Szybkie Wieści… 27

russia army1

4 czerwca 2022

1. Z powodu druzgocących porażek w Donbasie, powszechnym upadku morale i coraz większym dezercjom, w Kijowie zaczęto znowu kręcić żenująco fałszywe filmy z dzielnymi Ukraińcami pokonującymi Rosję.
Na filmie, pierwszy wyskakujący z terenówki „Rosjanin” (11 sekunda) ma widoczny na piersi symbol III Rzeszy „trupią główkę” esesmańskiej dywizji pancernej, co poraża chocholską nieudolnością…

Nasz najwybitniejszy agent Kremla, generał Skrzypczak nie skomentował tego jeszcze i nie powiedział kiedy konkretnie zakończy się szturm i zdobywanie Moskwy…
W ogóle generał się ostatnio gdzieś pod ziemię zapadł. Może dostał awans na turbogenerała i teraz pracuje dla Pekinu, kto wie?

2. Murika zamierza wyposażyć reżimek komika, w systemy rakietowe dalekiego zasięgu. Żydowski klaun wciągnął solidną kreskę i solennie obiecał nie strzelać nimi na terytorium Rosji. Ponieważ jednak uny nawet jak się modlą to kłamią i nawet jak śpią, grzeszą, Dymitrij Miedwiediew natychmiast zapowiedział w odpowiedzi sponsorom klauna, że: „jeźdźcy apokalipsy są już w drodze.”
murica is coming

3. Do klauna dotarła w końcu pomoc wojskowa z Danii. Ojczyzna gangu Olsena nie zawiodła moich oczekiwań i dostarczyła jednoosobowy minibanderomobil no i teraz taaaa…. teraz Rosjanie mają w Donbasie przeje…. bardzo poważny problem oni mają, bo ta pomoc na bank zablokuje dla Rosyjskich wojsk… ścieżki rowerowe.
dania
Źle się dzieje w państwie duńskim… za tego trójkołowca, tylko słaba trójeczka w skali Olsena.

4. Pierwszy francuski najemnik na Ukrainie został przez artylerię mocno sponiewierany i w efekcie umarł on. Jeszcze jest ich tam około 150 w międzynarodowym legionie komika, więc dramatu nie ma, albowiem nawet gdyby wszyscy francuscy legioniści zginęli poturbowani przez artylerię, Francji nie grozi wyludnienie, ponieważ za każdego zabitego Francuza król Emanuel Pierwszy Masturbowany obiecał sprowadzić do kraju kontener Arabów.
https://www.europe1.fr/international/info-europe-1-premier-deces-dun-combattant-francais-en-ukraine-4115282
Śmierć francuskiego bojownika uczczono minutą smutku na dworze króla Emanuella.
klauni francja

5. Już 60 % Niemców jest ze swojego rządu niezadowolonych.
https://rusvesna.su/news/1654271390
No cóż… niezadowolony Niemiec to zadowolony Polak, a więc równowaga jest w przyrodzie zachowana. Natomiast jeśli Niemcy z parti zadowolonych chcą mieć w bundesgutentagu większość, niech sobie szybko doliczą do zadowolonych Tuska.

6. Słynny gaulaiter Achilles, który wykopał na Ukrainie wszystkie okopy spotkał się z niemieckim fuhrerem. Pocieszył go a potem zjadł go.
Fotka w linku
https://t.me/pl_news_front/2586

7. kuklaObrazoburczy dokument pokazujący nieprawdopodobne ilości złomu i zwłok zaśmiecających wyzwolone z nazistów tereny.

Skandaliczne i wymagające natychmiastowej reakcji IPN, Morawieckiego, Dudy, Ziobry i reszty żydów jest powieszenie kukły żyda przez nieznanych sprawców. Jest to sprawa nad którą w trybie pilnym powinien się pochylić nocą cały kneset z Wiejskiej, prokuratura krajowa no i ten marsz żywych zniesławionych żydów, jaki się błąka po Ziemi od czasu wyjścia z Egiptu.

A no bo kukła żyda Zelenskiego nie dość, że wisi na drzewie to ma jeszcze biustonosz a więc dochodzi jeszcze paragraf za profanowanie kukły żyda… mamy więc kukiełkowy antysemityzm.

8. A tak przy okazji tych żydów to właśnie pojawił się niewygodny dla Izrela problem z żydowskimi neonazistami z batalionu Azow. Poznajmy judeo nazistowskiego Nathana Khazina – to ten z flagą banderowską.

Nathan Khazin, ptaszki ćwierkają, że jest jednym z fundatorów batalionu Azow. Rabin Nathan Hazin – obywatel Izraela.

I doćwierkują, że ten żyd jest prominentnym członkiem nazistowskiego batalionu Azow.

Żydowskich neonazistów z Azowa jest jednak więcej. Oto neonazistowska żydowska synagoga na Ukrainie utworzona przez ochotników z Izraela.
synagoga
Aszkenazyjskich zbrodniarzy w Azowie i na Ukrainie jak widać nie brakuje. W końcu był tam też izraelski biolab, pracujący nad bronią biologiczną przeciwko Słowianom. Były też oczywiście biolaby murikańskie, niemieckie i prawdopodobnie francuskie. Wszyscy ci bandyci obecnie siedzą bardzo cicho, bo wiedzą, że Rosja wie i że Rosja na to odpowie.
Dlatego też dla odwrócenia od siebie uwagi wypychają obecnie przed szereg Dudę i Morawieckiego żeby ci najgłośniej pluli na Rosję. Mają nadzieję, że toksyczna ślina żyda Morawieckiego albo banderowca Dudy, przytłumi choć na chwilę brudne sprawki anglosaskojudejskich trucicieli ludzkości.

9. Zagraniczni najemnicy prezentują się bardzo ładnie po ich przerzuceniu do Siewierodoniecka, o który obecnie toczą się walki. Tam się szykuje kocioł więc można o nich już być spokojnym…

10. Coś wczoraj pierdykło na morzu przy Azowstalu. Może jakaś ryba wpłynęła na minę a może jakiś desperado…

Tak czy siak dużo radości mieli plażowicze i najważniejsze, że nic browaru się nie rozlało…

11. Haubice w pracy.

12. Kolejni szczęśliwcy w Niemczech ze zdemolowanym przez ukraińskich uchodźców domem. Wymazany gównem telewizor to wisienka na torcie, no ale cóż… jak już tak bardzo chcieli pomóc krewnym Dudy to ciężko będzie ich entuzjazm ostudzić jakąś prawdą o Chochołach kiedy oni i tak bardziej wierzą w ten właśnie telewizor…

Gały widziały co brały… piąteczka leci w skali Olsena za nieznajomość bajeczki o zamarzniętej żmii przytulonej do piersi…

13. Murikanin założył w Odessie koszulkę z napisem Rosja. Zgarnęła go banderowska milicja a on im powiedział, że są nazistami. Dziwny i niezwykle rzadki w przyrodzie przypadek, ogarniętego Murikana.

14. A tu kolejna Chochołka z cielakami niezadowolona z warunków w obozie dla uchodźców.
Życie w obozie to lista niekończących się okropności:

 • Straszne łóżka piętrowe!
 • Ona musi sama rozpakować materac!
 • Musi sama posprzątać pokój i usunąć pajęczyny!
 • Dali im tylko kanapkę do jedzenia.
 • Dziś nawet nie dali jej kawy ani herbaty! Czy ty możesz sobie to wyobrazić?!
 • Jeśli chcesz iść do sklepu, musisz przejść 100 metrów przez „Cyganów, którzy machają do ciebie rękami w nieznanych intencjach”.

Tydzień, może dwa i osranym cielakiem umaże ściany… bo integracja w obozie z multikulturalnymi Cyganami przebiega dynamicznie i nad wyraz sprawnie… ktoś tu miał zajebisty plan na ten ukrobanderyzm: faszystowskie Chochoły co do sztuki usmażyć bo to i tak niereformowalne, natomiast samice w rui oddać do haremu Cyganom – to nie może nie wypalić 🙂

15. Jacyś nacjonaliści się objawili w Polsce. Dwóch ich się tam pojebów ujawniło. Jak znam życie to są tacy sami nacjonaliści jak ukraińscy – o głęboko aszkenazistowskim rodowodzie i o pozmienianych nazwiskach na polskie. Fajnie, że walczą na Ukrainie ramię w ramię z Chochołami  – znajdą tam swoje groby i będą służyć w dalszym ciągu razem, ramię ramię, worek w worek jako nawóz razem z nacjonalistycznymi Ukraińcami.

Za protesty przeciwko pedałom mają dziewięć w skali Olsena, bo służą w najbardziej spederalizowanej społeczności jaką zna historia. Od Stepana Bandery aż do kijowskiego komika – wszyscy są przecież autentycznymi zboczeńcami 🙂
Polscy nacjonaliści (wg mnie kolejna tania prowokacja jakiegoś TVN) przegapili tańczącego w szpilkach klauna dla którego walczą i odbywającego homoseksualne randki Arestowicza, że o dowódcy obrony terytorialnej Odessy przyłapanym na seksie z transwestytą Jaśminem nie wspomnę 🙂

16. Nieciekawa kilka dni temu sytuacja w lesie brytyjskich najemników poprawiła się. Już jest ich mniej i już tak długo nie muszą czekać na swój pocisk jak kiedyś 🙂

17. A pociski lecą żeby spalić nazistów lub udusić.

18. Kolejna porcja już gotowych…

19. Walki w Siewierodoniecku przypominają Mariupol.

20. A to nie wiadomo gdzie ale komuś się udało dzięki przestrzeganiu BHP zorganizować rekordowo szybki pożar. Fajne panele z łatwopalnego tworzywa i w 30 sekund jest zniszczenie godne księgi Guinessa.

21. Chochoł grał sobie online, ukradł rower i już z nim gdzieś biegł aż tu nagle…

22. Po szczepionkach sytuacja jest naprawdę tragiczna w Murice. Ilość wypadków tam skoczyła na nieznany nigdy poziom ale ten to już osobna klasa. To kurwa nawet nie wiadomo jak skomentować… Prawdziwy szok, że te 200 kilowe downy, po rozjechaniu jakiejś wiewiórki „ewakuowały się” jak azowcy spod Azowstalu i nie urządziły tam przy okazji karambolu na 700 samochodów…

Oczywiście na pace jechały bezcenne dla ofiar pandemii dwunastopaki papieru do srania…

23. Chochołek ucieka przed dronem.

Musiał być wybitnym piłkarzem zanim manager sprzedał go do drużyny komika…

24. Rozminowywanie plaż w Mariupolu.

25. Meksykański Nikola Tesla – wynalazł karchera za półtora peso.

No kurwa, geniusz normalnie! Jak tylko zjadę na chatę zrobie sobie takiego w garażu, bo mi się tam wala skrzynka z rurkami, mufkami, nyplami, etc. Po bankructwie niemieckiej fabryki prezerwatyw, teraz bardzo czarno widzę cały sektor niemieckiej gospodarki z myjkami 🙂

Sprawy techniczne

Ilość odwiedzin na blogu jest już ustabilizowana, kilkaset tysięcy tygodniowo, co i tak trochę dziwi, bo generalnie zainteresowanie wojną na Ukrainie na świecie już bardzo dawno spadło poniżej poziomu sprzed wojny. Możecie mi wierzyć lub nie ale znając mentalność szkopów, żabojadów lub tym bardziej anglosasów tych których spotykam na codzień wożąc im durne palety, oni wyżej stawiają o euro droższe paliwo niż milion w tę lub w tamtą Ukraińców. Chochoły im tak samo wiszą jak kiedyś wisieli Palestyńczycy, Syryjczycy, Afrykanie…
Odkąd Władimir Putin na szczeblu rządowym zdecydowanie odkopnął ich ryje od ukraińskiego koryta, pokwiczeli sobie dramatycznie trochę, a teraz jak skowyt umilkł a brzuszki burczą, to martwią się bardziej o swoje dobrobyty niż byciem lub niebyciem jakiejś tam Ukrainy. Owszem, pożerowaliby sobie jeszcze na Słowianach trochę no ale skoro się nie da, no to trudno – teraz będą się musieli oszwabiać sami nawzajem. I już to robią z takim samym entuzjazmem.
Ale mimo ustabilizowanej sytuacji z odwiedzinami, blog był bombardowany coraz większymi ilościami bezwartościowego spamu udającego komentarze.
Te wszystkie próby zasypania mnie „ważnymi” informacjami typu: „parada gejów w Dublinie” – jak to mawia minister Szojgu: „będą mocno tłumione” 🙂
Ludziska, nie jestem kolekcjonerem komentarzy, nie jestem przeciwnikiem wolności wypowiedzi ale są granice. Wolę 200 – 300 komentów ale coś wnoszących w wieści i optymizm, niż 1000 depresyjno toksycznego spamu. Ja nie utrzymuję się z tego bloga, nie muszę nikomu się kłaniać – są darowizny więc bardzo za wszystkie dziękuję, bo podreperowują środki przeznaczone dla mojego dzieciaka – ale pracy przy tym blogu i obróbce komentarzy mam co najmniej dwie godzinki dziennie i tylko po to aby było wszystko na bieżąco, wstaję dzień w dzień już czwarty miesiąc o godzinkę wcześniej. Fajnie, że są tacy którzy to potrafią docenić.
Ale żeby blog jako tako się wczytywał i zawierał w komentach sensowne treści trzeba znowu przypomnieć komentującym zasady:

 • nie osadzamy filmów, tylko robimy spację w linku, to się strona nie zamula,
 • nie wrzucamy nie opisanych linków – bo ja nie mam czasu oglądać półgodzinnych gawędziarzy, którzy zanim wykrztuszą o co im kurwa chodzi, kwadrans jęczą o łapki, srapki, lajki i subiki w dupę jakieś…
 • nie wklejamy absolutnie masówki, czyli po 20/dziennie nieważnych bzdur z automatycznego translatora – to najszybsza metoda do bana, kochani,
 • idziemy na jakość a nie ilość – więc proszę jeden lub dwa ale dobrze przemyślane komentarze dziennie, zamiast setki spamowatych, które tylko sieją zamęt i odstręczają czytelników komentarzy,
 • nie udajemy przy pomocy multikont „dyskusji”, bo wszelkie takie dziwne akcje też jak to mawia minister Szojgu: „będą mocno tłumione”,
 • absolutnie nie wpisujemy tego, co ktoś gdzieś komuś powiedział, bo w epoce kłamstw sami sobie zrobimy krzywdę umysłową powtarzając brednie jakichś Morawieckich… liczą się czyny popełnione i fakty dokonane, a nie bełkot zawodowych kłamców… tylko do czynów i do faktów proszę wrzucać linki lub komenty,

Oni chcą żebyśmy nic prócz depresji nie mieli, kłócili się ze sobą i byli nieszczęśliwi. A ja chcę żebyśmy byli weseli i zgrani a oni nieszczęśliwi.

Analiza

Już nie da się ukryć przed nikim, że reżimek klauna wojnę przegrał na całej linii i na każdym froncie – nawet tym informacyjnym. Ludzie na ulicach już ochłonęli a widząc ceny w sklepach wiedzą jak głęboko „pomoc dla Ukrainy” rękę im wepchnęła do nocnika.
Ponieważ Zelenski jest uzależnionym od występów publicznych i kokainy żałosnym komikiem, USA, Unia i UK obecnie sami debatują nad dalszym losem Ukrainy. Są zabawni na swój „jałtański” sposób, bo nie dostrzegli że to Rosja o dalszych losach Ukrainy decyduje a nie oni. Oni nadal żyją w swoim świecie równoległym i dlatego to co zrobi z Ukrainą Rosja w świecie rzeczywistym oni… z kwaśna miną zaakceptują.
Na klauna Zelenskiego już totalnie wszyscy położyli krzyżyk. Oprócz Rosji jedynie jeszcze ukraińska armia – która i tak uważa go za zdrajcę i sprzedawczyka – może tu coś zmienić. Na przykład robiąc jakiś puczyk w Kijowie żeby pochwycić pajaca i uratować to co jeszcze można z Ukrainy uratować, bo dalsze pozwalanie tej naćpanej małpie na machanie brzytwą może kosztować ich całkowitą utratę wszystkiego. On znajdzie azyl w gettcie na terenie Palestyny, niedobitki z Azowa także i paru esbeków, ale reszta Chochołów nigdy w życiu poza ręka w nocniku niczego nie otrzyma.
Rosja tymczasem nie śpieszy się z dobiciem śmiertelnie rannej ukraińskiej świni z wielu powodów. Po pierwsze, bardzo dobrze zarabia na tej wojnie i w jej interesie jest prowadzić ją jak najdłużej. To są dziesiątki miliardów, jak to mawia Morawiecki „nadmiarowych zysków” z gazu, ropy i innych surowców. Po drugie, wolna ale bardzo dokładna wojna wybija dobrze ponad 95 % banderowców na froncie, przy minimalnych lub zerowych stratach Rosji. Bez tego zbanderyzowanego pokolenia banderyzm się już nie odrodzi, bo wdowie chochołki wyjadą i napłodzą cielaki murzynom. Rosja więc będzie miała potem całkiem czysty teren, jak już emeryci banderowscy wymrą. Już go zagospodarowuje, dosłownie tuż za linią frontu, bo nie chce dopuścić żeby się tam zwaliły jakieś hordy myckowych „inwestorów”, „deweloperów”, „doradców” i tym podobnej szarańczy. Po trzecie, im dłużej wojna trwa, tym głębiej upadnie Zachód. A jako że to ten sam Zachód, który chciał w marcu napaść rękami ukronazistów na Rosję – nie trzeba dopowiadać że Rosja się z zakończeniem Operacji Specjalnej nie będzie już śpieszyć.
Nie ma takiej opcji jak widać. Dlatego też Rosja nie chce unieszkodliwić kijowskiego pajaca. Błazen jest tak zaćpany i tak w nienawiści zaślepiony, że nie godzi się na jakiekolwiek ustępstwa – więc jest z tym nastawieniem dla Kremla… bezcenny.
Zapieczony w nienawiści klaun jest nieoceniony, bo z każdym dniem dzięki niemu Rosja ma więcej i więcej i więcej. Putin ograł go jak szczeniaka i ten robi dokładnie to czego Władimir od niego oczekuje myśląc że ma wolną rękę i nawet nie przypuszczając, że jest ubezwłasnowolniony 🙂
I chyba dlatego, myślę Rosja toleruje tę „pomoc z Zachodu”. Pozwala to ekipie Władimira w bardzo elegancki sposób przedłużyć konflikt i zwiększyć ilość łupów wojennych.
Bez Ukrainy całe NWO leży jak świnia i sam Rotszyld o tym do rządu brytyjskiego już dawno nerwowo pisał. Jeśli bowiem nie uda im się stworzyć „nowego Izraela” żeby z niego rządzić światem, nie będzie NWO tylko rządy Rosji w Europie.
Ta wojna zatem jeszcze trochę potrwa, bo dopiero 1/5 Ukrainy jest z nazistów wyzwolona i chodzi o to żeby się tym nie martwić ale cieszyć tym, że świat po niej będzie odwrotnością NWO.

Będzie dobrze.

26. Sytuacja się bardzo szybko zmienia. Na wyzwolonych terenach życie błyskawicznie powraca do normalnej normalności. Bez nazistów, lichwy, etc…
Rozminowywanie Azowstalu i Mariupola.

27. A tak wygląda życie w Mariupolu.

28. Remonty odbywają się na miejscu i na bieżąco żeby nie spowalniać wyzwalania…

5 czerwca 2022

1. Tak Aligatory Ka-52 niszczą nawet z 10 kilometrów czołgi.

2. Kobieta spanikowała, kiedy do niej strzelali…
https://t.me/RVvoenkor/14885

3. Grupka ukraińskich bojowników postanowiła zrobić zasadzkę w lesie i zapolować na rosyjski czołg. Czołg jednak zapolował na nich i omal ich nie pogrzebał ziemią w okopach, bo miał namiary z drona.
Ten Misiek na końcu rządzi. Wszyscy się kulą i osłaniają w tych norkach jak mogą, a ten jak boss z rękami na nogach siedzi sobie spokojnie i patrzy w drona pogodzony z losem.

Zupełnie jak nie Chochoł. Pierwszy Ukrainiec na tej wojnie, który wygląda jak człowiek.

4. Prawie godzinny film o zagranicznych bojownikach w Donbasie.

5. Jednego dnia na Ukrainie zginęło 4 zagranicznych najemników. Holender Ronald Vogelaara, Australijczyk Michael O’Neill, Bjorn Benjamin Clavis i Wilfried Blery
https://rusvesna.su/news/1654361978
Minuta smuteczku uczciwie im się należy…
klauni francja1
6. Oczyszczanie drogi do Afdiejewki

7. W odwecie za ostrzał Doniecka Kalibr doleciał do Kijowa…

8. I od razu podniósł komikowi ceny paliwa o połowę, bo trafił w skład paliw.

9. Chochołki na froncie mają problemy ze starlinkiem od Muska.

10. Ukraiński dron sfilmował swoje zestrzelenie.

11. Zagraniczni najemnicy nie podlegają wymianie jeńców tylko procesowi karnemu – to oficjalne stanowisko prokuratury generalnej z Doniecka. Właśnie skierowano do sądu sprawę przeciwko dwóm obywatelom Zjednoczonego Kurestwa jej jebanej mości oraz jednemu downowi z Maroko. Grozi im kara śmierci.

Jako koneser i szowinistyczna świnia muszę uczciwie powiedzieć, że tak optycznie biorąc nieco bardziej mi się podoba prokuratura generalna z Doniecka, niż polska prokuratura krajowa.
beata
Beata – prawa ręka Ziobry – Marczak, no może nie grzeszy urodą, może nawet nie grzeszy rozumem, ale grzeszy dupą i być może ma bardzo bogate wnętrze. Może posiada zalety takie niewidoczne na pierwszy rzut oka. Może jest romantyczna? Opiekuńcza? Albo lubi koty… na pewno ma jakieś zalety ale mi się nie podoba.

12. Czeczeni teraz operują w obwodzie zaporoskim. I znowu słynne: „Chochoł! Dawaj, zdawajsia! Chochoł!”

Chochoł jednak nie zdał się i wolał zginąć za żydów Zelenskiego i Kołomojskiego, no więc został zabity.

13. Wczorajszy już wspomniany atak żydowskiego reżimu na dzielnice mieszkalne Doniecka. Dziesięciu cywilów zostało zabitych na ten moment ale liczba ofiar może wzrosnąć.

Film z miejsca ostrzału w linku:
https://t.me/Russkyship/2471

14. Ponieważ wiadomo, że aszkenazyjski reżim Zelenskiego użyje rakiet dalekiego zasięgu do dalszego mordowania cywilów, bo przecież nic innego od nazistowskiego puczu w 2014 roku nie robi, Władimir Putin zapowiedział dziś że Rosja uderzy w cele, których do tej pory nie uderzyła, jeśli rakiety dalekiego zasięgu zostaną dostarczone na Ukrainę.
„Jeśli zostaną dostarczone, wyciągniemy odpowiednie wnioski i użyjemy naszej broni, której mamy dość, aby uderzyć w te obiekty, których jeszcze nie uderzyliśmy.” – doprecyzował Putin.
https://www.rt.com/russia/556642-putin-explains-russia-long-range-missiles-ukraine/
Putin oczywiście wie, że ośrodki decyzyjne są w Londynie, Waszyngtonie, Watykanie i Davos a nie w Kijowie, gdzie tylko zasiada kukieł narkoman.

15. Propagandysta z Azowa zmienia o 180 stopni nutę po wzięciu do aresztu.

16. Termobaryczny potwór niszczy Chochoły z naprawdę bliskiej odległości. Od ich strony to chyba musiało wyglądać jak smok ziejący ogniem…

Widząc po fajerwerkach, jakiś składzik amunicji został wymacany.

17. Wiadomości przyrodnicze. W parku Yellowstone Bizon umarł. Misie przyszły na pogrzeb. Ale coś nie do końca przypasowało reszcie żałobników…

Obecnie park wygląda gorzej niż Donbas po przejściu frontu. Wszędzie, gdzie przeszedł kondukt żałobny walają się powyrywane drzewa – tam musiała być potężna awantura.

Wszystko dlatego bo Indianie nie reagują kiedy trzeba przyjebać komuś toporkiem. Są jak polska milicja, jak ich potrzeba, to ich nie ma bo gdzieś chleją…

18. Znowu akcja z Chochołkami, którzy jak Maciek z Klanu, odeszli nie wiedząc nawet co się stało.

19. Starszy materiał wypłynął z nocnej walki gdzieś w kwietniu. Chochołek bronił się nawet dzielnie ale ostatecznie granat miał rację i przesądził sprawę.

20. W Kijowie pożary od samego rana. Płoną prezenty od NATO w tym polskie czołgi. Zniszczono trzy centra dowodzenia, 65 składów sprzętu, 3 magazyny amunicji. Łącznie zabito 350 nacjonalistów, 10 czołgów, 2 wyrzutnie Grad, 9 dział, 14 pojazdów opancerzonych i magazyny paliw.

Pod Słowiańskiem zestrzelono też ukraiński MIG-29, a pod Odessą transportowiec AN-26.
Filmik w linku.
https://rusvesna.su/news/1654421342

6 czerwca 2022

Całe Imperium Gówna obchodzi jakiś „miesiąc przytulania pedała”. Marsze, orgie, itp. Na jesień małpia ospa – przenoszona przecież z pedała do pedała – będzie zbierać wśród zboczeńców swoje żniwo – i chyba o to właśnie w tym „miesiącu przytulania pedała” chodzi.
Niech się przytulają, potem będą pokryci parchami błagać o eutanazyjny zastrzyk 🙂

1. Kolejna porcja gotowych Chochołów.

2. Wymiana chocholskich paszportów na ludzkie jeszcze nigdy nie była tak ładna.

Kiedyś była bardziej siermiężna ale za to śmieszniejsza. Tak więc leci obowiązkowy klasyk:

 • Kto to zrobił?
 • Ja.
 • Pan?
 • To ja się pytam, kto…

3. Niemieckie, lokalne Imperium Gówna też ma coraz większe problemy. Po bankructwie fabryki prezerwatyw – co wymusiło u Ursuli von der coś tam podwiązanie jajników – teraz kończą się w szkopach papierosy Marlboro. Wszystko z powodu fabryki pudełek w Charkowie, która od pewnego czasu ma „problemy z produkcją”.
No cóż… dla niemieckich palaczy stara torba Ursula, może zamiast Marlboro wykombinować jakąś zdrową szczepionkę… bo przecież taka nikotyna w zastrzyku, bez substancji smolistych to minimum dwanaście dawek dziennie na głowę niemieckiego palacza…

4. Tymczasem Tryb Chochoła stał się zaraźliwy jak ptasia grypa… trzeba bardzo uważać…

(gdyby nie chodziło trzeba kliknąć „otwórz media” – warto)

5. Zamiast meczu Ukraina Walia na ukraińskich sportowych kanałach pojawiła się ważna wiadomość o ostrzale Doniecka i przemówienie Władimira Putina. Wielki sukces rosyjskich hakerów.
https://t.me/RVvoenkor/15082

6. Kolejne Chochołki w niewoli.

7. Karma w pracy. Pojmany ukraiński sadysta spotyka jeńca, którego torturował w niewoli i błaga o litość. Litości nie będzie, tylko trybunał.

8. Gaszenie pożaru auta w Moskwie poszło nie tak, bo tam każdy pracuje w przemyśle rakietowym 🙂

9. Miedwiediew poradził kijowskiemu reżimkowi ograniczyć kokainę bo utracą suwerenność.

10. Żeby zatrzeć niesmak po samobójczej bramce w zakłóconym przez hakerów meczu z Walią Ukraińcy zestrzelili rosyjski samolot.

Który po zestrzeleniu okazał się… ukraińskim. Czyli 2:0
https://t.me/Russkyship/2502?single

11. clown2Niemiecki najemnik został sponiewierany przez rosyjską artylerię i udał się do Walhali. 39-letni Björn C. pojechał do Ukrainy jako ochotnik. 31 maja został zabity przez Rosjan. O szczegółach opowiedział niemieckiemu Bildowi jego kolega. Oddział stacjonował wtedy na wschodzie Charkowa. Thomas miał pierwszą zmianę i obawiał się najgorszego, gdyż nad domami krążyły rosyjskie drony.
„To straszny dźwięk, bo wiesz, co za chwilę nastąpi.” – mówi o dronach kolega poległego.
Po południu rosyjskie pociski zaczęły trafiać w zabudowania. Ok. godz. 18:30 jeden z nich uderzył w dom, w którym był znajdował się niemiecki posterunek. Björn stał na zewnątrz przy drewnianym płocie. Ten został rozerwany, a odłamki podziurawiły ciało mężczyzny. Thomas próbował zatrzymać krwawienie i uratować życie 39 – latka. Pomimo jego wysiłków po dwóch godzinach od ataku żołnierz zmarł.
https://www.o2.pl/informacje/rosjanie-zabili-pancernego-koledzy-poprzysiegli-zemste-6776797155543712a

12. Mariupol przed zniszczeniem przez ukronazistów.

13. Okazuje się, że hodowlany chów wsobny i płodzenie komunistycznych bękartów przeznaczonych do tyrańskiej władzy u tak zwanej elity nie zna granic i jest głębszy niż wyobraźnia. Justin Trudeau – syn Fidela Castro. Warchołomyr Zelenski – pomiotek Georga Sorosza.

A teraz wypływa kolejny bękart: syn tak zwanego „papieża” Bergoglio spłodzony niedługo po jego wstąpieniu do Jezuitów – rabin Sergio Bergman z Argentyny.

bergoglio

bergoglio1

Więcej fotek bogobojnego satanistycznego taty z bogobojny synkiem z synagogi szatana w linku:

UPDATED: Speaking of bastard sons of evil Communist tyrants…

Na filmiku tata z synkiem omawiają czysto schizofreniczną „tradycję judeo chrześcijańską”, czyli koegzystencję nosiciela z pasożytem…

Nie zdziwię się jak się okaże, że macicy użyczyła zasłużona w handlu dziećmi Matka Teresa, bo dzięki temu rabi mógłby nabrać dobrych cech matecznych…

14. Ukraińskie okopy są już w lepszym standardzie niż ukraińskie domy, bo wiedza praktyczna z budowy ziemianek UPA przekazywana jest z pokolenia na pokolenie…

Heh, jeszcze trochę ich Władimir pociśnie i Chochołki podciągną podziemnym akweduktem wodę, kablówkę i rurociąg Przyjaźni…

15. „Zachodni partnerzy” już mogą nie ślinić się na ukraińskie zboże, bo wycofujący się z portu w Mariupolu Azowcy zniszczyli silosy ze zbożem. Część zboża spalono a część jest zgniła lub pełna ptasich odchodów…

16. Znowu efektowne rozminowywanie – okazuje się że to się odbywa zdalnie sterowanym robotem.

17. Wideo z ukraińskim Migiem, który Ukraińcy sobie sami wczoraj zestrzelili.

Potrzebują nowy pojazd zastępczy od Mateusza Morawieckiego…

18. Puste życie Chochołki, której „Putin zamordował 18-letniego brata”, i która zadziwiająco szybko znalazła sobie pocieszenie…

19. Rosyjskie drony likwidują grupkę Chochołków, jaka się pojawiła w złym miejscu, złym czasie i złym banderomobilu.

20. Donieck znowu jest ostrzeliwany z murikańskich haubic. Ogień leci na dzielnice mieszkaniowe.
https://rusvesna.su/news/1654517597
Gdzie są kurwa rosyjskie samoloty? Pojęcia nie mam dlaczego tak blisko frontu jest dopuszczana chocholska artyleria, skoro Rosja w pełni kontroluje przestrzeń powietrzną… no nie wiadomo tego!

21. Pojawiło się więcej szczegółów o sadystycznym, banderowskim rezunie, który sześć razy zmasakrował bagnetem jeńca z punktu 7. Żołnierz dosłownie cudem pozostał przy życiu, bo w wyniku systematycznego szlachtowania miał rozbitą głowę, uszkodzony mózg, szyję, klatkę piersiową i plecy.
https://t.me/pl_news_front/2666
A teraz jego oprawca płacze i żebra o litość. Której nie będzie, bo to jest genetycznie przekazywane i bez wyrwania z korzeniami banderyzm nigdy się nie zakończy…

7 czerwca 2022

1. I znowu w zaroślach znaleziono martwe Chochołki. To już robi się taka nowa, świecka, ukraińska tradycja…

2. Kolejna strzelanina w USA. Tym razem w zaroślach pod Siewierodonieckiem, gdzie zauważono turystów ze Stanów Zjednoczonych Muriki.

3. Stały fragment gry: Chochołki, drony i norki…

4. Kolejne ciekawe znalezisko z Niebiańskiej Jerozolimy. Wygląda jak gwiazda martwego, obrzezanego szeryfa. Może to rozkmini jakiś badacz zwojów znad Morza Martwego…
gwiazda
https://t.me/pl_news_front/2671

5. Wypalanie Chochołka to jak produkcja figurek z czarnej porcelany.

6. Wiadomości ze świata równoległego. Podobno Donald Trump skończył tam liczyć głosy. I podobno wyszło mu, że wygrał wybory. Źródła zbliżone do psychiatryka zapowiadają, że w czerwcu powróci do nas i wyaresztuje wszystkich tych złych.
putin-trumpŹródła zbliżone do logiki pytają: to dlaczego nie wyaresztował ich kiedy mógł? Opiekunowie Trampa odpowiadają, że Trampek chciał tylko uznał, że to niedobry na to czas. Źródła logiczne pytają: a kiedy będzie dobry dla Trampka czas? Pielęgniarze odpowiadają: że po wyborach, bo tak uznał Trump.
Źródła zbliżone do logiki wiedzą już, że Donald Trump czeka na wybory, żeby mógł jeszcze raz a tak dobrze policzyć głosy…

7. Lecą rakiety dla Klauna.

8. Światogorsk został oficjalnie wyzwolony. Część Chochołków nie miała jak uciec, bo bataliony faszystowskie wysadziły most, żeby nie mogli się wycofać. Grupa umiejąca pływać ewakuowała się jednak wpław, a Rosjanie do nich nie strzelali.
Teraz Chochołki schną gdzieś w krzakach po drugiej stronie rzeki.
https://rusvesna.su/news/1654562986

9. Rezerwy rosyjskie w ciągu miesiąca wzrosły do poziomu 200 miliardów dolarów.
https://rusvesna.su/news/1654549118
W europsychiatryku chaos i nerwowe zamieszanie. 200 miliardów dolarów, to jest prawie pół biliona miseczek ryżu, więc kwestia godzin zanim Mateusz Morawiecki jebnie się w czoło i zażąda od Rosji aby się „nadmiarowymi zyskami” z jego żoną podzieliła.
Andżej Duda prawdopodobnie zażąda, aby Rosja za te pieniądze natychmiast jakieś czołgi dla komika kupiła…
Czekamy…

10. Brazylijski i gruziński najemnicy zostali dziś zlikwidowani. Uroczystościami pogrzebowymi zajmie się rząd wolnego miasta Kijowa.
funeral14

11. Specnaz – z lewej – czyści zarośla z Chochołków – po prawej – za linią frontu. Dwóch zabitych, jeden ranny – zabrali go do odratowania.

12. I znowu wykłady królowej nauk. Tym razem pod Nikołajewem. Po dobrej salwie z osiedla pozostaje tylko kupa osmalonych desek i parę cegieł…

13. Kolejne ujęcie słynnej akcji gaśniczej w Moskwie.