Wali, najęczał się, że na Ukrainie wszyscy wszystko kradną, zwłaszcza pomoc i środki z Zachodu, że nie dostał żadnego przydziału do jakiejś jednostki, więc pętał się bez celu aż w końcu sam się przyłączył do jakiejś ekipy która potem też chciała ukraść kasę i założyć sobie własny oddział, że od Klauna nie dostał obiecanego sprzętu, nawet kamizelki a stare kałachy trzeba było sobie samemu kupować u jakiegoś krawca lub rzeźnika spod lady, zobaczył jak dwóch obok dostało z czołgu i zginęło, dodał że większość najemników i tak już zdezerterowała no więc on też się zawinął do domu.
Jednym słowem jeszcze jedna kanadyjska cipa – chyba jeszcze bardziej cipowata od tych murikańskich tiktokowych wojowników, bo tamci to jednak od czasu do czasu dostają w beret żeby było w tych ciężkich czasach nam weselej.

17. Jan Gagin, doradca szefa Donieckiej Republiki Ludowej potwierdził, że zagraniczni oficerowie wysokiej rangi z USA, Wielkiej Brytanii i Francji są zamknięci w podziemiach Azowstalu.

No cóż, wysoka ranga to wysoka ranga, niezależnie zatem czy palną sobie w łeb, czy zostaną zastrzeleni, czy też powieszeni jak tchórze za popełnione zbrodnie, po śmierci przysługuje im ze strony rządu ukraińczykowskiego, właściwy randze pogrzeb ze wszystkimi honorami o charakterze uroczystości państwowej.
funeral 2
18. Kandydat na murikańskiego senatora John Parker przybył do wyzwolonego Rubieżne w Ługańskiej Republice Ludowej.
Ma swój własny pogląd na obecną sytuację, radykalnie odmienny od tego, jaki panuje w murikańskich mediach.
Według Parkera coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć, jakie zło pochodzi z rządu Stanów Zjednoczonych i od amerykańskiego imperializmu.
Parker podziękował wszystkim rosyjskim żołnierzom za przeciwstawienie się światowemu porządkowi, amerykańskiej armii i nie boi się przeciwstawienia światowemu hegemonowi.
Parker powiedział, że widział na własne oczy, jak ukraińskie wojsko celowo uderza w cele cywilne.
„Nie rozumiem, dlaczego tak się stało, jaki był cel.” – Amerykanin był zakłopotany. – „Te miliardy dolarów, które amerykańscy specjaliści wydali na uzbrojenie i wyszkolenie ukraińskiej armii, należało wydać na programy społeczne w Stanach Zjednoczonych”.
Film w linku.
https://rusvesna.su/news/1652008746
Kłamliwa narracja tych wszystkich sprzedawców długów z żydowskiego banku, zaczyna już na dobre zdychać. Pinokio jeszcze zatęskni za miseczką ryżu na dożywociu o chlebie i wodzie, bo swoimi decyzjami wymordował więcej Słowian niż nazistowski klaun z Kijowa.

19. Karma pracuje nawet w niedzielę i święta. W Kijowie zamiast tradycyjnie na wieczór, alarm przeciwlotniczy mają przy niedzieli od samego rana.
Film w linku.
https://t.me/RVvoenkor/11301
Ostrzeliwał wilk przez lat kilka, ostrzeliwują i wilka. A żeby było do czego postrzelać, Portugalia im przyśle 5 haubic z II wojny światowej. Bez zaprzęgu konnego, rzecz jasna – tu klaun będzie musiał na własną rękę zaprząc sobie jakieś Chochoły i dać im marchew z brukwią, odkąd nie ma ropy.

20. W ferworze wojny Ukrainy z Ukrainą, Chochoły powysadzały sobie na rzekach wszystkie mosty. Teraz żeby przerzucać na wschód sprzęt z Zachodu ulepiły most pontonowy.
Precyzyjna artyleria zaczekała spokojnie aż go ulepią do końca, a potem rozprawiła się z pontonami komika. Film w linku.
https://t.me/RVvoenkor/11299