Szybkie Wieści… 33

Putin1

1 lipca 2022

Nowy miesiąc nowe wydarzenia. W Ameryce dramatycznie kończą się zapasy ropy, reszta świata robi im bojkot na surowce, bo popiera Rosję, a nieprzytomny Pedo Joe cieszy się że Szwajcaria wejdzie do NATO. Potem wyjaśnił że Szwecja i poszedł poszukać jakichś schodów z których mógłby się zrzucić na twarz.
Lecą na ryj wszystkie bańki finansowe. Krypto waluty, fundusze, etc.
Niemcy wygwizdali swojego kanclerza, bo doskonale wiedzą ze chujnia w jakiej są to wina jego i reszty amerykańskich marionetek a nie Rosji. A chujnia jest bo wczoraj przez całe szkopy sobie przejechałem i miliony nieruchomych wentylatorów na polach widziałem. Miliony i żaden się nie kręcił. Nie ma wiatru nie ma światła. Na szczęście są długie dni więc prawie do 22 Niemcy mogą bez świeczek studiować ulotki o oszczędzaniu energii. Zimą odpalą od tych świeczek te ulotki i pójdą spać o 16 więc nie będą hałasować wieczorami.
Czuję że jeszcze w tym roku rządy Zachodu zaczną padać niczym klocki domina 🙂


1. Zwiad Rosjan znajduje pozycje ukraińskie i ciała zniszczone przez ich własny śmigłowiec szturmowy.

2. Specnaz o głębokim głosie znowu miał udaną zasadzkę na Chochoły.

3. Prezydent Putin wyklarował sytuację ze Szwecją i Finlandią.

„Nie mamy takich problemów ze Szwecją i Finlandią, jakie niestety mamy z Ukrainą. Nie mamy problemów terytorialnych ani sporów. Nie mamy się czym martwić, jeśli chodzi o członkostwo Finlandii i Szwecji w NATO. Tylko oni powinni sobie jasno i wyraźnie wyobrazić – wcześniej nie było dla nich zagrożeń, ale w przypadku rozmieszczenia tam kontyngentów wojskowych i infrastruktury, będziemy musieli odpowiedzieć”.

Ciekawe dlaczego Rotszyld swojego legowiska – Szwajcarii – nie straszy tubylców Rosją i nie wpycha do NATO? Hmm… no dlaczego? Albo Izraela?

4. Wojska rosyjskie nagle wycofały żołnierzy z Wyspy Węży. Nie dlatego ponieważ żona Morawieckiego działkę tam kupiła, ale żeby nie blokować eksportu zbóż, co rzekomo Rosjanie robili. Teraz klaun już nie może ściemniać w ONZ i musi rozminować wody Morza Czarnego albo będzie w czarnej dupie. W jeszcze czarniejszej znaczy, bo jako zbrodniarz wojenny i tak kiedyś zostanie osądzony.
https://rusvesna.su/news/1656578625
Tymczasem Ukraińcy wrzucili do sieci zdjęcia płonącej Wyspy Węży tak jakby ją zdobyli.
Fotka w linku.
https://rusvesna.su/news/1656578319
Wyspa Węży jest dla Kalibra o wiele za mała więc chyba rozumiem dlaczego Rosja nie obawia się w ogóle, że przez Chochoły zostanie zmilitaryzowana. Ta wyspa już tyle razy zresztą przechodziła z rąk do rąk, że nagle może być na serio w rękach żony Morawieckiego.

5. Odbył się szczyt NATO ale Agata nie szczytowała, bo Andżeja nadal nie dopuszcza. A poza tym szału nie było – tylko łopata ryżu na dwóch… i szwedzkie wiadro z ziemniakami. Zebrani poburczeli żołądkami pod adresem Putina i rozeszli się masturbować…
duda5
6. Kolejny test murikańskiej broni hipersonicznej zakończył się klapą. Taką broń ma jedynie Rosja, Chiny i Korea Kima.
https://t.me/RVvoenkor/17861
Owocuje powymieranie ze starości hitlerowskich naukowców, którzy utworzyli NASA, powszechna degeneracja szkolnictwa no i zatrudnienie w miejsce prawdziwych naukowców murzynów o wątpliwej płciowości z ciężkim upośledzeniem umysłowym.

7. Śmigłowce klauna walczą nie tylko ze swoimi oddziałami ale także z polami zboża niszcząc plony na utraconych terytoriach. Oczywiście po to, żeby zagłodzić Ukraińców i oskarżyć potem Putina.
Nadesłała Margosia, dzięki.

8. Ukraińskie hełmy przypominają bardziej kaski budowlane. Ten nosiciel akurat dostał z kałacha ale widziałem już przestrzelone pistoletem…

9. Komenda policji w Łysyczańsku została zdepolicjantowana żeby zrobić miejsce dla milicji ludowej.

10. Dobry wieczór, my z Ukrainy. (Film został zablokowany, ale pokazywał dwa ruchające się w dupę na ulicy ukraińskie pedały… dosłownie jak psy na trawniku. Jestem w szoku że bitchut zablokował zwyczajne życie na Ukrainie.)

Jak się gdzieś indziej filmik pojawi proszę o info.

https://www.bitchute.com/video/SpeAFNxS0tVb/

11. Jeden ze 144 zwolnionych żołnierzy rosyjskich. Mówi o torturach, rażeniu prądem, dźganiu…

12. Równouprawnienie zajrzało do norek i dołków 🙂

13. U brazylijskiego polityka nagle włączył się Tryb Chochoła. Chciał zbierać dla Upadliny fundusze, szukać poparcia, robić jakieś niezdrowe wiece, etc… ale w porę spontanicznie dostał z liścia od życzliwych ludzi i przestał histeryzować…

14. Spierdalające z frontu Chochoły mogą podziwiać gorące konfetti wysłane przez Rosjan na pożegnanie. Takie ładne, termitowe.

15. Vovan i Lexus tym razem z Trzaskowskiego zrobili debila podszywając się pod Kliczkę.

Z jaką pasją miłośnik pedałów opowiadał, że pieniądze na Ukrainę idą na Ukrainę a nie na Warszawę… klasyka amerykańskich marionetek…

16. Mariupol w czasie odbudowy. Całe osiedla się tam stawia. Po wojnie. A w Polsce kacza banda ma tylko „plan odbudowy”. Po zniszczeniu Polski przez kaczą bandę i tylko plan a nie odbudowę…

Na razie „odbudowują” energetykę jądrową, której nie wybudowali, a potem się zobaczy ile działek kupi Morawiecka a ile Obajtek.

17. Wybijanie Chochołów z ich środowiska naturalnego – kolejnej szkoły lub szpitala.

18. Grupa sabotażowa, która nie dała rady tak jak Grupa Zadaniowa Bagietka i nie zdążyła oddać się do niewoli…

19. Papież Franciszek pogadał sobie z obrazem i doszedł do wniosku, że „trzeba zjednoczyć chrześcijan na rzecz pokoju na Ukrainie”, ale nie powiedział co to w ludzkim języku znaczy.
Foto z papieżem gadającym do obrazu w linku:
https://rusvesna.su/news/1656618823
Tymczasem chrześcijanie z Noworosji już się dawno zjednoczyli żeby zniszczyć jego kuratorów – wyznawców szatana.

20. Chochoły kręcą coraz lepsze filmy o pogromach Rosjan. Jeszcze co prawda nie ma poduszkowców jakimi latał Luk Skajłoker zanim został porwany ze wsi i uwiedziony przez miszcza Jodę, ale wkrótce myślę że będą…

21. A tu kolejny film ukraińskiej propagandy. Francuskie Cezary czyszczą Wyspę Węży z 40 kilometrów.

Brakuje oczywistej przecież Czubaki, która po zmianie płci odgryza Rosjanom głowy ale wkrótce Czubaka doleci i kapitan Cham Solo… to raczej pewne…

22. W Donieckiej Republice schwytano izraelskiego najemnika. Usiłował uciekać jak reszta tych najemnych zjebów ale złapano go na granicy i z klapsem odesłano z powrotem na front. Tak trafił z mossadu do pudła. Nie pomogły kontakty z żydowskim konsulatem.

Najbardziej samotny clown świata już rozpoczął przygotowywania do uroczystości.

jew clown2
23. Palenie ratuje życie. Siedzenie w domu zabija. O tych dwóch prostych rzeczach nie powie ci minister zdrowia.

24. Ciałopozytywny koleś prezentuje sztuczkę z krzesłonegatywnym krzesełkiem.

A mówiły zakonnice: kupujcie świeczki Polo, wchodzą gładko i nie bolą…

2 lipca 2022

1. Rosyjski komitet śledczy podał, że 95 % jeńców zwolnionych przez Kijów było torturowanych.
To było wiadomo od chwili zmiany strategii rosyjskiej – od kwietnia Rosjanie idą powoli ale bardzo dokładnie wypalając każdy podejrzany dom i każdą podejrzaną dziurę. Lepiej dwa razy spalić jednego nazistę niż raz dać się im złapać na niechybne męki.
No i strategia znakomicie działa, bo sadyści sami płoną żywcem zamiast się wyżywać. A ponadto Rosjanie mają dzięki tej strategii święty spokój z ewentualną partyzantką na tyłach – ponieważ po gruntownym wypaleniu wszystkiego żadnych potencjalnych partyzantów już ni ma.

2. Od wczoraj Polska już nie będzie płacić 40 zeta na osboukraińca wziętego do domu. Oszust Morawiecki został wyruchany na tym polu  przez caluśieńką Unię znacznie boleśniej niż Duda przez calusieńkie NATO. I teraz bardziej potrzebuje kasy na kolejny pomnik Kurdupla niż na ukraińskich dezerterów 🙂
Osoboukrainiec nie będzie więc już jeździł za darmo tam i z powrotem Intercity. Nie wiem czy to dobrze czy źle, bo pan Jackowski zachlał i jeszcze nic sensownego nie powiedział, ale dowiem się jak pokona kaca lub sam poczytam neta za parę dni. Być może osoboukraińcy pojadą do Porkyego Poroszenki zjeść coś w Londynie z jego warchlakiem na krzywy ryj? A może świnia korytem się nie podzieli? No zobaczymy.
Zapewne będą próby obarczenia tym gównem Polaków, czyli wprowadzenia podatku na Chochoły ale przypominam jeszcze raz: uchodźcy są obowiązkiem rządu a nie obywateli. Obywatele nie mają obowiązku utrzymywania uchodźców. Nigdzie i nigdy, na całym świecie. To obowiązek rządu i nawet nie naszego lecz Republiki Federalnej Nazistów, bo to ona rękami Bismarcka wytworzyła z polsko rosyjskiego gówna sztucznie Ukrainę, a potem na Ukrainie jeszcze bardziej gówniany nazizm rękami Hitlera. Brudne, niemieckie łapy ten cały szajs pracowicie jak termity wytworzyły. I Rosja o tym wie doskonale.

3. Rosyjski Tigr wjechał na minę ale wszyscy chwalą konstrukcję, bo każdy pasażer wyszedł cało.

4. Rosyjskie samoloty dokończyły niszczyć swój sprzęt na Wyspie Węży którego nie dało się wywieźć, żeby nie wpadł w ręce wroga.

5. Tysiące Polaków wzięło udział w marszu poparcia dla państw BRICS, co napawa dumą, bo pokazuje gdzie lichwiarze, kacyki murikanów i słudzy narodu upadlińskiego mogą sobie wsadzić zakłamaną propagandę. Brawo my!

I kolejny filmik wyjaśniający Andżejowi który nie jest debilem ważne sprawy łopatologicznie:

Cieszy, że ochłonięcie z paniki i powrót zdrowego rozsądku zajęło tylko kilka miesięcy a nie lat jak w przypadku srovida 🙂

6. Rosjanie ratowali rannego we wszystko Chochołka ale potem i tak zmarł. Miał opaski uciskowe na wszystkich kończynach i się wykrwawił.

7. Piękna prezentacja Huraganów na podwoziu Ziła, czyli latających słupów telefonicznych.

8. Na wyzwolonych terenach emeryci stoją w kolejce po emerytury w rublach.

Na okupowanych terenach emeryci też stoją w kolejkach – żeby oddać emerytury Rydzykowi, a potem kwiczeć o należne im dawki z preparatem emerytobójczym. Smutne to no ale prawdziwe i jak na ironię największe szanse na przeżycie trucia mają ci, którzy są już i tak zatruci najpodlejszą żywnością, bo ich organizmy są już tak nafaszerowane trutkami, że jedna trutka więcej lub mniej nie czyni różnicy, bo ich ciała chuj kładą czy im się wrzuca na ruszt denaturat, arszenik czy jakieś grafenowe smakołyki. Są to okupowani emeryci, o stalowych żołądkach – odporni na wiedzę i trudni do zajebania…

9. Ukraińska baza zakończyła istnienie kiedy święty Mikołaj wlazł do nich kominem. Miał ciężkie prezenty…

10. Ukraina szybciej wchodzi do Rosji niż Titanic w Atlantyk, ale w ramach chocholego tańca radośnie świętuje szansę na wejście do…?

Tak, do Unii.

11. Taniec absolwentów w Mariupolu.

Całkowity brak niebieskowłosych pustaków, czarnych i pedałów musi doprowadzać do histerycznego szału stare, zepsute torby Ursule von der coś tam…

12. lecimy z tematemWszystkie linie lotnicze świata mają „niedobory personelu”. Ludzie ci – w tym piloci – zniknęli w otchłani urojonego covida.

Tysiące odwołanych lotów w USA. Francuskie lotnisko De Gaulea całkiem nieczynne, bo prócz odszczepieńców mają jeszcze strajk żywych…

Uchodźcy z Afryki chyba będą musieli przez „wielką wodę” sami teraz latać… hmm…

13. Rosja ogłosiła że ma zboże dla spanikowanych. Dostępne do kupienia z cłem no i tak, to prawda, w rublach.
https://www.rt.com/business/558232-russia-switches-grain-exports-rubles/
No masz, a to pech… bo ze wszystkich pieniędzy akurat rubli nie mogą sobie nadrukować te wszystkie Morawieckie, Borysy, Ursule i inne sieroty po Rotszyldach…
Kurde mol, Houston mamy problem, bo nawet Ursula von der coś tam na te właśnie zboże już nazbierała po ludziach szklanych paciorków i kupkę chrustu… w klubie pojebów brakuje jeszcze tylko papieża, który za zboże będzie chciał zapłacić modlitwą oraz słowem bożym…
Wyskakiwać ze złota albo żreć się nawzajem – tak mi się udało odczytać subtelne intencje Rosji.
Jak tak dalej pójdzie i jeszcze Chiny wejdą do gry u Morawieckich na zimę będą dzielić ziarnka ryżu na trzy. Jeden kawałek dla Morawieckiej, drugi dla Mateusza a trzeci na Watykan, bo mają nie tylko intercyzę ale jeszcze konkordat.

14. Kryptowaluty zbliżają się do bankructwa.

Już sobie wyobrażam „inwestorów” w żydowskie sny…

15. Zniszczenia Siewierodoniecka przypominają Mariupol.

16. Ukraiński program kosmiczny: we wczesnych godzinach porannych z kosmodromu na Zaporożu składzik amunicji wystartował z Chochołkami w kierunku Marsa.

17. Odkąd Trampek uruchomił operację Warp Speed, (szprycowanie na srovida) miliony ludzi po przyjęciu tej trucizny stręczonej przez Trampka są trwale niepełnosprawne.
https://www.naturalnews.com/2022-07-01-millions-people-disabled-covid-vaccines-data.html#
Podnoszą się głosy: „Niech Donald zapłaci!”, bo tylko oficjalnie jest już ponad 3 miliony ludzi wcześniej w pełni zdrowych a obecnie trwale okaleczonych covidowymi preparatami.
No, tamtejsze sądy potrafią dojebać sześciocyfrowe albo lepiej odszkodowania więc Trampek może być w czarnej dupie jako głowa tej operacji-depopulacji.
Miał całkowitą rację Putin w wywiadzie dla Oliviera Stone, kiedy mówił że nie interesują go amerykańskie wybory, bo niezależnie od tego kto je wygrywa, polityka jest zawsze jedna i taka sama. A fakty są takie, że i Trampek i Pedo Joe stręczyli zabójcze zastrzyki.
No może w końcu Murikanie dostrzegą, że CDC to tylko żydowska prywatna firma jedynie udająca amerykańską instytucję federalną – identycznie jak FED udający bank amerykański. Firma nastawiona na zysk a nie zdrowie publiczne…

18. Na Ukrainie chaos mobilizacyjny. Łapacze kutasowego pianisty nie potrafią schwytanym do armii Chochołom z zachodniej Ukrainy wytłumaczyć prostej sprawy: dlaczego ci z zachodniej Ukrainy mają walczyć za tych, którzy masowo do nich uciekli ze wschodniej Ukrainy, bo nie chcieli walczyć?
Jest to pytanie elementarne. Ale odpowiedź jest bardzo prosta: ponieważ są pomiotem Bandery, którego Pani Karma się domaga. Setki tysięcy zamordowanych Polaków, Rosjan no wymagają karmicznego uregulowania…
Polacy na Wołyniu też nie chcieli umierać. Nie hailowali, nie zbroili się na sąsiadów i nie nosili kurwa hitlerowskich tatuaży…

3 lipca 2022

1. Szalona nocna ucieczka banderomobila przed rosyjskim Aligatorem. Pędził jak poparzony tak szybko, że o włos minął się z rakietą, która go nie dogoniła, potem nie minął się z rakietą poprawkową, a na koniec żaroodporny Chochołek cały w płomieniach wydostał się z wraka i podjął ucieczkę na piechotę. Strasznie gorący lipiec w Donbasie…

Przynajmniej ten jeden już wie jak się czuli cywile spaleni żywcem przez nazistów z Azowa osiem lat temu w Odessie.

2. Poznajcie Jane. Jane jest idiotką i skończyła już 30 lat. Jeeeeeej…

Gdzie był Ted Bundy, Hannibal Lecter kiedy byli potrzebni? Gdzie byli ci cholerni lekarze od covidowych zastrzyków?

3. Świeżo spoborowane Chochoły zajechały na front ale jak usłyszeli straszliwe odgłosy zbliżającego się niedźwiedzia, szybko podjęli prawidłową decyzję: „W maszinu, uchodim pacany!”

4. Bękart Soraosza Zelenski, już ma wytyczne dla „poprawienia bezpieczeństwa w NATO”.
https://rusvesna.su/news/1656701084
Nadhetman Drogi Mlecznej i przyległych Galaktyk, nie śpi tylko pracuje non stop nad poprawą życia nieżydów…

5. borisSiostra Borysa Dżonsona udzieliła interesującego dla klinicznych psychiatrów wywiadu i rzekła, że Borys już jako dziecko chciał być „królem świata”.

https://rusvesna.su/news/1656697728

No cóż w świecie według Bundych jest bezkrólewie odkąd Al poszedł na emeryturę.

6. Banderowski ambasador w Niemczech stwierdził, że Bandera nie był odpowiedzialny za mordy na Polakach i żydach.
Żydowski ambasador w Niemczech natychmiast skoczył na banderowca z mordą natomiast polski ambasador nie zrobił nic.
https://rusvesna.su/news/1656704512

7. Dwie trzecie Murikanów nie chce aby pedo Joe kandydował na drugą kadencję.
https://rusvesna.su/news/1656710853
Biedni oni, bo nie wiedzą że pedo Joe też nie chce ale musi. A jak musi to wygra bo maszyna losująca przydzieli mu trzy czwarte głosów, jak nie lepiej…
Oni naprawdę nie wiedzą, że jedynie ich broń może te szambo powstrzymać 🙂
Są tak samo ubezwłasnowolnieni jak Kanadyjczycy, którzy bezczynnością totalnie spierdolili Konwój Wolności w chwili kiedy wolność była na wyciągnięcie ręki.
Śpiewali sobie durnawe piosenki przy grillu i się przyglądali się na siebie, zamiast po ucieczce bękarta Fidela, objąć władzę a parlament obywatelsko aresztować.
Murikanie dokładnie to samo – byli już na Kapitolu w dziesiątkach tysięcy – mogli tę bandę która uciekła do piwnicy na kopach wydobyć i na latarniach powywieszać no ale jak sama nazwa wskazuje… skapitulowali i na wezwanie agenta deep state Trumpka, grzecznie rozeszli się do domów. Teraz po kolei trafiają do gułagów, tępaki jebane.
Oni nigdy nie zrozumieją że wolność nie jest prezentem od różnej maści zakapiorów ale bardzo mocno okrwawionym ochłapem, który skurwysynom trzeba siłą z gardła wyrwać.
Ludność Donbasu wie jak się zdobywa wolność i walczy o nią od lat na śmierć i życie.

Murikanie i Kanadyjczycy natomiast, palą zioło, chleja fluor i czekają aż ktoś inny im wolność w prezencie przyniesie. Są jak czarnuchy tuż po wyzwoleniu – żaden nie poszedł do swojej Afryki cieszyć się wolnością tylko rozglądali się obłąkanymi oczami za swoim dawnym panem. Hmm… ponieważ cały świat i tak szczerze nienawidzi Ameryki, nie ma nawet teoretycznej szansy na to, że ktoś ich na siłę wolnością uszczęśliwi – sami sobie ciężko zapracowali na ten status.

8. Borys Dżonson, który chciał być królem świata, na razie otrzymał honorowe obywatelstwo Odessy. Oczywiście nie od obywateli Odessy tylko obywatela Kijowa i przyległej galaktyki.
https://rusvesna.su/news/1656705630
Tamtejszy – znany nam już – transwestyta Jaśmin, przyjął to z ulgą, bo komin ma pełny sadzy i zaczynał już powoli pajęczynami zarastać odkąd aresztowano mu kochanka – niezapomnianego przez internet szefa obrony terytorialnej w Odessie.
Zastanawiam się jakie zaszczyty spadną na Dudę, bo Morawiecka z małżonkiem raczej na pewno otrzymają honorowe obywatelstwo Wyspy Węży.
Jeśli Andżej zostanie pominięty – z jakichś formalno debilnych względów – to wówczas ja zobowiązuję się nazwać jego imieniem studzienkę kanalizacyjną przed moim domem i wmurować na tę okazję pamiątkową tablicę na elewacji albo trawniku. Z płyty OSB, dykty albo tektury w zależności od hojności sponsorów tablicy…

9. Kreml oficjalnie wyjaśnił sprawę wymiany jeńców. Ostatnią wymianę 144 jeńców w tym 43 członków Azowa osobiście zatwierdził Putin, bo najwyższym kluczowym priorytetem dla rządu Rosji jest sprowadzenie pojmanych żołnierzy do domu.
https://www.rt.com/russia/558155-kremlin-pow-exchange-priorities/
A tak nawiasem ci azowcy jak wcześniej podawano nie mają rąk i nóg, bo im albo oderwano albo odstrzelono albo amputowano, więc dla wszystkich i tak lepiej żeby się nimi zajmowali teraz ludzie błazna niż obciążać kosztami ich leczenia Rosjan.
Ciekawe co jest najwyższym priorytetem dla kryptożydów z polskojęzycznego sejmu, bo raczej nie widzę mobilizacji z ich strony „ochotników” z Izraela tylko podżeganie Polaków do bratobójczej wojny z innymi Słowianami.

10. Na wojnie spokojnie.

11. Kołysanka na dobranoc. Dla Ireny, bo co drugi Chochoł robi za Irenę w dołkach.

12. W Moskwie troluja ambasadę Borysa, który też chyba jest Ireną.

gdyby babcia miała jaja
Gdyby babcia miała jaja, to by była dziadkiem.

13. Balladka na cześć skomplikowanych Chochołków, które powysadzały mosty a potem chciały się przeprawić przez rzeczkę.

Dziesiątkę w skali Olsena dostają te azowskie sardynki z transportera, które na dnie rzeczki leżakowały od kwietnia.

14. Dla znużonych Ukrainą trochę wrestlingu w kategorii Murica.

15. „Covid-19 nie pochodził z natury, ale był raczej przypadkowym uwolnieniem z amerykańskiej biotechnologii laboratoryjnej.” – stwierdził światowej sławy ekonomista i autor profesor Jeffrey Sachs, który przewodniczy komisji covid-19 w prestiżowym piśmie medycznym The Lancet.
https://www.rt.com/news/558191-economist-says-covid-escaped-us-lab/

16. Nowa rosyjska rakieta kierowana zagląda ciekawie przez okno do jednej z ukraińskich kwater dowództwa.

Czymś takim Rosjanie bez najmniejszego trudu mogliby zlikwidować tego hmm… dosłownie chujowego pianistę, ale chyba wolą żeby Ukraińcy to zrobili w celu uniknięcia skandalu lub zastąpienia go jeszcze głupszym i jeszcze bardziej twardogłowym kukłem Muriki. Tolerują pajaca jak człowiek z klapkiem zygzakującego karalucha…

17. Kolejna chocholska wunderwaffe.

Chochoł Pędziwiatr chyba pojechał na poszukiwanie zaginionej Grupy Barbapapa, bo coś słuch po niej zaginął.

18. Pierwsze mieszkania już wybudowane pod klucz w Mariupolu. W takim tempie do zimy będą nowe domy dla wszystkich.

Rosjanie budują mieszkania szybciej niż Gronkiewicze Waltze kradną. No niebywałe. I to wszystko w kraju, który niemal samotnie prowadzi wojnę z kolektywnym żydobolszewickim kołchozem całego Zachodu.
A do Gronkiewiczów Walców w międzyczasie Pani Karma już zajrzała, bo po tych wszystkich aroganckich olewaniach ze strony tej żydówki wezwań do komisji śledczej w sprawie dzikiej reprywatyzacji okazało się że poliniacka sprawiedliwość nie dosięgnie tej kolekcjonerki cudzych mieszkań. Ziobro na to nie pozwoli.
I właśnie tam, gdzie sprawiedliwość ziemska nie może, tam wkracza Pani Karma: Bufetowa poszła w ślady Bidena i się zrzuciła ze schodów tak szczęśliwie, że całkiem pogruchotała sobie biodro. Wstawili jej sztuczne, bo u żydów wszystko co sztuczne jest lepsze 🙂 no i teraz każdy krok ją, jak ząb teściową, napierdala. Przy każdym kroku nieludzko cierpi. A to jest dopiero początek jej karmicznej resocjalizacji, bo jak padnie to za tych 50 tysięcy okradzionych przez jej mafię z mieszkań Polaków, żydówka się ze sto pięćdziesiąt tysięcy razy urodzi jako bezdomny żul. Ewentualnie żulietta. U Pani Karmy przelicznik jest razy trzy więc Gronkowiec jak hmm… dobrze pójdzie, to będzie kulawa do końca świata. I jeden dzień dłużej wzorem Owsiaka…
A za każdego z kilkunastu Polaków którego doprowadziła do samobójstwa, dostanie próchnicy na sztucznej lepszej szczęce i osteoporozy na sztucznym lepszym biodrze.

19. W Łysyczańsku Rosjanie znowu przejęli ciekawy bo drogi magazyn z bronią NATO

Żeby, „coby tak nie leżała”, na pewno użyją jej tradycyjnie przeciwko sprzętowi NATO. Cholera, gdyby nie stare dobre NATO dwie zupełnie nowe republiki nie mające jeszcze nawet armi tylko milicję, nie miałyby w ogóle uzbrojenia. Musieliby jak Wietnamcy latać po lesie z kałachami na rowerach…

20. Tymczasem mieszkańcy powychodzili z bunkrów przywitać Rosjan.

21. Czeczeńcy po swojemu świętują wyzwolenie tego miasta.

22. Oto jak Rosjanie zdani na samych siebie ogarnęli temat rakiet na podstawie przechwyconej w III Rzeszy rakiety V-2, po tym jak niemieccy naukowcy uciekli do nazistów w USA.

23. Wiadomości parafialno kulturalne: pewien niedorosły do realiów nikczemny polityk, najbardziej znany z haniebnej kariery TW Balbiny, żyjący na codzień w świętym związku z kotem, zażądał od Niemiec odszkodowań za II wojnę światową, żeby sobie dodać kilka promilów w sondażach.
Szkopy jeszcze bardziej arogancko niż Dudę po skeczu o niemieckich czołgach, wyśmiali Karakana. Karakan w tej sytuacji zażądał kasy za II wojnę od Rosjan.
Rosjanie nawet nie zauważyli desperacko popiskującego Karalucha, bo nie trzymają wzroku wbitego w podeszwy. Poszli bez słowa dalej i wytarli gówno w trawę…
W międzyczasie ktoś się nie bał i oblał farbą pomnik jego nikczemnego brata. Znowu.
Moja opinia jest taka. Szkop nie ma prawa dawać czegokolwiek polskim okupantom bez polskiego rodowodu, którzy tylko głośno kłapią mordą. Szkop ma obowiązek wypłacić za II wojnę odszkodowania ale wyłącznie Polakom. Jeszcze nie pora na to. Rosja natomiast nie ma żadnych zobowiązań, bo uratowała Polskę przed zagładą. Rosja może Pinokiom i Karaluchom tylko kopa w dupę wypłacić jak się znowu rzucą do nogawek.

24. Smutny i bolesny koniec Chochołków, którzy dostali się w rosyjską zasadzkę. Podnieśli banderowskie łapy na Słowian, więc długo umierali. I bolało…

25. Podczas zlotu NATO postawiono marionetki przed monolitem wyglądającym jak tamten z Odysei Kosmicznej 2001.

Czarny kult innymi słowy.
Najpierw wiadomo: Andżej już w czwartej sekundzie nagle debilnie się uśmiechnął, ale potem… hmm… potem jak już Andżej spoważniał, ciemne moce rozpoczęły pracę i w Andżeju zaszła zmiana. Monolit z NATO powoli zaczął przekazywać Andżejowi inteligencję…

I teraz Andżej już umie w proste narzędzia.

Resztę znamy z Odysei Kosmicznej 2001. Teraz Andżej i pozostali trochę potupią, pokrzyczą i pójdą na Rosję z maczugami. A potem zbudują rakietę i skolonizują wszechświat. Biada planetom, na których Andżej z Agatą zasieją życie inteligentne.

Analiza

Dziś analiza Aleksieja Aksionowa. Bardzo ciekawa, bo oczami Rosjanina ale na temat przyszłości Polski i Ukrainy.
Polska dla Ukrainy – przyjaciel czy ofiara?
W dniu setnej rocznicy rosyjskiej Służby Wywiadu Zagranicznego jej szef Siergiej Naryszkin wypowiedział się w najważniejszej kwestii naszych czasów, której rozwiązanie określi układ sił na planecie na cały XXI wiek – przyszłość Ukraina.
Sądząc po danych naszych oficerów wywiadu, ta przyszłość w rzeczywistości nie istnieje. Kijów został skazany. Zachód gotów jest poświęcić go dla swoich długofalowych interesów geopolitycznych, zbliżając swoje terytorium niemal do granic 1654 roku. Miliony Ukraińców, którzy marzyli o niepodległości, skończą z niczym. Ich „Mriya” spłonie jak samolot w Gostomelu.
Warszawa będzie operatorem procesu niszczenia państwowości ukraińskiej. Polskie kierownictwo rozpoczęło opracowywanie scenariuszy rozczłonkowania Ukrainy – powiedział Naryszkin. Powodem są sukcesy na polu bitwy rosyjskich sił zbrojnych w sojuszu z armiami DRL i ŁRL. Zbliżające się wyzwolenie Donbasu i Noworosji przez naszych ludzi położy kres reputacji reżimu Zełenskiego, którego perspektywy Polacy oceniają jako „rozczarowujące”. Nadchodzący chaos, próżnię władzy na jej granicach, Warszawa wykorzysta i przygotowuje się do wypełnienia jej w taki czy inny sposób.
Opracowywana jest opcja utworzenia na Kresach Wschodnich kontrolowanego przez Polskę państwa zastępczego, które będzie „pod ochroną” polskich sił zbrojnych. Jednocześnie rozważany jest projekt stworzenia „strefy buforowej” z centralnych regionów Ukrainy, co zdaniem Polaków pozwoli im uniknąć skrajnie niepożądanego bezpośredniego starcia z Rosją.” – powiedział szef MSZ.
Plan ten nieuchronnie zostanie zaaprobowany przez USA i Wielką Brytanię, kiedy upadek reżimu w Kijowie stanie się oczywisty, Polacy są tego pewni. Czy może już jest zatwierdzony?
Raczej to drugie. Jeśli spojrzysz na fakty, wchłonięcie części Ukrainy przez Polskę jest zasadniczo kwestią przesądzoną. To tylko kwestia konkretnych detali, form. SWR (Służba Wywiadowcza Rosji) wiedziała już w kwietniu, że Warszawa i Waszyngton wypracowują sposoby ustanowienia ścisłej wojskowo politycznej kontroli nad „historycznymi posiadłościami” Polski na Ukrainie. Następnie dyskutowano o wprowadzeniu polskich „rozjemców”, najpierw pod auspicjami NATO, a potem – aby nie daj Boże, nie zderzyli się z rosyjską machiną wojskową – na własne ryzyko.
Roztropność Zachodu, który boi się wielkiej wojny z Moskwą, łatwo wytłumaczyć. Stosunkowo bezpiecznie jest pompować broń na Ukrainę i wykorzystywać Ukraińców do krzywdzenia Rosji, ale przerażające jest dawanie Rosjanom uzasadnionego powodu do uderzenia na ich własne terytorium. Dlatego przeciwnik dosłownie próbuje iść na ostrzu brzytwy, czerpiąc maksymalne korzyści z konfliktu w pobliżu naszych granic, przejęć terytorialnych i płacąc za to minimalną cenę. Zachód zawsze był ostrożny.
W wyniku tych wszystkich kombinacji co najmniej pięć ukraińskich obwodów – lwowski, iwano-frankowski, tarnopolski, wołyński i rówieński – może stać się częścią Polski.
Historyczne precedensy absorpcji są. A wszystkie argumenty o rzekomo przestarzałej walce o terytorium w XXI wieku są na razie tylko przykrywką dla drapieżnych planów.
Dla polskich nacjonalistów u władzy, zachwycających się przywróceniem Rzeczypospolitej, przyszycie sobie kawałka Ukrainy jest prawdziwym triumfem. Nigdy nie odrzucą takiej okazji.
Oczywiście to historyczne państwo, zrodzone po unii Polski z Litwą, obejmowało wiele innych terytoriów… Ale na razie realna szansa na zysk jest tylko na Ukrainie. Zajęcie ziemi pod Kijowem pozwoli Warszawie przynajmniej w pewnym stopniu uleczyć najgłębszy kompleks psychologiczny spowodowany dziejową klęską ze strony Rosji, która przez wieki prowadziła i wygrywała wyścig o dominację, uczestniczyła w kolejnych rozbiorach Polski i była jej bezpośrednią własnością w czasach cesarskich i sowieckich. A to po tym, jak Polacy panowali na moskiewskim Kremlu.
Właśnie ze względu na zemstę historyczną (a właściwie niedostateczną) na Ukrainie Polska przyjęła program gwałtownego zwiększenia liczebności swojej armii. Wkrótce jej liczba wzrośnie ze 115 tysięcy do 300 tysięcy, a budżet wojskowy wzrośnie prawie półtora razy.
Nie należy sądzić, że takie plany są przyjmowane, bo nie ma co robić. Żaden modny ostatnio na świecie „soft power” nie zastąpi starych dobrych zardzewiałych bagnetów. Może je tylko ukończyć. Polska przygotowuje się do podboju terytoriów.
Innym oczywistym przejawem ekspansjonistycznych dążeń Warszawy jest dyskusja na Konferencji Episkopatu Polski (centralny organ władzy Kościoła katolickiego w Polsce) o wchłonięciu Archidiecezji Lwowskiej Kościoła rzymskokatolickiego na Ukrainie. Ideologia i siła militarna jak zawsze idą obok siebie. Już na początku ubiegłego wieku Ententa aprobowała takie działania Polski w imię „ochrony przed zagrożeniem bolszewickim”. Zachód aprobuje rozbudowę Warszawy już teraz. Kijów oczywiście będzie musiał rozstać się z Ukrainą Zachodnią.
I wydaje się, że pogodzili się z nieuniknionym. Nie można inaczej interpretować ustaw przyjętych przez Radę Najwyższą Ukrainy niż gotowość oddania części ich suwerenności Warszawie. Według nich prawa Polaków na Ukrainie będą porównywalne z prawami mieszkańców. Ukraina nawet przekazała Polsce kontrolę nad informacjami o swoich podatnikach… Jednocześnie w Polsce coraz częściej wskazuje się Ukraińcom ich miejsce. Liczne programy pomocy uchodźcom właśnie zaczęły być ograniczane.
Polacy przygotowują się do zostanie panami nad Ukraińcami.
Słodkie przemówienia Prezydenta RP Andrzeja Dudy (jego funkcje są reprezentacyjne, główną siłą w Polsce jest premier), gdy w rusofobicznym ferworze obiecał Zełenskiemu zniesienie granicy między dwoma rzekomo bratnimi krajami, aby „żyć razem, razem budując wspólne szczęście i wspólną siłę” (wobec Moskwy) należy rozumieć jako przykrywkę dla przyszłej aneksji Ukrainy Zachodniej, rodzaj politycznego znieczulenia, aby nie było zbyt bolesna dla Kijowa utrata części terytorium. Ale kiedy tak się stanie, będzie już za późno na kłótnie.
Warszawa woli przemilczeć fakt, że za przykładem Polski mogą pójść inni sąsiedzi Ukrainy (Słowacja, Węgry, Rumunia, z których każdy ma swoje, choć niewielkie, ale dość historycznie uzasadnione roszczenia terytorialne wobec Kijowa). To nie jej problem.
Twoja koszula bliższa ciału. Ale kiedy tak się stanie – polityka Zachodu dosłownie rozerwie Ukrainę na strzępy. Rosja może po prostu nie mieć czasu, aby ją całkowicie uwolnić.
Siergiej Aksionow
https://rusvesna.su/news/1656771845

Spełni się czy nie spełni – zobaczymy. Na pewno Ukraińców zbiegłych na Zachód czeka masowy status Cygana. Dużo lepiej wyjdą ci, którzy otrzymają obywatelstwo Rosji albo Polski.

Dla Polski jednak aneksja zachodniej Upadliny może być świniakiem trojańskim, ze względu na miliony banderopiteków zamieszkujących tę ziemię. Jedynie Rosja ma realne możliwości wysiedlić i rozproszyć te Chochoły żeby się rozpuściły w żywiole Słowiańskim. U nas jest na to za ciasno, bo nawet rozproszeni i tak zbijają się potem w cuchnące kupki i jak muchy do gówna lgną do milicji albo bezpieki – trojańskie świnie po prostu.

Gdyby to ode mnie zależało nie brał bym tych ziem, do czasu aż Rosja ich starannie miotaczami ognia nie oczyści. Dopiero potem można by z Rosją o tych ziemiach porozmawiać i zorganizować plebiscyt lub referendum zarówno tam jak i w Polsce u Polaków. Po ludzku innymi słowy a nie jak chamy…

4 lipca 2022

1. 100- letni amerykański weteran z II wojny światowej mówi że jest mu przykro.

Przykro mu i ma nadzieję, że wszyscy spłoną w piekle za opowiedzenie się po stronie żydów przeciwko wolnym narodom Europy.

2. Ukraińscy czołgiści zakwalifikowali się na letnią olimpiadę w skoku wzwyż z wieżyczką czołgu.

3. Dziesięć minut autentycznego piekła. Nie wiadomo kiedy i gdzie ale wygląda na to, że rosyjski skład amunicji znalazł się pod ciężkim ostrzałem.

Takiej siły ognia ukraińska armia raczej nie posiada. Według mnie to płonąca amunicja do czołgów i rakiet sama zaczęła startować. Zdmuchnięty w 5 minucie pod silnym kątem jednorodzinny domek świadczy, że coś nadleciało nie z góry ale bardziej z boku – właśnie od strony płonącego składu.

4. Kompilacja hitlerowskich, satanistycznych i banderowskich tatuaży.

5. Jeszcze jedna porcja latających słupów telefonicznych.

6. Kolejny głos w sprawie murikańskich instruktorów i najemników. Powoli przedostaje się do opóźnionych murikańskich czerepów to o czym my już dawno tu na blogu wiemy: że murikańscy wojownicy zostali zamordowani w Azowstalu przez nazistów z Azowa i spaleni. Albo tylko spaleni… żywcem!
Murika jest w szoku. Kto za to odpowiada? Murikanie – niezależni – doszli do wniosku, że właściciel terrorystów z Azowa – pedo Joe Biden, który szefuje w imieniu opiekunów tej nazistowskiej wersji ISIS.
Oczywiście są oni w głębokim błędzie włącznie z poczciwym Steve Petersem. Jedynym bowiem typem, który gardzi na równo Ukraińcami, Rosjanami jak i Amerykanami jest żyd Zelenski. I tak się też przy okazji składa, że to on a nie pedo Joe jest w stanie wydać Azowcom tego typu rozkazy.
Kaman, kompletnie nic bez wiedzy żyda Zelenskiego się nie dzieje. Bez jego aprobaty nie sprzedano Rosjanom ani jednego Javelina ani jedej haubicy Cezar. On kompleksowo żydowską mafią na Ukrainie kieruje i walczy z dosłownie wszystkimi nieżydami, zdradzając po żydowsku każdego i zawsze…
To jest osobnik odpowiedzialny za likwidację instruktorów i najemników z Muriki.
Z ciekawostek – ustalono tożsamość kolejnego pojmanego murikańskiego najemnika Drueke Alexandra. I co się okazuje?
Nie był to komandos, najemnik lub narwany głupek który się naoglądał żydowskiej telewizji tylko wysokiej klasy specjalista od wojny chemicznej. Młody a więc w służbie czynnej a nie jakiś emeryt. A więc powraca knucie klauna w należących do Pentagonu, szkopów i żydów biolabach.

No cóż, pozostaje mieć nadzieję że w kolejnych kociołkach Azow, Kraken i Prawy Sektor spalą żywcem resztę najemników z Muriki, Francji, UK, szkopów i innych… oszczędzi to wszystkim kupy problemów…

7. A tu kolejne epokowe odkrycie lekko opóźnionych Murikanów na temat, o którym także od dawna na blogu wiemy: kto stworzył batalion nazistowski Azow i po co.

No i w Murice stała się jasność – Azow sfinansował i od zera stworzył ten sam żyd Kołomojski, który wcześniej stworzył i sfinansował od zera Chujowego Klauna.
Hmm… w czasie tej wojny bacologia zdążyła awansować do światowej czołówki głosicieli prawdy. Pod względem informacji jest już na całe tygodnie do przodu przed alternatywnym netem z Muriki. Brawo ja.
Jeśli nie wiadomo co robić w tym podniosłym momencie, życzliwie podpowiem: silni mężczyźni powinni zapalić papierosa, a kobiety mogą przytulić niemowlęta do piersi…

8. Narzekania murikańskich wojowników. Chcieli zapolować na Rosjan a tu jeden w śpiączce, drugi stracił nogi…

9. Polski czołg zniszczony na Ukrainie.

Duda, gdzie są nasze czołgi?

10. Po wyzwoleniu Lisiczańska z prywatnych mieszkań zaczęli wychodzić i poddawać się ukrywający się tam ukraińscy dezerterzy. Tu jeden z nich.

11. Dużo brudów u Henrego Makowa wypłynęło o agencji modelek Donalda Trumpa, świadczących, że od bardzo dawna był takim samym alfonsem i handlarzem ludźmi jak Jeffrey Epstein.
https://m.dailykos.com/stories/2016/10/6/1578544/-The-Untold-Story-of-Trump-Model-Management-A-Daily-Kos-Exclusive-Part-1
Hania Kazahari i Ewelina Frihauf, które niezwykle szybko ale bardzo brzydko się starzeją, mają coraz mniejsze szanse załapać się do jego burdelu…
Ale może zdążą chwycić posadę Trampkowej burdelbabci, kto wie? Ghislaine Maxwell wsadzili – jest wakat. W każdym bądź razie nadal jak potłuczone pierdolą trzy po trzy o Trumpkach, „patryjotach” i trampkowo patryjotycznych Q anonach i nadal się rytmicznie ocierają zwiotczałym kroczem o jego śmierdzące moczem nogawki. No ale cóż… jak się porzuciło i wyparło własną ojczyznę dla kariery wędrownego parobka, to teraz trzeba się łasić, bo inaczej nowa afromurzyńska ojczyzna nie nasypie murzyńskiego gówienka w miseczkę…

12. Kim jest Bill Gates? Nowy film o ludobójczym eugeniku – samozwańczym uzdrowicielu ludzkości, który nie tylko nie jest lekarzem, ale też nikim, bo żadnej szkoły nie ukończył i nie posiada żadnego profesjonalnego wykształcenia.

Billy jest jak Duda, jak Kaczyński… kolejny „zbawca narodu”, „król świata”, etc…

Murikański Dyzma…

13. W egipskim kurorcie ciekawa świata turystka z Austri zanurkowała. Pod wodą spotkała rekina, który turystce z Austri odgryzł rękę i nogę.

Kiedyś w pandemię byłem w Austrii. W mieście Spielberg. A Steven Spielberg zrobił film pt. Szczęki.
Przypadek?
Nie sądzę. Karol Strasburger też jadł w Strasburgu burgery i nie zaatakował go rekin. Karol, który został sucharem ocalał, a klientka zmarła, bo nie miała z rekinem umowy, że będzie się od rekina trzymać z daleka.

14. World War Z. Kolejna mega horda zombie usiłowała się przedostać do Hiszpanii.

Jeszcze raz ludzkość ze straży granicznej uratowała sprawę. Ale pramatka wszystkich zombiaków Dżordż Sorosz jest również nieumarły z jedną nogą w grobie – zanim pójdzie do piekła na pewno jeszcze kilka hord na Europę napuści.

15. Bezładna ucieczka Chochołów na froncie po klęsce w Łysiczańsku. Każdy wieje jak się da. Jedni samochodami, inni w grupie, inni na motorach, a jeszcze inni czołgając przez pola.

Oni też nie mieli z Rosjanami umowy, żeby trzymać się od Rosjan z daleka. I teraz histeryczna panika…

16. Atak zwiadowców z Ługańskiej Republiki na ukraińskie okopy.

5 lipca 2022

1. Komik podpisał akt bezwarunkowej kapitulacji.
Film od Kadyrowa Ahmat Siła w linku:
https://t.me/Russkyship/3060
Wkrótce film o Zelenskim z Netflixa
netfix
2. Nowy rosyjski dron bojowy prezentuje możliwości.

3. Donieck znowu pod nazistowskim ostrzałem.

W ramach Karmy tak właśnie będzie kiedyś wyglądało getto w Palestynie. A dookoła getta będzie się kręcił miliard nerwowych muzułmanów z miotaczami…

4. Pederasta Arestowicz zapowiada odbicie Czersonia w sierpniu.

W kwietniu zapowiedział, że Ukraina odbije Krym i Mariupol w czerwcu. Mówił też, że czerwiec będzie zmasowaną kontrofensywą, taką samą jak nazistowska operacja Barbarossa, która rozpoczęła się 22 czerwca.
Wygląda jednak, że termin ukraińskiej kontrofensywy jest bardziej ruchomy niż koniec świata u świadków jehowy .
Tymczasem w Kijowie rozpoczęto masową produkcję mundurów dla kobiet…

5. Były sobie trzy Chochołki…

6. W Lisiczańsku inwentaryzacja pokontrolna w szkołach po zakończeniu roku szkolnego. W ramach selekcji naturalnej niektórzy uczniowie wyjadą do kostnicy w Kijowie, a niektórzy spędzą wakacje na miejscu w ziemi.

7. Ukraińska ciężarówka się rozbiła w czasie nieudanego startu na Marsa. Kierowca nie zdążył się katapultować.

8. Inna włączyła napęd WARP, lecz trochę za późno…

9. Jeffrey Sachs powraca i mówi, że winę za to co się dzieje na Ukrainie ponosi USA i NATO

Coś się chyba tragicznie sprawy u Goldmanów Sachsów dzieją, bo nagle bankier gada jak jest. Najpierw o covidzie pochodzącym z biolabu Jeffrey puścił farbę, a teraz to…
Może analitycy z banku zajrzeli do ksiąg i dostrzegli wisielczy etap swojej egzystencji? Kto wie? A jeszcze w marcu prognozowali bankructwo Rosji w połowie kwietnia, hmm…

10. muricaW Murice huczniej niż w Donbasie obchodzono Dzień Niepodległości mimo iż święto Murikanów zbiegło się całkowitym wyzwoleniem Ługańskiej Republiki.

W Filadelfii zastrzelono dwóch gliniarzy…

A na przedmieściach Chicago sześciu kolesi.

11. Szulc postawił Niemców w stan gotowości.
Mają się przygotować do masowej podwyżki cen energii i towarów.
https://rusvesna.su/news/1656952031