Szybkie Wieści… 38

ka-52_aligator

24 lipca 2022

Idzie sobie kryzys. Małymi kroczkami ale coraz szybciej drobi.
W Polsce cukier z Biedronki wyparował, bo Mateusz stawia chatkę z piernika i polbruk z lukru dla Iwony.
morawiecki
Zgodę na wymarzony domek Morawieckiemu wydał, wcześniej nieugięty, chłopak jego żony.

Andżej Duda najprawdopodobniej podarował klaunom i Bidenom wszystkie megawaty, ponieważ elektrownie również szykują się do ograniczeń sprzedaży i wyłączeń prądu.
A jak nie będzie prądu, wiadomości TVP będą wystawiane w teatrach. Krystyna Janda, po raz pierwszy w swojej karierze nie zagra bobra tylko Magdalenę Ogórek.
Jarosław rozpoczął kampanię…
kaczynski


Rosja: Wyjaśniono w końcu czym jest Specjalna Operacja. Otóż kiedy doktor musi odrobaczyć kota to dla glist jest to wojna, dla doktora specjalna operacja, a dla kota oczyszczenie.
Wot i wsio.

Niemcy: Annalena Burbock rzekła że kiedy zabraknie gazu Niemcy przestaną wspierać Ukrainę.

Upadlina. Przez szeroki świat gruchnęła wieść, że klaun Zelenski w tajnym dekrecie pozbawił sporo żydów obywatelstwa. Z dziesięciu ich tam oligarchów było. Ukraińska straż graniczna powstrzymała Giennadija Korbana przed wjazdem do kraju i zabrała mu paszport, poinformował Korban w piątek na Facefucku. Korban, który obecnie dowodzi siłami obrony terytorialnej obwodu naddnieprzańskiego, próbował wkroczyć na Ukrainę z Polski.
Konflikt na granicy nastąpił po doniesieniach medialnych, które sugerowały, że Zełenski wydał tajny dekret pozbawiający obywatelstwa kilku znanych Ukraińców. Na liście znalazł się żydowski oligarcha i były gubernator obwodu dniepropietrowskiego Igor Kołomojski – uważany za głównego sponsora kampanii prezydenckiej Zełenskiego w 2019 r. – były zastępca Kołomojskiego wspomniany Korban, współprzewodniczący zdelegalizowanej partii Platforma Opozycyjna – Za Życie Wadim Rabinowicz i inni.
Autentyczność dekretu została jednak zakwestionowana, biorąc pod uwagę, że konstytucja Ukrainy wyraźnie zakazuje pozbawiania obywatelstwa kogokolwiek.
Ale w żydowskim obłędzie zawsze jest małe ale.
„Dekrety, jeśli zawierają dane osobowe, są przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego. Możesz ich nie widzieć, ponieważ dekrety o obywatelstwie zawierają dane osobowe. Nie mogę powiedzieć, czy zostaną opublikowane, ponieważ mam zupełnie inne obowiązki.” – powiedział jakiś Daniłow z lokalnej telewizji.
Jeśli hucpa z tym tajnym dekretem okaże się prawdą, to tych dziesięciu żydowskich oligarchów od Sorosza i Rotszylda raczej nie pozostawi błaznowi tego bez odpowiedzi. Będzie ciekawie… bo już po kolei wszystkie kukły Szwaba odmawiają mu kasy, kokainy i broni…

1. Wentylator bardzo efektownie oberwał z pioruna.

2. W Szkopach taka chujnia i tęsknota za szczęśliwymi czasami, które z gazem przeminęły, że zaczynają już powoli samochody rejestrować prawidłowo…

3. Kolejny ukraiński pocisk przeciwlotniczy spóźnił się i nie zdążył zestrzelić prezentu od Rosjan.

5. Jeszcze jeden transporter na złom. Plus 5 zabitych 3 rannych.

6. Młoda Ukrainka ćwiczy gorące rozpryski na twarzy tuż przed rozpoczęciem życia seksualnego.

7. A tu szczęśliwy zwycięzca ukraińskiej edycji Jednego Z Dziesięciu.

8. Tej nocy na donieckim niebie zaobserwowano dużą aktywność szaraków z galaktycznej federacji. Kolejna zbrodnia wojenna reżimu klauna, który wysłał rakiety zapalające na cywilne osiedla.

9. Kopciuszek znowu zgubił pantofelki.

10. Wyspa Lesbos praktycznie cała płonie.

11. Rosyjska Gwardia Narodowa powraca z Ukrainy na Syberię.

12. Bezwarunkowa kapitulacja Republiki Pederalnej Niemiec. Nad bundesgutentagiem zawisła pedalska flaga.

Oczywiście jest to również flaga żydowskiej ziemi obiecanej. Obiecanej żydom przez Lenina i podarowanej przez Stalina.
https://bacologia.wordpress.com/2019/11/29/ziemia-obiecana/

13. W Kanadzie gułagiem pachnącej mały pedofilski skandalik, kiedy się okazało, że Trudna Justyna spała z nieletnim i zapłaciła 2,2 miliona dolarów za milczenie.

14. W Libanie mają jakieś zwarcie w instalacji elektrycznej. A z filmu mi wynika że posiadają tak utalentowanych dostawców energii i tak rozległą sieć dystrybucyjną, że nawet Spiderman mógłby tam się wplątać i skończyć jako Człowiek Mucha.

15. Satanistyczne plany rozbicia Rosji na kilkanaście krajów.

Oczywiście Rosja będzie jedna oraz powiększona o Krym i Donbas i skończy się to trochę inaczej: rozbiciem Stanów Zjednoczonych Afroameryki na kilkadziesiąt radioaktywnych hrabstw a Uni i IV Rzeszy na kilkaset nowych Lichtensteinów 🙂

16. Protest w sprawie Rzezi Wołyńskiej.

17. Kwestionariusz dla Chochołów o nadanie peselu, który wygląda jak referendum, bo jest tam pytanie „czy uważasz Stepana Banderę za terrorystę?”
vn1YXYQ
A potem te głosy policzą żydzi i wyjdzie im, że Bandera nie był terrorystą tylko potomkiem Jezusa – króla Polski… drugim synem matki boskiej, z drugiej pozamałżeńskiej stajenki, ale pierwszym w kolejce do tronu, bo pierworodnych składa się w ofierze dla Baala…
I to nie jest śmieszne, bo skoro za banderopiteka Andżeja Dudy, pojawiają się tego typu pytania dla banderopiteków z Upadliny, to znaczy że ktoś ma co do tego wątpliwości.
Jest to tak samo durne pytanie jak te: „czy uważasz że wieczorem zrobi się ciemno a rano znowu wzejdzie słońce?”

18. Wyborcy komika nieco narzekają na błazna, bo jego program zrobił się mało śmieszny odkąd ruchacze wyborców powracają w workach, bez rąk, nóg i czegoś tam jeszcze…

Dużo ekspresji jak na naród który ma język składający się z czterech słów: suka, blad, jebat i jeszcze jednego, które mi wyleciało…

19. Chochołce ukradli w Wiedniu cielaka. Szwaby dali jej schronienie a potem oskarżyli ją z paragrafu uwaga… 1666 o molestowanie, jakieś „wpływy psychologiczne na dziecko”, bla, bla, bla no i zajebali dziecko.

Pisałem o tym że dokładnie to będzie się działo we wcześniejszych Wieściach. Pisałem. Oni żyli bowiem złudzeniami – tak samo jak wtedy kiedy Hitler im obiecał niepodległość kiedy się do niego przyłączą żeby wymordować Słowian. A teraz jako że nie zmądrzeli przerabiają poprawkę z zaległego materiału a jak skończą korepetycje wpadną w kleszcze tych hitlerowskich jugendamtów i może wtedy Chochoły ochłoną i przejrzą na oczy.
Zawarli pakt z diabłem zdradzając Słowian i czekają ich męki – to takie proste było do przewidzenia…

20. I jakby na potwierdzenie tego typu Karmy ciąg dalszy. Ukraińskie cielaki wyśmiewające z pogardą ich własne ukraińskie „wojsko.”

Niezły kontrast w porównaniu do szacunku i miłości widzianej dla rosyjskich żołnierzy na Syberii. No ale coż… zdrajcom wyszła odważnie naprzeciw… zdrada. I wsadziła nóż w plecy.
Karma działa… to kolejny dowód.

21. Oszołomiony banderowiec zapowiada „wyzwolenie” Czersonia razem z mityczną „milionową armią” klauna, którą błazen już z miesiąc po śmietnikach i dyskotekach gorliwie werbuje.

Tak zgoda, z milionową armią może by i „wyzwolili” Czersoń ale myk jest taki, że Chińczycy za chuja nie chcą im odsprzedać swojej armi z terakoty.
Ludzie błazna będą musieli się uśmiechnąć do szefa Wyspy Wielkanocnej, bo tam też solidna armia stoi.

22. Szef wywiadu Ukrainy wziął przepustkę z psychiatryka i ogłosił w publicznej telewizji największy sekret na Ziemi: I tajemnicę kijowską – że Putin nie żyje a światem rządzą jego sobowtóry. Kurwa, dziesiąteczka z plusem w skali Olsena.

I teraz matka boska, która miała jedynie trzy cienkie tajemnice fatimskie będzie się musiała podać do dymisji. Bo jak się nie poda dobrowolnie to ją klaun tajnym dekretem pozbawi obywatelstwa i odbierze prawa rodzicielskie do Jezusa. A dzieciątko odda do adopcji wiedeńskim aktywistom z LGBTHIV i Jezus ani się obejrzy stanie się kobietą – przyrodnią siostrą sióstr Wachowskich…

23. Godzinny reportaż o ostatnim bastionie Azowców – Azowstalu. Morderstwa, gwałty, grabieże… – tak o szumowinach z Azowstalu mówią mieszkańcy.

24. Usuwanie ukraińskiej szmaty.

25. Brytyjczycy, dwa lata po reszcie ludzkości zorientowali się, że szpryce na covid są niezdrowe. Niedobitki wyszły na ulicę zrobić na tę okoliczność protest co jest niezwykle pozytywne no ale bardzo i to bardzo razi brak muzyki z Benny Hilla. No szkoda, może w przyszłości ktoś to naprawi…

A właściwie dlaczego ja nie mogę tego naprawić. Tutaj jest ta muzyka i proszę ją sobie w drugiej zakładce przed emisją filmu z Angli otworzyć:

26. Jest już filmik z niewpuszczenia do Ukrainy prawej ręki żyda Kołomojskiego, niejakiego Korbana którego błazen tajnym dekretem pozbawił obywatelstwa 🙂

27. Drony kamikadze dziesiątkują obóz najemników klauna.

28. Biedne opuszczone krówki wałęsają się po całej Upadlinie i są najczęstszą przyczyną zgonów kiedy wdepną na przeciwpancerną minę.

29. Zniszczony skład amunicji w Garłówce.

30. Gonzalo Lira uważa, że Zelenski zostanie przez kuratorów zlikwidowany, ponieważ dla Muriki jest teraz więcej warty martwy niż żywy. Zrobią jakiś atak rakietowy i zrzucą winę na Rosjan, a potem będą drążyć głębiej konflikt przy pomocy sabotaży…

Ja uważam, że Zelenski zostanie przez kuratorów zlikwidowany, ponieważ pozbawił obywatelstwa ukraińską wierchuszkę oligarchów. Nie ma dla żydów bardziej śmiertelnej obrazy jak oderwanie ich od koryta, bo natychmiast obumierają bez żywiciela. Jednakże oni nienawidzą brudzić swoich rąk więc równie dobrze mogą go przekupić żeby zniknął, bo i tak mają nad nim pełną kontrolę trzymając w Izrelu za zakładników komikową, teściów i cielaki…
Tak czy siak jest także możliwość, że Zelenski jest od jakiegoś czasu człowiekiem Kremla i ma tajną umowę z Putinem, którą można streścić do sedna: „Wybijamy do nogi, nazistów, banderowców, skażonych nazizmem etnicznych zwolenników hitleryzmu oraz ich sponsorów no i wycofujemy się z Kijowa”, jaką zawarto jeszcze na początku Operacji. Mało to prawdopodobna możliwość ale jednak fakty są takie że Rosja grzecznie zostawiła w spokoju Kijów swojego czasu, natomiast klaun grzecznie wysyła jej od tamtej pory na przemiał do Donbasu najbardziej radykalnych neonazistów i tym podobny element. Wycina też esbeków, najemników i opyla Rosjanom cenną broń…

31. Jakiś polski najemnik uczcił minutą ciszy szwedzkiego najemnika, (tamtego, który z otwartą granatem klatką piersiową), niedawno udał się do Walhali.

Nie wiadomo czy wie gdzie leży Szwecja, bo oni z reguły ani jednej książki w życiu nie przeczytali, ale do Donbasu trafił, więc niedługo sam będzie cicho, kiedy Mateczka Rosja z nim omówi – i to raczej głośno – pewne proste sprawy…

32. Rosjanie bezlitośnie młócą sprzęt i magazyny amunicji u Chochołów.

33. Kolejna ukraińska kwatera oficerska otrzymała od razu dwie rakiety żeby do tematu nie powracać. Tym razem w Konstantynowce bęben maszyny losującej wytypował zwycięzców.

34. Żyjąca w świecie równoległym, gdzieś w głębokich zakamarkach jelita grubego santa Klausa Schwaba, stara torba Ursula von der coś tam, ma prezent dla w pełni wyszczepionych – znamię bestii, czyli „paszport covidioty”.

https://www.bitchute.com/video/PsjiXWB7SkGe/

Sporo komentów jest pod filmem ale wszystkie sprowadzają się w sumie do jednego, żeby wreszcie odstrzelić starą kurwę…

35. Między Siewierodonieckiem a Łysyczańskiem mają krajobraz niczym z Mad Maxa.

36. Transport biżuteri i diamentów za około 150 dużych baniek, wyparował z ciężarówki na parkingu kiedy (chyba ustawieni ochroniarze) dali cynk rabusiom że na jakąś wystawę jedzie gruby towar.

37. Właściciel Mateusza i Iwony Morawieckich, santa Klaus, mówi że „nigdy nie wrócimy do normalności”… co oznacza, że oni już na zawsze pozostaną w psychiatryku jaki mają w głowach.

Komentarze pod filmikiem są uderzająco podobne do tamtych spod starej torby Ursuli… aczkolwiek są również nowe i ciekawe pomysły: żeby nadziać skurwysyna na drewniany palik, że raczej małe ma szanse na śmierć ze starości, żeby zrobić na nim eksperyment o nazwie lobotomia, że jest kutasem szatana…

38. Front idący po Klausa, po drodze jakąś nieznaną artylerię mocno sponiewierał. Kiedy na miejsce dojdą ludzie jej natura się wyjaśni… na razie jest to tajemnicza sprawa, czyja ona była własnością zanim ją otrzymał komik.

39. A tak Krym wita powracających z frontu żołnierzy.

40. Kanada gułagiem pachnąca robi podejście numer dwa do Konwoju Wolności.

Czy to coś zmieni?
Nie wiadomo.
Ale wiadomo, że powtarzanie w kółko wciąż tych samych czynności z nadzieją na inny skutek – to podręcznikowa definicja idiotyzmu.

41. W Meksyku ktoś otworzył bramy piekieł i wypuścił miliardy nietoperzy. Wszystkie poleciały do USA szukać swego ojca – Billa Gatesa.

42. Podczas przedwyborczych spotkań, Jarka entuzjastycznie przywitali mieszkańcy Kurnika. Każąc mu zwięźle… wypierdalać 🙂
Filmik w linku – nadesłała Jolli, dzięki.
https://t.me/infokju/36432

25 lipca 2022

1. Rosyjski „Bolek” – identyczny do „naszego” zdrajca, który sprzedał za stołek prezydenta swoją własną ojczyznę, Gorbaczow jest sytuacją na Ukrainie… przerażony.
To bardzo dobra wiadomość dla oszukanych przez „Bolków”. Ich zgodne jęki o „zaprzepaszczonych spuściznach” to po prostu dla zniewolonych, okradzionych ludzi miód na serca.
Lichwa i jej sprzedajne kukły, działające z premedytacją na szkodę swoich narodów spektakularnie zdychają.
https://rusvesna.su/news/1658661627

2. Dobry tekst z Ruskiej Wiosny.

Wigilii jeszcze kawał czasu a już cuda, cuda ogłaszają. Niebo runęło na ziemię, mysz złapała kota, żaba urodziła byka, słońce przeszło z zachodu na wschód, Trump głosował na Bidena. Alicja w Krainie Czarów dogoniła Białego Królika, kot z Cheshire przestał się uśmiechać. Liz Truss stała się mądrzejsza, a Zełenski w końcu powiesił się na własnych szelkach.
Zastępca sekretarza stanu USA Victoria Nuland nagle ogłosiła, że ​​rosyjska ropa jest potrzebna na światowych rynkach, bo bez ropy… no jak Amerykanie będą walczyć z Putinem?
Tak o tej banderówce w Rosji napisano:
„Suka skurwysynów, matka chrzestna kijowskiego Majdanu w 2014 roku, szczery, pryncypialny i konsekwentny wróg naszego kraju. Ten sam, partner negocjacyjny Surkowa, który w dużej mierze odpowiada za zakłócenie realizacji porozumień mińskich i Mińska-2, nie mówiąc już o kompletnie wykastrowanym i zamienionym w pośmiewisko formacie normandzkim. Zaciekle nienawidzi nie tylko Rosji i Rosjan, ale wszystkiego, co może być związane z naszym krajem i zamieszkującymi go narodami!
Jednak znając jej stosunek do naszego kraju, usłyszeć od tego parszywego, starego psa chociaż jedno słowo o tym, że wszystko, co wywożone z Rosji jest potrzebne światu, jest wiele warte.
To ten typ amerykańskiego urzędnika, po rozmowie z którym przez pięć minut, trzeba sprawdzić czy portfel nadal jest na miejscu i czy są w nim jeszcze pieniądze i karty kredytowe oraz czy wszystkie palce u rąk i nóg są nienaruszone.
Jednak to nie tylko jeden urzędnik: jest wielu takich ludzi w Stanach Zjednoczonych, którzy w latach 90-tych prawie okradli Rosję – każdy na swoim odcinku. Łotrzykowie, mali i duzi przestępcy, notoryczni dranie obu płci – a wśród nich Victoria Nuland – daleka od najbezpieczniejszych okazów.
Z definicji nie może nie oszukiwać, a przynajmniej nie próbować oszukiwać, więc poczekajmy trochę, by nacieszyć się tym, co może wydawać się początkiem normalizacji stosunków ze Stanami Zjednoczonymi dla naiwnych idiotów, jak ci, którzy mieli do czynienia z amerykańską dyplomacją przez ostatnie trzy stulecia. Próbują nas oszukać, osłabić i zniszczyć i będą nadal próbować. I jest tylko jedno pytanie – kto kogo pierwszy pochowa.”
https://rusvesna.su/news/1658578852
No ja tak nieśmiało sobie myślę, że Rosja i rosnąca liczba jej sojuszników, tych skurwysynów i te kurwy raz na zawsze sprzed oczu sprzątnie i głęboko pochowa.

3. Kolejny świetny tekst z Ruskiej Wiosny.
Na Ukrainie zdrada, zdrada i zdrada wszędzie. Coraz szybciej i coraz bardziej kręci się koło zamachowe szpiegomanii. Wrogowie są wszędzie, jest ich wielu, tak wielu. W Winnicy trwają masowe aresztowania. Identyfikuje się coraz więcej nowych agentów naprowadzających Kalibry, których uderzenie w Winnicy zniszczyło podczas ściśle tajnego spotkania wysokie stopnie Sił Powietrznych Ukrainy i państw NATO.
Policja i Służba Bezpieczeństwa Ukrainy aresztowały już ponad 300 osób. To cały batalion zdrajców, którzy oczywiście stali w kolejce aby umieścić tam swoją „radiolatarnię” w celu skorygowania uderzenia rakiet.
Po przybyciu do Winnicy szef MSW Ukrainy Denis Monastyrsky powiedział, że „nie ma informacji, że byli konkretni szpiedzy”. To natychmiast wzbudziło podejrzenia ukraińskich patriotów: a po czyjej więc stronie stoi minister?
Dobrą wiadomością jest to, że wrogowie przeniknęli również do najwyższych kręgów państwowych.
Nie bez powodu Władimir Zelenski usunął ze stanowisk szefa Służby Bezpieczeństwa Ukrainy Iwana Bakanowa i prokuratora generalnego Irinę Wenediktową. Oczywiście nie byli imiennymi agentami Kremla, ale wkrótce mogą zostać rozpoznani jako wspólnicy Władimira Putina: ukrywali przecież działalność zdrajców w szeregach swoich wydziałów. Teraz czyszczeniem personelu musi zająć się osobiście prezydent.
„Przeprowadzany jest audyt personalny Służby Bezpieczeństwa Ukrainy.” – powiedział Zełenski. „Rozważa się kwestię zwolnienia 28 urzędników.” – dodał. „Ponadto wszczęto już 651 spraw karnych przeciwko funkcjonariuszom organów ścigania na podstawie artykułów o zdradzie.”
Klaun nie ma zaufania do nikogo.
Pan Adolf Hitler miał ten sam problem na początku 1945 roku. Każdy przełom rosyjskich czołgów w kierunku Berlina tłumaczył działalnością zdrajców na tyłach Wehrmachtu. Spiski denerwują obecnie również pana Zelenskiego. Po kolejnych sukcesach armii rosyjskiej kolaboranci na Ukrainie jedynie się powiększają. Zmusza to Zelenskiego do rozpoczęcia bardziej agresywnej likwidacji „piątej kolumny”.
Ostatnia z jego genialnych decyzji: w instytucjach budżetowych Ukrainy zaczęto przeprowadzać ankiety wśród pracowników w celu zidentyfikowania potencjalnych zdrajców i wspólników Rosji. Jaki potencjał tkwi w informatorach!
A swoją drogą, czy sam Zelenski, który coraz częściej próbuje rozmawiać twarzą w twarz z Władimirem Putinem, nie jest przypadkiem zdrajcą?
https://rusvesna.su/news/1658579780
Cieszy, że w Rosji z humorem dostrzegają paranoicznie histeryczną naturę żydostwa. Bo przecież już od pierwszego dnia Zelenski wszędzie widział zdrajców i dywersantów a najwięcej wśród ludzi fałszywie oskarżonych tylko po to żeby im ukraść samochód, którym chcieli opuścić Mariupol i Kijów, kiedy pajac porozdawał broń zwolnionym z więzień bandytom. Pajac najwyraźniej zaskoczony jest że nie jest kochany przez ludzi których brał za zakładników, mordował a teraz wysyła na przemiał do Donbasu.
Gdyby Ukraina to był prawdziwy kraj a nie zlepek zdradzieckich warchołów to błazen już dawno by padł ofiarą puczu wojskowego lub pałacowego przewrotu, a tak w sytuacji kompletnego braku „ukraińskich patriotów” jest jedynie paranoidalna szpiegomania, czyli pożeranie się wzajemne robactwa 🙂

4. Na Wolnychmediach bez zmian – dalej męczą się jak koń pod górkę.
Napisali – na faceucku, bo tam każdy jełop „walczy” o wolność słowa – że spalił się sklep Billa Gatesa, a „sprawdzacze faktów” napisali, że to nieprawda że spaliła się fabryka sztucznego mięsa Billa Gatesa.
Stwierdzam, że wolnemedia cierpią na syndrom Donalda Trampka.
Ciekawe kiedy „walkę” o wolność słowa przeniosą z facefucka do tweetera? Bo na nic więcej i tak się nie zanosi…
https://wolnemedia.net/to-chyba-najwieksza-kompromitacja-demagoga/

Ale przynajmniej uczą się od mistrza – stary dobry kryptosyjonista – zasłużony rzecz jasna lepiej od Maciaka dla „wolności słowa” – Donald Trampek we własnej osobie – właśnie ogłosił, że są tylko dwie płcie, mężczyzna i kobieta i pod tym właśnie epokowym odkryciem będzie znowu kandydował.
Po co?
No… niech pomyślę… aha… po to żeby każdy mężczyzna i każda kobieta wiedziała, że są tylko Trampek no i oni.
Spodziewam się jeszcze dłuższych „wykładów” Trampka do narodu na temat dwóch płci niż tamtych wykładów na temat skradzionych jemu głosów wyborczych… Dwa, trzy, a może nawet cztery lata będzie stary śmierdziel tylko o tym nieszkodliwie pierdolił. A jak go na tweeterach zabanują, to pójdzie z tymi płciami do facefucka…
Stawiam żubra i dostawię desperadosa jak ilość „wykładów” Trampka o kobietach i mężczyznach dogoni inflację… i Trumpek ogłosi że Indianie wyłażą na świat nie z namiotów ale z Indianek.
Ja nie wiem jak tępym trzeba być debilem, żeby publicznie mówić, że są tylko dwie płcie?
To niepojęte, bo to przecież każdy nawet zboczeniec doskonale wie. Normalnie drugi Wałęsa się w Ameryce wyrodził… Kapitan Oczywistość w stanie spoczynku… ja pierdolę.
Już za samo gadanie, że są tylko dwie płcie powinno się zamykać do psychiatryka. Tak od razu z automatu, bez rozprawy. Bo proszę sobie wyobrazić nerwowo gestykulującego debila, który zesra się w pampersa a potem chodzi po świecie, robi wielotysięczne manifestacje swoich zwolenników, (żeby potem FBI mogło ich sprawnie wsadzić do gułagu) i pierdoli im na spędach swoje prawdy objawione jak ta, albo że „mamy siedem dni w tygodniu”, „mamy tylko cztery pory roku”, „mamy dzień matki i dzień ojca a nie dzień rodzica”…
Trampek to jest tak monumentalny pajac, że jeszcze bardziej szkodliwy od Bideta. El Comandante Grande Pagliazzo.
Miał absolutną rację Putin, że Rosja nie ingeruje w murikańskie wybory, ponieważ tam nie ma czego wybierać i niezależnie od tego kto wygra, to i tak polityką kierują kuratorzy tych wyborczych kukłów i ta polityka jest zawsze niezmienna.
No dobra to tyle mojego ględzenia, a teraz Ewelina Frihauf i Hania Kazahari zrobią kameralny cykl sześćdziesięciu godzinnych filmów o dwóch płciach Donalda Trampka, żeby zasrać inny ale zwięzły temat jak to ich wodzu handlował nieletnimi kobietami z ramienia Jeffreya Epsteina – z którym się kumplował od szczeniaka. Do roboty, dziewczyny. Dość opierdalania, kiedy Donald Tramp tak samotnie o każdą kobietę i każdego mężczyznę z całym światem „walczy”!!!
Jedźcie natychmiast na jego sabat i zróbcie nam fajny cykl reportaży o dwóch płciach Donalda Trampka i siedmiu tysiącach prawników którzy mu podpiszą petycję w tej sprawie. I nie dajcie się FBI i Q-onanistom złapać do burdelu lub gułagu.
Moja opinia jest taka, że Amerykanie już dawno powinni wyjść na ulicę do Donalda Trampka i jak Polacy Kalksteinowi – wykrzyczeć mu życzliwie w twarz: Wypierdalaj!!!
Żałośnie jest ten dziad lansowany na drugiego Jezusa. Do bólu żałośnie…

A lichwa niczego więcej prócz niego nie ma.

5. Wędrujący bez sensu Chochoł wysłany został w duchową podróż do Bandery.

6. Wygląda, że grupa poszukiwawcza zaginionej Grupy Barbapapa napotkała po drodze pewne problemy.

Los Grupy Barbapapa poruszającej się holenderskimi transporterami dalej pozostaje nieznany.

7. Coś opancerzonego oberwało aż blachy mu pozrywało.

8. Gdyby ktoś pytał ilu Chochołów mieści się w jednym chlewiku to poprawna odpowiedź wynosi: osiemnastu.

9. Niezwykle interesujący przypadek szczepanki, którą trochę obsypało. Pierwszy strzał ją spierdolił więc wzięła sobie drugą dawkę. Druga porcja zjebała ją jeszcze mocniej no więc poszła szybko po dopalacz, który wreszcie przemienił ją w zombie. Była grzeczna i wykonywała polecenia lekarzy. Teraz wydaje tysiące dolarków na leki, które i tak niczego nie poprawiają.
Ech kurwa… jako, że nie ma leku na głupotę, no nic… dawaj dalej mała. Aptekarze i rząd cię za którymś razem w końcu pokochają.

„Po każdym strzale moja egzema się pogarszała.” – te jej słowa, powinni jej wytatuować na czole a potem wygrawerować na kości, kiedy tatuaż ze skórą odpadnie i będzie chodzić z nagą czaszką.

10. Histeryczna reakcja fanatyków kiedy wielebny Trump rzucił im prawdę objawioną: są dwie płcie, kobieta i mężczyzna.

Te epokowe odkrycie zmieni świat oszołomów. Teraz będą spać spokojnie wiedząc ile jest płci a jutro pójdą po czwartą dawkę preparatu, bo Donald im powie, że jest to bardzo dobre, bardzo bezpieczne i bardzo zdrowe.

11. Siergiej Ławrow powiedział, że wie, że w każdej ciężarówce HIMARS jest jeden Amerykanin, który potwierdza cel zanim Chochoł naciśnie zapłon i odpali rakiety.

12. Samotny czołg Ługańskiej Republiki w akcji. Kto wie czy to nie jeden z tych od Dudy…

13. Nie pokazywane wcześniej nowe materiały z ataku na Mariupol.

14. Nowy Bayraktar został już strącony. Miał numer T29

15. W Siewierodoniecku znaleziono kolejną plantację zioła i fabryczkę narkotyków po ucieczce volkssturmu klauna.

16. W Odessie jeszcze nie było niestety czeczeńskich egzorcystów. Służba zdrowia bezkarnie molestuje ludzi.

17. Na Ukrainie w sztabie generalnym żydowskiego komika chcą pilnie przyklepać ustawę i podwyższyć do 70 lat wiek poborowy. W kręgach zbliżonych do domów starców, najnowszy pomysł klauna przyjęty został entuzjastycznie. Owacjami na siedząco.
emeryci-emerytura-zus
https://rusvesna.su/news/1658731163
Może to trochę kolidować z wiekiem emerytalnym ale nowelizacja ustawy wyśle na wcześniejszą emeryturę 12-latki, które będą mogły sobie w Donbasie do emerytury dorobić.
Najważniejsze, że naczelny rabin Ukrainy zaciera tak wściekle pazury, że dym i zapach siarki wypełnił pomieszczenie.
Nawet miss holokaustu się ucieszyła, co sprawiło, że ściana płaczu ze śmiechu cały tynk straciła.

26 lipca 2022

1. Następny milicjant oblał test na inteligencję. Zmarł kolejny, „który pomaganie miał we krwi”. Pan władza komisarz. Dla niewtajemniczonych komisarz w milicji to tyle co sikawkowy w straży pożarnej, sekretarz episkopatu, kapral w wojsku, albo generał ochrony na parkingu strzeżonym.
Karierę zaczynał w pionie prewencji, potem zdobył doświadczenie w laboratorium kryminalistycznym, został zdegradowany do drogówki, następnie przyjął preparat no i karierę zakończył w poziomie mając zakrzepy we krwi.
https://www.o2.pl/informacje/nie-zyje-komisarz-marcin-szwajgier-mial-45-lat-6794285604158336a
Dzika radość ogarnia me skołatane serce, kiedy czytam tego typu wiadomości. O zmarłych nie mówi się źle, no więc zawsze o nich mówię bardzo źle. Karma barany. Karma. Wzięliście szprycę, żeby zachować uprzywilejowaną pozycję, nie stracić tej pseudopracy i dalej nękać zdrowych ludzi mandatami? Żeby ochraniać przed ludźmi prezesów? Cała wasza bezużyteczna egzystencja i tak przecież polegała tylko na karaniu normalnych ludzi, którzy nikomu nic złego nie zrobili. Na przykład przekroczyli prędkość, no tak czy nie?
A tacy jak tamten milicjant, który parę dni temu zabił dwóch kolegów i uciekł nie otrzymał nawet punktów karnych, nie wspominając o mandacie, no bo czyż nie?

No bo to nie był zwykły koleś na hulajnodze żeby mu dać 3000, no nie?
No to smacznej Karmy. U Pani Karmy widełki cenowe przewidują od „ciężkiej choroby”, do „nagłej śmierci”. Wasz skory do pomagania komisarz musiał być bardzo zasłużony, bo otrzymał obie. Otwieramy żubra, robimy cieszynkę i chuj w dupę milicji.
O strażakach nigdy nie napiszą, o zwykłych ludziach nigdy nie napiszą, tylko piszą w kółko o cwelebrytach, politykach, no i o swoich pieskach, które tak wiernie swoim panom służyły, że aż dobry pan je w końcu uśpił 🙂

2. Coraz ładniej robi się na Ukrainie. Wszystko takie czyste i uporządkowane…

Takiego ładu i porządku i tak wysokiej równości wśród obywateli jak za Zelenskiego, nie było tam jeszcze nigdy. Nawet za Stepana Bandery. Licznik, który komik starannie ukrywa dobił już do 80 tysięcy. W czym jak w czym ale w pewnych dziedzinach ma niekwestionowany talent, jakiego na próżno szukać u poślednich polityków. No ale z drugiej strony trzeba też obiektywnie zauważyć, że Zlelenski to nie jest byle przeciętniak. Warchołomyr bowiem już od małego był bardzo wyjątkowym dzieckiem…
jewish clown
3. Mieszkańcy Mariupola dosłownie błogosławią rosyjskich żołnierzy.

Tak to jest kiedy się kończy banderowski koszmar i zamordyzm morderczego klauna…

4. Niby taki ukraiński Kozak, a ani na Ukrainie nie zakozaczył, ani kierownicy od Iveco nie zbanderyzował. Jak wszystko na Ukrainie także ukraińskość tego wozu pancernego jest zakłamana.

W środku porzuconego Kozaka, środowisko naturalne Chochoła – oryginalny ukraiński chlew…

5. Unia europedałopejska zaczyna się od środka rozpadać. Nie zdziwię się jeśli to Polska wjebie jej gwóźdź do trumny posiadając największe na świecie doświadczenie w rozpierdalaniu ustrojów, gospodarek i czego tylko się da.
Tym razem poszło o to, że stara torba Ursula von der coś tam, zaczęła małpować starego oszusta Morawieckiego i żądać aby Polska się „sprawiedliwie gazem z unią podzieliła”. Z „unią” czyli ze Szkopami i jej IV Rzeszą.
Noż kurwa, dopiero co ta stara torba i ta jej unia dojebała nam jakieś milionowe kary a potem zajebała kasę z naszych składek, oszwabiła Andżeja który nie jest debilem na tych czołgach, a Morawieckiego na kasie dla uchodźców, a teraz chce sprawiedliwie dzielić się tym co jeszcze nam zostało.
Bezczelna kurwa, a jaka zuchwała.
Sprawiedliwie to się Polska może z jebaną unią Chochołami podzielić.
https://rusvesna.su/news/1658764211
Polska, kurwa ma własne złoża wszystkiego, węgla, tytanu, miedzi i gazu… a największe żydów. Żydami możemy się sprawiedliwie podzielić. Według niemieckich naukowców, podobno są najlepszym ze wszystkich paliw.
A jeszcze bardziej ma własne złoża wszystkiego Rosja. Dobrze, że przynajmniej ona Mateczka Rosja skończyła rozmowy ze złodziejami. Planecie to wyjdzie na zdrowie, bo surowców nie trzeba wozić przez pół świata. A poza tym, gdzie jest napisane, że przemysł ma mieć Szkop a nie Rosjanin? No gdzie? Czy Rosjanin nie może zamiast Niemca zrobić samochodów? Ba, nawet powinien bo te auto będzie potem jeździć a nie skowyczeć o subskrybcję lub wizytę w serwisie. A jak przemysłu u Szwaba nie będzie to nie będzie robił drangów nach osten, panzerhaubitzenwagonów, planów ribentroppów, barbarossów, biolabów, bayerów i pfizerów. Niemiec plus przemysł równa się wojna światowa.
A surowce, których nie trzeba będzie z Rosji „sprawiedliwie” wozić do Niemca zostaną budować przemysł w Rosji. I za dwa trzy lata to Szwab będzie zapierdalał na szparagi do Donbasu albo na Krym jako kombajn do ogórków…
Natomiast tej zimy, kiedy niemiecki przemysł będzie się deindustrializował może niech Angela Merkel żre wannę fasoli trzy razy dziennie, popija wiadrem wody z rynny i się z Ursulą sprawiedliwie gazem podzieli…
A Ursula, która ma udziały w pfizerach przez męża, najpierw niech co najmniej piątkę z siódemki swoich bachorów w końcu wyszczepi, bo są bezproduktywnymi zjadaczami owoców ludzkiej pracy i złodziejami tlenu. Będzie mniej mord na planecie do wyżywienia. A Niemcowi to nawet kurwa zapalniczki nie podawać – jak chce zapalić niech się podepnie pod Makrelę i krzesiwa używa – bo ta kurwa jeszcze kilka lat temu chciała Polsce kolejne rozbiory zrobić i zrobiłaby tylko ją Władimir Putin w porę od nogawki odkopnął i dlatego potem knuła biolaby na Putina.

6. Rosyjskie wojska powietrznodesantowe prezentują swój sprzęt, w tym jakiś gigantyczny karabin snajperski. Aż dwóch chłopa trzeba żeby to transportować 🙂

7. Mnóstwo chińskich czołgów przybyło do Moskwy na czołgowy biatlon. Ciekawe jak wypadną bo nikt tego nie wie…

8. Kolejny etap słynnej ale bardzo smutnej „kontrofensywy chersońskiej” – 60 zabitych plus skład amunicji.

Wyjątkowe dziecko, Zelenski przyznał sobie podwyżkę w uznaniu zasług. Być może generał straży przemysłowej Skrzypczak wyznaczył go do nominacji – nie wiadomo.

9. Chochołów wkurwiła ta podwyżka u klauna. Pobrzękują nocnikami i grożą mu nowym Majdanem, a tymczasem gały przecież widziały co wybierały 🙂

10. Następna porcja ochotników wyrusza na front z Czeczeni. Są z całego świata a Czeczenia to baza szkoleniowa.

11. Prawie jedna czwarta firm w Republice Pederalnej Niemiec z powodu cen gazu ograniczyła produkcję.
https://rusvesna.su/news/1658783156
To dobra wiadomość, bo oznacza że jak gazu w ogóle nie będzie Niemcy będą musieli do produkcji używać energi odnawialnej – tych inżynierów z Afryki, którzy będą korbą kręcić wiatrakami, żeby ogrzać starych Niemców.
Polski na szczęście ten kryzys nie dotknie za mocno, bo to nikt inny tylko szkop już dawno rozjebał i zniszczył polski przemysł. Nie ma więc już niczego do zniszczenia. A teraz Karma się przyjrzy niemieckiej aktywności 🙂

12. Jakaś „rada języka polskiego” usiłuje schocholizować język polski i sprawić żeby się mówiło po warcholsku „w Ukrainie” zamiast poprawnie „na Ukrainie”. Oficjalnie, bo nieoficjalnie tylko ścierwomedia tej chujowej formy z uporem maniaka od początku debanderyzacji używają – po czym nota bene można te ścierwomedia bez trudu rozpoznać – bo skrypty i wytyczne piszą im kuratorzy i wszystkie ścierwomedia biją na jedną nutę.
Jest to oczywiście dlatego, bo Chochoły tak mówią w swoim warcholskim dialekcie. „W Ukrainu”, kurwa…
https://rusvesna.su/news/1658766530
Ciekawe zatem, cóż to za tajemnicza „rada”? Nie żyjemy przecież hmm… w kraju rad, a zatem to musi być tylko kolejny banderowiec – jakiś pierdolony chocholski wujek dobra rada…
Małymi kroczkami chcą do języka polskiego wpierdolić swoją poprawność polityczną, bo „to niedobra jest tak o tym mówić”. Jak zrobią wyłom to zabronią mówić Polak i wynajdą że poprawniej będzie Poliniak lub Ukropoliniak.
Wujku, a dlaczego się mówi „na Krymie”, a nie „w Krymie”?
Wujku, no ale nie martw się – jebnij sobie jabola, bo niedługo będzie się mówić tak jak chcesz: „w Rosji” he he he.

13. Wbrew zaleceniom sądu skazana na 20 lat pedofilka Ghislaine Maxwell będzie się uczyć jogi, kosmetologi i wypieków ciasteczek w kurorcie wypoczynkowym o łagodnym rygorze w cieplutkiej Florydzie. Warunki dla tej żydówki stworzono lepsze niż dla Bereivika.
Duży tekst o jej ofiarach w linku:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-11044677/Ghislaine-Maxwell-moved-prison-Florida-life-luxury-Epsteins-Palm-Beach-mansion.html

14. 98 % zarażonych małpią ospą to pederaści ruchający się w dupala – dowodzą badania. Ponieważ rozpaczliwie stara się tuszować skalę wykorzystywania dzieci na całym Zachodzie – w tym także oczywiście zboczeńców kościelnych w Polsce – spodziewana jest eksplozja zarażeń małpią ospą u dzieci – co obnaży skalę pedofili, którą póki co desperacko się tuszuje wszędzie.

The ‘Child Monkeypox Explosion’ Will Reveal the Extent of the Pedophilia Epidemic in America

W Ameryce już się to dzieje. Objawy małpiej ospy, wysypka, rany, krosty są niemożliwe do ukrycia i żaden bełkot pseudolekarzy nie będzie w stanie tego zatuszować i już wypływają pierwsze przypadki wśród pederastów, czyli tak zwanej „społeczności gejowskiej”. A po tych paradach zboczeńców spodziewa się, że nastąpi eksplozja u dzieci…

27 lipca 2022

1. Coś tam się przekradało krzakami w ramach „chersońskiej kontrofensywy” ale zostało mocno stłumione. Przez tę suszę trochę słaba jakość i nie widać wyraźnie, ale być może to była Grupa Barbapapa, za którą trzymam kciuki od momentu jej sformowania…

2. Kolejne dowództwo ukraińskie ma problem z komarami…

3. Przemówienie po angielsku Siergieja Ławrowa.

4. Podczas debaty w BBC pomiędzy Liz Truss i tym ciapatym, reporterka z ekipy telewizyjnej Kate McCann prawdopodobnie wykonała skecz z czaszką.

Debatę odwołano więc chyba mamy kolejnego zgona.
Dla niewtajemniczonych w związek wykonawców skeczu ze szczepionkami, naukowe objaśnienie z polskimi napisami w linku:
(Ostrzegam, zajebiste. Od Jolli i Agi, dzięki)
https://t.me/kaka2708/1458

5. W koszarach w Charkowie znowu powstały leje krasowe, kiedy nagle ocieplił się klimat.

6. Siewierodonieck dzisiaj.

7. Grupa wsparcia Anonimowych Banderoholików, której dzięki wytrwałości podczas terapii, udało się osiągnąć osobistą strefę komfortu…

https://www.bitchute.com/video/1yex771V3pJL/

8. Nacierający Rosjanie odnaleźli takie coś rodem ze średniowiecza.

https://www.bitchute.com/video/VfMjdl9fASVQ/

Niezależnie czy to jeniec, czy ktoś to chciał się poddać, tym którzy tam stacjonowali też bardzo potrzebna jest terapia…

9. Amerkańskie drony samobójcy są przez Rosjan zagłuszane i nie mogą uderzyć w armię, wiec Chochoły atakują cywilów.

10. Ukraińscy nauczyciele odkryli, że Krzysztof Kolumb odkrył Amerykę. I że był Ukraińcem.

Chazarów zawsze rozpoznawano jak złodziei tożsamości…

11. Komikowa dorabia sobie w brukowcach.

Niedługo będzie jak żona Krzysztofa Kolumba występować w Playboyu… tylko jakiś Meksykanin musi ją najpierw odkryć, przepraszam pokryć…

12. Kolejna runda Pac Mana

13. I kolejna…

14. I jeszcze jedna, bo dzienną normę 600 – 1000 punktów trzeba wyrobić…

15. Skrzepy, skrzepy, skrzepy. Całymi słoikami wyciągane są ze szczepanów. Trzy filmy w linku.
https://www.infowars.com/posts/get-ready-for-the-vaccine-death-apocolypse/

16. Na włoskich plażach w niecałą dobę padło 11 wczasowiczów.

‚Sudden and Unexpected’: At least 11 Vacationers Drop Dead on Italian Beaches in 24 hours


Niestety, oni też nie zdali testu na inteligencję…

17. Linia frontu codziennie przesuwa się o parę kilometrów.

18. BBC chciało przeprowadzić wywiad z holenderskim rolnikiem ale holenderski rolnik kazał im spierdalać.

To nie był dobry dzień dla BBC. Najpierw skecz z czaszką a teraz publiczny wyśmiew…

19. Organizatorka kanadyjskiego Konwoju Wolności Tamara jakaś tam, została wypuszczona z więzienia, dzięki dwóm kelnerom tam z tyłu…

Oczywiście wypuszczano ją żeby jak Justyna Socha drugą edycję Konwoju zjebała nie gorzej od pierwszej edycji. Nic nie może tej kanadyjskiej Tamary przebić. Chociaż nie, chwileczkę… mamy, mamy przecież naszych specjalistów do spraw spierdolenia wygranych spraw i tak oto jest od niej lepsza nasza swojska buraczano ziemniaczana, patryjotowo wszechnarodowa, ekipa kierownicza Marszu Niepodległości.
Jak tylko dostali od kaczystowskiego reżimu trzy duże bańki tak już kurwa z dziesięć lat maszerują – ale nie po jakąś tam niepodległość – tylko po przydrożnych kapliczkach i kościółkach obnosząc Jezusy z kartonu jakby ktoś jeszcze odpustu w Polsce nigdy nie widział.
Już dawno czas na zmianę nazwy Marszu na lepszą – Procesja brzmi dużo lepiej.

20. Jarka znowu pożegnano należycie. Obrzucono Karalucha jajkami. Mieszkaniec Gniezna nie powiedział do niego subtelnie „spieprzaj dziadu” lub życzliwie „wypierdalaj” jak mieszkańcy Kórnika, lecz naruszył sacrum – użył kaczych jajek. Dostał więc mandat.

Najważniejsze, że naród zmądrzał i chyba już wie, że ten Kurdupel będzie szkodził Polsce dopóki nie zdechnie. Zniszczyli polski przemysł, skurwili i zamienili w mafię organy i wymiary, wymordowali szprycami z pół miliona Polaków jak na razie, zniszczyli rolnictwo żeby dać miejsce holenderskim chemicznym rolnikom, rozbroili kraj, a teraz robią co mogą żeby młodych Polaków wysłać na mięso armatnie i wymordować całe młode pokolenie co do sztuki.

Banda starych pederastów, pedofilów, zdrajców, sprzedawczyków i zawistnych małych chujków na kaczych łapach…

21. Chochoły znowu się zbuntowały i nie chcą iść na front zdechnąć za swojego Banderę, swoją Upadlinę i swojego klauna.

Dziwne, bo z kobietami i dziećmi to zawsze chętnie walczyli.

22. Gigantyczne transporty ciągną z Rosji do Donbasu.

To chyba na Słowiańsk oraz na zaraz potem, bo od Słowiańska zaczynają się bezkresne ukraińskie stepy. Póki jest susza jest ok ale jak przyjdą jesienne deszcze może się zrobić tam błoto i impreza przygaśnie. Możliwe więc, że Władimir planuje blitzkireg po tych stepach, żeby zdążyć przed zimą i zdekomikować Upadlinę.

Zobaczymy ile zejdzie ze Słowiańskiem i czy będą widoki na zakończenie imprezy w tym roku.

23. Prezydent alternatywnego świata Warchołomyr Zelenski ma plan taki żeby odzyskać utracone terytoria w 3 – 6 tygodni, bo potem będzie zimno i potem się nie uda.
https://rusvesna.su/news/1658855291
Nie wyjaśnił skąd weźmie na to środki ale domyślić się można, że przez portal międzywymiarowy zażąda tego od naszego świata.
Jest jednak małe ale. Od Szulca nie dostanie nic, bo Szulc przestawia niemiecką gospodarkę z gazu na parę wodną i chleb ze smalcem. Od palcowanego Emanuella również nawet małego palca nie otrzyma, bo Emanuel teraz pawie piórko nosi w dupie i mówi że nikomu nie odda. No a stara torba Ursula von der coś tam, już nic nie ma, bo na starość nawet obiecanki się jej skończyły razem z kremem na zmarszczki.
No jest niby jeszcze Andżej Duda ale on nie jest debilem i Agaty klaunowi nie odda. Może odda Morawieckiego jeśli chłopak jego żony nie będzie miał nic przeciwko… może, ale to nic pewnego.

24. Lichwiarzom kończą się pomysły na „problem z Ukrainą”, czyli utratę Niebiańskiej Jerozolimy. Nachalnie wydobywają więc na światło dziennie skompromitowanego Trampka. A Trampek jak to on – bez przerwy pierdoli jak potłuczony o „chińskich wirusach” – zupełnie jakby kurwa jeszcze ktoś na Ziemi nie wiedział, że to murikański wirus zrobiony u Chińczyków z Wuhan. I zarejestrowany w Stanach jako… broń biologiczna.
https://t.me/pl_news_front/4008

Hehe, biznesmen który nawet swojej kasy nie potrafił policzyć żeby z siedem razy nie zbankrutować – teraz wirtualne chińskie odszkodowania będzie przeliczał na liczby urojone.
Lichwa nie ma kasy więc za wszelką cenę chce użyć pajaca, żeby wyszarpał „odszkodowanie” od bardzo zamożnych Chińczyków. Na podstawie fałszywych oskarżeń, bo to plemię tylko tak umie.
Zresztą ten sam chuj, przecież podpisał takie same fałszywe uroszczenia żydów pod adresem Polski. A ani nie jest stroną, ani nie ma mocy żadnej jego podpisywanie „odszkodowań” dla żydostwa.
To jednak pokazuje komu tak naprawdę służy ten pomarańczowy pajac, a jako że pedo Joe do końca się rozsypał i spławili go dosłownie wszyscy wszędzie z niczym – wyciągają wyleniałego Trampka, żeby swoje hucpy dalej popychać.
Niech podpisze na początek „ustawę”, że to chiński wirus i że Chiny mają mu zapłacić.
No w czym problem, Trampek? W czym kuźwa problem?
Trampek tak namolnie jest lansowany, że to się robi żałosne. Nie dlatego że Trampek ale dlatego że nic innego tam i tak nie ma i Murika jest w czarnej dupie, bo najpierw przed czarnuchami klękali a teraz czarnuchy wlazły im na głowy. I to jest koniec Muriki. Żydostwo sobie może już odptaszkować zniszczone kolejne imperium, poprzez wpuszczenie szarańczy od wewnątrz. Starożytny Babilon – zaliczone. Starożytny Rzym – zaliczone. Teraz Unia i Murika…

25. grinerWiadomości sportowe. Wielka, czarna, murikańska lesba, która w Moskwie czeka na wyrok za przemyt narkotyków, jeszcze trochę poczeka, bo jej murikański prawnik, właśnie padł na sali sądowej.

Jak znam życie w pełni się wyszczepił…
Wielka, czarna, murikańska „żona” lesby jest zdruzgotana, bo tęskni za swoim wielkim czarnym facetem.

https://www.rt.com/sport/559654-brittney-griner-argues-medical-use-cannabis/

26. Stało się. Nadszedł wielkopomny moment – jaki nieuchronnie nadchodzi w życiu każdego alkoholika i każdego narkomana – kiedy błazen o wszystko obwinił… cały świat. Taa daa.
Tak, to cały świat jest winny, że Władimir Putin doszedł do władzy. Ale to nie koniec. Błazen przerażony jest także tym, że Putin jest… zdrowy na umyśle 🙂

https://www.o2.pl/informacje/najbardziej-przerazajace-w-putinie-zelenski-mowi-wprost-6794873595591520a
No kurwa, leżę i kwiczę normalnie.

27. Nasze klauny też trzymają poziom. Minister Zero z partii Pedofile I Sodomici w ramach kampani kaczystowskiego obłędu pokazał jak być „bliżej ludzi” i dosiadł traktora. W krawacie.
https://www.o2.pl/informacje/zbigniew-ziobro-pochwalil-sie-zdjeciem-z-traktora-internauci-nie-mieli-litosci-6794671124573024a
Lada chwila internet zaleje miliard memów więc będę sytuację pilotował na bieżąco…