Szybkie Wieści… 28

russian army

8 czerwca 2022

1. Murikańskie jastrzębie z kurnika koło Pentagonu, zdenerwowały się na klauna za to, że ich sprzęt jest likwidowany jak tylko dotrze do komikowych magazynów. Priorytetem jest szukanie kreta, który sprzedaje Rosjanom na ten złom namiary.
No cóż, nie zdziwiłbym się gdyby to sam klaun informacje sprzedawał, bo przecież nie jest ani Murikanem ani Ukraińcem tylko żydem. Cukierberg sprzedaje dane użytkowników facefucka notorycznie. Dlaczego klaun by miał nie sprzedawać? Przecież dane wszystkich zagranicznych najemników już dawno sprzedano Rosjanom 🙂

Jego ludzie sprzedają transportery, czołgi, javeliny a przecież im wyżej tym korupcja większa, bo nawet karp po żydowsku psuje się najpierw od głowy.
Klaun toczy wojnę totalną z nieżydami i wisi mu czy to będzie wojna do ostatniego Ukraińca czy Murikana…

2. Czesi są już zmęczeni probanderowską propagandą gloryfikującą wojennych zbrodniarzy i zrywają te wstrętne flagi.
Film w linku.
https://t.me/Russkyship/2541?single

3. W Donieckiej Republice rozpoczął się proces brytyjskich rolników szukających na Ukrainie żony. Grozi im kara śmierci.


4. Słynny holenderski transporter do przewozu holenderskich krów wpadł w ręce Rosjan, bo załoga uciekając go pozostawiła.

Gdyby mi dali Multiplę na gąsienicach też bym w rowie porzucił… są, kurwa granice dobrego smaku.

5. W Rosji inflacja wynosi zero. Wzrost płac i emerytur o 10 %. Bezrobocie spadło do 4 %. A tak poza tym paliwo jest po 2 złote za litr a papierosy po 3 złote.
Morawiecki spać po nocach nie może, bo ukradłby to, tylko nie ma jak…

6. Rosyjski myśliwiec poluje na ukraińskiego śmigłowca. Nie widać zestrzelenia, bo filmik się urywa podczas polowania ale zginął tam jakiś ukraiński pułkownik.

Deputy commander of Ukraine’s Navy killed in action, says report

7. Czeczeńcy dalej kręcą swoje muzyczne teledyski.

8. Zdrajca rosyjski, który pracował dla Chchołów jako najemnik był tak miły, że nagrał swoją śmierć.

Jak mocno trzeba mieć nasrane we łbie, żeby zdychać za żydów Zelenskiego i Kołomojskiego przeciwko swojej ojczyźnie zamiast walczyć z honorem za Słowian – tego nawet fizjolodzy nie ogarniają.

9. Początek procesu brytyjskich najemnych rolników szukających na Ukrainie żony. Ostrzyżono ich jak owce i wsadzono w klatkę. Cóż za piękny widok… bandyci za kratkami. Nic tylko oprawić w ramki i wysłać nikczemnemu Kurduplowi z życzeniami.

Jak będą mieli dużo farta i trafią do tej samej koloni karnej co Azow, sami staną się żonami…
Super, że wszystko jest transmitowane. Zachodnie ścierwomedia nie będą mogły pluć o „kapturowych procesach” i tak dalej.
Ministrze Zero: patrz i ucz się jak się prawidłowo, czyli jawnie oskarża i skazuje bandytów. Jest to przeciwieństwo tego co zrobiono Tomaszowi Komendzie na polecenie Kurdupla zimniejszego…

10. Znowu się w Serbi Tryb Chochoła nagle na ulicy włączył, kiedy jakiś banderowiec pomylił flagę serbską z flagą Rosji.

Szybka spontaniczna akcja i Tryb Chochoła się wyłączył.

11. Norweska słynna artyleria udała się po demilitaryzacji do Walhalii.

12. Dobry Wieczór my z Rosji.

13. W Zakładach Illjicza koło Azowstalu znaleziono masowy grób ukraińskich bojowników. Są identyfikowani chyba po tatuażach…

14. Dłuższe wideo z akcji specnazu.

15. Przygody dobrego wojaka Chochołka. Dowódca kompanii z jego homobrygady wydał mu rozkaz dać mu dupy i Chochołek dał dupy kamandirowi z homobrygady.

Mówi, że wielu otrzymało tego typu rozkazy…

Gdyby po wojnie wszedł do polityki mógłby bez trudu wspiąć się na szczyty i zostać Biedroniem…

16. Ukraińcy jeńcy mają zwięzłe przesłanie do Klauna z Kijowa: Rosja to nie nasz wróg. Nasz wróg to ty.

17. Ponad 200 tysięcy ukraińskich bojowników zniknęło z pola widzenia dowództwa. Byli i nie ma. Nikt nie wie gdzie oni są.
Pewny trop może stanowić zaśmiecony zwłokami Donbas myślę, ale dla kokainowego reżimku z Kijowa są ważniejsze sprawy: właśnie planują zalegalizowanie na Ukrainie marichuany 🙂

18.putin1 Tymczasem jest grubsza sensacja. Właśnie pojawiło się wideo dotyczące Władimira Putina pokazujące, że rosyjski prezydent przebywa w więzieniu od 2010 roku, odsiadując karę dożywocia za nadużycie władzy, kradzież mienia państwowego, oszustwa finansowe i terroryzm.

Został zneutralizowany przez patriotów i zastąpiony przez sobowtóra lub klona.

Jeśli to prawda, a wideo wygląda na autentyk, to tłumaczyłoby doskonale dlaczego Putin zdradził agendę santa Klausa i działa przeciwko NWO. Ciekawa cholernie sprawa i na pewno odbije się szerokim echem… 

(Na temat Władimira Putina materiał zaczyna się od 25 minuty)

https://rumble.com/v17kbz8-dark-outpost-live-06.07.2022-bombshell-real-putin-imprisoned-since-2010.html 

 

9 czerwca 2022

1. Proces najemnych bandytów, ciąg dalszy…

Częściowo przyznali się do winy. Ten prawoskrzydłowy Marokańczyk to wyraźnie jakiś opóźniony, bo wygląda jak rolnik, który szuka kozy… ale z drugiej strony ze środkowym napastnikiem tworzą ładną parę, może już są po zaręczynach, kto wie?
Aslin, Pinner i Saadoun przyznali się do winy na podstawie art. 232 kodeksu DPR, za „odbycie szkolenia w celu prowadzenia działalności terrorystycznej”. Pinner przyznał się również do zarzutu z artykułu 323, „aktu przejęcia władzy siłą”.
Zgodnie z prawem DRL, przymusowe przejęcie władzy zagrożone jest karą od 12 do 20 lat za kratkami, ale może zostać zwiększone do kary śmierci z powodu wojennych okoliczności obciążających.
Bycie najemnikiem natomiast podlega karze pozbawienia wolności od trzech do siedmiu lat.

2. Nowy film z byłej kwatery głównej pod Azowstalem.

3. Chochołki między jednym ostrzałem artylerii a następnym…

https://www.bitchute.com/video/lM1bRvTg9YZJ/

4. Grupka zagranicznych najemników, która nie dała rady, bo granatniki poszły w ruch.

5. Siergiej Ławrow mówi, że operacja specjalna rozwija się zgodnie z planem.

I jako bonus zmiażdżył namolnego chocholskiego pismaka, który go zapytał „Co oprócz skradzionego zboża udało się Rosji sprzedać?”
Siergiej Ławrow odparł mu, że cele operacji są realizowane czyli się denazyfikuje wchodnia Ukraina i operacja osiąga swoje cele. A co do ziarna to ze strony Rosji nie ma żadnych przeszkód w celu jego eksportu i wystarczy że kamandir Zelenski wyda jakieś rozkazy, jeśli jeszcze kamandiruje i wydaje jakieś rozkazy, i droga dla zboża stoi otworem.
Filmik w linku.
https://rusvesna.su/news/1654688375

6. Pedo Joe po raz kolejny wyszedł cało z zamachu na jego życie. Znowu zamachnęły się na niego schody do samolotu.

7. Ostateczny dowód na zbrodnie wojenne Azowców w Mariupolu. Na filmie rozmieszczanie przez nazistów broni przeciwpancernej na dachach wieżowców, wykrycie ich przez drony i likwidacja artylerią. Od samego początku naziści planowali nimi masakrę Rosjan ukrywając się w nienaruszonych cywilnych budynkach w tym celu. Na filmie widać jeszcze nie naruszone budynki – więc było to przed rozpoczęciem na miasto szturmu.

8. Klaunowi robi się coraz cieplej pod dupą. Murikańscy treserzy mają coraz większe żale do swojego kukieła, że nie udziela im prawdziwych informacji o sytuacji na froncie, natomiast komikowej Federacja Rosyjska skonfiskowała domek na Krymie. Chyba w ramach szóstego pakietu jakichś sankcji… nieważne.
No w tej sytuacji niefajnie muszą wyglądać miny Morawieckich, którzy też mają tych nieruchomości trochę po świecie. Morawiecka zawsze może się zawinąć ze skarpetą do Izrela ale jej samiec beta no nie wiem czy da się wysłać na pustynię z tak mocno zerową ekonomiczną wiedzą i brzęcząca miseczka od ryżu…

9. Ostrzał przez Chochoły plaży przy jakimś jeziorze w rejonie Doniecka.

10. Azowców nadal się wykopuje w Mariupolu. Świeży news ale nieświeży temat.

11. Krzyk i panika jak nadlatują Aligatory

12. Kolejni, którzy spotkali specnaz ale nie chcieli się poddać.

https://www.bitchute.com/video/DceJu1B9ei0g/

 

13. Chochoły robią banderomobil. Znowu…

14. A u jeszcze nie zdebanderyzowanych w Kijowie wszystko po staremu…

15. W wielkim piecu w Azowstalu znaleziono szczątki ludzkie. Sprawa bada się i wyjaśnia ale wygląda, że ktoś tam kogoś zgodnie z nazistowską tradycją spalił…
https://t.me/pl_news_front/2723

16. Wypłynęły nazwiska instruktorów z NATO, którzy od 2016 roku szkolili Ukraińców do wojny z Rosją.
https://t.me/RVvoenkor/15479?single 

17. Zniszczenia w Mariupolu.

18. Hymn Ukrainy a capella.

19. Władimir Putin odniósł się do przygotowań do wojny ze strony żydowskiego komika, który na granicy wokół Donabasu zgromadził tuż przed Specjalną Operacją grubo ponad 100 tysięcy żołnierzy.
– Jeszcze 50 lat temu lenigradzka ulica nauczyła mnie, że jeśli walka jest nieunikniona… uderz pierwszy.

20. Kolejna degeneracja żydowskich organów ścigania w Polsce. Po tym jak żydzi ścigali niewinnego Polaka za powieszenie kukły żyda odmówili ścigania Ukraińca nawołującego publicznie do „rezania Polaków”.
Pisemko z żydowskiej prokuratury w Brzegu podpisane przez jakąś sekretarkę w linku.
https://rusvesna.su/news/1654701738

21. I takie właśnie urzędnicze kurwy chcą 20 % podwyżki grożąc „paraliżem państwa.”
https://www.money.pl/gospodarka/w-budzetowce-wrze-zwiazkowcy-zadaja-radykalnych-podwyzek-i-groza-paralizem-panstwa-6777566346959520a.html
Dobre to nawet trochę, bo te „państwo”: Poland Banana Republic Of, jest sparaliżowane właśnie przez nich, a więc interesujące będzie dla postronnych obserwatorów skakanie sobie tasiemców do gardeł…

Komornicy będą gryźć celników a skarbówka gminy…
Jak znam życie Morawiecki uspokoi ich wszystkich pobrzękując pełną miseczką ryżu a potem jak już się zmęczą wąchaniem brzęczącej miseczki, ich oczekiwania wygasi stopniowo 🙂 

22. Wszystko po to żeby „pomóc Ukrainie”, bo ta pomoc to przecież umożliwienie wierchuszce zebranej wokół żyda Zelenskiego do nabycia luksusowych nieruchomości między innymi na terenie Szwajcarii.
W linku nazwiska, fotografie oraz wyciągi ze szwajcarskich „ksiąg gruntowych” nazistowskiego reżimku z Kijowa, który specjalizuje się w opluwaniu Rosji.

Niepodważalne dowody na korupcję i złodziejstwo upadającego rządu Klauna.

High-Ranking Ukrainian Officials Caught Splurging On Luxury Real Estate In Switzerland

23. W Donbasie zauważono kolejnych neonazistowskich żydów bojowych…

neonazi2

neonazi1

Czekają aż w ramach Operacji Specjalnej ktoś przyjdzie ich zdejudaizować… w imię ojca i syna i chyba… tak, chyba ducha świętego, bo jak widać już na dzień dobry trzech świeczek brakuje…

bergoglio

24. Był „Dobry wieczór, my z Rosji”, teraz jest „Dzień dobry, my z Rosji”. Nadesłał Gwarek, dzięki 🙂

25. No i „Dobry wieczór my z Rosji”. Około 500 neonazistów i zagranicznych najemników zostało zniszczonych w ciągu jednej nocy.
Film w linku.
https://rusvesna.su/news/1654764579

26. Dziś rozpoczął się szturm na Słowiańsk – miasto symbol od 8 lat pod nazistowską okupacją.
https://rusvesna.su/news/1654761989 

27. Dziś Sąd Najwyższy DRL wydał wyrok w sprawie najemników z zagranicy. Brytyjczycy Aiden Aslin i Sean Pinner, a także Marokańczyk Saadoun Brahim zostali skazani na karę śmierci.
Zagraniczni bandyci służyli w 36. Oddzielnej Brygadzie Morskiej Sił Zbrojnych Ukrainy i brali udział w działaniach wojennych w Donbasie za pieniądze.
Ustalono, że działania najemników prowadziły do ​​śmierci i cierpień ludności cywilnej, a także do zniszczenia obiektów infrastruktury cywilnej i społecznej na terenie Republiki.

Filmik z wyrokiem w linku:
https://rusvesna.su/news/1654784108
No cóż… jako, że safari na Rosjan nie wyszło im tak jak zamierzali leci dzięsiąteczka w skali Olsena i garnitur z pięknie oheblowanych deseczek. Pan Krawiec już do przymiarki czeka…
funeral12Myślę, że po dzisiejszym wyroku jasny i bardzo prawidłowy sygnał dotrze do pozostałych śmieci, którzy chcieli sobie dorobić na strzelaniu do Słowian.

Czuję, że w Donbasie słychać będzie szelest cofających się stóp i świński galop na wszystkich przejściach granicznych he he…

Miny przygłupów kiedy padają słowa „smiertna kazn” bezcenne…

Mają 30 dni na odwołanie się od wyroku lub napisanie do prezydenta o łaskę, z tym że „łaska” nie oznacza darowania kary tylko zamianę na 25 lat…

Hm… żeby tylko Andżej Duda, który nie jest debilem, nagle ich nie ułaskawił…

I aha, z tego co się dowiedziałem nie zaskrzypią jednak postronki tylko będzie salwa z plutonu egzekucyjnego… 

 

10 czerwca 2022

1. Rosyjskie Huragany w pracy.

Wzruszyłem się kurwa, normalnie widząc te piękne Ziły 135, bo właśnie w jednostce z takimi broniąc Ojczyzny sobie kiedyś bardzo dzielnie służyłem. Oczywiście jeszcze wtedy, za moich czasów nie było na nich Huraganów ani nawet Toczek-U, tylko ich bezpośrednia pramatka: rakieta Luna-M, której nigdy później urodą nic już nie mogło dorównać.
Luna-MPiękna i szczupła jak widać a jak raz przypierdoliła to nie trzeba było poprawiać. Późniejsze Toczki-U były już niskie i grube jak córki sołtysa i zupełnie schowane pod rozsuwanym dachem więc szyku na wsi nie dało się nimi zadać, natomiast Huragany no cóż, one są w sumie dokładnie tak samo urodziwe jak słupy telefoniczne – zero finezji, normalnie… 🙂
Skuteczność niszczenia Huraganów – w zasadzie taka sama – bo jedną salwą można dobrze wypalić hektar lub coś koło hektara no ale Luna-M w odróżnieniu do Huraganów potrafiła też nadawać w świat głowice jądrowe.
Ził 135 plus Luna-M na grzbiecie, no to było urządzenie do naprawdę masowej zagłady. Można tam było wsadzić głowicę kasetową i spalić na raz całą jednostkę wojskową zwierząt z NATO albo wysłać do bundesgutentagu nuklearną kinder niespodziankę – taką do 200 kiloton.
Kiedyś cały Układ Warszawski to miał i dlatego był potęgą nie do zastraszenia. Dziś dzięki Bolkom, folksdojczom i Kurduplom, Wojsko Polskie cofnięte zostało do średniowiecza. Zamiast szybkiej królowej nauk – artylerii rakietowej – mamy powolne czołgi, haubice, używane samoloty po murzynach, kapiszony i jakieś w dupę motorówki – sprzęt w sam raz na I wojnę światową. Na III wojnę, równie dobrze możemy zamiast Wojska Polskiego wysłać Indian z toporkami.
Tamte Ziły 135 jak widać służą w Rosji do dziś, bo to są pojazdy nie do zdarcia. Bo one były zaprojektowane do pokonywania bezdroży. Bezdroży w sensie, syberyjskich bezdroży. Te potwory mają dwa silniki benzynowe, (oczywiście żeby od strzała je odpalić zimą na Syberii, bo z dieslem byłaby dupa), a przeszkody pokonują takie przy których najlepszy czołg wymięka.

Dzisiejsze Wojsko Polskie może sobie tylko o czymś takim jak Luna-M lub Huragan bezradnie pomarzyć. Żeby wojakom było raźniej to tamta rakieta i tamten Ził 135 to dziś obiekt marzeń również każdego kolekcjonera militariów. Po 20 tysięcy zeta chodziły pięć lat temu takie wyrzutnie na allegro ale poszły na pniu, bo na trawniku trochę lepiej się prezentują od plastikowych krasnalów.

Dziś jak widzę 500 konnego TIRa, który po oblodzonej autostradzie nie może na wprost podjechać, a kierowca się osmarkał z rozpaczy, no to mnie śmiech ogarnia, bo 200 konny Ził 135 mógłby sobie poboczem na Giewont zajechać…

To bydlę ma napęd na 8 kół i pokonuje każdą przeszkodę. Pierwsze i ostatnie koła są skrętne więc jest zwrotniejszy niż niejedna furgonetka. No ale dzięki Bolkom i Kurduplom zamiast tego typu poważnej broni Polska ma obecnie kupę kosztownego złomu i mało poważnych Benny Hillów Skrzypczaków. No i armię kapelanów…
Za tę całą kasę, którą przez 30 lat te świnie z okrągłego koryta rozkradły, każda polska gmina miałaby własny dywizjon rakietowy i nieograniczoną ilość rakiet. Miałaby, bo zamiast rakiet ma pomniki z Karolem który został kremówką albo jakimś małym chujem na kaczych łapach.
Ta wojna pokazuje, że artyleria rakietowa ma swój rozkwit. To ona obecnie rządzi na froncie. I bardzo niewiele się zmieniło od moich czasów na tym polu, bo nadal taktyka polega na tym żeby jak najszybciej jebnąć salwę i jak najszybciej się potem zawinąć.
Za moich czasów nie było dronów, komórek, etc. Ale były wszystkowidzące satelity więc od momentu wpadnięcia przez jednostkę na leśną polanę do odpalenia rakiety było tylko jakieś 7 do 10 minut.
Ja, prekursor nowoczesnej meteorologi baca, jako najdzielniejszy z dzielnych pierwszy wyruszałem do boju. To dlatego bo dali mi karabin do pomiaru wiatru i najbardziej niebezpieczną fuchę w Układzie Warszawskim. No bo jako, że rakiety były balistyczne to jak nabój od Kałacha po odpaleniu i zużyciu paliwa na start, potem sobie leciały bezwładnie według praw grawitacji. To nie były jeszcze kierowane rakiety więc niesłychanie ważne było żeby je precyzyjnie wycelować. Obliczeniami zajmowali się rachmistrze, którzy mieli wszystkie potrzebne do tego tabele, wzory oraz informacje. Z wyjątkiem jednej, najważniejszej: jaka jest aktualne siła wiatru na przelotowej wysokości rakiety, ponieważ ten wiaterek który tam jest na wysokości kilkuset metrów, mógłby odchylić rakietkę nieco na dystansie do 70 kilometrów. I wtedy wkraczałem ja. My meteorolodzy mieliśmy swoją ciężarówkę a ciężarówka miała na pace skrzynię jak dwie trumny na karabin wiatromierz. Trzeba było zarzucić ten karabin na grzbiet, pod pachę podstawę ważącą ze 20 kilo i zapierdalać jak najdalej od reszty jednostki, żeby ich nie pozabijać podczas pomiaru wiatru. Był więc świński galop po trudnym terenie a potem ustawianie karabinu idealnie w pionie. To nie był w sumie karabin, tylko armata o dwumetrowej lufie osadzona na stalowej podstawie jak fundament. Po ustawieniu go w pionie ładowało się do niego kulę z ołowiu o kalibrze dobrego kasztana i odpalało to w kosmos. To była ta łatwa część. Trudniejsza to były następne sekundy, w których czas zwalniał niemiłosiernie. W czasie tych kilku sekund dużo rzeczy się wydarzało: kulka leciała sobie do góry, życie leciało przed oczami, zawsze mi się pojawiał koszmarny moment kiedy na lodowisku łyżwy mi do tyłu odjechały a w lodowisku zostały wbite przednie zęby, potem kulka kończyła sobie wznoszenie do góry i zaczynała swobodne opadanie i było strasznie mało czasu żeby wciągnąć dobrze brzuch, poskładać nogi i ramiona aby całość zmieściła się pod hełmem – jak jakiś w dupę żółw normalnie – no i w końcu po ciągnących się w nieskończoność sekundach było tępe jeeeeeeeeb – i kulka opadła na glebę. Czasem metr obok mnie czasem kilkanaście. To były bardzo trudne chwile tak sobie tam stać i czekać na jej powrót z kosmosu. Kulki łatwo było zlokalizować bo miały jaskrawą wstążkę na wypadek trawy. Na wypadek śniegu były kulki ze świecą dymną a na działania w nocy były kulki z racą. Tam gdzie kulka spadła wbijało się chorągiewkę i robiło drugi strzał. I znów to samo: zęby wbite w lodowisko, styl walki żółwia i jeeeeeeb, druga chorągiewka idzie na miejsce upadku meteorytu. Potem trzeci strzał i już z chorągiewek był trójkąt. Szybko się wyliczało środek geometryczny trójkąta, potem jego odległość i kąt od czegoś charakterystycznego co jest w terenie, na przykład jakiejś wieży kościelnej lub drzewa które jest na mapach i z tymi informacjami rachmistrze mogli już nanieść swoje poprawki.
karabin wiatr
Na foto poglądowym – z jakiejś innej jednostki – widać kolesi z tym karabinem ale widać też, że od dobrobytu w głowach im się popierdoliło, bo jeden targał karabin a drugi ołówek.

W mojej jednostce ja sam musiałem ze wszystkim zapierdalać, a szanse dostania w beret własną kulką wynosiły 100 procent a nie 50 jak u nich – meteorologia to trudna praca bo wszystko jest tam przejebane.
Ruszanie jako pierwszy do boju miało też zalety, bo jako pierwszy miałem potem fajrant. Były całe trzy minuty żeby się uwalić na trawce i złapać oddech zanim reszta skończyła się na polanie wygłupiać. Latali wokół wyrzutni jak małpy ustawiając podpory, zakładali osłony stalowe na okna żeby ich ogień z rakiety nie stopił, zdejmowali z wyrzutni siatki maskujące – no kupę mieli przy tym zabawy. Po odpaleniu mieli jeszcze więcej, bo po powrocie z poligonu i tak wyrzutnia była opalona z farby więc za każdym razem musieli ją od nowa sobie malować. A jako, że każdy start rakiety jest od razu widoczny z satelity, na ewakuację z leśnej polany zanim tu nadleci adekwatna odpowiedź było jeszcze mniej czasu niż na odpalenie – jakieś 5 minut. I znowu wszystko na pełnej kurwie żeby się wyteleportować. Raz na zimowym poligonie ewakuacja poszła tak sprawnie, że wszyscy opuścili polanę w cztery minuty. I jedyny problem był taki, że każdy pojazd wypierdolił w inną stronę. Trzy doby się potem wszyscy błąkali po lesie i szukali nawzajem. Ktoś wdział dowódcę, ktoś kwatermistrza, potem ten ktoś kto widział się zgubił… Najbardziej wsiąknęła gdzieś kuchnia. Trzy dni nie było kawy ani koryta. Potem się okazało że kucharze napotkali tubylców a jako ze tubylcy mieli wesele to dwa dni tam z nimi chlali razem a my zdychaliśmy z głodu. Ciężarówka z namiotami też przepadła, dwie noce kimaliśmy między jakimiś grobami na starym cmentarzu. Śniegu było po pas ale nie dało się żadnego iglo ulepić bo on w dzień się topił a w nocy zamarzał i był pokryty jakby szkłem na wysokości metra. Po dwóch dniach łażenia po tym śniegu wszyscy mieli poprzecinane tym lodem spodnie na udach i wyglądali śmiesznie jak harcerze w krótkich spodenkach. Jakieś cztery dni się wszyscy po tym lesie szukali ale skończyło się dobrze, bo tamtą wojnę wygraliśmy – przeciwnik zgubił się jeszcze bardziej.
Po tych przykrych doświadczeniach powiedziałem pierdolę i już nie jeździłem na zimowe poligony. Latem zawsze można przetrwać idąc do ludzi na czereśnie albo jakieś truskawki a zimą dupa. Mieliśmy oczywiście piecyki, węgiel ale one oczywiście też zaginęły w czasie ewakuacji razem z całą resztą w tych śniegach i trzeba było spać na liściach między przytulnymi grobami żeby nie zamarznąć.
Rozstawianie współczesnych wyrzutni też zajmuje tylko kilka minut. Na filmie z rosyjskiego poligonu wersja wyposażona w Huragany. Wiatru tylko się nie mierzy – tylko zamiast tego puszcza dwie rakiety przodem, żeby z drona zobaczyć gdzie spadły i na podstawie tego nanieść ewentualne poprawki. Reszta zabawy jest do bólu identyczna. Parę minut na odpalenie i parę minut na ucieczkę przed ewentualną odpowiedzią.

 

2. Ktoś tam proponował żeby Azowstal pozostawić do kręcenia filmów postapokaliptycznych.
Już jest pierwszy teledysk z Azowstalu…

3. Wiadomości przyrodnicze. Wiosną Chochołki kładą się płasko na dnie norki czekając…

4. … żeby nawiązać kontakt z atrakcyjną samicą.

5. Sobowtór Zelenskiego powraca i się okazuje lepszym niż oryginał komikiem.

6. W Murice rozbił się samolot do przewożenia materiałów jądrowych. Na drugi dzień wzięli się za sprawę „sprawdzacze faktów” i się okazuje że nie rozbił się samolot.
Kartele meksykańskie już rozpoczęły wyścig o cenną nagrodę, bo mają lepszych sprawdzaczy faktów…

7. Nie wszystko na Ukrainie idzie źle. Przemysł pogrzebowy jest w nieprawdopodobnym rozkwicie.
https://t.me/RVvoenkor/15520

8. Murikańscy wojownicy walczą na Ukrainie. Dzielnie walczą i z mglą…

Zero efektów tej „walki”, bo ani strzałów przeciwnika nie słychać ani nigdzie nie ma pokonanych Rosjan. Jest tylko Fuck You powiedziane twardo w kierunku mgły.
Dlaczego nie ma nic?
Ponieważ to walka na potrzeby serwisów takich jak TikTok. Klasyka murikańskich cip, bo jak naprawdę jest jakaś walka to spierdalają bezładnie aż im wypadają paszporty 🙂

9. Tymczasem gdzieś na dalekim wschodzie – chyba w Jakucji – zapolowano na misia w stylu rosyjskim. Podobno nachodził miejscowych. Biedny miś…

10. Kolejni, którzy nie dali artylerii rady…

https://www.bitchute.com/video/AQaV9EbD4uzH/

11. lizzSkazanie na śmierć brytyjskich najemników od razu wywołało skowyt planktonu.
Minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Liz Truss powiedziała: „Kategorycznie potępiam skazanie Aidena Aslina i Seana Pinnera, przetrzymywanych przez rosyjskie oddziały we wschodniej Ukrainie. Są to jeńcy wojenni. Jest to fałszywy wyrok, który nie ma absolutnie żadnej mocy prawnej. Moje myśli są z ich rodzinami. Nadal robimy wszystko, co w naszej mocy, aby im pomóc.”
https://t.me/pl_news_front/2755
Idiotka z rządu idioty Borysa Dżonsona nie rozumie, że gdyby Rosjanie dla pieniędzy pojawili się na Wyspach zabijać Anglików to nikt by ich nie traktował jak jeńców wojennych. Poza tym jak słusznie podaje źródło, Wielka Brytania nie toczy wojny z Rosją więc jeńcami oczywiście nie są.
Tak czy siak niczego idioci nie zrobią, bo gdyby zaczęli pisać do Donieckiej Republiki pisemka dyplomatołów o łaskę czy coś, to by oznaczało że… uznają istnienie Donieckiej Republiki 🙂
A to z kolei byłby ich poważny błąd, na który nigdy sobie nie pozwolą – zwłaszcza jeśli chodzi o nieważnych rolników szukających guza i żony. Potrzaskają więc nieszkodliwie dziobami dla zachowania pozorów, potem pójdą się pościskać z pedałami na paradzie zboczeńców no i to tyle będzie brytyjskich skowytów…

12. Kolejne zwłoki upieczone w Donbasie.

14. W odpowiedzi na histeryczną reakcję brytyjskich świń z ich składającego się z odpadków ludzkości „rządu”, oficjalny przedstawiciel rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa powiedziała:
„Zwróciliśmy uwagę na gorączkową, miejscami histeryczną reakcję Londynu, w tym szefa MSZ Liz Truss, na decyzję Sądu Najwyższego Donieckiej Republiki Ludowej w stosunku do obywateli brytyjskich S. Pinnera i E. Eslina, oskarżonych o udział w działaniach wojennych po stronie Ukrainy w charakterze najemników i za całokształt zbrodni skazanych na śmierć.
Podkreślamy, że wbrew twierdzeniom brytyjskich urzędników, wymienieni nie są jeńcami wojennymi, lecz najemnikami wysłanymi przez Zachód, aby pomóc kijowskiemu reżimowi nacjonalistycznemu, nie są bojownikami w rozumieniu międzynarodowego prawa humanitarnego i nie mają prawa do statusu jeńca wojennego.
Z naszej strony wielokrotnie informowaliśmy ambasadę brytyjską w Moskwie, że we wszystkich sprawach schwytanych Brytyjczyków należy kontaktować się z władzami Donieckiej Republiki Ludowej lub Ługańskiej Republiki Ludowej.
O ile rozumiemy, Londyn nie wykazywał żadnej inicjatywy w tym zakresie, nawet pomimo próśb krewnych najemników do władz brytyjskich.
Odnotowujemy również, że do rosyjskiego MSZ nie wpłynęły żadne apele dotyczące konkretnie Sz. Pinnera i E. Eslina ze strony brytyjskiej. Z tego możemy wyciągnąć jednoznaczny wniosek, że do tej pory los tych obywateli nie interesował zasadniczo Londynu. Teraz brytyjskie kierownictwo, wyraźnie usprawiedliwiając się, próbuje rozwiązywać problemy głośnymi wypowiedziami.”
https://rusvesna.su/news/1654863552
Innymi słowy, jest dokładnie tak jak wcześniej napisałem – jeśli aroganckie, fałszywe i zdradzieckie brytyjskie świnie zwrócą się do Donieckiej lub Ługańskiej Republiki ze swoimi żalami to będzie oznaczać to że… ich istnienie uznają.
Nie zrobią więc tego, tylko będą sobie w brukowcach trzaskać nieszkodliwie dziobami.
A Maria Zacharowa podała im piękny przykład spychologii stosowanej: wypierdalać na szczaw popaprańcy albo się odwoływać do kompetentnych donbaskich republik – bo Rosja nie jest tu stroną i nie będzie wkraczać w kompetencje innych krajów.
Bardzo elegancko (ale dokładnie to samo co ja w prostych żołnierskich słowach) Maria im przekazała 🙂
Z drugiej strony ani Doniecka ani Ługańska Republika nie może się oczywiście przed skowyczącym w niebogłosy bydłem ugiąć, bo 8 lat mordowani obywatele tych republik mają duże oczekiwania w zakresie sprawiedliwości. Ba, nawet ewentualna „łaska” szefa donieckiego rządu jest w pełni uzależniona od opinii społeczeństwa – pełna demokracja – niedościgły wzór dla zboczonych pajaców ze stajni santa Klausa…
Tak więc spokojnie czekamy – jeszcze 29 z 30 dni i wielka uroczystość o humorystycznym charakterze o nazwie sprawiedliwość dziejowa.
funeral16
15. W Słowiańsku toksyczny klaun zgromadził już około 70 tysięcy bojowników. Mają saperki, łopaty, deski i worki na piasek. Szykuje się zatem rzeź jakiej jeszcze Donbas nie widział podczas wyzwalania tego symbolicznego miasta. Dla żydowskiego komika to będzie jego Stalingrad, po którym sprawy pójdą już szybko. Po tej bitwie Zelenski chyba w końcu prześcignie mistrza Morawieckiego jeśli chodzi o liczbę niewinnych ofiar i skalę zbrodni wojennych. Tak, zbrodni wojennych bo ta „ostatnia prosta” Morawieckiego to było użycie broni biologicznej o handlowej nazwie „szczepionka na covid”. Ten preparat bowiem nie jest żadną szczepionką na cokolwiek tylko jest zarejestrowany i opatentowany jako broń biologiczna – pisałem o tym w szczepionkowych tekstach.

16. A „szczepionki” robią robotę – właśnie kolejny murikański samolot rozbił się w Murice. Wśród cywilów także nieustannie rośnie liczba „nagłych wypadków”. A to ktoś skrzepnie za kierownicą, a to padnie na zawał…

16. Siergiej Ławrow też wjebał swoje trzy grosze do histerycznej reakcji Zachodu na skazanie najemników:
„W tej chwili wszystkie procesy opierają się na ustawodawstwie DRL, ponieważ przedmiotowe przestępstwa zostały popełnione na terytorium DRL. Wszystko inne podlega spekulacjom. Nie wtrącałbym się w pracę wymiaru sprawiedliwości DRL.”
https://rusvesna.su/news/1654856998
Wszyscy zbrodniarze nagle się ożywili i nawet jakiś „ambasador” Ukrainy obiecał wymianę tych skazanych najemników na rosyjskich jeńców. Jego problem polega na tym, że oni nie są jeńcami tylko bandytami nie podlegającymi wymianie 🙂
Ciekawe na co ich wymieniłby Morawiecki albo Duda?
Morawiecki może by ich oddał za jakąś działkę w Londynie, no ale Duda jest autentyczną zagadką – bo przecież Andżej nie jest debilem i nie wymieniłby ich nawet nazwisk poprawnie… już to udowodnił w czasie tamtej pamiętnej wtopy z Kamalą – murikańską transwestytą…

17. Niezła sztuczka się pojawiła na niebie z okazji Dnia Rosji.
Film w linku.
https://t.me/Russkyship/2606 

 

11 czerwca 2022

1. Ostatnia transmisja Chochołka bezpośrednio z jego dołka. Jeden z tych modnych ostatnio filmów bez happy endu… aczkolwiek pewien pozytyw jest: internet miał do samego końca.

2. Otworzono pierwszy most samochodowy między Rosją i Chinami.

3. Starzy, zatwardziali banderowcy na froncie też działają. Takich pierników nie wolno lekceważyć. Tu tylko miotacz ognia może już pomóc. Ewentualnie coś termobarycznego…

4. I znowu stały fragment gry – wybijanie mięsa armatniego dosłanego na przemiał przez komika.

Przypomina to trochę grę w okręty z tym, że Ukraińcy zawsze oszukują, bo ciągle grają jako statki. Poza tym gdyby aż tak szybko nie przeskakiwali z dołka do dołka, ten front mógłby iść znacznie szybciej. Dlatego myślę tak sobie, że kolejnym naturalnym etapem ewolucji artylerii rakietowej będzie wyposażenie Gradów i Huraganów w głowice samonaprowadzające. Ta właśnie operacja specjalna chyba tego typu modernizację wymusi. Wystarczy przecież tam wstawić coś jakby kamerę i oprogramowanie sztucznej inteligencji, zdolne do rozpoznawania na ostatnich kilkuset metrach, żołnierza, czołgu, bunkra, etc i minimalną zmianę kierunku żeby bezpośrednio trafić w cel, bo wiele razy widać było jak pociski padają kilka, kilkanaście metrów obok nie czyniąc większej szkody. Na dziś Grady i Huragany po prostu zasypują wyznaczony obszar na zasadzie na chybił trafił, jednak wkrótce może się to zmienić i salwa z na przykład 15 Gradów zniszczy 15 celów a nie dwa lub trzy. Chyba w tym kierunku pójdzie rozwój tego typu broni.

5. Zniszczenie domu w Nowym Jorku gdzie było gniazdo karabinu maszynowego.

6. Wytatuowany jak bojownik Azowa Justin Bieber jęczy w mediach, że ma ryj przez jakiś „syndrom” sparaliżowany. Jedno oko mu nie mruga, jedno nozdrze się nie rusza i tak dalej…

https://www.the-sun.com/entertainment/5536639/justin-bieber-face-paralyzed-rare-virus-medical/

Oczywiście jest to żaden „syndrom” tylko efekt motyla i szprycy, no ale cwelebryci to tak tępy i upośledzony gatunek, który do samego końca będzie się sam oszukiwał. Pierdolić ich…

7. Dość mroczny filmik pokazujący do czego murikański model armii zmierza i jak szybko tego typu gówno się rozwija. Mały szok.

Jak się pomyśli, że takie coś może działać na windowsie od Kill Billa no to Termintor robi się realny jak jeszcze nigdy, bo prawdziwą armię już dawno przecież zdziesiątkowały „szczepionki” od tego samego Kill Billa – ta armia właśnie wymiera i jeśli po to ją wyszczepiono, żeby nowa armia mogła się pojawić na jej miejsce, no to zapowiada się ciekawie, bo jak znam życie ich systemy rozpoznawania twarzy nie będą atakować Chazarów. Ba, dzisiejsze nośniki pamięci mogą mieć wgrane dosłownie wszystkie zdjęcia wszystkich ludzi na Ziemi i zabijać tylko wybranych… przez naród wybrany.

Nie wygląda to dobrze.

 

8. Wikileaks wypuściło dowody na to, że lądowanie na Księżycu było fałszywe. Sceny kręcono na pustyni w Nevadzie. Materiał pierwsza klasa.

9. Pojawiły się też bardziej przyziemne dowody – jak Starbucks oszukuje ludzi na kawie no ale bądźmy szczerzy: czy idiota kupujący u żyda kubek lury za 30 zeta nie jest tym, który na kolanach sam go prosi: „wydymaj mnie”?
Odwrócone do góry nogami logo Starbucksa przecież przedstawia baphometa, więc wiadomo było od zawsze z czym to się je.

Tak czy siak żydowska wersja starego numeru w trzy kubki daje do myślenia.

10. Klaun już na dobre stracił poważanie u swoich kuratorów z NATO i Unii. Już nie żąda tylko błaga ale i tak jest powszechnie olewany. Rozbiór Ukrainy bowiem szybko staje się faktem i na nic tu się zdadzą jego kolejne brednie. Zachód je olewa a Rosja wypala.
Kuratorzy Zelenskiego stracili Niebiańską Jerozolimę, pogodzili się z tym bo i tak nic nie mogą innego zrobić no i planują ratować co się da w tej sytuacji. Pedałkowatego klauna mają generalnie w dupie…
https://rusvesna.su/news/1654782566
Klaun podpadł wszystkim. On już nawet nie ufa swoim i obecnie chronią go Brytyjczycy. Cały reżimek nazistowskiego komika już ma nabyte za granicą posiadłości na wypadek ucieczki.

11. Ciężarówki z ukraińskim zbożem stojące na granicy. Klaun sprzedaje je na Zachód, żeby kupić sobie nowy dom i podreperować konto. I naprawdę warto żeby Chochoły pamiętały o tym, kiedy za kilka miesięcy będą miały głód. Gadką że Rosja im zboże „ukradła” nie nażrą się na pewno. Miłością do pedałów także… dlatego film naprawdę warty zapisania.

12. Kijowskie banderowskie Chochoły, które wybrały, broniły i oklaskiwały komika, te same które skoczami do drzewa przyklejały normalnych ludzi nie lubiących żydowskiego komika, w ramach Karmy zostały wykwaterowane z własnych mieszkań, bo teraz tam mieszka… armia komika. Ha!

A mówili, że nie może już być śmieszniej… cholerni kłamcy 🙂

13. Kolejne bardzo nieświeże znaleziska pod gruzami Azowstalu. Niektórzy hitlerowcy z Azowa są już poobgryzani ładnie do gołej kości…
Hmm… ironiczne jak wielbiciele swastyk i trupich główek, zadziwiająco szybko sami stali się trupimi główkami. Pełnymi much, smrodu i tak dalej…

https://www.bitchute.com/video/0FtLxeUm8YB9/

Gdyby nie chodziło to można kliknąć tak:

https://www.bitchute.com/embed/0FtLxeUm8YB9/ 

14. Murikańscy naukowcy wynaleźli sposób na zatankowanie benzyną Tesli na zadupiu. Hm… nie powiem, ale po czterech dawkach na covida, naprawdę pomysłowi się zrobili.

15. Kącik humoru: murikańskie naczelne grają w rosyjską ruletkę o 500 dolarów.

16. Tymczasem w Nigerii zebrano się w kościele pośpiewać psalmy, porozmawiać o miłosierdziu Jezusa i razem do jego ojca i matki pomodlić o ochronę od złego małpiego wirusa. Coś jednak poszło nie tak podczas nabożeństwa.

https://www.bitchute.com/video/UK0qtIyrtLLk/

 

Tak czy siak, jasna strona jest taka, że 50 uczestników jest już bezpieczne, bo poszło bezpośrednio do nieba.

17. Kilka ognisk małpiego wirusa pojawiło się w Londynie. Oto pierwsze.

Sprawa się nie wyjaśniła, bo nosiciel wykazał Zespół Nabytej Odporności Na Paralizatora i spierdolił lekarzom skacząc z mostu. Być może poszedł do Jezusa, być może do Neptuna… sprawa z archiwum x – nadal czeka do wyjaśnienia.

18. I kolejne ognisko z Londynu.

To się musiało tak skończyć, skoro na walki na noże nie przychodzą jeszcze z toporami.

 

19. A tu dla odmiany rycerska walka białych Brytyjczyków na sztachety. Wygląda całkiem swojsko, zupełnie jak poprawiny na polskim weselu…

20. W Murice też mają ognisko małpiego wirusa. Jeden obrabował wszystkich, wszyscy zastrzelili jednego. Kuźwa, chyba z sześciu chorą małpę odstrzeliło…

21. A tak wygląda zapłata za tony bezwartościowego militarnie złomu z Zachodu. Długa na 6 kilometrów kolejka TIR-ów z wywożonym z Ukrainy przez Klauna zbożem. Film zrobiony na granicy mołdawsko rumuńskiej. Zelenski tym, których nie wymorduje szykuje kolejny Hołodomor.

A wymordować chce wszystkich, bo jest żydem. Mściwym, pamiętliwym, zaćpanym, odsuwanym od koryta, etc. Właśnie rozpoczął rekrutację kobiet do wojska o czym już w komentarzach czytelnicy pisali a ja sam zresztą widziałem na granicy dwa tygodnie temu polowanie na Chochoły, które się pajacowi wywinęły i uciekły z Ukrainy. Nawet minuty bowiem nie postałem na parkingu przy granicy polsko niemieckiej a już był obok jakiś patrol ze straży celnej lub jakiejś leśnej. I jedyne co ich obchodziło to narodowość kierowcy 🙂
Dowiedzieli się żem Polak – tak zupełnie przypadkowo, bo akurat potrafili przeczytać prawko – no i z miejsca się uspokoili.
Wniosek jest taki, że jak kot z pęcherzem latają i szukają swobodnych Chochołów, bo reżimek klauna cienko przędzie. Rosjanie tam rąbią na mielonkę do tysiąca Chochoła dziennie, więc z materiałem ludzkim zrobiła się w Donbasie autentyczna lipa.
A jak zgrupowanie w Donbasie upadnie – droga na Kijów stoi otworem…
Osobiście miło mi, że kolejną sprawę (werbunek zbiegów i samiczek) na długo przed faktem udało mi się przewidzieć. I nadal mam doskonałe przeczucia jeśli chodzi o naszą przyszłość. Niby jesteśmy w czarnej dupie z tym NATO ale… ale prawda jest taka, że sojusze w czasie wojny są bardziej zmienne niż pogoda w kwietniu. Tak uczy calusieńka historia – w tym również ostatniej wojny. W czasie pokoju niemożliwe jest tylko opuścić te bagno… Więc proszę nie panikować, że nas też do wojny wciągną i zmobilizują w kamasze, bo kolejna prawda jest taka, że to nic złego, bo największe szanse na przeżycie wojny i tak mają żołnierze właśnie. 10 razy więcej ginie wojskowych niż cywilów przy każdej wojennej zadymie no więc nie ma co panikować… lepiej się na spokojnie już dziś uczyć wojennego rzemiosła. Nie z gierek wideo, które udebilniają ale z zajęć praktycznych. Bo jak ktoś jest wystarczająco ogarnięty szybko zrozumie, że prawdziwym wrogiem nie jest wróg ale te wszystkie kurwy z sejmu oraz ich prostytutki na urzędach. To jest prawdziwy wróg Słowian, którego może zniszczyć tylko prawdziwa wojna.

22. W Donbasie zginął pierwszy najemnik z Czech. Robił tam krecią robotę ale już umarł i przestał.
https://rusvesna.su/news/1654956598
Coż… wiem od małego, że w tego typu sytuacjach w Czechach mówi się: „Och jo!”

23. Wiadomości kulturalne. Rosskosmos dostarczył na Międzynarodową Stację Kosmiczną, murikańskiego astronautę i łaskawie przyjął od NASA zapłatę w rublach.
Tak kulturalnie i z zachowaniem pozorów się to płacenie odbyło, bo NASA użyła do tego słupa – firmy Axiom.
https://rusvesna.su/news/1654943198
Pedo Joe nic o tym nie wie, bo nie wybudzono go ze śpiączki farmakologicznej. Opiekunowie czekają aż sprawa zapłaty Rosji w rublach co nieco przyschnie.
Morawiecki wie, ale milczeć będzie aż do poniedziałku, bo zawory tak mu się zasrały, że przy wolnej sobocie nie ma nikogo zdesperowanego kto mógłby mu je wcześniej odetkać… 

 

12 czerwca 2022


1. Na terenie okupowanej Palestyny, Ukrainiec zabił Mołdawianina, za to że tamten nazwał go Chochołem.
https://spoleczenstwo.plportal.pl/artykuly/spoleczenstwo-reszta-swiata/w-izraelu-ukrainiec-zamordowal-obywatela-moldawii-za-uzyte


2. W Polsce odnaleziono starożytną przepowiednię o Zbawcy Narodu. III tajemnicę żoliborską Zbawca ujawnił osobiście.


3. Specnaz likwiduje pod Chersoniem oddziałek Chochołków, część pierwsza.


4. I część druga.


5. Połowę innego oddziałku likwiduje artyleria.


6. Serbowie na kopach w dupę, żegnają Chochoły.


Ciekawe co na to Andżej, który ma dupę na twarzy?


7. Jeszcze raz piorunujący horrorek z Azowstalu plus nowy pakiet gotowych nazistów.


Azowcy nie mieli wielkich szans, kiedy na łeb spadła im połowa dachu, rurociąg i suwnica.


8. Zmiękczanie wroga pod Słowiańskiem.


9. Trzy miesiące Operacji Z


10. Zelenski łapie na ulicach i wysyła na front, hmm… przeciwpancernych emerytów… ale to wszystko na nic… dziadki są na tyle mądre, że idą się poddać przy pierwszej okazji…


11. Zabitych na froncie, Zelenski powołuje ponownie, bo ma grubszy plan – pragnie stworzyć armię zombie…


12. W Polsce odbył się szereg plenerowych imprez pod hasłem: „Jebać PIS”


13. Na Ukrainę dotarł prezent od Brytyjczyków.


Na podstawie historycznych obserwacji – dwa tygodnie mu optymistycznie daję – a jak przeżyje dłużej niż dwa tygodnie to obiecuję już nigdy nie pić podróbek Desperadosa.

 

14. Grubszy artykuł na temat Justina Biebera i jego sparaliżowanej twarzy. Okazuje się że jego żona też jest już po udanym zakrzepie mózgu i sama siebie okłamuje co do przyczyn, a to dlatego, bo od wszystkich fanów wymagali świadectwa szczepień – jeszcze na dwa dni przed odwołaniem koncertów.
Ironia?
Nie, to Pani Karma w pracy.
https://thecovidblog.com/2022/06/11/bieber-fever-28-year-old-pop-star-cancels-north-america-tour-dates-after-being-diagnosed-with-a-known-and-documented-pfizer-mrna-adverse-reaction/
Dla fanów, którzy nie mogą obejrzeć występu swojego cwelebryty wrzucę jako bonus kompletny przewodnik po tatuażach tego przygłupa.
https://www.capitalfm.com/artists/justin-bieber/news/tattoo-guide/


15. Frajerzy z Kolumbii – murikańskiej koloni – jako najemnicy na Ukrainie.

Do czasu wyroku śmierci będą zadowoleni i uśmiechnięci…