Szybkie Wieści… 39

putin_s_popkornom

28 lipca 2022

1. Były ambasador Ukrainy mówi, że jego wypowiedzi o Banderze były błędem.
https://rusvesna.su/news/1658939236
Oczywiście mówi to bo go żydy ze stołka utrąciły i wygwizdany na dowidzenia przez Niemców wraca na ukraiński chlew. Duda nawet palcem nie kiwnął.

2. Chiny powiedziały, że jak stara torba Nancy Pelosi poleci na Tajwan to zamkną przestrzeń powietrzną. Pedo Joe razem z opiekunami wysłał więc grupę uderzeniową lotniskowca Ronald Regan na wybrzeże Chin.
Amerykańskie statki płyną w kierunku Tajwanu w związku z wizytą starej torby Nancy Pelosi na Tajwanie i rosnącym niezadowoleniem Chin z tych planów.
https://rusvesna.su/news/1658938299
Jeśli Chińczycy mają hipersonicznych zabójców lotniskowców to może być najlepszy epizod na morzu od czasu Titanica.
Mam nadzieję, że Leonardo Di Caprio nie zachleje i będzie pod ręką jak będą robić u wybrzeży Tajwanu drugą część. I jakaś nowa laska, bo tamta się nieprawdopodobnie roztyła i stała zwyczajnie niezatapialna – spieprzyć może na starcie każdy katastroficzny film…


3. Zestaw filmików znalezionych na telefonie martwego Chochoła. Wrzucam bo może się przyda pamiątka dla męża…

4. W Iraku też pełnym sukcesem zakończył się szturm na parlament.

5. Chińczycy sobie tak siedzą i tak patrzą na tę grupę uderzeniowa idącą do Tajwanu.

Ja też bym sobie usiadł i popatrzał na moją grupę Barbapapa ale niestety zaginęli w akcji…

6. Trudna Justyna został przez jakiegoś Wodza zignorowany, hehe.

7. Rosyjscy naukowcy w dalszym ciągu szukają śladów życia inteligentnego na Marsie. Już prawie się udało bo zauważyli jakiś ruch ale jak usłyszeli kwiczenie w marsjańskich kanałach, na wszelki wypadek cały teren ponownie wysterylizowali.

Przechwycono jeden z rosyjskich dronów Orlan i dokładnie przebadano. Okazało się, że Rosjanie używają w nich urządzeń śledzących telefony komórkowe. Tak więc te Chochoły gadające przez telefon na froncie, robiące filmiki oraz i trenujące gorące rozbryzgi na twarzy, są widoczne dla artylerii lepiej niż gdyby świece dymne powtykali sobie w dupy 🙂

8. Stara torba Nancy Pelosi, która wspiera Tajwan, kiedy była młodą torebką do nasienia wspierała Chiny 🙂

Jest bardzo elastyczna, jak każda żmija…

9. Ukrainki, które uciekły do Muriki, prezentują Murzynom jeden ze swoich pokurwionych spektaklów, co dziwi, bo przed karierą teatralnych idiotek, najpierw przecież powinne stać się samotnymi matkami czarnych dzieci…

10. Na meczu tureckiej drużyny z ukraińskim Dynamo Kijów, kibice wspierali… Władimira Putina.

Być może wzięli dobry przykład z Polaków, którzy w Kórniku Kaczora tak skutecznie egzorcyzmowali… że Karakan opuścił Kórnik a pod Gnieznem wyłapał parę jajek…
Hehe to był iście drobiowy egzorcyzm…

11. Kolejna parówa santa Klausa. Żydek Harari bredzi, że „wkrótce będą więksi niż biblijny bóg.”

On też potrzebuje egzorcyzmu. Z komentarzy pod filmem pedałka najbardziej urzekł mnie ten.

kiedy(Kiedy słyszysz jak żydzi się palą)

12. Banderowcy pobili rosyjskiego kierowcę. Gdzieś na Litwie lub Estoni.

Oczywiście zostaną wkrótce znalezieni i zdebanderyzowani za napad na niewinnego człowieka i skończą jak tamci, którzy rosyjskich jeńców torturowali.

13. Ukraina prowadzi intensywne dochodzenie, żeby ustalić czy na Ukrainie są naziści.

14. Śliczna prezentacja rosyjskich rakiet hipersonicznych.

15. Rosyjski dron niszczy stację radarową.

16. Chochoł z zadowoleniem przygotował się do życia pozagrobowego.

17. Ten za to mówi, że nie da rady ale to tylko ze skromności, bo oni wszyscy dają radę wyruszyć w podróż do Bandery. Niektórzy jedynie się niepotrzebnie tremują przed wyjazdem…

18. Azowski zbrodniarz wojenny mówi na przesłuchaniu, że urząd prezydenta Ukrainy, być może sam Gebbels Ukrainy – Arestowicz – rozkazał kręcić i rozpowszechniać filmy z brutalnych morderstw jeńców wojennych. A być może Zelenski…
Śledztwo trwa a termin „apelacji”, czytaj „rozstrzelania” pierwszych skazanych powoli się zbliża.

19. A tu jakiś klinicznie bardzo ciekawy paranoik z Ukrainy narzeka, że jakiś czołg go ciągle śledzi. Jest to dzisiejszy laureat piąteczki w skali Olsena.

20. Dziś chyba jest Światowy Dzień Jęczącego Chochoła, bo ten z kolei narzeka, że u klauna dostali podwyżki a on nie dostał.

Według mnie Kapitan Chochoł przesadza, bo przecież widać, że mu podwyższyli cukier i ciśnienie.

21. Rosyjscy architekci krajobrazu przeprojektowują chocholskie okopy zrobione według specyfikacji NATO.

22. Potworna skala śmierci i skutków ubocznych tak zwanych szczepionek na covida już stała się niemożliwa do zatajenia. Nawet główny ściek przestaje szybciutko te ludobójstwo wszechczasów tuszować.

A jako, że każdy aspekt tej urojonej plandemi był żydowski, nie mniej niż każdy aspekt tak zwanych szczepionek na covida, nie trzeba proroka żeby przewidzieć przyszłość żydostwa. Rysuje się oślepiająco biała oraz gorąca…
Oni wiedzą, że za kilka, kilkanaście lat, ta hucpa Rotszylda będzie wszędzie nauczana jako największa zbrodnia na ludzkości jaką popełnił Rotszyld, w calusieńkichdziejach ludzkości…

Oni wiedzą. Dlatego pragną wymordować ilu się da a reszcie napisać historię od nowa.
System ma zostać wkrótce wręcz zawalony ilością zgonów a oni co robią tymczasem?
Zieloną Pożywkę. To plakat z tego filmu.
soylent-green
Tak, tak, oni to już kilkadziesiąt lat temu planowali – tamten film jest chyba z lat 70-tych o ile pamiętam. I powoli zaczynają lansować kolejne zwyrodnienie – kanibalizm, jako rozwiązanie wszystkich problemów jakie plandemią Rotszylda i tak zwanymi szczepionkami na covida, wytworzyli. Ciała „pożywienia” są przecież pełne białek kolczastych – prionów które normalnie bytują jedynie w mózgu. Teraz są we wszystkich oganach szczepanów.

Jaki to ma związek z kanibalizmem?

Taki jak już dawno pisałem – te priony wywołują po spożyciu – Krojzwelda Jacoba, znaną jako chorobę szalonych krów. Być może teraz zmieni się jej nazwę na Krojzwelda Rotszylda Jacoba, bo ona ma 100 procentową śmiertelność i nawet mały kęs zarażonego tak zwana szczepionką szczepana będzie śmiertelny.
Jeśli teraz, dokładnie teraz, globalni żydzi nie zostaną powstrzymani, wkrótce na pewno zobaczymy następną Nicole Kidman wpierdalającą ludzkie mięso jak jej się znudzą robaki… a potem zobaczymy niezliczone prawdziwe pandemie zombiaków chorych na Crojzwelda Rotszylda Jacoba grasujących za swoim żarciem po ulicach.
To nie są żarty. Uny już piszą w głównym ścieku artykuły. że ” Jest dobry czas aby zacząć jeść ludzi”
https://www.naturalnews.com/2022-07-27-nyt-says-its-time-to-eat-people.html
I dlatego aby to przepchnąć potrzebują powszechnej nędzy, powszechnej kontroli finansów i powszechnego głodu.
Oraz oczywiście fałszywej opozycji takiej jak Donald Trumpek, który zawsze będzie dzielnie zwalczał kłamstwa – ale tylko te które są „bezpieczne” – bo znajdują się co najmniej z dziesięć kroków z tyłu. Teraz pieni się o dwóch płciach, a jak się temat wyczerpie, będzie jechał po jakimś innym czymś co jest kompletnie nieistotne…

I będzie pchał szczepionki jak do tej pory…
U nas zapewne na jesień powróci razem z kolejną plandemią Maciej „a nie mówiłem” Maciak i dalej będzie pierdolił starą nutę, żeby nie protestować, nie wychylać się tylko siedzieć na kwarantannie żeby się nie zarazić…

Oni nie powiedzą nigdy że w Sri Lance i Iraku szturmy na parlamenty w pełni się udały, ponieważ jest to jedyna skuteczna na zamordyzm metoda. Będą cicho i będą nieistotne brednie „prostować”.

23. W polskiej milicji bez zmian. Jacyś „straumatyzowani napaścią Putina” Ukraińcy dla odreagowania podziobali delikatnie nożem pracownika komunikacji miejskiej a milicja robi wielkie halo i wszczyna poszukiwania rozsiewając na cały świat listy gończe. Stają na głowie, żeby podejrzenia zrzucić na Czerwonego Kapturka i Małgosię od Jasia i Małgosi…
717-kazdego-kto-zna-miejsce-pobytu-lub-dane-osobowe

24. Tymczasem u Gebbelsów cukier po 79 centów. Nie potrzebuje ktoś paru palet? To pisać w komentarzach. Bo jak nikt nie potrzebuje to ostrzegam – ja kupię i otworzę w Polsce – najlepiej w Wieliczce – cukrową kopalnię 🙂
Generalnie tego słynnego kryzysu, o którym kwiczą wszyscy Niemcy jakoś nie widzą moje piękne oczy. Moje oczy widzą, że dalej te niemieckie karaluchy kupują nowe przyczepy kampingowe żeby zakorkować w Europie wszystkie drogi na amen, w dalszym ciągu kupują po kilkanaście tysięcy euro ogrodowe jacuzzi, bo im się w dupach przewraca i żeby basen nie czuł się na działce samotny.
Tak więc dopóki nie ujrzę Gebbelsów sprzedających ze łzami karawany po 100 euro żeby za prąd zapłacić nie łykam tekstów o kryzysach w Niemczech.

29 lipca 2022

1. Maria Zacharowa stwierdziła, że Zelenski jest już zmęczony Zachodem ale to tylko część tajemnicy, bo to Zachód jest bardziej zmęczony Zelenskim, jeśli chodzi o pełny obraz.
Zachodnie media nagle zaczęły bowiem lansować komikową zamiast błazna, bo prawda jest taka, że zachodnie media już przestały dostrzegać brudnego pajaca.
To znaczy widzą go ale mają mdłości, bo jego obraz jest całkiem zgniły. Stąd pilna potrzeba podawania go z pomocą przypraw… teraz jest promowany jako „Zelenski ala Elena”.
https://rusvesna.su/news/1658990501

pig3Wkrótce nastąpi to samo co wiosną 1945 w III Rzeszy. Klaun będzie sobie dla ocieplenia wizerunku robił jak fuhrer sesje fotograficzne z cielakami z Banderajugend na rękach, albo z owczarkiem ukraińskim Blondi.

2. Tymczasem błazen histeryk, został błaznem historykiem i raz dwa doliczył się – w przeciwieństwie do ONZ i UNESCO – aż 1500 lat ukraińskiej histori.
https://rusvesna.su/news/1658999318
No kurwa, (nie minął tydzień jak sam Gebbels Upadliny Arestowicz przyznał że cała państwowość Ukrainy jest zmyślona i gdyby to ujawnić nastąpił by kolaps tej hucpy), a klaun w tym czasie niemal, niemal zahaczył był o stary testament i byłby podpadł chytrym na pierwszeństwo neandertalczykom z Palestyny.
Pajac „odkrył”, że protoukraińcy pod przywództwem Kija założyli Kijów – stolicę Rusi Kijowskiej – i że to Ukraina jest spadkobiercą Rusi Kijowskiej. Protoukrainiec Kij, miał do pomocy inne prototypy i tak oto powstało to wszystko. Włącznie chyba z pierwszym protopopem, który był prototypem pierwszego popa.
Tak czy siak klaun nadal się rozkręca i odpuszczę dopiero kiedy błazen odkryje, że koło wymyślił George Sorosz jak musiał skoczyć do tartaku po drewno do budowy arki Noego i mu się nagle ochwaciła królowa Elżbieta…
Maria Zacharowa jednak nie czeka aż się wypali palma u błazna, tylko już przygasiła przygłupa: „Książę Wołodymir, nie obraź się kiedy część Ukrainy będzie się nazywać Ruś, bo sam tak powiedziałeś. Dobra robota.”
zelenskyNa starożytnej rycinie z epoki, książę Warchołomyr tuż po wypędzeniu z Zaporoża armi Tutenchamona Starszego. Książę wojnę zakończył częściowo jako księżniczka ponieważ w czasie intensywnych walk stracił od uderzenia miecza kawałek napletka. Tutenchamon Młodszy Kulawy, też go potem najechał ale księżniczka Zelenski wygrała wojnę, ponieważ zawarła strategiczny sojusz z Asterixem i Kleopatrą.

Na 1900 lat przed tym zanim wysłała kolegę syna, Kolega Kolumbowicza, żeby odkrył Amerykę…

3. Po tym jak eksplodowały w kosmos poszczepienne zgony, branża pogrzebowa wyszła naprzeciw z jesienną ofertą hurtowych cen na nagrobki.

Kurde mol, zawsze chciałem mieć hurtownię nagrobków… o matko, jakie ja bym robił promocje. Rzucałbym bukietami z trumny w tłum, żeby wywróżyć im kto będzie następny, nieustannie oferowałbym zniżki studenckie na sosnę lub buk, robiłbym promocje: „kup dwie urny otrzymasz trzy”, wkłady do zniczy polepszałbym o fajerwerki, medaliki z Janem Pawłem na wagę byłyby 24/7 dostępne, dopuszczałbym dowolne stroje w ramach akcji „wyluzuj i nie bądź taki sztywniak”, oferowałbym najlepsze ceny w skupie narządów, otworzyłbym lumpex z ofertą używanych sukien ślubnych, a jakie używane auta bym na sprzedaż w komisie miał: „jak nówki, prawie zerowy przebieg, bo starsi ludzie tylko do kościoła nimi jeździli”
https://www.money.pl/gospodarka/nagrobki-rodem-z-usa-w-olsztynie-branza-wychodzi-naprzeciw-drozyznie-6795000444361568a.html
zebralismy-sie-tutaj
4. Kuźwa, wiedziałem! Normalnie, od samego początku wiedziałem, że „protest” holenderskich rolników ma tylko upuścić parę w powietrze po likwidacji normalnego rolnictwa.
Na filmie blokada autostrady przez tych tak zwanych rolników no i nieśmiertelny grill – co jest idealną kopią kanadyjskiego Konwoju Wolności.

Tak, robienie grilla i śpiewanie po piwku, to jest skuteczna droga do odzyskania wolności. A zwłaszcza w towarzystwie „zmniejszonych rolników”, czytaj dzieci 🙂
Najskuteczniejsza. I skończy się pełnym oczywiście totalnym sukcesem – holenderska królewna zablokuje im konta i aresztuje na parę dni „działaczy” według kanadyjskiego sprawdzonego już scenariusza.
A sami Holendrzy mają to – jak wszystko inne głęboko w dupie. Nie, stamtąd nigdy nawet nie zaświeci promyczek wolności. Ich lokajska mentalność jest ich największym wrogiem.

5. Szczęśliwie odnaleziono część „chersońskiej kontrofensywy”, która zagubiła się w bezkresnych przestrzeniach bagażnika.

6. Wiadomości duszpasterskie. Prawosławny, rosyjski robopop jest prawdopodobnie na misji od boga, ponieważ egzorcyzmuje, dosłownie ramię w ramię z Jezusem, ukraińskiego protopopa wypędzając precz siły nieczyste z cerkwi.

Dobra robota robopopa, bo to właśnie tacy chocholscy patologiczni popi kropili i święcili bandom UPA widły, piły i siekiery do rezania Polaków.
Ci na filmie niestety uszli z życiem. Obawiam się zatem, że poganie pobudują teraz tarcze z ikon i z wielkim jak haubica krucyfiksem NATO, powrócą spróbować odbić cerkiew z powietrznodesantowym protopopem patopopa.
jesus2Dlatego w tej sytuacji już bym zawczasu wyposażył rosyjskie siły nadprzyrodzone w ulepszoną wersję krucyfiksa, posiadającą nie tylko namoczone jak należy wodą święconą sęki, ale i odrobinę przeprojekowaną oburęczną rękojeść i głowicę tnącą, po to żeby można było dziabać przeciwnika całym końcem, aby walcząc ramię w ramię, nie naderwać ścięgien ramienia Jezusa.jesus1

7. Jeden z Azowców, który usiłował uciec z Azowstalu.

Dopiero teraz ten film hmm… wypłynął.

8. Ciężki miotacz ognia wypala zło z oblicza Ziemi. Tej Ziemi.

9. Znowu deszcz termitu żeby Chochoły znowu mogły pouwielbiać zapach termitu o poranku.

10. Holenderscy rolnicy puścili z dymem tegoroczne zbiory krowiego nawozu.

Jak się nawóz dobrze wypali będą chyba robić z tego domy, ponieważ posiadają mnóstwo inżynierów budowlanych z Afryki.

11. Ostrzał Doniecka przez banderowców komika. Na początku filmu plac zabaw…

12. Smętna, pusta egzystencja nazistowskich banderopiteków.

https://www.bitchute.com/channel/nnwlaOOuDM1W/

13. Ukraiński czołg nie zachował bezpiecznej odległości i spowodował mały wypadek.

14. A teraz rewelka warta dziesięć plus w skali Olsena. Nazistowski obóz jeńców z Azowa – areszt śledczy w Jeleniewce – ostrzelany został przez Chochoły mające murikańskie HIMARSY. Można odpalić w drugiej zakładce werble cyrkowe dla lepszego wyobrażenia i wyciągnąć popcorn.
Film surowy, bo zawiera dużą porcję porąbanego i upieczonego NAVOZA…

Na dziś: 53 udało się w podróż duchową do Stepana Bandery, 75 zostało poszatkowanych ale jeszcze żyje.
Karmiczne to wszystko, a ćwierkające ptaszki po prostu domykają temat…
Szef Donieckiej Republiki powiedział: „Ostrzeliwanie aresztu śledczego zaczęło się bo Azow zaczął zeznawać…”
Ścierwomedia ukraińskie już obwiniają o to Rosję 🙂

Co jest nonsensem, bo rannych tam zostało także 8 Rosjan – strażników więziennych.
Jak znam życie za dzień lub dwa wystarczająco dowodów po murikańskich HIMARSACH się pojawi.
Trzymam kciuki, żeby rolnik który szukał żony Aiden Aslin do swojego rozstrzelania ocalał, a przynajmniej ta jego ręka z tatuażem, bo gdyby rolnik Aiden nie ocalał, zepsułby mi świetlane plany na ten magnes na lodówkę jaki chciałem zrobić z jego pawia…
Jeszcze jeden filmik z tego wydarzenia. Można otworzyć nowy popcorn.

15. Sierżant Karol Grabowski został Karolem Który Został Zabity. Kuriozalnie umarł za Ukrainę, za którą nie chciały umierać ukraińskie Chochoły.
Udał się na ochotnika tam, gdzie po śmierci udają się Karole, ponieważ nie zaliczył żelaznej zasady Wojska Polskiego – ochotnicy zawsze idą do grobu przodem.
Film z Karola hełmem w linku. Może przyda się wdowie…
https://t.me/pl_news_front/4075
To nara Karol. Papatki od Andżeja i Agatki.
andzej

16. Na parszywym Wykopie.pl podłożono świnię Wojciechowi Olszańskiemu masowo wrzucając fejkowe memy jakoby popierał LGBTHIV, Upadlinę, etc…

No mieli niezły ubaw ale parszywy Wykop.pl już wcześniej zasłynął z rozpowszechniania pornografi dziecięcej, powszechnego trollingu, sprzedaży danych osobowych użytkowników oraz wielu innych akcji, o których można sobie poczytać tutaj:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wykop.pl
Należy dalej bojkotować ten syf – to pasożyd zdechnie jako, że i tak już olbrzymia ilość ludzi opuściła ten gnój nie chcąc mieć z nim niczego wspólnego…

17. Zjednoczone Emiraty Arabskie otrzymują wyróżnienie za perfekcyjną pracę operatora telefonu, któremu nawet na sekundę nie zadrżała ręka i nie zmniejszyła tego cudownego tsunami. Nagrodą jest, tak, to prawda, cały nowy oszroniony czteropak powiększonego Żubra i żeby nie złamać prawa komisja go spożyje natychmiast, tam gdzie wolno go spożywać w imieniu Zjednoczonych Emiratów. Na zdrowie!

18. Jeszcze niepotwierdzone info, że dwaj brytyjscy najemnicy skazani na karę śmierci zostali rozstrzelani.

Kuźwa, nie dam rady drugiej zgrzewce dzisiaj niestety… mam ograniczone moce przerobowe, tak więc jutro to opiję jak należy…

19. Tymczasem można oczy nacieszyć egzekucją żarłacza białego, którego osaczyły i pożarły nieco większe rybki…
Przypadek?
Nie sądzę.

20. Kolejny, jeszcze surowszy materiał z aresztu śledczego gdzie się uwędzili Azowcy. Film z gatunku przed i po ale lepiej zjeść ten trzeci popcorn przed…

Normalnie jestem w szoku jak trafiłem z fotką tytułową, no bo czyż nie?

30 lipca 2022

1. W poniższym filmiku (i w ostatnim wczorajszym) są błyskawicznie odnalezione fragmenty HIMARSA który ostrzelał areszt śledczy. Ponadto w miejscu skąd strzelano znaleziono sam wrak HIMARSA.
Film w linku:
https://rusvesna.su/news/1659097683
Podsumujmy. Zbrodniarze wojenni z Azowa, którzy spalili w Azowstalu natowskich głównie murikańskich doradców, najemników oraz instruktorów w zaimprowizowanym z łóżek „krematorium”, wczoraj sami zostali spaleni w łóżkach więziennych kiedy smacznie sobie spali. Przez murikańską precyzyjną wyrzutnię HIMARS za którą tak na Ukrainie tęskniono. Już chyba nikt nie ma wątpliwości że Karma, karmicznie działa.

Tymczasem przetłumaczono już wypowiedź serbskiego snajpera, który mówił że obydwu brytyjskich najemników rozstrzelano. To nie jest polityk więc społeczność mu wierzy. Aiden i ten drugi rolnik szukający żony, nie zginęli w czasie ostrzału artylerii HIMARSAMI. 4-5 dni temu o drugiej w nocy zostali wyprowadzeni z cel na egzekucję. Dostali szansę powiedzenia ostatniego słowa i zostali rozstrzelani przez pluton. Nadal jednak nie ma oficjalnego potwierdzenia.

2. Meta Cukierberga idzie w ślad za kryptowalutami i już straciła połowę wartości od początku roku. Marek Góracukru jest niepocieszony, bo wirtualne gówno jest przez cały zdrowy świat bojkotowane.

3. W Czeczeni błyskawicznie wyrósł nowy ośrodek dla szkolenia nowych batalionów. Walka z satanistami cieszy się ogromną popularnością…

4. Reporterom BBC pozwolono się nacieszyć wymordowanymi przez Ukraińców azowskimi jeńcami w areszcie śledczym w Jeleniówce.

Zginęli bo zaczęli przeciwko reżimkowi klauna zeznawać. Od początku ładnie w śledztwie współpracowali. Byli mega zagrożeniem na zbliżającej się drugiej Norymberdze, gdzie omawiane będzie ludobójstwo zachodu i kijowskich zbrodniarzy wojennych. To miało ich uciszyć lub zastraszyć ale myślę że skutek będzie odwrotny, bo reszta już wie jaki los ich czeka jeśli ich nadzieje na obiecanki kijowskiego klauna na temat „ewakuacji” runęły.

5. Paru już internauci zidentyfikowali, co nie było łatwe bo większość tatuaży zmieniła się w węgiel drzewny.

6. Człowiek z Mariupola pokazuje gdzie był torturowany przez Azow.

7. Kolejna mikrobrygada sformowana w ramach „chersońskiej kontrofensywy”.

Wygląda że naprawdę i szczerze chcieli zrobić Mad Maxa…
mad max… ale wyszło jak niskobudżetowy jihad bezrobotnych z meksykańskiego kartelu.

8. Paru rannych azowców ewakuowanych ze spalonego aresztu w Jeleniówce do szpitala na przesłuchaniu.

Czar bajeczek o ewakuacji prysł, kiedy sobie uświadomili, że ich własne dowództwo z Kijowa chciało ich zwyczajnie zabić. Tak zeznaje:

 • To była rakieta Hajmars.
 • Jak?
 • HIMARS.
 • Co to za jedna.
 • Ameryka ją dała Ukrainie, która czekała.
 • Około północy nastąpiło trafienie w miejsce, w którym byliśmy. Poczułem ostry ból w żołądku. Zanim nas ewakuowali, siedziałem i czekałem, aż coś się wydarzy. Było bardzo niewielu, którzy nie zostali ranni.
 • Czy spodziewałeś się takiego traktowania po tym, co obiecało ci ukraińskie dowództwo? Co ci obiecali?
 • Powiedzieli, że będziemy trzymali w niewoli i będziemy stopniowo wymieniani.
 • Czy wiesz, ilu z was zginęło?
 • Nie znam dokładnej liczby, ale przypuszczam, że dużo.
 • 53 osoby.
 • Ile?
 • 53 osoby.
 • Jak ci idzie „wymiana”?
 • Jeszcze nie za dobrze.

Teraz jak już złudzenia dotyczące „wymiany” się ulotniły, będą myślę jeszcze gorliwiej zeznaniami reżimek pajaca i zachodnie rządy obciążali.

9. Tymczasem zbrodniczy reżimek pajaca – który ciągle zwodzi wszystkich na temat zboża – nocą spalił HIMARSAMI magazyny zboża w obwodzie Zaporowskim.

10. Rosjanie strzelają a Chochołki w dołkach się przytulają. Jeśli tak dalej pójdzie żaden Ukrainiec nie zaśnie bez kojących dźwięków napierdalającej artylerii i potrzebna im będzie pomoc psychologa, który chociaż petardy na dobranoc im nad uchem odpali i o sławnej Ukrainie opowie bajkę…

11. I założy na łeb kawałek nowego hełmu…

12. I załatwi fryzjera, bo bez klasycznej chocholskiej grzywki też ciężko będzie zasnąć…

13. Słoneczny patrol…

14. Trampek otwiera odbyt i zapowiada biometryczny system inwigilacji, „którego tak bardzo potrzebujemy”.

Każdy zwolennik Trampka w pełni zasługuje na to co od niego otrzymuje. Zdumiewające jest, że ktokolwiek jeszcze ten wór gówna popiera.

15. Oficjalna lista zabitych w areszcie śledczych w Jeleniówce. Jakiś Prokopenko nie dał rady ale to nie ten Denis Prokopenko, który dowodził azowskimi psami. Może brat a może swat. A może już mąż, nie wiadomo jeszcze…
https://telegra.ph/Spisok-voennoplennyh-ukraincev-pogibshih-v-rezultate-raketnogo-udara-kievskogo-rezhima-po-sledstvennomu-izolyatoru-v-rajone-nase-07-30
A tu lista rannych. Nigdzie nie ma Siergieja Wołynia, niestety. Być może w czasie nalotu podlewał kapustę w ogrodzie, hmm…
https://telegra.ph/Spisok-voennoplennyh-ukraincev-ranenyh-v-rezultate-raketnogo-udara-kievskogo-rezhima-po-sledstvennomu-izolyatoru-v-rajone-nasele-07-30

31 lipca 2022

1. Artyleria DRL znowu wykryła miłosne gniazdko homeopatycznych Chochołków. Już nawet ścianki chroniące przed wiatrem zdążyli do połowy postawić. No, no… widać że coraz bardziej dbają o swoje zdrowie.

2. Rosyjskiej pszenicy jest w tym roku w bród. Dostępna jest do kupienia wyłącznie w rublach. Mateusz Morawiecki rozważa jebnięcie się czołem w mur… jeszcze do niego wrócimy dziś…

3. Gruziński śmigłowiec straży granicznej miał słaby dzień.

4. Kanadyjscy, bardzo zasłużeni dla plandemi lekarze już nie czwórkami lecz piątkami udają się na wieczny wyszczepiony odpoczynek.

https://torontosun.com/news/local-news/warmington-triathlete-27-becomes-5th-gta-doctor-to-die-in-july

5. Doda „otworzyła się jak nigdy dotąd”. Nie chodzi jednak o sytuację między jej nogami ale jej tak zwane „duchowe wnętrze” – wchodzisz więc na własne ryzyko, bo kliknięcie grozi uszkodzeniem mózgu:
https://gwiazdy.wp.pl/doda-wraca-z-nowa-plyta-po-10-latach-dlugo-nie-chciala-wracac-do-muzyki-mialam-mysli-samobojcze-6795752716515457v

6. Rosyjskie Ministerstwo Obrony oskarżyło Zelenskiego uznając, że jest osobiście odpowiedzialny za ostrzał aresztu śledczego i mord na jeńcach wojennych.
https://www.rt.com/russia/559900-zelensky-donbass-shelling-pows/

7. Pilna sprawa. Trzeba szybko pomóc Panu Zbyszkowi ze zmartwychwstaniem, bo chłop w szpitalu na covida umarł i teraz nie ma za co żyć.
Filmik w linku.
https://t.me/kaka2708/1633

8. Kolejny polski czołg i trochę innego sprzętu już służy dzielnie w Ługańskiej Republice Ludowej do zabijania banderowców i wyzwalania Ukrainy.

No wcześniej nie podejrzewałbym, że Duda aż tak bardzo nienawidzi Ukraińców, że przekazuje Rosjanom broń do ich zabijania. Cyganów, których też nienawidzi przecież nie pomagał mordować.
Tak czy siak brawa, wielkie brawa dla Andżeja! Wcześniej wspomagał tylko Doniecką Republikę polskimi czołgami a teraz Ługańską, bo przecież nie jest debilem.
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby pewnego dnia z jednego z tych czołgów w ramach Karmy dostał w czoło… ani trochę.

9. Klaun zarządził przymusową ewakuację z Donbasu.
https://rusvesna.su/news/1659196703
Pajac mówi, że to dlatego bo zimą będzie zimno a u klana nie ma prądu ani gazu ale prawdziwe powody oczywiście są zupełnie inne:

 • chęć splądrowania domów cywilów,
 • potrzeba posiadania ludzkich tarcz,
 • zwierzęca obawa, że natychmiast przyjmą rosyjskie obywatelstwo, bo mają w dupie być poddanymi żydowskiego pajaca i w dalszym ciągu wysłuchiwać jego bredni.

Jedynym więc ratunkiem dla tych ludzi jest natychmiastowa ucieczka na tereny kontrolowane przez Rosjan.
Szkoda tylko, że oni tam nie mają możliwości poczytać sobie źródeł takich jak mój blog, ponieważ przy ilości odwiedzin zbliżającej się powoli do 2,5 miliona, z Ukrainy było wejść zaledwie koło setki – a i to pewnie esbeków – tak więc zwykli Ukraińcy bladego pojęcia nie mają o większości prawdziwych informacji.

10. Bezpośrednim trafieniem w pociąg wojskowy całkowicie zniszczono elitarny batalion kijowskiego błazna. Zabitych 140, rannych 250.
https://rusvesna.su/news/1659196703

11. U niektórych żon polityków widok kamery natychmiast wywołuje syndrom wzgardzonej prostytutki.

U nas choruje na to chyba Marianna Schreiber z PIS, która sama o sobie pisze: „pusta stara kurwa”

schreiber

Moim zdaniem niesłusznie, bo nie jest stara tylko brzydka. Mogłaby szrajbnąć: „brzydka kurwa”, to nikt by się nie czepiał.

12. Filmik, w którym nie wiadomo o co chodzi ale chodzi o to, że bardzo miło się go ogląda, ponieważ ukazuje w poetycki sposób zmywanie debilnych genców z oblicza ziemi.

13. Dużo nowych miejsc pochówków odnaleźli rosyjscy archeolodzy przesuwający swoje stanowiska naukowe w stronę Kijowa. Żyjący tam w ubiegłych wiekach wyznawcy kultu Bandery, chowali swoich zmarłych jak leci…

14. Nancy Pelosi leci w stronę Tajwanu. Rakiety na podczerwień nadal nie mogą jej namierzyć bo jest żywym trupem nie pozostawiającym sygnatury cieplnej.

15. Na całym świecie nadmiarowe zgody szybują w kosmos. O natychmiastowe zaprzestanie szczepień najgłośniej wyją niemieckie szpitale, bo tylu skutków ubocznych jeszcze nie widziały. Są przywalone chorym na wszystko szczepanem…
Pakiet artykułów o tym w linku.

https://expose-news.com/2022/07/29/covid-vaccine-news-vaccinators-are-getting-desperate/
Szczepionkowa mafia jest spanikowana. Codziennie padają lekarze, którzy jeszcze niedawno wrzeszczeli „nie ma szczepień – nie ma pracy”.
A to tylko Karma, ci bowiem którzy chcieli czystokrwistych wykluczyć ze społeczeństwa teraz sami są wykluczeni i bardzo strasznie cierpią w swojej ukochanej służbie zdrowia…
Ciekawe, kiedy polskie społeczeństwo wykluczy dwóch największych zdrajców Polski – gorliwych pachołków Klausa Schwaba pracujących jak termity nad wymordowaniem i kompletnym zniszczeniem naszego Narodu?
wielki reset

16. Cena ucieczki z Ukrainy wzrosła do 9 tysięcy dolarów, ponieważ zlikwidowano kolejny kanał do „ewakuacji” uciekających ze sławnej Ukrainy szczurów.
https://rusvesna.su/news/1659181587

17. „Narodowy” bank Upadliny, czyli kasa chorych Zelenskiego, wydał zakaz umieszczania kantorom kursów walut, ponieważ kurs chocholskiej hrywny tak spadł że wywoływał panikę.
https://rusvesna.su/news/1659181587

18. W Luftwaffe mają strajk więc wszystkie loty odwołane.
https://www.money.pl/gospodarka/prawie-wszystkie-loty-z-frankfurtu-i-monachium-odwolane-strajkuja-pracownicy-lufthansy-6794875046632288a.html
Herman Goering musi się w grobie przewracać, bo kiedyś stworzył tanie linie aż do Stalingradu dla narodowego przewoźnika, a tu taka siara…
Jak mają teraz obywatele Republiki Pederalnej Niemiec polecieć po dawkę przypominającą do swojego lekarza? No jak? Pytam się.
A jako że i tak umrą to chociaż ich bagaże można wysłać na lotnisko Okęcie, żeby przynajmniej trochę za ostatnią wojnę zmniejszyć ten gigantyczny, niemiecki dług.

19. Litewskie dzieci szlachtują w Angli na ulicy.
https://wiadomosci.wp.pl/tragedia-w-wielkiej-brytanii-9-latka-zamordowana-na-ulicy-6796081061252064a
Policja jak zwykle szuka Czerwonego Kapturka zamiast tej starej wiedźmy, która już od stu lat płodzi pedofilów i uporczywie nie chce zdechnąć…

20. Pedo Joemu znowu zrobili wynik, że ma koronawirusa. Bezobjawowego, aczkolwiek koronawirus jest tylko chorobą towarzyszącą setce ciężkich umysłowych dolegliwości jakie od dawna posiada ten stary pedofil.
Teraz jest nadzieja, że jak pedo Joe straci węch, przestanie wreszcie obwąchiwać dzieci. Już niemal wszyscy Amerykanie traktują go jak Polacy Kaczyńskiego. Filmików, na których każą mu się pierdolić – jest całe tsunami w internetach.

Jego żona jest lepiej traktowana. Żonie pedo Joe opowiadającej dzieciom o swoich „dzieciach”, normalne dzieci każą „się kurwa zamknąć”, a nie „wypierdalać”.
To chyba z szacunku dla płodzących pedofile kobiet 🙂

Karma działa…