Szybkie Wieści… 37

huragan
19 lipca 2022
Dalszy przebieg Specjalnej Operacji Wojskowej
czyli analiza ze źródeł zbliżonych do Kremla.

Pierwotny plan natychmiastowego zajęcia Kijowa, z wielu powodów nie powiódł się. Dlatego zgodnie z psychologią judo, wyczerpywanie wroga rozpoczęło się od stopniowego, systematycznego i wszechstronnego przygotowania – od zbudowania niezależności ekonomicznej i technologicznej od wrogich sojuszy, po szkolenie i wzmacnianie grup uderzeniowych – w celu jak najszybszego i jak najbardziej bezkrwawego pokonanie Sił Zbrojnych Ukrainy, wynarodowienie wyzwolonych terytoriów i ustanowienie w wyniku operacji specjalnej władzy przyjaznej neutralności.
Zgodnie z tymi wytycznymi rząd zintensyfikował działania zmierzające do dywersyfikacji dostaw eksportowo importowych, zorganizowania importu równoległego przy jednoczesnym zwiększeniu inwestycji w sferze realnej oraz zablokowaniu lub ograniczeniu wycofywania walut obcych i eksportu surowców niezbędnych dla przemysłu obronnego. W chwili obecnej nie ma uzależnienia od zewnętrznych towarów konsumpcyjnych i żywności. Krytyczny import odbywa się przez kraje trzecie lub czwarte.
Na piątkowym posiedzeniu Duma Państwowa rozpatrywała projekty ustaw za zamkniętymi drzwiami, których istotą jest stworzenie ram prawnych rozszerzających uprawnienia służb specjalnych i zapewnienie im swobody działania w warunkach Specjalnej Wojskowej Operacji.
Armia jest gotowa do ofensywy, o czym świadczy niedawna dwudniowa podróż Szojgu do jednostek liniowych i jego bardzo surowe instrukcje dotyczące aktywnych operacji ofensywnych, a także przydział dodatkowych środków, aby zachęcić dowódców i personel odnoszących największe sukcesy.
Zmiany kadrowe mają wyraźny nacisk na wzmocnienie zdolności obronnych, a głównym zadaniem jest zminimalizowanie zależności od produkcji UAV, samolotów, czołgów itp. poprzez zwiększenie dostaw krajowych lub uciekanie się do tajnych zakupów z zagranicy. Manturow w przemówieniu w Dumie Państwowej mówił o swoim rozumieniu tych procesów jako „przewyższania importu”. Borysow, po pierwszym spotkaniu w Roskosmosie, za priorytet uznał wojskowy komponent działań kosmicznych.
Dziś Rosja, DRL i ŁRL kontrolują około 20% terytorium Ukrainy z populacją około 6 milionów ludzi.
Planowana w najbliższym czasie ekspansja do 40 – 45% z 12 – 15 milionami mieszkańców wymaga natychmiastowej pracy nad kompleksową adaptacją nowych obszarów poprzez przeprowadzenie na nich reform administracyjnych i zarządczych oraz zintegrowanie gospodarki, edukacji, kultury i medycyny z rosyjskim systemem państwowym.
Jak dotąd wydatki budżetowe i przypisane zobowiązania korporacji oligarchicznych na te cele szacowane są na 700 mld – 1 bln rubli. Przygotowania do zjednoczenia po wyzwoleniu tak rozległych terytoriów są bezprecedensowe i wymagają powolnego opracowania zestawu regulacji prawnych.
Prawdopodobne wojskowo-strategiczne zadanie nowego etapu było przewidywane od dawna – dotarcie do linii Charków-Zaporoże-Nikołajew-Odessa łukiem wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego, przy jednoczesnym oddzieleniu lewobrzeżnej Ukrainy oraz tworzenie przyczółków do dalszego natarcia w kierunku Dniepropietrowsk-Kijów.
Taka konfiguracja jest z góry określona przez historyczne prawo Rosji do tych ziem oraz geopolityczne priorytety powstrzymywania NATO od strategicznie korzystnych przyczółków. Obecny potencjał wojskowo gospodarczy Rosji, według wyliczeń ekspertów RISI, pozwala na przeprowadzenie tej operacji w całości lub w części w ciągu 2 – 2,5 miesiąca.
https://rusvesna.su/news/1658154740


1. Siewiersk został wyzwolony.
https://rusvesna.su/news/1658151456

2. emilia 1 Kolejna farbowana blondynka oblała test na inteligencję. Daenerys z rodu Targaryen, Pierwsza Tego Imienia, Zrodzona z Burzy, Wyzwolicielka z Okowów, Matka Smoków walczy z udarami i mózgowymi tętniakami. Emilia jest jednak skazana na bycie optymistką, bo jest po którejś tam już amputacji tego no, amputacji mózgu i już nie zaprząta sobie zmartwieniami głowy wypełnionej metalowymi płytkami.
Cieszę się, że ona się cieszy, bo to było takie pozytywne przesłanie kiedy Matka Smoków napisała rok temu, że „się czuje oh yeaaaaah… fantastycznie po wzięciu covidowej szczepionki”.

No cóż, Emilia Gry O Tron nie wygrała ale w Grze O Trumnę jest moim faworytem, bo takie jak ona zawsze ktoś z mózgiem zamiast płytki, z partyzanta wykorzysta.
matka smokow

3. Chochoły się pluły, że HIMARSA nie zniszczono, (bo to by oczywiście wkurwiło do białości protektorów Klauna) ale jakiś pracowity koleś usiadł do tematu i udowodnił, że jednak zniszczono.

No i lord Warchołomyr ma teraz problem, bo nie wie jak lordowi Vaderowi utratę wunderwaffe wytłumaczyć 🙂
Nawet bowiem Galaktyczna Federacja ma ograniczone fundusze i jeśli będzie słała dla błazna sprzęt za kilkaset milionów, żeby on sobie wystrzelił raz czy dwa na wiwat, a potem go sprzedał albo zezłomował, no to sorry ale aż tak bogata to Federacja nie jest, żeby takie tempo wytrzymać.
NWO popełnia wciąż jedne i te same błędy: zamiast fachowcami w swoich dziedzinach obsadza wszystkie ważne stołki swoim upośledzonym pomiotem pełnym wad wrodzonych. Zuckerberg to przecież Rockeffeler, Trudeau to bękart Fidela, santa Klaus Schwab to Rotschild, natomiast Zelenski to bękart Sorosza.
Z gówna bata nie ukręcisz… a tysiące lat chowu wsobnego dają coraz bardziej parszywe efekty.

4. Kolejny Kozak miał zły dzień.

5. Terminator-2

W Rosji nadal obowiązuje ścisły zakaz ich filmowania w akcji więc nadal tylko prezentacje można sobie oglądać takie jak ta powyższa.

6. Karabin antydronowy. Powoduje takie zakłócenia, że biedny dronik głupieje i robi glebę.

7. Pod Chersoniem kolejny skład amunicji zamienił się w grzyba.

8. Ukraińscy uchodźcy uczą się w szerokim świecie obycia .

9. Ciekawe skąd się tacy turyści pojawili w Chorwacji?
Nadesłała Jolli, dzięki 🙂
nazi1

nazi2Ja nie mam pojęcia… może są z klauna volksturmu, a teraz na urlopie?volksturm

10. „Samorządowa” egzekucja Ukraińca, który rabował w Charkowie mieszkania. Mieszkańcy schwytali go i udusili, żeby mu dać jeszcze jedną szansę.
(Trwa dyskusja czy film jest prawdziwy.)

(Filmik już po paru godzinach został zablokowany – widocznie był autentyczny. Założyli złodziejowi plastikowy worek na łeb, zawlekli boso do piwnicy i pętlą ze sznurka udusili, po czym pokazali jego paszport oraz zostawili z kartką na szyi żeby poszukiwacze wiedzieli co on za jeden był.)

11. Murikanie w dalszym ciągu mają najlepsze pościgi policyjne na świecie. Ten tu pewnie to zbrodniarz który nie zatrzymał się na czerwonym…

12. … oraz najlepsze upośledzone policjantki. Ta tutaj najpierw postrzeliła inną świnię z policji a potem myśląc że to ten koleś który nic nie zrobił ale był aresztowany zastrzeliła jeszcze dla pewności i jego. Tylko w Polsce i USA policja morduje własnych obywateli, bo jest szkolona przez żydów. Komentarze spod filmu na temat tej policyjnej kurwy nie nadają się do druku.

13. Gitarzysta Jeff Diamond oblał test na inteligencję a teraz ostrzega przed szczepionkami, bo po jednej bardzo zmądrzał. Wziął Johnson & Johnson i zapadł w śpiączkę. Wybudził się jak już miał 8 palców przez zakrzepy amputowane.

Nie jest z tego powodu szczęśliwy jak Matka Smoków ale powinien, bo z takim talentem furorę teraz może zrobić na bandżo lub bałałajce…

14. Kolejne dwie policyjne debilki:

15. A teraz jak już jesteśmy przy policyjnych klimatach zagadka detektywistyczna: kto zabił Chochoła? Jest ciało nie ma podejrzanych. Ja już rozwiązałem zagadkę a teraz wy pobawcie się sami…

16. Mała podpowiedź pochodząca z zupełnie innej ale też świeżej sprawy.

17. Polak uświadamia jakiegoś debila w trybie Chochoła.

Ja się z trzy miesiące temu w identycznej sytuacji spytałem młodej żulki spod Lidla: dla kogo ty kurwa zbierasz? Dla banderowców? To idź może kurwa do jakiejś roboty i oddaj im całą pensję zamiast tu żebrać?
Zanim wyszedłem ze sklepu już się zawinęła…

18. Vovan I Lexus dodzwonili się do kolejnej satanistycznej kukły przemysłu rozrywkowego – żywego trupa Stephena Kinga, który zawsze miał ciągoty do tortur, dziewic, dzieci, zbrodniarzy hitlerowskich i krwawych horrorków, które mu zjebały mózg do granic możliwości.
Kukieł King powiedział, że „Bandera był wspaniałym człowiekiem”.

19. W Mariupolu życie płynie w pełni normalnie…

20. Jak to w Rosji. Nad jeziorem Bajkał całe rodziny bawią się na plaży z dzieciakami. Oraz samotne matki…

21. Ośmieszenia Stephena Kinga ciąg dalszy. Mistrzowie trollingu Vovan i Lexus tak nadętego murikańskiego barana podeszli, że był pewien, że rozmawia z Zelenskim i rzucił podniecony „audiencją” kilka ładnych faszystowskich tekstów, zgadzając się z tym, co rzekomo powiedział żydowski komik:

  • Wszyscy ci rosyjscy pisarze są niczym w porównaniu z tobą. – trolowali durnia Vovan i Lexus.
  • Myślę, że tak. – odparł King. – Myślę, że rosyjscy pisarze muszą się zamknąć! Rosjanie powinni być zakazani jako naród.

https://rusvesna.su/news/1658210927
Tymczasem oryginalny Zelenski nadal szuka przyczyn zdrad i niepowodzeń na froncie wschodnim. Dobrze poinformowane źródła donoszą, że naczelny wódz, nadhetman Zelenski incognito zgłosił się w przebraniu cywila do armii, żeby osobiście zobaczyć proces szkolenia na własne oczy oraz odnaleźć ukrytych w siłach zbrojnych Ukrainy ewentualnych zdrajców i agentów Kremla.
ukraincy
22. Ze świata Downów: Brytyjczyk Anthony Garnett, który zostawił żonę dla uchodźcy z Ukrainy, poszedł z torbami, donosi brukowiec The Daily Star.
Sofia Karkady z Lwowa zniszczyła rodzinę Garnettów w zaledwie dziesięć dni swojego pobytu w Wielkiej Brytanii. Wraz z żoną Lorną udzielili schronienia 22-letniej dziewczynie, ale po kilku dniach głowa rodziny położył kres dziesięcioletniemu małżeństwu i wyjechał z Sofią, porzucając dwoje dzieci.
„Pragnę pokazać ludziom, że nie jestem szantażystą socjalnym, wiem, co jest słuszne. Kiedyś miałem bardzo udany biznes. Poświęciłem mu się, w niektórych tygodniach pracy spędziłem na nim ponad 80 godzin ”- powiedział Brytyjczyk, zauważając, że teraz on i Sofia Karkady starają się przeżyć.
Miał firmę ochroniarską, która miała kontrakty z brytyjską służbą zdrowia, które stracił, ponieważ dziennikarze pojawiali się w jego miejscu pracy, przeszkadzając w ten sposób. W rezultacie praktycznie stracił dochody.
„Żyłem z tego, co płaciły mi gazety. Skończyły mi się limity kredytowe.”
Według niego nie może nawet umeblować wynajętego mieszkania, w którym obecnie mieszka z Ukrainką. Jednocześnie podkreślił, że Karkady jest obecnie jego priorytetem.
Jak donosiła Russkaya Vesna, Karkady jest poszukiwana na Ukrainie szuka jako oszustka.
Foto nieszczęślwego Downa ze swoją Ukrainką w linku:
https://rusvesna.su/news/1658201429

23. Stanowisko „naczelnego rabina” pojawiło się w ukraińskich siłach zbrojnych.
https://rusvesna.su/news/1658182856
To niechybny znak, że sępy coraz niżej krążą nad śmiertelnie ranną ukraińską świnią. Badania rosyjskich lekarzy wziętych do niewoli ukraińskich jeńców dowodzą że ponad połowa z nich jest zarażona jakimś egzotycznym wirusem. Tak więc skoro biolaby zostały zniszczone, a królików doświadczalnych nikt nie dogląda, naczelny rabin będzie musiał dbać żeby poziom zarażeń nie spadł w ukraińskim wojsku.
Przyszłość tej „armii” nie rysuje się za dobrze, bo na żydowskich dopalaczach chocholscy bojownicy bardzo szybko zmutują…

Jedyna nadzieja w tym, że Władimir Sprawiedliwy w porę to spali zanim gdzieś złoży jaja…

24. Snajperzy pracują dzień i noc. Ten Chochoł słono zapłacił za pochopne wystawienie ryja za okno.

25. A tu aż ośmiu padło jeden po drugim usiłując się przedostać chyba przez most.

26. A tu chyba polskojęzyczny najemnik, który jak ich reszta specjalizuje się w desperackim spierdalaniu z punktu A do punktu B.

27. Polka wynajęła (wg zeznań sąsiadów „ludziom ze wschodu”), swoje mieszkanie. Jak się umowa najmu skończyła i przyszła odebrać im klucze to dostała kulkę w brzuch i zakrwawiła pięć pięter na klatce schodowej. Jest w szpitalu w śpiączce i stanie ciężkim. Prokuratura tuszuje całość sprawy a najbardziej narodowość bandytów.
https://www.o2.pl/informacje/24-latka-postrzelona-w-rzeszowie-sasiedzi-zabrali-glos-6791033669409504a
Na wszystkich oficjalnych stronach podają bowiem polskie imiona sprawców, (Mariusza i Sebastiana jakiegoś) natomiast na wszystkich lokalnych portalach ludzie piszą w komentarzach, że to byli Ukraińcy i żeby skończyć z tuszowaniem tego.
Przypomina to zabicie nożem Polaka w Warszawie – na filmikach było słychać wyłącznie Ukraińców a tymczasem prokuratura – możliwe że ta sama od Tomka Komendy – twierdziła że zabił go Polak.
Tak cz siak ci strzeleccy lokatorzy z Rzeszowa gdzie strzelano do Polki, nie przyznają się do winy. A tymczasem sprawcy niczego nie mataczyli – bo po samej akcji nawet nie usiłowali gdzieś uciekać, po prostu usiedli na schodach przed mieszkaniem, które wynajmowali i czekali spokojnie na policję.
A teraz się nie przyznają – więc jest możliwość, że polskojęzyczna prokuratura znowu jak w przypadku Tomka Komendy desperacko szuka sobie niewinnego kozła wśród „ludności tubylczej”, za którą uważają nasz zbyt gościnny Naród…
To tu to tam piszą jednak, że jeden z nich miał broń ponieważ był „studentem” szkoły policyjnej i to on wezwał policję.
W międzyczasie Polka zmarła.
A teraz się „studenci” nie przyznają?

Osobiście mam już wyrobione zdanie o bandytach w milicyjnych mundurach odkąd ponad 12 lat temu jakiś zjeb porysował mi samochód kiedy byłem w sklepie i spłoszyłem go jak wyszedłem na zewnątrz a milicjant z Polic Mirosław Romanowski uznał, że to ja… żonę sprawcy napadłem. Ten bandyta nawet przesłuchiwał świadków w tym żonę tego sprawcy i kiedy ona zeznała „że nie wie kto wezwał policję” on uznał że to ona wezwała. Serio. (sic!) A moje wezwanie nagrane oczywiście na ich milicyjny rejestrator poczekał aż się przedawni i zostanie skasowane. Prokuratura kazała mu na piśmie „ustalić kto wezwał policję” i ten bandyta na piśmie ją okłamał że „ustalił że to ona wezwała” – ta która mu na piśmie zeznała że „nie wie kto wezwał policję”. Wrobił mnie parszywy chujek totalnie na wydrę, bo działa w lokalnej mafi mieszkaniowej. A inna kurwa – sędzia która całą prawdę samodzielnie ustaliła – i tak na przekór dowodom jakie samodzielnie po latach zebrała – kiedy te wszystkie „oskarżycielki” same jej zeznały że to prokuratura im brednie na mój temat sączyła latami że: „pan Gębura to, pan Gębura tamto, pan Gębura jest niebezpieczny, że poszukiwany – a ja nawet nie byłem wówczas nigdy notowany. Prokuratura też udostępniała dane z akt sprawy ludziom postronnym łamiąc wszystkie możliwe tajemnice śledztwa oraz RODO srodo, a oni z jej ramienia mając ich dane i adresy „nachodzili świadków w domach i w pracy i mną zastraszali” – to wszystko ustaliła osobiście ta suka z sądu i na przekór tym właśnie bezspornym dowodom wrobienia i dowodom mojej niewinności skazała mnie za niepopełnione przestępstwo które uroiła sobie milicyjna świnia z Polic aspirant Mirosław Romanowski. Jest to jebana milicyjno sądowo prokuratorska mafia, która nawet jak śpi to grzeszy i jak się modli to kłamie – Polaków tam jak na lekarstwo.

Ba ta cała pseudosędzia Kurylczyk bodajże, pięć razy przerywała mi mowę obrończą, żebym nie mógł jej na koniec wygłosić pod pozorem „bólu głowy” czyli dupy jaką ma na szyi. Świadomie i z premedytacją skazała mnie za czyn który nigdy nie został popełniony. Ba za coś co nawet nie jest wykroczeniem, za to że w czasie pyskówki nazwałem rudą rudą, a grubasa grubym – za co oczywiście pały wezwane nawet nie wystawiły wówczas mandatu, bo to nie jest żadne wykroczenie. Kazali się rozejść i tyle co wezwany patrol zadziałał. A oni potem na mentowni przez 10 lat prowadzili w tej sprawie sfingowane śledztwo, żeby z białego zrobić czarne. No i skazali mnie w najbardziej kapturowy sposób, uniemożliwiając nawet odezwanie się w sądzie we własnej obronie. Dowody wyrzucili do kosza: materiały z telewizji polskiej i wydruki z sieci że w polickiej komendzie jest patologia i czysty bandytyzm…
Oczywiście napisałem apelację i w sądzie apelacyjnym zapytali czy mam nowe dowody. Powiedziałem że mam i te kurwy zapisali wtedy że nie mam nowych dowodów i zamknęli w 5 minut rozprawę.
Sam prezes tego skurwiałego sądu nakazał jakiemuś prawnikowi napisać moją kasację a on odmówił. No więc ja ją napisałem ale jebany Ziobro do dziś milczy – już chyba z trzy lata… udaje jak to on, że nie ma sprawy.
To było w tamtych latach jak milicyjne świnie z polickiej komendy wywoziły niewinnych ludzi do lasu żeby wymuszać przyznanie się do niepopełnionych przestępstw. Bo oni tylko tak robią sobie „wykrywalność”. Prawdziwe – ich przestępstwa tuszują – a w nieistniejące wrabiają niewinnych Polaków. Małolaci z Polic mieli z ich powodu nawet kilka prób samobójczych, zgłosił to sam dzielnicowy do prokuratury, bo nie był świadom że tą przestępczością właśnie prokuratura kręci – bo tam jest najwięcej kolekcjonerów cudzych mieszkań, a sam Ziobro zatuszował to nawet jak TVP zrobiła o tym reportaż.
Zamiast cokolwiek wyjaśnić porządnego dzielnicowego wrobili w „napady na kobiety” – jebane świnie. Identycznie jak mnie. Podstawili jakąś kurwę żeby go oszkalowała i to jest metoda, za którą nawet Tomka Komendę na prawie 20 lat wsadzili. Na przekór dowodom, na przekór świadkom z normalnego środowiska, dali wiarę podstawionej szmacie i przyklepali niewinnemu wyrok. Ta milicyjna świnia Mirosław Romanowski też zignorował kilkudziesięciu świadków – bo to było na targowisku – a wyszukał sobie do swojego „śledztwa” kolesia który leżał w czasie zajścia w szpitalu!

I ten koleś w sądzie „zeznawał” – nie o sprawie tylko o swojej cukrzycy, kurwa i że w życiu mu jest ciężko. No Kafka normalnie – ale oszkalował mnie także a suka z sądu gorliwie te brednie notowała. Aleksandra Kurylczyk – która jak był nabór na sędziego w tej ich radzie – tylko jeden głos podczas głosowania otrzymała – być może swój własny. Ale że ona „miała być sędzią” no to po chujowym dla niej głosowaniu zrobiono „wideokonferencję” i ona wygrała bo się cyt: „ładnie zaprezentowała”. Dosłownie tak pisze w oficjalnych dokumentach z jej „nominowania” bo wcześniej była jakimś adwokatem. Teraz jest sendziom w wysokim swądzie i skazuje niewinnych ludzi. „Prezenterka” jebana, która już na długie miesiące przed wyrokiem sporządziła spis kosztów sprawy, bo doskonale wiedziała że wyrok już jest napisany – inaczej by tego spisu nie przygotowywała na miesiące przed końcem sprawy. W tym jej swądzie nawet mi akt mojej sprawy długo nie chcieli okazać, co jest nielegalne ale jako że jestem uparty wyszarpałem te akta na miesiąc przed tym jak je wyszarpała moja adwokatka, bo ją też spławiali, żeby dowody niewinności i dowody wrobienia nie ujrzały światła dziennego. Jebana mafia.
Sam komendant tej mojej mentowni w Policach który osiem lat udawał że się przed wymiarem ukrywam (kłamiąc na piśmie o tym do prokuratury bardzo długo i bardzo systematycznie) żeby wytworzyć lipne dowody moich udawanych poszukiwań (w czasie kiedy ja sam wielokrotnie przeciwko tej mafi policję wzywałem (Sic!) powiedział że zna doskonale tę cała Barbarę Aleksin z Trzebieży która mnie pomówiła, bo ona już tak ma że cyt. „lubi sobie od czasu do czasu kogoś pomówić”. No kurwa, sam mi i mojej pani tak powiedział jak poszliśmy do niego do biura. Tak że tak właśnie wyglądają sprawy w Policach kiedy mentownia chce kogoś udupić albo zastraszyć. W moim przypadku osiągnęli tylko tyle że te ich podchujki sprawiły jedynie efekt podobny do prawdziwej szczepionki – w pełni jestem na ich straszydełka odporny i mam na nich totalnie wyjebane, bo czego jak czego ale brudnej świni nigdy się nie wystraszę. To tylko świnia w policyjnym mundurze, która kiedyś odpowie za wyrządzone krzywdy. To pewne bo Pani Karma się tego typu „niemożliwymi” sprawami efektywnie zajmuje.
https://gs24.pl/afera-w-polickiej-komendzie-policjanci-grozili-bronia-i-wywozili-do-lasu/ar/5363738

28. Murikańscy eksperci są przerażeni że ich ochrona przeciwlotnicza jest bezradna w starciu z rosyjskimi i chińskimi rakietami.
https://www.naturalnews.com/2022-07-18-experts-warn-us-missile-defenses-inadequate.html#
No cóż, rosyjskie rakiety osiągają 20 machów, chińskie 5 machów, natomiast zabawki przeciwlotnicze Murikanów poruszają się z prędkością 3 Bidenów.

29. Opiekunowie pedo Joe Bidena na pejsach stają, żeby podjudzić Chiny na Rosję i zniszczyć ich handlowo militarny sojusz. Podżegają, podżegają i podżegają, bo to zawsze działało. Ale teraz ni chuja…
Nerwowi się robią aż pot spływa po myckach.
https://rusvesna.su/news/1658228589
Pedofile się niezdrowo podniecają, bo skończyło się wciskanie 3/4 świata swoich bezwartościowych dolarów i dolarowych pustych „obligacji” w zamian za prawdziwe dobra. Sytuacja jest poważna, bo tych dolarów ani nie da się zeżreć, ani nimi w piecu napalić. Szef kartelu Pablo Escobar próbował kiedyś dolarami ogrzać córkę przy ognisku, bo dzieciątko zmarzło. Ogrzał na całe piętnaście minut za… 2 miliony dolarów 🙂
Oczywiście napadliby na Rosję zamiast po próżnicy jęzorami machać, no ale jako że jednocześnie wytruli murikańską armię, to zupełnie nowego sojusznika szukają ale nie wiem dlaczego nie w branży psychiatrów.
Gdzieś czytałem, że wszyscy politycy opowiadający się za Upadliną kosztem swoich własnych obywateli są już dawno przeznaczeni do kasacji. Ciekawe czy któryś oszuka przeznaczenie?

30. W ramach tak zwanego „wielkiego resetu”, czytaj „wielkiego głodu”, jaki ma wymusić wpierdalanie robactwa i przyjmowanie co chwilę toksycznej szprycy, płoną pola uprawne także w Hiszpani. Nie pomaga nawet przeoranie gleby szerokim pługiem, bo płomienie przeskakują nad tym z powodu silnego wiatru.

Sabotaże fabryk sztucznych nawozów, wybijanie i wytruwanie globalnie bydła, teraz pożary plonów – czas najwyższy gromadzić jak wiewiórka ziarnka ryżu do spiżarki. Ziarnko do ziarnka aż uzbiera się Morawieckiej działka…
Póki są pieniądze, bo ma ich nie być. Szykują też mega kolaps systemu finansowego, żeby na pseudo paszporty „szczepionkowo – żywnościowe” wydzielać koryto. Oczywiście tylko dla grzecznych, bo resztę chcą jako „wrogów ludu” uwięzić w aresztach domowych a potem zagłodzić.
W Chinach to nie przeszło, bo po masowych alertach o fikcyjnym zarażeniu ludzie olali swoje smarfony i wyszli na ulice i zrobili rozpierduchę zamiast grzecznie siedzieć na kwarantannie i z głodu zdychać.
Tak czy siak będzie na Zachodzie niezły chaos jesienią – podobny do tego ze Sri Lanki. Lepiej być samowystarczalnym albo zabezpieczonym na co najmniej rok, a najlepiej na dwa lata, we wszystko co teraz można jeszcze kupić w sklepach.

31. Zdrada! Wszędzie zdrada! Klaun osobiście wykrył zdrajców, którzy umożliwili Rosji zajęcie Chersonia i zdziesiątkowanie esbeków. Zdrajcą był szef esbeków, prawa ręka nieomylnego klauna, który go sam na to stanowisko mianował 🙂
https://www.o2.pl/informacje/zelenski-stracil-cierpliwosc-szef-sbu-odwolany-beda-kolejne-dymisje-6792104622873344a
Hehe, narkoman jest dosłownie jak alkoholik, bo o wszystko obwini cały świat – w tym nawet najbliższą rodzinę – tylko nie siebie. Nota bene alkohol to też jest narkotyk a nie jakaś „używka”, w dodatku bardzo silny, bo zamieniający szybko człowieka w świnię, a więc różnicy żadnej między ćpunem a żulem i tak nie ma.
Stary dobry Hitler to miał przynajmniej na siebie zamachy. Ale to był morfinista podtruwany przez doktora Morella. Zelenski natomiast wciąga kokainę na własną rękę więc musi improwizować i urządzać cieńsze o rząd wielkości polowania na czarownice, żeby kolejny dzień przeciwko „niedobremu światu” przetrwać.
Jeszcze niedawno chwalił się publicznie, że w sprawach strategicznych często się słucha swojego cielaka (który ma parę lat) a teraz swoich kolesi z podwórka bezlitośnie wycina szukając wszędzie desperacko kozła…
W prawdziwym amoku będzie natomiast po wyzwoleniu Słowiańska. Albo Odessy hehe – ciekawe kogo wtedy poświęci na stos, żeby odwrócić od siebie uwagę? Na pewno nie żyda – tu mogę śmiało żubra postawić.
Może przyjaciela Dudę? Albo palcowanego Macrona? Bo na razie wszscy którzy się z nim przyjaźnili po kolei odnajdują się na spustowej rurze…
Putin choćby chciał to by lepszego od klauna nie znalazł agenta Kremla, no bo kto może dla Specjalnej Operacji więcej zrobić dobrego od naprutego kokainą oderwanego od rzeczywistości klauna?
Jego osobiste rozkazy wycieły niemal w pień hodowany starannie przez osiem lat cały Azow, wysłały sprawnie na ubój w Donbasie najemników oraz niedobitki z batalionów neonazistów, a teraz wycinają bezpiekę hehe…
Nawet ten orzeł generał Skrzypczak więcej by dla Rosji nie zrobił od pajaca, bo jego bełkot jest pusty – czyli bez żadnej mocy sprawczej – natomiast nerwowe ruchy klauna owszem, one robią robotę… dokładnie taką jak chce Kreml.

32. Szwedzki najemnik został zdenazyfikowany i udał się do Walhalii. Jakiś granat usunął mu łupież i otworzył klatkę piersiową, żeby z czystym sercem pozwiedzał zaświaty…
https://rusvesna.su/news/1658241384
Z niepotwierdzonych jeszcze źródeł wynika, że na pogrzebie ma wystąpić ABBA w rozszerzonym składzie.
ABBA

33. Spichlerze zbożowe w Obwodzie Charkowskim są wypełnione po brzegi jak stodoła po dożynkach. Nadmiar zboża, żeby się nie zmarnowało, wywozi się teraz w głąb Rosji. Klimat i odrobinka suszy przyniosła rekordowe zbiory… ceny żywności zapewne w Rosji spadną.
https://rusvesna.su/news/1658234669
Dla głodnego Zachodu zapewne będzie jesienią te zboże też dostępne. Po przystępnych cenach. W rublach, być może już złotych, no i po oczywistych gruntownych zmianach na szczeblach rządowych. Ludzie na Zachodzie to na swoich świniach myślę wymuszą, bo Putin nie działa jak narkoman z dnia na dzień, ale starannie przewiduje na miesiące do przodu każdy jeden ruch. On się nie będzie z Morawieckimi „sprawiedliwie dzielił” tylko podzieli się z tymi, którzy dadzą Morawieckim kopa w dupę. Jestem tego raczej pewny.

34. Tymczasem vicelord Zelenski już snuje plany na „po wejściu do Unii”. Zna terminy wejścia, itp., ale nie ogłasza ich żeby nie przestraszyć psychiatrów.
Zaskoczony jestem że nie ogłasza terminu wejścia Ukrainy do NATO 🙂
Bardzo ładna ilustracja tonącej ukraińskiej świni w linku:
https://rusvesna.su/news/1658219937
Ten pajac nigdy nie zrozumie najprostszej sprawy pod Słońcem: jeśli Upadlina wejdzie do Uni, Unię czeka natychmiastowy upadek, bo nikt nie udźwignie takiego kamienia u szyi. Cała Unia przez Upadlinę JUŻ kwiczy. Turcja niedługo będzie 30 lat kandydatem do Unii a przecież ten kraj całkiem dobrze stoi. Klauna natomiast pseudokraj w parę miesięcy oczyścił Unię I NATO z amunicji i wolnego sprzętu, a obecnie jest u niego gorsza sytuacja niż przez oczyszczeniem bo praktycznie całą Upadlinę trzeba teraz od nowa budować. Tak więc wejście resztek Upadliny do Uni, byłoby dla wszystkich krajów błogosławieństwem, bo od brexitów aż by się zaroiło w trybie przyśpieszonym. Ciekawe czy taki wariant santa Klausa by zadowolił, bo z 50 lat knuli ukradkiem żeby te unię parszywą sobie wytworzyć. A tu się nagle zjawia arcynieudolny pajac, który ją może w dwa miesiące na łopatki raz a dobrze rozłożyć…
Hmm… miała być Niebiańska Jerozolima, taka ładna amerykańska… a wyszło jak zwykle: stara dobra ciocia Jehowa, tradycyjnie w temacie ziemi obiecanej wyruchała w dupę pewne naiwne plemię. A to pech…
Kto wie czy Jehowa nie zostanie przez klauna zdemaskowana jako agent Kremla? Bo na te wszystkie plemienne „banki światowe”, które schowały sakiewkę pod materac, pajac Zelenski już publicznie kwękał…

20 lipca 2022

1. Rozgrzewka przed walką.

2. Most zwodzony w Odessie oberwał precyzyjnie w wieżę, która podnosiła kable i tym samym zablokowano ruch dużych statków.

A tu miejsce, gdzie uderzyła rakieta.

https://www.google.com/maps/@46.07677,30.4701895,3a,75y,230.95h,121t/data=!3m7!1e1!3m5!1sAF1QipO1aZAhVpWJ-Iy57e7K5q0JwvlR-4sQYKkuKqQQ!2e10!3e12!7i5376!8i2688

3. Odbudowa Mariupola.

4. 200 banderowców z Prawego Sektora udało się do Bandery, kiedy do ich kwatery wpadła rozejrzeć się rakieta z ukrytą kamerą.

5. Ukropek Siergiej Wołyń robi karierę rolnika. Hoduje kapustę i koperek (ukrop po rosyjsku). Cóż za ironia.

Hehe, przyjdą jeszcze czasy że Cebulion Vateusz Morawiecki będzie w koloni karnej hodował cebulę, czekając na wyrok.

6. Ukraińskie mięso zaczyna już mieć wszystko jedno. Ten się nawet do dołka nie schował, bo to i tak nic nie daje przecież kiedy królowa nauk robi wykłady. No więc Chochoł tak sobie tam siedzi i tak czeka na to co i tak nieuchronne…

7. Reżim krwawego klauna spodziewa się w sierpniu wkroczenia dwóch brygad polskiej armii na zachodnią Ukrainę, podała polska agencja wywiadu.
Komik liczy na dalszą zwłokę i spowalnianie Rosjan przez wprowadzenie do zachodnich regionów kraju dwóch polskich brygad. Ukraiński Sztab Generalny chce zwolnić tam, gotowe do walki jednostki Sił Zbrojnych Ukrainy, które zostaną wysłane na front wschodni.
https://rusvesna.su/news/1658291058
Wygląda więc że po skasowaniu polskich czołgów Andżej Duda – który nie jest debilem – tylko pupilkiem pedo Bidenów – chce teraz skasować polską armię…
Potem Duda będzie miał łatwo: bez trudu kultywując rodzinne tradycje zajmie się kasowaniem polskich kobiet i dzieci…

8. O, Niemiec wreszcie zauważył to co oczywiste: że Rosja posiada niewyczerpane zasoby i może wojną na wyczerpanie wyczerpać każdego.
https://rusvesna.su/news/1658289279
A jako, że u Niemca surowce się skończyły będzie musiał budować drewniane czołgi z silnikiem junkersa na węgiel brunatny, a na ich kominie montować katalizator Euro 6, żeby Grety nie wkurwić…

9. I dlatego Szulc ponownie ograniczył pomoc dla pajaca. Teraz idą na Ukrainę tylko nieopancerzone osobówki oraz racje żywnościowe.
https://rusvesna.su/news/1658257293
Musi oszczędzać energię i pieniądze dla Rotszylda, bo plany jego kuratorów są takie żeby w szkopach na jesień znowu zrobić nakaz noszenia kagańców na ryju. Rotszyld ma nadzieję znowu się odkuć na urojonej plandemi.
https://www.naturalnews.com/2022-07-19-germany-revives-mask-mandates-despite-declining-cases.html#

10. Nazistowski reżimek klauna z Kijowa zamazuje na flagach nazistowskie symbole Azowa na pogrzebach nazistów już odesłanych do Bandery.

11. Kolejny pakiet spalonych banderowców. Tym razem w jakiejś mysiej norce.

https://www.bitchute.com/video/MDLrdE8IAvN8/

12. Zalegają też po okopach.

13. I jeszcze jeden i jeszcze raz…

14. Z bardzo wysoką precyzją i bardzo doświadczonymi artylerzystami mają obecnie Chochoły do czynienia podczas gry w Pac Mana.

15. Niemieccy rolnicy jadą na łąkę wesprzeć holenderskich rolników. Razem będą ryczeć donośniej – może nawet w sąsiednim lesie będzie ich słychać 🙂
Film w linku.

https://t.me/pl_news_front/3821

Od Szulca chyba otrzymają Żelazne Krzyże i Platynowe Brony za to że grzecznie się trzymają z daleka od nory Szulca i bundesgutentagu.
Te „protesty” to szopka jeszcze głupsza niż kanadyjski Konwój Wolności. Wkurwiają jedynie kierowców a nie rządy tak jakby w wakacje mało było na drogach tej stonki z przyczepami kampingowymi.
Jestem pewny, że na ich czele aż się roi od Grzegorzów Braunów i Korwinów Mikków po to, żeby się upewnić, że te „protesty” skończą się jedną wielką kichą…

Dojadą na łąkę, zrobią pod wiatrakiem grilla, pośpiewają do nieprzytomności i to będzie na tyle, bowiem anglosasi nigdy nie byli wolni więc nawet bladego pojęcia nie mają jak to się robi i co to takiego. To dosłownie bydło o lokajskiej mentalności, niewolnicy o kilkutysiącletniej tradycji. Potrafią tylko na innych żerować bo sami nigdy nie posmakowali wolności.

16. W Słowiańsku tymczasem zaroiło się od prowokatorów ukraińckiej esbecji. Krwawy klaun szykuje tam kolejną rzeź Rosjan. Poprzebierani w mundury Rosjan esbecy łażą po ulicach usiłując wyłowić rosyjskich mieszkańców i sympatyków. Rosja ostrzega mieszkańców przed zbliżaniem się do fałszywych „wyzwolicieli”.

17. Iran ogłosił, że będzie miał broń jądrową. Izrael dostał amoku, bo na te getto jedna bomba wystarczy. Wysłano więc do Syrii jakiegoś kukieła ze Stanów Zjednoczonych Afroameryki, żeby natychmiast się podlizał Persom i złagodził sankcje Iranowi. Iran wyśmiał i Izrael i murikańskiego kukieła.
Znowu nawet jednej baryłki nie udało się Murikanom wyżebrać. Los Muriki jest więc przesądzony, bo cały świat arabski murem stoi za Putinem i twardo robi pasożydom bojkot. A jak Muriki już nie będzie – automatycznie zniknie ochronny parasol nad gettem w Palestynie.
Przy ścianie do płaczu chyba będzie trzeba dostawić ścianę do przełykania śliny… i złagodzić zakaz kiwania się dla kobiet, bo żydówki po zmianie płci chyba już mogą się kiwać – tak patrząc na to od strony technicznej. Stary testament nie zakazuje żydom zmieniać płci tylko pożądać żony żyda bliźniego. Ale jako że żydówka po rozwodzie i zmianie płci posiada blizny jeszcze większe niż przed zmianą po napletku, robi się to wszystko niesłychanie skomplikowane z punktu widzenia biblijnego, bo w sumie każdy żyd, niezależnie od tego z jakiej jest 72 płci i tak jest bliźnim siebie samego…
To musi Chabad rozkminić. I konsylium rabinackie.

18. Syria skończyła tę smętną parodię i zerwała stosunki dyplomatyczne z Upadliną. To już drugi cios dla komika. Właściwie trzeci, bo za pierwszym razem Syria uznała nowe republiki a za drugim wysłała kontyngent komandosów do walki z klaunem.

21 lipca 2022

1. Szczęśliwy Chochoł bo zdobył w końcu swoje własne miejsce w Donbasie. Całe 2.5 metra kwadratowego Władimir Łaskawy przydziela Chochołom na osobę.

2. Przemówienie Władimira Putina do zniewolonych ludzi na Zachodzie. Już taki miły ze mnie gość, że przełożyłem je z rosyjsko anglikańskiego. Może znajdzie się jeszcze ktoś uprzejmy i przekaże świniom z Wiejskiej, nie wiadomo…
„Chciałbym żeby zwykli ludzie na Zachodzie usłyszeli mnie. Powiedziano wam że jesteście zakładnikami rosyjskich działań, że wszystkie wasze trudności są z powodu Rosji. I wymaga się od was poświęceń w imię wspierania przeciwnkików Rosji. To kłamstwo. Prawda jest taka że dzisiejsze problemy milionów ludzi na Zahodzie, są rezultatem wielu lat złej polityki rządzących elit. Ich pomyłek, chodzenia na skróty, ambicji. Te elity nie myślą o tym jak podnieść poziom życia ludzi na Zachodzie. Zamiast tego mają samolubną obsesję osiągania wysokich dochodów/zysków. Dziś cały świat zmusili do płacenia za zachodnie ambicje i ich chęć dominacji za wszelką cenę. Sankcje są kontynuacją nieodpowiedzialnej i krótkowzrocznej polityki USA, rządów UE i banków centralnych. Ich działania w ubiegłych latach wywołały inflację, wzrost biedy, niesprawiedliwości i tłumy uchodźców przemierzających świat. Pytanie: kto odpowie za miliony zmarłych z głodu wywołanego przez niedobory żywności?”

3. Rosyjski dron samobójca atakuje a dron niesamobójca filmuje. Chocholska operetka na dwa drony.

4. Aligator przyszedł się przywitać.

5. Jeszcze jedna opera dramatyczna na dwa drony.

6. Komikowa chyba potrzebuje kupić sobie nowe buty, bo żebra w kongresie o więcej kasy dla klauna.

Najwyraźniej przegapiła przedwczorajszy filmik z dobrymi butami.

Tymczasem uchodźcowe Ukrainki w Norwegi już są bez środków do życia, bo Europa się wycofuje z pochopnego finansowania Chocholstwa jakie do Europy wtargnęło, i które wkrótce osiągnie status bezdomnego i bezpaństwowego… Cygana. Norweskie Chochołki „rozważają” w tej sytuacji zatem… prostytucję. Komikowa też mogłaby „rozważyć” bo branża ma się świetnie i przynosi znakomite dochody. Po Mateuszu Morawieckim widać jak się sprostytuowanym pasożytom powodzi – chłopak był potrząsany i poniewierany przez całe dzieciństwo, a potem zaczął obciągać obcym bankierom i teraz nie nadąża działek kupować…

7. Po Sri Lance teraz Panama płonie. Ciekawe czy zablokują Kanał, żeby międzynarodowy żyd nie mógł pohandlować? Bo jak zaczną tam wrzucać samochody rządowe jak w Sri Lance, handelek zdechnie bo się Kanał przyblokuje…

8. Klaun o stratach kłamie ale ktoś sobie zadał trud i policzył nowe groby na Upadlinie: 75 tysięcy ich przybyło odkąd marszałek polny klaun zaczął wojskiem osobiście „kierować” 🙂

Niby dużo ale to ciągle kropla w morzu potrzeb… 200 tysięcy zamordowanych Polaków należy przez co najmniej trzy pomnożyć żeby Pani Karma odpuściła. Tak więc jeszcze trochę kamieniarze zarobią na Ukrainie…

9. Tik Tokowa cipa – „najemnik” James Vasquez wypuścił filmik o „walkach z Rosjanami”. Już zostało to zweryfikowane jako… tak, to prawda… strzelanina najemników z Ukropami 🙂

Heh, oni kurwa naprawdę nie wiedzieli że Chochoł to jedyny stwór na ziemi który strzela do innych Chochołów? Żeby oskarżyć fałszywie Rosję? Że niby nie wiedzieli że bez wahania ostrzela najemników?
Że kurwa spalili najemników z Azowstalu? Być może żywcem albo zaraz po… zamordowaniu?

10. Kolejny murikański najemny śmieć złapany do niewoli. Błaga o ratunek, bla, bla, bla…

11. Kolejna porcja już przygotowanych do pogrzebu Chochołów. Jasna strona jest taka, że trumny nie będą zbyt ciężkie bo coś termobarycznego porządnie ich odwodniło i wyszczupliło…

12. Dalszy ciąg rozgrzewki do Głodowych Igrzysk w Panamie.

13. Kolejne trzy kraje spuściły klauna do ścieku. Błazen chciał wystąpić w Ameryce Południowej ale trzy kraje występ pajaca zablokowały.
https://wiadomosci.wp.pl/prosba-ukrainy-odrzucona-policzek-krajow-mercosur-dla-zelenskiego-6792752574684032a
Argentyna i jeszcze dwa kraje są zainteresowane przystąpieniem do państw BRICS a nie do klakierów ukraińskiego pajaca.
zelenski placze
Niestety nie było pod ręką Andżeja Dudy więc pajac sam musiał sobie otrzeć łzy a potem się przytulić.

14. BaerbockAbsolwentka szkoły Młodych Globalnych Zboczeńców ze „szkoły” santa Klausa Schwaba ze wsi Davos, to znaczy tak zwana „szefowa niemieckiego MSZ”, Annalena Baerbock, powiedziała bez owijania w bawełniany szlafrok, że jeśli zabraknie gazu może się to skończyć zamieszkami.
Mówiła też o jakiejś dużej turbinie do gazu z Kanady, więc może Niemcy planują uruchomić jakiś Auschwitz Turbo?

Kto ich tam wie jaki mają obecnie pomysł na gaz?

Wiadomo jedynie, że przodkowie Analeny Baerbock z bronią w ręku napadali Rosjan i Polaków.

I plądrowali żydów…

https://wiadomosci.wp.pl/niemcy-obawiaja-sie-rozruchow-w-przypadku-braku-gazu-6792753961130880a

15. Kolejny pijany milicyjny bandyta, (być może następny po milicyjnej szkole ukraińskich „studentów”), zabił kolegów kiedy spowodował wypadek i jak to Chochoł, uciekł pozostawiając trupy na jezdni. Być może czeka, aż Rosjanie ich zaworkują – tak jak tamtych porzuconych Chochołów w Donbasie. Nie wiadomo tego. Wiadomo, że wożenie ludzi w bagażnikach to nadal kultywowana w polskiej bandyckiej milicji wieloletnia tradycja.

kobyłka
https://wiadomosci.wp.pl/jechali-w-bagazniku-tragiczny-wypadek-w-kobylce-6792731629394816a

16. W Chinach sytuacja się napina. Ludzie, którzy chcieli wypłacić swoje pieniądze pokonali w zamieszkach policję która nie chciała żeby wypłacili pieniądze, ale teraz nadal nie mogą ich wypłacić, bo banków pilnują czołgi. Kasy nie chcą im oddać towarzysze z komunistycznej partii, ponieważ to nie są w komunizmie ich oszczędności ale „produkty inwestycyjne”. Komunistyczna Partia Chin to wytwór santa Klausa vel Rotschilda, rzecz jasna. Ludziom zamiast ich własnych pieniędzy wysłali na smartfony że są zarażeni i mają siedzieć w domu na kwarantannie. „Nic nie będziesz miał i będziesz szczęśliwy” – w praktyce.
I oni chcą to wprowadzić do 2030 roku na calusieńkim świecie.

17. Sławny jak Ukraina Maciej Maciak, (któremu życzliwi ludzie z jewtuba pandemiczne i kompromitujące filmy nagle usunęli), był jak się okazuje na tajnych szkoleniach w muzeum polin. Sam tak oznajmił. Ten oszołomek Jacek Bielak z miziaforum, miał z nim jakąś interesującą gównoburzę w internetach, no więc co nieco szamba i dla naszej uciechy wybiło 🙂

Wszystko na szkoleniu było tajne, Maciak powiada… (no chyba że życzliwi ludzie z jewtuba ten film też usuną, to wtedy będzie „powiadał”)
Ale jako, że kursy dziennikarskie zrobiły się u Maciaka tajne przez poufne, no więc zobaczmy na własną rękę czego dotyczyły te akurat, na które Maciej Maciak tak sam gorliwie się zapisał i pobiegł do „muzeum” polin:
https://polin.pl/pl/aktualnosci/2021/05/18/dziennikarstwo-bez-uprzedzen-jak-pisac-o-grupach-mniejszosciowych-unikajac
No i sprawa się odtajniła u samego źródła, kiedy okazało się że Maciej Maciak wyszkolony w muzeum żydów polskich naumiał się „pisać o grupach mniejszościowych unikając stereotypów”. Co tu jest tajnego, towarzyszu Maciak? Skoro każdy baran wie po co jest „muzeum” polin?
Cieszę się, że Maciak zdał kurs (na chyba tajną szóstkę z plusem), bo w ogóle nie pisze i nie mówi o żydowskich szczepionkach.
Bo to niedobra jest tak o tym mówić…
To niedobra jest wspominać, że każdy jeden aspekt tej plandemi, każdy jeden aspekt ludobójstwa szczepionkowego i każdy aspekt agendy covidowej jest czysto żydowski i wyłącznie żydzi za plandemią i za promocją zabójczych „szczepionek” stoją.
aspekt
Dziwi trochę, że „dziennikarz śledczy” Maciak – po kursie odchudzającym pandemiczne filmy na jutubie, oraz tym w „muzeum” polin – nie płynie z nurtem jak reszta „śledzi dziennikarskich”, i nie gada w kółko o żydowskich męczennikach – tam przecież tego właśnie uczą na okrągło. Skandal. Gdzie są filmy o holokauście, towarzyszu Maciak?

Zaginęły, jak tame, że covid nas pozaraża i zabije?
Nie lubię tego Jacka Bielaka, ale tu Maciak przegiął – zamiast jak Bielak rzucić jakieś dowody, zaczął na rodzinę tamtego najeżdżać i w zawoalowany sposób kolesia zastraszać i jakieś brudy insynuować, że nazistowskie tatuaże ma jego córka, że banderowiec, etc… a to wszystko oczywiście „tajne”, bo żadnych dowodów u Maciaka na to że Caleib/Bielak to banderowiec jak zwykle nie ma…
Ja w tej gównoburzy żadnej strony nie trzymam. Po prostu sobie obserwuję co tam w szambie aktualnie wrze i wybija 🙂

18. Podczas ostatniej wizyty na froncie minister Szojgu wydał proste rozkazy: zlikwidować przede wszystkim źródła ostrzału cywilów w Donbasie. Mają w tym celu jego żołnierze wolną rękę i do dyspozycji rakiety naprowadzane…
A oto realizacja rozkazu: widowiskowa likwidacja kolejnej już murikańskiej haubicy razem z obsługą w monumentalnej eksplozji na jakimś polu. Chochoły wyparowały zanim zdążyły się jeszcze z tym gównem rozstawić…

19. Kolejna już część ukraińskich występów błazna Jamesa Vasqueza czyli walki z Ukraińcami 🙂

20. Ukraiński zbrodniarz z nazistowskiego batalionu Kraken spowiada się ze zbrodni podczas przetwarzania.

21. Nie wybrana przez nikogo z Europy na żadne stanowisko w Europie stara torba Ursula von der coś tam, chce uprawnień do zmuszenia ludzi do oszczędzania gazu.

Najlepsze jest w tym wszystkim to, że nie ma i nigdy nie było czegoś takiego jak niedobory gazu, bo gazu jest i było do oporu w Rosji. Po niskich cenach. Są jedynie niedobory uczciwych polityków, którzy nie chcą dla swoich obywateli tego gazu kupić, bo on przez cały czas był i jest, powtarzam. Tak samo będzie z żywnością. Żywność jest i będzie, bo Rosja miała znakomite plony. Brak będzie jedynie uczciwych polityków, którzy na zlecenie żydowskiej mafii nie będą chcieli dla swoich obywateli tej żywności kupić. Oni są skorumpowani i działają na szkodę swoich narodów, no więc zamiast żywności będą chcieli kupić u żydów robactwo i dać obywatelom do zjedzenia. Bo akurat jacyś żydzi mają fabryki robactwa… przypadkiem rzecz jasna je wybudowali.

Tak samo jest z ropą. Nie ma i nie było niedoborów ropy. Ona jest i była a jedyną przeszkodą były „niedobory nieruchomości” u Morawieckich i Obajtków… ot i prawdziwa przyczyna rzekomych niedoborów oraz realnych podwyżek energii i paliw.
Tacy Morawieccy, Szulce, Macrony będą zatruwać życia ludziom dopóki przez ludzi o dobrym sercu nie zostaną ciężkim miotaczem ognia wreszcie spaleni…

22. W dalszym ciągu świat zalewany jest tematami zastępczymi. Transferami Lewandowskich z jednej stajni do innej albo majtkami Brytnej Spirs czy innej Szakiry po zmianie płci, która osiągnęła dobrą skalę głosową, odkąd go wykastrowano.

Z co ciekawszych tematów zastępczych jest nadal sprawa zmarłej niedawno poprzedniej żony Donalda Trumpka. Ivana bowiem tuż przed śmiercią wzięła dopalacze do covidowej szprycy oraz pakiet szczepień na małpie ospy i to co tam jeszcze żydy miały na składzie na różnej maści wirusy. No i z tym bukietem lekarstw tak się ze schodów zjebała że jak ją znaleziono to była sino czarna od pasa w górę. Sekcja wykazała jeszcze „mocne uderzenie tępym narzędziem” i tak dalej. Ale co bardzo dziwne Ivana nie miała absolutnie żadnych obrażeń na głowie – co się zwyczajnie nie zdarza podczas upadku ze schodów, bo łeb w pierwszej kolejności obrywa jako, że sporo od ciała odstaje.
Wygląda więc na to, że upadek ze schodów został tylko nieudolnie zaaranżowany po to, żeby zamaskować mega zakrzepy jakich dostała po tych wszystkich zastrzykach. Była cała czarno sina od pasa w górę, przypominam. Gdyby zjebała się ze schodów miałaby siniaka lub dwa a nie była cała sina – przecież to logiczne.
Tak więc Donald, który był u niej tuż przed śmiercią i tak jest w pełni odpowiedzialny za jej zgona i to nawet jeśli to nie on ją „mocno uderzył”, ponieważ to on a nikt inny siał paranoję covidowo szczepionkową. I bredził żeby brać szpryce, podczas kiedy on sam wpierdalał tylko iwermektynę. A Ivanę tak zastraszył, że praktycznie od dwóch lat bała się wyjść z kamienicy na ulicę w obawie żeby się srovidem nie zarazić. Koryto kupowała przez neta i jej donosili kładąc zakupy jak w Chinach pod drzwiami – normalnie szok do jakiego stopnia niektórzy dostali pierdolca od propagandy. Dopiero teraz jak plandemiczna ściema dzięki Putinowi nagle się skończyła Ivana chciała po raz pierwszy ruszyć tyłek na zewnątrz i pojechać na wycieczkę na Lazurowe Wybrzeże do Francji. I tuż przed wyjazdem wzięła komplet szczepień. No i już jest sztywna a Trampek i Melania wylewają nad jej trumną krokodyle łzy. Wieś tańczy i śpiewa, podczas gdy pandemiczny karawan jedzie dalej…
Oczywiście tematem numer jeden, który te wszystkie tematy zastępcze mają zatuszować, jest bankructwo Ameryki, która ma długi niemożliwe do spłacenia. Murika jest w identycznej sytuacji jak Europa po tak zwanej wojnie trzydziestoletniej kiedy wszyscy walczyli ze wszystkimi aż się ze wszystkiego wykrwawili. Zadłużona, zbankrutowana, z pustą kompletnie sakiewką Europa wówczas sobie wykombinowała napaść na Polskę żeby się odkuć i zrobiono nam Potop. Wymordowano 1/4 Narodu i zrabowano niezliczone skarby. Całe rody poznikały bo dzicz anglosaska wycinała u nas w pień kobiety, dzieci i starców…
Od tamtej pory Polska upada i nie może się podnieść.
Teraz USA zaplanowały napaść na Rosję żeby wrócić do sprawdzonego tematu. I prawie im się udało ale Putin i jego ekipa zdążyli ich przejrzeć i uderzyć wyprzedzająco. Widocznie mają znakomitych historyków. No i pokrzyżowali Ameryce wszystkie jej nikczemne plany…
Cała reszta jest nieważna jak wiek, w którym jakąś Christinę Aguiulerę wykastrowali po to, żeby mogła wyżej śpiewać.
Ważne, że silne męskie uda jej pozostawili, bo kutasa zawsze można sobie dolepić jak się zawieruszy…
christina-aguilera-87

23. „Narodową ideą Ukrainy jest okłamanie siebie i innych jak to tylko możliwe” – powiedział Arestowicz 20 marca 2020
My to wiemy już od dawna ale dlaczego powiedział to Goebbels Ukrainy? Do kamery?
Ponieważ jak sam wyjaśnia: „Ponieważ jeśli powiemy prawdę – to wszystko się rozpadnie. Potrzebujemy czegoś do zbudowania czegoś nowego.”
Nie dopowiedział że Niebiańskiej Jerozolimy ale to już dawno wszyscy wiedzą.

24. Tu też ciekawa akcja. Ukraińscy bandyci w kominiarkach napadli na ukraińskich bandytów bez kominiarek. Ci pierwsi bandyci byli liczniejsi więc aresztowali tych drugich bandytów za przemyt Chochołów za granicę – pomniejszych bandytów, którzy nie chcieli umierać na froncie za większych bandziorów.
Najniżsi na drabinie społecznej bandyci płacili średnio 3 kilo dolarów łapówki za wydostanie się z (k)raju komika gdzieś za granicę.

Tak więc mamy kolejny żydowski paranoiczny (k)raj: banderowiec, banderowca, banderowcem pogania.

25. Klimat nieustannie się ociepla tak więc niestrudzeni ukraińscy naukowcy badają kolejny lej krasowy, jaki nocą się w Bahmucie nagle pojawił, żeby wyjaśnić w końcu tajemnicze osunięcia ziemi jakie już od pięciu miesięcy utrudniają życie ukraińskim plantatorom zbóż i kapusty.

Taki mamy klimat. – naukowcy z Kremla im podpowiadają.

26. bayden_0Podczas spotkania z komikową pedo Joe się zaraził. Musiał zdesperowaną na pieniądze Zelenską coś więcej niż tylko obwąchiwać, bo nie jest żadną tajemnicą, że ona tak samo jak mąż lubi starszych chłopców.
https://rusvesna.su/news/1658416016
Biały Dom nie doprecyzował czy w pakiecie z koronawirusem pedo Joe złapał opryszczkę lub syfilis ale wiadomo, że na kwarantannie dobrze by było jakby przeszedł na dietę przygotowaną w Zakładach Przetwórstwa Mięsnego McDonald, ponieważ w tamtejszych stekach wołowych jest tyle koniny i antybiotyków, że nawet rzeżączkę by wyleczył.
A tymczasem sama komikowa, dyskretnie jak Bin Laden, uciekła do Izraela.

22 lipca 2022
bardzo ważny dzień w dziejach świata

1. Prezydent Włochów Sergio Mortadella, rozwiązał parlament po rezygnacji premiera Mario Drogiego. Mario był za drogi niczym przereklamowana mozarella.
https://rusvesna.su/news/1658422800
Znany i lubiany rosyjski jasnowidz Rus Putin, nie spoczął na laurach po kolejnej trafnej przepowiedni lecz zrobił sobie drinka i tak sobie czeka co teraz zrobi nowa niemiecka Makrela.
Może Pasztetowa rozwiąże bundesgutentag, a może po prostu spierdoli się ze schodów jak Ivana Trump albo „nasza” Bufetowa. Odkąd na pełnych obrotach pracuje Pani Karma wypadki często chodzą po ludziach…

2. Słynny polskojęzyczny handlarz bronią albowiem, ten sam, który paserowi Morawieckiemu opchnął fikcyjne respiratory robiąc wałek na ponad 100 baniek złotych, miał w Albani mały wypadek i zaliczył zgona. Albo za dużo przytulił albo za mało dostarczył. Nieważne, Karma już wyrównała.

3. Banksterzy wpadają w histerię. Jakiś oszust Filipek z francuskiego banku jęczy, że: „europejscy politycy prowadzą Zachód ku zagładzie”, co po przetłumaczeniu z lichwiarskiego oznacza, że: „mordują ekonomicznie jego najlepszych żywicieli – białych ludzi w Europie – którzy nabierali tyle kredytów i pożyczek, że bankier żyłby jak pączek gdyby nadal pobierali a potem go spłacali – na co jednak po upadku systemu wcale się nie zanosi, bo wszyscy zacisnęli pasa, kiedy spłukali się na środki do życia i ani myślą brać kredyty na jakieś luksusy”.
https://rusvesna.su/news/1658401768
No ale cóż, biedny drobny bankier z Francji musi zrozumieć, że ten upadek został wywołany nie przez polityków, bo to tylko wynajęte prostytutki, ale przez jego starszych braci w lichwie ze Szwajcarii, którzy ich skorumpowali.

4. Z życia Chochoła…

5. Kolejne ognisko małpiego wirusa. Tym razem w murikańskim Disneylandzie.

6. W Donbaslandzie natomiast nafaszerowany został odłamkami i zlikwidowany głupi najemnik z Polski. Głupi, bo walczył za banderowską Ukrainę. Tę samą, za którą nie chcieli walczyć banderowcy ukraińscy. Ci, którzy przed walką uciekli tchórzliwie do Polski.
A jako że dzieci Wałęsy też nie chcą tam walczyć, oraz dzieci Zelenskiego, Poroszenki, Dudy, Kaczyńskiego i Kwaśniewskiego, jest nadzieja, że dzieci głupiego najemnika są na tyle głupie, że pojadą dokończyć tę ślepą ścieżkę ewolucji…

Zarty żartami ale prawda jest taka, że:
po pierwsze, oszuści z gatunku Morawieckiego potajemnie zarejestrowały sobie na żydowskiej giełdzie Polskę jako spółkę o nazwie Poland Republic Of, z adresem ministerstwa finansów,
po drugie, te same kanalie „zapomniały” o tym fakcie poinformować Polaków i uczynić ich wspólnikami owej spółki,
po trzecie, oczywiście po to, aby nie dzielić się z nimi należnymi suwerenowi dywidendami.
I to tyle przepisów i bardzo wiele ważnych spraw z nich obecnie wynika. Na przykład:
po pierwsze, cały dochód tej spółki nie trafia do wypracowywujących go Polaków ale do zagranicznych udziałowców tam gdzie zarejestrowano spółkę,
po drugie, żaden Polak nie może być siłą zmuszony do walki w interesie jakiejś spółki działającej na zasadach prawa handlowego,
po trzecie, żaden Polak nie ma obowiązku brać zastrzyków w interesie jakiejś spółki działającej na zasadach prawa handowego,
po czwarte, każda zachcianka tejże spółki wobec jakiegokolwiek działania Polaka, musi obowiązkowo być podparta obustronnie podpisaną umową w tym zakresie.
Każda zachcianka. Jeśli na przykład spółka Poland Republic Of zechce pobierać jakieś podatki, to musi mieć na to umowę podpisaną przez tę spółkę i Polaka. Zawarty po prostu kontrakt lub przynajmniej deklarację, że ten Polak tej spółce będzie świadczył jakieś usługi lub płacił jakieś podatki. Absolutnie niczego spółka nie może na nikim wymuszać. Dlatego też nie było przymusowych szczepień, tylko gierki psychologiczne i brednie tych wszystkich Maciaków… żeby się nie buntować broń boże tylko siedzieć cicho a na najbliższych wyborach pokazać im i zagłosować na Maciaki.

Putin jednak udowodnił maciakopodobnym że gram czynu więcej waży niż kilogramy gadania, bo miliony ludzi już wyzwolił a Maciak dosłownie… nikogo.

Nadzorcy tej szemranej spółki chcę ludzi wystraszyć, bo zastraszony łatwy jest do kontrolowania i robienia rzeczy których nigdy by nie zrobił gdyby nie był spanikowany. Tylko wystraszony podpisał przecież kontrakt że przyjmuje preparat na własną odpowiedzialność. No i zrzeka się roszczeń. No i ci wszyscy naiwni głupcy straszną cenę zapłacili za to. Są pokaleczeni lub sztywni bez widoków na jakiekolwiek odszkodowania. Do walki też potrzebny jest spółce kontrakt. Bez niego również nie mogą do walki zmusić nikogo. Głupcy oczywiście się wystraszą i podpiszą – tak samo jak z covidem. I wyjdą na tym jak tamci na zastrzykach… będą krzepnąć i dosłownie wypruwać sobie żyły pełne zakrzepów…
Kontrakt. Bez kontraktu nie mogą nikogo wcielić do swojej spółkowej „armi”.
Teraz straszą Putinem. Żeby spanikowane barany pobiegły na Upadlinę a wcześniej kontrakt podpisały. Tak jak nasz anonimowy odłamkoholik. Nie znał bajki o chłopie który znalazł w lesie zamarzniętą żmiję, nie znał histori o tych którzy ratowali żydów… no to poznał a potem odszedł tam gdzie po śmierci odchodzą idioci.
Każdy kij ma dwa końce, a ten drugi zawsze jest skierowany w trzymającego.
I kończąc wywody dodam, że o interesy spółki obowiązek mają walczyć wspólnicy i udziałowcy. Nikt więcej, bo nikogo więcej los spółki nie dotyczy. Ministerstwo finansów jest organem, który te gówno przy niewiedzy Polaków potajemnie zarejestrował. Tak więc to Morawieccy mogą śmiało sobie walczyć o swoją spółkę bez zawierania kontraktu, bo jak nie będą walczyć to im santa Klaus parasolki powsadza w dupy. To ich obowiązek, powtarzam a nie Polaków. Jest to wewnętrzna sprawa Rosji i zbuntowanych banderowców z Ukrainy i zdrowiej jest nie wsadzać tam nawet palca…

7. Z innych ważnych spraw. Naukowcy z uniwersytetu jutub ustalili, że Małgorzata Rozenek się nie myje.
https://www.o2.pl/plotki/malgorzata-rozenek-sie-nie-myje-tak-twierdza-zbulwersowani-internauci-6792528485890912a
Rozenek nie myje się bo oszczędza energię i wspiera Ukrainę. Proste.

8. Kolejny skład amunicji eksplodował w Nikołajewie.

9. Ukraińcom chyba się skończyły duchy kijowa, babcie z doniczkami, sprytni rolnicy z linką do holowania, Cyganie z działalnością gospodarczą o nazwie wyścig zbrojeń, tak więc kiedy zepsuł im się czołg to Rosjanie go zabrali do naprawy, bo akurat obok przejeżdżali. Będzie służył w armii ŁRL.

10. Czy policyjne świnie mogą być jeszcze gorsze?
Jeśli mają w dupie los białych, którzy utrzymują ich z podatków, a strzegą jedynie zboczeńców, bankomatów i McDonaldów które nie płacą żadnych środków no to owszem. Na parkingu McDonalda koleś się wkurwił kiedy mu te Downy pomieszali zamówienie. Ci wezwali policyjne świnie a świnie zaczęły glebować i poniewierać oszukanego człowieka. Wtedy 4-latek wziął broń żeby bronić taty przed agresywnymi świniami i jedna ze świń uderzyła małego.

Ojca skazali potem za znęcanie się nad dzieckiem i za napaść. Murica.

Powszechnie chamieją obyczaje. To niechybny znak, że idzie wojna. I ten filmik to jest chyba odpowiedź na pytanie: dlaczego uzbrojeni po zęby Amerykanie nie walczą o swój kraj.

O taki kraj? Taki cudowny? I tak samo będzie w Europie. Jest tak zdegenerowana że nikt przy zdrowych zmysłach za ten syf palcem nie kiwnie…

11. Ciężki miotacz ognia w pracy. Jedyne skuteczne lekarstwo na te całe pojebanie.

12. Ukrainka ze wschodniej byłej Ukrainy powróciła z darmowych wakacji w Europie. Zobaczyła ceny mieszkań na wynajem po 1000 euro miesięcznie na zachodniej Ukrainie – chyba we Lwowie – oraz zakaz wynajmu Ukraińcom z Ługańskiego i Donieckiego obwodu więc stwierdziła, że jednak woli płacić Europie niż jebanym banderowcom. Sporo sobie po nich pobluzgała. Aż miło posłuchać jak wyzywa te banderowskie Chochoły 🙂

13. Jeszcze jedna baza najemników na Ukrainie została zdenajemnikowana.

14. Kiedy cały świat ciśnie na jedzenie robactwa naukowcy przebadali te wszystkie świerszcze, larwy, szarańcze oraz inne takie i się okazało że większość owadów już jest zarażona pasożytami, z których aż 30 procent jest bardzo groźne dla ludzi. Kiedy dojdzie do tego jeszcze celowa hodowla pojawią się naturalnie jeszcze bardziej zjadliwe niespodzianki jak dajmy na to te bakterie szpitalne. I wychodzi jak zawsze – robactwo to tylko kolejna trucizna, służąca do wyludnienia Ziemi.
Mięsa natomiast do 2030 roku chcą normalnym ludziom całkowicie zakazać…
Zostało bardzo mało czasu żeby coś z tym zrobić i sprawić że będzie słodko jak dawniej…

stefan

15. Żebracza pielgrzymka niedołężnego starca z Białego Domu zakończyła się spektakularną klapą, bo nie wyżebrał nigdzie nawet baryłki ropy żeby ją sprzedać Chińczykom lub pedo Bidenowi juniorowi. Normalni ludzie już nie chcą tym zboczonym terrorystom oddawać za darmo ropy, to znaczy za zrobione z niczego dolary. No i pedo Joe zrealizował swój amerykański sen: od zdegenerowanego milionera pedofila do żebraka.
Opiekunowie zboczeńca są bardzo mocno tym zdruzgotani i zafundowali Bidenowi covida, żeby go odizolować od świata i się nad nim spokojnie zastanowić. Jest mała możliwość, że poświęcą szambu dziadka, żeby otworzyć chlewik i wypuścić Trampka do korytka ale to będzie zamiana siekierki na kijek, bo stryjek Sam jest i tak spłukany. Desperacko wyprzedają broń której mają spore zapasy. Wcisnęli Klaunowi HIMARSY a teraz chcą starsze samoloty.

16. Tymczasem poczciwy Ben Fulford w tym tygodniu niespodziewanie przyleciał na Ziemię. Przestał nagle mijać się z rakietami Muska latającymi donikąd i krążyć w galaktycznych federacjach i kosmicznych sojuszach, żeby zejść na Ziemię i Ziemianom wyjątkowo dobrą analizę ekonomiczną dla odmiany wytłumaczyć. I o ile u poczciwego Bena był jeden, dwa w porywach do pięciu procent prawdy, przysypanej kosmologicznym bełkotem, to w tym tygodniu jest to co najmniej trzy czwarte. Oczywiście są tam zawsze obecne odpały Bena o białych smokach, różowych jednorożcach i innych takich, no ale nie tyle co zwykle, a więc należy na odloty Bena wziąć jak zwykle drobną poprawkę.
https://meditation539.com/2022/07/21/benjamin-fulford-odliczanie-do-implozji-usa-zaczyna-sie-po-niepowodzeniu-bliskowschodniej-wyprawy-bidena/

23 lipca 2022

1. Ukropkowi, który na bogato zamiast w dołku mieszkał na punkcie kontrolnym, ktoś zrobił psikusa i go oszołomił.

2. Rosja i lekcja wychowania obywatelskiego. Dwa młode skurwysyny znęcały się nad starszą panią, kopały ją i biły kijem i wszystko filmowały. Ludzie ich ustalili i jednego powiesili na haku i porządnie obili a drugiego – który filmował – wywieźli na morze i wysadzili na „bezludnej wyspie”.

No i tak wygląda sprawiedliwość po rosyjsku.
3. Ratowanie małego misia.

4. Wreszcie jest. Terminator w akcji…

5. W byłym kociołku przy Lisiczańsku odkryto nadal przebywające tam ukraińskie siły zbrojne, które nie zdołały wyrwać się z okrążenia. Z ich stanu wynika, że przebywają tam już od dobrych kilku tygodni cały czas dojrzewając na słońcu…

6. Jeszcze jeden ukraiński czołg złapał gumę ale już jedzie dzięki życzliwym ludziom do naprawy…

7. Kolejna operetka na dwa drony. W drugim akcie umiera ciężarówka i armata.

8. Odkąd zabili „Achillesa, który wykopał na Ukrainie te wszystkie okopy”, teraz tę niewdzięczną pracę muszą wykonywać zwykli śmiertelnicy. A że są śmiertelni, często kończy się to śmiercią…

9. Izrael został przeklęty bo go nagle ziemia pochłonęła. Częściowo, bo to na dobry początek.
Dziś matka natura im zabrała wodę, żeby się nie pobrudziła, a jutro przyjdzie po pedałów żeby nie brukali ziemi.

10. Indyjski minister zdrowia pije wodę ze świętego strumyka, żeby udowodnić, że jest smaczna, czysta, zdrowa. Trafia do szpitala.

Popełnił elementarny błąd bo górny nurt świętego strumyka, gdzie się rytualnie wypróżniają ci którzy nie posiadają toalety nie jest tak zdrowy jak dolny, w którym kąpane się święte krowy i grzebie zwłoki…

11. W kraju Basków zwodowano jakieś coś ale… grubo im to poszło.

Szkoda, bo kamery były i mogło być naprawdę pięknie:

12. Przed samym końcem świata wreszcie wyjaśniło się jak się robi Krówki. To nie świstak jednak zawija je w sreberka…

13. W jakimś chyba Bangladeszu odkryto nieznane nauce plemię ludzi o bardzo długich rączkach i bardzo krótkich nóżkach… homo cegielatus

14. Specnaz w akcji.

15. Krwawy klaun, którego cała rodzina przyjęła obywatelstwo izrela, chce karać tych Rosjan którzy przyjmą obywatelstwo Rosji.
https://rusvesna.su/news/1658522417

16. Dwóch murikańskich wojowników obróciło się w proch na polach Donbasu. USA potwierdziły informację ale nie podano nazwisk – słusznie, bo kogo to obchodzi?
https://rusvesna.su/news/1658556155

17. Murikanin z Kaliforni był tak głupi, że po siódmej fali niestworzonych bredni na temat testów PCR i covida, poszedł jednak zrobić test z sobie tylko wiadomych powodów.
Oczywiście wyszło mu, że jest „zarażony”. Test jednak nie był bezobjawowy bo wkrótce po zrobieniu testu Murikanin wygrał jeszcze od życia małpią ospę, tak więc jeśli wziął ze trzy zastrzyki wcześniej tajemniczego preparatu o nieznanym składzie, to do zakrzepów będzie miał czerwone plamy na plecach i opryszczkę odbytnicy.
https://rusvesna.su/news/1658511569
Nie zdziwię się, jeśli po amputacji kończyn lub przeszczepie serca zrobi testy na covida i ospę i okaże się że jest zarażony na ebolę… bo jeśli już ktoś lubi tę zabawę to może tak bez końca…

18. W Nowym Jorku (gdzie w Central Parku żyje na wolności nawięcej homoseksualnych małp) i gdzie wykonano najwięcej zastrzyków na małpią ospę, już są pierwsze przypadki nie występującej w ogóle od 40 lat Choroby Billa Gatesa zwanej też polio.
https://rusvesna.su/news/1658512976
Na polio są oczywiście zastrzyki więc nowojorskie małpy nie powinny panikować, ale co z tych zastrzyków ostatecznie się wykluje – to pozostaje nadal słodką tajemnicą Billa…

19. Covidowe preparaty zbierają coraz większe żniwo. Ponad 90 % zmarłych w tym roku Brytyjczyków jest… była podwójnie i potrójnie zaszczepiona na covida. Padają cwelebryci, dzieci polityków z górnej półki, sportowcy i miliony nieznanych nikomu szaraków.
Koleś który miał 8 miesięcy temu wesele już doliczył się 33 zgonów wśród swoich gości weselnych. Nie zabiła ich zabawa ale szpryca, bo wszyscy byli zaszczepieni – tyle sam ustalił.
Udary mózgu i zawały serca – czyli dwa najczęstsze skutki tej morderczej szprycy – dziesiątkują ludność na Zachodzie.

WAYNE ROOT: 33 Dead & Sick Friends Since Our Wedding Only 8 Months Ago. All 33 Vaxxed. A “Vaccine Death & Disease Cluster.”


Czy ich szkoda?
Hmm… jeszcze niedawno chcieli czystokrwistych zamykać w obozach i przymusowo szczepić więc nie zapowiadają się po nich nigdzie masowe lamenty.
Wzięli truciznę żeby iść do kina? Na siłownię? No to mają zajebisty spektakl i zaprawę fizyczną… bo informacje na temat prawdziwej natury tych szpryc nie były nigdzie pochowane i leżały wszędzie na wierzchu, dostępne na wyciągnięcie ręki. Były wręcz namolnie sączone we wszystkich jawnych źródłach…
Na małym czacie, na który sobie czasami zaglądam jeszcze niedawno chwalili się że są już wyszczepieni, bezpieczni, etc, a Rosję to by najchętniej na czacie zabanowali kompletnie i pousuwali rosyjskich graczy ze wszystkich gierek w internecie. Duch bojowy do walki z Rosją i czystokrwistymi prężny mieli i nawet na moment ich nie opuszczał. Jak w jednego, wstąpił w nich niezniszczalny Duch Kijowa.
A teraz po zaledwie kilkunastu tygodniach pielgrzymują sobie na pogrzeby i małe operacje do szpitala, potem znowu na jakieś pogrzeby i znowu na następne przygody z chirurgiem, który musi co nieco szczepanowi znowu powycinać i tak bez końca się bawią. I o wszystkim piszą na czacie. Polewkę mam nieustanną.
Zagadka szpryc o nieznanym składzie i ich oczywistego związku z ich stanem, nadal jest dla nich niewyjaśniona. Oni nawet nie dostrzegają między jednym a drugim żadnej korelacji. Nie widzą i nie zobaczą że „szczepionka na covida” kompletnie niczego nie leczy a wywołuje… wszystko.
O nie. To Putin jest winny wszystkiemu a jak nie Putin to ten drugi – Łukaszenka. Z debilami było czasem ciężko ale chociaż śmiesznie. Co ja biedny bez nich pocznę? Niech mnie ktoś przytuli.
Jest to ten sam schemat co w religii. Jeśli ktoś załaduje sobie w banię niewyobrażalne brednie o zmartwychwstaniu, gadających wężach lub kolesiu latającym bez napletka po kosmosie… no on łyknie wszystko, bo mózg ma już przygotowany do załadowania nielogicznego łajna.
Można to bardzo prosto wytłumaczyć. Otóż jeśli w spichlerzu zbożowym wbijemy klin pomiędzy deski i zrobimy szparę w podłodze, to całe zboże wyleci jak piasek z klepsydry, niezależnie ile potem zboża dosypiemy – on już zawsze pozostanie pusty.
I tak samo jest z mózgiem. Ten kto do niego wpuści gadające węże przepuści później przez niego jak wodę całe tony informacji ze zdrowego rozsądku. Można tam wkładać dowody, ładować prawdziwe informacje, dostarczać setki niepodważalnych przykładów – i to wszystko na nic, bo jest wyłom wygryziony przez gadające węże, które raz na zawsze burzą logikę i zdroworozsądkowe myślenie.
Jedynym lekiem jest totalne wyjebanie z głowy gadających węży i podziękowanie ogłupiaczom, czyli kapłanom fałszywej religii.
Bez kopa w dupy fanatyków religijnych, ofiara nie ma szans na odzyskanie zdrowia psychicznego i wyjścia z obszarów logicznie ujemnych z powrotem do normalnego świata, gdzie może podejmować rozsądne decyzje. Dlatego, religijnych maniaków z każdej jednej sekty jahwistycznej, należy wysłać do Jezusa, żeby nie męczyli dupy zdrowym tylko u Jezusa sobie zmartwychwstali.
e39ysrlmdn481
(Reprodukcja fresku Leonarda da Vinci ukrytego przed profanami na zakrystii Kaplicy Sykstyńskiej „Zmartwychwstały Jezus Palący Blanta”)

20. W Holandi jakaś kobieta weszła na wieloryba. Została aresztowana a policja sprawdza czy złamała prawo. W takiej właśnie kolejności 🙂
https://www.o2.pl/informacje/weszla-na-grzbiet-wieloryba-kobieta-trafila-do-aresztu-6792922944555904a
Jeśli ten trend się utrzyma, każdy kto nadepnie Magdę Gessler zostanie aresztowany a potem się zobaczy na ile i jak bardzo zostało złamane prawo.