Szybkie Wieści… 26

aligator

31 maja 2022

1.Rubel stoi dobrze więc od 1 czerwca w Rosji wzrosną o 10 % emerytury, renty i płaca minimalna. Niemiecki minister od klimatu nie może spać, ponieważ: „Rosja otrzymuje więcej pieniędzy za mniej towarów”. Natomiast Mateusz Morawiecki z żoną zamierzają wystosować do Putina ostrą notę, aby się natychmiast podzielił z nimi „nadmiarowymi zyskami”.
https://rusvesna.su/news/1653896289
Polacy też powinni się zwrócić do Morawieckich aby się z narodem podzielił „nadmiarowymi działkami”, bo jakby tak sprawiedliwie nasz wspólny majątek rozdzielić, to każdy Polak otrzymałby po Morawieckich jakąś nieruchomość. A im przecież niepotrzebne, bo Mateusz i tak nie ma zielonego pojęcia o ekonomii.

2. Za trzecim podejściem były prezydent Poroszenko opuścił byłą Ukrainę.
https://rusvesna.su/news/1653911633
Hmm… jak będą wybory na króla Cyganów zapewne powróci, żeby wyborcy nie dostali choroby sierocej.

3. Reżimek klauna robi się już oficjalnie skorumpowany. Za pozwolenie na wyjazd z Ukrainy mężczyznom w wieku 18 – 60 lat, żąda „składki ubezpieczeniowej”, czyli łapówki w wysokości 5 tysięcy dolarów.
https://rusvesna.su/news/1653907542
Hmm… jakby tak Mateusz sprzedał jedną działkę kościołowi to by sobie mógł kupić ze trzysta Chochołów z Niebiańskiej Jerozolimy. Gdyby ich potem zatrudnił za miseczkę ryżu to by jeden bank stawiał co miesiąc, między tymi Żabkami. Nie wiadomo jednak czy żona Mateusza zgodzi się zrezygnować z ryżu, bo odkąd pokonała anoreksję, strasznie warczy kiedy ktoś się zbliża do jej miski.

4. Pierdolony Obajtek przestał w końcu dawać za darmo paliwo klaunowi. Teraz Orlen sprzedaje je, tak jakby nie mógł tego robić od samego początku, tylko zamiast tego na dzień dobry wywindował razy dwa ceny paliw, żeby na chama Polacy w ten sposób sponsorowali banderyzm kupując litr benzyny sobie a drugi litr dla pomiotu Bandery.
https://rusvesna.su/news/1653904279
To oczywiście efekt przegranej z Rosją i zakończenia głupawych bajeczek o „ruskiej inwazji”, „bohaterskich obrońcach” i reszty niestworzonych bredni o ludobójczym tak naprawdę reżimie nazistowskiego narkomana, na które opinia publiczna okazała się niemal w pełni odporna. Dużo tej odporności stadnej społeczeństwo nabrało dzięki namolnie stręczonej terapii genowej.
Andżej Duda może teraz pokazać swoją „braterską przyjaźń” i kupić ze swoich na Orlenie trochę ropy Klaunowi. Wyruchali go Niemcy na czołgach, wcześniej Bruksela na uchodźcach, więc może z czystym sumieniem dać jeszcze dupy „bratowi” bez większej ujmy.

5. Tymczasem Duda skoczył do Egiptu żebrać o jakiś gaz. Na niby, bo tak naprawdę chciałby tam sprzedać zboże Chochołów, żeby Zelenski mógł parę dolarków przytulić a Chochoły na zimę zjadali się sami. Andżej nie jest debilem, więc o gaz dla Polski na pewno mu nie chodzi…
https://t.me/pl_news_front/2480


6. W ciągu kilku minut Ukraińcy ostrzelali rakietami z głowicami kasetowymi i murikańskimi haubicami aż trzy szkoły w Doniecku. Są zabici nauczyciele i dzieci.
https://t.me/pl_news_front/2477

7. Klaun zaczął powoływać do armii ciężko chorych umysłowo. Nie było to trudne, bo West Ukraina jest przecież od dawna niczym West Wirginia…
https://t.me/pl_news_front/2471?single

8. Dzięki współpracy i informacjom od lokalnych mieszkańców namierzono i zniszczono dowództwo ukraińskich oddziałów w pobliżu Mikołajowa. Trzech generałów udało się w stan wiecznego spoczynku i nieokreślona ilość mniejszych płotek.
Ludność wie jak się odpłacić wieloletnim terrorystom z państwa ISIS, to znaczy Ukrainy, bo żyją tam i doskonale sobie zdają sprawę, która ze stron jest bardziej podobna do „orków”.
https://t.me/pl_news_front/2467
Oczywiście w ten sam sposób odbywałaby się ewentualna walka w Polsce, bo znienawidzony PIS po 30 latach świńskich układów z okrągłego koryta, ma dokładnie takie same poparcie u Polaków jak znienawidzone PO.
Infolinia, hmm… byłaby w razie W bardziej niż ta od fotowoltaiki gorąca…

9. I znowu Piwonia – ta przerażająca rzecz, która żywych usypia a budzi umarłych. W czasie II wojny takie lufy były głównym argumentem do rozstrzygania sporów na ciężkich krążownikach. Teraz w standardzie ma to w Rosji każdy pojazd dostawczy w lepszej klasie.

10. W Azowstalu złapano azowca, który próbował się wyślizgnąć w cywilnym ubraniu. Wpadł i teraz trzęsie się jak galaretka.

Tam może być więcej maruderów, bo dopiero 20 procent podziemi dobrze przeszukano a oprócz katakumb jest jeszcze przecież cała masa rozmaitych kryjówek na powierzchni. Po zniszczeniu Warszawy miesiącami jeszcze siedzieli ludzie zachomikowani w tych gruzach.

11. Przeczesywanie Azowstalu trwa.

12. Kolejne bataliony santa Klausa dają pokaz swojego pojebania gdzieś w Europie.

13. A to chyba konwój Chochołków z ostatniej „kontrofensywy”.

14. I kolejny film z tej „kontrofensywy” pod Chersoniem.

15. I bardzo smutny koniec chersońskiej „kontrofensywy”.

 

16. Kolejny odnaleziony w Azowstalu zagubiony pod gruzami azowiec.

17. Murikańscy najemnicy, którym udało się zbiec z Ukrainy opisują jaki ich napotkał dramat.
„Przyjeżdżasz na safari a tu się okazuje że ty jesteś zwierzyną.”
„Ukryliśmy się za murami a Rosjanie przebili się przez nie.”
Jeszcze inny doznał urazu głowy i opisuje jak ucierpiał ze strony Rosjan 🙂
https://rusvesna.su/news/1653943338
A to byli tylko weterani Marines więc nie można od nich za wiele wymagać. Gorzej będzie jak Rosjanie napotkają sławne murikańskie leśne Rednecki, których bez haubicy nie da się zabić.
murica1

18. Aligatory bawią się nad rzeka w Donbasie.
Filmik w linku
https://t.me/Russkyship/2340

19. Małpi wirus już na dobre atakuje murikańską armię.

Morale jest już takie same jak w murzyńskim getcie 🙂

20. Chochołki chciały zrobić fajny reportaż z zagranicznymi dziennikarzami no i zrobili tak w zasadzie, bo dziennikarze filmowali do samego końca umierającego Chochołka…

21. Ciężki miotacz ognia robi robotę na froncie pod Chersoniem.

22. Zniszczenie ukraińskiego czołgu i schwytanie jego dowódcy przez Rosjan.

23. Projekt Nemesis. Każdy neonazista zostanie zidentyfikowany, każdego spotka kara. Rosyjscy hakerzy tropią ukraińskich neonazistów, najemników i innych zbrodniarzy wojennych. Projekt Nemesis ujawnia fanatyków, którzy torturowali rosyjskich jeńców i cywilnych obywateli Ukrainy.
Dane zidentyfikowanych banderowców są udostępniane publicznie. W bazie danych znajdują się już dziesiątki nazistowskich gangów i ukraińskich sił specjalnych. Ujawniono informacje o instruktorach i najemnikach NATO z byłych republik radzieckich. Zidentyfikowano również prowokatorów zaangażowanych w terroryzm telefoniczny i sieciowy.
Ustalono tożsamość tysięcy neonazistów i ich wspólników, winnych licznych zbrodni. Rejestrowane są dane osobowe, w tym numery telefonów i adresy zamieszkania.

24. Nowe ognisko małpiego wirusa w Powidzu blisko murikańskiej bazy wojskowej. Nie nosili w getcie maseczek no i proszę…

25. Ukraiński nazista ujawnia program reżimu w telewizji w roku 2015 – mówi że Donbas jest nadmiernie zaludniony ludźmi z których nikt nie ma żadnego pożytku a którzy siedzą na bogatych zasobach i aby je wykorzystać, 1,5 miliona mieszkańców Donbasu musi zostać eksterminowane.

26. Barbie chciała nam opowiedzieć jak działają Huragany ale ją zagłuszyli i nie opowiedziała.

27. Reporterzy z National Geografic odkryli w lesie nieznane jeszcze nauce plemię. Było to duże stado półdzikich najemników z Gruzji, którzy przerwali kopulację, żeby z zaciekawieniem po raz pierwszy w życiu obejrzeć kamerę filmową.

Ta wojna doskonale usuwa szumowiny z planety ale gdyby artylerii jakimś cudem nie udało się dla dobra cywilizacji dzikusów zdebanderyzować, zawsze pozostanie sprawdzona z Azowstalu metoda.
chochoły
28. We Francji też mają nowe ognisko małpiego wirusa.

29. No i nowa porcja wiadomości z komikowej, neandertalskiej Niebiańskiej Jerozolimy.

30. Europa już wypracowała metodę na wypadek przypadkowego włączenia się gdzieś na ulicy „Trybu Chochoła”. Nadesłał Saitoshi, dzięki 🙂

31. Hiszpańska policja aresztowała szefa Big Farmy – Jose Maria Fernandez Sousa-Faro, prezesa europejskiego giganta farmaceutycznego PharmaMar. Hiszpańska policja przeprowadziła śledztwo, które wykryło sieć ponad 2200 celebrytów, elit i przestępców, którzy zapłacili pieniądze za nieuczciwe wpisanie ich nazwiska do Krajowego Rejestru Szczepień, jednocześnie odmawiając zastrzyków „szczepionką” przeciw COVID. Policja twierdzi, że Sousa Faro zaaranżował wstrzyknięcie roztworu soli zamiast szczepionki przeciw Covid-19 i zapłacił tysiące dolarów, aby jego nazwisko zostało dodane do hiszpańskiego rejestru szczepień. Liderem sieci był asystent pielęgniarski, któremu zarzuca się, że za fałszywe rejestracje pobrał ponad 200 000 euro. Został aresztowany i obecnie przebywa w areszcie.

Police Charge European Big Pharma Boss with Falsifying His Covid Vaccination Status

Pozostaje mieć nadzieję, że Krysia Janda, Jasiu Pietrzak i reszta „naszych” cwelebrytów stręczących preparat genowy, nie oszukiwała i naprawdę sobie to gówno wstrzyknęła, bo inaczej nasze życie z nimi nadal będzie należeć do okropnych.

31. U Chochołów wyewoluowały juz turbo Chochoły. Chocholski dowódca nie potrafi przekonać szeregowych Chochołów do pójścia na front żeby tam umarli, ale sam też nie chce udać się na front. Mimo iż dyskusja była długa i namiętna bo suka, blad, jebat leciały nieustannie, i tak nie udało się ustalić kto w końcu pójdzie na ten front.

32. Banderowcy z Odessy nie mogli sobie poradzić z samotną kobietą. Wezwali esbeków a ona wszystkim uzbrojonym po zęby Chochołom wyjaśniła, że Odessa to Rosyjska Federacja 🙂

 

33. Ukraińska 63. Brygada zakończyła swoje istnienie, ponieważ jej resztki do nogi wybito.

Mi osobiście jest z tego powodu bardzo wszystko jedno.

34. Na terenie Azowstalu znaleziono ciężarówkę z izotermą a w środku 152 zaminowane zwłoki nazistów. Była to nieudolna prowokacja, żeby oskarżyć Rosje o „niszczenie” zwłok.
Poza tym złapano w katakumbach pod Azowstalem kolejnych kilku „zagubionych” nazistów.
Dokładne sprawdzenie całości zajmie jeszcze dwa, trzy tygodnie.
https://rusvesna.su/news/1653984637

35. Ze spraw sercowych. Kochankowie z Kijowa nadal z powodu wojny pozostają rozdzieleni.
zelensky duda
Każde, które nie jest debilem, w tych trudnych dniach pociesza się jak może:

1 czerwca 2022

1. Batalion Sparta działa teraz w Awdiejewce.

2. Chochołki narobiły śladów na polu gąsienicami, po czym sprytnie się schowały między drzewami ze swoimi czołgami. Żeby ich nie było widać oni się schowali. Prawie się udało…

3. Ciężka praca te smażenie Chochołów.

4. Zagraniczny specjalista do zadań nocnych wstąpił do milicji Republiki Ługańskiej ale to chyba nie był najlepszy pomysł…

5. Po stronie Chochołów też jest handlarz narkotyków…

6. Po wypędzonych Chochołach walają się w norkach narkotyki, strzykawki i inne akcesoria…

7. Niezdecydowanym czy się poddać czy nie poddać, dostarcza się głowice kasetowe z ładunkiem zapalającym, bo doskonale się sprawdziły jako argument w Azowstalu. Na drugi dzień po takiej salwie, hitlerowskie szczurki złożyły broń i udały się resztę życia odsiedzieć zamiast się dopiekać w gruzach przy Mariupolu.

8. Mariupol wczoraj.

9. W Sewierodoniecku Czeczeńcy wypędzili już wszystkich nazistów. Zaszli też przy okazji do kwatery głównej esbeków…

10. Jeden z przybyszy na Festiwal Tatuażu, dosłownie zesrał się z wrażenia, kiedy komisja oglądała jego rysunki naskalne 🙂

Chyba zostanie zdyskwalifikowany, bo to do chuja się robi niepodobne…

11. Po raz pierwszy w historii pojawili się ci sławni, mityczni ukraińscy dowódcy. Oni rzeczywiście istnieją! I działają na froncie! Zaledwie 600 kilometrów od frontu zebrali się i postanowili wybudować okopy dookoła Kijowa. Klaun, bowiem boi się że Rosjanie po niego przyjdą i na dzień dziecka zabiorą klauna ukraińskim dzieciom…

12. Reżimek klauna ma pomysł na zwycięstwo. Otóż do wygranej wystarczą im cztery brygady zmechanizowane. I pomysł jest taki żeby Niemcy te brygady dały klaunowi. Chodzi o czołgi Leopard. W kolejce do tych czołgów czeka już Morawiecki, Duda i żona Morawieckiego ale klaun może ich wymanewrować. Niemcy jednak nie chcą, nie wiedzą czy nie chcą, i tak dalej…
https://rusvesna.su/news/1654024501
Trochę to żałosne, bo czas leci a jakby tak wsadzić na te elektryczne hulajnogi – których i tak nikt nie wygrał po szczepionkach – te wszystkie dzieci Lecha Wałęsy i ich oficerów prowadzących, to dwie i pół brygady zmechanizowane byłyby już dawno do wyjazdu na front gotowe. No i jeszcze można bractwo kurkowe posadzić na deskorolki i pod dowództwem Romana Giertycha uzbrojonego w maczugę, wysłać na odsiecz klaunowi…

murica2

Kondrat by zrobił Dzień Świra 2 i wszyscy byliby zadowoleni…

13. Duży konwój humanitarny dotarł do Donieckiej Republiki z Rosji.

14. Tymczasem w Odessie nadal trwają walki. O paliwo.

15. Pani Karma w pracy: Chochoły cieszą się, że rosyjska artyleria nigdy nie trafia…

Najbardziej nie trafiony był ten świstak stojący przy wejściu do norki… musiał się przykleić do ściany za plecami…

16. Rosyjska grupa hakerów RaHDIt opublikowała dane 700 ukraińskich esbeków ze zdjęciami, numerami telefonów i adresami.
Oprócz standardowych danych, w dossier ujawniono szereg „hobby” funkcjonariuszy SBU, takich jak hazard, udział w imprezach swingersów i udział w orgiach LGBT.
Informacje te wyciekły do ​​zasobu Nemezis, który RaHDIt prowadzi od początku rosyjskiej operacji specjalnej na Ukrainie.
Film z esbekami w linku.
https://t.me/s/Russkyship
A tu strona Projektu Nemezis ze szczegółowymi informacjami o tych kurwach i skurwysynach, adresy, nazwiska, telefony, etc…, żeby każdy mógł wiedzieć kto konkretnie planuje zbrodnie wojenne na cywilach, jeńcach itp..:

https://nemez1da.ru/

Czekam na stronę z polskojęzycznymi „sługami narodu ukraińskiego” 🙂

17. Jest już materiał ze słynnej „kontrofensywy chersońskiej”, czyli kompletnej katastrofy. Ponad 200 zabitych, zdjęcia straszne, bo było tak gorąco, że Chochołkom się stopiły głowy…

18. Dobre wiadomości. Klaun chyba montuje nową homobrygadę, bo zagnał LGBT na front. Łysy i Brodaty w jednym spali domku, teraz będą się miziali w jednej norce…

19. Bataliony hetero natomiast buntują się nieustannie. Kolejne odmawiają wykonywania kryminalnych rozkazów zdradzieckiego klauna – tak to sami nazywają 🙂

Nie chce im się ginąć bo w sumie za co? Wolą powrócić sobie do swoich Chochołek, złapać jakiś „dywersantów”, przywiązać ich skoczem do drzewa – po prostu chcą żyć normalnie…

20. Pierwsza setka spod Azowstalu przestała już być jeńcami. Zostali przeniesieni do aresztu śledczego i teraz są więźniami. Czekają na proces.
https://rusvesna.su/news/1654097853
Doniecka Republika oficjalnie zaprosiła inne kraje europejskie do udziału w międzynarodowym trybunale karnym. Oczywiście po to żeby potem nie było to tamto albo że trubunał do spraw zbrodni wojennych był nielegalny.

21. Chochoły „ewakuują” pralkę z czyjegoś mieszkania. Oczywiście potem oskarżą o to Rosję 🙂
Film w linku.
https://t.me/pl_news_front/2527

2 czerwca 2022

1. Opiekunowie pedo Joe Bidena z Deep State ponieśli druzgocącą porażkę usiłując przeforsować traktat pandemiczny dający władzę absolutną ich WHO ponad każdym narodem, co pozwalałoby im narzucać lockowny, zastrzyki, etc, wedle własnego uznania najgorszych zjebów, nie będących nawet lekarzami – tym wszystkich Kill Billów Gatesów, Hebrejezusów i reszcie pandemicznej swołoczowni Rotszylda. Ścierwościek milczy, bo porażka była monumentalna.
Wielkie oszałamiające zwycięstwo wolnych ludzi nad satanistycznymi obłąkańcami. James Rogulski od początku działał w tej sprawie i jest tak jakby ojcem tego sukcesu. Wszystko jest u niego w źródle:
https://jamesroguski.substack.com/p/we-won?s=r
A oto skrót wydarzeń. Najgorsi z najgorszych zamordyści świata: Australia, USA, UE, Wielka Brytania nanieśli jakieś mętne koszerne „poprawki” w międzynarodowych przepisach zdrowotnych żeby żydostwu dać władzę absolutną i wezwali resztę świata do ich zatwierdzenia.
No i zaczęło się. Brazylia, Brunea, Namibia, Bangladesz, Rosja, Indie, Chiny, Południowa Afryka, Iran zgłosiły natychmiast zastrzeżenia, a Brazylia wręcz oznajmiła, że opuszcza WHO jeśli poprawki zostaną narzucone.
No i zdechło. Wielki plan Rotszylda wzięcia za mordę ludzkości pod płaszczykiem kolejnej plandemi rozsypał się w proch a potem w gówno.
Banda tych wszystkich Faucich i Niedzielskich już miała nadzieję na kolejny zamordyzm a tu taka straszna dupa 🙂
Ba, nawet największy z największych antyzdrowotny dobrodziej ludzkości santa Klaus już przygotował się do nowej plandemi i nawet wystąpił w nowym kostiumie, a tu nic…
klaus
A plany jak widać były dużo grubsze niż przy poprzedniej plandemii. Bo jako że w przypadku koronawirusa w zupełności wystarczyło zabezpieczyć się przed transmisją koronkowym napletkiem na klejnoty, no to w przypadku małpiego wirusa Klaus miał do zaprezentowania zupełnie nowe zabezpieczenia – to te po prawej stronie do porównania z poprzednimi na koronawirusa.
Wszystko oczywiście w pełnej zgodzie z założeniami Czwartej Rewolucji Tekstylno Przemysłowej santa Klausa ze wsi Davos w Szwajcarii.
Małpi wirus przenosi się bowiem poprzez stosunki seksualne u pederastów a więc sam koronkowy napletek już nie wystarczy. Na małpiego wirusa dyktator Klaus zaproponował w tym sezonie obcisłe body – co oczywiście uniemożliwia gwałt analny i ratuje potencjalne ofiary przez transmisją małpiego wirusa.
Tak więc po ukraińskiej anihilacji programu Niebiańska Jerozolima kolejny wielki sukces wolnej ludzkości.
Można się napić jeśli ktoś ma za co. Kobiety powinny przytulić niemowlęta do piersi a silni mężczyźni zapalić papierosa, bo to jest jeden z tych podniosłych momentów w dziejach ludzkości.

Wielki sukces i niewyobrażalnie wielkie milczenie – ze świecą szukać o tej klęsce pandemików informacji w mediach.

2. Projekt Nemezis – czyli autentyczność wszystkich esbeków i zbrodniarzy wojennych ujawnionych publicznie przez rosyjskich hakerów – została potwierdzona przez rosyjski wywiad. Ba, Władimir Putin powiedział, że wszyscy ci zbrodniarze zostaną schwytani i osądzeni. Tak więc skończyły się żarty i bezkarne kłamstwa o rzekomych zbrodniach armii rosyjskiej, bo wśród ściganych pismaków są także dziennikarskie hieny kłamiące w ten sposób od miesięcy w mediach.

3. Mieszkańcy wyzwolonego Drobyszewa opowiedzieli krótką historię polskiego najemnika. Otóż zasadził się on ze snajperką na wieży kościelnej żeby zapolować na Rosjan. Tam został zlikwidowany przez siły rosyjskie i na koniec zakopano go pod mostem. I to koniec jego historii.
https://rusvesna.su/news/1654053939
Jak się kiedyś pojawi po pajacu jakaś wdowa, no to Andżej Duda złoży oczywiście urzędowe kondolencje i piszczący pomponik pod Grobem Nieznanego Najemnika.
funeral13

4. W Mariupolu na terenie Azowstalu odbył się koncert i wręczanie odznaczeń za wyzwolenie miasta.

5. Jeden Chochoł zastrzelił drugiego Chochoła. Za to że ten drugi zrobił sobie grilla. Potem Chocholska armia zaaresztowała pierwszego Chochoła, który zabił sąsiada no i to jest koniec chocholskiej opowieści.

Tam nie ma dobrych ludzi. Całe życie żyli obok siebie aż jednemu odjebała palma. Polacy przerabiali to na Wołyniu…

6. Na Krymie już otwarty sezon kąpielowo rakietowy. Takich selfików z wakacji jak tam nie da się zrobić nigdzie.

7. Na Murikańskiej ambasadzie wyświetlono zabite dzieci Donbasu żeby opinia wiedziała kto sponsoruje od lat ludobójczy reżimek Klauna.

8. Mieszkańcy opowiadają o azowcach w Mariupolu i Azowstalu. „To nie ludzie ich trzeba zabić wszystkich bez sądu…”

9. Najemnik z Korei wrócił. Woli w Korei siedzieć w więzieniu niż na Ukrainie w okopie.
https://t.me/pl_news_front/2536

10 W czasie kiedy klaun Zelenski wyłudza od całego świata pieniądze na kontynuowanie mordowania Słowian, kupił dla swoich dzieci i swoich rodziców domek za 8 milionów dolarów w Izraelu. Wszyscy już są z Ukrainy dawno „ewakuowani”, mają obywatelstwo i jeszcze osobny domek dla ochroniarzy, którzy kosztują pajaca 12 tysięcy dolarów miesięcznie.

Czego się zatem żydopajac w Izrelu boi?

No na pewno nie obawia się, że Morawiecka kupi jakąś działkę obok. Obawy byłyby uzasadnione gdyby Morawiecka już miała działki obok na sprzedaż z Mateuszem jako lokatorem  🙂
Klaunowaty boi się żeby nie wzięto jego pomiotu za żywe tarcze, kiedy wokół getta w Palestynie rozstawią się wyrzutnie rakietowe w ramach międzynarodowej pomocy dla napadniętych krajów – kwestia nieodległego czasu jak Pani Karma tam zajrzy, bo już się od dawna sprawom bardzo uważnie przygląda…

On zdradził już tylu ludzi, że ho ho lepiej nie myśleć ilu ma wrogów, bo potwierdza się stara prawda że tam gdzie żyd postawi racicę zostaje spalona ziemia i totalne zniszzcenie… a ze 20 milionów wkurwionych ludzi to co najmniej będzie go ciepło wspominać…
A tymczasem komikowa – która też już posiada obywatelstwo izraelskie a nawet słowa nie umie po żydowsku – ostrzega świat że Rosja nie zatrzyma się i nie zadowoli wzięciem trochę ich terytorium. „Ich terytorium”, powiedziała, bo już nabrała odruchów Pawłowa, myśląc że Ukraina to ich własność. Wywiad z nią przeprowadził jakiś Robin – na kilometr wyglądający jak transwestyta.

No i to na tyle prawdy o „bohaterskim” pajacu z Kijowa, który użył Azow oraz inne Chochoły, żeby się nakraść i urządzić z daleka od tego zamieszania jakie swoją syjonistyczną polityką wywołał…

Może wreszcie Ukraińska armia otworzy oczy i dostrzeże że ich śmiertelny wróg jest w Kijowie a nie w Moskwie.

11. Patrioci z Odessy już mają dla uzależnionego od kokainy żydowskiego ludobójcy zwięzłe przesłanie. Po Donbasie Nikołajew i Odessa zostaną z faszystowskiego reżimu wyzwolone. Ostro klaunowi z Izraela nawrzucali, od gestapowców, wysyłanie mięsa armatniego i tak dalej…
Mówią, że w każdym osiedlu już mają sprzęt antyczołgowy, żeby nawet nie myślał o braniu ludzkich tarcz za zakładników. Nadchodzi zemsta dla jebanych nazistów, którzy 2 maja osiem lat temu spalili żywcem ludzi w Odessie i ci właśnie jebani naziści też zostaną spaleni żywcem w swoich czołgach. Proszą też mieszkańców Odessy o pomoc w nadchodzącej walce o wyzwolenie miasta, w walce o ich dusze.

Moim zdaniem najszybciej tę rzeź zakończyłoby dokładne namierzenie klaunowego domku na terenie getta w Palestynie i wycelowanie w niego jakiegoś Kalibra lub Iskandera…

Tymczasem w Donbasie wieczorem ruszyła rosyjska ofensywa. Nie ma jeszcze materiałów ale są informacje, że kilkuset nazistów zostało zlikwidowanych wczoraj na dobranoc…

12. Narodowy oszołom Pan Jackowski zapowiada straszny głód. Szybki jest czarnowidz, bo rzuca wizjami w zaledwie rok po tym jak głód zaplanowali i publicznie ogłosili zboczeńcy Rotszylda z Davos.
Nie warto oszołoma nawet linkować. Dużo lepiej obejrzeć, myślę występ innego klasyka polskiego oszołomstwa, czyli niezapomnianego magika Pana Ząbka. Pan Jackowski nigdy mu nie dorówna… chyba że zrobi skecz z czaszką ale wątpię czy wziąć doping do niego się odważy.
Dużo lepszy jest klasyk czyli Pan Ząbek plus kobieca intuicja 🙂

13. Podczas dzisiejszej odprawy oficjalny przedstawiciel rosyjskiego Ministerstwa Obrony Igor Konaszenkow wypowiedział się na temat zagranicznych najemników na Ukrainie.
Od początku maja ich napływ na Ukrainę w działaniach wojennych przeciwko rosyjskim siłom zbrojnym praktycznie się wyczerpał.
Łączna liczba najemników zagranicznych na Ukrainie zmniejszyła się prawie o połowę, z 6,6 do 3,5 tysiąca osób. Setki zagranicznych najemników na Ukrainie zostało zabitych przez rosyjską wysoce precyzyjną broń dalekiego zasięgu wkrótce po przybyciu do miejsc, w których odbywali dodatkowe szkolenie i koordynację jednostek taktycznych. Ale większość najemników została zniszczona w strefie walki ze względu na niski poziom wyszkolenia i brak prawdziwego doświadczenia bojowego.
Generał dywizji Konaszenkow zwrócił uwagę na to, że dowódcy jednostek Sił Zbrojnych Ukrainy i Gwardii Narodowej, w skład których wchodzili najemnicy, starając się zmniejszyć straty swojego personelu wojskowego, nie oszczędzają cudzoziemców.
Pojmani najemnicy podczas przesłuchań mówią, że w pierwszej kolejności są składani w ofierze. Z powodu tuszowania strat przez reżim kijowski i braku szczątków, krewni najemników w ich krajach zamieszkania po prostu nie wiedzą o ich śmierci.
W obliczu ciężkich strat wśród personelu wojskowego Sił Zbrojnych Ukrainy, Gwardii Narodowej i cudzoziemców, znaczna liczba najemników woli jak najszybciej opuścić terytorium Ukrainy, ale reżim kijowski w każdym możliwy sposób uniemożliwia im wyjazd za granicę.
Ministerstwo Obrony przypomniało, że zgodnie z międzynarodowym prawem humanitarnym najemnicy nie są kombatantami i najlepsze co ich czeka, to odpowiedzialność karna.
Doraźne próby reżimu kijowskiego zagwarantowania ochrony prawnej najemnikom poprzez wpisanie ich na listę jednostek wojskowych Sił Zbrojnych Ukrainy lub Gwardii Narodowej lub wydanie im nowych paszportów obywateli Ukrainy nie uratują żadnego z nich.
https://rusvesna.su/news/1654160586

14. Potwierdzają to niezależnie sami najemnicy. Kolejny rudy brytyjski rolnik, który szuka żony, zeznał bowiem, że najemnicy traktowani są jak mięso armatnie. „Ponad dwudziestu Brytyjczyków już zginęło…”

No cóż jako że oni nie liczą w systemie dziesiętnym… to tej półtorej pinty zmarłym najemnikom wiadomo należy się od kijowskiego komika z tuzin państwowych pochówków…
funeral15w najlepszej dostępnej obsadzie… natomiast niedoszłe żony można pocieszyć, że bycie singlem na wsi nie jest aż takie złe w porównaniu z sytuacją gdyby nagle zaczęły rodzić rude cielaki, ponieważ…

15. … Chochołki z cielakami po eksmitowaniu z bułgarskich luksusowych hoteli wylądowały już hehe w barakach za drutem kolczastym w trakcie swojej zasłużonej transformacji w zawodowych Cyganów. Jeszcze nie wróżą z ręki i nie zbierają po wioskach kurczaków ale transformacja przebiega sprawnie….
Filmiki w linku, natomiast obrazek tytułowy to jest klasyka rosyjskiego spojrzenia na ukraińskiego Chochoła – ta słynna ukraińska grzywka wkurzyła do białości nawet słynną Opryszczkę od sierpa, he he he.

Tak więc po krótkiej wojence z nową ukronazistowską „rasą panów” wszystko powraca na swoje ustalone karykaturami historyczne tory.
https://rusvesna.su/news/1654164705

3 czerwca 2022

1. Baćka przerzuca jednostki zmotoryzowane pod polską granicę. Pewnie chce pomóc Ukrainie, bo to ostatnio na tej planecie jest takie modne…

2. Rosyjski precyzyjny atak na most przy Odessie, żeby zatrzymać dostawy paliwa i sprzętu z NATO dla klauna. Huknęło, błysnęło nieco mocniej niż normalnie, bo Rosjanie tym razem wysłali przez portal czasoprzestrzenny Gandalfa, żeby stanął na tym moście i mówił „Nie przejdziesz!” do każdego Chochoła.

Masy Chochołów się tam pchały, no więc porobiły się tam takie dziurki na tym moście… od tej laski Gandalfa…

3. W Donbasie zrobiło się już wesoło jak w Wietnamie.

4. Cztery w skali Olsena za naukę moździerza dla instruktora z NATO.

5. Magazyn słynnych „natychmiastowo wykrywalnych” murikańskich haubic M777 unicestwiony przez rosyjskie lotnictwo. Filmik z gatunku przed i po.

Szkoda, że o tydzień za późno, bo Chochoły zdążyły nimi raz ostrzelać szkoły i osiedla w Donbasie i zabić kilka dzieci.

6. Klaun zaczyna pojmować chujnię w jakiej się znalazł. Stwierdził, że Rosja kontroluje 20 % terytorium Ukrainy. To ponad 2600 miejscowości.
Filmik z pajacem w linku:
https://t.me/RVvoenkor/14586

7. Na kanale RT umieszczono film o Rzezi Wołyńskiej.

link: https://odysee.com/@%D0%95%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0:8/Volhynia_No-Statute-of-Limitations:a
Na polskich mediach nic się nie mówi o ukraińskim ludobójstwie na Polakach. O banderowcach się mówi „heroje Ukrainy”…

8. Rząd Polski odcina fundusze dla uchodźców z Ukrainy – piszą niezorientowani ludzie na Wschodzie.

https://www.rt.com/news/556476-poland-aid-ukrainian-refugees/

Oczywiście rząd Polski nie jest polskim rządem, to po pierwsze i ma z tego powodu bardzo głęboko w dupie Polaków i Ukraińców. Oni po prostu nie wyszarpali od Unii kasy na tak zwaną „pomoc dla uchodźców” więc kasy na pomoc sobie no… nie mają. Uchodźcami i tak zresztą obarczyli Polaków tak po drugie, chociaż to nie był Polaków obowiązek ale właśnie rządu.
I jeśli już jakaś kasa miałaby być dla pomagających uchodźcom no to dla Polaków i od rządu a nie od Unii dla rządu.
To tyle wyjaśnień zawiłości polskiej polityki i spodziewam się w najbliższej przyszłości że Morawiecki albo jego żona zażądają od uchodźców żeby się natychmiast podzielili z nimi nadmiarowymi zyskami. Stanie się to oczywiście tuż po zagnaniu ich do pierwszej lepszej roboty – Pinokio ich wtedy odwiedzi z ukraińskimi ulotkami i oświeci jak się wypełnia deklarację podatkową – żeby Chochoły mogli się z nim i jego żoną podzielić zarobionymi pieniędzmi oddając Morawieckim na dobry początek 70 %.

9. Kapitan Jack Sparrow wygrał sprawę z jakąś zdzirą, która mu w łóżko nasrała. Proces z kurwą odbywał się w sławnej Wirgini więc cóż… trzeba chyba Jackowi Sparrow wysłać pozdrowionka z West Wirginii, bo tam też mają sympatyczne ławy przysięgłych.
Jack trzymaj się 🙂
The-Whitakers

10. Ktoś z kim walczył bardzo intensywnie i oni zginęli.

11. Znowu się gdzieś w Europie nagle „tryb chochoła” u jakiegoś pedałka włączył. I znowu ktoś go spontanicznie musiał wyłączyć.

12. Ciężarówka zombie jedzie płoszyć Chochołki.

13. Ukraińska armia sprzedaje Javeliny w dark necie po 30 tysięcy dolarów. Głośna sprawa. Na wypadek zatem gdyby ktoś sobie na ryby albo na kaczki kupił – wrzucam instrukcję obsługi.

14. Jakiś zajebisty sobowtór Zelenskiego wyrywa laski w necie i dobry skurwiel jest, bo nie zapomina o szczegółach, takich jak przypudrowany kokainą nosek…

15. Salwa Gradów – widok od nadawcy.


16. Bitwa O Mariupol. Półgodzinny film o tej operacji.


17. Kolonia karna dla azowców z Azowstalu.


18. Hakerzy włamali się do systemów firm Pfizer, Moderna, Johnson&Johnson i uzyskali bezcenne dla szczepanów informacje. Najbardziej śmiercionośne partie firmy Pfizer dla dorosłych zaczynają się od EN i ER. Najbardziej śmiercionośne partie dla dzieci zaczynają EW, FA, FC. Analiza pokazuje, że partie w USA są 10 razy bardziej zabójcze niż w UE.
Partie UE są natomiast 10 razy bardziej narażone na niepełnosprawność niż w USA. Dr Ruby mówi, że to potwierdza, że ​​te szczepienia są „legalnymi badaniami dawki”, które zawsze przeprowadza się tylko na zwierzętach. Jeśli znasz swoją partię, możesz przejść do howbad.info, aby dowiedzieć się, co odkryli ci badacze.


No i tak właśnie wygląda żydowskie ludobójstwo na nie żydach. Rzekoma małpia ospa też już się w międzyczasie okazała poszczepiennym półpaśccem, czyli sztuczną ospą. Przez 40 lat od odkrycia ANI JEDEN CZŁOWIEK nie zmarł lub ucierpiał od małpiej ospy. Teraz, po kilkunastu sztucznie wywołanych przypadkach, pandemicy wszczynają po raz drugi lipną plandemię i już dawno nabyli na ten syf miliony pseudoszczepionek w krajach rządzonych przez żydowskie mafie.