Szybkie Wieści… 29

Z

Oglądalność żałosnego spektaklu na Ukrainie zdechła w guglu całkowicie, bo ludziom się znudziło oglądanie i słuchanie bredni kijowskiego błazna – przy oczywiście totalnej cenzurze ograniczającej ludziom wyrażanie na jego temat opinii.
Główny ściek nadal traktuje ludzi jak debili, którym trzeba mówić w nieskończoność brednie o rzekomych chorobach Władimira Putina, sukcesach chocholskiego volssturmu i pokazywać, którego akurat muszą aktualnie lubić żyda – a wybrali sobie akurat na ulubieńca najbardziej chorego na głowę i zaćpanego ze wszystkich możliwych.
Na moim blogu, gdzie nie dławi się wypowiedzi i dba żeby spamu nie było – komentowanie zatem kwitnie w najlepsze. Jest już ugruntowana stała widownia, która regularnie zagląda, nawet z najbardziej egzotycznych zakątków Ziemi, a sama oglądalność zbliża się już błyskawicznie do 2 milionów odwiedzin. Totalny sukces.
Wczoraj na przykład nastąpił niesamowity wysyp różnej maści spamerów – kilkadziesiąt ujawniło się niemal jednocześnie. Algorytm ich wyłonił bezbłędnie, bo nad tym się czuwa więc nie zdążyli zasrać komentarzy.
Chyba wiem co ich wczoraj aż tak ożywiło. Na 99 % wywołała to „III tajemnica kwatimska”, bo tak w sumie jak się człowiek zastanowi nad tą iskrą, która miała wyjść z Polski i zobaczy że wyszedł jedynie tak mizerny wypierd, no to by tłumaczyło wczorajszą aktywność „zatroskanych” bacologią spamerów 🙂
Zbawca Narodu hehe… to brzmi jeszcze lepiej niż Sługa Ludu. Podobało się w ministerstwach, prawda?
No to w ramach „znacie, znamy, no to posłuchajcie”, leci powtórka III tajemnicy kwatimskiej o zbawcy narodu:

13 czerwca 2022

1. Agencja Reutera zaliczyła potężną wtopę, kiedy wrzuciła do serwisu zdjęcie „zwykłego mieszkańca oglądającego ostrzelaną przez Rosjan furgonetkę”.
„Zwykły mieszkaniec” miał na łapie wytatuowaną olbrzymią nazistowską opaskę ze swastyką, co wzbudziło spory rechot w necie.
(trzeba kliknąć „wyświetl media”, bo zawartość jest „wrażliwa”)

2. Upadek Imperium Gówna uważam za otwarty.
Po tym jak Niemcy wstrzymali produkcję czołgów a Boeing samolotów z powodu braku rosyjskiego tytanu, teraz do klubu bezrobotnych ma zamiar przystąpić 10 tysięcy brytyjskich pubów.

https://www.rt.com/business/556767-uk-pubs-may-go-bust/

Rosja ograła Imperium Gówna na całej linii. Jej gospodarka się dynamicznie rozwija, sankcje jej wiszą bo na swoje produkty ma wschodnie rynki zbytu, zachodnia opinia na jej temat niziutko jej powiewa, natomiast niewyobrażalna nadwyżka finansowa skazuje ją na postęp i wzrost gospodarczy jakiego jeszcze świat nie widział.
Odcięcie odwiecznych zbrodniarzy od surowców budujących z nich broń przeciwko Rosji to jest dopiero początek, bo taka zbrojeniówka szkopska czy inny Boeing, mają przecież dziesiątki tysięcy podwykonawców, których oczywiście też pociągną na dno ze sobą. Bezrobotni więc wystrzelą na Zachodzie i jak na ironię nie będą mogli tego smutku nawet zachlać sobie w pubie 🙂
A co zrobi tymczasem Rosja ze swoją gigantyczną nadwyżką finansową?
Jeśli mądrze zadziała to wbije srebrny gwóźdź do trumny Rockeffellerów i Rotszyldów – czyli uruchomi i rzuci na rynek silniki wodorowe, żeby raz na zawsze zniszczyć petrochemiczną mafię. Ta mafia obecnie jak opętana lansuje auta elektryczne, ale nie ze względu na ekologię lecz dlatego, bo pragnie z prądu czerpać w dalszym ciągu swoje pasożytnicze niczym nie uzasadnione zyski – stąd windowane już dziś są ceny energii. Od ropy odchodzą, ponieważ po skradzionych wyborach kraje arabskie nie chcą pedofilom i złodziejom Bidenom ropy dalej sprzedawać – ot i cały sekret „zielonej energii” i chorych nacisków na wózki akumulatorowe od słupa deep state – Elona Muska.
To można im oczywiście zniweczyć i sprawić, że z tymi fabrykami Tesli wylądują obiema rękami w nocniku, bo silniki spalinowe już są, a jedynie przystosowanie ich do napędu na wodór jest dużo prostsze niż lansowanie kukłami takimi jak Musk tych jego wózków akumulatorowych, których utrzymanie jest niewyobrażalnie upierdliwe oraz kosztowne. I w pełni uzależnione od zjebów typu santa Klaus trzymających łapę na źródłach energi. W istniejących samochodach można tylko wymienić zbiorniki paliwa i przerobić system tankowania – reszta w sumie pozostaje bez zmian i daje przy napędzie wodorowym wzrost mocy o około 20 procent i zużycie mniejsze o jedną trzecią.
To wszystko co oni sobie planują, można w zarodku zniszczyć silnikiem wodorowym i ogniwami słonecznymi, którymi każdy posiadacz auta na wodór mógłby we własnym zakresie robić sobie elektrolizę wody we własnym garażu i nabijać wodorek samodzielnie do bańki. Totalnie bez myckowatych pośredników. Za darmo. A jako że auta na wodór nie emitują w ogóle spalin – żaden ekoterrorysta z żydowskiej mafii nie mógłby tego napędu storpedować. Nawet stara, dobra Greta nie miałaby tam czego szukać ze swoim nosem do dwutlenku.
Oczywiście jeden człowiek tego nie może rzucić na rynek, bo mafia by go natychmiast zniszczyła ale Rosja to zupełnie co innego – ona posiada środki żeby mafi pokazać miejsce w szeregu. Gdyby Rosja na przykład w przyszłym roku zasypała świat autami na wodór – poszłyby z torbami niejako od ręki nie tylko te mafie ale również pedofilskie rodzinki królewskie także żerujące jak tasiemce na ropie a w przyszłości mające zamiar na prądzie.
Rozwój tego typu silników jest moim zdaniem nieuchronny, bo wszystkie pojazdy na froncie mają jedną wspólną bolączkę: te czołgi i resztę sprzętu trzeba co kilkadziesiąt kilometrów zatrzymywać i tankować. I dowozić im nieustannie pociągi paliwa. To powoduje oczywiście niesłychaną powolność każdego frontu. Z silnikami na wodór sprawa byłaby zupełnie inna – do zatankowania wystarczyłoby tylko źródło wody i odrobinka prądu. A to wszystko jest wszędzie i nie trzeba pociągami dowozić.
Silnikiem wodorowym można po prostu tę całą kabalistyczną mafię do końca dobić – bez jednego wystrzału. Ekonomicznie.
Ktoś mógłby powiedzieć, że Rosji też nie opłaca się rezygnacja z ropy, bo ma kolosalne zyski ze sprzedaży ale to nieprawda, bo przy produkcji aut nawet elektrycznych lub na wodór i tak potrzebne są gigantyczne ilości ropy naftowej. Na przykład wykonanie tylko jednej opony zużywa beczkę paliwa. A na te wszystkie smary i tworzywa sztuczne w samochodzie idą już tony. Przejście na paliwo wodorowe nie zmniejszyłoby znacznie zapotrzebowania na ropę. Poza tym samochody osobowe zużywają minimalne ilości paliwa. Olbrzymie palą samoloty oraz oceaniczne kontenerowce – jeden taki w czasie jednego tylko rejsu wypuszcza do atmosfery więcej dymu i spalin niż wszystkie auta osobowe świata. Tam jest prawdziwe zużycie ropy.
Kontenerowce jednak w większości należą do plemienia handlowego, więc o nich się w ogóle Grecie nie mówi. Tam nie ma filtrów cząstek stałych, norm Euro ileś, katalizatorów lub innych spraw znanych ekologicznym terrorystom.
Silnik wodorowy wrzucony do masowej produkcji zakończyłby większość wojen na świecie i puścił hodowane od wieków wsobnie szumowiny z torbami, a Rosji dał należne jej miejsce w nowym świecie. Wodór to jest najpowszechniejszy pierwiastek we wszechświecie. Jest najtańszy, najczystszy i najbardziej przyjazny, bo spalinami jest czysta woda. Nikt, nigdy nie wymyśli lepszego paliwa.
Na dziś ceny prącu rosną, bo to ma być bat na ludzkość, którą się pragnie po prostu po raz kolejny oszukać, sprzedając coś co niemal nie ma wartości za niebotyczne pieniądze. Tak samo jak dajmy na to diamenty. Szafiry, rubiny przecież są dużo rzadsze niż diamenty ale to diamenty są najdroższe, bo taki przekręt wymyśliła sobie żydowska mafia, która je przewartościowała na niebotyczny poziom i trzyma monopol na „certyfikaty” do diamentów obecnych na rynku. Dokładnie to samo pragną zrobić z elektrycznością dlatego konieczne jest myślę rzucenie na rynek silników na wodór, żeby im kolejny przekręt zniweczyć.
A o sukcesach armii, która jako pierwsza na świecie wyjedzie z fabryk czołgami na wodór nawet nie wspomnę, ponieważ to oczywiste…

3. Chochołki zapragnęły powiększyć sobie dołki no i spotkała ich tragedia. Tajemnicza sprawa – wygląda jak hydrozagadka.

4. Brytyjski najemnik Jordan Gatley został zdemilitaryzowany w Siewierodoniecku i przetworzony na nawóz.

Rodzina i pies który go jebał, pogrążyli się w smutku.
clown1

5. Kalibry poszły i skalibrowały magazyn broni z Zachodu.
Film w linku.
https://t.me/RVvoenkor/15828

6. Po smutnym filmiku, gdzie wysadzono w powietrze misia, dziś pozytywny materiał o uratowaniu przez Rosjan misia. I o ratowaniu Rosjan przed uratowanym misiem 🙂

7. Dość irracjonalna sytuacja. Z pogranicza Monty Pythona i Bareji. Miotacze ognia właśnie zakończyły wypalać wszystko temperaturą 1000 stopni tak dokładnie, że się nawet jeden liść nie uchował w lesie i patrol wyruszył podliczyć zgony. Idąc po pobojowisku Rosjanie znaleźli dopiero co wysmażone i jeszcze ciepłe Chochołki i tego który jeszcze dymił pytają: „co ty tam masz w tych rękach?”
A potem odnajdują jeszcze kogoś żywego, kto się ładnie przedstawił: „Dzień dobry, my z Ukrainy”, a potem dostał z granatomiota i umarł.

Dla bezimiennego Chochołka – dzień dobrego z Ukrainy – Instytut Studiów Strategicznych przyznaje jednomyślnie 10 w skali Olsena za tak wyborne poczucie humoru.

8. A z Banderą miało być tak pięknie i tak ładnie…

9. Materiał dla tych, którzy zawsze olewają sprzedawców zdjęć z kolejek w parkach rozrywki. Nigdy nie wolno tego robić!

10. Nieśmiertelna ścieżka dźwiękowa: „Zdawajsia Chochoł! Tu Ahmat Siła! Chochoł!?” ale w nowej oprawie.

I jeszcze raz oryginał, plus kolejna oprawa tego słynnego dzieła.

11. I kolejny miś, który jest grzeczny dziś i pokaże ludziom drogę…

12. Jeszcze miesiąc temu Ukrainki żerowały sobie na bezpłatnych wakacjach na portugalskich i greckich plażach, ale to se już ne wrati – klaun ma dla nich pobór do armii – Chochołstan sługi narodu na front wschodni już wzywa 🙂

13. Pijany Chochoł ze sztabu generalnego strzelał sobie w Kijowie w stronę cywilów.

14. A tu znowu on ale chyba już w drodze na front wschodni.

15. „Prezydent” Juan Guaido – taka sama jak Duda – amerykańska marionetka w Wenezueli została pobita w restauracji przez mieszkańców w ramach wypełniania obywatelskich obowiązków. Źródło podaje, że podczas ucieczki jego samochód został ostrzelany…

Tak to jest jak nie ma zbawcy narodu. Nasz zbawca sam jeden, w pojedynkę załatwił niedobrego prezydenta co wprawiło w osłupienie znawców literatury o Kainie i Ablu…

16. Poranek u Chochołków. Poranek Kojota normalnie…

17. Pod Chersoniem schwytano kolejnego nazistowskiego najemnika. Jest to czysty aryjczyk, potomek pierwotnych Niemców i chyba miał zamiar założyć w Donbasie biuro czystości rasy albo zostać hetmanem, nowego – już poprawnego politycznie Azowa.

18. Rosyjska telewizja wyemitowała program o pederastii w ukraińskiej armii. Wystąpił znany nam już Chochołek zgwałcony przez swojego dowódcę w dupę. Chochoł jest raczej trudnej urody, bowiem bardzo przypomina Andżeja z tymi pośladkami na brodzie, a więc przynajmniej śladów gustu nie można dowództwu ukraińskiemu odmówić, bo po ciemku każdy – nawet Agata – może się przecież pomylić…
Film w linku.
https://t.me/RVvoenkor/15904

19. Murikańscy tiktokowi wojownicy znowu walczą z widocznym tylko dla nich przeciwnikiem.

Obiektywnie muszę stwierdzić, że są dzielniejsi niż Mojżesz który gadał z krzakiem, bo oni z krzakiem się nie pierdolą tylko strzelają…
Coraz więcej głosów w necie się podnosi, że Murikanie nie podchodzą bliżej Rosjan niż na 15 kilometrów i tylko pajacują w udawanych walkach, więc moja opinia nie jest odosobniona ale raczej powszechna.

20. Ciąg dalszy napotkanych przez specnaz na stepie przeciwpancernych emerytów.

21. Teraz Barbie oprowadza po Azowstalu.

22. Zdradek Sikorski ma pomysł – chce żeby dać klaunowi broń atomową. Chyba zapomniał wziąć dawki przypominającej…

Samiec beta od tej Apfelbaum już został zgaszony ale wrzucam dla formalności, żeby nie było, że idiotów tu nie ma.

23. Bunkier w porcie w Mariupolu zawierał kilku Chochołów wykonanych z węgla drzewnego.

Chyba po zapachu ich znaleźli, bo w tych wszystkich ruinach muszą być jeszcze setki albo tysiące…

24. Kolejna ofiara szprycy na covida. Znaleziono szczepana w samochodzie ale nie znaleziono u niego żadnych obrażeń. Typowy objaw nagłej śmierci…

25. Przyrodnicze ciekawostki. U młodego cielaka z Ukrainy włączył się spontanicznie Tryb Chochoła w Niemczech, bo się odezwał „Sława Ukrainie” na ulicy, a przechodzący obok niemieccy Rosjanie, czy tam rosyjscy Niemcy zaczęli pogadankę wychowawczą. O nazizmie, faszyzmie i o feminizmie, bo jak Chochołka się odezwała, że jest kobietą, oni jej wyjaśnili nie jest kobietą ale Ukropką 🙂

Ukrop znaczy w Rosji koperek, ale w znaczeniu naszego Cebulaka.

26. Donieck znowu jest ostrzeliwany przez Chochoły z broni przekazanej z Zachodu.

Gdzieś czytałem że Rosja ma na to chocholstwo już jakiś plan, ale żadnego planu już dwa tygodnie niestety nadal nie widać.
Ja bym to króciutko rozwiązał: za każdy pocisk z haubicy na cywilów w Donbasie wysłałbym dziesięć pocisków z haubicy na Izrael. Jak najbliżej zagrody z cielakami komika.
Szybciutko by nadrobił zaległy materiał z konwencji genewskich…

27. W Indiach odbyły się jakieś protesty. Protestujący przeciwko czemuś rzucali kamieniami w policję. Policja ich zgarnęła i stara się jak może oduczyć ich chuliganerii przy pomocy kulturalnej gry w krykieta.

Przypomina mi to policję z Afryki, która spracowanymi pejczami trzymała na dystans kibiców rajdu Paryż Dakar, bo koniecznie chcieli przejść przez barierki i wpaść pod jakiś samochód.

28. Kolejne ognisko małpiego wirusa. Tłusta samica czarnucha, bez powodu tnie nożem białego w jakiejś budzie z fast foodem.

29. Kociołek w Siewerodoniecku się zamknął. Ukraińcy są zablokowani na terenie zakładów Azot.
https://rusvesna.su/news/1655117418
Mogą albo uciekać wpław przez rzekę bez broni i liczyć że nie utoną, albo bronić się i zginąć, albo ukrywać za zakładnikami wzorem nazistów z Azowstalu.

14 czerwca 2022

1. Bardzo duża kolekcja zdjęć mikroskopowych dziwnych struktur wydobytych ze zmarłych niedawno szczepanów. Potężny dowód na ludobójstwo szczepionkowe.
https://www.naturalnews.com/2022-06-12-blood-clots-microscopy-suddenly-died.html#

Okazuje się, że to co mają w żyłach „nagle zmarli” to nie są skrzepy ale struktury białkowe, które coś budują w żyłach szczepana.

2. Zaczęło się masowe wymieranie młodych, zdrowych przed szczepieniem ludzi w Australii.
https://www.naturalnews.com/2022-06-12-healthy-young-people-now-dying-en-masse-across-australia.html#

3. Coraz poważniejszy sprzęt bierze się za temat.

4. Pocztówka wakacyjna z rosyjskiego Mariupola…

5. I pocztówka z komikowego Kijowa.

Większość z tych zaskoczowanych to ludzie złapani na kradzieży jedzenia. Szok, bo karają ich za to że są głodni. Złodziejski klaun po dwa trzy miesiące nie wypłaca pensji lub emerytur a potem kara ich za kradzież żywności, on który ukradł już ponad tysiąc milionów dolarów…

6. Upośledzony od urodzenia ksionże pederasta Karol entuzjastycznie popiera maski z wentylatorami dla krów w celu „odbierania” od nich metanu powstałego przy beknięciu podczas trawienia, wynosząc skalę własnego niedojebania mózgowego na niespotykany nigdy wcześniej poziom.

https://www.naturalnews.com/2022-06-12-prince-charles-backs-proposal-make-cows-wear-masks.html#

Tę maskę dla krów, zapewne testowała już ksienżna Camilla, bo ksionże jest optymistą pod tym względem. Niestety, ale dla ksiencia Karola zabrakło skali Olsena.
Chyba trzeba będzie specjalnie dla niego stworzyć całkiem nową skalę Windsora, bo ta rodzina ma w wyniku chowu wsobnego już niekończącą się ilość pojebów spłodzonych z kompletem wad wrodzonych. Jej synka już znamy, a oto kuzynki królewny Elżbiety desperacko usunięte z publicznego widoku i zamknięte aż do śmierci gdzieś w psychiatryku.

Więcej o tej rodzince gorszej niż nowotwór złośliwy, tutaj:

https://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,niepelnosprawne-kuzynki-elzbiety-ii–usmiercono-je-za-zycia,artykul,83289912.html

7. Grupka zagranicznych najemników nie miała farta. Sytuacja w jaką się wpakowali była tak paląca, że tylko ksywa Joker, murikański szewron i czeska tablica rejestracyjna po nich pozostała. To nie był dobry dzień ani dla Ukrainy ani dla Muriki ani dla Jokera.

Murika jednak jest dobrej myśli bo mają jeszcze Batmana i tego drugiego, czerwonego, który strzela nicią z dupy…

8. Na Ukrainę przybył z Wielkiej Brytanii zdyszany sekretarz obrony Ben Wallace. Klaun myślał, że kurator mu jakieś czołgi dowiezie, jednak zaraz po tym jak klaun został przez spoconego Big Bena poklepany, omawiano przede wszystkim, uwaga, uwaga… bardzo pilne wycofanie z Ukrainy brytyjskich najemników. Oczywiście tych, którzy jeszcze nie zostali zabici lub schwytani 🙂
https://t.me/RVvoenkor/15967

9. duda4Andżej Duda, który nie jest debilem tylko dyplomatom – takim polskim substytutem komika który nazistom oddał polskie czołgi w zamian za niemieckie obiecanki – zebrał się z Błaszczakiem na zebranie i po stwierdzeniu że są w czarnej dupie ogłosił, że: „oczekujemy uzupełnienia braków”, licząc najwyraźniej na to, że ktoś na Zachodzie też nie jest debilem i mu własne czołgi ot tak po prostu odda.

https://www.money.pl/gospodarka/polska-wyslala-ukrainie-bron-warta-prawie-2-mld-dol-prezydent-oczekujemy-uzupelnienia-brakow-6779425894247104a.html

Ja się nie dziwię, że Andżej jest optymistą, bo najważniejsze w życiu to mieć trochę życiowego sprytu. Andżej przecież nie tracił jak jakiś debil czasu w kolejce po rozum ale od razu uderzył tam, gdzie rozdawano Agaty.

10. I chyba specjalnie dla Jolli, która lubi bardzo dziwne lalki, jakaś dziwna firma wypuściła lalki z Zespołem Andżeja Dudy 🙂
lalka z downem
11. „Ukraiński” czołg wykonał nowatorski manewr „zapadnięcia się pod ziemię”. To był pewnie jeden z tych od Andżeja Dudy – bo tak spierdalał na wstecznym, że się na pełnym gazie wjebał do jakiejś piwnicy pod ruinami czegoś i dosłownie zniknął wszystkim z oczu…

12. Nie tylko Andżej został przez Niemców oszwabiony. Jego umiłowany komik z Kijowa również zasmakował niemieckiego miodu.
Tydzień temu jak pamiętamy, stara torba Ursula von der coś tam, obiecała pajacowi jakieś ruchy w kierunku wejścia do Unii, no ale już wczoraj Niemcy ochłonęły z obiecanek i zawezwały Unię aby… nie współczuła Ukrainie.
https://rusvesna.su/news/1655139314
Andżej przyjął to jak mężczyzna, bo wie że cytując klasyka: „czasami trzeba podjąć takie decyzje, że człowiek nawet sobie nie wyobraża jakie to mogą być trudne decyzje.”
duda
Andżejowi nie pozostaje już chyba nic innego, jak tylko wykastrować Mateusza Morawieckiego i oddać klaunowi żeby zrobił z tego broń jądrową… albo sam zrobi unię interpersonalną z homoseksualnym klaunem w jakimś elitarnym gułagu.
Ciekawe co zaplanuje w tej sytuacji stary oszust Morawiecki? Wykastruje prewencyjnie Dudę czy założy żelazny pas cnoty? Złodziejski honor ma na wyższym przecież niż Duda poziomie, bo tak oddał polskie MIG-i że nadal są w Polsce a on wszystkich szwindlerów oszukał jak małe dzieci.

13. Ostrzał fabryki Azot.

14. Zabici Ukraińcy mają kolorową tablicę zabitych Ukraińców.

Szacuje się że już ponad 70 tysięcy ich zginęło za kokainę komika.

15. Włosi przywitali swojego ministra zdrowia: „Morderca!”, „Kawałek Gówna” itp., i pokazali mu fotografie zabitych szprycami ludzi.

16. Uderzenie odwetowe za ciężki ostrzał Doniecka. Chyba Kijów. Na to że to odwet nie ma oficjalnych informacji tylko luźne komenty w rosyjskich społecznościowych sieciach.

17. Chochoły w zakładach Azot tradycyjnie nudzą się strzelając do cywilnych dzielnic i czekając na swoje pociski termobaryczne, które zakończą ich przykrą dla wszystkich egzystencję.

18. Pomoc z Donieckiej Republiki jest już na miejscu i idzie do Azota po Chochoły.

19. Wirtualne gówno Bitcoin nie mające pokrycia w niczym oprócz hebrajskich baśni, leci na ryj pionowo niczym pingwin z lodowca.
https://t.me/pl_news_front/2856
Kolejna bańka pękła. Następny będzie dolar mający pokrycie w hebrajskich opowieściach o dziwnych treściach i złożach papieru 🙂

20. Praca Iskanderów – jeszcze jednych bardzo godnych następców niezapomnianej Luny-M 🙂
Film w linku.
https://t.me/RVvoenkor/16030

21. Pentagon w końcu przyznał się do posiadania na Ukrainie 46 biolabów.
https://www.naturalnews.com/2022-06-13-pentagon-finally-admits-running-46-ukraine-biolabs.html#

22. Sprytne homeopatyczne Chochołki w trosce o swoje zdrowie nadwerężone ostatnio przez drony, tym razem pod wiaduktem urządziły sobie bezpieczne dołki.

W sumie nie do końca wyszło to im na zdrowie, bo zaraz im podano antybiotyk i się tam porobiły przeciągi…

15 czerwca 2022

1. Dzieci mówią prawdę o Ukraińcach. Nawet tłumacz niepotrzebny.

2. Satanistyczna wiedźma Angelina Jolie podąża za wskazówkami chorych kuratorów z NWO ucząc dzieci jeść robactwo.

https://www.bitchute.com/video/6kpyM3gkAVEw/

3. Wygląda że na wiosnę bułgarski premier zakochał się w asystentce.

4. We Francji coś tak umierają nagle ludzie zaszczepieni…

5. Podczas budowy Ibrahima domu podajnik betonu się zepsuł Ibrahimowi.

6. Sezon na Ibrahima chyba na dobre jest rozpoczęty.

7. Magazyn amunicji komika został odwiedzony przez Iskandera.
https://t.me/pl_news_front/2873
Zrobił się grzyb do stratosfery, bo tam była równowartość tego co miesiąc dostarcza Zachód klaunowi.

8. W zakładach Azot okrążonych siedzi aż 2500 bojowników. Z tego jedna czwarta to zagraniczni najemnicy, bo klaun rzucił wszystko co najlepsze do Donbasu.

9. Pedo Joe postanowił startować w wyborach. Jak postanowił tak zrobi… o ile nie zapomni…
Donald Trump też coś postanowił ale przyznam się już tego nawet dobrze nie pamiętam. O „osuszaniu bagna” coś bredził…
trump
… ale wygląda że bagna chyba jeszcze nie osuszył.

10. Nowa porcja gotowych nazistów.

11. Nocny atak sił powietrznych obserwowany termowizją.

12. Pojawił się dowód, że rolnik, który szukał żony Sean Pinner, był najemnikiem z… Azowa! Ochotnikiem!

Wcześniej działał w Afganistanie oraz w państwie ISIS”, za co zresztą był ścigany w Wielkiej Brytanii. No cóż żony nie znalazł w Afganistanie, nawet kozy w Syrii, może chociaż „Kalina” go poślubi? Jeszcze mogą mieć miodowe trzy tygodnie…

13. Tymczasem murikańscy najemnicy po trzech miesiącach „walki” z mgłami i krzakami, postanowili w końcu udać się na ten cholerny front i zobaczyć wreszcie jakichś Rosjan. Prawdopodobnie ich rozczarowana brakiem Rosjan publiczność z TikToka wymusiła pójście tam z kamerą.
No i poszli Murikanie, z TikTokiem i z kamerą. I już, już, prawie prawie udało im się zrobić film z Rosjanami ale okazało się, że nauszników nie zabrali i musieli po nauszniki zawrócić.

I kiedy tak czekamy, czekamy na jakiś kolorowy film z Rosjanami to chyba zobaczymy go kiedy Rosjanie go o Murikanach nakręcą. Będzie to na bank dokument o Murikanach z węgla drzewnego…

14. W dwa dni ponad 500 Chochołków zrobiło „zdawajsia Chochoł”, ponieważ nadeszła „Ahmat Siła”.

15. Morawiecki chyba zrobił klocka w gacie, bo ni z gruchy ni z pietruchy wydał „ostrzeżenie” Rosji. „Kreml powinien wiedzieć, że jeśli Rosja kiedykolwiek pomyśli o inwazji na Polskę, to mamy 40 milionów Polaków gotowych się jej oprzeć. Jesteśmy wolnym i niepodległym krajem i nigdy się nie poddamy. Dzięki nowoczesnym strzelnicom więcej osób będzie mogło nauczyć się posługiwania bronią palną.”

No i ma rację stary oszust, tylko nie doszacował. W Polsce mamy jeszcze miliony agresywnych osadników żydowskich, których się nawet jadowite skorpiony boją, pół miliona czarnogłowych urzędniczych kurw, które specjalizują się właśnie w niszczeniu Słowian, no i Bolków, Słońca Peru, Karakanów i te wszystkie Maliniaki, które aż 10 milionów ludzi z Polski wypędziły. Przecież Karakan jak zacznie mlaskać to ze 20 milionów Rosjan natychmiast porzuci broń i ucieknie na Syberię. A jak im Morawiecki wyda zakaz wstępu do polskich lasów i zagrozi mandatem 30 tysięcy od Sanepidu no to ja nie wiem czy jakiś Czeczen się odważy postawić nogę w polskim świętym lesie po którym stąpały buty Jana Pawła Drugiego. A poza granicami Polski jest jeszcze drugie 40 milionów Polonii, która jak się ze szwagrem tak dobrze najebie, to w ogóle nie zna lęku i jak zrobi poprawiny to dojdzie do Katynia jeszcze przed wystąpieniem pierwszego objawu kaca. No i milicja. Milicja, która kolanami Rosjan wydusi, tak jak wydusiła Polaków.

16. Szwabska telewizja poinformowała, że to Rosja wczoraj ostrzelała Donieck. Skurwysyny, których przy poprzedniej denazyfikacji Rosjanie zapomnieli spalić…

17. Żydom, którym nawet afrykańskie woodoo oraz kiwanie się pod ścianą do płaczu nie pomogło wytworzyć nowej „ojczyzny” – Niebiańskiej Jerozolimy, w gettcie na terenie Palestyny też robi się ciasnawo i nieciekawie.
Jeden z ich knesetu ma takie magiczne życzenie do złotej rybki albo babci jehowy: on chce żeby istniał przycisk, który przeniesie wszystkich Arabów do Europy.

A mi się wydaje że Władimir ma taki przycisk. I że ten przycisk może przenieść wszystkich Arabów z Europy do Palestyny, a żydów do babci jehowy.
Taki przycisk:

18. Tymczasem żałobna mina Morawieckich jest jak najbardziej uzasadniona, bo reżimek Klauna już wie co to z nim będzie: już zatem desperacko palą dokumenty w Kijowie, żeby nie wpadły w ręce Rosjan.

19. Kolejne Chochołki, które nie wykombinowały jak się uchronić od poboru i jak się poddać Rosjanom. Głupota kosztuje…
Film w linku.
https://t.me/pl_news_front/2884?single
Na całej Ukrainie obecnie trwają intensywne łapanki… przepraszam, mobilizacje trwają.

20. Justin Bieber pogodził się z rzeczywistością. Przestał się oszukiwać i przyznał, że to szczepionka zrujnowała jego życie.

Justin Bieber: ‘The vaccine ruined my life’

Moim zdaniem sam sobie je zrujnował, bawiąc się z satanistami w ich kukiełkę rozrywkową i szpecąc ciało debilnymi rysunkami już na własną rękę. Kochał igły – mi tu kurwa wynika. Nie świadczyło to o nim nigdy najlepiej, a jako że plandemia (tak jak obecna wojna) to tylko globalne testy na inteligencję – wyszło jak wyszło: Justin oblał test z wyróżnieniem. Jak Krysia Janda i cała reszta sprzedajnych cwelebrytów…
Ciekawe czy Bieber wspiera Ukrainę, bo teraz to jest ważne, a nie jakieś szczepionki 🙂

21. Ukraińskie czołgi chyba miały jakąś stłuczkę w nocy.

22. Ekwador dołączył do Głodowych Igrzysk, żeby powalczyć o żywność. Obywatele aresztowali policjantów w Latacunga i wyruszyli po sprawiedliwość.

I właśnie dlatego obecnie Pedo Joe na chuju staje żeby załatwić korytarz na Ukraińskie zboże. Ukraińców chce zagłodzić – wiadomo – ale za wszelką cenę pragnie nakarmić swoich murzynów, bo jak się nie nażrą to mu z dupy zrobią jesień średniowiecza.

23. A tymczasem murikańskie cipy, czyli „wojownicy” w kolejkach grzecznie stoją do zwolnienia z pracy, żeby nie przyjąć szczepionki.

Hehe, zamiast jak Pakistańczycy po prostu odstrzelić kilku szczepionkowych, ludobójczych zjebów za już popełnione masowe szczepionkowe morderstwa idą tysiącami pozdychać sobie grzecznie z głodu…

24. Niemiecki fuhrerek ma chyba pomysł na nowy Plan Barbarossa, bo przesuwa ciężki sprzęt pod granice wschodnie. Chyba 22 czerwca będzie akurat rocznica…
I stawiam Desperadosa, że te panzerwagony i panzerhaubize nie jadą dla Andżeja Dudy.

25. Tradycyjny ukraiński chyba ser.

Gdyby tak z Morawieckiego zdjąć nalepkę wyszedłby tradycyjny karp po żydowsku…

26. Jarek się zastanawia czy nie odejść z polityki.
Myślę, że zrobił test PCR i wyszło mu że złapał Syndrom Szczura Na Tonącym Statku. 30 lat jadowicie napierdalał jebany Kurdupel na Rosję, plując, plując, plując i mlaskając, a jak Rosja podeszła pogadać o tym z kurduplem to się oczka rozbiegały w poszukiwaniu siedmiomilowych butów…
Płonne wasze nadzieje, że się mądrych Polaków pozbędziecie wysyłając ich pod rosyjską artylerię. Płonniejsze tysiąc razy niż kijowskiego komika. To nie jest nasza wojna i to wy jesteście przestępcami, którzy podżegają do wojny. Karma to wie i Karma wam za to niedługo zapłaci…
3 miesiące i proszę bardzo ile się na tym świecie zmieniło 🙂
Każdy się nakradł i ma jakieś domki w Izrelu albo Miami, a Kurdupel posiada na wypadek W tylko kocią kuwetę i żywopłot z milicjantów. Hehe.

27. Dziś te świnie z PIS wypuściły z lochu Zbysia Stonogę. Brawo my. Kończą się czasy złodziejów, zdrajców i fałszywych oskarżycieli. Karma nadchodzi, skurwysyny! Teraz wy latami będziecie gnili w lochu… coś mi się tak widzi. Na żydowskim klaunie Zachód już położył krzyżyk. Na polskich pajacach Zachód nawet napletka nie położy… i nawet jednego naboju do pistoletu wam nie dadzą… sami będziecie musieli szukać postronków, czego wam złodzieje z całego serca życzę. Kamizelek nie macie więc załóżcie chociaż tarczę antyputinowską, różaniec bojowy, i najlepiej na czele z Rydzykiem i batalionem kapelanów niech was Skrzypczak prowadzi 🙂

16 czerwca 2022

1. Murika żeby chronić interesy pedo Bidenów dosyła nowe partie starożytnych powozów bojowych z pancerzem wykonanym z aluminium. Ponieważ przebija to nawet kula ze śliny spodziewane są widowiskowe fajerwerki.

2. Król Emanuel Pierwszy Masturbowany wywiesił białą flagę i stwierdził, że Ukraina musi się poddać.
https://rusvesna.su/news/1655285188
No no… ćwierć roku czekania aż Putin odbierze telefon chyba zmusiło Emanuella Palcowanego w końcu do radykalnych działań. Biedny Władimir, nie miał pojęcia z kim zadziera…
Ciekawe tylko, że palec santa Klausa u Emanuella w dupie porusza nim w zupełnie inną stronę niż inny palec santa Klausa – ten w Morawieckiego dupie. Morawiecki chyba się załapał na wskazujący a Emanulel na kciuka i obawiam się, że w pewnym momencie obie kukły jebną się czołami zdrowo.

3. I kiedy wszyscy oni martwią się o Ukrainę, Dimitri Miedwiediew zapytał ich wesołym tonem, żeby ich pocieszyć: „A kto powiedział, że za dwa lata na mapach świata będzie jakaś Ukraina ?”
https://rusvesna.su/news/1655278093
Nooooo… jak tak sięgam pamięcią to nie przypominam sobie, żeby ktoś coś takiego kiedyś powiedział 🙂

4. Rosja chyba już wypracowała w końcu ten plan na nieustanne ostrzeliwanie cywilnych dzielnic.
W tamtejszej Dumie stwierdzono, że każdy kto wydaje rozkazy strzelania do cywilów i każdy kto te zbrodnicze rozkazy wykonuje zasługuje na karę śmierci.
Albowiem: „Każdego dnia widzimy zbrodnie przeciwko ludzkości popełniane przez kijowski reżim neonazistowski, ostrzeliwanie dzielnic mieszkalnych, szpitali, szpitali położniczych, przedszkoli, szkół. Umierają starzy ludzie, kobiety, dzieci.”
https://rusvesna.su/news/1655273923

5. Stały fragment gry: otworzono korytarz humanitarny dla cywilów z zakładów Azot. Zapewne połowa nazistów i najemników przebierze się teraz w ubrania cywilne i spróbuje wydostać tym korytarzem…
https://rusvesna.su/news/1655273528

Potem wiadomo, będą listy do Elona Muska, pocałunki w papieską dupę, miliardy szyderczych memów w internecie, no i w końcu „ewakuacja” do zakładów karnych…

6. Komik ma nowy pomysł. Ruchając Pedo Joe w nogawkę podniecony czymś klaun zaproponował, żeby USA zaopatrywały Ukrainę w skroplony gaz z Muriki. A jako, że klaun nie posiada terminalów do tego gazu zaproponował żeby go spuścić z bańki na Zachodzie i przepompować rurą do niego to on otworzy zawory, które wcześniej zamknął Europie. Zapytany o płatności za ten nieco skomplikowany proces, błazen odparł, że zapłaci ze środków pochodzących ze sprzedaży ukraińskiego… gazu.
Taaa daaa! No i mamy dyszkę w skali Olsena.
https://rusvesna.su/news/1655267939
Muszę powiedzieć, że jestem w szoku. Nie miałem pojęcia nawet jaki łeb mają żydzi do gazowych interesów. Jakiś tydzień temu nie dalej, widziałem filmik z wysadzonym w powietrze przez klauna ludzi, gazociągiem, który się na stepie palił jak ogień olimpijski…
Teraz klaun się pali do murikańskiego gazu jeszcze gorliwiej niż jego przodkowie do niemieckiego…
Osobliwe to wszystko odkąd postawiono sprawy na głowie. Bo zamiast wysyłać gaz do żydów, to żydzi powinni być wysłani do korepetycji z historii…

7. Decyzja Rosji o cofnięciu uznania niepodległości Litwy, Łotwy i Estonii zmusi NATO do wykluczenia tych krajów z Sojuszu – powiedział deputowany Dumy Państwowej Jewgienij Fiodorow w rozmowie z Sputnikiem.
Polityk wyjaśnił, że wycofanie się Rosji z decyzji o uznaniu niepodległości państw bałtyckich stworzy podstawy prawne, które zmuszą Sojusz Północnoatlantycki do powrotu do granic z 1997 roku.
„W Karcie NATO jest paragraf szósty, zgodnie z którym terytoria sporne nie mogą być częścią Sojuszu. Gdy tylko terytoria państw bałtyckich zostaną uznane za sporne, stanie się to podstawą do wykluczenia państw bałtyckich z NATO”.
https://rusvesna.su/news/1655263124
No cóż, gburkowate żmudzińskie misiaczki mogą się już powoli szykować do powrotu do matecznika Niedźwiedzicy Rosji.
Tak jak pisałem w początkowych Wieściach, niedźwiadki zostaną odrobaczone, zdebanderyzowane, a potem odżyją bo mama odkarmi i da wychowawczo z liścia 🙂
Skończy się burzenie pomników, plucie na własną historię i własne dziedzictwo. No chyba, że Skrzypczak odbije Kaliningrad a potem pójdzie na Moskwę, w co jednak wątpię ponieważ to „nasz” najlepszy agent Kremla. Nienawidzi Ukraińców i Żmudzinów bardziej niż Duda Cyganów…

8. Zaczęło iskrzyć na linii niemiecki fuhrerek – ukraiński nazi reżimek.
„Panie Scholz, jesteś odpowiedzialny za naszych zmarłych żołnierzy i cywilów. Dzieci umierają codziennie, codziennie tracimy 100 żołnierzy, bo nie dajesz nam ciężkiej broni. Armia ukraińska jest silna, moglibyśmy pokonać Rosjan i ich wypędzić naszego kraju, ale potrzebujemy broni.” – powiedział niemieckiemu fuhrerkowi ukraiński nazista Arestowicz.
Co w tej sytuacji zrobi Rosja?
Może dostarczy czołgi nazistom z Kijowa żeby mogli ukarać winnych w Niemczech, którzy są odpowiedzialni za zmarłych banderowców? Jeszcze nie wiadomo tego.

9. Dwóch murikańskich najemników Bama i Hate z Grupy Zadaniowej Bagietka, zostało schwytanych w Donbasie. Ciasteczkowi Ludzie już nie grają twardzieli na TikTokach tylko jęczą do Pedo Joe i murikańskiej ambasady o ratunek.

W dupie z nimi, bo kolesie już przepadli, ale chociaż durną nazwę tej grupy zadaniowej można przynajmniej jeszcze zmienić. Może: Grupa Zadaniowa Chałka? Albo Chała?
Jest tam w końcu cały zespół downów którym się na razie z psychiatrykiem… upiekło: Szeregowy Kajzerka, Major Bochenek, Pułkownik Rogalik, Sierżant Kromal, Plutonowy Piętka, Generał Rogalik… jak widać Grupa Zadaniowa Chała to nazwa perfekcyjna.
Foto całej „Grupy Zadaniowej Bagietka” w linku.
https://t.me/pl_news_front/2906
A grubszy artykuł o nich tutaj:
https://archive.ph/2xQtx

10. Najwybitniejsi naukowcy rosyjscy zebrali się w plenerze i usiedli do rozwiązania najstarszego problemu matematycznego ludzkości, którego nikomu jeszcze nie udało się rozwiązać, chociaż próbowali tego najlepsi matematycy jeszcze od czasów starożytnej Grecji. Ile to jest zero siedem na czterech?

Mnie uczyli w szkole że zero siedem na trzech to jest nic, ale na czterech to chyba można przypuszczać, że będą już procenty ujemne… zobaczymy co naukowcy wyliczą.

11. Syryjczycy ćwiczą z Rosjanami.

12. A tak idzie naprzód Rosja. Prawdziwy materiał z prawdziwego frontu.

13. I jeszcze jeden obszerny materiał. Czeczeńcy i rezerwiści.

14. Na Ukrainie rekrutacja do komikowej armii coraz bardziej przypomina kreskówki z Kojotem i Strusiem Pędziwiatrem.

15. Niemiec się zaszokował jak zaszedł we włoskim sklepie po wino.

Chyba miał jakieś poczucie wina.

16. Około 1000 dziennie obecnie ubywa Ukraińców.

17. W Murice też wybijają bydło w ramach przygotowań do Głodowych Igrzysk. Ścierwomedia twierdzą brednie, że to z powodu upału, podczas kiedy media niezależne wyją, że to celowe zatrucie wody pitnej było.

18. Kolejny Chochoł z Syndromem Strusia Pędziwiatra.

19. Zakłady Azot opuściło korytarzem trochę cywilów. Kobiety mówią, że jest tam mnóstwo zagranicznych najemników mówiących po angielsku, co potwierdza wczorajsze informacje.
Film w linku.
https://t.me/Russkyship/2728

No nic, czekamy na Muska, papieża, memy i „ewakuację” do więzienia…

A tak przy okazji to Internet, który niczego nie zapomina, przypomniał sobie o Katerynie Prokopenko, która z płaczliwym ryjem biegała po papieżach, żeby z Azowstalu wydostać swojego męża – dowódcę Azowa, który aktualnie czeka tak sobie w lochu na wyrok.

prokopenko1

Wcześniej też nie była zbyt grzeczna – pierwsza z prawej:

prokopenko

A przy okazji tę obok w środku też się udało w międzyczasie w odmętach internetu z sukcesem odnaleźć.

prokopenko2

20. Stare torby z deep state popadają w katatonię. Alkoholiczka Nancy Pelosi trzyma poziom jak każdy pijaczyna, ale ta żabiogłowa to już totalny odlot 🙂

Murikański rząd coraz bardziej przypomina ciężko chory umysłowo dom starców…

21. Szef Donieckiej Republiki rozwiał wątpliwości kijowskiego klauna.
„Wojska DPR będą dalej napierać! Nie zatrzymają się na granicach DRL! Denazyfikacja będzie kontynuowana w Dnieprze, Kijowie i Lwowie!”
Pushilin dodał, że ma nadzieję zakończyć operację specjalną na Ukrainie do końca roku.
„Dostarczenie przez Zachód nowej broni na Ukrainę zmusza oddziały DRL do nie zatrzymywania się na granicy republiki.”

Jeśli jego przypuszczenia się spełnią, na początku roku Rosja będzie miała te, tak nielubiane bazy NATO u swoich granic.

W Polsce. I o ile problemy z kokainą u komika się skończą to Maliniak, Pinokio i Karakan będą musieli chociaż się rozchlać, żeby nadal dostarczać światu rozrywki na należytym poziomie. A może santa Klaus coś zapoda w szyję lub w żyłę, żeby ta trójka przyssana do jego dupy też mogła się biernie naćpać 🙂

22. Fuhrerek, duce i Emanuella pojechali do komika opierdolić go za brak zboża. Klaun zapewne zażąda w zamian czołgów, samolotów, okrętów podwodnych i bomb atomowych, a więc skończy się na tym, że zakręci im koryto z ziarnem. Fuhrerki będą nadęte a Emanuella zostanie jak zwykle z palcem w dupie.

Wygrał na tym zamieszaniu Duda, bo jak był na Ukrainie z apetytem zjadł całe wiadro parzonych młodych ziemniaków i zabrał na wynos drugie dla Morawieckiego…