Szybkie Wieści… 36

missile

15 lipca 2022

1. Rosja miała dobry dzień, a nawet dwa. Uderzono bowiem w całą Ukrainę i zniszczono tysiąc Chochołów z kijowskiej junty, w większości pod Kramatorskiem oraz sto sztuk sprzętu.
https://rusvesna.su/news/1657793699

2. W Winnicy – głęboko wgłąb Ukrainy – sztab czegoś tam, spalony został na popiół razem ze sztabowymi Chochołami.


3. Koszary najemników w Mikołajewie od razu otrzymały dwie rakiety, żeby potem do tematu już nie wracać.

4. Kolejny murikański najemnik zepsuł się na misji.

Teraz ukraińska pani doktor wytnie mu nerki dla Hilary Clonton która nie trzyma moczu i wątrobę dla Nancy Pelosi, a jego każe tak jak innych murikańskich najemników – obłożyć oponami i dyskretnie spalić…

5. Ukraińcy robili kinder niespodzianki już tak długo, że prawo Murphiego musiało w końcu zareagować.

No i jest nominacja do nagrody Darwina.

6. W Omanie ośmiu Hindusów wybrało się ze trzy dni temu pobawić się z morzem na plaży. Trzech uratowano, pięciu bawi się dalej…

7. Monumentalne zakończenie tak zwanej „chersońskiej kontrofensywy”. Królowa nauk wyszła jej naprzeciw i teraz ofiary liczone są w setkach o ile nie tysiącach. Doprecyzuje się to jak opadnie kurz bitewny.

8. Operacja Z – kompilacja wielu dobrych klipów.

9. Ofiary nazistowskiego ostrzału Awdiejewki.
Film w linku.
https://t.me/pl_news_front/3712?single

10. Murikańska ambasada wezwała Murikanów do natychmiastowego opuszczenia terenu Ukrainy 🙂

11. Premier Włoch zapowiedział na czwartek rezygnację. Prezydent Sri Lanki przysłał rezygnacje mailem.
https://www.rt.com/news/559007-italian-pm-draghi-stepping-down/
Morawiecki dziś wyjątkowo o 4 nad ranem przełknął ślinę. Chciał wcześniej ale pod językiem trzymał od środy ziarnko ryżu i szkoda mu było rozstać się z wybornym smakiem…

12. Kwatera sztabu czegoś tam, w Winnicy po uderzeniu rakietowym.

13. W Lisiczańsku znaleziono dużą farmę konopi należącą do ukraińskiej armi, która w popłochu zbiegła tuż przed żniwami.

To wyjaśnia dlaczego nie protestują ukraińscy rolnicy…

14. W Nowym Jorku ludzie wtargnęli do punktu szczepień i stwierdzili że w środku pracują sami Chińczycy.

Gdzieś czytałem, że składniki do szprycy pfizera też się produkuje w Chinach…

15. Niemieckie bundespolizei zgarnęło Ukraińca u którego spontanicznie włączył się tryb Chochoła.

Dał takie przedstawienie żydowskiego dramatycznego teatru, że siedem w skali Olsena mu się należy.

16. Opublikowano w końcu pełne wideo z niesamowitego ataku na lotnisko Gostomel z pierwszego dnia Operacji, ktoś dodał muzykę no i już jest piękny teledysk.

17. Kolejna runda Pac Mana.

18. Arabia Saudyjska, Turcja i Egipt dołączają do państw BRICS.
https://www.rt.com/news/558960-saudi-turkey-egypt-brics/
Jak tak dalej pójdzie za rok będzie normalna alternatywa dla satanistycznego ONZ. Lichwa zdycha…

19.Mama molestowanej Ivanki zmarła. Tata molestowanej Ivanki zesrał się w pampersa i po osuszeniu bagna, rzekł że jest gotów do startu w wyborach. Sama Ivanka kiwa się po synagogach i pilnie uczy na młodego globalnego zboczeńca… donald-trump-speech

20. Chochoł dostał odłamek w dupę, ale dobry kolega wyciągnął Chochołowi odłamek z dupy.

Z takim doświadczeniem można go zatrudnić w Polsce, żeby powyciągął Morawieckiemu z gardła nasze podatki…

21. Dziś już 10 rakiet uderzyło w Nikołajew.

Chochoły uparły się zrobić nową zbiórkę do tej nieszczęsnej tak zwanej „chersońskiej kontrofensywy 2.0” więc królowa nauk znowu udziela wykładów.

22. A tu zbliżenie na ich tak zwaną tymczasową kwaterę tak zwanej gwardi narodowej, jaką sobie zorganizował chocholski tymczasowy tak zwany naród.

23. Stara torba Ursula von der coś tam obiecała klaunowi 9 miliardów jak była po nową nerkę w Kijowie. Teraz w kołchozie zrobił się kryzys więc mu obiecanki nie dotrzymała. Klaun będzie musiał w tej sytuacji obciągnąć Szulcowi…
https://rusvesna.su/news/1657882231

24. W sztabie czegoś tam w Winnicy zginęło około 200 nazistów z Krakena w tym około 50 zagranicznych najemników.
https://rusvesna.su/news/1657877746
Odbywało się tam spotkanie dowództwa ale odbywać się zakończyło u Stepana Bandery.

25. Brytyjski najemnik Paul Ury zgarnął od hojnego życia całą pulę. W kwietniu schwytany został do niewoli kiedy usiłował przedostać się przez punkt kontrolny. Potem zachorował na nerki, na cukrzycę, na szereg chorób naczyniowo sercowych i w końcu na przewlekły stres kiedy rząd brytyjski olał go całkowicie.
https://rusvesna.su/news/1657876630
Wygląda więc na to, że zanim podjął głupią decyzję o wycieczce na safari na Ukrainę, wcześniej podjął jeszcze głupszą o ochronie przed przeziębieniem: pobraniu tylu dawek „szczepionki” ile tylko się uda. BBC w tej sytuacji chyba zrobi o nim reportaż pt. Głupi, Głupszy i Przygłupszy…

16 lipca 2022

1. Co najmniej jedna wyrzutnia HIMARS jest już bezpieczna w rękach Rosjan. Jeszcze nie wiadomo za ile Chochoły ją sprzedały ale wiadomo, że murikańska technika jest teraz dokładnie badana – głównie pod kątem jej unieszkodliwiania, bo Rosja posiada wyrzutnie znacznie lepsze.
https://rusvesna.su/news/1657894766

2. Ewakuacja Ukraińskiej armi pochodzącej z łapanki. Do Rumunii 🙂

3. Skazany na śmierć za najemnictwo brytyjski snaj… to jest rolnik szukający żony, szykuje się do odśpiewania hymnu Rosji podczas uroczystości swojego rozstrzelania.

No cóż, gdybym to ja robił oprawę tego wydarzenia, załatwiłbym Edytę Górniak i Dżenifer Lopez, żeby robiły chórek u rolnika, wynająłbym oczywiście żonglerów na jednokołowych rowerach, połykaczy mieczy, hinduskie tancerki żeby zrobiły taniec brzucha na szczudłach, sprowadziłbym karły skaczące przez płonące obręcze bo karły obowiązkowo muszą być, no i zamówiłbym z Francji Żan Miszel Żara, żeby zrobił widowisko Światło i Dźwięk. A jakby się okazało że Żan Miszel nie żyje to zamówiłbym hologram Krzysztofa Krawczyka śpiewający największe hity Elvisa. A w przerwach między występami kolejnych skazańców zorganizowałbym walki żydów.
Można?
Można. Tylko trzeba było pomyśleć o bacy… a tak to będzie siara i tandeta…

4. Po niespełnionych czołgowych obietnicach Niemców którzy wyruchali w dupę Andżeja, teraz Andżej oddaje resztę polskich czołgów żeby mogli go wyruchać Pedo Bidenowie.

Polskojęzyczną bandę banderofilów niczego nie nauczyły prorocze słowa Putina o „szybkiej wymianie elit na Zachodzie” więc pozostaje jej życzyć rychłego wyroku za zdradę stanu, działanie na szkodę Polski oraz za wspieranie nazistowskiej junty żydowskiego narkomana i banderowskiego terroryzmu.
Wszyscy doskonale wiedzą, że dni Ameryki już są policzone i tylko Andżej, który nie jest debilem, tego nie rozumie. A jak czegoś nie rozumie to się zaraz denerwuje. Łudzi się że ucieknie. Hmm… no i dobrze bo jak prysną złudzenia to przekona się że nie ma dokąd uciekać…

5. Zasadzka na Chochoły, które też próbowały ucieczki jak niedługo Andżej Duda…

6. W Londynie u dwóch Ukraińców włączył się spontanicznie tryb Chochoła. Zaczęli murzynowi tłumaczyć rewelacje z ukraińskiego podręcznika: że nie jest człowiekiem. Hehe. I ten niepozorny edukacyjny incydent wywołał pierwszą ukraińsko murzyńską wojnę światową.

7. Sabotażyści ukraińskich sił specjalnych chcieli sprytnie oszukać Rosjan i nie zatrzymali się na punkcie kontrolnym.

Mimo tego Andżej, który nie jest debilem, nadal myśli że jemu się ucieczka uda 🙂

8. Niektórzy sławni banderowcy, którzy mieli zaszczyt walczyć za klaunowatego żyda w nagrodę stali się… sławnym psem. No właściwie, psim gówienkiem… sławnym znaczy…

9. Grupka ukropskich tankistów też nie dała rady. Możliwe że niektórzy byli zakochani w sobie bo całkiem potracili głowy.

10. Kremenczog, gdzie są duże interesy żyda Kołomojskiego jest uczciwie kalibrowany.

11. A tak sobie banderowscy naziści w 2014 roku strzelali w Donieck.

Teraz za osiem lat terroru sami są bezlitośnie w ramach ciężko zasłużonej Karmy artylerią utylizowani.

12. Chochoły powracają już z Angli nauczeni zabójczej techniki.

Chyba choreograf teledysków komika uczył ich zadawać śmiertelne ciosy w dupę, bo jako żołnierz przyznam się pierwszy raz widzę coś tak groteskowo pojebanego.

13. Dłuższy film o demilitaryzacji. Od 8 minuty jest o biolabach na Ukrainie.

14. Pedo Joe podróżuje po świecie pełnym schodów. Był w okupowanej Palestynie i opowiadał o małych kraju napadniętym przez agresora ale nie chodziło mu o Palestynę, a teraz udał się do Arabi Saudyjskiej zagrozić jej wpisaniem na listę państw terrorystycznych za to że ktoś tam zabił jakiegoś dziennikarza.
Prawdziwy powód jest jednak taki, że Arabia chce się przyłączyć do państw BRICS.

15.Wypłynęły śmieszne brudy o tak zwanej żonie Barana Obamy. Jest jej karta do głosowania, na której Michelle Obama sama zarejestrowała się jako mężczyzna. Jest jej data zmiany płci, etc.
https://www.americanthinker.com/articles/2022/07/michelle_obamas_changing_sexual_identity.html

16. Ukraińcy chcieli zestrzelić rosyjską rakietę ale samosterujące to samosterujące.

17. Odessa otrzymała prezent o poranku, żeby za dnia pederaści z Odessy nie nudzili się.

18. Kramatorsk też się zakołysał.

19. Francuska dziwka Rotszylda przegrała głosowanie nad wprowadzeniem paszportów covidioty a teraz nakazuje Francuzom gasić światła i oszczędzać energię. Emanuel Pierwszy Palcowany popada w coraz większy obłęd.
https://www.rt.com/business/559042-france-lights-russia-gas/
Gaz jest gazem cieplarnianym, więc Emanuel powinien się cieszyć ze zmniejszającej się wraz z sankcjami emisji, złych rosyjskich gazów cieplarnianych. Ale nie cieszy się bo to tylko kolejny zjeb globalistów, który schizofrenicznie będzie marznął w wyniku urojonego globalnego ocieplenia 🙂

20. W Chinach trochę piwa się rozlało. Wolontariusze natychmiast rzucili się na ratunek.

W Polsce by to nie przeszło…

21. Murikańska Tik Tokowa cipka, James Vasquez, która rzekomo rozwalała pięć rosyjskich czołgów na raz w fejkowych filmikach, została epicko upokorzona po ucieczce z Ukrainy w nowojorskim metrze. Teraz cały świat się z niej śmieje. Bezlitosnego „Zabójcę Rosjan”, skopał jak szczeniaka czarnuch z getta…

22. Pani Karma dojebała byłemu prezydentowi. Nie milknie bowiem burza po „nagłej i niespodziewanej” śmierci mamy Ivanki. Trampek miał z jej powodu poważne problemy, ponieważ po awanturce z nią pt. „Twój jebany lekarz zrujnował mnie!”, jaka wybuchła po tym jak Ivana Trump przeszczepiła sobie na łysinę włosy, została przez niego brutalnie pobita, powyrywano jej garściami ze łba te nowe kłaki no i na deser została zgwałcona.
Prawnicy toczyli pianę czy żona może być technicznie zgwałcona a wokół Trumpka roztoczył się smród, bo znowu chce kandydować.
Swoją kampanię rozpoczął ponownie od pierdolenia – już chyba po raz szósty – żeby jego hmm… fani, się zaszczepili, a Ivana umarła w samą porę żeby Trampkowi nie przeszkadzać. „Nagle i niespodziewanie” jak to bywa po szprycy…
Sekcja zwłok mamy Ivanki wykazała jednak „tępe uderzenie w tułów” więc wygląda, że przed śmiercią znowu się widziała z Donaldem… znaczy się sama pobiła, bo nie stwierdzono udziału osób trzecich 🙂

Moja teoria jest taka że nikt go nie widział bo mógł się ucharakteryzować. No kto na tej planecie wie o tym, że jak Trumpek usunie z głowy babie lato to się robi jak Marlon Brando, znaczy Marian Brandon…?

g18j
https://wiadomosci.wp.pl/smierc-ivany-trump-ujawniono-przyczyne-zgonu-pierwszej-zony-bylego-prezydenta-usa-6790894753127168a

23. W krajowym burdeliku natomiast bez zmian. Pani Karma też pracuje nad emerytowanymi prezydentami bez wytchnienia. Bolek Wałęsa razem z matką boską kwiczą w niebogłosy, że nie mają za co żyć no i ma rację konfident i jego przybrana do marynarki matka, no bo skoro sprzedawał esbekom kolegów za trzysta złotych, no to z czego miał odłożyć?
Oczywiście jak przystało na klinicznego idiotę dał się w międzyczasie jakiemuś botowi jak burak przerobić i namówić, tak proszę państwa… na fotowoltaikę !!!
Taaa daaa!
Bolek jest tym samym pierwszą męską historyczną ofiarą numeru na wnuczka, bo zawsze do tej pory dawały się przerobić jedynie babcie. Normalnie nie do wiary…

Wałęsa na tym gównie jest jakieś 150 tysięcy zeta w plecy ale to dopiero początek jego przygody z elektryczną energią. Rzeczywistość pozna jak przyjdą za ten syf raty no i rachunki za prąd – wtedy chyba weźmie śrubokręt i się znowu przyjmie do stoczni żeby dorobić na sprzedaży kolegów…
Czas zmodernizować staropolskie przysłowie i zamiast zniesławiać Zabłockiego mówić:

„Wyszedł jak Wałęsa na fotowoltaice”

walesa

24. „Antysystemowy” Maciek Maciak został przez system zabanowany. Maciek razem z 20 tysiącami (!) „filmów”, czytaj: monologów, został z jewtuba wyjebany. W czasie plandemi był za obostrzeniami więc dziwny ten system, który wyrzucił z systemu Maciaka. Nikt tego nie rozumie. Maciek ma jednak teorię taką, że to system go zabanował, żeby wypromować antysystemowców.
No i tu jest klasyczny, ponad półgodzinny wykład Maćka jak zwykle o niczym – czyli właśnie o tym.

Premier odpowiada za banowanie Polaków

Ludzie mu tam pisali, że to robota niejakiego Jacka Caleiba z miziaforum, (czyli Jacka Bielaka) bo to się szyfra czyta od końca, ale Maciek nie dał się nabrać na miziaforumowego niewyobrażalnie chytrego na kasę oszołomka. Maciek oskarża Morawieckiego o usunięciu mu „antysystemowego” kanału, żeby system mógł tam wsadzić swoich antysystemowców. Taka jest właśnie trudna logika Macieja Maciaka, pogrążającego się coraz bardziej w obszarach logiki ujemnej.
Tak nawiasem to ten zjebek od miziarofum i ode mnie kopiował do siebie całe teksty żeby sprzedawać – jeszcze na początku Szybkich Wieści – ale szybko został z korzeniami stąd wybanowany. Teraz nawet jak coś sobie bez zgody skopiuje to i tak nikt za to co się tam pojawia z opóźnieniem mu nie płaci, skoro u mnie bez reklam i bez abonamentów wszystko jest dużo szybciej no i w pełni za darmo.
Przy okazji: wielkie dzięki za wszelkie wsparcie mojego szybkowieściowego bloga. Niech każdy darczyńca, co?
Niech sobie na bogato żyje! Tak właśnie! Niech żyje i hip hip hura!
Ale powracając do Maciaka usuniętego z milionem godzin ględzenia z jewtuba?
Co zrobił w tej sytuacji Maciek?
Jak sama nazwa wskazuje, Maciek nadal w kółko Macieja chodzi po jewtubie. Czai się żeby tam otworzyć nowe konto…

Milion ludzi mu pisało że są inne serwisy filmowe i on milion razy to zignorował, bo wie że jak się w życiu nie namęczy to nie będzie wiedział że żyje. Jest jak góral, który lubi pół życia pod górkę…
Napatrzył się na „walkę” Donalda Trampa i tak jak on z tweeterem będzie „walczył” z jutubem. I to co u Trampka jest wrestlingiem Maciak bierze na poważnie. Podejrzewam że taki plandemik jak Maciek, jest także w pełni wyszczepiony, bo to by w zupełności tłumaczyło ten nieziemski upór.
Do dziś nie odszczekał niewyobrażalnych bredni jakie sączył o rzekomej plandemi, ton strachu na jakim jechał strasząc przeziębieniem zdrowych ludzi.
Dziwny przypadek, który nigdy nie „odkryje” serwisów filmowych innych niż jewtub.
Nawet sam admin wolnych mediów mu to proponował jeszcze z pół roku temu ale problem Maciaka polega na tym że ma klapki – wszystko wie lepiej, nie czyta maili i nikomu na nie nie odpowiada.
Klapki, które w czasie plandemi ciasno sobie założył nadal nie pozwalają mu opuścić wewnętrznej emigracji i zmniejszyć niewyobrażalnego nacisku na skronie. Siedzi sam przed monitorem i z nikim się nie komunikuje. Być może z obawy, że w mailu będzie koronawirus którym może się zarazić 🙂
Teraz chce jak Trampek „walczyć” w sądzie z jewtubem, żeby wyszarpać mega odszkodowanie.
No i jaki będzie finał szarpaniny Maciaka?
Tak, to prawda, Maciek będzie miał nerwy zszarpane i jeszcze więcej będzie „rozmawiał” z sobą samym. Swoje 40-minutowe przemówienia do narodu pewnie przerobi na 45-minutowe. Dodatkowe 5 minut będzie jęczał o wsparcie „wolnych” dziennikarzy (tak, tak liczba mnoga) z okupowanego przez jewtub Włocławka.
Mam kuźwa nieustającą uciechę z niego – „antysystemowego” pociesznego plandemika i politowania godnego, hmm… politologa.

25. U Jima Stone też niepokojące wieści. Ze dwa dni temu napisał, że go baba z domu wyrzuciła, bo się całkowicie zmieniła po wycięciu tarczycy, że obiecała że go wykończy, że zniszczy, że on mieszka teraz z tabletem na ławce w parku a potem że to był tylko atak na jego stronę i dlatego były tam bzdury. Wczoraj było u niego zawołanie, żeby jego stara odblokowała coś na jego stronie. A dziś że jakieś żydy go w knajpie kawą otruły i teraz ledwie zipie…
Dziwaczne akcje innymi słowy.
O „atakach” żeby podmienić treści na jakieś bzdury rzadko się czyta. Przeważnie bowiem kasują całość jeśli chcą kogoś zniknąć z neta – jak choćby Macieja Maciaka – a nie podmieniają treści na brednie, ponieważ to bez sensu skoro właściciel i tak może je znowu usunąć albo przywrócić.
Jima najwyraźniej dopadł ciężki syndrom menopauzującej meksykańckiej baby, na który jest tylko jedno znane ludzkości lekarstwo – pożegnać histeryczkę solidnym kopem w dupala, zamiast się razem z nią zadręczyć.
System nie dał mu rady ale tam gdzie system nie może tam diabeł babę pośle…
Nota bene znam osobiście już chyba z dziesięć tego typu identycznych przypadków: idealna para, małżeństwo, kupa lat razem i nagle jeb – babie totalnie w pięć minut odpierdala i robi takie same cyrki jak teraz Jima Meksykanka… jakby coś wypiła u czarownika albo ktoś ją obrzucił urokiem… pełno jest obecnie tego typu akcji…

17 lipca 2022

1. W związku z przerwą operacyjną na froncie mały przegląd niektórych zabawek klauna i Władimira.

2. Tak wyglądała w 1937 roku wystawa w Berlinie pt. „Sztuka Zdegenerowana”.

Dziś nie trzeba tego nigdzie wystawiać, bo żydowska „sztuka” zalała cały świat.

3. Święta Wojna z poprzedniego kryzysu surowcowego, w którym to Niemcy chciały wszystkich Słowian gazem obdarować…

4. Parada Zwycięstwa w Moskwie w 1945 roku. Polacy też byli na Paradzie u boku bratniej Rosji – co widać w 1:30.

Murikanów nie było, bo poszli do wody za szeregowcem Raynem, przemoczyli buty a potem się pogubili na plażach Normandii…

5. Niemcy za to na paradę zdążyli. Są bardziej zdyscyplinowani i mieli trochę bliżej do Moskwy…

6. zelensky4 Wysoki komisarz galaktycznej federacji z ramienia Lorda Vadera, naczelny gubernator planety Ziemi, przemiłosierny lord Zelenski wydał długo oczekiwany dekret, w którym na od zaraz złagodzono zakaz poruszania się dla szturmowców w wieku szturmowym.
Szturmowcy w wieku 18 – 65 lat od teraz mogą się… poruszać.
Wolno im w końcu opuścić miejsce zarejestrowania i udać się do Donbasu.
https://rusvesna.su/news/1657981404

7. W Odessie spłonęła sobie strefa przemysłowa. Kołomojski w żałobie, ponieważ co najmniej pół strefy wcześniej ukradł.

A powiadają, że na złodzieju czapka gore…

8. Kolejny najemny skurwysyn z Angli teraz błaga o pomoc, ponieważ ma córkę i tak dalej. Ale jako, że nie myślał o córce jak przyjechał dla pieniędzy zabijać Słowian, którzy nic złego nigdy mu nie zrobili, jest to tylko żałosne skamlenie…

9. Bezpośrednie trafienie od królowej nauk wydmuchało Chochołka z dołka aż wzbił się w powietrze.

10. A tu Rosjanie biją w transporter jak w bęben, bo Chochołki nie chcą się nauczyć latania…

11. Robotnicy portowi w Hamburgu zostali zagazowani i spałowani przez bundesmilicję.

Pewnie gazu się hałaśliwie domagali 🙂

To dlatego bo już w ubiegłym roku obłożyłem robotników portowych z Hamburga moją niezmywalną klątwą. A moje klątwy to nie byle co bo jeszcze nikt mojej klątwy nigdy z nikogo nie zdjął. Te przykre chuje tam – nawet nawet jak na szwabskie chamskie standardy -są wyjątkowo skurwysyńscy dla polskich kierowców. Miałem tam tylko jedną paletę u tych chujków zrzucić w któryś piątek rano no i się załadować obok na weekend i potem udać gdzieś z browarkiem nad morze a oni cały dzień mnie przetrzymali tak że poszedł się jebać nowy załadunek i sterczałem sobotę i niedzielę w tym jebanym porcie zamiast się uwalić na plaży. Nie dlatego że nie mogli tylko dlatego bo jestem Polak. Szwabków rozładowywali od ręki na bieżąco i poza kolejką a mi i innym Polakom rozjebali cały piątek i weekend ignorując totalnie. Wystawiłem im oczywiście adekwatną opinię w guglarce, tysiąc którąś już do ich polskiej kolekcji, i jedyny efekt był taki, że po paru tygodniach zmienili nazwę swojej parszywej firmy, bo ze starą siara się robiła na całe szkopy i już prawie nikt nie brał do nich ładunków więc ujrzeli widmo bezrobocia. Potem lizali dupę i nawet dla poprawy wizerunku dawali jakieś zupy kierowcom ale to tylko dla picu, bo załoga tych zjebów na sztaplarkach dalej była na maksa zdegenerowana. To tylko u szwaba jest możliwe przetrzymywanie na złość przez cały dzień na załadunku albo na zrzutce, żeby przypadkiem czegoś nie załadował i nie zarobił sobie na życie – tak bezintersownie kurwy niemieckie non stop Polakom szkodzą. Wyjątkowo podła nacja z bardzo dużym odsetkiem murzynów, rudych oraz Chazarów.
Dobrze więc widzieć, że policja nie ma problemów z gazem. Gazować chujów z Hamburga, gazować i jeszcze raz ich gazować!!! A jak im kaprawe oczka załzawią to po piszczelach ich pałką… A potem znowu gazować! Robotnicy portowi z Hamburga to zdziczała swołocz, jaka się wylęgła z chorych portowych prostytutek i pijanych marynarzy.
Tam w tych portach pilnie trzeba demilitaryzacji. Ze trzy, cztery Kalibry tygodniowo no i kasetówki zapalające co weekend, bo Niemiec tylko jak jest bity cokolwiek zrozumie 🙂
Trzeba im po prostu spalić w końcu ten kraj to przynajmniej znowu Niemki będą się tradycyjnie puszczać za paczkę fajek zamiast krzywo patrzeć…

12. zelensky2 Na mocy nowego dekretu jej ekscelencji lorda Zelenskiego, teraz do oddziałów szturmowych ma prawo wstąpić chce czy nie chce każdy chocholski kierowca.
Ochotników nie ma, więc reżim galaktycznego klauna robi co się da – teraz wytwarza korki i kontrole drogowe – a zamiast mandatów wydaje szcześliwcom bilety w jedną stronę.

13. Żydy z okupowanej Palestyny teraz głośno popierają Rosję. Oczywiście szczerze, bo to prawdomówne plemię. Po cichu jednak popierali biolaby przeciwko Rosji więc myślenie nie kosztuje wiele…

Oczywiście wiedzą i czują nosem że za dotychczasowe zbrodnie będzie wielkie aj waj więc palą głupa i łaszą się do silnej nogi…

14. Tymczasem we Włoszech, Włosi nie ryczą debilnie jak krowy na łąkach niczym holenderscy rolnicy, tylko dołączyli do taksówkarzy i poszli do dzielnicy rządowej. Tam na końcu tej ulicy pamiętam, że jest taki duży placyk – na jakiś milion osób – a po prawej stronie tego piazza słynny balkonik, z którego walił do ludzi przemówienia Benito Duce. I oni tam właśnie idą „porozmawiać” a nie na pierdoloną łąkę jak jakieś holenderskie przygłupy…

15. A Rosjanie walą do Chochołów jak do kaczek. Co niektórzy nawet dołków nie zdążyli sobie przygotować.

16. Wokół Siewierska zamyka się kolejny kociołek. Na filmie chyba wyleciała w powietrze jakaś mała chocholska armia…

17. Minister Szojgu zgodnie z oczekiwaniami zakończył delikatny etap Operacji i nakazał zwiększenie siły ognia na wszystkich frontach. Ma to zakończyć przerwę operacyjną i ostrzał cywilów w Donbasie.

18. Murikańscy piloci chcieli powtórzyć wesołe wyczyny rosyjskich pilotów przy plaży ale wyszło tak samo jak z murikańskimi kierowcami – dachowali śmigłowcem w jeziorze…
Filmik w linku.
https://t.me/pl_news_front/3760

19. Karma w pracy. Dziś w nocy ukraiński ciężki transportowiec An-12 wypełniony grecką bronią rozbił się po starcie, co sprawiło, że Putin oszczędził na amunicji a kilku Greków zaczęło w psim języku rozmawiać.

20. Tymczasem żydzi z okupowanej Palestyny chyba przechodzą na islam bo krzyczą Ahmat Siła.

To oczywiście teatrzyk w ramach merdania ogonkiem przed nieuchronną sprawiedliwością jaka się zbliża do żydów. Jeszcze kilka tygodni temu przecież nie nosili rosyjskich flag tylko ukraińskie z którymi kiwali się pod ścianą do płaczu w intencji nie czeczeńskiego Ahmata tylko żydowskiego komika…

21. Badania przejętej wyrzutni HIMARS chyba przyniosły już efekty, bo Rosjanie w nocy zestrzelili dwie rakiety HIMARSA nad Ługańskiem.

22. Rosyjskie natomiast spokojnie dotarły do Odessy zrobić Kołomojskiemu i wietrzenie magazynów i drzwi otwarte za jednym zamachem.

23. Francuskie świnie zagazowały bez powodu bezdomnego.

24. Jakiś mały samolot miał bardzo nietypowe lądowanie.

18 lipca 2022

1. Wstępna segregacja mięsa armatniego jakie zalega wszędzie na polu bitwy.

2. Ktoś znalazł dobre buty i sprawdza czy rozmiar pasuje. To wygląda na kryptoreklamę tych butów. Gdyby pod ręką był Al Bundy to by przynajmniej powiedział czy to buty damskie, bo tak to nawet nie wiadomo…

3. Jeszcze jedna sławna murikańska haubica się spaliła a jej załoga, jak by to powiedzieć, załoga zdębiała…

4. I znowu jakieś homeopatyczne Chochołki szukające schowka pod mostem. A tam przecież są przeciągi…

5. HIMARSY też nie miały dobrego dnia. Jeden odpadł z rozgrywek – oraz ten, który dowoził im amunicję.

6. W Kjowie bida. Mięsa szukają po śmietnikach.

7. Holenderscy rolnicy zabrali w końcu głos i powiedzieli wreszcie o co im chodzi. Chodzi o to, że mają wybić 95 % swoich stad bydła i sprzedać ziemię, to wtedy dobry rząd holenderskiej królewny postawi tam domy dla emigrantów.

Ale że jako Holendrzy kochają narkotyki, zmiany płci, wpierdalanie robaków i chemicznego koryta, jak również wszelkiej maści czarnych i ciapatych, to nie rozumiem ich protestów. Przecież jak nie są jeszcze tak do końca zadowoleni ze swojej królewny to zawsze mogą skorzystać z bezpłatnego programu sfinansowanego z funduszy europejskich – eutanazji.
Są za uprzejmi żeby wystawić dla królewny gilotynę na rynku miasta albo na gumiakach wykopać swój murzynofilski rząd no to zdechną jak te hodowlane świnie lekko tylko kwicząc. Władimir na bank skurwysynów dostarczających broń nazistom nie będzie wyzwalał, bo nie ma w zwyczaju hodować na piersi żmii. Jasiu Kowalski chyba również sobie temat odpuści, bo po ostatnim wyzwoleniu Holandii przez generała Maczka, nie dość że wyprosili Polaków z parady zwycięstwa to jeszcze samą wyzwoloną Holandię grzecznie oddali handlarzom narkotyków, murzynom oraz Arabom.

8. Odbyło się spotkanie pedo Joe – Saudowie. Saudyjczycy, którzy chcą dołączyć do BRICS a opuścić dolara, zostali zbesztani przez pedo Joe za to, że zamordowali dziennikarza.
Spławili pedofila mówiąc, że USA torturowało ludzi w Iraku.
Pedofil kłamie, że oni kłamią…
Rozmowy przebiegły jednak pomyślnie. Pedofil Joe Biden, który murikańskie rezerwy paliwa sprzedał chińskiej firmie w której udziały posiada jego syn pedo Hunter Biden nie wyżebrał u Saudów ani jednej baryłki paliwa. Bojkot Muriki trwa a lichwa zdycha 🙂

9. Żyd Abramowicz, który okradł Rosję i wytransferował miliardy na Zachód żeby nakupić sobie tam najdroższych drużyn piłkarskich i jachtów jęczy że go skrzywdzono sankcjami.
Chce odszkodowania od uni europedałopejskiej. Robi się ciekawie, bo stara torba Ursula już i tak niczego ze swojej suchej dupy nie wyciśnie. A przed Abramowiczem stoi jeszcze przecież w kolejce galaktyczny gubernator Zelenski z ramienia Lorda Vadera. On też chce pieniędzy.
https://rusvesna.su/news/1658078435
Hmm… a wystarczyło zamiast drużyny kopaczy piłeczki za 3 miliardy rozwinąć a nie zniszczyć parę fabryk w Rosji. Dziś Abramowicz opływałby w zamówienia dla Chińczyków no i w luksusy a tak opływa w długi… i jak na ironię żyda okradła żydowska unia hehe, albowiem Władimir Putin tak to wszystko genialnie rozegrał, że teraz te całe robactwo pożera się nawzajem.

I ma jeszcze czyste sumienie bo nie on tylko jemu ukradli – ci sami którzy okradli Abramowicza, który wcześniej okradł Rosjan. Karmiczne to tak, że hehe. Jeszcze parę tygodni i będzie pożyczał od Zelenskiego na lichwiarski procent… ewentualnie sprzeda mu na front kilku czarnoskórych tego no… obrońców albo napastników.

Którym Putin i tak zrobi rzut karny i będzie spalony…

10. Wielka Brytania ma inne problemy niż Abramowicz. Skończyły jej się tłumacze z chocholskiego na ludzki i nie mogą szkolić mięsa armatniego.
https://rusvesna.su/news/1658074514
To oczywiście sztuczny problem, bo przecież mogą pornhubem Chochołom jak się wkłada chuja w dupę wytłumaczyć.

11. Kolejnego brytyjskiego rolnika szukającego żony schwytano w Donbasie. Ma identyczny tatuaż na ręce, do tego Aidena Aslina, który już został skazany. Teraz błaga Borysa Dżonsona o uwolnienie bo nie jest na bieżąco i nie wie że Borysa już nie ma 🙂

13. zelensky1 Wysoki komisarz Galaktycznej Federacji z ramienia Lorda Vadera, galaktyczny klaun Lord Zelenski spotkał się z opiekunami i otrzymał ultimatów od swoich kuratorów: jeśli straci Słowiańsk, kasa przestaje płynąć do pajaca.
https://rusvesna.su/news/1658072625
Słowiańsk to nie jest jakaś Wyspa Węzy. Słowiańsk to miasto symbol – o dużo większym niż kiedyś Stalingrad znaczeniu. Jego wyzwolenie przez Rosjan jest już w zasadzie przesądzone.

14. Dymitrij Miedwiediew powiedział krótko na temat dalszych perspektyw Specjalnej Operacji na Ukrainie: „Nadejdzie dzień sądu dla krwawych klaunów w Kijowie”.
https://rusvesna.su/news/1658063646

15. Ukraiński opancerzony banderomobil dostał tak ciekawie z rosyjskiej artyleri że wykonał salto w powietrzu. A jebnęło tam porządnie, bo nie tylko banderomobile w powietrzu fruwały ale nawet trawę z ziemi tam zerwało…
Filmik w linku.
https://rusvesna.su/news/1658053420

16. zelensky3 Wicelord Lorda Vadera zebrał się na naradę w kwaterze głównej galaktyki po czym zwolnił szefa esbecji i prokuratora generalnego.

https://www.rt.com/russia/559148-sbu-head-and-prosecutor-fired-ukraine/
Sługa narodu ukraińskiego Zbigniew Ziobro przełknął ślinę kiedy się dowiedział, że nie o niego chodzi. Resort ministerstwa sprawiedliwości mimo to dostarczył Zbyszkowi jedną zgrzewkę wody mineralnej, żeby miał czym popić kiedy wicelord Lorda Vadera rzuci kaprawym oczkiem na niego…
17. Ukraińskiego samolotu który się rozbił w Grecji nikt nie gasił i nikt załogi nie ratował. Samolot bowiem wypełniony był minami. Co ciekawe nie wiózł tych 11.5 ton min na Ukrainę ale do Bangladeszu. Ładunek był własnością serbskiego handlarza bronią.
https://www.rt.com/news/559138-ukrainian-plane-crash/
No proszę bardzo. Murika na wojnę dostarcza haubice, Duda czołgi, Morawiecki chciał samoloty a klaun kosi kasę na swoich własnych samolotach wożąc broń handlarzom w krajach trzecich.
Karma jednak pracuje już nad nim – jestem pewny, że jak się sytuacja pajaca zrobi taka sama jak Hitlera w kancelarii III Rzeszy, to wówczas ostatniego centusia ze swoich kont na broń odda, żeby odrobinkę dłużej pożyć. Albo zginie próbując ucieczki. Tak czy siak pan Jackowski albo inny wróżek nie powinien skompromitowanemu błaznowi stawiać za długich horoskopów 🙂

18. Iskander-K

19. Polska haubica samobieżna Krab zdmuchnięta przez rosyjską artylerię.

Wszystko co ma NATO to są Skrzypczaki, Błaszczaki, transwestyci oraz cele ćwiczebne, ponieważ Bolki, Stolzmany i Maliniaki całą polską wartościową armię rozmontowali. Nie mamy artylerii rakietowej więc to tak jakby do szwagra iść bez butelki.
Możliwe więc że pałacyk Dudy też zostanie tak zdmuchnięty…

20. Chochoły uciekają z frontu ale w taki sposób żeby jak by co zaraz udać się do Bandery.

21. Tak Rosjanie w Niemczech wspierają oszczędności Szulca.

22. Głupi Chochoł apeluje do narkomana Zelenskiego – szefa tej żydowskiej mafi – że w ukraińskiej armi jest korupcja, handel bronią, rabunki a ci którzy to chcieli zgłosić zostali brutalnie zabici.

Równie dobrze może iść do lokalnego dilera narkotyków i złożyć skargę że w okolicy pełno narkomanów, bo jest jak Paweł Bednarz, który handel dziećmi non stop hehe zgłasza handlarzom… chociaż ostatnio go nie widać odkąd wyszło na jaw, że „dobry pasterz” to jakaś stara masońska organizacja…

Jeden z niewielu dobrych kolesi – lepiej będzie dla niego jak się podda Rosjanom zanim Chochoły go zabiją.

23. Fuhrerek Szulc pluje się, że jeśli na Ukrainie zapanuje pokój na rosyjskich warunkach to sankcje nie zostaną zniesione.
https://rusvesna.su/news/1658094491
Ten tłusty oblech (który nie rozumie że Putinowi dokładnie o to właśnie chodzi) obiecał Niemcom tym samym dalszy kryzys i dalsze podwyżki, bo po Rosji jego sankcje spływają jak woda po nadkolach. On robi dokładnie to co musi w ramach Karmy, bo przecież Ukraina to wytwór niemiecki w celu ataku na Rosję. Banderyzm oczywiście też jest wytworem niemieckim – cytowane wcześniej wypowiedzi Bismarcka tego dowodzą – oraz cała stuletnia polityka Szkopa. Szulc po prostu miota się jak cała reszta zjebów z globohomo… co dziwi bo po zakręceniu zaworów z gazem – ma to co chciał – zero emisyjną gospodarkę.
Zielony Ład, kurwa 🙂

24. Holenderscy rolnicy nareszcie zaczęli dostrzegać i nazywać problemy po imieniu: Rockefeller, Rotschild, Schwab, Gates etc. Jako tablicy użyli mostu zwodzonego.

Bez nazwania problemu po imieniu nie ma szans na jego rozwiązanie. Dobrze, że to co oczywiste buraki w końcu ogarnęły.

25. W Szwajcarii poszli krok dalej, bo powywieszali na ulicach po prostu listy gończe za całą ludobójczą szajką zjebów od wielkiego resetu, która swoje wrodzone i nabyte choroby psychiczne usiłuje już trzeci rok na skalę globalną „znormalizować”.

26. Najmniejsze mięso armatnie, jakie dotąd widziano. Posiada jednak dla kolekcjonerów bardzo dużą wartość, bo jak rodzina to w reklamówce gdzie trzeba dostarczy, otrzyma od komika 100 tysięcy hrywien, więc zbierać warto…

27. Tymczasem samotna matka zrobiła małe włamanko, żeby napełnić brzuszek Maluszka, no i skok się udał, bo zrabowano wszystkie pączki. Wszystko będzie dobrze dopóki Maluszek się od słodyczy nie uzależni…

28. Gdzieś na południu Ukrainy wystartował w kosmos kolejny skład amunicji.

29. Właścicielki butów nadal nie ustalono, ale ustalono, że żadna kobieta nie przejdzie spokojnie koło butów, bo „te buty są stworzone do chodzenia”.

30. Vicelord Lorda Vadera, galaktyczny imperator ekscelencja Zelenski wezwała do siebie zawieszonych: prokuratorkę generalną i szefa galaktycznej służby bezpieczeństwa, bo ma do nich „trudne pytania”.
https://rusvesna.su/news/1658133354
Jej wysokość Wołodymyr szukał bowiem wrogów ludu, bo miał gruby plan żeby coś rozstrzelać i zrobić jeszcze parę czystek a tu żadnych efektów nie ma.
Tymczasem nad uchem Zelenskiego Lord Vader charczy w swój respirator jakby miał podwyższoną astmę i na vicelorda psychicznie naciska, bo zdrajcy i sabotażyści czają się wszędzie wokół vicelorda i sam Lord Vader przez to zaczyna się czuć niezbyt bezpiecznie.
zelensky
31. Maria Zacharowa z wrodzonym wdziękiem po Liz Truss pojechała, normalnie jak woźnica po szkapie, ale nie poszło paniom o buty tylko o chamówę tej brytyjskiej prostaczki, która obrady G20 zamieniła w buracką awanturę w brudnym pubie – co jest oczywiście aluzyjką do tego homopodrywu w pubie podczas którego doszło do mordobicia a potem dymisji kilku ministropederastów z brytyjskiego rządu z Prosiakiem Borysem na czele 🙂
https://rusvesna.su/news/1658129063