Szybkie Wieści… 30

transporter

17 czerwca 2022

1. Szef DRL Denis Pushilin powiedział, że referendum w sprawie wejścia DRL do Rosji odbędzie się w Republice nie wcześniej niż do zakończenia specjalnej operacji wojskowej.
Republika, planuje stać się częścią Federacji Rosyjskiej jako odrębny podmiot federacji. W kontekście ciągłych dostaw broni z Zachodu na Ukrainę Armia DRL nie zatrzyma się na granicach republiki, o czym wspomniano wcześniej.
„Wszystkie rosyjskie miasta muszą zostać wyzwolone, łącznie z Odessą i Charkowem. Zelenskiego należy postawić przed międzynarodowym trybunałem.” – powiedział Pushilin.
Pytany przez dziennikarzy o perspektywy ułaskawienia cudzoziemskich najemników, którzy poddali się w Mariupolu, szef DRL odpowiedział, że nie ma podstaw do ułaskawienia. Zaprzeczył również insynuacjom o rzekomo toczących się negocjacjach dotyczących ich wymiany. Termin na wniesienie apelacji od wyroku śmierci upływa na początku lipca, dodał Pushilin.
Według niego nie zostaną też zwolnieni ukraińscy jeńcy wojenni, którzy nie brali udziału w działaniach wojennych. O ich losie zadecyduje się po zakończeniu NWO.
Pushilin wyraził nadzieję na zakończenie specjalnej operacji do końca 2022 roku.
Powiedział, że nadal nie można obliczyć całkowitej kwoty szkód wyrządzonych DRL przez działania Ukrainy. Według niego, w samym Mariupolu ponad 1500 domów wymaga remontu, a część zasobów mieszkaniowych w tym mieście została bezpowrotnie utracona i musi zostać wymieniona.
https://rusvesna.su/news/1655382736

2. Recep dał sobie spokój z Bajraktarami. Po pierwsze pajac już nie ma na nie kasy a po drugie, Rosjanie niszczą te drony szybciej niż pajac wystawia. Daje to generalnie bardzo słaby obraz dla Trucji a więc dano sobie ze skompromitowanym klaunem siana.
https://t.me/pl_news_front/2924


3. Mińsk zaczął badać bandycką działalność banderowskiego dziadka „prezydenta” Andżeja Dudy.
„Teraz aktywnie dokumentujemy działalność dziadka polskiego prezydenta Dudy który był częścią ukraińskiego schutzmannschaft i zaznaczył się szczególnym okrucieństwem przede wszystkim w obwodzie mińskim i witebskim.” – powiedział prokurator generalny Białorusi Andriej Szwed przemawiając w Mińsku na konferencji parlamentarnej „Pamięć historyczna: wielkie zwycięstwo jedności”
W kwietniu 2021 roku Prokurator Generalny Szwed ogłosił, że wszczął sprawę karną w sprawie ludobójstwa ludności Białoruskiej SRR podczas II Wojny Światowej. Prokurator Generalny stwierdził również, że strona białoruska zamierza przedłożyć międzynarodowemu trybunałowi dowody w celu wszczęcia procedury uznania ludobójstwa narodu białoruskiego w latach wojny.
Nadesłała Katarzyna, dzięki 🙂
https://ikulalibal.neon24.info/post/168298,minsk-zaczal-badac-dzialalnosc-dziadka-prezydenta-rp-andrzeja-dudy
Andżej Duda jeszcze się nie odniósł do informacji z Prokuratury Generalnej Białorusi więc na wszelki wypadek zapytałem o dziadka Dudy wujka gugla i oto co mi gugiel odpowiedział:
duda pochodzenieTu jest link, żeby Andżej nie szukał za długo:
https://www.google.com/search?q=Andrzej+Duda+pochodzenie+ukrai%C5%84skie&sa=X&ved=2ahUKEwjt6eiFs7L4AhVJCBAIHT1TCt0Q1QJ6BAgcEAE&biw=1026&bih=473&dpr=1.88
A jako że gugiel podpowiada jeszcze jak widać linkiem do dziadka Dudy to może i ja go wrzucę co by Andżej nie musiał ręcznie wpisywać:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mychaj%C5%82o_Duda
No i oto mamy kolejnego dziadka z Wehrmachtu. Lepszy jest od dziadka folksdojcza, bo prócz Wermachtu był jeszcze w UPA – banderowski dowódca odpowiedzialny za zamordowanie 60 Polaków w tym 17 kobiet i 9 dzieci.
Na koniec parę słów do Andżeja Dudy tak szczerze od Zbysia Stonogi 🙂

Czy to wszystko prawda?
No cóż, po owocach ich poznacie. Po owocach…
Dwa proste pytania:
1) Co dla Polski zrobił Andżej Duda?
2) Co dla nazistowskich Ukraińców zrobił Andżej Duda?
Więcej pytań nie mam.

4. I chyba w nawiązaniu do dziadka z Wehrmachtu, aktywny ostatnio folksdojcz wykonał nagle pieśń na Boże Ciało:

5. Kolejny Chochoł Pędziwiatr – taki modny ostatnio…

6. Niemiecka skurwysyńska telewizja przeprasza za kłamstwo sprzed trzech dni o „rosyjskim ostrzale Doniecka”.
https://rusvesna.su/news/1655397561

7. Siły rosyjskie zniszczyły między innymi dwie murikańskie haubice i 30 nazistów.
https://rusvesna.su/news/1655396774

8. Kolejna paczka Chochołków sponiewieranych ale zdebanderyzowanych.

9. Prezent dla czołgistów od artylerzystów.

10. Jeszcze jedno bardzo ciekawe znalezisko z Azowstalu.

11. Francuskie haubice od palcowanej Emanuelli dotarły na Ukrainę.

Bukmacherzy nie przyjmują zakładów czy wytrzymają chociaż tydzień ale myślę że Rosja je zniszczy szybciej niż Emanuel Masturbowany zmieni palec w dupie.

12. Rosyjskie Ministerstwo Obrony podało szczegółowe dane na temat ilości zagranicznych najemników na Ukrainie.
Polska wśród krajów europejskich jest niekwestionowanym liderem zarówno pod względem liczby przybyłych, jak i zabitych najemników. Od początku specjalnej operacji wojskowej na Ukrainę przybyło 1831 Polaków, z czego 378 zostało już zlikwidowanych, a 272 najemników wyjechało do kraju. Dalej jest Rumunia, z której przybyło 504 wojowników: 102 z nich zginęło, 98 zostało. Na trzecim miejscu jest Wielka Brytania, z której przybyły 422 osoby: 101 z nich zabito, 95 wróciło.
Z kontynentu amerykańskiego prowadzi Kanada: przybyło 601 osób. 162 Kanadyjczyków zostało już zniszczonych, 169 opuściło Ukrainę. Ze Stanów Zjednoczonych przybyło 530 najemników, z których 214 zostało wyeliminowanych, a 227 uciekło z Ukrainy.
Z Bliskiego Wschodu, Zakaukazia i Azji przybyło przede wszystkim z Gruzji – 355 najemników, 120 zostało już zniszczonych, a 90 opuściło Ukrainę. Za tym podążają bojownicy grup terrorystycznych, którzy zostali przeniesieni z kontrolowanych przez USA obszarów syryjskiego Transeufratu – 200 osób. W chwili obecnej 80 z nich zostało już zniszczonych, kolejne 66 opuściło Ukrainę.
„Łącznie na naszych listach na dzień 17 czerwca 2022 r. znajdują się najemnicy i specjaliści od broni z 64 krajów. Od początku specjalnej operacji wojskowej na Ukrainę przybyło 6956 najemników, 1956 zostało już zniszczonych, 1779 wyjechało.
https://rusvesna.su/news/1655456805
Tak więc statystyki są bardzo proste do ujęcia w stosunku roczno statystycznym: kwartalnie utylizowanych jest 1/3 najemników, a 1/3 udaje się uciec. Pozostali jeszcze czekają na decyzję Pani Karmy i Pana Przeznaczenia.
Promil rozstrzelanych oczywiście zaksięguje się w rubryce ubitych.
Szykuje się hossa na rynku zakładów pogrzebowych oraz w branży szkolącej klauny.

13. Z powodu braku mieszkań pierwszych kilkuset ukraińskich uchodźców mieszka na ulicy. Na tej ulicy po której ich umiłowany Borys Dżonson stąpał. Prorokowany przeze mnie status Cygana jest już na wyciągnięcie chocholej ręki.
https://rusvesna.su/news/1655441858
I mam taki pomysł mały ale spontaniczny, bo jeśli chodzi o brak mieszkań, to można Chochołki z cielakami póki co osiedlić w norach po zabitych najemnikach – po zamknięciu tematu zakładów Azot powinno się zwolnić kilkaset lokali.
Tym dwóm, którzy na przykład i tak będą za miesiąc rozstrzelani i już nigdy nie zobaczą swojej gruźliczej wyspy, tylko czynsze niepotrzebnie lecą, no tak czy nie tak?
A skoro to tak, to nie ma co czekać aż tam wejdzie komornik jej jebanej mości tylko w zabudowania gospodarcze należy powtykać Chochołki a cielaki do zagrody i niech się uczą jak dżentelmeni doić krowy i szukać żony…

14. Po niebywałych sukcesach na froncie w Donbasie Białoruś stawia na ciężkie miotacze ognia, jeśli chodzi o swoją doktrynę wojenną i zbrojeniówkę.
https://rusvesna.su/news/1655407332
Bardzo dobry wybór, prezydencie Baćka! Ciężkie miotacze ognia z zasięgiem do 200 kilometrów i rakietkami termobarycznymi mają przed sobą usłaną różami, świetlaną przyszłość. Zastrzyki Kill Billa nie mają żadnej przyszłości, bity coiny już zdechły, papierowe dolary to jakaś porażka, komikowy nazizm odchodzi na śmietnik historii, natomiast artyleria rakietowa idzie przez świat z podniesionym czołem.
Królowa nauk, jeszcze długo będzie niepodzielnie rządzić. Lekkie to, szybkie, bardzo tanie a ora tak, że tylko bomba atomowa może się równać. No i nie pozostawia promieniowania tylko czyste, wysterylizowane hektary.
A te słynne tarcze antyrakietowe pedofilów Bidenów lub żelazne kopuły chwiejów spod ściany do płaczu, w konfrontacji z ciężkimi miotaczami ognia cieniutkie się zrobią jak skóra z kaszanki.
Dobra robota, prezydencie Baćka! Chamstwu trzeba się przeciwstawiać poważną siłą. Teraz ci zachodni złodzieje spocą się jak pedofil w Disneylandzie…

15. Komisja poborowa pofatygowała się po Chochołka, żeby zrobić z niego Predatora. Chochoł jednak myślał o karierze Spidermana.
Film w linku.
https://t.me/Russkyship/2760
Na całe szczęście poręcz na dolnym balkonie zamortyzowała upadek. Dentysta się ucieszy… razem z protetykiem wstawią w Chochoła implant i zrobią z niego Dziadka Do Orzechów…

18 czerwca 2022

1. Grupa Zadaniowa Bagietka – ściślej ta część, Grupy Zadaniowej, która się zgubiła podczas wykonywania grupowego zadania. To Pączusiowi się nie upiekło. Pojmany przez Rosjan udziela wywiadu i mówi, że pracowali dla ukraińskiej bezpieki.

„Początkowo, gdy konflikt się rozpoczął, 24 lutego, widziałem wiele wiadomości… Ponownie, teraz uważam, że była to propaganda z Zachodu – nie tylko Ameryki, ale całego Zachodu. Media powiedziały, że siły rosyjskie na oślep zabijają cywilów. Podczas moich wędrówek nie zauważyłem tego.”
Najemnik powiedział też, że armia rosyjska traktuje jeńców po ludzku: „Kiedy potrzebowaliśmy wody, to nam ją dawali. Byliśmy unieruchomieni (bo związali nas, żebyśmy nie uciekali), a oni sami, żebyśmy nie zmarzli, poprawili nam koce”.

Składniki do wypieku Pączusia musiały być starannie zbierane na kilku kontynentach, bo widzę tam geny murzyńskie, azjatyckie i chyba jeszcze domieszkę surferów z Hawajów.

2. Ekipa zwiadowców, która pojmała słynnych przeciwpancernych emerytów znowu miała dobry dzień. Mają dobrego narratora o głębokim głosie 🙂

3. Jeszcze raz multikulturalny Pączuś i Stary Suchar z Grupy Zadaniowej Bagietka. Byli najemnikami no a teraz są przeciwko wojnie 🙂

4. Sponiewierane Chochołki, które zginęły za kokainę Zelenskiego.

5. Złapano dowódcę wywiadu ukraińskiego – ksywa „Chmielnicki”

Teraz przetworzą go, żeby podzielił się informacjami…

6. Jeszcze jedno trofeum grupy zwiadowców od przeciwpancernych emerytów. Tym razem dopadli jakieś Chochołki Pędziwiatry.

7. Murikańscy wojownicy w zakładach Azot, z których nigdy już nie wyjdą. Już nie muszą udawać że walczą z krzakami bo akcja na schodach dowodzi, że są na prawdziwym safari.

Jako zwierzyna 🙂

8. Zrozpaczony Chochoł, który stracił kolegów.

9. Na Ukrainie mobilizacja. Wojsko ukraińskie ćwiczy strzelanie a Chochołki Pędziwiatry uciekanie.

10. Kwatera główna w Nikołajewie otrzymała dwie przesyłki polecone. To tam było przed skalibrowaniem, centrum decyzyjne, gdzie koordynowano ostrzał Doniecka.

11. Kociołek pod Awdiejewką, gdzie Chochołki uciekły do lasu jest likwidowany.

12. Południowokoreański najemnik, który uciekł z Ukrainy wrzucił do sieci wideo. Nie różni się ono od filmów murikańskich wojowników, bo scenariusz jest dla nich wszystkich jeden i ten sam: Rosjanie strzelają a najemnicy uciekają… Nie ma niestety scen miłosnych, męskich pocałunków i najeźdźców z kosmosu którzy żywią się miłującymi pokój pederastami…

13. Na Ukrainie nie ma benzyny ale jest w Stanach Zjednoczonych Afroamerykanów.

14. Mają też czarną plagę więc tak wygląda żałosny koniec Muriki.

I kiedy skończy się tam koryto sprawy już nie będą jak dotąd miłe…

15. Widok z drona na zakłady Azot, gdzie osiedliło się kilkuset zagranicznych najemników i resztki oddziałów nacjonalistycznych pajaca. Są otoczeni więc będzie powtórka z Azowstalu.

Temat chyba zostanie zamknięty jak tam doleci najlepszy argument – głowice kasetowe z ładunkiem zapalającym – ten sam który zamknął azowstalowskie nieporozumienie.

16. Ocalały z Papasnej mówi, że Ukraińcy kiedy się wycofywali spalili wszystkie domy.

17. Burmistrz Kijowa Witalij Kliczko chciał nam coś opowiedzieć ale mu nie wyszło, ponieważ przez dekadę skurwysyn był bity pięściami po głowie przez silniejszych skurwysynów. Żałosny koniec kolejnego pajaca. Wygląda, że miszczu oprócz tęgiego lania przyjął jeszcze jakiś preparat…

18. Cud w Białym Domu. Pedo Joe rzucił się do ucieczki i nie zajebał głową w futrynę. Nikt nie wie jak do tego doszło.

Tymczasem u Jima Stone niezły filmik z pedo Joe Bidenem.

19. Życie w Doniecku, dzisiaj.

20. Klaun oznajmił, że wymieniono morderczą sukę z Azowa Julię Pajewską na ochotniczkę snajperkę z Serbi „Bagirę”
snajperka

21. Rosjanie umacniają się wokoło Azota.

22. I jeszcze jedno pouczające wideo od Jima Stone. Pojebana mamuśka zabija swoją córkę covidowym preparatem. Córka mówi, że ufa jej bardziej niż antyczczepionkowemu prezydentowi Brazylii a potem godzinami rzyga. W końcu mała umiera a brazylijska mamuśka skowycze.

25. Polowanie na zbiegłe z Ukrainy Chochołki. Na razie w Polsce, wktrótce w całej Europie.
lapanka_ukr_2
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2022/06/17/nazistowskie-lapanki-na-ukraincow-w-polsce/
No i proszę bardzo, jest to oficjalne potwierdzenie tego co sam widziałem parę tygodni temu na granicy polsko niemieckiej i o czym pisałem już w Wieściach. Wyłapują ukraińskich kierowców. Żydowski pajac będzie walczył o kokainę do ostatniego Ukraińca. Będzie popełniał dalej zbrodnie wojenne i mordował wszystko co mu się uda, dopóki sam nie stanie przed trybunałem, lub ktoś nie wyśle rakiet do jego cieląt. He he, wkrótce ci Ukraińcy, którzy naprawdę nie chcą walczyć za żydowskie interesy lub są przeciwko żydowskiej okupacji, będą uciekać, ale do Rosji.
Kwestia czasu aż klaun przypomni sobie przecież o równouprawnieniu i zawezwie do dołków i norek chocholskie samice.
Miny Januszów polskiego biznesu, którzy straszyli Polaków zwolnieniem bo jest „10 Ukraińców na ich miejsce” mogą się nieco wydłużyć.
Ten sam wariant zresztą być może będą musieli wkrótce przerabiać Polacy, którzy nie będą mieli ochoty zdychać za Pinokia, Maliniaka i Kurdupla, oczekujących litościwego zdebanderyzowania. To ostatnie miesiące, żeby otworzyć oczy i zobaczyć kto jest prawdziwym wrogiem Słowian.

26. Opuszczony przez Dudę Zelenski tak się ucieszył z wizyty Emanuelli, że dostał erekcji.
https://t.me/pl_news_front/2959
Andżej (pierwszy z prawej) chyba zrobi się zazdrosny… bowiem to jedna z tych romantycznych historii, która kończy się „a potem masturbowali się długo i szczęśliwie”

duda2
macron

macron2
Hmm… poplątane losy reniferów z zaprzęgu santa Klausa. W poprzednich odcinkach: Emanuel Pierwszy Masturbowany poślubił Brygidę która sto lat temu urudziła się mężczyzną i teraz zapewne jest impotentem, natomiast Agata w dalszym ciągu Andżeja nie dopuszcza…
Wygląda więc że w nowych odcinkach banderowskie serduszko chyba znowu zostanie złamane…

19 czerwca 2022

1. Bitwa o Mariupol. Sporo nie pokazywanych jeszcze ujęć.

2. Krótki reportaż o batalionie Azow.

https://www.bitchute.com/video/N6UbnuzWAOjA/

3. Jeszcze jeden interesujący uczestnik zgłosił się na Festiwal Tatuaży. Chyba otrzyma wyróżnienie za artystyczne osiągnięcia.

esesman

https://t.me/pl_news_front/2977
Jako że nie zdążył rękawów dokończyć może jakiś utalentowany więzienny artysta mu parę koronkowych zarękawków dorobi – takich delikatnych w stylu santa Klausa.

4. W Siewierodoniecku wyruszyła długo zapowiadana kontrofensywa. Ukraińskie siły zbrojne w szyku bojowym wymaszerowały do aresztu śledczego…
https://t.me/pl_news_front/2972

5. Jeszcze jeden Chochoł czekający dzień i noc na rosyjskich specjalistów usuwających tatuaże.

6. Z cyklu cuda natury. Ruda pani o szerokich biodrach prezentuje sztuczkę ze znikającą butelką.

Zastanawiam się czy jest feministką, bo wygląda jakby właśnie straciła partnera, który też gdzieś zniknął…

7. Jakiś helikopter Mi-35 został zestrzelony w rejonie Doniecka. Nie wiadomo kto i dlaczego. Film jednak ma znak wodny Azow.

8. Ukraińskie siły specjalne szykują się na kolejny desant na Wyspę Węży. Tym razem uderzą prawdopodobnie spod wody.

9. Pedo Joe, który przedwczoraj skarżył się na nadmiar pedałów w rządzie federalnym, wybrał się na rowerek ale Władimir Putin miał go na oku.
Filmik w linku.
https://t.me/Russkyship/2781
Pedo Joe przeżył zamach i w stanie śmiesznym został zainstalowany z powrotem na pedałach.

10. Za dworcem w Tarnowie Jarek odsłonił pomnik nr 847 upadłego anioła, znaczy swojego brata. Na uroczystość przyszła Beata, Mateusz i kierowca Jarka. Na imprezę zajrzało też paru ludzi z Tarnowa, którzy Jarka wygwizdali. Pomnik stanął z inicjatywy jakiegoś „społecznego komitetu” a władze miasta nawet nie zostały o tym powiadomione. Oburzeni mieszkańcy dowiedzieli się o tym postawionym w 3 tygodnie pomniku dopiero z mediów. Były owacyjne: „SPIEPRZAJ DZIADU!”, entuzjastyczne „przestań kłamać!” a na protestujących przeciwko pomnikowi Jarek napuścił milicję.
Oto film, którego Bareja by się nie powstydził, bo nawet fałszująca orkiestra nie zawiodła 🙂

Czysta, podręcznikowa samowola budowlana! A jak na ironię „społeczny komitet” został zdruzgotany w społecznym sondażu, bo 81 % ankietowanych w poniższym linku (na dole strony) jest przeciwnych pomikowi Karakana.
https://www.tarnowska.tv/wiadomosci/13359,kontrowersje-wokol-budowy-pomnika-lecha-kaczynskiego-w-tarnowie

11. Murikańska najemna cipka, James Vasquez, która uciekła z Ukrainy nawet nie widząc Rosjan na oczy, ciągle płacze w internetach, że traci ludzi ze swojego oddziału 🙂

12. A koledzy cipki – murikańscy najemnicy – robią to co potrafią najlepiej: ćwiczą spierdalanie przed Rosją. Na zajęciach praktycznych ze spierdalania z Siewierodoniecka.

13. Specnaz ewakuuje cywilów spod ostrzału.

14. Pedo Joe skacze z radości, ponieważ pokonał kolejne niebezpieczne schody.

15. Pobojowisko w Łysychansku zaraz po wyzwoleniu.

16. Nazistowska „pielęgniarka” z Azowa po zwolnieniu dziękuje Zelenskiemu.

Cały rosyjski internet aż huczy i jest wściekły. Rząd Rosji milczy i nie wypowiada się w ogóle na ten temat. Krążą pogłoski, że wymieniono ją za jakiegoś synka czeczeńskiej szyszki. Rosjanie są zbulwersowani, bo straszne rzeczy robiła ta nazistowska suka z Azowa. Nadal wszyscy czekają na oficjalne wyjaśnienia dlaczego ją wymieniono i za kogo…

17. Chińczycy ćwiczą walki miejskie przed wycieczką na Tajwan.

18. Zakłady Azot są powoli zmiękczane…

19. Ruszył gigantyczny program odbudowy Mariupola.
https://rusvesna.su/news/1655587866

20. 25- latce z Alabamy po dziesięciu latach wpierdalania tabletek antykoncepcyjnych trochę się przerzedziły włosy.

Wygląda na to, że z powodu zegara biologicznego szczęściarę teraz czeka przeprowadzka do West Wirgini i 10 lat wpierdalania tabletek gwałtu, żeby odnaleźć tego jedynego i zostać szczęśliwą mamą.

21. Żydowski atak rakietowy na bezbronną Palestynę.

22. Nieustanne ataki wymusiły ochronę bloga przed botami. Jeśli nie jesteś robotem zaznacz wszystkie kwadraty na których jest babcia.
gdzie jest babcia
Udało się? To jeszcze wszystkie kwadraty, na których jest debil.
zaznacz-wszystkie-zdjecia-debili-pis-poslowie-pisu-captcha

20 czerwca 2022

Analiza

Dziś analiza na podstawie tego co powiedział Władimir Putin na niezależnym od macek Rotszylda forum ekonomicznym. Najpoważniejszy człowiek świata w pierwszym poważnym przemówieniu od czasu rozpoczęcia specjalnej operacji wyjaśnił kluczowe pojęcia i analizy sytuacji. Jego przemówienie to właściwie perfekcyjna analiza. Warto ją poznać, bo w przeciwieństwie do mylnych całkowicie zachodnich analiz wszystkich zachodnich wywiadów jedynie on nie wyszedł po kilku miesiącach na głupka.
Stary świat się skończył. – oświadczył Władimir Putin.
Pojawiły się nowe ośrodki władzy, jednobiegunowy porządek światowy nie wraca, a kolonialny sposób myślenia zawiódł.

Porządek starego świata przeminął z wiatrem.

Kiedy Stany Zjednoczone ogłosiły zwycięstwo w zimnej wojnie, Amerykanie nazwali siebie „posłańcami Boga na ziemi”, z interesami, które uważały za święte i bez zobowiązań. Od tego czasu pojawiły się nowe ośrodki władzy, które mają prawo chronić własne systemy, modele gospodarcze i suwerenność.
Te prawdziwie rewolucyjne, tektoniczne zmiany w geopolityce, globalnej gospodarce, w sferze technologicznej, w całym systemie stosunków międzynarodowych są fundamentalne, kluczowe i nieubłagane. I błędem jest sugerowanie, że można przeczekać czasy burzliwych zmian i że wszystko wróci do normy; że wszystko będzie tak jak kiedyś.
Nie będzie.
Kiedy USA i ich sojusznicy rozpoczęli kampanię obalania Rosji z powodu konfliktu na Ukrainie, mieli nadzieję, że rozbiją i podważą rosyjską gospodarkę i społeczeństwo. Zamiast tego sankcje uderzyły w twórców, pogłębiając problemy społeczne i gospodarcze, podnosząc ceny żywności, energii elektrycznej i paliwa oraz obniżając jakość życia na Zachodzie, ale zwłaszcza w Europie.
Unia Europejska całkowicie straciła suwerenność polityczną, a jej biurokratyczne elity tańczą do cudzej melodii, akceptując wszystko co im się mówi z góry, wyrządzając szkodę własnej ludności i własnej gospodarce.
Obywatele UE zapłacą cenę za decyzje oderwane od rzeczywistości i podjęte wbrew zdrowemu rozsądkowi, ponieważ bezpośrednie straty z samych sankcji mogą przekroczyć 400 miliardów dolarów rocznie.
Obwinianie Rosji za wysokie ceny energii i inflację na Zachodzie – „podwyżki cen Putina”, jak to ujął Biały Dom – jest głupotą przeznaczoną dla ludzi, którzy nie potrafią czytać ani pisać. Nie obwiniajcie nas, obwiniajcie siebie.
UE wierząc ślepo w źródła odnawialne i rezygnację z długoterminowych kontraktów na gaz ziemny z Rosji doprowadziła do wzrostu cen energii w zeszłym roku. Tymczasem zarówno Stany Zjednoczone, jak i UE zajęły się pandemią Covid-19, drukując biliony dolarów i euro.

Zachód czeka zmiana elit.

Polityka podejmowana przez przywódców UE i USA pogłębia nierówności i podziały w ich społeczeństwach, nie tylko pod względem dobrobytu, ale także pod względem wartości i orientacji różnych grup.
Takie oderwanie się od rzeczywistości, od wymagań społeczeństwa, nieuchronnie doprowadzi do fali populizmu i wzrostu ruchów radykalnych, do poważnych zmian społecznych i gospodarczych, do degradacji, a w niedalekiej przyszłości do zmiany elit.
Jeśli będzie głód, to nie będzie wina Rosji
Sankcje USA i UE wobec Rosji – w szczególności eksport nawozów i zbóż – są jedną z przyczyn rosnącej niepewności żywnościowej na świecie. Jeśli w najbiedniejszych krajach świata zapanuje głód, będzie to całkowicie spoczywać na sumieniu administracji USA i europejskiej biurokracji.
Kłopoty z zaopatrzeniem w żywność pojawiły się w ciągu ostatnich kilku lat – a nie miesięcy – z powodu krótkowzrocznych działań tych, którzy są przyzwyczajeni do rozwiązywania swoich problemów na cudzy koszt, zakłócając przepływy handlowe poprzez drukowanie pieniędzy w rodzaju drapieżnej polityki kolonialnej.
Rosja jest gotowa wysyłać żywność do Afryki i na Bliski Wschód, gdzie zagrożenie głodem jest najbardziej dotkliwe, ale napotyka na przeszkody logistyczne, finansowe, transportowe narzucone przez Zachód.
Przyczyny konfliktu na Ukrainie.
Rosja wysłała wojska na Ukrainę w lutym, ponieważ Zachód odmówił przestrzegania swoich zobowiązań i po prostu niemożliwe było zawarcie z nimi nowych umów. Decyzja była wymuszona, ale konieczna, ponieważ Rosja jako suwerenny kraj miała pełne prawo bronić swojego bezpieczeństwa i chronić swoich obywateli oraz mieszkańców Donbasu przed ludobójstwem reżimu kijowskiego i neonazistów, którzy otrzymali pełną ochronę Zachodu.
Zachód spędził lata przekształcając Ukrainę w państwo antyrosyjskie i pompując ją bronią i doradcami wojskowymi, wskazując, że nie obchodzi ich gospodarka Ukrainy ani życie jej mieszkańców. Nie szczędzili wydatków na stworzenie przyczółka NATO na wschodzie, skierowanego przeciwko Rosji, aby kultywować agresję, nienawiść i rusofobię.
Wszystkie cele specjalnej operacji wojskowej zostaną bezwarunkowo osiągnięte.

Rozwój gospodarczy jest wyrazem suwerenności.

W XXI wieku suwerenność nie może być częściowa. Wszystkie jej elementy są równie ważne i wzajemnie się uzupełniają, a gospodarka jest jednym z nich. Istnieje pięć kluczowych zasad, których Rosja będzie przestrzegać w rozwoju gospodarczym: otwartość, wolność, sprawiedliwość społeczna, infrastruktura i suwerenność technologiczna.
Rosja nigdy nie pójdzie ścieżką samoizolacji ale rozszerzy interakcje z każdym, kto chce handlować. Jest wiele takich krajów. Moskwa będzie także wspierać prywatną przedsiębiorczość, budować i naprawiać infrastrukturę transportową, dążyć do zmniejszenia nierówności społecznych i uniezależniać kluczowe technologie od importu z zagranicy.
Naprawdę suwerenne państwa są zawsze zaangażowane w równe partnerstwo, podczas gdy te, które są z reguły słabe i zależne, są zajęte szukaniem wrogów, sadzeniem ksenofobii lub w końcu utratą oryginalności, niezależności, ślepym podążaniem za władcą.

Dymitri Miedwiediew też zrobił małą uwagę. Były prezydent Rosji przedstawił ponure prognozy dlaa UE.
Blok europejski może zniknąć z mapy. – powiedział Dmitrij Miedwiediew
Unię Europejską może spotkać taki sam los jak Związek Radziecki i zniknąć z mapy, zanim Ukraina zostanie członkiem.
Być może mielibyśmy komunizm, gdyby zachował się Związek Radziecki. Ale niestety związek umarł.
Co z tego, że UE zniknie?
Aż strach wyobrazić sobie skandal, który by się wówczas pojawił. W tym przypadku byłaby to zdrada obietnic złożonych Ukraińcom.

1. Sławni heroje wjechali samobieżną haubicą na własne pole minowe.

2. Inny heroj – mięsno armatni – pokazuje gdzie mieszka i gdzie przyleciał prezent z moździerza.

3. Żydostwo rzuca wszystkie ręce na pokład żeby uratować to co jest nie do uratowania z „niebiańskiej jerozolimy”. Po satanistycznej wiedźmie Angelinie Jolie, teraz Benjamin Stiller przybył do byłej niebiańskiej jerozolimy.

To nie może wypalić. Nie ma takiej opcji.
Dlaczego?
Ponieważ Ben Stiller do pertraktacji o cokolwiek, to jest ostatni nadający się koleś na Ziemi, jako że to jest najbardziej wkurwiający typek świata. Faraon omal nie eksplodował, kiedy im poszło o kombinację i tablet 🙂

4. Chochołki spierdalają z lini frontu. W stronę mostu. Który jeszcze był kiedy tam byli ostatnio 🙂

5. Rosyjskie pociski Kalibr uderzyły w stanowisko dowodzenia wojsk ukraińskich w pobliżu wsi Szirokaja Dacza w obwodzie dniepropietrowskim, zabijając 50 generałów i oficerów sił zbrojnych Ukrainy. Poinformował o tym generał broni Igor Konaszenkow podczas porannej odprawy.
W czasie uderzenia, w sztabie odbywało się zebranie sztabu dowództwa grupy operacyjno-strategicznej wojsk „Aleksandria”.
https://rusvesna.su/news/1655636902

6. Zwiad Południowego Okręgu Wojskowego zniszczył elitarne siły specjalne Głównego Zarządu Wywiadu Ukrainy i schwytał dowódcę.
Dowódca nieistniejącej już grupy sił specjalnych Głównego Zarządu Wywiadu Ukrainy odpowiada na pytania oficerów rosyjskiego wywiadu.
Reszta jego grupy jest zlikwidowana, ranna lub uciekła.
Ukraińcy byli szkoleni, według schwytanego dowódcy, przez kanadyjskich instruktorów.
Film w linku:
https://rusvesna.su/news/1655642242

7. Chochoły gdzieś w Europie chciały wpaść w Tryb Chochoła ale zostały sprowadzone na ziemię przez przechodnia.

8. Świeży nawóz jedzie przyczepką ciągnąc jeszcze haubicę.

9. Niekończący się deszcz rakiet.

10. Magazyn broni w Nikołajewie zakończył swoje istnienie.

11. Znowu planeta małp, tym razem w Szikago.

Kiedyś było tam polonijne epicentrum zarobkowych parobków ale nigdy bym nie przypuszczał co wyewoluuje z naszych górali.
Toż to Obamagoralenvolksturmundpanzerabteilung.

12. Wódka „Łzy Zelenskiego” nowym hitem w Rosji.

13. Ahmat Sila, prezentuje stosy Chochołków, które się nie zdały.

14. Zwolennicy zapraszania uchodźców zapytani zostali zostali czy chcą adoptować jednego uchodźcę do własnego domu.

15. Dobry wieczór, my z kibla.

16. Murikański szczepan po zastrzyku zmienia się w coś. Dostał oka węża, czegoś na nodze, ręce no i z dłoniami coś mu się zmienia. On sam nie wie co jest grane…

17. Chochoły mszczą się za jednorazowe zlikwidowanie 50 generałów. Na Donieck leci średnio co półtorej minuty pocisk z haubicy NATO. Oj, chyba klaun zostanie skalibrowany…

Wczoraj czytałem, że Rosja ma też plan na zniszczenie klaunowatej mobilizacji. Może w ciągu doby zlikwidować rakietami wszystkie biura werbunkowe i komisje wojskowe co oczywiście pomysł klauna na zmobilizowanie miliona Chochołów zniweczy na tyle czasu ile potrzeba na zajęcie całej Ukrainy.
A tymczasem żydowski błazen nie przestaje rzucać dowcipami. Po skeczu z milionową armią teraz marzy o 2 tysiącach czołgów od Murikanów… he he… I że jak on dostanie te czołgi to on tę wojnę wygra 🙂

18. Napina się też bardziej niż baranie jaja, sytuacja z tranzytem do Kaliningradu, który bezprawnie zablokowała Litwa. Rosja co prawda może dostarczać towary drogą morską ale już się tam mówi, że taka samowola wyklucza Litwę z Unii bo jednym z warunków było właśnie nie ingerowanie w tranzyt towarów.
Rosja oczywiście nie puści tego gówna płazem więc wygląda na to, że przed Polską najpierw Żmudzini zostaną zdebanderyzowani…

A ponieważ zauważono jakieś nerwowe ruchy na Bałtyku, w obwodzie kaliningradzkim postawiono nowe rosyjskie zabawki w stan gotowości bojowej – mają transportery jak do Łuny-M tylko nowszej generacji i dwie przeciwokrętowe rakiety na grzbiecie. Czekają tylko na rozkazy…

21 czerwca 2022

1. Znowu gra w okręty i Ukraińcy tradycyjnie jako statki.

2. Mięsko armatnie znowu otrzymało dwa transportery od holenderskich pedofilów. Jak wytrzymają dwa tygodnie to będzie rekord życiowy Holandii.

3. W coraz bardziej widoczny sposób zwiększają się naciski santa Klausa Schwaba na pośladki jego męskich dziwek. Borys Przygłup Dżonson marzy o utworzeniu własnego imperium, co po tym samookaleczeniu nazywanym dyplomatycznie Brexitem nie najlepiej świadczy o sile jego zwieraczy. Długo się santa Klausowi nie będzie opierał tylko będzie działał coraz głupiej żeby alfonsa zadowolić. Po Brexicie bida na dobre zajrzała na gruźlicze wyspy bo reszta Unii robi Angli koło dupy, tak więc Borys jest skończony jako polityk. Rosja ma tam ze cztery okręty podwodne przy gruźliczych wyspach, więc Borys wyżej dupy i tak nie podskoczy.
Natomiast Niemcom na dobre zaczyna odpierdalać. Dowódca niemieckich sił powietrznych generał Ingo Gerharts jeszcze nie zmienił płci a już nawołuje do ataku jądrowego NATO na terytorium Ukrainy.

Po co? Frau Ingo chce „odstraszyć Rosję”.
https://rusvesna.su/news/1655740279
Moim zdaniem jak chce poważnie odstraszyć Rosję niech założy strój ślubny santa Klausa Schwaba. Ten z koronki i ze skrzydełkami na plecach.
Oszust Morawiecki też ma plan. Skradzione Rosji pieniądze pragnie przekazać Ukrainie. Jeśli to zrobi to dojdzie mu jeszcze paragraf za paserkę, tak mi się widzi.
Emanuel natomiast podlizuje się Putinowi. Hmm… ze trzy dni temu przeczytałem potężny artykuł dziennikarzy śledczych z Francji, w którym niezwykłe sprawy zostały wydobyte na światło dzienne. Otóż okazuje się, że Emanuel Palcowany, do 13 roku życia przebywał w Izraelu gdzie zatrudniono go jako męską dziwkę dla pedofilów. Dopiero potem został poślubiony przez jednego ze swoich klientów – Brygidę, która urodziła się mężczyzną. Szkoda że gdzieś mi uleciał link do tego – to był ogrom informacji…
Z całego tego zażydzonego gnoju jedynie Murikanie zachowują się przewidywalnie. Ich doktryna wojenna polegająca na przegrywaniu wojen w dalszym ciągu jest niezmienna. Oni kochają wojny, na które mogą sobie z boku popatrzyć i napaść niewyobrażalną kasą cały swój kompleks wojenno przemysłowy.
Pamiętam jak w Wietnamie była zagadkowa akcja, której nikt wówczas prawidłowo nie ogarnął, ponieważ właśnie wówczas Murikanie wprowadzili w życie ową doktrynę wojenną. Otóż Murka walczyła sobie tam dzielnie z Wietkongiem, a Wietkong cały czas dostarczał na rowerach dla swoich zaopatrzenie. Ścieżkami w dżungli więc nie było tego szlaku Ho Chi Mina nawet widać. Całą wojnę tak sobie z tymi rowerkami wędrowali. No i Murikanie jedynie na jakimś wzgórzu mogli ten szlak wypatrzyć. To była jakaś górka wysoka dajmy na to na kilometr. No to jak namierzyli to zaczęli szlak na tej górce bombardować. Wietkong, czekał aż się skończą naloty – zasypywał łopatami leje i heja do przodu. I tak się bawili z rok na tej górce. Potem Murika zaczęła zrzucać bomby z opóźnionym zapłonem. Wietkong w tej sytuacji wbijał w miejsce zrzutu niewypału horągiewki i szedł bokiem albo sam wysadzał. Murikanie coraz większe bomby na tą górkę sprowadzali i kolejne lata w nią napierdalali. Pod koniec wojny niczego oczywiście nie wygrali – jeśli nie liczyć że górkę obniżyli o jakieś pół kilometra – tylko po podliczeniu kosztów tego paroletniego bombardowania wyszło im parę pierdylionów dolarów. Miliony bomb i miliony litrów paliwa do bombowców strategicznych tam zostało zużytych. A Wietnamcy na rowerach i tak tamtą wojnę wygrali. Śmiali się nawet ile ta górka pierdylionów Murikę kosztowała a nie wiedzieli że właśnie o to chodziło, bo te pierdyliony nie poszły na szkolnictwo i służbę zdrowia ale dla kompleksu wojskowo przemysłowego.
Dlatego Pedo Joe naciska na tę wojnę i nie żałuje pierdylionów. Chce dać zarobić opiekunom jak za starych dobrych czasów a wojna światowa to ich marzenie. I dlatego murikańskie żydostwo nie odpuści.
Co więc zrobi Rosja, kiedy będzie przyparta do muru?
Myślę, że zrobi im tsunami, żeby się wreszcie zajęli sobą. A może najpierw wypuści im salwę ostrzegawczą, żeby zatopić na raz wszystkie lotniskowce? Zobaczymy.

4. Szef Czeczenii Ramzan Kadyrow zdementował informacje o wymianie ukraińskiej nacjonalistki Julii Pajewskiej, znanej jako Taira.
„Oświadczam z całą odpowiedzialnością, że doniesienia, jakoby ukraińska nacjonalistka Julia Pajewska, o pseudonimie Taira, została rzekomo wymieniona na syna mojego zastępcy przedstawiciela na Krymie i Sewastopola Murada Saidova, Adama Griczenko, nie odpowiadają rzeczywistości”.
Zaznaczył, że Adam Griczenko jest obywatelem Ukrainy i według zeznań jego ojca, który nagrał przekaz wideo, nadal przebywa w niewoli na terytorium Ukrainy.
https://rusvesna.su/news/1655735979
No i nadal nie wiadomo na kogo w końcu sukę wymieniono. Jednak wiadomo i to od początku operacji, że Czeczeńcy najszybciej idą do wymiany.
Potem jeszcze Kadyrow straszył dziennikarzy o odpowiedzialności za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji – zamiast po prostu kurwa odpowiedzieć na bardzo proste pytanie, które zadaje sobie teraz calusieńka Rosja: za kogo nazistowską kurwę wymieniono, bo Rosjan to wkurwiło do białości.
Co to za denazyfikacja, skoro schwytanych nazistów się wypuszcza? – zastanawiają się Rosjanie w necie.
Taki sam błąd popełnił rząd przedwojennej Polski, który skazał na śmierć za morderstwo polskiego ministra, nazistę Stepana Banderę, potem mu zamienił czapę na dożywocie, a potem całkiem wypuścił tego mordercę z więzienia. Jak się to skończyło dla Polski wszyscy wiemy i Rosjanie też powinni tamten temat odrobić i jasno wszystkim wyklarować hecę z tą azowską kurwą, którą wypuścili.

5. Na Morzu Czarnym siły zbrojne komika zaatakowały platformy wiertnicze. Rosja uznała to za „rozwiązanie rąk” i obiecała adekwatną odpowiedź w ośrodki decyzyjne w najbliższym czasie.

6. Na froncie rosyjskie Grady zrobiły piękną salwę zapalającą i pozwoliły Chochołkom pouwielbiać zapach termitu o poranku.

7. Szturm na Toszkówkę.

8. Walki na froncie, jeszcze kilka filmów.

9. Tymczasem w Kijowie.

10. Mieszkańcy Burkina Faso przyszli z flagami Rosji żądając żeby Francja zabrała swoje wojska. Zapraszają Rosyjskie natomiast.

Niedawno z kolonii Emanuela Palcowanego odpadły w ten sposób Republika Środkowej Afryki i Mali. Wojska francuskiej dziwki Rotszylda wypędzono a rosyjska Grupa Wagnera teraz pilnuje tam porządku. Ci z Burkina chcą tak samo uwolnić się od francuskich pijawek. Jednak w Nigrze są złoża uranu więc Emanuel Masturbowany może być mocniej niż do fiuta do nich przyssany.

11. Zakarpacki volksturm buntuje się i nie chce iść pod artylerię żeby zostać mięsem albo chociaż nawozem.

Po prostu chamy zbuntowane 🙂

12. Trzej nazistowscy królowie z państw osi, którzy przybieżeli do stajenki Zelenskiego, Król Vichy Emanuel Palcowany, fuhrer Szulc i jeszcze jakiś pajac od Mussoliniego, odmówili błaznowi broni uważając że świat jest Ukrainą już zmęczony.
https://rusvesna.su/news/1655782998
Oczywiście oni nie są zmęczeni, tylko wykonują polecenia santa Klausa Schwaba, który nakazał im ratować co się da z byłej Ukrainy. Rosji nie da się pokonać więc chcą zakończyć wojnę i te resztki Upadliny przerobić chociaż na nowy Izrael. Po to oczywiście żeby za parę lat wytworzyć tam kolejny wrzód na mapie świata – identyczny do tamtego z Palestyny.
I dlatego też Rosja nie powinna odstąpić od zajęcia całej Upadliny i likwidacji całkowitej jej armii. Do ostatniego czołgu, do ostatniego żołnierza. Demilitaryzacja musi być totalna, bo to nie jest paru neonazistowskich zjebów maszerujących z pochodniami ale kompletnie całe zmarnowane pokolenie: Chochoły z groteskowymi nazistowskimi tatuażami, hailujące cielaki no i te surogatki kurwiące się na lewo i prawo a potem sprzedające własne dzieci żeby krążyć bez sensu po bezsensownych „firmowych” galeriach. To jest kompletnie zmarnowana cała generacja – niereformowalna. Przesiąknięta banderowskim brudem i mordercza nawet wobec swoich…

13. Nadal nie żadnych materiałów z rosyjskich wież wiertniczych na Morzu Czarnym ostrzelanych rakietami NATO. Podobno nie zostały „ostrzelane”, lecz totalnie zniszczone.
Rosja zapowiada ekstremalny odwet na ośrodki decyzyjne. No zobaczymy. Oby jebnęli we właściwym miejscu o właściwym czasie – tak idealnie jak wczoraj gdy jedną salwą zlikwidowali ponad 50 ukraińskich generałów.

Hehe, Rosjanie przyjebali tak, że generały Skrzypczaki musiały na znak żałoby opuścić majtki do połowy łydek…