Szybkie Wieści… 25

duch kijowa

26 maja 2022

Azowstal, czyli Stalingrad nazistów już na zawsze zmienił oblicze hitlerowskiego błazna oraz przesądził o losie antynazistowskiej operacji prezydenta Putina. Obecnie coraz niżej krążą sępy nad śmiertelnie ranną ukraińską świnią. Najniżej oczywiście zniżyła lot sępia agenda pedofila Bidena – pragną ukraść Ukraińcom zeszłoroczne zboże i popatrzyć jak zdychają pod koniec roku z głodu.
Chochoły giną masowo w Donbasie, w Europie powstała już silna koalicja państw, które żądają od błazna uznania utraty terytoriów ze względu „na potrzebę zawarcia z Rosją pokoju” – aczkolwiek sam pokój to oni mają oczywiście w dupie, bo chodzi im o rosyjskie surowce.
Natomiast sami Ukraińcy są już coraz bliżsi uzyskania statusu Cygana. Od 1 czerwca kraje europejskie znoszą bezpłatne podróże dla Chochołów. Chochołka z cielakami więc nie będzie jak dotąd gatunkiem wędrownym.
Do kontynuowania tej wojny prą już tylko skompromitowani pandemicy, pedofile, łapownicy i zboczeńcy z rodzaju starej torby Ursuli von der coś tam – wydobyci z niebytu czy raczej odbytu santa Klausa Schwaba.

1. Straszne uderzenia artylerii na pozycje Chochołków.

Te pierwsze to termobaryczne – zero szans na przeżycie…

2. Nowy rosyjski dron zabija cały oddział Ukraińców.

3. Usuwanie padłych azowców spod Azowstalu. Niektórzy gnili tam 2 miesiące więc odór faszyzmu jest powalający. Góry trupów. Straty azowców w ich kostnicy szacuje się na 800 ciał.

4. Do Mariupola zjechali fachowcy. Mają odbudować miasto od nowa. I znając życie zrobią to w rok… na co najmniej 20 lat zanim Mateusz Morawiecki tylko teoretycznie ogarnie Nowy Ład…

5. Płoszenie Chochołków z norek i dołków.

6. Jeszcze trochę azowców spod ziemi. Byli w suchym i przewiewnym miejscu więc chyba zostali mumiami.

27 maja 2022

1. Małpi wirus już szaleje w Los Angeles.

2. Porządna zapalająca salwa na rozbudzenie Chochołków sfilmowana przez jakiegoś przerażonego ubeka lub milicjanta.

Tak właśnie wygląda debanderyzacja od strony debanderyzowanego. Opalone do kości ryje wypalonych Chochołów i esbeków na niezliczonych już filmikach świadczą, że długo z bólu przed śmiercią krzyczeli. I hmm… w odróżnieniu od medytujacych, rozmodlonych i rozdyskutowanych – to jedyna metoda która na polu sprawiedliwości naprawdę działa, bo w trzy miesiące zrobiła więcej dobrego niż te Ziobry, matki boskie, organy od sprawiedliwości i wymiary przez 30 lat.

Bo jak po zjebów przychodzi prawdziwa sprawiedliwość to w nocy robi się jasno jak w dzień, z nieba spadają gwiazdy i wszystko ich boli… 🙂

3. W poniedziałek prywatna agencja szpiegowska Rotszylda, CIA dodała dwie nowe gwiazdki do ścianki pamięci w siedzibie agencji w Langley w stanie Wirginia, co oznacza, że ​​na służbie zginęło im dwóch agentów.

Dlaczego gwiazdki?

Bo Rotszyldowi wychodzi taniej niż ordery, flagi i jakieś renty dla wdów.

W komunikacie prasowym CIA poinformowała, że ​​dorzuciła dwie nowe gwiazdki podczas dorocznej ceremonii upamiętnienia poległych pracowników. Dzięki nowym nabytkom, ścianka pamięci CIA ma teraz 139 gwiazdek, z których każda reprezentuje szpiega, który padł podczas służby lub został zabity z powodu powiązania z agencją szpiegowską.
CIA nie określiła tożsamości funkcjonariuszy CIA, których oznaczają nowe gwiazdy, ponieważ takie drobiazgi jak nazwiska Rotszyld ma głęboko w dupie.

No ale cóż, skoro więc najbardziej znany w Polsce agent CIA Bolek Wałęsa nadal żyje i pierdoli od rzeczy, wychodzi, że tych dwóch szpiegów padło w Azowstalu, bo upadek Mariupola zbiegł się jakoś czasowo z tymi nowymi gwiazdkami na ściance do gwiazdek w CIA 🙂
A jako, że wszystkie tajne agencje to prywatna milicja Rotszylda, nabożeństwo w tajnej kwaterze CIA oraz tajną stypę w Mossadzie odprawią tajni agenci specjalnej troski wszystkich wywiadów Zachodu. Oczywiście incognito, z zachowaniem środków bezpieczeństwa ale ze wszystkimi honorami.
funeral10
4. Nadal trwa przeczesywanie gigantycznych katakumb pod Azowstalem.

5. Jeszcze jeden materiał z filtracji mętów spod Azowstalu.

6. W Rosji aresztowano aktywa gugla warte pół miliarda rubli.
https://rusvesna.su/news/1653585288

7. Ranne Chochołki stały się definicją „żywi będą zazdrościć umarłym” kiedy wyszło na jaw, że im się masowo kradnie nerki w szpitalach. Reżimek klauna cieszy się, bo może sobie dorobić a Chochołkom na froncie i tak nerki nie są do niczego potrzebne. Żeby zginąć za kokainę klauna wystarczy im tylko jedna.
https://rusvesna.su/news/1653575013

8. Od końca maja tylko Węgrzy będą mogli tankować na Węgrzech, a od 1 czerwca znikają w Europie bezpłatne podróże dla Ukraińców. Jedno plus dwa oznacza że Ukraińcy są już o krok od zastania oficjalnie Cyganem.
Ciekawe co wówczas zrobią nasi słudzy narodu cygańskiego?
Bo po wcześniejszych akcjach jakie odpierdalali, spodziewać się można że Morawiecki odda im żonę a Duda córkę i nerki…

9. Kolejne efektownie zniszczone Chochoły. Jako bonus pod koniec kilku zabitych przez swoich za to że chcieli się poddać – mają związane za plecami ręce.

10. Największy na świecie samolot – którym w czasie plandemii jakiś paser przywiózł oszustowi Morawieckiemu nie nadające się do niczego maseczki – Chochoły wywożą na złom, po tym jak został zniszczony niecelnym ukraińskim ostrzałem w czasie walk o lotnisko.

11. Kolejnych paru zgniłych azowców leżących w Azowstalu od pewnego czasu.

12. 2511 nazistów w tym 84 samic, „ewakuowanych” z Azowstalu przebywa w kolonii karnej w Donieckiej Republice.

13. W Azowstalu znaleziono maruderów, którzy się ukrywają. Ten gigantyczny obiekt jeszcze długo będzie przetrząsany. Oto przejazd przez zaledwie 10 procent tych zakładów.

14. Jeszcze jedna była kryjówka znaleziona pod Azowstalem pełna zniszczonych telefonów i laptopów…

15. W Doniecku odbyła się parada śmieci, które 8 lat ludzi tam mordowały.

16. Murikańscy najemnicy strzelający z granatnika w rosyjski transporter opancerzony, który co najmniej 4 trafienia wytrzymał.
Dwa filmiki z tej akcji w linku – jeden murikańskich wojowników, drugi z drona.
https://rusvesna.su/news/1653637969

17. Borys Johnson chce zawrzeć sojusz antyrosyjski z komikiem. Zachciało mu się tego sojuszu odkąd santa Klaus nerwowo zakręcił ręką zanurzoną po łokieć w Borysa dupie.
https://rusvesna.su/news/1653637969
Ten sojusz może według mnie nawet i wypalić, bo Ukraina posiada mnóstwo Chochołek o potwornie grubych nogach, natomiast Wielka Brytania ma nieprzebrane ilości rolników szukających żony.
Z takiego sojuszu może całkiem nowy gatunek naczelnych się wyrodzić: pół roku będzie Aglosasochochoł ciągał pług po kamienistych szkockich polach a przez drugie pół molestował rudych Anglików i składał po jaskiniach jaja…

18. Narkoman Zelenski już 14 latki wciela do swojej armii. Oczywiście nie izraelskie… lecz chocholskie cielaki.
https://t.me/pl_news_front/2418

19. Mnóstwo pozabijanych strzałem w tył głowy Chochołów w Donabasie. Azowcy, Aidarowcy i inni esbecy lub nacjonaliści likwidują tych, którzy chcą się poddać, bo jak tego dowodzi historia z Azowstalu, tylko tchórzliwym nazistom się należy przywilej oddania się do niewoli. Reszta może sobie zostać sławnym herojem ze sławnej Ukrainy.
https://t.me/pl_news_front/2403?single

28 maja 2022

Sprawy techniczne

Dzięki wielkie wszystkim za darowizny, bo parę bardzo ważnych spraw udało się dzięki nim ogarnąć. Po pierwsze, uzupełniono w końcu zapas piwa w organizmie. Po drugie, w związku ze zbliżającym się dniem dziecka zwiększono też zapas zabawek u mojego Małego. Po trzecie, udało się nieco zoptymalizować sprawy na wordpressie i blog wyraźnie zaczął się szybciej wczytywać. I to wszystko pomimo zwiększenia ilości komentów, które najbardziej zamulały. A więc są i komentarze i szybsze wczytywanie.
komenty
Tak więc same sukcesy osiągnięto dzięki darczyńcom. A tak przy okazji dla nowych czytelników, żeby stronę wczytać nie trzeba odświeżać, tylko tę sekundę, dwie spokojnie sobie zaczekać aż się sama wczyta do końca. Już nie dziesięć sekund jak poprzednio ale zawsze.
Sam blog już przekroczył milion osiemset tysięcy odwiedzin, jednakże z byłej Ukrainy wejść było dotychczas ogółem zaledwie nieco ponad setkę – gang nazistów i narkomanów musi coś w tej sprawie Chochołkom blokować, bo ta setka wejść to zapewne i tak tylko od tamtejszych esbeków.
Same niebywałe sukcesy, głównie z powodu komplikacji na innych stronach, które albo są albo ich nie ma, albo znowu są i znowu ich nie ma, albo znikają, albo same się niszczą pogrążone w wewnętrznym odwiecznym bajzlu i potężnych gównoburzach, jak na przykład neon24, który odkąd pamiętam sam się wykańczał dużo sprawniej niż Ukraina.
Inni są zastraszani, potem przepraszają, potem są odbanowywani, potem znowu są banowani, i tak w kółko. A najlepsze, że to wszystko bez sensu, bo za prawdę nie ma, nie było i nigdy nie będzie żadnych paragrafów w żadnych kodeksach. No taka jest hehe prawda i najśmieszniejsi są ci, którzy mimo to zakładają pampers i czekają na te paragrafy – tak samo niecierpliwie jak kiedyś czekali na szczepionki. A jako że paragrafów nadal nie ma, sami się cenzurują w tym wewnętrznym obłędzie – tak na wszelki wypadek – no a potem ich nie ma…
Smutne to, bo odchodzą wewnętrznie zamotani tak samo jak tamci, którzy wzięli preparat tak na wszelki wypadek, albo żeby uratować babcię, no ale cóż począć – na głupotę nigdy nie było i nigdy nie będzie lekarstwa.

1.Kolejna porcja nazistów i satanistów spod Azowstalu – jeszcze na blogu nie pokazywana. Kobiety wiadomo: „pielęgniarki” i „lekarki” ale dychę w skali Olsena zgarnia ta kurwa z tekstem że „ona jest żona i nie walczyła tylko tak siedziała tam z mężem sobie”.
O jednej podobnej medycznej kurwie z Azowa już pisały kiedyś źródła. „Lekarka” została złapana na punkcie kontrolnym i co się okazało? Okazało się, że zastrzeliła dwoje rodziców żeby ukraść im dzieci i samochód a podając się za ich matkę próbowała się z kotła wydostać. Wpadła jednak i teraz czeka na proces a dzieci uratowano. Wcześniej jednakże jak się w śledztwie okazało, kurwa pracowała w czarnej transplantatologii, okradając rannych z organów.
Takie właśnie „lekarki” i takie „pielęgniarki” siedziały pod Azowstalem. A co druga robiła jeszcze za snajpera.
Jedynie ten satanista przyznał się, że był snajperem:

2. Po tylu nagrodach Darwina bardzo szybko ewoluują na Ukrainie Chochołki. Bo jako, że skoro artyleria je wybijała pod ziemią z dość dużą regularnością, co niektóre opuściły dołki i norki i pobudowały na drzewach domki. Pomysł dobry, muszę przyznać no bo kto nie lubi na drzewku domku, ale nie tak genialny jak ten, żeby filmik o tym wrzucać natychmiast do sieci.
Podniebne domki będą się zatem cieszyły po premierze filmiku napływem widzów z termowizją, żeby wynagrodzić pomysłowe Chochołki.

3. Obszerniejszy materiał o „ewakuowanych” spod Azowa.

4. Mały dron podaje granat dla samotnego Chochołka.

5. Skromny apel chyba artylerzystów, chyba do Ukraińców żeby nie dali się wymordować artylerzystom dla Zelenskiego, ponieważ ich wrogiem nie są oni ale reżimek błazna.

https://www.bitchute.com/video/mRp8zrQX7xR8/

No i mają rację twórcy apelu, bo wygląd tego tercetu egzotycznego świadczy o tym, że nie mieli nawet okazji zobaczyć ludzi z którymi rzekomo walczyli. Coś bowiem nadleciało, huknęło, błysnęło a potem umarli.
I ani niczego nie mogli tam wywalczyć ani zrobić cokolwiek innego co miałoby sens. Śladowe ilości sensu ma tylko tych parę minut potrzebnych artylerii na wycelowanie w Chochołki sprzętu i wysłanie im rakiety. Ten minimalny czas ma znaczenie tylko dla narkomana Zelenskiego, który jest uzależniony od władzy oraz kokainy. I tylko jemu jako obywatelowi Izraela kalkuluje się rzeź jak największej ilości Ukraińców.

6. I jakby na potwierdzenie, pojawia się prezentacja nowej rosyjskiej zabawki która połączyła zalety pocisków rakietowych, termobarycznych oraz odłamkowych. I coś takiego od pewnego czasu zresztą musiało działać na Ukrainie o czym świadczą przecież spalone na węgiel odsłonięte części ciała u ubitych Chochołków. Szanse na przeżycie po otrzymaniu w twarz fali piekielnego żaru są praktycznie zerowe i jak już do znudzenia można na filmikach sobie pooglądać, nie mają tu żadnego znaczenia kewlarowe hełmy lub śmieszne kamizelki kuloodporne.

A tymczasem Chochołki są zawsze o mały kroczek do tyłu w stosunku do cywilizowanej części ludzkości. Na walki nożem przychodzą z pięściami, na strzelaniny z nożem, a na atak rakietowy zakładają kamizelki… wszyscy się bawią więc doskonale, jest wesoło i śmiesznie.

7. Pod Mariupolem na teranie parku znaleziono kolejny azowski cmentarzyk. Około 50 azowców tam zakopali ich kolesie i nawet ometkowali, co pomaga w identyfikacji. Taki miły gest od nazistów – kto by się spodziewał. Teraz park jest z toksycznych odpadów uczynnymi jeńcami starannie oczyszczany.

8. Podróż Za Jeden Uśmiech, czyli kolejna porcja chłopaków jadących stopem na kolonie. Tym razem nagrana przez nich. Jedni jak Poldek i Duduś mają walizki, plecaki, a inni jak Lech Kaczyński wyruszają na zasłużone wakacje z reklamówkami…

9. Oczyszczanie kociołka w Donbasie z band UPA przez brygadę strzelców zmotoryzowanych.

10. Tymczasem sławne Chochołki jadą wesoło na front żeby się ufortyfikować tam i zaczekać tam spokojnie…

11. … do czasu aż pojawiają się fachowcy od płoszenia Chochołków z norek i dołków.

12. Samice Chochoła już się w pełni zaadaptowały do roli Cyganek jaka jest ich przeznaczeniem. Jeszcze miesiąc, dwa i będą z powykręcanymi groteskowo nogami udawały że nie potrafią chodzić przez pół dnia, a przez drugie pół wydawać w galeriach utarg na nowe warstwy tynku na ryj albo paznokcie. Te Chochołki to bardzo dobry materiał dla brytyjskich rolników, którzy szukają żony. Oni oglądają ligę, potem patrzą na Mam Talent, potem na drugą ligę, a potem siedzą na portalach dla wędkarzy. Taka żona ma więc czas żeby ich pozdradzać i dorobić sobie jako surogatka…

13. Tymczasem w Murice sprawy po pandemi testów PCR, hmm… nie stoją za dobrze. Są obiecujące prototypy ale masowa produkcja zombiaków nie stała się niestety powszechna. Jeszcze nie wiadomo czy to obniżka tych no… stóp procentowych FED wyhamowała proces, czy może jakieś nowe dopalacze wrzucone na rynek razem ze szczepionkami ale prototyp wygląda całkiem fajnie… może w końcu razem z małpia ospą rozwiną ten obiecujący program.

14. W Korei też się po szczepionkach wszyscy świetnie bawią. Prawie wszyscy bo niektórzy drgają…

15. A to nawet nie wiadomo o co kaman, bo nikt nie wrzucił Morgana Freemana jako lektora, żeby powiedział nam wstępnie o co chodzi. Być może to są ci sławni instruktorzy z NATO szkolący sławne ukraińskie heroje obsługi nowoczesnego sprzętu. Kto wie co tam się wydarzyło?

Wiadomo tylko że deszcz palców musiał spaść na te pueblo…

16. Ładna pani, której po podaniu Astry Zeneki elegancko się powiększyły piersi. Z takimi zakrzepami ma spore szanse na wysokie noty podczas wyborów miss covidowych zombiaków. Chyba nawet większe od kolesia z martwą stopą życiową.

17. No i kolejny wykonawca słynnego skeczu z czaszką, którego nikomu jeszcze nie udało się dwukrotnie powtórzyć.

Dwie dawki szczepionki na covida wystarczą żeby się go nauczyć.

18. Po zabiciu nożem Polaka w Warszawie ukraińskie warchoły kontynuują kontynuują swoją misję w Europie. To akcja z Wiednia.

19. A tu jeszcze nie zdebanderyzowane Chochołki, które zanim zostaną w dołkach miotaczami ognia dobrze wysmażone, bardzo dobrze bawią się dzwoniąc do matki Rosjanina z jego telefonu, ciesząc się że nie żyje…

20. Ale jako, że Karma nad nimi intensywnie pracuje będą zdychać jak ten azowiec.

Zrobili rzeź Rosjan, zrobili rzeź Polakom na Wołyniu, zrobili rzeź cywilom w Donbasie, a potem bardzo długo unikali odpowiedzialności namnażając swój plugawy, zdradziecki i bezwartościowy materiał genetyczny. Ale jako że to co ma wisieć może być przecież spalone, no to teraz Karma zamyka temat warchołów, a oni zamiast trafić do niewoli a po zakończeniu walk do domu, zostaną najprawdopodobniej całkowicie zniszczeni.

21. Od kiedy ukraińskie Chochoły zdradziły Słowian, wyrzekając się swojej kultury i korzeni zastępując to anglosaskim gnojem i zabobonami, stały się całkowicie popierdolonym plemieniem godnym całkowitej utylizacji. Satanizm, woodoo, nazizm i inny wysryw… zamiast zdrowej, wielotysiącletniej słowiańskiej tradycji?

Oni kurwa nawet nazwy jedzenia zmieniają obecnie na jakieś kanibalistyczne, kiełbasa martwy moskal, i tak dalej… no ale czego się spodziewać po banderowskim pomiocie, który już jak widzieliśmy w starszych materiałach sam wpierdala się nawzajem?

22. Chocholskie cielaki uczą się samych wartościowych rzeczy.

Przyda im się później w okopach jak trzeba będzie wpierdalać chemiczne piguły.

O co oni walczą tymi metodami?

Oto jest pytanie. I chyba udało mi się znaleźć przy sobocie odpowiedź.

Otóż Chochołom chodzi o to żeby wejść do NATO i do Unii i żyć jak normalni ludzie cieszący się kazirodztwem i demokracją.
Chcą być tacy sami jak ich ukochani Muricanie.
Oto więc murikańska klasa średnia: Ray, Lorraine i Timmy Whitakerowie – żyjący spokojnie we własnym domku na przedmieściach gdzieś w West Wirginia. Był jeszcze Freddy ale kiedyś gdzieś zaginął. Wszyscy oczywiście są wyborcami Donalda Trumpa. Timmy ukończył szkołę wyższą. Inni studiowali gazety…

(materiał trzeba sobie odpalić w jutubie ale warto)

Nowy świeżuteńki materiał z ukochanej przez Ukraińcow, Jezusa i Donalda Trumpa West Wirginii. Okazuje się, że w klasie średniej jest jeszcze Jason tylko przebywa akurat w jakimś więzieniu…

I to wydaje mi się doskonale tłumaczy, dlaczego Chochoły aż tak uporczywie pragnęli przerobić Donbas żeby wyglądał jak ich ukochana murikańska West Wirginia.

29 maja 2022

1. No to poranna kawusia i zaczynamy kolejny zwykły dzień w 2022 roku.

2. Jeszcze pare katakumb pod Azowstalem.

3. Sweet Home Noworosja.

4. Polowanie na Chochoły.

5. I kolejna porcja już gotowych.

Sześć w skali Olsena zgarnia satanista z 3:18 za te wszystkowidzące oko, które jako jedyne się na nim żywcem nie spaliło.

6. Egzekucja banderowców w Kijowie. Tak w ramach korepetycji z histori, żeby klaun sobie przypomniał, bo wkrótce on idzie na egzaminy…

7. Haha, już się zaczynają chocholskie jęki banderowskich dziwek nienawidzących NATO za to że… nie zbombardowało Moskwy. Hehe. Jebany Chochoł to jest jedyne na całej Ziemi durne plemię, które gryzie rękę która go karmiła. Zachód się o tym boleśnie przekona, bo już się tam zaczynają banderowskie rozróby. A jeszcze boleśniej przekona się Chochoł, kiedy już tak do samego końca zrozumie że Zachód go wykorzystał jak tępą dziwkę a potem zdradził i porzucił…
Łzy z botoksu będą się fontannami z kurw wylewały 🙂

8. Już są zresztą Chochoły z darmowych dotąd hoteli w Europie na zbity ryj wypierdalane.

To były Chochołki z zachodniej Ukrainy, gdzie powynajmowały za 5 x tyle co trzeba swoje mieszkania uchodźcom ze wschodniej Ukrainy, a sami pojechali na darmowe wakacje do Europy. A teraz się skończyło…
Do dobrego wujka santa Klausa, który spiskował żeby wymordować 4 miliardy „bezużytecznych zjadaczy”, niech sobie kurwy chocholskie teraz pojadą.
scwab

9. Dwóch prawdziwych bezużytecznych zjadaczy, czyli fuhrerek Scholz i Macron Masturbowany, wezwało Putina do zwolnienia 2.5 tysiąca „obrońców Azowstalu”.
Dlaczego?
Ponieważ ich NWO się sypie, a oni oczywiście nie mogą w żadnym bądź razie liczyć na wzięcie swoich obywateli za mordę przez własne wojsko i własne milicje. Tak więc desperacko potrzebują faszystowskich świń nie wahających się zabijać każdego, nawet z własnego narodu, żeby jeszcze co nieco popchnąć utopię NWO do przodu.
Jednakże, bez starannie hodowanych do tego celu Azowców, którym przetrącono kręgosłup w Mariupolu, NWO jest skazane na porażkę, bo właśnie ten hitlerowski Azow miał robić dla santa Klausa i jego zboczeńców za „bratnią pomoc”, gdyby się zaczęły buntować normalni ludzie podczas wdrażania żydowskiego zamordyzmu po kolei we wszystkich krajach.

O losie azowców już się wypowiedział ich nowy szef z więzienia: za udział w organizacji terrorystycznej wyroki będą opiewały od 15 lat do kary śmierci.
Za tego typu wezwania Rosja może z czystym sumieniem całkowicie odciąć Szkopy i Francję od surowców i własnego zboża. Niech ich kurwa Kill Bill „mięsem” GMO, wyżywi. Każdego zresztą, kto wysyłał broń na Ukrainę Rosja może tej zimy gospodarczo zagłodzić, korzystając z dobrodziejstwa przedłużanej przez nich wojny i osiągnąć za darmo to, co militarnie kosztowałoby życie setek tysięcy żołnierzy. Wystarczy starannie dobrany głód i szlaban na surowce jako odwet za mordercze w założeniu sankcje – a wówczas głodni ludzie sami się pozbędą tych skorumpowanych świń – identycznie jak w Sri Lance – dwa, trzy dni i pozamiatane.
Głód bowiem równa się natychmiastowe zamieszki i nie ma że boli. Opatrzność zesłała światu Putina, a Putinowi możliwość darmowego odwetu i wyniesienie w końcu Rosji na należną jej pozycję.

10. Kompilacja chocholskich batalionów, które zbuntowały się i odmówiły dla klauna walki.

W Kijowie u błazna powoli robi się dramat. Jego poprzednik Poroszenko już dwa razy usiłował się wyteleportować z Ukrainy ale cofnęła go… straż graniczna 🙂

11. Ukraińska armia strzela cywilowi w plecy. Chyba nie chciał iść do wojska…

12. Niszczenie ukraińskich pozycji.

13. Ostatnie chwile i ostatni papieros gruzińskiech najemników. Słyszą już zbliżające się czołgi…

Na uroczysty pogrzeb być może wpadnie sam prezydent Zelenski.
funeral 11

14. Bardzo poważne problemy spotkały również królewskich brytyjskich najemników, którzy zgubili się w lesie.

Hmm… sprawa z wytatuowaną, przestrzeloną nogą zrobiła się interesująca, bo są dwie opcje. Pierwsza: jak ich znajdą Rosjanie to wyleczą nogę w kolonii karnej żeby nie kuśtykał do szubienicy i druga: jak Ukraińcy odnajdą najemnika to amputują nogę w Kijowie, wezmą jeszcze wątrobę dla Nancy Pelosi no i rutynowo odłączą mu nerkę…
Jasna strona jest taka, że gdyby sprawy w lesie jeszcze bardziej skomplikowały się i naprawdę poszły źle, w Wielkiej Brytanni wszystko jest przygotowane jak należy.
funeral17
15. Jim Stone panikuje, że szczepionka na małpią ospę będzie obowiązkowa dla wszystkich w ciągu kilku miesięcy.
Ja jednak jestem spokojny, bo raz że mam swoje autorskie patenty na te ich testy i „szczepionki”, a dwa, już tyle spraw miało być „obowiązkowe”…
Na przykład plandemia covid 19 miała trwać o ile pamiętam do 21 marca 2025 roku.
I co?

I nico, bo w połowie schizofrenicznej imprezy pojawił się jeden normalny człowiek, który to co „miało być” zamienił psychopatom w gówno. Satanistyczne szumowiny NWO nie mają – NIE MAJĄ POWTARZAM – siły militarnej, aby swoje chore plany komukolwiek narzucić. Bez azowców, którzy mieli odwalać mokrą robotę, te szumowiny są niczym innym niż kupą gówna. Zwyczajnymi zbiegami z domu wariatów chwilowo jeszcze na wolności.
deep state

30 maja 2022

1. Chochoły szkolą się w obsłudze murikańskiej haubicy M777. Chyba gdzieś w szkopach, bo na Ukrainie już byłoby dawno po nich z takim podejściem…

Szkolą się ale to oczywiście to na nic i to z bardzo wielu powodów ale najważniejsze są dwa. Po pierwsze, tak się nie da obsługiwać tej haubicy w warunkach bojowych. Po drugie, żadne zastrzyki militarne z Zachodu na Ukrainę niczego i tak już nie zmienią, bo ta osławiona „pomoc” czyli 40 miliardów dolarków od pedo Joe Bidena nie jest dla Ukrainy przeznaczona. Dla Ukrainy jest złom na odstrzał jak powyżej za dwa, trzy miliardy, natomiast resztę i tak ukradnie dla siebie skorumpowany murikański kompleks wojskowo militarny no i żydowski klaun sobie tez działkę przytuli. Chochoły z tym złomem czyli tą konkretną haubicą pożyją tydzień, góra dwa tygodnie…
Opowie o tym „słowo na poniedzielę”, czyli…

Analiza

Dziś analiza oparta na podstawie tekstu sprzed czterech dni Siergieja Andrejewa ze Strefy Stalkera, do której linka wrzucę na końcu.
Amerykańskie haubice M777, (o których już mieliśmy na moim blogu w ubiegłym tygodniu niewielką lecz tragikomiczną epopeję), były postrzegane jako cudowna broń zdolna odwrócić losy działań wojennych na Ukrainie. Dosłownie wunderwaffe kijowskiego komika. Jednakże zaraz po pojawieniu się na froncie haubice te zostały pilnie wycofane z powodu „krytycznej usterki”. Kilka to nawet sobie Rosjanie zgarnęli jako zdobycz wojenną sprzed nosa Chochołom i gdzieś wywieźli. Pewnie postawią w jakimś muzeum…
Pierwszym i najważniejszym problemem związanym z użyciem amerykańskich haubic był brak amunicji. Większość ukraińskich składów broni we wschodniej i środkowej części kraju została już dawno zniszczona, a rakiety Kalibr i rosyjskie samoloty regularnie przeprowadzały naloty w celu zniszczenia zachodniej pomocy, jeszcze gdy broń była dostarczana do punktu pośredniego w celu dystrybucji.
Pierwsze haubice M777 zostały zniszczone przez wojska rosyjskie tydzień temu. Pozycje zostały zauważone w pobliżu wsi Podgórnoje, a podczas nalotu zniszczono co najmniej trzy amerykańskie haubice. Najpierw w pozycje trafiły drony, a następnie ciężka artyleria samobieżna Hiacynt-B. (To ten pamiętny filmik z haubicowej epopei z ostrzałem haubic na polu a potem nieudolnej, gorączkowej próbie ukrycia ich przez Chochoły w lesie). Ukraińskie wojsko wciąż nie potrafi zrozumieć, jak rosyjska armia tak szybko ustaliła pozycje M777 — wszystkie warunki tajności przecież wydawały się spełnione, transfer amunicji został przeprowadzony z zachowaniem wszelkich zasad kamuflażu, etc… no i lipa. Rosja oczywiście nie chwali się jak tego dokonała ale Siergiej ze Strefy Stalkera to rozkminił jak trzeba.
Podstawowa artyleria samobieżna M777 dostarczona na Ukrainę przegrywa z rosyjskimi systemami samobieżnymi we wszystkim. Amerykańska haubica ma najdłuższy czas ustawienia na stanowisku bojowym, najliczniejszą załogę (co najmniej 7 osób), nie można jej używać z ukrycia, a maksymalny zasięg ostrzału 40 km osiąga się tylko przy wspomaganiu rakietowym, które nigdy nie trafiło na Ukrainę. Zasięg ognia konwencjonalnych pocisków wynosi tylko 20 km, co jest niczym z 50 kilometrowym zasięgiem ciężkiej artylerii rosyjskiej, która jest ponadto samobieżna a ładunki z dopalaczem rakietowym może rzucać na 70 kilometrów. Nawiasem mówiąc, te same możliwości co amerykańska haubica ma stara rosyjska 152 armato-haubica D-20, opracowana bezpośrednio po II wojnie światowej.
Pierwsi Ukraińcy, którzy przyjęli haubice M777, zostali przeniesieni do amerykańskich ośrodków szkoleniowych w Niemczech na kilka tygodni przed pierwszymi dostawami na Ukrainę. Transfer wiedzy artylerzystów amerykańskich do ukraińskich trwał osiem dni, a szkolenie przyspieszone obejmowało tylko teorię i kilka próbnych strzelań – to zapewne te z powyższego filmiku. Jednocześnie należy zauważyć, że szkolenie podstawowe to jest co najmniej 5 tygodni i 25 dni praktyk strzelniczych. Tego nie było…
Umiejętność strzelania artyleryjskiego szkoli się miesiącami, a nawet latami. Doświadczeni operatorzy tej broni wiedzą, że niemożliwe jest opanowanie ostrzału artyleryjskiego pod wpływem chwili. Wymagane jest regularne szkolenie. Tygodniowy kurs nauczyć może tylko, jak prawidłowo rozładowywać taką broń; niczego pożytecznego w bitwie nie można się nauczyć w takim okresie.
W rezultacie ukraińscy artylerzyści, którzy szkolili się w Niemczech i otrzymali broń amerykańską, nie tylko nie oddawali strzałów we wskazane współrzędne, ale także trzykrotnie pogorszyli wskaźniki szybkostrzelności: zamiast jednego strzału na minutę oddawali jeden strzał na trzy do pięciu minut.
Jednocześnie zakładano, że większość sierżantów i poruczników, których amerykańscy instruktorzy w Niemczech szkolili, nie dożyje końca Operacji Z lub zginie w pierwszej bitwie z braku sprzętu wywiadowczego, obserwacyjnego i kamuflażowego, ponieważ haubice M777 są używane przez UAF na otwartym polu, bez celowania, często bez wiarygodnych współrzędnych.
Jeśli jeszcze dodać do tego problemy z niezawodnością, broń stanie się niebezpieczna i nieskuteczna. 12 sierpnia 2017 roku połowa amerykańskiej załogi haubicy M777 zginęła podczas próby ostrzału pozycji w Iraku. Komora, w której znajdował się pocisk nagle przestała się blokować, a fala uderzeniowa poszła w lewo i prawo, zabijając natychmiast dowódcę załogi i dwóch oficerów. Reszta załogi została ranna odłamkami i została zwolniona ze służby.
Na wypadek niezbyt wybitnych zdolności umysłowych obsługi, amerykańscy inżynierowie wymyślili Digital Fire Control System. Jest to jednostka elektroniczna, która działa jak nawigacja samochodowa i informuje, jakie współrzędne należy wprowadzić, aby dokładnie trafić w cel. Jednak 80 % amerykańskich haubic przybyło na Ukrainę bez tego urządzenia, a kiedy artylerzyści zaczęli narzekać, że nie mogą zrozumieć jak strzelać, znaleziono eleganckie rozwiązanie. Zamiast oryginalnych jednostek produkowanych przez General Dynamics, na ukraińskim M777 zainstalowano kanadyjskie GDMS. Podobne w charakterystyce, ale bez amerykańskiej elektroniki w środku.
Haubica M777 sprowadzona na pozycję jest wykrywana w kosmosie za pomocą pokładowego systemu nawigacji inercyjnej, GPS i czujnika ruchu, a współrzędne misji bojowej można wysłać na działo za pośrednictwem taktycznego kanału komunikacyjnego. Ale mimo to nie udało się rozwiązać problemu z dokładnością strzelania. Nagle okazało się, że amerykańscy artylerzyści użyli haubic z systemem DFCS do strzelania do wroga uzbrojonego tylko w broń strzelecką. Pozycje Sił Zbrojnych Ukrainy w Donbasie były aktywnie przetwarzane przez armię rosyjską, wyposażoną nie tylko w obronę przeciwlotniczą, ale także w systemy walki elektronicznej, które tłumią wszelkie systemy elektroniczne na odległość kilkudziesięciu kilometrów. Po włączeniu systemu walki elektronicznej, kanadyjskie jednostki GDMS natychmiast przestały działać, a pozycje haubic M777 zostały nagle trafione przez ogień artyleryjski 25 – 30 minut po rozstawieniu i załadowaniu.
Kiedy chocholscy artylerzyści i ich amerykańscy treserzy zorientowali się, jak rosyjska armia śledzi pozycje M777, jednostki nawigacji satelitarnej zostały szybko zdemontowane. Skuteczność amerykańskiej artylerii spadła do poprzedniego, prawie zerowego poziomu, ale z jakiegoś powodu nie było mniej kontrataków. W dalszym ciągu je błyskawicznie wykrywano.

Jak?

Odpowiedzią na to zjawisko jest prawdopodobnie antybateryjny radar armii rosyjskiej „Zoopark”. Kompleks jest połączony z bazą danych od czasu operacji zmuszenia Gruzji do zawarcia pokoju, która przechowuje nie odgłosy lasu czy muzykę do spania, ale kluczowe cechy artylerii z różnych krajów świata, w tym ze Stanów Zjednoczonych.
Według oficera pomiaru dźwięku, podpułkownika wojsk lądowych w rezerwie Iwana Soszkina, „trzy siódemki”, jak każda artyleria krajów NATO, posiada swój portret akustyczny, a jego praca jest wyraźnie „słyszalna”, bo haubice M777 posiadają specjalne parametry strzeleckie. Ale najważniejsze jest to, że „Zoopark” pozwala nie tylko odróżnić jeden system od drugiego, ale także zmienne i stałe
Stałe wartości, według Soszkina, to długość lufy, kaliber, rodzaj użytego prochu i wiele więcej, które składają się na podstawowy zestaw parametrów celu. M777 jest od dawna znany rosyjskim kontrbateriom — to 155 mm haubica z 39-kalibrową lufą. Ponadto, z charakterystycznym dźwiękiem o niskiej częstotliwości, a po każdym strzale, specjalne cylindry również syczą, aby zniwelować odrzut. Dzięki temu zestawowi funkcji M777 strzela głuchym, niskim dźwiękiem. Gdy tylko „Zoopark” wykryje te fluktuacje, dron natychmiast wznosi się na pozycje sił zbrojnych Ukrainy żeby cel zlokalizować. Jeśli dron wizualnie rozpozna parametry celu (co zresztą zrobili oficerowie rosyjskiego wywiadu a my oglądaliśmy podczas haubicowej epopei), a dowódca dywizji artylerii zyska kilka znaków wiarygodności celu, pozycje wroga zostają namierzone i trafione.
Rosyjskie wojsko oczywiście milczy na temat jak likwiduje te haubice ale armia ukraińska traci te działa prawie za każdym razem, kiedy wyrusza z nimi do walki.
https://www.stalkerzone.org/true-detective-how-the-russian-army-hacked-secret-us-howitzers-in-ukraine/

2. Płonęły już muriiańskie haubice, niemieckie transportery, polskie czołgi… nadeszła więc pora na słynne australijskie Bushmastery niedawno przywiezione dla Chochołów.

Ceny złomu na skupie nieustannie idą w górę na wszystkich giełdach światowych. Jeszcze trochę i Donieck stanie się potentatem na skalę globalną.

3. Wyzwalanie Awdiejewki.

4. Samobieżna bestia w akcji. Murikańckie haubice przy tym to prawdziwe muzeum…

5. Z życia mięsa armatniego…

6. … które kończy się jakoś tak:

7. A tu dłuższa porcja życia okopowych szczurków z narodu bez duszy i dlatego popełniającego zbrodnie wojenne ze strony samców i wszelkiego kurestwa ich samic, z handlem własnymi dziećmi włącznie. Brak duszy te zdradzieckie kurwy mają i staje się to z dnia na dzień coraz bardziej widoczne…

8. A o samych zbrodniach bezduszne Chochoły mówią bez wyrzutów sumienia. Ot tak, bo dla banderowskich rezunów szlachtowanie jeńców to przecież wiedza wyssana z mlekiem ojca…

Tak więc to nie tylko jakiś nazistowski Azow czy Aidar ale oni wszyscy są tacy sami… plemię, które wyrzekło się słowiańskiej spuścizny i stało się wyrodkami bez duszy. A za prezydenta mają morderczego klauna, który jest narkomanem, który broni „demokracji” delegalizując opozycję i mordując przeciwników politycznych. A same Chochoły wypycha na śmierć pod czołgi z groteskowo przestarzałą bronią i amunicją. I wcale nie dziwi powolna ale bardzo dokładna eksterminacja przez rosyjską artylerię tego bagna. Zresztą co tu dużo gadać – w polskiej milicji aż się roi od ukraińskich bandytów – też beznamiętnie mordujących Polaków na komisariatach – i beznamiętnie krytych za swoje zbrodnie przez żydowskie sądy… to kronika bez końca, normalnie…

9. Kolejna kompilacja zdebanderyzowanych Chochołów.

10. Kolejna „pomoc” dla Ukrainy z Zachodu. I kolejny chyba coś z miliard do przytulenia dla komika.

11. W Murice zorganizowano kolejną lipna szkolną strzelaninę, tym razem w Teksasie, oczywiście po to żeby ograniczyć Murikanom dostęp do broni i wziąć ich za mordę jak tamtych w Australii. Jim Stone już od tygodnia toczy o tej fałszywej fladze pianę ale to bez sensu moim zdaniem, bo Murikanie mają broń a i tak się boją jej używać, dając się zastraszać szczepionkowej mafii.
Dlaczego się nie bronili i nadal nie bronią?
Myślę, że dlatego ponieważ nie mają moralnego przekonania do walki o „swoje wartości”, bo niczego „swojego” i tak nigdy nie posiadali a już najmniej „swoich wartości”. Cała Murica została przecież skradziona Indianom, prawowici właściciele wymordowani, a ten tak zwany dobrobyt „amerykańskiego snu” oparty był na niezliczonych mordach innych narodów, które były przez Murikanów zwyczajnie napadane, mordowane i okradane. Taki „naród” to przecież groteska a nie naród, bo oparty na tym samym co Chochołstan Zelenskiego. Jak nie ma prawdziwych tradycji, prawdziwych wartości i prawdziwego przekonania o swojej racji, to nie ma wewnętrznego przekonania do walki o „swoje”. A ponadto jak na ironię, to nie kto inny tylko właśnie Rosja pozwoliła USA uzyskać niepodległość, kurwa. Podczas swojej wojny o niepodległość to przecież carska Rosja im dostarczyła broń i zaopatrzenie co pozwoliło im zerwać kolonialne kajdany i stać się niepodległym krajem.

Jak Murikanie podziękowali za to Rosji?
Stuletnią polityką antyrosyjską, biolabami i dwa razy finansowaniem nazizmu który miał zniszczyć Rosję. Wszystko według starej, dobrej żydowskiej tradycji… pomóż mi a dam ci noża w plecy.
Jebana Murica i jej jebane fałszywe flagi… Jim Stone tylko traci czas użalając się nad tym bagienkiem które same się pochłonęło.
Jedno jest bowiem pewne: Putin im już drugi raz nie pomoże uwolnić się z żydłackich kajdanów.

A w tej sytuacji niech im pomoże ukochana przez Jezusa West Wirginia i ekipa Donalda Trumpa. Gut bles Murica 🙂
west wirginia

12. Austriacy są cholernie zaskoczeni, że Ukraińcy nie biją się z Rosją tylko z wiedeńskimi taksówkarzami. Fala oburzenia toczy się jak beczka piwa przez cały kraj, hehe… ja pierdolę…
https://rusvesna.su/news/1653852860

13. „Dramatyczne” doniesienia spływają także z innych krajów Zachodu. Niemieccy stratedzy ogłosili, że: „Wszystko idzie dobrze Putinowi” komentując poważne sukcesy armii rosyjskiej w Donbasie
Profesor Uniwersytetu Federalnego Bundeswehry w Monachium Carlo Masala jest przekonany, że Moskwa odniosła poważny sukces podczas operacji specjalnej na Ukrainie. Stwierdził to w rozmowie z DPA.
Jego zdaniem Rosja skutecznie zmieniła swoją strategię podczas konfrontacji w Donbasie, koncentrując wojska w określonych rejonach. Ponadto w Siłach Zbrojnych Ukrainy brakuje ciężkiej broni. – dodał Masala.
Tak więc dla prezydenta Rosji „wszystko idzie dobrze” i po prostu nie musi podejmować żadnych negocjacji z Ukrainą. – podsumował ekspert.
Z kolei emerytowany niemiecki generał Roland Cater w rozmowie z kanałem Die Welt podkreślił, że wojska rosyjskie w Donbasie zmieniły się „w sensie jakościowym”.
„Powinniśmy spodziewać się nowych rosyjskich sukcesów w Donbasie” – uważa.
https://rusvesna.su/news/1653860868
Hmm… to co „zauważyli” eksperci po trzech miesiącach ja wiedziałem już w marcu… no ale poczekajmy jeszcze na profesjonalną opinię generała Skrzypczaka, który w świecie równoległym – w którym Rosja padła po pięciu dniach – jest już pewnie zajęty wyzwalaniem Syberii 🙂

14. Ukraińcy znowu zrobili kontrofensywę. Tym razem pod Chersoniem ruszyli poważnie na Rosję, bo w kilka ciężarówek. Smutne to, bo jak siedzą w okopach to z 5 % ma szansę to przeżyć, a jak idą na ofensywę giną co do sztuki…
Fotki z „kontrofensywy” w linku:
https://rusvesna.su/news/1653856555
Czy oni kuźwa nie pamiętają, że minister Szojgu niedawno im mówił, że wszelkie takie dziwne akcje będą „mocno tłumione”?

15. Już niemal całe terytorium Ługańskiej Republiki jest wyzwolone. Jeszcze tylko 5 % terytorium kontrolują banderowcy komika. Na fotkach pochodząca z Wielkiej Brytanii, zdobyczna starożytna kareta opancerzona i opalona do kości poległa za błazna załoga.
https://rusvesna.su/news/1653835322

16. Wszyscy trzej wyborcy pedo Joe Bidena wylewają krokodyle łzy nad pozabijanymi w murikańskiej szkole dziećmi. Lamentom w ścierwomediach nie ma końca. To są dokładnie ci sami wyborcy, którzy już dwa lata tysiącami zabijają zastrzykami dzieci.
Kurwa, na chuj im dostęp do broni, skoro nie wiedzą kiedy jej używać?

17. banderowcyAutentyczna panika u banderowców oraz ich mocodawców ze stajni santa Klausa w całej Europie. Płaczą i wyją z bezsilności smarkając sobie nawzajem w rękawy. Czasami jeszcze sobie pojęczą, że Ukraina stała się zamiast Niebiańskiej Jerozolimy, kamieniem młyńskim na ich szyi.

Nadeszła ta dramatyczna część naszego miłosnego serialu…

Ukraine is a millstone around Europe’s neck

No cóż… pusty pieniądz wyssany z dupy jest warty tylko tyle co zawiera Duda, przepraszam… dupa. Dużo skowytu, krokodylich łez no i jeszcze więcej smrodu…
A dramat jest, bo coraz więcej Chochołów ani myśli walczyć za banderowskich żydów, tylko się stleniają do niewoli i to w całe bataliony.
Perspektywy tych Karaluchów, tych Dudów i tych Morawieckich na to, że Polacy dadzą się wrobić w mięso armatnie są z góry skazane na niepowodzenie, bo jak znam życie w razie przymusowej mobilizacji jeszcze szybciej niż Chochoły Polacy zaczną przechodzić na stronę Rosji zamiast zdychać za Amber Goldy, Obajtki, Ziobry, ukraińskie galerianki, wymiary niesprawiedliwości, urzędnicze kurwy, które zabraniały im wstępu do lasów lub pracy no i ten cały pozostały gnój, jaki te chujki wytworzyli ujadając 30 lat na Rosję…
Niech sobie „doradców” z Izrela do pomocy zwerbują i ochotników z Antify, bo nikt inny kto ma dwie klepki nawet palcem nie kiwnie za jakąś banderowską Upadlinę 🙂

18. Zaczęło się to co przewidziałem już dawno temu – batalion Azow nazwał Zelenskiego zdrajcą. Pojawiły się w Kijowie ulotki: „Zelenski jest zdrajcą i ciebie też zdradzi”.

https://mobile.twitter.com/EWil92376489/status/1530866924384669696

No i pajac ma kłopoty hehe… no bo Azow sobie czeka w więzieniu na „od 15 lat do kary śmierci”, więc doszedł do logicznego wniosku że co będzie sobie tam tak sam siedział i czekał 🙂
Co jeszcze błaznowi zostało w rękawie? O już mam – esbecja jeszcze mu pozostała – fachowcy od zbrodni wojennych na jeńcach i na ludności cywilnej, żeby potem oskarżać o to Rosję. Tylko oni mu jeszcze pozostali. Lojalni są ale tylko do czasu aż ich też wyśle na front, gdzie wiadomo: zaraz się staną antyklaunami i natychmiast uznają go za zdrajcę 🙂
Pozostaje już chyba tylko jedna opcja dla komika: żeby zmobilizował ukraińskich milicjantów z polskiej milicji, bo są ich tysiące – tych specjalistów od paralizatora i duszenia ludzi kolanami, no i te warchoły, które uciekły na Zachód – to są miliony ton mięsa armatniego. Jak błazen Unię o nich uprzejmie poprosi, najlepiej jakimś delikatnym żądaniem (popartym filmami z ukraińskich burdeli dla pedofilów) to oni moment ich wyłapią i mu wyślą ciupasem – tak samo jak żydów moment i wysłali Hitlerowi, tak samo jak rosyjskich zdrajców moment i wysłali Stalinowi. Oni – ci wszyscy słudzy narodu ukraińskiego – te pedofile tylko przecież czekają na wyraźny sygnał żeby tego chocholskiego wrzoda się z Europy pozbyć – tak jak błazen czeka na mięso armatnie, żeby sobie jeszcze jakiś czas spokojnie poćpać…
Tylko to klaunowi pozostało. Inaczej chuj, pagibnie, bo go wypatroszy jakiś esbek albo azow 🙂