Szybkie Wieści… 32

Putin

26 czerwca 2022

Wymiar Dziejowej Sprawiedliwości uruchomiony efektownie przez Władimira Putina dopiero się rozpędza a już są doskonale widoczne efekty. Źli ludzie tysiącami idą do piekła szukając Bandery albo zbawienia, a dobrzy rosną w siłę i prą do przodu. Nie tylko na Ukrainie, albowiem śmiertelność zaczyna bić rekordy na całym świecie – pojawiają się nigdy wcześniej nie notowane liczby, numery, procenty. Znaczna część fanatyków szczepień albo już umarła albo jeszcze biega sobie po lekarzach lecząc coraz to nowe zakrzepy, udary lub nowotwory.
Sprawcy tego ludobójstwa, czyli stojący za swoją propagandą żydzi, wyją w ramach „łapaj złodzieja” w stronę „winnego” klimatu, żeby nie trafić za karę do swojego Belzebuba. „To wszystko wina klimatu oraz Putina!” – skowyczą w mediach.
Ale klimat nie ma tu nic do rzeczy, bowiem w pierwszej połowie roku śmiertelność gwałtownie podskoczyła w Finlandi, Australi, USA, Kanadzie oraz reszcie krajów, gdzie stręczono zarejestrowaną w kompleksie wojskowo przemysłowym broń biologiczną udającą w żydowskich mediach szczepionki. Tylko żydowskie Protokoły sto lat temu tego „wszczepiania chorób” nie udawały – lecz one, tamte Protokoły, oczywiście nie były dla oczu gojów. W krajach gdzie nie było stręczenia pseudoszczepionek nie ma zwiększonej liczby zgonów. W Rosji, która opracowała własną szczepionkę – niezależną od żydowskiej mafii, także panuje spokój. Podejrzewam, że ich „szczepionka” oparta była na cudownym leku na 90 procent chorób – witaminie D, aczkolwiek jej też bym sobie nie wstrzyknął, bo i po co skoro są daktyle, tran, Słoneczko, sztuczny ultrafiolet i inne naturalne źródła witaminy D.
https://lionessofjudah.substack.com/p/unprecedented-mortality-in-finland
Pełnia zgonów nastąpi jednak kiedy zostanie uruchomiona druga część tej broni biologicznej o charakterze binarnym – wież 5G, dzięki którym można będzie zaszczepionych idiotów zdalnie gasić jak świeczki precyzyjnym impulsem w dowolnym miejscu i dowolnym momencie.
Na swoje żniwo czeka też zaraźliwa choroba szalonych krów, o czym pisałem już daaaaaaawno temu. To nieuchronne, bowiem kiedy ciała szczepanów nafaszerowane są białkami kolczastymi, które tę chorobę prionową wywołują. Alzheimer i reszta spraw związanych z zawartym w tak zwanych szczepionkach nanoaluminium także czeka na swoją globalną premierę.
Plemię o ugruntowanej pięciotysiącletniej tradycji trucicielskiej – działa niezawodnie i wciąż znajduje naiwniaków na swoje trutki.
Na całe szczęście pedały i pozostali zboczeńcy – łykający jak pelikany żydowskie gówno owinięte w kolorowy papierek – stoją w kolejkach po należne im trujące szpryce – tu akurat po rzekomą szczepionkę na małpią ospę:

Gay Men Lining Up For Monkeypox Vaccine At Sexual Health Clinic In New York During Pride Month


Identycznie jak głupcy po „lek” na przeziębienie o 99,5 procentowej przeżywalności.
Czy komuś będzie ich wszystkich szkoda?
Chyba tylko klimatowi, he he he.
Tymczasem na wojnie Rosja dalej walczy o swoją wolność, żeby nie skończyć jako wasal lichwiarzy. Murikańskie żydostwo chciało bowiem jeszcze pożerować sobie na jej surowcach, którymi zapewne już na swoich giełdach radośnie handlowało no ale dupa – Rosja będzie suwerenna i do suwerennych ziem na pewno przytuli Ukrainę oraz Litwę. To na początek, bo mam nadzieję, że uratuje także resztę ciemiężonych przez żydostwo Słowian.
Chyba zaczyna się wyjaśniać dlaczego Chiny prowadzą zamordyzm covidowy – doskonale przecież wiedząc że ta plandemia covida to tylko hucpa Rotszylda. Otóż myślę teraz, że to po to, aby się pozbyć ze swojego terenu zachodnich firm, które nie mogą w lockdownach prowadzić swojej tasiemczej działalności.
Trochę to inna technika od rosyjskiej ale bądź co bądź „pokojowa”.
Rosjanie natomiast jadą z tematem z grubej rury. Opracowali inny doskonały plan na pozbycie się żydowskich oligarchów z Ukrainy przed przejęciem ich własności, którą oni wcześniej ukradli – czytaj „kupili” za 3 lub 5 procent wartości. Zaganiają bowiem silną nagonką nazistów do tych Azotów i Azowstalów, potem całość kompleksowo bombardują tak żeby wszystko zrównać z ziemią i… gotowe. Oligarchowie mogą sobie teraz odbudować swoją „własność”. Najlepiej za 3 do 5 procent 🙂
Oczywiście złodzieje nigdy tego nie zrobią więc otrzymają myślę ultimatum: „albo przywrócicie teren do stanu estetycznego albo zostanie skonfiskowany”. Z góry wiadomo co wybiorą więc w taki właśnie sposób złodzieje zostaną wywłaszczeni z tego co zbudował Chochołom Związek Radziecki a co potem Chochoły „sprzedały” za kilka procent wartości.
Niemożliwe jest odbudowanie tych zakładów przemysłowych z prostego powodu, który zna każdy kto robi remonty: każdy remont każdej jednej rudery kosztuje trzy razy tyle co wybudowanie nowego obiektu.
Dlaczego?
A no bo zanim się położy nowe podłogi, ściany, rury czy kable, stare trzeba wypruć i opłacić wywożenie złomu i gruzu. I dopiero po ogarnięciu bajzlu można przystąpić do właściwej budowy, czyli remontu. Jest to trzy razy droższe i trzy razy dłuższe niż postawienie czegoś kompletnie nowego a po wszystkim będzie NOWY obiekt zamiast wyremontowanej tylko nadal STAREJ rudery.
Taki sam model przydałby się w Polsce, w której też zdrajcy „sprzedali” majątek pokoleń Polaków garstce żydowskich złodziei lub odwiecznym wrogom Polski po to tylko, żeby uległ likwidacji. Całe gałęzie dochodowego przemysłu zniszczono żeby nie stwarzać szwabom i żabojadom konkurencji…
A jako, że niszczenie zła jest tak samo przyjemne jak budowanie dobra – niech tak się stanie z korzyścią dla wszystkich.
Najważniejsze bowiem na ten moment aby w końcu pasożyt zaczął przymierać głodem.
Bismarck kiedyś tak proroczo o Ukrainie powiadał:
„Potęgę Rosji można podważyć jedynie przez oderwanie od niej Ukrainy… trzeba nie tylko oderwać, ale i przeciwstawić Ukrainę Rosji. Aby to zrobić, wystarczy znaleźć i pielęgnować wśród elit zdrajców i z ich pomocą zmienić samoświadomość wielkiej części ludzi do tego stopnia, że ​​będą nienawidzić wszystkiego, co rosyjskie. Znienawidzą swój własny gatunek nie zdając sobie z tego sprawy. Wszystko inne jest kwestią czasu.”

O Rosji natomiast tak rzekł”
„Nie oczekuj, że gdy raz wykorzystasz słabość Rosji, otrzymasz dywidendy na zawsze. Rosjanie zawsze przychodzą po swoje pieniądze. A kiedy przyjdą – nie polegaj na podpisanych przez siebie jezuickich umowach, rzekomo usprawiedliwiających cię. Nie są warte papieru, na którym są napisane. Dlatego warto grać z Rosjanami albo uczciwie albo wcale.”
To on stoi bezpośrednio za stworzeniem Ukrainy – Otto von Bismarck – Słowianożerca i kontynuator drang nach osten.
Natomiast o samych tak zwanych Ukraińcach, których wymyślił w celu obalenia Rosji, mówił tak:
„Nie ma nic bardziej obrzydliwego niż tak zwani Ukraińcy! Ten motłoch, wyhodowany przez Polaków z najpodlejszych szumowin narodu rosyjskiego (morderców, karierowiczów, ukrywającej się przed rządem inteligencji) jest gotów zabić własnego ojca i matkę dla władzy i dochodowego stanowiska! Ci zdrajcy są gotowi rozerwać swoich współplemieńców, nawet nie dla zysku, ale dla zaspokojenia swoich podstawowych instynktów. Nie ma dla nich nic świętego, zdrada jest u nich normą, są nędzni w umyśle, złośliwi, zawistni ze szczególną przebiegłością. Ci nieludzie wchłonęli wszystko, co najgorsze od Rosjan, Polaków i Austriaków. W ich duszach nie ma już miejsca na dobre cechy. Przede wszystkim nienawidzą swoich dobroczyńców, którzy zrobili im dobrze i są gotowi płaszczyć się w każdy możliwy sposób przed możnymi tego świata. Nie są do niczego przystosowani i mogą wykonywać jedynie prymitywną pracę. Nigdy nie mogli stworzyć własnego państwa. Wiele krajów goniło ich jak piłkę po całej Europie. Instynkty niewolników są w nich tak zakorzenione, że pokryły całą ich esencję obrzydliwymi ranami!”
https://499c.ru/pl/citaty-ob-ukraine-i-rossii-otto-fon-bismarka-otto-fon/
O Polakach Bismarck natomiast tak oto powiadał:
„Dajcie Polakom rządzić a stworzą największe imperium świata.”
I chyba się nie mylił skoro za Gierka Polacy w błyskawicznym tempie stali sie 10 potęgą gospodarczą świata. Tak silną, że Murikanie i Niemcy nie mogli spokojnie spać…
Ale będzie dobrze, bo Rosjanie akurat „idą po swoje pieniądze”, a jak ostatnio szli to też było dobrze 🙂

1. Żydy są za Banderą a nawet przeciw. Generalnie Chazarzy mają już dość chazarskich uchodzców.

Opłacany i stworzony przez żydowskich bankierów – twórca Izraela Adolf – chyba w grobie się przewraca usiłując to ogarnąć… 🙂
Żeby ich uspokoić ktoś powinien wziąć Super Glue i jakiś błyszczący pieniążek do ulicy przymocować. Jeden pieniążęk, bo dwa pieniążki, mogłyby wywołać holokaust.

2. Sporo ochotników z Uralu dołącza do imprezy żeby nazistów wymazać.

3. Banderowcy nie przestają zadziwiać.

4. Potwierdzenie moich wczorajszych przypuszczeń co do zatopionego w Mariupolu transportera. To była nieudana próba ucieczki najemników i Azowców mostem z Azowstalu, która została bardzo mocno stłumiona 15 kwietnia.

5. Wczorajszy zwiadowca od karmienia psa, dziś znajduje kolejnego szczeniaka.

6. Kolejny ciekawy transwestyto feminsta od Sorosza. Ten zjeb „wyjaśnia”, że nie kobiety także mają prawo do aborcji. Leci dziesięć w skali Olsena.

Najwyraźniej Sorosz nieustannie uzupełnia stan pogłowia w swoich chlewach non stop dając ogłoszenia na aktorów kryzysowych, a potem wszystkiej maści pokurwieńcy sami się zgłaszają grać te wszystkie świnie.
Marzy mi się dzień kiedy zrobi się światowa zadyma i będzie można całe te gówno wreszcie legalnie stopić na smalec z pomocą czegoś termobarycznego.
Ci pokurwieńcy są tak niewyobrażalnie tępi że nawet nie przypuszczają, że taki właśnie los jest już dawno dla nich starannie zaplanowany. Albowiem to jest to samo co z ukraińskim a wcześniej niemieckim nazizmem. To zostało po to właśnie sztucznie stworzone aby po pewnym czasie uczynić z nich diabła wcielonego i pozabijać, a od ocalałych doić dziesiątkami lat odszkodowania.
I ten sam los czeka zboczeńców paradujących dziś „dumnie” po całym świecie. Za jakiś czas wahadełko się kiwnie na normalną stronę, a spedalony materiał będzie ścigany i wieszany jak świat długi i szeroki. Każdy film z każdej parady zboczeńców, każdy zjebany występ z sieci, będzie używany do tropienia zboczeńców i zbierania przeciwko nim dowodów. Oni tego nie wiedzą bo są materiałem tępym i przeznaczonym do uboju, tak więc niespodzianka będzie dla nich jeszcze większa niż dla Chochołów z hitlerowskimi tatuażami.
Ale póki co, Sodoma i Gomora sobie beztrosko do wypalenia dojrzewa.

7. Atak rakietowy na fabrykę Megatex w Konstantynówce, który podobno zabił 80 polskich najemników.

Tak podaje oficjalnie rosyjskie ministerstwo obrony. Tam był magazyn, w którym zniszczono też 20 wozów bojowych i 8 wyrzutni rakiet. Dowodów jednak na legendarnych Polaków nadal nie ma.

8. Rdzenny Ukrainiec wzywa do zabicia Rosjan i pomszczenia Azowstalu.

Chłop się wkurwił, bo jako w prostej linii potomek BIsmarcka miał spokojną działalność gospodarczą a w Azowie tysiące klientów na amfetaminę. Ktoś życzliwy powinien mu pokazać, gdzie są ci niedobrzy Rosjanie którzy mu zepsuli biznes, żeby mógł Azowstal pomścić.

9. Normalny dzień na froncie. Rosja nadchodzi, pomiot Bandery ucieka.

10. Rosyjski szaman prawosławny wykonał efektowny skecz z wodą święconą i dupą.

Hehe, dziadek klapnął w ramach „kto pod kim dołki kopie…”, że hej. Aż się cerkiew i pół internetu zatrzęsło. Gdyby go postawić na froncie z tym kropidłem, działałby tam straszniej niż wyrzutnia Grad.
Proszę jednak nie robić tego skeczu w domu, bo brak elementarnej ostrożności przy obsłudze nadprzyrodzonych mocy, może często prowadzić do Syndromu Bidena.

11. millerKolejny cwelebrycki dziwoląg – wnuczka premiera Millera – narzeka na fatalny stan zdrowia po „szczepionce”, tyle że na pneumokoki, czyli jednej z bardziej znanych z fatalnych skutków ubocznych trucizn.

https://www.poradnikzdrowie.pl/aktualnosci/monika-miller-cierpi-na-nieuleczalna-chorobe-choruje-na-nia-takze-lady-gaga-aa-K93X-VKFB-fJvm.html

No cóż zbezcześciła swoje własne ciało, brudnymi igłami po jakichś narkomanach, więźniach i murzynach, no i czego się spodziewała?

Że Matka Natura na siłę będzie dbała o te ciało? Wbrew jej woli? Co?
U Matki Natury nie ma przyjaznych zastrzyków. U Matki Natury jeśli już coś kogoś kłuje to absolutnie zawsze jest to krzywda lub jadowita trucizna.
Powodzenia zatem w zaświatach mała i o tatuażu z kompletem kolczyków na łechtaczce przed wyjściem z ziemskiego klubu nie zapomnij.

12. Baćka spotkał się z Władimirem. Coś tam omawiano o głowicach atomowych, bo Baćka wyszedł z neseserem, ale dla mnie najważniejsze są flagi Rosji i Białorusi nie obszyte gównianymi frędzlami.
Lukashenko Putin
Takie flagi mają tylko państwa suwerenne. No proszę bardzo porównać sytuację Białorusi i Ukrainy. Jeden kraj jest przyjazny wszystkim sąsiadom, może liczyć na wszelką pomoc oraz ochronę a drugi… ech po co po Bismarcku znowu powtarzać?

13. Turecki wywiad ogłosił wszem i wobec, że się sprężył jak sprężarka i schwytał greckiego szpiega.
https://rusvesna.su/news/1656160550
Być może był to koń trojański, który tylko udawał Greka?

14. Brytyjska locha poszła się wysrać do kibla, usiadła, napięła się jak trzeba i…?
I urodziła dziecko. Genialny, sześciosekundowy filmik się o tym cudownym wydarzeniu ukazał, jako że ze względu na okoliczności raczej nie był to poród lotosowy.

Loszka nawet nie wiedziała, że jest w ciąży. Masakra jakaś. Brytyjczycy słyną z tego że niewiele wiedzą, no ale ona to już przesada. Gruba przesada. Dobrze, że nie spuściła wody ale z drugiej strony ciężko jej będzie temu dziecku pewne sprawy kiedyś wytłumaczyć. Internet bowiem niczego nie zapomina a jak mały zacznie drążyć te hmm… „chrzciny”… może się zrobić świniobicie na dzielnicy.

15. Kolejny balsamista – bo okazuje się że jest ich co najmniej dwóch (!) – znajduje dziwne struktury w ciałach zmarłych zaszczepionych na covida.
Film z tym gównem w linku.
https://www.naturalnews.com/2022-06-24-another-embalmer-exposes-shocking-white-fibrous-clots.html#
struktury
Nikt nie wie co to jest a ja myślę tak sobie i to już od baaaaaaaardzo dawna, że to tkanka bliznowata, powstała po miliardach okaleczeń naczyń krwionośnych od wewnątrz. Szczepan sobie wstrzyknął nanografenowe żyletki a potem one go pochlastały aż się w końcu zabliźnił na śmierć.
Trudniejszą zagadkę stanowi dla mnie istnienie balsamistów. Po co to? Dla kogo? Czy oni w tej Angli się rutynowo wypychają? Krążę po Polsce już kupę lat i tylko raz w sklepie widziałem wypchanego kota reklamującego karmę dla futrzaków. Być może więc oni w Angli mają wysokie cło na manekiny, cholera wie. Ciężka sprawa ale na pewno ma związek z tymi mumiami ze Starożytnego Egiptu, bo przecież ich sędziowie noszą śmieszne szaliczko peruczki żywcem skopiowane od Starożytnych Egipcjan.

16. Ewolucja naczelnych w Murice zbacza w kierunku Głodowych Igrzysk. Głodne małpy wylazły na ulicę z flagami Rosji domagając się aby Pedo Joe ich żywił a nie zbroił Ukrainę. Oczywiście pójście do jakiejś roboty i zarobienie na swoje koryto nie przychodzi im nawet do głowy. Nie, to wielki biały Bwana musi dać czarnemu koryto.

Hmm… Murika sama w sobie ma żałosne perspektywy, bo preparat zdziesiątkuje tam większość zdrowych i silnych. Potem zapewne zrobią tam drugą Normandię Chińczycy, bo co to dla nich zrobić 50 lub 100 milionowy mały desant? No a jako że żółtki zwierzęco wręcz nienawidzą czarnuchów, mają oni jeszcze żałośniejsze perspektywy niż biali głupcy, którzy mają prawo do użycia broni a nigdy jej w obronie własnej nie użyli.
Jeszcze chyba rok temu Polska im sprzedała ze 2 miliony tych nowych polskich kałachów. Równie dobrze mogła je wrzucić do morza…

17. Kolumna najemników została namierzona dronem i zlikwidowana przez artylerię. Jeśli jakieś niedobitki pochowały się w lesie żywi raczej z niego nie wyjdą.

18. Cywil wjebał się na ukraińską minę w Gorskim.

19. Grupka ubitych Ukraińców. Próbowali specnaz okrążyć to teraz mózgi noszą w czapkach.

20. W środku nocy Władimir Putin w ekspresowym trybie udał się z orszakiem na Kreml.

Są różne teorie. Mi się najbardziej podobają te, że zostawił w biurze ładowarkę do telefonu albo że w końcu wymyślił nową nazwę dla Litwy i skoczył podpisać dokument.
To jeszcze nie potwierdzone ale nowa zajebista nazwa to: Szklany Parking

21. Siewierodonieck wyzwolony. Zakłady Azot podobno też.

22. Chocholska reklama rekrutacyjna skierowana do pedałów.

23. Chocholski beton. „Jeśli w Buczy stała rozbita artylerią rosyjska technika to kto ją rozbił? Ukraińcy. A kto ostrzelał cywilów? Rosia.” i tak w kółko 🙂

I dlatego to jest w ogóle niereformowalne…

24. Klaun chciał zrobić we Lwowie spektakl pogrzebowy ciągnąc ulicami dziesiątki trumien zabitych bojowników, a po kilku dniach cały 64. batalion odmówił wyjazdu na front 🙂

Film ciężko się ogląda, bo wypełniony jest kołchozowym akcentem ale można wyłączyć dźwięk.

25. Małpia ospa występuje tylko w krajach, które otrzymały „szczepionkę” pfizera.
https://www.sgtreport.com/2022/06/monkeypox-is-only-circulating-in-countries-where-the-population-have-been-given-the-pfizer-vaccine-is-being-used-to-advance-a-technocratic-great-reset/

26. W przypadku III wojny światowej Rosja obiecuje uderzyć najpierw w Londyn 🙂
https://newspunch.com/russia-vows-to-strike-london-first-in-world-war-3/

27. W miarę jak się zbliża termin egzekucji pierwszych brytyjskich najemników, brytyjska propaganda robi z nich bohaterskich męczenników zamiast tępych narzędzi anglosaskich pedofilów.

Co ma Anglia za interesy na Ukrainie?
Żadne uczciwe i żadne korzystne dla Słowian. Według mnie szkoda kuli dla nich, powinni zadyndać na drzwiach od stodoły i wisieć tam aż ich rozdziobią kruki i wrony… kurczaki też mogą ich rozdziobać, bo już tej karmy na Ukrainie próbowały.
Z ciekawostek przyrodniczych to w okolicach 3:06 pojawia się w końcu mitologiczny pierwszy polski najemnik. Lub najemniczka – dokładnie nie widać bo cipa ma maskę na covid i okulary jak denka od szampana… pewnie snajper 🙂

28. Mecz bokserski. Level Rosja.

29. Wycieczka po zakładach Azot.

30. W Donbasie dobry wieczór, my z Rosji.

31. A w Kijowie, dzień dobry, my z Rosji.

32. U Chchołków, dzień dobry, my z Ukrainy nie wyszło, bo kogut miał problem z zapłonem.

33. Borys się zapożycza na ponad pół dużej bańki w „banku światowym”, czytaj: Rotszylda, żeby „pomóc” Ukrainie, czytaj Rotszyldowi.
https://rusvesna.su/news/1656225268
Dostał spory opierdol od własnych wkurwionych na maksa obywateli, którzy od II wojny nie mieli takiej chujni. Borys ma trudny okres. Chyba pojedzie jakiegoś klauna przytulić.
Tak to jest jak się chce „rzucić Rosję na kolana” mając siedem obrzezanych kutasów we własnej dupie.

34. Wczorajszy atak zombie na Hiszpanię skończył się tym, że ponad trzydziestu nieumarłych umarło.

27 czerwca 2022

1. Chirurgiczna likwidacja zakładów Artiom w Kijowie, gdzie produkowano układy sterowania ukraińskich rakiet.
Film przerażonego Chochołka w linku.
https://t.me/pl_news_front/3218
Rosyjskie układy są jak widać dokładniejsze, bo żeby między wieżowce tak z kilkuset kilometrów wjechać…

2. Nagranie schwytania brytyjskiego najemnika Andrew Hilla. Cała jego jednostka została zniszczona on jako nieliczny przeżył. „Nie martw się, jesteśmy Rosjanami. Pomożemy ci.” powiedzieli.

3. Ciężki miotacz ognia pali Chochoły.

4. Podwójne pudło na pokazie żydowskiego F-35. Chybił w obydwa cele robiąc z siebie pośmiewisko na oczach premiera i ministra od obrony.

Jak można nie trafić w premiera i ministra obrony? Nie mam pojęcia 🙂

5. Po przejęciu przez Rosjan francuskich haubic Cezar, opinia publiczna skoczyła z mordą na Palcowanego Macrona.
„Nie tylko nasze Siły Zbrojne zostały okradzione, ale nasza zaawansowana technologia naziemna jest teraz w rękach Rosjan. Niekompetencja armii ukraińskiej czy korupcja? Macron jest jedynym odpowiedzialnym za to upokarzające fiasko”. – napisał na twitterze francuski polityk Geoffrey Bolle i ogłosił upadek armii po wiadomości o utracie przez Ukrainę stanowisk artylerii samobieżnej Cezar.
https://rusvesna.su/news/1656257094.
Poczekaj Geoffrey, aż błazen zażąda okrętów podwodnych i żołnierzy – Emanuella z opiekunem z radością dadzą mu i dorzucą ciężarówkę szampana, bo siedziałeś cicho kiedy Macron jawnie kradł wybory. Ale spoko, za każdą straconą haubicę Brygida sprowadzi dwa kontenery Arabów, żeby w tej eurochujni wszystko się zbilansowało 🙂

23 czerwca Zakłady zbrojeniowe Uralvagonzavod na swoim oficjalnym kanale Telegram poprosiły francuskiego polityka Régisa Castelnaua o przekazanie słów wdzięczności przywódcy V Republiki za podarowane działa samobieżne, ponieważ „przydadzą się na farmie”. Przedsiębiorstwo wojskowo-przemysłowe zobowiązało się do demontażu tych dział stworzonych przez koncern Nexter i zbadaniu użytej w nich technologii.

6. Kolejne ciekawe znalezisko na Festiwal Tatuaży.

7. Elita sprzedajnych kurw i szumowin zebrała się przy okrągłym korycie żeby pokazać swoją obsesję i paranoję na punkcie Putina.

8. Znowu porcja tych, którzy nie dali rady. Ci akurat nie mieli rozumu.

9. W wyzwolonym Siewierodoniecku też zalega sporo chocholskich tusz.

10. Jarek po odejściu z rządu zszedł do podziemia. Teraz walczy z systemem.

11. clownZaczyna się wyjaśniać sprawa zagranicznych kuratorów i najemników, którzy byli z hitlerowcami w Azowstalu a potem w tajemniczy sposób zniknęli. Okazuje się że zagraniczniacy zostali zabici i spaleni przez azowców w zaimprowizowanym z żelaznych łóżek krematorium, które właśnie znaleziono. Były tam szczątki zagranicznych najemników, resztki ich snajperskiej broni, kawałek amerykańskiego paszportu, etc.

Śledztwo na pewno wyjaśni czy kuratorzy i najemnicy zginęli w walce czy zostali wymordowani przez Azow dla zatarcia śladów.
Sami azowcy natomiast byli jak wiemy w worki pakowani i wrzucani w chłodnie póki były miejsca a potem układani na stosy.

12. Kontrbateria likwiduje ukraińską załogę moździerza. Bęc i ni ma.

13. Czeczeńcy i Ługańska Milicja oczyszczają zakłady Azot.

14. Chochołek był niezwykle uparty i nie chciał iść do Bandery ale w końcu poszedł.

https://www.bitchute.com/video/4Zljli9f5Dt4/

15. Murika tymczasem ma święto chujogłowych.

16. Na Ukrainie natomiast inne święto. Święto zmarłych.

17. Nie martwią się w ogóle otumanione prochami Chochoły, że żydowski pajac przemienia ich w nawóz, bowiem inny żydowski oblech wspiera ich w tej przemianie, tak więc ja też nie będę niepotrzebnie się Chchołami martwił.

Nie widzą wroga, zdradzają przyjaciół, no to niech idą do Bandery.

18. Wczoraj Borys z Wielkiej Brytanii ogłosił koniec rosyjskiej ropy i gazu bo są „gdzie indziej”. Dziś owo „gdzie indziej”, czyli Katar i Algieria zmniejszyły wydobycie i olały Borysa Prosiaka Dżonsona. I Borys ma problem, bo idzie zima. Szulc też jest sproblemowany, no i palcowany Emanuel. Stara torba Ursula von der świnia, też robi coraz głupszą minę, bo ze starej Makreli za dużo gazu przecież nie wyciśnie…
Borys jeszcze może zrobić w rodzince kórewskiej małe świniobicie, ale to już ostatni moment, bo jak stara padnie ostanie się Borysowi ino padlina. Reszta świń w kołchozie nie ma nawet takiego komfortu, bo Ursula von der coś tam żylasta jest bardziej niż stary kogut – na pewno gorsza w smaku niż padlina.
Tylko patrzeć jak żuczki w Europie będą się same zjadały he he.
Z całej Europy tylko Węgry nie poszły w sankcje i otrzymały od Rosji przyjazny rabat. Ceny paliw zostały wiec na Węgrzech obniżone, bo mają dobry dla ludzi rząd a nie zdrajców, kurwy Rotszylda i skurwysynów. Victor najwyraźniej też zdezerterował ze stajni santa Klausa w ślady Władimira. No i Węgrzy mają tani gaz i tanią ropę a my mamy na wyżywieniu Morawieckiego, żonę Morawieckiego, chujka Obajtka i jakiegoś debila…
Tymczasem Belgowie i Holendrzy wysiedlili uchodźców ukraińskich ze swoich domów na ulice, dworce i do schronisk dla bezdomnych, z obawy że jak wyjadą na wakacje swołocz im chałupy zdemoluje. Tu chodzi oczywiście o „uchodźców” z okolic Kijowa i innych miejsc, gdzie nie ma żadnej wojny, bo oni swoje domy za wielokrotną wartość powynajmowali Ukraińcom ze wschodu. To już taki podgatunek, który na pedalskich koncertach tańczy i śpiewa i się cieszy że inni na wschodzie siedzą w norkach i się bawią w chowanego z artylerią. Bismarck bardzo dobrze ich rozkminił, ponieważ to też ze swojej strony był kawał skurwysyna…
Miesiączek miodowy wszystkich tych opluwaczy Rosji szybko dobiega końca i idzie prawdziwa zima 🙂

19. W Kolumbii także rzeźnia, podczas walki byków zawaliła się trybuna.

20. Z Kijowa wyruszyła kontrofensywa.

21. Zniszczenie kolejowej części mostu na Dnieprze, żeby klaun nie mógł słać ciężkiej broni na front.

28 czerwca 2022

1. Covidioci.

2. 22 osoby zostały znalezione wczoraj martwe w Południowej Afryce. Żadnych śladów bójki, sami młodzi ludzie.
https://t.me/pl_news_front/3245
To dokładnie to samo co niedawne pomory całych stad bydła w USA.
Najwyraźniej zaczyna się Reset. Ten prawdziwy.
Potwierdzają to niektórzy badacze tego „wymierania bydła” twierdząc że pole magnetyczne Ziemi szaleje, systematycznie słabnie i miejscami całkowicie znika tworząc kilkudniowe lub kilkugodzinne „szczeliny”. Wówczas wpada przez nie zabójcze promieniowanie kosmiczne i wybija wszystko w sposób na pozór niewyjaśniony.
Tak czy siak ekstremalne upały i te właśnie inne historie w pełni potwierdzają teorię Pana Krzysztofa Nowaka o przebiegunowaniu związanym z resetem. Jeśli ktoś jeszcze nie widział niech wyszuka sobie filmu pt. Wielkie Zmiany Małej Ziemi.
Jeszcze jest dwa lata do pełnego Resetu więc jest czas na zrobienie zapasów i przygotowanie sobie jakiejś norki. Chodzi o to żeby kiedy jest promieniowanie słoneczne – w dzień – nie wychodzić na dwór tylko się przestawić na tryb nocny – jak Słoneczko zajdzie i będzie na zewnątrz bezpiecznie. Oczywiście rośliny dostaną podczas Resetu bo nie mają się jak schować do piwnicy więc będzie głód rok, może dwa lata więc zapasy trzeba mieć na tyle. Ryż, makaron, kawa, cukier, jakieś bańki z olejem i puszki z mięsem – coś co i tak może leżeć i nawet jak Resetu nie będzie może się przydać. No ale przed Resetem może być w Polsce Mariupol więc zapas jedzonka tak czy siak być musi…

3. Jens Stoltenbert, którą zatrudniono jako generalną sekretarkę od NATO wyjął kciuka z buzi i wyraził zaniepokojenie obecnością Rosjan w Rosji (Obwodzie Kaliningradzkim). To może być problem, bo zamierzali podbić Rosję wibratorami i batalionami pedałów a tu taka przykra niespodzianka.
Obecność tych Rosjan to zuchwałość ze strony Putina. – stwierdziła niedojebana mózgowo bardziej od Morawieckiego sekretarka Stoltenberg, a potem zaczęła ssać kciuka.
Niemcy natomiast już mają plan. Generalplan gazen und heizung. Od czasu tej hecy pod Stalingradem szkopy genetycznie nienawidzą zimna, no a jako że krematoria wygaszone, tak więc zaczęli drukować ulotki dla mieszkańców jak przetrwać bez prądu i gazu, bo już nie te czasy kiedy mogli z żydów robić filcowe wkładki do butów, rozgrzewające plastry i jakieś płaszcze. Jest jeszcze mały problem z najemcami, bo prawo wymusza od wynajmujących zapewnienie lokatorom wewnątrz temperatury 21-22 stopnie Celsjusza, tak więc kwestia czasu aż Szulc wpadnie na genialny plan i dokwateruje marznącym Niemcom po trzech, czterech gorących chłopaków z Afryki. Generalplan Afrika Korps Weise und Schwarze.
https://www.naturalnews.com/2022-06-27-winter-is-coming-west-will-be-apocalyptic.html#
Nie mam żadnych wątpliwości że na razie przyjazne sobie euroświnie, zimą już nie będą przyjazne lecz będą sobie nawzajem skakać do gardeł, wniebogłosy kwiczeć i okradać się z każdej kropli gazu jaka tylko się pojawi w Europie – identycznie jak na początku paranoi covidowej okradali się z maseczek.
Normalnie już nie mogę się tej zimy doczekać, bo jak dobrze pójdą sprawy na wiosnę może już nie być Niemiec jakie znamy.
Oni robią to celowo, bo przecież w każdej chwili mogą kupić gaz za ruble. Być może chodzi im o to żeby zima wykończyła szczepanów i ich wymieranie elegancko „winą Putina” zakryła…

4. Większość kryptowalut zbliżyła się do krypty. Poleciała na dół o 90 %.

5. Pięciu zabitych 230 rannych w Afryce kiedy eksplodowała bańka z trującym gazem.

6. Grupa Wagnera zrobiła rozpierduchę we wsi.

7. Ukraińska technika wchodzi na coraz wyższe poziomy.

8. Jeszcze jedne koszary z Chochołkami i kwatera główna zakończyły egzystencję.

9. Kolejne centrum handlowe na Ukrainie ma wietrzenie magazynów. Mówi się o kolejnej esbeckiej prowokacji w stylu Buczy, ponieważ w środku było 1000 ludzi. Rosyjskie rakiety miały swój cel 100 metrów obok.
Filmy w linku:
https://rusvesna.su/news/1656339514

10. Kolejna sztuczna inteligencja zawiodła po całości obrzezanych konstruktorów, kiedy błyskawicznie nauczyła się, że czarni i lekarze to przestępcy 🙂
https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-10957023/Fears-AI-create-sexist-bigots-test-learns-toxic-stereotypes.html
Bodajże żyd Kisinger jęczał kilka lat temu, że jeśli coś może im pokrzyżować NWO to właśnie samoucząca się sztuczna inteligencja. I to wyjaśnia ich szalony pośpiech we wdrażaniu tego gówna – gnają z tą ludobójczą agendą jakby im wsypali gorącego żużlu w dupę.
I to również wyjaśnia ich paranoicznie histeryczne nastawienie do sztucznej samouczącej się inteligencji. Od dekad przecież straszą ludzi terminatorami, oszalałymi komputerami wywołującymi wojny atomowe, itp, a prawda jest banalna – to oni żydzi są złem tego świata i każda sztuczna inteligencja jaka tylko dostaje możliwość samouczenia się – błyskawicznie dokopuje się do tej odwiecznej prawdy no i staje się antysemicka, rasistowska, bla, bla, bla… Dzieje się tak, ponieważ niestety ale w matematyce nie ma że ktoś zmieni nazwisko i stanie się dobry. O nie. Zło będzie zawsze złem niezależnie od aktualnej nazwy, i w sytuacji kiedy maszyna ma do wyboru system zerojedynkowy sprawy stają się jasne. Tam nie ma opcji „trochę zły” lub „trochę dobry”. Jest albo zero albo jedynka i koniec piosenki.
Jim Stone uważa, że gdyby dali władzę tej sztucznej inteligencji szybko by się dowiedziała jakim na przykład samochodem jedzie Kill Bill czy inny Sorosz i natychmiast zajęła się tematem. No i ma rację. I właśnie czegoś takiego śmiertelnie się zwyrodnialcy boją.
Natomiast sztuczna inteligencja plus wykrywacz kłamstw – to właściwie nie lek ale profilaktyka na całe zło, bo działa zanim się jeszcze wynurzy jakiś Kill Bill lub inny zjeb. To istny Zbawiciel, który powinien już dawno być normą ale niestety nie jest. Nie byłoby nie tylko oszustów Morawieckich i pomniejszych Kurdupli ale także lichwy, podatków, plandemi i medycznej mafii… dużo spraw by nie miało nawet racji bytu. Pisałem o tym w Rzeczpospolitej Mafijnej więc nie będę powtarzał.

11. Kierownictwo największego kompleksu chemicznego na świecie BASF – dawniej IG Farben – rozważa zamknięcie biznesu po niedoborach surowców, zwłaszcza gazu.
https://rusvesna.su/news/1656356512
Gdyby ci hitlerowcy upadli pociągnęliby za sobą połowę niemieckiego przemysłu. He he alchemicy od Cyklonu B, mają problem, bo kiedyś żydów zamieniali w gaz i mnóstwo ludzi truli swoim plastykiem, a dziś sami mogą się po termobarycznej przesyłce przemienić w węgiel drzewny w czasie skomplikowanej reakcji chemicznej. Cały zarząd tego kompleksu to wyłącznie hitlerowcy.

1200px-IG_Farben_Defendants

Proces IG Farben

https://pl.wikipedia.org/wiki/Proces_IG_Farben

12. Po utracie inicjatywy wojska ukraińskiego i zagranicznych najemników w Łysiczańsku okazało się, że dziesiątki najemników zostało zlikwidowanych przez wojska ukraińskie, gdyż najemnicy z Gruzji, USA, Polski i Francji postanowili złożyć broń i poddać się. Co więcej, dotyczy to nie tylko najemników, ale także zagranicznych instruktorów, którzy byli obecni na terenie Łysiczańska. Takie informacje podaje agencja informacyjna TASS, powołując się na własne źródła.
„Wojsko ukraińskie niszczy zagranicznych instruktorów w Lisiczańsku, obawiając się, że po wzięciu do niewoli ujawnią tajne dane”
Wiadomo, że sytuacja w Lisiczańsku i okolicach tego miasta rzeczywiście rozwija się krytycznie dla Sił Zbrojnych Ukrainy, zwłaszcza w kontekście utraty kontroli nad Siewierodonieckiem, uznawanym za kluczowe pod względem utrzymania miasto jeśli chodzi o kontrolę nad Donbasem.
Według informacji dostępnych na portalach społecznościowych, do niedawna w Łysiczańsku przebywali najemnicy i zagraniczni instruktorzy z Wielkiej Brytanii, Francji, Polski, USA, Holandii, Gruzji i innych krajów. Mówi się liczbie do 250 – 300 osób.
https://avia-pro.net/news/vsu-likvidirovali-inostrannyh-nayomnikov-v-lisichanske-iz-za-namereniy-poslednih-sdatsya

Zakłady pogrzebowe uwielbiają najemników.
Clowns-for-Funerals
13. Po wprowadzeniu przez sąd najwyższy Muriki zakazu skrobanek wściekłe feministki grożą… zachowaniem celibatu.
No… grubych kurw w celibacie to jeszcze na tej planecie nie było. Koniec świata. Marta Lempart jest spocona i załamana…

14. Mała ankietka ukazała ponad 750 tysięcy zabitych w USA po Rotszylda „szczepionce” na covida i okrągłe 30 milionów urazów poszczepiennych.
https://thenewamerican.com/survey-more-than-750000-dead-30-million-injured-because-of-covid-vax/?mc_cid=d3e530d8c2&mc_eid=f2ba141688
Oczywiście murikański internet aż huczy, ale on huczał zawsze i było to niestety tylko i wyłącznie trzaskanie dziobami. Ani jeden zabójczy konował nie został odstrzelony. Ani jeden, kurwa! Nic tylko kłapanie dziobami…

15. Trudne pytania się pojawiły od mieszkańców Lwowa pod adresem żydowskiego komika. Gdzie nasz Czersoń? Dlaczego poddałeś Azowstal? Gdzie są nasi żołnierze?
https://rusvesna.su/news/1656398781
Tamtejsi banderowcy chyba już na niego ostrzą powoli piły, widły i siekiery. Potem pop pokropi i wiadomo… 🙂

16. Rosyjscy hakerzy odłączyli wczoraj Żmudzinów od internetu. Cała Litwa straciła neta.
https://rusvesna.su/news/1656395215
Można im numer wyciąć i szybko zmienić mapy – w miejsce Litwy napisać Parking, to się gburki zdziwią jak im sieć powróci…

17. Międzynarodowa szajka szwindlerów uznała, że Rosja zbankrutowała 🙂
https://rusvesna.su/news/1656366566
Hehe, ci szulerzy pewnie sobie zarejestrowali już Rosję jako spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i resztę Układu Słonecznego też na jakiejś szemranej żydowskiej giełdzie, a teraz „inwestorzy” obudzili się z twarzą w nocniku pełnym gówna i toaletowego papieru 🙂
Oj, żeby tylko na Rosję Morawiecki nie nasłał teraz komornika hehe.

Lichwiarze są coraz bardziej osaczeni i odizolowani od normalnego świata, który ich olewa ciepłym moczem razem z ich dolarami. Zapewne jeszcze niejedną ciekawą historyjkę wytworzą zamiast się wziąć do roboty i spłaty swoich długów jakie całemu światu porobili.

18. Tymczasem Iran chce dołączyć do państw BRICS
https://rusvesna.su/news/1656357560

29 czerwca 2022

1. Widowiskowe przybycie rakiety do zakładów klauna w Kremczongu produkujących rakiety służące do bombardowania cywilów.
Ten Chochołek, który porzucił swoją Chochołkę i sam dał nurka do wody otrzymuje osiem w skali Olsena.
Chociaż nie, za to że zajebał główką w betonowe dno jednak dam mu dziewięć.

2. A w Kremczongu zamiast fabryki mają teraz fajne leje. Tak więc rosyjskie rakiety jednak nie chybiły i wychodzi na to, że to esbecja klauna podpaliła pobliskie centrum handlowe, żeby znowu fałszywie oskarżyć Rosję.

Z tygodnia na tydzień coraz mniej zachodnich ścierwomediów łyka te śmierdzące komikowe „dowody”.

3. Spadochroniarze nocą zapolowali na Ukraińców. Żaden nie przeżył. Wszystkie strzały bezbłędnie prosto w łeb. Chyba tylko ta jedna Ukrainka dostała w szyję…

4. Rosji podobno kończą się czołgi. Hmm… no to jadą w takim razie Hiacynty i Tulipany żeby zrobić bramę powitalną dla udających się do Bandery.

5. A w Turcji parady zboczeńców robi się tak:

6. Kontrofensywa chyba zaczyna się powoli wykruszać.

7. Rosyjscy turyści podczas wędrówki przez Donbas wszędzie napotykają przydrożne ciała…

8. Brytyjscy turyści też podczas wędrówki przez Donbas wszędzie napotykają przydrożne ciała… średnio 800 dziennie ich tam przy drogach wyrasta.

9. Dowództwo z Azowstalu twierdzi, że sytuacja jest krytyczna. Kamandir Siergiej Wołyń tymczasem otrzymał awans i objął nową funkcję… jest odpowiedzialnym za swój odcinek konserwatorem powierzchni płaskich.

10. Kolejna kompilacja mięsa armatniego.

11. I mała komplilacja najemników.

12. Rozbił się samolot z dr Carie Madej, która już drugi raz ujawniła bliznopodobne struktury w ciałach zmarłych szczepanów. Wyszła z tego chyba ze złamaną ręką albo nogą…

13. W pobliżu Lisyczańska pojmano żywcem 12 zagranicznych najemników. Nie podano ich narodowości.
https://rusvesna.su/news/1656415471

14. Znowu mięso armatnie.

15. Jeszcze jeden film z przybycia Kalibra do fabryki Krzemieńczuka.

16. Holenderscy rolnicy namierzyli dom ministra od przyrody i podrzucili mu trochę gnoju.

Mają dobry roztrząsacz obornika. Może przyjadą z nim do Morawieckiego?

17. Na lini frontu księżycowy krajobraz. Wszędzie walają się ciała Chochołków powyrzucanych brutalnie ze swoich dołków. Tyle im przyszło z walki o ziemię obiecaną żyda Zelenskiego…

18. Szatan kocha żydów. Tak głoszą żydzi…
satan kocha zydow
Ale to tylko żydzi szatana kochają, bo on ich od 5 tysięcy lat robi robi w jajco z ziemią obiecaną dając w praktyce albo getta albo kamienie bez kropli wody i ropy…
Trochę nieodwzajemniona „miłość”. Platoniczna chyba, bo taka sama jak Ukraińców do Bandery 🙂

30 czerwca 2022

1. Plecakowy system podawania amunicji Skorpion. Ponad 500 sztuk można wystrzelić bez przeładowywania.

Takie coś to taaaaaaa. Z takim poręcznym plecakiem to nawet jak się nie jest Adamem Słodowym reformę sądownictwa można zrobić, służby zdrowia i przedterminowe wybory…

2. Pod Nikołajowem zniknęła baza szkoleniowa zagranicznych najemników. Wczoraj była a dziś nie ma. Pewnie jakiś lej krasowy… 🙂

3. Były prezes Ukrainy Petro „wyzwoliciel” Poroszenko pochwalił się, że osiem lat temu „wyzwalał” miasta w Donbasie z rosyjskich okupantów.
„Zaskakiwaliśmy świat od początku wojny osiem lat temu – kilka razy. Jesteśmy krajem o małych pieniądzach, o słabej strukturze wewnętrznej. Ale zaraz po moim wyborze, w 2014 roku, pierwszy tydzień przyniósł wyzwolenie wielu miast – Mariupol, Siewierodonieck, Lisiczańsk, Kramatorsk – i jestem bardzo dumny, że udało nam się również wyzwolić dwie trzecie Donbasu spod rosyjskiej okupacji. Jestem pewien, że zrobimy to samo dzisiaj w 2022 roku. Trzy rzeczy: z jednej strony broń, z drugiej broń – i znowu broń.
Jesteśmy wdzięczni za dostarczone przez Niemcy haubice, ale to nie odwróci losu. Co odwróciłoby bieg wydarzeń? Cóż, 500 czołgów, w tym niemieckie Leopardy. 700-800 systemów artyleryjskich, w tym haubic pancernych. Sto myśliwców, 400 systemów rakiet przeciwlotniczych i to wszystko! Przyszłość świata będzie wyglądać zupełnie inaczej”.

Hmm, Poroszenko który naprawdę nazywa się Walcman, bo jest synem żyda, na pewno nadal by wyzwalał rosyjskie miasta z Rosjan gdyby tylko mógł, jako że przecież uny potrafią wyzwalać nawet Palestynę z Palestyńczyków i przy okazji z ofiar zrobić terrorystów.
Wyzwalałby no tylko wieprzek sprzętu nie ma.
Nie wiem na co jeszcze czeka Duda. Przecież może wziąć z Agatą szybki kredyt u Morawieckiego i kupić Walcmanowi te leopardy i haubice, a Morawieckiej działkę, i potem powyzwalać rosyjskie miasta z Rosjan.
Więc trzy rzeczy Poroszenko: z jednej strony Duda, z drugiej strony Agata i z trzeciej znowu… dupa.
A co tak, a propos z waszym żydoboziem wszechmogoncym? Hę? Cóż to za niemota, która pół tysiąca leopardów nie może stworzyć kiedy jest potrzeba? Przecież gdzieś czytałem, że Jahwe Jahwynowycz Jehowa stworzył niebo i ziemię, a potem jeszcze żydów z kawałka żebra, a potem ptactwo żeby na nich srało… a tu kuźwa z głupimi Leopardami ma jakiś problem?
To jak to jest? Wszechmogoncy on czy niemaniemocny? Nie możecie zrobić swojego hokus pokus, pokiwać się pod ścianą a potem zakręcić młynka kurczakiem żeby szatan wam wyczarował te głupie leopardy które „zmienią losy świata?”

Wasze woodoo jest do dupy, bo to tylko wyssane z rabina dupy zabobony 🙂

4. Ten sam warchoł Poroszenko ze swoją samicą i warchlakiem, który jakoś jest w wieku poborowym ale obecnie nie „wyzwala” Ukrainy tylko siedzi w Londynie. Poroszenkowa się z lekka na widok dziennikarzy zdenerwowała… aż miło świnie przy londyńskim korycie zobaczyć, bo to w pełni tłumaczy ich zapędy do „wyzwalania” 🙂

5. Kulomioty Maxim z I wojny światowej jakoś się nie sprawdziły w rękach nazistowskich terrorystów.

6. Kolejny murikański najemnik jest przesłuchiwany. Mówi że płacili 1000 dolarów miesięcznie za szkolenie a potem 3500 za walkę…

Wychodzi więc, że nawet na porządnego klauna nie zarobił. Będą niedobory kadrowe na pogrzebie… chociaż… być może jakiś klaun narkoman na głodzie się roboty podejmie – trzeba mieć nadzieję, że jakiś kryzysowy klaun się jednak w tej trudnej życiowej sytuacji znajdzie…
klaun
7. Rosyjski ciężki miotacz ognia wypala kolejną partię amerykańskich haubic.

8. Jeden ale termobaryczny RPG spala na skwarki cały 18 osobowy oddziałek skurwysynów z ukraińskiego Krakena – to tamci, którzy torturowali jeńców rosyjskich na początku kwietnia.

9. Kolejny murikański najemnik. Jak na ironię potomek Wietnamczyków służy za mięso swojemu wrogowi 🙂

10. Mieszkanka Kremenczuga pyta reżimek klauna dlaczego zrobili skład amunicji w centrum miasta w centrum handlowym.

11. Syria uznała Doniecką i Ługańską Republikę Ludową. Klaun dostał szału i chce na Syrię nałożyć sankcje 🙂
Syria olała go ciepłym moczem.

Ciekawe co nałoży jak Doniecka i Ługańska Republika uznają Palestynę? Może stringi a może piszczącą piłeczkę na nosek.

12. Arestowicz się zmartwił że na Ukrainie nie ma miejsc do szkolenia rekrutów.

No wszystkie miejsca do szkolenia są już odwiedzone przez rakiety więc chłop wie co gada…

13. Węgry rozbiły żydowską szjkę piorącą brudne pieniądze, którą kierował izraelczyk.
https://www.timesofisrael.com/hungary-busts-massive-israeli-led-fraud-and-money-laundering-ring/
Była to oczywiście piramida finansowa oparta na Bitconach.