Szybkie Wieści… 31

Putin1

22 czerwca 2022

Dziś podwójna rocznica. Wujek Adolf 81 lat temu napadł na Rosję no i okrągłe 31 Wieści się ukazały. To cieszy, bo wczoraj na Bit Chucie wszystko zaraz po zrobieniu wpisu nagle zdechło. Albo mieli giga awarię albo mega atak. Chyba koło 7 rano. Ale ja zdążyłem, bo ja wstaję jak pan o 5:30 żeby ogarnąć nowości. Już wszystko chodzi więc dobrze, bo już się martwiłem że zamiast oglądać filmiki będę musiał, prowadzić pamiętnik 🙂

1. Jarek, jako pierwszy opluwacz Rosji – taki z najdłuższym 30-letnim stażem – bohatersko ewakuował się z rządu, żeby zawczasu wpełznąć do jakiejś bezpiecznej nory. Genialny strateg wysłał depeszę i zrobił strategiczne zniknięcie z widoku:
„Nie jestem już w rządzie. Premier Mateusz Morawiecki oraz – z tego, co wiem – prezydent Andrzej Duda przyjęli moją rezygnację. Moim następcą w randze wicepremiera będzie szef MON Mariusz Błaszczak.” – depeszę o takiej treści o 6:29 we wtorek 21 czerwca nadała Polska Agencja Prasowa kiedy Jarek opuścił rząd w stylu Bidena.
jarek opuszcza rząd
Do historii, przejdzie jako drugi (po Koperniku), który wstrzymał Słońce (Peru) i ukradł Księżyc.

I jako pierwszy, który zabił brata.
I tyle wersji oficjalnej.

Rosjanie podają jeszcze egzotyk, że Jarek odszedł, bo na froncie zlikwidowano dwa bataliony polskich najemników – około 350 ludzi ale nie ma na to żadnych dowodów, co dziwi bo na każdego murikańskiego najemnika natychmiast wypływa miliard filmików. Tymczasem na rzekomych 350 polskich, nie ma kompletnie nic.

Wersja prawdziwa jest zatem chyba bardziej przyziemna.
Otóż Jarek poszedł precz, bo jest podejrzanym. Poszło o ten nielegalnie postawiony pomnik jego brata, który on także nielegalnie odsłonił, kiedy orkiestra nieludzko fałszowała a ludzie krzyczeli „spieprzaj dziadu!”.

Na to jest bogaty materiał dowodowy.
Władze miasta, w którym postawiono ten przydworcowy kicz, zawiadomiły prokuraturę i prokuratura wszczęła śledztwo. Wszystkie tropy kaczych łapek prowadzą detektywów prosto do Jarka. A jako, że podejrzany „w sprawie” niczego może pełnić… resztę wiadomo z depeszy.
Wygląda na to, że Zbigniew podłożył Jarkowi świnię, bo przecież to on kręci prokurwaturą. Jak to w tuczarni… nadział Kurdupla na haka i wyjął tasak, żeby o lepsze miejsce przy korycie powalczyć…
Andźej Duda natomiast – ponieważ został przez Jarka z gówna wystrugany – przyjął to z tego, ze świętym spokojem on przyjął to i z osobistą godnością.
andrzej-duda-kleka-przed-jaroslawem-kaczynskim
Niezwykłym taktem Andżej się wykazał jako człowiek który nie zdał egzaminów na adwokata, bo nawet ani razu nie splunął z góry na Karakana, który nie ukończył przecież gimnazjum, ponieważ oblał z trzech przedmiotów. Niesamowita lojalność, lokajność znaczy… no niebywałe.
Kurdupel jednak jest mściwy, a więc zapowiada się generalne świniobicie w sferach zbliżonych do okrągłego koryta. Hmm… a jeszcze wczoraj pisałem o proroku Władimirze, który zapowiedział w Unii szybką wymianę elit. No i spełniło się niemal natychmiast z tym, że ponieważ w Polsce od II wojny nie było nigdy elit, wymianie ulegną polipy.
Genialny strateg jako pierwszy został z chorego organizmu szczęśliwie wysrany.
Na razie w ścierwościeku widzę tylko mega hejt na Ziobrę ale jako, że to tylko stały fragment gry nawet nie będę tego gówna linkował. Na linki zasługują tylko i wyłącznie DOKONANE FAKTY a nie pusty bełkot. (Tak nawiasem o to samo bardzo proszę w komentarzach, bo kłamstwa, zawodowych kłamców będę nadal konsekwentnie usuwał, żeby nie zamulać spamem.)


2. Sławni heroje dostali transportery po krowach holenderkach, grubszą wiązkę chrustu na drogę, no i patataj… pajechali na wojnę.
Jest już nawet film z gatunku: „Przed”

Za jakiś tydzień – dwa spodziewam się dodatku pod tytułem: „Po”, ponieważ nasz narodowy wróżek pan Jackowski nie wywróżył im nawet dwóch tygodni. Bukmacherzy też nie wywróżyli ale pan Jackowski nie wywróżył pierwszy.
Tylko ja im pańskim gestem daję całe dwa tygodnie. A niech Chochołki mają. A jako że ta „inwazja” nie ma jeszcze oficjalnej nazwy proponuję: „Barbarossa Zwei”. Transporterów jest sześć więc nadałem im przy okazji takie oto robocze nazwy: całe zgrupowanie to Grupa Barbapapa, natomiast transportery to: Barbamama, Barbicjusz, Barbabandera, Barbaklaun, Barbie i Barbara.

3. Już drugi dzień radośnie dopala się ostatni magazyn paliw komika w Donbasie.

Grupa Barbapapa będzie miała bardzo poważny problem z tankowaniem jeśli nie zabrała paliwa ze sobą w bańkach.

4. Jeden z 600 zagranicznych najemników jacy utknęli na dobre w zakładach Azot. Nudzą się czekając na bombardowanie więc kręcą sobie pożegnalne filmy.

5. Ukrainiec tłumaczy nadgorliwą aktywność policji przy mobilizacji – czyli te wszystkie akcje z Chochołkiem Pędziwiatrem: uwolnienie kosztuje 3 tysiące dolarków, wot wsio.

6. Chochoły cieszą się ostrzeliwując Donieck.

7. W rocznicę hitlerowskiego Planu Barbarossa na Ukrainę dotarły niemieckie haubice. Precyzyjnie co do dnia. To oczywiście wymowne splunięcie w twarz Putinowi od niemieckiego fuhrerka.

https://rusvesna.su/news/1655819897

Moim zdaniem do Stalingradu raczej nie dojadą, tylko zamiast tego Katiusze zajadą do Berlina tak jakoś w maju, bo jak już jest taka świecka tradycja, no to nie wypada żeby w maju nie zajechały.

8. Mój przedwczorajszy żart z kolejnym atakiem na Wyspę Węży okazał się proroczy. Ukraińcy rzeczywiście Wyspę zaatakowali. Zakończyło się toto jak zawsze – spektakularną porażką, kiedy wszystko co tam leciało zostało zestrzelone i zniszczone.
Szczegóły w linku.
https://rusvesna.su/news/1655810010

9. W Rosji śmieją się  z Kurdupla, który zanim odszedł, rzucił objawienie, że: „jesteśmy na wojnie”.
https://rusvesna.su/news/1655801425
My, Kurdupel nie jesteśmy na żadnej wojnie, bo ja na przykład jestem w pracy. Nie ma, my. My Polacy nie toczymy żadnej wojny. Operacja policyjna na Ukrainie przeciwko narkomanom i nazistom, to wewnętrzna sprawa Rosji oraz bandersynów, którzy jednostronnie pogwałcili porozumienia mińskie. Polska nie jest ani stroną ani w stanie wojny z Rosją. W stanie wojny z Rosją jesteście wy: żydzi, Chazarzy oraz mieszańce o nieistniejącym rodowodzie. Polacy nie są na żadnej wojnie. Polacy są w pracy.

Ba, na wojnie nie są nawet polskojęzyczni podżegacze wojenni.
Dlaczego Kurdupel, wy nie jesteście na wojnie?
Dlaczego?
Polacy razem z Rosjanami mają bogatą historię walk z hitlerowcami i banderowcami. Ramię w ramię, a ty Kurdupel jak jesteś na wojnie to może idź na front, bo ci się jeszcze ta wasza wojna skończy…

10. Murikański najemnik numer dwa został zlikwidowany na Ukrainie. 52-letni Stephen Zabelski. Wysłano go do rozminowywania i zneutralizował jedną minę – tę na którą się sam wjebał.
Fotka zjeba w linku.
https://rusvesna.su/news/1655793276
Szpara między przednimi zębami to jedna z bardzo wielu wad genetycznych Chazarów. Monika Olejnik, Madonna, Andżej Duda, etc…
Chów wsobny jest jej przyczyną i fatalny materiał na wejściu.
Tymczasem wojska rosyjskie takiego nabrały doświadczenia i takie otrzymało wsparcie sprzętu, że niemal do zera spadła ilość strat po stronie rosyjskiej. Chochoły natomiast szacuje się że straciły ponad 200 tysięcy żołnierzy. I codziennie dochodzi prawie nowy tysiączek…

11. Żeby podnieść poprzeczkę Rosjanie już nie niszczą murikańskich haubic w magazynach ale na polu walki, efektownie razem z załogami. To chyba myślę, w ramach podziękowań za Donieck. Stracili widocznie zainteresowanie długotrwałymi procesami zbrodniarzy wojennych i od razu przeszli do fazy: wyrok.
Film w linku.
https://t.me/pl_news_front/3056?single

12. W ramach Władimirowskiej proroczej „wymiany elit” w Izraelu szykuje się wysranie polipa, znaczy „rozwiązanie knesetu”…
Upadł im rzont i szykujom się nowe wybory ale niedobra jest tak teraz o tym mówić…

13. „Europa” czyli IV Rzesza wysrała się na Gretę i w błyskawicznym tempie powraca do epoki węgla kamiennego. Dwutlenek już nie jest zły. Dwutlenek jest gut. Niedobry jest znowu koronawirus. Zaczynają odpierdalać znowu w maseczki.
Kamień tego… węgielny pod tę inicjatywę położył czcigodny Władimir, kiedy zakręcił złodziejskim kurwom i parszywym zakłamanym chujom gazowy kurek.
Co w tej sytuacji zrobi Polska?
No Polacy pójdą po chrust – wiadomo. Natomiast Goebelsi od Szulca, bardzo szybko będą chcieli zainstalować w generalnej guberni folksdojcza Tuska, żeby pozwolił Szkopom ukraść polski węgiel. Będą ruchy antypolskie na Śląsku, itp. Wszystko po to, żeby polskie kopalnie ukradł Polakom Szwab. Swojego węgla bowiem Szkop nie ma tylko jakiś brunatny brud. Natomiast w Polsce jest węgla na 500 lat dla całej Rzeszy, znaczy „Europy”. Najlepszego, wysokokalorycznego.
Jeszcze zanim Greta się z gówien obmyje węgiel się zrobi… „naturalny”. Tak jak dotąd „naturalny” był tylko gaz. Teraz gaz będzie robił za wcielonego diabła a węgiel zrobi się „naturalny”. Co zrobi się z Grety nie wiadomo jeszcze. Może sparzą ją z Trudną Justyną z Kanady, albo dadzą wibrator elektryczny, a może tylko zaszczepią? Coś będą musieli z nią zrobić radykalnego, zanim wkurwi się dziecko…
Greta
Źle jednak nie będzie myślę bo zanim Szkopy i folksdojcze polski węgiel ukradną przyjdzie tu Władimir i zrobi Niemcom powrót do „naturalnej” pary.
Będą śmigać Mercedesami na na silniki z parowozów o ile oczywiście jeszcze będą, bo rokowania na bycie mają po II wojnach światowych raczej marne, skoro tradycyjnie szczują świat do trzeciej. Po II wojnie stracili Prusy i Ziemie Odzyskane, po trzeciej mogą już całkiem zniknąć, bo Rosja działa konsekwentnie i jak mówi że Uni może nie być to znaczy że IV Rzeszy może nie być a nie że mówi.

14. Minister Zbigniew zaczyna się podlizywać Polakom. Zainterweniował i ruszył jęzorem, kiedy żydowski sąd zaczął drugi raz ściągać Polce „dług”.
https://finanse.wp.pl/sad-po-raz-drugi-kazal-splacac-ten-sam-dlug-jest-reakcja-ziobry-6782162250656672a
Jak mi żydowski sąd ściągał przy pomocy kurwy komorniczej Joanny Płaza wyimaginowany „dług”, którego nigdy nawet nie było, minister Zbigniew nie zareagował, bo zbierał wówczas haki na Kaczora i Stonogę… pierdolone Zero… 🙂
A ukradli mi wówczas złodzieje z sądu nie tylko nielegalnie wszystko co było na koncie – a nie wolno czegoś takiego robić ponieważ są limity – to jeszcze zrobili na tym koncie „dług”, kradnąc dalej… poniżej zera…
Oczywiście dwa razy. Jeden urojony w żydłackim sądzie „dług”!

Komornik Joanna Płaza tak potrafi – przyrośnięta jak huba do sądu w Świdnicy.

15. Potężny atak na rosyjską bazę w Ługańskiej Republice

16. Kolejne znalezisko archeologiczne – zniszczony już dawno ukraiński skład broni, do którego dopiero teraz dotarła Rosja. Niektóre Chochołki leżakowały tam sobie od kwietnia.

17. Amerykański najemnik stwierdził, że Ukraina nie ma szans w tej wojnie, bo sama niszczy własnych ludzi. Do takich przenikliwych wniosków doszedł po tym jak z kolegami stoczyli ciężką dwugodzinną bitwę z oddziałami… ukraińskimi 🙂
https://rusvesna.su/news/1655876313
No cóż, Murikanie słyną przecież z tego, że potrafią w swoich wojnach wyciągnąć do 20 procent zabitych przez tak zwany „przyjacielski ogień”. Teraz Karma do nich powraca z dokładnie tym samym, w ramach „kto mieczem wojuje…”

18. Inny brytyjski najemnik z sił specjalnych Borysa, narzeka na to samo odkąd ukraiński transporter zmienił w pył ich brytyjskiego snajpera, bo nikt ich nie poinformował że to swój.
https://rusvesna.su/news/1655872482
Coraz zabawniejsza robi się ta wojna. Rosja walczy dzielnie z narkomanami i nazistami a tymczasem Ukraina z Ukraińcami i sojusznikami.
Skala Olsena mi się kończy.

19. Szkopom kończą się zapasy gazu a Murice ropy. Za dwa miesiące oba kraje będą miały lipę. O ile Niemcy nie dziwią, bo zawsze groteskowo tęsknili za gazem to Murika zaskakuje, bo są to przecież specjaliści od kradzieży ropy.
Muszą przejść na zawodowstwo i zatrudnić Morawieckiego. On szybko sprowadzi Putina do porządku i wysunie ultimatum, że Rosja ma się ropą i gazem ze złodziejami natychmiast podzielić.

20. Machina biurokratyczna przyśpieszyła. Od momentu rekrutacji Chochoła do przemiany na nawóz albo jeńca czas oczekiwania wynosi średnio tydzień.
https://t.me/pl_news_front/3083
Jeszcze pół roku i z klaunem będą walczyć tylko Czeczeni i wojska Ukraińskie, albowiem debile są utylizowane, a ogarnięci przechodzą na jasną stronę mocy.
I chociaż to nie jest śmieszne, wcale się nie zdziwię jak za parę miesięcy klaun Zelenski zażąda od Zachodu, czołgów, samolotów oraz… armii. I wcale się nie zdziwię jak dostanie z Zachodu każdego żołnierza, który nie jest żydem. Zelenski, to w końcu bękart Sorosza więc każdy zjeb mu wejdzie w dupę 🙂

21. Kolejny Chochoł Pędziwiatr ścigający się z komisją werbunkową.
https://t.me/pl_news_front/3079

22. Odnalazły się homeopatyczne Chochołki, które szukały schronienia pod mostem gdzie wykopały sobie dołki.

Zabiły ich przeciągi.
Film w linku.
https://t.me/pl_news_front/3074?single

23. Po Polsce, która stoi chrustem teraz Mołdawia przechodzi na energetykę opartą na drewnie.
Hmm… Litwini chyba zaczną palić krowim nawozem, bo tamtejsze żydy są wyjątkowo skąpe i raczej nie dopuszczą Żmudzinów do lasów. Zapewne za łapówki pozwolą im palić własne meble 🙂
Tymczasem dla krajów przyjaznych Rosja zrobiła mega rabaty. Indie kupiły cztery razy więcej ropy niż normalnie. Chiny wchłaniają każdą ilość paliw kopalnych również z przyjaznym rabatem.
Tylko patrzeć jak się będzie chciała z Chińczykami podzielić zyskami żona Morawieckiego.
A co zrobi Polska kiedy się skończy w lesie chrust?
Myślę, że Morawiecki i Duda nakażą Polakom ogrzewać się ciepłymi Ukrainkami i nadal będzie wspierane takie nazistowskie gówno jak na poniższej fotografi – banderówka Pajewska na tle flagi Bandery.
pajewska1
Ona od 2014 roku jest ochotnikiem w nazistowskich batalionach i znacznie lepiej prezentowała się w areszcie, gdzie mogła hitlerowskie tatuaże wszystkim chętnym prezentować.
pajewska

23 czerwca 2022

1. Wyjaśniło się dlaczego tak mocno są wyszkolone Chochoły. Uczyli się od murikańskich instruktorów.

Ale nic to, 500-kilogramowa mama udusi w Masacziusets jakiegoś kojota, przetopi i natrze psim smalcem rękę, to palce raz dwa odrosną…

2. Tutaj nawet mama, która jest tak gruba, że się poci majonezem już nic niestety nie poradzi.

3. Kawałek bagnetu, otwieracz do węża i już jest stylowa pamiątka z wojny.

4. Już wyszkolone Chochołki, których mama zawczasu przetopiła na smalec wioskowe psy.

5. Specnaz zagnał do zagrody jakieś polne Chochołki a potem zabił.

6. Chochołka czeka na swoich herojów… i jest dobrze na ich powrót przygotowana. Duży plusik jej się należy.

7. Chochoł wpatruje się w drona a potem jak magik znika.

8. Nowy narybek do banderowskiej armii. Dobrze że zostaną spaleni zanim złożą jaja…

9. Ciekawostki przyrodnicze: podczas napadu na bank koleś w Brazyli wyłapał postrzał w szyję. Wykrwawił się jak świnia w niecałą minutę.

https://vidmax.com/video/213519-armed-bank-robber-gets-shot-in-the-neck-by-fast-acting-guard-graphic

Z takim życiowym rekordem chyba trafi do Księgi Rekordów Guinessa.

10. Działa samobieżne Cezar przysłane dla klauna od kochanka z Francji już są w dobrych rosyjskich rękach. Specjaliści je odholowali w bezpieczne miejsce, żeby Chochoły sobie krzywdy nie zrobili i teraz badają pod kątem rozwiązań technologicznych w specjalistycznych zakładach.
Jeśli natrafią na coś zaawansowanego zastosują inżynierię wsteczną.
https://t.me/RVvoenkor/16983
https://rusvesna.su/news/1655923604
Mam nadzieję że tych holenderskich transporterów Grupy Barbapappa nie będą badać tylko przekażą od razu do jakiegoś kołchozu…

11. Rosja rozważa przejście na to o czym niedawno tak nieśmiało sobie tutaj pisałem: chcą wprowadzić na rynek złotego rubla.
Dlaczego?
Ponieważ taka waluta byłaby całkowicie odporna na sankcje i inne szwindle walutowe, z których słyną te Sorosze.
https://www.rt.com/business/557611-russia-golden-ruble-sanctions/
Bardzo dobry ruch – kolejny przyzwoity srebrny gwoździk do trumny Rotszylda ulepionej z obligacji, obiecanek i papieru…

12. Szulc dał klaunowi siedem haubic, klaun dał Szulcowi gwarantowaną obietnicę, że nie będzie napierdalał nimi w Rosję.
https://www.rt.com/news/557633-german-weapons-guarantees-ukraine/
Szulc jak całe te Głębokie Bagno oczywiście też został przez Soroszów wystrugany z gówna a potem wyciągnięty na światło z głębokiego szamba no więc nie odmówi bękartowi Sorosza. Pierdolenie o gwarancjach ze strony żyda można porównać jedynie z gwarancjami Hitlera dla żydów że są ewakuowani na wschód. Takie gwarancje im dawała III Rzesza po to, żeby na drogę do Auschwitz zabrali walizkę pieniędzy i kamieni szlachetnych co by Rzesza nie musiała długo po zagrodzie sama tego szukać…
Jak znam życie Klaun już od jutra będzie z tego sprzętu napierdalał w rosyjskojęzycznych Ukraińców, żeby nie naruszać „gwarancji” dla Niemca.
I jedni i drudzy plują Rosji w twarz w rocznicę Planu Barbarossa sprowadzając ciężki sprzęt więc kwestia czasu aż Rosja im też udzieli gwarancji połączonej z terminem przydatności do użycia. Kwestia czasu…
A tak poza tym cała ta zachodnia bron ani na jotę nie zmieni wyniku Operacji. Zwiększy tylko liczbę cywilnych ofiar, bo Zelenski jest jak małpa z brzytwą… to tylko narkoman.

13. Ciekawostki z kołchozu. Finlandia ogłosiła gotowość do „zatrzymania Rosji”. Ich premier po kursie sekretarki, ogoliła nogi i powiedziała, że chce połączyć siły z Albanią i stworzyć… nie wiem…. chyba drugą Grupę Barbapappa!
https://wiadomosci.wp.pl/premierzy-finlandii-i-albanii-stanowczo-jeden-front-przeciwko-rosyjskiej-agresji-6782488826558081v
Jej elfie, pozbawione całkowicie płatków uszy są certyfikatem jej rasowego chazarskiego pochodzenia.
Szkoda, że Sanna poszła na kurs sekretarki, bo po drobnej korekcie plastycznej w salonie madam Brygidy, byłaby naprawdę świetną aktorką porno. Niejeden fiński drwal by sobie chętnie ulżył w lesie…
sannamariini
Żarty, żartami ale to co odpierdala opłacana przez Rotszylda horda i ich groteskowa propaganda robi się z tygodnia na tydzień coraz śmieszniejsze. Po jakimś tam sondażu okazało się bowiem, że w winę Putina za ceny paliw, gazu i innych produktów, wierzy już tylko jakieś dziesięć procent… Murikanów! Czyli, że jest dokładnie tak jak powiedział Władimir – ci którzy nie potrafią pisać i czytać.
W Europie nawet nie robią takich sondaży bo wyszło by im z pięć procent najwyżej…
A poza Muriką i Europą cały świat stoi murem za Władimirem. Cała Afryka, cała Azja, caluśieńki świat islamu plus oczywiście miażdżąca większość ciemiężonego przez garstkę bandytów Zachodu.
80 procent ludności świata jest całym sercem za Rosją 🙂

14. Chochoła z kaburą oficerską, który ściemniał że był tylko mechanikiem, położyli przy mrowisku z jakimiś mrówkami chyba z Czarnobyla, żeby szybko wyjaśnił co i dlaczego…

Takie typki jak on noszą nazwę „łowcy krokodyli”, bo się pętają po okolicy w skradzionych samochodach szukając okazji do zestrzelenia śmigłowca.
No ten już niczego nie zestrzeli, bo napotkał zmutowane mrówki, które mają jaja większe od niego.

15. Park Jurajski ostrożnie ustawił swojego najstarszego gada na podwórku, żeby uradować dzieci, których nie stać było na bilet.

16. Ze świata nazistowskiej nauki: USA w biolabach usiłowały stworzyć etniczną broń opartą na RNA przeciwko Rosjanom. Próbki miały być pobierane tylko od Rosjan rasy kaukaskiej. Nie od Ukraińców rasy chazarskiej!

Tutaj jest ten dowód z filmu, który można guglem przetłumaczyć sobie i przekonać się na własne oczy, co takiego najbardziej interesowało Amerykanów rasy żydowskiej.

https://archive.ph/QLTcJ

17. Tymczasem murikańskie Ministerstwo Prawdy ma już eksperta od dezinformacji. Mike Rotschild się ekspert nazywa.

18. Holandia wykosztowała się na transportery Grupy Barbapapa a teraz będzie… głodna. O! Nie do końca spodobało się to holenderskim rolnikom szukającym żony więc zrobili jakiś protest. Dosiedli ciągników i pojechali gdzieś tak sobie.
Nie wiadomo czego chcą, bo nabrali wody w usta.
Może planują porwanie Sabinek w Belgi? Albo w Luxemburgu? Albo Ukrainie. Żeby założyć cesarstwo rolne? Nie wiem ale wiem, że jak dobrze nie pomacają towaru przed porwaniem, to mogą się ździebko ździwić podczas nocy poślubnej, bo tam dużo Sabinek najechało z Tajwanu, Tajlandi, Odessy i innych takich.

Bądź co bądź nasz rolnik, który szukał żony z tajemniczych powodów natychmiast po ślubie się w oborze powiesił. Tak przynajmniej podaje żydowskie radio zet w dziale plotki/rozrywka.
https://rozrywka.radiozet.pl/Plotki/Rolnik-szuka-zony-nowe-fakty-w-sprawie-samobojstwa-Krzysztofa
Nie wiadomo o co poszło ale podejrzewam, że Bogusia była Bogusiem… taka jest moja luźna teoria rozrywkowa, ponieważ tuż przed śmiercią rolnik biegał po księdzach szukając jak opętany egzorcysty jakiegoś, w ramach programu: „jak trwoga to do Bogusia… to znaczy do boga”.
Kurwa, normalnie nie mogę. To jakaś tragedia…
Ciężkie i skomplikowane czasy nastały dla samców alfa z Pacanowa. Muszą teraz strasznie uważać żeby ich TVP nie wyswatał z jakąś sławną Stepanią Banderą Juniorem…

19. Atak drona kamikadze na rosyjską rafinerię ropy naftowej w Nowoszachtińsku.

20. Kura była najpierw, potem było jajko, a dopiero potem Chochoł był dziobany.

24 czerwca 2022

1. Eksplodowała stacja benzynowa w Swierdłowsku w Rosji.

2. Tymczasem w Stanach Zjednoczonych Afroameryki święto obfitości. Wygląda na to że rząd Pedo Joe przygotowuje powoli ludność do jedzenia murzynów…

3. Chochoły przed ucieczką spaliły oponami swoich padłych kolegów.

Być może byli to zagraniczni najemnicy, bo po co takie zacieranie śladów, skoro Chochoły i tak leżą trupem po całym Donbasie?

4. Brytyjscy najemnicy nadal robią to co potrafią najlepiej. Uciekają przez lasy.

5. Pojmane Chochoły na zajęciach wychowawczych mówią szczerze, że Bandera to pederasta. Mają dobrego kozackiego wychowawcę…

6. Kolejni nosiciele tatuaży zostali na zaminowanej drodze zdebanderyzowani. Łącznie cztery samochody ich tam było.

7. Zakłady Azot od wewnątrz.

8. Chińczycy już na poważnie trenują zanim wpadną na imprezę do Tajwanu.

9. Na Głodowych Igrzyskach ludność szturmuje siedzibę rządu w Ekwadorze.

10. Unia Europejska ma dobre wiadomości dla Ukrainy. Europedałowizja nie odbędzie się na Ukrainie. Wielka Brytania wyrolowała komika 🙂
https://rusvesna.su/news/1655999913

11. Murikańscy najemnicy w Azocie.

W Azocie chyba nastąpi powtórka z Azowstalu. Totalna blokada aż nazistom i najemnikom skończy się jedzenie i amunicja a potem „ewakuacja” do więzienia.

12. Austria zawiesiła przymus szczepionek, bo tamtejsze fuhrerki nagle zaczęły się interesować „wolnością osobistą jednostek”.

Austria Drops COVID-19 Vaccine Mandate, Admits Causing Social Division.


Austria hmm… stara dobra Austria dała światu Adolfa Hitlera, Josepha Fritzla no i tego no… Ludwiga Van. O ile pierwsi dwaj nie dziwią, bo oni zawsze troszczyli się o „wolność osobistą jednostek”, to zaskakuje Ludwig Van – jedyny na świecie niesłyszący kelner. Nie ma nic bardziej niedorzecznego od niesłyszącego kelnera. No nie ogarniam Austriaków
Beethoven
13. Panika u Trudnej Justyny w Kanadzie. 90 procent umierających to potrójnie zaszczepieni. Szambo wybiło…
https://expose-news.com/2022/06/22/trudeau-panics-9-in-10-covid-deaths-fully-vaccinated/
Bękart Fidela Castro poci się jak świnia. Ostatnio zrobił test PCR i też wyszło mu że jest zarażony. A wściekłość Kanadyjczyków narasta…

14. Obszerny artykuł o tym jak upadły kraj Izrael pragnie się przenieść do upadłego kraju Ukrainy.
https://chuckbaldwinlive.com/Articles/tabid/109/ID/4279/Is-Israel-Planning-To-Relocate-To-Ukraine.aspx
My o tym od dawna wiemy ale zachodnie lemingi nawet o tym nie śniły… oni dopiero zaczynają się budzić.

15. Coś poszło nie tak i wyrzutnia rakiet sama się zniszczyła. Pewnie błąd naprowadzania…

16. W kociołku pod Złotym w dwa dni ponad 800 Ukraińców poddało się do niewoli.

Szybciej im to idzie niż klaunowi rekrutacja 🙂

17. Chocholski zwiad spotkał się z artylerią. Tylko jeden spotkanie przeżył.

18. Gdyby ktoś jeszcze jakimś cudem nie rozumiał dlaczego na Ukrainie trwa denazyfikacja, bo dopiero odmroził się z lodowca, oto dwa filmy sprzed sanitarnej Operacji ale chyba z tym samym Chochołem.

To chyba był jakiś komendant policji z Kijowa o ile pamiętam…

19. Pusty samolot transportowy Ił-76 rozbił się dziś rano w terenie zamieszkałym w Riazaniu.
Film z katastrofy w linku:
https://rusvesna.su/news/1656051494

20. Niezawodny Pedo Joe zaprezentował przypadkowo dziennikarzom ściągę, jaką dostaje codziennie po wybudzeniu ze śpiączki farmakologicznej od swoich troskliwych opiekunów.
Są tam teksty. „Teraz usiądź”, „podziękuj uczestnikom”, „dajesz krótkie komentarze”, „wychodzisz”, etc…
pedojoe
https://rusvesna.su/news/1656054913
Aż strach pomyśleć, co opiekunowie piszą na skryptach dla Dudy… „powiedz że tu jest Polin”, „albo nie, powiedz, że tu jest Ukropol”, „przytul Zelenskiego jakbyś przytulał Agatę”, „zrób debilną minę”, „ale nie aż tak debilną”…

21. Imperialny Borys nawołuje NATO do nie zakończenia wojny. Głupek z Londynu ma plan zrobić z Andżejem, który nie jest debilem, imperium od morza do morza i do jeszcze jednego morza. Santa Klaus musi mu porządnie gmerać ręką w dupie…
https://rusvesna.su/news/1656044483
To dlatego bo Siergiej Ławrow totalnie laskę na Anglii położył już niemal całkowicie zrywając z chamami kontakty. Przewiduje się, że z powodu sankcji, które wróciły do Brytyjczyków jak bumerang, do końca roku Wielka Brytania stanie się Wielką Chujnią. Głód, bieda i zimnica… będą więc parady zboczeńców i murzyńskie zamieszki…

25 czerwca 2022

1. Brytyjski najemnik Aiden Aslin czekający cierpliwie na rozstrzelanie, obawia się, że zostanie zabity przez ukraińską artylerię, która napierdala w areszt w Doniecku, w którym czeka na wyrok.
https://t.me/pl_news_front/3155
Aiden-Aslinjpeg
Aiden safari na Rosjan nie wyszło, no mówi się trudno… ale widzę, że masz fajny magnes na lodówkę. Jeśli to Krym to dam ci na wymianę Szkocję. A jeśli to nie jest Krym to chyba nie masz nic przeciwko, żeby ze skóry na twojej prawej ręce zrobić w lipcu magnes? Hę? Nie chce mi się aż na Krym zapierdalać, a tak przynajmniej będę miał pamiątkę z Azowstalu po snajperu…
Będziesz jedynym magnesem, który nie ma nazwy ale własne imię!
Odezwij się w komentarzach, bo biznes to biznes, a tamta ręka z pawiem i tak ci nie będzie już do niczego potrzebna.

2. W Mariupolu wyłowiono z rzeki zatopiony transporter pełny potopionych w nim Chochołów.

To zapewne jeden z tych, którzy chcieli się wydostać z Azowstalu…

3. Wiadomości przyrodnicze. Ciekawy świata Chochołek patrzy co tam w trawie piszczy…

A to tylko grzyby rosną.

4. Czeska ciężarówka przywiozła siebie na skup złomu.

5. W jakiejś wiosce znaleziono porzuconego psa.

Ludzie nakarmili kundelka.

Banderowcy po Rzezi Wołyńskiej wymordowali zwierzęta po zabitych Polakach… taka różnica.

6. Setki nowych jeńców.

7. Jeden z Ukraińców zdezerterował i dołączył do Czeczenów z całym magazynem broni. Odmówił banderowskich rozkazów i chce się na banderowcach zemścić za to co zrobili z jego krajem.

8. Rosjanie wpadli w zasadzkę ale wybili wszystkich rozbójników.

9. Nowy materiał z katakumb w Azowstalu.

10. Murikańska wunderwaffe pedo Joe Bidena, już działa na Ukrainie.

11. Nowy filmik maleńkiego Aloszy.

12. Ukraińcy sprzedali Javelina, panzerfausta i dwie ukraińskie wyrzutnie za 10 konserw.

Jeszcze trochę podziałają na rynku żywności i Mateusz Morawiecki będzie mógł brać u nich korepetycje z ekonomi. Wygrali życie mają jedzenie a Morawiecki oddał czołgi i nie dostał nawet miseczki ryżu.

13. W Kijowie coś zostało skalibrowane ale nikt jeszcze nie podaje co takiego.

14. World War Z
Zombiaki usiłują się przedostać do Hiszpanii.

15. W Ekwadorze już regularne zamieszki na progu wojny domowej a rząd właśnie sobie upada po rozpoczeciu Igrzysk Głodowych.

16. Sorosz otworzył chlewik i wypuścił wszystko: Antifę oraz tłuste czarne świnie w Stanach, lesby w Europie, ludobójców skrobankowych wszędzie i jeszcze chyba uruchomoł drugą stronę, czyli pierwsze nieśmiałe ataki na pedałów.
Robi się sztuczna rozpierducha, znaczy.
No będzie ciekawie… bo Sorosz Junior na Ukrainie właśnie dostaje załamania. Fronty rosyjskie idą jak walec i nawet przyśpieszyły nieco, Chochoły tysiącami oddają się do niewoli lub przechodzą na jasną stronę mocy. Nowy Izrael, epicko upada 🙂