Szybkie Wieści… 34

Z

6 lipca 2022

1. Pani Karma zajrzała do holenderskich „rolników”. Holandia jako drugi na świecie producent „żywności”, czytaj chemicznego, pędzonego chujowego w smaku gówna, została zaatakowana przez Kill Billa, który postanowił zniszczyć im rolnictwo, po to żeby ich toksyczne żarcie zastąpić swoim jeszcze bardziej trującym.
Gówno z roztrząsaczy obornika leje się na posesje skorumpowanych polityków, holenderskie chamy drogi w Holandii poblokowały a toksyczna branża zdycha.
Kiedy sobie człowiek przypomni jak wykańczali polskie rolnictwo żeby nam opychać swoje gówno pędzone na chemikaliach i jak niewolniczo eksploatowali naszych pracowników w swoich obozach koncentracyjnych, czytaj „farmach”, to jest mi z powodu ich „tragedii” bardzo wszystko jedno.
Łyknęli całą genderową propagandę jako pierwsi, pousypiali swoich emerytów żeby nie obciążali budżetu i nawieźli czarnych cielaków do adopcji dla pedofilów. Totalna degeneracja już tam była wcześniej, a więc gówno od Kill Billa czyli „mięso” GMO też oczywiście w końcu łykną. Żeby „uratować planetę.”
Jeśli ktoś może ze szkopami konkurować w dziedzinie arogancji to właśnie Holendrzy. Nie są zdolni nazwać swoich problemów po imieniu bo ich znokautowała poprawność polityczna tak więc mogą sobie jedynie pomarzyć o ich rozwiązywaniu.
Zresztą, są grzecznie wyszczepieni więc wkrótce ich wszystkie problemy samoczynnie znikną…


2. Wielka Ucieczka z ostatniego kotła. Kotłowało się że hej…

Najemnicy ze Szwajcarii spierdalali tak szybko że nie zdążyli się ubrać…

3. Ten natomiast Chochołek zdążył założyć spodnie ucieczkowe ale wiejąc w panice wdepnął na swoją własną minę.

Teraz go boli noga, bo mu się trochę obniżyła stopa życiowa.

4. Ci z kolei anonimowi uciekinierzy dali kamasza boso i z gołymi dupami.

5. Rosja uderza w bazę ukraińskiej brygady w Nikołajewie.

6. Specnaz pochwycił oficera Chochołków i zabrał go na tyły na przetworzenie.

7. Kolejny Chochoł zdezerterował i przekazał Rosjanom skrytki z bronią.

8. Dobra wiadomość dla banderówek, bo oficjalna. Ukrainki przestaną się wreszcie po centrach handlowych bezmyślnie szlajać i na debilnych performansach opierdalać i pójdą sobie w końcu na front uzupełnić ubytki w armii komika. Ojczyzna i Stepan Bandera wzywa…

No i komik, bo ktoś musi na kokainę klauna zapracować, no tak czy nie?

A dla Chochołów w wieku poborowym 18 – 60 lat wprowadzono zakaz opuszczania miasta w którym mieszkają – także coś żeby się bezproduktywnie nie szlajali po całej Ukrainie tylko pojechali wreszcie na przetwórstwo mięsne do Donbasu.

9. Płoną pola pszenicy w Rumuni, bo Kill Billom zależy żebyśmy żarli ich „zieloną pożywkę” no i robaki.

Czym jest zielona pożywka? Warto obejrzeć w wolnej chwili…
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zielona_po%C5%BCywka

10. Rosjanie odbudowali most kolejowy a prawosławny szaman pokropił go obficie i o dziwo nie wypierdolił się podczas egzorcyzmowania. Brawa dla szamana 🙂

11. Pedo Joe został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej i powiedział:
„Ameryka to naród, który można określić jednym słowem: AWDSMFAFOOTHIMAAAFOOTAFOOTWHSCUSEME!”.
Film z uwiędniętym staruszkiem w linku:
https://t.me/pl_news_front/3477

12. Rodzinny pokaz fajerwerków. Poziom Murica.

13. W Holandii robi się pusto po protestach „rolników”… nie ma chemi na półkach. Nawet tych smakujących jak klocki Lego pomidorów.

14. Ale Klaus Schwab już ma dla ludzi jedzenie. Na razie – jak ze szczepionkami – wpierdalają robactwo cwelebryci…

Czekam aż Morawiecki z żonom otrzymają swoje miseczki od Klausa w ramach pokazania ludziom ostatniej prostej żeby napełnić brzuszek… hehe

15. W Australi dali sobie siana ze szczuciem na nieszczepionych, bo wiedzą że ich to nic nie obchodzi ale zaczęli nazywać szaleńcami podwójnie odszczypanych za to że nie chcą brać kolejnych dawek.

Nicole Kidman w takim razie chyba pójdzie po dokładkę. Żeby Krysia Janda jej dawki sprzed nosa nie sprzątnęła 🙂

16. Chochoł wyglądający jak biologiczny ojciec Jasia Fasoli pojechał na zakupy po jakieś chocholskie produkty no i wylądował na froncie. Teraz robi karierę jeńca i jest niezadowolony, że go siłą zmobilizowali.

17. Eksplozja składu amunicji w Snieżnoje.

18. W ciągu ostatnich 10 dni zlikwidowano 170 zagranicznych najemników, powiedział minister obrony Siergiej Szojgu.
https://www.rt.com/russia/558396-mercenaries-ukraine-killed-numbers/
To daje siedemnastu na dobę, a więc wychodzi mi współczynnik Olsena o średniej wartości jeden koma cztery najemnikogodzina.
Nie wiem czy Zachód jest gotowy zmobilizować przynajmniej zero koma siedem klaunokilowatogodziny, żeby sprostać mocom przerobowym Rosyjskiej Federacji…
Tymczasem cała trójca upośledzonych najemników już skazanych na śmierć gra na zwłokę, czyli wniosła apelację od wyroku. Jeden chce zamienić czapę na dożywocie a inni nawet nie wiem czego chcą. Tak czy siak sąd ma 2 miesiące na rozpatrzenie ich makulatury.

7 lipca 2022

1. Kolejne dziecko zostało zabite terrorystycznym ostrzałem Doniecka przez ukraińską artylerię. 10-letnia dziewczynka…

Gdzieś czytałem, że Rosjanie już jakiś czas temu postanowili w ogóle nie brać do niewoli artylerzystów komika.
I słusznie.

2. Carlos Santana oblał test na inteligencję. Mógł nie brać zastrzyków no ale wziął. Padł na scenie. Trudno.

Jasna strona jest taka, że Carlos – który 60 lat napierdalał w kółko wciąż te same dwie nuty – już nie będzie musiał jak Nicole Kidman palić głupa jak mu kuratorzy podsuną pod ryj miskę robaków.
A najjaśniejsza strona jest taka, że Morawiecki miski robaków ni chuja nie uniknie kiedy mu ją da Klaus Schwab, żeby napędził publikę. Pinokio będzie musiał odegrać jeszcze lepszą minę do złej gry niż Nicole Kidman i opowiadać jakie to smaczne, a jakie pożywne.
Haha. Krzywomordy pewnie dostanie kociej mordy a zaraz potem Oscara. A jak Karaluch otrzyma miseczkę od kuratora noooo panie… wtedy to będą zachwyty, sapanie, mlaskanie… a na koniec Karakan lubieżnie się obliże…
No kuźwa, nigdy nie przypuszczałem, że dożyję ciekawych czasów kiedy sprzedajne kurwy będą na moich oczach płacić za swoje plugawe czyny a tu proszę bardzo, czasy są i ciekawe i jakie śmieszne… haha.
Cwelebryci mają przeeeeeeeeeeejebane. Są tak bardzo niezdolni do normalnego życia że zrobią dosłownie wszystko co im rozkaże ich alfons: zmienią płeć, zeżrą robactwo, wezmą eutanazol, dosłownie wszystko.
No to smacznego, robaczki 🙂

3. Nieludzkie tortury na zwierzętach. Obrońcy praw dostaną amoku…

4. Siergiej Ławrow powiedział ważną rzecz. Zresztą, on zawsze mówi tylko ważne sprawy…
Rzekł, że Rosja pociągnie Zachód do odpowiedzialności za zbrodnie wojenne na cywilach w Donbasie i na Ukrainie.

A jako, że nie przypominam sobie żeby Siergiej Ławrow kiedyś nie dotrzymał słowa, jest to doskonała wiadomość.
Mam nadzieję że Siergiej o absolutnie żadnej kurwie nie zapomni, która słała broń żydowskiemu narkomanowi i jego banderowsko nazistowskiemu reżimowi terrorystycznemu z Kijowa. O żadnej kurwie, która tam wysłała coś więcej niż kamizelki kuloodporne, namioty lub żywność. Andżej, który nie jest debilem, to tak patrząc po mapie, tak od strony Siergieja Ławrowa, będzie chyba pierwszy do rozliczenia – na trochę przed Szulcem i tym palcowanym, francowatym skurwysynem, bo oprócz ukraińskich artylerzystów, czyli tępych narzędzi są jeszcze centra decyzyjne które ich uzbroiły. Nasze „centrum” nazywa się Kaczyński, Morawiecki i Duda.

5. W Holandi sytuacja z żywnością wreszcie się poprawiła. Rząd sprowadził do Holandii trzy paczki pomidorów o smaku klocków Lego, pora, trzy czwarte rabarbara i dwie kalarepy.

Bill dorzuci kontenerowiec zielonej pożywki oraz robaków. Będzie dobrze.

6. Rosyjski żołnierz kasuje z bliska ukraińska wyrzutnię S-300. Inne źródła podają, że to był Chochoł po tym jak zostali okrążeni i postanowili zniszczyć sprzęt.

7. Amerykańskie wyrzutnie HIMARS dołączają do klubu haubic na skupie złomu.

8. Pieskie dni się skończyły.

9. Jak podaje Jim Stone, ktoś się nie bał i o 4 nad ranem wysadził w pizdu masońskie „Kamienie Przewodnie” ze stanu Georgia – te na których pisało o „utrzymywaniu populacji Ziemi poniżej 500 milionów”
U Jima jest tylko badziewne foto ale udało dużo lepszy filmik o tym znaleźć. Widać, że nie zniszczono tego gówna w całości ale poważnie uszkodzono. Podobno to była robota drona jakiegoś.

https://cdn.jwplayer.com/previews/eNHCkIJ5

Połowa policji i tajniaków się tam natychmiast zjechała. Santa Klaus z resztą zjebów się nad pomnikiem napierdolił a tu taka niespodzianka…

I tak pewnie pedo Joe niezależnie od FBI, CIA i NBA ogłosi, że to była wina Putina…
Wygląda więc, że chodziło o utrzymywanie poniżej 500 milionów populacji pomników. To oczywiście wina Kurdupla bo ponastawiał bratu już prawie tysiąc pomnikopodobnych ulepów.
I kupa ludzi będzie musiała to teraz złomować kiedy Karakan wyciągnie nogi…
Moim zdaniem ktoś kto rozjebał ćwierć ich pomnika wysłał dla żydomasonerii jasną wiadomość: „Straciliście 1/4 Niebiańskiej Jerozolimy – bawimy się dalej”

10. Pedo Joe wziął medal i odznaczył weterana z Wietnamu.
To trzeba zobaczyć – film w linku.
https://t.me/pl_news_front/3512

11. Brazylijska najemniczka, modelka, snajperka zakończyła pod Charkowem karierę. Zrobione miała już dupę i brewki, ładnie napompowane też botoksem usta, ale niestety nie starczyło czasu żeby ogarnąć cyca, bo kiedy przed pociskami schowała się do bunkra, bunkier po uderzeniu pocisku zawalił się jej na łeb.
Razem z nią zginął jeszcze jeden najemnik z Brazylii aczkolwiek nie wiadomo czy miał zrobionego penisa.

Wyszło na to, że mogła nie wydawać na botoks tylko wsadzić łeb do ula, bo teraz przez te sankcje na surowce ciężko będzie w Brazyli zebrać środki na dwa kilowatoklauny…

12. Miałem rację, że Zelenski sprzedaje broń z Zachodu wszystkim w tym także Rosji, bo bułgarski wywiad właśnie ustalił, że wojsko klauna sprzedało francuskie haubice Cezar warte 7 milionów za sztukę, po 120 tysięcy dolarów za sztukę.
https://t.me/pl_news_front/3502
Niedawno rząd Holandi zażyczył sobie wyjaśnienia skąd Zelenski ma 1200 milionów na koncie, no więc mają „rolnicze” protesty.
Andżej Duda, który nie jest debilem ale oddał polskie czołgi nie będzie się niezręcznie pytał chujowego pianisty po ile część z nich trafi do Rosji…

13. Czeska haubica też dołączyła do coraz bardziej elitarnego klubu haubic na złomie.
https://t.me/RVvoenkor/18653

14. Grupa hakerów RaHDit opublikowała szeroką gamę danych osobowych pracowników Głównego Zarządu Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy. Zamieszczono dane 1000 pracowników i obiecano kontynuację publikacji.
Jak piszą hakerzy, włamano się do sieci komputerowych Głównego Zarządu Wywiadu w Kijowie, które okazały się niewystarczająco chronione, w wyniku czego dane osobowe pracowników departamentu pracujących zarówno na Ukrainie, jak i za granicą pod przykrywką dyplomatyczną domena publiczna. Według GUR jest to jeden z największych przecieków od 2014 roku – wcześniej oczywiście wyciekały stamtąd informacje, ale nie w takich ilościach i nie z takimi konsekwencjami.
Nadesłał Kosmaty Kris, dzięki.
https://nemez1da.ru/voennye-prestupniki/gur
(aczkolwiek na moim obecnym wifi ten link nie działa więc nie sprawdzałem info – ale za to RT wyjątkowo tu gdzie dziś jestem chodzi więc spoko – tam też o tym wspominali)

15. Nie milkną reperkusje szczytu NATO który się niedawno skończył. Kto wie czy na kaczej grzędzie nie dojdzie do jakichś dymisji.
To oszust Morawiecki namówił Dudę na wyjazd mówiąc: „Jedź Andżej i weź Agatę, bo ma być łopata ryżu na dwóch…”
No i Andżej pojechał, a teraz czuje się oszukany i ma do Morawieckiego nieokreślony żal.
duda
Dobrze, że chociaż sztućce dla Aga…. znaczy dla Polski że zabrał…

16. W Kanadzie gułagiem pachnącej odbędzie się Marsz Przeciwko Tyranii. Pójdą sobie pomaszerować kierowcy którym ciężarówki zabrali. Znając życie mają już Plan C – jak im Trudna Justyna zabierze buty zorganizują Medytację Przeciwko Justynie i Plan D – Lizanie Się Po Jajach.

Nie spodziewam się niczego więcej, ponieważ Kanadyjczycy to niewyobrażalnie nieudolne cipy…

17. U brytyjskiego prosiaczka Borysa małe zamieszanie. Po tym jak na mieście się odbyło pijacko pederastyczne molestowanie a potem mordobicie już pięciu ministrów udało się na wieczną emeryturę polityczną. Izba Lordów chciała wyrwać sobie młody towar do łóżka w Izbie Milordów ale nie trafili na pederastów. Skandal. Borys kwiczy w niebogłosy, że on i tak nie odejdzie.

Jarek, który również lubi młodych chłopców jeszcze nie skomentował tego homo wydarzenia na Wyspach, bo zaspał jak na Stan Wojenny. W okolicach południa mają go wybudzić. Jak mu wreszcie napiszą co ma powiedzieć to powie, że to był zamach Putina na Izbę Milordów…

18. Masońskie Kamienie Przewodnie rozjebano do końca koparką. Runęły Rotszyldom ich ambitne plany.

To była chyba ukryta wiadomość dla Dudy: „Jak jedziesz na imprezę z ryżem to weź koparkę a nie łopatkę.”

19. Pojawiło się nagranie z ataku na Kamienie w Georgii. To murikański monitoring, tak więc obraz ma jakość jak nieme filmy z Chaplinem.

Ten film to dowód że Ziemia nie jest płaska tylko mała. A kamienie są wielkości Australii.

20. Smerchy dołączają do zabawy. Mają jeszcze grubsze o 10 cm latające słupy telefoniczne niż 20 centymetrowej średnicy Huragany.
Dużo będą miały z nimi Chochoły uciechy. Właśnie dowiedziałem się z radością, że spaliły razem z załogą murikańską haubicę…

21. Chochoły na froncie w Donbasie są zaskoczone, że nie są tam przez cywilów mile widziane. Mieszkańcy życzą im żeby zdechli…
https://rusvesna.su/news/1657172948
No ale tak to już jest jak się uwierzyło, kiedy im żydowski prawdomówny klaun latami opowiadał, że na całym świecie banderowskie Chochoły są kochane i uwielbiane.
I że tylko Chazary z Palestyny są uwielbiane bardziej… 🙂

22. Tymczasem w Murice autentyczna panika, że Ukraina zniknie z mapy świata jak pomnik z Georgii albo jeszcze szybciej.
https://rusvesna.su/news/1657170193
Ciekawy będzie etap histerii i epizody paniki, kiedy Izrael zacznie znikać również a żydostwo całego świata stanie oko w oko z problemami jakie wytworzyło wszędzie.

23. Pomoc zza granicy dla nazistowskiego reżimu błazna z Kijowa, gwałtownie spada. Zorientowano się u opóźnionych niedorozwojów z Zachodu, że to studnia bez dna. W dodatku pełna złodziei. Murika jest przerażona, bo najwięcej tam wtopiła i teraz non stop wisi na telefonie i beszta pajaca, żeby przestał palić głupa występami na telebimach i wziął się w garść.
https://rusvesna.su/news/1657134051
Równie dobrze co Zelenskiego mogą sobie pobesztać na miejscu jakiegoś ćpuna. Na przykład otępiałego od lekarstw pedo Bidena. Zelenski to uzależniony od kokainy żałosny pajac i jak każdy narkoman obwini o wszystko cały świat z wyjątkiem siebie samego. I każdego pociągnie na dno kto tylko będzie go słuchał…
Rosjanie doskonale wiedzą z czym walczą, bo padli ofiarą żydowskiego ludobójstwa kiedy po żydobolszewickiej rewolucji żydostwo wymordowało 60 – 100 milionów Rosjan. Włącznie z rytualnie zamordowaną rodziną Cara. I Rosjanie wiedzą doskonale, że żydostwo będzie upadlać ludność świata bezlitośnie dopóki nie zostanie zabite – tak jak to zrobił Marszałek Żukow z żydem Berią i kilkoma tysiącami innych żydów z NKWD kiedy wjechał do nich czołgami na Łubiankę i pozabijał bez słowa jak wściekłe psy. Rosja wie jak sobie z tym radzić.
Zachód jeszcze nie wie jaka jest prawdziwa natura żydostwa, no ale się właśnie w trybie przyśpieszonym tego dowiaduje. Gender, pedofilia, pseudomedyczny zamordyzm, powszechne złodziejstwo, kłamstwo, satanizm, terroryzm, fałszywe wiadomości, etc…
Czas na ratunek Zachodowi błyskawicznie ucieka. A Rosja tam nawet palcem nie kiwnie, bo tam nie ma niczego dla Rosji wartego uratowania: bandy roszczeniowych murzynów, zboczeńcy, zero surowców – kompletnie nie ma na Zachodzie nic dla Rosji wartościowego. Zachód to wyłącznie brud i degeneracja. Zachód jest w bardzo czarnej dupie i jest skazany na siebie sam: musi nazwać swój problem po imieniu a potem go rozwiązać – innej opcji nie ma.

24. Bardzo optymistyczny reportaż powstał o tym jak sobie dorobić na wakacjach. W epoce rosnących cen taka wiedza jest na wagę złota. Proszę nie dziękować, cała przyjemność po mojej stronie.

25. Okazuje się, że jedna trzecia Amerykanów nie wzięła ani jednego zastrzyku. Wygląda więc na to, że Amerykanie nie wyginą jak dinozaury tylko odrobinę… zmądrzeją.
murica1
25. Kanadyjski minister zdrowia obiecał Kanadyjczykom dożywotnie zastrzyki i paszporty szczepionkowe umożliwiające bezproblemowe podróże. Zapewne pójdą skorzystać z oferty, bo nie są na tyle rozwinięci żeby ogarnąć że mieli bezproblemowe podróże przed epoką zastrzyków i paszportów covidioty.
Nawet mi ich nie żal po tej wtopie z Konwojem Wolności.
Dostaną więc w nagrodę bezproblemowe podróże nie dalej niż 5 mil od własnego domu, bo dalej nie będą działać ich karty kredytowe. To taka nagroda za ich uprzejmą ułomność…

26. Francja chce znacjonalizować największą spółkę energetyczną EDF.
https://www.rt.com/business/558523-france-nationalize-power-company/
Pewnie chcą ograniczyć zyski tej mafii, zanim się rozszaleje jak mafia paliwowa.
W Polsce ta mafia ma udziały więc zapewne jeszcze bardziej wzrosną haracze, czytaj opłaty przejściowe, składnik zmienny, stawka jakościowa i tym podobny bełkot…
A tymczasem wzorem Francji też należałoby w trybie „natychmiast” znacjonalizować wszystkie mafie energetyczne oraz oczywiście te mafie Obajtków… i wyjebać na zbity ryj stacje paliw jej jebanej mości: BP, Shell i pozostałe kurwy…

27. Rosja stoi na stanowisku, że szkody wyrządzone na całym świecie przez covid-19 powinny być pokryte na koszt USA kiedy się potwierdzi jego pochodzenie z amerykańskich biolabów na Ukrainie.
https://www.rt.com/russia/558474-russia-compensation-covid-us/
To już dawno się potwierdziło tak samo jak afrykański pomór świń, który się pojawił w Polsce tylko po to żeby wybić prywatnym hodowcom całe trzody a ich puścić z torbami siepaczami z Sanepidu i wpuścić tu syf hodowany na Zachodzie.
Pamiętam jak ten przegryw Trampek, który pięć razy nawoływał do żydowskich pseudoszczepionek, strzępił ryja o „chińskim wirusie” domagając się od Chin „odszkodowań”, czytaj haraczu za swoje oszczerstwa.
Ten chuj podpisał też bezprawnie – bo nie jest przecież stroną – inne żydowskie uroszczenia, które rzekomo ma żydostwu wypłacić Polska.
A teraz Rosja posiada mocne dowody i nawet bankierzy tacy jak Sachs zaczynają trzymać jej stronę. A prócz dowodów ma też Mateczka Rosja silne argumenty, żeby dowody poprzeć solidnie…

28. Stary hitlerowski szmalcownik, Dżordż Sorosz ma plan na „uratowanie zachodniej demokracji”.
Według niego trzeba szybko pokonać Rosję, zmienić reżim w Chinach, w USA rozwiązać sąd najwyższy który nie pozwolił żydom zabijać dzieci no i usunąć Donalda Trampa.

Tego ostatniego nie rozumiem, bo jak usuną Trampka to kto będzie handlował w USA ludzkim towarem?
Epstein zmartwychwstanie?
Nie sądzę. Myślę że Sorosz, który żydów sprzedawał do obozów zagłady, sam chce przejąć ten lukratywny biznes.
Na foto Sorosz kiedy był szmalcownikiem.
sorosz
https://www.rt.com/news/558447-soros-democrats-democracy-trump/

29. Żeby bękartowi Sorosza nie było smutno pustkę po batalionie Azow, Czeczeńcy wypełnili zupełnie nowym batalionem Sever.

30. Szef Czeczeni mówi, że jak ich Putin nie powstrzyma pójdą do Berlina.

31. I niech ich Allach wiedzie, bo u Stalkera pojawił się artykuł o zamordowanej ostrzałem artylerii przez Chochoły 10-letniej dziewczynce. Weronika Badina.
veronika
https://www.stalkerzone.org/about-veronika-badina-the-young-girl-murdered-in-donetsk-by-the-ukrainian-army/

Za jej śmierć odpowiadają: pedofile Bideny, Zelenski, Szulc, Macron, Duda, Morawiecki oraz i inne dziwki Rotszylda…

8 lipca 2022

1. Chochołki, chcą żyć więc coraz sprawniej się zdawają. Ahmat Siła 🙂

Od zawodowców z Azowa musieli się tego zdawania nauczyć, bo rozbrajają się szybciej niż ich pajac uzbraja. A magazyny broni w Rosji już pewnie pękają w szwach…
Durnowaty żydowski klaun myślał że z łapanki sobie zrobi armię. Ni chuja… bo jak nie ma motywacji nie ma szans…

Z gówna bata nie ukręcisz, powiadają.

2. A tu dla porównania motywacja strony przeciwnej. Koleś bez ręki działa na froncie, bo ma moralną motywację do walki o swoją ziemię. I Chochoły niby moździerzem z radością ogłusza…

Ten jeden żołnierz więcej warty jest niż cała brygada przymusowo wcielona do terrorystów komika.

3. Kolejny dzień i kolejna wioska oczyszczona.

4. Chochołka spoborowana została do dołka i teraz się pilnie uczy rozpoznawać każdą haubicę po odgłosie.

To jakaś lekarka więc czai się na moment ciszy artyleryjskiej żeby ukraść nerkę i zrobić sobie paznokcie…

5. Kolejny brytyjski najemnik dostał od Rosjan wysokie odznaczenie bojowe – pocisk w nogę.

Doktor mówi że „jest ok”, a więc po przekładzie z medycznego anglikańskiego, wyszło mi że tylko trochę mu się nadjebał piszczel. W razie W wróci do Angli jak ten kumpel Jacka Sparrowa – ten z drewnianą nogą – i zada szyku na wsi idąc brukowaną drogą do pubu…

6. Miejscówka z byłą murikańską haubicą po oczyszczeniu przez pociski termobaryczne. Drzewa powyrywane z korzeniami, ziemia zjarana na popiół i sterty bezkształtnego złomu – tyle pozostało jeśli nie liczyć dobrej amunicji która była nieco dalej i ocalała. Tej w lepszej wersji z dopalaczem rakietowym, która z pewnością się przyda tym Rosjanom, którzy murikańskie haubice już mają.

7. A tu odważny niedobitek chyba z Azowa, który nie bał się wystąpić ze swoim programem na TikToku.

8. Ukraińscy jeńcy mają już robotę. Robią za grabarzy i wróżę im długą karierę oraz brak najmniejszych obaw o bezrobocie. Grunt to poczucie bezpieczeństwa socjalnego. Najbardziej wydajni mogą się starać o tytuł przodownika pracy i dokładkę na stołówce…

9. Zelenski znowu miał występ i stwierdzam że w końcu klaun zrobił się naprawdę śmieszny.

10. Terminator podjechał na tuning. Dołożyli mu na warsztacie jakąś tajemniczą rurę.

11. W Murice kończy się ropa a teraz się okazuje że miliony baryłek z rezerwy strategicznej Pedo Joe sprzedał… Chińczykom 🙂

Hehe, ta kuźwa zima zapowiada się na jesień średniowiecza… celowo niszczone resztki rolnictwa, wyprzedaż rezerw paliwa i broni, obsadzanie wysokich stanowisk pedałami i transciotami… no no jestem pełen podziwu bo to będzie taka piękna katastrofa…

12. Prosiaczek Borys został odstawiony od koryta. „Ukraina”, czyli Zelenski pogrążył się w smuteczku.

13. Kolejne ujęcie zniszczonego „pomnika” z innego kąta. Nadal niewiele widać ale widać doskonale, że to nie był jakiś niewidzialny, (bijący z boku?) piorun, jak pisały jakieś kurwa niedorozwoje.

To było celowe zniszczenie. Albo dronem albo czymś jak RPG, bo jebneło z jednej strony i wywiało odłamki na drugą.
Jim Stone uważa, że to było zacieranie śladów. Robota wewnętrzna, bo za bardzo tam były napisane otwartym tekstem ich najskrytsze plany jako rzekome „przykazania”. Za dwa tygodnie zacznie sie zapominać o tym pomniku a jak go ktoś za rok przypomni, zostanie natychmiast zakrakany przez ministerstwo prawdy że sieje… fake newsy lub dezinformację.
Pomnik?
Jaki pomnik? Tam nigdy nie było żadnego masońskiego pomnika 🙂
Taka jest jego teoria.
Moja jest taka sama jak wczoraj, że ktoś przekazał Rotszyldowi zwięźle to, co o nim myśli i zrobił to tak dobrze, że go żaden monitoring nie uchwycił…
I myślę że na dowód tego kolejne tego typu pomniki teraz będą wylatywać w powietrze. Jest ich trochę, na przykład przy lotnisku w Denver, w CERN, Brukseli, Nowym Jorku… do wyboru do koloru…
Pożyjemy zobaczymy kto ma rację.

14. Na pustyni Synaj bez zmian, żydzi już trzytysięczny któryś rok chodzą za swoim bogiem, czyli słupem dymu po pustyni.

Jak dojdą do oazy, będzie hmm… pogawędka z gadającym krzakiem…

15. Duda pojechał „zobaczyć sytuację na froncie” polsko litewskim. Skruszony oszust Morawiecki go namówił: „Jedź Andżej na Litwę, załatwiłem ci kupon na miskę z zupą.”
No i Andżej pojechał ale z własną miską żeby nikt go nie oszukał. Zupę dostał (barszcz litewski na wędzonej skórce szczura), do barszczu łyżkę dla leworęcznych, a na drugie panierowaną kromkę chleba.

16. Wykruszają się rządzące sitwy na Zachodzie, czyli skompromitowane dziwki Rotszylda. Po spławieniu z urzędu brytyjskiego premiera Borysa, teraz byłego premiera Japoni ktoś odstrzelił z dwururki.
Abe dostał w szyję i nie wykazuje oznak życia.
https://rusvesna.su/news/1657253001
W Warszawie słychać było dziś o trzeciej nad ranem jak Morawiecki przełyka ślinę…

17. Natomiast niewybrana przez nikogo „premier” Europy, stara torba Ursula von der coś tam, zablokowała półtora dużej bańki pożyczki dla Klauna z Ukrainy.
Zaczęła coś podejrzewać w związku z niewypłacalnością nazistowskiego reżimu.
https://rusvesna.su/news/1657253001
Klaun być może ostrzela z haubicy Ursulę i Brukselę, a może sam zostanie odstrzelony, zobaczymy.

18. W Odessie radni znowu wzięli udział w jakiejś homoseksualnej awanturce. Chyba się pedały szantażują jakimiś brudnymi zdjęciami…

19. Mercedes Bęc.

20. Tymczasem już po 15:00 i wszędzie piszą że Abe wyciągnął nogi, no ale cóż… oni Azjaci, oni nigdy, tak oni nie byli zbyt długowieczni. Azjata nawet by sobie pożył ale niestety, gdzie nie pójdzie wszędzie ma same schody…

Z cyklu: Z Życia Downów…

No cóż młody się dopiero schodów uczy ale…

21. Ale tak generalnie patrząc na te azjatyckie zjawisko to ruchome schody od zawsze stanowiły dla Azjatów mistyczną zagadkę.

Haha, nieśmiały pedo Joe mógłby jedynie brać korepetycje u zawodowców Azjatów…
joe-biden-falling-up-stairs

9 lipca 2022

1. Pamiętne uciekające przed snajperem Chochołki doczekały się własnego teledysku. Nie doczekały niewoli, bo snajper miał pociski zapalające. Większe szanse by miały na przeżycie wyruszając z kamasza sprintem zamiast się taplać jak świnki w błocie.

Snajper kilka razy spudłował a one uparcie dawały mu kolejną szansę, i kolejną, i kolejną…

2. Komary GMO, których Kill Bill Gates wypuścił miliony, okazały się po przetestowaniu pełne egzotycznych, nie występujących w Ameryce wirusów.

Mosquitoes Testing Positive to Rare, Deadly Viruses in US Months After Bill Gates Released Millions in The Wild


Znaleziono już dwa ogniska wirusa Wschodniego Zapalenia Mózgu Koni, które ma 30 % śmiertelność u ludzi.

3. Z cyklu: wiadomości, których nie ma w wiadomościach.
Pfizer otrzymał nakaz przekazania wszystkich posiadanych informacji dotyczących składników zawartych w szczepionkach COVID-19 w ciągu najbliższych 24 godzin.
Tak orzekł urugwajski sąd. Firma Pfizer musi również przedstawić dowód, że szczepionka nie jest niebezpieczna dla zdrowia ludzkiego.
Zgodnie z decyzją władze wykonawcze i laboratorium amerykańskie muszą dostarczyć dokumentację dotyczącą składu szczepionek, w tym ewentualnej obecności „tlenku grafenu” lub „elementów nanotechnologicznych.
Wymagane są również dane, które wykazują „nieszkodliwość” „substancji zwanej informacyjnym RNA” i potwierdzają badania przeprowadzone przez amerykańską agencję Stanów Zjednoczonych, FDA, „eksperymentalny charakter” szczepionek.
Sędzia prosi władze, aby wyjaśniły, czy badano alternatywne terapie anty-covid-19, a jeśli nie, żeby wyjaśniły, dlaczego te rozwiązania nie zostały zbadane.
Kontrakty podpisane między rządem a firmą Pfizer również podlegają kontroli, aby sprawdzić, czy zawierają między innymi klauzule odpowiedzialności cywilnej lub karnej dla dostawców w związku z wystąpieniem możliwych negatywnych skutków.
Decyzja sądu wymaga również wyjaśnień, czy przeprowadzono badania mające na celu wyjaśnienie notorycznego wzrostu zgonów z powodu Covid-19 od marca 2021 roku w stosunku do roku poprzedniego.
W szczególności firma Pfizer zostanie poinstruowana, aby w ciągu 48 godzin stwierdziła, czy firma dopuściła weryfikację niekorzystnych skutków szczepionek przeciwko tzw Covid-19.
Przypomnę, że wcześniej Pfizer i inni producenci szczepionek Covid-19 odmówili ujawnienia swoich składników, mimo że posiadają na nie patenty i są zwolnieni na odpowiedzialność za produkt. Pozostało to prawdziwą tajemnicą zarówno dla naukowców, jak i środowiska prawniczego.
Niektórzy lekarze, którzy zabezpieczyli próbki szczepionek Covid-19, alarmowali, że znaleźli w nich nanocząsteczki metali grafenowych, a także pasożyty żywe i poruszające się. Wszyscy w społeczności naukowej zgadzają się, że te dwa elementy nie powinny znajdować się w żadnych próbkach szczepionek z jakiegokolwiek powodu.
https://newspunch.com/judge-orders-pfizer-to-release-potentially-toxic-jab-ingredients/

4. Kiedy rolnicy w kolejnych krajach zwiększają protesty przeciwko zamykaniu gospodarstw w imię pseudowalki z urojonym dwutlenkiem lub azotem lub inną globalistyczną chujobrednią, badacze sieci na stronach ONZ znaleźli (już usunięty) tekst że „Światowy głód jest konieczny do wprowadzenia wielkiego resetu.”

United Nations Admits World Hunger Is Necessary To Implement ‘The Great Reset’


To tylko kolejny dowód na to, że niszczenie rolnictwa to ustawka Klausa Schwaba i jego młodych globalnych zboczeńców.
Jednakże jest małe ale: żadne protesty niczego kurwa nie przyniosą jeśli będą polegały na wkurwianiu ludzi jadących do roboty albo na wakacje.
Blokady dróg? Takie blokady bambrom przysporzą tylko kolejnych wrogów. Oczywiście te prostesty są infiltrowane – w Holandi zdemaskowano policyjnych prowokatorów jako „protestujących” i na kopach wypędzono. Przed linczem schronili się do… policyjnej furgonetki.
Oni są wszędzie i ich zadanie jest proste: zrobić zadymę i nahałasować ale na zadupiu – jak najdalej od rządu – najlepiej na wylotowych autostradach, żeby cała para poszła w gwizdek.
Nie tędy jednak droga do sukcesu. Demonstracje owszem ale tylko i wyłącznie w postaci szturmu na parlamenty i permanentną blokadę nie dróg ale… kurwa siedzib skorumpowanego rządu!
To gówno trzeba szturmować i to gówno trzeba zablokować. Oraz ich domy prywatne.
Wkurwianie ludzi jadących do pracy albo nad morze – jak to może cokolwiek przynieść dobrego?
TO RZĄDY NA POLECENIE SANTA KLAUSA SCHWABA CHCĄ ZNISZCZYĆ ROLNICTWO I ZAPROWADZIĆ GŁÓD NA CAŁYM GLOBIE
NIE LUDZIE PRACUJĄCY POZA ROLNICTWEM
Jest kolejna szansa na obalenie tego szamba i dlatego policja używa broni, bo dla globalnych pandemików to jest być albo nie być po prostu.
Przegrali z plandemią. Przegrali z Ukrainą. Teraz muszą przegrać ze sztucznym głodem!
PS. Władimir Putin doskonale o tym co się teraz dzieje wcześniej wiedział, bo kiedyś sam był szpiegiem a teraz jest szefem wszystkich szpiegów więc posiada komplet informacji. To co się dzieje to zapowiadane przez niego niedawno „zmiany rządów” o których wówczas pisałem. Te „zmiany” będą bolesne więc raczej proszę wziąć na poważnie to co o zrobieniu zapasów jedzenia też już pisałem.

Wczoraj kolejny premier poszedł precz od koryta. W Estonii bodajże…

5. Jakiś podobno sławny kolarz złamał kark podczas Tour de France, kiedy jakiś rudy pochlast wylazł mu na drogę z telefonem.

6. Prawy Sektor został na Ukrainie jeszcze mocniej od ofiary rudego pochlasta sponiewierany. Zutylizowano sporo białoruskich nazistowskich najemników.

7. Rosjanie poprawili nieco technikę niszczenia S-300 przy pomocy gwintówki.

Technika nazywa się: „W ten sposób zesra się w gacie mniej osób”.

8. Kolejne ubite Chochołki zalegające krzaczki i dołki.

9. Pomimo sankcji, napiętych stosunków dyplomatycznych, konfliktów ideologicznych oraz trudności gospodarczych, Rosja bezinteresownie dostarcza Ukrainie 60 tysięcy pocisków dziennie w ramach braterskiej współpracy. Ukraińskich pracowników ginie ich tam około 600 dziennie tak więc ubicie Chochoła to koszt zaledwie 100 pocisków. Szału na Safari nie ma, bo to trochę więcej jak za słonia ale za to dużo mniej niż za odstrzał nosorożca. Jasna strona jest taka, że nie trzeba wyrabiać pozwolenia. Wystarczy prawo jazdy kategori H (na haubicę) i już można legalnie polować na Chochoły oraz zagranicznych kłusowników. Smaczku dodaje fakt, że wszyscy oni przybyli na Safari na ochotnika nie wiedząc nawet że są zwierzyną.

10. Najlepsze ujęcie zastrzelenia byłego premiera Japoni jakie dotąd się ukazało.

I jeszcze jedno:

11. W kijowskim Chocholandzie bez zmian. Nie wybudowali żadnych nowych atrakcji.

12. Lato jeszcze w pełni a w Niemczech już kryzys uznano za otwarty. Przykręca się ogrzewanie, oświetlenie, itp…
https://rusvesna.su/news/1657299644
Jeszcze trochę i trzeba będzie patrole obywatelskie powołać do pilnowania lasów na granicy żeby Niemiec nie ukradł nam świętego chrustu.

13. Dziś w Doniecku wszystko normalnie. Będą ziemniaczki na obiad, mięsko, włoszczyzna i cała reszta…

14. Unijni Morawieccy chcieli żeby Węgry „się sprawiedliwie” podzieliły ropą i gazem z Rosji. Przypomnę że paliwo mają i mają o połowę taniej bo nie przyłączyli się do szczekania na Rosję i do sankcji.
Węgierski rząd powiedział unijnym Morawieckim, że ta ropa i ten gaz Węgrzy kupili dla siebie za swoje a nie unijne podatki.
Ładnie im powiedzieli. A ja bym im dodał żeby unijni Morawieccy jeszcze się „sprawiedliwie” zarobkami unijnymi podzielili z Węgrami.
Niemieckie i francuskie dziwki Rotszylda będą miały jesienią poważny problem, bo posiadają miliony ciepłolubnych inżynierów z Afryki, których nie będą mieli czym ogrzać.

Oni kurwa latem łażą w zimowych czapkach. Zimą chyba będą się ogrzewać paląc sklepy 🙂

15. Elvis opuścił Donbas. Pod Kijowem zapuścił korzenie.
https://www.o2.pl/informacje/smutne-doniesienia-poinformowali-kto-zginal-w-ukrainie-6788464136596128a
elvis
16. Bez Elvisów dzieci w Rosji będą się uczyć szacunku do starszych, do weteranów, do ojczyzny i jak walczyć ze złem, zamiast tego jak się masturbować, zmieniać płeć, wpierdalać robactwo i się degenerować z pederastami.

17. Wielka Brytania ma pomysł na uratowanie klimatu. Chcą zamknąć wszystkie budowy, wszystkie lotniska i zakazać mięsa.
Żeby nie doznali szoku – uczniów już się karmi świerszczami.
https://www.naturalnews.com/2022-07-08-climate-change-academics-ban-meat-construction-airports.html#
Jak przywykną, będą wpierdalać karaluchy i dawać sobie mandaty za każde pierdnięcie, które tworzy gazy cieplarniane i wykańcza biedną planetę 🙂
Czy Brytole to kupią?
Oczywiście. Oni łykają wszystko jak pelikany. Łyknęli przecież Wielkiego Brata, miliony ciapatych i poprawność polityczną, czekam więc na moment aż im każą bekać do worków foliowych i zanosić to do specjalnego zakładu utylizacji, który będzie ich kosztował z tysiąc funtów miesięcznie…

18. Iluzja optyczna: ile sekund myślałeś, że zalotna murikańska dziewczyna siedzi na kanapie?
grubaJa kuźwa przez trzy sekundy nad tym dumałem 🙂

19. I jakby na potwierdzenie moich porannych przypuszczeń, mieszkańcy Sri Lanki zorganizowali udany szturm na pałac prezydencki. Na pałac, kurwa a nie na jakieś autostrady na zadupiu lub inne drogi!
Pałacyk pewnie puszczony zostanie z dymem i zreprywatyzowany z nakradzionego dobra, a ludzie przejmą władzę, bo dudopodobna kanalia uciekła.

Ciężki tydzień dla prezydentów i premierów… dziś koryto jest, jutro koryta ni ma 🙂

10 lipca 2022

1. Zelenski się zrobił naprawdę śmiesznym komikiem.

2. W miarę postępów Rosji coraz mniej kół mają banderomobile.

3. Do dowództwa nazistowskiego batalionu Tornado zajrzał pocisk i narobił bałaganu.

4. Chochoły minują tory i drogi do Białorusi. Chyba czują jakieś pismo nosem…

5. Po niebywałym sukcesie filmu Kochanie, Zmniejszyłem Nasze Dzieci, w Holandi kręcą sequel pt. Kochanie, Zmniejszyłem Holenderskich Rolników.

6. W Kijowie odkryto gigantyczne złoża wody. Zelenski wreszcie będzie miał środki dla urzędników na wypłaty.

7. Do kwatery Prawego Sektora też zajrzała rakieta i narobiła bałaganu.

8. Dzień dobry, my z Rosji…

9. Droga z Donbasu do Kijowa.

10. Na Siewiersk ciągną kolumny wojskowe.

11. Rosja zwodowała najnowocześniejszy okręt podwodny świata. Biełogorod, który nie ma odpowiednika nigdzie.
belgorodMa sześć wielogłowicowych międzykontynentalnych rakiet balistycznych, atomowe torpedy Posejdon, pokładowy batyskaf do „prac naprawczych” czyli kasowania kabli podmorskich i innego saborażu, kapsułę ratunkową dla załogi, mnóstwo ciężkich, klasycznych torped. Najlepsze są jednak Posejdony, bo te torpedy z napędem nuklearnym są gigantyczne. Prawie tak duże jak U-boty z II wojny światowej, a ponadto w pełni autonomiczne. Mogą sobie samodzielnie przywarować na dnie oceanu i tam czekać na rozkazy.

12. Dwóch zbrodniarzy wojennych z Azowa zostało skazanych Donieckiej Republice Ludowej na karę śmierci.
https://rusvesna.su/news/1657388921
Kręcili i wrzucali do sieci filmy, na których w Mariupolu strzelali dla zabawy z transportera opancerzonego do cywilów i torturowali jeńców więc w zasadzie sami się skazali.

Dziesiąteczka w skali Olsena.
To jeden z ich filmików, za który wyłapali czapę:

13. Na pijackiej imprezie partyjnej z udziałem fuhrerka Szulca, 6 lipca, osiem kobiet zostało odurzonych pigułkami gwałtu. Policja szuka kolejnych ofiar…
https://rusvesna.su/news/1657386806

Po podobnym lecz pederastycznym „podrywie” wyleciało na zbity ryj pół rządu brytyjskiego włącznie z prosiaczkiem Borysem. Teraz chyba nadeszła pora hehe na obersturmgaulaitera Szulca…

Oczywiście to robota santa Klausa, którego wkurwiły do białości jego nieudolne marionetki. Na miejsce prosiaka Borysa już wskakuje bowiem kolejny młody globalny zboczeniec od Klausa – jakiś kamalopodobny hebanowy ciapaty…

14. Żyd Zelenski też robi czystki u swoich miernot. Właśnie zwolnił banderowca – ambasadora Upadliny w Niemczech, który gloryfikował Banderę i kłamał, że Bandera nie mordował żydów i Polaków.
https://rusvesna.su/news/1657388921
Szkopy banderowca jak opuszczał ambasadę gromko wygwizdały 🙂

Zelenski chyba na ambasadora wyśle swojego doradcę do spraw militarnych – kilkuletniego cielaka który mieszka z komikową na terenie okupowanej Palestyny…

15. W Sri Lance tymczasem mają już nowego prezydenta.
Filmik w linku:
https://rusvesna.su/news/1657369800

16. Eurokołchozowy sekretarz, czy komisarz Frans Timermans obawia się, że zimą mogą wybuchnąć zamieszki kiedy ludzie będą marzli. „Genialny” bolszewik jeszcze nie wpadł na to, że ci ludzie będą marznąć w wyniku jego bolszewickiego globalnego, co? No tak, ocieplenia. Taaa Daaa!
Kurwa, to tylko u schizofrenicznych żydobolszewików jest to kuriozum możliwe: zmarznąć z ocieplenia.
No ale nic, za parę miesięcy zobaczymy w praktyce – na praktycznych Niemcach ten zadziwiający i nie mający jeszcze precedensu w historii śmiały eksperyment naukowy, w którym robocza hipoteza zakłada że globalnie ocieplone szkopy będą zamarzać hehe…

17. W Chinach wprowadzono zakaz wstępu do pewnych miejsc dla niezaszczepionych. Kina, teatry i tak dalej. Ktoś zatem zaatakował w szpitalu nożem lekarzy i pielęgniarki dźgając tych kowidowych bandytów równo jak leci. Po zaledwie dwóch dniach szczepionkowego zamordyzmu, zrezygnowano z zakazu wstępu dla niezaszczepionych do kin, teatrów i tak dalej.

Wygląda więc że odkryto na zamordyzm w końcu skuteczne lekarstwo 🙂

18. Elitarne oddziały zniewieściałych Chochołów z Ukrainy szkolą się intensywnie w Wielkiej Brytanii u przygrubawej blondyny z kucykiem (0:20). Naumieli się już od dupopozytywnej, jak podnieść karabin i szczelić do tarczy więc jak Rosjanie zmienią taktykę i będą szli na Chochoły za tarczą z tektury, to mają naprawdę przesrane…

Jest to żałosne mięso armatnie, które na ten front równie dobrze jak z karabinem może iść z maczugą, bo przecież oni zginą zanim w ogóle zobaczą jakichś Rosjan na oczy. Będą się trochę jak te korniki szamotać w dołkach jakie wydrążą w glebie, a potem zostaną spalonym nawozem. Oczywiście brytyjscy „eksperci” sami nie pójdą na front, bo wiedzą, że w najlepszym wypadku skończą jak ich najemni rolnicy szukający żony.
Z tego newsa wynika tylko jeden pozytyw: Rosjanie tak wymłócili na Ukrainie wszystkie koszary, poligony i ośrodki szkoleniowe, że na głupią strzelnicę klaun musi mięso wysyłać za granicę, bo na własnych poligonach mają już zbliżony do odruchu Pawłowa pierwotny lęk postawić tam chociażby nogę. To jest taka sama panika co z Wyspą Węży – no owszem Ukraińcy wzięli by ją „zdobyli” bo sobie stoi tak sama i pusta, ale bojom siem, bo ci co się nie bali wyginęli tam do nogi kiedy próbowali wyjść na brzeg 🙂
Prawda jest bowiem bolesna – 80 % prawdziwych żołnierzy Ukraina już straciła bezpowrotnie. Są albo zabici, albo ranni albo w obozie jenieckim. To co pozostało klaunowi to są kurwa TikTokerzy a nie wojsko. To gówno z łapanki nie ma absolutnie żadnej wartości bojowej.
A tymczasem Rosjanie nie tylko nabrali doświadczenia ale mają zdrową moralność no i dzięki temu zaledwie 200 tysięczna grupka Rosjan z powodzeniem miażdży trzy – cztery razy większą „armię” komika. Czegoś takiego dawno nie było w historii wojen. Jedynie polska huzaria tak działała w przeszłości, przy nawet jeszcze większej liczbie na korzyść przeciwnika.
A im dalej sprawy zajdą, tym będą wyglądały jeszcze groteskowiej. Jak już alianci dojdą do Berlina to jeden pluton Czeczenów obrzeza przy samej dupie 5 milionową armię pedałów z Parady Równości.

19. Mateczka Rosja pompuje kolejne transporty na Krym, bo chyba się montuje wreszcie mała wycieczka do tych sławnych pederastów z Odessy.

20. Transwestyta Kamala coś powiedziała ale nikt nie zrozumiał, bo jej za mocno latało jabłko Adama.

21. Odbyt ludzkości Klaus Schwab odezwał się dupą, którą nosi na szyi i powiedział, że „nikt nie będzie bezpieczny, dopóki wszyscy nie zostaną zaszczepieni.”

Zbiór komentarzy pod filmem tego zjeba:

 • Może jakiś bohater powali tego sukinsyna z gestapo i wyśle ​​go do swojego ojca diabła?
 • Klause, powinieneś teraz pobiec do swojego bunkra. Niedługo się zdrzemniesz.
 • Nienawidzę tego nazistowskiego sukinsyna. Już ogłosili, że będzie więcej plandemii, więc zaszczepienie się nie powstrzyma tego. A zaszczepieni chorują, podczas gdy nieszczepieni pozostają zdrowi. I możliwe, że szczepany zawierają wirusa Marburg (gorączkę krwotoczną), który zostanie wywołany impulsami
 • Żadne ciało nie będzie bezpieczne, póki żyjesz, kupo gówna, kamienie przewodnie zostały wysadzone w powietrze i powinieneś być następny…..
 • Po tych wszystkich protestach dotyczących azotu w Europie wpadłem na świetny pomysł na firmę. Co powiesz na to, że nazwiemy go imieniem naszego pierwszego darczyńcy produktu naszej firmy. Będzie to firma nawozowa Schwab. Wszyscy miliarderzy, prawodawcy i członkowie tajnych stowarzyszeń oraz każdy, kto kiedykolwiek poparł jakąkolwiek szczepionkę…
 • Dlaczego to stworzenie wciąż oddycha?
 • Zamknij się, kurwa, pizdo, mam nóż gotowy na twoją klatkę piersiową, czy muszę iść i cię znaleźć, bo to zrobię, jeśli nie przestaniesz!
 • Pierdol się odbycie shwabb
 • Ten bolszewik potrzebuje zabójczego strzału!
 • Czy jesteś zaszczepiony?
 • Założę się, że nie jest
 • Jak, do cholery, którekolwiek z tych szatańskich czerwi z globalistycznej kabały wciąż żyje?
 • Nikt jeszcze nie rozwalił tego faceta?
 • On jest bękartem Rosthchilda, poszukaj tego.
 • Niech że robaki go zjedzą ….
 • Młotek jest bardziej skuteczny i niezawodny – ma szybkie przeładowanie nigdy nie zabraknie amunicji, jest bardzo cichy i przyjazny dla środowiska Zgodnie z zapisami historycznymi…
 • Zaostrzone igły dziewiarskie są szybsze i mniej brudzą.
 • Klaus musi umrzeć
 • Jeśli wiedza specjalistyczna sił specjalnych była kiedykolwiek potrzebna w dowolnym miejscu na świecie, należy ją wdrożyć teraz, gdziekolwiek ten szaleniec mieszka.
 • Wszyscy globaliści muszą opuścić Ziemię! Na stałe!
 • Czy ktoś mógłby już po prostu przewietrzyć czaszkę tego gnojka?
 • Dlaczego nikt jeszcze nie zabił tego skurwiela. Jest poza moim zasięgiem. Gdybym mieszkał w jego kraju, już by się rozkładał.
 • Lachociąg prawdopodobnie mieszka w bazie na Antarktydzie.

22. Tymczasem u Jima Stone wypłynął ciekawy filmik wewnętrzny z Facefucka z Cukierbergiem, w którym on mówi współplemieńcom o skutkach ubocznych covidowej szprycy, w sensie żeby się nie szczepić, co jest kolejnym dowodem że te plemię WIEDZIAŁO WSZYSTKO od samego początku i się przed swoją trucizną chroniło. (Jak to zwykle u Jima, trzeba kliknąć w niebieski link żeby się pobrało lub odpaliło)

Kolejnym dowodem jest milion filmów, których… NIE MA. Tych na których żydzi po szczepionkach umierają albo cierpią. No powinny przecież wszędzie być te filmy, bo tam – u zawodowców holokaustu – już chyba 5 dawka, 7 fala i 8 wariant, a tu dupa… kompletnie zero okaleczonych żydów.
Gdzie oni są? Bo w Murice w każdej rodzinie ktoś umarł? A sieć pęka od poszkodowanych…

23. Ewolucja u naczelnych gatunków. Jeden wielki jak góra samiec goryla dostarczony do zaszczepienia nauczył się udawać porażenie paralizatorem a potem ogłuszył wielką białą świnię, która nauczyła się paralizatora, i wydostał się na wolność.
Teraz całe stado odmałpuje sztuczkę, co nie wróży nic dobrego dla populacji Stanów Zjednoczonych Afroameryki, bo nadal nie wiadomo czyim zwycięstwem ostatecznie zakończy się konfrontacja Zwierzęcego Folwarku z Planetą Małp. Po tym filmie już bym nie obstawiał na świnie…

24. Miś był bardzo grzeczny dziś. A potem spotkał lustro…

Hehe… nie róbcie tego Jarkowi jak przyjedzie odsłaniać kolejny pomnik brata… bo jako jasnowidz już widzę jak u Karalucha na widok naturalnej wielkości pomnika nagle się agresor włącza…

25. Ukraińscy terroryści nadal strzelają z artylerii w osiedla mieszkalne. Tu blok w Garłówce.

26. Prawosławni ortodoksi dołączają do imprezy.

Zwycięstwo naturalnie będzie ich, jeśli tylko nie zapomną zabrać ze sobą beczki wody święconej i tamtego szamana z wiaderkiem…

27. Co drugi francuski najemnik na Ukrainie został już przetworzony na nawóz. Pogrzebowi klauni we Francji pracują na najwyższych obrotach. Kryzys żywnościowy sprawił, że Francja importuje coraz więcej ich szczątków do siebie po to, żeby nie użyźniali Rosji.
https://rusvesna.su/news/1657401351